Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України 

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

Золочівська райдержадміністрація
Харківської області

Інвестиційний портал Львівщини

Проект розвитку Львівщини

Законодавство України

База знань Wolfram|Alpha

Золочівська МДФІ повідомляє

Золочівське відділення Буської ОДПІ  повідомляє

Інформація управління ПФУ в Золочівському районі

Районне управління юстиції повідомляє

Відділ статистики інформує

Районний центр зайнятості інформує

Золочівський районний Народний дім ім. І.Білозіра

Золочівський районний територіальний  центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>
__________________

Президентський кадровий резерв
"Нова еліта нації"

Стратегія державної кадрової політики

__________________

"100 кращих товарів України"

Конкурс-виставка «Кращий вітчизняний товар року»

Виставки-2014

_________________

До уваги виборців!

 

Довідково:


Погода у Золочеві


Новини в Україні
та світі

 Утилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп
 

скорость интернета

Новини

Від влади

 

28 листопада 2014 року т. в. о. голови Золочівської РДА Володимир Недзельський провів особистий прийом громадян. До очільника району звернулося 8 мешканців щодо: відсутності знака «Зупинка» с. Плугів; земельного та житлових питань; працевлаштування; пільгове забезпечення лікарськими препаратами; виплати заробітної плати (на позачергових парламентських виборах).

За даними прийому т. в. о. голови дав роз’яснення з піднятих питань.

 

27 листопада 2014 року у райдержадміністрації відбулось засідання колегії з питань: забезпечення прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на території Золочівського району; затвердження нової редакції Програми заходів для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців районного дитячого будинку "Рідний дім", дітей-інвалідів до дня Святого Миколая; проекту «Комплексної цільової програми соціальної підтримки населення Золочівського району на 2015-2018 роки»; розгляду звернень Золочівської центральної районної лікарні; стану кадрової роботи в апараті райдержадміністрації та її структурних підрозділах в 2014 році.

За підсумками засідання колегії дано відповідні доручення.

 

27 листопада 2014 року т. в. о. голови Золочівської РДА Володимир Недзельський провів нараду щодо перевезень на території Єлиховицької та Ясеновецької сільської ради. У нараді взяли участь перший заступник голови Золочівської РДА Андрій Кукуруза, заступник голови районної ради Андрій Леськів, Ясеновецький сільський голова Василь Мисак, Єлиховицький сільський голова Орест Гучко, начальник відділу Золочівської районної ради з питань захисту прав громадян як споживачів Ярослав Мудрий, начальник юридичного відділу Золочісьвкої РДА Мар’яна Купин, начальник відділу розвитку інфраструктури та будівництва РДА Олег Перейма, головний спеціаліст відділу розвитку інфраструктури та будівництва РДА Ольга Марусин, директор ПАТ "Золочівське АТП - 14611" Ігор Кравчук, представник громади с. Зозулі Г.П. Кушнір, водій ПАТ "Золочівське АТП - 14611" Є.М. Бордіян.

На нараді розглядались питання щодо розгляду скарг громадян, які проживають на території Ясеновецької та Єлиховицької сільських рад; шляхів вирішення проблемних питань у сфері пасажирських перевезень на території району.

За підсумками наради вирішено: райдержадміністрація разом з дорожніми службами зобов’язується забезпечити проведення ямкового ремонту доріг сіл Копані та Обертасів; перевізнику спільно з головами Ясеновецької та Єлиховицької сільських рад і депутатами відкоригувати графіки руху існуючих маршрутів на території даних місцевих рад; подати клопотання виконкому Ясеновецької сільської ради до тендерного комітету про відкриття маршруту Золочів АС - Бонишин, який би задовольняв всі потреби жителів, а також вирішив питання підвозу дітей до школи та дошкільних дитячих установ

 

27 листопада 2014 року на звернення депутатського корпусу Вороняцької сільської ради була проведена робоча зустріч з керівництвом райдержадміністрації, районної ради, представниками Прокуратури Золочівського району, РВ ГУМВС України у Львівській області щодо невиконання рішень сесії головою сільської ради та передачі гербової печатки.

 

25 листопада 2014 року перший заступник голови Золочівської РДА Андрій Кукуруза провів гарячу телефонну лінію. Зателефонувала жителька с. Вороняки з питання належного оформлення довідок у місцевій раді. Дане питання вирішено позитивно.

 

25 листопада 2014 року у сесійній залі районної ради відбулася нарада-семінар з міськими, селищним, сільськими головами.

Розглянуто наступні питання:

1. Про недопущення випалювання сухої рослинності та моніторинг стану торфових полів щодо можливості їх загоряння на адміністративних територіях.

2. Про стан дорожнього забезпечення, готовність дорожніх служб та залученої техніки підприємств, установ, організацій, приватних садиб до дій в умовах зимового періоду.

3. Про забезпечення організованого збору вивозу та утилізації твердих побутових відходів у населених пунктах району.

4. Про захист прав дітей.

5. Про бюджетну реформу та децентралізацію видаткових повноважень.

6. Про використання коштів на ремонти комунальних доріг.

 

22 листопада 2014 року у м.Золочеві та в населених пунктах району проведено ряд заходів по вшануванню пам’яті жертв голодоморів.

