Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України 

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

Золочівська райдержадміністрація
Харківської області

Інвестиційний портал Львівщини

Проект розвитку Львівщини

Законодавство України

База знань Wolfram|Alpha

Золочівська МДФІ повідомляє

Золочівське відділення Буської ОДПІ  повідомляє

Інформація управління ПФУ в Золочівському районі

Районне управління юстиції повідомляє

Відділ статистики інформує

Районний центр зайнятості інформує

Золочівський районний Народний дім ім. І.Білозіра

Золочівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг

Територіальна державна інспекція з питань праці у Львівській області

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>
__________________

"100 кращих товарів України"

Виставки, ярмарки, конкурси - 2015

Виставка «Транс Україна 2015»

Виставка «EXPO 2015» в м. Мілан

Календар виставкових заходів, запланованих в Республіці Сербія у 2015 році

Календар виставок (ярмарків), запланованих в Республіці Молдова у 2015 році

Календар виставок (ярмарків), які проводитимуться в Республіці Білорусь у 2015 році _________________

Гранти Президента України для обдарованої молоді
_________________

До уваги виборців!

 

Довідково:


Погода у Золочеві


Новини в Україні
та світі

 Утилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп
 

скорость интернета

Новини

01.10.2015

 

1 жовтня 2015 року у районному Народному домі ім. І. Білозіра відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

У заходах взяли участь керівництво району, священнослужителі, педагогічні працівники, громадськість. Кращих працівників освітянської ниви нагороджено грамотами райдержадміністрації та районної ради. Вітаючи педагогів району голова райдержадміністрації Володимир Недзельський зазначив: «Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю. Щира подяка вам за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм. Вітаючи вас зі святом, від щирого серця бажаю кожному з вас міцного здоров’я на довгі літа, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги, Божої благодаті, миру, любові та злагоди!»

Завершилися заходи переглядом вистави Львівського театру ім. М. Заньковецької «Безодня», режисера Ореста Огородника. Побачене глядачем на сцені викликало багато емоцій. Перед очима постали дві сім’ї – такі різні та однакові. Їх зіштовохує доля, для того, щоб вони навчились один в одного руйнувати стіни і йти на зустріч. Двомовне середовище диктує не тільки правила, але й ставить кліше. Режисер намагався відшукати людяність за призмою болю та відчаю, відкрити любов до ближнього.

 

За підсумками скайп-наради з департаментом фінансів 01 жовтня 2015 року у фінансовому управлінні райдержадміністрації проведено нараду із спеціалістами фінансового управління, по результатах якої дано доручення:

1. Начальнику бюджетного відділу фінансового управління Навроцькій О.П.:

- забезпечити своєчасне уточнення бюджету з метою недопущення заборгованості по заробітній платі працівникам бюджетних установ; ;

- активізувати підготовчу роботу по складанню проекту районного бюджету на 2016 рік;

- провести розрахунки та розподіл додаткових асигнувань виділених з державного бюджету працівникам структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації.

2. Начальнику відділу доходів фінансового управління Кмиць А.М.:

- підготувати заявку на фінансування з державного бюджету заходів соціально-економічного розвитку;

- здійснювати моніторинг використання коштів державного фонду регіонального розвитку;

- спільно з податковою інспекцією провести прогнозні розрахунки дохідної частини районного бюджету та місцевих бюджетів району на 2016 рік.

 

Бібліотека - мудрість книг і щедрість серця (в рамках святкування Всеукраїнського дня бібліотек)

Уже 17 років поспіль 30 вересня у день великомучениць Надії, Віри, Любові і матері їх Софії – бібліотечна громада України святкує Всеукраїнський день бібліотек. У цей день ми відзначаємо високу місію Бібліотеки та Бібліотекаря: інформувати та просвіщати, організовувати безперешкодний доступ до книг для всіх громадян, допомагати і навчати орієнтуватися у потоці інформації, сприяти оволодінню навичками пошуку та використання різноманітних ресурсів. Бібліотеки Золочівської ЦБС ставлять перед собою завдання залучити до роботи бібліотек активну громадськість, спонсорів, не байдужих до долі сучасної бібліотеки людей.

Що найбільш важливе у роботі бібліотек? Напевне одним із важливих питань є поповнення бібліотечних фондів новими книгами, періодичними виданнями. У 2015 році згідно районної програми Поповнення бібліотечних фондів для бібліотек району придбано 576 примірників книг, на суму 20 тис. грн.. ці кошти були виділені завдяки розумінню та підтримці наших бібліотек Золочівською районною державною адміністрацією та районною Радою. Вже стало традицією проводити бібліотеками району акції «Подаруй бібліотеці книгу» та «Дарунки наших користувачів», а також подаровані книги спонсорами наших бібліотек. Завдяки цим акціям бібліотеки нашої центральної бібліотечної системи поповнились новими книгами в кількості 1800 примірників, що в середньому становлять 25-30 книг на кожну бібліотеку.

Золочівська центральна районна бібліотека ім.І.Франка за час тривання акції одержала від своїх читачів і багатьох небайдужих людей численні цінні книги та видання на електронних носіях. Особливої подяки заслуговує Г. Мацкевич, який подарував зібрання творів із серії «Бібліотека всесвітньої літератури» а також А.М.Мокринський, В.Р.Конопляста, Т.М. Гульова, В.С.Хала та інші, які нещодавно подарували книги з власних бібліотек.

Просвітницька робота в бібліотеках Золочівської ЦБС базується на місцевому матеріалі, тобто найчастіше це – збирання і використання інформації про історію села, відродження імен визначних земляків, запис переказів та спогадів старожилів. Враховуючи смаки та інтереси користувачів, бібліотекарі пропонують ті заходи, які вже стали популярними: літературно-музичні вечори, конкурси, вікторини, презентації книг, вечори та години історичної пам’яті. Невід’ємною складовою частиною інформаційних ресурсів у центральній районній бібліотеці ім. І.Франка став Інтернет, а надання доступу до нього є звичайною бібліотечною послугою. Ми переконані: доки живе людина та слово – життя й книга, а отже, і бібліотека.

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек бажаємо натхнення та плідних звершень у виконанні благородної місії служіння суспільству на користь рідної України. Сподіваємось, що День бібліотек – свято не лише для бібліотечних працівників, але й для всіх наших читачів.

Зі святом вас, дорогі друзі!

 

Відбудеться МОТО-МАРШ присвячений усім борцям за волю України

На МОТО-МАРШ присвячений усім борцям за волю України запрошуються усі бажаючі, хто має мотоцикли чи скутери виїзд із села Скварява 11 жовтня о 11:30 год. (біля автобусної зупинки).

Обов’язкова вимога: мати прапор, закріплений на транспорті (УПА або України).

                                                                                                                             За матеріалами Золочів.нет

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

29 вересня в переддень професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек, Золочівська центральна районна бібліотека ім.І.Франка провела День відкритих дверей. Працівники відділу обслуговування організували низку цікавих акцій.

Передусім, читальна зала «перемістилася» на вулицю. Відтак, на спеціальному столику можна було вибрати книгу до смаку й почитати її смакуючи кавою з корицею. Ця акція пройшла під назвою "Єднаймося навколо книги". Разом із тим, біля приміщення книгозбірні студенти Золочівського коледжу презентували флешмоб «Читай, формат не має значення» .

Бібліотекарі запитували у звичайних перехожих, чи давно вони відвідували храм книги, чи знають, де знаходиться Золочівська бібліотека, що вони читають тощо... Приємно, що багато хто назвав вулицю, де розташована книгозбірня, ну а для тих, хто хотів стати читачем пропонували акцію «Стань читачем бібліотеки сьогодні».

Протягом дня бібліотекарі Золочівської бібліотеки , обіцяли свого роду амністію читачам, які заборгували книги, якщо вони повернуть їх у святковий день. У святковій обстановці відбулася посвята студентів-першокурсників Золочівського коледжу у читачі. Студенти мали можливість побувати у ролі бібліотекаря та заповнити анкету "Бібліотека та читач у віртуальному просторі".

Також було оформлено книжкову виставку "Дарунки бібліотеці", де представлені книги подаровані нашими користувачами .

Читайте з нами! Читати модно! Читати престижно!

 

30.09.2015

 

На нараді з керівниками бюджетних установ сформували перелік об'єктів програми капітального будівництва

Сьогодні, 30 вересня 2015 року відбулася нарада з керівниками бюджетних установ щодо формування переліку об’єктів соціально-культурного призначення, що могли б фінансуватися за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету у 2016 році, яку провів Андрій Кукуруза, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації.

В результаті обговорення сформували перелік об'єктів програми капітального будівництва на 2016 рік. «Першочерговість надавалася об’єктам у яких є в наявності проектна документація та позитивний висновок «Укрдержбудекспертизи», - зазначив Андрій Кукуруза.

 

Золочівські рятувальники продовжують боротьбу з горінням торфу (відео)

Золочівські рятувальники цілодобово продовжують гасити пожежу на торфовищах, що на території Червоненської сільської ради. Для гасіння пожежі витрачено величезну кількість води.

Вчора були консультанти із обласного управління із надзвичайних ситуацій, які підтвердили, що все правильно роблять золочівські рятувальники для боротьби з горінням торфу. Санепідемстанція проводить аналіз повітря. Ситуацію із горінням торфу “Золочів.нет” прокоментував голова Золочівської РДА Володимир Недзельський.

Детальніше дивіться у відео.

 

29.09.2015

 

29 вересня 2015 року відбулось чергове засідання районної координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань.

Розглянуто питання: 1. Про стан поширення наркоманії, токсикоманії, алкоголізму серед неповнолітніх осіб та дорослого населення Золочівського району. 2. Здійснення координації та забезпечення взаємодії державних, комунальних установ, організацій та закладів з питань роботи із сім’ями, які перебувають на профілактичному обліку служби у справах дітей РДА. 3. Про здійснення профілактичної роботи з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах.

За результатами розгляду вказаних питань прийнято ряд рішень, серед яких: 1. ЦРЛ, відділу освіти РДА, ЗРЦСССДМ, ССД РДА активізувати профілактичну роботу з питань попередження вживання наркотичних та психоактивних речовин у дитячому та молодіжному середовищі. 2. Золочівському РВ ГУМВС України у Львівській області, ЦРЛ, відділу освіти РДА, ЗРЦСССДМ з метою попередження соціального сирітства забезпечити своєчасне надання інформації ССД РДА щодо сімей з дітьми, в яких батьки не виконують або неналежним чином виконують батьківські обов’язки. 3. ССД РДА, Золочівському РВ ГУМВС України у Львівській області, ЦРЛ, відділу освіти РДА долучатися до реалізації планів соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, в межах компетенції. 4. ЦРЛ забезпечити розповсюдження пам’ятки для медичного працівника ”Допомога жінкам, які пережили насильство”.

 

Відбулося засідання комісії з питання забезпечення своєчасності та повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій стипендій та інших соціальних виплат

Під час засідання 29 вересня 2015 року, що провів перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза заслухано керівників підприємств, які виплачують заробітну плату нижче законодавчо встановлено рівня.

«Для захисту прав громадян управлінням соціального захисту населення, фінансовим управлінням райдержадміністрації,управлінням Пенсійного фонду України у Золочівському районі та Золочівською ОДПІ проводиться відповідна робота із керівниками підприємств, підприємцями, які провадять виплату зарплати нижче встановленого розміру мінімальної зарплати для того, щоб здійснювалось офіційне нарахування та виплата зарплати в розмірі не менше мінімальної. А також, доводжу до відома, що керівник, який порушує терміни виплати заробітної плати, несе відповідальність відповідно до чинного законодавства», - наголосив перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза.

За підсумками засідання зобов’язано привести рівень заробітної плати до середньообласного.

 

КОРИСНЕ ПРО СУБСИДІЇ

 

У зв’язку з підняттям тарифів на газ, електроенергію, опалення багато сімей району не зможуть оплачувати вартісні комунальні послуги з сімейного бюджету. Тому цю проблему, особливо в опалювальний період, можна вирішити завдяки призначенню таким сім’ям житлової субсидії.

Що таке житлова субсидія? Це різниця вартості комунальних послуг в межах соціальних норм, соціальних нормативів і обсягом визначеного для домогосподарства платежу. Для призначення субсидії важливо знати три складові: норму споживання послуг, їх вартість і обов’язковий платіж.

Як визначається норма споживання газу для домогосподарства, яка використовується на опалення житла? Звичайно ця норма залежить від площі житла, а також кількості зареєстрованих членів домогосподарства. Якщо в будинку проживає одна особа, то для призначення субсидії застосовується площа житла розміром 48,87 кв.м. і на кожну іншу зареєстровану особу вона збільшується на 13,65 кв.м.

Відповідно до норми житла проводиться розрахунок використання нормативу газу. Для опалення 1 кв.м. житла у приватному секторі застосовується норма газу 7,301 куб.м., для багатоквартирних будинків – 3,6 куб.м.

Обов’язковий платіж залежить від доходів членів домогосподарства і його розрахунок проводиться за формулою індивідуально для кожної сім’ї. Хочу заспокоїти громадян району. Знято всі обмеження на призначення житлової субсидії. Не впливає на субсидію наявність кількості одиниць транспортних засобів, кількості квартир, будинків, право власності на житло, скасовано подвійний розмір повернення субсидії у разі подання недостовірних даних.

Важливо для призначення субсидії реєстрація членів домогосподарства і фактичне проживання за місцем реєстрації. Субсидія призначається і тим хто не працював і не працює.

Субсидія призначається по інформації фіскальної служби про доходи. Це свого роду доповнення до раніше задекларованих доходів. Субсидія не призначається лише в одному випадку – це коли сім’я придбала майно, товари або оплатила послуги на суму, що перевищує 50 тис. гривень, протягом 12 місяців, що передують місяцю звернення.

Спілкуючись з громадянами району, неодноразово чую про відмову подавати документи на призначення житлової субсидії. А ми будемо палити дровами. Давайте порахуємо їх вартість і кількість, яка необхідна на опалювальний період! А крім того певні незручності: порізати, порубати, щоденно палити, та і лісові насадження не безмежні. А чи пічка не димить? Тоді і одяг прокопчений димом і діти дихають не зовсім свіжим повітрям. А як бути недієздатним пенсіонерам? Коли сил і здоров’я вже немає. Добре поєднувати опалення газом і дровами. Яка вигода? Вже другий рік житлова субсидія призначається на нормативи споживання послуг і не проводиться звірка їх фактичного використання. У разі економії послуг залишок невикористаних субсидійних коштів залишається на абонентському рахунку. Ті громадяни, які призначали житлову субсидію минулого опалювального сезону уже побачили у квитанціях про оплату суттєву різницю, тобто у них зафіксована переплата. Це ті кошти, які можна використовувати на проплату обов’язкового платежу на наступний термін призначення субсидії.

Як проводити оплату обов’язкового платежу? Члену домогосподарства, на якого призначена житлова субсидія надходить повідомлення про надання субсидії. В ньому є перелік послуг, соціальна норма їх використання і обов’язковий платіж. Використання послуг зверх соціальної норми сім’я оплачує їх самостійно. Тому дуже важливо не вийти за межі соціальних нормативів використання послуг, особливо газу. В цьому ж повідомленні зазначено, що сім’я зобов’язана сплачувати обов’язкову частку плати. При споживанні в об’ємах менших від обов’язкової частки плати, сплачуються фактично спожиті послуги.

Як бачимо, для домогосподарства субсидія вигідна. При невикористанні, наприклад газу, його вартість залишається на абонентському рахунку, а при споживанні в межах норми, проводиться оплата лише обов’язкового платежу.

Наведу середньостатистичний приклад нарахування субсидії. Сім’я з 4 осіб, 2 батьків, які не працювали у 2014 році і 2 неповнолітніх дітей. Площа індивідуального будинку – 100 кв.м. Норма газу для сім’ї в опалювальний період 727 куб.м., його вартість 4508 грн. Обов’язковий платіж для усієї сім’ї 94,61 грн. решта – житлова субсидія. Як бачимо субсидія для сім’ї вигідна.

Субсидія призначається терміном на 12 місяців із доходів за 2014 рік або отриманих за 3 місяці, що передують місяцю звернення. Після початку опалювального періоду управлінням буде проведений автоматичний перерахунок житлової субсидії з врахуванням норми газу, теплової енергії на опалення житла.

Заяву і декларацію на призначення субсидії приймають уповноважені представники у сільській раді або соціальний працівник територіального центру або працівники пошти.

Заступник начальника управління соціального

захисту населення Золочівської райдержадміністрації             А.З.Хома

 

Золочівські рятувальники продовжують боротьбу з горінням торфу

«Гасіння осередків загорянь торфу здійснюється у цілодобовому режимі. Ситуація контрольована», - про це повідомив голова райдержадміністрації Володимир Недзельський під час виїзду на місце події комісії ТЕБ та НС 28 вересня 2015 року. Торф’яники горять на території Червоненської сільської ради. Комісія вирішила, що потрібно додатково залучати до ліквідації горіння торфу фахівців обласної рятувальної служби.

«Необхідно створити у місцевих радах із залученням депутатського корпусу, населення групи для обстеження територій міських, селищної, сільських рад з метою виявлення осередків загорання торфу», - наголосив Володимир Недзельський, голова комісії ТЕБ та НС.

В ході засідання комісії вирішено: звернутися в обласний департамент з питань надзвичайних ситуацій з проханням додаткового забезпечення паливом для виконання робіт щодо ліквідації горіння торфу; провести додаткову інформаційно-роз’яснювальну кампанію про шкідливість продуктів згоряння торфу та методи захисту населення.

