Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України 

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

Золочівська райдержадміністрація
Харківської області

Інвестиційний портал Львівщини

Проект розвитку Львівщини

Законодавство України

База знань Wolfram|Alpha

Золочівська МДФІ повідомляє

Золочівське відділення Буської ОДПІ  повідомляє

Інформація управління ПФУ в Золочівському районі

Районне управління юстиції повідомляє

Відділ статистики інформує

Районний центр зайнятості інформує

Золочівський районний Народний дім ім. І.Білозіра

Золочівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг

Територіальна державна інспекція з питань праці у Львівській області

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>
__________________

"100 кращих товарів України"

Виставки, ярмарки, конкурси - 2015

Виставка-ярмарок "Дитячий світ"

Календар виставкових заходів, запланованих в Республіці Сербія у 2015 році

Календар виставок, що проводитимуться у 2016 році у м.Бухарест, Румунія

Календар виставок (ярмарків), які проводитимуться в Республіці Білорусь у 2015 році _________________

Гранти Президента України для обдарованої молоді
_________________

До уваги виборців!

 

Довідково:


Погода у Золочеві


Новини в Україні
та світі

 Утилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп
 

скорость интернета

Новини

01.12.2015

 

Нарада з керівництвом соціальних служб району

Сьогодні, 1 грудня 2015 року, голова райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду з керівниками районних служб соціального захисту з метою виявлення та вивчення проблемних питань демобілізованих учасників АТО.

В ході наради наголошено на таких проблемних питаннях, як: виділення земельних ділянок у містах і населених пунктах району; звільнення від батьківської плати у дитячих садочках; виділення грошової допомоги та надання пільг і субсидій в управлінні соціального захисту населення; уточнення усіх списків дітей демобілізованих для забезпечення подарунками до свята Миколая.

«Необхідно створити єдиний реєстр потреб учасників антитерористичної операції для отримання консультацій та з’ясування переліку необхідних послуг даній категорії населення. Також, пропоную районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді створити інформаційні листівки для учасників АТО, яка буде містити інформацію про організації та контактні телефони служб, що надають послуги учасникам АТО», - наголосив голова райдержадміністрації завершуючи нараду.

 

Про пільги для демобілізованих учасників бойових дій

Начальник управління соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації Уличний Ігор Зіновійович розповів які пільги та допомоги пропонує держава для демобілізованих учасників бойових дій.

Детальніше дивіться у відео.

Управління соціального захисту населення Золочівської РДА

30.11.2015

 

До уваги батьків!

Громадська організація «Центр оздоровлення та відпочинку Львівщини спільно з оздоровчо-лікувальним комплексом «Ровесник» (Львівська область, Сокальський район, с. Комарів) пропонує відпочинок та оздоровлення дітей шкільного віку під час зимових канікул.

В Програмі перебування:

– 5-разове висококалорійне харчування;

– Проживання в дво-, три- місних номерах;

– Вдосконалення вивчення англійської (німецької) мови;

– Прийом лікувальних процедур та активний відпочинок у спортивному і тренажерному залах, в басейні;

– Навчання дітей плаванню;

– Цікава культурно-масова програма, в рамках якої:

екскурсії, участь у Різдвяних вечорах, зустрічі з вертепом, конкурси колядок та ін.

Вартість перебування за 1 добу становить 230 гривень.

Термін дії зміни від 7 до 14 днів в залежності від бажання батьків та дітей.

Для групових замовлень існують гнучкі знижки.

За додатковою інформацію звертатися до керівництва ГО «Центр оздоровлення та відпочинку Львівщини» (м. Львів, вул. Коперника, 11/2, e-mail: lviv_ozdorov@ukr.net, 096-113-09-83, 099-376-30-27, 063-473-60-64) або до адміністрації ОЛК «Ровесник» (тел. (03249) 2-31-13, 096-113-09-83)

Приємного та корисного відпочинку!

Управління соціального захисту населення Золочівської РДА

29.11.2015

 

У неділю, 29 листопада 2015 року, в районному Народному домі ім. І.Білозора відбувся театралізований вечір,присвячений ювілеям класиків української драматургії: 170 – річчю з дня народження І.Карпенка – Карого та 175 – річчю М.Старицького. Акторами Народного аматорського театру РНД (керівник Іван Вархола)поставлені уривки з вистав «Сто тисяч», «Мартин Боруля», «За двома зайцями».

Присутні в залі глядачі оплесками дякували майстрам сцени.

 

28.11.2015

 

28 листопада 2015 року у на площі Незалежності біля пам'ятника В. Чорноволу в місті Золочеві відбулась екуменічна панахида за участю духовенства району та літературна композиція у виконанні молодіжного театру "Край" з нагоди вшанування пам'яті жертв голодоморів 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років в Україні. У заходах взяли участь керівництво та працівники райдержадміністрації, районної і міської рад, громадськість, військовослужбовці. У глибокій скорботі молитвою згадали жертв голодоморів. Постраждалих — десятки мільйонів: розстріляних, закатованих у в’язницях, страчених через різні душевні й фізичні тортури, загиблих від мук голоду. Такої кількості жертв не було навіть на війні. Згадали Людей правди – тих, хто не боялися говорити та писати про Голодомор навіть у часи, коли це могло коштувати життя.

Проведено Всеукраїнську «хвилину мовчання», поминальний передзвін у храмах. В акції "Засвіти свічу" взяли участь: військовослужбовці, учнівська молодь, громадськість міста. На фасадах будинків установ та організацій приспущено державні прапори з чорними стрічками. На підвіконнях помешкань громадян горіли свічки пам'яті за жертвами голодоморів. Гасло заходів 2015 р. – «Щоб світ знав».

Ми ніколи не повинні забувати тих трагічних і болючих сторінок історії нашого народу і хай буде вічна пам'ять померлим.

 

27.11.2015

 

26 листопада в Золочівській ОДПІ відбулась виїзна нарада начальника Головного управління ДФС у Львівській області Ігоря Кондра. В ході зустрічі обговорювалися критичні зауваження щодо діяльності інспекції, шляхи їх вирішення та підвищення ефективності роботи структурних підрозділів податкової служби. Ігор Володимирович поінформував про завдання, поставлені перед Золочівською ОДПІ та підкреслив, що для забезпечення їх виконання, слід залучити наявні невикористані резерви для наповнення бюджету. Акцентував увагу на проведенні ефективної роботи щодо погашення податкового боргу, мінімізації діяльності нелегального бізнесу, зокрема боротьби із «податковими ямами», «транзитами», уникнення можливості маніпулювання з ПДВ, аналізу адекватності росту сплачених податків (задекларованого ПДВ та прибутку), збільшення обсягів виробництва або продажу, підвищення рівня податкового навантаження, контролю за реалізацією, обігом підакцизних товарів та іншими схемами ухилення від сплати податків.

Окремий акцент керівник зробив на виплаті роботодавцями заробітної плати менше законодавчо встановленого рівня та зупинився на заходах, які вживаються ОДПІ щодо легалізації заробітної плати.

За результатами наради вказано на недоліки в організації роботи та наголошено на чіткому виконанні поставлених завдань.

 

Особистий прийом громадян у райдержадміністрації

27 листопада 2015 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза провів особистий прийом громадян. На прийом звернувся житель міста Золочева Богдан Чіпак з питання нарахування пенсії по інвалідності. Під час зустрічі фахівцем управління Пенсійного фонду у Золочівському районі надано роз’яснення щодо порядку нарахування та розміру пенсії громадянину Б. Чіпаку.

 

Засідання оргкомітету по вшануванню пам'яті жертв голодоморів 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років в Україні

Сьогодні, 27 листопада 2015 року заступник керівника апарату – начальник відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації Галина Семчишин провела засідання оргкомітету. «Цьогоріч ми вкотре згадуємо Людей правди – тих, хто не боялися говорити та писати про Голодомор навіть у часи, коли це могло коштувати життя. В четверту суботу листопада в Україні відзначається День пам’яті жертв Голодомору. Гасло заходів 2015 р. – «Щоб світ знав».

Однак, попри всі небезпеки, у найважчі часи знаходилися люди, що, відчуваючи свою відповідальність перед наступними поколіннями, не могли мовчати, намагалися розповісти правду», - наголосила Галина Семчишин.

28 листопада 2015 року о 16.00 год. на площі Незалежності (біля пам'ятника В. Чорноволу) у м. Золочеві відбудуться заходи по вшануванню пам'яті жертв голодоморів 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років в Україні.

Програма заходів по вшануванню пам’яті жертв голодоморів України

16.00 год. запрошуємо громадськість прийти зі свічками на площу Незалежності (біля пам'ятника В. Чорноволу).

Програма поминальних заходів:

16.01 – передзвін у храмах міста;

16.10 – екуменічна панахида пам’яті жертв голодоморів;

16.30 – літературно-музична композиція, у постановці молодіжного театру "Край", акція «Засвіти свічку пам’яті».

Просимо в цей день утриматись від проведення розважальних заходів.

На будинках установ, організацій приспустити Держані Прапори України з чорною стрічкою, а також, о 19 год. поставити на підвіконнях своїх помешкань засвічені свічки.

 

26.11.2015

 

Сьогодні, 26 листопада 2015 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду-семінар з головами місцевих рад району.

Про очікуване виконання місцевих бюджетів за 2015 рік та підготовка до завершення бюджетного 2015 року розповіли Галина Мудра – начальник фінансового управління райдержадміністрації та Андрій Буковський – начальник управління державного казначейства у Золочівському районі. «Усі місцеві ради виконують, а деякі перевиконують бюджет. Прохання до голів місцевих рад спільно з бухгалтерами розрахувати свої бюджетні асигнування, щоб заробітна плата була виплачена в повному обсязі. Особливо наголошено на виконанні дохідної частини бюджет», - наголосила Галина Мудра.

В ході наради – семінару розглянуто питання проведення оплати за житлово-комунальні послуги по наданні субсидій, про військовий облік та бронювання і проведення підготовчих заходів до 7-ї хвилі мобілізації.

Про виділення земельних ділянок учасникам ки сільськогосподарського призначення розповів Ігор Погребняк – начальник відділу Держгеокадастру у Золочівському районі. «На Золочівщині з початку запровадження ініціативи про забезпечення учасників АТО земельними ділянками військовослужбовці отримали у власність 87 земельних наділів на площу 56 гектарів. Ділянки розташовані як в межах, так і поза межами населених пунктів. Учасники АТО планують використати наділи переважно для ведення садівництва (180 земельних ділянок), а також для особистого селянського господарства (41 земельні ділянки) та будівництва і обслуговування житлового будинку (13 земельних ділянок). Загалом землевпорядною службою району надано 234 дозволи на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність загальною площею 88 га», - проінформував Ігор Погребняк.

Завершуючи нараду-семінар голова райдержадміністрації наголосив на важливості проведення таких зустрічей, отриманні консультацій фахівців з важливих та актуальних питань.

------------------

26 листопада 2015 року у Золочівському районному центрі зайнятості проведено захід «Під одним дахом». Захід відбувся для учасників АТО (присутніх 21 демобілізований), за участі депутата Львівської обласної ради Мирослави Бабінської, юриста Ігора Лісного, а також представників військового комісаріату, міграційної служби, відділу Держгеокадастру, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення, територіального центру, філії Ощадного банку України, державного реєстратора Золочівського районного управління юстиції, а також представників ГО «Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих» та волонтерських організацій району.

Основні питання, які піднімали учасники АТО - це надання земельних ділянок, оздоровлення дітей, надання будівельних матеріалів, соціального житла, працевлаштування з високим рівнем оплати праці, проходження професійного навчання та ряд інших проблем, які на даний час актуальні. Крім цього, обговорювалося питання створення місцевої організації учасників АТО, яка б могла координувати потреби та проблеми демобілізованих військовослужбовців для більш ефективного їх вирішення.

------------------

26 листопада 2015 року Галина Семчишин заступник керівника апарату - начальник відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації провела засідання комісії з питань захисту прав дітей.

На засіданні розглядалися питання: про доцільність (недоцільність) позбавлення батьківських прав батька відносно дітей; про дарування частки майна, де знаходяться неповнолітні діти.

------------------

25 листопада 2015 року за сприяння Львівської обласної державної адміністрації та Офісу реформ Львівщини відбувся семінар "Громадські організації в процесі децентралізації" присвячений 2-ї річниці Революції Гідності. У заході взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза.

Цільова аудиторія заходу – активні громадські організації, представники органів місцевого самоврядування, асоціації місцевого розвитку та інші.

Мета заходу – представити роль інститутів/представників громадянського суспільства у процесах децентралізації; запропонувати моделі та шляхи співпраці громадських об’єднань із громадами, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування для проведення реформ.

------------------

Зустріч голови райдержадміністрації з жителями Ясеновецької сільської ради

Відповідно до графіку виїздів голови райдержадміністрації у населені пункти району голова райдержадміністрації Володимир Недзельський 25 листопада 2015 року зустрівся з жителями сіл Ясенівці, Бонишин, Хильчиці, Залісся Ясеновецької сільської ради. Громадяни, що прийшли на зустріч запитували про ремонти доріг місцевого значення, вуличне освітлення села Бошишин та селища цукрового заводу, а також нанесення дорожньої розмітки в селі Ясенівці на автодорозі Львів-Тернопіль, встановлення автобусної зупинки та автобусне сполучення у селі Бонишин.

Жителі села також підняли питання про спалювання сухої рослинності, наслідки від такої діяльності окремих жителів та притягнення їх до адміністративної відповідальності і можливість врегулювати це на законодавчому рівні.

Підводячи підсумки зустрічі голова райдержадміністрації наголосив на важливості ремонту та утримання доріг місцевого значення та комунальної власності. Наголосив, що при формуванні місцевих бюджетів передбачати кошти на ремонти даних доріг.

Також рекомендував долучатися підприємствам та організаціям, які здійснюють господарську діяльність на територіях місцевих рад до ремонту доріг.

------------------

З метою відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та толерантного ставлення до людей, яких торкнулася проблема ВІЛ/СНІДу провідним спеціалістом-юриконсультом відділу соціальної роботи Золочівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 25 листопада 2015 року з Золочівській ЗОШ №2 для учнів 6 класів проведено відеолекторії ”Толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних людей”.

На заходах розглядалися питання:

- що таке імунітет людини;

- шляхи передачі ВІЛ-інфекції;

- поняття стигми та дискримінації;

- лікування ВІЛ;

- підтримка людей, які живуть з ВІЛ.

Охоплено 70 осіб.

 

25.11.2015

 

На Золочівщині зустрілися з учасниками АТО

Керівництво Львівської облдержадміністрації здійснює робочі зустрічі з учасниками бойових дій з числа учасників АТО, місцевими волонтерами, громадськими організаціями, благодійними фондами, активними волонтерами, які діють на території району та надають допомогу учасникам антитерористичної операції.

24 листопада 2015 року заступник голови Львівської обласної державної адміністрацій Андрій Корнат та головний спеціаліст Державної служби України у справах ветеранів війни і учасників АТО Володимир Шамрай завітали у Золочівський район. Зустріч відбулася у сесійній залі райдержадміністрації. Володимир Недзельський голова Золочівської райдержадміністрації розпочавши зустріч наголосив, що основна мета – це розгляд актуальних проблем учасників АТО та посилення співпраці між владою, волонтерськими і громадськими організаціями, що надають допомогу учасникам АТО.

Андрій Корнат - заступник голови Львівської обласної державної адміністрацій, розповів про надання допомог учасникам АТО, захист їх прав відповідно до законодавства, надання пільг та можливості отримання реабілітації та лікування демобілізованих та оздоровлення їх дітей. Володимир Шамрай - учасник АТО, головний спеціаліст державної служби України у справах ветеранів війни, наголосив про створення дорадчо-консультативного органу – Центру по наданні допомоги учасникам АТО, про телефон гарячої лінії та питання які можна вирішити звернувшись до Центру.

В ході обговорення проблемних питань учасників бойових дій брали участь депутати обласної ради - Мирослава Бабінська та Зеновій Шептицький, військовий капелан о. Михайло Сукмановський, фахівці райдержадміністрації. Основні питання , що піднімали учасники АТО – це надання земельних ділянок для будівництва, оздоровлення дітей, працевлаштування з високим рівнем оплати, надання будматеріалів.

На завершення зустрічі голова райдержадміністрації Володимир Недзельський ще раз наголосив на важливості створення громадської організації учасників АТО, керівник якої представлятиме їх інтереси у вирішенні проблемних питань.

 

Зустріч голови райдержадміністрації з активом Єлиховицької сільської ради

Відповідно до графіку виїздів голови райдержадміністрації у населені пункти району голова райдержадміністрації Володимир Недзельський 24 листопада 2015 року зустрівся з жителями сіл Єлиховичі, Городилів, Зозулі, Копані, Луг, Монастирок, Обертасів Єлиховицької сільської ради.

Одне із важливих питань, що прозвучало – це встановлення обмежувачів швидкості у селі Єлиховичі, через яке проходить транспортне сполучення до м. Броди. Голова райдержадміністрації Володимир Недзельський зазначив, що за підсумками зустрічі з жителями Єлиховицької сільської ради буде дано доручення відділу інфраструктури та будівництва райдержадміністрації підготувати звернеться у службу автомобільних доріг України у Львівській області з проханням включити у перелік встановлення обмежувачів швидкості і дорогу через село Єлиховичі.

Громадяни, що прийшли на зустріч запитували про ремонти доріг місцевого значення, продовження проведення вуличного освітлення у селі Єлиховичі, укладення договорів на централізоване вивезення сміття у селах Єлиховичі та Зозулі, продовження маршруту автобуса у с. Копані, ремонт лінії електропередач с. Копані.

Також, прозвучало питання проведення виїзної торгівлі у с. Копані.

 

Управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі повідомляє, що 24.11.2015 року завершено фінансування виплати пенсій за листопад місяць 2015 року. Потреба в коштах на виплату листопадових пенсій становила 27,023 млн.грн.

Ресурсне наповнення бюджету Фонду протягом виплатного періоду здійснювалось за рахунок законодавчо визначених джерел доходів.

 

24.11.2015

 

24 листопада 2015 року заступник керівника апарату – начальник відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації Галина Семчишин взяла участь у засіданні комісії по розгляду заяв та скарг громадян щодо надання населенню субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та пічного палива та надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям. Засідання відбулося у приміщенні управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Розглянуто 216 заяв. За підсумками засідання комісії прийнято відповідні рішення.

 

Урядом внесено зміни до державних соціальних нормативів споживання житлово-комунальних послуг

З листопада 2015 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року № 842, якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування», якою, у свою чергу, затверджено соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами, в межах яких надаються пільги та житлові субсидії населенню.

Згідно із новоприйнятими змінами встановлено:

- диференційовані за періодами часу обсяги електричної енергії у разі використання її для індивідуального опалення;

- соціальний норматив на теплову енергію у разі використання її для централізованого опалення (теплопостачання) для абонентів, житлові будинки яких обладнані будинковими та/або квартирними приладами обліку;

- коригуючі коефіцієнти для розрахунку витрат теплової енергії, електричної енергії, природного газу та інших видів палива на потреби опалення для 1-2-поверхових, 3-4-поверхових будівель та будівель на 5 і більше поверхів в розрізі регіонів України;

- соціальні нормативи користування послугами з вивезення рідких побутових відходів.

З метою своєчасного перерахунку призначених житлових субсидій (з урахуванням змін), громадяни можуть звернутися до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення для уточнення інформації щодо поверховості будинку. Звертаємо увагу, що зміни державних соціальних стандартів в умовах опалювального сезону 2015-2016 років торкнуться, в першу чергу:

1) споживачів, які проживають у житлових будинках, в яких розташовано дві чи більше квартири та використовують природний газ для індивідуального опалення;

2) споживачів, що проживають у 3-4 поверхових житлових будинках та будинках 5 і більше поверхів, з централізованим опаленням та ті, які використовують природний газ та електричну енергію для індивідуального опалення;

3) споживачів, будинки чи квартири яких оснащено приладами обліку.

Сектор житлово-комунального господарства

Як проводиться перерахунок пенсії

Перерахунки пенсій, які проводять органи Пенсійного фонду, можна умовно розділити на 2 види:

– індивідуальні перерахунки пенсій;

– масові перерахунки пенсій. Індивідуальні перерахунки пенсій здійснюються при зверненні пенсіонера до управління Пенсійного фонду із відповідною заявою.