На площі Незалежності біля пам'ятника В. Чорноволу в місті Золочеві відбулась екуменічна панахида і віче-пам'яті за участю священнослужителів району. Золочівський молодіжний театр "Край" підготував літературну композицію.

У заходах взяли участь керівництво, працівники райдержадміністрації, районної і міської рад, громадськість.

Учасники поминальних заходів у глибокій скорботі молитовно згадали жертв голодоморів. Постраждалих — десятки мільйонів: розстріляних, закатованих у в’язницях, страчених через різні душевні й фізичні тортури, загиблих від мук голоду. Такої кількості жертв не було навіть на війні.

Проведено Всеукраїнську «хвилину мовчання», поминальний передзвін у храмах. В акції "Засвіти свічу" взяли участь: військовослужбовці; представники правоохоронних органів та медицини, учнівська молодь, члени політичних партій та громадських організацій, громадськість міста. На фасадах будинків установ та організацій, приватних підприємств приспущено державні прапори з чорними стрічками. На підвіконнях помешкань громадян горіли свічки пам'яті за жертвами голодоморів.

Ми ніколи не повинні забувати тих чорних, трагічних і болючих сторінок історії нашого народу і хай буде вічна пам'ять померлим.

 

22 листопада 2014 року у Золочівській ЗОШ №2 ім. М. Шашкевича відбулося відкриття XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Перший такий конкурс відбувся у 2000 році - році, коли наша країна відзначала дев’яту річницю проголошення незалежності. Це був рік, коли сам меценат приїхав до Києва, аби вручити нагороди його переможцям. На жаль, уже благородного мецената нема на цьому світі, але справа – конкурс, який він започаткував, триває. Тепер він носить ім’я засновника – «українця, який не схотів бути бідним», - так писав про нього виконавчий директор Ліги українських меценатів Михайло Слабошпицький.

Петро Дмитрович Яцик – канадійський підприємець українського походження, меценат і філантроп, відомий своїм вагомим вкладом у фінансування українознавства на Заході.

Метою Конкурсу є сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу, національно-патріотичного виховання учнівської молоді та підвищення рівня знань учнів з української мови. А ще він задуманий як міжнародний конкурс юних знавців української мови і повинен охопити всіх українських дітей світу, які з любов'ю і шаною ставляться до української мови і хочуть її знати.

Учасниками конкурсу є діти та молодь з Бразилії, Австралії, Канади, США, Росії, Казахстану – словом, тих країн, де є українська діаспора.

Конкурс має чотири етапи: шкільний (кількість учасників не регламентована), район-місто (допускаються конкурсанти, які відповідають певним критеріям знань). До третього туру допускаються знавці мови, які отримали найвищий бал у попередньому етапі. Четвертий заключний етап міжнародним, на ньому відзначаються найкращі. І їм салютує уся Україна та діаспора, а нагороди вручає сам Президент.

 

21 листопада 2014 року у місті Золочеві відбулись заходи з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи. Дирекція, студенти, викладачі Відокремленого структурного підрозділу Золочівський коледж НУ «Львівська політехніка» організували «Похід гідності» по маршруту вул. І. Труша – вул. Чорновола – вул. С. Бандери – Вічева площа коло пам’ятника М. Шашкевича – вул. М. Шашкевича – площа Незалежності.

На площі Незалежності біля міської ради відбувся екуменічний молебень за Україну та Віче.

У заходах взяли участь: керівництво та працівники райдержадміністрації, районної та міської рад; педколективи, студентська і учнівська молодь навчальних закладів району; керівники громадських організацій, політичних партій; громадськість.

 

20 листопада 2014 року т. в. о. голови Золочівської РДА Володимир Недзельський провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання обговорено питання: забезпечення прав дітей переміщених з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО; згоди на дарування житла; складні життєві обставини в сім’ї; розгляд і затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

За підсумками засідання прийнято відповідні рішення.

 

19 листопада 2014 року заступник керівника апарату – начальник відділу організаційно - кадрової роботи апарату райдержадміністрації Галина Семчишин взяла участь у засіданні комісії по розгляду заяв та скарг громадян щодо надання населенню субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого палива, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям. Розглянуто 87 заяв.

За підсумками комісії прийнято відповідні рішення.

 

18 листопада 2014 року у райдержадміністрації відбулося засідання оргкомітету з нагоди організації заходів по вшануванню пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій, Дня Гідності та Свободи.

 

Програма заходів:

 

У п’ятницю, 21 листопада, у місті Золочеві відбудуться заходи з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.

Дирекція, студенти, викладачі Відокремленого структурного підрозділу Золочівський коледж НУ «Львівська політехніка» організовують «Похід гідності» по маршруту вул. І. Труша – вул. Чорновола – вул. С. Бандери – Вічева площа коло пам’ятника М. Шашкевича – вул. М. Шашкевича – площа Незалежності, який розпочнеться з 12.30 год.

На площі Незалежності біля міської ради о 13.00 год. відбудеться екуменічний молебень за Україну та Віче.

 

У суботу, 22 листопада, вшановуємо пам’ять жертв голодоморів в Україні. Запрошуємо громадськість прийти на 16.00 год. зі свічками на площу Незалежності біля міської ради.

