Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України 

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

Золочівська райдержадміністрація
Харківської області

Проект розвитку Львівщини

Законодавство України

База знань Wolfram|Alpha

Золочівське відділення Буської ОДПІ  повідомляє

Інформація Золочівського об’єднаного управління ПФУ

Районне управління юстиції повідомляє

Відділ статистики інформує

Районний центр зайнятості інформує

Золочівський районний Народний дім ім. І.Білозіра

Золочівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг

Головне управління Держпраці у Львівській області

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>
__________________

"100 кращих товарів України"

Залучення міжнародної технічної допомоги

Міжнародний промисловий форум

Міжнародний промисловий форум

Календар виставок в Греції у 2017 році

Календар виставок, що проводитимуться у 2016 році у м.Бухарест, Румунія _________________

Гранти Президента України для обдарованої молоді
_________________

До уваги виборців!

 

Довідково:


Погода у Золочеві


Новини в Україні
та світіУтилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп

скорость интернета

Новини

02.12.2016

 

Сьогодні, 2 грудня 2016 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський в черговий раз здійснив об’їзд території Золочівського району та оглянув стан розчистки доріг від снігових заметів.

На превеликий жаль, у разі погіршення погодних умов, залишається актуальною проблема утримання в належному стані ділянки дороги Н-02 Львів-Тернопіль на підйомі у с. Плугів. В результаті обїзду встановлено, що ділянка дороги, яку обслуговує ТОВ "АВАКСПРОФ" знаходиться в незадовільному стані (не розгорнута, не підсипана і слизька), що призводить до утворення заторів та обмеження руху автотранспорту.

Натомність, дорога за межею території Львівської області, яку обслуговує ТзОВ "ТехноБудЦентр" розчищена, підсипана та приведена в нормальний експлуатаційний стан.    

Зазначимо, що угоди з дорожніми організаціями на обслуговування дороги Н-02 Львів-Тернопіль на території Золочівського району укладає Служба автомобільних доріг у Львівській області не враховуючи пропозиції Золочівської райдержадміністрації.

Слід відмітити належну організацію роботи філії "Золочівський райавтодор" (керівник - О. Дупелич). 6 одиниць снігоочисної техніки та 9 працівників, які займаються ручною підсипкою дозволили забезпечити доїзд до всіх населених пунктів району.

 

ЗАВЕРШЕНО РЕМОНТНІ РОБОТИ НА НОВИХ СПОРТИВНИХ МАЙДАНЧИКАХ В ЗОЛОЧІВСЬКОМУ РАЙОНІ

Обласною цільовою програмою «Спортивний майданчик» на 2011- 2016р. на Золочівський район передбачене використання бюджетних коштів в сумі 600 тис. грн. на облаштування майданчиків. Відповідно до реалізації Програми Золочівською райдержадмінстрацією виділені кошти спрямовані місцевим радам району зокрема: Золочівській міській раді та Куровицькій, Словітській сільським радам якими пробедено встановлення спортивних майданчиків зі штучним покриттям та тренажерним обладнанням.

Станом на 01.12.2016 року завершено монтажні роботи по встановленні тренажерного обладнання на спортивному майданчику в с.Словіта, Золочівського району.

Новозбудований спортивний майданчик в м.Золочів також покрито штучним покриттям.

 

01.12.2016

 

Сьогодні, 1 грудня 2016 року, голова райдержадміністрації Володимир Недзельський спільно першим заступником голови райдержадміністрації Ігорем Нижником провели засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення .

На засіданні комісії було заслухано 11 суб’єктів підприємницької діяльності у яких рівень середньої заробітної плати нижчий від законодавчо встановленого розміру.

Присутнім роботодавцям проведено роз’яснення щодо неухильного дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, своєчасної повної сплати податків і зборів, легального використання найманих працівників.

 

30.11.2016

 

Сьогодні, 30 листопада 2016 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський спільно з керівником апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин провів засідання комісії з питань захисту прав дитини за участю представників районних служб.

В ході засідання комісії її учасники розглянули такі питання: про доцільність позбавлення батьківських прав, про затвердження індивідуальних планів дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, про визначення способу участі батька у вихованні його дитини, житлові питання. «Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм. Право дитини на належне батьківське виховання забезпечується системою державного контролю, що встановлена законом.

Діяльність комісії з питань захисту прав дитини спрямована на координацію зусиль установ та організацій району у сфері реалізації державної політики щодо соціально-правового захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, раннього соціального сирітства», - сказав голова райдержадміністрації під час проведення засідання.

На засідання комісії також були запрошені батьки, які неналежно виконували батьківські обов’язки. Їм було надано необхідні консультації, а також висловлено попередження щодо стану виконання ними своїх обов’язків відносно їхніх дітей.

За результатами комісії прийняті відповідні рішення, надано доручення для повного та всебічного виконання прийнятих на комісії рішень з метою захисту прав і законних інтересів дітей.

 

Зустріч з жителями Струтинської сільської ради

Відповідно до графіку виїздів у населені пункти району голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник вчора, 29 листопада 2016 року зустрілися з жителями сіл Зарваниця, Золочівка, Струтин, Кийків, Кобилеччина, Козаки, Лука Струтинської сільської ради.

На зустрічі піднімалися такі питання:

- забезпечення земельними ділянками учасників АТО для ведення особистого селянського господарства;

- забезпечення водою жителів с. Зарваниця;

- встановлення вуличного освітлення центральної вулиці села Зарваниця;

- ремонт перил на мості у с. Зарваниця;

- заміна аварійних опор телефонного зв’язку;

- впорядкування прилеглої території біля магазину приватним підприємцем;

- відсутність договорів оренди на землю у громадян ТзОВ «Агро МХП»;

- виплата орендної плати за паї неякісним зерном.

Голова райдержадміністрації дав доручення надіслати листи керівникам районних служб з метою належного вирішення піднятих громадянами питань.

 

Сьогодні, 30 листопада 2016 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський провів особистий прийом громадян.

До очільника району звернулися жителі району з питання проведення розрахунків по призначеній субсидії та встановлення септика на приватній ділянці іншою особою.

З піднятих питань голова райдержадміністрації надав роз’яснення, а начальник відділу правового забезпечення, оборонної та мобілізаційної роботиМар’яна Купин роз’яснила права громадян щодо піднятих питань відповідно до вимог чинного законодавства України.

 

29 листопада 2016 року відбулося чергове виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Під час засідання робочої групи проведено роз'яснювальну бесіду з суб'єктами господарювання, що працюють на території Струтинської сільської ради щодо неухильного дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, своєчасної та повної сплати податків і зборів, легального використання робочої сили.

 

Соціальні наслідки неоформлених трудових відносин та неофіційної заробітної плати

Починаючи з 1 січня 2004 року, Законом України від 09.07.2003 №1058 – IV “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” замість “трудового стажу” введено термін “страховий стаж” – період, протягом якого за особу сплачувались внески на обов’язкове державне пенсійне страхування в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. Особа, за яку сплачуються внески на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, має право на призначення пенсії за віком.

Формула розрахунку пенсій встановлює пряму залежність розміру пенсій від страхового стажу та заробітку, з якого сплачувались внески до Пенсійного фонду. Таким чином, чим більший заробіток з якого сплачені внески до Пенсійного фонду, тим більша пенсія буде в майбутньому!

Для зарахування в страховий стаж у повному розмірі одного робочого місяця розмір внесків, що сплачується роботодавцем до органів Пенсійного фонду, має бути не меншим ніж внески, обчислені із мінімальної заробітної плати.

У 2016 році мінімальну заробітну плату встановлено в наступних розмірах:

У січні - квітні -1378 грн. на місяць

У травні - листопаді -1450 грн. на місяць.

З грудня - 1600 грн. на місяць.

У разі, коли працівник отримує зарплату в “конверті” і роботодавець не сплачує за такого працівника страховий платіж - єдиний соціальний внесок, цей період не буде врахований до страхового стажу найманого працівника та, відповідно, не враховується при визначенні розміру пенсії, через що пенсія буде меншого розміру.

Якщо найманому працівнику офіційно виплачується мінімальна зарплата – з якої сплачується єдиний внесок, а неофіційно видається решта заробітку, то з такого заробітку внески до Пенсійного фонду не сплачується і, як наслідок, ця частина заробітку не враховуються для призначення або перерахунку пенсії. У результаті людина втрачає частку майбутньої пенсії.

В умовах діючої в Україні системи загальнообов’язкового державного соціального страхування, отримання зарплати без сплати внесків також впливає на оплату листків непрацездатності (відсутня сплата – відсутнє право на листок “лікарняного”), на отримання допомоги по безробіттю, інших допомог, що мають страховий характер.

Не сплачуючи внески за найманих працівників у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, роботодавці порушують права і гарантії цих працівників на соціальний захист, які надані громадянам Конституцією України.

Працівники мають усвідомлювати важливість легального працевлаштування, тим самим захищаючи своє майбутнє. Необхідно вже зараз відстоювати свої конституційні права – вимагати від роботодавців офіційного оформлення трудових відносин та сплати внесків з усієї суми отриманого заробітку.

Відділ контрольно – перевірочної роботи та платежів до пенсійної системи.

 

29.11.2016

 

Сьогодні, 29 листопада 2016 року керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин провела нараду з начальником відділу культури і туризму райдержадміністрації Миколою Решітником і старшим офіцером по роботі з особовим складом військової частини – польова пошта В 3948 Романом Теленцьо з питання проведення урочистостей з нагоди відзначення 25- ти річчя Збройних Сил України. «Україна, враховуючи необхідність забезпечення власної воєнної безпеки та оборони, усвідомлюючи свою відповідальність у справі підтримання міжнародної стабільності, як суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава має Збройні Сили України із необхідним рівнем їх бойової готовності та боєздатності.

Постановою Верховної Ради України встановлено в Україні святкувати День Збройних Сил України, яке відзначати щорічно 6 грудня», - сказала Галина Семчишин.

За підсумками наради вирішено 5 грудня о 15.00 год. в актовій залі військової частини-польова пошта В 3948 провести урочисті заходи та дано доручення відділу культури та туризму райдержадміністрації провести концертну програму, а відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації розробити грамоти.

 

Сьогодні, 29 листопада 2016 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду з представниками ТзОВ «Енергоресурс» та ТзОВ «Енергоінвест» з питання підняття тарифів за постачання теплової енергії.

Учасникам наради обговорено підстави збільшення оплати за надання послуг з теплопостачання та порядок проведення розрахунків бюджетними установами району.

Підводячи підсумки зустрічі голова райдержадміністрації Володимир Недзельський зазначив, що до кінця цього тижня необхідно повторно зустрітися з метою досягнення домовленостей і прийняття остаточного рішення по даному питанні.

 

Сьогодні, 29 листопада 2016 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник провів нараду з начальником відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Оксаною Залуцькою, начальником управління водного господарства Ігорем Савчуком, заступником начальника управління агропромислового розвитку Зеновієм Леськівим, начальником відділу Держгеокадастру у Золочівському районі Ігорем Погребняком з питання визначення переліку програм агропромислового сектора економіки району, які розглядатимуться на засіданні колегії райдержадміністрації та будуть передані на розгляд сесії районної ради з метою включення їх у програму соціально-економічного розвитку району на 2017 рік. Визначено цілі, пріоритети та завдання, обговорено основні заходи щодо їх реалізації.

Особливу увагу першого заступника Ігоря Нижника звернуто на розробленні програми «Склянка молока». Основна мета програми – покращення загального стану здоров'я дітей та підлітків і популяризація здорового способу життя.

 

28.11.2016

 

Проведено засідання штабу у райдержадміністрації Керівником районного Штабу керівництва з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій зимового періоду 2016/17 року, першим заступником голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, сьогодні, 28 листопада 2016 року проведено засідання штабу на якому розглянуто питання готовності керівництва органів місцевого самоврядування, підприємств ЖКГ та транспорту до роботи при погіршенні погодних умов.

Особливу увагу присутніх, керівників районних служб, звернуто на забезпечення належної роботи голів місцевих рад, керівництва дорожніх служб (філії «Золочівський райавтодор», ТзОВ «АВАКСПРОФ») та Золочівського МВЖКП при погіршенні (ускладненні) погодних умов. За підсумками засідання Штабу вирішено та дано доручення головам місцевих рад та філії «Золочівський райавтодор», ТзОВ «АВАКСПРОФ», Золочівському МВЖКП:

- Забезпечити проведення цілодобового моніторингу ситуації в межах підпорядкованих адміністративних територій; - Вжити необхідних заходів щодо забезпечення безперешкодного руху автотранспорту на автодорогах району;

- Забезпечити виїзд на маршрути всіх планових автотранспортних засобів для здійснення міжміських, приміських і міських пасажирських перевезень;

- Зобов’язати міських, селищного, сільських голів організувати розчистку вулиць у межах населених пунктів силами місцевого населення.

Першочергово розчистити вулиці до об’єктів та закладів бюджетної сфери та соціального призначення. Золочівському відділу поліції доручено, за потреби, за погодженням з місцевими органами виконавчої влади, встановлювати режими обмеження руху автомобільного транспорту на окремих ділянках доріг.

Також, заборонити рух великовантажного автотранспорту, непідготовленого до руху в складних зимових умовах.

Такий транспорт направляти в пункти відстою для усунення водіями виявлених недоліків.

 

Сьогодні, 28 листопада 2016 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду за участю голови районної ради Олега Банаха, керівника апарату Галини Семчишин, начальника фінансового управління райдержадміністрації Галини Мудрої, начальника управління соціального захисту населення Ігоря Уличного щодо придбання житла учаснику антитерористичної операції, інваліду війни І групи «А», який втратив функціональні можливості нижніх кінцівок відповідно до ПКМУ № 407 від 17.06.2015р. «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок».

Обговорили можливість проведення співфінансування за рахунок коштів районного бюджету для придбання житла інваліду І групи «А» учаснику АТО.

 

Керівникам промпідприємств Львівщини слід організувати медогляди працівників – ГУ Держпраці

Головне управління Держпраці у Львівській області повідомляє всіх керівників промпідприємств Львівщини про необхідність організації проведення періодичних медичних оглядів працівників підприємств у відповідності до вимог наказу МОЗ України №246 від 21.05.07р. Зокрема, до 1 грудня необхідно звернутися в Головне управління Держпраці у Львівській області з заявою щодо визначення категорії працівників, які підлягають періодичному медичному огляду у 2017році Нагадуємо, що попередній (під час прийняття на роботу) та періодичний (протягом трудової діяльності) медичні огляди слід пройти працівникам, які зайняті на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або там, де є потреба у професійному доборі.

Також щорічний обов’язковий медичний огляд повинні проходити особи віком до 21 року. Фахівці відділу з питань гігієни праці Головного управління Держпраці за участю представника первинної профспілкової організації або уповноваженої працівниками особи визначають категорії працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичному огляду та складають акт визначення категорій працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичному огляду.

На підставі цього акту роботодавець складає упродовж місяця у чотирьох примірниках поіменні списки працівників.

Далі працівників скеровують до Лікувально-профілактичного закладу на проходження медичних оглядів у терміни, які визначені планом-графіком проведення медичних оглядів на 2017 р, що погоджені Держпраці Львівщини.

За додатковою інформацією звертатись у відділ гігієни праці ГУ Держпраці у Львівській області за адресою: м. Львів, вул. Валова, 31, тел.: (032) 235-48-51.

 

26.12.2016

26 листопада 2016 року  на площі Незалежності біля пам'ятника В.Чорноволу в місті Золочеві відбулися заходи з вшанування пам’яті жертв голодоморів.

Священнослужителі району провели екуменічну панахиду за загиблими та у глибокій скорботі молитвою згадали жертв голодоморів.

Учасники молодіжного театру «Бужани», з нагоди вшанування пам'яті жертв голодоморів 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років в Україні, провели вечір-реквієм «Запали свічу пам’яті».

У заходах взяли участь керівництво та працівники райдержадміністрації, районної і міської рад, громадськість, військовослужбовці, молодь району.

Постраждалих — десятки мільйонів: розстріляних, закатованих у в’язницях, страчених через різні душевні й фізичні тортури, загиблих від мук голоду. Такої кількості жертв не було навіть на війні.

Голодомор 1932-1933 років - безпрецедентний злочин сталінської тоталітарної системи проти українського народу, який спричинив національну катастрофу. Конфіскацію продовольства комуністичний режим застосував як зброю масового знищення населення. За оцінками дослідників, втрати від голоду становили від 7 до 10 млн. осіб, понад третина них - діти.

Проведено Всеукраїнську «хвилину мовчання», поминальний передзвін у храмах. В акції "Засвіти свічу" взяли участь: військовослужбовці, учнівська молодь, громадськість міста. На фасадах будинків установ та організацій приспущено державні прапори з чорними стрічками. На підвіконнях помешкань громадян горіли свічки пам'яті за жертвами голодоморів.

Гасло цьогорічних пам'ятних заходів: "Голодомор не зламав".

Український інститут національної пам'яті ініціює проект "Незламні" й розповідає про 15 постатей, яких пережите в 1932-1933 роках не знищило ані фізично, ані духовно. Детальніше тут - http://www.memory.gov.ua/page/proekt-nezlamni

 

 

Обережно! Сказ!

 

Сказ - це надзвичайно небезпечна інфекційна хвороба людей та теплокровних тварин, яка супроводжується важким ураженням центральної нервової системи і завжди закінчується смертю. Щорічно через низьку доступність медичної допомоги та антирабічної вакцини від сказу у світі в середньому помирає 60 тисяч людей. Сказ реєструється на території 110 країн світу. В останні роки на території Україні значно погіршилась епізоотична ситуація зі сказу. Активні вогнища природного типу цієї особливо небезпечної інфекції реєструються практично по всій території України. За 2015 року від сказу померло 6 осіб, мешканці Донецької (2 випадки), Дніпропетровської (2 випадки), Одеської, Харківської областей, серед яких двоє дітей до 17 років. У 2016 році від сказу померло 3 осіб, мешканці Рівненської, Дніпровської областей та м.Києва.

За останні 16 років у Золочівському районі зареєстровано 20 випадків сказу тварин: козуля та тхір по 1 випадку, коти – 4 випадки, собаки та лисиці по 7 випадків. На жаль в районі мали місце покуси скаженими домашніми тваринами власних господарів, у тому числі і дітей. Одним із основних резервуарів збудника вірусу сказу у природі є лисиці та гризуни. Збудник сказу – нейротропний вірус. Вражає всіх теплокровних тварин, тому перенощиком може бути будь-яка тварина. У собак сказ протікає в вигляді буйної, протягом 6-11 днів, або тихої (атипової) форми – 2-4 дні. Людина може заразитися сказом тільки від хворої тварини. Від людини до людини вірус не передається.

Найбільш небезпечними в якості перенощиків із диких тварин є лисиці та вовки (41,4%), єноти, шакали, борсуки, кажани; із домашніх – коти (21%) та собаки (15,3%), сільськогосподарські тварини (20,2%). Тварина стає заразною за 3-14 днів до прояву клінічних ознак хвороби (вірус знаходиться в слинних залозах) та залишається заразною протягом усього періоду захворювання. Зараження людини відбувається при укусі чи ослиненні хворою на сказ твариною. Деякий час вірус знаходиться в місці проникнення (6-12 днів), потім рухаючись вздовж нервових волокон до спинного і головного мозку накопичується і розмножується в нейронах, визиваючи фатальний енцефаліт.

Особливо небезпечні укуси в голову і кисті рук. Інкубаційний період триває в середньому від 2 тижнів до 3 місяців, іноді до 1 року і довше. При ймовірному інфікуванні, людям необхідно терміново звернутись у лікувально-профілактичні заклади (травматологічні пункти) де буде надана перша медична допомога, а також, у разі потреби, призначено курс лікувально-профілактичної імунізації проти сказу. Згідно інструкції за тваринами, що нанесли покус людині встановлюється 10-ти денне ветеринарне спостереження. Відповідно до угоди між Міністерством аграрної політики та продовольства України і Міністерством сільського господарства та розвитку села Республіки Польща для створення буферної зони на території Львівської області в 20-ти районах, у тому числі Золочівському в період з 24 жовтня по 5 листопада 2016 р. було проведена пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин проти сказу. Вакцинацією будо охоплена територія 17,3 тис. км2.

Для проведення даного заходу виділено 432,5 тис. доз вакцини антирабічної «Броварабіс V-RG». На території Золочівського району дану вакцину розповсюджували з літака.

Щоб не заразитись сказом:

1. Утримуйтесь від контактів з дикими та безпритульними тваринами.

2. Виконуйте правила та норми утримання домашніх тварин і поводження з ними.

3. У разі укусу домашньою твариною з’ясовуйте прізвище та адресу її господаря.

4. Після укусу негайно звертайтеся у лікувально-профілакитичні заклади для отримання кваліфікованої медичної допомоги.

5. Не вбивайте домашніх тварин, які нанесли укуси та інші пошкодження, а терміново повідомляйте про це спеціалістів ветеринарної медицини.

Не легковажте своїм життям!

Вчасно звертайтесь за допомогою до фахівців!

Начальник Золочівської районної державної

лікарні ветеринарної медицини Т.І.Мартинищин

25.11.2016

 

“Уклін земний працівникам землі” – виховний захід під такою назвою відбувся 24 листопада у Золочівському коледжі Львівського національного аграрного університету. Навчальний заклад готує фахівців для аграрної сфери України, тому тут з великою шаною ставляться до тих, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі та місті щодня долучається до створення добробуту українців, людей великої праці, високого обов’язку перед Людьми і Богом – хліборобів.

На виховному заході, присвяченому Дню працівників сільського господарства, були присутні шановні гості – голова Золочівської районної державної адміністрації Недзельський Володимир Йосипович та перший заступник голови Нижник Ігор Миколайович.

Гості оглянули виставку сільськогосподарської продукції. Голова адміністрації тепло привітав присутніх зі святом та вручив грамоти. З вітальним словом виступили директор коледжу, кандидат сільськогосподарських наук Павлюк Микола Васильович та заступник директора з практичного навчання Болюбаш Володимир Андрійович і також нагородили грамотами та подяками кращих співробітників та студентів. Завершився захід святковим концертом, на якому прозвучали українські пісні у виконанні хору, вокальних ансамблів, солістів Ірини Весни, Василини Крушельницької, Андрія Наливайка, Соломії Романів, Романа Гнатіва. Вірші та гуморески прочитали Богдан Гаврилів та Богдан Ковальський, а також ведучі – Даніяна Курило та Володимир Костюк.

 

Золочівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Львівської області повідомляє, що 25.11.2016 року відповідно до графіку виплати пенсій завершено фінансування виплати пенсій за листопад 2016 року по Золочівському та Перемишлянському районах.

Потреба коштів на зазначені цілі склала 46,4 млн.грн., з них:

- по Золочівському району – 28,1 млн.грн;

- по Перемишлянському району – 18,3 млн.грн.

 

24.11.2016

Критерії віднесення суб’єктів господарювання до великого, середнього або малого підприємництва

ДФС України листом від 08.11.2016 № 24039/6/99-99-14-03-03-15 надала роз’яснення стосовно критеріїв визначення юридичної особи великим платником податків, суб’єктом малого підприємництва або іншим платником податків для цілей встановлення тривалості документальних перевірок.

Так, відповідно до пункту 3 статті 55 Господарського кодексу України суб’єкти господарювання залежно від кількості працюючих та доходів від будь-якої діяльності за рік можуть належати до суб'єктів малого підприємництва, у тому числі до суб’єктів мікропідприємництва, середнього або великого підприємництва.

Суб’єктами мікропідприємництва є:

фізичні особи, зареєстровані в установленому законом порядку як фізичні особи - підприємці, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 10 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 2 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України;

юридичні особи - суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 10 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 2 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України.

Суб’єктами малого підприємництва є:

фізичні особи, зареєстровані в установленому законом порядку як фізичні особи - підприємці, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 50 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 10 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України;

юридичні особи - суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 50 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 10 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України.

Суб’єктами великого підприємництва є юридичні особи - суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) перевищує 250 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності перевищує суму, еквівалентну 50 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України. Інші суб’єкти господарювання належать до суб’єктів середнього підприємництва.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

 

24 листопада 2016 року відбулося чергове виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Під час засідання робочої групи проведено роз'яснювальну бесіду з суб'єктами господарювання, що працюють на території Шпиколоської сільської ради щодо неухильного дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, своєчасної та повної сплати податків і зборів, легального використання робочої сили.