Це може бути перерахунок пенсії у зв’язку із додаванням до стажу певного періоду роботи, або перерахунок із врахуванням заробітної плати за інший період, або встановлення до пенсії певної надбавки чи підвищення тощо. У випадку проведення індивідуального перерахунку пенсіонер надає заяву та додаткові документи (про стаж, заробіток тощо).

Масові перерахунки пенсій проводяться органами Пенсійного фонду відповідно до прийнятих законодавчих та нормативних документів (набрання чинності законом, прийняття Кабінетом Міністрів України постанови про перерахунок пенсії тощо). Такі перерахунки стосуються значної кількості пенсіонерів, проводяться автоматизованим способом і не передбачають звернення пенсіонерів до органів Пенсійного фонду.

Індивідуальні перерахунки пенсій. Умови проведення перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам визначено статтею 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам проводиться з урахуванням не менш як 24-х місяців страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії.

Перерахунок проводиться із заробітної плати, з якої обчислена пенсія. За бажанням пенсіонера перерахунок пенсії може проводитися також із заробітку за періоди, визначені статтею 40 Закону (тобто за період починаючи з 01.07.2000 по момент звернення за перерахунком пенсії). При цьому застосовується показник середньої заробітної плати по Україні, який враховувався під час призначення чи попереднього перерахунку пенсії. Якщо особа після призначення (перерахунку) пенсії має менше ніж 24 місяці страхового стажу, перерахунок проводиться не раніше ніж через 2 роки після призначення (перерахунку) з урахуванням стажу після призначення та заробітної плати, з якої призначено (перераховано) пенсію.

Якщо пенсіонер, який продовжував працювати, набув стажу, достатнього для обчислення пенсії відповідно до частини 1 статті 28 Закону (30 років-для жінок або 35 років-для чоловіків), за його заявою проводиться відповідний перерахунок незалежно від того, скільки часу минуло після призначення (перерахунку) пенсії, з урахуванням заробітної плати, з якої було призначено пенсію. Якщо перерахунок проводиться тільки з урахуванням страхового стажу, та якщо пенсія була призначена до 1 жовтня 2011 року – застосовуються норми раніше діючого законодавства (тобто, понаднормативний стаж обчислюється для чоловіків понад 25 років, для жінок – понад 20 років). Якщо перерахунок проводиться з урахуванням стажу та заробітної плати, застосовуються норми нового законодавства, яке діє з 1 жовтня 2011 року (тобто, понаднормативний стаж обчислюється для чоловіків понад 35 років, для жінок – понад 30 років).

При зверненні пенсіонера за перерахунком пенсії спеціаліст управління Пенсійного фонду перевіряє 3 варіанти перерахунку:

– з урахуванням стажу після призначення пенсії;

– з урахуванням стажу і заробітку (заробіток враховується за 60 місяців роботи підряд та весь заробіток у період після 1 липня 2000 року);

– з урахуванням стажу і заробітку (заробіток враховується тільки за період з 01.07.2000).

В першому варіанті застосовуються вимоги законодавства, яке діяло до 01.10.2011 р. (понаднормативний стаж обчислюється понад 20 і 25 років); в другому і третьому варіанті – вимоги нового Закону (понаднормативний стаж обчислюється понад 30 і 35 років). Для проведення перерахунку пенсії обирається найбільш доцільний варіант.

З набранням чинності Законом України від 08.07.2011 року №3668-VI «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» ( з 01.10.2011 р. ) для працюючих пенсіонерів з’явилися певні обмеження щодо проведення перерахунку пенсій, зокрема:

– не перераховуються пенсії за вислугу років (до досягнення пенсійного віку);

Після виходу на пенсію за вислугу років вони мають право отримувати пенсію і працювати на будь-якій посаді, в т.ч. на державній службі і т.д.);

Управління пенсійного фонду України у Золочівському районі

 

З 07.11.2015 року втратив чинність Закон України «Про міліцію»

Відповідно до пунктів 1 та 5 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про національну поліцію» з 07.11.2015 року втратив чинність Закон України «Про міліцію». Таким чином, особи, які мали право на пільги згідно із Законом України «Про міліцію» (звільнені із служби за віком, хворобою або вислугою років працівники міліції, особи начальницького складу кримінально-виконавчої служби; діти (до досягнення повноліття) працівників міліції, осіб начальницького складу кримінально-виконавчої служби, загиблих або померлих у зв’язку з виконанням службових обов’язків, непрацездатні члени сімей, які перебували на їх утриманні) з 07.11.2015 року втратили право на пільги.

Особи, які втратили право на пільги, можуть звернутися за призначенням житлової субсидії. Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

23.11.2015

 

Сьогодні, 23 листопада 2015 року перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза провів нараду з питання визначення та включення доріг району в обласний проект переліку ремонтів доріг на 2016 рік .

В ході обговорення за участю начальника відділу інфраструктури райдержадміністрації Олега Перейми та начальника філії «Золочівський райавтодор» Ореста Дупелича визначено пріоритетними такі напрямки:

1). Золочів-Красне (завершення кап. ремонту дороги в с. Почапи).

2). Перемишляни-Чемеринці-Плугів (поточний та капітальний ремонт дороги до границі з Перемишлянським районом та ремонт мостів у смт. Поморяни і с. Нестюки).

3). Вижняни-Розворяни-Глиняни (капітальний ремонт дороги із переводом в чорне щебеневе покриття з додаванням нового матеріалу та капітальний ремонт моста в с. Великий Полюхів).

4). Ясенів-Золочів (завершення ремонту дороги від с. Сасів до границі Бродівського району).

 Ремонти доріг у даних напрямках запропоновано включити в проект переліку доріг, ремонт яких планується проводити у 2016 році, за рахунок коштів обласного бюджету.

 

До відома громадян Золочівського району!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2015 року № 106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій» та з метою підвищення ефективності роботи управління соціального захисту населення і спрощення процедури призначення житлових субсидій громадянам Золочівського району шляхом автоматизованої підготовки і первинної реєстрації документів, які подаються громадянами в електронному та паперовому вигляді на призначення житлових субсидій з 16 листопада 2015 року у Золочівському районі реалізовується новий проект – електронний сервіс попередньої реєстрації документів на призначення житлових субсидій.

Кожній особі, яка хоче оформити житлову субсидію звертається на електронний сервіс за адресою https://subsidii.mlsp.gov.ua/auth/ , заповнює електронну заяву та декларацію і надсилає їх до управління соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації.

У разі правильного заповнення заяви і декларації заявник отримує інформацію про прийняття такої заяви. У разі допущених помилок при заповненні заяви і декларації заявка буде відхилена з відповідним повідомленням.

------------------------------

У неділю, 22 листопада 2015 р., в районному Народному домі ім. І. Білозора відбулося тематичне дійство до Дня Гідності та Свободи «Гідності революцію Герої творили, волю свою й незалежність вони боронили». У мистецькій програмі взяли участь Народні колективи «Благовіст», «Древо», «Пори року», солісти Оксана Квас, Теодор Кукуруза, Володимир Сивак, Софійка Кукуруза, Владислав Терлецький, читці Софія Блозовська та Анна Чернецька, танцювальний колектив «Перлина». Ведуча сценічного дійства – провідний методист РНД Марія Квас.

 

21.11.2015

 

Відзначення Дня Гідності і Свободи

З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, Президентом України прийнято указ, яким встановлено в Україні День Гідності та Свободи, який відзначати щорічно 21 листопада.

Гасло під яким відбулися заходи у районі – це вільні творять майбутнє.

 

Віче

21 листопада 2015 року у другу річницю від початку Революції Гідності у Золочеві на площі Незалежності відбулося Віче. Громада Золочева молилася за тих, хто віддав життя за Україну на екуменічній Панахиді. Біля дошки пам’яті Небесної сотні люди поставили свічки.

У заході взяв участь голова райдержадміністрації Володимир Недзельський. Відео>>>

 

Вечір пам’яті поета-земляка Михайла Кутного

21 листопада 2015 року, в районному Народному домі відбувся вечір пам’яті поета-земляка Михайла Кутного. Під час заходу відбулася презентація книги поета “Відгомін душі”, а також літературно-мистецьке свято.

Зі сцени лунали спогади про творчість поета та його життя. Звучали його вірші та пісні.

Детальніше про все дивіться у відео.

За матеріалами Золочів.нет

20.11.2015

 

З метою відзначення Європейського дня захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації провідним спеціалістом-юриконсультом відділу соціальної роботи Золочівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 20 листопада 2015 року з Золочівській ЗОШ №1 для учнів 10-11 класів проведено тренігові заняття ”Профілактика сексуального насилля та сексуальної експлуатації дітей”.

На заходах розглядалися питання: - які дії слід вважати сексуальним насильством щодо дітей; - хто найчастіше стає жертвою сексуального насильства; - причини потрапляння в ситуації сексуальної експлуатації; - інтернет, соціальні мережі: як не стати жертвою торгівців живим товаром? - допомога жертві сексуального насилля.

Заходом охоплено 29 осіб.

 

19.11.2015

 

Володимир Недзельський зустрівся з активом Сасівської сільської ради

Відповідно до графіку виїздів голови райдержадміністрації у населені пункти району голова райдержадміністрації Володимир Недзельський 18 листопада 2015 року зустрівся з жителями сіл Сасів, Ушня, Гутище, Бір, Хомець Сасівської сільської ради. Жителі усіх сіл піднімали питання пасажирських перевезень, зокрема сполучення до села Побіч. Голова райдержадміністрації повідомив, що необхідно вивчити пасажиропотік у даному напрямку.

Одне із важливих питань, що прозвучало – це ремонт доріг, а саме ремонт дороги села Ушня, також будівництво заправки у селі Хомець, оскільки на території сільської ради є значна кількість автотранспортної техніки та щодо можливості організації виїзної торгівлі у селах Гутище та Бір. "Забезпечення продуктами харчування та промисловими товарами громадян району є основою якості життя населення. Тому до 15 грудня плануємо провести круглий стіл з підприємцями району щодо вивчення попиту на товари у даних селах та можливість проведення у визначені дні виїзної торгівлі", - зазначив голова райдержадміністрації Володимир Недзельський.

 

Про актуальні питання в районі у інтерв’ю із головою Золочівської РДА

Сьогодні ми спілкувалися із головою Золочівської РДА Володимиром Недзельським.

Для наших глядачів ми дізнавалися відповіді на наступні питання: Чи задоволений голова Золочівської РДА результатами виборів у районі? Чи будуть якісь зміни в керівних посадах, якщо будуть то які? Чи надаються в районі та в місті Золочеві земельні ділянки учасникам АТО? Як справи із торф’яною пожежею, чи вже вдалося загасити? Чи готовий район до зими? Які є запити до Золочівської райдержадміністрації від громадян району?

А також бесіда була про ремонт доріг та реформи..Відео

За матеріалами Золочів.нет

 

Скористайтесь правом на податкову знижку до кінця року

Золочівське відділення Буської ОДПІ нагадує, що прийом податкових декларацій від громадян на отримання податкової знижки за підсумками 2014 року здійснюється до кінця цього року.

Право на отримання податкової знижки мають громадяни, які в 2014 році отримували дохід у вигляді заробітної плати та понесли витрати зі сплати коштів за навчання закладам освіти, процентів за іпотечним кредитом; страхували себе або членів своєї сім`ї; понесли витрати на оплату допоміжних репродуктивних технологій, на оплату вартості державних послуг, пов'язаних з усиновленням дитини та інш. (п.166.3. ст.166 ПКУ).

Тобто, щоб скористатися таким правом, громадянину необхідно до 31 грудня 2015 включно подати до податкової інспекції за місцем проживання (реєстрації) річну податкову декларацію про майновий стан і доходи та додаток 6 до неї. Крім того, необхідно зібрати всі підтверджуючі документи, які пов’язані з понесеними у звітному році витратами, а саме: платіжні та розрахункові документи (квитанції); договори, що ідентифікують надавача послуг і їх отримувача; документи, що підтверджують особу отримувача знижки (паспорт) та ступінь споріднення (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб) при відшкодуванні витрат за членів сім`ї першого ступеня споріднення; довідку про отримані у звітному році доходи.

Додаткову інформації можна отримати в Центрі обслуговування платників Золочівської ОДПІ, або за телефоном (265) 7-10-34.

 

18.11.20155

 

В рамках відзначення Дня Гідності і Свободи у районі проводиться конкурс дитячого малюнка.

Автори кращих робіт отримають патріотичні подарунки.

Детальніше на "Золочів.нет".

 

Відбулося засідання оргкомітету

Голова райдержадміністрації Володимир Недзельський 18 листопада 2015 року провів засідання оргкомітету з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи. Цьогоріч гасло під яким відбуватимуться заходи – "Це вільні творять майбутнє".

"Пропоную залучити до святкування широке коло громадськості, 17 листопада 2015 року на нараді-семінарі у райдержадміністрації пролунало звернення до голів місцевих рад району з проханням підтримати заходи та взяти участь спільно з громадами місцевих рад", - наголосив Володимир Недзельський.

У засіданні взяла участь голова громадської ради при райдержадміністрації Людмила Бохна, яка зазначила, що є думка якнайширшого залучення громади до відзначення Дня Гідності і Свободи та проведення екуменічного молебеня за щасливе майбутнє України. В ході обговорення учасники засідання подавали пропозиції щодо проведення заходу.

За підсумками засідання вирішено заходи до Дня Гідності та Свободи провести 21 та 22 листопада 2015 року, а також дано доручення щодо медичного забезпечення; громадського порядку під час проведення заходів.

Програма заходів:

У суботу, 21 листопада 2015 року о 18.00 год. на площі Незалежності біля міської ради відбудеться молебень за Україну, панахида за Героями Небесної Сотні та виступи учасників Революції Гідності, громадськості. Розпочнуться заходи з покладання лампадок до стенду Героям Небесної Сотні.

У неділю, 22 листопада 2015 року о 16 год. в районному Народному домі ім.І.Білозора відбудеться вечір з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.

 

17.11.2015

 

Голова райдержадміністрації Володимир Недзельський 17 листопада 2015 року взяв участь в установчій сесії Золочівської міської ради.

В ході засідання з числа депутатського корпусу міської ради обрано секретаря. Ним став Олег Сидорович – лідер політичної партії "ПАТРІОТ".

 

Про хід робіт щодо готовності дорожніх служб до дій в умовах осінньо-зимового періоду 2015/2016 року

Це основне питання засідання комісії ТНБ та НС, яке провів сьогодні, 17 листопада 2015 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський - голова комісії.

В ході проведення засідання комісія вирішила:

Золочівському ШРП №1 Львівської ДЕД (П.Ковалик), Філії "Золочівський райавтодор" (О.Дупелич), Золочівському МВЖКП (В. Газда), ТзОВ «Технобудцентр» (Ю. Ханін):

1. Забезпечити щоденний контроль за станом і утриманням вуличної мережі та автодоріг на адміністративних територіях.

2. Своєчасно проводити розчистку автодоріг від снігу, ефективно застосувати сипучі матеріали для безперервного і безперешкодного пропуску техніки по автодорогах та забезпечення постійного автодорожнього сполучення з населеними пунктами району. Основні зусилля зосередити на автодорогах державного значення.

3. На випадок виникнення надзвичайних ситуацій створити запаси пально-мастильних матеріалів для забезпечення роботи техніки, задіяної для зимового утримання доріг.

4. У разі виникнення заторів на дорогах внаслідок складних метеорологічних умов уточнити (за необхідності розробити) схеми тимчасової стоянки техніки. Не допускати її відстою у невизначених для цього місцях.

Негайно інформувати Золочівський РВ ГУ ДСНСУ у Львівській області за тел.. 101. 4-23-11, чергового райдержадміністрації за тел.. 4-24-96.

5. Організувати взаємодію з Золочівським РВ ГУ МВС України у Львівській області щодо контролю за станом доріг, своєчасним обмеженням чи припиненням руху по них у випадку ускладнення погодних умов, виникнення на автодорогах снігових заметів та заторів.

6. Спільно з керівниками підприємств, установ, організацій та військових частин визначити (уточнити) перелік техніки, яка може бути додатково залучена на договірних засадах для ліквідації наслідків надзвичайних ситуації на автодорогах у зимовий період 2015/16 року, та розробити і погодити механізм її залучення.

7. Забезпечити в період снігопадів, ожеледиці, інших несприятливих погодних умов першочергову обробку посипним матеріалом проїжджих частин вулиць зі складними умовами руху, головних магістральних вулиць і вулиць центральних частин населених пунктів, а також вулиць, по яких проходять маршрути руху громадського транспорту загального користування.

 

Нарада-семінар з головами місцевих рад району

У сесійній залі райдержадміністрації Володимир Недзельський голова Золочівської райдержадміністрації провів 17 листопада 2015 року нараду-семінар з головами місцевих рад району. Володимир Недзельський привітав новообраних голів міських, селищної, сільських рад та побажав плідної праці.

Про фінансування дитячих дошкільних установ у 2016 році та затвердження бюджетів місцевих рад на 2016 рік розповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Мудра. "Законом України від 28.12.2014 року № 79-VІІІ "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо реформи міжбюджетних відносин" серед низки змін щодо міжбюджетних відносин унесено корективи й до статей видатків на дошкільну освіту. Тож у 2016 році у зв'язку з такими нововведеннями бюджетного законодавства утримання дошкільних начальних закладів передано на районний рівень.

Таким чином, органам місцевого самоврядування необхідно прийняти рішення про передачу дитячих дошкільних установ, як юридичної особи з комунальної власності до спільної власності територіальних громад району та провести усі організаційні та інші питання щодо передання", - зазначила Галина Мудра начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Крім цього, доповідачем наголошено про необхідність прийняття місцевих бюджетів на 2016 рік до 25 грудня 2015 року.

Начальник відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації Ольга Попадюк повідомила новопризначеним головам місцевих рад про перелік адміністративних послуг, які надаються Центром.

Про проведення Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» та про утилізацію твердих побутових відходів наголосив Володимир Недзельський – голова райдержадміністрації.

 

16.11.2015

 

Відбулося засідання оргкомітету

Голова райдержадміністрації Володимир Недзельський провів засідання оргкомітету з питання відзначення Дня Гідності та Свободи.

В ході обговорення визначено провести 22 листопада 2015 року о 16 год. в районному Народному домі ім.І.Білозора вечір з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.

 

Золочів'янин отримав нагороду європейського значення

Цими вихідними, а саме 14 листопада 2015 року у Німеччині в місті Крефельд відбувся відкритий чемпіонат Німеччини по кіокушинкай карате. В даному турнірі приймав участь спортсмен з Львівської області федерації кіокушинкай карате (WKO) – золочів'янин Юрій Красота, який став чемпіоном в категорії більше 80 кг.

Також, Юрій був нагороджений кубком "За кращу техніку".

 

Європейський день захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації

Цього року 18 листопада європейська спільнота вперше відмічатиме Європейський день захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації. Ця ініціатива Ради Європи стане завершенням кампанії «Один із п'яти». Для попередження ситуацій насильства вкрай важливо відкрито обговорювати проблему, проводити відповідне навчання фахівців, здійснювати просвітницьку діяльність серед батьків та дітей.

Сексуальне насильство та сексуальна експлуатація дітей є серйозним порушенням прав дитини та має довготривалі і руйнівні наслідки на все життя. За даними Ради Європи кожна пята дитина (в Україні - 21%) страждає від різних форм сексуального насильства. У понад 80% таких випадків злочинець є знайомою для дитини людиною. У випадку, коли агресор є близьким родичем, дитина може не розповідати про насильство аж допоки не стане дорослою. А може не розповісти ніколи.

Основними завданнями Європейського дня захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації є:

- підвищення рівня обізнаності суспільства про проблему сексуального насильства та сексуальної експлуатації дітей; >

- сприяння відкритій дискусії щодо питань попередження сексуального насильства та сексуальної експлуатації дітей. З метою відзначення Європейського дня захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації спеціалістами ССДМ заплановані проведення групових заходів профілактичного змісту в навчальних закладах району.

Відео розроблене Радою Європи в рамках кампанії «Один із п'яти». Відео>>>

 

Щодо проведення Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел»

Інформуємо, що з 28 жовтня 2015 р. за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України розпочався щорічний Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел».

До участі запрошуються всі не байдужі до діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, Конкурс має на меті розширення в суспільстві практичної природоохоронної діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціональне використання водних ресурсів, підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, розвитку громадянських екологічних ініціатив.