 

28.09.2015

 

У районі буде створено єдиний банк даних демобілізованих

28 вересня 2015 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду з питання роботи з демобілізованими за участю представників управління соціального захисту, територіального центру та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. «Необхідно провести відповідну роботу та облікувати тих громадян, що воюють на сході України захищаючи територіальну цілісність у добровольчих батальйонах з метою охоплення їх сімей та сімей мобілізованих соціальними послугами», - наголосив під час наради голова райдержадміністрації Володимир Недзельський.

Також, голова райдержадміністрації запропонував створити єдиний координаційний центр по роботі з демобілізованими, учасниками АТО, який буде працювати при управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації.

Ведення єдиного банку даних демобілізованих доручено районному територіальному центру. В ході наради обговорювалися проблемні питання сімей загиблих учасників АТО, демобілізованих, шляхи їх вирішення.

 

З 1 вересня змінено розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність

Законом України від 17.09.2015 № 704-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» передбачено збільшення з 1 вересня розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, до 1074 грн. У зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму здійснюється перерахунок складових пенсійної виплати, які визначаються від цієї величини. (Детальніше тут)

 

Відбулося засідання комісії з питань упорядкування обліку юридичних осіб

Під час засідання комісії з питання упорядкування обліку юридичних осіб 28 вересня 2015 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза зазначив, що слід завершити роботу щодо упорядкування обліку юридичних осіб, зокрема по МП «Імпекс» та Золочівському управлінню інвестицій та капітального будівництва «Райінвестбуд».

В ході засідання комісії повідомлено, що МП «Імпекс» завершує процедуру закриття рахунку у банку. За підсумками засідання Золочівській об'єднаній державній податковій інспекції ГУ ДФС у Львівській області рекомендовано провести документальну перевірку на закриття Золочівського управління інвестицій та капітального будівництва «Райінвестбуд».

 

Попередження та ліквідація пожеж

З метою проведення заходів з попередження та ліквідації пожеж у природних екосистемах у літній пожежонебезпечний період 2015 року та на виконання рішень обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Золочівською райдержадміністрацією було вжито ряд заходів: Проведено засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (25.03, 23.04, 08.07, 06.08), на яких розглядались питання щодо посилення протипожежного захисту об’єктів, населених пунктів, лісів, торфовищ та сільськогосподарських угідь у пожежонебезпечний період.

7 серпня 2015 року проведено нараду з головами місцевих рад на якій розглядалось питання про посилення контролю, вжиття дієвих заходів щодо недопущення випалювання стерні та сухої рослинності та персональну відповідальність керівників органів місцевого самоврядування за стан пожежної безпеки у межах підпорядкованих адміністративних територій.

Організовано на адміністративних територіях щоденний моніторинг ситуації з питань пожежної небезпеки. З матеріально-технічного резерву райдержадміністрації виділено 2100 літрів бензину ДПРЧ-13 ДСНС України у Львівській області для ліквідації пожеже в екосистемах. Комісійно, спільно з представниками районного відділу ГУ МВС України у Львівській області, районного відділу ГУ ДСНС України у Львівській області, районного управління агропромислового розвитку, ДП «Золочівський лісгосп» та представниками управління водного господарства організовано та проведено рейди щодо контролю за несанкціонованим самовільним випалюванням рослинності або її залишків.

Всього по району за пожежонебезпечний період проведено 49 рейдів, перевірено 30 суб’єктів господарювання. В ході проведення рейдів зафіксовано факти спалювання стерні. По даних фактах Золочівським РВ ГУ МВС України у Львівській області направлено матеріали в Державну екологічну інспекцію для прийняття рішень. Виявлено 2 порушники правил пожежної безпеки в лісах, яких притягнуто до адміністративної відповідальності.

 

Про цільове використання коштів, що акумульовані с/г підприємствами на спеціальних рахунках

Золочівське відділення Буської ОДПІ повідомляє, що ДФС України у листі від 11.09.2015 №33835/7/99-99-19-03-01-17 розглянуто питання щодо цільового використання коштів, що акумульовані сільськогосподарськими підприємствами на спеціальних рахунках при застосуванні спеціального режиму оподаткування податком на додану вартість.

У зазначеному листі, зокрема, йдеться про те, що кошти, перераховані платником податку зі спеціального рахунку, відкритому у банку або органі, який здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, на основний або додатковий електронний рахунок в системі електронного адміністрування ПДВ, з метою збільшення реєстраційної суми, вважаються такими, що використані не на виробничі цілі, тобто використані не за цільовим призначенням, та підлягають стягненню до бюджету відповідно до пункту 123.2 статті 123 Податкового кодексу України із застосуванням відповідних штрафних санкцій. Сума податку на додану вартість, що акумулюється на спеціальному рахунку, використовується сільськогосподарським підприємством відповідно до пункту 209.2 статті 209 ПКУ – на виробничі цілі.

Для сільськогосподарських товаровиробників виробничими цілями вважаються витрати, що безпосередньо пов’язані з веденням діяльності у сфері сільського господарства. До такої діяльності відповідно до підпункту 209.15.2 пункту 209.15 статті 209 ПКУ належать:

– виробництво продукції рослинництва, а саме рослинних культур, а також вирощування фруктів та овочів, квітів та декоративних рослин (у відкритих або закритих ґрунтах), грибів, насіння, прянощів, саджанців та водоростей, а також їх обробка, переробка та/або консервація;

– виробництво продукції тваринництва, а саме свійських сільськогосподарських тварин, птахівництва, кролівництва, бджільництва, а також розведення шовкопрядів, змій та інших плазунів або слимаків та інших наземних ссавців, безхребетних та комах, а також їх обробка, переробка та/або консервація;

– надання послуг іншим сільгосптоваровиробникам (юридичним особам) та/або фізичним особам з використанням сільськогосподарської техніки, крім надання її у фінансову оренду (лізинг).

                                                                                                  ГДІ з питань комунікацій

 

У Золочеві відзначили 60-ти річчя від Дня народження Ігоря Білозіра

26 вересня в районному Народному домі ім. І.Білозіра відбувся культурно-мистецький вечір «Музика пливе…», присвячений 60- ти річчю від Дня народження українського композитора, виконавця, Народного артиста України Ігоря Білозіра.

У вечорі взяли участь: Народний танцювальний колектив «Первоцвіт» (кер.Ю.Сидорович), Народний ансамбль «Древо» (кер. О.Чепелюк), Народний вокальний ансамбль «Пори року» (кер. І.Весна), читець Катерина Тихонова, Народний вокальний ансамбль «Криниці» (кер. М.Чуха), Народний чоловічий ансамбль «Січ» (кер. Р. Стельмахович), солісти - Ірина Цюрось, Орест Масник, Володимир Шафранський, Ігор Стефура, лауреат численних конкурсів, учасниця гурту «Ватрові» Аня Богачевська, ансамбль гітаристів студії РНД (кер. І.Войтович). Спогадами про співпрацю поділився учасник гурту «Ватра» Ігор Курач. Гумор читав актор Народного театру «Крива люфа» Михайло Сернюк. Кожні два роки у м.Радехові (рідне місто Ігоря Білозіра) проходить обласний фестиваль-конкурс «Пісня буде поміж нас», де талановиті золочів´яни зайняли такі призові місця: лауреат ΙΙст. Народний ВІА «Зорепад» (кер. І.Войтович); лауреат Ιст. Оксана Квас; володар гран-прі Т.Козловська.

Програму вели Михайло Сернюк і Тетяна Вітка.

Культурно-мистецький вечір підготували методист музичного жанру РНД Тетяна Козловська та методист драматичного жанру Тетяна Вітка.

Організатори дякують за допомогу у проведенні вечора відеооператору Віктору Домарецькому, звукооператору Володимиру Яценку та всім працівникам сцени.

Довідка: Ігор Білозір народився 24 березня 1955 року в місті Радехові у Галичині. Перші музичні композиції І. Білозіра виконував шкільний вокально-інструментальний ансамбль, а перший професійний запис відбувся у 1969 році на Львівському радіо в передачі «Мандрівний меридіан». Згодом переселився до Львова. У місті Лева мешкав за адресою вулиця Фредра, 4. Нині на цьому будинку висить пам’ятна табличка, а в квартирі створено музей композитора. Навчався у Львівському музично-педагогічному училищі та Львівській консерваторії. Стажувався у США та Канаді. Від 1977 року — керівник ВІА «Ритми Карпат» Львівського автобусного заводу, від 1979 — художній керівник і соліст ВІА «Ватра» Львівської обласної філармонії, що виконує більшість його пісень донині. Крім того, пише пісні для своєї дружини, вокалістки Оксани Білозір, а також виконує деякі пісні сам.

Побитий 8 травня 2000 року у кав’ярні «Цісарська кава», що на проспекті Шевченка у Львові, після того, як він зробив зауваження групі відвідувачів, що співали російський блатняк. Внаслідок завданих травм 28 травня 2000 року помер у лікарні. Похований у Львові на Личаківському цвинтарі.

 

25.09.2015

 

З 1 вересня 2015 року збільшено прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць і становить він 1330 гривень. Збільшений також прожитковий мінімум і для основних соціальних і демографічних груп населення, а саме:

- дітей віком до 6 років – 1167 гривень;

- дітей віком від 6 до 18 років – 1455 гривень;

- працездатних осіб – 1378 гривень;

- осіб, які втратили працездатність – 1074 гривні.

Відповідно до цих змін управлінням соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації будуть проведені перерахунки державних допомог, які надаються із врахуванням прожиткового мінімуму. Доплата державних допомог за вересень буде проведена у першій половині жовтня 2015 року.

З 1 вересня 2015 року допомога по вагітності і пологах буде надаватись із розрахунку 344,5 грн. на місяць. Допомога при народженні дитини і допомога до досягнення дитиною трирічного віку 130 грн. залишаються без змін.

Розмір допомоги на дітей одиноким матерям віком до 6 років: мінімальний – 350,10 грн., максимальний (від доходу)– 583,50 грн.; віком від 6 до 18 років: мінімальний – 436,50 грн., максимальний ( від доходу) – 727, 50 грн.; віком від 18 до 23 років (за умови навчання): мінімальний – 413,4 грн, максимальний ( від доходу) – 689,0 грн..

Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування становить: для дітей віком до 6 років – 2334,0 грн.; від 6 до 18 років – 2910,0 грн.. Розмір тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів з вересня 2015 року на дітей віком до 6 років – 350,10 грн.; від 6 до 18 років – 436,50 грн.. Щомісячна грошова допомога особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу з вересня 2015 року виплачуватиметься у розмірі 1378 грн.

Для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з 1 вересня 2015 року застосовуватиметься рівень забезпечення для працездатних осіб – 289,38 грн.; для осіб, які втратили працездатність та інвалідів – 1074,00 грн.; для дітей віком до 6 років – 991,95 грн.; від 6 до 18 років – 1236,75 грн.; від 18 до 23 років ( за умови навчання) – 1171, 30 грн.

Постановою Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2015 року № 638 внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги, відповідно до якого максимальний розмір соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з урахуванням збільшення її розміру на кожну дитину (250 грн. на дитину віком від 0 до 13 років і 500 грн. на кожну дитину віком від 13 до 18 років) яка входить до складу малозабезпеченої сім’ї, не може бути більшим за прожитковий мінімум для сім’ї.

Державна соціальна допомога інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам з 1 вересня 2015 року виплачуватиметься у розмірах: інвалідам з дитинства I групи підгрупи А з надбавкою на догляд – 1879,5 грн.; інвалідам з дитинства I групи підгрупи Б з надбавкою на догляд – 1521,0 грн.; інвалідам з дитинства II групи інвалідності – 1074,0 грн.; інвалідам з дитинства III групи та на дітей-інвалідів – 949,0 грн.; на дітей-інвалідів до 6 років з надбавкою на догляд – 1335,3 грн.; на дітей-інвалідів підгрупи А до 6 років з надбавкою на догляд – 1918,8 грн.; на дітей-інвалідів від 6 до 18 років з надбавкою на догляд – 1479,3 грн.; на дітей-інвалідів підгрупи А від 6 до 18 років з надбавкою на догляд 2206,8 грн.

Постановою Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2015 року №688 внесено зміни до порядку призначення допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування.

Цей вид допомоги призначатиметься терміном на дванадцять місяців з доходів за 12 місяців , що передують місяцю звернення.

                                                      Управління соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації

 

Управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі повідомляє, що завершено фінансування виплати пенсій за вересень місяць 2015 року. Потреба в коштах на виплату вересневих пенсій становила 24 млн. 711 тис. гривень.

Ресурсне наповнення бюджету Фонду протягом виплатного періоду здійснювалось за рахунок законодавчо визначених джерел доходів.

 

24.09.2015

 

 Тривають роботи з локалізації горіння торфу біля села Червоне

«Цілодобово працюють бригади рятувальників, люди виснажені, але роблять усе можливе аби ліквідувати надзвичайну ситуацію з горіння торфу. Воду використовують із двох гідрантів водогону на Львів, працює чотири стволи», - про це повідомив перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза, що здійснив виїзд у епіцентр подій сьогодні, 24 вересня 2015 року.

Золочівські рятувальники борються з пожежами на торф’яниках і закликають населення дотримуватись правил пожежної безпеки. На сьогоднішній день ліквідовано горіння торфу на площі понад 2 гектари, продовжується гасіння окремих осередків торф’яної пожежі на загальній площі близько 5 гектарів,- повідомляють у Золочівській ДСНС України у Львівській області. Інформуємо, сьогоднішній дим, що заполонив Золочів та прилеглі села спричинений димовою хмарою, яка внаслідок ранішнього туману, сирої погоди та вітру в сторону Золочева призвели до неприємного запаху у місті та навколишніх селах.

Станом на 12.00 год. у зв'язку з прогріванням атмосферного повітря запах зник.

 

Останніми роками спалювання сухої трави, рослинних залишків та стерні перетворилося на справжнє екологічне лихо.

Вогнем знищується не лише суха рослинність та її залишки, а й насіння, паростки дерев та корені майбутньої рослинності, так, що земля на кілька років зменшує підріст свіжої зелені. Спалювання трави аж ніяк не сприяє підвищенню родючості ґрунтів. Адже висока температура при горінні знищує всю мікрофлору, що утворюється у верхньому шарі ґрунту.

При спалюванні отруюється повітря десятками найрізноманітніших хімічних сполук, які накопичуються у організмі людей, провокуючи загострення як хронічних хвороб, так і виникнення нових (у тому числі й онкологічних) захворювань. Разом із димом у повітря, а потім й у легені людини потрапляють і важкі метали, і сумнозвісні діоксини, і бензопірени, і окиси азоту, і найрізноманітніші канцерогенні сполуки. З листям часто горить безліч сміття, що істотно підсилює забруднення атмосфери. В наслідок самовільного випалювання найбільше потерпають торф’яники, лісові території. До гасіння пожеж, особливо на торфовищах, залучаються значні сили пожежно-рятувальних підрозділів Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій в Львівській області, інших причетних служб цивільного захисту району, а також матеріальні ресурси, вартість яких досить висока.

При отриманні повідомлення про пожежі в екосистемах ДПРЧ-13 ГУ ДСНС України у Львівській області понад 51 раз залучалась пожежно-рятувальна техніка в т. ч. 46 разів за період з 01.08.2015р. по 20.09.2015р. Для гасіння пожеж в екосистемах витрачено 2236 л. бензину. Необдумані вчинки паліїв призводять також до інших трагічних наслідків. В результаті самовільного спалювання рослинності та стерні в Золочівському районі загинула 1 особа та отримали травми 3 особи. Наполегливо просимо не випалюйте суху траву, стерню та рослинні залишки. Адже сухостій можна компостувати і згодом використовувати як природне добриво для підживлення дерев та кущів. На великих ділянках рослинні залишки можна переорати.

До порушників природоохоронного законодавства застосовуються заходи адміністративного впливу згідно ст. 77-1 КУпАП - на громадян накладається штраф у сумі від 170 до 340 грн., а на посадових осіб від 850 до 1190 грн. За особливо великі збитки передбачена і кримінальна відповідальність. За ті ж самі дії, вчинені в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, на громадян накладається штраф у сумі від 340 до 680 грн., на посадових осіб від 1190 до 1700 грн.

                                                                            Сектор з питань надзвичайних ситуацій Золочівської РДА,

                                                                            Золочівський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області

23.09.2015

 

Про відповідальність за порушення виборчого законодавства, загальний порядок висунення та реєстрації кандидатів у депутати: Золочівської районної ради, міських, селищної, сільських рад та голів селища, міст та сіл обговорювали сьогодні, 23 вересня 2015 року у залі засідань районної ради на засіданні районної виборчої комісії, участь у якому взяв перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза.

Засідання відбулося згідно з Календарним планом основних організаційних заходів з підготовки та проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року.

Вів засідання голова районної виборчої комісії Василь Фенчак, який особливо наголосив на порушення виборчого законодавства, також розглянуто ряд інших робочих питань.

 

Інформація про РРО за допомогою електронного сервісу фіскальної служби

Державна фіскальна служба України запровадила новий електронний сервіс. За допомогою цього сервісу громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість отримати інформацію, чи зареєстрований конкретний реєстратор розрахункових операцій в органах ДФС.

Так, будь-який громадянин, придбавши товар у магазині, за отриманим фіскальним чеком може перевірити, чи зареєстрований в органах ДФС касовий апарат, на якому продавцем товарів або послуг був роздрукований відповідний фіскальний чек.