 

Сьогодні, 24 листопада 2016 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник провів нараду із представниками районного військового комісаріату, районного центру зайнятості, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу правового забезпечення, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації з питання виконання планового завдання щодо відбору та прийняття громадян на військову службу за контрактом у Збройні сили України.

Розпочинаючи нараду Ігор Нижник, сказав, що за підсумками скайп-наради, яка відбулася 21 листопада поточного року з питань відбору громадян на військову службу за контрактом у Збройні Сили України головою облдержадміністрації дано доручення головам райдержадміністрації повторно провести просвітницьку, інформаційно-роз’яснювальну роботу із демобілізованими військовозобов’язаними району щодо підписання контракту на військову службу.

Виступив Орест Малиновський, директор Золочівського районного центру зайнятості, який інформував, що налагоджено співпрацю із Золочівським РВК. Спільно з РВК та за участю керівництва райдержадміністрації проводяться семінари «Ярмарок вакансій» щодо інформування громадян, які перебувають на обліку в центрі зайнятості по відбору на військову службу за контрактом.

За підсумками наради вирішено:

1. Золочівському РВК:

- Надати списки демобілізованих, які зараховані в оперативний резерв та які на даний час не уклали контракт на проходження військової служби (в розрізі місцевих рад району, контактні дані) першому заступнику голови райдержадміністрації до 25 листопада 2016 року.

- Надати інформацію щодо виконання планового завдання з відбору кандидатів на військову службу за контрактом та на строкову військову службу у Збройні Сили України в розрізі місцевих рад району голові райдержадміністрації в термін до 14.00 год. 25 листопада 2016 року.

2. Золочівському РВК, районному центру активізувати проведення рекламно-агітаційної та інформаційно-роз’яснювальної роботи серед громадян, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, з метою їх залучення та відбору для проходження військової служби за контрактом.

3. Золочівському РВК, відділу правового забезпечення, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації, районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді додатково проінформувати демобілізованих учасників АТО щодо укладення угод для проходження військової служби за контрактом.

4. Відділу правового забезпечення, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації проінформувати керівника апарату облдержадміністрації, відділ взаємодії з правоохоронними органами, запобігання корупції та оборонної роботи щодо виконання планового завдання з відбору кандидатів на військову службу за контрактом та на строкову військову службу у Збройні Сили України до 28 листопада 2016 року.

 

Сьогодні, 24 листопада 2016 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник, голова тендерного комітету провів перше засідання тендерного комітету райдержадміністрації відповідно до розпорядження голови Золочівської райдержадміністрації від 1 листопада 2016 року № 411 «Про затвердження Положення про тендерний комітет райдержадміністрації».

На цьому засіданні призначено заступника, секретаря тендерного комітету та визначено функції кожного члена комітету.

 

Сьогодні, 24 листопада 2016 року керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин зустрілася із знімальною групою ТРК «Львів» щодо проведення знімальних робіт про «життя» Золочівського району та участі у програмі «День Золочівського району на ТРК «Львів». Обговорено маршрут проведення сьогоднішніх зйомок, планується впродовж дня відвідати культурологічні об’єкти Золочівського району.

Зустріч з жителями Словітської сільської ради Відповідно до графіку виїздів у населені пункти району голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник вчора, 22 листопада 2016 року зустрілися з жителями сіл Якторів, Словіта, Мазів Словітської сільської ради.

На зустрічі піднімалися такі питання:

- використання приміщення колишнього монастиря;

- виділення земель для ведення особистого селянського господарства;

- ремонт центральної дороги через село Якторів;

- несанкціоноване вивезення львівського сміття.

 

Діти родин учасників АТО відвідали Національно-спортивну базу літніх видів спорту Міністерства оборони України м.Львова

Змістовна екскурсія проведена видатними спортсменами України та світу зацікавила дітей Золочівщини.

 

 

23 листопада 2016 року діти родин військовослужбовців - учасників АТО Навчального центру Національної гвардії України м. Золочева з ініціативи управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації з Національним олімпійським комітетом України у Львівській області відвідали національно-спортивну базу літніх видів спорту Міністерства оборони України у м.Львові де мали змогу побачити тренування з різних видів спорту, ознайомитись зі спортивною інфраструктурою: басейном, велотреком, стрільбищем, кінною базою тощо та можливістю випробувати свої сили у кульовій стрільбі, стрільбі з лука, їзді верхи на конях, їзді на велосипеді. Приємною подією для дітей став подарунок від громадських організацій та управління фізичної культури та спорту ОДА – подарунковий сертифікат в Дитячу планету м. Львова.

 

Про нові технологічні сертифікати шлюзу приймання звітності ДФС

Акредитованим центром сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Державної фіскальної служби України сформовано нові технологічні сертифікати шлюзу приймання та обробки електронної звітності ДФС, які необхідно використовувати з 15 листопада 2016 року при поданні електронних звітів до ДФС.

Завантажити технологічні сертифікати можна у розділі «Сертифікати АЦСК». Підписання повідомлень ДФС (квитанцій, інформаційних розсилок, тощо) здійснюється окремим сертифікатом, призначеним для накладання електронного цифрового підпису: SFS_1.cer Зашифрування повідомлень на ДФС (звітність, договори, тощо) здійснюється окремим сертифікатом, призначеним для шифрування: SFS_2.cer

 

23.11.2016

 

Сьогодні, 23 листопада 2016 року керівник апарату Золочівської райдержадміністрації Галина Семчишин провела нараду з керівниками відділів та управлінь райдержадміністрації щодо придбання житла учаснику антитерористичної операції, інваліду війни І групи «А», який втратив функціональні можливості нижніх кінцівок відповідно до ПКМУ № 407 від 17.06.2015р. «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок».

 

В ході проведення наради вирішено розробити розпорядження голови райдержадміністрації про створення робочої групи з метою проведення процедури закупівлі житла учаснику АТО.

Робочій групі оприлюднити на сайті райдержадміністрації про початок проведення процедури закупівлі житла та дату проведення торгів.

Оголошення № 1

про проведення конкурсу з придбання житла на первинному або вторинному ринку учаснику антитерористичної операції, інваліду війни 1 групи «А», який втратив функціональні можливості нижніх кінцівок відповідно до Постанови КМУ № 407 від 17.06.2015р. «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок».

1. Замовник:

1.1. Найменування : Золочівська районна державна адміністрація.

1.2. Індентифікаційний код за ЄДРПОУ: 20858831

1.3. Місцезнаходження: Україна, 80700, м.Золочів вул . Чорновола,3

1.4. Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками:

Голова комісії – Недзельський Володимир Йосипович (тел.4-21-16)

Секретар комісії – Торська Ольга Григорівна ( тел. 0979878675)

1.5. Головний розпорядник коштів: Золочівська районна державна адміністрація.

2. Джерело фінансування конкурсу: кошти державного бюджету України.

3. Адреса веб-сайту на якому замовником розміщується інформація про закупівлю: Золочівська райдержадміністрація http://www.zolochiv-rda.gov.ua/ekspres.htm

4. Інформація про предмет конкурсу:

4.1. Найменування предмету закупівлі : придбання квартири на первинному або вторинному ринку.

4.2. Опис предмета конкурсу: Лот №1 – м.Львів однокімнатна квартира.

4.3. Строк поставки квартири до 25.12.2016р.

5. Строк дії конкурсних пропозицій: 01.12.2016р.

6. Подання конкурсних пропозицій: 01.12.2016р.

6.1. Місце: 80700, м.Золочів вул.Чорновола, 3.

6.2. Строк : до 01.12.2016р.

7. Розкриття конкурсних пропозицій:

7.1. Місце: 80700, м.Золочів, вул.Чорновола, 3.

7.2. Дата: 03.12.2016 р.

8. Додаткова інформація: знаходиться на веб-сайті

Лот 1: Однокімнатна квартира загальною площею 50кв.м. (1 або 2 поверх) розташована у м.Львові.

Квартира повинна бути придбана на первинному або вторинному ринку.

Житло повинно відповідати вимогам законодавства стосовно доступності для осіб, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, бути благоустроєним, відповідати вимогам статті 50 Житлового кодексу Української РСР та Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» (наявність пандусу, пристосований ліфт для маломобільних груп населення).

Контактна особа – Зарічний Віктор Зіновійович (тел.7-11-70).

 

Сьогодні, 23 листопада 2016 року у Музеї-садибі ім. М. Шашкевича відбулися урочистості з нагоди 30-ліття від дня відкриття музею.

До Підлисся завітали представники наукової і творчої інтелігенції м. Львова, депутат Львівської обласної ради Мирослава Бабінська, музейники з Бережан, педагоги та учні шкіл, які носять ім’я М. Шашкевича.

Лейтмотивом виступів стала тема про збереження національної спадщини Шашкевича та жертовне служіння працівників садиби у збереженні пам’яті для наступних поколінь про нашого пророка М. Шашкевича.

У заході взяла участь заступник керівника апарату райдержадміністрації Ольга Боса, яка вручила завідувачці музеєм п. Марії Особі подяку від імені голів райдержадміністрації та районної ради за сумлінне виконання обов’язків та збереження традицій краю Маркіяна Шашкевича.

 

Сьогодні, 23 листопада 2016 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський спільно з першим заступником голови районної ради Андрієм Леськівим провів нараду з керівником апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин, начальником фінансового управління райдержадміністрації Галиною Мудрою, начальником відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Оксаною Залуцькою з питання визначення переліку програм, які будуть розглядатися на засіданні колегії райдержадміністрації та будуть передані на розгляд сесії районної ради з метою включення їх у програму соціально-економічного розвитку району та забезпечення відповідного фінансування у 2017 році.

 

Сьогодні, 23 листопада 2016 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів робочу зустріч із знімальною групою ТРК «Львів» щодо проведення знімальних робіт про «життя» Золочівського району та участі у програмі «День Золочівського району на ТРК «Львів»

 

22 листопада 2016 року відбулося чергове виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Під час засідання робочої групи проведено роз'яснювальну бесіду з суб'єктами господарювання, що працюють на території Словітської сільської ради щодо неухильного дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, своєчасної та повної сплати податків і зборів, легального використання робочої сили.

 

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

 

Внесено зміни до окремих положень оподаткування неприбуткових організацій

20.11.2016 набрав чинності Закон України від 06 жовтня 2016 року № 1667-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо уточнення окремих положень про оподаткування неприбуткових організацій».

Зазначеним Законом, зокрема встановлено, що доходи неприбуткових релігійних організацій використовуються також для здійснення неприбуткової (добродійної) діяльності, передбаченої законом для релігійних організацій, у тому числі надання гуманітарної допомоги, здійснення благодійної діяльності, милосердя.

Крім того, визначено, що тимчасово, до 01 січня 2018 року, не може бути підставою для виключення неприбуткових релігійних організацій з Реєстру неприбуткових установ та організацій невиконання такими релігійними організаціями вимог до установчих документів, визначених п.п. 133.4.1 п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу України.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

22.11.2016

 

Сьогодні, 22 листопада 2016 року, з метою підготовки каталогу інвестиційних проектів у сфері туризму та курортів у Львівській області для представлення потенційним інвесторам та на виконання Рекомендацій парламентських слухань на тему"

Розвиток туристичної індустрії як інструмент економічного розвитку та інвестиційної привабливості України" керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин провела нараду за участю начальника відділу культури та туризму райдержадміністрації Миколи Решітника та начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Оксани Залуцької.

За результатами наради вирішено: відділу культури та туризму райдержадміністрації спільно з відділом економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації розробити інвестиційний проект у сфері туризму та курортів.

 

Зміни до Порядку оформлення і подання скарг платниками податків

Буська ОДПІ повідомляє, що з 25 листопада наберуть чинності зміни до Порядку оформлення і подання скарг платниками податків, внесені наказом Міністерства фінансів України від 28.09.2016 р.№ 849. У Порядку визначено, що розгляд матеріалів скарг платників податків буде відбуватися у закритому засіданні. Розгляд у відкритому засіданні буде відбуватися виключно на підставі письмового клопотання платника податків про відкритий розгляд матеріалів скарги (форма його додається). Не допускається відкритий розгляд скарги, якщо в матеріалах справи наявні відомості, що становлять державну таємницю.

Також у Порядку уточнено, що особа, яка подала скаргу на рішення контролюючого органу, має право:

- брати участь у розгляді матеріалів скарги особисто або через його уповноважених представників (у тому числі адвокатів);

- ознайомлюватись із матеріалами перевірки та адміністративного оскарження в електронній та письмовій формі, робити з них копії, виписки за допомогою технічних засобів;

- здійснювати технічну фіксацію засідання з розгляду матеріалів скарги за допомогою фото-, кінозйомки, відео-, звукозапису;

- заявляти клопотання, що стосуються предмета розгляду скарги, в тому числі про: участь та надання пояснень під час розгляду матеріалів скарги осіб, що проводили перевірку, приймали рішення (вчиняли дії) або брали участь у прийнятті оскаржуваного рішення; присутність під час розгляду матеріалів скарги за участю платника податків представників засобів масової інформації (якщо здійснюється відкритий розгляд матеріалів скарги).

Під час розгляду матеріалів скарги платника податків в ході адміністративного оскарження повинні будуть враховуватися податкові консультації, а також узагальнюючі податкові консультації, надані такому платнику податків.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

 

До уваги платників

Буська ОДПІ повідомляє, що відповідно до Закону України від 19.05.2016 №1384-VIII ,,Про внесення змін до Закону України ,,Про Державний бюджет України на 2016 рік” мінімальна заробітна плата з 01.12.2016 року установлена в розмірі 1600 гривень.

Звертаємо увагу підприємців - платників єдиного податку, а також осіб, які провадять незалежну професійну діяльність та отримують дохід від цієї діяльності, що мінімальний розмір єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування у грудні 2016 року становитиме 352 гривні, як обов’язковий платіж який необхідно сплатити до бюджету.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

21.11.2016

 

В понеділок, 21 листопада 2016 року, у м. Золочеві відбулися заходи з відзначення Дня Гідності та Свободи - свято встановлено на честь двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. У третю річницю Революції Гідності у місті на площі Незалежності відбулося Віче.

Громада Золочева молилася за тих, хто віддав життя за Україну, за Героями Небесної Сотні та полеглими за незалежність і суверенітет нашої держави під час проведення антитерористичної операції на екуменічній Панахиді. У заході взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, голова районної ради Олег Банах, депутати обласної ради, представники громадських організацій, волонтери, освітяни, гості та жителі міста. Дирекція, студенти, викладачі Відокремленого структурного підрозділу Золочівського коледжу НУ «Львівська політехніка», Золочівського професійного ліцею і ДПТНЗ «Червоненське ВПУ» , Золочівського коледжу ЛНАУ організували та провели «Пішу ходу «Марш миру» приурочений до цього знаменного дня.

Біля дошки пам’яті героїв Небесної сотні було покладено квіти та запалено лампадки.

Представниками автомайдану Золочівщини було запалено поминальні лампадки біля пам'ятників "Борцям за волю України".

 

У суботу, 19 листопада, у концертній залі Львівської обласної філармонії ім. С. Людкевича відбувся творчий звіт потенціалу народної творчості Золочівського району «Мистецьке перевесло з колиски Маркіяна».

Всіх учасників та глядачів дійства тепло привітали голова Золочівської районної державної адміністрації Володимир Недзельський та голова районної ради Олег Банах.

Золочівщину мистецьку представляли кращі аматорські колективи та виконавці: Народна капела бандуристок «Червона калина», поет – пісняр Теодор Кукуруза. Народний ансамбль танцю «Первоцвіт», Народний ВІА «Зорепад», Народний вокальний ансамбль Народного дому с. Ясенівці, Народний хор «Благовіст» Народного дому с.Вороняки, Народний ансамбль пісні і музики «Галицькі барви», Народний жіночий вокальний ансамбль «Пори року», Народний вокальний молодіжний ансамбль «Древо», духовий оркестр Золочівського навчального центру Національної гвардії України, фольклорний колектив «Луківчанка» Народного дому с.Лука, ансамбль «Три настрої» Золочівської музичної школи, Тетяна Козловська, Оксана Квас, Ірина Лукаш,Тетяна Вітка, Микола Решітник, Зоряна Палоян, Марія Квас, Роман Черепаха та інші талановиті особистості Маркіянового краю.

У фойє філармонії було розгорнуто виставку доробків народних умільців, зокрема, коренепластику та дерев’яні скульптури Андрія Маркевича, художні картини Галини Гевко, Гаварецьку та Шпиколоську кераміки, ковальство завідувача НД с.Вижняни Михайла Рудого, роботи гуртківців ЦДЮТ, професійного ліцею, працівників бібліотечної системи та інших талановитих людей Золочівщини.

Зі словами подяки за подароване високе мистецтво виступив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

 

20 листопада, у місті Золочеві відкрили меморіальну таблицю пам‘яті почесного громадянина м. Золочева, Героя України, директора Львівської галереї мистецтв у 1962-2012 р. Львівської Бориса Григоровича ВОЗНИЦЬКОГО.

Таблицю, яку виготовив скульптор Ярослав Мотика, встановлено на фасаді церкви Воздвиження Животворящого Хреста (Будинку убогих). У відкритті взяли участь донька Бориса Візницького Лариса Разінкова-Возницька, скульптор Ярослав Мотика, народний артист України Святослав Максимчук. Автором меморіальної таблиці є лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, Ярослав Мотика. Саму ж таблицю виготовлено за кошти ТВК «Південний» та мецената Петра Писарчука, котрий був добрим другом покійного Бориса Возницького.

Його донька, Лариса Борисівна, розповіла про любов батька до нашого міста: «Тато любив Золочів і любив працювати тут. Він часто згадував, що коли вперше сюди. Батько зламав старі уявлення людей, бо тепер практично всі знають, що таке Золочівський замок і де він є, не лише в Україні, але й у Європі» – зазначила, Лариса Разінкова-Возницька. Також поділилася спогадами Надія Гупало, завідувачка музею-заповідника «Золочівський замок», котра багато років пропрацювала під керівництвом Бориса Возницього. Вона підкреслила, що він «знову повернувся у Золочів», цього разу у бронзі і світлій пам’яті людей, котрі не забули про його заслуги перед громадою і Україною. «Пройдуть десятиліття, багато поколінь людей будуть дивитися на цю дошку, і цікавитися: «Хто ж була ця людина?», вони дізнаватимуться про його талановите життя», – зазначила Надія Гупало.

Міський голова Золочева, Ігор Гриньків поділився інформацією, що у найближчому майбутньому, планується перейменувати теперішню вулицю Михайла Лермонтова на вулицю імені Возницького. «Громада Золочева завжди пам’ятатиме той великий внесок, який зробив Борис Григорович працюючи над славою Золочівського замку, тому ми плануємо перейменувати одну із центральних вулиць на його честь»,– розказав Ігор Гриньків.

Упродовж 19-20 листопада, на передодні Дня Гідності та Свободи, на території району відбулися заходи з вшанування пам’яті загиблих учасників антитерористичної операції на Сході України.

У заходах взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, голова районної ради Олег Банах, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник, голови місцевих рад, громадськість.

На могили покладено квіти, запалено лампадки. За загиблими, які присвятили своє життя служінню Українському народу відправлені заупокійні панахиди.

 

У податковій розповіли про електронні сервіси та новації законодавства

Фахівці Золочівського відділенні Буської ОДПІ провели семінар – тренінг щодо функціонування електронних сервісів ДФС України та новацій законодавства. В ході заходу акцентували увагу на сервісі «Електронний кабінет платника» (оновлена версія), який складається з двох функціональних частин: відкритої (загальнодоступна) та приватної (особистий кабінет).

Користуватися функціоналом відкритої частини сервісу можна без ідентифікації особи, тобто без використання електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП). У приватній частині сервісу платник податку отримує доступ до усієї інформації після ідентифікації особи, тобто застосування ЕЦП.

Через відкриту частину сервісу платник (громадянин) має змогу:

- ознайомитися з основними новинами (нововведеннями) сервісу;

- скористатися інформацією з реєстрів, що є загальнодоступною;

- отримати інформацію про граничні строки сплати податків, зборів, обов’язкових платежів та подання звітності (податковий календар); - роздрукувати бланки податкової звітності та інш.

Також платникам роз`яснили новації законодавства, які набули чинності у жовтні, листопаді поточного року та проінформували, що Верховною Радою України розглядається законопроект від 07.11.2016 №5368 «Про внесення змін до Податкового кодексу України», метою якого є покращення інвестиційного клімату в країні за рахунок спрощення податкової системи, підвищення прозорості та якості адміністрування податків, ліквідації поширених схем ухилення від оподаткування та усунення неузгодженостей.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

 

З якої дати юридичній особі необхідно сплачувати земельний податок у разі придбання земельної ділянки приватної власності за цивільно - правовою угодою?

Відповідно до ст.ст. 269, 270 Податкового кодексу України платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, об’єктами оподаткування – земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні, та земельні частки (паї), які перебувають у власності. Власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році (п. 287.1 ст. 287 ПКУ).

Згідно зі ст. 125 Земельного кодексу України від 25 жовтня 2001 року № 2768-III право власності на земельну ділянку, а також право постійного користування та право оренди земельної ділянки виникають з моменту державної реєстрації цих прав. Статтею 126 ЗКУ визначено, що право власності, користування земельною ділянкою оформлюється відповідно до Закону України від 01 липня 2004 року № 1952-IV «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Отже, у разі придбання земельної ділянки приватної власності за цивільно-правовою угодою юридична особа – новий власник сплачує земельний податок починаючи з дня виникнення права власності на таку ділянку, тобто з моменту державної реєстрації цих прав. При цьому попередній власник земельної ділянки сплачує податок до фактичного припинення/переходу відповідного права на таку земельну ділянку.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

 

18.11.2016

 

Сьогодні, 18 листопада 2016 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду з керівниками районних служб щодо організаційних питань по перевезенні делегації району на творчий звіт Золочівського району «Мистецьке перевесло з колиски Маркіяна», який відбудеться у Львівській обласній філармонії. У нараді взяли участь депутати Львівської обласної ради Мирослава Бабінська і Юрій Сидорович.

За підсумками наради дано доручення Золочівській ЦРЛ забезпечити медичний супровід колони автобусів з делегацією від Золочівського району. Скеровано листи у Головне управління Національної поліції України у Львівській області та в управління патрульної поліції міста Львова щодо безпеки дорожнього руху, супроводу колони автобусів та передбачення паркомісць.

 

Який термін реєстрації та правила визначення дати реєстрації платником ПДВ?

Відповідно до п. 183.9 ст. 183 Податкового кодексу України у разі відсутності підстав для відмови у реєстрації особи як платника податку контролюючий орган зобов’язаний протягом трьох робочих днів після надходження реєстраційної заяви до контролюючого органу внести до реєстру платників податку запис про реєстрацію такої особи як платника податку:

- з бажаного (запланованого) дня реєстрації, зазначеного у реєстраційній заяві, що відповідає даті початку податкового періоду (календарного місяця), з якого такі особи вважатимуться платниками податку та матимуть право на виписку податкових накладних, у разі добровільної реєстрації особи як платника податку;

- з першого числа місяця, наступного за днем спливу 20 календарних днів після подання реєстраційної заяви до контролюючого органу, у разі добровільної реєстрації особи як платника податку на додану вартість, якщо бажаний (запланований) день реєстрації у заяві не зазначено;

- з бажаного (запланованого) дня, що відповідає першому числу календарного кварталу, в якому буде застосовуватися ставка єдиного податку, що передбачає сплату податку на додану вартість, у разі переходу осіб на спрощену систему оподаткування або зміни ставки єдиного податку;

- з першого числа календарного місяця, в якому здійснено перехід на сплату інших податків і зборів, у разі реєстрації осіб, визначених в п. 183.4, що відповідають вимогам, визначеним п. 181.1 ст. 181 ПКУ, якщо перше число календарного місяця, з якого здійснюється перехід на сплату інших податків і зборів, на день подання реєстраційної заяви не настало;

- з дня внесення запису до реєстру платників податку у разі обов’язкової реєстрації особи як платника податку або у разі реєстрації осіб, визначених в п. 183.4, що відповідають вимогам, визначеним п. 181.1 ст. 181 ПКУ, якщо перше число календарного місяця, в якому здійснено перехід на сплату інших податків і зборів, на день подання реєстраційної заяви настало.

Датою реєстрації особи платником ПДВ, яка вноситься до реєстру платників ПДВ, є зазначена вище дата.

 

У який термін платнику єдиного податку, що не передбачає сплати ПДВ, потрібно подати заяву за ф.№1-ПДВ при переході на загальну систему оподаткування?