Учасниками Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» можуть бути місцеві державні адміністрації, сільські, селищні та міські ради, колективні та індивідуальні земле- і водокористувачі, установи, підприємства усіх форм власності, загальноосвітні, професійно-технічні, позашкільні та вищі навчальні заклади, засоби масової інформації, громадські організації, окремі громадяни, які надіслали до Конкурсної комісії відповідно оформлені матеріали з підсумками своєї діяльності у сфері охорони та оздоровлення водних об’єктів України. Переможці будуть нагороджені цінними призами.

Більш детальна інформація про Всеукраїнський Конкурс «До чистих джерел» на сайті Мінприроди України за посиланням http://menr.gov.ua/index.php/public/dzherela .

 

13.11.2015

 

Володимир Недзельський взяв участь у представленні нового начальника районної поліції

Сьогодні, 13 листопада 2015 року, на Золочівщині керівництву району, силовикам, керівному складу районної поліції було представлено нового очільника Золочівського відділу поліції.

Керманичем Золочівського відділу поліції Головного управління Національної поліції України у Львівській області став підполковник Андрій Мархонь. Вітали новопризначеного керівника поліції голова райдержадміністрації Володимир Недзельський та в. о. голови районної ради Андрій Леськів. «Хочу завірити, що поліція буде виконувати свої обов’язки професійно і якісно», – сказав підполковник Андрій Мархонь.

Нагадаємо, 2 вересня 2015 року голова українського уряду Арсеній Яценюк оголосив про створення Національної поліції. До складу Національної поліції входять підрозділи кримінальної та патрульної поліції, а також органи досудового розслідування, поліція охорони та поліція особливого призначення.

 

12.11.2015

 

В Золочівській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області відбулося засідання «круглого столу» за участі представників малого та середнього бізнесу, голови Золочівської РДА, під час якого обговорено актуальні питання діяльності фіскальної служби щодо наповнення дохідної частини бюджету, адміністрування акцизного податку та основних аспектів податкової реформи .

На початку заходу начальник інспекції Роман Денис ознайомив присутніх з підсумками роботи інспекції в напрямку забезпечення надходжень до бюджету. За його словами, незважаючи на нестабільну економічну ситуацію в країні надходження до бюджетів всіх рівнів зросли.

Зокрема, за 10 місяців цього року головним офісом Золочівської ОДПІ забезпечено надходжень до загального фонду Державного бюджету в сумі 36928,5 тис. гривень. До місцевого бюджету Золочівського району зібрано 67884,6тис.грн.., що на 12538,5 тис.грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року, та на 9999,3 тис.грн.- від планових призначень. В розрізі основних платежів надійшло: податку на доходи фізичних осіб-38442,1 тис.грн., плати за землю – 11247,6 тис.грн., єдиного податку – 9189,3тис.грн., акцизного податку - 4963,3тис.грн.

Посадовець наголосив, що з початку року змінено нормативи зарахування окремих видів доходів у розрізі бюджетів та порядок адміністрування деяких податків і платежів, зокрема, акцизного податку. Зосередив увагу на особливостях нарахування та сплати акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів, правильність відображення даного платежу у податковій звітності .

В ході зустрічі розглянуті оприлюднені ініціативи Міністерства фінансів України та парламентського комітету з питань податкової та митної політики щодо основних напрямків реформування податкової системи.

Відповідними проектами законодавчих актів передбачається зменшення навантаження на заробітну плату завдяки зниженню ставок податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування, реформування спрощеної системи оподаткування, спрощення адміністрування податків і зборів тощо. Зокрема, модель Мінфіну передбачає, що чотири ключові податки – єдиний внесок, податок на доходи фізичних осіб, податок на додану вартість та податок на прибуток – мають бути встановлені на однаковому рівні 20 відсотків. Реформування торкнеться і єдиного податку, пропонують об’єднання 2 і 3 груп та обмеження максимального об’єму доходів до 2 млн. гривень.

Альтернативна пропозиція, яку презентував Комітет Верховної Ради з питань податкової та митної політики, передбачає знизити ставку податку на прибуток з 18% до 15%, ставку ПДВ – до 15%, по ПДФО - 10% та по ЄСВ - 20%. Щодо спрощеної системи оподаткування, то пропонується збільшення ставок для «єдинщиків» 3 групи ( у 2016 році – 3% + сплата ПДВ, або 6% без ПДВ; у 2017 році - 4% + сплата ПДВ, або 8% без ПДВ, у 2018 році -5% + сплата ПДВ, або 10% без ПДВ), зменшення річного обсягу доходу до 5 млн.грн., та інш.

На думку учасників заходу, реформа податкової системи є вкрай важливою в умовах сьогодення та повинна забезпечити, перш за все, податкову стабільність, уникнення подвійного тлумачення норм Податкового кодексу, протиріч та непорозумінь у його застосуванні на практиці. Це з одного боку, полегшить становище платників податків, а з іншого, призведе до можливості чіткого виконання податковими органами своїх контролюючих функцій.

На завершення зустрічі учасники отримали відповіді на проблемні запитання, які їх цікавили.

 

Розпочато підготовку до святкування свята Миколая

19 грудня найочікувашіший день у році для малят, адже саме цього дня Святий Миколай приходить у кожну українську хату з подарунками. Але найбільше в очікуванні на дарунки від Святого Миколая діти пільгових категорій. У Золочівському районі прийнято "Програму заходів до Дня святого Миколая для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців районного дитячого будинку "Рідний дім", дітей-інвалідів, дітей пільгових категорій, дітей військових, які перебували чи перебувають у зоні АТО, дітей тимчасово переселених осіб із зони АТО та Криму, які проживають чи навчаються в навчальних закладах на території Золочівського району.

На виконання даної Програми районним центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді проводиться підготовча роботи, а саме: уточнюються списки дітей внутрішньо переміщених осіб; дітей-інвалідів, дітей –сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування. Проводиться моніторинг сімей, батьки яких є учасниками АТО та дітей із сімей, які потрапили у складні життєві обставини з метою охоплення їх заходами Програми.

Сьогодні, 12 листопада 2015 року фахівцями центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді райдержадміністрації проведено зустріч з молодіжним театром "Край" та обговорено сценарій театралізованого дійства "Миколай мандрує по землі", що відбудеться в грудні у м. Золочеві до Дня Святого Миколая.

 

Відбулися урочистості, присвячені Дню працівників сільського господарства

12 листопада 2015 року у залі засідань районної ради відбулися урочистості, присвячені Дню працівників сільського господарства. Аграріїв Золочівщини привітали голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський та в. о. начальна управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Зеновій Леськів. Заступник керівника апарату – начальник відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації Галина Семчишин зачитала розпорядження голови райдержадміністрації про нагородження грамотами ветеранів і працівників галузі сільського господарства, керівників агропідприємств, які вручив голова райдержадміністрації Володимир Недзельський.

Начальник Навчального центру Національної гвардії України Віктор Кулик подякував керівникам агропідприємств, які проявили активну громадянську позицію та зробили вагомий внесок у зміцнення обороноздатності держави. У своєму виступі Володимир Недзельський наголосив: "Золочівський край славетний прадавніми землеробськими традиціями, щирими та працьовитими людьми. Виконуючи свій обов’язок щодо формування продовольчого потенціалу держави, наші невтомні сільські трударі щоденною копіткою працею роблять вагомий внесок у зміцнення економіки району, покращення добробуту її жителів. Висловлюю шану і подяку всім, хто з року в рік забезпечує стабільне зростання агропромислового комплексу району — хліборобам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва — всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом".

Військовий оркестр та художні колективи району провели концертну програму з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.

 

11.11.2015

 

Умови застосування РРО платниками єдиного податку – підприємцями

Золочівське відділення Буської ОДПІ нагадує, що відповідно до пункту 296.10 статті 296 Податкового кодексу України платники єдиного податку II та III груп (фізичні особи-підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 млн. гривень не застосовують реєстратори розрахункових операцій.

У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1 млн. гривень застосування РРО для такого платника єдиного податку є обов’язковим з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку.

Інформацію щодо порядку реєстрації РРО в територіальних органах фіскальної служби можна отримати в Центрі обслуговування платників Золочівської ОДПІ. ГДІ з питань комунікацій У місцевих радах району проходять установчі сесії

 

8-9 листопада відбувся Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер». Конкурс проводиться з метою популяризації і поглиблення знань з інформатики, інформаційних та комп’ютерних технологій серед учнів, поширення та впровадження національних освітніх технологій за кордоном, аналізу та запровадження сучасних прогресивних освітніх зарубіжних технологій в Україні.

Основними завданнями Конкурсу є:

- підвищення рівня комп’ютерної грамотності учнів;

- впровадження сучасних інформаційних та комунікаційних технологій в організацію навчального процесу та позакласної роботи;

- ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп’ютерною технікою та літературою з цих галузей знань;

- активізація творчої діяльності вчителів.

Учасники Конкурсу виконують завдання двох типів:

- тестові завдання з кількома варіантами відповідей, з яких потрібно обрати правильні;

- інтерактивні завдання, у яких отримання правильної відповіді передбачає виконання відповідної послідовності операцій на комп’ютері.

Цього року у конкурсі взяли участь 694 учні 2-11 класів (минулого року 653) з 30 загальноосвітніх шкіл району. Результати конкурсу будуть оголошені після опрацювання.

 

У місцевих радах району проходять установчі сесії

Впродовж тижня у районі проводяться установчі сесії у місцевих радах району. 10 листопада 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський спільно з фахівцем оргвідділу облдержадміністрації взяв участь у засіданні сесій Колтівської та Руда-Колтівської сільських рад. Традиційно роботу сесій розпочато з виконання Державного Гімну України. В ході засідань депутатські корпуси сільських рад обрали секретарів: у Колтівській сільській раді секретарем обрано Галину Михаліцьку, а у Руда-Колтівській – Олександру Коломойцеву.

Відповідно до графіку виїздів голови райдержадміністрації у населені пункти району після сесій голова райдержадміністрації Володимир Недзельський зустрівся з жителями сіл сільських рад.

У Колтівській сільській раді на зустріч прийшли громадяни сіл Верхобуж, Колтів, Кругів. В ході зустрічі піднімалися актуальні питання територій . Тематика питань жителів сіл Руда-Колтівська, Опаки і Хмелева Руда-Колтівської сільської ради в основному стосувалась адмінреформи.

Жителі усіх сіл піднімали питання пасажирських перевезень, зокрема графіків руху по відповідних маршрутах.

«Основна ціль зустрічей з мешканцями – це вивчення проблемних питань сільських територій з метою включення їх до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Золочівського району на 2016 рік», - наголосив голова райдержадміністрації Володимир Недзельський.

 

10.11.2015

 

ВРУЧЕННЯ НАГОРОД БАГАТОДІТНИМ МАТЕРЯМ ЗОЛОЧІВЩИНИ

10 листопада 2015 року у приміщенні Колтівської сільської ради голова районної державної адміністрації В. Недзельський вручив нагороду Почесне звання України “Мати-героїня” Бойцун Стефанії Миколаївні, жительці с. Верхобуж, яка народила та виховала п’ятеро дітей. Голова Золочівської райдержадміністрації від імені Президента України Петра Порошенка та голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки привітав багатодітну матір, зазначивши при цьому, що вшанування “Матерів-героїнь” є одним із найважливіших завдань, які вирішуються сьогодні Президентом України, Урядом та органами місцевої виконавчої влади.

Нагорода була вручена у присутності новообраного депутатського корпусу Колтівської сільської ради.

 

На Золочівщині перевірили готовність дорожніх господарств до осінньо-зимового періоду

Перевірки провели в усіх підприємствах, які проводять експлуатаційне утримання автомобільних доріг. Про це повідомив сьогодні, 10 листопада 2015 року, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза після комісійного виїзду у підприємства. «Під час перевірки основну увагу було зосереджено на наявності посипних матеріалів для доріг, пального, а також готовності спеціалізованої техніки до роботи у зимовий період», – розповів перший заступник голови РДА Андрій Кукуруза.

За його словами, очисна та піскорозкидувальна техніка у підприємств перебуває у задовільному стані та готова до осінньо-зимового періоду.

З усієї техніки, яку мають дорожні господарства, лише кілька одиниць несправні та потребують поточного ремонту або заміни автомобільних шин.

Дорожні господарства зобов’язались усунути недоліки упродовж двох тижнів.

 

09.11.2015

 

9 листопада 2015 року з нагоди відзначення Дня української писемності та мови, з метою утвердження державного статусу української мови, піднесення й престижу у школах району проводилися заходи.

З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури проводився XV Всеукраїнський радіо диктант національної єдності до написання якого приєдналися і школярі району.

О 21.10 год. департамент освіти і науки ЛОДА спільно з Львівським обласним радіо організовують написання радіо диктанту для мешканців Львівщини з метою підвищення рівня мовної освіти і культури громадськості, удосконалення навиків майстерного володіння словом.

Відділ освіти райдержадміністрації

 

На Золочівщині з початку запровадження ініціативи про забезпечення учасників АТО земельними ділянками військовослужбовці отримали у власність 87 земельних наділів на площу 56 гектарів.

Ділянки розташовані як в межах, так і поза межами населених пунктів. Учасники АТО планують використати наділи переважно для ведення садівництва (180 земельних ділянок), а також для особистого селянського господарства (41 земельні ділянки) та будівництва і обслуговування житлового будинку (13 земельних ділянок). Загалом землевпорядною службою району надано 234 дозволи на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність загальною площею 88 га. На даний час пропонуються земельні ділянки площами 0,10 га для ведення садівництва на території Почапівської сільської ради за межами населеного пункту.

Відділ Держгеокадастру у Золочівському районі

 

Стартує ІІІ Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»

Про це повідомила заступник керівника апарату-начальник відділу організаційно кадрової роботи райдержадміністрації Галина Семчишин сьогодні, 9 листопада 2015 року під час наради з фахівцями сектору молоді та спорту, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. «Конкурс проводитиметься серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх і вихованців позашкільних навчальних закладів, членів дитячих і молодіжних громадських організацій України.

Це відкритий захід, що проводиться з метою привернення уваги до розвитку українсько-литовських відносин у різних сферах суспільного життя, пропаганди європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою», - наголосила Галина Семчишин. Основними завданнями Конкурсу є: - розвиток у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни; - формування у молоді демократичних, європейських цінностей, розуміння прав і свобод людини, високих соціальних, культурних, освітніх стандартів; - підвищення значущості ідеї єдності та дружби України і Литовської Республіки серед молодих учасників.

Організаторами конкурсу є Посольство Литовської Республіки в Україні та Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця». Переможці ІІІ Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць» у 2016 році нагороджуватимуться дипломами і цінними подарунками. За рішенням журі Конкурсу автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в рамках культурного обміну. Фінал конкурсу відбуватиметься у березні 2016 року в м. Києві. За підсумками наради прийнято рішення поінформувати про проведення конкурсу молодь району.

 

Платники Золочівської ОДПІ сплатили до Зведеного бюджету понад 155 млн. гривень

За січень - жовтень 2015 року суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку в чівській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області перерахували до бюджетів усіх рівнів 155615,2 тис.грн. податків та зборів, з них на Перемишлянщині – 50802,2 тис.гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 27,2 %, або на 33317,3 тис.грн.

При цьому Державний бюджет отримав 56152,8 тис.грн., що на 6449,7 тис.грн. більше від планових призначень. До місцевих скарбниць мобілізовано 99462,4 тис.грн., розрахункові показники перевиконано на 12365,1 тис. гривень.

 

Презентація книги "Жуличі. Василь Пачовський"

8 листопада 2015 року в читальному залі Золочівської ЦРБ ім. І.Франка шанувальників книги зібрала подія народження нової книги по історії одного із сіл Золочівщини - мальовничого села Жуличі.

На презентацію книги зібралися небайдужі люди, яким дорога історія рідного краю, рідного села. Автором-упорядником презентованої книги, також людиною, що найбільше причинилася до пошуку історичних, архівних джерел що лягли в основу збірника є Андрій Квасецький. Ведучим зустрічі, автором поетичних рядків, що ввійшли до складу презентованої книги був Василь Хала.

На зустріч завітала перша вчителька автора-упорядника Ольга Підлиська, яка зібрала початкові матеріали по історії села Жуличі, що ввійшли до першої частини книги.

На зустріч завітали друзі, колеги, односельчани автора, а також багато шанувальників краєзнавчої літератури. Перші читачі книги висловлювали свої враження від змісту презентованої книги, подяку видавцю, а також авторам, що долучилися до виходу у світ збірника.

 

06.11.2015

 

6 листопада 2015 року виповнюється 204 роки з Дня народження поета, громадського діяча, священика, Будителя Галичини Маркіяна Шашкевича. З метою вшанування світлої пам’яті Маркіяна Шашкевича на площі Вічевій м. Золочева відбулася заупокійна панахида та покладання квітів до пам'ятника великому просвітителеві. У заходах взяли участь голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський, духовенство, представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій, громадськість.

«За 32 прожиті роки Маркіян Шашкевич визначився на Західній Україні як перший народний поет, прозаїк, публіцист і перекладач. Поетична спадщина поета — коштовна перлина в духовній скарбниці не тільки Золочівщини, Львівщини, але й усього українського народу. Він мав коротке, але плідне життя…», - зазначив голова райдержадміністрації Володимир Недзельський.

 

Цього ж дня, 6 листопада 2015 року урочистості за участю керівництва району, керівників державних установ, учнів шкіл відбулися і біля музею-садиби Маркіяна Шашкевича у с. Підлисся.

Перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза та заступник керівника апарату-начальник відділу організаційно-кадрової роботи Галина Семчишин поклали корзину квітів до пам'ятника Маркіяну Шашкевичу.

Директор музею Марія Особа провела екскурс у життя Маркіяна Шашкевича. Священнослужителями відправлено панахиду світлої пам’яті отця Маркіяна Шашкевича.

Прозвучала і літературно-музична композиція у виконанні учнів Білокамінського НВК.

 

05.11.2015

 

5 листопада 2015 року відбулася ХLІV (позачергова) сесія Золочівської районної ради. У засіданні взяв участь голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський.

Порядок денний ХLІV (позачергової) сесії районної ради:

1. Про внесення змін до районного бюджету Золочівського району на 2015 рік.

2. Про затвердження угод про передачу видатків на виконання повноважень між місцевими бюджетами.

3. Про затвердження розпоряджень голови Золочівської районної державної адміністрації.

4. Різне.

У питанні «Різне» виступили з подячним словом депутати Ганна Сорока, Станіслав Федина, Адам Мокринський та голова Золочівської РДА Володимир Недзельський.

А також, із словами подяки до депутатського корпусу, голів місцевих рад району, виконавчого апарату районної ради звернувся виконуючий обов’язки голови районної ради Андрій Леськів. Депутати районної ради висадили липову алею Героям Небесної Сотні.

 

Розпочато роботу по складанню проекту бюджету на 2016 рік

У фінансовому управлінні райдержадміністрації відбулася скайп-нарада з департаментом фінансів 5 листопада 2015 року. За підсумками скайп-наради у фінансовому управлінні райдержадміністрації проведено нараду із спеціалістами фінансового управління та дано доручення, одне з яких це розпочати підготовчу роботу по складанню проекту бюджету на 2016 рік.

Також начальнику бюджетного відділу фінансового управління О. Навроцькій доручено:

- провести аналіз забезпеченості асигнуваннями на заробітну плату та енергоносії до кінця поточного року;

- підготувати листи головним розпорядникам коштів про подання заходів спрямованих на покриття дефіциту та асигнуваннях на заробітну плату на енергоносії.

Начальнику відділу доходів фінансового управління А. Кмицю доручено:

- провести аналіз використання коштів державного фонду регіонального розвитку та субвенцій з обласного бюджету по реалізації проектів.

 

04.11.2015

 

Проведено засідання колегії

4 листопада 2015 року про уточнення районного бюджету Золочівського району на 2015 рік та стан кадрової роботи у фінансовому управлінні райдержадміністрації розглянуто на засіданні колегії райдержадміністрації, що проводив голова райдержадміністрації Володимир Недзельський. «Кадрова робота у фінансовому управління проводиться з дотриманням законів України «Про державну службу», «Про засади запобігання та протидії корупції» та Загальних правил поведінки державного службовця, проводяться економічні навчання з працівниками, на яких вивчаються найактуальніші питання сьогодення, що стосуються економіки, бюджетного процесу, дотримання законодавства протикорупційних діянь», - наголосила під час виступу начальник фінансового управління Галина Мудра.

