Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України 

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

Золочівська райдержадміністрація
Харківської області

Проект розвитку Львівщини

Законодавство України

База знань Wolfram|Alpha

Золочівське відділення Буської ОДПІ  повідомляє

Інформація Золочівського об’єднаного управління ПФУ

Районне управління юстиції повідомляє

Відділ статистики інформує

Районний центр зайнятості інформує

Золочівський районний Народний дім ім. І.Білозіра

Золочівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг

Головне управління Держпраці у Львівській області

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>
__________________

"100 кращих товарів України"

Залучення міжнародної технічної допомоги

Міжнародний промисловий форум

Календар виставок в Греції у 2017 році

Календар виставок, що проводитимуться у 2016 році у м.Бухарест, Румунія _________________

Гранти Президента України для обдарованої молоді
_________________

До уваги виборців!

 

Довідково:


Погода у Золочеві


Новини в Україні
та світі

 Утилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп
 

скорость интернета

Новини

11.10.2016

 

Голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський 11 жовтня 2016 року провів нараду з керівниками бюджетних установ району. У на раді взяв участь голова районної ради Олег Банах. На нараді розглянуто наступні питання:

- щодо ходу проведення опалювального сезону 2016/2017 років;

- про освоєння бюджетними установами коштів з бюджетів усіх рівнів;

- про призначення працівників бюджетних установ на посади на конкурсній основі.

Представники бюджетних установ, а саме: Золочівської ЦРЛ, відділу культури райдержадміністрації, відділу освіти райдержадміністрації прозвітували про стан справ по кожному питанні.

 

Золочівське відділення Буської ОДПІ  інформує: 

Чи оподатковуються кошти, отримані неприбутковою бюджетною установою, у вигляді поворотної фінансової допомоги?

Не підлягають оподаткуванню суми кредиту або безповоротної фінансової допомоги, отримані неприбутковою бюджетною установою за умови, що кошторис такої неприбуткової бюджетної установи передбачає зазначені доходи. При цьому доходи у вигляді сум кредиту або безповоротної фінансової допомоги повинні використовуватись виключно для фінансування видатків, передбачених кошторисом, на утримання такої неприбуткової організації, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених її установчими документами. У разі недотримання цих умов така неприбуткова організація підлягає виключенню з Реєстру неприбуткових установ та організацій згідно з підпунктами 133.4.3 та 133.4.4 п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу України.

 

До місцевих бюджетів надійшло понад 298 млн.грн. податкових платежів

З початку 2016 року платники Буської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області перерахували до місцевих бюджетів 298080,9 тис.грн. податкових платежів, з них на Золочівщині – 97748,3 тис.грн., Бродівщині – 95816,9 тис.грн., Бузеччині – 52511,6 тис.грн. та Перемишлянщині – 52004,1тис.гривень. Це на 72814,6 тис.грн., або на 32,3 % більше від планових призначень. Приріст цьогорічних надходжень у порівнянні з минулим роком складає 118478,0 тис. гривень.

 

Які дії юридичної особи – платника єдиного податку третьої групи у разі порушення умов перебування на спрощеній системі оподаткування?

Відповідно до п.п. 298.2.3 п. 298.2 ст. 298 Податкового кодексу України платники єдиного податку зобов’язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених ПКУ, у таких випадках та в строки:

 - у разі перевищення протягом календарного року встановленого обсягу доходу платниками єдиного податку третьої групи – з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) кварталом, у якому відбулося таке перевищення;

-  у разі застосування платником єдиного податку іншого способу розрахунків, ніж зазначені у п. 291.6 ст. 291 ПКУ, – з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому допущено такий спосіб розрахунків;

-  у разі здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування, або невідповідності вимогам організаційно-правових форм господарювання – з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому здійснювалися такі види діяльності або відбулася зміна організаційно-правової форми;

- у разі здійснення видів діяльності, не зазначених у реєстрі платників єдиного податку, – з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому здійснювалися такі види діяльності;

- у разі наявності податкового боргу на кожне перше число місяця протягом двох послідовних кварталів – в останній день другого із двох послідовних кварталів.