У разі переходу осіб із спрощеної системи оподаткування, що не передбачає сплати податку, на сплату інших податків і зборів, встановлених Податковим кодексом України, у випадках, визначених гл. 1 розд. XIV ПКУ, за умови, що такі особи відповідають вимогам, визначеним п. 181.1 ст. 181 ПКУ, реєстраційна заява подається не пізніше 10 числа першого календарного місяця, в якому здійснено перехід на сплату інших податків і зборів, встановлених ПКУ.

Якщо такі особи відповідають вимогам, визначеним п. 182.1 ст. 182 ПКУ, реєстраційна заява подається у строк, визначений п.183.3 ст. 183 ПКУ.

У разі добровільної реєстрації особи як платника податку або особи, яка відповідає вимогам, визначеним п.п. 6 п. 180.1 ст. 180 ПКУ, реєстраційна заява подається до контролюючого органу не пізніше ніж за 20 календарних днів до початку податкового періоду, з якого такі особи вважатимуться платниками податку та матимуть право на податковий кредит і виписку податкових накладних.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

17.11.2016

 

Сьогодні, 17 листопада 2016 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду з керівниками найбільших промислових підприємств району.

Розпочинаючи нараду Володимир Недзельський подякував керівникам та представникам найбільших підприємств району, які є бюджетонаповнювачами району, також голова райдержадміністрації висловив слова вдячності за надану матеріальну підтримку Золочівському райвійськкомату у проведенні оповіщення населення у міських, селищній та сільських радах району. Про стан надходжень податків та зборів до місцевих бюджетів за січень-жовтень 2016 року розповів Роман Денис, начальник Золочівського відділення Буської ОДПІ.

Людмила Овод, начальник управління Держсанепідслужби у Золочівському районі розповіла про актуальні питання з надання адміністративних послуг в санітарно-епідеміологічному законодавстві. Про зміни у земельному законодавстві зазначив Ігор Погребняк , начальник відділу Держгеокадастру в Золочівькому районі.

Про види послуг, які надає служба зайнятості повідомив Орест Малиновський, начальник районного центру зайнятості. Також начальник відділу надання адміністративних послуг Ольга Попадюк розповіла про послуги, які надаються Центром з надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Голова райдержадміністрації зазначив, що зустріч відбувається в рамках державно-приватного партнерства з метою покращення умов діяльності Ваших підприємств та реалізації їх виробничо-господарського потенціалу. Це є визначальними та бюджетоутворюючими чинниками розвитку Золочівського району. За 10 місяців поточного року промисловими підприємствами району реалізовано продукції на суму 499,4 млн. грн.

В загальному обсязі валових ресурсів, що створюються на території району, питома вага промислових підприємств складає 41%. В загальнорайонному обсязі реалізованої промислової продукції 34% припадає на продукцію, реалізовану ТзОВ "Електроконтакт Україна", 32% - на реалізовану продукцію ТзОВ "Д-Мікс Україна", 10% - на продукцію МПД ДП "Укрспирт", 5% - на філію ТзОВ "Карпатські мінеральні води", 4% – на ТзОВ "Графіка" та 3% – на ТзОВ "Д-Мікс".

Десятьма промисловими підприємствами досягнуто нарощування обсягів виробництва промислової продукції та її реалізації, трьома підприємствами допущено спад виробництва в порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Оксана Залуцька, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдераждміністрації повідомила. що у галузі промисловості зайнято більше як 1500 осіб працюючих, що становить 19% до зайнятих в економіці району. Середньомісячна заробітна плата в галузі промисловості становить 5730 грн. До бюджету району за 10 місяців 2016 року промисловими підприємствами сплачено 9607,8 тис. грн. податків, що становить 9,6% до надходжень бюджету району. Зокрема податку на доходи фізичних осіб надійшло 9282,9 тис. грн., що становить 97% до всіх надходжень, сплачених промисловими підприємствами. Крім цього надійшло плати за землю – 280,2 тис. грн., податку на нерухоме майно – 28,8 тис. грн., екологічного податку - 15,9 тис. грн.

Значну питому вагу в обсязі валових ресурсів, що створюються на території району займає валове виробництво агропромислового комплексу. Виробництво валової сільськогосподарської продукції у 2016 році, за попередніми даними, становитиме 530,9 млн. грн (99% до минулого року). Виробництво валової продукції сільськогосподарських підприємств очікується на рівні 271,4 млн. грн., в тому числі по господарствах, які мають більше 1000 га землі – 165,5 млн. грн. (61% до виробництва с/г підприємств).

Посівна площа по сільськогосподарських підприємствах району у поточному році становить 36165 га, з якої 83,6% (30217 га) розорюють підприємства, що мають більше 1000 га землі. Найбільші товаровиробники в поточному році засіяли зерновими культурами 18378 га, що становить 78% до посівних площ зернових культур всіх сільськогосподарських підприємств, технічними культурами вони засіяли 11839 га (94,9%). Найбільшими сільськогосподарськими підприємствами вироблено 111,7 тис. тонн валу зернових культур. Всіма категоріями господарств намолочено 145 тис. 531 тонн зерна при урожайності 54,8 ц/га .

Власникам земельних паїв сільськогосподарськими підприємствами нараховано 51 млн.988 тис.552 грн. орендної плати, в тому числі великими підприємствами 45 млн.182 тис. 287 грн. , що становить 86,9%. За 10 місяців 2016 року до бюджету району найбільшими сільськогосподарськими товаровиробниками сплачено 16 млн. 718,6 тис. грн. податків, що становить 17% до надходжень бюджету району. Зокрема від них надійшло податку на доходи фізичних осіб 5684,4 тис. грн., що становить 34% до всіх надходжень, сплачених найбільшими сільськогосподарськими підприємствами, плати за землю – 5205,9 тис. грн. (31,1%), єдиного податку – 5742,7 тис. грн. (34,3%), податку на нерухоме майно – 46,7 тис. грн., та екологічного податку – 38,9 тис. грн.

 

16.11.2016

 

Сьогодні, 16 листопада 2016 року начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Мудра провела семінар-нараду з головами та головними бухгалтерами сільських, селищної та міських рад Золочівського району. Тема семінару: “Завдання по забезпеченню виконання бюджету району у 2016 році та формуванню місцевих бюджетів на 2017 рік”.

Галина Мудра, начальник фінансового управління райдержадміністрації, підвела підсумки стану виконання бюджету району за 10 місяців 2016 року. Акцентувала особливу увагу на недостатній роботі органів місцевого самоврядування по наповненню дохідної частини бюджетів, зокрема щодо відсутності контролю за поступленням акцизного податку, використанням земельних ділянок без сплати орендної плати.

Проінформувала сільських, селищних, міських голів та головних бухгалтерів місцевих рад із особливостями формування місцевих бюджетів на 2017 рік. Зокрема відмітила, що у зв”язку з ростом мінімальної заробітної плати з 1 січня 2016 року до 3200 грн. очікується дефіцит в районному бюджеті біля 30,0 млн.грн.

Звернулась з проханням до голів місцевих рад району при затвердженні бюджетів передбачити субвенції районному бюджету на утримання бюджетних установ та проведення заходів по соціальному захисту населення.

Також, з метою своєчасного затвердження місцевих бюджетів рекомендувала місцевим радам до 27 листопада 2016 року прийняти рішення по затвердженню бюджетів на 2017 рік.

 

Зустріч з жителями Новосілківської сільської ради

Відповідно до графіку виїздів у населені пункти району голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник вчора, 15 листопада 2016 року зустрілися з жителями сіл Новосілки та Митулин Новосілківської сільської ради. На зустрічі піднімалися такі питання:

- про встановлення вуличного освітлення на центральних вулицях сіл сільської ради;

- про встановлення попереджувального знаку «Перегін худоби» на трасі Львів-Тернопіль поблизу сіл Новосілки та Митулин;

- про вакцинацію собак проти сказу;

- про ремонт поштового відділення села Словіта.

По всіх інших питаннях дано доручення надіслати листи керівникам районних служб з метою належного вирішення піднятих громадянами питань.

 

15 листопада 2016 року відбулося чергове виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Під час засідання робочої групи проведено роз'яснювальну бесіду з суб'єктами господарювання, що працюють на території Новосілківської сільської ради щодо неухильного дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, своєчасної та повної сплати податків і зборів, легального використання робочої сили.

 

Золочівський районний центр зайнятості удосконалює напрацьовані та впроваджує нові форми співпраці з роботодавцями.

Одним з ефективних методів налагодження партнерських стосунків та тісної співпраці є відвідування підприємств.

Так, директор Золочівського районного центру зайнятості Орест Малиновський та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Наталія Гавришків відвідали одне з ринкоутворюючих сільськогосподарських господарств району – ТзОВ «Княжі Лани», яке знаходиться в селі Хильчиці Золочівського району. Керівник ТзОВ «Княжі Лани» Андрій Іванович Починок ознайомив фахівців центру зайнятості з діяльністю господарства в умовах сьогодення, обсягами та видами продукції, переліком професій та спеціальностей, які задіяні у товаристві.

Під час зустрічі обговорили проблемні питання підбору кадрів за професією «тракторист», адже вся сільськогосподарська техніка у господарстві сучасна, іноземного виробництва, з комп’ютеризованим управлінням, тому особлива увага приділялася обговоренню питання професійного навчання та стажування безробітних безпосередньо на робочому місці. ТзОВ «Княжі Лани» співпрацює зі службою зайнятості у підборі кадрів.

У 2016 році господарство подало до центру зайнятості 36 вакансій, які були укомплектовані.

 

Сьогодні, 16 листопада 2016 року в сесійній залі районної ради відбулося засідання VII сесії Золочівської районної ради VII скликання.

У роботі сесії взяв участь голова райдержадміністрації Володимир Недзельський.

На сесії розглянуто такі питання.

1. Інформація керівника Золочівської місцевої прокуратури про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Золочівського району.

2. Про утворення опорних навчальних закладів.

3. Про затвердження Порядку призначення керівників закладів освіти комунальної форми власності.

4. Про затвердження тендерного комітету Золочівської районної ради та Положення про тендерний комітет районної ради.

5. Про внесення змін до рішення ІІ сесії районної ради від 29.03.2016 №56 «Про утворення комісії з питань поновлення прав реабілітованих».

6. Про встановлення надбавки за вислугу років голові районної ради.

7. Інформація про виконання районного бюджету Золочівського району за 9-ть місяців 2016 року.

8. Про внесення змін до місцевих соціально-економічних Програм.

9. Про внесення змін до районного бюджету Золочівського району на 2016 рік.

10. Про затвердження розпоряджень голови Золочівської районної державної адміністрації.

11. Про затвердження угод про передачу видатків на виконання повноважень між місцевими бюджетами.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Підгайчиківської сільської ради (за межами населеного пункту).

13. Про внесення змін до рішення ІІ сесії районної ради від 23.02.2016 року №36 «Про затвердження угод про передачу видатків на виконання повноважень між місцевими бюджетами».

14. Про затвердження списку присяжних для Золочівського районного суду Львівської області.

15. Про прийняття звернень депутатів Золочівської районної ради Львівської області.

16. Різне.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

 

15 листопада 2016 року, у селі Якторів, Золочівщина прощалася із Олегом Юрдигою.

Провести в останню дорогу бійця прийшли односельчани, жителі Золочівського району, керівництво райдержадміністрації та районної ради, бойові побратими, друзі, рідні, близькі, жителі м. Львова. Люди віддавали шану Олегу стоячи на колінах, звучав державний Гімн України. Як розповів бойовий побратим загиблого воїна, Олег Юрдига ніс службу на самій передовій, на так званій “нульовці”.

10 листопада Олег був на спостережному посту. Загинув внаслідок ворожого мінометного обстрілу від осколкового поранення справа, не сумісного із життям. Олег Юрдига народився 24 червня 1976 року, у селі Якторів, Золочівського району. Служив у 24 механізованій бригаді за контрактом. В Героя залишились дружина та двоє дітей. У зв’язку із загибеллю під час виконання військового обов’язку в зоні проведення антитерористичної операції військовослужбовця Олега Юрдиги 15 листопада 2016 року в Золочівському районі оголосили Днем жалоби.

Нагадаємо, що тіло Олега Юрдиги люди у рідному селі зустрічали навколішки. Відео >>>

 

15.11.2016

 

Звіт із ЄСВ за оновленою формою подаватиметься з 1 грудня

ДФС України листом від 08.11.2016 р. № 35758/7/99-99-13-02-01-17 повідомила про звітний період, з якого необхідно подавати Звіт із ЄСВ за оновленою формою відповідно до наказу Мінфіну України від 07.09.2016 р. № 813. Звітність із ЄСВ зі змінами, внесеними Наказом № 813, подаватиметься починаючи з 01.12.2016 р., тобто зі звіту за листопад 2016 року.

Оновлено декларацію про майновий стан і доходи Буська ОДПІ повідомляє, що з 31.12.2016 набере чинності наказ Мінфіну України, яким викладено у новій редакції форми податкової декларації про майновий стан і доходи та інструкції щодо їх заповнення, затверджені власним наказом від 02.10.2015 № 859.

Декларація складається із 7 розділів:

I. Загальні відомості;

II. Доходи, які включаються до загального річного оподатковуваного доходу;

III. Доходи, які не включаються до загального річного оподатковуваного доходу;

IV. Загальна сума річного доходу;

V. Розрахунок суми податку, на яку зменшуються податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб у зв'язку з використанням права на податкову знижку згідно зі статтею 166 розділу IV Податкового кодексу України;

VI. Податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб/військового збору; VII. Розрахунок податкових зобов'язань у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок у попередніх звітних періодах.

Окрім того, Декларація має лише 2 додатки:

- Розрахунок податкових зобов'язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору з доходів, отриманих від операцій з інвестиційними активами (Додаток Ф1)

- Розрахунок податкових зобов'язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору з доходів, отриманих самозайнятою особою (Додаток Ф2).

Додатки є складовою частиною декларації, заповнюються та подаються виключно за наявності доходів (витрат), розрахунок яких міститься у цих додатках.

Показники у розділах II - VII декларації та додатках проставляються в гривнях з копійками.

Cектор організації роботи

 

Підвищення пенсійних виплат з 1 грудня 2016 року

З 1 грудня 2016 року відповідно до Закону України від 25.12.2015 року №928 «Про державний бюджет України на 2016 рік» у зв’язку зі збільшенням розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (1247,00 грн.), Пенсійним фондом буде забезпечено проведення масового перерахунку пенсій, обчислених відповідно до статті 28 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, а також надбавок і підвищень до пенсій, розміри яких визначають від прожиткового мінімуму.

Розмір підвищення кожному пенсіонеру розраховується індивідуально. Непрацюючим пенсіонерам перерахунок мінімального розміру пенсії за віком, встановленого відповідно до статті 28 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», буде проведено з розрахунку 1247,00 грн:

- за наявності у чоловіків 25 років, а у жінок 20 років страхового стажу, якщо пенсія призначена до 01.10.2011;

- за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу, якщо пенсія призначена після 01.10.2011.

Враховуючи змінений розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, перерахунок буде проведено незалежно від факту роботи:

• пенсій за особливі заслуги відповідно до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною»;

• мінімального розміру пенсії по втраті годувальника;

• мінімального розміру пенсії по втраті годувальника членам сімей військовослужбовців; підвищень, передбачених Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

• підвищень, передбачених Законом України «Про жертви нацистських переслідувань»;

• мінімальних розмірів пенсій по інвалідності внаслідок аварії на ЧАЕС, щомісячної державної адресної допомоги інвалідам з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС;

• щомісячної державної адресної допомоги на догляд інвалідам війни та учасникам бойових дій.

Не перераховуються з 01.12.2016 року:

• розміри пенсій за віком за відсутності повного страхового стажу;

• розмір пенсії в разі втрати годувальника, обчислений відповідно до статті 28 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, на двох та більше утриманців, один з яких працює;.

• розмір підвищення дітям війни відповідно до Закону України "Про соціальний захист дітей війни";

• розмір додаткової пенсії за шкоду заподіяну здоров’ю та компенсаційної виплати за втрату годувальника відповідно до Закону України "Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи";

• розмір щомісячної державної адресної допомоги, передбаченої постановою Кабінету Міністрів України від 26.03.2008 №265 "Деякі питання пенсійного забезпечення громадян", якщо одержувачі пенсій не є інвалідами , дітьми-інвалідами та не отримують пенсію по втраті годувальника;

• розміри пенсій пенсіонерів, які працюють, провадять діяльність, пов’язану з отриманням доходу, що є базою нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Працюючим пенсіонерам після звільнення з роботи або припинення діяльності, пов’язаної з отриманням доходу, пенсія перераховуватиметься з урахуванням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом на дату звільнення з роботи або припинення такої діяльності.

Пенсіонери, які працюють, можуть і надалі здійснювати перерахунок пенсії згідно частини четвертої статті 42 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування") через кожні два роки роботи з урахуванням не менш як 24 місяців страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі)

Також не збільшиться розмір пенсійної виплати у випадках коли: розмір підвищення перерахованого розміру пенсії менше можливої поточної індексації у місяці перерахунку. В цьому випадку встановлюється фіксована індексація , яка визначається як різниця між можливою поточною індексацією та сумою підвищення пенсії; розмір підвищення перерахованого розміру пенсії менше розміру фіксованої індексації, встановленої до 01.12.2016 року.

 

14.11.2016

 

У Золочівському районі навколішки зустрічали загиблого воїна

14 листопада 2016 року тіло загиблого на сході ОЛЕГА ЮРДИГИ привезли у рідне село Якторів, Золочівського району.

По дорозі зі Львова, аби віддати шану воїну, виходили люди із українськими прапорами, односельчани зустрічали Олега Юрдигу стоячи навколішки.

15 листопада 0 11.00 відбудеться чин похорону.

Нагадаємо, що Олег Юрдига загинув 10 листопада 2016 року у зоні проведення антитерористичної операції від осколкового поранення. Олега Юрдига народився 24 червня 1976 року, у селі Якторів, Золочівського району. Служив у 24 механізованій бригаді за контрактом. Причиною смерті стало осколкове поранення правої сторони тулуба, несумісне із життям.

В Героя залишились дружина та двоє дітей.

Детальніше у відео.

 

Снігова негода не оминула і Золочівського району.

Сьогодні, 14 листопада 2016 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський здійснив об’їзд території Золочівського району та оглянув стан розчистки доріг від снігових заметів. Дорожні служби району працюють у посиленому режимі: усього на автошляхах району задіяно 7 одиниць техніки філії «Золочівський райавтодор» та 2 одиниці ТОВ «АВАКС ПРОФ», дорогу розчищають та посипають піском.

Станом на 16 годину утруднено проїзд великовантажного автотранспорту у Золочівському районі на автодорозі Львів-Тернопіль на ділянці поблизу села Струтин Золочівського району.

Також працюють пункти обігріву, що функціонують в зимовий період року на території Золочівського району.

 

12 листопада 2016 року група дітей учасників АТО Золочівського району в рамках проекту «Мій тато захищає Україну» побувала на екскурсії у м. Львові.

Діти відвідали Львівський державний ліцей із посиленою фізичною підготовкою імені Героїв Крут, де навчаються та виховуються майбутні офіцери – захисники Української держави: ознайомились з навчальною базою ліцею, взяли участь у тренуваннях ліцеїстів. Наступним етапом екскурсії став «Кінопалац», де учасники екскурсії переглянули мультфільм у форматі 3D.

Найбільше позитивних емоцій діти отримали у дитячому розважальному парку «Дитяча планета»: лабіринти, тарзанки, батути, гірки не залишились без уваги вдячних екскурсантів.

Дана поїздка відбулась завдяки співпраці благодійного товариства «Мій тато захищає Україну» (м. Львів) та Золочівської райдержадміністрації.

Організаторами поїздки стали волонтер проекту Ольга Поліщук та працівники Золочівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Медичний супровід групи дітей забезпечила Золочівська районна лікарня.

Так, спільними зусиллями вдалося зробити хорошу справу.

 

11.11.2016

 

Сьогодні, 11 листопада 2016 року, голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів засідання організаційного комітету з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи, відповідно до Указу Президента України від 06.10.2016 року №436 /2016 «Про відзначення у 2016 році Дня Гідності та Свободи».

«Події, що відбувались з нашим суспільством на зламі 2013/14 років та відбуваються сьогодні назавжди змінили вектор нашого українського майбутнього, ті доленосні події листопада стали істинним символом очищення та оновлення нашої держави. День Гідності та Свободи – це день, коли Україна по-справжньому усвідомила важливість національної єдності проти несправедливості, корупції та адміністративного безчинства. Від кожного з нас залежить, у якій Україні житимемо ми й житимуть наступні покоління. Єднаймося, бо лише в єдності наша сила», - сказав голова райдержадміністрації Володимир Недзельський.

В ході проведення організаційного комітету учасники зустрічі подавали пропозиції щодо формату проведення заходу.

За підсумкам засідання вирішено, що заходи відбудуться 21 листопада 2016 року та розпочнуться о 13.00 год. на площі Незалежності у м. Золочеві.

Рекомендовано зібратися Штабу національного спротиву та визначиться із промовцями з числа учасників Майдану у Києві. У загальноосвітніх навчальних закладах району проводитимуться відповідні заходи в рамках Тижня Гідності та Свободи: урочисті лінійки, години спілкування, бібліотечні уроки, засідання клубів та літературно – мистецьких об’єднань, виставки малюнків та фото колажів, плакатів, присвячених героїчним подіям Майданів та Революції Гідності. Також рекомендовано в освітніх закладах та організаціях переглянути фільм «Революція Гідності. Золочів». У цей день відбудеться хода вулицями міста Золочева студентів коледжів, професійних закладів і учнівської молоді до пам’ятного знаку «Небесна сотня» та виступи молоді.

Головам місцевих рад рекомендовано відвідати могили загиблих учасників АТО, пам’ятні знаки борцям за волю України. Запрошено до участі у заходах військовий оркестр та військовослужбовців Національної гвардії України.

Головою райдержадміністрації дано доручення щодо медичного забезпечення; громадського порядку під час проведення заходів. Розпочнуться заходи із панахиди за Героями Небесної Сотні та полеглими за незалежність і суверенітет нашої держави під час проведення антитерористичної операції.

 

10.11.2016

 

Учора, 10 листопада 2016 року, на запрошення керівництва райдержадміністрації та освітян району на Золочівщину прибула група письменників, щоб вшанувати 205-ту річницю від дня народження Будителя Галичини – Маркіяна Шашкевича.

Письменники, зокрема, лауреати міжнародних та всеукраїнських премій Богдан Стельмах та Ярослава Павличко виступили зі своїми творами перед учнівськими колективами всіх шкіл міста, Золочівського професійного ліцею, Золочівського коледжу, НВК "Школа Радості", а також Ясеновецького НВК, Зозулівського НВК. Сасівського НВК.

О 14.00 год на площі Вічевій, біля пам'ятника М.Шашкевичу зібралися письменники, представники громадськості, педагоги. Присутніх привітав голова райдержадміністрації , який сказав: " Дуже знаменно, що сьогодні, у День писемності та мови, Золочівщина зустріла талановитих людей, котрі творять українську літературу, бережуть мову і є послідовниками великого Маркіяна". Голова Львівського відділення Національної спілки письменників України Ігор Гургула вручив медаль "Почесна відзнака" Національної спілки письменників України заступнику керівника апарату райдержадміністрації, начальнику відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Ользі Босій (О.Кіс), яка є письменницею Золочівщини.

Біля пам'ятника М.Шашкевича письменники читали свої твори про мову, Україну, присвяти Маркіяну Шашкевичу.

 

10 листопада 2016 року відбулося чергове виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Під час засідання робочої групи проведено роз'яснювальну бесіду з суб'єктами господарювання, що працюють на території Почапівської сільської ради щодо неухильного дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, своєчасної та повної сплати податків і зборів, легального використання робочої сили.

 

09.11.2016

 

Урочистості з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

9 листопада 2016 року в приміщенні районного Народного дому ім. І. Білозіра відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. Саме культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність. Завдяки щоденній праці клубників, викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, бібліотекарів, фахівців музейної справи невтомно оберігаються джерела духовності, правди і краси. З нагоди професійного свята працівників культури району привітала керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин.

