Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

Золочівська райдержадміністрація
Харківської області

Інвестиційний портал Львівщини

Проект розвитку Львівщини

Законодавство України

База знань Wolfram|Alpha

Золочівська МДФІ повідомляє

Золочівське відділення Буської ОДПІ  повідомляє

Інформація управління ПФУ в Золочівському районі

Районне управління юстиції повідомляє

Відділ статистики інформує

Районний центр зайнятості інформує

Золочівський районний Народний дім ім. І.Білозіра

Золочівський районний територіальний  центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>
__________________

Президентський кадровий резерв
"Нова еліта нації"

Стратегія державної кадрової політики

__________________

Іміджева книга у рамках проекту «Будуємо Україну разом»

"100 кращих товарів України"

Виставки-2014

_________________

До уваги виборців!

 

Довідково:


Погода у Золочеві


Новини в Україні
та світі

 Утилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп
 

скорость интернета

Енергозбереження

Проблема енергозбереження на межі тисячоліть перетворилась на одну з найважливіших загальнолюдських проблем. Раціональне та економне використання природних ресурсів, скорочення шкідливих викидів до атмосфери та ефективне використання електричної та теплової енергії набувають виключно важливого значення в сучасному суспільстві.

З метою підвищення ефективності виробництва та сприяння впровадженню новітніх енергозберігаючих технологій в області проводиться значна робота щодо популяризації енергозбереження та реалізуються відповідні програми.

Львівська облрада затвердила Програму енергозбереження для населення Львівщини на 2013-2016 роки. На фінансування програми з обласного бюджету у 2013 році планується виділити 2 млн. 900 тис. грн.

Програма енергозбереження для населення діяла у Львівській області упродовж 2009-2012 років. У рамках її реалізації вперше розроблено ефективний механізм стимулювання впровадження енергозберігаючих заходів, який планується продовжити на 2013-2016 роки.

За цією програмою обласний бюджет відшкодовує позичальникам 15% річних у національній валюті за кредитами, отриманими на заходи з енергозбереження, та 20% за кредитами, отриманими на заходи, орієнтовані на використання альтернативних до газу джерел енергії. Відшкодування відсотків за кредитами здійснюється на впровадження енергоощадних заходів.

Перелік документів, які необхідні для відшкодування відсотків за користування кредитами, відповідно до «Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2013-2016 роки»:

  • Паспорт Позичальника (1 – 4, 11 сторінки), копія засвідчена Позичальником);

  • Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера;

  • Кредитний договір;

  • Документи, які підтверджують цільовість використання кредитних коштів:

- Рахунок – фактура;

- Договір купівлі – продажу або документи, підтверджує сплату коштів за придбаний товар або виконані роботи (копія);

- Акт перевірки цільового використання коштів за кредитом або документ, що підтверджує факт впровадження енергозберігаючих заходів.

  • Акт прийому – передачі товару/Акт про надання послуг або накладна на товар.

Для отримання кредиту фізичні особи звертаються в кредитно-фінансові установи (банки, або кредитні спілки) що мають договори про співробітництво з головним розпорядником коштів, передбачених у обласному бюджеті, на фінансування заходів з енергозбереження, які за своїми умовами надають кредити.

Енергозбереження на Львівщині

Інновації. Глобальна економічна криза змушує світ принципово інакше подивитись практично на всі проблеми ХХІ століття і перш за все на проблеми енергетичної галузі та будівництва. Сьогодні стало очевидним, що «можливості пристосування» до ситуації майже вичерпані, а необхідний технологічний прорив можуть забезпечити лише нові знання, нові технології і нові матеріали. Історично склалось так, що Львівщина завжди мала якісний і потужний науковий потенціал, завжди відрізнялась власним баченням проблем і пропонувала власні оригінальні рішення. Розроблена львівськими вченими «Концепція будівель відкритого простору» вже сьогодні має практичне застосування і дозволяє якісно, дешево і гарантовано вирішувати проблеми будівництва, реконструкції та енергоощадності.

Інтелект. На сьогодні об’єднання інтелекту різнопрофільних науковців та фахівців-практиків у науково-експертну раду при головному управлінні економіки дозволяє звітувати про науково-практичний і технологічний прориви у галузі економіки будівництва та енергозбереження.

Антиреклама. Враховуючи, що під впливом нав’язливої і неправдивої реклами пошук правильних і ефективних рішень з комфорту та енергозбереження навіть для профільних спеціалістів стає все більш проблемним завданням, фахівці Управління економіки капітального будівництва та енергозбереження спільно з експертами Центру трансферу енергоощадних технологій підготували тематичну підбірку матеріалів для ознайомлення з сучасними проблемами та технологіями з: термореновації, теплогенерації, альтернативної енергетики, заміни світлопрозорих конструкцій (вікон).

Програми. У рамках реалізації обласної «Програми енергозбереження для бюджетної сфери і населення на 2006-2008 роки» було розроблено механізм стимулювання населення на здійснення енергоощадних заходів шляхом компенсації з обласного бюджету 15% відсоткової ставки кредитно-фінансових установ. Протягом зазначеного періоду послугою скористалось 5407 позичальників, які отримали кредити на суму 44,8 млн. грн. Сума відшкодування з обласного бюджету склала 3,2 млн. грн. Протягом 2009 року за рахунок коштів обласного бюджету продовжувалось обслуговування позик населенню на здійснення енергоощадних заходів. Сума компенсації за цей період склала 2,5 млн.грн.
З метою подальшої підтримки та стимулювання населення у реалізації енергоощадних заходів рішенням сесії обласної ради від 08 грудня 2009 року №1096 затверджено «Програму енергозбереження для населення Львівщини на 2009-2012 роки», яка передбачає продовження дії попереднього механізму.

Інфраструктурний розвиток. Розвиток сільських населених пунктів прямо залежить від розвитку їхньої інфраструктури: медичних закладів, закладів дошкільної та шкільної освіти житла для молодих та залучених спеціалістів. Розбудовувати інфраструктуру по-старому – не вистачить ні часу, ні ресурсів. Фахівці пропонують вихід з проблемної ситуації за допомогою системного підходу до проблеми.

Співпраця. Якщо у Вас є пропозиція до співпраці, або виникає питання з економіки будівництва чи енергозбереження ви маєте можливість задати його безпосередньо фахівцям Управління економіки капітального будівництва та енергозбереження.

Земельні ділянки | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochiv_rda@ukr.net