Програма поминальних заходів:

16.00 – Всеукраїнська "хвилина мовчання";

16.01 – передзвін у храмах міста;

16.05 – екуменічна панахида пам’яті жертв голодоморів;

16.30 – літературно-музична композиція, у постановці молодіжного театру "Край", акція «Засвіти свічку пам’яті».

Просимо в цей день утриматись від проведення розважальних заходів.

На будинках установ, організацій приспустити Держані Прапори України з чорною стрічкою, а також, о 19 год. поставити на підвіконнях своїх помешкань засвічені свічки.

В кожному храмі зранку о 7 год. 30 хв. буде відслужена панахида.

 

Запрошуємо громадськість до участі в заходах!

 

Від влади

 

16 листопада 2014 року у районному Народному домі ім. І. Білозіра відбулися урочисті збори з нагоди 25-річчя створення Народного Руху України на Золочівщині. У заходах взяв участь т. в. о. голови райдержадміністрації Володимир Недзельський.

У вітальному слові до учасників заходу він зазначив: «…Рух як широка коаліція національно-демократичних сил був породжений вибухом громадської активності на хвилі національного відродження. Ювілейна дата – добрий привід ретроспективно переглянути значущі події в процесі українського державотворення та згадати визначні історичні постаті того часу. Сьогодні Народний Рух України продовжує активно впливати на процеси державотворення».

 

14 листопада 2014 року т.в.о. голови Золочівської РДА Володимир Недзельський здійснив виїзний прийом громадян у Коропецькому Народному домі. Громадяни, які прийшли на прийом піднімали питання про: виплату паїв ТзОВ «Агрокультура-Захід»; переоформлення паю; ремонт доріг; видачу земельних ділянок учасникам АТО; відновлення рейсу маршруту.

По питаннях, з якими зверталися жителі дано роз’яснення відповідними службами району.

 

14 листопада 2014 року у сесійній залі районної ради відбулись заходи до Дня працівників сільського господарства. Т.в.о голови Золочівської РДА Володимир Недзельський, заступник голови районної ради Андрій Леськів, начальник управління АПК Іван Закала, керівник кредитної спілки «Довіра» Данія Дзядига привітали присутніх з святом і вручили грамоти кращим працівникам та ветеранам агропромислового комплексу.

Начальник навчального центру Національної гвардії України Михайло Кулик та заступник командира в/ч 2562 Сергій Білогусов подякували за тісну співпрацю та допомогу учасникам АТО вручивши подяки і грамоти керівникам сільгосппідприємств. У заходах взяли участь аматори народного мистецтва Золочівщини.

 

13 листопада 2014 року перший заступник голови Золочівської РДА Андрій Кукуруза, завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій РДА Ірина Біла, головний фахівець Золочівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Тарас Цільник, інспектор з технічного нагляду ВДАІ з обслуговування Золочівського району Михайло Третяк провели огляд стану готовності техніки до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років філії "Золочівський райавтодор" та Золочівського МВЖКП. За результатом роботи комісій складено акти.

 

13 листопада 2014 року у сесійній залі районної ради громадською організацією «Західноукраїнський центр «Жіночі перспективи» за підтримки департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації відбувся круглий стіл «Участь жінок у прийнятті рішень на різних рівнях: можливості збільшення», з метою обговорення ситуації, яка склалась з представництвом жінок на різних рівнях прийняття рішень та напрацювання дієвих механізмів її покращення. У роботі круглого столу взяла участь заступник керівника апарату – начальник відділу організаційно - кадрової роботи апарату райдержадміністрації Галина Семчишин.

 

11 листопада 2014 року завідувач сектору оборонної та мобілізаційної роботи апарату РДА Микола Сагатий, командування Навчального центру Національної гвардії України, представники ЗМІ побували на стрілецькому полігоні Навчального центру, де впродовж листопада місяця проводиться підготовка добровольців спеціального підрозділу «Донбас» за окремою програмою підготовки командирів відділення з метою опанування навиків управління вогнем, організації взаємодії, командування відділенням особового складу в умовах сучасного бою, вміле застосування різних видів стрілецької зброї.

 

10 листопада 2014 року т.в.о. голови Золочівської РДА Володимир Недзельський взяв участь у засіданні колегії облдержадміністрації.

Порядок денний:

1. Про підсумки роботи територіально-господарського комплексу області за 9 місяців 2014 року та виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2014 рік;

2. Про стан виконання місцевих бюджетів області за 9 місяців 2014 року та завдання щодо завершення бюджетного року;

3. Про стан оборонної та мобілізаційної роботи в області;

4. Про стан автомобільних доріг Львівської області; 5. Про стан проходження опалювального сезону 2014-2015 років;

6. Про клопотання щодо нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

 

10 листопада 2014 року з нагоди відзначення Дня української писемності та мови відбулось написання диктанту державними службовцями райдержадміністрації.

 

На сторожі українського слова

 

Ми вже вкотре відзначаємо День української писемності та мови. Свято, приурочене до дня вшанування памяті Преподобного Нестора - ченця Києво-Печерського монастиря, славнозвісного літописця. Воно має підтвердити нашу любов і повагу до рідного слова, до своєї культури, які, попри жорстокі випробування на крутих дорогах історії, зберегли неперебутню силу, красу і величність. Незважаючи на численні царські укази про заборону української книги, мови, театру, вони живуть і розвиваються, долаючи й нові, сьогоднішні перешкоди.