«Це свято, яке відзначають професіонали та учасники художньої самодіяльності різних вікових категорій, любителі і шанувальники народної творчості. На різних сценах наші народні аматори яскраво демонструють свої таланти, отримуючи високі оцінки та бурхливі оплески від глядачів. Ваша місія – одна з найпрекрасніших. Ви даруєте нам незабутні хвилини радості спілкування зі світом мистецтва, без вашого доброго серця, ініціативності, творчої думки та справжнього подвижництва неможливі реальні зміни у нашому суспільному житті. Завдяки вашій плідній праці та силі духу професійна культура рясно родить вагомими духовними здобутками. Ви гідно презентуєте самобутнє мистецтво нашого краю в Україні та за кордоном. Завдяки вам звершуються великі діяння! Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог», - сказала у вітальному слові Галина Семчишин.

Кращим працівникам району та колективам були вручені грамоти.

Привітати працівників культури Золочівщини з концертною програмою завітала Державна заслужена академічна хорова капела «Трембіта».

 

Зустріч з жителями Золочівської міської ради

Відповідно до графіку виїздів у населені пункти району голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник вчора, 8 листопада 2016 року зустрілися з жителями Золочівської міської ради. На зустрічі піднімалися такі питання:

- залучення голів ОСББ до процесу роздачі повідомлень про призначення субсидій;

- щодо будівництва тенісного корту у м. Золочеві;

- щодо децентралізації влади у Золочівському районі;

- про ремонт дороги до військового полігону;

- про алгоритм безпечного внесення пестицидів;

- про відновлення роботи комунальної аптеки.

Мешканців міста особливо цікавили питання призначення субсидій різним категоріям населення. Заступник начальника управління соціального захисту населення Алла Хома надала ґрунтовні відповіді. По всіх інших питаннях дано доручення надіслати листи керівникам районних служб з метою належного вирішення піднятих громадянами питань.

 

 Сьогодні, 9 листопада 2016 року, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник провів нараду з керівниками підприємств району щодо отримання дозволів на здійснення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, спеціальне водокористування та розміщення відходів.

На нараді були присутні: завідувач сектору податків та зборів юридичних осіб Золочівського відділення Буського ОДПІ ГУДФС у Львівській області Сергій Рибась, заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Зіновій Леськів, керівники підприємств району, а саме: ПП "Галкомсервіс" – Галина Новосад, ТОВ КПП "Агроінвест" – Оксана Варениця, ТОВ "Альтеко-Захід" – Василь Гавада.

В ході проведення наради перший заступник райдержадміністрації Ігор Нижник наголосив на необхідності отримання дозволів щодо здійснення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, а завідувач сектору податків та зборів юридичних осіб Золочівського відділення Буського ОДПІ Сергій Рибась довів до присутніх інформацію щодо сплати екологічного податку підприємствами району.

Також виступили керівники підприємств, які наголосили на тому, що на даний час вартість сплати екологічного податку не відповідає вартості виготовлення документації на отримання дозволу щодо здійснення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Підводячи підсумок наради перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник наголосив щодо необхідності оформлення документації по сплаті екологічного податку згідно чинного законодавства.

 

Сьогодні, 9 листопада 2016 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський взяв участь у роботі бюджетної комісії Золочівської районної ради.

 

Сьогодні, 9 листопада 2016 року відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

Провів засідання голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський. Про виконання бюджету Золочівського району за 9 місяців 2016 року, про уточнення районного бюджету Золочівського району на 2016 рік та про внесення змін до Програми підтримки органів виконавчої влади доповіла Галина Мудра - начальник фінансового управління райдержадміністрації. Про внесення змін до «Програми вуличного освітлення населених пунктів Золочівського району на 2016 – 2020 роки» розповів Олег Перейма - завідувач сектору розвитку інфраструктури та будівництва райдержадміністрації. Розглянувши дане питання колегія райдержадміністрації вирішила рекомендувати районній раді, міським, сільським радам щорічно передбачати кошти у районному та місцевих бюджетах для фінансування (співфінансування) Програми вуличного освітлення Золочівського району. Також доручено завідувачу сектору розвитку інфраструктури Олегу Переймі подати доповнення до «Програми вуличного освітлення населених пунктів Золочівського району на 2016-2020 роки», в частині переліку заходів, обсягів та джерел фінансування районної цільової програми на затвердження сесією Золочівської районної ради.

 

До відома громадськості району!

На території України здійснює господарську діяльність ТОВ "МануфактураГруп" (м. Житомир, вул. Кооперативна,14), яке спеціалізується на виробництві готових будинків ТМ "Українська мрія" та тимчасові споруди/МАФи європейського стандарту каркасно- дерев'яного домобудівництва. Ці об'єкти виготовляються в цеху протягом 2-3 тижнів і доставляються на земельну ділянку в повністю готовому (із ремонтом), придатному для проживання та діяльності людей вигляді, та потребують лише для підключення зовнішніх комунікацій води, електрики, каналізації.

Підприємство також пропонує використовувати дані будинки та споруди/МАФи для:

- міських/районних рад з метою розвитку власної інфраструктури;

- приватних підприємців;

- фізичних осіб (житлові та дачні будинки).

Додаткова інформація щодо співпраці: контактна особа –Боровська Наталія Дмитрівна, тел.: +38( 067)9944328, e-mail: ukrdream.olena@gmail.com

 

Держслужбовці Золочівщини написали диктант національної єдності

Ми вже вкотре відзначаємо День української писемності та мови. Свято, приурочене до дня вшанування пам’яті Преподобного Нестора - ченця Києво-Печерського монастиря, славнозвісного літописця. Воно має підтвердити нашу любов і повагу до рідного слова, до своєї культури, які, попри жорстокі випробування на крутих дорогах історії, зберегли силу, красу і величність. Незважаючи на численні царські укази про заборону української книги, мови, театру, вони живуть і розвиваються, долаючи й нові, сьогоднішні перешкоди. Нетлінним скарбом століть і тисячоліть називають часто національну мову, літературу, культуру. Аби це справді було так, необхідно створити сприятливі умови для їхнього розквіту.

Сьогодні, 9 листопада 2016 року, з нагоди відзначення Дня української писемності та мови, відбулось написання диктанту державними службовцями райдержадміністрації.

У написанні диктанту взяли участь голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник та керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин.

 

08.11.2016

 

Чи є об’єктом оподаткування сума поворотної фінансової допомоги (позики) отримана ФОП на загальній системі оподаткування?

Відповідно до пп. 14.1.257 п. 14.1 ст. 14 розділу І Податкового кодексу України поворотна фінансова допомога - це сума коштів, що надійшла платнику податків у користування за договором, який не передбачає нарахування процентів або надання інших видів компенсацій у вигляді плати за користування такими коштами, та є обов’язковою до повернення.

Згідно із п. 177.1 ст. 177 розділу IV ПКУ оподаткуванню підлягають доходи фізичних осіб - підприємців, які отримані протягом календарного року від провадження господарської діяльності. Враховуючи те, що отримання фізичною особою – підприємцем поворотної фінансової допомоги (позики) відповідно до умов договору підлягає обов’язковому поверненню у визначений строк, то протягом дії договору сума поротної фінансової допомоги не включається до складу доходу суб’єкта господарювання.

При цьому, слід зазначити, якщо сума поворотної фінансової допомоги не повертається у визначений у договорі термін, то вона включається до складу доходів фізичної особи – підприємця та оподатковується на загальних підставах.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

 

Які доходи включаються до загального оподатковуваного доходу фізичної особи – підприємця на загальній системі?

Відповідно до п. 177.2 ст. 177 Податкового кодексу України об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) i документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи - підприємця.

Враховуючи вищевикладене, до складу загального оподатковуваного доходу зараховується виручка, що надійшла фізичній особі - підприємцю як в грошовій, так і в натуральній формі, а саме:

- виручка у вигляді безготівкових грошових коштів, що надійшли на банківський рахунок чи в готівковій формі безпосередньо підприємцю чи його працівникам на місці здійснення розрахунків (в т.ч. відсотки банку);

- виручка в натуральній (негрошовій формі);

- суми штрафів і пені, отримані від інших суб’єктів підприємництва за договорами цивільно-правового характеру за порушення умов договорів та інші доходи, які пов’язані із здійсненням підприємницької діяльності.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

07.11.2016

6 листопада 2016 року виповнюється 205 роки з Дня народження поета, громадського діяча, священика, Будителя Галичини Маркіяна Шашкевича. З метою вшанування світлої пам’яті Маркіяна Шашкевича на площі Вічевій м. Золочева відбулася заупокійна екуменічна панахида та покладання квітів до пам'ятника великому просвітителеві.

У заходах взяли участь голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський, духовенство, представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій, громадськість.

Продовжилися заходи святковим концертом «Талановита Золочівщини», який відбувся у районному Народному домі ім.І. Білозіра.

 

Цього ж дня, 6 листопада 2016 року відбулися урочистості за участю керівництва району, військовослужбовців, громадськості учнів шкіл і біля музею-садиби Маркіяна Шашкевича у с. Підлисся. Голова райдержадміністрації Володимир Недзельський та керівник апарату Галина Семчишин поклали корзину квітів до пам'ятника Маркіяну Шашкевичу.

Директор музею Марія Особа провела екскурс у життя Маркіяна Шашкевича. Священнослужителями відправлено панахиду світлої пам’яті отця Маркіяна Шашкевича.

Прозвучала і літературно-музична композиція у виконанні учнів Білокамінського НВК та Золочівськоої ЗОШ № 2 ім. М. Шашкевича.

 

Молодь – рушійна сила!

Саме сьогоднішні підлітки завтра будуватимуть нашу державу. Саме сьогоднішні підлітки завтра визначатимуть морально-етичні цінності. Саме від сьогоднішніх підлітків залежить майбутнє нашої держави. А допомогти дітям стати особистостями з високими цінностями, лідерами, готовими брати на себе відповідальність, мусимо ми – дорослі: батьки, вчителі, наставники, духовенство. Впровадження Програми «Молодіжний працівник» в Україні – це унікальна можливість підвищити професійний рівень представників державних служб та громадських об’єднань, які працюють з молоддю, та сприяти збільшенню кількості молодих людей, які братимуть участь у формуванні молодіжної політики, допоможе соціальному становленню молоді.

Програма «Молодіжний працівник» була створена за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Програми розвитку ООН в Україні і Державного інституту сімейної та молодіжної політики. Реалізація Програми розпочалася у 2014 році. Департамент зовнішньої та інформаційної політики ЛОДА організував Базовий тренінг Програми у с.Довгомостиська, Мостиського району, який відбувався з 2 по 4 листопада. На Тренінг, через конкурс, було відібрано 26 претендентів з усієї Львівської області. Золочівський район представили двоє учасників: Кугай І.Б. (психолог і соціальний педагог Червоненського ВПТУ) та Захарчук О.В. (педагог-організатор Золочівського НВК, член Проводу Товариства «Просвіта»).

Тренінг складався із 5 модулів, які розкривали основні принципи молодіжної політики, мобілізації громади навколо молодіжних питань, міжсекторного партнерства, проектного менеджменту та персональної компетенції. Тренери Ірина Боднар та Анна Острікова / м.Київ/ провели з учасниками цікаві вправи, прочитали короткі лекції. Практичні завдання, які допомогли краще зрозуміти роботу в команді, створення та аналіз діяльності проекту, принципи міжсекторної взаємодії – це та багато іншого виконано за ці три тренінгові дні.. Було інтерактивно, весело, пізнавально, а найважливіше, мотивовано. Усі учасники отримали безліч позитиву, віднайшли нових знайомих, збагатились знаннями та вміннями.

Тож, до нових звершень!

Автор: Ольга Захарчук

04.11.2016

 

День працівника соціальної сфери

У Золочівському районному центрі зайнятості 04 листопада 2016 року у переддень Дня працівника соціальної сфери проведено День відкритих дверей центру зайнятості для представників органів влади та соціальних партнерів. У ньому взяли участь голова Золочівської районної державної адміністрації Володимир Йосипович Недзельський, заступник голови Золочівської районної ради Андрій Васильович Леськів, представник Золочівської міської ради Олег Миронович Сидорович, голова профспілкового комітету ДП «Золочівське лісове господарство» Орест Михайлович Токар, директор Львівської філії «Торговий дім» «Карпатські мінеральні води» Михайло Орестович Костик, голова спілки підприємців району Олег Ярославович Москаль, приватний підприємець Олег Дмитрович Шайда. Заступник директора центру зайнятості Лілія Саханевич, для присутніх провела презентацію роботи центру зайнятості. Ознайомлення із роботою центру зайнятості розпочалося з екскурсії функціональними секторами.

Голова райдержадміністрації Недзельський В.Й. звернув увагу на хороші мови праці працівників служби зайнятості, сучасне приміщення, на доступність інформації для кожного відвідувача. Директор центру зайнятості Орест Малиновський окреслив загальну ситуацію, тенденції місцевого ринку праці, вказав на пріоритети у роботі Золочівського районного центру зайнятості. Голова райдержадміністрації Недзельський В.Й. привітав присутніх з нагоди Дня працівника соціальної сфери, побажав успіхів та вручив Грамоти від райдержадміністрації працівникам центру зайнятості Годлевській О.М., Вишинській М.Ю., Остап’юк Н.І. Директор центру зайнятості Малиновський О.Я. подякував за тісну та багаторічну співпрацю органів влади, роботодавців, соціальних партнерів з центром зайнятості.

Турбота про людину, яка опинилася без роботи, а, отже, в скрутній життєвій ситуації, завжди була і залишається основоположним принципом діяльності служби зайнятості, а її вагомі здобутки отримують високу оцінку та вдячність тисяч громадян.

На завершення учасники Дня відкритих дверей залишили свої відгуки та побажання у літописі центру зайнятості.

 

Сьогодні, 4 листопада 2016 року, голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

На засіданні комісії заслухано 13 суб’єктів господарської діяльності. Голова райдержадміністрації наголосив, що суспільство має зрозуміти, що легалізація заробітної плати – загальна проблема, як держави так і кожного з нас, тож вирішувати її слід спільними зусиллями.

 

3 листопада 2016 року відбулося чергове виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Під час засідання робочої групи проведено роз'яснювальну бесіду з суб'єктами господарювання, що працюють на території Колтівської сільської ради щодо неухильного дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, своєчасної та повної сплати податків і зборів, легального використання робочої сили.

 

Сьогодні, 4 листопада 2016 року, голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський спільно з заступником голови районної ради Андрієм Леськівим привітав працівників служби у справах дітей райдержадміністрації та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. «Прийміть сердечні привітання з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери, яке відзначається в першу неділю листопада. Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності, як соціальний захист населення нашого краю. З цієї нагоди прийміть щирі побажання міцного карпатського здоров’я, особистого щастя, творчої мудрості і високого професіоналізму! Нехай множаться наші добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять вам людську шану та повагу! Хай у ваших домівках панують мир і злагода, благополуччя і достаток. Зі святом вас!», - сказав вітаючи Володимир Недзельський.

Кращих представників цієї галузі було нагороджено грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

 

У Львові розпочався щорічний ХVI Міжнародний економічний форум «Львівщина – фабрика Європи».

У роботі форуму взяли участь голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський та перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник.

 

Сьогодні, 4 листопада 2016 року, голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський взяв участь у роботі президії районної ради.

 

03.11.2016

 

Розпочато фінансування листопадових пенсій Золочівським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Львівської області розпочато фінансування листопадових пенсій.

Ресурсне забезпечення видатків Пенсійного Фонду України здійснюється за рахунок законодавчо визначених джерел надходжень та коштів Державного бюджету України. Потреба коштів на виплату пенсій за листопад 2016 року по Золочівському та Перемишлянському районах складає 46,4 млн.грн., в тому числі: по Золочівському району– 28,1 млн.грн; по Перемишлянському району – 18,3 млн.грн.

Золочівське об’єднане управління Пенсійного фонду

України Львівської області

 

Святкові заходи у територіальному центрі з нагоди професійного свята

Включення в державний перелік професійних свят Дня працівника соціальної сфери свідчить про високу оцінку керівництвом держави надзвичайно складної і відповідальної та виключно благородної роботи працівників, які день у день опікуються розв’язанням проблем організації та оплати праці, зайнятості, соціально-побутових відносин, безпеки та охорони праці, забезпечення реалізації державних гарантій соціального захисту у вигляді пенсій, питаннями соціального страхування.

Сьогодні, 3 листопада 2016 року, у Золочівському районному територіальному центрі соціального обслуговування відбулися заходи з нагоди професійного свята - Дня працівника соціальної сфери. Привітати учасників прийшла керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин.

Звертаючись до присутніх Галина Семчишин сказала, що ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі ви небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства. Бажаю успіхів і натхнення у вашій відповідальній та благородній справі. Міцного здоров’я, щастя, добра і злагоди! Хай найвищою нагородою для вас завжди буде людська шана і подяка.

Цього святкового дня кращих представників цієї галузі було відзначено грамотами районної державної адміністрації та районної ради. Так, за плідну працю, вагомий внесок у соціальний захист населення району, сумлінне виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність, творчий підхід до справи грамотами райдержадміністрації на районної ради було нагороджено: Купин Ольгу Теофілівну - соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома №1, Кушнір Ірину Василівну - соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома №2, Гукову Степанію Казимирівну - завідувача відділення соціальної допомоги вдома №2 Золочівського районного територіального центру соціального обслуговування, які від імені голів райдержадміністрації та районної ради вручили керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин та керуючий справами районної ради Степан Слобода.

 

02.11.2016

 

Сьогодні, 2 листопада 2016 року, голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду з питання виконання планового завдання по осінньому призову на строкову військову службу у Збройні сили України.

Розпочинаючи нараду голова райдержадміністрації Володимир Нелзельський повідомив, що вчора, 1 листопада під час зустрічі із жителями Перегноївської сільської ради багато питань, що піднімалися громадянами стосувалися призову на строкову військову службу та службу з а контрактом.

Військовий комісар Золочівськького РВК Петро Вінгольц повідомив про стан справ щодо оповіщення у місцевих радах району. Певну увагу з акцентував на стані оповіщення по Золочівській міській раді. Рекомендував керівництву Золочівської міської ради залучати до процесу оповіщення голів ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирних будинків).

Заступник Золочівського міського голови Богдан Рибаха проінформував, що питання оповіщення та зокрема вручення повісток розглянуто на засіданні виконавчого комітету Золочівської міської ради. Також, залучено представників Золочівської поліції, військового комісаріату та громадські формування міста з метою належного проведення оповіщення громадян міста призовного віку.

Військовий комісар Золочівськького РВК Петро Вінгольц представив особові справи потенційних кандидатів, які за станом здоров’я можуть проходити строкову військову службу.

Підводячи підсумки зустрічі голова райдержадміністрації Володимир Недзельський зазначив, що райдержадміністрація сприяє Золочівському РВК у питанні забезпечення транспортними засобами, паливно-мастильними матеріалами для перевезення призовників до обласного збірного пункту та розшуку і оповіщенню громадян району призовного віку. Володимир Недзельський наголосив, що уже неодноразово проводилися наради-семінари з головами місцевих рад району, де наголошувалося на співпраці усіх структур району щодо проведення процесу оповіщення. Ухиляння від призову на строкову військову службу несе за собою адміністративну та кримінальну відповідальність. Дав доручення присутнім представникам районних служб надавати щоденну інформацію про стан справ у проведенні оповіщення, вручення повісток громадянам на строкову військову службу у Збройні сили України.

 

Зустріч з жителями Перегноївської сільської ради

Відповідно до графіку виїздів у населені пункти району голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник вчора, 1 листопада 2016 року зустрілися з жителями сіл Перегноїв, Кривичі Перегноївської сільської ради.

На зустрічі піднімалися такі питання:

- про низьку напругу ЛЕП у с. Перегноїв;

- про заміну опор електропередач у с. Прегноїв;

- про ремонт дороги Словіта – Кривичі;

- про продовження робіт по встановленню вуличного освітлення у селах сільської ради;

- про виплату паїв ТзОВ «Райз-Захід»;

- про внесення змін у графік руху автобуса по маршруту Золочів – Глиняни через Перегноїв.

Мешканців сільської ради особливо цікавили питання призову на строкову військову службу та службу за контрактом. По всіх інших питаннях дано доручення надіслати листи керівникам районних служб з метою належного вирішення піднятих громадянами питань.

 

1 листопада 2016 року відбулося чергове виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Під час засідання робочої групи проведено роз'яснювальну бесіду з суб'єктами господарювання, що працюють на території Перегноївської сільської ради щодо неухильного дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, своєчасної та повної сплати податків і зборів, легального використання робочої сили.

01.11.2016

Сьогодні, 1 листопада 2016 року, голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський взяв участь у заходах з нагоди відзначення 98-ї річниці проголошення ЗУНР, які відбулися біля пам’ятника «Борцям за волю України» міста Золочева.

Священнослужителі у спільній екуменічній молитві згадали світлу пам'ять усіх Героїв, які загинули за волю і незалежність України. Сьогодні, 1 листопада Золочівщина і вся Україна відзначають 98-му річницю Листопадового чину і створення Західноукраїнської Народної Республіки. Дуже важливо, щоб ми, золочів’яни, і всі українці знали і пам’ятали нашу героїчну історію. Пам’ять при минуле є запорукою доброго майбутнього.

Важливим у сьогоднішньому часі є те, що серед присутніх на заходах є багато молоді, зокрема, студентської молоді, які прийшли вшанувати учасників національно-визвольних змагань. Продовжилися заходи виступом молодого учителя історії Золочівської ЗОШ № 3.

Саме про «Листопадовий зрив» розповіла Марія Лісна. «Листопадовий Зрив - це українське повстання, що відбулось в ніч з 31 жовтня на 1 листопада 1918 року силами Українських січових стрільців на Галичині. Наслідком повстання стало утворення ЗУНР…», - сказала у виступі п. Марія.

Закінчилися заходи покладанням квітів та квіткових композицій, запаленням лампадок за загиблими учасниками національно-визвольних змагань та виконанням духовного гімну українців «Боже Великий Єдиний».

 

31.10.2016

 

Сьогодні, 31 жовтня 2016 року, голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський взяв участь у відкритті першого етапу грантового проекту зі створення навчально-виробничого комплексу трансформерного типу "Мозаїка" м. Глиняни Золочівського району. У заході взяли участь: перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, представники Євросоюзу в Україні, Львівської торгово-промислової палати, керівництво Глинянської міської ради, священнослужителі.

Духовні наставники окропили приміщення та прочитали молитву на освячення. Учасники заходу оглянули уже відкритий музей глинянського килимарства, де представлені вироби, які були виготовлені на колишній Глинянській килимовій фабриці. Відновлення такого ремесла, як килимарство, дасть можливість Глинянщині стати економічно та туристично привабливим куточком Львівщини.

У майбутньому відвідувачі зможуть побачити виставкові та конференційні зали, якісний хостел на 30 місць, навчальні аудиторії. Родзинкою тут стане відновлення давнього ремесла - килимарства, яким по праву славиться цей край.

«Сьогоднішня подія чудово вписується в історичний контекст сучасної України. Завершення першого етапу грантового проекту зі створення у м. Глиняни багатоцільового навчально-виробничого комплексу трансформеного типу "Мозаїка" збіглося у часі з такими важливими подіями в житті Золочівського краю як 205-та річниця від дня народження славного Будителя Галичини Маркіяна Шашкевича. Ювілейні святкування українського генія Івана Франка також торкнулися нашого краю по-особливому. У залі будинку, що належав "Просвіті", у 1911 р. Іван Франко читав перед зібранням мешканців Золочева та навколишніх сіл свою поему "Мойсей".

А ще сьогоднішнє наше свято яскраво демонструє ідею братерства. Це справді великий дружній, братерський жест наших друзів з Європейського Союзу. Велике вам спасибі за це! Така увага до маленьких містечок краю дасть їм змогу відродитися і зблиснути своїми самобутніми гранями. Чого тільки вартуватиме відродження знаменитого килимарства. Спасибі за братерський жест допомого і нашим львівським друзям, що прилучилися до цієї шляхетної справи. Не маю сумніву, що культурно-освітній та інтелектуальний центр "Мозаїка" якнайкраще прислужиться Україні, котра задивлена у майбутнє в Європейському Союзі.

Спасибі і людям цього краю, чудовим, працьовитим, ініціативним. Мабуть, так добре вдаються у вас справи, бо Глиняни – намолена земля, бо Чудотворна ікона Спаса благословить всі добрі починання на славу Божу і процвітання Батьківщини. Нехай скоріше запанує на нашій землі мир. А з такими гарними людьми, нашими краянами, з друзями з Європейського Союзу ми неодмінно станемо рівними з рівних в колі цивілізованих народів світу. Слава Україні!», - сказав голова райдержадміністрації вітаючи учасників заходу.