За підсумками засідання колегії прийнято відповідні рішення, а питання уточнення районного бюджету Золочівського району на 2015 рік передано на розгляд бюджетної комісії районної ради.

 

У районній раді 4 листопада 2015 року відбулося засідання бюджетної комісії у якому взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Недзельський та перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза.

Члени комісії підтримали поданий колегією райдержадміністрації проект рішення про внесення змін до районного бюджету Золочівського району на 2015 рік, а також погодили порядок денний 44 позачергової сесії районної ради, до якого крім питання внесення змін до районного бюджету Золочівського району на 2015 рік увійшло ще два проекти питань: про затвердження угод про передачу видатків на виконання повноважень між місцевими бюджетами; про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації.

 

03.11.2015

 

Зустріч голови райдержадміністрації із лідерами політичних партій

Сьогодні, 3 листопада 2015 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський зустрівся з лідерами політичних партій, що подолали 5% бар’єр і формуватимуть депутатський корпус районної ради. Це такі політичні партії, як «Самопоміч», «Солідарність», «УКРОП», «Батьківщина», «СВОБОДА», Радикальна партія Олега Ляшка, Громадянська, позиція, НРУ, Народний контроль.

В ході проведення зустрічі обговорено питання формування проукраїнської коаліції, в основу якої повинні бути закладені цінності Революції Гідності та Майдану. «Основна мета з якою повинна формуватися коаліція у районній раді – це створення стабільного соціально-економічного розвитку Золочівського району. Незважаючи на те, що сьогодні Україна переживає доволі тяжкі часи, ми повинні зробити все можливе щоб забезпечити стабільний розвиток нашого району», - наголосив голова райдержадміністрації Володимир Недзельський підсумовуючи зустріч.

 

Фінансування листопадових пенсій розпочато

Управлінням Пенсійного фонду України в Золочівському районі з 02.11.2015 року розпочато фінансування листопадових пенсій згідно Графіка поденного фінансування виплати пенсій та грошової допомоги, погодженого на поточний місяць. Ресурсне забезпечення видатків Фонду здійснюється за рахунок визначених джерел надходжень та коштів Державного бюджету України.

Потреба коштів на листопад 2015 року складає 27,023 млн.грн. Згідно статті 47 Закону України від 09.07.2003 №1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсія виплачується щомісяця у строк не пізніше 25 числа. Пенсійний фондом запроваджено щоденне фінансування пенсій з 4 по 25 число.

Управлінням Пенсійного фонду України в Золочівському районі

02.11.2015

 

У районі стартував осінній призов

Сьогодні, 2 листопада 2015 року у Золочівському районному військовому комісаріаті відбулася перша відправка призовників до лав Збройних Сил України. Призовники з вищою освітою служитимуть рік, без вищої освіти - півтора року. Водночас строковиків обіцяють не залучати до бойових дій на Донбасі.

Нагадаємо, призов на строкову службу скасували восени 2013 року, проте влада вирішила поновити його у зв'язку з російською агресією.

 

КАНІКУЛИ – осінь 2015

З метою профілактики вчинення неповнолітніми особами адміністративних і кримінальних правопорушень, утягнення їх дорослими в протиправну діяльність, негативних проявів у підлітковому середовищі, забезпечення соціального та правового захисту дітей, а також виявлення дітей, що залишилися без догляду дорослих на виконання доручення МВС України «Про проведення загальнодержавних профілактичних заходів «Канікули» під час осінніх шкільних канікул у Золочівському районі з 26 жовтня по 08 листопада 2015 року проводяться профілактичні заходи «Канікули» за участю служби у справах дітей.

Впродовж усієї операції співробітники кримінальної міліції у справах дітей спільно з відповідними службами стежитимуть, як проводять свій вільний час школярі. Наглядатимуть за тим, аби неповнолітні не були втягненні у злочинну діяльність, пияцтво, зайняття жебрацтвом. Проводитимуть комплексні заходи з виявлення закладів, які продають підліткам алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби. Регулярно здійснюватимуть перевірки закладів розваг щодо недопущення перебування там дітей довше дозволеного часу.

Міліціонери виявлятимуть та притягуватимуть до відповідальності батьків, які ухиляються від виконання обов’язків, вдаються до насильства та жорстокого поводження в сім’ї.

У зв’язку з погіршенням погодних умов, зниженням температури повітря, з метою попередження переохолодження дітей, які не мають постійного місця проживання, опинились у складних життєвих обставинах нагадуємо дорослим, що відповідальність за виховання дітей покладено законодавством України.

СКМСД Золочівського РВ ГУМВСУ

 

30.10.2015

 

30 жовтня 2015 року Галина Семчишин заступник керівника апарату - начальник відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації провела засідання комісії з питань захисту прав дітей. На засіданні розглядалися питання: про доцільність (недоцільність) позбавлення батьківських прав батька відносно 2 дітей; про надання згоди на відчуження ½ частки квартири; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; про затвердження індивідуальних планів дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

По піднятих питаннях комісійно прийнято відповідні рішення.

 

У районі відбулася перша установча сесія

30 жовтня 2015 року у сесійній залі Ясеновецької сільської ради відбулася перша установча сесія. Новообраного голову сільської ради Василя Мисака вітав перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза.

Також під час засідання сесії обрали секретаря - Марію Захарчук та створили постійні депутатські комісії з депутатського корпусу сільської ради.

 

Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту

Соціальний захист військовослужбовців та людей, мобілізованих на військову службу, сьогодні – одне з найбільш актуальних питань в українському суспільстві. Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо статусу осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність» № 291- VIII від 7 квітня 2015 року, який набрав чинності 22 червня 2015 року, внесено зміни до ст.ст. 6,7,9 та п.1 ст.10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Зазначеним вище Законом розширено коло осіб, які за певних умов відносяться до учасників бойових дій, інвалідів війни та членів сімей загиблих та померлих військовослужбовців. Тобто, за наявності відповідних документів, що підтверджують статус інваліда війни, учасника бойових дій або ж члена сім’ї загиблого або померлого військовослужбовця, такі особи, якщо вони – пенсіонери можуть розраховувати на встановлення підвищень до пенсій, отримання пенсії, незалежно від факту роботи, в повному обсязі. Інвалідам війни I групи до пенсії встановлено підвищення у розмірі - 50%, II групи – 40%, III групи – 30% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, для учасників бойових дій – 25% зазначеного розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. З 1 вересня 2015 року цей показник становить 1074 грн.

Також законодавчо визначено, що інвалідам війни та учасникам бойових дій, у яких щомісячний розмір пенсійних виплат (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації та інших доплат до пенсій, встановлених законодавством, крім пенсій за особливі заслуги перед Україною) не досягає в інвалідів війни I групи – 285% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (з вересня 2015 року – 3060,90 грн.), II групи – 255% (з вересня 2015 року – 2738,70 грн.), III групи – 225% (з вересня 2015 року – 2416,50грн.), учасників бойових дій – 165% (з вересня 2015 року – 1772,10 грн.), виплачується щомісячна державна адресна допомога до пенсії у сумі, якої не вистачає до зазначених розмірів. З 1 квітня 2015 року Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» № 213 – VIII від 2 березня 2015 року внесено зміни до ряду законів, які регулюють питання пенсійного забезпечення громадян, щодо порядку виплати пенсій працюючим пенсіонерам.

Проте обмеження щодо виплати пенсій працюючим пенсіонерам не поширюються на інвалідів війни та учасників бойових дій. Крім того, що працюючій особі, пенсія виплачується в повному обсязі, її розмір переглядається залежно від наданого статусу. Отже, у разі отримання особою, яка є пенсіонером відповідного посвідчення (наприклад, встановлення статусу інваліда війни або учасника бойових дій), копію посвідчення необхідно подати до управління Пенсійного фонду України за місцем отримання пенсії для проведення необхідних перерахунків.

Управління Пенсійного фонду України у Золочівському районі

29.10.2015

 

Порядок діяльності відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, легалізації об’єднань громадян та засобів масової інформації Золочівського районного управління юстиції Львівської області.

Відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, легалізації об’єднань громадян та засобів масової інформації Золочівського районного управління юстиції Львівської області (далі – відділ) діє у складі Золочівського районного управління юстиції Львівської області (далі – управління юстиції), є його структурним підрозділом. Відділ підпорядковується начальнику Золочівського районного управління юстиції Львівської області Відділ у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, наказами Головного територіального управління юстиції у Львівській області, наказами Золочівського районного управління юстиції Львівської області, іншими актами законодавства та Положенням про відділ.

Основними завданнями відділу є забезпечення реалізації державної політики у сферах державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, реєстрації (легалізації) об’єднань громадян, громадських спілок, інших громадських формувань, статутів. Відділ відповідно до покладених на нього завдань:

1. узагальнює практику застосування законодавства з питань, що належать до його повноважень, готує пропозиції щодо його вдосконалення та подає їх на розгляд начальнику управління юстиції;

2. здійснює державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців відповідно до законодавства;

3. надає інформацію з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців відповідно до законодавства;

4. приймає рішення щодо реєстрації громадських об’єднань, прийняття повідомлення про утворення громадського об’єднання, місцевих та первинних професійних спілок та їх об’єднань, реєстрації структурних утворень політичних партій, державної реєстрації місцевих асоціацій органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням асоціацій з урахуванням адміністративно-територіальних одиниць, на які поширюється діяльність органів місцевого самоврядування, що об’єднуються, регіональних (місцевих) творчих спілок, територіальних осередків всеукраїнських творчих спілок, місцевих організацій роботодавців та їх об’єднань, місцевих асоціацій кредитних спілок, статутів територіальних громад сіл, селищ, міст (крім міст Києва та Севастополя), вносить до Реєстру громадських об’єднань відомості про відокремлені підрозділи громадських об’єднань та видає громадському об’єднанню виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців;

5. приймає рішення щодо взяття до уваги повідомлення про належність організації місцевих, обласних, регіональних, республіканських, всеукраїнських професійних спілок до відповідної профспілки; реєстрації (погодження або взяття до відома) змін до статутних документів громадських формувань, взяття до відома інформації про зміни у складі керівних органів громадських формувань, прийняття повідомлень про зміни до статутів громадських об’єднань, зміни у складі керівних органів громадських об’єднань, зміну особи (осіб), уповноваженої(их) представляти громадське об’єднання, зміну місцезнаходження громадських об’єднань, припинення громадських об’єднань та інших громадських формувань;

6. виконує функції реєстратора Єдиного реєстру громадських формувань, Реєстру громадських об’єднань;

7. готує звітність щодо зареєстрованих (легалізованих) громадських формувань та їх статутів, яка подається до управління юстиції;

8. здійснює контроль за додержанням структурними утвореннями політичних партій положень статутів політичних партій, Конституції та законів України; 9.веде Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, Єдиний реєстр громадських формувань, Реєстр громадських об’єднань;

10. здійснює заходи з підвищення кваліфікації державних реєстраторів юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, інших державних службовців, проводить відповідні наради, семінари;

11. здійснює прийом громадян та розгляд письмових звернень громадян, звернень та запитів народних депутатів України, забезпечує розгляд запитів на публічну інформацію;

12. здійснює інші повноваження на основі та на виконання Конституції та законів України, актів Президента України і Кабінету Міністрів України.

Реєстраційна служба Золочівського РУЮ

АНОНС

Золочiвська ОДПI 30 жовтня 2015 року з 11.00 год. до 12.30 год. в примiщеннi інспекції (м.Золочів, вул. Лермонтова, 1, громадська приймальня) проводить семінар на тему: ,,Актуальні питання щодо обчислення і сплати місцевих податків, рентних платежів, ПДВ та податку на доходи фізичних осіб ”.

ГДІ з питань комунікацій

 

Інформація про виконані заходи щодо запобігання корупційним проявам в управлінні Пенсійного фонду України в Золочівському районі

На виконання вимог законів України “Про запобігання корупції”, “Про державну службу”, “Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014 — 2017 роки”, наказу Пенсійного фонду України від 14.04.2015 №63 “Про програму Пенсійного фонду України щодо впровадження антикорупційних заходів на 2015 рік” та з метою вжиття заходів щодо реалізації державної антикорупційної політики, в управлінні Пенсійного фонду України в Золочівському районі затверджено заходи щодо усунення корупційних ризиків на 2015 рік.

З метою реалізації державної програми з виконання Антикорупційної стратегії в управлінні забезпечується здійснення якісного добору та розстановки кадрів на засадах неупередженого конкурсного відбору, їх об’єктивної атестації, оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов’язків і завдань, реалізацію планових завдань, спрямованих на оцінку та усунення (мінімізацію) корупційних ризиків, запобігання корупційним та пов’язаних з корупцією правопорушень. Згідно зі статтею 45 Закону України “Про запобігання корупції” та статті 13 Закону України “Про державну службу” всіма державними службовцями управління Фонду у встановлений строк подані декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік. Копії декларацій у строки встановлені Законом надіслані до Державної фіскальної служби України. Особлива увага приділяється питанню виявлення конфлікту інтересів та його усуненню.

Зокрема, з державними службовцями управління проведено роз’яснювальну роботу щодо обов’язкового повідомлення про наявність конфлікту інтересів та шляхи його врегулювання. Управлінням Фонду забезпечується оприлюднення інформації про закупівлі та використання коштів Пенсійного фонду України відповідно до Закону України “Про здійснення державних закупівель”. У вересні місяці при здійсненні прийому громадян спеціалістами громадської приймальні управління надавалися анкети «таємного покупця» для анонімного анкетного опитування відвідувачів щодо роботи спеціалістів Фонду.

Впродовж 2015 року державні службовці управління до відповідальності за вчинення корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень не притягувались.

Перший заступник начальника управління ПФУ

в Золочівському районі Галина Лазорчик

 

До заходів молодіжної Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене" активно долучаються освітяни.

Так, мобільний загін учнівського самоврядування Золочівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ("Школи здоров'я") став активним учасником акції, провівши рейд "Ми за здоровий спосіб життя". Дана акція спрямована на утвердження здорового способу життя у молодіжному середовищі, формування соціально активного населення, захист неповнолітніх від продажу та вживання алкогольних та тютюнових виробів. Цільовою аудиторією акції є молодь, яка залучається на добровільних засадах до реалізації таких ініціатив акції:

- виявлення фактів порушень чинного законодавства щодо незаконного продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів;

- обстеження вулиць міст і населених пунктів на предмет наявності зовнішньої реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів;

- здійснення інформаційно-просвітницької роботи (розповсюдження друкованої продукції: плакатів, буклетів, книг, проведення консультацій тощо);

- формування відповідального ставлення молоді до свого здоров’я;

- стимулювання активної участі місцевих громад у суспільному житті;

- залучення рекламодавців та засобів масової інформації до створення та розміщення соціальної реклами;

- підтримка молодіжних екологічних ініціатив."

Звичайно, що зусиль школи, адміністрації, ЗМІ не достатньо, щоб норми законодавства у сфері продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів виконувались достеменно. Для цього необхідно, щоб кожний громадянин: чи це звичайний перехожий, чи продавець або власник магазину, багатодітна мама чи бездітний батько, прийняли це за норму. Якщо ми хочемо мати здорову націю, ми повинні докласти максимум зусиль, щоб відвернути, відгородити наших дітей та молодь від шкідливих звичок, алкогольної та тютюнової залежності, наркоманії, прекурсорів і тому подібного. І лише спільними зусиллями нам це під силу.

 

28.10.2015

 

 У райдержадміністрації 28 жовтня 2015 року відбулося засідання оргкомітету з підготовки і проведення урочистих та святкових районних заходів під головуванням заступника керівника апарату – начальника відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації Галини Семчишин.

Розглянуто питання підготовки і відзначення 97-ї річниці проголошення ЗУНР, 204-ї річниці від дня народження М. Шашкевича, Дня працівників соціальної сфери, дня української писемності та мови, вшанування жертв голодоморів. Напрацьовано ряд заходів.

 

Сьогодні, 28 жовтня 2015 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду із представниками правоохоронних і контролюючих органів. «Відповідно до Указу Президента України № 88 від 17.02.2015 року «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році» з 1 жовтня розпочато призов на строкову військову службу», - зазначив голова райдержадміністрації Володимир Недзельський.

За підсумками наради дано доручення Золочівському РВК налагодити співпрацю з місцевими радами щодо оповіщення призовників на території міських, селищної, сільських рад, а також проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед керівників підприємств, установ, організацій, посадових осіб органів місцевого самоврядування та населення про дисциплінарну та кримінальну відповідальність за порушення норм законодавства. Золочівському РВ ГУ МВСУ у Львівській області активізувати роботи з розшуку громадян, які ухиляються від призову на військову службу.

 

Оголошення

про умови надання фінансової підтримки на виконання заходів

Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового комплексу

Львівської області на 2013-2015 роки шляхом субвенції районним бюджетам

 

Назва та юридична адреса установи, куди подаються документи: перелік документів подається до управління (відділу) агропромислового розвитку райдержадміністрації за місцем реєстрації юридичних та фізичних осіб - підприємців. У Золочівському районі - в управління агропромислового розвитку Золочівської райдержадміністрації, вул. Чорноволо,3 (к. 417).

Термін подачі документів: з дня оприлюднення оголошення про порядок та умови надання фінансової підтримки на сайті Львівської обласної державної адміністрації - www.loda.gov.ua та у друкованих засобах масової інформації, а закінчується 10 грудня поточного року.

Завдання і заходи з підтримки та розвитку агропромислового комплексу, які будуть фінансуватись.

1. Підтримка галузі тваринництва

Дотація за утримання корів молочного напряму продуктивності надається:

- фізичним особам за утримання 4 і більше корів молочного напряму продуктивності у розмірі, визначеному Департаментом , але не більше 500 грн. на 1 голову ВРХ;

- фізичним особам-підприємцям, юридичним особам, які утримують від 5 до 30 корів молочного напряму продуктивності у розмірі 1 тис.грн. на одну голову ВРХ відповідно до вимог Комплексної програми, затвердженої рішенням сесії ЛОР від 16.05.2013 №760 із змінами від 07.07.2015 №1407. Обсяг фінансової підтримки 3000 тис.грн.

2. Розвиток органічного виробництва

Бюджетні кошти надаються суб’єктам господарювання, які виробляють органічну сільськогосподарську продукцію, на дотацію за посівну площу до 100 га під виробництво органічної продукції, але не більше ніж 500 грн. на 1 га.

Обсяг фінансової підтримки до 100 тис.грн.

3. Дотація на посів сільськогосподарських культур

Дотація надається сільськогосподарським підприємствам, які на поточний рік мають посіви жита озимого і ярого, гречки. Розмір дотації визначається Департаментом, але не більше ніж 500 грн. на один гектар посівів з врахуванням обсягу фінансування виділених на вказаний напрям підтримки. Обсяг фінансової підтримки 500 тис.грн. Фінансова підтримка не надається суб’єктам господарювання, які:

- визнані банкрутами або стосовно яких порушено справу про банкрутство;

- перебувають у стадії припинення юридичної особи або припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця;

- подали завідомо недостовірні відомості та документи під час звернення за наданням державної підтримки;

- мають заборгованість перед бюджетом, Пенсійним фондом України, фондами загальнообов'язкового державного соціального страхування;

- отримали державну підтримку з порушенням умов її надання або умов щодо цільового використання бюджетних коштів, що доведено в установленому порядку;

- отримують аналогічну за видами державну підтримку, строк надання якої не закінчився.

Порядок використання коштів обласного бюджету на виконання заходів Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового комплексу Львівської області на 2013-2015 роки (із змінами), затверджено розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації від 23.10.2015 року №651.

 Також читайте на сайті ОДА:

• Порядок використання коштів обласного бюджету на виконання заходів Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового комплексу Львівської області на 2013-2015 роки (із змінами)

• Розпорядження №651, від 23.10.2015 року "Про затвердження Порядку та Напрямів використання коштів обласного бюджету у 2015 році на виконання заходів Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового комплексу Львівської області на 2013 – 2015 роки (із змінами)" за посиланням http://loda.gov.ua/agr_prohramy 

 

27.10.20155

НАЦІОНАЛЬНА "ГАРЯЧА" ЛІНІЯ

З ПОПЕРЕДЖЕННЯ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА,

ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ТА ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ

0 800 500 335 (безоплатно зі стаціонарних телефонів)

386 (безоплатно з мобільних телефонів)

 

Не знаєте як захистити себе? Телефонуйте на "гарячі" лінії та отримайте безоплатну анонімну правову та психологічну консультацію. Дізнайтеся, де і як дістати допомогу. Відповідно до Закону України „Про протидію торгівлі людьми”, особи, які постраждали від торгівлі людьми у разі потреби можуть отримати комплексну психологічну, соціально-педагогічну, соціально-медичну, юридичну, інформаційну, допомогу у працевлаштуванні та перекваліфікації та інші види допомоги в одному з діючої мережі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді або центрів соціально-психологічної допомоги.

