Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України 

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

До уваги виборців!

 

Новини

31.08.2020

 

До уваги населення району, адаптивний карантин продовжено до 31 жовтня!!!

Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру інформує!

У Золочівському районі, станом впродовж 26-31 серпня 2020 року лабораторно підтверджено 28 нових випадки захворювання на коронавірусну хворобу: у м. Золочеві-18, у с. у с. Вороняки – 3, у с. Гончарівка -2, у с. Єлиховичі – 2, у с. Зозулі- 2, Ремезівці - 1. Згідно інформації КНП «Золочівська ЦРЛ», за впродовж 26-31 серпня проведено 226 тестування, з них: 155 тестування методом ІФА (імуно-ферментний аналіз) та 71 тестування методом ПЛР (полімерно-ланцюгова реакція). Золочівський район з 00:00 годин 31 серпня 2020 року віднесено до «жовтого» рівня епідемічної безпеки.

На адміністративній території, на якій установлено «жовтий» рівень епідемічної безпеки забороняється:

1) проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), а також діяльність кінотеатрів та закладів культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому кінозалі або залі. Організатор заходу є відповідальним за дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра у разі проведення заходу із розміщенням учасників стоячи;

2) здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному (трамвай, тролейбус), залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб. Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок пасажирами під час перевезення, у тому числі виготовлених самостійно.

3) проведення концертів (крім тих, які проводяться закладами культури, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності), дискотек, робота розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо);

4) відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово);

5) діяльність хостелів;

6) робота після 24-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

 

Звітність в електронному вигляді – безліч переваг для платників податків

Податковим кодексом України передбачено подання звітності в електронному вигляді, і є можливим за умови отримання електронного цифрового підпису в акредитованих центрах сертифікації ключів та укладення договору з органом державної податкової служби за місцем реєстрації договору про визнання електронних документів.

Перевагами подання платниками податків звітності в електронному вигляді є економія часу на її подання, постійна актуалізація (оновлення) програмного забезпечення відповідно до останніх змін у податковому законодавстві, захищення від несанкціонованих переглядів та втручань, арифметичний контроль за показниками податної звітності, автоматичне створення архіву електронних копій звітів, квитанцій та інших документів. /p>

До початку реєстрації та отримання електронних довірчих послуг платнику необхідно ознайомитись з Регламентом Кваліфікованого надавача ЕДП ІДД ДПС та умовами Договору про надання електронних довірчих послуг (https://acskidd.gov.ua/etrusted-services).

Якщо ви заповнили реєстраційні заяви, зібрали необхідні документи для реєстрації та отримання електронних довірчих послуг зверніться до будь-якого представництва Кваліфікованого надавача ЕДП ІДД ДПС за вказаною на офіційному інформаційному ресурсі адресою: м. Львів, вул.Стрийська,35 каб.136, тел. (032) 297-35-05; м. Дрогобич, вул. Шевченка, буд. 9, каб. 102, тел.: (032) 441-02-40.

Звертаємо увагу, що отримати послуги кваліфікованого електронного підпису можна не лише у КН ЕДП ІДД ДПС , а також звернувшись до інших кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг, перелік яких розміщено на сайті центрального засвідчувального органу Міністерства цифрової трансформації України (czo.gov.ua) у розділі «Довірчі послуги».

Нагадуємо, для зручності платників на офіційному вебпорталі ДПС України функціонує безкоштовний електронний сервіс «Електронний кабінет платника» (cabinet.tax.gov.ua), використовувати який можна цілодобово. Зазначений сервіс надає змогу створити та надіслати до ДПС електронні документи: податкову звітність, запити на отримання інформації, заяви для реєстрацію платниками окремих податків, тощо. Крім того, платникам надано можливість отримати доступ до приватної частини електронного кабінету, де у режимі реального часу можна сформувати та надіслати до органів ДПС електронні документи, у тому числі податкову звітність, запити на отримання інформації, заяви для реєстрації платниками окремих податків.

Також можна отримати доступ до особистої інформації, тобто, отримати відомості про суми отриманих доходів і утриманих податків, стан поданої звітності, стан розрахунків з бюджетом. Фізичні особи за допомогою сервісу «Стан розрахунків з бюджетом» в Електронному кабінеті можуть сплатити податки, збори, платежі та перевірити розрахунки сум податкових зобов’язань по таких податках.

Використовуйте можливість подання податкової звітності в електронному вигляді і ви переконаєтесь у безлічі переваг, а повну інформацію щодо порядку подання звітності в електронному вигляді можна отримати на офіційному вебпорталі ДПС України.

Cектор забезпечення роботи Буського управління ГУ ДПС у Львівській області

 

Скористайтесь сервісом повторного формування сертифікатів

Буськe управління ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що ДПС України запроваджено сервіс повторного (дистанційного) формування сертифікатів за електронним запитом, який значно спростив процедуру отримання електронних довірчих послуг. Сервіс дозволяє отримувати електронні довірчі послуг онлайн, тобто без відвідування відокремлених пунктів реєстрації користувачів, заповнення реєстраційних карток, підготовки інших паперових документів, що дозволяє зекономити власний час та кошти.

Дистанційно сформувати нові сертифікати зможуть користувачі, які мають:

- чинні сертифікати (наприклад до закінчення строку чинності сертифікатів залишилося декілька днів);

- незмінні реєстраційні дані (ПІБ, адреса реєстрації місця проживання, код ЄДРПОУ організації тощо);

- особистий ключ, доступний лише користувачу та не є скомпрометованим.

Строк чинності кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів становить не більше 2 (двох) років з моменту їх формування. Детальна інформація за посиланням https://acskidd.gov.ua/manage-certificates.

Cектор забезпечення роботи Буського управління ГУ ДПС у Львівській області

 

Витяг з реєстру платників єдиного податку - через Електронний кабінет

Буськe управління ГУ ДПС у Львівській повідомляє, що відповідно до п. 299.9 ст. 299 Податкового кодексу за бажанням зареєстрований платник єдиного податку може безоплатно та безумовно отримати витяг з реєстру платників єдиного податку (далі – Реєстр).

Строк надання витягу не повинен перевищувати одного робочого дня з дня надходження запиту. Витяг діє до внесення змін до Реєстру. Форма запиту про отримання витягу з Реєстру та форма витягу з Реєстру затверджені наказом Міністерства фінансів України від 16.07.2019 № 308 «Про затвердження форм заяви про застосування спрощеної системи оподаткування, розрахунку доходу за попередній календарний рік, запиту про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку та витягу з реєстру платників єдиного податку» (далі – наказ № 308). .

Запит про отримання витягу з Реєстру подається особисто представником платника єдиного податку чи уповноваженою на це особою або надсилається поштою контролюючому органу за основним місцем обліку платника єдиного податку за формою, затвердженою наказом № 308. У запиті зазначається код згідно з ЄДРПОУ платника єдиного податку, який є критерієм пошуку відомостей у Реєстрі. Запит обов’язково повинен бути підписаний керівником або особою, що має право підпису документів платника єдиного податку, із зазначенням дати підписання.

Форма запиту передбачає проставляння платником податків відмітки у полі «Спосіб отримання витягу», а саме безпосередньо в контролюючому органі або в електронному вигляді. Відповідно до проставленої платником відмітки у формі запиту витяг з Реєстру надсилається платнику в електронному вигляді або особисто вручається платнику податку (його представнику) за основним місцем обліку платника податків. В

итяг містить відомості з Реєстру, актуальні на дату його формування. Нагадуємо, що робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням електронного цифрового підпису, що сертифікований у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів.

Вхід до Електронного кабінету здійснюється через офіційний веб-портал податкової служби.

Cектор забезпечення роботи Буського управління ГУ ДПС у Львівській області

 

29.08.2020

 

У Золочеві 29 серпня, біля Пам’ятного Хреста «Борцям за волю України» відбулося вшанування пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день офіційно встановлено Указом Президента України Володимира Зеленського від 23.08.2019 р. № 621/2019.

Саме 29 серпня 2014 року на сході України загинуло найбільше українських військових. Це сталося під час виходу українців з оточення російськими військами під Іловайськом. Попри домовленості про «зелений коридор» для виходу з оточення, українські військові були жорстоко обстріляні російськими окупантами. Часто наші бійці виходили з оточення соняшниковими полями. Тому сонях – символ скорботи за загиблими на Донбасі воїнами. Бої під Іловайськом стали одним з переломних моментів війни на сході України: Збройні сили України втратили ініціативу на Донбасі та перейшли від атаки до оборони.

У заходах взяли участь представники влади, органів місцевого самоврядування, духовенство, військові капелани, командири військових формувань та військовослужбовці, громадськість міста і району. о 10.00 год. учасники заходу взяли участь у загальнонаціональній хвилині мовчання.

Духовенство провело чин панахиди за загиблими у сучасній війні.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови Золочівської райдержадміністрації Віктор Олійник. «Відважні українські захисники стали символом гідності, кожен з них вчинив подвиг, повставши проти насилля та несправедливості, віддавши життя за нову, відроджену Україну, саме їхні вчинки надихають сотні тисяч українців на боротьбу з російською агресією. Ми всі у вічному боргу перед матерями й батьками за те, що вони виростили мужніх і сміливих патріотів і схиляємося перед дітьми, які втратили батьків. Згадаймо кожного, хто віддав своє життя за Україну, хто сьогодні боронить нашу державу в операції об’єднаних сил. Вічна пам’ять воїнам-захисникам, які своєю смертю вибороли мирне небо над нашими головами. Вічна та світла пам'ять полеглим, Слава Героям живим! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!», - зазначив Віктор Володимирович.

Про буремні події на Сході України та участь військовослужбовців військових формувань Золочівщини розповів учитель історії Володимир Сивак. В пам'ять про усіх полеглих героїв було покладено квіти та запалено свічки пам’яті біля Пам’ятного Хреста Борцям за волю України.

Завершився захід духовним гімном українського народу «Боже Великий Єдиний».

Цього ж дня мобільні групи, сформовані із представників громадських організацій, військовослужбовців, представників органів місцевого самоврядування відвідають могили загиблих Героїв російсько-української війни та вшанують память наних захисників.

 

28.08.2020

 

Привітання голови Золочівської райдержадміністрації Василя Маркевича з нагоди річниці створення військової частини А 2562 (146-тий окремий ремонтно–відновлювальний полк).

Сьогодні відзначає 6-ту річницю з дня створення 146-тий окремий ремонтно–відновлювальний полк. Маю сьогодні честь вас привітати із вашим шостим Днем народження!

Ці шість років, відколи існує ваш підрозділ є найважчими роками в історії незалежності України. Я щиро дякую вам за те, що ви робите у цей непростий для нашої держави час, який увійде в українську історію, як трагічний час тривання російсько-української війни, що розв’язали російські агресори, як час творення з руїн боєздатної армії, як час звитяжної боротьби з ворогом. Попри всі негаразди ви не здались, ви не зробили жодного кроку назад. Ви - наша гордість, ви – приклад для наслідування підростаючого покоління, ви – це та сила та міць, на котрій тримається наша держава!

Хочу сьогодні висловити вам, пане командире, і всьому особовому складу 146-го окремого ремонтно-відновлювального полку велику вдячність за Ваш патріотизм і любов до своєї землі. Це найперше, що спонукає чоловіка боронити її, професійно і віддано виконувати свій військовий обов'язок, плекати бойовий дух. Зичу Вам, шановні військовослужбовці, Вашим рідним і близьким доброго здоров’я!

Дякую Вам за Ваше служіння українському народу!

З повагою голова районної державної адміністрації

Василь Маркевич

 

На Золочівщину завітав голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький, який проінспектував стан готовності Вороняцької ЗОШ І-ІІІ ст. до початку нового навчального року.

Голова облдержадміністрації Максим Козицький, керівник апарату Золочівської райдержадміністрації Галина Семчишин, представники освітянської галузі оглянули приміщення, навчальні класи, котельню, харчоблок та спортивну залу.

До слова, з 1 вересня у всіх навчальних закладах розпочнеться навчальний процес із дотриманням карантинних умов, адже Золочівський район віднесений "жовтої" зони карантинних обмежень.

 

27.08.2020

 

З нагоди відзначення164 річниці з дня народження поета, письменника, публіциста і політичного діяча Івана Франка. працівниками Золочівської центральної районної бібліотеки ім. І. Франка та відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації поклали квіти до пам'ятника Великому Каменяру у м. Золочеві.

 

26.08.2020

 

Відбулося засідання оргкомітету з нагоди відзначення Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Сьогодні, 26 серпня 2020 року, заступник голови райдержадміністрації Віктор Олійник провів засідання оргкомітету з нагоди відзначення Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Перед присутніми виступив Віктор Олійник, який сказав, що на виконання Указу Президента України від 23 серпня 2019 року №621 /2019 «Про День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21 серпня 2020 року №665/0/5-20 щорічно 29 серпня відбувається вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

В ході проведення оргкомітету були розглянуті усі пропозиції та враховано думки членів оргкомітету щодо належного вшанування загиблих Героїв російсько-української війни. За підсумками проведення оргкомітету було вирішено провести заходи 29 серпня 2020 року о 9.50 год., у м. Золочеві, біля Пам’ятного хреста «Борцям за волю України» (вул. Чорновола).

Дано доручення фахівцям райдержадміністрації скерувати листи органам місцевого самоврядування про проведення благоустрою території місць поховань Героїв, листи у відділ поліції, медичну та пожежно-рятувальну службу про забезпечення громадського порядку, медичного супроводу та дотримання протипожежних правил безпеки. Відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації доручено забезпечити захід озвученням та музичним оформленням; відділу освіти райдержадміністрації забезпечити учасників дійства виготовленими соняхами, як символами скорботи за полеглими на Донбасі воїнам.

 

Безпечне життя у час пандемії – це можливо

На території району спостерігається збільшення кількості зареєстрованих нових випадків захворювання на COVID-19. Так за минулий тиждень зафіксовано 33 нових випадки захворювання на COVID-19 серед мешканців району. Пояснюється це тим, що після суттєвих послаблень карантинних обмежень більшість людей абсолютно легковажно перейшли жити у формат нормального, вільного укладу життя.

За рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Золочівський район з 14 серпня віднесено до «помаранчевої» зони. Статистика показує, що COVID-19 ще не відступає, тож щоб не потрапити в «червону» зону треба лише трішки самодисципліни та дотримання базових правил, особливо у громадських місцях з великим скупченням людей. Якщо район попаде до «червоної» зони освітні заклади будуть закриті на карантин. Закінчується піст, починається період святкування весіль, бенкетів. Також на території району планується проведення футбольних матчів.

Нагадуємо, що на території регіону, на якій установлено «помаранчевий» рівень епідемічної безпеки забороняється проведення масових заходів за участю більше ніж 100 осіб та більше однієї особи на 20 кв. метрів площі будівлі або території. Порушення протиепідемічних правил передбачає застосування штрафних санкцій. Безпечне життя під час пандемії – це можливо і просто за умови дотримання карантинних обмежень визначених постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641. Під час карантину є обов'язковим носіння масок і дотримання соціальної дистанції.

 

25.08.2020

 

Сьогодні, 25 серпня 2020 року, Верховна Рада Україна підтримала в цілому ініційований Президентом України Володимиром Зеленським проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2020 рік».

Проектом передбачено поетапне збільшення мінімальної заробітної плати та встановлення її з 1 вересня 5000 гривень у місячному розмірі (зростання на 5,9 %). «Водночас буде збережено співвідношення між розмірами посадового окладу працівника I тарифного розряду ЄТС та мінімальною заробітною платою, що склалося у поточному році ‒ 44,5%. Для реалізації зазначених ініціатив у проекті змін до держбюджету на 2020 рік передбачено збільшення видатків на 4 млрд гривень», - повідомив під час виступу у Верховній Раді Міністр фінансів Сергій Марченко. Читати далі>>>

 

Оперативна інформація щодо моніторингових обстежень!

Мобільна група інформує: з метою контролю і реагування щодо дотримання протиепідемічних заходів на території району впродовж 21-25 серпня 2020 року проведено обстеження 26 суб’єктів підприємницької діяльності щодо дотримання ними протиепідемічних заходів в період карантину у м. Золочеві в галузі громадського харчування, місць масового відпочинку людей, продуктової і промислової торгівлі, ринку.

Під час обстежень складено 1 протокол про адміністративне правопорушення та проведено роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання.

 

Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру інформує!!!

У Золочівському районі, станом на 25 серпня 2020 року лабораторно підтверджено 12 нових випадки захворювання на коронавірусну хворобу: у м. Золочеві-6, у с. Сасів-1, у с. Вороняки – 2, у с. Білий Камінь -1, у с. Підгородне – 1, у с. Словіта- 1. Загалом від початку пандемії захворіло – 160 осіб. Згідно інформації КНП «Золочівська ЦРЛ», за впродовж 21-25 серпня проведено 239 тестування, з них: 208 тестування методом ІФА (імуно-ферментний аналіз) та 31 тестування методом ПЛР (полімерно-ланцюгова реакція).

Наголошуємо, що завдяки дотриманню простих епідеміологічних правил можливо суттєво знизити ризик інфікування COVID-19: потрібно одягати маски в публічних місцях і транспорті, користуватись антисептиками та дотримуватись соціальної дистанції.