Нетлінним скарбом століть і тисячоліть називають часто національну мову, літературу, культуру. Аби це справді було так, необхідно створити сприятливі умови для їхнього розквіту. Маркіян Шашкевич, свого часу, як ніхто інший, відчув дух і вимоги доби.

Він розумів, що не можна мовчати і чекати. Настав час, коли народ повинен заявити про себе.

Час сон довгий покинути,

Котрий тяжить нам навіки,

Час вже стати - світ глянути,

Досить спання через віки...

Це був заклик, до єдності, до спільної праці, боротьби проти "мраків тьмавих", заклик, який не втратив своєї сили і сьогодні. Саме він, Маркіян, став на захист українського письма на Галичині, виступив проти тих, хто хотів нав'язати нам латинський алфавіт. Він першим наважився виголошувати проповіді і виступати перед громадою рідною мовою.

З нагоди 203- річниці з дня народження нашого славного земляка, гордості Золочівської землі та Дня писемності й мови бібліотекарі відділу обслуговування разом з бібліотекарем госпіталю військової частини підготували та провели літературну годину "На сторожі українського слова" для військовослужбовців в/ч 3080.

Хочеться, щоб повернувшись додому військовослужбовці розповідали друзям і рідним про наш галицький край, про те, що їх служба проходила на Золочівщині - землі Маркіяна Шашкевича.

 

Від влади

 

6 листопада 2014 року у Районному народному домі ім. І. Білозіра відбились заходи по відзначенню Дня працівників культури.

Т.в.о. голови Золочівської РДА Володимир Недзельський та заступник голови районної ради Андрій Леськів привітали присутніх із професійним святом та кращим працівникам вручили грамоти. У своєму виступі т.в.о. голови райдержадміністрації наголосив: «…Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, примножуючи велич Золочівського краю, своєю плідною творчою працею та силою духу звеличуєте рідну Україну! Ваш творчий внесок у розвиток національної культури, щоденна подвижницька праця на ниві української культури заслуговує на слова щирої вдячності! Щира подяка Вам за місію – зберігати, творити та примножувати національну культуру».

Святковий захід під назвою «Моя пісня в душі, моя доля в культурі» продовжили :

• Народний танцювальний колектив «Первоцвіт»;

• Солістка НД с. Бужок Л.Чуприк;

• Солістка НД с. Тростянець Васелина Крушельницька;

• Керівник народного театру І.Вархола;

• Вокальний дует сестер Іванни та Марії Лис НД м. Глиняни;

• Солістка Т. Козловська;

• Чоловічий дует у складі Ігора Курача та Ігора Войтовича;

• Народний ансамбль пісні і музики «Галицькі барви»;

• Соліст Микола Решітник.

 

6 листопада 2014 року перший заступник голови Золочівської РДА Андрій Кукуруза, заступник керівника апарату - начальник відділу організаційно-кадрової роботи Галина Семчишин взяли участь у заходах по відзначенню 203-ї річниці від Дня народження М.Шашкевича, що відбулись у музеї-садибі с. Підлисся за участю учнів Білокамінського НВК та громадськості.

 

6 листопада 2014 року т.в.о. голови Золочівської РДА Володимир Недзельський провів нараду щодо можливості виділення коштів на реконструкцію даху адміністративного приміщення стадіону «Сокіл» із залученням потенційних меценатів Золочівського району.

 

6 листопада 2014 року у сесійній залі районної ради відбулася нарада-семінар з актуальних питань охорони праці та промислової безпеки, газ у побуті та на виробництві.

Нараду проводили представники ДП «Західного експертно-технічного центру Держгірпромнагляду України та територіального управління Держгірпромнагляду у Львівській області.

На нараді-семінарі виступили: т. в. о. голови Золочівської райдержадміністрації – Володимир Недзельський, перший заступник начальника Теруправління у Львівській області – Богдан Радивон, начальник Державної інспекції нагляду в соціально-культурній сфері, агропромисловому комплексі, легкій та деревообробній промисловості – Віктор Курило, начальник державної інспекції нагляду у будівництві, енергетиці, котлонагляді та підіймальних споруд – Іван Мечержак, головний Державний газотехнічний інспектор – Василь Гавришків, начальник відділу навчання ДП «Західний ЕТЦ» – Наталя Надорожняк, керівник служби охорони праці ДП «Західний ЕТЦ» – Зінон Галів.

У семінарі-нараді взяли участь директори загальноосвітніх шкіл, голови сільських рад, керівники, особи відповідальні за охорону праці підприємств та приватні підприємці.

 

Відповідно до розпорядження Президента України від 25 жовтня 2014 року №1175/2014-рп "Про тимчасове виконання обов'язків голови Золочівської районної державної адміністрації Львівської області з 5 листопада 2014 року приступив до тимчасового виконання обов'язків голови Золочівської райдержадміністрації Недзельський Володимир Йосипович.

 

4 листопада 2014 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький провів нараду щодо виконання районної програми  «До нас іде Святий Миколай» з метою забезпечення фінансування придбання подарунків для дітей-сиріт, дітей-інвалідів та дітей, батьки яких перебувають в АТО.