 

30 жовтня поточного року у Сокальському районі та у м. Львові було зафіксовано отруєння чадним газом 7 осіб з них двоє дітей, одна особа загинула (Сокальський район). Враховуючи зазначене та з метою попередження виникнення подібних небезпечних подій сектор з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації та Золочівський РВ ГУ ДСНС України у Львівські області нагадує про необхідність неухильно дотримуватися правил безпечної поведінки у побуті.

Шановні громадяни! У період опалювального сезону, коли відбуваються значні перепади атмосферного тиску, порушується тяга в димових і вентиляційних каналах, спостерігається найбільша кількість отруєнь чадним газом. Зокрема, 30 жовтня поточного року зафіксовано отруєння чадним газом 7 осіб, а всього з початку 2016 року від чадного газу потерпіло 83 особи, з них 23 дитини, на жаль не обійшлось без смертельних випадків – загинуло від отруєнь 6 осіб. Як свідчать аналіз, більшість нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням людей чадним газом, відбувається через порушення абонентами умов безпечної експлуатації газових приладів та пічного опалення, несанкціоноване втручання власників газового обладнання в роботу системи газопостачання та конструкцію газових приладів, несправну систему димовідведення та вентиляції.

Пам’ятайте, що кожна людина повинна відповідально ставитися до безпечного поводження з газом у побуті, адже постраждати може не тільки вона сама, а й близькі та рідні, сусіди. То ж радимо вам - уважно стежте за роботою газового обладнання у себе в оселі та на прилеглій території і при найменших ознаках неполадок звертайтеся до аварійної служби за телефоном “104”.

У разі появи перших ознак отруєння чадним газом або токсичними компонентами вихлопних газів чи продуктів горіння (головний біль, запаморочення, загальна слабкість, нудота, блювота), необхідно не займатись самолікуванням, а негайно викликати лікаря за телефоном “103” або сповістити сусідів про потребу медичної допомоги.

З А П А М ’Я Т А Й Т Е :

Будьте обережні, бережіть своє життя та життя своїх близьких! Дотримуйтеся правил безпеки життєдіяльності!

 

30 жовтня 2016 року, з метою організації змістовного дозвілля та відпочинку дітей, за підтримки дружини Президента України, Львівським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Ярослав Бордіян) надано квитки для дітей соціально-незахищених категорій Золочівського р-ну на перегляд прем’єри мультфільму «Микита Кожум’яка» у кінотеатрі «Форум» місто Львів. 65 дітей (вихованці районного дитячого будинку «Рідний дім», діти-сироти, діти учасників АТО, діти ВПО) змістовно та весело провели час, переглянули цікавий український мультик та поспілкувались між собою. Адміністратори закладу усіх дітей пригостили смачним попкорном.

Поїздку у м. Львів організував Золочівський РЦСССДМ.

 

Внесені зміни до форми квитанції про прийняття податків і зборів

Буська ОДП повідомляє, що 18.10.2016 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 01.09.2016 №799, яким викладено у новій редакції форму «Квитанції про прийняття податків і зборів». Квитанція використовується для сплати податків і зборів через каси сільських (селищних) рад або рад об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад.

Чи проводиться документальна позапланова перевірка ФОП при знятті з обліку в контролюючих органах у разі прийняття рішення про припинення підприємницької діяльності?

Право на проведення відповідно до законодавства перевірок платників податків надає контролюючим органам п.п. 20.1.4 п. 20.1 ст. 20 Податкового кодексу України. Згідно з п.п. 78.1.7 п.78.1 ст. 78 Кодексу обставиною, наявність якої надаватиме контролюючому органу право на проведення документальної позапланової перевірки, може бути, зокрема, припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця, подання заяви про зняття з обліку платника податків. При цьому, п. 78.2 ст. 78 Кодексу визначає, що обмеження у підставах проведення перевірок платників податків, визначені Кодексом, не поширюються на перевірки, що проводяться за зверненням такого платника податків. У відповідністю з абзацом сьомим частини першої ст. 5 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон) зняття з обліку платників єдиного внеску - фізичних осіб - підприємців здійснюється органами фіскальної служби на підставі відомостей з реєстраційної картки, наданих державним реєстратором, після проведення передбачених законодавством перевірок платників та проведення остаточного розрахунку.

Право проводити документальні перевірки у фізичних осіб - підприємців звітів та інших документів про нарахування, обчислення та сплату єдиного внеску органи доходів і зборів використовують відповідно до положень ст. 13 Закону. Такі перевірки проводяться у порядку, встановленому Кодексом. Враховуючи зазначене, використання контролюючими органами права на проведення документальних позапланових перевірок платників податків – фізичних осіб, у тому числі і у разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця, має здійснюватися за наявності визначених Кодексом обставин. Разом з тим, згідно з п. 54.3 ст. 54 Кодексу контролюючий орган зобов’язаний самостійно визначити суму грошових зобов’язань платника податків, передбачених цим Кодексом або іншим законодавством, якщо платник податків не подає в установлені строки податкову (митну) декларацію.

Отже, у разі наявності визначених Кодексом обставин для проведення документальної позапланової перевірки фізичної особи – підприємця, у тому числі і у разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності такої особи, податкової інформації, яка може свідчити про заниження або завищення суми його податкових зобов’язань, про порушення вимог законодавства контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, тощо керівник контролюючого органу приймає рішення про проведення документальної позапланової перевірки платника податків – фізичної особи, яке оформлюється наказом.

Також згідно з абзацом другим п.п. 65.10.8 п. 65.10. ст. 65 Кодексу державна реєстрація (реєстрація) припинення підприємницької діяльності фізичної особи або внесення до Державного реєстру запису про припинення такої діяльності фізичною особою не припиняє її зобов’язань, що виникли під час провадження підприємницької діяльності, та не змінює строків, порядків виконання таких зобов’язань та застосування санкцій за їх невиконання.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

28.10.2016

 

Сьогодні, 28 жовтня 2016 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський провів засідання комісії з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На засіданні комісії були заслухані суб'єкти господарювання району, які здійснюють торгівлю підакцизними товарами та декларують незначні суми нарахувань акцизного податку.

 

Сьогодні, 28 жовтня 2016 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський провів особистий прийом громадян. До очільника району звернулися жителі с. Плугів з питання проведення ремонтних робіт дороги Н-02 у селі Плугів Золочівського району та компенсації у місцеві бюджети за використання води з Плугівського водозабору.

Звернувся до голови райдержадміністрації і учасник АТО, який запитував про виділення земельних ділянок учасникам АТО та відновлення басейну при Золочівській ЗОШ №2. З піднятих питань головою райдержадміністрації дано роз’яснення.

Презентація книжки Віктора Коваля “Герої неоголошеної війни”

26 жовтня 2016 року у Золочівській центральній районній бібліотеці відбулася презентація книжки журналіста Віктора Коваля “Герої неоголошеної війни”. У презентації взяла участь заступник керівника апарату райдержадміністрації Ольга Боса.

Під час презентації згадували героїв війни, що триває на сході, також поїздки журналістів і громадських активістів із Золочева у зону АТО. Зачитували рядки із книжки. Ця книга про тих золочів’ян, котрі героїчно боронили нас від окупанта.

Сумними рядками у книжці лягли спогади про тих, хто поклав своє життя за незалежність України. Віктор Коваль подякував усім, хто прийшов на презентацію та усім, хто боронить та боронив Україну від ворога на сході. Побажав усім миру аби не лилася кров.

Детальніше у відео.

 

27 жовтня 2016 рокуоку відбулося чергове виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Під час засідання робочої групи проведено роз'яснювальну бесіду з суб'єктами господарювання, що працюють на території Білокамінської сільської ради щодо неухильного дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, своєчасної та повної сплати податків і зборів, легального використання робочої сили.

 

Оподаткування успадкованого майна нерезидентом

ДФС України у листі від 07.10.2016 р. № 10619/Е/99-99-13-02-03-14 повідомлено, що до вартості будь-якого об’єкта спадщини (квартири), одержаного спадкоємцем — нерезидентом в Україні від спадкодавця — резидента, незалежно від їх ступеня споріднення зі спадкодавцем, застосовується ставка податку на доходи фізичних осіб 18 % та військового збору 1,5 %.

При цьому спадкоємець — нерезидент зобов’язаний сплатити податок та збір до нотаріального оформлення об’єкта спадщини. Зазначено, що відповідно до абзацу восьмого частини другої ст. 7 Закону України від 12.07.2001 р. № 2658-III «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» проведення оцінки майна є обов’язковим у випадках оподаткування майна згідно з законом, крім випадків визначення розміру податку при спадкуванні власності, вартість якої оподатковується за нульовою ставкою.

Оподаткування ПДВ постачання імпортованих товарів ДФС України листом від 18.10.2016 р. № 22481/6/99-95-42-01-15 надано роз`яснення щодо визначення бази оподаткування податком на додану вартість операцій платника податку з постачання на митній території України товарів, раніше ввезених таким платником податку на митну територію України.

Зазначено, що згідно з п. 188.1 ст. 188 Податкового кодексу України база оподаткування операцій з постачання товарів/послуг визначається виходячи з їх договірної вартості з урахуванням загальнодержавних податків та зборів (крім акцизного податку на реалізацію суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, збору на обов’язкове державне пенсійне страхування, що справляється з вартості послуг стільникового рухомого зв’язку, податку на додану вартість та акцизного податку на спирт етиловий, що використовується виробниками – суб’єктами господарювання для виробництва лікарських засобів, у тому числі компонентів крові і вироблених з них препаратів (крім лікарських засобів у вигляді бальзамів та еліксирів).

При цьому база оподаткування операцій з постачання товарів/послуг не може бути нижче ціни придбання таких товарів/послуг, база оподаткування операцій з постачання самостійно виготовлених товарів/послуг не може бути нижче звичайних цін, а база оподаткування операцій з постачання необоротних активів не може бути нижче балансової (залишкової) вартості за даними бухгалтерського обліку, що склалася станом на початок звітного (податкового) періоду, протягом якого здійснюються такі операції (у разі відсутності обліку необоротних активів – виходячи із звичайної ціни).

Враховуючи викладене, для операцій платника податку з постачання на митній території України товарів, раніше ввезених таким платником податку на митну територію України, база оподаткування визначається за загальним правилом – виходячи з їх договірної вартості але не нижче ціни придбання, без урахування величини митної вартості.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

 

27.10.2016

 

Проведено засідання комісії

Діти завжди були і залишаються найдорожчою цінністю, гордістю і надією держави.

Турбота про підростаюче покоління, реалізація прав та свобод дитини – одне із пріоритетних завдань органів влади району.

Сьогодні, 27 жовтня 2016 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський провів засідання комісії з питань захисту прав дитини за участю представників районних служб. В ході засідання комісії її учасники розглянули такі питання: про надання висновку органу опіки та піклування, про доцільність позбавлення батьківських прав, про затвердження індивідуальних планів дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, про влаштування дитини у районний дитячий будинок «Рідний дім», про визначення способу участі батька у вихованні його дитини, житлові питання.

На засіданні комісії наголошувалося на посиленні контролю з боку соціальних служб за матеріальними умовами утримання дітей, запобіганню негуманного ставлення до них з боку батьків та опікунів та загалом якнайповнішого соціального забезпечення дітей та реалізації їх прав. Після детального розгляду комісією було ухвалено рішення по кожній конкретній справі та дані відповідні доручення.

 

Сьогодні, 27 жовтня 2016 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду з окремими головами місцевих рад району з питання проходження осіннього призову на строкову військову службу. У нараді взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник, військовий комісар Золочівського РВК Петро Вінгольц, заступник начальника Золочівського відділу поліції Григорій Марець. Військовий комісар Золочівського РВК Петро Вінгольц повідомив, що призов на військову службу виконано не в повному обсязі. Закликав до співпраці з метою забезпечення виконання завдання осіннього призову громадян на строкову військову службу.

Голова райдержадміністрації Володимир Недзельський наголосив, що представниками органів місцевого самоврядування недостатньо проводиться роз’яснювальна робота серед населення щодо строкової служби у ЗСУ. Закликав присутніх до консолідації спільних зусиль щодо проведення осіннього призову до Збройних сил України у 2016 році.

За підсумками зустрічі дано доручення головам місцевих рад району щодо налагодження співпраці з місцевим духовенством з питання проведення просвітницької роботи серед молоді щодо виконання конституційного обов’язку громадян, активізації роботи по оповіщенню.

Також доручено Золочівському РВК оприлюднити у місцевих ЗМІ список громадян району, які ухиляються від проходження строкової військової служби.

 

Сьогодні, 27 жовтня 2016 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду з керівниками органів місцевого самоврядування щодо організації вивозу твердих побутових відходів.

На нараду були запрошені ті голови місцевих рад, у яких не було організовано вивіз ТПВ. «Тверді побутові відходи (ТПВ) - це сміття, яке утворюється в житлових і громадських приміщеннях, магазинах, промислових підприємствах.

Складові компоненти ТПВ - картон, папір, деревина, харчові відходи, пластмаса, скло, текстиль і т.д. Зростання чисельності населення, розширення виробництв неминуче призводить до постійного збільшення обсягу побутових відходів.

Тому для підтримання на високому рівні санітарно-епідеміологічних умов життя важливо своєчасно вивозити ТПВ на спеціальні полігони, розташовані на безпечній відстані від населених пунктів. Тому закликаю вас, шановні голови, провести відповідну роботу на своїх територія та вирішити питання із вивезенням ТПВ», - сказав під час наради Володимир Недзельський.

За підсумками наради дано доручення сільським радам у тижневий термін подати оголошення у ЗМІ району про вивіз ТПВ.

 

26.10.2016

 

Сьогодні, 26 жовтня 2016 року керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин провела засідання організаційного комітету з нагоди відзначення 205-ї річниці від дня народження М. Шашкевича, річниці проголошення ЗУНР, Дня Гідності та Свободи. На засіданні були присутні члени оргкомітету, представники навчальних закладів району, військових частин, районних засобів масової інформації.

Розпочавши засідання Галина Семчишин розповіла історичні факти, що у ніч на 1 листопада 1918 року частини Українських Січових Стрільців, очолювані сотником Дмитром Вітовським, зайняли всі стратегічні об’єкти Львова, встановивши українську владу в місті. Для нас Листопадовий Чин і створення Західноукраїнської Народної Республіки має символічне значення і свідчить про силу духу українців, волелюбність, прагнення до свободи і бажання жити у своїй єдиній і соборній національній державі.

Спікер запропонувала учасникам засідання подати пропозиції щодо відзначення 98-ї річниці проголошення ЗУНР. Продовжуючи засідання оргкомітету Галина Семчишин наголосила на належному вшануванні пам’яті нашого земляка Маркіяна Шашкевича, адже наближається 205- річниця від дня народження Будителя Галичини.

Кожен із присутніх членів оргкомітету та запрошених учасників мав змогу розповісти про плани заходів у своїх організаціях, установах та подати пропозиції до проведення районних заходів. «З метою утвердження в Українi iдеалiв свободи i демократiї, збереження та донесення до сучасного i майбутнiх поколiнь об’єктивної iнформацiї про доленоснi подiї в Українi початку XXI столiття, а також вiддання належної шани патрiотизму й мужностi громадян, якi восени 2004 року та у листопадi 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цiнностей, прав i свобод людини i громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору Президентом України установлено в Україні День Гiдностi та Свободи, який відзначається щорічно 21 листопада», - сказала Галина Семчишин.

Запропонувала присутнім напрацювати плани заходів по дню Гідності та Свободи і 10 чи 11 листопада провести ще одне засідання оргкомітету з метою затвердження плану заходів по відзначенню Дня Гідності і Свободи.

За підсумками засідання оргкомітету затверджено план проведення заходів з нагоди відзначення 98- ї річниці проголошення ЗУНР, 205-ї річниці від дня народження М. Шашкевича.

ПЛАН

проведення заходів з нагоди відзначення 98- ї річниці проголошення ЗУНР,
205-ї річниці від дня народження М. Шашкевича.

1 листопада 2016 року о 11.30 год. з нагоди відзначення 98-ї річниці проголошення ЗУНР у м. Золочеві, біля пам’ятника «Борцям за волю України» (неподалік районного Народного дому) відбудеться екуменічна панахида, покладання вінків та квітів, запалення лампадок за загиблими учасниками національно-визвольних змагань.

6 листопада 2016 року з нагоди 205-ї річниці від дня народження Маркіяна Шашкевича та вшанування його світлої пам’яті відбудуться заходи:

- о 15.30 год. на Вічевій площі м. Золочева заупокійна панахида та покладання квітів до пам'ятника великому просвітителеві;

- о 16.00 год. в районному Народному домі літературно-мистецька програма «Талановита Золочівщина».

 

Зустріч з жителями Гологірської сільської ради

Відповідно до графіку виїздів у населені пункти району голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник вчора, 25 жовтня 2016 року зустрілися з жителями сіл Гологори, Зашків, Лісові, Майдан-Гологірський Гологірської сільської ради.

На зустрічі піднімалися такі питання:

- про наявність пільг для учасників АТО на сплату земельного податку;

- про недотримання графіку роботи працівниками сільської лікарської амбулаторії;

- про передачу частини ФАПу для облаштування ігрової кімнати Гологірського навчально-виховного комплексу;

- про використання майнових паїв колишнього ТзОВ ім.Б. Хмельницького.

Мешканців сільської ради особливо цікавили питання призначення субсидій різним категоріям населення. Заступник начальника управління соціального захисту населення Алла Хома надала ґрунтовні відповіді.

По всіх інших питаннях дано доручення надіслати листи керівникам районних служб з метою належного вирішення піднятих громадянами питань.

 

Сьогодні, 26 жовтня 2016 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський зустрівся із керівництвом ТзОВ «Челендж», ТзОВ «Агро МХП» та Жуківським сільським головою. У зустрічі взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник.

Розглянуто питання врегулювання земельного спору по Жуківській сільській раді.

 

25 жовтня 2016 рокуоку відбулося чергове виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Під час засідання робочої групи проведено роз'яснювальну бесіду з суб'єктами господарювання, що працюють на території Гологірської сільської ради щодо неухильного дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, своєчасної та повної сплати податків і зборів, легального використання робочої сили.

 

25.10.20166

 

Проведено засідання комісії

Головою районної комісії з питань ТЕБ і НС, головою райдержадміністрації Володимиром Недзельським, сьогодні, 25 жовтня 2016 року проведено позачергове засідання комісії на якій розглянуто питання: про готовність об’єктів житлово-комунального господарства, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту та культури області до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2016/2017 року; про хід підготовки дорожніх служб до дій в умовах осінньо-зимового періоду 2016-2017 року; про посилення протипожежного режиму та запобіганню виникнення надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2016-2017 року; про затвердження плану дій Золочівської райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування під час несприятливих погодних умов осінньо-зимового періоду 2016-2017 років; про створення районного штабу керівництва з ліквідації можливих наслідків надзвичайних ситуацій осінньо-зимового періоду 2016-2017 року та пунктів обігріву; про заходи щодо запобіганню виникненню аварійних і надзвичайних ситуацій, спричинених падінням аварійних та сухостійних насаджень; про стан пожежних гідрантів в районі; про поповнення матеріально-технічного резерву.

Особливу увагу присутніх, керівників районних служб, звернуто на хід підготовки дорожніх служб до дій в умовах осінньо-зимового періоду 2016-2017 року. Дано доручення Золочівському ШРП № 1 Львівської ДЕД, Філії «Золочівський райавтодор» (О.Дупелич), керівникам органів місцевого самоврядування, комунальним підприємствам:

- запровадити в осінньо-зимовий період 2016/17 років постійний моніторинг стану проїзду на автомобільних дорогах загального користування державного та місцевого значення;

- проводити аналіз оперативної ситуації на автомобільних дорогах та з урахуванням прогнозованих даних вживати заходів щодо попередження виникнення автомобільних заторів;

- створити запаси посипкового матеріалу, для належного утримання доріг в зимовий період та запаси пально-мастильних матеріалів, для забезпечення роботи техніки;

- своєчасно проводити розчистку автодоріг від снігу, ефективно застосувати сипучі матеріали для безперервного і безперешкодного пропуску техніки по автодорогах та забезпечення постійного автодорожнього сполучення з населеними пунктами району;

- на випадок виникнення надзвичайних ситуацій створити запаси пально-мастильних матеріалів для забезпечення роботи техніки, задіяної для зимового утримання доріг;

- вжити необхідних заходів щодо планування та оперативного проведення робіт з розчистки доріг місцевого значення при ускладненні дорожньої ситуації.

 

Буська ОДПІ розяснює

Чи необхідно адвокату ставати на облік в контролюючому органі як особі, що здійснює незалежну професійну діяльність, якщо він не проводить самостійну діяльність, а перебуває в трудових відносинах з роботодавцем?

Згідно з норами підпункту 14.1.226 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України самозайнятою особою є платник податку, який є фізичною особою - підприємцем або провадить незалежну професійну діяльність за умови, що така особа не є працівником в межах такої підприємницької чи незалежної професійної діяльності.

Незалежна професійна діяльність - це, зокрема, діяльність адвокатів за умови, що така особа не є працівником або фізичною особою - підприємцем та використовує найману працю не більш як чотирьох фізичних осіб. Відповідно до пункту 63.2 статті 63 ПКУ та пункту 1.3 розділу І Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588, що зареєстрований у Міністерстві юстиції України 29 грудня 2011 року за № 1562/20300, взяттю на облік або реєстрації у контролюючих органах підлягають всі платники податків.

Взяття на облік у контролюючих органах юридичних осіб, їх відокремлених підрозділів, а також самозайнятих осіб здійснюється незалежно від наявності обов’язку щодо сплати того або іншого податку та збору.

Якщо адвокат здійснює свою діяльність виключно у рамках трудових відносин з роботодавцем (адвокатським бюро або адвокатським об’єднанням), всі договори про надання правової допомоги укладаються від імені роботодавця, та оплата за послуги адвоката здійснюється від імені роботодавця, то такий адвокат не повинен ставати на облік в контролюючому органі, як особа, що здійснює незалежну професійну діяльність. Якщо хоча б одна з вищевказаних умов не виконується, то адвокат повинен стати на облік у контролюючому органі, як самозайнята особа.

 

Звернувшись за субсидією - маєш можливість отримати інформацію про стан обробки запитів щодо своїх доходів

Буська ОДПІ нагадує, що ДФС України запровадила електронний сервіс «Інформування громадян про результати обробки файлів-запитів щодо доходів фізичних осіб, які звернулись за призначенням житлових субсидій, що надходять від підрозділів соціального захисту населення».

Зазначений сервіс надає можливість у телефонному режимі отримати необхідну інформацію в Інформаційно-довідковому департаменті ДФС, як громадянам так і працівникам органів соціального захисту населення, вказавши при цьому реєстраційні дані фізичної особи.

Контактні телефони для отримання інформації: 0-800-501-007 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів).

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

24.10.2016

 

23 жовтня 2016 року у рамках Золочівські фестини «Наші» відбувся концерт заслуженої артистки України, солістки Львівської обласної філармонії, НАШОЇ Лілії Коструби з академічним інструментальним ансамблем “Високий Замок”.

У заході взяв участь голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, який щиро подякував уродженці Золочева, НАШІЙ Лілії Кострубі, яка завітала до нас з прекрасною концертною програмою. Під гучні аплодисменти глядацького залу Володимир Йосипович вручив Лілії Кострубі диплом за вагомий особистий внесок у розвиток української культури, високу професійну майстерність, звеличення талантом і працею рідного краю – Золочівщини, землі Маркіяна Шашкевича, та за участь у Золочівських фестинах "Наші".

 

Золочівські фестини “НАШІ”: зустріч із Дмитром Каршневичем

22 жовтня 2016 року у залі райспоживспілки відбулася зустріч з НАШИМ Дмитром Каршневичем – актором Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької у Львові. У заході взяв участь голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський, який вручив талановитому актору диплом за звеличення талантом і працею рідного краю –Золочівщини, землі Маркіяна Шашкевича,та за участь у Золочівських фестинах "Наші".

Вітала випускника Золочівської музичної школи і директор Марія Кривень.

Детальніше у відео.

 

Золочівські фестини “НАШІ”: зустріч з НАШИМИ військовими

У суботу, 22 жовтня, у районній бібліотеці ім. І. Франка відбулася зустріч з НАШИМИ військовими, що пройшли крізь пекло війни на сході України. Розпочала захід заступник керівника апарату – начальник відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Золочівської райдержадміністрації Ольга Боса.

