Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

Золочівська райдержадміністрація
Харківської області

Інвестиційний портал Львівщини

Проект розвитку Львівщини

Законодавство України

База знань Wolfram|Alpha

Контрольно-ревізійна служба інформує

Золочівське відділення Буської ОДПІ  повідомляє

Інформація управління ПФУ в Золочівському районі

Районне управління юстиції повідомляє

Відділ статистики інформує

Районний центр зайнятості інформує

Золочівський районний Народний дім ім. І.Білозіра

Про доступ до публічної інформації

Громадське обговорення!

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>
__________________

Президентський кадровий резерв
"Нова еліта нації"

Стратегія державної кадрової політики

Всеукраїнський конкурс
«Кращий державний службовець»

__________________

ХIII Міжнародний Економічний Форум  10-12 жовтня 2013 р.

Конкурс
"100 кращих товарів України"

Загальнодержавна

виставкова

акція
"Барвиста

Україна-2013"

Виставка-ярмарок
"Львівський товаровиробник"

Спеціалізована виставка
«Енергоефективність. Відновлювана енергетика - 2013»

ХХ Всеукраїнська ювілейна виставка-ярмарок
«Стиль»

Міжнародний інвестиційний форум
«Elisavetgrad Investment Fay-2013»

Одинадцята міжнародна стоматологічна виставка
"Дентал®-Україна" та Стоматологічний Форум

XVІ Всеукраїнський чемпіонат з перукарського мистецтва
"Чарівна зачіска 2013”

Проведення виставкових заходів за кордоном

__________________

До уваги виборців!

 

Довідково:


Погода у Золочеві


Новини в Україні
та світі

 Утилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп
 

скорость интернета

Новини

Від влади

 

30 вересня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий спільно з керівниками бюджетних організацій, керівництвом Золочівської міської ради взяв участь у селекторній нараді з питань готовності об'єктів ЖКГ та соціальної сфери до опалювального сезону 2013-2014 років.

 

Керівництво райдержадміністрації бере активну участь у популяризації соціальних ініціатив, завдань і доручень Президента України.

У ініціативі - перші результати забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України з розширення мережі дошкільних навчальних закладів заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький спільно з заступником Золочівського міського голови Богданом Рибахою взяли участь у святкуванні Дня вихователів і всіх дошкільних працівників на базі дитячої дошкільної установи №7 "Веселка" м. Золочева.

«Шана суспільства, любов дітей, повага батьків, а також усвідомлення своєї непересічної ролі у формуванні підростаючої малечі додають сил усім, хто працює в дошкільній освіті. Це молоде свято, але саме воно єднає дітей і дорослих, педагогів і батьків, усіх людей, причетних до дошкільного виховання. Я щиро вітаю вас з професійним святом!», – привітав присутніх заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький.

Святкування супроводжувалося концертом та корисними подарунками від гостей свята, а саме підбіркою дитячої літератури (казки, вірші, замальовки та ін.)

Впродовж тижня святкування відбувалось у всіх дошкільних навчальних закладах та дошкільних підрозділах НВК Золочівського району.

 

26 вересня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації роман Сухецький взяв участь у заходах з нагоди відзначення Дня туризму у Львівській області.

Зокрема, в рамках відзначення професійного свята відбулась зустріч-обговорення «Планування розвитку туристичної галузі» за участю експертів проекту «Місцевий економічний розвиток міст України». Також з нагоди Дня туризму в Україні та з нагоди Всесвітнього Дня туризму відбулась Урочиста академія. Участь у заході взяв заступник голови Львівської облдержадміністрації Василь Бахмацький.

«Туризм – це галузь, яка потребує значних капіталовкладень, але якщо ефективно використовувати потенціал та можливості галузі, тоді можна отримати хороші результати», – сказав у вітальному слові Василь Бахмацький. – «Варто відзначити, що для Львівщини розвиток та популяризація туристичної галузі – це пріоритетний напрям роботи. Можна з гордістю сказати, що нам є що показати туристам, однак є й над чим працювати», – додав заступник голови ОДА.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток туристичної галузі Львівщини та з нагоди Дня туризму Василь Бахмацький вручив працівникам галузі Почесні грамоти, Подяки та годинник від голови Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука.

Василь Бахмацький привітав присутніх з майбутнім святом, побажав морального та матеріального задоволення від професії, здоров’я, творчих і виробничих успіхів.

 

В рамках реалізації стратегічних завдань Президента України з розвитку незалежної вітчизняної енергетики 27 вересня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяв участь у здійсненні пробного пуску котельні по вул. Шашкевича, 28 в м. Золочів, яка в 2013 році, відповідно до рішення виконавчого комітету Золочівської міської ради від 15.02.2013 року № 43 передана в оренду ТзОВ «Золочівенергоінвест» для виробництва та реалізації теплової енергії на альтернативному виді палива – дрова.

За результатами пробного пуску комісією складено акт про готовність котельні до роботи в осінньо-зимовий період. Потужність даної котельні складає 7,56 МВт та передбачає виробництво теплової енергії понад 6,8 тис. Гкал/рік.

Із переведенням котельні на дрова буде зекономлено понад 900,0 тис. м3 природного газу на суму 4,1 млн. грн. Вартість 1 юджетних установ відповідно до рішення виконавчого комітету Золочівської міської ради становить 830,0 грн/Гкал (з 1 січня 2014 року - 850,0 грн./Гкал) та для населення – 310,38 грн/Гкал. Це на 310 грн. менше ціни, яка була встановлена для МКП "Золочівтеплоенерго". Різниця в ціні на теплову енергію дасть можливість забезпечити економію понад 400,0 тис. грн. бюджетних коштів.

 

Від владии

 

26 вересня 2013 року перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський за участю заступника голови райдержадміністрації Ігоря Нижника, начальника управління агропромислового розвитку Івана Закали провів переговори по врегулюванню питання використання землі по Жуківській сільській раді між ТзОВ "Агрокультура Захід" та ТзОВ "Челендж". ТзОВ "Агрокультура Захід" представляв Шала Р.М – юрист підприємства, ТзОВ "Челендж" - директор підприємства Богачик О.О.

Під час обговорення сторони домовились в найкоротші терміни знайти законні шляхи по врегулюванню даного питання.

 

З метою реалізації соціальних ініціатив Президента України, на виконання доручення віце-прем'єр міністра України Олександра Вілкулова 26 вересня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський спільно із заступником Золочівського міського голови Олегом Сидоровичем та виконавчим директором ТзОВ "Золочівенергоінвест" Богданом Москвою здійснили об'їзд котелень дошкільних навчальних закладів м. Золочева.

Підводячи підсумки виїзної наради Михайло Бучковський зазначив, що всі котельні, які подають тепло до виконання ініціатив Президента України щодо забезпечення енергетичної незалежності держави, на альтернативні джерела палива та готові розпочати опалювальний сезон, у зв'язку з пониженням температурного режиму, з 5 жовтня 2013 року.

 

Від влади

 

В управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації під головуванням заступника голови РДА Романа Сухецького відбулось засідання комісії по розгляду заяв та скарг громадян щодо надання населенню пільг, субсидій на оплату ЖКП, скрапленого газу, твердого та пічного палива, державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям. Розглянуто 45 заяв, надано соціальні допомоги 45 особам. Слід зазначити, що виплата даних допомог стала можливою за рахунок внутрішніх ресурсів держави в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України.

 

В рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо соціального, медичного захисту сімей, дітей, молоді 26 вересня 2013 року проведено чергове засідання районної координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань.

Порядок денний засідання:

- Про здійснення заходів по виявленню розповсюдження наркотичних засобів у місцях дозвілля молоді.

- Попередження насильства в сім’ї як метод та засіб профілактики поширення ВІЛ-інфекції, наркоманії та алкоголізму серед населення району.

За результатами розгляду вказаних питань прийняті рішення:

1. Золочівському РВ ГУМВСУ у Львівській області посилити співпрацю з управлінням з питань освіти, молоді і спорту РДА, ЗРЦСССДС, ССД РДА щодо розробки та реалізації спільних профілактичних заходів.