У наразі взяли участь представники фінансового управління РДА, управління Державної казначейської служби України у Золочівському районі Львівської області, управління соціального захисту населення РДА, служби у справах дітей РДА, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

За результатами наради дано доручення щодо підготовки відповідних документів.

 

4 листопада 2014 року перший заступник голови Золочівської РДА Андрій Кукуруза взяв участь у сесії районної ради. Порядок денний:

1. Про внесення змін до «Комплексної цільової програми соціальної підтримки населення Золочівського району на 2011-2014 роки», затвердженої рішенням ІІ сесії районної ради від 05.01.2014 року №23.

2. Про внесення змін до показників районного бюджету Золочівського району на 2014 рік.

3. Про дострокове припинення повноважень голови Золочівської районної ради.

4. Різне.

 

4 листопада 2014 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький провів засідання організаційного комітету з питань відзначення Дня працівників культури, Дня української писемності та мови і відзначення 203-ї річниці від Дня народження Маркіяна Шашкевича.

У засіданні взяли участь представники міської ради, відділу культури та туризму, районного товариства української мови «Просвіта» ім. Т.Шевченка, сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю РДА. Оргкомітет вирішив: провести заходи до Дня працівників культури 06.11.2014 року о 11.00 год. у районному Народному домі ім. І. Білозіра; в рамках відзначення Дня української писемності та мови буде проводитися написання Всеукраїнського диктанту для працівників держустанов 10.11.2014 року з 9.15 год.; у музеї-садибі Маркіяна Шашкевича (с. Підлисся) за участю учнів Білокамінського НВК відбудеться літературна композиція 06.11.2014 року о 15.00 год. присвячена річниці з Дня народження М.Шашкевича; у районному Народному домі ім. І. Білозіра 09.11.2014 року о 16.00 год. відбудуться заходи з відзначення 203-ї річниці від Дня народження Маркіяна Шашкевича. Уданому заході візьме участь Національна Заслужена капела бандуристів України ім. Г.Майбороди (м.Київ), художній керівник та диригент Заслужений діяч мистецтв України Юрій Курач, наш земляк золочів’янин.

 

2 листопада 2014 року в РНД ім. І.Білозіра відбулися урочисті з нагоди відзначення 96-ї річниці проголошення Західно-Української Народної Республіки. З вітальним словом до учасників звернувся заступник голови районної ради Андрій Леськів зазначивши, що ми повинні бути гідними творцями життя у своїх сім’ях, громаді, державі. Хай єдність, взаєморозуміння і бажання робити якнайбільше добрих справ стануть для кожного з нас добровільним обов’язком та запорукою щастя рідного краю та України.

Продовжили захід присвячений 96-й річниці проголошенню Західно-Української Народної Республіки святково-патріотичним концертом за участю: народної хорової капели «Опілля» РНД; читця Семена Нечвида; соліста Ореста Масника; народного танцювального колективу «Первоцвіт» РНД; солістки Оксани Квас; народного ансамблю пісні і музики «Галицькі барви» РНД; солістки Тетяни Козловської; соліста Теодора Кукурузи; народного танцювального колективу «Первоцвіт» РНД; читця Марії Квас; народної капели бандуристок «Червона калина» РНД.

 

31 жовтня 2014 року у залі засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери за участю представників усіх районних служб, які займаються соціальними питаннями – управління соціального захисту населення райдержадміністрації, районного центру зайнятості, управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі, районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), служби у справах дітей РДА, районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Золочівської міжрайонної виконавчої дирекції Львівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Золочівському районі.

Присутніх із професійним святом привітав голова районної ради Володимир Недзельський.

Перший заступник голови Золочівської РДА Андрій Кукуруза і заступник голови районної ради Андрій Леськів кращим працівникам соціальної сфери вручили грамоти райдержадміністрації та районної ради. Завершилися урочистості святковим концертом аматорів сцени Золочівщини.

 

30 жовтня 2014 року перший заступник голови Золочівської РДА Андрій Кукуруза взяв участь у засіданні президії районної ради.

 

30 жовтня 2014 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький провів державну надзвичайну протиепізоотичну комісію при райдержадміністрації на якій розглядалось питання щодо виконання заходів по недопущенню занесення африканської чуми свиней на територію Золочівського району. За підсумками комісії прийнято відповідні рішення і доведено до керівників свиногосподарства, користувачів мисливських угідь, головному державному інспектору ветеринарної медицини району.

 

29 жовтня 2014 року заступник керівника апарату - начальник відділу організаційно-кадрової роботи Галина Семчишин разом з робочою групою провели перевірку роботи виконкому Почапівської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади. За підсумками перевірки складено акт.

 

29 жовтня 2014 року перший заступник голови Золочівської РДА Андрій Кукуруза здійснив виїзний прийом громадян Ремезівцівської сільської ради. Громадяни, які прийшли на прийом піднімали питання про: зміну графіка руху перевезення громадян; призначення субсидій щодо відшкодування різниці тарифів на газ; заборгованість по сплаті орендної плати сільській раді ТзОВ «Нива» за землю.

По питаннях, з якими зверталися жителі дано роз’яснення відповідними службами району.

 

28 жовтня 2014 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький провів засідання комісії по розгляду заяв та скарг громадян щодо надання населенню субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого палива, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям.