Положеннями затвердженого Порядку встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми (Постанова Кабінету Міністрів України від 23.05.2012 № 417) передбачено, що особа, яка вважає себе постраждалою від торгівлі людьми, може подати до місцевої державної адміністрації за місцем перебування заяву про встановлення відповідного статусу. За результатами розгляду заяви та інших матеріалів справи, Міністерство соціальної політики України приймає рішення про встановлення або відмову у встановленні статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми. У разі прийняття рішення про відмову у встановленні статусу, таке рішення може бути оскаржене у судовому порядку.

Діти, які постраждали від торгівлі людьми можуть бути влаштовані до центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та притулків для дітей з метою тривалого (стаціонарного) або денного перебування дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, надання їм комплексної соціальної, психологічної, педагогічної, медичної, правової та інших видів допомоги.

Особа, якій встановлено статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, має право на забезпечення особистої безпеки, поваги, а також на безоплатне одержання:

1) інформації щодо своїх прав та можливостей, викладеної мовою, якою володіє така особа;

2) медичної, психологічної, соціальної, правової та іншої необхідної допомоги;

3) тимчасового розміщення, за бажанням постраждалої особи та у разі відсутності житла, в закладах допомоги для осіб, які постраждали від торгівлі людьми, на строк до трьох місяців, який у разі необхідності може бути продовжено за рішенням місцевої державної адміністрації, зокрема у зв'язку з участю особи в якості постраждалого або свідка у кримінальному процесі;

4) відшкодування моральної та матеріальної шкоди за рахунок осіб, які її заподіяли, у порядку, встановленому Цивільним кодексом України;

5) одноразової матеріальної допомоги у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України;

6) допомоги у працевлаштуванні, реалізації права на освіту та професійну підготовку.

Іноземець та особа без громадянства, якій встановлено статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми на території України, крім передбачених частиною першою цієї статті прав, має також право на:

1) безоплатне отримання послуг перекладача;

2) тимчасове перебування в Україні строком до трьох місяців, який може бути продовжено у разі необхідності, зокрема у зв'язку з їхньою участю в якості постраждалих або свідків у кримінальному процесі;

3) постійне проживання на території України в порядку, встановленому законодавством.

Довідка про статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, є підставою для реєстрації в територіальних органах спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань міграції за місцем проживання особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

Особи, які постраждали від торгівлі людьми на території України та громадяни України, які постраждали від торгівлі людьми на території іншої держави, проживаючи у Золочівському районі, відповідну допомогу можуть отримати у Золочівському районному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (вул. Чорновола 3, тел. 4-24-55) та в управлінні соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації (вул. Пачовського 7, відділ сімейної політики, тел. 4-32-89).

ДІЇ ОСІБ, ЯКІ СТАЛИ ЖЕРТВАМИ ДИСКРИМІНАЦІЇ

Ви або Ваша дитина зазнали насильства у сім'ї, у тому числі з боку громадянського чоловіка або батька дитини, з яким Ви не перебуваєте у шлюбі, чи стали жертвою дискримінації? Ваші дії:

• викличте дільничного інспектора, подайте заяву про вчинення насильства до органу внутрішніх справ, зверніться до управління соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації (вул. відділ сімейної політики, тел. 4-32-89); у разі, якщо постраждала дитина – до служби у справах дітей Золочівської райдержадміністрації (вул. Чорновола 3, тел. 7-02-18);

• перевірте чи дільничний інспектор або слідчий склали протокол про факт насильства;

• зверніться до Золочівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (вул. Чорновола 3, тел. 4-24-55), де зможете отримати психологічні, юридичні, соціально-педагогічні, інформаційні та інші послуги.

• у разі потреби, буде складений індивідуальний план соціального супроводу Вашої родини, виконання якого допоможе подолати або мінімізувати складні життєві обставини, в яких Ви опинилися.

 

Сьогодні, 27 жовтня 2015 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза провів засідання комісії з узгодження обсягу заборгованості з різниці в тарифах. Фахівець МКП "Золочівводоканал" повідомила про визначення суми заборгованості з різниці в тарифах для населення.

За підсумками засідання вирішено узгодити подані розрахунки з різниці в тарифах для населення МКП "Золочівводоканал" за 2013-2014 роки та 9 місяців 2015 року в сумі 3 543317,67 грн. ї рекомендувати їх на узгодження обласній комісії з узгодження обсягу заборгованості з різниці в тарифах.

 

26.10.2015

 

Золочівська центральна районна лікарня інформує

Міністерством охорони здоров'я України у відповідь на спалах поліомієліту та з метою припинення циркуляції вакцино споріднених поліовірусів підготовлено наказ від 09.10.2015 року №671"Про затвердження Плану заходів Міністерства охорони здоров'я України, щодо імунізації населення від поліомієліту на 2015 рік", яким затверджено план заходів щодо імунізації населення від поліомієліту. В Золочівському районі додаткова вакцинація від поліомієліту починається 23.10.2015 року і буде тривати до 06.11.2015 року-це перший раунд ,а через 30 днів почнеться другий етап, який триватиме 2 тижні , через 30 діб почнеться третій етап, який теж триватиме 2 тижні.

В першому і другому раунді вакцинації підлягають діти від 2 місяців до 6 років,а в третьому - від 2 місяців до 10 років. В Золочівському районі вакцинація проводиться в дитячій консультації м.Золочева, м.Глиняни , cел.Поморяни,в АЗПСМ Золочівського району,на ФАПах.

Вакцинація дітей в м.Золочеві проводиться в дитячій консультації в кабінеті профілактичних щеплень з 9 до 16 години щодня.

 

23 жовтня 2015 року на 75 році життя помер український письменник, державний і громадський діяч, Лауреат Шевченківської премії Роман Мар’янович Лубківський. Керівництво Золочівської райдержадміністрації висловлює глибокі та щирі співчуття родині, друзям та шанувальникам творчості Романа Мар’яновича у зв’язку із важкою втратою.

 

Поет, письменник та громадський діяч Роман Лубківський був палким шанувальником творчості ашкевича. Часто відвідував літературно-мистецьке свято "Світло Маркіяна", що відбувається щорічно на Білій горі. Поховають заслуженого діяча культури України Романа Мар’яновича на Личаківському кладовищі. Розпорядок поховання Романа Лубківського http://loda.gov.ua/news?id=18834

Довідка. Роман Лубківський народився на Тернопільщині 10 серпня 1941 року. Він був народним депутатом першого демократичного скликання Верховної Ради, у 90-х працював послом України у Чехії та Словаччині, держслужбовцем у Львівській обласній адміністрації. У 1977 році за перекладацьку діяльність і популяризацію в Україні польської літератури Лубківському було присвоєно звання заслуженого діяча культури Польщі. У 1984 році за популяризацію чеської літератури він був відзначений премією Витезслава Незвала Чеського літературного фонду. У 1992 році Роман Лубківський став лауреатом Шевченківської премії. Його твори перекладені англійською, білоруською, болгарською, польською, російською, сербською, словацькою, хорватською і чеською мовами. За ініціативи Романа Лубківського започатковано традицію складення присяги Президентами України на Пересопницькому Євангелії.

 

Щодо медичних довідок

 

Відповідно до статті 78 Закону України "Про місцеві вибори" та Роз’яснення положень Закону України "Про місцеві вибори" щодо перевірки факту тимчасової нездатності виборця самостійно пересуватися для надання йому можливості голосування за місцем перебування на виборах депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост сіл, селищ, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 2 жовтня 2015 року № 380, виборець, який тимчасово нездатний пересуватися самостійно і має бажання проголосувати за місцем свого перебування, особисто, поштою або через інших осіб не пізніше 20 години останньої п’ятниці перед днем голосування подає до дільничної виборчої комісії виборчої дільниці, на якій він включений до списку виборців, власноручно написану заяву з проханням надати йому можливість голосувати за місцем свого перебування із зазначенням такого місця. Заява викладається в довільній формі. При цьому до заяви додається довідка медичної установи про стан здоров’я виборця, яка засвідчує факт тимчасової нездатності його пересуватися самостійно.

Відповідно до листа-роз’яснення Міністерства охорони здоров’я України від 7 вересня 2015 року № 16.5-19/1448-15, надісланого Центральній виборчій комісії, листок непрацездатності (довідка) в амбулаторно-поліклінічних закладах видається лікуючим лікарем (фельдшером) переважно за місцем проживання чи роботи і подовжується завідувачем відділення, ЛKK, в залежності від тривалості непрацездатності. Особам, у яких тимчасова непрацездатність настала поза постійним місцем проживання і роботи листок непрацездатності (довідка) видається за місцем їх тимчасового перебування з дозволу головного лікаря лікувально-профілактичного закладу на число днів непрацездатності. Право видачі листків непрацездатності надається лікуючим лікарям державних і комунальних закладів охорони здоров’я, лікуючим лікарям стаціонарів, протезно-ортопедичних установ системи Міністерства соціальної політики України, лікуючим лікарям туберкульозних санаторіїв, фельдшерам у місцевостях, де відсутній лікар. Список цих фельдшерів затверджується щороку органами охорони здоров’я. Фельдшер має право видавати листок непрацездатності особисто і одночасно на термін не більше трьох днів з наступним направленням хворого до лікаря у разі його тимчасової непрацездатності.

Враховуючи важливість викладеної інформації, просимо поширити її шляхом розміщення на регіональних медіа-ресурсах.

 

Щодо прийому та видачі документів у сферах державної реєстрації прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців

Відповідно до Розпорядження КМУ від 7 жовтня 2015 р. № 1065-р з метою забезпечення зручних та доступних умов для реалізації фізичними і юридичними особами прав на одержання адміністративних послуг у сферах державної реєстрації прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та виконання завдань, пов’язаних з проведенням децентралізації, Кабінет Міністрів України вирішив підтримати пропозицію Міністерства юстиції щодо одночасного надання послуг з прийому та видачі документів суб’єктам звернень державними реєстраторами територіальних органів Міністерства та адміністраторами центрів надання адміністративних послуг до завершення здійснення заходів, пов’язаних з децентралізацією, що полягають у законодавчому врегулюванні питання децентралізації повноважень органів у таких сферах та прийнятті виконавчими органами міської, селищної ради або Київської, Севастопольської міської держадміністрації, районної, районної у мм. Києві, Севастополі держадміністрації рішень про можливість забезпечення ними здійснення переданих функцій і повноважень.

Зважаючи на вищевказане, повідомляємо про можливість звернення для надання адміністративних послуг у сферах державної реєстрації прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців як безпосередньо до суб’єктів надання таких послуг, а саме:

• Відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Золочівського районного управління юстиції, адреса місцезнаходження: м. Золочів, вул. Львівська, 50, тел. 70 116, 70 716.

• Державні реєстратори юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, адреса місцезнаходження: м. Золочів, вул. Чорновола, 3, тел. 4 24-76.

Так і в Центр надання адміністративних послуг Золочівської районної державної адміністрації, , адреса місцезнаходження: м. Золочів, вул. Чорновола, 3, тел. 4-20-47.

 

22.10.2015

 

Сьогодні, 22 жовтня 2015 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду із відповідальними працівниками райдержадміністрації із сприяння матеріально-технічному забезпеченню виборчих дільниць під час підготовки та проведення виборів місцевих органів влади 25 жовтня 2015 року.

В ході наради обговорено стан готовності виборчих дільниць району до проведення виборів та  окреслено шляхи вирішення проблемних питань.

 

Підсумки XVІ районного етапу дитячо-юнацького фестивалю конкурсу «Сурми звитяги»

З метою пропаганди серед дітей та юнацтва кращих зразків мистецьких творів патріотичного спрямування, що розкривають героїчний шлях національно-визвольної боротьби українського народу в ХХ столітті, вивчення пісенної спадщини Січового Стрілецтва, Української Галицької Армії, Організації Українських Націоналістів, Української Повстанської Армії, а також сучасної української молодіжної патріотичної пісні, що звучала під час Революції на Граніті, на Помаранчевому та Євромайданах та Революції Гідності 21 -22 жовтня в районному будинку «Просвіта» відбувся районний етап фестивалю-конкурсу «Сурми звитяги». Участь у районному конкурсі взяли учнівські колективи 34 загальноосвітніх навчальних закладів.

Переможцями районного фестивалю–конкурсу визначено:

У номінації «соло»

     «Молодша вікова група»

І місце - Терлецького Владислава, учня 3 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№3;

ІІ місце – Казьмір Андріану, ученицю 3 класу Сновицької ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – Тухай Тетяну , ученицю 4 класу Тростянецької ЗОШ І-ІІ ст.;

     «Старша вікова група»

І місце - Муц Зоряну , ученицю 11 класу Шпиколоського НВК;

ІІ місце – Ваврика Михайла, учень 8 класу Колтівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце – Гончар Софію, ученицю Ясеновецького НВК;

ІІІ місце – Когут Ярину, ученицю 10 класу Сасівського НВК.

У номінації «ансамблі»

І місце ансамбль Куровицької ЗОШ І-ІІІ ст..;

ІІ місце ансамбль Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1;

ІІ місце ансамбль Золочівського НВК «Школа радості»;

ІІІ місце ансамбль Зозулівського НВК;

У номінації «дуети»

І місце – дует Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2;

ІІ місце – дует Ремезівцівського НВК;

ІІ місце – дует ЦДЮТ;

ІІІ місце – дует Бортківської ЗОШ І-ІІ ст..

У номінації «Хорові колективи»

ІІІ місце учнівський хор Вороняцької ЗОШ І-ІІІ ст.;

У номінації «художнє читання»

І місце – Гайдар Ірину, ученицю 9 класу Шпиколоського НВК;

ІІ місце – Венду Миколу, учня 8 класу Ясеновецького НВК ;

ІІІ місце – Григорович Вікторію, ученицю 9 класу Ремезівцівського НВК;

У номінації «Графіка»

І місце - Ірзу Діану, ученицю 8 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№4;

ІІ місце – Гнатів Софію, ученицю 7 класу Глинянської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – Дарнопука Івана, учня Верхобузької ЗОШ І-ІІст.

У номінації «Листівка»

І місце – Гурнацьку Марію, ученицю 6 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№3;

ІІ місце – Торську Анастасію, ученицю 6 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№3.

У номінації «живопис»

І місце – Чепелюка Богдана, вихованця гуртка образотворчого мистецтва ЦДЮТ;

ІІ місце – Москву Панаса, вихованця гуртка образотворчого мистецтва ЦДЮТ;

ІІ місце – Патрика Івана, вихованця гуртка образотворчого мистецтва ЦДЮТ;

ІІІ місце – Сеньків Галину, ученицю 9 класу Підгайчиківської ЗОШ І-ІІ ст.;

ІІІ місце – Луцак Ніну, ученицю Жуличівської ЗОШ І-ІІ ст.;

 

Про роботу аграрного сектору економіки и Золочівського району

Площа до збирання зернових культур по всіх категоріях господарств становить 21033 га, в т.ч. в с/г підприємствах 16223 га. На даний час господарствами району всіх форм власності завершилося збирання ярих зернових на площі 20206 га (96,2%) та намолочено збіжжя 111351 тонн при урожайності 55,1 о 47,6 тис. тонн, урожайність 50,2 ц/га, озимого жита 136 га (100%), намолочено 373 тони, урожайність 27,4 ц/га, озимого ячменю 1891 га (100%), намолочено 12,9 тис. тонн, урожайність 68,2 ц/га, ярого ячменю 3157 га (100%), намолочено 12,8 тис. тонн, урожайність 40,7 ц/га, ярої пшениці 813 га (100%), намолочено 4,8 тис. тонн, урожайність 59,5 ц/га, вівса 557 га (100%), намолочено 1,3 тис. т, урожайність 23,5 ц/га, зернобобових 106 га (100%), намолочено 249 тонн, урожайність 23,5 ц/га, гречки 377 га намолочено 239 тонн урожайність 6,3 ц/га, кукурудзи на зерно 3701 га, намолочено 27,2 тис. тонн, урожайність 73,3 ц/га, сої 5099 га намолочено 9,6 тис. тонн, урожайність 18,8 ц/га, соняшнику 596 га, намолочено 954 тони , урожайність 16,0 ц/га, цукрові буряки зібрано 489 га , накопано 22,8 тис.тонн, урожайність 466,3 ц/га, картоплі 3789 га, накопано 65,0 тис.тонн, урожайність 172 ц/га, овочів 699 га, зібрано 11,2 тис. тонн, урожайність 159,8ц/га.

Крім того зібрано озимого ріпаку на площі 8677 га (100%), намолочено 24050 тонн, урожайність 27,7 ц/га. Зібрано 30 га льону (100%), намолочено 27 тонн насіння. Станом на 21.10.2015 року залишилось до збирання пізніх культур по всіх категоріях господарств: гречки – 40 га, кукурудзи на зерно – 827 га, сої – 72817 га. Під урожай 2016 року всіма категоріями господарств посіяно 15233 га (105,4% до прогнозу) озимих зернових культур: з них озимої пшениці 11705 га (100,5 %), озимого жита 100 га (80%), озимого ячменю 3423 га (127,7 %), крім того посіяно 1930 га (48,6 %) озимого ріпаку. Сільськогосподарськими підприємствами посіяно 12638 га (106,5 % до прогнозу): озимої пшениці 9515 га (100,6 %), жита 15 га ( 42,8 %), озимого ячменю 3108 га (131,4 %), крім того посіяно 1930 га (48,6 %) озимого ріпаку. Станом на 1 жовтня 2015 року сільськогосподарськими підприємствами утримується 82 голови ВРХ (46,8%), що на 93 голови менше до відповідного періоду минулого року, в тому числі корів нараховується 12 голів (27,3 %), що на 32 голови менше до відповідного періоду минулого року. Зменшення поголів’я ВРХ, в тому числі корів відбулося за рахунок сільськогосподарського підприємства, а саме: ПАП «Колос».

Поголів’я свиней нараховується 11495 голів (75,5%), що на 3723 голів менше до відповідного періоду минулого року. у.

Поголів’я птиці становить 68068 голів (64,1%), що на 121365 голів менше до відповідного періоду минулого року. Проведено забій птиці. За 9 місяців поточного року сільськогосподарськими підприємствами вироблено 2755 т м'яса (90,7 %) , що на 283 т менше до відповідного періоду минулого року.

Виробництво молока становить 34,2 т молока (3,9%), що на 316т менше до відповідного періоду минулого року. 

 

21.10.2015

Стан пасажирських перевезень у Золочівському районі

Перевезення пасажирів на території району здійснюється на основі Закону України "Про автомобільний транспорт", постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року №1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування", інших нормативно-правових актів, які регулюють процеси перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

Золочівська райдержадміністрація постійно стежить за дотриманням чинного законодавства перевізниками всіх форм власності, які надають послуги по перевезенню пасажирів на території району. По даному напрямку постійно проводяться наради і зустрічі керівників і спеціалістів райдержадміністрації з автоперевізниками на яких обговорюються різноманітні питання як технічного забезпечення так і проблеми доріг, як культури поведінки водіїв так і пільгового перевезення.

В межах району здійснюють перевезення пасажирів 6 автоперевізників. Це такі підприємства: ПАТ «Золочівське АТП 14611», ПП "Вест -Авто" ,ПП "АТП-Завада", ТзОВ «Золочівавтотранс», ТзОВ «Насорох», ПП Марта Бандровська, які отримують за пільгове перевезення відшкодування в межах виділених бюджетних коштів на вказані цілі і які уклали угоди з управлінням праці та соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації.

Про всі факти порушень перевізниками для вжиття відповідних заходів повідомляється «Замовник перевезень», тобто Львівська обласна державна адміністрація, яка в свою чергу при проведенні тендерів на перевезення знімає певну кількість балів.

Особливе невдоволення пасажири висловлюють відсутність графіків руху на автобусних зупинках, а також в Золочеві вже немає жодної автостанцій де б можна по телефону отримати таку інформацію. Про це свідчать неодноразові телефонні дзвінки.