2. Дільничним інспекторам міліції спільно із фахівцями із соціальної роботи ЗРЦСССДМ до 15 листопада провести профілактичні рейди з питань попередження продажу алкогольних напоїв неповнолітнім.

3. Золочівському РВ ГУМВСУ у Львівській області посилити контроль за місцями дозвілля молоді та під час проведення масових розважальних заходів у м. Золочів.

4. Золочівському РВ ГУМВСУ у Львівській області та лікарю-наркологу районної поліклініки посилити співпрацю щодо взаємного інформування з питань виявлення фактів вживання наркотичних речовин, ведення відповідних обліків.

5. Фахівцям із соціальної роботи ЗРЦСССДМ вживати заходів для своєчасного виявлення сімей у складних життєвих обставинах з метою попередження насильства в сім’ях.

6. ЗРЦСССДМ, ССД РДА, управлінню з питань освіти, молоді і спорту РДА до 20 жовтня 2013 року організувати та провести навчальний семінар "Проблеми жінок із сімей в складних життєвих обставинах: причини, наслідки, шляхи вирішення".

7. Лікарю-наркологу районної поліклініки взяти участь у навчальному семінарі "Проблеми жінок із сімей в складних життєвих обставинах: причини, наслідки, шляхи вирішення".

Усі прийняті рішення спрямовані на покращення становища в сфері соціального, медичного, правового захисту найуразливіших верств населення району що актуалізує виконання поставлених завдань Президентом України.

 

Від влади

 

24 вересня 2013 року перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський взяв участь у ХХІІ сесії Золочівської районної ради VІ демократичного скликання.

На сесії розглядалися такі питання:

1. Інформація про стан законності, боротьби зі злочинністю, охороною громадського порядку на території району.

2. Інформація про виконання районного бюджету за перше півріччя 2013 року.

3. Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району у 2013 році та інші питання.

4. Інформація щодо готовності дорожніх служб району до роботи в зимовий період.

5. Інформація управління з питань освіти, молоді та спорту про підготовку установ освіти до навчального 2013-2014 року.

6. Про внесення змін до рішення ХІ (позачергової сесії) районної ради від 30.12.2011 року № 143 "Про передачу приміщення бібліотеки села Підлисся у власність Білокамінської сільської ради" та ряд інших.

 

В рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України з розширення мережі дошкільних навчальних закладів, забезпечення кожної дитини доступу до дошкільної освіти

23 вересня 2013 року перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський ознайомився з ходом реконструкції приміщення для створення Сасівського НВК, відвідав районний дитячий будинок "Рідний дім" та побував у дитячому позаміському закладі відпочинку "Сокіл".

За результатами робочої поїздки дано відповідні доручення начальнику управління з питань освіти, молоді та спорту Золочівської РДА Івану Божаківському завершити виконання робіт по реконструкції приміщень НВК до 1 листопада 2013 року та підготувати експортний висновок і розрахунок потреби в коштах на виконання робіт по відновленні плавального басейну Сасівського НВК.

 

Відкриття дитячого навчального закладу "Колосок" Куровицької сільської ради

 

Дитячий навчальний заклад "Колосок" Куровицької сільської ради започаткував своє існування на базі Куровицької ЗОШ І-ІІІ ст. в режимі чотирьохгодинного перебування. Впродовж чотирьох років йшов процес відновлення приміщення типового ДНЗ с. Куровичі. 20 вересня 2013 року гостинно відкрилися двері для двох груп дошкільників у реконструйованому приміщенні. На урочистостях з нагоди відкриття дошкільного навчального закладу "Колосок" у с. Куровичі були присутні перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський, начальник управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Божаківський, начальник фінансового райдержадміністрації Галина Мудра,начальник Золочівського міжрайонного управління ГУ Держсанепідслужби у Львівській області Людмила Овод.

Михайло Бучковський звернувся з вітальними словами до учасників свята, подякував Куровицькому сільському голові, завідувачу ДНЗ "Колосок", громаді, меценатам, будівельникам і всім хто долучився до відновлення роботи садочку.

 

Урочисті заходи з нагоди 62-ї річниці створення Навчального центру внутрішніх військ МВСУ

 

20 вересня 2013 року відбулися урочисті заходи з нагоди 62-ї річниці створення Навчального центру внутрішніх військ МВС України. Військовослужбовці пройшли урочистим маршем вулицями м. Золочева. Після цього в районному Народному домі ім. І. Білозіра відбулися урочисті заходи та святковий концерт. З нагоди свята військовослужбовців привітав від імені голови Золочівської райдержадміністрації Ярослава Окрепкого заступник голови Роман Сухецький.

За участь у військово-патріотичному вихованні особового складу нагороджено грамотами ветеранів військової служби.

 

Від влади

 

20 вересня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів засідання комісії для здійснення координації між суб'єктами соціальної роботи із сім'ями, які опинилися у складних життєвих обставинах.

На засіданні піднімалися питання про зняття та взяття під соціальний супровід сімей, які опинилися в ; проведення роботи із сім'ями, які опинилися в СЖО.

 

Олімпійський тиждень на Золочівщині

 

З 14 по 21 вересня 2013 року у Золочівському районі проходив Олімпійський тиждень. У навчальних закладах району відбулись різноманітні спортивно-масові заходи: Олімпійський урок, спортивні вікторини, зустрічі із тренерами, ветеранами спорту, ведучими спортсменами Золочівщини, міні-турніри, естафети, спортивні змагання тощо.

Один із заходів Олімпійського тижня відбувся 19 вересня у ЗОШ № 2. Учні школи мали можливість прослухати цікаву розповідь про розвиток та становлення олімпійського руху, визначних сподвижників спорту, олімпійських переможців. На захід були запрошені тренери ДЮСШ по боксу, дзюдо, голова Золочівського осередку ЛОФКК. Їхні розповіді про дані види спорту були доповнені показовими виступами молодих спортсменів.

На завершення директор школи та начальник відділу молоді та спорту управління з питань освіти, молоді та спорту РДА вручили грамоти переможцям шкільних змагань.

 

Забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання належить до найважливіших завдань Президента України

 

19 вересня 2013 року на нараді-семінарі із міськими, селищним та сільськими головами перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський звернув особливу увагу на реалізацію завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання.

Особливий акцент перший заступник голови РДА зробив на необхідності встановлення дитячих та спортивних майданчиків, використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту, підготовці до осінньо-зимового періоду, виконання бюджету.

Звернено увагу голів місцевих рад району щодо вжиття заходів з недопущення спалювання сухої рослинності.

 

Від влади

 

19 вересня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду щодо формування мережі навчальних закладів району. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, начальник управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Божаківський, заступник начальника управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ярослав Псюк, начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Мудра.

За підсумками наради доручено управлінню з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації надати інформацію про кількість скорочених педагогічних ставок при формуванні шкільної мережі на виконання заходів по економії бюджетних коштів та фінансовому управлінню райдержадміністрації провести експертизу мережі установ освіти і подати на затвердження.

 

На виконання завдань Президента України та з метою забезпечення якісних умов життя родини, що складається з дітей-сиріт проведено:

1. 17 вересня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський спільно із начальником відділу соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Оксаною Дужою, соціальним фахівцем ЦСССДМ Людмилою Голик здійснено обстеження житлового будинку сім'ї Василів, яка складається із п'яти дітей-сиріт.

Встановлено, що за результатами обстеження житловий будинок не придатний до проживання та потребує капітального ремонту.

2. 18 вересня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, які проживають у с. Підлипці Золочівського району. У нараді взяли участь заступник Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький, начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Мар'яна Купин, начальник відділу соціальної роботи РЦСССДМ Оксана Дужа.

За підсумками наради дано відповідні доручення керівникам управлінь, відділів та інших структурних підрозділів РДА.