Розглянуто 47 заяв. За підсумками комісії прийнято відповідні рішення.

 

28 жовтня 2014 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький провів засідання організаційного комітету щодо підготовки та відзначення 96-ї річниці проголошення ЗУНР та Дня соціального працівника.

Оргкомітет вирішив: 31 жовтня 2014 року о 12.00 год. у сесійній залі районної ради відбудуться урочистості з нагоди Дня соціального працівника; 2 листопада 2014 року о 16.00 год. у Районному Народному домі ім. І. Білозіра відбудуться заходи з нагоди 96-ї річниці проголошення ЗУНР.

 

27 жовтня 2014 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький ознайомився з ходом робіт по ремонту шатрового даху одного з корпусів Золочівської ЗОШ № 4.

 

23 жовтня 2014 року перший заступник голови Золочівської РДА Андрій Кукуруза провів нараду з питання перевезення по маршруту Золочів АС – Ремезівці за участю представників райдержадміністрації, місцевого сільського голови, перевізника, громадян, що проживають на території сільської ради. Жителі місцевої ради висловлювали побажання щодо покращення пасажирського перевезення на вищевказаному маршруті.

За результатами зустрічі досягнуто позитивного рішення.

 

23 жовтня 2014 року з робочим візитом у Золочівський район завітав перший заступник голови облдержадміністрації Йосиф Ситник. У сесійній залі районної ради Йосиф Ситник зустрівся з керівниками та працівниками управління Державної казначейської служби України у Золочівському районі, управління соціального захисту, Золочівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі, фінансового управління, відділу економічного розвитку, районного центру зайнятості, Золочівської ЦРЛ та обговорили проблемні питання кожної сфери.

Також під час зустрічі було наголошено на сприянні матеріально-технічному забезпеченню виборчих комісій під час підготовки та проведення позачерговий виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

 

23 жовтня 2014 року у райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з питань: ходу робіт щодо підготовки господарств Золочівського району до функціонування в осінньо-зимовий період 2014-2015 років та готовність до ліквідації можливих надзвичайних ситуацій зимового періоду; стану дорожнього забезпечення та готовності дорожніх служб до дій, протипожежний захист і водопостачання в зимовий період; затвердження плану дій райдержадміністрації і органів місцевого самоврядування під час несприятливих погодних умов; створення районного штабу керівництва з ліквідації можливих наслідків надзвичайних ситуацій осінньо-зимового періоду та пунктів обігріву.

За підсумками засідання дано доручення керівникам районних служб.

 

22 жовтня 2014 року голова Золочівської РДА Іван Стецюк, в.о. директора районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді райдержадміністрації Оксана Дужа вручили передані директором Львівського обласного центу для сім'ї, дітей та молоді Ярославом Бордіяном за співпрацею з організацією взаємодії та комунікації українців Німеччини (м. Єрфурд) шкільні портфелі дітям, батьки яких постраждали або беруть безпосередню участь в антитерористичній операції та забезпеченні її проведення.

 

21 жовтня 2014 року з робочим візитом у Золочівський район завітала Міністр соціальної політики Людмила Денісова. Під час візиту міністр побувала у Золочівському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів (с. Білий Камінь), зустрілася із переселенцями зі Східної України, що проживають у селі Білий Камінь.

Людмила Денісова провела робочу нараду у сесійній залі районної ради за участю голови райдержадміністрації Івана Стецюка, керівників та працівників соціальної сфери Золочівського, Перемишлянського, Миколаївського районів і міста Новий Розділ.

Міністр розповіла, що нового впроваджено Урядом у наданні житлових субсидій, - запроваджено новий вид допомоги, цим нововведенням збільшується кількість одержувачів субсидій на покриття додаткових витрат по оплаті комунальних послуг а саме, в умовах підняття цін і тарифів призначається компенсація. Повідомила, що урядовими документами надано право призначати щомісячну адресну допомогу громадянам, які тимчасово перемістилися з окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції. Ця допомога надаватиметься на покриття витрат щодо проживання і оплати житлово-комунальних послуг.

 

21 жовтня 2014 року голова Золочівської РДА Іван Стецюк провів нараду з питання початку опалювального сезону 2014-2015 років. У нараді взяли участь керівники управлінь, відділів та секторів РДА, керівники бюджетних установ, представники Золочівської міської ради, ТзОВ «Золочівенергоресурс», ТзОВ «Золочівенергоінвест», Золочівська районна служба газу Буського УЕГГ. Також піднімалося питання щодо граничних обсягів споживання природного газу на опалювальний період 2014-2015 років для споживачів державного та місцевого бюджетів району.  

За підсумками проведення наради дано доручення.

 

21 жовтня 2014 року голова Золочівської РДА Іван Стецюк провів гарячу телефонну лінію. Зателефонували 4 жителі району з питань: зміни графіку перевезення пасажирів; виплати паїв ТзОВ «Райз-Захід»; впорядкування могил на території місцевих рад; зміни графіку роботи медичного пункту. По піднятих питаннях дано доручення керівникам відповідних районних служб.

 

20 жовтня 2014 року у райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Під час засідання обговорено питання: позбавлення батьківських прав; майна дітей; розгляд і затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і дітей, які опинились у складних життєвих обставинах. За підсумками засідання прийнято відповідні рішення.