У свою чергу, суб’єкт господарювання завдяки сервісу, зокрема, може отримати дані щодо фіскальних номерів РРО, найменування суб’єкта господарювання (прізвища, імені, по батькові), дату реєстрації, номер останньої книги обліку розрахункових операцій, зареєстрованої на такий РРО, дати її реєстрації тощо.

Сервісом можна скористатися на офіційному порталі ДФС України (www.sfs.gov.ua) у розділах:

- «Інформація про РРО» за посиланням: http://sfs.gov.ua/rro ;

- «Інформація про книги ОРО» за посиланням: http://sfs.gov.ua/koro .

 

Державна підтримка енергозбереження

Одним з пріоритетів держави є досягнення енергетичної незалежності. Влада зробила вимушений крок і підвищила тарифи на житлово-комунальні послуги до економічно обґрунтованого рівня. Разом з тим, розроблена низка програм, які допоможуть українцям стати ктивними та платити менше за житлово-комунальні послуги.

Громадянам Уряд пропонує здешевити послуги житлово-комунального господарства низкою кроків. На сьогодні Урядом запроваджено державну програму утеплення. Нею передбачено компенсацію для населення (з державного бюджету) у розмірі від 20 до 40 % тіла кредиту на утеплення. З жовтня минулого року держава відшкодовує частину тіла кредитів населення на придбання негазових котлів у розмірі 20% від тіла кредиту. З травня цього року програму державної підтримки поширено на утеплення приватних і багатоквартирних будинків.

Передбачається такі розміри компенсації:

- 30% на енергоефективні матеріали для фізичних осіб на заходи в індивідуальних будинках або окремих квартирах;

- 40% на енергоефективні матеріали для ОСББ та ЖКБ на загально будинкові заходи.

На реалізацію таких механізмів для населення у 2015 році передбачено 344 млн. грн. Це цільові європейські кошти, які можуть використовуватись лише для енергоефективних заходів. У серпні цього року Урядом прийнято рішення щодо збільшення граничних розмірів відшкодувань, а також компенсація для отримувачів субсидій на комунальні послуги у розмірі 70%. Спільно із державною програмою утеплення у Львівської області ефективно реалізується обласна програма енергозбереження по відшкодовуванню частини відсотків за кредитами, отриманими населенням на впровадження енергоефективних заходів у житлових будинках. Програма з енергозбереження діє з 2006 року, відповідно до якої відбувається компенсація 15-20% річних від відсоткової ставки за кредитами, отриманими населенням області на здійснення енергоощадних заходів.

Сума відшкодування з обласного бюджету за наростаючим підсумком за 2006 - 2015 роки складає 15,1 млн. грн. У районі програмами скористалось 140 родин, які отримали кредити на загальну суму понад 3,647 млн. грн. Детальну інформацію можна отримати на сайті райдержадміністрації скориставшись банером «Програми державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів».

Додатково інформуємо, що 2 вересня у райдержадміністрації відбувся семінар з енергоефективності. У семінарі взяли участь представники АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк» та представники компаній: "ХЕНКЕЛЬ", "ЕПІЦЕНТР", голови ОСББ, ЖКБ та громадяни. Представники банківських установ розповідали про умови кредитування банками заходів з енергозбереження для фізичних осіб, ЖБК та ОСББ і ділилися напрацьованим досвідом у цій сфері. У свою чергу фахівці компаній інформували про сучасні енергоефективні технології (обладнання) при проведенні утеплення будинків та облаштування систем опалення.

 

22.09.2015

 

Відбувся «Бал Осені» присвячений всім татусям міста Золочева (відео)

21 вересня відбувся «Бал Осені», присвячений всім татусям міста Золочева. Його організували та провели вихованці та керівники гуртків ЦДЮТ. Хотілося зробити приємність тим, хто необхідний в нашому житті, хто для нас такий дорогий, хто нас любить, піклується, вчить жити за Божими законами. Нема батька – немає доброї сім’ї, здорової одиниці суспільства. Так хочеться, щоб наші українські родини були повноцінними, щоб наші діти могли насолоджуватись присутністю та увагою обох батьків. Батько споконвіку був господарем, який дбав та захищав усю сім’ю. Святковий бал потішив татусів та усіх глядачів своєю яскравістю, оригінальністю та чарівністю.

Цей захід провели вихованці музично-драматичного гуртка (керівник Буртняк У.Ю.), танцювального гуртка «Марічка» (кер. Грицонів М. І), вихованці ансамблю «Животоки» під (кер. Чепелюк О.Б.).

Також глядачі мали змогу милуватися виставкою робіт гуртківців образотворчого мистецтва, рукоділля, бісерування та інших, яка була присвячена татусям нашого міста. Свято завершилось молитвою-благословення батьків на добре виховання та дітей на послух їм.

                                                                                                                       За матеріалами Золочів.нет

Міжнародний день миру у Золочівських школах

Щорічно 21 вересня відзначається Міжнародний день миру. Це день глобального припинення вогню і відмовлення від насильства, запропоновано всім державам і народам дотримувати припинення воєнних дій протягом цього дня.

Генеральна Асамблея закликала всіх держав-членів Організації Об’єднаних Націй, регіональні і неурядові організації й окремих людей відповідним чином відзначати День, у тому числі шляхом освіти й інформування громадськості, і співпрацювати з Організацією Об’єднаних Націй.

21 вересня 2015 року у рамках відзначення Дня миру в школах району відбулися заходи, зокрема, у Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 діти виготовили блакитно-жовті голуби та намалювали малюнки із закликом до миру. “Наша благословення Богом українська земля хоче миру для усіх, для дорослих і для дітей, для тих, хто сьогодні стоїть на передовій, хто віддає своє життя для того, аби ми сьогодні у таких барвистих гарних вишиванках вже вкотре зазначили, що ми діти миру”,- звернулася до учнів директор школи Оксана Пилипчук.

Учні Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 імені Маркіяна Шашкевича провели танцювальний флешмоб під назвою “Українці за мир”. У флешмобі взяли участь старшокласники. Окрім цього, молодші діти намалювали малюнки, як будуть передані воїнам на фронт, для підтримки бойового духу.

                                                                                                                       За матеріалами Золочів.нет

 

Юридичний відділ райдержадміністрації взяв участь у круглому столі з питань надання безоплатної правової допомоги

В приміщенні районної ради відбувся круглий стіл на якому було обговорено надання громадянам безоплатної вторинної правової допомоги. Учасникам столу роз’яснили, яким чином і де правову допомогу можна отримати.

Начальник відділу по роботі з суб’єктами надання безоплатної вторинної правової допомоги Іван Закала розповів про те, що з метою донесення правових послуг до ширшого кола осіб Буський місцевий центр надання безоплатної вторинної правової допомоги шукає співпраці з пара юристами (можуть бути студенти юридичних та інших вузів, вчителі, суспільно активні громадяни) та адвокатами по наданню безоплатної первинної правової допомоги та доступу до безоплатної вторинної правової допомоги в Золочівському, Радехівському, Буському, Бродівському та Камянка-Буському районах. Детальніша інформація за тел. 0972640270, 0679728852.

На сайті райдержадміністрації розміщено банер «Безоплатна правова допомога», у якому знаходиться корисна інформація для категорій осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

Додатково інформуємо, що юридичним відділом райдержадміністрації надається первинна безоплатна правова допомога.

 

21.09.2015

 

20 вересня 2015 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, заступник керівника апарату - начальник відділу організаційно-кадрової роботи Галина Семчишин взяли участь в урочистих заходах з нагоди святкування 64-ї річниці створення Навчального центру Національної гвардії України.

Виступаючи перед військовослужбовцями голова райдержадміністрації зазначив, що сьогодні у важких, виснажливих боях з терористами бійці Національної гвардії міцні не лише зброєю та хистом, а й потужним моральним і патріотичним духом, підтримкою всього суспільства: – глибока шана Вам, дорогі Гвардійці, за вашу мужність та стійкість, за сталевий характер та безстрашність, за героїзм та непохитність. Бажаю всім незламної волі, надійного родинного тилу та нових звершень у благородній справі служіння Україні.

Крім цього, керманич району вручив подяку Золочівської райдержадміністрації та районної ради командуванню Навчального центру Національної гвардії України за високі досягнення в службовій та військовій підготовці, вагомий внесок у військово-патріотичне виховання молоді, мужність і патріотизм при виконанні бойових завдань в зоні проведення АТО. Та нагородив грамотами за старанність, особисту взірцевість, сумлінне виконання службового обов'язку та з нагоди святкування 64-ї річниці з Дня заснування Навчального центру Національної гвардії України окремих військовослужбовців Навчального центру.

 

18.09.2015

 

18 вересня 2015 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, заступник керівника апарату – начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Галина Семчишин взяли участь у масовому спортивному святі "Ярмарок спорту", присвяченому Дню фізичної культури та спорту та приуроченому до завершення "Олімпійського тижня", яке відбулось на міському стадіоні "Сокіл". Господарями заходу були вихованці усіх відділень Золочівської ДЮСШ, секції кіо-кушинкай карате, секції великого тенісу, шахового гуртка Центру дитячої та юнацької творчості та вихованці Золочівського міського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх". Юні спортсмени мали можливість запрезентувати широкому загалу учнівської молоді свої види спорту та продемонструвати власні спортивні досягнення та вміння. Показові виступи та поєдинки супроводжувались коментарями ведучої, завідувача сектору молоді та спорту райдержадміністрації Ольги Климук, про історію створення секцій, ведучих тренерів-викладачів та кращих вихованців - переможців змагань та турнірів Міжнародного, Всеукраїнського, обласного та районного рівнів.

На завершення свята Володимир Недзельський вручив Подяки за сумлінну працю та вклад у розвиток фізичної культури та спорту району кращим тренерам та керівникам секцій. Грамотами нагороджено і найактивніших юних спортсменів з кожного представленого виду спорту. Разом з начальником відділу освіти райдержадміністрації Володимир орми кращим футбольним командам навчальних закладів району. Боксерські рукавиці та футбольні м'ячі отримали вихованці ДЮСШ. Організаторами заходу були сектор молоді та спорту райдержадміністрації, Золочівська дитячо-юнацька спортивна школа та методичний кабінет відділу освіти райдержадміністрації. Сподіваємось, що враження від побаченого під час свята спонукають присутніх дітей та підлітків до занять фізичною культурою та спортом, заохотять юних спортсменів до нових звершень.

Проведення подібних масових спортивних заходів є хорошим прикладом пропагування фізичної культури, спорту, здорового способу життя.

 

18 вересня 2015 року заступник керівника апарату – начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Галина Семчишин спільно з заступником начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Аллою Хомою провела нараду з головами місцевих рад району, уповноваженими особами по наданню житлових субсидій та особи з числа безробітних, які скеровані на громадські роботи у місцеві ради для проведення широкої інформаційно - роз’яснювальної роботи та надання консультацій щодо заповнення заяв, декларацій та призначення житлових субсидій.

За результатами наради зобов’язали уповноважених осіб місцевих рад охопити максимум домогосподарств для проведення відповідної роз’яснювальної роботи.

 

 

ПОВНОВАЖЕННЯ НОТАРІУСІВ ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ ПОХІДНИХ РЕЧОВИХ ПРАВ НА ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

 

Закон України від 5 березня 2015 року №247-УІІІ «Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення повноважень нотаріусів та особливостей реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення» набрав чинності 25 березня 2015 року.

Зазначеним Законом уповноважено нотаріусів - як державних, так і приватних - здійснювати функції державного реєстратора прав на нерухоме майно у порядку та випадках, встановлених Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень». А відтак із заявою про державну реєстрацію оренди такої ділянки можна звертатися як її власнику, так і набувачу похідних прав (орендарю чи іншому користувачу) не тільки до реєстраційної служби територіального управління юстиції, а й до нотаріусів.

Відповідно до Закону та згідно з наказом Міністерства юстиції України визначено, що державна реєстрація прав на землі сільськогосподарського призначення може проводитися нотаріусом у випадках, передбачених абзацом четвертим частини п'ятої статті 3 та статтею 42 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», за місцем розташування земельної ділянки або у межах відповідної області, де розташована така земельна ділянка.

Водночас нотаріусу надано можливість проводити державну реєстрацію:

• речових прав, похідних від права власності, на земельні ділянки сільськогосподарського призначення незалежно від нотаріального посвідчення договору, на підставі якого виникає таке право;

• право власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яке виникло та оформлено в установленому порядку до 1 січня 2013 року, одночасно з державною реєстрацією похідного від нього речового права на таку земельну ділянку.

Крім того, Закон доповнено статтею 42, яка визначає особливості державної реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, право власності на які виникло та оформлено в установленому порядку до 1 січня 2013 року.

Частиною першою статті 442 Закону встановлено норму щодо одночасності державної реєстрації похідного речового права та права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яке виникло та оформлено в установленому порядку до 1 січня 2013 року (крім випадків, коли право власності на таку земельну ділянку вже зареєстровано в державному реєстрі речових прав на нерухоме майно), на підставі заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, поданої власником чи набувачем відповідного похідного права або уповноваженою ними особою, з урахуванням положень статті 16 Закону.

Так, з метою державної реєстрації похідного від права власності речового права на земельну ділянку сільськогосподарського призначення, особа (власник земельної ділянки, набувач земельної ділянки або уповноважена ним особа), подає одну заяву про державну реєстрацію прав та їх обтяжень (щодо іншого речового права). При цьому державним реєстратором або нотаріусом за допомогою програмного забезпечення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно формуються 2 заяви:

- про державну реєстрацію права власності;

- про державну реєстрацію іншого речового права.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з поданням однієї заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень (щодо іншого речового права) заявник сплачує лише послуги з державної реєстрації іншого речового права.

Частиною другою статті 42 Закону передбачено проведення державної реєстрації права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення у разі подання заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень набувачем похідного речового права на таку земельну ділянку (орендарем чи іншим користувачем) без подання заявником документа, на підставі якого виникло право власності, в порядку, встановленому пунктом 81 частини другої статті 9 Закону, за умови наявності інформації про зареєстровану земельну ділянку у Державному земельному кадастрі та до моменту автоматизованого перенесення до Державного реєстру прав записів (відомостей) про речові права та обтяження на земельні ділянки з Державного реєстру земель.

Тобто державний реєстратор або нотаріус відповідно до пункту 81 частини другої статті 9 Закону, одержує від територіальних органів земельних ресурсів інформацію (довідки, копії документів тощо), необхідну для проведення державної реєстрації права власності на відповідну земельну ділянку, шляхом направлення запиту до Державного земельного кадастру за допомогою програмного забезпечення Державного реєстру прав та використовує отриману інформацію для державної реєстрації права власності на таку земельну ділянку.

У разі коли заявником разом з документами, необхідними для проведення державної реєстрації похідного речового права на земельну ділянку сільськогосподарського призначення, подається документ, що підтверджує виникнення права власності на відповідну земельну ділянку та/або витяг з Державного земельного кадастру, в якому міститься вся інформація, необхідна для проведення державної реєстрації права власності на таку земельну ділянку, державний реєстратор або нотаріус проводить державну реєстрацію права власності на підставі цих документів.

За результатами розгляду заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень (щодо права власності) за відсутності підстав для відмови у такій реєстрації чи зупинення державної реєстрації державний реєстратор або нотаріус приймає рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень. Після цього приймається рішення щодо державної реєстрації іншого речового права відповідно до поданої заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень (щодо іншого речового права) на загальних засадах, передбачених Порядком державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

За результатами проведення такої державної реєстрації прав на земельні ділянки формується витяг.

Під час проведення державної реєстрації права власності та похідного від нього речового права на земельну ділянку державний реєстратор або нотаріус формує примірник витягу для кожної із заінтересованих осіб, за якими проведено державну реєстрацію прав. Відповідно до п.27 Порядку один примірник витягу долучається до реєстраційної справи, відкритої на об’єкт нерухомого майна. Звертаємо увагу на те, що положення статті 42 Закону не стосуються порядку державної реєстрації права власності держави чи територіальної громади на земельні ділянки, які сформовані із земель державної чи комунальної власності, з одночасною державною реєстрацією похідного від права власності речового права на таку земельну ділянку, оскільки особливості її проведення у цьому випадку врегульовані ст.41 Закону, а саме «Особливості державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної та комунальної власності».

Серед переваг нової системи реєстрації договорів оренди земель сільськогосподарського призначення є перш за все пришвидшення та спрощення порядку державної реєстрації прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення. Завдяки цьому громадяни зможуть самостійно обирати: звертатися їм до державного реєстратора чи до нотаріуса. Ліквідуються черги при реєстрації договорів, збільшиться оперативність реєстрації та якості послуг за рахунок збільшення конкуренції та, відповідно, ліквідується корупційна складова за «пришвидшення процесу реєстрації».

-------------------------------- 

 

Завершується граничний термін подання відомостей про кінцевих бенефіціарних власників

Золочівське районне управління юстиції нагадує, що 25 вересня 2015 року завершується граничний термін подання відомостей про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) компаній – реальних власників компаній.

21 травня 2015 року Верховною Радою України прийнято Закон України № 475-VIII “Про внесення змін до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи”.

Законом продовжено на чотири місяці, а саме до 25 вересня 2015 року строк подачі юридичними особи, зареєстрованими до набрання чинності Законом України від 14 жовтня 2014 року № 1701-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів», відомостей про свого кінцевого бенефіціарного власника (контролера), у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) їх учасника (засновника), якщо учасник (засновник) – юридична особа, або про відсутність такого кінцевого бенефіціарного власника (контролера).