Гостро впродовж дев'яти місяців поставало питання виконання автобусних рейсів в повному об’ємі практично по всіх напрямках району. Головою райдержадміністрації та в. о. начальника Департаменту розвитку інфраструктури облдержадміністрації було погоджено автобусну мережу району і враховано нашу пропозицію по заїзду до окремих сіл району за погодженням з місцевими радами, а саме це виконання окремих рейсів по маршрутах: Львів (вул.Личаківська, 162-182) – Бортків з виконанням окремих рейсів до Малої Вільшанки , Львів (вул.Личаківська 162-182) - Майдан Гологірський, Майдан Гологірський - Золочів АС з виконанням окремих рейсів до с. Лісові, с. Стінка , Золочів АС – Скварява з виконанням окремих рейсів до Стадня, Золочів АС – Опаки з виконанням окремих рейсів до с. Побіч, с. Хмелева , Золочів АС – Монастирок, Золочів АС – Зозулі з виконанням окремих рейсів до Луг, Козаки. По вище вказаних маршрутах діють дозволи облдержадміністрації до середини 2016 року.

 

                                                                       Відділ розвитку інфраструктури та будівництва райдержадміністрації

 

До уваги!

Проектом «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади, спільно з Програмною ініціативою «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» оголошено конкурс проектів з «Інтеграції первинної і вторинної безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громад», яким передбачено виділення коштів в сумі 100 (сто) тисяч гривень.

Просимо громадські організації району взяти участь у проекті.

Детальніша інформація за Посиланням http://qala.org.ua/images/QALA_IRF_C.pdf 

Просимо ознайомитися також з листом координаційного центру з надання правової допомоги стосовно цього проекту.

 

20.10.2015

 

Розповіли про призначення житлової субсидії (відео)

У зв’язку з підняттям тарифів на газ, електроенергію, опалення багато сімей району не зможуть оплачувати вартісні комунальні послуги з сімейного бюджету. Цю проблему, особливо в опалювальний період, можна вирішити завдяки призначенню таким сім’ям житлової субсидії, – інформують в Управлінні соціального захисту населення Золочівської РДА. Начальник управління соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації Уличний І.З. та заступник Хома А.З. провели прес-конференцію, щодо надання субсидій.

Детальніше дивіться у відео.

 

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ !

З метою перевірки рівня готовності технічного стану територіальної системи централізованого оповіщення 21 жовтня 2015 року в період з 14:40 год. до 15:00 год. департаментом з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації буде проводитися навчальне оповіщення населення м. Львова та області за сигналами цивільного захисту.

Будуть увімкнені електросирени. Звучання електросирен - означає сигнал цивільного захисту “Увага всім”. Почувши його негайно увімкніть гучномовці на першому каналі проводового радіомовлення, налаштуйте радіоприймачі в УКХ та ФМ діапазоні на частоту “Першого каналу Українського радіо”, “Львівського радіо” та “Українського радіо “Культура”, а телеприймачі на 12 канал Львівського телебачення та УТ-1 Національної телерадіокомпанії України і прослухайте подальше повідомлення департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації.

Повідомлення цивільного захисту передаються протягом 5 хвилин після подачі звукового сигналу “Увага всім !”. У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Населення повинне зберігати спокій.

Частоти на яких передаються повідомлення цивільного захисту та територія поширення сигналу на райони області:

Назва радіопрограми

 (телевізійного каналу)

Номер програми радіо (телеканалу)

частота трансляції радіопрограми в ефірі

Територія поширення сигналу

(зона впевненого та часткового прийому для ефірного теле,- радіомовлення)

“Перший канал Українського радіо”

Національна телерадіокомпанія України 

УР-1,

проводове радіомовлення

Всі радіофіковані населені пункти  області

“Перший канал Українського радіо”

Національна телерадіокомпанія України  

УР-1,

ефірне радіомовлення

103,3 МГц (Львів),

103,3 МГц (Сколе),

100,4 МГц (Славське),

100,5 МГц (Старий Самбір),

105,6 МГц (Добромиль)

Зона впевненого прийому

м. Львів, райони Городоцький, Жовківський, Кам'янка-Бузький, Буський, Пустомитівський, Яворівський, Сколівський, Старосамбірський

Частково

райони Стрийський, Миколаївський, Дрогобицький, Самбірський, Турківський, Мостиський, Золочівський, Перемишлянський, Сокальський, Радехівський, Бродівський, Жидачівський

“Львівське радіо”

Львівська філія Національної телерадіокомпанії України

“Львівське радіо”,

ефірне радіомовлення

103,3 МГц (Львів),

103,3 МГц (Сколе),

100,4 МГц (Славське),

100,5 МГц (Старий Самбір),

105,6 МГц (Добромиль)

Зона впевненого прийому

м. Львів, райони Городоцький, Жовківський, Кам'янка-Бузький, Буський, Яворівський, Пустомитівський, Сколівський, Старосамбірський

 

Частково

райони Стрийський, Миколаївський, Дрогобицький, Самбірський, Турківський, Мостиський, Золочівський,

Перемишлянський, Сокальський, Радехівський, Бродівський, Жидачівський

“Українське радіо  “Культура” 

Національна телерадіокомпанія України

УР-3, ефірне радіомовлення,

67,04 МГц (Львів)

Зона впевненого прийому

м. Львів, райони Городоцький, Жовківський, Кам'янка-Бузький, Пустомитівський, Яворівський

Частково

райони Миколаївський, Дрогобицький, Самбірський, Сколівський, Мостиський, Перемишлянський, Золочівський

“Перший канал” Національна телерадіокомпанія України

УТ-1, аналогове телебачення,

8-й частотний телевізійний канал

Зона впевненого прийому

м. Львів, райони Городоцький, Жовківський, Кам'янка-Бузький, Буський, Пустомитівський, Старосамбірський, Стрийський, Миколаївський, Золочівський, Перемишлянський, Радехівський,

Частково

райони Дрогобицький, Самбірський, Турківський, Сколівський, Сокальський, Бродівський, Жидачівський, Мостиський, Яворівський

“12 канал” Львівська філія Національної телерадіокомпанії України

“12 канал”,

аналогове телебачення,

12-й частотний телевізійний канал

Зона впевненого прийому

м. Львів

Частково

райони Дрогобицький, Самбірський, Сколівський, Бродівський, Жидачівський, Мостиський, Яворівський Городоцький, Жовківський, Кам'янка-Бузький, Буський, Пустомитівський, Старосамбірський, Стрийський, Миколаївський, Золочівський, Перемишлянський, Радехівський

 

20.10.2015

 

Сурми звитяги

З метою пропаганди серед дітей та юнацтва кращих зразків мистецьких творів патріотичного спрямування, що розкривають героїчний шлях національно-визвольної боротьби українського народу в ХХ столітті, вивчення пісенної спадщини Січового Стрілецтва, Української Галицької Армії, Організації Українських Націоналістів, Української Повстанської Армії, а також сучасної української молодіжної патріотичної пісні, що звучала під час Революції на Граніті, на Помаранчевому та Євромайданах та Революції Гідності 21 та 22 жовтня 2015 року з 10.00 год. у районному Народному домі ім.. І. Білозіра за участю загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів району відбудеться районний етап „ХVI дитячо - юнацького фестивалю мистецтв „Сурми звитяги”.

 

19.10.2015

 

Сьогодні, 19 жовтня 2015 року заступник керівника апарату – начальник відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації Галина Семчишин провела нараду з питання придбання подарунків дітям до свята Святого Миколая. У районі прийнято програму «До дня Святого Миколая для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців районного дитячого будинку "Рідний дім", дітей-інвалідів, дітей пільгових категорій, дітей військових, які перебували чи перебувають у зоні АТО, дітей тимчасово переселених осіб із зони АТО та Криму, які проживають чи навчаються в навчальних закладах на території Золочівського району» відповідно до якої дітям даних категорії планується придбання солодощів та подарунків.

Попередньо фахівцями служби у справах дітей райдержадміністрації, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації сформовано попередні списки дітей та подано в управління соцзахисту для уточнення та узагальнення.

 

Майже 142 млн. грн. єдиного внеску надійшло до бюджету

За дев`ять місяців 2015 року суб`єкти господарювання , які перебувають на обліку в Золочівській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, сплатили 141743,3 тис.грн. єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, з них на Перемишлянщині – 53300,2 тис.грн. Це на 6453,3 тис.грн., або на 4,8% більше від планових призначень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 12038, тис. гривень.

Нагадуємо, що єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування підлягає обов'язковій сплаті, незалежно від фінансового стану платника. За порушення норм законодавства щодо єдиного внеску до платників, на яких покладений обов'язок нараховувати, обчислювати та сплачувати даний податок застосовуються фінансові санкції (штрафи та пеня).

                                                                                                                                ГДІ з питань комунікацій

 

ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ МОЛОДІ

 

З 9 по 11 жовтня 2015 року команда Куровичівської ЗОШ, яка представляла Золочівський район, взяла участь у обласній Тереновій грі "Легенда УПА".

Даний захід відбувся з нагоди свята Покрови та Дня захисника України в рамках програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Організаторами даного заходу виступили Управління молоді та спорту, Департамент освіти і науки ЛОДА, МО ВМГО "Молодіжний Національний Конгрес" у Львівській області, Центр творчості дітей та юнацтва Галичини.

Проведення гри поділялось на кілька етапів: брейн-ринг, альп-етап, смуга перешкод, вело-етап, змагання на катамаранах, творчий виріб на тему "Україна майбутнього", ватра знайомств, теренова гра, "першун" табору. Учасники гри мали змогу проявити свої інтелектуальні, творчі, спортивні, організаторські здібності.

Серед критеріїв визначення переможців були: дисциплінованість, ініціативність, швидке виконання наказів проводу, загальна позитивна поведінка під час проведення гри. Команда Золочівського району зайняла підсумкове четверте місце.

 

16.10.2015

 

На території району проводяться роботи щодо борщівника Сосновського

Інформуємо про проведені роботи в розрізі місцевих рад району

 

 

Сільська, селищна, міська рада

Землевласник, постійний землекористувач, орендар тощо земельної ділянки на якій поширено борщівний Сосновського

Проведені заходи щодо боротьби з борщівником Сосновського

 

Назва

Місцезнаходження ділянки

Площа ділянки, га

 

площа

метод

 

Бортківська

немає

 

32,2

32,2

 

 

 

 

Вздовж русел річок

2,8

2,8

Скошування

 

 

 

Вздовж доріг

0,8

0,8

Скошування

 

 

 

На с/г угіддях (поля, луки, сінокіс)

0,95

0,95

Механічний - скошування

 

 

ЗДЛП «Галсільліс»

На території лісфонду

1,5

1,5

Механічний - скошування

 

 

 

Інші території (госп. двір)

26,15

26,15

Хімічний – знищення гербіцидами

Механічний  -дискування

 

 

Великовільшанецька

немає

 

0,45

0,45

 

 

 

 

Інші території (госп. двір)

0,45

0,45

Механічний - скошування

 

Великополюхівська

немає

 

0,85

0,85

 

 

 

 

Вздовж русел річок

0,5

0,5

Механічний - скошування

 

 

 

Вздовж доріг

0,3

0,3

Механічний - скошування

 

 

 

На с/г угіддях (поля, луки, сінокіс)

0,05

0,05

Скошування

 

Гончарівська

немає

 

0,002

0,002

Механічний - скошування

 

 

 

На с/г угіддях (поля, луки, сінокіс)

0,002

0,002

хімічний

 

Єлиховицька

немає

 

2,9

2,9

 

 

 

 

Вздовж доріг

1,8

1,8

Скошування

 

 

 

На с/г угіддях (поля, луки, сінокіс)

1,1

1,1

Хімічний – знищення гербіцидами

Механічний  -дискування

 

Жуківська

немає

 

6

6

 

 

 

 

Вздовж русел річок

2

2

Скошування

 

 

ТзОВ «Агрокультура Захід»

Інші території (госп. двір)

4

4

Механічний - скошування

 

Заставнянська

немає

 

0,0023

0,0023

 

 

 

 

Вздовж доріг

0,0023

0,0023

Скошування

 

Княжівська

немає

 

0,05

0,05

 

 

 

 

Інші території (госп.

двір)

0,05

0,05

Механічний - скошування

 

Новосілківська

немає

 

0,075

0,075

Механічний - скошування

 

 

 

Вздовж доріг

0,02

0,02

 

 

 

 

На с/г угіддях (поля, луки, сінокіс)

0,055

0,055

Хімічний – знищення гербіцидами

Механічний  -дискування

 

Перегноївська

немає

 

0,5

0,5

 

 

 

 

Вздовж русел річок

0,15

0,15

Скошування

 

 

 

На с/г угіддях (поля, луки, сінокіс)

0,15

0,15

Хімічний – знищення гербіцидами

Механічний  -дискування

 

 

 

Інші території (біля стадіону)

0,20

0,20

Механічний - скошування

 

Підгайчиківська

немає

 

1,22

1,22

Механічний - скошування

 

 

 

Вздовж русел річок

0,50

0,50

Скошування

 

 

 

Вздовж доріг

0,50

0,50

Скошування

 

 

 

На с/г угіддях (поля, луки, сінокіс)

0,22

0,22

Механічний - скошування

 

Підлипецька

Немає

 

0,98

0,98

 

 

 

 

Вздовж русел річок

0,05

0,05

Скошування

 

 

 

Інші території (госп.двір)

0,93

0,93

Хімічний – знищення гербіцидами

 

 

Полянська

немає

 

0,6

0,6

 

 

 

 

Вздовж русел річок

0,1

0,1

Хімічний – знищення гербіцидами

 

 

 

 

Вздовж доріг

0,5

0,5

Хімічний – знищення гербіцидами

 

Руда - Колтівська

немає

 

0,013

0,013

 

 

 

 

Вздовж доріг

0,013

0,013

Механічний - скошування

 

Скварявська

немає

 

0,3

0,3

Механічний - скошування

 

 

 

Інші території (госп.двір)

0,3

0,3

 

 

Словітська

немає

 

0,4

0,4

 

 

 

 

Вздовж доріг

0,4

0,4

Механічний - скошування

 

Червонянська

немає

 

0,2

0,2

 

 

 

 

Вздовж доріг

0,2

0,2

Механічний  -дискування

 

Шпиколоська

немає

 

2,0

2,0

 

 

 

 

Вздовж доріг

1,5

1,5

Механічний - скошування

 

 

 

На с/г угіддях (поля, луки, сінокіс)

0,5

0,5

Хімічний – знищення гербіцидами

 

 

Ясеновецька

немає

 

0,009

0,009

 

 

 

 

Вздовж русел річок

0,006

0,006

Механічний  -дискування

 

 

 

Вздовж доріг

0,003

0,003

Механічний  -дискування

 

Помор’янська

немає

 

6,7

5,7

Механічний - скошування

 

 

 

Вздовж русел річок

0,3

0,3

скошування

 

 

 

Вздовж доріг

1,7

1,4

скошування

 

 

 

Інші території (госп.двір)

4,7

4,7

Механічний - скошування

 

Колтівська

немає

 

0,8

0,8

 

 

 

 

На с/г угіддях (поля, луки, сінокіс)

0,3

0,3

Механічний  -дискування

 

 

 

Інші території (вказати)госп.дір

0,5

0,5

Хімічний – знищення гербіцидами

 

 

Сновицька

немає

 

1,5

1,5

 

 

 

 

Інші території (госп. двір)

1,5

1,5

Хімічний – знищення гербіцидами

 

 

Всього по району

 

57,7513

57,4513

 

 

                                                                                          Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

Сьогодні, 16 жовтня 2015 року відбулася ХLІІІ сесія районної ради VI демократичного скликання. У засіданні взяв участь голова райдержадміністрації Володимир Недзельський. Розглянуто питання:

1. Про безоплатну передачу на баланс майна.

2. Про внесення доповнення до рішення ХХХVІІ сесії районної ради від 23.01.2015 №457 «Про затвердження Програми соціально економічного та культурного розвитку Золочівського району на 2015 рік з макроекономічним прогнозом на 2016-2017 роки».

3. Про внесення змін до місцевих соціально-економічних програм.

4. Інформація про виконання районного бюджету за 9-ть місяців 2015 року.

5. Про внесення змін до районного бюджету Золочівського району на 2015 рік.

6. Інформація про стан пасажирських перевезень на території району.

7. Про затвердження угод про передачу видатків на виконання повноважень між місцевими бюджетами.

8. Про затвердження розпоряджень голови Золочівської районної державної адміністрації.

9. Про надання дозволу на демонтаж складського приміщення в Княжівській ЗОШ І-го ступеня.

10. Про надання дозволу відділу освіти райдержадміністрації на безкоштовне харчування дітей дошкільних підрозділів при НВК, батьки яких мобілізовані у зону проведення АТО на Сході України.

11. Про роботу Золочівського дочірнього лісогосподарського підприємства ЛГП «Галсільліс».

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Сасівської сільської ради (за межами населеного пункту).

13. Про відчуження гаражів на вул.. Труша, 7 у м. Золочеві Львівської області.

14. Різне.

З піднятих питань прийнято відповідні рішення.

 

15.10.2015

 

13 жовтня 2015 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський взяв участь в урочистостях у військовій частині – польова пошта В3948 з нагоди річниці створення частини та Дня захисника України.

Командиру військової частини – польова пошта В 3948, полковнику Примаченку Юрію Петровичу за вагомий внесок у розвиток обороноздатності Збройних сил України, високі досягнення у військово-патріотичному вихованні молоді, мужність і патріотизм при виконанні бойових завдань, активну громадянську позицію вручено подяку райдержадміністрації та районної ради.

«День захисника України поєднується зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, а також із Днем Українського козацтва. Це свято пов’язане як із захисниками тодішніми, так і з сьогоднішніми. Воно було встановлене указом Президента України для того, аби вшановувати тих героїв, тих визволителів, які принесли себе в жертву для того, щоби зберегти нашу незалежність та територіальну цілісність України», - зазначив голова райдержадміністрації Володимир Недзельський вітаючи учасників заходу.

 

Реальні кроки по енергозбереженні обговорено сьогодні, 15 жовтня 2015 року у сесійній залі Золочівської міської ради під час засідання громадської ради при райдержадміністрації

Фахівець ТВБВ № 10013/065 філії Львівське обласне управління АТ "Ощадбанк" ознайомила членів громадської ради з умови кредитування банками заходів з енергозбереження для фізичних осіб, ЖБК та ОСББ і ділилися напрацьованим досвідом у цій сфері.

З травня цього року програму державної підтримки поширено на утеплення приватних і багатоквартирних будинків. Передбачається такі розміри компенсації: 30% на енергоефективні матеріали для фізичних осіб на заходи в індивідуальних будинках або окремих квартирах; 40% на енергоефективні матеріали для ОСББ та ЖКБ на загально будинкові заходи. На реалізацію таких механізмів для населення у 2015 році передбачено 344 млн. грн. Це цільові європейські кошти, які можуть використовуватись лише для енергоефективних заходів. У серпні цього року Урядом прийнято рішення щодо збільшення граничних розмірів відшкодувань, а також компенсація для отримувачів субсидій на комунальні послуги у розмірі 70%.

Спільно із державною програмою утеплення у Львівської області ефективно реалізується обласна програма енергозбереження по відшкодовуванню частини відсотків за кредитами, отриманими населенням на впровадження енергоефективних заходів у житлових будинках. Програма з енергозбереження діє з 2006 року, відповідно до якої відбувається компенсація 15-20% річних від відсоткової ставки за кредитами, отриманими населенням області на здійснення енергоощадних заходів.

Представник ТзОВ «Енергоінвест» інформував про сучасні енергоефективні технології (обладнання) при проведенні утеплення будинків та облаштування систем опалення. В ході проведення громадської ради розглянуто хід виконання районної комплексної програми соціального захисту та реабілітації інвалідів на 2011-2014 роки; про перевезення на території Золочівського району інформував Олег Перейма – начальник відділу розвитку інфраструктури і будівництва райдержадміністрації.

На завершення зустрічі про роботу ЦНАПу у Золочівському районі розповіла Ольга Попадюк – начальник відділу з надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

 

15 жовтня 2015 року у сесійній залі Золочівської районної ради відбулася нарада щодо перевірки стану військового обліку На виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 03 вересня 2015 року № 297 «Про проведення заходів щодо покращення стану військового обліку в міських, селищній, сільських радах, на підприємствах, в установах та організаціях на території району» працівниками Золочівського РВК проведено перевірку стану військового обліку військовозобов’язаних району.