 

20 жовтня 2014 року голова Золочівської РДА Іван Стецюк взяв участь у селекторній нараді з питань технічної готовності підприємств, установ і організацій області до роботи в осінньо-зимовий період 2014/2015 років та стану виконання заходів, що вплинули на скорочення споживання природного газу передбачених законодавством.

 

17 жовтня 2014 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький провів виїзний прийом громадян у приміщенні адмінбудинку Підгайчиківської сільської ради за участю начальника управління соціального захисту населення Ігоря Уличного, заступника начальника управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі Наталії Гаврачинської, начальника відділу Держземагенства у Золочівському районі Ігоря Погребняка, головного спеціаліста відділу освіти РДА Андрія Левковича, завідувача сектору контролю РДА Любов Гучко, начальника юридичного відділу РДА Мар’яни Купин. Громадяни, які прийшли на прийом піднімали питання про: виплати паїв ТзОВ «Райз-Захід», транспортне сполучення до с. Туркотин, створення при Підгайчиківській школі групи короткотривалого перебування дітей віком від 4 до 6 років.

По питаннях, з якими зверталися жителі дано роз’яснення відповідними службами району.

 

17 жовтня 2014 року голова Золочівської РДА Іван Стецюк взяв участь у проведенні командно штабних тренувань за темою: «Організація управління заходами цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період».

 

17 жовтня 2014 року голова Золочівської РДА Іван Стецюк, перший заступник голови Золочівської РДА Андрій Кукуруза взяли участь у сесії районної ради.

Порядок денний.

Про внесення змін до районного бюджету Золочівського району на 2014 рік.

Про затвердження угод про передачу видатків на виконання повноважень між місцевими бюджетами.

Про затвердження розпоряджень голови Золочівської районної державної адміністрації.

Про внесення змін до «Програми зайнятості населення Золочівського району на 2013-2017 роки», затвердженої рішенням ХІХ сесії районної ради від 12.03.2013 року №269.

Про передачу приміщення колишньої школи села Гологори у власність Гологірської сільської ради.

Про надання дозволу відділу освіти Золочівської районної державної адміністрації на безкоштовне харчування учнів 5-11 класів, батьки яких мобілізовані у зону проведення антитерористичної операції на Сході України.

Різне.

 

14 жовтня 2014 року голова Золочівської РДА Іван Стецюк спільно з головою районної ради Володимиром Недзельським, заступником голови Золочівської райдержадміністрації Романом Сухецьким за участю представників Золочівської районної організації Товариства політичних в’язнів і репресованих, Золочівського станичного братства ОУН-УПА ім. Шугая, районної організації товариства української мови ім. Шевченка "Просвіта" взяв участь у Панахиді пам'яті учасникам національно-визвольних змагань, воякам УПА біля музею – криївки села Гавареччина.

З вітальним словом до учасників звернувся голова районної ради Володимир Недзельський, представники громадськості. У виконанні учнів Білокамінського НВК та ветеранів пролунали бадьорі повстанські пісні.

По закінчені заходу відбулося покладання вінків та квітів.

 

14 жовтня 2014 року в районному Народному домі відбулася урочиста академія та святковий концерт до Дня українського козацтва та 72-ї річниці створення УПА.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся голова Золочівської райдержадміністрації Іван Стецюк, який у своєму виступі наголосив: «…У ті буремні часи УПА склала присягу на вірність українському народові, що ознаменувало відновлення збройної боротьби за волю України. Зараз у нас нові виклики. Але зовнішній агресор - той же, що і сто років тому. Як колись січові стрільці і УПА, так зараз герої Революції гідності та бійці АТО продовжують боротьбу проти російського окупанта. Сьогодні ми складаємо належну шану бійцям усіх часів як доблесним захисникам Батьківщини й справжнім національним героям. Переконаний, що приклад УПА став натхненням для учасників Революції гідності. На їхньому прикладі ми виховуємо нові покоління українських патріотів…»

Про величний подвиг учасників національно-визвольних змагань у своєму виступі зазначив онук члена ОУН-УПА Ярослав Безпалько - голова Золочівського станичного братства ОУН-УПА ім. Шугая. Наголосивши, що тисячі й тисячі українських юнаків і дівчат зі зброєю в руках стали до бою відразу з двома людиноненависницькими імперіями – німецько-фашистською і радянсько-комуністичною. Також, перед учасниками заходу виступили: Роман Мерещак – заступник голови ГО «Центр громадського захисту «Самооборона», активний учасник волонтерського руху підтримки воїнів АТО, Ярослав Карнківський – отаман Золочівського козацького товариства «Січ», Віталій Остапюк - командир роти військової частини А 2562, капітан, учасник АТО.

Продовжили захід присвячений Дню українського козацтва та 72 – й річниці створення УПА святково-патріотичним концертом.

 

13 жовтня 2014 року голова Золочівської РДА Іван Стецюк і заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький здійснили об’їзд по території району з питання стану готовності виборчих дільниць до проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

 

13 жовтня 2014 року перший заступник голови Золочівської РДА Андрій Кукуруза взяв участь у засіданні президії районної ради.

 

9 жовтня 2014 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький провів засідання організаційного комітету щодо підготовки та відзначення 72-річниці створення УПА та Дня українського козацтва.