До реєстраційної картки на проведення державної реєстрації юридичної особи включається інформація про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) (бенефіціарних власників (контролерів)) юридичної особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) (бенефіціарних власників (контролерів)) її учасника (засновника), якщо учасник (засновник) – юридична особа.

Інформація про кінцевих бенефіціарних власників не подається наступними суб’єктами:

- політичними партіями, творчими спілкам, їх територіальними осередками, адвокатськими об’єднаннями, торгово-промисловими палатами, релігійними організаціями, державними та комунальними підприємствами; - юридичними особами, учасниками яких є виключно фізичні особи, якщо кінцеві бенефіціарні власники (контролери) таких юридичних осіб збігаються з їх учасниками. У цьому випадку учасники – фізичні особи є бенефіціарними власниками (контролерами) такої юридичної особи;

- юридичними особами, які подали державному реєстратору відомості про свого кінцевого вигодоодержувача (вигодоодержувачів), у тому числі кінцевого вигодоодержувача (вигодоодержувачів) їх засновника, якщо засновник – юридична особа.

На сьогоднішній день відповідну реєстраційну картку можна подати державному реєстратору особисто або надіслати її поштовим відправленням.

При поданні інформації виключно по бенефіціарних власниках, немає необхідності подавати всі сторінки. Достатньо титульної сторінки та сторінки з даними, які подаються. Якщо документи надсилаються державному реєстратору поштовим відправленням, справжність підпису заявника на реєстраційній картці повинна бути нотаріально засвідчена. Засвідченню підлягають не усі 10 сторінок Форми 4, а лише сторінки, заповнені заявником.

Крім того, сьогодні є можливість попереднього перегляду адміністратором заявок, поданих у електронній формі. У розділі онлайн-сервісів Мін’юсту можна подати скановану Форму 4. Її перевірить спеціаліст. Якщо не буде помилок, реєстратор призначить конкретний час, коли громадянин має прийти з паперовим носієм і поза чергою здати документи.

Покваптесь, до 25 вересня залишилось менше тижня!

Не відкладайте подачу відомостей на останній день.

 

17.09.2015

 

17 вересня 2015 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза взяли участь у засіданні ХLІІ сесії Золочівської районної ради.

Основними питаннями на порядку денному сесії були: про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району у 2015 році; про внесення змін до районного бюджету Золочівського району на 2015 рік; Про розгляд звернень батьків, учні яких навчаються у загальноосвітніх школах району про недопустимість проведення об’єднання класів. Також розглядалися питання: про затвердження угод про передачу видатків на виконання повноважень між місцевими бюджетами; про затвердження розпоряджень голови Золочівської районної державної адміністрації; про затвердження протоколу конкурсної комісії для проведення концесійного конкурсу з передачі в концесію послуг, які стосуються операції поводження з відходами (збирання, перевезення, зберігання, сортування, обробки (переробки); про затвердження Положення про порядок перевезення школярів, учителів до школи та в зворотному напрямку; про безоплатну передачу автомобіля; про затвердження Статуту комунального закладу Золочівської районної ради Львівської області «Тенісний клуб «Олімп».

 

16.09.2015

 

16 вересня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду з представниками фізкультурно-спортивної галузі району.

На нараді обговорювались питання щодо розвитку фізичної культури та спорту району, залучення до занять спортом якомога більшої кількості дітей та підлітків. Також, обговорювалось проведення масового спортивного свята "Ярмарок спорту", який планується провести на завершення "Олімпійського тижня" 18 вересня о 13.00 год. на стадіоні "Сокіл" (м. Золочів).

"Свято повинно стати своєрідною презентацією спортивних секцій району, показати нашим дітям можливості реалізувати себе у спорті", - наголосив очільник району.

 

Де можна дізнатися про свій страховий стаж та як він впливає на розмір пенсії ? ?

З 1 січня 2004 року Законом України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” замість “трудового стажу” введено термін “страховий стаж” – період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

Формула розрахунку пенсій встановлює пряму залежність розміру пенсії від страхового стажу та заробітку, з якого сплачувались внески. Для зарахування до страхового стажу одного робочого місяця в повному розмірі сума сплачених щомісяця внесків має бути не меншою за мінімальний страховий внесок, обчислений із мінімальної заробітної плати. Відтепер важливо не тільки скільки років людина працювала, а й протягом якого періоду вона сплачувала страхові внески до Пенсійного фонду і з якого заробітку сплачувались ці внески. Також, однією з головних і найважливіших умов соціального страхування, яка стосується включення періодів трудової діяльності кожної людини до її страхового стажу, є щомісячна сплата роботодавцями єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів Державної фіскальної служби України.

Як та де можна отримати інформацію про заробітну плату та чи сплачує роботодавець за найманого працівника внески?

Відомості про заробітну плату та сплачені страхові внески зберігаються в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування України. Усі дані персоніфіковані. Раніше, кожного разу, коли ви хотіли отримати інформацію про сплачені страхові внески, треба було особисто звертатись до будь-якого органу Пенсійного фонду України. Сьогодні сучасні інформаційні технології дозволяють спростити таку процедуру. Треба лише зареєструватись користувачем веб-порталу Пенсійного фонду України. Доступ до інтернет-ресурсів дозволить вам (стосовно себе) отримати інформацію з Державного реєстру застрахованих осіб про суми заробітку, з яких сплачено єдиний внесок та про періоди зарахування вам страхового стажу. Принциповою відмінністю від попередніх форм інформування Пенсійним фондом через Інтернет є той факт, що Веб – портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

Для того, щоб стати користувачем Веб – порталу електронних послуг необхідно звернутись до органів Пенсійного фонду України за місцем проживання і написати заяву, згідно якої вам буде призначено особистий код для реєстрації. За додатковою інформацією звертайтесь в управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі за адресою м. Золочів вул. Валова,4 або за телефонами 7-06-03, 4-32-06

 

Використайте своє право на податкову знижку за навчання З початку року

328 мешканців Золочівщини скористалися правом на податкову знижку за навчання.

Згідно поданих розрахунків декларанти отримали право повернути з місцевого бюджету 334,0 тис. грн. сплаченого податку на доходи фізичних осіб. Нагадаємо, громадяни України, які в 2014 році офіційно працювали, отримували заробітну плату, сплачували податки та понесли витрати на оплату навчання або навчання члена сім’ї першого ступеня споріднення, мають можливість скористатися правом на податкову знижку.

Щоб скористатися таким правом, громадянину необхідно до 31 грудня 2015 року включно подати до податкової інспекції за місцем проживання (реєстрації) річну податкову декларацію про майновий стан і доходи та додаток 6 до неї. Крім того, необхідно зібрати всі підтверджуючі документи, які пов’язані з понесеними у звітному році витратами, а саме: платіжні та розрахункові документи (квитанції), договори з навчальним закладом, що ідентифікують надавача послуг і їх отримувача, довідку про отримані у звітному році доходи та документи, що підтверджують ступінь споріднення (паспорт, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб тощо). ГДІ з питань комунікацій

 

У вівторок, 15 вересня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка вручив нагороди за сумлінне навчання та досягнення високих результатів у складанні зовнішнього незалежного оцінювання випускникам шкіл Львівщини.

Зокрема, Подяку голови облдержадміністрації отримав наш Золочів»янин Віталій Кутянський, який під час ЗНО набрав по 200 балів з математики та біології. Нагороду отримував батько Віталія, оскільки син навчається у Національному медичному університеті ім. О. О. Богомольця міста Києва.

 

Золочівяни на чемпіонаті Європи

Нещодавно кращі вихованці Золочівської станції юних техніків побували на чемпіонаті Європи з ракето модельного спорту. Цьогоріч він проходив в Україні. Львівщина гостинного вітала команди з 12 країн світу і тривав 8 днів.

Приїхавши у село бовичі Жовківського району, ми були здивовані організацією і розмахом змагань: майоріли прапори команд з різних країн світу, безплатні гірки і батути для дітей – гостей змагань, безкоштовно курсували автобуси зі Львова та Жовкви, різноманітні майстер-класи, новинки у сфері робототехніки, великий плазмовий екран, на якому транслюють запуск ракет та все, що відбувалося на полі змагань – одним словом, Чемпіонат Європи!

Побувавши на такого рівня змаганнях, гуртківці побачили високий клас майстерності спортсменів, познайомилися з новинками у ракетомодельному спорті. Та основне – це майстер-клас з виготовлення і запуску моделей, який проводили керівники ракето модельного та авіамодельного гуртків нашої станції Іван та Володимир Карплюки, які були учасниками змагань. Наші вихованці також долучилися до проведення майстер-класу. Запуски моделей учасників майстер-класу транслювались на великому екрані та в прямій трансляції на сайті Федерації ракетомодельного спорту України.

                                                                                         Золочівська станція юних техніків

15.09.2015

 

Нарада-семінар для міських, селищної, сільських виборчих комісій

У Золочівському районі, згідно з Календарним планом основних організаційних заходів з підготовки та проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року сформовано міські, селищну, сільські виборчі комісії.

Про це повідомив голова районної виборчої комісії Василь Фенчак 15 вересня 2015 року на нараді-семінарі з керівним складом новостворених комісій, головами місцевих рад району та запрошеними представниками районних служб.

У нараді взяли участь перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза, в. о. голови районної ради Андрій Леськів, заступник керівника апарату – начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Галина Семчишин. Голова районної виборчої комісії висловив подяку керівництву райдержадміністрації, районної ради за злагоджену співпрацю та забезпечення повноцінної роботи комісії, а саме: надано у користування оргтехніку, засоби зв’язку – є три лінії, а також зручне і просторе приміщення, що розташоване на першому поверсі адмінбудинку райради.

На нараді особливо наголошено на забезпеченні приміщенням, оргтехнікою, засобами зв’язку у сільських, селищній, міських виборчих комісіях, тісній співпраці з головами відповідних місцевих рад.

Представники районного центру зайнятості, Пенсійного фонду України у Золочівському районі та Управління Державної казначейської служби України у Золочівському районі надали роз’яснення та консультації новоствореним міським, селищній, сільським виборчим комісіям щодо питань реєстрації у центрі зайнятості після закінчення роботи у комісіях, правильності оформлення документації до Пенсійного фонду та нововведень у казначейському обслуговуванні роботи комісій.

 

17 вересня чергова трагічна дата роковин вступу червоної армії на наші землі. “Ця дата знаменувала собою страшні події, які відбулися потім. Зокрема у Золочівському замку загинули сотні людей. Тому запрошую бажаючих родичів, тих хто пам’ятає, тих хто знає з розповідей старших, прийти до замку згадати ці події. Коло каплички запалити свічку пам’яті і згадати цих людей. “,- розповіла директор Золочівського замку Надія Гупало.

 

14.09.2015

 

Сьогодні, 14 вересня 2015 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза здійснив виїзд у с. Червоне, де неподалік села горить торфовище.

Як уже раніше повідомлялося, неподалік місця подій проходить водогін на Львів, у ньому є два пожежних гідранти, завдяки яким можна заповнити пожежну машину водою та скоротити відстань проїзду до торфовища. "На сьогоднішній день отримано дозвіл від "Львівводоканалу" та відповідно проводяться роботи рятувальниками із гасіння тліючих торф'яників",- повідомив Андрій Кукуруза перший заступник голови райдержадміністрації.

 

Нагородили ученицю арт-гуртка «палітра» на всеукраїнському благодійному конкурсі «Від дитини до дитини»

Благодійний фонд «Національне Відродження» нагородив переможців Всеукраїнського конкурсу малюнків «Від дитини до дитини». Урочиста церемонія відбулась 3 вересня, у видавництві «Смолоскип» що на Подолі у м. Києві. Переможцем цього конкурсу стала і наша учениця ЦДЮТ Сукмановська Марія, арт – гуртка « Палітра», керівником якого є Гевко Галина Іванівна. Талановиті діти – переможці отримали дипломи та цінні подарунки. Подарунками дітей нагородили відомі художники Матвій Вайсберг та Олексій Белюсенко, які увійшли до складу конкурсного журі, та представник Міністерства культури України. Конкурс малюнків тривав протягом літа і став одним із важливих етапів реалізації масштабного соціального проекту «Від дитини до дитини», який започаткував фонд «Національне Відродження».

Завдяки творчості юні українці мали змогу допомогти своїм одноліткам –переселенцям із зони иротам. Участь у конкурсі передбачав благодійний внесок, ці кошти фонд передасть на потреби дітей з Центру реабілітації для переселенців з Криму та Донбасу, табору «Лісова застава», будинку сімейного типу «Отчий дім».

Понад 50 робіт надіслали діти з різних куточків нашої країни для участі у конкурсі. Авторів 10 найкращих малюнків нагородили подарунками, а трьох переможців – наборами для творчості, мольбертами і фарбами. Також серед запрошених були – президент «Фонду волонтерів України» Тимофій Нагорний, директор Фонду підтримки молодіжного та олімпійського плавання Інна Силантьєва, народний артист України Володимир Горянський, представники Міністерства культури, Міністерства молоді та спорту, Київської міської державної адміністрації, Торгово-промислової палати України, партнери та реципієнти фонду «Національне Відродження».

«Ця акція вкотре підтверджує, що в нашій країні є небайдужі люди, які готові допомогти нашому майбутньому поколінню гармонійно розвиватись», – наголосила головний спеціаліст відділу регіональної політики управління соціокультурного розвитку регіонів Міністерства культури Богдана Васечко.

«У кожній роботі є і любов, і талант. Ми дуже довго вагались, визначаючи переможців», – поділився досвідом суддівства Олексій Белюсенко. Протягом усього вечора художники допомагали дітям малювати спільну картину «Україна», в яку кожен маленький митець зробив свій творчий внесок. Крім конкурсу, у рамках проекту «Від дитини до дитини» благодійний фонд «Національне Відродження» проводив цілу низку акцій, таких як фотосушка, дитячі майстер-класи, написання листів постраждалим дітлахам. Таким чином, будь-хто мав змогу допомогти сиротам та дітям з АТО. Свято пройшло цікаво та змістовно.

                                                                                                            За матеріалами Золочів.нет

 

Катерина Тихонова презентувала свою новелу на книжковому «Форумі видавців у Львові» (відео)

Золочів’янка Катерина Тихонова на 22 Міжнародному книжковому «Форумі видавців у Львові» презентувала свою новелу, яка увійшла до збірки “Крим по-українськи: веселі та сумні історії”. Новела називається “Кримські чебуреки”.

В ній розповідається про один день з життя хлопчика, який смертельно хворий. Свою презентацію Катерина закінчила словами: “Вірю, що Крим стане нашим, попри війну, попри непорозуміння. Буде мир. І тільки любов здатна повернути нам Крим. Давайте будемо любити нашу землю, будемо любити Крим і будемо любити один одного”.

Горді тим, що маємо таку талановиту землячку та колегу.

                                                                                                            За матеріалами Золочів.нет

11.09.2015

 

Сьогодні, 11 вересня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський взяв участь у обласній нараді. Обговорювали питання: стану оформлення субсидій; договорів оренди на земельні ділянки, стан платежів та вивезення ТПВ з території населених пунктів області.

 

Біля села Червоне горить торфовище. Через цю пожежу важко дихати.

Ускладнює гасіння пожежі те, що немає доступу до води. Пожежники набирають воду у місцевому озері. Зараз вирішується питання із Львівським водоканалом, про дозвіл брати у них воду, так як там проходять труби на Львів. Рятувальники разом із райдержадміністрацією роблять все можливе аби приборкати пожежу.

На місце події 10 вересня 2015 року виїхали перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій за та начальник Золочівського райвідділу ГУ ДСНС України Юрій Байовський.

По селі видно як йде дим від паління з городів місцевих мешканців. Люди в черговий раз, спалюючи бадилля, чи суху траву, забувають про згубний вплив диму на здоров’я.

 

10.09.2015

 

АНОНС

17 вересня 2015 року о 11.00 годині відбудеться ХLІІ сесія районної ради. Про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівській районній раді. Проект порядку денного ХLІІ сесії районної ради:

1. Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району у 2015 році

2. Про внесення змін до районного бюджету Золочівського району на 2015 рік.

3. Про розгляд звернень батьків, учні яких навчаються у загальноосвітніх школах району про недопустимість проведення об’єднання класів та збільшення тривалості навчального тижня до шести днів у першому семестрі 2015-2016 навчального року.

4. Про затвердження угод про передачу видатків на виконання повноважень між місцевими бюджетами.

5. Про затвердження розпоряджень голови Золочівської районної державної адміністрації.

6. Про затвердження протоколу конкурсної комісії для проведення концесійного конкурсу з передачі в концесію послуг, які стосуються операції поводження з відходами (збирання, перевезення, зберігання, сортування, обробки (переробки).

7. Про стан, перспективи розвитку та функціонування Поморянського замку.

8. Про затвердження Положення про порядок перевезення школярів, учителів до школи та в зворотньому напрямку.

9. Про безоплатну передачу автомобіля.

10. Про затвердження Статуту комунального закладу Золочівської районної ради Львівської області «Тенісний клуб «Олімп».

11. Різне.

 

Африканська чума загрожує свинарству

Хвороба відома з початку ХХ століття, вперше зафіксовано у 1903 році в Південній Африці. Для людини, с/г тварин, птиці африканська чума свиней – безпечна, та при виникненні перших випадків захворювання домашніх свиней інфекція набувала гострого перебігу з майже 100% летальністю. Ефективних засобів профілактики африканської чуми свиней на даний час не знайдено, лікувати тварин заборонено, вакцина відсутня. У випадку виявлення вогнища інфекції практикується поголівне знищення свиней безкровним методом, а також ліквідація всіх тварин у радіусі 20 кілометрів від нього. Хворих свиней, та тих, які контактували з хворими тваринами, забивають. Трупи свиней спалюють.