 

18 вересня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів виїзний прийом громадян у c. Сновичі за участю керівників та представників управління соціального захисту населення райдержадміністрації; управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, відділу державної виконавчої служби районного управління юстиції; юридичного відділу райдержадміністрації; управління Пенсійного фонду України у Золочівському районі; відділу Держземагенства у Золочівському районі; районного центру зайнятості; редакції районної газети "Народне слово". Громадяни, які прийшли на прийом піднімали питання про: порядок нарахування та перерахунок пенсій; призначення пенсій за особливі заслуги перед Україною; порядок призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг; надання державної соціальної допомоги; присвоєння Почесного звання "Мати-героїня"; надання пільг; порядок реєстрації у районному центрі зайнятості; залучення безробітних громадян, які перебувають на обліку у районному центрі зайнятості до громадських робіт; підвіз дітей до школи; відкриття дитячої дошкільної установи; відновлення дорожніх знаків "Назва населеного пункту"; працевлаштування жителів сільської ради; відновлення вуличного освітлення у населених пунктах; порядок виготовлення та видачі свідоцтва про право власності на земельні ділянки; укладення договорів оренди на земельні ділянки та виплату орендної плати; виділення майна в натурі.

Заступник голови РДА підводячи підсумки зустрічі з громадою зазначив, що всі питання, які піднімалися на зустрічі входять у блок соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення. По питаннях, з якими зверталися жителі дано роз’яснення та доручення керівникам відповідних служб району.

 

Від влади

 

18 вересня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду із начальниками управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Оксаною Залуцькою та начальником Золочівського районного управління інвестицій і капітального будівництва – "Райінвестбуд" Василем Смолиним щодо порядку ліквідації даного управління.

 

18 вересня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів засідання комісії з відшкодування збитків завданих власникам землі землекористувачами. Розглядалося питання про невиконання умов договору оренди між Золочівською райдержадміністрації та ПП "Анна Петрівна" щодо орендної плати.

За результатами розгляду складено відповідний акт, який буде скеровано у правоохоронні органи з метою відшкодування збитків на суму 106 тис. грн.

 

За сприяння Золочівської райдержадміністрації 18-19 вересня 2013 року команда Золочівської районної асоціації інвалідів взяла участь у фінальних змаганнях XXVI Спартакіади інвалідів Львівщини, які проходять в лікувально-оздоровчому комплексі «Ровесник» ДП «Львіввугілля», що в селі Комарів Сокальського району. За підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації організаторами змагань є Львівський обласний центр з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» та Львівська обласна асоціація інвалідів. У період з червня до серпня у всіх містах та районах Львівської області проводився перший етап Спартакіади, де відбиралися кращі спортсмени на участь у фінальному етапі. У фінальних змаганнях візьмуть участь понад 300 осіб різних нозологій інвалідності з усіх міст і районів області. Змагання відбуватимуться з 10 видів спорту: шахів, шашок, настільного тенісу, перегонів на візках, легкої атлетики, більярду, пауерліфтінгу, міні-футболу, армреслінгу, дартсу.

Також, окрім спортивних змагань відбудеться концертна програма та дискотека.

 

Відзначення Дня рятівника

 

17 вересня 2013 року в приміщенні Золочівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області відбулися заходи з нагоди відзначення Дня рятівника, де перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський, заступник голови Золочівської районної ради Андрій Леськів, заступник Золочівського міського голови Олег Сидорович привітали керівника та працівників з професійним святом.

Михайло Бучковський у своєму виступі наголосив на важливості самовідданої і мужньої професії, що потребує цілодобового стану готовності боротьби з різного роду складними ситуаціями, побажав рятівникам міцного здоров'я, невичерпної енергії, сімейного затишку, усіляких гараздів, успіхів в усіх справах і починаннях.

За сумлінне і добросовісне виконання службових обов’язків грамотами райдержадміністрації та районної ради були нагороджені кращі працівники відділу - начальник ДПРП-42 ДПРЧ-13, майор служби цивільного захисту Михайло Заставний; начальник ДПРП-43 ДПРЧ-13, капітан служби цивільного захисту Василь Колісник; заступник начальника ДПРЧ-13, капітан служби цивільного захисту Ярослав Сагайдак; командир відділення ДПРЧ-13, старший прапорщик служби цивільного захисту Володимир Бас; старший пожежний рятувальник ДПРЧ-13, прапорщик служби цивільного захисту Михайло Чепак.

 

ГАРЯЧА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ

 

17 вересня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник провів гарячу телефонну лінію. Зателефонувало двоє жителів району з питань виплати орендної плати за паї ТзОВ "Райз-Захід" та проведення виїзних прийомів керівництвом району у населених пунктах. По піднятих питаннях заступник голови РДА дав роз'яснення.

 

16 вересня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів засідання депутатської комісії з питань депутатської етики, регламенту та дотримання законності.

 

16 вересня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: виконання районного бюджету; виконання заходів по економії бюджетних коштів у 2013 році; недопущення спалювання сухої рослинності та бадилля; підготовки довідок на засідання сесії районної ради; забезпечення укомплектування дорожніх служб району кваліфікованими працівниками до роботи у осінньо-зимовий період.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 30 вересня 2013 року.

 

Обласне культурно-спортивне свято "Козацькі забави"

 

15 вересня 2013 року у с. Червоне на базі ДПТНЗ "Чевоненське ВПУ" відбулося обласне культурно-спортивне свято "Козацькі забави", присвячене Дню фізичної культури та спорту, проголошенню на Львівщині Року Івана Боберського. У безкомпромісній боротьбі перемогу здобула Золочівська команда козацького куреня "Отамани", ІІ місце посів курінь Стрийського району, ІІІ місце – Радехівського. Присутніх вітав заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький, голова Львівської організації ВФСТ "Колос" Юрій Собота, директор ДПТНЗ "Чевоненське ВПУ" Сусанна Олексій-Синявська, отаман козаків Золочівщини Ярослав Карнківський.

Усіх гостей пригощали козацьким кулішем та радували своїми виступами мистецькі колективи району.

 

Виконання соціальних ініціатив Президента України "Діти – майбутнє України"

 

Проведення заходів, в рамках профілактичної акції "Якщо хочеш бути здоровим"

На виконання соціальних ініціатив Президента України "Діти – майбутнє України", в період з 09 по 13 вересня 2013 року в загальноосвітніх навчальних закладах району проходила профілактична акція "Якщо хочеш бути здоровим", організована Золочівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та управлінням у справах освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Фахівцями із соціальної роботи ЦСССДМ з метою охоплення соціальними послугами широкого кола дітей різних категорій та проведення заходів щодо популяризації здорового способу життя, проводились групові профілактичні заходи, які включали вікторини, бесіди, обговорення, ігротеки, міні-лекції, анкетування, презентування, інше.

Впродовж тижня заходи відвідали перший заступник голови райдержадміністрації М.П.Бучковський, заступник голови райдержадміністрації Р.П.Сухецький, начальник відділу молоді та спорту управління у справах освіти, молоді та спорту райдержадміністрації О.М.Климук, начальник відділу ЗРЦСССДМ О.Р.Дужа.

Заходи організовані та проведені у школах району несли пізнавальну та розвиваючу мету, зорганізували школярів як старших, так і молодших класів. Загалом заходами було охоплено 24 шкіл, охоплено 521 дитину.

 

На виконання Указу Президента України "Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості" з метою всебічного розвитку кожної дитини, популяризації здорового способу життя з 8 по 13 вересня 2013 року проведено конкурси:

- "Казка на новий лад" – сценарій казки, спрямований на профілактику куріння та вживання алкоголю;

- конкурс плакатів (соціальна реклама) щодо популяризації здорового способу життя.

 

13 вересня 2013 року у приміщенні спортивного залу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. Степана Тудора відбулися міські змагання серед дошкільнят "Веселі старти". Учасників змагань вітали перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський, заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький. Змагання відбувалися за підтримки Золочівського міського голови Ігоря Гриньківа.