«Добридень вам дорогі наші гості, захисники, наші волонтери, усі наші. Ми сьогодні розпочинаємо черговий захід у рамках фестин «Наші». За ці дні зустрічі неодноразово доводилося говорити з людьми, які принесли до нашої культури, мистецтва, історії рясні плоди, якими ми маємо пишатися. Але є люди без яких святкувати було б абсолютно не правильно, а навіть гірко щось робити. Ми прийшли сьогодні, аби ці наші хлопці, захисники трішки відчули нашої уваги, відчули, що ми чим зможемо, тим допоможемо. Щоби смута розвіялася, щоби Господь дав нам миру… », - сказала Ольга Боса.

На зустрічі також були присутні голова районної ради Олег Банах, депутат Львівської обласної ради Мирослава Бабінська, волонтери, військовий капелан о. Михайло Сукмановський, громадськість. Для військовослужбовців підготували програму “Словом, мелодією, барвою – до вас” талановитих дітей.

Детальніше про все дивіться у відео.

 

Золочівське об'єднане управління Пенсійного фонду України Львівської області повідомляє: Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.09.2016 № 622 "Деякі питання пенсійного забезпечення окремих категорій осіб" по 31.12.2016 продовжено обмеження щодо виплати пенсій (грошового забезпечення) державним службовцям, прокурорам та суддям (окрім інвалідів І та ІІ груп, інвалідів війни ІІІ групи, ветеранів військової служби та учасників бойових дій).

У період роботи на інших посадах по 31.12.2016 пенсія, яка призначена згідно з Законом України "Про державну службу" та перевищує 150% прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність (далі – прожитковий мінімум), виплачується у розмірі 85%, але не менше ніж 150% прожиткового мінімуму. З 01.01.2017 пенсія, призначена відповідно до статті 37 Закону України від 16.12.1993 № 3723-ХІІ "Про державну службу", виплачуватиметься в розмірі, обчисленому відповідно до Закону України від 09.07.2003 № 1058-ІV "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

 

21.10.2016

 

Сьогодні, 21 жовтня 2016 року, в актовій залі Золочівської музичної школи відбувся вечір українського романсу за участю НАШОЇ співачки, солістки державної заслуженої хорової капели України “Трембіта” Марти Якобчук.

Вітав учасників заходу голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський.

«Велич кожного народу вимірюється  талановитими особистостями, які несуть про нього славу по світах. Тому вшанування відомих людей свого краю є не тільки потребою, але й нашим обов'язком,  обов'язком відкривати ширшому загалу  імена наших земляків, які плідно трудяться на ниві мистецтва, мають здобутки, поціновані шанувальниками. 

Маю велику приємність у  перший день фестин "Наші" вітати нашу талановиту золочівянку Марту Горіну-Якобчук і подякувати за прекрасні хвилини музики, подаровані нам сьогодні. Дякуємо за цю любов до Батьківщини, яку ви виявляєте своїм служінням українській культурі.

Дозвольте від імені райдержадміністрації та районної ради вручити вам диплом за звеличення талантом і працею рідного краю –Золочівщини, землі Маркіяна Шашкевича,та за участь у Золочівських фестинах "Наші"»,  - сказав голова райдержадміністрації Володимир Недзельський.

 

Сьогодні, 21 жовтня 2016 року у районній бібліотеці ім. І. Франка з нагоди 160-ліття від дня народження Івана Франка та 100-ліття від дня його смерті, до 205-річниці від дня народження Маркіяна Шашкевича розпочалися ЗОЛОЧІВСЬКІ ФЕСТИНИ “НАШІ”.

Відкрила захід заступник керівника апарату – начальник відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Золочівської райдержадміністрації Ольга Боса.

 «Вельмишановне товариство, дорогі друзі і прихильники високого і прекрасного мистецтва. Ми вітаємо Вас у рамках фестивалю «Наші». Наші, щось таке дуже приязне, родинне і таке дуже близьке. Можливо навіть не за генетичним кодом, але за якоюсь такою невидимою субстанцією, яка називається душею. А ця душа, своєю чергою, має хист і вміє творити високе мистецтво. Сьогодні ми розпочинаємо ці золочівські фестони «Наші» із цих достойних трьох митців, а це - Михайло Голютяк, Володимир Дідула та Леся Скішляк. Це справжні особистості, які творять мистецтво не в контексті Золочева, а в контексті України і світу. Тому що полотна і роботи наших митців є в колекціях не тільки українців, але й за кордоном, ними пишаються і милуються», - сказала Ольга Боса.

Зустрітися з громадськістю прийшли відомі НАШІ художники – це Михайло Голютяк, член національної спілки художників України;  Володимир Дідула, член національної спілки журналістів  та письменників України та самобутня золочівська майстриня Леся Скишляк, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України. 

Під час зустрічі митці розповідали про своїх вчителів, наставників, перші спогади про перші роботи, навчання.

Багато запитань золочівської молоді було до Лесі Скишляк, адже її роботи – це не тільки реальне переплетіння глиняних стрічок і косиць, але й переплетіння мистецьких історичних епох: в творах поєднуються диспропорції язичництва, пластичність античності, загадковість та витонченість європейського середньовіччя, українська етнографія. В роботах багато християнської символіки: риби, хрести, янголи, виноградна лоза. Сплетінням матеріалу майстриня закомпоновує в керамічну форму філософську думку, християнську легенду, народну пісню. Це чудернацьке переплетення мистецьких стилів в поєднанні з авторською технікою виконання справляє на глядача дивовижне враження.

  

Вчора, 20 жовтня 2016 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський та перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник взяли участь в нараді голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення.

На нараді розглянуто питання:початку опалювального сезону 2016-2017 років; стан виконання та перегляду бюджетів за результатами 9 місяців; проведення ремонтних робіт на об’єктах, які фінансуються за рахунок бюджетних коштів та виконання обласних програм; рейтингової оцінки районів та міст обласного значення станом на 01.10.2016р.

Станом на 1 жовтня у рейтингу районів Львівщини Золочівський район посів 9 місце. За показниками рівня виконання доходів загального фонду місцевих бюджетів (без трансфертів); рівнем податкового боргу до місцевих бюджетів; індексом капітальних інвестицій; темпом зростання обсягів реалізації промислової продукції; сумою залученої міжнародної технічної допомоги; кількістю проведених заходів у розрахунку на один Народний дім район увійшов у п'ятірку серед районів області.

З метою підвищення показників рейтингової оцінки району з керівниками відділів і управлінь райдержадміністрації, окремими службами району буде проведено зустрічі для аналізу по кожному напрямку та напрацьовано шляхи вирішення проблемних питань.

 

20 жовтня 2016 року відбулося чергове виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Під час засідання робочої групи проведено роз'яснювальну бесіду з суб'єктами господарювання, що працюють на території Руда-Колтівської сільської ради щодо неухильного дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, своєчасної та повної сплати податків і зборів, легального використання робочої сили.

 

Золочівське відділення Буської ОДПІ  інформує: 

Який порядок отримання неповнолітніми особами документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО - платників податків?

Відповідно до п. 70.5 ст. 70 Податкового кодексу України та п.1 розд. VII Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (далі -ДРФО), від 10.12.2013 №779 (далі – Положення), фізична особа незалежно від віку (як резидент, так і нерезидент), для якої раніше не формувалася Облікова картка фізичної особи – платника податків (далі – Облікова картка) та яка не включена до Державного реєстру, зобов’язана особисто або через законного представника чи уповноважену особу подати відповідному контролюючому органу Облікову картку за формою № 1ДР, яка є водночас заявою для реєстрації у Державному реєстрі, та пред’явити документ, що посвідчує особу.

Облікові картки фізичних осіб віком до шістнадцяти років або неповнолітніх осіб, які ще не отримали паспорта, подаються одним із батьків (усиновителем, опікуном, піклувальником) за наявності свідоцтва про народження дитини та документа, що посвідчує особу одного із батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника).

Документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі, надається протягом п’яти робочих днів з дня звернення фізичної особи, її законного представника або уповноваженої особи до контролюючого органу за місцем проживання фізичної особи, або за місцем отримання доходів, або за місцезнаходженням іншого об’єкта оподаткування.
      Фізичні особи – громадяни України, які не мають постійного місця проживання в Україні або тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, отримання доходів, місцезнаходження іншого об’єкта оподаткування, можуть звернутися за документом, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, до будь-якого контролюючого органу, незалежно від реєстрації їх місця проживання чи перебування або відсутності такої реєстрації.

 

Подання тимчасових митних декларацій при митному оформленні товарів

Державна фіскальна служба України  листом від 26.09.2016 № 31558/7/99-99-18-02-03-17  повідомила умови подання тимчасових митних декларацій в рамках процедур митного контролю та оформлення товарів.

Відповідно до частини першої статті 260 Митного кодексу України, якщо декларант або уповноважена ним особа не володіє точними відомостями про характеристики товарів, необхідні для заповнення митної декларації у звичайному порядку, вона може подати органу доходів і зборів тимчасову митну декларацію на такі товари за умови, що вона містить дані, достатні для поміщення їх у заявлений митний режим, та під зобов'язання про подання додаткової декларації у строк не більше 45 днів з дати оформлення тимчасової митної декларації.

При цьому, згідно з частиною 3 статті 260 Митного кодексу України якщо декларант не володіє точними відомостями, необхідними для визначення ставок митних платежів, для нарахування сум митних платежів за тимчасовою митною декларацією застосовується найбільша ставка митних платежів з тих, під яку може підпадати товар.

 

Який порядок отримання фізичною особою документа, що засвідчує  її реєстрацію  в ДРФО – платників податків, в разі його втрати ?

У разі втрати (зіпсування) документа, що засвідчує реєстрацію в Державному реєстрі, фізичній особі, з метою отримання такого документа необхідно звернутися до контролюючого органу за місцем проживання або за місцем отримання доходів, або за місцезнаходженням іншого об’єкта оподаткування та пред’явити паспортний документ, який містить прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, місце народження, місце проживання (країна, область, район, населений пункт). 

Також, за бажанням особи документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі, може бути виданий законному представнику чи уповноваженій особі за наявності документа, що посвідчує особу такого представника, та документа, що посвідчує особу довірителя, або його ксерокопії (з чітким зображенням), а також довіреності, засвідченої у нотаріальному порядку, на видачу такого документа (після пред’явлення повертається) та її копії.

Фізичні особи - громадяни України, які не мають постійного місця проживання в Україні або тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, отримання доходів, місцезнаходження іншого об’єкта оподаткування, можуть звернутися за отриманням копії документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі, до будь-якого контролюючого органу.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

20.10.2016

 

Як грамотно скласти резюме?

Грамотно складене резюме – перший крок до отримання нової роботи. Як правильно скласти резюме, щоб підвищити шанси на успіх?

Пошук роботи - закономірний етап кар'єри, до якого рано чи пізно приходить будь-хто. Часом, на ринку праці, особливо в високооплачуваному сегменті, конкуренція досить сильна. І для того, щоб привернути увагу роботодавця до своєї кандидатури, потрібно продумати стратегію заздалегідь. Перш за все, потрібно скласти резюме, яке показує вас з вигідної сторони: справити враження не тільки своєю освітою та навичками, а й досягненнями на попередніх місцях роботи. Резюме – це в першу чергу самопрезентація, тому при його складанні слід дотримуватися певних правил.

У багатьох країнах на заході існують спеціальні агентства, які допомагають скласти резюме. В Україні – центри зайнятості. Втім, скласти резюме не так складно, якщо дотримуватися правил: резюме має бути коротким - пишіть тільки найголовніше. Інформація повинна бути достовірною, яку можна підтвердити.

Пишіть без помилок, витримуйте стиль. Уникайте незрозумілих скорочень і термінів - ваше резюме повинно бути зрозумілим роботодавцю. Не використовуйте дрібний і кольоровий шрифт і кольоровий папір. Вдале резюме - привід для співбесіди.

Ваша мета - скласти резюме так, щоб після його перегляду роботодавець захотів зустрітися з вами особисто. Резюме включає наступні розділи: загальні відомості - ваше ім'я, адресу, номер телефону. Мета пошуку роботи - короткий опис того, на яку посаду і чому ви претендуєте. Освіта - назви навчальних закладів, які ви закінчили.

Досвід роботи - трудовий досвід у зворотньому хронологічному порядку (спочатку вказується останнє місце роботи). Обов'язково відзначте, чи були у вас досягнення, використовуючи дієслова "розвинув", "удосконалив".

Якщо ви тільки починаєте кар'єру, дізнайтеся, як скласти резюме не маючи досвіду роботи. Додаткові відомості - володіння іноземними мовами, наявність водійських прав, знання комп'ютерних програм і т.д.

Особисті якості - намагайтеся об'єктивно оцінити себе і виділити ті якості, які допоможуть вам на претендованій посаді - лідерство, вміння працювати в команді, сумлінність, працьовитість.

Рекомендації - надайте не тільки письмові рекомендації, але і вкажіть адреси і телефони тих людей, від яких ви їх отримали. Часто ці рекомендації перевіряються, якщо ви претендуєте на високу і відповідальну посаду.

Золочівський районний центр зайнятості

 

В Золочівському районі Львівської області відбувся "День Пенсійного фонду" для представників Золочівського територіального товариства глухих України

В приміщенні Золочівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Львівської області відбувся "День Пенсійного фонду" для представників Золочівського територіального товариства глухих України. Начальник відділу з питань призначення та перерахунку пенсій в Золочівському районі Світлана Петрик докладно розповіла про переваги централізованої системи призначення та виплати пенсій, зазначивши, що створення електронних пенсійних справ сприятиме подальшому розвитку дистанційного обслуговування громадян.

Уже тепер громадяни можуть звертатися до працівників Пенсійного фонду через веб - портал Фонду, отримуючи консультації чи відповіді на свої звернення. На прохання присутніх були надані роз’яснення про перерахунок пенсій в зв’язку із зміною прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність з 01.05.2016 року та з 01.12.2016 року, про умови та порядок нарахування та виплату доплати до пенсії за рішенням суду дітям війни, про порядок обчислення страхового стажу, середньомісячного заробітку для призначення пенсії та інше.

Представники товариства глухих піднімали питання: розміру пенсій, соціального захисту осіб з інвалідністю, порядку обчислення страхового стажу, визначення розміру пенсійної виплати інвалідам по слуху, права на призначення пенсії по інвалідності в розмірі пенсії за віком, перевід із пенсії по інвалідності на пенсію в разі втрати годувальника та інші. На всі поставлені питання присутні отримали вичерпні відповіді.

На завершення зустрічі було обговорено напрями подальшої співпраці, зокрема, представниками товариства глухих запропоновано такі зустрічі з працівниками об'єднаного управління проводити щоквартально, або і частіше, по мірі необхідності.

 

Нарада-семінар у Золочівській РДА з міськими, селищним, сільськими головами району

19 жовтня 2016 року у сесійній залі райдержадміністрації відбулася нарада-семінар з міськими, селищним, сільськими головами рад району.

На зустрічі була присутня начальник відділу з питань призначення та перерахунку пенсій Світлана Петрик, яка повідомила присутніх про зміни які відбулися в пенсійному законодавстві, Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Звернувшись до послуг, які надаються через зазначений веб-портал, користувачі можуть отримати інформацію щодо умов, порядку призначення, перерахунку та виплати пенсії, і ознайомитись із формами заяв, необхідних для призначення, перерахунку та виплати пенсії, отримання допомоги на поховання, а також порядок реєстрації та пакет необхідних документів.

Було роз’яснено, що послугами веб-порталу можуть скористатися усі громадяни, застраховані особи, пенсіонери а також страхувальники - юридичні та фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності.

Основні питання, які обговорювали на зустрічі:

- чинники, які впливають на розмір пенсії;

- вік виходу на пенсію за віком, призначення пенсії;

- добровільна участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування;

- про запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій;

- легалізація та детінізації заробітної плати та зайнятість населення;

- реєстрація на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

З боку присутніх було отримано ряд питань, на які надано змістовні відповіді.

 

19.10.2016

 

Сьогодні, 19 жовтня 2016 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду-семінар з головами місцевих рад району. У нараді взяли участь голова районної ради Олег Банах та перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник. Розпочинаючи зустріч голова райдержадміністрації Володимир Недзельський ознайомив присутніх порядком денним наради-семінару та повідомив, що вчора, 18 жовтня здійснено об’їзд території району щодо проведення благоустрою у населених пунктах району керівником департаменту ЖКГ облдержадміністрації спільно з керівництвом райдержадміністрації.

Головам місцевих рад звернено увагу на активізації роботи щодо впорядкування територій, особливу увагу приділити ТПВ. Про набір на строкову військову службу доповів комісар Золочівського військового комісаріату Петро Вінгольц. Проведено аналіз стану оповіщення по кожній місцевій раді. Спостерігається позитивна тенденція.

Доповідач розповів про службу за контрактом та закликав місцеві ради провести інформаційну кампанію на своїй території з метою залучення громадян на військову службу за контрактом.

Увійшов у дію новий закон України «Про державну службу». Тому на часі є актуальним питання про зміни у пенсійному законодавстві для державних службовців. Начальник відділу пенсійного забезпечення Золочівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Світлана Петрик розповіла про нове та зміни, які стосуються представників органів місцевого самоврядування.

По питанні освоєння коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. Підготовка запитів на фінансування з обласного та державного фондів охорони навколишнього природного середовища, державного фонду регіонального розвитку доповів перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник. Також Ігор Нижник звернув особливу увагу присутніх на формування комплексної обласної інвестиційної програми щодо зменшення забруднення водних ресурсів шляхом модернізації/ будівництва очисних споруд та каналізаційних мереж; збалансовані методи очищення стічних вод від комунальних та приватних будівель в сільській місцевості (у випадках відсутності централізованого водопостачання та водовідведення); передачу в оренду водних об'єктів на земельних торгах. Підготовка вихідних даних та отримання погоджень місцевих рад.

Перед учасниками наради-семінару виступила начальник фінансового управління Галина Мудра, яка наголосила на питанні формування місцевих бюджетів на 2017 рік відповідно до вимог чинного законодавства.

Підводячи підсумки зустрічі голова райдержадміністрації Володимир Недзельський наголосив на тому, що за невиконання нормативно-правових документів, зокрема, затверджених Правил благоустрою населених пунктів та доручень голови райдержадміністрації персональну відповідальність несуть сільські голови.

 

18 жовтня 2016 року відбулося чергове виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Під час засідання робочої групи проведено роз'яснювальну бесіду з суб'єктами господарювання, що працюють на території Великовільшаницької сільської ради щодо неухильного дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, своєчасної та повної сплати податків і зборів, легального використання робочої сили.

 

Золочівські спортсмени з кіокушинкай карате привезли з обласних змагань 9 нагород

15 жовтня 2016 року у місті Львові відбувся традиційний турнір “Перший крок” для початківців з кіокушинкай карате, де успішно виступили юні спортсмени із Золочівщини. Тренер по кіокушинкай карате сенсей Володимир Красносельський, повідомив, що загалом участь у змаганні взяли близько 250 дітей. 13 спортсменів із Золочева. Також приймали участь у турнірі спортсмени із села Білий Камінь та з селища Поморяни, де тренером працює Володимир Козак.

9 золочів’ян привезли додому нагороди. Усі часники були нагороджені дипломами про участь у змаганнях. Нагадаємо, що у вересні цього року у Полтаві проходив Чемпіонат України з кіокушинкай карате. Змагалися спортсмени віком 18-22 роки, а також кадети.

Золочівські спортсмени теж взяли участь у Чемпіонаті. Зокрема, Ростислав Ференц зайняв І місце, став Чемпіоном України 2016, а Юрій Сараєв зайняв призове ІІІ місце.

Детальніше у відео

 

Зустріч з жителями Великовільшаницької сільської ради

Відповідно до графіку виїздів у населені пункти району голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник вчора, 18 жовтня 2016 року зустрілися з жителями сіл Велика Вільшаниця, Гологірки, Стінка, Трудовач Великовільшаницької сільської ради. На зустрічі піднімалися такі питання:

- транспортного сполучення Львів- Бортків;

- виплати орендної плати ТзОВ «Райз-Захід».

Особливо жителів цікавили питання призначення субсидій різним категоріям населення. Заступник начальника управління соціального захисту населення Алла Хома надала ґрунтовні відповіді Громадяни запитували про транспортне сполучення із с. Стінка. Головою райдержадміністрації дано роз’яснення, що буде курсувати автобус із заїздом в дане село. Це рейс по маршруту Львів-Майдан-Гологірський, Майдан Гологірський – Золочів.

 

Оновлено Перелік кодів видів сплати

Наказом Міністерства фінансів України від 05.09.2016 №811 внесено зміни до Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів. Відповідно до Наказу №811 викладено у новій редакції додаток до Порядку, а саме Перелік кодів видів сплати.

Додано коди:

10С - повернення на електронний рахунок платника надміру сплачених сум ПДВ;

420 - бюджетне відшкодування у рахунок сплати грошових зобов’язань або погашення податкового боргу з інших платежів;

240 - надходження до бюджету коштів з рахунку в системі електронного адміністрування реалізації пального.

Наказ набрав чинності з 18.10.2016 року.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

 

18.10.2016

 

Розпочинається Всеукраїнський конкурс фото-, відео робіт «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді»

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» спільно з Міністерством культури України, Посольством Литовської Республіки в Україні у вересні-грудні 2016 року проводять Всеукраїнський конкурс фото-, відеоробіт «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді». Основною метою конкурсу є сприяння у формуванні громадського світогляду та позиції української молоді на НАТО; привернення уваги молоді на проблематику національної безпеки, соціального партнерства, культурної співпраці тощо.

Учасниками конкурсу є учні 9-11 класів загальноосвітніх, позашкільних, студенти 1-5 курсів професійно-технічних, вищих навчальних закладів. Роботи учасників приймаються до 2 грудня 2016 року.

За додатковою інформацією прохання звертатися: 044-501-01-15, e-mail: sercedoserca1@gmail.com, http://sds.in.ua, http://ua.mfa.lt.

 

УМОВИ

проведення Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт «Україна та НАТО:
сучасний погляд української молоді»

Це положення визначає статус, цілі і завдання Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді» (далі – Конкурс). Конкурс проводиться на території України.

Організаторами Конкурсу є Посольство Литовської Республіки в Україні, Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» за підтримки Міністерства культури України та інших організацій і відомств (за погодженням).

І. Загальні положення

1.1. Конкурс фото-, відеоробіт проводиться серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх, позашкільних, студентів 1-5 курсів професійно-технічних, вищих навчальних закладів України.

1.2. Основними цілями і завданнями Конкурсу є:

• залучити дітей і молоді до ознайомлення з історією, сучасністю та цінностями Організації Північноатлантичного договору (НАТО);

• сприяти у формуванні громадського світогляду та позиції української молоді на НАТО;

• звернути увагу молоді на проблематику національної безпеки, соціального партнерства, культурної співпраці тощо.

1.3 Конкурс проводиться у двох номінаціях: «Фотографія», «Відеоролик».

1.4. Участь у Конкурсі.

У номінації «Фотографія» необхідно надіслати фотороботу, що відповідає цілям Конкурсу на електронну пошту Організаторів конкурсу та інформаційні дані:

• найменування навчального закладу;

• відомості про автора (прізвище, ім’я, по батькові, клас, група, вік, контакти);

• прізвище, ім’я, по батькові художнього керівника (за наявності).

Автор відеороботи має розмістити відзнятий матеріал на веб-порталі Youtube, що відповідає цілям Конкурсу та надіслати на електронну пошту Організаторам конкурсу інформаційні дані:

• посилання на відео, яке розміщене на зазначеному веб-порталі;

• найменування навчального закладу;

• відомості про автора (прізвище, ім’я, по батькові, клас, група, вік, контакти);

• прізвище, ім’я, по батькові художнього керівника (за наявності).

1.5. Конкурсні фото-, відеороботи мають бути надіслані до 2 грудня 2016 року Організаторам конкурсу на електронну адресу: sercedoserca1@gmail.com .

Підсумки Конкурсу підбиваються не пізніше 13 січня 2017 року.

1.6. За підсумками Конкурсу можлива організація виставок фоторобіт та трансляція відеоматеріалів.

ІІ. Вимоги до робіт

2.1. Для участі в Конкурсі необхідно самостійно створити фото та/або відеороботу (відео-ролик), які розкриють тему Конкурсу.

2.2. Вимоги до фотографії:

– фотографія має бути представленою до участі в Конкурсі з мінімальною комп’ютерною обробкою;

– формат: jpeg, png або gif, розміром не менше 2398 на 1795 пікселів (300 dpi).