У господарстві, в якому виявлено африканську чуму, запроваджують карантин. Усіх тварин забивають.

На превеликий жаль, захворювання поширюється територією України. У нас з'явилося чотири нових пункти у серпні 2015 року: Полтавська область, с Харківці, ПП "Лукум", куди було завезено тварин для забою і переробки з Калити. Далі – В Київській області: Баришівський район, с. Семенівка. Також в Чернігівській області: с. Городище. І на жаль, Сумська область, де був діагностований другий випадок в області. З 2012 року в Україні службою зафіксовано 36 випадків захворювань, зокрема у 2015 році – 19 випадків.

                                                                                   Управління ветеринарної медицини у Золочівському районі

 

Військові обліковці району удосконалять військовий облік

Сьогодні, 10 вересня 2015 року у сесійній залі райдержадміністрації відбулося навчання для посадових осіб, що займаються військовим обліком у місцевих радах району, на підприємствах, в установах та організаціях. Навчання відбувається на виконання розпорядження голови Золочівської районної державної адміністрації щодо покращення стану військового обліку на території району. Зокрема, очільник району доручив визначити в органах місцевого самоврядування посадових осіб, які будуть здійснювати уточнення персональних даних, - йдеться у розпорядженні.

Представники Золочівсько-Перемишлянського ОРВК наголосили, що згідно з документом голови сільських (селищних) рад, керівники військово-облікових столів міських рад повинні уточнити дані персонально - первинного обліку військовозобов'язаних. Окрім цього, виконавці зобов'язані звірити ці дані з будинковими книгами (даними реєстраційного обліку), іншими документами з питань реєстрації громадян, а також з фактичним перебуванням військовозобов'язаних за місцем проживання. Також до 30 вересня підприємствам, організаціям та установам, де працюють військовозобов'язані, слід уточнити дані персонального обліку.

На навчаннях був присутній перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза, який наголосив, що одним із основних пріоритетів мобілізаційного процесу є відновлення функціонування системи військового обліку – як основного чинника, який безпосередньо впливає на якість та повноту проведення мобілізаційних заходів.

 

09.09.2015

 

Для людей з особливими потребами пропонується використання спортивних споруд за певною схемою

Про це повідомила заступник керівника апарату – начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Галина Семчишин, під час наради 9 вересня 2015 року з питання підготовки, організації та проведення до Дня фізичної культури та спорту спортивно-виховних заходів. В ході проведення наради прозвучала пропозиція до установ та організацій району в чиїй комунальній власності перебувають спортивні споруди, із проханням дозволити особам з інвалідністю використовувати спортивні споруди для заняття фізичною культурою та спортом за схемою погодженою із Львівським регіональним центром з фізичної культури та спорту інвалідів "Інваспорт".

Також, розглянуто питання про участь районних команд в обласних змаганнях з різних видів спорту. Галина Семчишин звернулася з прохання до учасників наради подати до кінця місяця пропозиції щодо відзначення 25- річчя НОК України.

 

Про стан виконання заходів щодо попередження пожеж в екосистемах обговорено сьогодні, 9 вересня 2015 року у райдержадміністрації на засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Кукурузи.

Унаслідок тривалої спекотної погоди ситуація, пов’язана з пожежами в екосистемах на території району, є стабільно складною, проте, завдяки вжитим запобіжним заходам та заходам оперативного реагування, контрольованою

"Необхідно акцентувати увагу керівників органів місцевого самоврядування на персональній відповідальності за стан пожежної безпеки у межах підпорядкованих адміністративних територій", - наголосив голова комісії Андрій Кукуруза.

За підсумками засідання комісії головам міських, селищної, сільських рад дано доручення: продовжити роботу щодо недопущення випалювання сухої рослинності або її залишків, виникнення пожеж на санкціонованих і несанкціонованих сміттєзвалищах твердих побутових відходів та торфополях на підвідомчих адміністративних територіях. У разі виникнення таких пожеж, для їх локалізації та ліквідації залучати сили місцевих комунальних підприємств та громадськість.

 

Сьогодні, 9 вересня 2015 року у райдержадміністрації відбулося засідання колегії під головуванням першого заступника голови Золочівської райдержадміністрації Андрія Кукурузи

Розглянуто питання: про подготовку до нового 2015-2016 навчального року; про затвердження Програми заходів до дня Святого Миколая для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців районного дитячого будинку "Рідний дім", дітей-інвалідів, дітей пільгових категорій, дітей військових, які перебували чи перебувають у зоні АТО, дітей тимчасово переселених осіб із зони АТО та Криму, які проживають чи навчаються в навчальних закладах на території Золочівського району; про внесення змін до районного бюджету Золочівського району на 2015 рік. Членами колегії прийнято відповідні рішення по кожному з питань.

 

Оприлюднюємо розпорядження першого заступника голови Золочівської райдержадміністрації А.Т.Кукурузи від 09.09.2015 року №305 "Про скасування пунктів 2, 3, 4 наказу начальника відділу освіти райдержадміністрації від 27 серпня 2015 року № 219".

 

 

 

08.09.2015

 

Батьки висловилися проти навчання у суботу (відео)

8 вересня 2015 року у сесійній залі Золочівської ради відбулася зустріч батьків, голів батьківських комітетів із начальником відділу освіти Володимиром Бартошиком та першим заступником голови Золочівської РДА Андрієм Кукурузою.

Обговорили 2 питання: навчання по суботах і об’єднання класів.

Детальніше дивіться у відео.

                                                                                                                            За матеріалами Золочів.нет

 

Члени районної виборчої комісії провели перше засідання та прийняли присягу

Члени районної виборчої комісії провели перше засідання та прийняли присягу Золочівська районна виборча комісія Львівської області 8 вересня провела перше засідання під час якого 16 членів комісії прийняли присягу. У засіданні комісії взяли участь заступник керівника апарату – начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Галина Семчишин, в. о. голови районної ради Андрій Леськів, представники фінансового управління, відділів освіти та культури, Золочівської ЦРЛ, Золочівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, районного центру зайнятості, Золочівського РВ ГУ МВСУ у Львівській області та районної прокуратури.

Інформаційне забезпечення здійснено такими ЗМІ: інформаційний портал "Золочів. нет" та районна газета "Народне слово". На сайті Центральної виборчої комісії в додатку до Постанови №230 Про формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (міст обласного значення та міста Києва), районних у місті Києві виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, опубліковано список членів Золочівської районної виборчої комісії.

                                                                                  Додаток 294

                                                                  до постанови Центральної виборчої комісії

                                                                  від 6 вересня 2015 року № 230

 

Золочівська районна виборча комісія Львівської області

Голова комісії – Фенчак Василь Іванович, 1957 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ".

Заступник голови комісії – Стельмах Марія Ярославівна, 1968 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Секретар комісії – Венда Марія Ігорівна, 1986 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ".

Члени комісії:

Баран Віктор Іванович, 1965 року народження – від місцевої організації політичної партії Народний Рух України;

Боднар Надія Михайлівна, 1953 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ";

Булас Оксана Стефанівна, 1981 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода";

Гайдар Надія Петрівна, 1969 року народження – від місцевої організації Ліберальної партії України;

Гриньків Марія Ігорівна, 1994 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Громадянська позиція";

Домарецький Віктор Вячеславович, 1976 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ";

Каршневич Лариса Миколаївна, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП";

Лемішка Іванна Іванівна, 1996 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Наш край";

Матвейко Леся Володимирівна, 1969 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

Москаль Олег Ярославович, 1959 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ";

Ничвид Тетяна Леонідівна, 1968 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ";

Петрів Наталія Романівна, 1973 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;

Ремез Марія Степанівна, 1956 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

Чепак Марія Петрівна, 1974 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;

Яворський Іван Петрович, 1952 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ".

 

07.09.2015

 

ЩОДО НАДАННЯ ПІЛЬГ

До Міністерства соціальної політики України надходять непоодинокі звернення щодо відмови у наданні пільг батькам та членам сімей військовослужбовців, які загинули (померли) під час проходження військової служби, та бра-ли участь у проведенні антитерористичної операції.

Законом України „Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України”, який був прийнятий Верховною Радою України 28.12.2014 (№ 76-УІІІ), внесено зміни до низки законодавчих актів, згідно з якими пільги на оплату житлово-комунальних послуг надаються окремим категоріям громадян з 1 липня 2015 року за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (у 2015 році - 1710 грн). Звертаю увагу, що ця норма не розповсюджується на батьків та членів сімей військовослужбовців, які загинули (померли) під час проходження військової служби, оскільки статтею 12 Закону України „Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” встановлено, що батькам та членам сімей військовослужбовців, які загинули (померли) або пропали безвісти під час проходження військової служби, надається 50-відсоткова знижка плати за користування житлово-комунальними послугами в межах встановлених норм.

При наданні цих пільг не враховуються доходи сім’ї. Таким чином родини загиблих військовослужбовців не обмежені рівнем доходів при отримані пільг.

                                                     Управління соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації

 

7 вересня 2015 року у районній раді відбулося засідання президії з питання підготовки до чергової сесії районної ради за участю першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Кукурузи. Вирішено 17 вересня 2015 року провести чергову 42 сесію районної ради.

 

На Золочівщині розпочалася передвиборча кампанія

Сьогодні, 7 вересня 2015 року відповідно до постанови ЦВК від 6 вересня 2015 року № 230 "Про формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (міст обласного значення та міста Києва), районних у місті Києві виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів" у районі розпочала роботу районна виборча комісія, яку очолює Фенчак Василь Іванович, голова комісії. Комісія працюватиме у складі 18 чоловік. Про це повідомив перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза під час апаратної наради.

В ході наради керівники відділів, управлінь, секторів та структурних підрозділів прозвітували про роботу за попередній тиждень та обговорили плани роботи на цей тиждень.

 

Лікарі застерігають – лептоспіроз небезпечний

В Україні щорічно реєструють до 400 випадків захворювань на лептоспіроз. Нещодавно у Києві від цієї недуги померло дві людини. До областей із підвищеним рівнем захворюваності, за даними МОЗ України, належить і Львівщина. Переносниками хвороби є, здебільшого, гризуни. Лептоспіроз – це гостра інфекційна хвороба, що характеризується ураженням капілярів, часто ураженням печінки, нирок, м'язів, інтоксикаціним синдромом, хвилеподібною лихоманкою. Переносниками лептоспір в природі є гризу-ни(щурі, миші), а також свині, рідше велика худоба та собаки.

Інкубаційний період хвороби триває від 7 до 14 днів. Захворювання починається гостро, з проявів начебто звичайної простуди: підвищення температури до 39-39,5 градусів, яка у наступні 6-10 днів зберігається на високому рівні.

Інтоксикайний синдром – сильна загальна слабкість, головний біль у м'язах, нудота, блювота. При тяжкому перебігу смерть може наступити вже через 5 днів після початку захворювання. У Золочівському районі за поточний рік зареєстровано 1 випадок лептоспірозу у жителя с. Мала Вільшанка.

Як вберегтися від лептоспірозу? Запобіжні заходи повинні бути спрямовані, перш за все на ліквідацію джерела інфекції:

- при догляді за тваринами, як на фермі, так і вдома, необхідно користуватися спеціальним одягом (рукавиці, халат, чоботи);

- для недопущення передачі інфекцій харчовим шляхом, не вживайте сиру воду із неперевірених джерел та відкритих водоймищ; не пийте некип'ячене молоко, захищайте продукти харчування від доступу гризунів, не вживайте овочі і фрукти немитими;

- не допускайте випас рогатої худоби на берегах водоймищ та не ловіть рибу у заборонених місцях.

Дотримання засобів профілактики допоможе захиститися від небезпечного для здоров'я і життя захворювання.

                                                                            Золочівське міжрайонне Управління ГУ ДСЕС у Львівській області

04.09.2015

 

З метою зменшення соціальної напруги серед батьків, діти яких навчаються у школах району, оприлюднюємо наказ начальника відділу освіти Золочівської райдержадміністрації від 27.08.2015 року №219 "Про структуру І семестру 2015-2016 навчального року" та лист першого заступника голови Золочівської райдержадміністрації від 04.09 2015 року №2964/1.28-2.

 

Сьогодні, 4 вересня 2015 року у райдержадміністрацію звернулися батьки, діти яких навчаються у Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст. №4 з питання об’єднання шостих класів.

Дане питання буде винесено на розгляд депутатів сесії районної ради та відповідно до цього часу об’єднання не відбудеться.

 

Обласною державною адміністрацією проведено ряд конкурсів у різних номінаціях в рамках святкування Дня підприємця

Сьогодні, 4 вересня кращих підприємців-переможців конкурсів нагороджено грамотами. Вручено нагороди і золочів'янам, переможцям обласних конкурсів у номінаціях: "Краще мале підприємство Львівщини" – керівнику товариства з обмеженою відповідальністю «Центр сервісного обслуговування» Василю Олійнику та переможцю у номінації "Кращий молодий підприємець Львівщини" - керівнику супермаркету «Наш край» Назару Сичу.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Центр сервісного обслуговування» - підприємство, що надає високоякісний швидкісний доступ до мережі Інтернет. Супермаркет «Наш край» має високі показники фінансово-економічної діяльності.

 

Батьки висловилися проти об’єднання класів (відео)

У Золочівській ЗОШ №4 хочуть об’єднати два других класи. Батьки категорично проти цього. Тому прийшли висловити свою думку у Золочівську РДА, де зустрілися із начальником відділу освіти Володимиром Бартошиком, головою райдержадміністрації Володимиром Недзельським та в.о. голови районної ради Андрієм Леськівим. Батьки розповіли, що вже зробили ремонт в класі, діти звикли до колективу.

В класах є діти учасників АТО, діти з особливими потребами і діти переселенців зі сходу і об’єднання класу лише приведе до додаткового стресу для школярів у цей і так нелегкий час в державі. Голова райдержадміністрації Володимир Недзельський та в.о. голови районної ради Андрій Леськів пообіцяли подумати, як в законний спосіб виконати вимоги батьків.

                                                                                                                            За матеріалами Золочів.нет

 

Делегація золочів’ян відвідала Польщу (відео)

На запрошення старости Здіслава Брезденя з 29 до 31 серпня в Олавському повіті побувала делегація золочів’ян. У складі делегації були в.о. голови Золочівської районної ради Андрій Леськів, заступник голови Золочівської РДА Андрій Кукуруза, депутат міської ради Ігор Бартків та журналіст «Золочів.нет» Юрій Даниленко.

Під час візиту делегати ознайомилися з економічним і культурним потенціалом Олавського повіту взяли участь у святі врожаю комунальних та патріотичних святах, відвідали історичні місця. Зокрема, в рамках поїздки відвідали щорічні фестивалі врожаю, де зустріли делегацію із Пустомитівського району. Також золочів’янам провели екскурсію у м. Вроцлав, де показали архітектурні пам’ятки, костел. Провели екскурсію по підприємствах, розповіли як працюють в Олаві. Були на друкарні з виробництва упаковок. Показали місцеву раду Олави. А також відвідали пожежну станцію. Мали нагоду побувати на відкритті навчального процесу у регіональному центрі професійної освіти в Ніско. Тут до делегації приєдналися голова Золочівськохї РДА Володимир Недзельський та отець Михайло Сукмановський та студенти і їх батьки. Приємно відмітити, що українці-студенти, які навчатимуться у Польщі одягнули у цей день вишиванки та подарували керівництву навчального закладу коровай.

                                                                                                                            За матеріалами Золочів.нет

03.09.2015

 

Розпорядники та одержувачі бюджетних коштів району зустрілися з головою Державної казначейської служби України Тетяною Слюз сьогодні, 3 вересня 2015 року у сесійній залі районної ради.

У робочій зустрічі взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, в. о. голови районної ради Андрій Леськів, голови місцевих рад району, казначеї фінансових органів, розпорядники та одержувачі бюджетних коштів усіх рівнів.

Під час зустрічі відбулося обговорення актуальних питань, зокрема, новацій в бюджетному та податковому законодавстві, усунення перешкод, які виникають при казначейському обслуговуванні, ефективної співпраці територіальних органів казначейства з місцевою владою. Окреме місце обговорення зайняла розмова про переваги нової системи дистанційного обслуговування клієнтів «Клієнт Казначейства – Казначейство» та запровадження реформи децентралізації влади.

 

Розпочато фінансування вересневих пенсій

Управлінням Пенсійного фонду України в Золочівському районі з 03.08.2015 року розпочато фінансування вересневих пенсій згідно Графіка поденного фінансування виплати пенсій та грошової допомоги, погодженого на поточний місяць. Ресурсне забезпечення видатків Фонду здійснюється за рахунок визначених джерел надходжень та коштів Державного бюджету України.

Потреба коштів на вересень 2015 року складає 24,71 млн.грн. Згідно статті 47 Закону України від 09.07.2003 №1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсія виплачується щомісяця у строк не пізніше 25 числа. Пенсійний фондом запроваджено щоденне фінансування пенсій з 4 по 25 число.

 

02.09.2015

 

Утеплення житлових будівель – це актуальна тема сьогодення

«Держава робить рішучі кроки щодо створення максимально сприятливих умов щодо утеплення житлових будинків, адже питання енергетичної незалежності – це питання національної безпеки та тема номер один після подій на Сході», - зазначив Андрій Кукуруза, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації під час презентації на семінарі Державної цільової програми з енергоефективності.