І місце у "Веселих стартах" зайняла команда дошкільної установи №6 "Вербиченка", ІІ місце - команда "Малятко" ДУ №2, ІІІ місце - команда "Вишенька" ДУ №4.

Заходи організовано та проведено відділом молоді та спорту управління з питань освіти, молоді та спорту РДА спільно з районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

 

13 вересня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів нараду щодо забезпечення проведення обласних змагань "Козацькі забави", які відбудуться 15 вересня на території Червоненської сільської ради. У змаганнях візьмуть участь команди районів області.

Приємно відзначити, що переможцем попередніх змагань стала команда Золочівського району.

 

Відбувся міні-ярмарок вакансій

 

Нещодавно в Золочівському районному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій. В присутності директора Золочівського центру зайнятості Ореста Малиновського, старшого помічника (з комплектування рядовим, сержантським та старшинським складом) відділення комплектування та проходження служби особовим складом Навчального центру внутрішніх військ МВС України капітана Олега Дупелича та 15 безробітних осіб Золочівського району.

У міні-ярмарку вакансій взяли участь як чоловіки, так і жінки. Вони ознайомилися з переліком вакансій та військовою службою за контрактом. Шукачам роботи розповіли про шляхи становлення внутрішніх військ, завдання та функції військ, основні посади для проходження військової служби.

Дупелич Олег проінформував учасників ярмарку вакансій про умови прийому на військову службу за контрактом до внутрішніх військ МВС України та вакантні посади, за якими можливе укладення контракту. Він акцентував увагу безробітних на тому, що військова служба за контрактом це: стабільне грошове забезпечення, яке постійно зростає, безкоштовне медичне забезпечення, можливість здобуття вищої освіти в цивільних вищих навчальних закладах та вищих навчальних закладах внутрішніх військ МВС України, наявність соціального пакету.

Учасники заходу отримали буклети з презентацією військової служби за контрактом у внутрішніх військах та мали змогу переглянути відеоролик «Наша внутрішня сила».

По закінченню ярмарку вакансій троє безробітних виявили бажання проходити військову службу за контрактом та отримали перелік необхідних документів, які потрібні для оформлення на військову службу.

Робота по відбору військовослужбовців за контрактом - триває.

 

До співпраці залучили учнівське самоврядування

 

13 вересня 2013 року фахівці Золочівського районного центру зайнятості спільно з представниками центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, педагогами, лідерами учнівського самоврядування шкіл району обговорювали за круглим столом шляхи вдосконалення профорієнтаційної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах з урахуванням потреб ринку праці. У виступах наголошувалося на тому, що, зважаючи на сьогочасні непрості реалії, випускники повинні дуже відповідально й осмислено вирішувати питання вибору професійного майбуття. Аби вони не помилялися на цьому життєво важливому етапі, їм необхідно надавати фахову підтримку. Учасники розмови підкреслювали доцільність проведення профорієнтаційних уроків, потребу активізувати подальшу співпрацю, у тому числі з представниками учнівського самоврядування.

Наприкінці заходу організатори поінформували освітян про те, що у третій декаді вересня п. р. розпочнеться традиційний Марафон актуальних професій, отож запрошують їх долучитися до його проведення.ormal" style="text-indent: 40px; margin: 0 10px">  

Від влади

 

12 вересня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів засідання комісії ТЕБ і НС.

На засіданні комісії заслухано звіт Золочівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області та Державної екологічної інспекції у Львівській області про вжиті заходи щодо недопущення випалювання сухої рослинності та розглянуто питання про готовність підприємств, установ, організацій до виконання завдань в умовах осінньо-зимового періоду.

За результатами заслуховування комісією визнано недостатньою роботу Золочівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області щодо профілактики та попередження спалювання сухої рослинності, а роботу Державної екологічної інспекції у Львівській області щодо вжитих заходів із недопущення випалювання сухої рослинності незадовільною. Золочівському РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, головам місцевих рад району, керівникам закладів освіти, культури охорони здоров'я забезпечити проведення профілактично-роз'яснювальних заходів серед населення, в навчальних закладах, закладах культури, охорони здоров'я щодо недопущення спалювання сухої рослинності, бадилля.

Заслухано інформацію начальників Золочівського ШРП №1 Львівської ДЕД, філії "Золочівський райавтодор", головних інженерів Золочівського МВЖКП, МКП "Золочівтеплоенерго" про підготовку дорожнього та комунального господарств до роботи в осінньо-зимовий період.

За результатами обговорення дано доручення керівникам дорожніх служб до 15 жовтня завершити роботи по підготовці техніки до роботи в осінньо-зимовий період, заготовити посипковий матеріал, виготовити та встановити снігозатримуючі щити. Керівникам комунальних підприємств і Золочівській міській раді до 1 жовтня забезпечити стовідсоткове підписання актів та паспортів готовності об'єктів до роботи.

 

12 вересня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів виїзну нараду щодо забезпечення діяльності автостанції в м. Золочеві. У нараді взяли участь заступник Золочівського міського голови Богдан Рибаха, землевпорядник Золочівської міської ради Петро Шумляк, начальник відділу розвитку інфраструктури та будівництва райдержадміністрації Олег Перейма, керівник ТЦ "Надія" Володимир Войтків, керівник ПП "Олександра-М" Олександра Фуртак.

За результатами наради доручено:

1. Золочівській міській раді здійснювати комплекс заходів щодо відчуження земельної ділянки для громадських потреб (будівництва аварійно-запасного виїзду з автостанції).

2. Керівникам ТЦ "Надія", "Олександра-М" забезпечити облаштування автостанції у відповідності до вимог Положення про автостанції.

 

Проведення заходів, в рамках профілактичної акції "Якщо хочеш бути здоровим"

 

На виконання соціальних ініціатив Президента України "Діти – майбутнє України", з метою охоплення соціальними послугами широкого кола дітей різних категорій та проведення заходів щодо популяризації здорового способу життя, в рамках профілактичної акції "Якщо хочеш бути здоровим", організованої Золочівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та управління у справах освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, фахівцями із соціальної роботи ЦСССДМ в період з 09 по 13 вересня 2013 року в загальноосвітніх навчальних закладах району проводяться групові профілактичні заходи, які включають вікторини, бесіди, обговорення, ігротеки, міні-лекції, анкетування, презентування, інше.

Так, 11 вересня 2013 року у Великовільшанецькій ЗОШ проведено захід, яким охоплено учнів всієї початкової школи. Відкрив захід перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський.

Такі заходи організовано та проводяться у всіх школах району, учасниками є школярі як старших, так і молодших класів.

 

Від влади

 

11 вересня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з питання виконання доручення голови Львівської ОДА від 31 липня 2013 року № 92/0/6-13 щодо затвердження заходів з наповнення місцевих бюджетів, економного та раціонального використання бюджетних коштів, посилення бюджетної дисципліни та вжиття конкретних заходів щодо їх перегляду та уточнення.

У нараді взяли участь начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Мудра, начальник управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Божаківський, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Микола Решітник, головний лікар Золочівської ЦРЛ Володимир Бойко та економічні служби відділів та управлінь.

Начальник управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Божаківський, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Микола Решітник, головний лікар Золочівської ЦРЛ Володимир Бойко доповіли про стан виконання доручення голови Львівської ОДА від 31 липня 2013 року № 92/0/6-13 та розроблені заходи.

За підсумками наради зобов'язано керівників бюджетних установ:

1 Подати конкретні заходи щодо економії бюджетних коштів до 12 вересня 2013 року.

2. Забезпечити дотримання ст. 51 Бюджетного Кодексу України в частині дотримання штатної чисельності працівників відповідно до затверджених асигнувань в кошторисах доходів та видатків.

3. Начальнику управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Івану Божаківському при затверджені шкільної мережі на 2013/2014 навчальний рік дотриматись планової наповнюваності учнями класів.

 

10 вересня 2013 року робоча група РДА провела перевірку роботи виконкому Скварявської сільської ради щодо виконання ним делегованих повноважень органів виконавчої влади. За підсумками перевірки буде складено акт.