2.3. Вимоги до відео-роботи:

– максимальна тривалість відеоролику 3 хвилини;

– формат відеоролику: AVI, MPEG-4, MJPEG, MOV, MP-4;

– відеоролик може бути відзнятий будь-якими доступними для учасників засобами (за допомогою професійної або непрофесійної відеокамери, фотоапарату, смартфону, мобільного телефону тощо);

– використання під час зйомки та монтажу спеціальних програм та інструментів залишається на розгляд автора;

– учасники самостійно визначають жанр відеоролика (відео-кліп, репортаж, інтерв’ю тощо), необхідність його озвучення та музичного супроводження.

2.4. Учасник представляє лише одну конкурсну роботу (за бажанням у кожній номінації).

2.5. Надіслані на Конкурс роботи не повертаються та рецензії авторам не видаються.

ІІІ. Учасники Конкурсу

Учасниками Конкурсу є діти та молодь за наступними групами:

I – учні 9 -11 класів (включно);

II – студенти 1-5 курсів (включно).

IV. Конкурсна комісія (журі)

4.1. Для організації Конкурсу та визначення кращих робіт формується Конкурсна комісія (журі) Конкурсу.

4.2. Журі Конкурсу (склад журі затверджується рішенням Організаторів Конкурсу):

• приймає в установленому порядку роботи;

• здійснює оцінку робіт, представлених на Конкурс;

• своїм рішенням визначає переможців Конкурсу кожної з двох груп;

• виготовляє дипломи переможцям Конкурсу;

• організовує урочисте вручення дипломів і цінних призів переможцям Конкурсу.

4.3. У своїй діяльності журі Конкурсу керуються цими Умовами.

V. Порядок підбиття підсумків Конкурсу

5.1. При підбитті підсумків журі визначає переможців, що зайняли перше, друге та третє місця за кожною групою.

5.2. Критерії оцінки робіт:

• відповідність роботи цілям і завданням Конкурсу;

• оригінальність ідеї;

• художнє виконання, яскравість і виразність роботи;

• актуальність вирішуваної автором проблеми;

• новизна використовуваного сюжету;

• яскравість і виразність роботи;

• міра інформативності;

• гасло, заклик, слоган.

5.3. Роботи оцінюються за 30-ти бальною системою за кожною групою окремо. Загальний бал, що присуджується кожній роботі, визначається як середнє арифметичне (складаються всі оцінки і діляться на кількість голосів членів журі).

За результатами робіт, що претендують на перше, друге, третє місця і цінні призи такі, що набрали однакову кількість балів, проводиться голосування.

5.4. Підбиття підсумків Конкурсу оформляється протоколом журі Конкурсу.

5.5. Переможці Всеукраїнського Конкурсу нагороджуються відповідними дипломами та цінними призами.

5.6. За рішенням журі Конкурсу автори кращих робіт можуть бути запрошені для участі у Міжнародній поїздці до Литовської Республіки та інших країн Європейського Союзу в рамках культурного обміну.

5.7. Дата і місце нагородження переможців повідомляється додатково.

 

11-12 жовтня 2016 року у районному будинку «Просвіта» відбувся районний етап ХVІІ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги» за участі учнівської молоді Золочівщини.

Фестиваль є одним з кращих конкурсів патріотичного спрямування,який охоплює героїчний шлях боротьби українського народу за волю від козацьких часів до сьогодення. Мета фестивалю широко пропагувати серед дітей та юнацтва кращі зразки мистецьких творів патріотичного спрямування, що розкривають героїчний шлях національно-визвольної боротьби українського народу в ХХ столітті, вивчати пісенну спадщину Січового Стрілецтва, Української Галицької Армії, Організації Українських Націоналістів, Української Повстанської Армії, а також сучасну українську молодіжну патріотичну пісню, що звучала під час Революції на Граніті, на Помаранчевому та Євромайданах та Революції Гідності.

Участь у фестивалі взяли учнівські колективи 32 навчальних закладів району. Українська патріотична пісня та поезія з кожним роком лунає з уст молодих українців з новою силою,що дає нам віру та надію на краще майбутнє,що огортає нас усіх безмежною любов’ю до Батьківщини та вірою в перемогу.

Підсумки «Сурми звитяги»

Номінація «Соло»: Ольга Галян – І місце (Ремезівцівський НВК) Зоряна Муц – ІІ місце (Шпиколоський НВК) Юлія Скочеляс – ІІ місце (Новоселищна ЗОШ І-ІІ ст.) Вероніка Видра – ІІІ місце (Зозулівський НВК) Микола Савчук – ІІІ місце (Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) Лілія Олянюк – ІІІ місце (Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2)

Номінація «Дует»: Катерина Геців, Діана-Валентина Гук – ІІ місце (Заставненський НВК) Катерина Берегуля, Марія Чепелюк – ІІ місце (ЦДЮТ) Юлія Шира, Степан Шира – ІІІ місце (Куровицька ЗОШ І-ІІІ ст.)

Номінація «Ансамбль»: «Іскорки радості» - І місце (Золочівський НВК) «Передзвін» - ІІ місце (Золочівська ЗОШ №1) «Вітрила юності» - ІІ місце (Золочівська ЗОШ №1) «Росинка» - ІІ місце (Золочівська ЗОШ №3) «Соколята» - ІІІ місце (Золочівська ЗОШ №4)

 

17.10.2016

 

Про проведення навчального оповіщення населення.

19 жовтня 2016 року в період з 14:40 до 15:00 години буде проводитись навчальне оповіщення населення району за сигналами цивільного захисту технічними засобами з увімкненням електросирен. У зв'язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовуватись не будуть. Населення повинне зберігати спокій.

 

Святкування Дня захисника України у загальноосвітніх закладах району

На виконання Указу Президента України від 13.10.2015 №580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 – 2020 роки», листа департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації №07-08/3134 від 10.10.2016 року у загальноосвітніх закладах району проведено ряд заходів щодо відзначення Дня захисника України. У всіх навчальних закладах проведено виховні години, урочисті лінійки, уроки історії, уроки мужності з учасниками антитерористичної операції.

Спільно з виконкомами місцевих рад організовано привітання мобілізованих учасників АТО. Організовано проведення конкурсів похідних чот старшокласників. За навчальними закладами району закріплено могили полеглих воїнів АТО. У кожному ЗНЗ району створено куточки пам’яті. У Зозулівському НВК,Великовільшаницькій ЗОШ І-ІІІ ст.,Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Руді-Колтівській ЗОШ І ст. встановлено пам’ятні дошки односельцям, які загинули в АТО. Напередодні Дня захисника України, 12 жовтня 2016 року, у Плугівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася зустріч із учасниками війни на сході. Зокрема, у школу завітали Загурський Богдан, його дружина волонтерка Ярина та Андрій Лончина, які родом із Плугова. Детальніше у відео - http://zolochiv.net/u-plugivskiy-shkoli-vidbulasya-zustrich-iz-biytsyami-ato/ 

Напередодні свята, 13 жовтня серед старшокласників ЗНЗ м.Золочева проведено фестиваль маршу та пісні. Детальніше у відео - http://zolochiv.net/u-zolochivskiy-zosh-2-vidbuvsya-shkilniy-festival-marshu-ta-pisni/

 

Розрахунок пені платником податків при самостійному нарахуванні суми грошового зобов’язання

Державна фіскальна служба України листом від 05.09.2016 № 19175/6/99-99-15-02-02-15 повідомила щодо розрахунку пені при самостійному нарахуванні суми грошового зобов'язання платником податків - після спливу 90 днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов'язання. Зокрема, у листі зазначено, що відповідно до статті 50 Податкового Кодексу України у разі, якщо у майбутніх податкових періодах платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених цією статтею), він зобов'язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.

Платник податків, який самостійно виявляє факт заниження податкового зобов'язання минулих податкових періодів, зобов'язаний, за винятком випадків, установлених п. 50.2 статті 50: або надіслати уточнюючий розрахунок і сплатити суму недоплати та штраф у розмірі трьох відсотків від такої суми до подання такого уточнюючого розрахунку; або відобразити суму недоплати у складі декларації з цього податку, що подається за податковий період, наступний за періодом, у якому виявлено факт заниження податкового зобов'язання, збільшену на суму штрафу у розмірі п'яти відсотків від такої суми, з відповідним збільшенням загальної суми грошового зобов'язання з цього податку.

Також при самостійному нарахуванні суми грошового зобов'язання платником податків - після спливу 90 днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов'язання, визначеного Кодексом нараховується пеня (пп. "а" пп. 129.1.1 п. 129.1 ст. 129 Кодексу). Пеня нараховується на суму податкового боргу (включаючи суму штрафних санкцій за їх наявності та без урахування суми пені) із розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на день виникнення такого податкового боргу або на день його (його частини) погашення, залежно від того, яка з величин таких ставок є більшою, за кожний календарний день прострочення у його сплаті (п. 129.4 ст. 129 Кодексу).

Нарахування пені закінчується у день зарахування коштів на відповідний рахунок органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, та/або в інших випадках погашення податкового боргу та/або грошових зобов'язань (пп. 129.3.1 п. 129.3 ст. 129 Кодексу).

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

 

Відбудуться ЗОЛОЧІВСЬКІ ФЕСТИНИ “НАШІ”

Впродовж 20-23 жовтня 2016 року, до 160-ліття від дня народження Івана Франка та 100-ліття від дня його смерті, до 205-річниці від дня народження Маркіяна Шашкевича відбудуться ЗОЛОЧІВСЬКІ ФЕСТИНИ “НАШІ”.

Програма заходів::

П’ятниця, 21 жовтня

15. 00. Розмисли про творчість.

Зустріч з НАШИМИ художниками Михайлом Голютяком та Віталієм Гайдарем, Володимиром Дідулою

Модератор: Ольга Кіс.

Локація: Золочівська центральна районна бібліотека ім. І. Франка.

17.00. Вечір українського романсу за участю НАШОЇ співачки, солістки державної заслуженої хорової капели України “Трембіта” Марти Якобчук.

Модератор: Марія Кривень.

Локація: Актова зала музичної школи.

Субота, 22 жовтня

15. 00. Зустріч з НАШИМИ військовими – учасниками АТО. Програма “Словом, мелодією, барвою – до вас”.

Модератор: Мирослава Бабінська.

Локація: Золочівська центральна районна бібліотека ім. І. Франка.

17. 00. Літературно-мистецька кав’ярня “НАШІ”. Зустріч з НАШИМ Дмитром Каршневичем, актором Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької у Львові.

Модератор: Ольга Кіс.

Локація: зала райспоживспілки.

Неділя, 23 жовтня

14.00. НАШІ гості. Українська Галицька Асамблея репрезентує дослідників історії.

Михайло Романюк. «Золочівська округа ОУН у національно-визвольному русі 1937-1953 рр.». «Українська дивізія «Галичина» (Львівщина): історія, спогади, світлини».

Ігор Іваньков. Повна збірка Гумористично-сатиричного журналу «Оса», який видавали інтерновані вояки 1 УД «Галичина» 1945-1947 рр. у таборі військовополонених у місті Ріміні, Італія.

Юрій Дацко. Запрошуються історики, краєзнавці, музейники, всі, хто цікавиться, досліджує, збирає, береже історичну пам’ять Золочівського краю.

Модератор: Марко Бігус.

Локація: Золочівська центральна районна бібліотека імені Івана Франка.

16.00. Концерт заслуженої артистки України, солістки Львівської обласної філармонії, НАШОЇ Лілії Коструби з академічним інструментальним ансамблем “Високий Замок”.

Локація: Золочівський районний Народний дім ім. Ігоря Білозіра.

ЗОЛОЧІВСЬКІ ФЕСТИНИ “НАШІ” відбудуться за підтримки: Золочівської райдержадміністрації, Золочівської районної ради.

Інформаційна підтримка: портал “Золочів.нет”, газета “Народне слово”.

 

14.10.2016

 

14 жовтня 2016 року в районному Народному домі ім.І.Білозора проведено урочисту академію «Сила нескорених» та святковий концерт з нагоди Дня захисника України. З вітальним словом до учасників заходу звернувся голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський.

Хвилиною мовчання вшанували загиблих воїнів в АТО та учасників національно-визвольних змагань.

«14 жовтня ми вшановуємо захисників незалежності і територіальної цілісності України, мужніх та героїчних людей, які продовжують військові традиції, сприяють подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві. Уже багато років поспіль 14 жовтня ми відзначаємо і величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці. Тому, саме 14 жовтня на державному рівні вирішено відзначати День захисника України. Свято, яке символізує нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників України.

Як свою заступницю Пречисту Діву Марію особливо шанували лицарі українського духу – козаки та воїни Української повстанської армії. Створення саме УПА стало поворотною подією в новітній історії нашого народу. Воїни-повстанці відродили споконвічне бажання українців - жити у власній вільній державі. Вони гідно боролися за українську державність. Міцний дух і благородний порив допомогли їм пережити лихоліття Другої світової війни та повоєнні сталінські репресії. Ці віддані сини та дочки України знаходилися під покровом своєї захисниці – Пресвятої Богородиці.

Сьогодні воїни УПА є прикладом служіння Українській національній ідеї, зразком самопожертви заради рідної землі й прийдешніх поколінь українців.

Бажаємо вам, дорогі захисники України, шановні ветерани національно-визвольних змагань, здоров'я і благополуччя. Нехай у цей святий день благодаттю й любов’ю сповняться наші серця. Нехай покров Пресвятої Богородиці оберігає усіх нас», - сказав Володимир Недзельський.

Завершилися заходи святковим концертом.

 

14 жовтня 2016 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельськийспільно з священнослужителями, учасниками національно-визвольних змагань, громадськістю взяв участь у Панахиді пам'яті учасникам національно-визвольних змагань, воякам УПА біля музею-криївки села Гавареччина.

 

13.10.2016

 

Сьогодні, 13 жовтня 2016 року на території району відбулися заходи з вшанування пам’яті загиблих учасників антитерористичної операції на Сході України.

У заходах взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, голова районної ради Олег Банах, представники Золочівського районного військового комісаріату, сільські голови, громадськість.

На могили покладено квіти, запалено лампадки. За загиблими, які присвятили своє життя служінню Українському народу відправлені заупокійні панахиди.

 

Сьогодні, 13 жовтня 2016 року, у Золочівському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів, розташованому у с. Білий Камінь, відбувся захід "Осіння казка" за участю вихованців центру, батьків та колективу на чолі з директором Богданом Гуралем. Побували в "Осінній казці" і начальник відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Золочівської райдержадміністрації Ольга Боса, головний спеціаліст організаційного відділу Золочівської районної ради Галина Жуковська, начальник Управління соціального захисту населення Ігор Уличний.

Діти у костюмах звірят та овочів, з Осінню, Принцесою читали вірші, співали пісень. Згадали і про свято Покрови Богородиці, і про День захисника України. Ошатне приміщення з врахуванням потреб дітей-інвалідів, кваліфікований персонал, а ще любов і сердечність, що не прописані в жодних інструкціях, дають змогу щодня досягати поставленої мети Центру – надавати дітям з особливими потребами можливості розвитку їхніх здібностей, побутових та соціальних вмінь для найбільш повної інтеграції в суспільство.

"Ми мусимо повсякчас тримати цю лінію сердечності і благородства щодо цих дітей, як на війні тримають лінію оборони. Їх безмежно люблять їхні батьки, їх любить Бог, і так само їх має любити держава. Бо вони прийшли у цей світ, щоб робити нас добрішими", – сказала Ольга Боса.

Галина Жуковська подякувала директору Богдану Гуралю за його невтомну, жертовну працю і вручила з нагоди п'ятиліття заснування Центру грамоти кращим працівникам.

 

 Сьогодні, 13 жовтня 2016 року, у Зозулівському НВК відбулася виховна година присвячена святу Покрови та героїв "Україна пам'ятає". В урочистому заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник та начальник III відділення офіцерів запасу та кадрів Золочівського РВК Віталій Уличний.

Свято розпочалося з поминальної панахиди по героях, що загинули, віддавши своє життя за волю України, котру провів місцевий священик. Далі прозвучав державний гімн, учні порадували гарними патріотичними номерами.

Душевно лунали пісні про Січових Стрільців та воїнів УПА.

У своїх виступах учні виголошували про спогади колишнього учня школи Віталія Бахура, котрий героїчно віддав своє життя під час проведення антитерористичної операції на Донбасі.

На завершення виховної години прозвучала молитва "Боже великий єдиний" у виконанні учнів та педагогів школи. Захід завершився покладанням квітів першим заступником райдержадміністрації Ігорем Нижником, вчителем християнської етики Зозулівської НВК Оксаною Мисяк ,педагогом-організатором Зозулівського НВК Ольгою Бобрик, учнями до символічної могили загиблим воїнам УПА та на могилу Віталія Бахура.

 

13 жовтня 2016 року відбулося чергове виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Під час засідання робочої групи проведено роз'яснювальну бесіду з суб'єктами господарювання, що працюють на території Бортківської сільської ради щодо неухильного дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, своєчасної та повної сплати податків і зборів, легального використання робочої сили.

 

12.10.2016

 

11 жовтня 2016 року відбулося чергове виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Під час засідання робочої групи проведено роз'яснювальну бесіду з суб'єктами господарювання, що працюють на території Скварявської сільської ради щодо неухильного дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, своєчасної та повної сплати податків і зборів, легального використання робочої сили.

 

11 жовтня 2016 року фахівцями райдержадміністрації комісійно проведено перевірку роботи виконкому Скварявської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади, яка відбувається відповідно до графіку перевірок затвердженого головою райдержадміністрації. Перевірено діяльність та надано допомогу виконкому Скварявської сільської ради з питань дотримання вимог Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 1999 року № 339 з питань пов'язаних з організацією роботи виконкому щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.

За підсумками буде складено акт. Дано доручення цей акт розглянути на засіданні виконкому сільської ради, прийняти заходи щодо ліквідації недоліків.

 

Зустріч з жителями Скварявської сільської ради

Відповідно до графіку виїздів у населені пункти району голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник вчора, 11 жовтня 2016 року зустрілися з жителями Скварявської сільської ради.

На зустрічі піднімалися такі питання:

- про відкриття НВК у приміщенні Скварявської ЗОШ I-III ст.;

- про вуличне освітлення;

- про створення ОТГ;

- про встановлення двох автобусних зупинок у с. Скварява;

- про ремонт відрізку дороги Почапи-Остівчик Пильний

- про вивчення питання балансоутримувача адмінбудинку колишньої колгоспної контори;

- щодо законності перебування на території місцевої ради представників ромської національної меншини.

 

Сьогодні, 12 жовтня 2016 року, керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин провела нараду з керівниками відділів, управлінь, секторів райдержадміністрації щодо порядку заповнення електронних декларацій у відповідні терміни.

Було роз’яснено порядок застосування електронного цифрового підпису під час заповнення декларацій. Керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин наголосила на заповненні декларацій у відповідні терміни, згідно встановленої форми, оскільки електронне декларування це ще один крок вперед до євроінтеграції.

Крім того, декларації стають публічними, доступними для кожного пересічного громадянина. Таким чином, із запровадженням електронної системи декларування нечисті на руку чиновники не матимуть перспектив роботи в органах державної влади.

 

Сьогодні, 12 жовтня 2016 року, голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду з питання стану проведення ремонтних робіт на дорогах Золочівського району. У нараді взяли участь перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник, фахівці сектору розвитку інфраструктури та будівництва райдержадміністрації та керівник філії «Золочівський райавтодор» Орест Дупелич.

Учасники наради провели аналіз використання коштів різних бюджетів – обласного та місцевого на ремонти доріг загального користування. За підсумками проведення аналізу виявлено, що підрядні організації по виконанні робіт недотримувалися графіків виконання робіт затверджених Службою автомобільних доріг у Львівській області.

 

Сьогодні, 12 жовтня 2016 року, за участі голови Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський та голова районної ради Олег Банах відбувся оргкомітет з питань проведення заходу Золочівські фестини "Наші". Фестини триватимуть з 20 до 23 жовтня.

Головною метою заходу є популяризація здобутків знаних уродженців м. Золочева та району у царині літератури та мистецтва. Окрім цього, до участі у фестинах запрошені гості, зокрема письменники м. Львова, які даруватимуть високе слово школярам Золочівщини, а також історики та краєзнавці м. Львова, що досліджують історію Золочівського краю.

Програма фестин насичена цікавими, високомистецькими заходами. Завершаться Золочівські фестини "Наші" святковим концертом, який подарує своїм краянам заслужена артистка України, солістка Львівської обласної філармонії Лілія Коструба з колективом "Високий Замок".

 

11.10.2016

 

Голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський 11 жовтня 2016 року провів нараду з керівниками бюджетних установ району. У на раді взяв участь голова районної ради Олег Банах. На нараді розглянуто наступні питання:

- щодо ходу проведення опалювального сезону 2016/2017 років;

- про освоєння бюджетними установами коштів з бюджетів усіх рівнів;

- про призначення працівників бюджетних установ на посади на конкурсній основі.

Представники бюджетних установ, а саме: Золочівської ЦРЛ, відділу культури райдержадміністрації, відділу освіти райдержадміністрації прозвітували про стан справ по кожному питанні.

 

Золочівське відділення Буської ОДПІ  інформує: 

Чи оподатковуються кошти, отримані неприбутковою бюджетною установою, у вигляді поворотної фінансової допомоги?

Не підлягають оподаткуванню суми кредиту або безповоротної фінансової допомоги, отримані неприбутковою бюджетною установою за умови, що кошторис такої неприбуткової бюджетної установи передбачає зазначені доходи. При цьому доходи у вигляді сум кредиту або безповоротної фінансової допомоги повинні використовуватись виключно для фінансування видатків, передбачених кошторисом, на утримання такої неприбуткової організації, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених її установчими документами. У разі недотримання цих умов така неприбуткова організація підлягає виключенню з Реєстру неприбуткових установ та організацій згідно з підпунктами 133.4.3 та 133.4.4 п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу України.

 

До місцевих бюджетів надійшло понад 298 млн.грн. податкових платежів

З початку 2016 року платники Буської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області перерахували до місцевих бюджетів 298080,9 тис.грн. податкових платежів, з них на Золочівщині – 97748,3 тис.грн., Бродівщині – 95816,9 тис.грн., Бузеччині – 52511,6 тис.грн. та Перемишлянщині – 52004,1тис.гривень. Це на 72814,6 тис.грн., або на 32,3 % більше від планових призначень. Приріст цьогорічних надходжень у порівнянні з минулим роком складає 118478,0 тис. гривень.

 

Які дії юридичної особи – платника єдиного податку третьої групи у разі порушення умов перебування на спрощеній системі оподаткування?

Відповідно до п.п. 298.2.3 п. 298.2 ст. 298 Податкового кодексу України платники єдиного податку зобов’язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених ПКУ, у таких випадках та в строки:

 - у разі перевищення протягом календарного року встановленого обсягу доходу платниками єдиного податку третьої групи – з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) кварталом, у якому відбулося таке перевищення;

-  у разі застосування платником єдиного податку іншого способу розрахунків, ніж зазначені у п. 291.6 ст. 291 ПКУ, – з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому допущено такий спосіб розрахунків;

-  у разі здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування, або невідповідності вимогам організаційно-правових форм господарювання – з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому здійснювалися такі види діяльності або відбулася зміна організаційно-правової форми;

- у разі здійснення видів діяльності, не зазначених у реєстрі платників єдиного податку, – з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому здійснювалися такі види діяльності;

- у разі наявності податкового боргу на кожне перше число місяця протягом двох послідовних кварталів – в останній день другого із двох послідовних кварталів.

Згідно з п.п. 296.5.4 п. 296.5 ст. 296 ПКУ платники єдиного податку третьої групи (юридичні особи) у податковій декларації окремо відображають:

1) обсяг доходу, що оподаткований за відповідною ставкою єдиного податку, встановленою для таких платників п. 293.3 ст. 293 ПКУ;

2) обсяг доходу, що оподаткований за подвійною ставкою єдиного податку, встановленою для таких платників п. 293.3 ст. 293 ПКУ (у разі перевищення обсягу доходу).

У разі застосування іншого способу розрахунків, ніж зазначений у гл. 1 розділу ХIV ПКУ, здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування, платники єдиного податку в податковій декларації додатково відображають окремо доходи, отримані від здійснення таких операцій (п.п. 296.5.5 п. 296.5 ст. 296 ПКУ).