Сьогодні, 2 вересня 2015 року у сесійній залі Золочівської районної ради відбувся семінар з енергоефективності. Метою заходу є популяризація програми з утеплення (Державна цільова економічна програма енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки). У семінарі взяли участь представники АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк» та представники компаній: "ХЕНКЕЛЬ", "ЕПІЦЕНТР".

Представники банківських установ розповідали про умови кредитування банками заходів з енергозбереження для фізичних осіб, ЖБК та ОСББ і ділилися напрацьованим досвідом у цій сфері. У свою чергу фахівці компаній інформували про сучасні енергоефективні технології (обладнання) при проведенні утеплення будинків та облаштування систем опалення.

«В залежності від запроваджених заходів українські родини можуть вдвічі зменшити рахунки, зокрема на опалення. Фінансова доступність енергоефективності в поєднанні із новою системою адресних субсидій є ключовим фактором реформи сфери енергетики. Замість штучного заниження тарифів для населення та непрозорої компенсації підприємствам-монополістам держава спрямовує кошти на стимулювання енергоефективних заходів та адресну допомогу малозабезпеченим», - наголосив Андрій Кукуруза, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації, завершуючи презентацію.

 

Хід збирання зернових культур у 2015 році по Золочівському району

Площа до збирання зернових культур по всіх категоріях господарств становить 21033 га, в т.ч. в с/г підприємствах 16223 га. На даний час господарствами району всіх форм власності завершилося збирання ранніх зернових на площі 16037га та намолочено збіжжя 79896 тонн при урожайності 49,8 цнт/га, а саме: озимої пшениці 9483 га (100%), намолочено 47,6 тис. тонн, урожайність 50,2 ц/га, озимого жита 136 га (100%), намолочено 373 тонн, урожайність 27,4 ц/га, озимого ячменю 1891 га (100%), намолочено 12,9 тис. тонн, урожайність 68,2 ц/га, ярого ячменю 3157 га (100%), намолочено 12,8 тис. тонн, урожайність 40,7 ц/га, ярої пшениці 813 га (100%), намолочено 4,8 тис. тонн, урожайність 59,5 ц/га, вівса 557 га (100%), намолочено 1,3 тис. т, урожайність 23,5 ц/га, зернобобових 106 га (100%), намолочено 249 тонн, урожайність 23,5 ц/га.

При зборі озимих зернових урожайність становила у господарствах ПП «Західний Буг» (Варещук В.М) - 72,2цнт/га, ТзОВ «Барком» (Пастух Р.Я) – 67,6цнт/га, ТзОВ ім.. М. Шашкевича (Чорна Г.Р.) – 66,3цнт/га, ПА «Дзвони», ТзОВ «Райз-Захід» (Зубар О.В.) – 65,0цнт/га (Максимишин З.Д.) – 61,6цнт/га, ТзОВ «Челендж» Крім того зібрано озимого ріпаку на площі 8677 га (100%), намолочено 24050 тонн, урожайність 27,7 ц/га. Зібрано 30 га льону (100%), намолочено 27 тонн насіння.

Станом на 02.09.2015 року із пізніх зернових скошено і обмолочено 174 га гречки (39%), намолочено 115 тонн, при урожайності 6,7 ц/га. Залишилось до збирання пізніх культур по всіх категоріях господарств: гречки – 270 га, кукурудзи на зерно – 4504 га, сої – 7916 га, соняшнику – 596 га, гірчиці – 481 га.

Під урожай 2016 року всіма категоріями господарств підготовлено 7335 га (50,7%) грунту під посів озимих зернових культур в т.ч. сільськогосподарськими підприємствами - 6105 га (51,5 %), крім того підготовлено ґрунту під посів озимого ріпаку 2917 га (73,5%), посіяно 1460 га (36,8%) Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

 

2 вересня закінчилась Друга світова війна

Минає 70 років з часу закінчення Другої світової війни – однієї з найбільш трагічних сторінок світової історії. На перших уроках загальноосвітніх навчальних закладів району, у рамках проведення виховних годин, класні керівники здійснили екскурс у історію державотворення України, зокрема наголосили на участі українців у другій світовій війні, тісно пов’язуючи з подіями в АТО.

У районних Народних домах району проводяться мистецькі заходи, присвячені 70-річчю Другої світової війни, в бібліотеках району організовані тематичні вечори, книжкові виставки, уроки пам’яті загиблих та інші заходи у зв’язку закінченням Другої світової війни, організовані книжково – журнальні виставки, а саме: «Бережімо світлу пам'ять», «Щоб не мовчала пам'ять віків», «Погляд крізь роки», «Сторінками безсмертної слави», «Пам’ятаємо нашу минувшину», «Сторінками книг про Другу світову війну», «Книги обпалені війною».

Здійснюються заходи щодо належного упорядкування та утримання у належному стані пам'ятних знаків, меморіальних споруд, історичних кладовищ та братських могил.

Проводиться робота з пошуку поховань жертв війни, політичних репресій та інших трагедій українського народу.

 

01.09.2015

 

Мабуть, нікому не варто доводити, що 1 вересня – це по-справжньому всенародне свято людяності й доброти, мудрості й надії, віри і любові. Це – хвилюючий порив до нових відкриттів, початок осяйного й нелегкого шляху до знань, наукового розуміння й бачення навколишнього світу та нас сущих у ньому. Саме перед учнями, студентами та педагогами, постає відповідальне завдання – сформувати насамперед особистість. Особистість – творчо мислячу, прагнучу пізнавати незвідане, спроможну поставити перед собою досяжну мету і неодмінно домогтися її. Сьогодні першого вересня святковий дзвоник пролунав в усіх навчальних закладах району. Традиційно, лунала музика, звучали привітання, побажання, виконувалися танці та пісні. Багато учнів одягли елементи традиційного та осучасненого українського вбрання: вишиванки, віночки, банти з вишивкою.

Священники благословляли та окроплювали дітей на добрі та гарні успіхи у навчанні.

 

Перший дзвінок пролунав для золочівських школярів (відео)

Ось і пролунав перший дзвінок для золочівських школярів. День знань у Золочеві відзначили патріотично. Школярі, вчителі та батьки прийшли на урочисту лінійку у вишиванках. Учні, що є дітьми бійців АТО та кращі учні шкіл підняли державний прапор, виконали Гімн України. Усі спільно помолилися, священники окропили учнів свяченою водою.

Окрім цього, під час свята учні та усі охочі мали нагоду долучитися до благодійних акцій: збирали допомогу пораненим військовослужбовцям, допомогу бійцям, що захищають Україну від окупанта на сході, а також розпочали збір кришечок.

 

31.08.2015

 

27 серпня 2015 року у Районному будинку культури імені Ігоря Білозіра відбулась щорічна освітянська конференція перед початком нового навчального року. Про підсумки розвитку дошкільної,загальної середньої і позашкільної освіти у 2014-2015 навчальному році та завдання на 2015-2016 навчальний рік доповів начальник відділу освіти Золочівської РДА Бартошик Володимир Зіновійович. Також звернув увагу на основні аспекти розвитку освіти Золочівщини,які потребують багатьох змін, модернізації та особливого підходу в сучасних умовах життя нашої країни, проте обговорювали не лише питання розвитку освіти але й особливо болюче для кожного з нас - проблема миру та спокою у нашій державі.

 

У Глинянах відбулася презентація проекту «Створення багатофункціонального НВК «МОЗАЇКА» (відео)

28 серпня 2015 р. у Народному Домі м. Глиняни Золочівського району Львівської обл. відбулася презентація проекту за грантовим договором, під назвою «Створення багатофункціонального навчально-виробничого комплексу трансформерного типу «Мозаїка», який упродовж двох років здійснюватимуть Глинянська міська рада та БО «Фонд розвитку Глинян» за підтримки та фінансування Європейського Союзу. Участь у заході взяли мешканці Глинян, представники районної та місцевої влади, зокрема, голова  Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський і представник Європейського Союзу. НВК «МОЗАЇКА» – майбутній культурно-освітній та інтелектуально-бізнесовий центр, у якому:

• буде здійснене поєднання народних ремесел та сучасних технологій – навчальні курси з килимарства та комп’ютерної грамотності;

• заплановано спеціалізовані програми професійної підготовки жителів міста та прилеглих територій і регіонів;

• діятиме постійна виставка-ярмарок виробів місцевих майстрів;

• функціонуватимуть виставковий та конференційний зали, консультаційний центр, хостел;

• буде започатковане соціальне підприємство, яке спеціалізуватиметься на килимарстві;

• проводитимуться тренінги, круглі столи, навчально-виробничі курси, семінари та інші цікаві заходи, в першу чергу спрямовані для розвитку молодіжного інтелектуально – духовного потенціалу;

• буде створено нові робочі місця та сприятливі умови для розвитку туризму;

• розроблятимуться нові напрямки розвитку Глинян для перетворення їх у справжнє європейське містечко майбутнього.

 «Однією з основних цілей НВК «Мозаїка» - є відновлення і збереження традицій глинянського килима, який відомий в Україні та за кордоном. З цією метою у перспективі планується створити соціальне підприємство, яке спеціалізовуватиметься на килимарстві», - повідомив голова райдержадміністрації Володимир Недзельський.

                                                                                          За матеріалами Золочів.нет

 

29.08.2015

 

29 серпня 2015 року відбулися робочі поїздки керівництва облдержадміністрації у райони області з питань благоустрою населених пунктів та ремонту доріг. Золочівський район відвідав відповідальний представник облдержадміністрації, начальник юридичного відділу Віктор Кусий, який спільно з головою райдержадміністрації Володимиром Недзельським здійснив об’їзд території району по конкретних об’єктах.

Оглянуто стан доріг у районі після проведених ремонтних робіт та впорядкування території району з питання благоустрою.

 

На сесії районної ради прийнято звернення до Львівської обласної державної адміністрації та Львівської міської ради щодо водопостачання

Депутатами районної ради 28 серпня 2015 року прийнято звернення до Львівської обласної державної адміністрації та Львівської міської ради щодо водопостачання сіл, які входять до депресивних лійок Плугівського та Великовільшанецького водозаборів на території Золочівського району Львівської області. «До Золочівської районної ради неодноразово зверталися жителі сіл, які входять до депресивних лійок Плугівського та Великовільшанецького водозаборів на території Золочівського району Львівської області щодо належного забезпечення їх водою. Ми, депутати Золочівської районної ради Львівської області, вкрай стурбовані ситуацією, яка склалася у селах та наполягаємо на невідкладному вирішенні питання водопостачання жителів сіл, які входять до депресивних лійок Плугівського та Великовільшанецького водозаборів.

Також, звертаємося із вимогою до Львівської міської ради встановити облік води Плугівського водозабору та вивчити ліцензійними організаціями питання впливу забору води на рівень підземних прісних вод…», йдеться у рішенні сесії районної ради. Також на сесій обговорювались питання: затвердження технічних документацій з нормативних грошових оцінок земельних ділянок на території місцевих рад (за межами населеного пункту) Золочівського району Львівської області; організації інклюзивної форми навчання у Вороняцькій ЗОШ І-ІІІ ст.; введення штатних одиниць у дитячо-юнацькій спортивній школі. У засіданні сесії районної ради взяв участь голова райдержадміністрації Володимир Недзельський.

 

28.08.2015

 

Працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Золочівської райдержадміністрації організовано чергову поїздку у громадський фонд «Народна самооборона», що у місті Львові, для надання допомоги сім’ям мобілізованих, демобілізованих та загиблих в зоні АТО, а саме: дитячим одягом, взуттям, комплектами постільної білизни, посудом та іншим. Дружини та матері учасників АТО з 14 сімей, які отримали допомогу вдячні голові Золочівської райдержадміністрації Недзельському Володимиру Йосиповичу за забезпечення транспортом даної поїздки.

 

У громадському фонді Народна самооборона продовжують плести сітки волонтери для військових, що на передовій. Наші дружини та матері також затримались на певний час та долучились до цієї корисної справи.

 

27.08.2015

 

У Золочівському замку планується встановити меморіальну дошку

З ініціативи голови Всеукраїнської організації «Меморіалу» Степана Кубіва у райдержадміністрації відбулась зустріч першого заступника голови Золочівської райдержадміністрації Андрія Кукурузи 27 серпня 2015 року із головним редактором Всеукраїнської газети «Український меморіал» Євгеном Гринівим, мистецтвознавцем, художником, членом ради Всеукраїнської організації «Меморіалу» Богданом Балицьким, членом правління Всеукраїнської організації «Меморіалу» Дарієм Футорським за участю завідувача музею «Золочівський замок» Надії Гупало і редактора газети «Народне слово» Володимира Дідули.

Обговорено питання встановлення у Золочівському замку із прізвищами меморіальної дошки закатованих (замордованих) у Золочівській тюрмі в 1941 році українців, поляків, євреїв та ін. За підсумками зустрічі вирішено звернутися до сесії районної ради та обласної ради щодо встановлення меморіальної дошки у Золочівському замку.

 

Золочівський замок приймав учасників Міжнародної конференції (відео)

27 серпня 2015 року у Золочівський замок завітали учасники Міжнародної конференції “Жовківські читання”. Ця конференція відбувається раз в два роки і збирає музейників з України, з Білорусії, з Польщі.

“Вчора відбувалася теоретична робота, а сьогодні практичний день і учасники конференції приїхали до Золочева. В програмі подивитися Золочівський замок досконало, а також місто Золочів. Зокрема церкву святого Миколая і Костел Успіння пресвятої Богородиці”, – розповіла “Золочів.нет” директор Золочівського замку Надія Гупало.

                                                                                (за матеріалами Золочів.нет)

 

27 серпня 2015 року у районній раді відбулося засідання конкурсної комісії для проведення концесійного конкурсу з передачі у концесію послуг, які стосуються операції поводження з відходами (збирання, перевезення, зберігання, сортування, обробки (переробки).

Участь у даному засіданні взяв перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза.

 

26.08.2015

 

Марина Порошенко нагородила переможців конкурсу "Омріяна Україна очима дітей"

З нечуваним розмахом завершився ІІ Всеукраїнський фестиваль дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей». Нагородження переможців відбулося 23 серпня, з нагоди Дня прапора України на Майдані незалежності за участю Першої Леді України Марини Порошенко, яка привітала маленьких мрійників. Їм вручили дипломи переможців та цінні подарунки. Приємною звісткою стало те, що переможцем Всеукраїнського конкурсу-фестивалю дитячих малюнків стала вихованка Золочівського ЦДЮТ Марія Сукмановська разом із своїм керівником і наставником Гевко Галиною Іванівною.

На Хрещатику біля будівлі Київської мерії діти-переможці під керівництвом всесвітньо відомого художника Джамаля Бадвана розпочали малювати рекордно велику картину з образами майбутнього, яка увійшла до Книги рекордів України. Ця картина зібрала ідеї з дитячих малюнків, які брали участь в конкурсі. До речі, головним художником цього Конкурсу-фестивалю є всесвітньо відомий Джамаль Бадван.

30 дітей-переможців Конкурсу взяли участь в театралізованому дійстві з малювання і творення великого пазлу на Майдані незалежності, з якого була складена карта України. Водночас, біля будівлі КМДА відкрилася виставка сотні кращих малюнків з образами майбутнього. У дитячих малюнках зображене космічне майбутнє, високотехнологічні досягнення України, щасливі люди, безпечне довкілля, гармонія і добробут у родинах.

Це стало чудовою можливістю для маленьких художників показати свої мрії про майбутнє України. «Малюнки виражають патріотизм і віру в Україну. Діти мріють про мирне життя, попри всі проблеми й випробування, вони пов’язують своє майбутнє з процвітанням України.

Дитячі малюнки здатні не лише надихнути і зарядити позитивом, але й нагадують про велику відповідальність дорослих перед майбутнім» - свою думку висловила художник - керівник арт-гуртка «Палітра» Гевко Галина Золочівського ЦДЮТ. Діти зобразили Україну, в якій вони хочуть жити. Обов’язком дорослих є створити таку Україну, втілити дитячі мрії в реальність. Саме тому організатори Конкурсу збираються показати виставку малюнків «Омріяна Україна» у Верховній Раді Україні, Уряді та Адміністрації Президента , в різних містах нашої країни. Цього року, на Конкурс надійшло майже 1500 листів, хоча до участі у Конкурсі були допущені близько 800 малюнків.

 За результатами Конкурсу-фестивалю були визначені 30 переможців, які приїхали з дводенним візитом до Києва на святкування Дня прапора України, Дня Незалежності, для малювання рекордно великої картини, яка увійшла до Книги рекордів України. Гевко Галина та Сукмановська Марія безмежно щасливі від чудово проведених днів у м. Києві.

Мрійте сміливо! І саме від нас залежить, яким буде майбутнє!

 

У Золочівському районі розпочалася перевірка шкіл щодо готовності до роботи у новому навчальному році під керівництвом голови Золочівської райдержадміністрації Володимира Недзельського за участю спеціалістів відділу освіти райдержадміністрації та представників міжрайонного управління ГУ ДСЕС. Перевірка відбулась згідно складеного відділом освіти графіку об’їзду. Увагу зосереджували як на наявність плану роботи шкіл у новому 2015-2016 навчальному році так і на проведених ремонтних роботах у навчальних кабінетах, їдальнях та спортзалах, на їх стан та якість. Оскільки так звана перевірка є важливою функцією у якісній та безпечній роботі шкіл нашого району. У процесі обстеження навчальних закладів району встановлено повну готовність до нового навчального року 2015-2016.

на фото: класна кімната Білокамінський НВК, школа села Опаки

 

школа с. Словіта

 

Управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі повідомляє, що 25.08.2015 року завершено фінансування виплати пенсій за серпень місяць 2015 року.