За результатами засідання дано відповідні доручення.

 

Програма проведення заходів з нагоди відзначення 72-річниці створення УПА
та Дня українського козацтва 14 жовтня 2014 року

 

– молебень біля музею-криївки у с. Гавареччина, Золочівського району. Початок о 10.30 год.

– урочиста академія та святковий концерт у районному Народному домі ім. І. Білозіра. Початок о 14.00 год.

Запрошуємо громадськість району до участі.

 

7 жовтня 2014 року голова Золочівської РДА Іван Стецюк провів нараду щодо підвищення тарифів на послуги теплопостачання для бюджетних установ району. У нараді взяли участь керівники управлінь, відділів та секторів РДА, керівники бюджетних установ, представники Золочівської міської ради, ТзОВ «Золочівенергоресурс», ТзОВ «Золочівенергоінвест».

За підсумками наради дано відповідні доручення.

 

7 жовтня 2014 року у військову частину 3007 м. Золочева після виконання службово-бойових завдань із зони АТО повернулися військовослужбовці. Заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький подякував їм за гідне виконання військового обов’язку.

 

3 жовтня 2014 року у сесійній залі райдержадміністрації відбулося обговорення громадської ініціативи щодо ремонту стадіону «Сокіл» у м. Золочеві за участю керівництва райдержадміністрації, керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців, громадськості.

 

3 жовтня 2014 року у районному Народному домі ім. І. Білозіра відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти. У заходах взяли участь народний депутат України Лідія Котеляк, керівництво райдержадміністрації, районної ради. Кращих працівників освітянської ниви нагороджено грамотами райдержадміністрації та районної ради.

Вітаючи педагогів району голова райдержадміністрації Іван Стецюк зазначив: «Саме на плечі Вчителя лягає сьогодні особлива відповідальна місія: бути для підростаючого покоління джерелом мудрості і знань. Від вчителя, педагога в великій мірі залежить майбутнє нашої держави, освіта і життєві пріоритети молоді, вміння і бажання юних громадян будувати сучасне суспільство. Високі моральні якості, особливо на сьогоднішній час - почуття патріотизму. Сердечно вітаю всіх освітян з професійним святом, успіхів і творчого натхнення, гарних результатів своєї праці та вдячних учнів!»

Завершилися заходи переглядом вистави Львівського театру ім. М. Заньковецької «Блазень мимоволі».

 

2 жовтня 2014 року у сесійній залі райдержадміністрації голова Золочівської РДА Іван Стецюк вручив нагороди - посвідчення та нагрудні знаки двадцяти п’ятьом жінкам, яким Указом Президента присвоєно почесне звання України "Мати-героїня", що народили і виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей. У своєму виступі голова райдержадміністрації зазначив: «Мати - головна людина у житті кожного, вона - найперший радник, вчитель, друг... Також, хочу побажати вдячних внуків та правнуків, щоб Ви ніколи не пошкодувати про такий крок, на який здатні лише мужні жінки. Тільки у дітях щастя, бо найбільша цінність держави - це люди. Великий Вам синівський уклін та усього найкращого».

Віночком українських пісень порадували присутніх народний вокальний ансамбль «Древо».

 

1 жовтня 2014 року перший заступник голови Золочівської РДА Андрій Кукуруза провів нараду з керівниками автодорожніх служб району з питання готовності до роботи в зимовий період. За підсумками наради вирішено: заготувати на зиму необхідну кількість піску, солі, а також провести ремонт техніки, яка залучається для обслуговування доріг в осінньо-зимовий період.

 

Про відзначення Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана

 

Людина, яка дожила до поважного віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це по милості Божій вдалося. У наймудрішій книзі на землі, в Біблії, Святому Писанні відкрито говориться про те, що від нашого ставлення до батьків та старших людей безпосередньо залежить наша власна тривалість життя на цій землі.

1 жовтня 2014 року працівниками територіального центру у клубі пенсіонера територіального центру та в стаціонарному відділенні с. Новоселище з нагоди відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана організовано зустрічі за участю директора територіального центру В. Яворського, заступника директора територіального центру О. Вітик, що виступили зі словами привітань, також отець Степан Галай поблагословив присутніх на святі та пролунала молитва за здоров”я. В цей день святкову атмосферу створювали волонтери, а саме, директор Ясеновецького НВК М. Рак, вчителі та учні Ясеновецького НВК, які співали пісні і читали поезію.

Підопічних територіального центру частували святковими стравами, а учні Ясеновецького НВК вручали приготовлені подарунки. 

 

Від влади

 

1 жовтня 2014 року голова Золочівської РДА Іван Стецюк провів нараду із відповідальними працівниками райдержадміністрації із сприяння матеріально-технічному забезпеченню виборчих комісій під час підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року. За підсумками зустрічі дано доручення, а саме: міським, селищному, сільським головам спільно з відповідальними працівниками райдержадміністрації, закріпленими за виборчими дільницями провести обстеження технічного стану приміщень виборчих дільниць на предмет їх готовності до проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року; інформацію про стан дільниць та проблемні питання подати у відділ організаційно-кадрової роботи до 7 жовтня 2014 року.

 

 

Архів новин:

 
 

Земельні ділянки | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochiv_rda@ukr.net