Згідно з п.п. 296.5.4 п. 296.5 ст. 296 ПКУ платники єдиного податку третьої групи (юридичні особи) у податковій декларації окремо відображають:

1) обсяг доходу, що оподаткований за відповідною ставкою єдиного податку, встановленою для таких платників п. 293.3 ст. 293 ПКУ;

2) обсяг доходу, що оподаткований за подвійною ставкою єдиного податку, встановленою для таких платників п. 293.3 ст. 293 ПКУ (у разі перевищення обсягу доходу).

У разі застосування іншого способу розрахунків, ніж зазначений у гл. 1 розділу ХIV ПКУ, здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування, платники єдиного податку в податковій декларації додатково відображають окремо доходи, отримані від здійснення таких операцій (п.п. 296.5.5 п. 296.5 ст. 296 ПКУ).

Пунктом 293.5 ст. 293 ПКУ визначено, що ставки єдиного податку для платників третьої групи (юридичні особи) встановлюються у подвійному розмірі ставок, визначених п. 293.3 ст. 293 ПКУ:

- до суми перевищення обсягу доходу, визначеного у п.п. 3 п. 291.4 ст. 291 ПКУ;

- до доходу, отриманого при застосуванні іншого способу розрахунків, ніж зазначений у гл.  1 «Спрощена система оподаткування, обліку та звітності» розділу ХIV ПКУ;

- до доходу, отриманого від здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування.

Особливості внесення об'єднання співвласників багатоквартирного будинку до Реєстру неприбуткових установ та організацій

Відповідно до Податкового кодексу України об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (далі - ОСББ) можуть бути віднесені до неприбуткових організацій.

Обов’язковою умовою для неприбуткових організацій є використання своїх доходів (прибутків) виключно для фінансування видатків на утримання такої неприбуткової організації, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених її установчими документами.

Для внесення до Реєстру неприбуткових установ та організацій ОСББ необхідно подати до територіального органу ДФС за своїм місцезнаходженням реєстраційну заяву за формою 1-РН згідно з додатком 1 до Положення про Реєстр неприбуткових установ та організацій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.01.2013 року №37, а також копії установчих документів.

Нагадуємо, неприбуткові організації, внесені до Реєстру, що не відповідають вимогам п.133.4 ст.133 ПКУ, з метою включення до нового Реєстру зобов'язані до 1 січня 2017 року привести свої установчі документи у відповідність до норм ПКУ та у цей самий строк подати копії таких документів до контролюючого органу (п.35 підрозділу 4 розділу XX "Перехідні положення" ПКУ). Організації, які не привели установчі документи у відповідність до норм ПКУ, після 1 січня 2017 року виключаються контролюючим органом з Реєстру.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

 

10.10.2016

 

Засідання оргкомітету з нагоди відзначення Дня захисника України

Сьогодні, 10 жовтня 2016 року керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин провела засідання оргкомітету.

«14 жовтня 2014 року прийнято Указ Президента України № 806, яким установлено День захисника України, що відзначатиметься щорічно 14 жовтня. При цьому скасовано Указ Президента України від 23 лютого 1999 року № 202 «Про День захисника Вітчизни». Одночасно 14 жовтня, також відзначається велике релігійне свято – Покрова Пресвятої Богородиці. Завдяки шанобливому ставленню українського козацтва за цим святом закріпилася ще й друга назва – Козацька Покрова. Указом Президента України від 7 серпня 1999 року № 966 14 жовтня – у день свята Покрови Пречистої Богородиці – встановлено День українського козацтва», - наголосила Галина Семчишин.

За підсумками засідання затверджено програму проведення заходів.

Програма проведення заходів з нагоди відзначення Дня захисника України 14 жовтня 2016 року:

– молебень біля музею-криївки у с. Гавареччина, Золочівського району. Початок о 11.00 год.

– урочиста академія «Сила нескорених», яка відбудеться у районному Народному домі ім.І.Білозіра. Початок о 16.00 год.

Запрошуємо громадськість району до участі.