Потреба в коштах на виплату серпневих пенсій становила 24 млн. 82 тис. гривень. Ресурсне наповнення бюджету Фонду протягом виплатного періоду здійснювалось за рахунок законодавчо визначених джерел доходів.

-------------------------------- 

Пропонуємо для обговорення з метою створення єдиної практики "Окремі практичні питання щодо передачі нотаріусами документів до державних реєстраційних служб". Читати далі >>>

-------------------------------- 

Винагороди військовослужбовцям під час проведення АТО

 

З лютого 2015 року набрала чинності постанова КМУ від 31.01.2015 року №24, якою встановлено винагороду, що виплачується військовослужбовцям за безпосередню участь у воєнних конфліктах чи антитерористичній операції, інших заходах в умовах особливого періоду.

Винагорода визначається у відсотках від місячного грошового забезпечення.

Розмір винагороди визначається виходячи з розміру посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням, щомісячних додаткових видів місячного грошового забезпечення постійного характеру, премії та повинен становити не менш як 3 тис. гривень на місяць. Якщо військовослужбовець, особа рядового або начальницького складу брали безпосередню участь у воєнних конфліктах чи антитерористичній операції в умовах особливого періоду менше одного календарного місяця, розмір винагороди визначається пропорційно дням участі виходячи з її розміру, що становить не менш як 3 тис. гривень.

Військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу та резервістам виплачуються додаткові винагороди за виконання окремих завдань під час безпосередньої участі у воєнних конфліктах чи антитерористичній операції в умовах особливого періоду. Виплата додаткових винагород здійснюється щомісяця за підсумками фактичного виконання конкретних завдань за минулий місяць.

За успішне виконання бойового завдання, визначеного розпорядчим документом вищого органу військового управління, або іншого завдання додаткова винагорода виплачується одноразово та розподіляється відповідно командиром (начальником) з’єднання, окремої військової частини, установи між підпорядкованими військовими частинами (підлеглим особовим складом) з урахуванням їх внеску.

Підставами для виплати винагороди є безпосередня участь військовослужбовців у воєнних конфліктах чи антитерористичній операції, здійснення заходів із забезпечення правопорядку на державному кордоні, відбитті збройного нападу на об’єкти, що охороняються військовослужбовцями, звільненні таких об’єктів у разі їх захоплення або спроби насильного заволодіння зброєю, бойовою та іншою технікою. Розмір винагороди – 100% місячного грошового забезпечення.

 

25.08.2015

 

22 серпня у міському парку відпочинку "Здоров'я" відбувся традиційний турнір з тенісу для дітей "Кубок Золочева" присвячений Дню Державного Прапора та Дню Незалежності України. Молоді спортсмени змагалися у трьох вікових групах до 12 , 14 , та 16 років. Привітав учасників та вручив грамоти і призи голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський.

 

23 серпня на подвір'ї Золочівської ЗОШ I-III ст. №1 відбувся дитячий конкурс "Малюнок на асфальті" присвячений Дню Державного Прапора та Дню Незалежності України. Усі дітки були поділені на три групи відповідно до віку. Головною тематикою стало те як бачить підростаюче покоління майбутнє нашої держави. Усі переможці, призери та учасники отримали грамоти та подарунки.

 

23 серпня відбувся районний турнір з баскетболу присвячений Дню Державного Прапора та Дню Незалежності України. Участь у турнірі взяло 3 команди. Переможцем турніру стала команда "EKU". Усі учасники отримали грамоти , а команда-переможець - баскетбольний м'яч.

 

23 серпня в с.Городилів біля могили «Борцям за волю України» отці Юрій Юречко і Юрій Лісньовський відправили молебень за усіма загиблими за незалежність і волю України, після цього відбувся дитячий виступ «Молитва за мир», який підготувала директор ЗОШ І-ступеня с.Городилів Любов Сиділо.

З привітальним словом виступив голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський. У святкуванні взяли участь всі мешканці с.Городилів і гості з навколишніх сіл.

 

24.08.2015

 

24 серпня 2015 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення 24-ї річниці незалежності України, які відбувалися у районному Народному домі ім. І. Білозіра.

Виступаючи перед громадськістю голова райдержадміністрації Володимир Недзельський низько вклонився пам’яті українських хлопців, які стали воїнами світла і поклали життя за Україну, за нашу незалежність – Віталій Бахур, Михайло Ковальчук, Володимир Салівончик, Михайло Бекерський, Віталій Шафранський, Ігор Черняк, Олег Погончук – ці імена назавжди увійдуть в літопис нової України – нескореної, незламної. Звернувся з словами вдячності до всіх тих, хто боронить наш спокій на передовій, до військових капеланів, лікарів, волонтерів, - кожного свідомого українця, який долучився до допомоги учасникам АТО і чия допомога йде від чистого серця і свідомості, колективу відділення «Нової пошти», які безвідмовно і безкоштовно відправляють допомогу на схід! А також цитував пророчі слова митрополита Андрея Шептицького: «Україна увільниться зі свого упадку та стане державою могутньою, з’єднаною, величавою, яка буде дорівнювати іншим високо розвинутим державам. Мир, добробут, щастя, висока культура, взаємна любов і згода будуть панувати в ній. Все буде, так як я кажу…».

Завершилися урочистості концертом солістів районного Народного домі та аматорських колективів району.

 

23.08.2015

 

23 серпня 2015 року голова на Вічевій площі у місті Золочеві відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора, у яких взяли участь керівництво району, міста, військовослужбовці, громадськість міста. У своєму вітальному слові голова райдержадміністрації Володимир Недзельський зазначив: «Сьогодні ми піднімаємо наш Прапор з гордістю за свій народ, за справжніх героїв-мужчин, за справжніх берегинь-жінок, за маленьких патріотів-дітей і нашу вічну сторожу – старше покоління. Я щиро бажаю, щоб наш багатостраждальний Прапор був оберегом для тисяч хлопців на Сході України і великою гордістю для кожного українця!»

Традиційно у цей урочистий піднесений день відбувалося вручення паспортів України трьом громадянам, яким 23-24 серпня виповнюється 16 років.

На завершення заходу учасники заходу випустили у небо синьо-жовті кульки із побажаннями в День незалежності, що писали пересічні золочів'яни та виклали карту України з пластикових кришок, які передані на протезування воїнів АТО, і ще раз засвідчили дві великі і прості істини, що Україна – навіки єдина і великі справи починаються з малого.

 

21.08.2015

 

21 серпня 2015 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський взяв участь у науково-практичному семінарі на тему: «Діти з особливими потребами у школі – міф чи реальність?», який проводили фахівці навчально-реабілітаційного центру «Джерело» (м. Львів).

В ході семінару розглядалися теоретичні та практичні питання організації інклюзивної форми навчання в загальноосвітніх навчальних закладах, а також були представлені конкретні методики навчання дітей з особливими потребами.

 

21 серпня 2015 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза, в рамках відзначення 24-ї річниці незалежності України, вшанували пам'ять учасників АТО – мешканців району, які загинули, захищаючи нашу державу, поклавши квіти та запаливши свічки на могилах.

 

20.08.2015

 

20 серпня 2015 року комісією під головуванням заступника керівника апарату – начальника відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Семчишин Галини Леонідівни здійснено виїзд на територію Білокамінської сільської ради для проведення обстеження умов поживання сім’ї, що потрапила в складні життєві обставини.

З матір’ю, яка нещодавно народила доньку проведено бесіду щодо належного догляду та виховання дитини.

 

19.08.2015

 

19 серпня 2015 року голова райдержадміністрації Володимир Недзелський та в.о. голови Золочівської районної ради були присутніми на посвяченні Храму Преображення Господнього УГКЦ у с. Ясенівці з нагоди його 15-ти ліття. Чин освячення здійснить владика Василь Тучапець, екзарх Харківський.

 

18.08.2015

 

У районі завершено збір ранніх зернових На жнивах в усіх категоріях господарств працювало 170 зернозбиральних комбайнів. Навантаження на 1 зерновий комбайн становило при збиранні ранніх зернових 95 га.

Станом на 17 серпня 2015 року завершено збір ранніх зернових культур на площі 16037 га (100%), намолочено 79896 т, урожайність 49.8 ц/га, в тому числі: 1891 га озимого ячменю (100%), намолочено 12906 т, урожайність 68,2 ц/га, озимої пшениці 9483 га (100%), намолочено 47617 т, урожайність 50.2 ц/га, ярого ячменю 3157 га (100%), намолочено 12853 т, урожайність 40,7 ц/га, озимого жита 136 га (100%), намолочено 373 т, урожайність 27.4 ц/га, вівса 557 га (100%), намолочено 1308 т, урожайність 23.5 ц/га. Крім того зібрано озимого ріпаку на площі 8677 га (100%), намолочено 24050 т, урожайність 27.7 ц/га.

На даний час всіма категоріями господарств підготовлено 6815га (48%) ґрунту під посів озимих культур. Під озимий ріпак підготовлено – 2760га (70%) та уже посіяно 214га озимого ріпаку (6%) до прогнозу.

 

17 серпня 2015 року заступник керівника апарату-начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Галина Семчишин взяла участь у перегляді концертної програми Національного академічного ансамблю Національної Гвардії України, яка відбувалася у районному Народному домі ім. Ігоря Білозіра.

 

АНОНС

У п’ятницю 28 серпня 2015 р. о 14.00 год. у Народному Домі м. Глиняни Золочівського району Львівської обл. відбудеться презентація проекту за грантовим договором 2014/346-781 «Створення багатофункціонального навчально-виробничого комплексу трансформерного типу «Мозаїка», який упродовж двох років здійснюватимуть Глинянська міська рада та БО «Фонд розвитку Глинян» за підтримки та фінансування Європейського Союзу. НВК «МОЗАЇКА» – майбутній культурно-освітній та інтелектуально-бізнесовий центр, у якому:

• буде здійснене поєднання народних ремесел та сучасних технологій – навчальні курси з килимарства та комп’ютерної грамотності;

• заплановано спеціалізовані програми професійної підготовки жителів міста та прилеглих територій і регіонів;

• діятиме постійна виставка-ярмарок виробів місцевих майстрів;

• функціонуватимуть виставковий та конференційний зали, консультаційний центр, хостел;

• буде започатковане соціальне підприємство, яке спеціалізуватиметься на килимарстві;

• проводитимуться тренінги, круглі столи, навчально-виробничі курси, семінари та інші цікаві заходи, в першу чергу спрямовані для розвитку молодіжного інтелектуально – духовного потенціалу;

• буде створено нові робочі місця та сприятливі умови для розвитку туризму;

• розроблятимуться нові напрямки розвитку Глинян для перетворення їх у справжнє європейське містечко майбутнього. Разом обговоримо плани і спільні дії, які чекають на нас!

ЩИРО ВАС ЗАПРОШУЄМО І ЧЕКАЄМО НА НАШОМУ ЗАХОДІ!

Деяка інформація про наше містечко та його життя доступна за посиланнями:

http://gmr-lviv.at.ua/  

www.hlynyany.org/  

https://uk.wikipedia.org/wiki/Глиняни  

https://www.facebook.com/mozaikahlynyany  

З радістю відповімо на Ваші запитання за телефонами:

+38 0674284314 – міський голова Глинян, п. Ігор Шульга;

+38 0676736468 – директор «БО «ФРГ», п. Олег Гураль

 

Запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій.

30 квітня поточного року у Верховній Раді зареєстровано проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій».

Комплексна пенсійна реформа передбачає:

1. Призначення всіх пенсій за одним законом. На сьогодні діють 28 пенсійних програм, що регулюють питання пенсійного забезпечення різних категорій громадян, відповідно до яких призначаються пенсії, у тому числі 14 «спеціальних».

2. Наведення порядку та встановлення соціальної справедливості у солідарній системі. В контексті цього законопроекту змінено назву Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

З моменту вступу в дію запропонованого законопроекту, нині діючий основний закон матиме назву «Про систему пенсійного забезпечення та загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», відповідно до якого призначення всіх видів пенсій здійснюватиметься за нормами єдиного закону. Також відбудеться скасування призначення всіх спеціальних пенсій (крім військових).

Обчислення пенсій за єдиним механізмом для всіх категорій громадян наведе порядок та відновить соціальну справедливість у солідарній системі, забезпечить її фінансову збалансованість та стійкість.

3. Запровадження накопичувальної системи пенсійного страхування та недержавного пенсійного забезпечення урізноманітнить джерела доходів пенсіонерів за рахунок розбудови багаторівневої, багатокомпонентної пенсійної системи, що дозволить виплачувати пенсії з трьох різних джерел:– солідарної системи;– накопичувальної системи;– системи недержавного пенсійного забезпечення.

4. Запровадження професійної пенсійної системи для окремих категорій професій. Цей Закон регулюватиме порядок формування накопичувального пенсійного фонду та фінансування за рахунок його коштів видатків на оплату договорів страхування довічних пенсій, одноразових виплат (одноразових професійних пенсійних виплат) або щомісячних професійних пенсійних виплат застрахованим особам, членам їх сімей та іншим особам, передбаченим цим законом.

Планується, що з наступного року пенсії державним службовцям і прирівняним до них особам (суддям, прокурорам, народним депутатам, тощо) призначатимуться на загальних підставах. Особам, у яких стаж держслужби 10 років і більше, цей стаж буде зафіксовано на 01.01.2016 року, і їм буде компенсуватись частина сплачених страхових внесків. При цьому пенсії, призначені до 01.01.2016 року, будуть виплачуватися у раніше встановлених розмірах.

Запровадження накопичувального рівня заплановане з 1 січня 2017 року. Обов’язковому страхуванню в цій системі підлягатимуть особи до 35 річного віку. Особи віком від 36 до 55 років зможуть прийняти участь у добровільному порядку. Професійну пенсійну програму буде запроваджено для застрахованих осіб, зайнятих на роботах і посадах за списком №№1 та 2, робітників локомотивних бригад та окремих категорії працівників, водіїв вантажних автомобілів, осіб, які мають право на пенсії за вислугу років (освіта, охорона здоров’я) й інших осіб, яким на 1 січня 2016 року виповнилося не більш як 35 років, а також для держслужбовців, науковців, посадових осіб місцевого самоврядування, прокурорів, суддів не залежно від віку. Передбачається, що ставка внеску у 2017 році у накопичувальній системі становитиме 2 % і кожного наступного року вона буде збільшуватися на 1 % до досягнення 7 % у 2022 році. У подальшому розмір внеску збільшуватися не буде. Гроші від сплати внесків будуть використані для забезпечення сталого економічного розвитку країни. Гарантом безпеки вкладених громадянами коштів згідно з цим законом виступає держава. Буде створено Накопичувальний пенсійний фонд, який здійснюватиме адміністрування страхових внесків громадян. На конкурсній основі фондом будуть залучені компанії з управління активами, їх діяльність буде контролюватиметься Радою Накопичувального пенсійного фонду і відповідними державними органами. У разі смерті особи, яка брала участь у накопичувальній системі, до досягнення нею пенсійного віку, належні їй пенсійні активи переходять спадкоємцям за заповітом відповідно до вимог Цивільного кодексу України.

                                                                        Заступник начальника управління Н.Гаврачинська

 

Сектор з питань надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації, Золочівський РВ ДСНС України у Львівській області вкотре звертається до мешканців району з проханням не спалювати суху траву та стерню. Не завдавайте шкоди здоров’ю людей і навколишньому середовищу! При спалюванні трави на присадибних ділянках або стерні на фермерських полях, вдовж доріг, виникає загроза перекидання вогню на природні ділянки, ліси, поля з незібраним зерном і навіть житлові будинки. Якщо спалювати суху траву на полях, через які проходять високовольтні лінії електропередач, дим і вогонь здатні спричинити замикання ліній електропередач, що може призвести до руйнівних наслідків для населених пунктів та промислових об'єктів. Пам’ятайте з малого сірника виникають масштабні пожежі, що забирають життя.

4 серпня о 15:45 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що в с.Черемхів Жидачівського району на полі виявлено тіло чоловіка 1958 року народження. Як з’ясувалося чоловік вирішив спалити суху стерню на своїй присадибній ділянці.

5 серпня о 22:15 до рятувальників надійшло повідомлення, що в с. Лівчиці Жидачівського району виявлено тіло жінки 1941 року народження, яка орієнтовно між 17:00 та 19:00 попередньо спалювала стерню на площі 1000 кв.м.

 

Відповідальність за порушення вимог пожежної безпеки в лісах та самовільне випалювання рослинності або її залишків Кодекс України про адміністративні правопорушенняя

Стаття 77. Порушення вимог пожежної безпеки в лісах

Порушення вимог пожежної безпеки в лісах - тягне за собою накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17-54 гривні) і на посадових осіб - від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (54-170 гривень).

Знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі, -

- тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (54-170 гривень) і на посадових осіб - від семи до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (119-204 гривні).

Стаття 77-1. Самовільне випалювання рослинності або її залишків

Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного їх гасіння -

- тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170-340 гривень) і на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1190 гривень).

Ті самі дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду,-

- тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-680 гривень) і на посадових осіб - від сімдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1190-1700 гривень).

 

Пільговий проїзд для окремих категорій громадян

 

Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України від 24.07.2015 №1117/5/123-12 «Щодо пільгового проїзду для окремих категорій громадян» управління соціального захисту населення Золочівської РДА повідомляє. Відповідно до Закону України „Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України” від 28.12.2014 № 76- VIII з 1 червня 2015 року скасовано право окремих категорій громадян на безоплатний проїзд у міському та приміському транспорті.