 

24.03.2020

 

Концерт "З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, НЕЗАЛЕЖНА УКРАЇНО!".

Бажаємо приємного перегляду та вдалого і світлого дня!

Щоб переглянути концерт натисни картинку або тут

 

23.08.2020

 

Привітання голови районної державної адміністрації Василя Маркевича з нагоди Дня Державного Прапора України.

Шановні жителі Золочівщини!

Сердечно вітаю Вас з Днем Державного Прапора України.
Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

Під рідним знаменом Український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня.

Сьогодні під благословенням Українського Прапора будуємо нашу державу, творимо загальнодержавні і суспільні звершення, досягаємо мистецьких і спортивних успіхів. З жовто-блакитним прапором наші захисники сьогодні ідуть у бій за незалежність і єдність України під час проведення ООС. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, – це момент величі, який сповнює серця гордістю за рідну країну.

Нехай завжди гордо майорить над Батьківщиною стяг нашої волі, єдності та могутності Українського народу.

У цей святковий день бажаю усім нам миру, мудрості, патріотизму! Хай у кожному домі постає наш Прапор – оберіг майбутнього України!

Слава Україні!

 

З повагою

    голова районної державної адміністрації                                              Василь Маркевич

 

На Золочівщині відбулося святкування ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

23 серпня 2020 року у м.Золочеві, на площі біля адміністративного будинку районної ради, відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України. У церемонії підняття Державного Прапора України взяв участь голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький, голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич, керівники органів місцевого самоврядування, громадськість міста та району.

Піднімали Державний Прапор України переможці всеукраїнських та міжнародних конкурсів в галузі образотворчого та музичного мистецтва.

Привітав учасників дійства та вручив грамоти голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

Голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич вручив дипломи та святкові подарунки талановитим дітям Золочівщини.

Патріотичною та мистецькою частиною святкування Дня Прапора України був флеш-моб «З Україною у серці» танцювального колективу «Первоцвіт» (керівник Ю.Сидорович) та флеш-моб військового оркестру Навчального центру НГУ. Танцюристи подарували глядачу чудову танцювальну програму. Учасники флеш-мобу на завершення заходу сформували із полотнищ синьо-жовтого кольору Державний Прапор України.

На закінчення заходу учасники дійства мали можливість переглянути виставку робіт дітей з особливими потребами арт-гуртка «Палітра» Золочівського ЦДЮТ (керівник-Гевко Галина).

 

У Золочеві відкрили реконструйований танцювальний зал РНД

23 серпня 2020 року відбулося урочисте відкриття, після ремонту, танцювального залу районного Народного дому ім. І. Білозіра. В урочистому відкритті взяли участь голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький, голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич, танцюристи та гості.

На реконструкцію залу витрачено 805,6 тис грн., в рамках Програми капітального будівництва соціальних та культурних об’єктів житлово-комунального призначення за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету на 2020 рік.

Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький, голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич взяли урок танцю та продемонстрували його в особистому виконанні спільно з гостями свята.

Родзинкою дійства стало виконання танцюристами ансамблю "Первоцвіт", під музичний супровід ансамблю "Древо", українського стилізованого танцю.

Довідка. У танцювальному залі РНД під керівництвом Ю. Сидоровича займаються діти та молодь Народного ансамблю танцю "Первоцвіт", який заснований у 1995 році. Народний ансамбль танцю «Первоцвіт» є постійним учасником концертів та масових заходів, що проводяться у районі, а також приймає участь у фестивалях народного танцю та змаганнях з сучасного танцю в Україні і за її межами, де завжди займає призові місця.

На сьогодні Народний ансамбль танцю «Первоцвіт» гордо носить своє звання та в народі має звання «танцювальна візитка Золочівщини». Це колектив, який дійсно плідно працює, рухається вперед та охоче дарує усім своє мистецтво танцю, прославляючи рідний край.

 

У Золочеві відкрили два спортивні майданчики: з наливним покриттям та тренажерним обладнанням

Сьогодні, 23 серпня, у місті Золочеві відбулося урочисте відкриття двох спортивних майданчиків. Участь у заходах взяли голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький, голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич, начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хімяк, директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Вадим Климович, мешканці міста та гості свята.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич, який привітав учасників дійства та зазначив, що збудувати та облаштувати майданчики вдалося завдяки зусиллям місцевої та обласної влади, а також закликав активно займатися фізичною культурою та спортом.

Зазначимо, що майданчик з наливним покриттям облаштовано в рамках реалізації Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на період до 2021 року. Загальна кошторисна вартість – 2160,090 тис.грн., з них обласний бюджет 980,570 тис. грн., районний – 1172,520 тис.грн. Тут можна буде займатися міні-футболом, баскетболом та волейболом. Загальна кошторисна вартість майданчика з тренажерним обладнанням – 499,944 тис. грн., в т. ч. кошти обласного бюджету – 200,000 тис. грн., районного бюджету – 167,613 тис. грн. спонсорські кошти 133,331 тис.грн.

Даний об’єкт реалізований в рамках Програми обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив за напрямком спорт, - проект «Сильна здорова нація - тренажерний комплекс для учнів. Придбання обладнання».

 

У Золочеві урочисто відкрили дитячий будинок сімейного типу

Сьогодні, 23 серпня, у День Державного Прапора України, на вулиці Львівській у Золочеві урочисто відкрили дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ). Його побудовано за рахунок субвенції з державного та коштів обласного (місцевого) бюджетів, що дасть змогу забезпечити сімейним затишком та теплом 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

На відкриття будинку завітав голова облдержадміністрації Максим Козицький, який привітав батьків-вихователів та вручив меценатам грамоти від Львівської облдержадміністрації.

З вітальним словом до учасників дійства звернувся голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич. "Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. Відкриття цього дитячого будинку сімейного типу – дуже позитивна подія, яка свідчить, що, держава дбає про дітей-сиріт забезпечуючи влаштування на спільне проживання дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування. Шановні батьки-вихователі, вітаю вас з цією чудовою подією і висловлюю вам щиру подяку за те, що ви наважилися на цей нелегкий крок. Я переконаний, що діти, які будуть тут жити, отримають належну батьківську любов, підтримку та турботу," - сказав Василь Богданович.

Священнослужителі провели обряд освячення будинку. Було вручено подяки Львівської облдержадміністрації. Загальна кошторисна вартість будівництва об’єкту склала 3 918,509 тис. грн.

У будинку буде жити велика родина Олі та Дмитра Анісімових – батьків-вихователів ДБСТ. Оля та Дмитро мають четверо біологічних дітей і готові розділити своє родинне тепло та подбати про інших дітей. Загалом на виховання та спільне проживання у дане ДБСТ буде влаштовано десятеро дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Сам будинок знаходиться на вул. Львівській, 48 в міста Золочеві.

До слова, у Золочеві є ще один дитячий будинок сімейного типу по вул. Шевченка, у якому виховується десятеро дітей.

 

20.08.2020

 

Голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич, з метою зняття соціальної напруги серед населення району, зустрівся з учасниками мирної акції-протесту щодо закриття відділення Ощадбанку у селі Сасів Золочівського району.

Зустріч відбулася біля автодороги Золочів-Ясенів (с. Сасів), яку учасники акції на деякий час перекривали, сьогодні, 20 серпня 2020 року. Василь Богданович запевнив, що з приводу порушеного питання скеровано лист до Філії – ТВБВ № 10013/065 ПАТ «Державний ощадний банк України» щодо вивчення можливості продовження роботи відділення у с. Сасів.

 

ПРОГРАМА СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ ТА 29 – ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

23 серпня 2020 року відбудуться заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, а саме:

– 10.00 – церемонія підняття Державного прапора за участю талановитих дітей Золочівщини (територія адмінбудинку Золочівської районної ради);

– флеш-моб «З Україною у серці» за участю танцювального колективу «Первоцвіт» районного Народного дому;

– флеш-моб оркестру Навчального центру Національної гвардії України;

– 10.45 - відкриття реконструйованого танцювального залу районного Народного дому ім. Ігоря Білозіра;

– 11.15 - відкриття спортивного майданчика з наливним покриттям та тренажерним обладнанням на вул. Героїв Небесної сотні у м. Золочеві;

– 12.00 - відкриття Дитячого будинку сімейного типу вул. Львівська 48 «б» у м. Золочеві.

24 серпня 2020 року, з 10.00 год. впродовж дня, з нагоди 29-ї річниці Дня Незалежності України відбудеться он-лайн концерт «З днем народження, незалежна Україно».

Запрошуємо громадськість до участі у заходах, які відбуватимуться з дотриманням карантинних умов!

 

Як розпізнати "Африканську чуму свиней"

Станом на 20 серпня 2020 року починаючи з 2012 року в Україні зафіксовано 525 випадків африканської чуми, із яких - 380 домашні свині, 116 – дикі свині та 29 інфіковані об’єкти, в т.ч.: 2012 - 1 випадок (1 - домашні); 2014 - 16 випадків (4 - домашні, 12 - дикі); 2015 - 40 випадків (34 - домашні, 5 - дикі, 1 - інфікований об’єкт); 2016 - 91 випадок (84 - домашні, 7 - дикі); 2017 - 163 випадки (119 - домашні, 38 - дикі та 6 інфіковані об’єкти). 2018 - 145 випадків (93 - домашні, 39 - дикі, 13 - інфіковані об’єкти). 2019 - 53 випадки (35 - домашні, 11 - дикі, 7 - інфіковані об’єкти). 2020 - 16 випадків (10 - домашні, 4 - дикі, 2 - інфіковані об’єкти).

Африканська чума свиней (АЧС, Pestis Africana suum) – це заразне захворювання, деякі ознаки якого можуть розвиватися доволі швидко, але не завжди є специфічними для встановлення остаточного діагнозу. Збудник АЧС це ДНК-вмісний вірус сферичної форми, що належить до родини Asfaviridae. Він дуже складний і проявляє значну генетичну мінливість. Вірус АЧС заражає клітини імунної системи та ініціює вироблення величезної кількості специфічних антитіл, які, на жаль, не здатні до повної нейтралізації збудника. Це і є однією з основних причин чому виготовлення ефективної вакцини проти нього наразі неможливе.

АЧС достатньо легко передається від хворої до здорової тварини, чому сприяє надзвичайна стійкість вірусу в навколишньому середовищі.

- Що за хвороба – африканська чума свиней? Африканська чума свиней (АЧС) – небезпечне вірусне захворювання, яке вражає свиней. Вперше виявлено в 1903 р. в Африці.

- Скільки часу проходить з моменту зараження тварини до прояву клінічних ознак хвороби?Інкубаційний період може тривати від 3 до 15 діб. При гострому перебігу хвороби – 5-9 діб.

- Чи хворіють люди на АЧС? Ні! Люди не хворіють на АЧС.

- Які тварини хворіють на АЧС? Лише домашні та дикі свині, незалежно від породи, віку та статі.

- Чи існує вакцина від АЧС? Ні! На даний час ефективної вакцини не існує

- Чи лікують свиней при захворюванні на АЧС? Ні! Методів успішного лікування АЧС не існує. Лікування заборонено законодавством України.

- Що станеться, якщо не повідомити про підозру на АЧС? Хвороба може швидко поширитись на сусідні господарства, завдаючи значних економічних збитків внаслідок загибелі свиней та ліквідації всього свинопоголів’я в регіоні.

Заходи ветеринарної служби з контролю АЧС. У разі підтвердження спалаху захворювання, служба ветеринарної медицини проводить карантинні заходи із запобігання розповсюдженню хвороби шляхом швидкого гуманного безкровного забою усіх свиней на території, де спалахнула хвороба, з наступним спаленням трупів тварин, механічною чисткою та дезінфекцією приміщень та території утримання свиней.

- Які клінічні ознаки є характерними для хворих на АЧС свиней? Це надзвичайно заразна вірусна хвороба свиней усіх вікових груп, що характеризується здебільшого гострим перебігом та проявляється лихоманкою, крововиливами, синюшністю та змертвінням шкіри, ураженнями внутрішніх органів та високою смертністю, що призводить до значних економічних збитків.

Характерними для хвороби є наступні ознаки: • раптова загибель тварини, за відсутності клінічного прояву; • підвищення температури тіла до 40.5-42°C; • зниження апетиту, в’ялість, швидка втомлюваність, слабкість тазових кінцівок, хитка хода, посилена спрага, тварини лежать, зарившись в підстилку; • ядуха, кашель, блювота, діарея (іноді з кров’ю), частіше запор, слизисті виділення з очей та носа, параліч тазових кінцівок, можливі аборти у самок; • червонувато-фіолетові плями на череві, підгрудку, мошонці, вухах, п’ятачку та кінцівках (необхідно відрізняти від бешихи та класичної чуми свиней; Хвороба охоплює 40-65 % поголів’я тварин, 85-100 % з яких гине впродовж 6-13 діб.

Якщо Ви помітили схожі ознаки негайно сповістіть ветеринарного лікаря! Не займайтесь самолікуванням!

Як відбувається зараження свиней ? • Шляхом безпосереднього контакту (від свині – до свині). • Опосередковано: • через ґрунт, незнезаражені корми, предмети догляду й утримання, транспортні засоби; диких кабанів, бродячих тварин, птахів, мух та обслуговуючий персонал. • при згодовуванні харчових відходів, що містять продукти забою хворих чи інфікованих тварин.

Стійкість збудника:

Вірус АЧС залишається життєздатним: • в м’ясі від хворих тварин – до 155 днів; • у гною та ґрунті – до 3 місяців; • у трупах свиней – до 2,5 місяців; • у копчених м’ясопродуктах – до 6 місяців; • в солонині – до 1 року; • в замороженому м’ясі – до 3 років.

Матеріальне відшкодування збитків внаслідок вилучення тварин компенсується власникам за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

- Як запобігти занесенню вірусу АЧС в господарство ? • Утримувати свиней в закритих приміщеннях, не допускаючи їх вигулу та контакту з іншими тваринами. • Обслуговувати тварин лише у змінному спецодязі, використовуючи окремі засоби догляду та інвентар. • Не дозволяти відвідування господарства та тваринницьких приміщень стороннім особам. • Не купувати тварин у невстановлених для цього місцях та без супровідних ветеринарних документів. • Не забивати хворих свиней та не переробляти туші захворілих тварин. • Не згодовувати свиням харчові відходи, що містять свинину чи продукти забою без проварювання. • При виявленні трупу дикого кабана або свійської свині негайно сповістити ветеринарну службу

Пам’ятайте! При підозрі на АЧС сповістіть фахівця ветеринарної медицини, краще перестрахуватись, аніж наразити на небезпеку всіх сусідів! Золочівське районне управлінн ГУ ДПСС у Львівській області тел. 4 – 52 – 90 Золочівська районна держ лікарня ветмедицини тел. 5 – 20 – 41

 

Оперативна інформація щодо моніторингових обстежень!

Мобільна група інформує: з метою контролю і реагування щодо дотримання протиепідемічних заходів на території району 20 серпня 2020 року проведено обстеження 6 суб’єктів підприємницької діяльності щодо дотримання ними протиепідемічних заходів в період карантину у м. Золочеві.

Під час обстежень складено 1 протокол про адміністративне правопорушення та проведено роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання.

 

Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру інформує!!!

У Золочівському районі, станом на 20 серпня 2020 року лабораторно підтверджено 2 нових випадки захворювання на коронавірусну хворобу: у м. Золочеві-1, у с. Побіч-1. Загалом від початку пандемії захворіло – 148 осіб. Згідно інформації КНП «Золочівська ЦРЛ», за остатню добу проведено 103 тестування, з них: 71 тестування методом ІФА (імуно-ферментний аналіз) та 32 тестування методом ПЛР (полімерно-ланцюгова реакція).

Наголошуємо, що завдяки дотриманню простих епідеміологічних правил можливо суттєво знизити ризик інфікування COVID-19: потрібно одягати маски в публічних місцях і транспорті, користуватись антисептиками та дотримуватись соціальної дистанції.

 

19.08.2020

 

Мобільна група інформує:мує: з метою контролю і реагування щодо дотримання протиепідемічних заходів на території району 19 серпня 2020 року проведено обстеження 5 суб’єктів підприємницької діяльності щодо дотримання ними протиепідемічних заходів в період карантину у м. Золочеві.

Під час обстежень складено 2 протоколи про адміністративне правопорушення та проведено роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання.

 

Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру інформує!!!

Станом на 19 серпня 2020 року лабораторно підтверджено 1 новий випадок захворювання на коронавірусну хворобу у м. Золочеві. Загалом від початку пандемії захворіло – 146 осіб. Згідно інформації КНП «Золочівська ЦРЛ», за остатню добу проведено 102 тестування, з яких 25 – методом ПЛР (полімерно-ланцюгова реакція) та 77 – методом ІФА (імуно-ферментний аналіз).

Наголошуємо, що завдяки дотриманню простих епідеміологічних правил можливо суттєво знизити ризик інфікування COVID-19: потрібно одягати маски в публічних місцях і транспорті, користуватись антисептиками та дотримуватись соціальної дистанції.

 

18.08.2020

 

Відбулося засідання оргкомітету по підготовці святкування Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці Дня Незалежності України.