 

 

07.10.2016

 

Сьогодні, 7 жовтня 2016 року у райдержадміністрації відбулася зустріч  начальника управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрія Майбороди, заступника начальника управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Оксани Вацеби з представниками спортивних організацій, товариств, клубів, федерацій, осередків, центрів Золочівщини.

У засіданні взяла участь керівник апарату Золочівської райдержадміністрації Галина Семчишин, заступник керівника апарату Ольга Боса та головний спеціаліст з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації Жанна Царик. 

В ході зустрічі обговорено питання використання бюджетних коштів за підсумками виконання: Обласної цільової програми «Сільський спорт» у 2016 році, Обласної цільової програми «Спортивний майданчик». 

Особлива увага присутніх була звернена на питання проведення підсумків роботи з облаштування колишнього танцювального залу районного Народного дому під секцію боксу. Присутні спортсмени-боксери розповіли про проведені роботи, на якому етапі, на даний час, стан робіт по впорядкуванню залу. Найголовніше питання сьогодення – це придбання боксерського рингу.

 

Сьогодні, 7 жовтня 2016 року, керівник апарату Золочівської райдержадміністрації Галина Семчишин  провела засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. У засіданні комісії взяла участь головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Львівській області Наталя Щерба.

Наталя Щерба наголосила керівникам підприємницької діяльності, що не оформлення належним чином трудових відносин з найманими працівниками є порушенням законодавства про працю, що тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян – суб’єктів підприємницької діяльності.

На завершення керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин побажала підприємцям успіхів у їх підприємницькій діяльності і наголосила, що суспільство має зрозуміти, що легалізація заробітної плати – загальна проблема, як держави так і кожного з нас, тож вирішувати її слід спільними зусиллями.

 

Сьогодні, 7 жовтня 2016 року у сесійній залі районної ради відбулася зустріч із координатором проектів щодо впровадження територіальної реформи, керівником громадської організації «Центр громадської адвокатури Богданом Зеленим та керівництвом об’єднаних територіальних громад Львівщини: Новострілищанської та Тростянецької. Розпочав зустріч голова районної ради Олег Банах представивши доповідачів. Зустріч відбулася у форматі брифінгу.

У зустріч взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин, керівники органів місцевого самоврядування, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації.

Учасникам зустрічі роздано буклети під назвами: «Від об’єднання до добробуту» та «Бюджетні регіональні програми:стратегії».

В ході проведення зустрічі голови місцевих рад задавали запитання та отримували відповіді від керівництва Новострілищанської та Тростянецької ОТГ.

«Нині можна говорити про переваги добровільного об’єднання територіальних громад беручи за основу як теоретичні, так і практичні досягнення. Об’єднані громади самостійно планують та сприяють місцевому економічному розвитку; вирішують питання розвитку та утримання інфраструктури об’єднаної громади, планування розвитку території громади, питання забудови території громади, благоустрою територій, житлово-комунальних послуг; утримання об’єктів комунальної власності; функціонування сфер соціальної допомоги, первинної охорона здоров’я та швидкої медичної допомоги, середньої, дошкільної та позашкільної освіти; культури та фізичної культури й спорту, охорона правопорядку; самостійно управляють пасажирськими перевезеннями на території громади», - повідомив керівник громадської організації «Центр громадської адвокатури Богдан Зелений.

 

Вимоги до банків посилено

22 вересня уряд ухвалив проект постанови "Про деякі питання виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ", яку розробило Міністерство фінансів. Документ спрямовано на посилення вимог до банків, що здійснюватимуть виплату заробітної плати, пенсії, соціальних та інших виплат із державного бюджету.

Зокрема, визначено єдині критерії для уповноважених банків щодо виплат пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ. Спільна конкурсна комісія, котру створить Мінфін із залученням представників Мінсоцполітики, Мінекономрозвитку, Казначейства, Пенсійного фонду та Національного банку, здійснюватиме відбір уповноважених банків для всіх виплат.