Пунктом 293.5 ст. 293 ПКУ визначено, що ставки єдиного податку для платників третьої групи (юридичні особи) встановлюються у подвійному розмірі ставок, визначених п. 293.3 ст. 293 ПКУ:

- до суми перевищення обсягу доходу, визначеного у п.п. 3 п. 291.4 ст. 291 ПКУ;

- до доходу, отриманого при застосуванні іншого способу розрахунків, ніж зазначений у гл.  1 «Спрощена система оподаткування, обліку та звітності» розділу ХIV ПКУ;

- до доходу, отриманого від здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування.

Особливості внесення об'єднання співвласників багатоквартирного будинку до Реєстру неприбуткових установ та організацій

Відповідно до Податкового кодексу України об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (далі - ОСББ) можуть бути віднесені до неприбуткових організацій.

Обов’язковою умовою для неприбуткових організацій є використання своїх доходів (прибутків) виключно для фінансування видатків на утримання такої неприбуткової організації, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених її установчими документами.

Для внесення до Реєстру неприбуткових установ та організацій ОСББ необхідно подати до територіального органу ДФС за своїм місцезнаходженням реєстраційну заяву за формою 1-РН згідно з додатком 1 до Положення про Реєстр неприбуткових установ та організацій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.01.2013 року №37, а також копії установчих документів.

Нагадуємо, неприбуткові організації, внесені до Реєстру, що не відповідають вимогам п.133.4 ст.133 ПКУ, з метою включення до нового Реєстру зобов'язані до 1 січня 2017 року привести свої установчі документи у відповідність до норм ПКУ та у цей самий строк подати копії таких документів до контролюючого органу (п.35 підрозділу 4 розділу XX "Перехідні положення" ПКУ). Організації, які не привели установчі документи у відповідність до норм ПКУ, після 1 січня 2017 року виключаються контролюючим органом з Реєстру.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

 

 

10.10.2016

 

Засідання оргкомітету з нагоди відзначення Дня захисника України

Сьогодні, 10 жовтня 2016 року керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин провела засідання оргкомітету.

«14 жовтня 2014 року прийнято Указ Президента України № 806, яким установлено День захисника України, що відзначатиметься щорічно 14 жовтня. При цьому скасовано Указ Президента України від 23 лютого 1999 року № 202 «Про День захисника Вітчизни». Одночасно 14 жовтня, також відзначається велике релігійне свято – Покрова Пресвятої Богородиці. Завдяки шанобливому ставленню українського козацтва за цим святом закріпилася ще й друга назва – Козацька Покрова. Указом Президента України від 7 серпня 1999 року № 966 14 жовтня – у день свята Покрови Пречистої Богородиці – встановлено День українського козацтва», - наголосила Галина Семчишин.

За підсумками засідання затверджено програму проведення заходів.

Програма проведення заходів з нагоди відзначення Дня захисника України 14 жовтня 2016 року:

– молебень біля музею-криївки у с. Гавареччина, Золочівського району. Початок о 11.00 год.

– урочиста академія «Сила нескорених», яка відбудеться у районному Народному домі ім.І.Білозіра. Початок о 16.00 год.

Запрошуємо громадськість району до участі.

 

 

07.10.2016

 

Сьогодні, 7 жовтня 2016 року у райдержадміністрації відбулася зустріч  начальника управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрія Майбороди, заступника начальника управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Оксани Вацеби з представниками спортивних організацій, товариств, клубів, федерацій, осередків, центрів Золочівщини.

У засіданні взяла участь керівник апарату Золочівської райдержадміністрації Галина Семчишин, заступник керівника апарату Ольга Боса та головний спеціаліст з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації Жанна Царик. 

В ході зустрічі обговорено питання використання бюджетних коштів за підсумками виконання: Обласної цільової програми «Сільський спорт» у 2016 році, Обласної цільової програми «Спортивний майданчик». 

Особлива увага присутніх була звернена на питання проведення підсумків роботи з облаштування колишнього танцювального залу районного Народного дому під секцію боксу. Присутні спортсмени-боксери розповіли про проведені роботи, на якому етапі, на даний час, стан робіт по впорядкуванню залу. Найголовніше питання сьогодення – це придбання боксерського рингу.

 

Сьогодні, 7 жовтня 2016 року, керівник апарату Золочівської райдержадміністрації Галина Семчишин  провела засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. У засіданні комісії взяла участь головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Львівській області Наталя Щерба.

Наталя Щерба наголосила керівникам підприємницької діяльності, що не оформлення належним чином трудових відносин з найманими працівниками є порушенням законодавства про працю, що тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян – суб’єктів підприємницької діяльності.

На завершення керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин побажала підприємцям успіхів у їх підприємницькій діяльності і наголосила, що суспільство має зрозуміти, що легалізація заробітної плати – загальна проблема, як держави так і кожного з нас, тож вирішувати її слід спільними зусиллями.

 

Сьогодні, 7 жовтня 2016 року у сесійній залі районної ради відбулася зустріч із координатором проектів щодо впровадження територіальної реформи, керівником громадської організації «Центр громадської адвокатури Богданом Зеленим та керівництвом об’єднаних територіальних громад Львівщини: Новострілищанської та Тростянецької. Розпочав зустріч голова районної ради Олег Банах представивши доповідачів. Зустріч відбулася у форматі брифінгу.

У зустріч взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин, керівники органів місцевого самоврядування, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації.

Учасникам зустрічі роздано буклети під назвами: «Від об’єднання до добробуту» та «Бюджетні регіональні програми:стратегії».

В ході проведення зустрічі голови місцевих рад задавали запитання та отримували відповіді від керівництва Новострілищанської та Тростянецької ОТГ.

«Нині можна говорити про переваги добровільного об’єднання територіальних громад беручи за основу як теоретичні, так і практичні досягнення. Об’єднані громади самостійно планують та сприяють місцевому економічному розвитку; вирішують питання розвитку та утримання інфраструктури об’єднаної громади, планування розвитку території громади, питання забудови території громади, благоустрою територій, житлово-комунальних послуг; утримання об’єктів комунальної власності; функціонування сфер соціальної допомоги, первинної охорона здоров’я та швидкої медичної допомоги, середньої, дошкільної та позашкільної освіти; культури та фізичної культури й спорту, охорона правопорядку; самостійно управляють пасажирськими перевезеннями на території громади», - повідомив керівник громадської організації «Центр громадської адвокатури Богдан Зелений.

 

Вимоги до банків посилено

22 вересня уряд ухвалив проект постанови "Про деякі питання виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ", яку розробило Міністерство фінансів. Документ спрямовано на посилення вимог до банків, що здійснюватимуть виплату заробітної плати, пенсії, соціальних та інших виплат із державного бюджету.

Зокрема, визначено єдині критерії для уповноважених банків щодо виплат пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ. Спільна конкурсна комісія, котру створить Мінфін із залученням представників Мінсоцполітики, Мінекономрозвитку, Казначейства, Пенсійного фонду та Національного банку, здійснюватиме відбір уповноважених банків для всіх виплат.

 

 

06.10.2016

 

Проведено  засідання комісії

Заступником голови районної комісії з питань ТЕБ і НС, першим заступником голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, сьогодні, 6 жовтня 2016 року проведено позачергове  засідання комісії на якій розглянуто питання дострокове відкриття опалювального сезону у зв’язку з пониженням середньодобової температури повітря.  Запрошені керівники організацій висловили побажання щодо необхідності відкриття опалювального сезону, адже в першу чергу тепла потребують об’єкти соціальної сфери.

За підсумками проведення засідання вирішено в цілому розпочати опалювальний сезон. Керівникам підприємств, установ, організацій дотримуватися відповідного температурного режиму. Відділу містобудування, архітектури, ЖКГ 06.10.2016 р. підготувати  розпорядження голови райдержадміністрації щодо відкриття опалювального сезону.

 

 

Відбулося засідання громадської ради

Сьогодні, 6 жовтня 2016 року, у райдержадміністрації відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації.

Про стан проведення ремонту доріг на території Золочівського району. розповів Олег Перейма – завідувач сектору розвитку інфраструктури і будівництва райдержадміністрації).

Багато цікавих питань і думок у членів громадської ради викликало питання розвитку сільського господарства в районі: проекти, програми, технології. Вирощування малини на території району. (Повідомив Зеновій Леськів – заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації).

Представники секції боксу Золочівщини та директор дитячої юнацької спортивної школи Борис Лісовик розповіли про стан облаштування танцювального залу районного Народного дому під секцію боксу.

Про систему пенсійного забезпечення в Україні розповіла Ірина Питльована – начальник Золочівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Львівської області.

Підводячи підсумки засідання заступник голови громадської ради Катерина Тихонова наголосила на співпраці громадських організацій району, участі новостворених громадських організацій в обласних тренінгах, проектах, активізації участі у районних заходах.

 

Проведено засідання оргкомітету з нагоди відзначення Дня захисника України

Сьогодні, 6 жовтня 2016 року, у райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету з нагоди відзначення Дня захисника України під головування заступника керівника апарату райдержадміністрації Ольги Босої.

Запрошені члени оргкомітету надавали свої пропозиції щодо формату святкування у місті Золочеві та районі.

Підводячи підсумки оргкомітету Ольга Боса зазначила, що урочистості відбудуться 14 жовтня 2016 року о 16.00 год. в районному Народному домі. Також дано доручення поінформувати відділ поліції та Золочівську ЦРЛ про час та місце проведення заходу. Районному центру соціальних служб для сім»ї дітей та молоді звернутися до органів місцевого самоврядування з пропозицією вшанування захисників України сьогодення та учасників національно-визвольних змагань.

 

 

05.10.2016

 

Оздоровлення учасників АТО

У соляній  кімнаті реабілітаційно-катихетичного  центру при церкві блаженного Миколая Чарнецького проводиться оздоровлення учасників антитерористичної операції, які повертаються з АТО, і звільнених осіб, безпосередніх учасників АТО, які захищали суверенітет та територіальну цілісність України.

Для проходження оздоровлення необхідно подати в управління соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації :

- скерування від лікаря;

- копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни або документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Оздоровлення проводиться на підставі скерування управління соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації.  

Управління соціального захисту населення Золочівської РДА 

 

Золочівське відділення Буської ОДПІ  інформує:

На офіційному веб-порталі ДФС України можна ознайомитись з Реєстром неприбуткових підприємств та організацій

Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру визначений постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 440 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру» (далі – Порядок).

Відповідно до п. 12 Порядку з метою забезпечення органів державної влади, органів місцевого самоврядування, юридичних та фізичних осіб відомостями, що містяться в Реєстрі, на офіційному веб-сайті ДФС забезпечується відкритий доступ до таких відомостей.

Інформація з реєстрів ДФС оприлюднюється у відкритій частині електронного сервісу «Електронний кабінет платника (оновлена версія)» у вкладці «Реєстр неприбуткових організацій та установ» за посиланням: Головна/Електронний кабінет платника/Інформація з реєстрів/Реєстр неприбуткових установ та організацій офіційного веб-порталу Державної фіскальної служби України (https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/faces/public/reestr.jspx).

Користувачі мають можливість завантажити, зберегти та роздрукувати оприлюднену інформацію.

 

Пільги щодо сплати  земельного податку для громадян

Буська ОДПІ повідомляє, що згідно  п. 281.1 та п. 281.2 ст. 281 Податкового кодексу України від сплати земельного податку звільняються:

- інваліди першої і другої групи;

- фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

- пенсіонери (за віком);

- ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

- фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Звільнення від сплати земельного податку для таких категорій фізичних осіб поширюється на земельні ділянки:

- для ведення особистого селянського господарства - у розмірі не більш як 2 гектари;

- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах - не більш як 0,25 гектара, в селищах - не більш як 0,15 гектара, в містах - не більш як 0,10 гектара;

- для індивідуального дачного будівництва - не більш як 0,10 гектара;

- для будівництва індивідуальних гаражів - не більш як 0,01 гектара;

- для ведення садівництва - не більш як 0,12 гектара.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

 

Зустріч з жителями Підгайчиківської сільської ради

Відповідно до графіку виїздів у населені пункти району голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник вчора, 5 жовтня 2016 року зустрілися з жителями сіл Косичі, Погорілці, Туркотин, Шопки, Підгайчики .

На зустрічі піднімалися такі питання:

- заміна опор електропередач з дерев’яних на бетонні у с.Погорілці;

- відкриття дошкільного закладу у с.Погорілці;

- ремонту комунальних доріг с.Косичі;

- виплати паїв ТзОВ Райз-захід у с.Підгайчики;

- про належну роботу Народного дому с. Підгайчики.

Керівництвом району з піднятих питань надано ґрунтовні роз’яснення.

  

Сьогодні, 5 жовтня 2016 року, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник провів засідання архітектурно-містобудівної ради. У засіданні прийняли участь члени містобудівної ради: Зарічний В. З., Щур М. Я., Погребняк І. В.,   Грабовський О. І, Сембай О. О., Кушнір Р. М. та запрошені: ФОП Коваль Тарас Орестович., головний архітектор проекту Жура Сергій Омелянович, голова Куровицької сільської ради Чорнопис Володимир Васильович, Вархоляк Оксана Володимирівна – архітектор, Залуцька Оксана Петрівна – начальник відділу економічного розвитку та торгівлі.

Розглянуто проекти генеральних планів с. Куровичі, Печенія та Солова. Генеральні плани на замовлення Куровицької сільської ради виготовлені ФОП Коваль Т. О., головний архітектор проекту Жура С. О.

За результатами розгляду генеральних планів, дані генеральні плани схвалено та рекомендовано до затвердження рішенням Куровицької сільської ради.

 

04.10.2016

 

Важливим кроком адміністративно-територіальної реформи є децентралізація, зокрема в галузі освіти. Питання створення в територіальних громадах опорних шкіл стає сьогодні ключовим. Про це сказав сьогодні, 4 жовтня 2016 року, голова райдержадміністрації Володимир Недзельський під час зустрічі з головою районної ради Олегом Банахом, начальником фінансового управління райдержадміністрації Галиною Мудрою та начальником відділу освіти райдержадміністрації Володимиром Бартошиком.

 «Децентралізація в галузі освіти і створення опорних шкіл – це зовсім інша, вища якість системи освіти, яку ми маємо дати нашим дітям. Саме це головна мета реформи, яку необхідно донести до людей. Опорні школи – це побудова ефективної системи освіти. Тому, що швидше рухатиметься ця реформа, то швидше ми зможемо більшій кількості дітей дати якісну освіту, і зокрема в сільській місцевості», — наголосив Володимир Недзельський.

«Ми маємо зміцнити ті школи, куди довозиться якнайбільше дітей з сільської місцевості, щоб дати їм можливість вчитися в кращих умовах», - наголосив  Володимир Бартошик.

За підсумками зустрічі вирішили: для  освоєння коштів з державного бюджету на фінансування опорних шкіл вирішено скликати президію районної ради з метою розгляду на черговій сесії районної ради створення в Золочівському районі опорної школи. 

 

 

Золочівське відділення Буської ОДПІ  інформує:

Перевірити бізнес партнера допоможе сервіс ДФС

Буська ОДПІ нагадує , що на офіційному веб-порталі ДФС України діє електронний сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера».

Цей сервіс надає можливість отримати інформацію про назву суб’єкта господарювання (у разі пошуку за кодом ЄДРПОУ) та про перебування його на обліку в органах ДФС.

Можна також перевірити надійність ділових партнерів, як фізичних так і юридичних осіб, у частині сумлінності сплати ними податків до бюджету (наявності або ж відсутності податкового боргу).

Для цього достатньо знати код згідно з ЄДРПОУ – для юридичних осіб та реєстраційний номер облікової картки платника податків – для фізичної особи, або точну назву партнера.

Відому інформацію ввести в одне з відповідних полів. За цією інформацією система здійснить пошук з баз даних, доступних для публічного використання, та повідомить про результати пошуку.

Оновлення інформації на сайті щодо стану розрахунків платника податків з бюджетом відбувається щоденно (крім вихідних та святкових днів), після проведення розрахунків зведених показників у центральній базі даних за результатами попереднього банківського дня.

 

Оновлено  Державний  реєстр  РРО

Буська ОДПІ повідомляє, що наказом ДФС України від 28.09.2016 № 813 затверджено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій в новій редакції .

Нагадуємо, Державний реєстр РРО - перелік моделей реєстраторів розрахункових операцій, їх модифікацій вітчизняного та іноземного виробництва, які відповідають вимогам нормативно-правових актів і нормативних документів, пройшли державну сертифікацію і дозволені для застосування під час здійснення розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

Державний реєстр складається з двох частин. Перша частина містить перелік моделей, дозволених до первинної реєстрації в органах державної фіскальної служби, а друга - перелік моделей, строк первинної реєстрації (дії сертифікатів відповідності) яких закінчився.  З оновленим Державним реєстром реєстраторів розрахункових операцій можна ознайомитись на офіційному порталі ДФС України за посиланням: http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/nakazi/69821.html

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

 

 

03.10.2016

 

3 жовтня 2016 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський провів зустріч з інвалідами та пораненими учасниками АТО. Під час зустрічі обговорювались питання щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками, медикаментами, надання послуг з санаторного лікування, психологічної реабілітації, соціальних виплат тощо. Начальник управління соціального захисту населення Ігор Уличний наголосив на можливості пройти курс лікування у соляній кімнаті (оплата за ці послуги для учасників АТО буде здійснена за кошти районного бюджету). Поранені учасники АТО запрошені на зустріч з головою обласної державної адміністрації, яка відбудеться 8 жовтня у Львові в театрі ім. М. Заньковецької.

 

 

3 жовтня 2016 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський здійснив виїзд на дороги району з метою ознайомлення з ходом проведення ремонтних робіт.

Розпочато ремонт дороги Тернопіль-Львів від межі Золочівського району на території Підлипецької сільської ради.

Продовжується виконання ямкового ремонту на автодорозі Золочів-Ясенів пневмо-струменевим методом фірмою «Дрог-буд-Україна». Крім цього ліквідовуються небезпечні ділянки дороги на ділянці Колтів-Кругів. 

 

У суботу, 1 жовтня 2016 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський спільно з головою  золочівської районної ради Олегом Банахом і депутатом обласної ради Мирославою Бабінською взяли участь в урочистій сесії Колтівської сільської ради. Основне питання порядку денного – це підписання угоди про партнерство між Колтівською сільською радою і гміною Забродзе Вишковського повіту Мазовецького воєводства. Після сесії делегації української і польської сторін обмінялися думками стосовно проведення адміністративно-територіальної реформи в Україні. На завершення відбувся святковий концерт за участю аматорських колективів сіл Колтів, Верхобуж, Кругів та товариства сільських господинь «Слава».

 

Золочівське відділення Буської ОДПІ  інформує:

Про прийом на роботу нових працівників потрібно інформувати податкову  інспекцію

Буська ОДПІ  нагадує роботодавцям, що відповідно до ч. 3 ст. 24 Кодексу законів про працю України працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення Державної фіскальної служби про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Порядок повідомлення Державної фіскальної служби та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 року № 413.

Відповідальність за фактичний допуск працівника до роботи без відповідного повідомлення Державної фіскальної служби для посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, фізичних осіб - підприємців, які використовують найману працю, визначена ч. 3 та 4 ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення (штраф від п'ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (8500 до 17000 гривень), при повторному - від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17000 до 34000 гривень).

              

Особливості оподаткування спадщини, отриманої фізичною особою резидентом та нерезидентом

Відповідно до Податкового кодексу України платником податку на доходи фізичних осіб є, зокрема, фізична особа – резидент/нерезидент, яка отримує доходи з джерела їх походження в Україні.

Порядок оподаткування доходу, отриманого платником податку в результаті прийняття ним у спадщину чи у дарунок коштів, майна, майнових чи немайнових прав, регулюється статтею 174 Кодексу, якою встановлено різні ставки для оподаткування доходів платника податку, одержаних у вигляді спадщини, залежно від ступеня споріднення спадкоємця із спадкодавцем та резидентського статусу.

За нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб оподатковується вартість власності, що успадковується членами сім'ї спадкодавця першого ступеня споріднення.

Для будь-якого об'єкта спадщини, що успадковується спадкоємцем –  нерезидентом від спадкодавця –  резидента, застосовується ставка 18%.

Дохід у вигляді вартості успадкованого майна у межах, що підлягає оподаткуванню, зазначається в річній, податковій декларації, крім спадкоємців-нерезидентів, які зобов'язані сплатити податок до нотаріального оформлення об'єктів спадщини та спадкоємців, які отримали у спадщину об'єкти, що оподатковуються за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб, а також іншими спадкоємцями - резидентами, які сплатили податок до нотаріального оформлення об'єктів спадщини.

Також доходи у вигляді вартості успадкованого майна є об’єктом оподаткування військовим збором за ставкою 1,5%, крім тих, що не включаються до загального оподатковуваного доходу фізичних осіб (не підлягають оподаткуванню, оподатковуються за нульовою ставкою).

Отже, дохід у вигляді вартості успадкованого майна, отриманий спадкоємцем - резидентом, який є членом сім'ї спадкодавця першого ступеня споріднення, оподатковується податком на доходи фізичних осіб за нульовою ставкою та не підлягає оподаткуванню військовим збором.

Водночас до вартості будь-яких об'єктів спадщини, одержаних спадкоємцем – нерезидентом від спадкодавця – резидента, незалежно від їх ступеня споріднення, застосовуються ставка податку на доходи  фізичних осіб у розмірі 18% та військового збору 1,5 %.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

                                          

Золочівським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Львівської області з 03.10.2016 року розпочато фінансування жовтневих пенсій.

Ресурсне забезпечення видатків Пенсійного Фонду України здійснюється за рахунок  законодавчо визначених  джерел надходжень та коштів Державного бюджету України. Потреба коштів на виплату пенсій за жовтень 2016 року по Золочівському та Перемишлянському районах складає 46,5 млн.грн., в тому числі:

- по Золочівському району– 28,1 млн.грн;

- по Перемишлянському району – 18,4 млн.грн.

 

Сьогодні, 3 жовтня 2016 року, керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин провела нараду з начальниками відділів та управлінь райдержадміністрації. Обговорено питання внутрішнього розпорядку роботи.

Під час наради, також, обговорено питання перегляду номенклатури справ у відповідності до структурних змін та прийняття нових положень про відділи, управління, сектори райдержадміністрації.

Начальник архівного відділу райдержадміністрації Любов Бойко наголосила на відповідальності посадових осіб щодо належного зберігання та архівування документів.

Керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин дала доручення начальнику загального відділу райдержадміністрації Ірині Налужній розіслати головам місцевих рад інструкцію з діловодства, з огляду на належне оформлення документів, що надсилаються у райдержадміністрацію.

 

2 жовтня 2016 року у районному Народному домі відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. В урочистих заходах взяв участь голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський.

«Вітаю вас зі святом. Згадав школу, вчителів, тому хочу сказати словами Генія нашого народу Івана Франка – «Учителем школа стоїть». У цей жовтневий день кожен згадує свого вчителя, того хто допоміг осягнути знання про цей прекрасний світ, хто навчив життєвої мудрості, з любов’ю скерував на шлях здобуття професії. Такий вчитель не просто навчав, він надихав та був взірцем для наслідування…

Дорогі вчителі. Бажаю миру, міцного здоров’я. Нових здобутків нашій незалежній державі».

Освітян району відзначили грамотами Департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації, райдержадміністрації, районної ради та теплими словами побажань.

Завершилися заходи святковим концертом.

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «ПОКРОВА ГЕРОЇВ»

З 14 по 16 жовтня 2016 року Мінмолодьспорт спільно з управління у справах сім'ї, молоді та спорту Одеської облдержадміністрації проводитимуть у Одеській області Всеукраїнську акцію, спрямовану на залучення національно-патріотичної активної молоді до діяльності в органах державної влади та місцевого самоврядування, «Покрова Героїв».

У рамках заходу відбудеться підведення підсумків виконання у поточному році Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 – 2020 роки, затвердженої Указом Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580, а також презентація проекту Типового положення про Координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при місцевій державній адміністрації, обговорення механізмів створення таких координаційних рад та напрямів їх діяльності. Окрім цього, розглядатимуться питання створення молодіжних центрів на прикладі Молодіжного центру смт Саврань Одеської області.

Пропозиції подавати на електронну адресу molodpol@gmail.com. Консультації за телефоном 261-27-40.  

 

Архів новин:

   

Земельні ділянки | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochivrda@loda.gov.ua

© 2005-2016 Золочівська районна державна адміністрація