Сьогодні, 18 серпня 2020 року, керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин провела засідання оргкомітету на якому були присутні: т.в.о. заступника командира Навчального центру Нацгвардії України, працівники відділів райдержадміністрації, представник районної ради, заступник начальника Золочівського відділу поліції, заступник директора Золочівської музичної школи, керівник художнього гуртка «Палітра».

В ході проведення оргкомітету були розглянуті усі пропозиції та враховані думки усіх членів оргкомітету щодо відзначення цих державних свят. Також було затверджено план заходів святкування, враховуючи попередньо здійснені напрацювання у цьому напрямку. Церемонія підняття Державного Прапора України буде проходити на території адмінбудинку Золочівської районної ради 23 серпня 2020 року о 10.00 год за участю талановитих творчих дітей, що мають вагомі здобутки у мистецтві та музиці на всеукраїнських та міжнародних аренах.

Свято завершиться флеш-мобом «З Україною у серці» у виконанні танцювального колективу «Первоцвіт» з розгортанням Державного Прапора України.

 

Мобільна група інформує: з метою контролю і реагування щодо дотримання протиепідемічних заходів на території району 18 серпня 2020 року проведено обстеження 7 суб’єктів підприємницької діяльності щодо дотримання ними протиепідемічних заходів в період карантину.

Під час обстеження складено 1 протокол щодо порушення дотримання правил карантинних умов, а також проведено роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання.

 

Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру інформує!!!

Станом на 18 серпня 2020 року лабораторно підтверджено 4 нових випадки захворювання на короновірусну хворобу: 3 випадки у м. Золочеві та 1 випадок у с. Жуків. Загалом від початку пандемії захворіло – 145 осіб. Згідно інформації КНП «Золочівська ЦРЛ», за остатню добу проведено 70 тестувань методом ІФА (імуно-ферментний аналіз).

Наголошуємо, що завдяки дотриманню простих епідеміологічних правил можливо суттєво знизити ризик інфікування COVID-19: потрібно одягати маски в публічних місцях і транспорті, користуватись антисептиками та дотримуватись соціальної дистанції.

 

Сьогодні під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Галини Семчишин відбулося засідання районної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби.

Члени комісії розглянули заяву одного із призовників Золочівського району про бажання проходження саме такого виду військової служби через власні релігійні переконання.

Галина Семчишин ознайомила присутніх із переліком документів, наданих юнаком, поінформувала про порядок проходження альтернативної (невійськової) служби, відповідно до чинного законодавства. Зокрема, альтернативна служба є службою, яка запроваджується замість проходження строкової військової служби і має на меті виконання обов’язку перед суспільством. Право на альтернативну службу мають громадяни України, якщо виконання військового обов’язку суперечить їхнім релігійним переконанням і ці громадяни належать до діючих згідно з законодавством України релігійних організацій, віровчення яких не допускає користування зброєю.

За результатами розгляду наявних матеріалів комісією відповідно до Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу» було ухвалене рішення щодо надання дозволу для проходження альтернативної служби, при умові придатності їх до строкової військової служби, що встановлюється призовною комісією.

 

До відома членів сімейного (фермерського) господарства!

Одним із важливих питань для фермерів лишалося питання про право постійного користування земельною ділянкою та його спадкування.

Поняття права постійного користування земельною ділянкою вміщене у ч. 1 ст. 92 Земельного кодексу України. Ним є право володіння і користування земельною ділянкою, яка перебуває у державній або комунальній власності, без встановлення строку. Іншими словами, постійний землекористувач може безстроково володіти земельною ділянкою, а також користуватися нею (отримувати її корисні властивості для задоволення власних потреб).

Законодавством було передбачено одержання земельної ділянки як обов'язкової умови для набуття правосуб'єктності сімейного (фермерського) господарства (надалі - СФГ) як юридичної особи. Водночас одержання громадянином державного акта, яким посвідчувалося право на земельну ділянку для ведення СФГ, зобов'язувало таку фізичну особу в подальшому подати необхідні документи до відповідної місцевої ради для державної реєстрації СФГ. Тобто закон не передбачав права громадянина використовувати земельну ділянку, надану йому в користування для ведення СФГ, без створення такого СФГ.

Тривалий час Верховний Суд України своїми постановами підтверджував припинення права користування земельною ділянкою, яке підтверджене актом на право постійного користування, із смертю особи, ім’я якої зазначене в такому акті. Зважаючи на наявність указаної судової позиції, 11.12.2019 року Верховним Касаційним цивільним судом у справі № 188/1124/15-ц (http://reyestr.court.gov.ua/Review/86607167) була сформована теза, відповідно до якої право постійного користування земельною ділянкою належить до тих прав, які можуть бути успадковані.

Окрім цього, позиція, викладена у постанові Великої Палати Верховного Суду (надалі ВП ВС) від 20.03.2019 у справі № 615/2197/15-ц (http://reyestr.court.gov.ua/Review/80854811), дозволяє дійти висновку, що у правовідносинах постійного користування земельною ділянкою, наданою засновнику фермерського господарства, відбувається фактична заміна користувача і обов’язки землекористувача переходять до фермерського господарства з дня його державної реєстрації.

ВП ВС також відзначила, що у разі смерті громадянина - засновника селянського (фермерського) господарства (фермерського господарства) право постійного користування земельною ділянкою, наданою для ведення фермерського господарства його засновнику, не припиняється зі смертю цієї особи, а зберігається за фермерським господарством до якого воно перейшло після створення фермерського господарства.

З огляду на вказане, просимо вищенаведене враховувати в роботі, розмістити на офіційному сайті райдержадміністрації та поширити, при наявності інформації, всім суб’єктам (засновникам фермерських господарств), які мають в користуванні земельні ділянки, на які посвідчено Державний Акт на право постійного користування.

 

Доплата до мінімального страхового внеску.

Пенсійний фонд України повідомляє, що право на пенсійне забезпечення мають громадяни, які досягли пенсійного віку та мають необхідну тривалість страхового стажу. Однак, дуже часто трапляються ситуації коли при досягненні пенсійного віку в людини не вистачає страхового стажу. Таких ситуацій можна уникнути коли уважно ставитися до свого стажу та з місяця в місяць пильнувати достовірність поданих відомостей своїм роботодавцем. А також, не погоджуватися на неофіційну зайнятість.

Законом України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" передбачено право здійснення доплати до мінімального страхового внеску за період з 01.01.2004 року тим особам, які працювали на умовах неповної зайнятості і отримували заробітну плату в розмірі меншому від мінімального. Для здійснення такої доплати необхідно звернутися до територіального органу Пенсійного фонду України з заявою встановленого зразка та здійснити таку доплату згідно повідомлення-розрахунку, який формує спеціаліст Пенсійного фонду.

В такий спосіб можна набути повні місяці стажу. Пенсійний фонд України нагадує про зручну можливість відстеження зарахування страхового стажу на веб порталі ПФУ (http://portal.pfu.gov.ua), попередньо зареєструвавшись на даному електронному сервісі одним із наступних способів:

- за особистим зверненням із заявою в територіальний орган ПФУ,

- за допомогою кваліфікованого електронного підпису,

- за допомогою інтегрованої системи електронної ідентифікації GOV ID.

Шановні працюючі! Заздалегідь дбайте про своє соціальне забезпечення. Погоджуйтесь лише на легальні трудові відносини.

За додатковою інформацією звертайтесь за адресою: м. Золочів вул. Героїв Небесної Сотні,7 або за телефоном 4-24-43.

Золочівський відділ обслуговування громадян

(сервісний центр) Головного управління

Пенсійного фонду України у Львівській області

17.08.2020

 

Перевіряйте розміри майбутніх виплат, не виходячи з дому.

Пенсійний фонд України нагадує про можливість отримання цілого спектру послуг у себе вдома та в зручний час, лише зареєструвавшись на веб - порталі електронних послуг http://portal.pfu.gov.ua. В «особистому кабінеті» застрахованої особи на веб - порталі Пенсійного фонду України є можливість отримувати від інформаційних послуг до послуги призначення пенсії.

Також функціонує послуга із автоматичного розрахунку прогнозованого розміру пенсії "Пенсійний калькулятор", який надає можливість введення даних для розрахунку прогнозованого розміру пенсії за віком та загального стажу. Покроковий опис дій для розрахунку пенсії можна прочитати на особистій сторінці в меню "Інструкція".

Слід зазначити, що автоматично завантажуються дані для обчислення страхового стажу та заробітної плати, які наявні в Реєстрі застрахованих осіб, та надається можливість ручного внесення даних про періоди роботи із трудової книжки та інших документів про стаж, а також заробітної плати до 2004 року для подальшого їх використання при розрахунку орієнтованого розміру пенсії та стажу. Програма автоматично підсумовує періоди трудової діяльності та визначає загальний стаж, аналогічно, як це робиться в органах Пенсійного фонду. Як результат, користувачу надається сума розрахованої пенсії та протокол розрахунку на дату звернення.

Також звертаємо особливу увагу на те, що наповнення Реєстру застрахованих осіб відбувається під час подання щомісячної звітності в розрізі застрахованих осіб, що надходить від страхувальників (роботодавців) до фіскальних органів.

Звертаємо увагу всіх роботодавців бути особливо уважними при поданні відомостей про своїх найманих працівників та недопущенні помилок при формуванні звітності. Слід зауважити, що чим скоріше буде виявлена та виправлена помилка в звітності, тим впевненіше буде себе почувати кожний найманий працівник у майбутньому

За додатковою інформацією звертайтесь за адресою: м. Золочів вул. Героїв Небесної Сотні,7 або за телефоном 4-24-43.

Золочівський відділ обслуговування громадян

(сервісний центр) Головного управління

Пенсійного фонду України у Львівській області

 

Мобільна група інформує: з метою контролю і реагування щодо дотримання протиепідемічних заходів на території району 17 серпня 2020 року проведено обстеження 4 суб’єктів підприємницької діяльності щодо дотримання ними протиепідемічних заходів в період карантину.

Під час обстеження проведено роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання.

 

Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру інформує!!!

Станом на 17 серпня 2020 року немає нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу. Загалом від початку пандемії захворіло – 141 осіб.

Наголошуємо, що завдяки дотриманню простих епідеміологічних правил можливо суттєво знизити ризик інфікування COVID-19: потрібно одягати маски в публічних місцях і транспорті, користуватись антисептиками та дотримуватись соціальної дистанції.

 

16.08.2020

 

Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру інформує!!!

Станом на 16 серпня 2020 року лабораторно підтверджено 1 новий випадок захворювання на коронавірусну хворобу у селі Красносільці. Загалом від початку пандемії захворіло – 141 осіб. Наголошуємо, що завдяки дотриманню простих епідеміологічних правил можливо суттєво знизити ризик інфікування COVID-19: потрібно одягати маски в публічних місцях і транспорті, користуватись антисептиками та дотримуватись соціальної дистанції.

 

15.08.2020

 

Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру інформує!!!

Станом на 15 серпня 2020 рокууу лабораторно підтверджено 9 нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу. 5 у м. Золочеві та по 1 випадку у селах Ушня, Хомець, Ясенівці, Бортків. Загалом від початку пандемії захворіло – 140 осіб. Згідно інформації КНП «Золочівська ЦРЛ», за остатню добу проведено 83 тестування – методом ІФА (імуно-ферментний аналіз). Наголошуємо, що завдяки дотриманню простих епідеміологічних правил можливо суттєво знизити ризик інфікування COVID-19: потрібно одягати маски в публічних місцях і транспорті, користуватись антисептиками та дотримуватись соціальної дистанції.

 

14.08.2020

 

МОБІЛЬНА ГРУПА ІНФОРМУЄ!

З метою контролю і реагування щодо дотримання протиепідемічних заходів на території району за період з 7 по 14 серпня 2020 року Мобільною групою проведено 24 моніторингових обстежень дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень. Обстежено 2 заклади громадського харчування, 4 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 5 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, 4 перукарні, 6 одиниць громадського транспорту та 3 місця масрового перебування людей. За результатами виявлених порушень складено 2 адміністративних протоколи відповідно до ст.44-3 КУпАП – порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічих правил і норм.

Також під час обстеження проведено роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання, щодо роботи закладів в умовах карантину.

Будьте максимально відповідальними, отримуйтесь встановлених рекомендацій та правил соціального дистанціювання! Тривалість та суворість карантину залежить від кожного з нас!

 

Шановні мешканці Золочівського району!

В країні стрімко зростає захворюваність на COVID-19. Вкотре наголошую на дотриманню карантинних заходів пов’язаних з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, щоб убезпечити себе і своїх рідних в цей складний час. На сьогоднішній день число захворівших в районі складає 131 особу. 

Прохання максимально дотримуватися простих епідемічних правил, які суттєво знижують ризик інфікування.  А саме: у разі потреби вийти на вулицю уникайте скупчення людей, користуйтеся громадським транспортом лише у виключних випадках, одягайте маски в публічних місцях і транспорті, користуйтесь антисептиками та дотримуйтесь соціальної дистанції.

Звертаємо Вашу увагу на те, що у зоні підвищеної небезпеки перебувають особи у віці понад 60 років та особи з хронічними захворюваннями - перебіг хвороби у них проходить з ускладненням та може призвести до летального результату.

Просимо вжити заходів, щоб Ваші близькі літнього віку залишалися вдома та були забезпечені всім необхідним.

Будьте пильними! Бережіть себе та свої сім’ї!

 

Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру інформує!!!

Станом на 14 серпня 2020 року лабораторно підтверджено 2 нових випадки захворювання на коронавірусну хворобу у м. Золочеві та с. Побіч. Загалом від початку пандемії захворіло – 131 осіб. Згідно інформації КНП «Золочівська ЦРЛ», за остатню добу проведено 78 тестувань, з яких 14 – методом ПЛР (полімерно-ланцюгова реакція) та 73 – методом ІФА (імуно-ферментний аналіз). Наголошуємо, що завдяки дотриманню простих епідеміологічних правил можливо суттєво знизити ризик інфікування COVID-19: потрібно одягати маски в публічних місцях і транспорті, користуватись антисептиками та дотримуватись соціальної дистанції.

 

За дорученням голови райдержадміністрації Василя Маркевича, з метою проведення моніторингу ситуації в сім'ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальної підтримки та попередження загрози життю і здоров'ю дітей, керівник служби у справах дітей Золочівської райдержадміністрації спільно з головою Поморянської селищної ради, майором Золочівського відділу поліції ГУ НП України у Львівській області та медичною сестрою амбулаторії моно-практики смт. Поморяни вчергове відвідали сім'ї, які потрапили у складні життєві обставини. З батьками дітей проведено профілактичні бесіди щодо належного виховання та догляду за дітьми, а також щодо правил убезпечення своїх родин від інфікування коронавірусом.

 

12.08.2020

 

Золочівська районна державна адміністрація прийняла флешмоб-естафету до 29 річниці Дня Незалежності України "Незаженість - це...", започатковану Радехівською райдержадміністрацією спільно з Департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Естафету передано Бродівській та Турківській районним державним адміністраціям.  

щоб переглянути відео натисни тут чи на картинку

 

Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру інформує!!!

Станом на 12 серпня 2020 року лабораторно підтверджено 6 нових випадки захворювання на короновірусну хворобу: 6 випадків у м. Золочеві та 1 випадок у с. Жуличі.

Загалом від початку пандемії захворіло – 126 осіб. Згідно інформації КНП «Золочівська ЦРЛ», за остатню добу проведено 88 тестувань методом ІФА (імуно-ферментний аналіз).

Наголошуємо, що завдяки дотриманню простих епідеміологічних правил можливо суттєво знизити ризик інфікування COVID-19: потрібно одягати маски в публічних місцях і транспорті, користуватись антисептиками та дотримуватись соціальної дистанції.

 

Мобільна група інформує: з метою контролю і реагування щодо дотримання протиепідемічних заходів на території району 12 серпня 2020 року проведено обстеження 6 суб’єктів підприємницької діяльності щодо дотримання ними протиепідемічних заходів в період карантину у м. Золочеві.

Під час обстеження проведено роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання.

 

11.08.2020

 

Станом на 11 серпня 2020 рокуоку лабораторно підтверджено 2 нових випадки захворювання на коронавірусну хворобу 1 - місто Золочів, 1 - село Перегноїв, зареєстровано 2 випадки з підозрою на коронавірсну хворобу.

Загалом від початку пандемії захворіло – 120 осіб. Згідно інформації КНП «Золочівська ЦРЛ», за 11. 08.2020 проведено 89 тестувань, з яких 62 - методом ПЛР (полімерно-ланцюгова реакція) та 27 – методом ІФА (імуно-ферментний аналіз).

Наголошуємо, що завдяки дотриманню простих епідеміологічних правил можливо суттєво знизити ризик інфікування COVID-19: потрібно одягати маски в публічних місцях і транспорті, користуватись антисептиками та дотримуватись соціальної дистанції.

 

Мобільна група інформує: з метою контролю і реагування щодо дотримання протиепідемічних заходів на території району 11 серпня 2020 року проведено обстеження 3 суб’єктів підприємницької діяльності щодо дотримання ними протиепідемічних заходів в період карантину у м. Золочеві.

Під час обстеження проведено роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання.