 

 

06.10.2016

 

Проведено  засідання комісії

Заступником голови районної комісії з питань ТЕБ і НС, першим заступником голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, сьогодні, 6 жовтня 2016 року проведено позачергове  засідання комісії на якій розглянуто питання дострокове відкриття опалювального сезону у зв’язку з пониженням середньодобової температури повітря.  Запрошені керівники організацій висловили побажання щодо необхідності відкриття опалювального сезону, адже в першу чергу тепла потребують об’єкти соціальної сфери.

За підсумками проведення засідання вирішено в цілому розпочати опалювальний сезон. Керівникам підприємств, установ, організацій дотримуватися відповідного температурного режиму. Відділу містобудування, архітектури, ЖКГ 06.10.2016 р. підготувати  розпорядження голови райдержадміністрації щодо відкриття опалювального сезону.

 

 

Відбулося засідання громадської ради

Сьогодні, 6 жовтня 2016 року, у райдержадміністрації відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації.

Про стан проведення ремонту доріг на території Золочівського району. розповів Олег Перейма – завідувач сектору розвитку інфраструктури і будівництва райдержадміністрації).

Багато цікавих питань і думок у членів громадської ради викликало питання розвитку сільського господарства в районі: проекти, програми, технології. Вирощування малини на території району. (Повідомив Зеновій Леськів – заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації).

Представники секції боксу Золочівщини та директор дитячої юнацької спортивної школи Борис Лісовик розповіли про стан облаштування танцювального залу районного Народного дому під секцію боксу.

Про систему пенсійного забезпечення в Україні розповіла Ірина Питльована – начальник Золочівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Львівської області.

Підводячи підсумки засідання заступник голови громадської ради Катерина Тихонова наголосила на співпраці громадських організацій району, участі новостворених громадських організацій в обласних тренінгах, проектах, активізації участі у районних заходах.

 

Проведено засідання оргкомітету з нагоди відзначення Дня захисника України

Сьогодні, 6 жовтня 2016 року, у райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету з нагоди відзначення Дня захисника України під головування заступника керівника апарату райдержадміністрації Ольги Босої.

Запрошені члени оргкомітету надавали свої пропозиції щодо формату святкування у місті Золочеві та районі.

Підводячи підсумки оргкомітету Ольга Боса зазначила, що урочистості відбудуться 14 жовтня 2016 року о 16.00 год. в районному Народному домі. Також дано доручення поінформувати відділ поліції та Золочівську ЦРЛ про час та місце проведення заходу. Районному центру соціальних служб для сім»ї дітей та молоді звернутися до органів місцевого самоврядування з пропозицією вшанування захисників України сьогодення та учасників національно-визвольних змагань.

 

05.10.2016

 

Оздоровлення учасників АТО

У соляній  кімнаті реабілітаційно-катихетичного  центру при церкві блаженного Миколая Чарнецького проводиться оздоровлення учасників антитерористичної операції, які повертаються з АТО, і звільнених осіб, безпосередніх учасників АТО, які захищали суверенітет та територіальну цілісність України.

Для проходження оздоровлення необхідно подати в управління соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації :

- скерування від лікаря;

- копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни або документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Оздоровлення проводиться на підставі скерування управління соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації.  

Управління соціального захисту населення Золочівської РДА 

 

Золочівське відділення Буської ОДПІ  інформує:

На офіційному веб-порталі ДФС України можна ознайомитись з Реєстром неприбуткових підприємств та організацій

Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру визначений постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 440 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру» (далі – Порядок).

Відповідно до п. 12 Порядку з метою забезпечення органів державної влади, органів місцевого самоврядування, юридичних та фізичних осіб відомостями, що містяться в Реєстрі, на офіційному веб-сайті ДФС забезпечується відкритий доступ до таких відомостей.

Інформація з реєстрів ДФС оприлюднюється у відкритій частині електронного сервісу «Електронний кабінет платника (оновлена версія)» у вкладці «Реєстр неприбуткових організацій та установ» за посиланням: Головна/Електронний кабінет платника/Інформація з реєстрів/Реєстр неприбуткових установ та організацій офіційного веб-порталу Державної фіскальної служби України (https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/faces/public/reestr.jspx).