Зазначені зміни стосуються ветеранів праці, дітей війни, учасників війни, жертв нацистських переслідувань, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, інвалідів III групи та інших. Разом з цим, постановами Кабінету Міністрів України від 17.05.1993 № 354 „Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування” і від 16.08.1994 № 555 „Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 р. № 354” передбачено право пенсіонерів за віком і інвалідів на безоплатний проїзд на міському пасажирському транспорті ,загального користування (крім метрополітену і таксі) та приміських маршрутах.

Таким чином, особи, які належать до учасників війни, жертв нацистських переслідувань, дітей війни, ветеранів праці, з 1 червня цього року можуть реалізувати своє право на безоплатний проїзд у міському та приміському транспорті відповідно до зазначених урядових рішень як пенсіонери за віком або інваліди.

За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг і на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян здійснюються компенсаційні виплати за безоплатний проїзд таких категорій:

 • учасники бойових дій;

 • інваліди війни;

 • постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи особи, віднесені до категорій 1-2;

 • діти-інваліди, інвалідність яких пов’язано з наслідками Чорнобильської катастрофи;

 • реабілітовані особи, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами;

 • ветерани військової служби, органів внутрішніх справ, державної пожежної охорони, Державної кримінально-виконавчої служби України, ветерани служби цивільного захисту, Держспецзв’язку України;

 • інваліди;

 • діти-інваліди та особи, які супроводжують інвалідів І групи або дітей-інвалідів (не більше однієї особи, яка супроводжує інваліда І групи або дитину-інваліда);

 • батьки загиблого військовослужбовця,

 • діти з багатодітної сім’ї,

 • пенсіонери за віком.

Разом з цим Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні” передбачено, що органи місцевого самоврядування можуть встановлювати за рахунок власних коштів і благодійних надходжень додаткові до встановлених законодавством гарантії щодо соціального захисту населення, порядок надання яких визначається цими органами.

                                                                                  Управління соціального захисту населення Золочівської РДА

 

14.08.2015

 

14 серпня 2015 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду з начальником Золочівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Юрієм Байовським щодо пожеж в екосистемах та проведення заходів про недопущення пожеж.

 

13.08.2015

 

Сьогодні, 13 серпня 2015 року, заступник керівника апарату – начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Галина Семчишин взяла участь у нараді-семінар з культосвітніми працівниками району.

Основними питаннями для обговорення були: підсумки проведення творчих оглядів «Боже, Україну збережи!», підготовка заходів до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України, про роботу Народних домів та виконання платних послуг, про розвиток туризму у Золочівському районі.

 

За результатами скайп-наради з департаментом фінансів 13 серпня 2015 року у фінансовому управлінні райдержадміністрації проведено нараду із спеціалістами фінансового управління та дано доручення спеціалістам фінансового управління:

- встановити жорсткий контроль за недопущенням заборгованості по виплаті заробітної плати працівникам установ, що фінансуються на рахунок коштів субвенції з державного бюджету та місцевих бюджетів району;

- забезпечити виконання заходів по збільшенню надходжень до бюджету та економії бюджетних коштів, які даватимуть відчутний результат як в поточному так і в наступних бюджетних періодах;

- до 17 серпня 2015 року подати в департамент фінансів узгоджені пропозиції щодо напрямків розподілу додаткового ресурсу пропозиції щодо помісячного розподілу субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій.

 

12.08.2015

 

У зв’язку із значним підвищенням температури атмосферного повітря та встановленням високої пожежної небезпеки в районі голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, спільно з працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області, Золочівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, Золочівського РВ МВС України у Львівській області, відділу Держземагенства у Золочівському районі, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, сектору з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, головами місцевих рад 11 серпня 2015 року здійснював рейд щодо контролю за несанкціонованим самовільним випалюванням рослинності або її залишків. В ході цього населенню роз'яснювалися заходи пожежної безпеки, наводилися приклади та наслідки пожеж.

 

12 серпня 2015 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський провів засідання оргкомітету по підготовці до святкування Дня Прапора та Дня Незалежності України. За підсумками оргкомітету дано доручення окремим службам району провести заходи по підготовці та відзначенні Дня Прапора та Дня незалежності України на належному рівні.  

Програма святкування:

23 серпня 2015 року

10.00 год. – церемонія підняття Державного Прапора (м. Золочів, Вічева площа)

19.00 год. – концерт Заслужених артистів України Назарія та Дмитра Яремчуків (районний Народний дім ім. І. Білозіра)

24 серпня 2015 року

16.00 год. – урочистості з нагоди 24-ї річниці Незалежності України (районний Народний дім ім. І. Білозіра)

 

У Золочівському замку проводять реставрацію давніх тканин (відео)

Відвідувачі наших замків, які як правило відвідують Олесько, Підгірці і Золочів, останні два роки здивовані дивною міграцією найцікавіших експонатів Олеського замку – шпалер брюссельської мануфактури і гобеленів XVIII ст. , які зникли кудись з експозиції.

Ось нещодавно один з них повернувся – це про Сивіллу Кумську, а натомість кудись поділася шпалера про Одіссея. І ось, таємниця такої міграції відкривається у реставраційній майстерні Золочівського замку. Про це “Золочів.нет” розповіла директор Золочівського замку Надія Гупало. “У нас на реставрації є зараз парна тканина XVIII ст. , паризька мануфактура… вже відновлена. Ця називається Алфей з німфою Аретусою. Ну і вже відреставровано більше половини цього гобелену. І сподіваємося, що можливо під новий рік, після нового року він буде повернутий у Олеський замок. І після того беремося за реставрацію шпалер XVI ст. на міфологічну тему Одіссея”,- розповіла “Золочів.нет” реставратор давніх тканин Анна Славінська. Спеціалістів по реставрації тканин є небагато в Україні.

Це є досить унікальна галузь реставрації і клопітка праця, яка в нашій країні лише починає розвиватися.

                                                                                                                              За матеріалами Золочів.нет

11.08.2015

 

В районі тривають жнива

Площі до збирання ранніх зернових становлять по всіх категоріях господарств 16143 га, в тому числі по сільськогосподарських підприємствах 12012га Для проведення жнив у всіх категоріях господарств є в наявності 170 зернозбиральних комбайни. Навантаження на 1 зерновий комбайн становить при збиранні ранніх зернових 95 га.

Станом на 10 серпня 2015 року всіма категоріями господарств зібрано ранніх зернових культур на площі 12354 га (76,9%), намолочено 62995 т, урожайність 51,0 ц/га, в тому числі: 1891 га озимого ячменю (100%), намолочено 12906 т, урожайність 68,2 ц/га, озимої пшениці 7224 га (76,2%), намолочено 37353 т, урожайність 51,7 ц/га, ярого ячменю 2899 га (92%), намолочено 11871 т, урожайність 40,9 ц/га, озимого жита 45 га (31%), намолочено 135 т, урожайність 30цнт/га, вівса 295 га (52%), намолочено 730 т, урожайність 24,7ц/га.

Крім того зібрано озимого ріпаку на площі 7386 га (85%), намолочено 21436 т, урожайність 29,0ц/га.

 

10.08.2015

 

9 серпня 2015 року у Шпиколосах, що на Золочівщині відзначили 600-ліття села. Розпочали захід із Святої літургії та посвячення пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та війни на Сході України.

Привітав мешканців села із святом голова Золочівської РДА Володимир Недзельський, сільський голова Василь Дацко.

Окрім цього відбулося відкриття новозбудованого дитячого майданчика. Для односельчан та гостей підготували концертну програму за участю народних колективів району та фолькгурту «Львівські музики».

 

07.08.2015

 

Про хід проведення 6 хвилі мобілізації в районі та можливість влаштуватися у Збройні Сили України за короткостроковим контрактом мобілізованих, призваних під час шостої хвилі мобілізації говорили сьогодні, 7 серпня 2015 року на нараді – семінар з головами місцевих рад, яку проводив голова райдержадміністрації Володимир Недзельський.

Начальник ДПРЧ-13 Золочівського РВ ГУ ДСНСУ у Львівській області Роман Кіндрат наголосив на забороні спалювання сухої рослинності, соломи. Про розвиток сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, молочних сімейних ферм на території району за підтримки Канадського проекту розповів директор Львівської аграрної дорадчої служби Іван Паньків.

Начальник архівного відділу Любов Бойко ознайомила з порядком впорядкування документів місцевих рад для передачі до архіву.

На завершення наради голова Володимир Недзельський наголосив на проведені благоустрою населених пунктів, впорядкуванні сміттєзвалищ до святкування Дня прапора та Незалежності України.

 

6.08.2015

 

6 серпня 2015 року у райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови райдержадміністрації Володимира Недзельського. На порядок денний винесено питання щодо виконання робіт по ліквідації аварійної ситуації каналізаційного колектора у селі Ясенівці, Золочівського району. В результаті обговорення вирішено: Золочівській міській раді, МКП «Золочівводоканал» до 20 серпня 2015 року провести ремонтні роботи аварійного колектора з метою запобігання виникнення надзвичайної ситуації.

 

За результатами скайп-наради з департаментом фінансів 6 серпня 2015 року у фінансовому управлінні райдержадміністрації проведено нараду із спеціалістами фінансового управління та дано доручення спеціалістам фінансового управління:

- спільно з податковою інспекцією проаналізувати надходження податку на доходи фізичних осіб та підготувати пропозиції щодо заслуховування на районній комісії з питань своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати тих суб’єктів підприємницької діяльності, які зменшили сплату податку у порівнянні з аналогічним періодом минулого року;

- до 12 серпня 2015 року підготувати та подати департаменту фінансів розрахунки річних понадпланових надходжень до загального фонду місцевих бюджетів району;

- до 12 серпня 2015 року підготувати та подати департаменту фінансів узгоджені пропозиції щодо напрямків розподілу додаткового ресурсу загального фонду місцевих бюджетів (понадпланові надходження, нерозподілені вільні залишки, перерозподіл видатків із непріоритетних напрямів) з метою забезпечення збалансованості місцевих бюджетів.

 

05.08.2015

 

Сьогодні, 5 серпня 2015 року, голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський зустрічався з головою депутатської комісії Львівської обласної ради Тарасом Федаком та представниками ТзОВ «Еко-оптіма» з питання запровадження енергозберігаючих технологій та перехід на альтернативні види палива у бюджетній сфері району. У зустрічі взяли участь керівники бюджетних установ району.

 

У районі тривають жнива

Площі до збирання ранніх зернових становлять по всіх категоріях господарств 16143 га, в тому числі по сільськогосподарських підприємствах 12012га Для проведення жнив у всіх категоріях господарств є в наявності 170 зернозбиральних комбайни. Навантаження на 1 зерновий комбайн становить при збиранні ранніх зернових 95 га. Станом на 05 серпня 2015 року всіма категоріями господарств зібрано ранніх зернових культур на площі 7871 га (49,0%), намолочено 40189т, урожайність 51,1цнт/га, в тому числі: 1891 га озимого ячменю (100%), намолочено 13001 т, урожайність 68,8 цнт/га, озимої пшениці 4219 га (44,5%), намолочено 21039 т, урожайність 49,9цнт/га, ярого ячменю 1761 га (56%), намолочено 6149 т, урожайність 34,9 цнт/га. Крім того зібрано озимого ріпаку на площі 7386 га (85%), намолочено 21436 т, урожайність 29,0цнт/га.

 

За результатами скайп – конференції голови Львівської облдержадміністрації з головами райдержадміністрацій 5 серпня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду з питання можливості влаштуватися у Збройні Сили України за короткостроковим контрактом мобілізованих, призваних під час шостої хвилі мобілізації. У нараді взяли участь заступник керівника апарату – начальник відділу організаційно-кадрової роботи Галина Семчишин, т. в. о. військового комісара Золочівсько-Перемишлянського ОВК Петро Вінгольц, заступник головного лікаря Золочівської ЦРЛ Антон Луговий, заступник директора районного центру зайнятості Лілія Саханевич, директор Золочівського територіального центру Василь Яворський, в.о. директора Золочівського РЦСССДМ Оксана Дужа. В ході обговорення вирішено соціальним службам посилити роз’яснювальну роботу серед населення щодо можливості служити у військових частинах Збройних сил України за контрактом; головному лікарю ЦРЛ провести роз’яснювальну роботу з членами постійно - діючої позаштатної військово-лікарської комісії щодо недопущення зловживання службовим становищем при проведені медичного огляду військовозобов’язаних, визначенні ступеню придатності до військової служби.

 

04.08.2015

 

4 серпня 2015 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду з питання мобілізації та території району та  можливості служити у військових частинах Збройних сил України за контрактом. У нараді взяли участь заступник керівника апарату – начальник відділу організаційно-кадрової роботи Галина Семчишин, т.в.о. військового комісара Золочівсько-Перемишлянського ОВК Петро Вінгольц, головний лікар Золочівської центральної районної лікарні Ганна Самчкуашвілі, лікар-дерматолог Золочівської ЦРЛ Василь Карнидал. За результатами обговорення вирішили, для проведення роз’яснювальної роботи з військовозобов’язаними щодо можливості служити за контрактом, включити у склад постійно-діючої позаштатної військово-лікарської комісії представника Золочівської райдержадміністрації.

 

4 серпня 2015 року комісія райдержадміністрації під головуванням заступника керівника апарату – начальника відділу організаційно-кадрової роботи Галини Семчишин здійснила перевірку роботи виконкому Словітської сільської ради щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади. За результатами перевірки складено відповідний акт.

 

Управлінням Пенсійного фонду України в Золочівському районі з  3 серпня 2015 року розпочато фінансування серпневих пенсій згідно Графіка поденного фінансування виплати пенсій та грошової допомоги, погодженого на поточний місяць. Ресурсне забезпечення видатків Фонду здійснюється за рахунок визначених  джерел надходжень та коштів Державного бюджету України. Потреба коштів на серпень 2015 року складає 24,82 млн.грн.

Згідно статті 47 Закону України від 09 липня 2003 року №1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсія виплачується щомісяця у строк не пізніше 25 числа. Пенсійний фондом запроваджено щоденне фінансування пенсій з 4 по 25 число.

 

03.08.2015

 

За результатами скайп–конференції голови Львівської облдержадміністрації з головами райдержадміністрацій 3 серпня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду з питання впорядкування документів райдержадміністрації, міських, селищної та сільських рад. У нараді взяли участь заступник керівника апарату - начальник відділу організаційно-кадрової роботи Галина Семчишин, начальник архівного відділу райдержадміністрації Любов Бойко, начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Ірина Налужна. В ході обговорення вирішено провести нараду з головами місцевих рад, а також дано доручення архівному відділу розробити поетапний план роботи щодо упорядкування та передачі документів.

 

Сьогодні, 3 серпня 2015 року, голова райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду з заступником керівника апарату – начальником відділу організаційно-кадрової роботи Галиною Семчишин, т. в. о. військового комісара Золочівсько-Перемишлянського ОВК Петром Вінгольцом, заступником директора районного центру зайнятості Лілією Саханевич, директором Золочівського територіального центру Василем Яворським, в.о. директора Золочівського РЦСССДМ Оксаною Дужою. Основними питаннями для обговорення були можливість служити у військових частинах Збройних сил України за контрактом, а також відвідування сімей учасників АТО. Вирішено Золочівсько-Перемишлянському об’єднаному військовому комісаріату проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо можливості служити у військових частинах Збройних сил України за контрактом. Соціальним службам району проводити зустрічі та надавати непосильну допомогу сім’ям учасників АТО.

 

2 серпня 2015 року на Білій горі біля с.Підлисся, Золочівського району відбулася Архієрейська Літургія та літературно-мистецьке свято "Світло Маркіяна».

В програмі святкування відбулася Архієрейська Свята Літургія, яку очолював Преосвященний Владика Кир Венедикт (Алексейчук), єпископ-помічник Львівської Архієпархії УГКЦ, а також урочиста Академія з нагоди 204 річниці від дня народження о. Маркіяна Шашкевича.

З вітальним словом виступив заступник голови Львівської обласної адміністрації Юрій Підлісний. Голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський у своєму виступі зазначив: «Маємо збагнути і гідно оцінити значущість постаті Маркіяна в історії творення України, маючи за дороговказ його заповіт: «Се майно мізерне моє ставатиме меншим і легшим, Зате найдорожче –Любов до Матері – України Буде щораз ціннішим, багатшим…». Крім цього, слово мав професор інституту українознавства Петро Шкраб'юк.

Мистецьку палітру свята склали виступи Народної хорової капели «Боян» Бродівського Народного дому, Народного вокального ансамблю Народного дому с. Деревня, Жовківського району, Народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода Пустомитівського району, виступи солістів-вокалістів Буського району, автора і виконавця пісень отця Ярослава Малого, солістки Марії Юзьків, поета-пісняра Теодора Кукурузи, солістки Оксани Квас. Програму вела провідний методист культурно-освітньої роботи районного Народного дому Марія Квас.

 

30.07.2015

 

30 липня 2015 року Галина Семчишин заступник керівника апарату - начальник відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації провела засідання комісії з питань захисту прав дітей. На засіданні розглядалися питання: про доцільність позбавлення батьківських прав батька відносно 2 дітей; про визначення місця проживання дитини із батьком; про надання згоди на прийняття в дар неповнолітньою 1/2 частки квартири; про розгляд ухвали Золочівського райсуду від 17.07.2015 р. №445/742/15-ц «про надання висновку про доцільність (недоцільність) позбавлення батьківських прав»; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; про затвердження індивідуальних планів дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

 

Архів новин:

 
 

Земельні ділянки | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochiv_rda@ukr.net