 

10.08.2020

 

За знищення екосистем району самовільними підпалами сухостою – штрафують!

У Золочівському районі впродовж 07-09 серпня працювали мобільні групи з числа лісокористувачів, мисливців, рятувальників, поліції, спеціалісті природо-заповідної галузі, громадських формувань району та області для протидії підпалам сухої рослинності, виявлено порушників та складено протоколи. Рейдові виїзди-обстеження проведено на території району по виявленню фактів самовільних підпалів сухостою у Ясеновецькій, Червоненській, Княжівській, Великовільшаницькій, Новосілківській, Єлиховецькій, Сасівській сільських радах. Інспекторами комісії складено матеріали по спалюванню сухої трави в с.Сасів на землях загального користування Сасівської сільської ради (самовільне випалювання рослинності або її залишків).

Матеріали по спалених площах скеровані держінспекторами комісії в Золочівський ВП ГУНП У Львівській області для встановлення осіб, які вчинили підпал.

З метою здійснення моніторингу та контролю за недопущенням спалювання рослинності та її залишків на території району райдержадміністрацією спільно з керівникам сільськогосподарських і лісогосподарських підприємств, мисливських товариств, працівниками природо-заповідної галузі, водного господарства, головами місцевих рад постійно проводиться роз’яснювальна робота та моніторингове спостереження за станом довкілля з населенням, керівниками підприємств, установ, організацій щодо заборони спалювання на сільгоспугіддях, присадибних ділянках і приватних територіях стерні, залишків рослинності, трави, листя, твердих побутових та інших відходів та адміністративну відповідальність за невиконання вимог чинного законодавства.

 

09.08.2020

Шановні будівельники!

Сердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем будівельника.

Ваше покликання – творити, дарувати людям затишок та комфорт. Саме завдяки вам отримують нове життя архітектурні шедеври, стають кращими і ошатнішими рідні вулиці і площі. Ми переконані, попереду у вас велика робота. Адже в країні розпочато реалізацію масштабної програми житлового будівництва, краю і державі потрібні ваші знання та вміння.

Голова райдержадміністрації Василь Маркевич

 

Шановні ветеринари!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників ветеринарної медицини!

Ветеринарна медицина виконує державницькі функції — забезпечення належного рівня епізоотичної ситуації, надійну охорону здоров’я людей і тварин, безпеку продуктів харчування, поліпшення екологічного стану довкілля.

Адже, забезпечуючи профілактику та державний нагляд за якістю та безпечністю продукції тваринного і рослинного походження, Ви відвертаєте загрозу для життя та здоров’я населення. Щиросердечно бажаю Вам, Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання, успіхів у здійсненні задуманих планів, достатку та благополуччя, затишку в оселях і злагоди в родинах!

Голова райдержадміністрації Василь Маркевич

07.08.2020

 

Пріоритетними формами влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, є сімейні форми, одна з яких – дитячий будинок сімейного типу.

Сьогодні, 7 серпня, за дорученням голови райдержадміністрації Василя Маркевича проводено прибирання приміщення та благоустрій території поряд із дитячим будинком сімейного типу, що на вул. Львівській, 48 «В» у м. Золочеві.

 Незабаром планується відкриття цього дитячого будинку сімейного типу та влаштування на спільне проживання 10 дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування.

 

МОБІЛЬНА ГРУПА ІНФОРМУЄ!

З метою контролю і реагування щодо дотримання протиепідемічних заходів на території району за період з 3 по 7 серпня 2020 року Мобільною групою проведено 30 моніторингових обстежень дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень. Обстежено 3 заклади громадського харчування, 11 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 5 об’єктів торгівлі непродовольчими товарам, 2 перукарні, 8 одиниць громадського транспорту та 1 обстеження агропродовольчого ринку.

За результатами виявлених порушень складено 1 адміністративний протокол відповідно до ст.44-3 КУпАП – порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічих правил і норм.

Також під час обстеження проведено роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання, щодо роботи закладів в умовах карантину.

Будьте максимально відповідальними, отримуйтесь встановлених рекомендацій та правил соціального дистанціювання!

Тривалість та суворість карантину залежить від кожного з нас!

 

Мобільна група інформує: з метою контролю і реагування щодо дотримання протиепідемічних заходів на території району 07 серпня 2020 року проведено обстеження 6 суб’єктів підприємницької діяльності щодо дотримання ними протиепідемічних заходів в період карантину у м. Золочеві.

Під час обстеження проведено роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання.

 

Станом на 07 серпня 2020 року лабораторно підтверджено 2 нових випадки захворювання на коронавірусну хворобу 1 - місто Золочів, 1 - село Шпиколоси,

Загалом від початку пандемії захворіло – 113 осіб. Згідно інформації КНП «Золочівська ЦРЛ», за остатню добу проведено 78 тестувань, з яких 14- методом ПЛР (полімерно-ланцюгова реакція) та 64 – методом ІФА (імуно-ферментний аналіз).

Наголошуємо, що завдяки дотриманню простих епідеміологічних правил можливо суттєво знизити ризик інфікування COVID-19: потрібно одягати маски в публічних місцях і транспорті, користуватись антисептиками та дотримуватись соціальної дистанції.

 

06.08.2020

 

Мобільна група інформує!

З метою контролю і реагування щодо дотримання протиепідемічних заходів на території району мобільною групою 06 серпня 2020 року проведено обстеження 8 суб’єктів підприємницької діяльності щодо дотримання ними протиепідемічних заходів в період карантину на території району.

Під час обстеження проведено роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання. За результатами виявлених порушень складено 1 адміністративний протокол відповідно до ст.44-3 КУПаП – порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічих правил і норм.

Будьте максимально відповідальними, дотримуйтесь встановлених рекомендацій та правил соціального дистанціювання!

Тривалість та суворість карантину залежить від кожного з нас!

 

Станом на 06 серпня 2020 року не виявлено нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу, виявлено 1 новий випадок з підозрою на COVID-19.

Загалом від початку пандемії захворіло – 110 осіб. Згідно інформації КНП «Золочівська ЦРЛ», за остатню добу проведено 90 тестування, з яких 12 - методом ПЛР (полімерно-ланцюгова реакція) та 78 – методом ІФА (імуно-ферментний аналіз). Наголошуємо, що завдяки дотриманню простих епідеміологічних правил можливо суттєво знизити ризик інфікування COVID-19: потрібно одягати маски в публічних місцях і транспорті, користуватись антисептиками та дотримуватись соціальної дистанції.

 

Відбулося засідання оргкомітету по підготовці святкування Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці Дня Незалежності України.

Сьогодні, 06 серпня 2020 року, заступник голови райдержадміністрації Віктор Олійник провів засідання оргкомітету, на якому були присутні: керівник апарату райдержадміністрації, т.в.о. заступника командира Навчального центру Нацгвардії України, працівники відділів райдержадміністрації та представник районної ради.

В ході проведення оргкомітету були розглянути усі пропозиції та враховано думки усіх членів оргкомітету щодо відзначення цих державних свят. За підсумками проведення оргкомітету було вирішено долучитися до участі у флешмоб-естафеті «Незалежність_Це…» запропонованою департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА; церемонію підняття Державного Прапора України на території адмінбудинку Золочівської районної ради провести 23 серпня 2020 року о 10.00 год, залучивши до церемонії підняття прапора талановитих творчих дітей. Свято завершити флеш-мобом у виконанні танцювального колективу «Первоцвіт» з розгортанням Державного Прапора України .

Вирішили, що 24 серпня 2020 року буде відбуватись трансляція онлайн-концерту з нагоди святкування Дня Незалежності України. Дано доручення апарату направити: листи в органи місцевого самоврядування про проведення благоустрою території та вивішування прапорів з нагоди святкування Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці Дня Незалежності України; листи у відділ поліції, медичну та пожежно-рятувальну службу про забезпечення громадського порядку, медичного супроводу та дотримання протипожежних правил безпеки.

Вирішили 13 серпня 2020 року провести наступне засідання оргкомітету по підготовці святкування Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці Дня Незалежності України.

 

05.08.2020

 

В рамках жнивної кампанії-2020 5 серпня 2020 року голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич та директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Юлія Шопська відвідали фермерське господарство "Петро Маркович Кухарський" в селі Червоне, Золочівського району. Учасники зустрічі ознайомилися з роботою машинно-тракторного парку господарства, умовами зберігання, сушіння та очистки зерна, а також з ходом збирання ранніх зернових культур у господарстві.

 

05 серпня 2020 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Віктор Олійник провів робочу нараду з адміністрацією КНП «Золочівська ЦРЛ» щодо напрацювання чіткої покрокової дорожньої карти стратегії розвитку медичної галузі району.

 

Громадська організація «Сільські жінки України» з 11 травня по 31 грудня 2020 року розпочинає впровадження Проєкту «Підтримка ініціатив місцевих жіночих правозахисних організацій, направлених на просування ґендерної рівності, забезпечення прав та розширення можливостей вразливих груп жінок та дівчат», підтриманого грантодавцем - Урядом Канади в рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується організацією Пакт. Мета проєкту: створити команди лідерок серед сільських жінок Львівської області, а саме: Самбірського, Старосамбірського, Золочівського та Кам'янка-Бузького районів, які б об’єднали навколо себе інших жінок, щоб адвокатувати свої потреби та вирішувати спільні проблеми в громадах, в яких вони проживають.

В межах проєкту будуть здійснені наступні заходи:

1. Проведення переговорів із керівництвом ОТГ, районів та сіл. Залучення жінок до Проєкту.

2. Залучення експертів. Розробка програми тренінгів. Логістика. Створення платформи у мережі ФВ.

3. Проведення 2-денних тренінгів , які включатимуть такі теми:

- Гендерна політика. Законодавство щодо створення гендерно-чутливих послуг.

- Фемінізм.

- Лідерство та адвокація.

4. Формування клубів активних жінок та проведення чотирьох зустрічей.

Контактна особа Наталія Шулик, керівниця ГО "Сільські жінки УкраїНИ", тел. 0974412346, 0931808328, e-mail: shulyknatalya68@gmail.com.

 

04.08.2020

 

Шановні мешканці Золочівського району!

Вкотре звертаюся до Вас щодо дотримання заходів безпеки пов’язаних з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19. Загалом від початку пандемії захворіло – 108 осіб.

Наголошую! Максимально дотримуватись простих епідеміологічних правил, які суттєво знижують ризик інфікування. А саме: у разі потреби вийти на вулицю уникайте скупчення людей, користуйтеся громадським транспортом лише у виключних випадках, одягайте маски в публічних місцях і транспорті, користуйтесь антисептиками та дотримуйтесь соціальної дистанції.

Звертаю Вашу увагу на те, що у зоні підвищеної небезпеки перебувають особи у віці понад 60 років та особи з хронічними захворюваннями - перебіг хвороби у них проходить з ускладненням та може призвести до летального результату.

Закликаю! Вжити заходів, щоб Ваші близькі літнього віку залишалися вдома та були забезпечені всім необхідним.

Особливе прохання до духовенства району! Під час проведення богослужінь та релігійних обрядів дотримуватися безпечної відстані та маскового режиму.

Суб’єктам господарювання району! Забезпечувати належні умови праці та заходи безпеки у магазинах, на ринку, закладах громадського харчування та місцях масового скупчення людей.

Звертаюсь до молоді району! З метою недопущення поширення інфекції, пропагувати у молодіжному середовищі дотримання правил карантинних умов та заходів безпеки.

Будьте пильними! Бережіть себе та свої сім’ї!

Голова Золочівської райдержадміністрації

Василь Маркевич

 

4 серпня 2020 року голова райдержадміністрації Василь Маркевич зустрівся з жителями села Жуличі Золочівського району щодо ремонту Жулицької загальноосвітньої школи.

Спільно з сільським головою Почапівської сільської ради Володимиром Купреєвим обговорили та склали поетапний план вирішення даного питання.

На завершення Василь Маркевич подякував громаді за небайдуже ставлення до проблем села.

 

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич провів чергове засідання комісії служби у справах дітей, сьогодні, 04 серпня 2020 року.

«Основними завданнями комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, охорону здоров’я», - сказав Василь Маркевич під час засідання комісії.

Під час засідання комісії учасники розглянули наступні питання: про розгляд звернення щодо надання згоди на зняття з реєстрації малолітнього онука; про розгляд заяви щодо надання висновку про доцільність призначення піклувальника над онукою; про розгляд заяви щодо влаштування дитини в сім'ю патронатного вихователя; житлове питання та інші.

На комісії розглянуто матеріали справ, заслухано учасників засідання та запрошених.

 

03.08.2020

 

Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру інформує!!!

Станом на 03 серпня 2020 року підтверджено 4 нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу у населених пунктах: 2 випадки у м. Золочеві, 1 випадок у с. Княже, та 1 випадок у с. Ушня.

Загалом від початку пандемії захворіло – 108 осіб.

Наголошуємо, що завдяки дотриманню простих епідеміологічних правил можливо суттєво знизити ризик інфікування COVID-19: потрібно одягати маски в публічних місцях і транспорті, користуватись антисептиками та дотримуватись соціальної дистанції.

 

Мобільна група інформує: з метою контролю і реагування щодо дотримання протиепідемічних заходів на території району 03 серня 2020 року проведено обстеження 5 суб’єктів підприємницької діяльності щодо дотримання ними протиепідемічних заходів в період карантину у м. Золочеві.

Під час обстеження проведено роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання.

 

Золочівський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області інформує:

Про пенсії працівникам освіти. Пенсії за вислугу років призначаються до настання віку, що дає право на пенсію за віком. Питання пенсійного забезпечення працівників освіти регулюються законами України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (Закон №1058) та «Про пенсійне забезпечення». Відповідно до зазначених законів право на пенсію за вислугу років мають працівники закладів освіти незалежно від віку за наявності стажу роботи за спеціальністю станом: - на 1 квітня 2015 року – не менше як 25 років; - на 31 грудня 2015 року – 25 років 6 місяців; - на 11 жовтня 2017 року – 26 років 6 місяців. Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 03.10.2017 (Закон №2148), який набув чинності 11.10.2017, запроваджено єдиний підхід до обчислення пенсій та збережено право на призначення пенсій за вислугу років для осіб, які мали таке право на дату набуття чинності Закону №2148.

До спеціального стажу роботи, що дає право на пенсію за вислугу років, зараховуються періоди роботи на відповідних посадах до 11.10.2017. Коли йдеться про те, робота на яких посадах зараховується до спеціального стажу, необхідно керуватися постановою Кабінету Міністрів України від 04.11.1993 №909 (постанова №909), у якій зазначено чіткий перелік посад і закладів освіти, робота в яких дає право на пенсію за вислугу років.

Наприклад, період роботи вчителем у загальноосвітньому навчальному закладі зараховується до спеціального стажу, який дає право на пенсію за вислугу років, а от робота вчителем у позашкільному навчальному закладі – ні; робота на посаді вихователя професійно-технічного навчального закладу також не зараховується, оскільки її не передбачено в постанові №909.

Ще однією умовою для призначення пенсії за вислугу років, окрім наявності необхідного спеціального стажу, є звільнення з посади, що дає право на цей вид пенсії. Тільки після звільнення особа може звернутися до органів Пенсійного фонду із заявою про призначення пенсії. Розмір пенсії за вислугу років залежить від тривалості страхового стажу і розміру офіційної заробітної плати особи. Водночас має значення середня заробітна плата по Україні, яка визначається за три календарні роки, що передують року звернення за пенсією. Таким чином, на розмір пенсії впливає рік виходу на пенсію. Якщо, наприклад, після призначення пенсії за вислугу років особа знову працевлаштовується на посаду, що дає право на таку пенсію, то виплата пенсії припиняється.

Після повторного звільнення виплата пенсії за вислугу років поновлюється. До того ж пенсія по-новому не розраховується і показник середньої зарплати залишається той, що застосовувався під час призначення пенсії.

Якщо після призначення пенсії за вислугу років особа продовжує працювати на інших посадах, що не дають права на пенсію за вислугу років, то зараховувати цей стаж, тобто здійснити перерахунок пенсії, можливо лише після того, як вона досягне пенсійного віку.

Спеціальний стаж, який дає право на пенсію за вислугу років, має значення ще для однієї виплати. Педагогічним працівникам, які працювали на посадах, що дають право на пенсію за вислугу років, і виходять на пенсію за віком, надано право на виплату грошової допомоги в розмірі їхніх 10 місячних пенсій станом на день її призначення. Право на таку допомогу мають особи, які досягли загальновстановленого пенсійного віку; на день досягнення пенсійного віку працювали в закладах та установах державної або комунальної власності на посадах, робота на яких дає право на призначення пенсії за вислугу років мають страховий стаж на таких посадах чоловіки – 35 років, жінки – 30 років, і головне, щоб вони до цього не отримували будь-яку пенсію.

Порядок обчислення страхового стажу, що дає право на призначення грошової допомоги, та її виплати затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 №1191.

 

02.08.2020

 

В рамках проведення духовницького свята "Світло Маркіяна", 2 серпня 2020 року, відбувся молодіжний біговий марафон присвячений М. Шашкевичу, котрий проходив під девізом "Сіймо, а збирати будем...".