Користувачі мають можливість завантажити, зберегти та роздрукувати оприлюднену інформацію.

 

Пільги щодо сплати  земельного податку для громадян

Буська ОДПІ повідомляє, що згідно  п. 281.1 та п. 281.2 ст. 281 Податкового кодексу України від сплати земельного податку звільняються:

- інваліди першої і другої групи;

- фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

- пенсіонери (за віком);

- ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

- фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Звільнення від сплати земельного податку для таких категорій фізичних осіб поширюється на земельні ділянки:

- для ведення особистого селянського господарства - у розмірі не більш як 2 гектари;

- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах - не більш як 0,25 гектара, в селищах - не більш як 0,15 гектара, в містах - не більш як 0,10 гектара;

- для індивідуального дачного будівництва - не більш як 0,10 гектара;

- для будівництва індивідуальних гаражів - не більш як 0,01 гектара;

- для ведення садівництва - не більш як 0,12 гектара.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

 

Зустріч з жителями Підгайчиківської сільської ради

Відповідно до графіку виїздів у населені пункти району голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник вчора, 5 жовтня 2016 року зустрілися з жителями сіл Косичі, Погорілці, Туркотин, Шопки, Підгайчики .

На зустрічі піднімалися такі питання:

- заміна опор електропередач з дерев’яних на бетонні у с.Погорілці;

- відкриття дошкільного закладу у с.Погорілці;

- ремонту комунальних доріг с.Косичі;

- виплати паїв ТзОВ Райз-захід у с.Підгайчики;

- про належну роботу Народного дому с. Підгайчики.

Керівництвом району з піднятих питань надано ґрунтовні роз’яснення.

  

Сьогодні, 5 жовтня 2016 року, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник провів засідання архітектурно-містобудівної ради. У засіданні прийняли участь члени містобудівної ради: Зарічний В. З., Щур М. Я., Погребняк І. В.,   Грабовський О. І, Сембай О. О., Кушнір Р. М. та запрошені: ФОП Коваль Тарас Орестович., головний архітектор проекту Жура Сергій Омелянович, голова Куровицької сільської ради Чорнопис Володимир Васильович, Вархоляк Оксана Володимирівна – архітектор, Залуцька Оксана Петрівна – начальник відділу економічного розвитку та торгівлі.

Розглянуто проекти генеральних планів с. Куровичі, Печенія та Солова. Генеральні плани на замовлення Куровицької сільської ради виготовлені ФОП Коваль Т. О., головний архітектор проекту Жура С. О.

За результатами розгляду генеральних планів, дані генеральні плани схвалено та рекомендовано до затвердження рішенням Куровицької сільської ради.

 

 

04.10.2016

 

Важливим кроком адміністративно-територіальної реформи є децентралізація, зокрема в галузі освіти. Питання створення в територіальних громадах опорних шкіл стає сьогодні ключовим. Про це сказав сьогодні, 4 жовтня 2016 року, голова райдержадміністрації Володимир Недзельський під час зустрічі з головою районної ради Олегом Банахом, начальником фінансового управління райдержадміністрації Галиною Мудрою та начальником відділу освіти райдержадміністрації Володимиром Бартошиком.

 «Децентралізація в галузі освіти і створення опорних шкіл – це зовсім інша, вища якість системи освіти, яку ми маємо дати нашим дітям. Саме це головна мета реформи, яку необхідно донести до людей. Опорні школи – це побудова ефективної системи освіти. Тому, що швидше рухатиметься ця реформа, то швидше ми зможемо більшій кількості дітей дати якісну освіту, і зокрема в сільській місцевості», — наголосив Володимир Недзельський.

«Ми маємо зміцнити ті школи, куди довозиться якнайбільше дітей з сільської місцевості, щоб дати їм можливість вчитися в кращих умовах», - наголосив  Володимир Бартошик.

За підсумками зустрічі вирішили: для  освоєння коштів з державного бюджету на фінансування опорних шкіл вирішено скликати президію районної ради з метою розгляду на черговій сесії районної ради створення в Золочівському районі опорної школи. 