 

За підсумками скайп-наради з департаментом фінансів 15 жовтня 2015 року у фінансовому управлінні райдержадміністрації проведено нараду із спеціалістами фінансового управління, по результатах якої дано доручення:

1. Начальнику бюджетного відділу фінансового управління Навроцькій О.П.:

- забезпечити виконання постанови Кабінету Міністрів України щодо підвищення мінімальної заробітної плати з 01.09.2015 року;

- провести розрахунки забезпеченості бюджетних установ асигнуваннями на заробітну плату та енергоносії до кінця року.

2. Начальнику відділу доходів фінансового управління Кмиць А.М.:

- провести аналіз динаміки поступлень акцизного податку за 9 місяців поточного року у порівнянні за 6 місяців поточного року;

- вивчити причини зростання податкової недоїмки по платежах до місцевих бюджетів;

- заявку на одержання субвенції на соціально-економічний розвиток подавати департаменту фінансів лише при умові проведення касових видатків.

 

У середу, 14 жовтня, в районному Народному домі ім.І.Білозора проведено урочисту академію та святковий концерт з нагоди Дня захисника України. Присутніх у залі привітали голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський та секретар міської ради Дмитро Колодка .

У концертній програмі взяли участь: Народний танцювальний колектив “Первоцвіт” РНД , Народний вокальний ансамбль НД с.Ясенівці , Народний гурт “Січ “ РНД, троїсті музики сім’ї Григлевич НД с.Туркотин, вокальне тріо НД с.Монастирок, соліст Олександр Сукнаровський НД м.Глиняни, Народний ансамбль пісні і музики “Ясени” НД с.Ясенівці, танцювальний колектив “Дежавю” НД м.Глиняни, група “ВКС”, солістка НД с.Ремезівці Ольга Галян, вокальний дует у складі Ігоря Курача та Ігоря Войтовича, читець Марія Квас, духовий оркестр в /ч 3007 та інші.

Вела програму Катерина Тихонова.

 

У селі Велика Вільшаниця відкрили меморіальну дошку загиблому бійцю (відео)

14 жовтня 2015 року у селі Велика Вільшаниця, Золочівського району відбулося освячення меморіальної дошки загиблому бійцю у війні з російським окупантом Володимиру Салівончику. Розпочався захід із молитви на могилі воїнів УПА та біля пам’ятної дошки героям Небесної Сотні, яку очолив отець Остап Гнатів.

Перед громадою виступили представники влади, школярі та побратими загиблого воїна.

                                                                                                                          За матеріалами Золочів.нет

 

Біля криївки у селі Гавареччина відзначили 73 річницю створення УПА (відео)

Вже традиційно у свято Покрови Пресвятої Богородиці та в 73-шу річницю створення УПА, 14 жовтня у селі Гавареччина Золочівського району, на території музею-криївки воїнів Української Повстанської Армії відбулись урочисті заходи, покладання квітів та заупокійна панахида, за участю гостей, священослужитилів, учнів Білокамінського НВК та керівництва району.

                                                                                                                          За матеріалами Золочів.нет

 

У Золочеві відбулася смолоскипна хода присвячена Борцям за волю України

14 жовтня 2015 року у Золочеві пройшла смолоскипна хода присвячена усім Борцям за волю України. Участь у заході взяли демократичні сили Золочівщини, серед яких: Свобода, Самооборона, Укроп, Радикальна партія Олега Ляшка, Народний рух України, Українська Галицька Партія, мешканці Золочева та району. Розпочався захід біля пам’ятника В’ячеславу Чорноволу о 19 год. Завершиться хода молитвою біля пам’ятника Борцям за волю України. У заходів взяв участь Володимир Недзельський, голова Золочівської райдержадміністрації.

 

«Хто володіє інформацією, той володіє світом»

«Хто володіє інформацією, той володіє світом», – так сказав письменник і прем’єр-міністр Великобританії Вінстон Черчіль.

Тому адміністрація Золочівської ЦРЛ хоче донести до мешканців міста Золочева та Золочівського району інформацію про те, як, де і коли можна отримати медичну допомогу нашим пацієнтам.

Першою ланкою у наданні медичної допомоги є дільничні терапевти та педіатри, а також сімейні лікарі та фельдшери. Тому первинне звертання за допомогою обслуговують саме ці спеціалісти. Пацієнт може звернутись в поліклініку або дитячу консультацію в м.Золочеві та м.Глиняни, в амбулаторію або фельдшерсько-акушерський пункт (ФАП) в сільській місцевості.

Якщо стан хворого не дозволяє йому відвідати лікаря або фельдшера, то здійснюється виклик на дім. Виклик має обслуговуватися в день звертання або на наступний день в залежності від важкості хвороби.

Якщо у пацієнта стан, який вимагає надання невідкладної допомоги, тоді викликається бригада швидкої допомоги.

Ми зараз живемо в такий час, що кожен пацієнт може контактувати з своїм дільничним або сімейним лікарем дуже тісно, враховуючи можливості мобільного зв’язку. Читати далі >>>

                                                                                                             Інформація Золочівської ЦРЛ

                                                                                                                          За матеріалами Золочів.нет

13.10.2015

 

 Сьогодні, 13 жовтня 2015 року на території району відбулися заходи з вшанування пам’яті загиблих учасників антитерористичної операції на Сході України. У заходах взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, представники Золочівсько-Перемишлянського об'єднаного районного військового комісаріату, сільські голови, громадськість. На могили покладено квіти, запалено лампадки. За загиблими, які присвятили своє життя служінню Українському народу відправлені заупокійні панахиди.

 

12.10.2015

 

Сьогодні, 12 жовтня 2015 року під час засідання колегії райдержадміністрації, яку провів голова райдержадміністрації Володимир Недзельський обгорнено питання: виконання бюджету Золочівського району за 9 місяців 2015 року; внесення змін до районного бюджету Золочівського району на 2015 рік; внесення змін до програм : підтримки органів виконавчої влади; «Створення резерву матеріально-технічних ресурсів Золочівського району на 2012-2015 роки (нова редакція)»; «Навчання, тренування населення способом захисту у разі виникнення надзвичайних ситуацій та пожеж на 2015 рік» та затверджено проект Програми «Організаційного забезпечення діяльності Золочівського районного суду Львівської області на 2015 рік».

 

Всеукраїнський форум учасників АТО

10 жовтня 2015 року у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбувся Всеукраїнський форум учасників АТО.

Захід пройшов за участю вищого керівництва держави, представників силових структур України, інших відомств та військовослужбовців, які брали участь в проведенні АТО. Від Золочівського району у заході взяли участь підполковник Навчального центру національної гвардії України Цапок Віталій Миколайович, старший лейтенант Горак Денрс Петрович та капітан Окремого відновлювального полку Королюк Ілля Євгенович

Основним питанням, що розглядалось на форумі було питання соціального захисту та забезпечення учасників АТО та членів їх родин. «День захисника Вітчизни відтепер буде всенародним святом і має відзначатися так само масштабно, як Різдво, Великдень і День Незалежності України. 14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці. Ще з козацьких часів цей день був святковим для захисників Вітчизни. І тому в минулому році я, свідомо викреслюючи з календаря чуже, штучно привнесене свято, вибрав саме цю дату», - наголосив під час виступу на форумі Президент України Петро Порошенко.

Поїздка у м. Київ відбулась за сприяння голови Золочівської районної державної адміністрації В.Недзельського.

Організатором виступив Золочівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

 

У Золочеві зустрічали медиків, що рятували життя на східному фронті (відео)

11 жовтня у Золочеві зустрічали парамедиків із військової частини 3080 Національної гвардії України, які повернулися із східного фронту в рамках ротації. Зустрічали медиків рідні та друзі, а також голова Золочівської РДА Володимир Недзельський та заступник голови Золочівської РДА Андрій Кукуруза. У цей складний для нашої Батьківщини час чимало медиків із Золочівського шпиталю, несуть службу в зоні АТО.

Залишивши рідні домівки, батьків, дружин, дітей вони щодня ризикують собою мужньо і героїчно, ціною власного життя захищають українську землю від терористичної навали. Це важливий подвиг, адже чим швидше буде надана перша медична допомога пораненим, тим ефективніше пройде їх лікування і реабілітація. Дякуємо парамедикам за службу та чекаємо у нас в студії на інтерв’ю.

                                                                                                                       За матеріалами Золочів.нет

 

У Золочівському замку відбувся концерт Львівської державної академічної хорової капели «Дударик» (відео)

11 жовтня, у Золочівському замку відбувся виступ Львівської державної академічної хорової капели «Дударик». Талановитий колектив капели подарував золочівській публіці та гостям замку неперевершене виконання. Диригент капели Дмитро Кацал.

                                                                                                                       За матеріалами Золочів.нет

 

Головний санітарний лікар розповіла наскільки є шкідливим дим від горіння торфовищ (відео)

Головний державний санітарний лікар Золочівського та Перемишлянського районів Людмила Овод розповіла глядачам наскільки є шкідливим дим від спалювання сухої трави, картоплиння та особливо тління торфових угідь у Золочівському районі. Золочівським міжрайонним відділом лабораторних досліджень проведені заміри атмосферного повітря в населених пунктах, які розміщені в зоні горіння торфовищ. Результати досліджень дивіться у відео.

 

Ювілейний концерт

У неділю, 11 жовтня 2015 року у районному Народному домі ім. І. Білозіра відбувся ювілейний концерт народного хорового колективу «Благовіст» с. Вороняки Золочівського району.

Початок о 15.30 год.

Довідка. Народний хоровий колектив «Благовіст» заснований у 1994 році. Наказом управління культури Львівської області від 23 серпня 1995 р. №154 хору присвоєно звання «Народний».

20 грудня 1995р. колектив приймав участь в обласному огляді – конкурсі хорових колективів сільської місцевості і зайняв друге місце і звання Лауреата у категорії академічного хорового співу.

В травні 1996р. хор приймав участь в обласному конкурсі хорових колективів, присвяченого 140 – річчю від дня народження І.Я.Франка і зайняв друге місце, а також приймав участь в заключному концерті переможців в с. Нагуєвичі, де був нагороджений цінним подарунком.

Весною 1998 р. колектив був запрошений для участі в Божественній Архієрейській Літургії в церкві св.. Миколая м. Києва.

В червні 1999 р. за активну роботу з відродження національних традицій та з нагоди 5 – ї річниці творчої діяльності колектив нагороджений «листом подяки» управління культури Львівської ОДА.

20 березня 2001 р. брав участь в обласному огляді – конкурсі серед колективів сільської місцевості - І місце і звання Лауреата.

Квітень 2005р. – ІІ місце на огляді - конкурсі, присвяченому 190 річчю від дня народження М.Вербицького.

Травень 2006 р. – ІІ місце і звання Лауреата обласного огляду – конкурсу хорових колективів, присвяченого 150 річчю від дня народження І.Франка.

 

08.10.2015

 

До уваги виборців Золочівського району!

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Золочівської райдержадміністрації повідомляє:

На 25 жовтня 2015 року Верховною Радою України призначено чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації.

Особливо це стосується виборців:

• які досягли 18-річного віку та будуть голосувати вперше;

• колишніх військовослужбовців строкової служби;

• громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

• громадян, які прибули із-за кордону і знялись з обліку в МЗС або на останніх виборах голосували за кордоном;

• громадян, які під час останніх виборів виявили неточності у списках виборців щодо своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Уточнити та внести зміни до своїх персональних даних виборці Золочівського району можуть за адресою: Золочівська районна державна адміністрація, вул. В.Чорновола, 3, каб. 102.

При собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України, а, у разі зміни прізвища, – ще й документ, що підтверджує ці зміни.

Прийом громадян здійснюється щоденно (понеділок-п’ятниця) з 9.00 год. до 18.00 год.

Обідня перерва: 13.00 год. – 14.00 год.

Телефони відділу 7-00-75, 4-22-19.

Також повідомляємо, що перевірити свої персональні дані та своє включення у реєстр громадяни можуть самостійно за допомогою мережі Інтернет. Для цього необхідно зайти на офіційну інтернет-сторінку Державного реєстру виборців за посиланням www.drv.gov.ua, відкрити вкладку «Особистий кабінет виборця», зареєструватись, внести свої персональні дані і відправити запит. Через певний час, на свою електронну скриньку, ви отримаєте інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців.

Окремо наголошуємо, що згідно ст. 3 Закону України “Про місцеві вибори”, право голосу на цих виборах мають громадяни України, які належать до відповідної територіальної громади.

Належність громадянина до відповідної територіальної громади та проживання його на відповідній території визначається його зареєстрованим місцем проживання. Тобто на цих виборах не застосовується процедура тимчасової зміни місця голосування.

                                                               Начальник відділу ведення

                                                               Державного реєстру виборців

                                                               апарату Золочівської райдержадміністрації                        Роман Гучко

 

Засідання оргкомітету з нагоди відзначення Дня захисника України

Сьогодні, 8 жовтня 2015 року заступник керівника апарату – начальник відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації Галина Семчишин провела засідання оргкомітету.

«14 жовтня 2014 року прийнято Указ Президента України № 806, яким установлено День захисника України, що відзначатиметься щорічно 14 жовтня. При цьому скасовано Указ Президента України від 23 лютого 1999 року № 202 «Про День захисника Вітчизни». Головою райдержадміністрації прийнято розпорядження від 25 вересня 2015 року №326 «Про відзначення у 2015 році Дня захисника України», яким затверджено план проведення заходів. Одночасно 14 жовтня, також відзначається велике релігійне свято – Покрова Пресвятої Богородиці. Завдяки шанобливому ставленню українського козацтва за цим святом закріпилася ще й друга назва – Козацька Покрова. Указом Президента України від 7 серпня 1999 року № 966 14 жовтня – у день свята Покрови Пречистої Богородиці – встановлено День українського козацтва», - наголосила Галина Семчишин.

За підсумками засідання затверджено програму проведення заходів.

Програма проведення заходів з нагоди відзначення Дня захисника України, 73-річниці створення УПА та Дня українського козацтва 14 жовтня 2015 року:

– молебень біля музею-криївки у с. Гавареччина, Золочівського району. Початок о 10.30 год.

– урочиста академія та святковий концерт у районному Народному домі ім. І. Білозіра. Початок о 16.00 год.

Запрошуємо громадськість району до участі.

 

До уваги!

Постановою Кабінету Міністрів України від 23.09.2015 року № 752 спрощено і вдосконалено порядок призначення субсидій населенню. Цим документом врегульовано такі питання:

1. Скасовано необхідність обов’язкового оформлення особових рахунків на сплату послуг ЖКГ на особу, що звертається по субсидію. Відтепер субсидія призначатиметься одній із зареєстрованих у житлі осіб, незалежно від того, чи відкрито на неї особовий рахунок на сплату послуг. Зокрема, орендарям житла субсидія призначатиметься без необхідності відкриття на них особових рахунків – лише на підставі договору оренди. Дотепер орендарі не можуть оформити особові рахунки на себе, бо власники житла не дають відповідної згоди, що унеможливлювало призначення субсидій, зокрема, внутрішнім переселенцям.

2. Визначено вичерпний перелік документів, які враховуються комісією при ухваленні рішення про призначення субсидії з урахуванням лише осіб, що фактично проживають у помешканні. Такими документами є: довідки, що підтверджують місце перебування особи на території іншої адміністративно-територіальної одиниці у зв’язку з роботою, лікуванням, навчанням, відрядженням, довідки про оплату житлово-комунальних послуг в іншому житловому приміщенні, акти обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства селищної, сільської або міської ради, акти житлово-експлуатаційних організацій про фактично проживаючих осіб, договори оренди житла в іншому місці. Тобто відповідно до постанови не враховуються особи, які зареєстровані, але фактично не проживають. Крім того, комісії надано право призначати субсидію на підставі кількості осіб, що фактично проживають, у разі відсутності документів, що підтверджують непроживання осіб з числа зареєстрованих. Таке рішення приймається після обстеження умов проживання сім’ї. Ця новація дозволить отримати субсидію, приміром, пенсіонерці, з якою зареєстровані дорослі діти, які виїхали за кордон чи не підтримують зв’язки з родиною.

3. Надано можливість призначати субсидію сім’ям, що мешкають окремо у житловому будинку, розділеному на дві половини. Наприклад. У житловому будинку зареєстровано дві сім’ї, будинок офіційно не поділений, але кожна сім’я оплачує за житлово-комунальні послуги на розділені особові рахунки. Субсидія буде призначатися кожній сім’ї окремо за розділеними особовими рахунками виходячи з кількості зареєстрованих осіб, які сплачують за послуги на такі рахунки на підставі рішення районної комісії та акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарств.

4. Надано змогу при призначенні субсидії дитячим будинкам сімейного типу і прийомним сім’ям враховувати кількість дітей, які фактично проживають, але не зареєстровані.

5. У разі розбіжності в даних про склад зареєстрованих осіб і про кількість осіб, яким нараховується плата за послуги, для розрахунку субсидії використовуються дані про склад зареєстрованих. Зазначене нововведення не потребує додаткового звернення в організації надавачі послуг для упорядкування складу сімї, який користується цими послугами, що суттєво прискорить надання субсидій.

6. Приведено у відповідність до законів перелік доходів, які не враховуються для призначення субсидії: доходи учасників АТО доходи від роботи у виборчій комісії.

7. Якщо субсидія призначена за рішенням комісії, то на наступний термін субсидія призначається на підставі того ж рішення, якщо у сім’ї не відбулося змін. Тобто питання не виноситься знову на комісію.

                                                                            Заступник начальника управління

                                                                            соціального захисту населення

                                                                            Золочівської райдержадміністрації                     А.З.Хома

 

07.10.2015

 

Сьогодні, 7 жовтня 205 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський спільно з спеціалістами районної ради відвідав сім'ї демобілізованих учасників антитерористичної операції на Сході України.

В ході проведених зустрічей у селах Гончарівка, Скварява, Перегноїв, Словіта спільно із сільськими головами комісійно вивчили їхні проблеми. В розмові прозвучало, що для воїнів, які повертаються з зони бойових дій, дуже важливо пристосуватися до мирного життя, пройти реабілітацію, відчути , що про них незабули піклуються про їхні сім'ї. Дізналися про стан здоров’я військового, зайнятість, діяльність членів родини, рівень прибутку членів сім’ї, чи вистачає реальних доходів для повноцінного функціонування родини, чи отримує родина всю належну допомогу і виплати.

В результаті проведених зустрічей було визначено основні потреби демобілізованих учасників АТО. Це проблеми із виготовленням посвідчення учасника бойових дій, отримання належної медичної допомоги, оформлення одноразової матеріальної допомоги учасникам АТО, допомога у придбанні будматеріалів, допомога у вирішенні побутових і поточних матеріальних проблем.

 

Конкурсний відбір претендентів на стажування в Німеччині за Програмою перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (GIZ)

На виконання Указу Президента від 3 липня 2000 року №849 “Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва” в Україні з 2001 року реалізується Програма заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Fit for Partnership with Germany» (далі - Програма), затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2000 року №1358.

Основним партнером Програми є Німеччина, співробітництво з якою здійснюється в рамках Спільної заяви Уряду України та Уряду ФРН щодо підтримки Програми через Федеральне міністерство економіки і енергетики Німеччини, а стажування менеджерів організовує Товариство міжнародного співробітництва (далі GIZ).

28 жовтня 2015 року розпочинається конкурс на участь у Програмі на 2016 рік за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська) №44, оф. 5. Програма передбачає набуття менеджерами міжнародних управлінських компетенцій, які сприятимуть співробітництву українських і німецьких підприємств, а також налагодження контактів і стійкий розвиток кооперації між підприємствами України та Німеччини. Учасники програми отримають інформацію, знання, навички і міжкультурні управлінські компетенції, що допомагатимуть розвивати співпрацю з німецькими компаніями. Вони також матимуть можливість безпосередньо ознайомитись з німецьким обладнанням і технологіями та встановити прямі контакти з німецькими компаніями.

Цільові групи Програми — українські підприємства як суб'єкти ЗЕД, власники, керівники вищої та середньої ланки українських підприємств, орієнтованих на зовнішньоекономічну діяльність (що мають потенціал ЗЕД), а також управлінці установ, що відповідають за технічне і технологічне забезпечення підприємств комунальної форми власності.

Для участі у стажуванні кандидат має пройти співбесіду з членами німецько-української відбіркової комісії. Співбесіда проводиться мовою стажування.