Після завершення марафону на Білій горі поблизу села Підлисся, Золочівського району переможців та учасників марафону привітали голова райдержадміністрації Василь Маркевич, директор Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Юлія Шопська та вручили їм цінні подарунки.

 

2 серпня 2020 року відбулося духовницьке свято "Світло Маркіяна", на якому вшанували пам'ять Будителя Галичини - отця Маркіяна Шашкевича.

Сьогодні, біля Памятного Хреста на Білій горі, що поблизу села Підлисся, Золочівського району відбулася Архієрейська Божественна літургія, яку очолив преосвященний Єпископ - помічник Львівської Митрополії Володимир Груца. У Божественній літургії взяв участь голова райдержадміністрації Василь Маркевич, керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин, духовенство, інтелігенція, молодь, громадськість району.

Після цього відбулася панахида та покладання квітів біля могили Січових Стрільців на Білій горі.

 

Сьогодні, 02 серпня 2020 року, голова райдержадміністрації Василь Маркевич, керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин взяли участь в освячені храму УГКЦ Св. Миколая у селі Сновичі, Золочівського району.

Чин освячення здійснював архієпископ Львівський Української греко-католицької церкви, Митрополит Львівський Ігор Возняк у співслужінні адміністратора храму та священиків Золочівського деканату.

31.07.2020

 

Шановні мешканці Золочівського району!

Вкотре звертаюся до Вас щодо дотримання заходів безпеки пов’язаних з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19. Загалом від початку пандемії захворіло – 95 осіб.

Наголошую! Максимально дотримуватись простих епідеміологічних правил, які суттєво знижують ризик інфікування. А саме: у разі потреби вийти на вулицю уникайте скупчення людей, користуйтеся громадським транспортом лише у виключних випадках, одягайте маски в публічних місцях і транспорті, користуйтесь антисептиками та дотримуйтесь соціальної дистанції.

Звертаю Вашу увагу на те, що у зоні підвищеної небезпеки перебувають особи у віці понад 60 років та особи з хронічними захворюваннями - перебіг хвороби у них проходить з ускладненням та може призвести до летального результату.

Закликаю! Вжити заходів, щоб Ваші близькі літнього віку залишалися вдома та були забезпечені всім необхідним.

Особливе прохання до духовенства району! Під час проведення богослужінь та релігійних обрядів дотримуватися безпечної відстані та маскового режиму.

Суб’єктам господарювання району! Забезпечувати належні умови праці та заходи безпеки у магазинах, на ринку, закладах громадського харчування та місцях масового скупчення людей.

Звертаюсь до молоді району! З метою недопущення поширення інфекції, пропагувати у молодіжному середовищі дотримання правил карантинних умов та заходів безпеки.

Будьте пильними! Бережіть себе та свої сім’ї!

Голова Золочівської райдержадміністрації

Василь Маркевич

 

Голова райдержадміністрації Василь Маркевич провів особистий прийом громадян

Сьогодні, 31 серпня 2020 року, голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич провів особистий прийом громадян. На прийом звернулися жителі міста Золочева щодо водовідведення стічних вод та планування дорожнього покриття вул. Покрови у м. Золочеві; щодо роботи ОСББ та облаштування прибудинкової території на вул. Джерельній, 8/1 у м. Золочеві. На особистому прийомі також розглядалось питання дотримання внутрішньої трудової дисципліни працівниками управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації.

Голова райдержадміністрації Василь Маркевич з порушених питань надав жителям району роз’яснення.

За підсумками проведеного прийому дано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру інформує!!!

Станом на 31 липня 2020 року підтверджено 1 новий випадок захворювання на коронавірусну хворобу у селі Червоне. Загалом від початку пандемії хворих - 95. Згідно інформації КНП «Золочівська ЦРЛ», за остатню добу проведено 62 тестування, з яких 6 - методом ПЛР (полімерно-ланцюгова реакція) та 56 – методом ІФА (імуно-ферментний аналіз).

Наголошуємо, що завдяки дотриманню простих епідеміологічних правил можливо суттєво знизити ризик інфікування COVID-19: потрібно надівати маски в публічних місцях і транспорті, користуватись антисептиками та дотримуватись соціальної дистанції.

 

30.07.2020

 

У Золочів завітав заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Іван Собко і провів зустріч з головою райдержадміністрації Василем Маркевичем та міським головою Ігорем Гриньківим.

Учасники зустрічі відвідали об'єкти у м. Золочеві: площу Вічеву, стадіони біля радіозаводу та "Сокіл", а також побували у міському парку відпочинку "Здоров"я. Обговорили питання фінансування даних об' єктів, котрі фінансуються в тому числі і за кошти обласного бюджету.

 

30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми!

Ключовим завданням цього дня є підвищувати рівень поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми і привертати увагу до тяжкого становища жінок, чоловіків і дітей, які постраждали від цього злочину.

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, що здійснюється з метою отримання прибутку з експлуатації чоловіків, жінок і дітей. Це також кримінальний злочин, який карається згідно з Кримінальним кодексом України позбавленням волі на строк від 3-х до 15-ти років.

Станом на сьогодні вже 34 людини з Львівщини отримали статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми. З них: 10 - жінки, 21 - чоловіки, 3 - діти (2 дівчат, 1 хлопчик). За формою експлуатації: 17 випадків – трудова; 11 – сексуальна; 2 – продаж дитини; 4 – втягнення осіб у злочинну діяльність. Загалом в Україні статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, Міністерством соціальної політики України встановлено 975 особам. З них: 368 – жінки; 519 – чоловіки; 88 – діти.

За формою експлуатації: 489 випадків – трудова; 228 – сексуальна; 90 - втягнення осіб у злочинну діяльність; 72 – використання у збройних конфліктах; 59 – жебрацтво; 14 – продаж дитини; 10 – вилучення органів; інші види – 13.

Кожен постраждалий має право на допомогу! Для отримання допомоги чи консультації звертайтесь структурного підрозділу з питань соціального захисту населення, а також телефонуйте за вказаними телефонами:

☎ 527; 0 800 505 501 - Національна гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів;

☎ 112 - гаряча лінія Львівської області;

☎ (032) 255 47 96 - відділ сімейної політики департаменту соціального захисту населення ЛОДА.

☎ (032) 65 43289- відділ сімейної політики управління соціального захисту населення Золочівської РДА.

 

Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру інформує!!!

Станом на 30 липня 2020 року підтверджено 2 нових випадки захворювання на коронавірусну хворобу у селах Ясенівці та Новоселище.

Загалом від початку пандемії хворих - 94. Згідно інформації КНП «Золочівська ЦРЛ», за остатню добу проведено 79 тестувань, з яких 16- методом ПЛР (полімерно-ланцюгова реакція) та 63– методом ІФА (імуно-ферментний аналіз).

Наголошуємо, що завдяки дотриманню простих епідеміологічних правил можливо суттєво знизити ризик інфікування COVID-19: потрібно надівати маски в публічних місцях і транспорті, користуватись антисептиками та дотримуватись соціальної дистанції.

 

29.07.2020

 

Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру інформує.

Станом на 29 липня 2020 року підтверджено 1 новий випадок захворювання на коронавірусну хворобу у с. Майдан-Гологірський. Загалом від початку пандемії хворих - 92.

МОЗ закликає: при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Під час перехідного періоду, допоки епідемія не зникне, населення має дотримуватися визначених правил.

Як вберегтися? Більшість людей, що хворіють на коронавірус, переносять його, як звичайну ГРВІ. Щоб захистити себе:

-Уникайте контакту з людьми із симптомами ГРВІ. Мінімальна дистанція — 1,5 метра.

-Не торкайтеся свого обличчя, зокрема очей, носа та рота.

-Термічно обробляйте продукти. Не їжте сире м’ясо, м’ясні субпродукти та яйця.

-У разі появи перших симптомів ГРВІ невідкладно зверніться до свого сімейного лікаря.

Пам’ятайте! Звичайне миття рук попереджає зараження не лише новою коронавірусною інфекцією, а й низкою інших небезпечних захворювань. Мити руки варто 20 — 40 секунд теплою водою з милом або обробити антисептиком, вміст спирту в якому не менше 60%.

 

Золочівська райдержадміністрація інформує про довідки форми ОК-5 та ОК-7. Чим відрізняються?

Пенсійний фонд України повідомляє, що в будь якому територіальному органі Пенсійного фонду можна отримати довідки за формою ОК-5 та ОК-7. Довідки ОК-5 та ОК-7 – це сформовані індивідуальні відомості про застраховану особу з реєстру застрахованих осіб.… Читати далі

 

28.07.2020

 

З 29 по 2 жовтня 2020 року у м. Мінськ, Республіка Білорусь заплановано проведення Білоруського промислово-інвестиційному форуму 2020 (у випадку перенесення строків проведення зазначеного заходу в залежності від розвитку ситуації з розповсюдженням в світі короновірусної інфекції COVID-19 інформуватимемо додатково).

В рамках Форуму заплановано проведення міжнародних спеціалізованих виставок «Техіннопром», «Профзварка», «Хімія, нафта і газ», «Полімери і композити». Окрім цього, під час Форму відбудеться перший спеціалізований міжнародний форум по смартифікації реального сектору економіки «Smart industry EXPO. Цифрові технології та рішення для промисловості».

Метою даного заходу є представлення компаніям країн-лідерів цифрової трансформації реального сектору економіки (США, Південна Корея, КНР, Ізраїль, ФРН та інші країни Європейського Союзу) передових практик, технологій та розробок зі сфери смарт індустрії для представників державної влади, ділових кіл та бізнес об’єднань, топ-менеджерів та профільних компаній.

В рамках проведення виставок та ділової програми передбачено:

- сприяння в формуванні та розвитку попиту підприємств реального сектору економіки країн на комплексне впровадження цифрових технологій в своє виробництво та бізнес-процеси;

- представлення кращих практик та рішень щодо створення екосистем, які підтримують цифрову трансформацію традиційних секторів економіки та залучення інвестицій.

Детальніше ознайомитись із виставковими проектами можна за посиланнями: http://belpromforum.by , http://smartexpo.pro/ , http://techinnoprom.by/ .

У разі зацікавленості та за більш детальною інформацією можна звертатися за тел.: (032) 261-27-13 / 299-92-79 та на електронні скриньки: loda.export@gmail.com або torg.loda@gmail.com .

 

27.07.2020

 

Райдержадміністрація інформує: з метою контролю і реагування щодо дотримання протиепідемічних заходів на території району мобільною групою 27 липня 2020 року проведено обстеження 5 суб’єктів підприємницької діяльності щодо дотримання ними протиепідемічних заходів в період карантину у м. Золочеві.

Під час обстеження проведено роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання.

 

Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру інформує.

Станом на 27 липня 2020 року підтверджено 3 нових випадки захворювання на коронавірусну хворобу, а саме: 1- с. Луг, 1- с.Тростянець, 1- с. Словіта, а також виявлено 2 нових випадки з підозрою на COVID-19. Загалом від початку пандемії хворих - 84.

Карантин та зменшення соціальних взаємодій і контактів — ваша можливість убезпечити себе і своїх близьких. Якщо у вас є можливість потурбуватися про своє здоров’я, навіщо підвищувати ризики захворіти? Натомість, більше перебуваючи вдома, можна зайнятися корисними для здоров’я справами.

Дотримуйтесь умов карантину!!! І будьте здорові!

 

26.07.2020

 

Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру інформує. У Золочівському районі за весь період пандемії COVID-19 захворіла 81 особа, 47 - хворих, 34- здорові, 59- на обсервації.

Станом на 26. 07.2020 рокуу виявлено 1 новий випадок з підозрою на коронавірусну інфекцію. Дотримуйтесь умов карантину!!! І будьте здорові! Закликаємо зупинити ланцюг захворювання! Разом ми можемо зупинити ланцюжок інфікування та перемогти COVID-19.

Мийте часто руки і дотримуйтесь соціальної дистанції, прості вчинки - рятують життя.

 

24.07.2020

 

Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру інформує.

У Золочівському районі за весь період пандемії COVID-19 захворіла 81 особа, 47 - хворих, 34- здорові, 59- на обсервації. Дотримуйтесь умов карантину!!! Разом ми можемо зупинити ланцюжок інфікування та перемогти COVID-19. Ми часто відкладали «на потім» плани та бажання, на які бракувало часу. І з настанням карантину у багатьох випадках стало зрозуміло, що річ не у часі.

На карантині ми дещо переосмислили, частіше почали радіти простим речам. Усвідомили, як цінно купувати запашну каву дорогою на роботу та обіймати друзів. Складаючи плани на «після карантину», пам’ятайте, що все це попереду, а зараз найважливіше - не втрачати пильності, бо безтурботність може коштувати дуже дорого.

І наша щоденна мантра: мийте руки, тримайте дистанцію, піклуйтеся про близьких.

 

Сьогодні, 24 липня 2020 року на виконання Указу Президента України № 893/2019 від 07 грудня 2019 року за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання п'яти і більше дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку, присвоєно Почесне звання України "Мати–героїня" мешканцям Золочівського району Ользі Чепак та Марії Кусмині.

Голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич спільно з головою Золочівською районної ради Олегом Банахом вручили нагороди та квіти. До привітань приєдналися і голови місцевих рад, де проживають матері.

 

Мобільна група, утворена Золочівською райдержадміністрацією інформує про те, що постійною мобільною групою у складі представників Золочівської державної адміністрації, Золочівської районної ради, місцевих рад, Національної поліції, Держпродспоживслужби проведено 153 моніторингових обстежень дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, з яких 5 із залученням засобів масової інформації для висвітлення в пресі результатів перевірок.

Обстежено 33 заклади громадського харчування, 58 об’єкти торгівлі продовольчими товарами, 18 обстежень агропродовольчого ринку, 28 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, 1 заклад дошкільної освіти, 8 перукарень, 6одиницьгромадського транспорту, 1 спортивний заклад. За результатами виявлених порушень складено 3 адміністративних протоколи відповідно до ст.44-3 КУПаП – порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічих правил і норм. Серед порушників: 1 – заклад громадського харчування, 1 – непродовольчий магазин, 1 – об’єкт побутового обслуговування. Будьте максимально відповідальними, дотримуйтесь встановлених рекомендацій та правил соціального дистанціювання! Тривалість та суворість карантину залежить від кожного з нас!

З метою контролю і реагування щодо дотримання протиепідемічних заходів на території району мобільною групою 23 липня 2020 року проведено обстеження 3 суб’єктів підприємницької діяльності щодо дотримання ними протиепідемічних заходів в період карантину. Під час обстеження проведено роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання.

 

23.07.20200

 

Голова райдержадміністрації провів другу частину засідання колегії райдержадміністрації.

Відповідно до графіку заслуховування керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, сьогодні, 23 липня 2020 року, голова райдержадміністрації Василь Маркевич та члени колегії заслухали керівників структурних підрозділів райдержадміністрації про роботу у І півріччі 2020 року, а саме: відділу освіти; відділу паливно-енергетичного комплексу, економічного розвитку та сільського господарства; сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами; відділу культури, молоді та спорту; управління соціального захисту населення; фінансового управління. Одним із важливих рішень, було одноголосно проголосовано рішення щодо надання інформації керівниками структурних підрозділів щодо функціонування підзвітних їм установ в умовах утворення ОТГ.

 

Голова райдержадміністрації Василь Маркевич зустрівся з кандидатами у батьки-вихователі ДБСТ м. Золочева.

Під час зустрічі Василь Богданович запевнив на тому, що у разі позитивного вирішення щодо створення ДБСТ дана сім»я буде мати підтримку, соціальне супроводження та належне матеріальне забезпечення в рамках чинного законодавства. Батьки-кандидати, голова райдержадміністрації та інші учасники зустрічі оглянули будинок та прилеглі території.

В ході спілкування було виявлено те, що у кандидатів є позитивний досвід у вихованні, оскільки вони мають четверо дітей та готові поділитися батьківською любов’ю, подарувати тепло повноцінної сім’ї.

 

22.07.2020

 

Голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич провів засідання колегії

Сьогодні, 22 липня 2020 року, відповідно до плану роботи колегії голова райдержадміністрації Василь Маркевич провів засідання колегії райдержадміністрації та заслуховування про роботу у першому півріччі 2020 року заступника голови, керівника апарату та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації відповідно до попередньо затвердженого графіку. Також присутнім, відповідно до порядку денного, начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Мудра доповіла про виконання бюджету Золочівського району за перше півріччя 2020 року.

 

За самовільне спалювання сухої рослинності (соломи, стерні, сухої трави) – порушники будуть покарані !!!

З метою попередження виникнення пожеж в екосистемах Золочівського району та виявлення осіб, які вчиняють самовільне випалювання сухої рослинності та її залишків (сухостою) робочою групою-комісією райдержадміністрації та мобільними групами установ району проводяться рейди перевірки та обстеження по недопущенню спалюванню сухої рослинності на території сільськогосподарських та лісогосподарських угідь району.