 

 

Золочівське відділення Буської ОДПІ  інформує:

Перевірити бізнес партнера допоможе сервіс ДФС

Буська ОДПІ нагадує , що на офіційному веб-порталі ДФС України діє електронний сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера».

Цей сервіс надає можливість отримати інформацію про назву суб’єкта господарювання (у разі пошуку за кодом ЄДРПОУ) та про перебування його на обліку в органах ДФС.

Можна також перевірити надійність ділових партнерів, як фізичних так і юридичних осіб, у частині сумлінності сплати ними податків до бюджету (наявності або ж відсутності податкового боргу).

Для цього достатньо знати код згідно з ЄДРПОУ – для юридичних осіб та реєстраційний номер облікової картки платника податків – для фізичної особи, або точну назву партнера.

Відому інформацію ввести в одне з відповідних полів. За цією інформацією система здійснить пошук з баз даних, доступних для публічного використання, та повідомить про результати пошуку.

Оновлення інформації на сайті щодо стану розрахунків платника податків з бюджетом відбувається щоденно (крім вихідних та святкових днів), після проведення розрахунків зведених показників у центральній базі даних за результатами попереднього банківського дня.

 

Оновлено  Державний  реєстр  РРО

Буська ОДПІ повідомляє, що наказом ДФС України від 28.09.2016 № 813 затверджено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій в новій редакції .

Нагадуємо, Державний реєстр РРО - перелік моделей реєстраторів розрахункових операцій, їх модифікацій вітчизняного та іноземного виробництва, які відповідають вимогам нормативно-правових актів і нормативних документів, пройшли державну сертифікацію і дозволені для застосування під час здійснення розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

Державний реєстр складається з двох частин. Перша частина містить перелік моделей, дозволених до первинної реєстрації в органах державної фіскальної служби, а друга - перелік моделей, строк первинної реєстрації (дії сертифікатів відповідності) яких закінчився.  З оновленим Державним реєстром реєстраторів розрахункових операцій можна ознайомитись на офіційному порталі ДФС України за посиланням: http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/nakazi/69821.html

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

 

 

03.10.2016

 

3 жовтня 2016 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський провів зустріч з інвалідами та пораненими учасниками АТО. Під час зустрічі обговорювались питання щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками, медикаментами, надання послуг з санаторного лікування, психологічної реабілітації, соціальних виплат тощо. Начальник управління соціального захисту населення Ігор Уличний наголосив на можливості пройти курс лікування у соляній кімнаті (оплата за ці послуги для учасників АТО буде здійснена за кошти районного бюджету). Поранені учасники АТО запрошені на зустріч з головою обласної державної адміністрації, яка відбудеться 8 жовтня у Львові в театрі ім. М. Заньковецької.

 

 

3 жовтня 2016 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський здійснив виїзд на дороги району з метою ознайомлення з ходом проведення ремонтних робіт.

Розпочато ремонт дороги Тернопіль-Львів від межі Золочівського району на території Підлипецької сільської ради.

Продовжується виконання ямкового ремонту на автодорозі Золочів-Ясенів пневмо-струменевим методом фірмою «Дрог-буд-Україна». Крім цього ліквідовуються небезпечні ділянки дороги на ділянці Колтів-Кругів. 

 

У суботу, 1 жовтня 2016 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський спільно з головою  золочівської районної ради Олегом Банахом і депутатом обласної ради Мирославою Бабінською взяли участь в урочистій сесії Колтівської сільської ради. Основне питання порядку денного – це підписання угоди про партнерство між Колтівською сільською радою і гміною Забродзе Вишковського повіту Мазовецького воєводства. Після сесії делегації української і польської сторін обмінялися думками стосовно проведення адміністративно-територіальної реформи в Україні. На завершення відбувся святковий концерт за участю аматорських колективів сіл Колтів, Верхобуж, Кругів та товариства сільських господинь «Слава».