Для проходження співбесіди кандидатам необхідно заздалегідь подати визначений перелік документів, який знаходиться на сайті: www.inwent.org.ua 

Контактні особи: Мінекономрозвитку — Борисюк Тетяна, тел.: (044) 528-54-30, е-mail: tania.borisiuk@gmail.com; GIZ – Світлана Степащенко, тел.:(044) 228-42-54(53), (044) 531-30-56, e-mail: Svetlana.Stepashchenko@giz.de 

Консультаційну та інформаційну підтримку надає Партнерська платформа у місті Львові за тел.: (032) 235-79-74.

Більш детальну інформацію можна дізнатися на сайті: www.inwent.org.ua

 

До уваги учнів випускних класів

Відбудеться Фестиваль освіти дорослих та ярмарок вакансій.

10 жовтня 2015 року Львівський обласний центр зайнятості спільно з Представництвом німецької неурядової організації «Німецьке об’єднання народних університетів» (DVV International) в Україні та Національним університетом “Львівська політехніка” проводять масовий захід Фестиваль освіти дорослих та ярмарок вакансій. Учні випускних класів матимуть змогу ознайомитися з навчальними закладами м.Львова та можливостями здобуття професій .

Захід буде проводитись у приміщенні Палацу мистецтв, за адресою: м. Львів, вул. Коперника, 17, початок об 11.00 год.

                                                                                Золочівський районний центр зайнятості

 

Майже 50 млн. грн. податкових платежів надійшло до Державного бюджету

За січень - вересень 2015 року платники Золочівської І ГУ ДФС у Львівській області перерахували до загального фонду Державного бюджету 49655,5 тис.грн. податкових платежів, з них у Перемишлянському районі – 17021,3 тис. гривень. Це на 6815,0 тис.грн., або на 16 % більше від планових призначень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 14774,0 тис. гривень.

 

06.10.2015

 

Від Маківки до Майдану

З метою виявлення і розвитку талантів обдарованих учителів, утвердження національно-патріотичних засад у навчально - виховному процесі 6 жовтня 2015 року серед учителів району, під керівництвом методиста РМК Паздзірської М.М. , відбувся конкурс патріотичної поезії «Від Маківки до Майдану».

Члени журі визначили переможців:

І місце - Горшинська О.Я., учитель Золочівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

ІІ місце - Андрейко Г. П.,учитель Жуличівської ЗОШ І-ІІ ст.; Погончук Л. Г.,учитель Гончарівської ЗОШ І-ІІ ст.; Хахула О. Т.,учитель Червоненської ЗОШ І-ІІІ ст.; Кульба Г. М.,учитель Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4

ІІІ місце - Лісова З.І.,учитель Ремезівцівського НВК; Пилявка І.І.,учитель Сасівського НВК; Купин Н. П.,учитель Сновицької ЗОШ І-ІІІ ст.; Івашків М.Д.,учитель Новоселищної ЗОШ І-ІІ ст..

 

Перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза 6 жовтня 2015 року взяв участь в обласних заняттях щодо порядку реалізації державної політики у сфері цивільного захисту на підпорядкованих адміністративних територіях.

 

Управління агропромислового розвитку інформує

В районі проводиться збір пізніх сільськогосподарських культур. По всіх категоріях господарств зібрано: 1996 га кукурудзи (43,8 %), намолочено 15184 тонн, урожайність 76,1 ц/га, сої - 2749 га (34,7%), намолочено 5219 тонн, урожайність 18,7 ц/га, соняшнику - 411 га (68,9 %), намолочено 740 тонн, урожайність 18 ц/га, цукрові буряки викопано на площі 473 га (100%), зібрано 22000 тонн, урожайність 465 ц/га, картоплі зібрано на площі 3779 га (100%), накопано 64989 тонн, урожайність 172 ц/га, овочів - 625 га (70,1%), валовий збір становить 8838 тонн, урожайність 141,4 ц/га.

Продовжується посів озимих культур під урожай 2016 року. Всіма категоріями господарств підготовлено 14000 га ґрунту (96,8 %) та посіяно 13568 га (93,9%) озимих зернових: озимої пшениці 10665 га (91,6 %), озимого жита 100 га (80%), озимого ячменю 2803 га (104,6%). Крім того посіяно озимого ріпаку 1930 га (48,6%).

Сільськогосподарськими підприємствами підготовлено 11200 га ґрунту (94,4%) та посіяно 10973 га озимих зернових (92,5 %): озимої пшениці 8474 га (89,6%), озимого жита 10 га (28,6%), озимого ячменю 2488 га ( 105,2%).

 

На допомогу армії надійшло понад 6 млн. грн. військового збору

З початку 2015 року суб`єкти господарювання, які перебувають на обліку в Золочівській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, сплатили до бюджету 6329,4 тис.грн. військового збору , з них у Перемишлянському відділенні – 2750,8 тис. гривень. Це на 1227,4 тис.грн., або 24,1% більше від планових призначень.

Нагадуємо, дохід платника податку фізичної особи – резидента, отриманий від фізичної особи – резидента у вигляді спадщини (дарунку) включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу такого платника та підлягає оподаткуванню, з урахуванням норм ст. 174 Податкового кодексу України, військовим збором за ставкою 1,5 відсотка.

 

Про стан ринку праці Золочівського району упродовж січня-вересня 2015 року

Упродовж січня-вересня 2015 року центром зайнятості надавалися соціальні послуги 3090 громадянам, з котрих 2488, або 80,5% — зареєстровані безробітні. Упродовж січня-вересня 2015 року до служби зайнятості звернулося 1847 незайнятих осіб, з них 1245, або 67,4% — мали статус безробітного (у відповідному періоді 2014 року — 1862 особи).

На кінець вересня 2015 року кількість зареєстрованих безробітних становила 860 осіб (на відповідну дату 2014р. — 1175), з яких 66,3% складали жінки, 44,1% — молодь у віці до 35 років, 36,2% належали до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 60,3% зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями.  

Середня тривалість безробіття на початок жовтня 2015 р. у порівнянні з минулорічним показником збільшилася на 6 кал.днів і становила 145 днів.   Соціальні послуги надавалися 1396 зареєстрованим безробітним мешканцям села (у січні-вересні 2014 р. — 1944). Частка їх у загальних обсягах зареєстрованого безробіття становила 56,1% (58,7%). Рівень працевлаштування цієї категорії склав 55,5% (у січні-вересні 2014 р. — 58,3%).  

Соціальні послуги надавалися 1441  жінкам, котрі мали статус безробітної (у січні-вересні 2014 року — 1772). З їх числа за сприянням служби зайнятості працевлаштовано 319 (рівень працевлаштування безробітних жінок склав 54,4%), охоплено професійним навчанням  158 (43,5%), залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру 61 (44,2%).

На початок жовтня 2015 року частка жінок у загальних обсягах зареєстрованого безробіття становила 66,3%, (54,7% на початок жовтня 2014 року). У січні-вересні 2015 року мали статус 1174 молодих особи у віці до 35 років (у січні-вересні 2014 року —1558 осіб).

За сприянням служби зайнятості працевлаштовано 254 особи з числа зареєстрованих безробітних (рівень працевлаштування безробітної молоді склав 43,3%), охоплено професійним навчанням 115 (31,7%), залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру 54 (39,1%). Частка молоді у віці до 35 років у загальних обсягах зареєстрованого безробіття на початок жовтня 2015 року становила 44,1% (41,7% на відповідну дату 2014 року).    

 

05.10.2015

 

«В рамках святкування Дня захисника України забезпечити впродовж жовтня проведення зустрічей із ветеранами війни та військової служби, військовослужбовцями, інвалідами війни, учасниками українського визвольного руху та сім’ями загиблих учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях. Провести інформаційно-просвітницькі заходи, виховні години, «круглі столи», конференції у загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладах та ряд інших районних заходів», - наголосив сьогодні, 5 жовтня 2015 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський під час апаратної наради.

В ході проведення наради керівники районних служб прозвітували про проведену роботу за попередній тиждень.

 

На місце гасіння торф’яної пожежі привезено потужну пожежно-насосну станцію (відео)

4 жовтня 2015 року на торфовищах, що горять у селі Червоне, рятувальники продовжують роботи. Зі Львова привезено пожежно-насосну станцію (ПНС-110), яка призначена для безпосереднього постачання автонасосів, автоцистерн та пересувних лафетних і повітрянопінних стволів у місцях, де відсутнє водопостачання, а вододжерела знаходяться на великих відстанях, та для створення запасу води при гасінні великих пожеж. Це значно пришвидшило гасіння торфу і якщо все вдасться, за декілька днів планують побороти пожежу.

На місці працюють рятувальники зі Львова, Золочева, начальник Золочівського райвідділу ГУ ДСНС України Юрій Байовський, голова Золочівської РДА Володимир Недзельський. Слід відмітити, що станом на 4 жовтня пожежу на торфовищах у селі Княже вдалося загасити.

Аби старання рятувальників та кошти на боротьбу із пожежами на торфовищах були не марними, нагадаємо, що не варто палити суху траву, стерню, листя та бадилля із картоплі. Так ми вбережемо не лише навколишнє середовище, але й своє здоров’я.

                                                                                                                       За матеріалами Золочів.нет

02.10.2015

 

2 жовтня 2015 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. На засіданні розглядалися питання: про доцільність позбавлення батьківських прав; про надання згоди на дарування будинків; про влаштування двох дітей у РДБ «Рідний дім»; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; про затвердження індивідуальних планів дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

 

У райдержадміністрації відбулося засідання оргкомітету на тему: Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене".

«Дана акція спрямована на утвердження здорового способу життя у молодіжному середовищі, формування соціально активного населення, захист неповнолітніх від продажу та вживання алкогольних та тютюнових виробів», - повідомила завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Ольга Климук. У засіданні взяли участь представники районної та міської рад, фахівці районних служб, ЗМІ.

Спікер повідомила, що аудиторією акції є молодь, яка залучається на добровільних засадах до реалізації таких ініціатив акції:

- виявлення фактів порушень чинного законодавства щодо незаконного продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів;

- обстеження вулиць міст і населених пунктів на предмет наявності зовнішньої реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів;

- здійснення інформаційно-просвітницької роботи (розповсюдження друкованої продукції: плакатів, буклетів, книг, проведення консультацій тощо);

- формування відповідального ставлення молоді до свого здоров’я;

- стимулювання активної участі місцевих громад у суспільному житті;

- залучення рекламодавців та засобів масової інформації до створення та розміщення соціальної реклами;

- підтримка молодіжних екологічних ініціатив.

В ході засідання обговорено план проведення заходів акції із залученням освітянських закладів району, Золочівського РВ ГУ МВС України у Львівській області, працівників бібліотек, Народних домів, громадськості.

На завершення засідання роздано інфостікери «Школі здоров’я», якою є Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №4 та Золочівському РВ ГУ МВС України у Львівській області для розповсюдження серед громадськості.

 

Перелік заходів в рамках проведення інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене"

1. Контроль продажу

1.1. Розміщення інфо-стікера з телефоном «Гарячої лінії» на ТТ, перевірка наявності стікера з телефоном «Гарячої лінії» на ТТ (за наявності інфо-стікера).

1.2. Розповсюдження інформаційних буклетів (за наявності).

2. Моє місто – моя відповідальність

2.1. Роздача інформаційних флаєрів «Відповідальність починається з мене» на загальноміських заходах (за наявності флаєрів).

2.2. «Добрі справи»»: прибирання міських зон відпочинку; проведення суботників, інших заходів, спрямованих на благоустрій міста.

3. Проведення флеш-мобів «За здоровий спосіб життя».

4. Розміщення інформаційних білбордів.

5. Проведення тематичних бесід з учнями та студентами з метою пропаганди здорового способу життя.

6. Проведення рейдів по торгівельних об’єктах з метою дотримання правил торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, пивом та тютюновими виробами неповнолітнім.

7. Проведення обстежень вулиць щодо розміщення зовнішньої реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів, торговельних закладів.

8. Показ кінофільмів з метою пропаганди здорового способу життя.

9. Показ соціальної реклами з метою пропаганди здорового способу життя по навчальних закладах міста.

10. Проведення групових профілактичних заходів з учнівською і студентською молоддю навчальних закладів з метою недопущення негативних проявів в молодіжному середовищі, пропаганди здорового способу життя.

11. Проведення акції «Обміняй нікотин на вітамін».

12. Проведення круглих столів з підприємцями.

13. Проведення у листопаді поточного року масового розважального заходу (концертної програми для молоді, КВК, змагання агітбригад тощо) за участю представників навчальних та загальноосвітніх закладів міста з метою пропаганди здорового способу життя.

14. Проведення спортивно-масових заходів.

 

Профілактика негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищах

З метою недопущення порушень норм чинного законодавства у сфері продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів розпорядженням голови райдержадміністрації № 305 від 24.06.2011 року "Про організацію рейдів-перевірок з питань профілактики негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищах" у райдержадміністрації створено районну постійну робочу групу для проведення спільних контрольно-наглядових заходів та затверджено Положення про вищевказані рейди-перевірки. Рейди-перевірки проводяться відповідно до затвердженого графіка.

За результатами рейдів-перевірок складаються акти. Крім цього, з власниками та працівниками магазинів, де здійснюється продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів проведено бесіди та вручено письмові попередження про відповідальність відповідно до Закону України "Про державне регулювання виробництва спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних та тютюнових виробів", ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення та ін. нормативно-правових актів. За звітний період (2015р.) проведено шість профілактичних заходів (рейдів) щодо виявлення порушень правил торгівлі алкогольними та тютюновими виробами та обстеження вулиць міст і населених пунктів на предмет наявності зовнішньої реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Під час рейдів порушень не виявлено.

В рамках реалізації Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене" в районі систематично проводяться молодіжні акції, метою яких є розповсюдження інфо-стікерів (наклейки із попередженням та телефонами "гарячої лінії") та інформаційних флаєрів.

Остання така акція була проведення у День Молоді працівниками сектору молоді та спорту, Центру соціальних служб та служби у справах дітей із залученням волонтерів (розповсюджено близько 100шт. інфо-стікерів). Крім того, Наказом по відділу освіти райдержадміністрації № 214 від 18.08.2015 року "Про організацію роботи щодо попередження наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління …" затверджено Заходи щодо проведення відповідної роботи та рекомендовано класним керівникам включити дані заходи до планів виховної роботи. До днів боротьби з тютюнопалінням та наркоманією в школах району проведено ряд заходів під гаслом "Молодь за здоровий спосіб життя", які включають: просвітницькі акції, тренінгові заняття, рольові ігри, творчі конкурси та інш.

                                                                                                                      Сектор молоді та спорту РДА

 

Між селами Червоне та Велика Вільшаниця ускладнений рух автомобілів

Про це повідомив перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза здійснивши 2 жовтня об’їзд автодороги Львів-Золочів між селами Червоне та Велика Вільшаниця.

«У зв’язку із зміною погоди, а саме: з високою вологістю повітря, в наслідок горіння торфовищ між населеними пунктами Червоне і Велика Вільшаниця, на ділянці спостерігається значне скупчення диму», - наголосив Андрій Кукуруза.

Рекомендації для водіїв: Просимо учасників дорожнього руху, які проїжджають даний відрізок дороги бути вкрай обережними, не перевищувати швидкості, дотримуватися дистанції та не порушувати правил дорожнього руху.

З метою недопущення виникнення ДТП, на даному відрізку дороги, працює наряд ДПС ВДАІ Золочівського району.

 

01.10.2015

 

1 жовтня 2015 року у районному Народному домі ім. І. Білозіра відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

У заходах взяли участь керівництво району, священнослужителі, педагогічні працівники, громадськість. Кращих працівників освітянської ниви нагороджено грамотами райдержадміністрації та районної ради. Вітаючи педагогів району голова райдержадміністрації Володимир Недзельський зазначив: «Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю. Щира подяка вам за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм. Вітаючи вас зі святом, від щирого серця бажаю кожному з вас міцного здоров’я на довгі літа, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги, Божої благодаті, миру, любові та злагоди!»

Завершилися заходи переглядом вистави Львівського театру ім. М. Заньковецької «Безодня», режисера Ореста Огородника. Побачене глядачем на сцені викликало багато емоцій. Перед очима постали дві сім’ї – такі різні та однакові. Їх зіштовохує доля, для того, щоб вони навчились один в одного руйнувати стіни і йти на зустріч. Двомовне середовище диктує не тільки правила, але й ставить кліше. Режисер намагався відшукати людяність за призмою болю та відчаю, відкрити любов до ближнього.

 

За підсумками скайп-наради з департаментом фінансів 01 жовтня 2015 року у фінансовому управлінні райдержадміністрації проведено нараду із спеціалістами фінансового управління, по результатах якої дано доручення:

1. Начальнику бюджетного відділу фінансового управління Навроцькій О.П.:

- забезпечити своєчасне уточнення бюджету з метою недопущення заборгованості по заробітній платі працівникам бюджетних установ; ;

- активізувати підготовчу роботу по складанню проекту районного бюджету на 2016 рік;

- провести розрахунки та розподіл додаткових асигнувань виділених з державного бюджету працівникам структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації.

2. Начальнику відділу доходів фінансового управління Кмиць А.М.:

- підготувати заявку на фінансування з державного бюджету заходів соціально-економічного розвитку;

- здійснювати моніторинг використання коштів державного фонду регіонального розвитку;

- спільно з податковою інспекцією провести прогнозні розрахунки дохідної частини районного бюджету та місцевих бюджетів району на 2016 рік.

 

Бібліотека - мудрість книг і щедрість серця (в рамках святкування Всеукраїнського дня бібліотек)

Уже 17 років поспіль 30 вересня у день великомучениць Надії, Віри, Любові і матері їх Софії – бібліотечна громада України святкує Всеукраїнський день бібліотек. У цей день ми відзначаємо високу місію Бібліотеки та Бібліотекаря: інформувати та просвіщати, організовувати безперешкодний доступ до книг для всіх громадян, допомагати і навчати орієнтуватися у потоці інформації, сприяти оволодінню навичками пошуку та використання різноманітних ресурсів. Бібліотеки Золочівської ЦБС ставлять перед собою завдання залучити до роботи бібліотек активну громадськість, спонсорів, не байдужих до долі сучасної бібліотеки людей.

Що найбільш важливе у роботі бібліотек? Напевне одним із важливих питань є поповнення бібліотечних фондів новими книгами, періодичними виданнями. У 2015 році згідно районної програми Поповнення бібліотечних фондів для бібліотек району придбано 576 примірників книг, на суму 20 тис. грн.. ці кошти були виділені завдяки розумінню та підтримці наших бібліотек Золочівською районною державною адміністрацією та районною Радою. Вже стало традицією проводити бібліотеками району акції «Подаруй бібліотеці книгу» та «Дарунки наших користувачів», а також подаровані книги спонсорами наших бібліотек. Завдяки цим акціям бібліотеки нашої центральної бібліотечної системи поповнились новими книгами в кількості 1800 примірників, що в середньому становлять 25-30 книг на кожну бібліотеку.

Золочівська центральна районна бібліотека ім.І.Франка за час тривання акції одержала від своїх читачів і багатьох небайдужих людей численні цінні книги та видання на електронних носіях. Особливої подяки заслуговує Г. Мацкевич, який подарував зібрання творів із серії «Бібліотека всесвітньої літератури» а також А.М.Мокринський, В.Р.Конопляста, Т.М. Гульова, В.С.Хала та інші, які нещодавно подарували книги з власних бібліотек.

Просвітницька робота в бібліотеках Золочівської ЦБС базується на місцевому матеріалі, тобто найчастіше це – збирання і використання інформації про історію села, відродження імен визначних земляків, запис переказів та спогадів старожилів. Враховуючи смаки та інтереси користувачів, бібліотекарі пропонують ті заходи, які вже стали популярними: літературно-музичні вечори, конкурси, вікторини, презентації книг, вечори та години історичної пам’яті. Невід’ємною складовою частиною інформаційних ресурсів у центральній районній бібліотеці ім. І.Франка став Інтернет, а надання доступу до нього є звичайною бібліотечною послугою. Ми переконані: доки живе людина та слово – життя й книга, а отже, і бібліотека.

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек бажаємо натхнення та плідних звершень у виконанні благородної місії служіння суспільству на користь рідної України. Сподіваємось, що День бібліотек – свято не лише для бібліотечних працівників, але й для всіх наших читачів.

Зі святом вас, дорогі друзі!

 

Архів новин:

 
 

Земельні ділянки | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochiv_rda@ukr.net