Станом на 22 липня 2020 р. робочою комісію щодо запобігання виникнення пожеж в екосистемах Золочівського району до складу якої входять: держінспектори Золочівського РВ ГУ ДСНС у Львівській області та Золочівського ВП ГУНП У Львівській області, головний спеціаліст райдержадміністрації - громадський інспектор з охорони довкілля у Львівській області, голови місцевих рад (голови адміністративних комісій) проведено рейдові виїзди-обстеження на території району по виявленню фактів самовільних підпалів сухостою зокрема: Куровицької, Підгайчиківської, Словітської, Новосілківської, Великовільшанецької, Червоненської, Ясеновецької, місцевих рад. Членами комісії, керівниками господарств району проводяться першочергові заходи щодо недопущення спалювання залишків сухої рослинності (стерні, соломи, сухої трави) під час проведення жнивної кампанії "Жнива 2020 " на підпорядкованих територіях.

Зазначаємо, що згідно ст. 77, 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та ст. 245 Кримінального кодексу України передбачена відповідальність за порушення вимог пожежної безпеки в лісах, самовільне випалювання сухої рослинності чи її залишків.

 

Проведено засідання оргкомітету з питання відзначення щорічного літературно-мистецького свята «Світло Маркіяна»

Провів засідання оргкомітету заступник голови Золочівської райдержадміністрації Віктор Олійник, який відбувся сьогодні, 22 липня 2020 року.

Під час зустрічі було озвучено про проведення спортивного бігового марафону серед учасників з числа молоді, котрий буде стартувати з території музею-садиби М. Шашкевича, маршрут збуде пролягати через село Підлисся, біля Маркіянової гори та завершиться на території музею-садиби.

В ході проведення зустрічі дано доручення правоохоронним органам - забезпечити громадський порядок та безпеку дорожнього руху, медичній службі забезпечити супровід проведення заходів, а пожежно-рятувальній – дотримання правил пожежної безпеки під час проведення заходів. Відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації надано доручення забезпечити захід озвученням, голові Білокамінської сільської ради провести впорядкування території музею-садиби М. Шашкевича та біля пам’ятного Хреста на Білій горі, а дорожній службі – провести обкошення території.

За результатами проведення оргкомітету вирішено попередньо здійснити виїзд 23.07.20 р. на місце проведення даного заходу з метою обстеження теритоії.

Цьогоріч заходи відбудуться 2 серпня о 12.00 год.

 

20.07.2020

 

Велике будівництво: готовність половини об’єктів перевищує 70 %

У межах програми, ініційованої Президентом Володимиром Зеленським «Велике Будівництво», в області реалізують 16 об’єктів соціальної інфраструктури. Станом на сьогодні на 13 об’єктах роботи тривають. Будівельна готовність на 8-ми з них перевищує 70%, 6-ти - в межах 50%. Про це зазначив сьогодні під час прес-конференції голова Львівської ОДА Максим Козицький.

“На ці об’єкти затверджено 201,3 млн грн бюджетних коштів. Найбільша частина грошей надійшла з державного фонду регіонального розвитку - 152 млн грн. Решта – це субвенція з держбюджету, кошти з обласного, місцевих бюджетів та інших джерел. Для продовження робіт загалом профінансовано 98,6 млн грн. Маємо гарний показник стосовно касових видатків. Вони склали 86,5 млн грн. Це втричі більше, ніж у травні. Станом на сьогодні на 13 об’єктах роботи тривають. Іще на 3-х скоро почнемо працювати. Бо тендерні процедури там уже на завершальній стадії”, - наголосив очільник області. За його словами, це добудова школи та спортзалу у Новому Кропивнику на Дрогобиччині, реконструкція спортивного комплексу «Шахтар» у Червонограді, а також відновлення спортивного ядра та трибуну стадіону дитячої спортивно-юнацької школи у Буську.

Відтак, інформуємо детальніше про проведені роботи на 13 об’єктах.

ШКОЛИ: У селі Дубаневичі Городоцького району триває будівництво школи. Зараз там уже завершені штукатурні роботи та залиті стяжки. Змонтована пожежна сигналізація, утеплено фасад котельні. На Самбірщині, в селі Викоти, добудовують існуючу школу. Завершили вже внутрішні оздоблювальні роботи та благоустрій. На Сколівщині, у селі Верхнє Синьовидне, проводять реконструкцію навчального закладу з добудовою. У корпусі, що там існує, розвели опалення. У новому – поклали підлогу, утеплили перекриття. На базі 2-ї школи-гімназії у Трускавці створюють регіональний центр сприяння здорового способу життя. Там завершили фасадні роботи, перекрили мансардні приміщення. У Бортятині на Мостищині також реконструюють школу і проводять добудову. Зараз там тривають внутрішні оздоблювальні роботи, змонтовано систему опалення, холодної та гарячої води. Облаштовано пандус і сходи.

САДОЧКИ. У селі Рудники на Миколаївщині завершують будівництво садка. Там вже зроблені внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи. У садку в Борщовичах на Пустомитівщині вже є чистові стяжки та штукатурні роботи внутрішніх приміщень, прокладено внутрішні інженерні мережі. На стадії завершення роботи у садку в Зимній Воді. Там вже є плитка, двері, у всіх кімнатах та коридорах завершено внутрішні оздоблювальні роботи. У селі Чуква на Самбірщині триває реконструкція дошкільного закладу. Там у червні пошпаклювали внутрішні приміщення, поклали плитку на сходовій клітці. Будівля садка у Великому Любені вже майже готова. Зараз там підводять мережі електропостачання та газопосатчання. Цей заклад зводять з нуля, він буде досить великий - на 150 місць. Матиме дві музичні зали, два спортзали.

СПОРТ. На стадіоні Львівського державного університету фізичної культури, на вул Черемшини, влаштовують зараз якісне покриття бігових доріжок і секторів. Львівське училище фізичної культури теж буде мати потужне оновлення. На Княгині Ольги влаштовують мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту. Там зараз встановлюють тентове покриття. Основу вже облаштували. Жителі Дублян на Самбірщині з нетерпінням чекають завершення капремонту місцевого стадіону. Зараз там облаштовано основу під бігові доріжки, змонтовано трибуни та покриття, систему поливу трави.

Як зазначив Максим Козицький, усі школи та дошкільні заклади, над якими працюють в рамках «Великого будівництва», мають запрацювати 1 вересня цього року. Вони повинні бути укомплектовані сучасним обладнанням, відповідати умовам доступності, безпеки, бути енергоефективними. Відтак, 2,5 тисячі дітей будуть рости, навчатися і розвиватися в належних умовах. При чому в нашій області додатково буде створено 483 місця у школах та 505 місць в садках. З’являться 142 нових робочих місця – в нових і оновлених закладах працевлаштують 66 педагогів та 76 технічних працівників.

 

На Львівщині упродовж червня завершили ремонт на 26-ти ділянках доріг

Упродовж червня і до сьогодні ремонтні роботи проводили на 59 ділянках доріг загального користування місцевого значення та комунальної власності. Зокрема, на 26-ти ділянках роботи завершили. Відремонтували майже 17 км доріг. Про це повідомив очільник області Максим Козицький.

“Касові видатки за цей період склали 52,8 млн грн з державного дорожнього фонду і 12,6 млн грн – з обласного бюджету”, - наголосив Максим Козицький. Зокрема, упродовж цього періоду багато зроблено на автомобільній дорозі Шопки - Станимир - Ганачівка, йдеться про дві великі ділянки загальною протяжністю майже 6,8 км. Ця дорога сполучає 4 населені пункти та перетинає шлях державного значення Куровичі-Рогатин. Цю дорогу проклали у 1962 році. І з того часу капремонту ніхто не проводив. На ділянці від села Лагодів до кінця Станимира вже влаштовано нове асфальтобетонне покриття протяжністю близько 4 км. Також у цей період активно тривали роботи на автомобільній дорозі Східниця - Верхнє Синьовидне. На майже 5-кілометровій ділянці, від Східниці в напрямку до Верхнього Синьовидного, проклали вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття та провели основні роботи з влаштування верхніх підпірних стінок. На мостовому переході через річку Стрий, приблизно на 13-му кілометрі дороги, виконано підготовчі роботи для влаштування залізобетонних балкових прогонових конструкцій. Ці балки, а їх буде 33, якраз зараз виготовляють

До кінця цього року, планують збудувати міст, а всю дорогу відремонтувати.

 

19.07.2020

 

Сьогодні, 19 липня, в с. Червоне Золочівського району на території військового кладовища відбулися заходи із вшанування пам’яті українських вояків, військовиків інших національностей, полеглих у липні 1944 року під час Другої світової війни у «Бродівському оточенні».

Відбулися церемонія покладання квітів до символічних таблиць біля каплиці, проведення чину панахиди за військовиками, які полягли на полі бою під час «Бродівського оточення», а також перепоховання віднайдених останків воїнів Першої української дивізії «Галичина».

 

17.07.2020

 

Голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич відвідав переробний комплекс по забою та переробці птиці ТОВ «Агроль» та ознайомився з виробничим процесом нововведених ліній.

Проектована потужність цеху становить 2000 голів на годину, який забезпечить місцеве населення понад 120–ти робочими місцями із середньомісячною заробітною платою понад 10,5 тис. гривень. Комплекс відповідає українським та європейським стандартам екологічності.

За допомогою надійних партнерів, використання сучасного обладнання та новітніх технологій ТОВ «Агроль» виготовлятиме продукцію власного виробництва, яка забезпечить споживачів смачним, доступним та корисним м’ясом.

 

16.07.2020

 

Вступаєш у ВУЗ але прийшла повістка!

Алгоритм дій для абітурієнтів, яким прийшла повістка з військомату. Цьогорічна призовна кампанія на військову строкову службу у зв’язку із карантином була перенесена на травень, червень та липень. Так само було зміщено дати проведення незалежного тестування та вступної кампанії у вищі навчальні заклади

Якщо призовнику, який планує вступати у вищі навчальні заклади прийшла повістка - це не є проблемою. Юнакові необхідно з’явитись за викликом військкомату на засідання районної призивної комісії та надати необхідні документи, що засвідчують його реєстрацію як абітурієнта для вступу у ВНЗ. Написати заяву голові районної призовної комісії про намір вступити у вищий учбовий заклад. Дана заява скеровується до обласної призовної комісії де і приймається рішення про надання можливості вступу у вищий навчальний заклад.

У випадку не поступлення у вищий навчальний заклад даний призовник буде призваний під час наступного призову восени. Також зазначаємо, що після вступу у вищий навчальний заклад юнак має надати до військового комісаріату довідку про те, що він проходить навчання у ВУЗі і отримати відстрочку на термін навчання. Така довідка надається протягом усього періоду навчання один раз на рік.

Важливо!!! Відстрочка надається тільки тим призовникам, які навчатимуться на денній (стаціонарній) формі навчання. Заочна форма навчання права на відстрочку не надає.

 

16 липня — День проголошення Декларації про Державний суверенітет України

16 липня 1990 року Верховна Рада ухвалила доленосний документ, який закріпив основи Української держави. Декларація про суверенітет визначила національну державність українського народу, самостійність, верховенство і неподільність державної влади на всій території.

Державотворчий акт був проголошений 30 років тому, від 16 липня і складався з 10 розділів, у яких детально було прописано основи державного, політичного, економічного ладу, підкреслено самостійність і суверенітет України. Відтоді розпочалося утвердження України як самостійної держави.

 

СьогодНі, 16 липня 2020 року, під головуванням заступника голови Золочівської райдержадміністрації Віктора Олійника відбулося засідання районної комісії з питань забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Золочівському районі для виплати грошової компенсації. Протокол та рішення даної комісії скеровано до Львівської обласної адміністрації. Слід зазначити про те, що комісією одноголосно підтримано забезпечити житлом семеро дітей з числа дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, які знаходяться на квартирному обліку відповідних органів місцевого самоврядування.

 

15.07.2020

 

Предстоятель Православної Церкви України із візитом відвідав Золочівщину.

Очільник ПЦУ Блаженніний Епіфаній прибув на Золочівщину, очоливши урочисті заходи на празник Положення ризи Пресвятої Богородиці та взяв участь у святій Літургії на Святій горі села Ушня Золочівського району. У заході взяв участь голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич. Довідка. Монастир Положення Ризи Пресвятої Богородиці на Святій Горі розташований приблизно за 60 км на схід від Львова між селами Білий Камінь та Ушня Золочівського району.

За переказами на вершині Святої Гори 6 вересня 1948 року три дівчинки та юнак стали свідками появи Пресвятої Богородиці. Після того, як видіння зникло, на вершині гори з’явилося джерельце. Згодом місцеві мешканці збудували тут капличку, а на даний час тут знаходиться монастир.

 

Вітання голови Золочівської райдержадміністрації Василя Маркевича українським миротворцям

Шановні українські миротворці! З часу здобуття державної незалежності у 1991 році Україна активно долучилась до міжнародного миротворчого руху. На рахунку українських миротворців десятки успішних миротворчих місій, які забезпечували і забезпечують мир у найгарячіших точках нашої планети. Тому вітчизняних миротворців високо шанують у багатьох країнах світу.

Миротворча діяльність – одна з найбільш поважних місій, що вимагає високого професіоналізму і неабиякої відваги. Наші миротворці, які отримали досвід безпосередніх бойових дій у зоні АТО/ООС, стають практично незамінними спеціалістами для миротворчих контингентів ООН, НАТО та інших міжнародних організацій.

Сьогодні ми віддаємо шану самовідданості й самопожертві військовослужбовців і цивільного персоналу, які несуть нелегку службу по всьому світу, виконуючи благородну місію із підтримки міжнародного миру та безпеки. Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, добробуту та успіхів у важливій справі, покладеній на українських миротворців.

Слава українським миротворцям. Слава Україні!

 

13.07.2020

 

Заступник голови Золочівської райдержадміністрації Віктор Олійник провів засідання оргкомітету щодо вшанування пам’яті українських вояків, військовиків інших національностей, полеглих у липні 1944 року під час Другої світової війни у «Бродівському оточенні».

В ході проведення зустрічі членами оргкомітету обговорено план проведення дійства, зокрема кожен подав пропозиції щодо належного проведення заходу, який відбудеться 19 липня 2020 року о 12.00 год. на військовому кладовищі села Червоне.

За підсумками обговорення дано доручення правоохоронним органам - забезпечити громадський порядок та безпеку дорожнього руху, медичній службі – забезпечити супровід проведення заходу.

 

09.07.2020

 

Голова райдержадміністрації Василь Маркевич провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, сьогодні, 10 липня 2020 року.

Обговорено питання про вжиття додаткових заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 в с. Заставне на території Заставненської сільської ради .

Прийнято рішення про те, що з 11 липня 2020 року ввести на території с. Заставне Заставненської сільської ради комплекс додаткових заходів щодо посилення карантинних обмежень.

 

Голова райдержадміністрації Василь Маркевич зустрівся з духовенством району з питань проведення оздоровчих компаній (функціонування християнських таборів), стану COVID-19 у Золочівському районі, проведення спільних екуменічних заходів, проведення заходу з шанування пам’яті українських вояків, військовиків інших національностей, полеглих у липні 1944 року під час Другої світової війни у «Бродівському оточенні».

Одним із важливих питань стало обговорення можливості незаконного будівництва культової споруди, храму Московського патріархату під виглядом житлового будинку у м. Золочеві на вулиці Труша. Обговорювалися й подальші аспекти співпраці та взаємодії органів влади та духовенства, інші актуальні питання життєдіяльності громад. Також було відмічено, наскільки є важливим збереження толерантності та терпимості між вірянами різних конфесій нашого краю, миру та взаєморозуміння на парафіях. У ході дискусії пройшов жвавий обмін думками з приводу спільних дій органів влади району та духовенства щодо впровадження у суспільну свідомість загальнолюдських моральних цінностей, формування духовно-релігійних традицій на основі християнства, пропаганди здорового способу життя.

«Нам потрібно об'єднувати спільні зусилля для того щоб будувати і розвивати країну на засадах духовності заради майбутнього», - наголосив голова райдержадміністрації Василь Маркевич під час зустрічі.

 

Запрацював новий сервіс автоматичного призначення пенсій

Пенсійний фонд України запровадив нову е-послугу – автоматичне призначення пенсії. Відтепер пенсія призначається автоматично при досягненні пенсійного віку.

Додатково звертатись та особисто відвідувати органи Пенсійного фонду не потрібно. А для користувачів, які ще не є пенсіонерами, сервіс дозволяє надати усю необхідну інформацію для призначення пенсії завчасно. Як це працює? Користувачу, який не є пенсіонером, потрібно авторизуватися на порталі Фонду за допомогою КЕП (кваліфікований електронний підпис). Після цього потрібно заповнити анкету. Додати скановані копії документів. Підписати заяву КЕП та надіслати її до органу ПФУ. Документи, що підтверджують трудову діяльність (трудову книжку, документи про навчання, військову службу тощо), можна подати завчасно.

Трудову книжку може подати як роботодавець, так і сам користувач. До речі, Пенсійний фонд України розпочав роботу щодо запровадження електронної трудової книжки.

Після опрацювання заяви на автоматичне отримання пенсії користувач отримає повідомлення про автоматичне призначення пенсії, дату та розмір виплат. Незабаром послуга буде доступна також користувачам, які не мають КЕП. Вони зможуть авторизуватись через BankID або Інтегровану систему електронної ідентифікації (id.gov.ua).

За додатковою інформацією звертайтесь за адресою: м. Золочів вул. Героїв Небесної Сотні, 7 або за телефоном 4-24-43.