 

10 вересня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів гарячу телефонну лінію. Зателефонував один житель району з питання діяльності районного центру зайнятості. По піднятому питанні заступник голови РДА дав роз'яснення.

 

10 вересня 2013 року відбулося засідання оргкомітету щодо проведення традиційного велопробігу, присвяченого 200-річчю від Дня народження Т. Г. Шевченка, яке провів заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький. Цьогорічний пробіг проводитиметься на виконання соціальних ініціатив Президента України "Діти – майбутнє України" та з метою популяризації здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом.

На засіданні оргкомітету визначено маршрут пробігу (Золочів – с. Сасів – ДПЗВ "Сокіл"). Роман Сухецький наголосив на належному медичному забезпеченні, охороні громадського порядку, безпеці руху автотранспорту, учасників та глядачів.

 

10 вересня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяв участь у нараді, яка відбулась в приміщенні Львівської облдержадміністрації під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Богдана Матолича, з наступних питань:

1. Про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років у районах та містах області.

2. Про стан освоєння коштів субвенцій з Державного бюджету України на ремонт доріг комунальної власності.

3. Про проведення ремонтних робіт на дорогах загального користування.

 

9 вересня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду щодо діяльності комісії з відшкодування збитків завданих власникам землі землекористувачами. У нараді взяли участь начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Мар'яна Купин, начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Мудра, начальник відділу Держземаганства у Золочівському районі Ігор Погребняк.

Дано доручення до 14 вересня провести відповідні розрахунки втрат від незаконного користування земельною ділянкою ПП "Анна Петрівна " та подати на затвердження комісією.

 

9 вересня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський зустрівся із головою Колтівської сільської ради Любов'ю Кальмук та лідером громадської організації Оксаною Головацькою щодо стану реалізації проекту ЄС та ПРООН "Місцевий розвиток орієнтований на громаду" по реконструкції ФАПу с. Колтів. Дано доручення:

1. Керівникам фінансового управління та відділу фінансово-господарського райдержадміністрації забезпечити включення громадської організації в мережу отримувачів бюджетних коштів.

2. Головному лікарю Золочівської центральної районної лікарні забезпечити сприяння громадській організації в реалізації даного проекту.

 

9 вересня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду із керівниками та працівниками управлінь, відділів райдержадміністрації щодо створення та порядку функціонування ЦНАПу. Головний спеціаліст юридичного відділу апарату райдержадміністрації Ольга Попадюк доповіла про те, що станом на 9 вересня положення про ЦНАП надіслано в Держкомпідприємництво для погодження. Розроблено регламент роботи ЦНАПу. Головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Надія Шимків, начальник відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрація Наталія Курпіта доповіли про проблеми із фінансуванням штатного розпису ЦНАПу. За результатами наради дано доручення керівникам відповідних служб до 25 вересня вирішити організаційні питання та забезпечити відкриття ЦНАПу до 1 жовтня поточного року.

 

9 вересня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: про завершення комплектації шкільної мережі; про підготовку снігозбиральної техніки до роботи у зимовий період; про підготовку довідок на засідання сесії районної ради; про завершення будівництва та відкриття спортивних майданчиків; про підсумки проведення обласного конкурсу-огляду на кращий Народний дім; про проведення повторної нормативно-грошової оцінки земель; про підготовку до проведення спортивних змагань між командами дошкільних закладів міста Золочів "Веселі старти"; про укладення договорів регіонального контракту на поставку зерна.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 23 вересня 2013 року.

 

6 вересня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяв участь у засіданні президії районної ради.

 

Реалізація у районі завдань і доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем району

 

5 вересня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський, заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький ознайомилися з роботою по реконструкції приміщення під створення оздоровчого центру за програмою "Спорт для всіх".

Золочівський Центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" є комунальним підприємством Золочівської міської ради. Площа приміщення складає 232 м. кв., що забезпечить надання фізкультурно-оздоровчих послуг до 60 осіб одночасно. Загальна кошторисна вартість становить 175 тис. грн. Станом серпень місць виконано будівельних робіт на суму 108 553 грн. Приміщення готове на 85% для того, щоб розпочати роботу по оздоровленню та реабілітації, в першу чергу, неповнолітніх з проблемами опорно-рухового апарату.

За результатами прийнято рішення щодо клопотання перед сесією районної ради про передачу фізично-спортивного обладнання, що тимчасово не використовується Золочівською центральною районною лікарнею на баланс МКП "Спорт для всіх".

 

Спортивні новини

 

Сезон 2013 року ракетомоделісти Золочівської станції юних техніків розпочали навесні з перемоги в обласних змаганнях. Спортсмени захищали честь Львівської області у Всеукраїнських змаганнях учнівської молоді з ракетомодельного спорту, які проходили в м. Скадовську Херсонської області і завоювали ІІІ загальнокомандне місце. Чемпіонами стали Вадим Вархів і Вітаій Процик, третє місце здобув Павло Лемко. Паралельно з цими змаганнями проходив Чемпіонат України. Наші юніори представляли Золочівську автомобільну школу ТСО України, де також стали призерами. Перше місце в класі моделей S-6А виборов Віталій Процик, виконавши норматив кандидата в майстри спорту України.

За сприяння голови Золочівської райдержадміністрації Ярослава Окрепкого та завдяки спонсорській допомозі місцевого підприємця спортсмени-ракетомоделісти взяли участь у ХVІІ Міжнародних змаганнях з ракетомодельного спорту на кубок ім. М. Янгеля, які проходили в м. Дніпропетровську. Серед 15 команд, які представили Росію, Білорусь, Литву, Латвію, Казахстан, Україну, наша команда увійшла у п'ятірку кращих. Кандидат у майстри спорту України Вадим Вархів став чемпіоном в класі моделей S-6А.

 

Від влади

 

5 вересня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський, заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький ознайомилися з роботою по реконструкції приміщення під створення оздоровчого центру за програмою "Спорт для всіх".

Золочівський Центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" є комунальним підприємством Золочівської міської ради. Площа приміщення складає 232 м. кв., що забезпечить надання фізкультурно-оздоровчих послуг до 60 осіб одночасно.

Загальна кошторисна вартість становить 175 тис. грн. Станом на серпень місць виконано будівельних робіт на суму 108 553 грн. Приміщення готове на 85% для того, щоб розпочати роботу по оздоровленню та реабілітації, в першу чергу, неповнолітніх з проблемами опорно-рухового апарату.

Прийнято рішення щодо клопотання перед сесією районної ради про передачу фізично-спортивного обладнання, що тимчасово не використовується Золочівською центральною районною лікарнею на баланс МКП "Спорт для всіх".

 

5 вересня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду щодо формування мережі шкіл району. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, начальник управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Божаківський, начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Мудра, начальник юридичного відділу райдержадміністрації Мар'яна Купин.

За підсумками наради дано доручення:

1. І. Божаківському звернутися із клопотанням до Золочівської районної ради щодо розгляду на черговому засіданні сесії питання фінансування установ освіти на заробітну плату.

2. Г. Мудрій спільно із М. Купин провести перевірки наповнюваності класів Золочівських ЗОШ І-ІІІ ст. №№1,2.

 

Реалізація в районі завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем району

 

4 вересня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський, заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький провели нараду з питання оформлення проектно-кошторисної та виконавчої документації з метою завершення капітального ремонту житлових кімнат бібліотеки під соціальне житло дітей-сиріт с. Підлисся Золочівського району. У нараді взяли участь начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Роман Барчук, Білокамінський сільський голова Володимир Важний, підрядник (Орест Мелех).

За результатами наради вирішено 5 вересня представити кошторисну документацію на експертизу, розпочати підготовчі роботи.