 

Золочівське відділення Буської ОДПІ  інформує:

Про прийом на роботу нових працівників потрібно інформувати податкову  інспекцію

Буська ОДПІ  нагадує роботодавцям, що відповідно до ч. 3 ст. 24 Кодексу законів про працю України працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення Державної фіскальної служби про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Порядок повідомлення Державної фіскальної служби та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 року № 413.

Відповідальність за фактичний допуск працівника до роботи без відповідного повідомлення Державної фіскальної служби для посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, фізичних осіб - підприємців, які використовують найману працю, визначена ч. 3 та 4 ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення (штраф від п'ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (8500 до 17000 гривень), при повторному - від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17000 до 34000 гривень).

              

Особливості оподаткування спадщини, отриманої фізичною особою резидентом та нерезидентом

Відповідно до Податкового кодексу України платником податку на доходи фізичних осіб є, зокрема, фізична особа – резидент/нерезидент, яка отримує доходи з джерела їх походження в Україні.

Порядок оподаткування доходу, отриманого платником податку в результаті прийняття ним у спадщину чи у дарунок коштів, майна, майнових чи немайнових прав, регулюється статтею 174 Кодексу, якою встановлено різні ставки для оподаткування доходів платника податку, одержаних у вигляді спадщини, залежно від ступеня споріднення спадкоємця із спадкодавцем та резидентського статусу.

За нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб оподатковується вартість власності, що успадковується членами сім'ї спадкодавця першого ступеня споріднення.

Для будь-якого об'єкта спадщини, що успадковується спадкоємцем –  нерезидентом від спадкодавця –  резидента, застосовується ставка 18%.

Дохід у вигляді вартості успадкованого майна у межах, що підлягає оподаткуванню, зазначається в річній, податковій декларації, крім спадкоємців-нерезидентів, які зобов'язані сплатити податок до нотаріального оформлення об'єктів спадщини та спадкоємців, які отримали у спадщину об'єкти, що оподатковуються за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб, а також іншими спадкоємцями - резидентами, які сплатили податок до нотаріального оформлення об'єктів спадщини.

Також доходи у вигляді вартості успадкованого майна є об’єктом оподаткування військовим збором за ставкою 1,5%, крім тих, що не включаються до загального оподатковуваного доходу фізичних осіб (не підлягають оподаткуванню, оподатковуються за нульовою ставкою).

Отже, дохід у вигляді вартості успадкованого майна, отриманий спадкоємцем - резидентом, який є членом сім'ї спадкодавця першого ступеня споріднення, оподатковується податком на доходи фізичних осіб за нульовою ставкою та не підлягає оподаткуванню військовим збором.

Водночас до вартості будь-яких об'єктів спадщини, одержаних спадкоємцем – нерезидентом від спадкодавця – резидента, незалежно від їх ступеня споріднення, застосовуються ставка податку на доходи  фізичних осіб у розмірі 18% та військового збору 1,5 %.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

                                          

Золочівським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Львівської області з 03.10.2016 року розпочато фінансування жовтневих пенсій.

Ресурсне забезпечення видатків Пенсійного Фонду України здійснюється за рахунок  законодавчо визначених  джерел надходжень та коштів Державного бюджету України. Потреба коштів на виплату пенсій за жовтень 2016 року по Золочівському та Перемишлянському районах складає 46,5 млн.грн., в тому числі:

- по Золочівському району– 28,1 млн.грн;

- по Перемишлянському району – 18,4 млн.грн.

 

Сьогодні, 3 жовтня 2016 року, керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин провела нараду з начальниками відділів та управлінь райдержадміністрації. Обговорено питання внутрішнього розпорядку роботи.

Під час наради, також, обговорено питання перегляду номенклатури справ у відповідності до структурних змін та прийняття нових положень про відділи, управління, сектори райдержадміністрації.

Начальник архівного відділу райдержадміністрації Любов Бойко наголосила на відповідальності посадових осіб щодо належного зберігання та архівування документів.

Керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин дала доручення начальнику загального відділу райдержадміністрації Ірині Налужній розіслати головам місцевих рад інструкцію з діловодства, з огляду на належне оформлення документів, що надсилаються у райдержадміністрацію.