Золочівський відділ обслуговування громадян (сервісний центр)

Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області

08.07.2020

 

Роман Лещенко: «Я як Голова Держгеокадастру, передам земельні повноваження народу»

10 червня на посаду Голови Держгеокадастру був призначений Уповноважений Президента України із земельних питань Роман Лещенко. Після відкриття ринку землі відомство буде ключовим для подальшої реалізації земельної реформи.

Про існуючі земельні схеми та плани боротьби з ними, про зміни, які чекають на Держгеокадастр, підготовку до відкриття ринку землі та амбітні плани із передачі земель державної власності у розпорядження місцевим громадам, а також технологічну революцію Державного земельного кадастру говоримо в інтерв’ю з Романом Лещенком.

Пане Романе, які ваші перші враження від роботи у відомстві, яке фактично буде ключовим в подальшій реалізації земельної реформи?

Земельна реформа в Україні не просто триває, а переходить у найскладнішу фазу – втілення в життя ухвалених законів. І, як Уповноважений Президента України із земельних питань, я продовжую відповідати за її реалізацію, вже у статусі голови Держгеокадастру. Одна справа, коли ти безпосередньо займаєшся законодавчою складовою реформи, і зовсім інша, коли заходиш у практичну площину центрального органу виконавчої влади. І бачиш, що недостатньо ухвалити хороший закон, важлива правильна його реалізація. Якщо сформувати мету моєї роботи просто – це наведення порядку в земельних правовідносинах. Для цього я маю чітку програму, команду, а виконання поставлених в рамках земельної реформи завдань, в першу чергу, буде ґрунтуватись на засадах порядності, прозорості, повної нетерпимості до корупції та будь-якого роду зловживань.

Яке найбільш глобальне завдання в рамках земельної реформи ви плануєте реалізувати на цій посаді?

Вже у перші два тижні роботи я чітко усвідомив, що центральний орган виконавчої влади не може розпоряджатися державною землею. Не може чиновник ні в Києві, ні в Харкові, ні в Одесі знати напевно, де кращі сінокоси, а де краще пасовище. Я залишаюся прихильником і маю глибоке переконання, що земля має належати народу, і народ на місцях має визначати, як нею розпоряджатися. В цьому полягає глобальне завдання земельної реформи. Тому, вже є чітке розуміння, що ми повинні якомога швидше передати землю у розпорядження місцевим громадам. Для цього нам не треба чекати ухвалення якихось спеціальних законів – потрібно мати лише політичну волю. А вона є і в Президента України Володимира Зеленського, і в мене як в людини, безпосередньо відповідальної за земельну реформу.

Сьогодні в руках Голови Держгеокадастру знаходиться розпорядження всіма державними землями в Україні. Ми створимо прецедент, коли посадова особа, або як в народі кажуть – чиновник, вперше в історії незалежності України добровільно відмовиться від таких своїх повноважень. Я як голова Держгеокадастру, передам земельні повноваження народу. І, повірте, народ вже свої повноваження назад не захоче віддати. Тому сьогодні активно триває процес утворення громад, щоб люди на своїй землі були господарями.

Які кроки передуватимуть такій передачі?

Завдання номер один – провести інвентаризацію земель та виявити зловживання. Вже у найближчі дні я буду звертатися до українського суспільства, аби показати реальний стан речей. Наші люди мають бути готові психологічно аби дізнатись, що відбувалось із землями впродовж останніх років, як у процесі, так званої, безоплатної приватизації у нас сформувалася каста «обраних». Бо є люди, які роками не можуть отримати гектара землі для обробітку, таких більшість.

А є ті, які на один той самий паспорт в різних областях по п’ять разів отримували землю в різних куточках нашої країни. Ви не повірите, але і до сьогоднішнього дня в нашій державі, роздаючи сотні тисяч гектарів землі в рамках безоплатної приватизації, немає офіційного єдиного реєстру громадян, які отримали ці 2 га безоплатно! Для мене відсутність такої бази стала шоком.

Чи можете ви вже зараз оцінити масштаби зловживань?

За роки, поки Держгеокадастр був розпорядником, і поки ним залишається, тисячі гектарів кращих земель України були розграбовані. Ми говоримо про прибережні зони, рекреаційні зони, землі Причорномор’я та Приазов’я, про прекрасний природно-заповідний фонд, починаючи від Карпат і завершуючи Пуща-Водицею під Києвом, які через різні злочинні схеми були виведені в приватну власність.

Ми не просто зробимо аналіз всіє цієї ситуації, а публічно покажемо все це на електронній публічній кадастровій карті України, в режимі реального часу, з прізвищами. Вся інформація про незаконні відведення земель буде передана до правоохоронних органів. Суспільство буде знати правду: хто, де, скільки і коли отримав, а також – які податки платяться з цієї землі. Ми вже підписали відповідну угоду про співпрацю з ДПС, з головою Державної податкової служби Олексієм Любченком.

Що саме дозволить зробити угода?

Ми запровадимо обмін інформацією з ДПС, і кожна кадастрова ділянка в Україні буде мати прив’язку до сплати податків. Я розумію, що для суспільства буде боляче побачити, скільки земельного податку сплачує власник будинку в Конча-Заспі. І скільки сплачує податків селянин, який тяжко працює на землі. В цьому розумінні, Держгеокадастр, фактично, є обличчям нашої країни. Через призму цього державного органу можна побачити всі вади системи державного управління. Починаючи від роздутого штату та існуючих злочинних схем, і закінчуючи кричущими фактами соціальної несправедливості по відношенню до наших громадян.

Що ви плануєте робити з виявленими порушеннями?

Крок за кроком ми будемо повертати землю, яка належить українському народові. Для цього ми ініціюємо зміни в земельному законодавстві, які дадуть можливість як правоохоронним органам, так і судовим органам по спрощеній процедурі повертати землю, яка була вкрадена. Більше того, суспільство повинне отримати соціальну сатисфакцію по відношенню до тих злодіїв, які грабували країну десятки років. Але це все буде пізніше, зараз ми проведемо базові заходи і крок за кроком будемо все це реалізовувати. Ви говорите про те, що вже існують певні домовленості з ДПС.

А як щодо взаємодії Держгеокадастру з іншими правоохоронними органами? Невже ті люди, які сумнівно з точки зору закону отримали державні землі у свою власність, добровільно їх віддадуть?

Вже після першого тижня роботи, усвідомлюючи масштаб розграбування нашої держави, я як Голова Держгеокадастру, ініціював підписання меморандумів про співпрацю з НАБУ, Офісом Генпрокурора, МВС, ДБР, Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою. З усіма цими органами ми вже налагоджуємо повний взаємний обмін інформацією і максимальну співпрацю. У перші дні, коли я лише зайшов на посаду, я був шокований тим, що мені як голові Держгеокадастру деякі представники обласних управлінь навіть не підпорядковувались. Ми вже почали повне оновлення кадрового складу Держгеокадастру в регіонах. А також зробили ще одну дуже важливу річ: повністю зупинили систему реєстрації земельних ділянок. Аби поки ми проводимо кадрові заміни, не стався черговий грабіж на виконання взятих на себе «зобов’язань» продовжувати злочинні схеми.

Чи відмітили ви для себе проблемні регіони, де ви плануєте першочергово навести порядок?

Житомирська область для мене сьогодні – це, практично, зона бойових дій. Там процвітає бандитизм, місцеві авторитети сьогодні «кришують» видобуток бурштину, титанової руди, лісу. Є села, де такі суб’єкти тримають все під контролем, і просто зброєю залякують людей, забирають в них землю. Дивишся по документах – все чудово, люди мають ділянку сільгосппризначення для вирощування сої. А коли дивишся ортофотозйомку – наче Місяць або планета Марс, знаєте, такі кратери. Це одна з найпопулярніших схем, за якою процвітає тіньовий бізнес: оформляється у власність по 2 га як землі сільгосппризначення призначення на підставних осіб. А потім там, де в тебе 2 га землі, все що під цією землею – теж твоє. Тому, найближчим часом я планую зі спецпідрозділами правоохоронних органів, державною охороною, яку мені надали у зв’язку з системними погрозами на мою адресу та на адресу членів моєї родини, відвідати Житомирщину. Житомирська область у нас є одним з форпостів такого руху. Це лише у 120 км від Києва, і там відбуваються такі не здорові процеси. Тому ми туди рухаємося першочергово. Запрошую журналістів, аби показати людям, що там насправді відбувається.

Чи обов’язково задіювати силовий блок?

Я вважаю, що без жорсткої реакції та без силової підтримки, ми не зможемо рухатися вперед. Я не виключаю провокацій, бо часто такі ділки під виглядом громадських організацій шалено «боронять» українську землю. Якщо вони спробують відкривати стрільбу, блокувати або ще щось – будемо діяти в рамках закону. Час наводити порядок.

Давайте поговоримо про технологічний аспект роботи Держгеокадастру. Що зміниться для українців?

Близько місяця тому був ухвалений закон «Національну інфраструктуру геопросторових даних», який насправді є революційним та дозволить якісно змінити наповнення Державного земельного кадастру. Вже сьогодні ми його доповнюємо, робимо ортофотозйомку всієї країни, показуємо всі адміністративно-територіальні межі, робимо єдину інформаційну базу, яка в найближчому майбутньому буде в безкоштовному доступі для українського народу. Ця база міститиме десятки технічних шарів, і дозволить побачити все – землю, воду, ліс, містобудівну документацію, надра. Все, що є в державі! Тобто, ми закладаємо таку основу, яка є незворотною.

Яка б інша влада потім не прийшла, як вона пояснить закриття інформаційної бази геопорталу, де є всі багатства українського народу?

У нас логіка така: децентралізація, максимальна діджиталізація, і третій дуже важливий аспект – демонополізація. Що ви вкладаєте у поняття діджиталізації для геопросторових даних? Ми максимально демонополізуємо ринок, аби людина не була прив’язана до конкретного району, посади, чиновника. Ми прибираємо його як посередника між людино та інформаційною базою. Будь-хто зможе зробити витяг з Єдиного державного земельного кадастру, заплативши 20 гривень. Не треба буде в чергах стояти, просити чиновника, дзвонити, вмовляти, чекати на його підпис. Це ті речі, які зроблять революцію в системі земельних правовідносин! Таким чином, ми вирішуємо два стратегічні завдання: наводимо порядок у земельній сфері, а також з усіма іншими природніми ресурсами. Вся публічна база буде знаходитись в Держгеокадастрі. Ми будемо носіями знань. І ми ці знання відкриємо для суспільства. Це найкращий захист. Є ще інша революційна річ, яку ми зробимо. Всі дані, які будуть занесені в публічну кадастрову карту, всі супутникові зйомки, які формуються роками, будуть доступними в динаміці. Кожен громадянин зможе подивитись, до прикладу, як змінились Карпати впродовж останніх 20 років. Для цього достатньо буде обрати часовий період в структурі шарів публічної кадастрової карти України, до прикладу, як змінились ліси Карпат з 2001 року по 2020 рік. Вся ці інформація буде доступною онлайн.

Чи відчуваєте ви спротив такій реформі?

Я вже стикнувся з блокуванням роботи, погрозами, штучними перепонами. Але, коли в тебе є розуміння кінцевої мети, все інше не має значення. На моє глибоке переконання, наша країна гідна того, аби нарешті реалізувати земельну реформу. Не можна 28 років жити в безладі і хаосі, «темах», схемах, «смотрящих» тощо.

Земельна реформа дасть нашій країні надзвичайний ривок для подальшого розвитку. Ми маємо усвідомлювати, що робимо реформу не для себе, а для наступних поколінь. Достатньо амбітний план. У мене є перевага – підтримка Президента України щодо питання наведення порядку в земельних правовідносинах. І я знаходжуся в Держгеокадастрі саме за дорученням Прем’єр-міністра України і Президента України. Мені поставлені дуже чіткі завдання, надані всі необхідні повноваження. Тому що Президент України Володимир Зеленський взяв на себе історичну місію із реалізації земельної реформи, про яку йшлося в його передвиборчій програмі. І чітко обумовив завдання із наведення порядку.

Я скажу щиро, що коли є підтримка першої особи держави, рухатись набагато легше. І ми обов’язково втілимо в життя заплановані зміни.

https://land.gov.ua/roman-leshchenko-ia-iak-holova-derzhheokadastru-peredam-zemelni-povnovazhennia-narodu/?fbclid=IwAR2ZjcqTPCczfO4ZYOzmNwIXsfGYPxRtSfaVIsb1CnFmhJWqIePonr46Xzs

 

07.07.2020

 

Голова райдержадміністрації Маркевич Василь взяв участь в офіційному відкритті переробного комплексу по забою та переробці птиці ТОВ «Агроль»

Сьогодні, 7 липня, у с. Підгайчики Золочівського району відбулось урочисте відкриття високотехнологічного переробного комплексу по забою та переробці птиці ТОВ «Агроль». Голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич виступаючи перед учасниками заходу, у вступному слові зазначив, що у травні 2020 року завершилося будівництво цеху із забою птиці з допоміжними спорудами. Інвестиція в будівництво склала понад 150 млн. гривень. Проектована потужність цеху становить 2000 голів на годину, який забезпечить місцеве населення понад 120–ти робочими місцями із середньомісячною заробітною платою понад 10,5 тис. гривень. Комплекс відповідає українським та європейським стандартам екологічності. Тому нам потрібно підтримувати розвиток птахівництва, адже це перспективна галузь сільського господарства. В урочистому заході взяв участь голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький. Інформаційна довідка: ТОВ «Агроль» - українська високотехнологічна компанія, яка спеціалізується на вирощуванні курчат-бройлерів та виробництві курячого м’яса. Постачання продукції на забій здійснюватиметься з власних птахофабрик, а також передбачається налагодження довготривалої співпраці із діючими птахофабриками західного регіону України, для забезпечення безперебійного функціонування цеху.

Компанія Агроль сертифікована відповідно до міжнародної системи управління якістю та безпекою продуктів відповідно до вимог ISO 22000:2005 «Вирощування (відгодівля) та забій курчат». У планах Компанії на 2021-2022 роки є збільшення потужностей щодо вирощування птиці до 6 млн. голів на рік, за рахунок будівництва нових сучасних птахофабрик, інкубатора та птахофабрик з вирощування батьківського поголів’я. ТОВ «Агроль» тісно співпрацює з ТОВ «КОУДАЙС УКРАЇНА», європейський виробник комбікормів для с/г тварин, у структурі якої є комбікормовий завод (потужністю – 240 тон/добу) і сучасний цех переробки олійних культур (потужністю – 160 тон/добу). Тому, годівля птиці на ТОВ «Агроль» здійснюється кормом світового виробника із супроводом відповідних спеціалістів.

 

7 липня виповнюється два роки, як не стало Левка Лук’яненка – відомого дисидента і правозахисника, співзасновника Української Гельсінської групи, народного депутата України багатьох скликань, співавтора Акту проголошення незалежності України, Героя України, лауреата Шевченківської премії, багаторічного голови Асоціації дослідників голодоморів.

Усі ці звання та регалії можна було б замінити двома словами – Великий Українець. Бо саме Україною переймався Левко Григорович усе своє довге і непросте життя, за неї відсидів 27 років, в її майбутнє вірив. Його доля могла скластися зовсім інакше. Пройшов війну (його 15-річним мобілізували наприкінці 1944-го), закінчив вечірню офіцерську школу, а тоді вступив на юридичний факультет престижного Московського університету.

Радянська система таких любила. Але, переживши Голодомор, Левко Лук’яненко дуже тонко відчував брехливість цієї системи, де людське життя не важило нічого. І кинув їй виклик, створивши спочатку з однодумцями підпільну Українську робітничо-селянську спілку, а потім – увійшовши до Української Гельсінської групи. Наслідок – камера смертників, яка була замінена багаторічними таборами. Тому була певна історична справедливість, що 24 серпня 1991 року саме в його руках опинився шкільний зошит, на сторінках якого були написані слова історичного «Акту проголошення незалежності України». Це був для нього найкращий подарунок на День народження. Він став одним із творців української Незалежності і до останніх днів брав активну участь у її житті. Від початку російсько-української війни він регулярно їздив на передову до бійців, готував мотиваційні матеріали. А частину своєї Шевченківської премії 2016 року він виділив на будівництво храму святителя Миколая Чудотворця у селі Хотів на Київщині.

«Ні в якому разі не зупиняйтеся! Не дозволяйте собі ніякого розчарування! Маєте розуміти, що наш шлях тільки розпочався», – таким було його життєве кредо. І досі для багатьох він лишається моральним орієнтиром.

 

Дотримуймося правил безпеки під час проведення жнив!

В Золочівському районі сільськогосподарські підприємства розпочинають жнивну компанію зі збору зернових. Закликаємо мешканців району не спалювати стерню чи солому та пам’ятати про шкоду, яка завдається природі внаслідок пожеж у природних екосистемах.