 

Заступник голови ОДА Сергій Василенко провів виїзний прийом громадян у Золочівській РДА

 

4 вересня 2013 року заступник голови Львівської облдержадміністрації Сергій Василенко, відповідно до затвердженого графіку, провів особистий виїзний прийом громадян у Золочівській райдержадміністрації. В ході прийому до заступника голови звернулось 7 мешканців Золочівського району.

Основні проблеми, з якими цього дня звертались жителі району, стосувалися стану пасажирських перевезень; виділення земельних ділянок (паїв) репресованим; розподілу коштів обласного екологічного фонду по реалізації проекту облаштування русла річки Млинівки в м. Золочеві; сприяння у розгляді на черговому засіданні сесії Львівської обласної ради питання про внесення змін у рішення обласної ради від 23 грудня 2008 року № 795 "Про передачу до спільної власності територіальної громади Золочівського району незавершеної будівлі акушерсько-гінекологічного корпусу Золочівської центральної районної лікарні".

Прийом відбувся за участю голови Золочівської райдержадміністрації Ярослава Окрепкого, першого заступника голови Золочівської райдержадміністрації Михайла Бучковського.

По всіх піднятих питаннях заявникам надано роз'яснення та доручення керівникам відповідних структурних підрозділів ЛОДА.

 

Робочий візит заступника голови Львівської облдержадміністрації на Золочівщину

 

В рамках робочого візиту заступник голови Львівської ОДА Сергій Василенко ознайомився з ходом підготовки шкіл району до нового навчального року, станом утримання пам'ятників та пам'ятних знаків Тарасу Шевченку.

Сергій Василенко оглянув приміщення центральної котельні м. Золочева (вул. Шашкевича, 28), де завершуються роботи по переводу на тверде паливо в рамках виконання завдань та доручень Президента України щодо забезпечення енергетичної незалежної держави. Перевід котельні на альтернативне джерело опалення надасть можливість уже в новому опалювальному сезоні 2013/2014 років економію до 30% бюджетних коштів, що передбачені на оплату за енергоносії та зменшить споживання природного газу більше як 2 млн. куб. м.

Заступник голови ОДА ознайомився із роботою Вороняцької ЗОШ І-ІІІ ст. та Ясеновецького НВК та висловив подяку педагогічним та батьківським колективам за сумлінну працю та якісну підготовку навчальних закладів до нового навчального року.

На завершення робочої поїздки на Золочівщині, в рамках підготовки до відзначення у 2014 році 200-річчя від Дня народження великого поета, письменника, художника Тараса Шевченка, Сергій Василенко оглянув пам'ятник Великому Кобзареві у м. Золочеві (скульптор Є.Дзиндра, мармурова крихта). Надав рекомендації щодо благоустрою площі, де знаходитися пам'ятка архітектури.

 

Реалізація в районі завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем району

 

Реконструкція ДПЗВ «Сокіл» і Сасівської ЗОШ І-ІІІ ст.

3 вересня 2013 року начальник управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації І.Я. Божаківський, за участю заступника голови райдержадміністрації Р.П. Сухецького здійснили огляд освітніх закладів, які підлягають реорганізації згідно завдань районної цільової Програми розвитку освіти до 2016 року: ДПЗВ «Сокіл» і Сасівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Сьогодні розпочато демонтаж дерев’яних будиночків дитячого позаміського закладу відпочинку «Сокіл».

До кінця поточного року планується освоїти 350 тис. грн., при загальній кошторисній вартості реконструкції ДПЗВ «Сокіл» у 2,5 млн. грн.

Йдуть до завершення ремонтні роботи у Сасівській ЗОШ І-ІІІ ст., на виконання яких освоєно 30 тис. грн. позаб’юджетних коштів, щоб якнайшвидше створити умови для організації роботи дошкільного підрозділу у даній школі, реорганізувавши її в НВК.

 

3 вересня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду щодо реалізації проекту будівництва котеджного містечка в рамках програми "Доступне житло".

У нараді взяли участь головний архітектор району Роман Барчук, землевпорядник Золочівської міської ради Петро Шумляк, начальник відділу Держземагентства у Золочівському районі Ігор Погребняк, представник проекту Ярослав Токар.

За підсумками наради вирішено:

1. Проект землеустрою розробити відповідно до детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для реконструкції будівель контори, телятника, свинарника під будівництво котеджного містечка на вул. Лесі Українки, 37 у м. Золочеві.

2. На проектах відобразити межі земельних ділянок, межу м. Золочева з Струтинською сільською радою, червоні лінії проектних вулиць.

3. Золочівській міській раді та Бортніковій М.В. знайти компроміс з власником земельної ділянки гр. Турчином щодо погодження межі.

 

Від влади

 

3 вересня 2013 року в сесійному залі районної ради відбулася нарада з головами місцевих та орендарями водних об'єктів(ставків) з питань роз'яснень Закону України "Про аквакультуру".

Нараду провів заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник. У нараді взяли участь заступник начальника Львівоблводгоспу Крута Н.С. та головний рибний інспектор Львіврибохорони Руль Р.В.

 

3 вересня 2013 року завершилося заслуховування фахівців із соціальної роботи ЗРЦСССДМ з метою оцінки ефективності роботи, що проводив заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький. За результатами заслуховування визначено відносний рейтинг ефективності роботи соціальних працівників на території району, про що буде надана інформація на підсумковій нараді.

 

2 вересня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський ознайомився з ходом виконання робіт з реконструкції Глинянської районної лікарні в рамках реалізації проекту Європейського Союзу.

Станом на 2 вересня замінено вікна у дитячому відділенні лікарні та тривають роботи із заміни покрівлі головного корпусу лікарні.

Директор Золочівського МЖКП "Перспектива" Богдан Тимків доповів про те, що до 10 вересня планується завершити роботи по заміні покрівлі головного корпусу та розпочати роботи по заміні покрівлі дитячого відділення лікарні.

Глинянський міський голова Ігор Шульга порушив проблемне питання щодо забезпечення співфінансування проекту за рахунок коштів місцевого бюджету у зв'язку з не проходженням їх через казначейство.

За результатами наради дано конкретні доручення та визначено план заходів щодо реалізації проекту.

 

2 вересня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: про наповнення бюджетів; про працевлаштування безробітних, залучення до громадських робіт; про стан реалізації проектів місцевого розвитку територій; про хід реалізації програми по створенні сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів; про погодження документації будівництва котеджного містечка в рамках програми "Доступне житло".

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 9 вересня 2013 року.

 

День Знань на Золочівщині

 

Завершилися сонячні і теплі літні канікули, подорослішали діти, відпочили працівники освіти, оновилися освітянські заклади. Всенародне свято першого вересня гостинно відкрило двері загальноосвітніх навчальних закладів Золочівщини у Країну знань, науки, мудрості й добра.

1 вересня для кожного вчителя - перша ластівка того, що наступного дня починається справжня копітка, відповідальна й насичена різноманітними емоціями праця. Перший дзвоник пролунав для 704 першокласників та 6048 учнів 2-11-их класів навчальних закладів освіти району.

 

1 вересня 2013 року у Шпиколосах подвійне свято. У шкільну родину прийняли не тільки першокласників, а також дошкільнят. У цей день Шпиколоська ЗОШ І-ІІІ ступенів відкрила нову сторінку свого літопису, отримавши звання навчально-виховного комплексу.

На святі були присутні почесні гості: голова Золочівської районної державної адміністрації Ярослав Окрепкий, начальник управління з питань освіти, молоді та спорту Іван Божаківський, місцевий парох отець Микола Місюк, голова сільської ради села Шпиколоси Василь Дацко.

Після благословення пароха о. Місюка линули вітальні слова з уст голови Золочівської районної державної адміністрації Ярослава Окрепкого, начальника управління з питань освіти, молоді та спорту Івана Божаківського, отця Миколи Місюка, голови сільської ради села Шпиколоси Василя Дацка, директора школи Анатолія Галяна та інших.

Надзвичайно цікаво виступали маленькі першокласники. Мелодійно звучали пісні у виконанні старшокласників Муц З. В. та Богуш Ю.М. та читались вірші Гайдар І.Я.