 

2 жовтня 2016 року у районному Народному домі відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. В урочистих заходах взяв участь голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський.

«Вітаю вас зі святом. Згадав школу, вчителів, тому хочу сказати словами Генія нашого народу Івана Франка – «Учителем школа стоїть». У цей жовтневий день кожен згадує свого вчителя, того хто допоміг осягнути знання про цей прекрасний світ, хто навчив життєвої мудрості, з любов’ю скерував на шлях здобуття професії. Такий вчитель не просто навчав, він надихав та був взірцем для наслідування…

Дорогі вчителі. Бажаю миру, міцного здоров’я. Нових здобутків нашій незалежній державі».

Освітян району відзначили грамотами Департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації, райдержадміністрації, районної ради та теплими словами побажань.

Завершилися заходи святковим концертом.

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «ПОКРОВА ГЕРОЇВ»

З 14 по 16 жовтня 2016 року Мінмолодьспорт спільно з управління у справах сім'ї, молоді та спорту Одеської облдержадміністрації проводитимуть у Одеській області Всеукраїнську акцію, спрямовану на залучення національно-патріотичної активної молоді до діяльності в органах державної влади та місцевого самоврядування, «Покрова Героїв».

У рамках заходу відбудеться підведення підсумків виконання у поточному році Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 – 2020 роки, затвердженої Указом Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580, а також презентація проекту Типового положення про Координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при місцевій державній адміністрації, обговорення механізмів створення таких координаційних рад та напрямів їх діяльності. Окрім цього, розглядатимуться питання створення молодіжних центрів на прикладі Молодіжного центру смт Саврань Одеської області.

Пропозиції подавати на електронну адресу molodpol@gmail.com. Консультації за телефоном 261-27-40.  

 

30.09.2016

 

Золочівське відділення Буської ОДПІ  інформує:

Особливості нарахування ЄСВ працівнику, який вийшов з відпустки та відпрацював неповний місяць

Відповідно до Закону України № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) для платників встановлюється у розмірі 22% до визначеної бази нарахування ЄВ. У разі, якщо база нарахування ЄВ не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, сума ЄВ розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, та ставки ЄВ.

Умовою застосування зазначеного є перебування найманого працівника у трудових відносинах повний календарний місяць або відпрацювання всіх робочих днів звітного місяця.

Суми оплати відпустки відносяться до того місяця, за який вони нараховані. Якщо після виходу з відпустки загальна сума нарахованої заробітної плати та оплати частини відпустки, яка припадає на поточний місяць, не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), сума ЄВ за цей місяць розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, та ставки ЄВ.

Отже, наймані працівники за основним місцем роботи, які після виходу з будь-якої відпустки (крім відпустки без збереження заробітної плати, яка надана працівникам на період проведення антитерористичної операції у відповідному населеному пункті з урахуванням часу, необхідного для повернення до місця роботи, але не більш як сім календарних днів після прийняття рішення про припинення антитерористичної операції) та відпрацювали неповний місяць, в якому загальна сума нарахованого доходу за місяць не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, сума ЄВ розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, та ставки ЄВ у розмірі 22 відсотка.

 

До уваги  неприбуткових організацій !

Буська ОДПІ повідомляє, що неприбуткові організації до кінця року зобов’язані привести свої установчі документи у відповідність до норм Податкового кодексу та подати документи для включення до Реєстру неприбуткових організацій.           

Нагадуємо, що з 16.07.2016 року набрала чинності постанова  КМ України від 13.07.2016  №440 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру».    Неприбуткові організації, які до 01.01.2017  не приведуть свої установчі документи у відповідність до вимог, встановлених п.133.4 ст.133 Податкового кодексу, та не нададуть копії таких документів контролюючому органу, після 01.01.2017 будуть виключені контролюючим органом з Реєстру.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

 

Архів новин:

   

Земельні ділянки | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochivrda@loda.gov.ua

© 2005-2016 Золочівська районна державна адміністрація