За результатами досліджень, при спалюванні соломи та пожнивних решток в умовах низької вологості ґрунту згоряє не лише рослинна органіка, а й гумус – найбільш родючий поверхневий шар ґрунту, внаслідок чого знижується його мікробіологічна активність. Недотримання правил пожежної безпеки та необережне поводження з вогнем, зокрема непогашене вогнище, кинутий недопалок, у більшості випадків призводить до загоряння торфовищ або сухої рослинності, що може призвести до масштабних пожеж. Водночас зазначаємо, що цього річ Верховна Рада України з метою збереження довкілля щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу затвердила зміни у Кримінальному кодексі та Кодексі України про адміністративні правопорушення, якими посилила відповідальність за спалювання сухої трави та інших злочинів, що забруднюють повітря, знищують рослинний світ, зокрема:

– забруднення повітря речовинами, відходами або іншими матеріалами промислового чи іншого виробництва внаслідок порушення спеціальних правил каратиметься штрафом від 30 600 до 61 200 грн або обмеженням волі до 3 років;

– знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, вздовж залізниць, а також стерні, сухих трав, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення вогнем чи іншим загальнонебезпечним способом каратиметься штрафом від 91 800 до 153 000 грн або обмеження волі від 2 до 5 років;

– випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах каратимуть штрафами від 3 060 до 6 120 грн.

Дотримуймося правил безпеки під час проведення жнив! В Золочівському районі сільськогосподарські підприємства розпочинають жнивну компанію зі збору зернових. Закликаємо мешканців району не спалювати стерню чи солому та пам’ятати про шкоду, яка завдається природі внаслідок пожеж у природних екосистемах. За результатами досліджень, при спалюванні соломи та пожнивних решток в умовах низької вологості ґрунту згоряє не лише рослинна органіка, а й гумус – найбільш родючий поверхневий шар ґрунту, внаслідок чого знижується його мікробіологічна активність. Недотримання правил пожежної безпеки та необережне поводження з вогнем, зокрема непогашене вогнище, кинутий недопалок, у більшості випадків призводить до загоряння торфовищ або сухої рослинності, що може призвести до масштабних пожеж. Водночас зазначаємо, що цього річ Верховна Рада України з метою збереження довкілля щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу затвердила зміни у Кримінальному кодексі та Кодексі України про адміністративні правопорушення, якими посилила відповідальність за спалювання сухої трави та інших злочинів, що забруднюють повітря, знищують рослинний світ, зокрема:

– забруднення повітря речовинами, відходами або іншими матеріалами промислового чи іншого виробництва внаслідок порушення спеціальних правил каратиметься штрафом від 30 600 до 61 200 грн або обмеженням волі до 3 років;

– знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, вздовж залізниць, а також стерні, сухих трав, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення вогнем чи іншим загальнонебезпечним способом каратиметься штрафом від 91 800 до 153 000 грн або обмеження волі від 2 до 5 років;

– випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах каратимуть штрафами від 3 060 до 6 120 грн.

 

Рішенням позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 6 липня 2020 року №29, беручи до уваги інформацію департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації щодо епідемічної ситуації у Львівській області враховуючи те, що Львівська область підпадає під критерії, визначені постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року № 500, а саме:

- завантаженість ліжок у закладах охорони здоров'я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, складає 43,04% від загальної кількості (при нормі менше ніж 50%);

- середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу протягом останніх семи днів складає 108,66 на 100 тисяч населення (при нормі більш ніж 24);

- коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить 10,92% (при нормі менш як 11%); - показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 становить -28,03% (при нормі менш як 10%)

прийнято рішення частково послабити карантинні заходи на території області (відповідно карантинні заходи частково послаблені і на території району) дозволивши з 07.07.2020 року: роботу готелів, закладів громадського харчування, закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів та фітнес центрів за умови дотримання протиепідемічних заходів та відповідних рекомендацій Головного Державного санітарного лікаря України; проведення релігійних заходів за умови забезпечення на одну особу не менше ніж 5кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід, з дотриманням фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра.

Одночасно буде забезпечуватися контроль за дотриманням протиепідемічних заходів на території району, в тому числі в частині роботи закладів громадського харчування, закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів та фітнес центрів, під час проведення релігійних заходів.

 

06.07.2020

Пріоритетними формами влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, є сімейні форми, одна з яких – дитячий будинок сімейного типу.

Сьогодні, 6 липня, завершували благоустрій території поряд із дитячим будинком сімейного типу, що на вул. Львівській, 48 «В» у м. Золочеві, який заплановано відкривати у найближчому часі. У роботах із озеленення території взяли участь: голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич, заступник голови Золочівської райдержадміністрації Віктор Олійник, керівник ДЛ ФТД Торговий дім «Карпатські мінеральні води» Михайло Костик, працівники райдержадміністрації.

Приємно зазначити, що до впорядкування прибудинкової території ДБСТ, долучається і соціально відповідальний бізнес. Адже незабаром планується відкриття цього дитячого будинку сімейного типу та влаштування на спільне проживання 10 дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування.

 

«Ой на Івана, та й на Купала» – рятувальники наголошують на дотриманні правил безпеки

Івана Купала традиційно відзначають у ніч з 6 на 7 липня.

На Івана Купала особливу роль під час святкування відведено воді – багато народних гулянь проходять поблизу водних об’єктів, люди купаються у відкритих водоймищах, дівчата пускають вінки, тощо. А це, звісно, несе й небезпеку. Проте, дотримуючись цих традицій, слід пам’ятати і про правила безпеки. Частою причиною загибелі у воді також є перевтома, перегрівання, переохолодження та інше. Купання дітей ні в якому разі не повинно проходити без нагляду дорослих, які добре вміють плавати. Учитися плавати обов’язково потрібно під керівництвом інструктора або батьків. Якщо на свято Івана Купала ви все ж таки вирішили покупатись у водоймі, то перш за все потрібно зробити правильний вибір при пошуку та обладнанні місць купання, а також суворо дотримуватись правил поведінки на воді.

Ще раз нагадуємо прості правила поведінки на водних об’єктах:

Купатися краще ранком або ввечері, коли сонце гріє, але немає небезпеки перегріву. Температура води повинна бути не нижче 17-19 градусів, у холоднішій – знаходитися небезпечно. Плавати у воді можна не більше 20 хвилин, причому цей час повинен збільшуватися поступово, починаючи з 3-5 хвилин. Не можна доводити себе до ознобу. При переохолодженні можуть виникнути судорога, відбутися припинення дихання, втрата свідомості. Краще купатися декілька разів по 15-20 хвилин, а в перервах пограти в рухливі ігри: волейбол, бадмінтон. Не входити, не пірнати у воду після тривалого перебування на сонці. Периферичні судини сильно розширені для більшої тепловіддачі. При охолодженні у воді наступає різке рефлекторне скорочення м’язів, що спричиняє за собою припинення дихання.

Не входити у воду в стані алкогольного сп’яніння. Алкоголь блокує нормальну діяльність головного мозку. Якщо немає поблизу обладнаного пляжу, треба вибрати безпечне для купання місце з твердим та чистим дном, поступовим ухилом. Ніколи не пірнайте в незнайомих місцях, не обладнаних спеціально. Навіть якщо напередодні це місце було безпечним для стрибків, то за ніч плином могло принести корчі або щось вкинули у воду.

Не запливати далеко, особливо за буї, тому що можна не розрахувати своїх сил. Відчувши втому, не треба губитися і рватися, якнайшвидше доплисти до берега. Не губитися, навіть якщо потрапили у вир. Необхідно набрати побільше повітря в легені, зануритися у воду і, зробивши сильний ривок вбік, спливти. Купання з маскою, трубкою і ластами потребує особливої обережності. Плавати треба тільки уздовж берега та обов’язково під постійним наглядом, щоб вчасно могла прийти допомога. Не допускати грубих ігор на воді: підпливати під тих, хто купається, хапати їх за ноги, “топити”, подавати помилкові сигнали про допомогу тощо.

Не лишати у води малят. Вони можуть оступитися і впасти, захлинутися водою або потрапити в яму. На жаль, бувають випадки, коли маленькі діти тонуть у ванні, залишені батьками, старшими “буквально на одну хвилинку”. Не треба відпливати далеко від берега або перепливати водойми на суперечку. Довести своє уміння плавати можна, пропливши декілька разів ту саму дистанцію поблизу берега. Не наближатись до близько пропливаючих суден, човнів і катерів.

Порушення цих правил залишаються головною причиною загибелі людей на воді. Щороку у світі тоне величезна кількість людей. Багато дорослих тоне в стані сп’яніння. Втім, називають і іншу головну причину загибелі у воді: спочатку самовпевненість, а потім страх. Відомо, що і від того, і від іншого часто рятують знання елементарних правил поведінки на воді.

Правила безпечної поведінки на природі диктують, що якщо ви розвели багаття, обов’язково загасіть його. Вогонь достатньо залити водою, варто тільки простежити, щоб не залишилися тліючі вуглинки. Особливу загрозу відкритий вогонь несе при вітряній і сухій погоді, оскільки може стати зародком лісової пожежі. Внаслідок пожежі, місце відпочинку не лише залишиться незатишним і похмурим на багато років, а й взагалі може стати неможливим місцем для будь-яких дій. До сумних наслідків може призвести і недбало кинутий недопалок. Найкраще закопувати недопалки в землю, хоча б неглибоко.

Проявляйте увагу, дбайте про природу та власне життя і здоров’я!

Золочівський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області

Сектор з питань оборонної роботи, цивільного захисту

та взаємодії з правоохоронними органами Золочівської РДА

 

04.07.20200

Привітання голови райдержадміністрації Василя Маркевича з Днем Національної поліції України. Шановні захисники правопорядку!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Національної поліції України!

Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання безпеки і порядку.

Сьогодні Ви з честю виконуєте свій службовий обов'язок, охороняючи життя та спокій наших громадян, стоячи на варті законності та правопорядку у суспільстві, без чого неможливий подальший розвиток нашої держави.

Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров'я, миру, злагоди, вірності службовому обов'язку та успішної служби на благо Українського народу!

Бажаю міцного здоров’я, добра i миру, витримки і наснаги та подальших успіхів у нелегкій, саможертовній службі.

Слава і шана Національній поліції України!

З повагою голова райдержадміністрації Василь МАРКЕВИЧ

 

03.07.2020

Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру інформує.

Станом на 03.07.2020 р. року надійшло 1 нове поступлення з підозрою на COVID-19 у Золочівському районі.

За інформацією Золочівського міжрайонного відділу ДУ «ЛОЛЦМОЗ України» станом на 02.07.2020 р. підтверджено 5 нових випадків на COVID-19, а саме: с.Кривичі – 1, м.Золочів – 2, с.Словіта – 1, с.Хмелева – 1. Загалом з початку пандемії у Золочівському районі підтверджених випадків на коронарівусну хворобу – 38.

Дотримуйтесь умов карантину і будьте здорові!

 

02.07.2020

Ураховуючи значну роль працівників державної податкової служби України в реалізації державної податкової політики, Президентом України Володимиром Зеленським 25 червня 2020 року підписано указ № 252/2020 про День податківця України.

Привітання голови Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич з Днем податківця України.
Шановні податківці!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Своєю повсякденною працею ви сприяєте наповненню бюджетів усіх рівнів та виконанню соціальних програм. Вірю, що ваш високий професіоналізм і відданість службовому обов’язку й надалі сприятимуть зміцненню партнерських відносин з платниками податків,
нових професійних досягнень та звершень для розвитку України!

З повагою голова райдержадміністрації Василь МАРКЕВИЧ

 

01.07.2020

 

За підсумками позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій інформуємо!!!

Рішенням позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 30 червня 2020 року №28, беручи до уваги інформацію департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації щодо епідемічної ситуації у Львівській області враховуючи те, що Львівська область залишається регіоном із значним поширенням COVID-19 у зв’язку з перевищенням нормального значення двох наступник ознак, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року № 500:

- завантаженість ліжок у закладах охорони здоров'я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, складає 45,5% від загальної кількості (при нормі менше ніж 50%);

- середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу протягом останніх семи днів складає 87,2 на 100 тисяч населення (при нормі більш ніж 24);

- коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить 19,0% (при нормі менш як 11%);

- показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 становить 24,9% (при нормі менш як 10%) прийнято не послаблювати карантинні заходи на території області, відповідно карантинні заходи не послаблені і на території району.

Питання щодо послаблення карантинних заходів на території району буде розглядатися опісля їх розгляду на наступному позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке заплановано провести в термін до 07.07.2020 року.

Рішенням комісії визначено суб’єктам господарювання, які надають послуги з пасажирських перевезень забезпечити виділення додаткових одиниць транспорту для зменшення навантаження на маршрутний транспорт у часи пікового навантаження.

Рішенням комісії визначено суб’єктам господарювання, які надають послуги громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках обмежити час роботи закладів до 22 години.

 

З нагоди відзначення Дня заснування Навчального центру Національної гвардії України, голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич підписав розпорядження про нагородження грамотами військовослужбовців за сумлінну службу, проявлений героїзм та з нагоди 28-річниці створення Навчального центру Національної Гвардії України:

Батурчика Романа Григоровича – сержанта, інструктора 1 навчальної роти 1 навчального батальйону Навчального центру Національної гвардії України;

Болюбаша Володимира Ярославовича – лейтенанта, командира групи інструкторів (технічного та тилового забезпечення) 3 навчального батальйону Навчального центру Національної гвардії України;
Весну Тараса Ігоровича – командира 4 навчальної роти 2 навчального батальну Навчального центру Національної гвардії України;

Запотічну Марію Миколаївну – сержанта військової служби за контрактом – начальника лабораторії 5 навчального батальйону Навчального центру Національної гвардії України;

Лупиху Дмитра Івановича – старшого прапорщика, сержанта – інструктора 3 навчальної роти 1 навчального батальйону Навчального центру Національної гвардії України;

Мелимук-Варварук Наталію Павлівну – сержанта, начальника радіостанції групи забезпечення навчального процесу 4 навчального батальйону Навчального центру Національної гвардії України;

Мирзу Володимира Богдановича – сержанта – інструктора 9 навчальної роти 3 навчального батальну Навчального центру Національної гвардії України;

Савчука Ореста Зіновійовича - майора, начальника модуля (циклу) лідерського курсу 2 навчального батальйону Навчального центру Національної гвардії України;

Фартушного Вадима Славовича – викладача модуля (циклу) спеціальної підготовки 5 навчального батальйону Навчального центру Національної гвардії України;

Чучмана Ігоря Ярославовича – сержанта, інструктора 1 навчальної роти 1 навчального батальйону Навчального центру Національної гвардії України.

 

Привітання голови Золочівської райдержадміністрації з Днем заснування Навчального центру Національної гвардії України

Шановний пане командире, панове офіцери, прапорщики, військовослужбовці!

Прийміть найщиріші вітання з Днем створення Навчального центру Національної гвардії України. 28 років тому Ви утвердили своє право бути господарем у власному домі, особовий склад не раз підтвердив вірність присязі, сумлінно виконуючи поставлені завдання.

Між райдержадміністрацією та Навчальним центром Національної гвардії України склалися дружні відносини, зокрема підписано угоду про шефство і співробітництво, проводиться спільна діяльність, надається взаємна допомога з питань військо-патріотичного виховання молоді.

Надійність, відповідальність, висока фаховість і дисциплінованість, готовність до співпраці, готовність завжди прийти на допомогу – характерно для гвардійців. Спокійно і надійно почувають себе жителі району, бо ж поруч є опора і надійний захист.

Особовий склад Навчального центру приймає участь у військових операціях, виконує службово-бойові завдання в АТО та ООС, фахівці готові виступити на боротьбу із злочинністю, стати на захист правопорядку, прибути туди, де небезпечно, де допомоги чи порятунку потребують наші громадяни.
Дякую родинам наших захисників – за мужність, терпіння, підтримку та вміння чекати в ці нелегкі часи неоголошеної війни на Сході нашої держави.

Переконаний, що Ви й надалі будете з честю примножувати бойову славу та традиції незламних захисників Батьківщини, зразково виконувати свій конституційний та військовий обов’язок, удосконалювати бойову майстерність, бути готовими гідно реагувати на нові виклики та загрози.

Бажаю усім здоров'я, щастя, миру, успіхів у нелегкій, але такій благородній справі стояти на захисті своєї Вітчизни, свого народу, оберігати його.

Хай береже Вас Господь і дає наснагу на великі звершення !

Слава Україні!

З повагою голова Золочівської райдержадміністрації Василь МАРКЕВИЧ

 

 

30.06.2020

 

30 червня 2020 року, під керівництвом першого заступника голови Золочівської районної державної адміністрації Ігоря Нижника проведено засідання комісії з питань призначення допомоги малозабезпеченим сім’ям, надання населенню житлових субсидій, пільг та соціальних виплат внутрішньопереміщеним особам. Комісією розглянуто 117 заяв.

За рішенням комісії, 13 з них надано пільги з оплати житлово-комунальних послуг за фактичним місцем проживання.  7 – надано право на призначення житлової субсидії  з порушенням 30-ти денного терміну про повідомлення зміни складу сім’ї. 1 заява – надано право на призначення житлової субсидії на фактично проживаючих осіб.  9 заяв надано право припинено житлову субсидію згідно поданих заяв. 6 заяв надано право на призначення державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Архів новин:

 

   

Земельні ділянкики | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochivrda@loda.gov.ua

© 2005-2020 Золочівська районна державна адміністрація