Кульмінаційним моментом стало перерізування символічної стрічки почесними гостями та вручення ними цінних подарунків, а місцевим священиком - освячення приміщення дитячого садочка.

На урочистих лінійках у школах району взяли участь священики усіх конфесій, заступники голови райдержадміінстрації та керівники управлінь та відділів, голови міських, селищних та сільських рад, які привітали освітян, учнів і батьків із початком нового навчального року та висловили щиру вдячність за творчу, самовіддану працю і безкорисливе добро, які повсякчас працівники освіти дарують дітям.

 

Свято Першого дзвоника у Вороняцькій ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Свято Першого дзвоника у Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. М. Шашкевича

 

Від влади

 

30 серпня 2013 року у с. Туркотин Підгайчиківської сільської ради відбулося відкриття логістично-складського офісу ТзОВ «Форель». В урочистостях взяли участь голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський, заступник голови Золочісвької райдержадміністрації Ігор Нижник, голова Підгайчиківської сільської ради Марія Яремчук, представник компанії «Аква Аллер», громадськість.

Високоповажні гості привітали директора підприємства Галину Цимбалу із початком роботи такого потужного об’єкта інфраструктури аграрного ринку району, який буде займатися не тільки реалізацією корму для риб, а й науковим супроводом вирощування аквакультур.

Символічну стрічку урочисто перерізали керівники районної влади та представник фірми «Аква Аллер». Місцевий священик освятив приміщення та поблагословив усіх присутніх на плідну працю.

 

Відзначення Дня підприємця

 

Щорічно в першу неділю вересня в Україні прийнято відзначати День підприємця. Це професійне свято в нашій державі було засноване в 1998 році наказом Президента України № 1110/98. Свято Дня підприємця було встановлене задля того, аби показати важливу роль цього сектора економіки в розвитку нового економічного устрою і формуванні громадянського суспільства та демократії в нашій країні.

30 серпня 2013 року в залі засідань районної ради відбулися святкові заходи з нагоди відзначення цього професійного свята. Перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський привітав присутніх підприємців з їх професійним святом, а також вручив кращим з кращих Почесні грамоти, квіти та подарунки.

Михайло Бучковський подякував підприємцям за їх плідну, відповідальну працю і вагомий внесок у соціальний та економічний розвиток Золочівського району. Заходи завершилися святковим концертом.

 

Від влади

 

30 серпня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів особистий прийом громадян. Для вирішення своїх проблем до голови райдержадміністрації звернулись 6 мешканців району. Звернення, що розглядалися на особистому прийомі, стосувалися житлового питання, вирішення проблеми з водопостачанням, щодо працевлаштування, ремонту доріг та ін. Ярослав Окрепкий дав конкретні доручення керівникам структурних підрозділів щодо розгляду порушених у зверненнях питань згідно з вимогами чинного законодавства України.

 

30 серпня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у засіданні громадської ради при райдержадміністрації.

На засіданні розглядалися питання:

1.Про організацію оздоровлення дітей Золочівського району.

2. Аналіз ефективності роботи позашкільних гуртків.

3. Висвітлення порядку реєстраційних прав на нерухоме майно та земельні ділянки.

4. Стан виконання виплат малозабезпеченим громадянам та при народженні дитини.

По піднятих питаннях прийнято відповідні рішення.

 

29-30 серпня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів заслуховування фахівців із соціальної роботи ЗРЦСССДМ з метою оцінки ефективності їхньої роботи.

 

29 серпня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник провів нараду з власниками викупленого майна по господарському дворі с. Хмелева щодо погодження детального плану території. За підсумками наради прийнято рішення внести зміни в проект детального плану території господарського двору на етапі планування, погодити межі землекористування для обслуговування викупленого власниками майна, забезпечити співфінансування виготовлення техдокументації.

 

29 серпня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із начальником управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іваном Божаківським щодо участі керівників органів державної влади у Дні Знань в загальноосвітніх закладах району.

 

На Золочівщині завершено жнива

 

На Золочівщині завершились жнива. По всіх категоріях господарств зібрано ярі та озимі зернові. Ранніх зернових скошено та обмолочено на загальній площі 14932 га. Намолочено 54000 тонн збіжжя при середній урожайності 38 ц/га. Найвища урожайність озимих зернових у господарствах: ФГ "П. М. Кухарський" (57,5 ц/га), ТзОВ "Райз-Захід" (52,8 ц/га), ПА "Дзвони" – 50,7 ц/га.

На даний час господарствами району проводяться роботи по підготовці ґрунту під посів озимого ріпаку. Уже посіяно 1445 га.

 

В рамках реалізації у районі завдань Президента України щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року

 

27 серпня 2013 року відбулася зустріч голови Золочівської райдержадміністрації Ярослава Окрепкого із новопризначеними директорами Поморянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Скварявської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ремезівцівського НВК та Струтинської ЗОШ І-ІІ ступенів.

На зустрічі були присутні заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький та начальник управління з питань освіти, молоді та спорту Іван Божаківський.

Новопризначений директор Поморянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ігор Кравець попередньо працював вчителем історії цієї ж школи. Новопризначений директор Ремезівцівського НВК Галина Кіт працювала на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи цього ж навчального закладу. Новопризначений директор Скварявської ЗОШ І-ІІІ ступенів Леся Костів викладала у цій школі математику з 2001 року. Новопризначений директор Струтинської ЗОШ І-ІІ ступенів Любов Стельмах працювала в даній школі на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи з 2008 року.

Відбулася конструктивна розмова, в ході якої були вирішені питання щодо розвитку шкіл, організації навчально-виховного процесу, вирішено ряд господарських питань.

 

Модернізація освіти та належна підготовка до нового навчального року – одне із завдань Президента України

 

В рамках реалізації у районі завдань Президента України щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року 27 серпня 2013 року проведено серпневу педагогічну конференцію педагогічних працівників на тему «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у 2012-2013 н.р. і завдання на 2013-2014 н.р.».

У роботі конференції взяли участь голова Золочівської районної державної адміністрації Ярослав Окрепкий, заступник голови Золочівської районної ради Андрій Леськів, помічник-консультант народного депутата України Василь Фенчак, заступник керівника апарату Золочівської районної державної адміністрації Галина Семчишин, отець – декан Української автокефальної Православної церкви Василь Саган, отець – декан Золочівського деканату Української Греко-католицької церкви Михайло Сумановський.

З доповіддю виступив начальник управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Божаківський. В обговоренні доповіді взяли участь: директор Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 імені Маркіяна Шашкевича Володимир Кравчук «Про підготовку педагогічних працівників до роботи з обдарованими учнями», заступник директора Золочівського НВК «Школа радості» Ганна Михайлишин «Про науково-методичне забезпечення підготовки вчителів до роботи з обдарованими учнями», учитель історії Плугівської ЗОШ І-ІІІ ст., переможець районного конкурсу «Молоді таланти освіти – 2013» Гриник Зоряна «Участь у школі молодого вчителя – шлях до професійного самовдосконалення», методист дошкільного навчального закладу №4 м.Золочева Величко Марія «Про виявлення творчого потенціалу у дітей дошкільного віку».

Під час конференції вручено грамоти керівникам загальноосвітніх навчальних закладів за якісну підготовку шкіл до початку нового навчального року та педагогічним працівникам за підсумками атестації 2012-2013 н.р.

Цьогоріч Золочівська освіта поповнилася 27 молодими спеціалістами, яким вручено трудові книжки.

У рамках освітянського заходу організовано педагогічну виставку творчих доробок з досвіду роботи педагогічних працівників Золочівщини, новинок методичної літератури, робіт учнівської талановитої молоді, яка навчається у позашкільних навчальних закладах – Станції юних техніків та Центрі дитячої і юнацької творчості школярів. Новинки методичної педагогічної літератури презентувало Харківське видавництво «Основа».

 

Від влади

 

27 серпня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів гарячу телефонну лінію. Зателефонував один житель району щодо ремонту димохідного каналу приватного будинку. По піднятому питанні дано роз'яснення.

 

27 серпня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади.

На нараді розглядались питання: наповнення бюджетів; реалізації пілотного проекту для лікування осіб з гіпертонічною хворобою; підготовки до нового навчального року; проведення зустрічі із новопризначеними педагогами та директорами навчальних закладів району; організації проведення Дня підприємця; діяльності кафе "Закуток"; проведення аукціонів водних об'єктів.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 2 вересня 2013 року.

 

До Дня Незалежності України очистили пам’ятник Тарасу Шевченку у м. Золочеві

 

З нагоди 22-ї річниці Незалежності України та в рамках підготовки до відзначення 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка 27 серпня 2013 року волонтери впорядкували та помили пам'ятник Великому Кобзарю у м. Золочеві. Акція проводиться за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та спільно із Львівською філією ПрАТ «Київстар».

Щира подяка керівництву Золочівського РЕМу та МКП "Золочівводоканал" за виділену спецтехніку.

 

До Дня незалежності України відбулося сходження на гору Маківка

 

25 серпня 2013 року в рамках відзначення 22-ї річниці проголошення Незалежності України, відбувся обласний спортивний захід з оздоровчого туризму – сходження на гору Маківка (958 м) за програмою ХХІІ спортивних ігор Львівщини та VІ обласних ігор ветеранів спорту, присвячених Року Івана Боберського. Захід організовано управлінням молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівським обласним центром фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” за підтримки управління з питань освіти, молоді та спорту Сколівської райдержадміністрації.

У сходженні взяла участь і команда Золочівського району у складі 20 осіб. Урочиста церемонія з підняттям Державного Прапора України відбулась о 14.30 год. на горі Маківка, біля Пантеону загиблих Українських січових стрільців у першій світовій війні.

 

Від влади

 

24 серпня 2013 року у місці Золочеві за сприяння Золочівської райдержадміністрації відбувся міжобласний турнір з футболу серед ветеранів, присвячений пам'яті тренера ФК «Сокіл» Михайла Завальнюка. У турнірі брали участь команди з Кременця, Рогатина, Зборова та Золочева.

Переможцем стала команда ветеранів з Рогатина, яка в серії післяматчевих пенальті перемогла команду ветеранів Золочева з рахунком 5-4. Командам-учасникам були вручені кубки, кращим гравцям – пам'ятні призи. Гравцям команди переможця вручені грамоти та медалі.

 

Святкування Дня Незалежності на Золочівщині

 

24 серпня 2013 року святкування 22-ї річниці Незалежності України розпочалися із Богослужінь в храмах міст та сіл району. У місті Золочеві на площі Незалежності відбулася урочиста академія та святковий концерт, у якому взяли участь керівництво району, ветерани національно-визвольних змагань, військовослужбовці, представники політичних партій, громадських організацій, громадськість району.

Із привітальним словом до присутніх звернувся голова Золочівської районної державної адміністрації Ярослав Окрепкий, зазначивши про здобутки держави, району на шляху до відзначення 22-ї річниці Незалежності України та вручив грамоти мешканцям району, які своєю працею внесли вагомий вклад у розвиток України та Золочівщини за роки незалежності України.

До підніжжя пам'ятників В. Чорноволу, Т. Шевченку, М. Шашкевичу, Борцям за волю України покладено живі квіти та вінки вдячності.

З нагоди Дня Незалежності України в м. Золочеві відбувся міжобласний турнір з футболу присвячений пам'яті тренера футбольної команди "Сокіл" Михайла Ярославовича Завальнюка.

Також в рамках святкування Дня незалежності України відбувся конкурс на найдовшу косу "А коса у дівчини-райдуга", у якому взяли участь 22 довгокосих красунь, які були нагороджені Подякою за «Збереження давніх українських традицій, що коса – жіноча краса, за естетичну насолоду, любов до прекрасного, за уміння і терпеливість, плекати цей надзвичайний дар природи, що підкреслює вишуканість та дівочу чарівність та за участь у конкурсі «А коса у дівчини-райдуга» в рамках святкування 22 річниці незалежності України». Це Волянюк Марія, Вільчинська Анастасія, Булка Юлія, Шимків Надія, Колобовнікова Вероніка, Фесюк Анастасія, Федина Юлія, Фалковська Ярина, Умарова Юля, Стадник Вікторія, Пинда Ярина, Луцишин Олеся, Луцишин Марія,  Костів Юлія, Казьмір Віта, Ірза Діана, Гаврилів Вікторія, Гематудінова Вікторія, Горгота Леся.

Подякою та дипломом за зайняте 3 місце з довжиною волосся 93 см здобула Гаврилів Оксана.

Подякою та дипломом за зайняте 2 місце з довжиною волосся 96 см - Костів Уляна.

Подякою та дипломом за зайняте 1 місце з довжиною волосся 103 см - Болюбаш Людмила.

Усі учасниці отримали в подарунок косметику для волосся від спонсорів.

 

ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

 

23 серпня 2013 року в місті Золочеві на Вічевій площі відбулися заходи з нагоди Дня Державного Прапора України. В урочистій церемонії підняття Державного Прапора України взяли участь голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський, заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, голова Золочівської районної рада Володимир Недзельський, Золочівський міський голова Ігор Гриньків, військовослужбовці, представники політичних партій і громадських організацій, громадськість. Із вітальним словом виступили Ярослав Окрепкий, Володимир Недзельський.

Також, Ярослав Окрепкий вручив паспорти громадян України 2 жителям району, яким виповнилося 24 серпня 2013 року 16 років.

Під час урочистостей відбувся святковий концерт за участю соліста районного Народного дому, начальника відділу культури та туризму РДА Миколи Решітника, учасниці художньої самодіяльності НД с. Бужок Ірини Драпчак, учасниці художньої самодіяльності НД с. Ясенівці Віталії Рептак, Народної хорової капели РНД "Опілля", керівник Михайло Болюбаш, танцювального колективу "Первоцвіт" районного Народного дому, керівник Юрій Сидорович. Свято продовжилося урочистим дефіле оркестру військової частини 3007 м. Золочева під керуванням майора Богдана Ружицького.

Ведучою свята була заступник керівника апарату райдержадміністрації Галина Семчишин.

Урочисте підняття Державного Прапора України відбувалось і в інших населених пунктах Золочівщини.

 

Від влади

 

23 серпня 2013 року відбулося засідання Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації. Голова громадської ради Львівської облдержадміністрації Зеновій Бермес серед комплексу актуальних проблем обласної громади виніс на обговорення досвід Золочівської районної державної адміністрації та районної ради щодо реалізації районної програми розвитку сільськогосподарської обслуговуючої кооперації у молочному скотарстві.

З доповідями з цього питання виступили заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник, голова фермерського господарства Андрій Спільник та представник Інституту сільського господарства Карпатського регіону їни Віктор Горбанюк. На думку Зеновія Бермеса і інших учасників кооперація бачиться як інструмент відродження ініціатив сільських громад на шляху до громадянського суспільства.

 

В рамках реалізації в районі завдань і доручень Президента України щодо забезпечення продовольчої незалежності заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник 22 серпня 2013 року  провів нараду щодо виконання заходів Програми «Розвиток молочного скотарства на основі кооперації особистих господарств населення на період до 2020 року». У нараді взяли участь заступник начальника управління, начальник відділу організації виробництва та маркетингу сільськогосподарської продукції управління агропромислового розвитку Зеновій Леськів, начальник управління ветеринарної медицини у Золочівському районі Степан Козак, головний спеціаліст відділу організації виробництва та маркетингу сільськогосподарської продукції управління агропромислового розвитку Леся Олексів, провідний спеціаліст ТзОВ ЛНВЦ «Західплемресурси» Мирослава Бандурка, агент з забезпечення процесу ідентифікації і реєстрації тварин у Золочівському районі Петро Крокіс, Білокамінський сільський голова Володимир Важний, секретар Руда-Колтівської сільської ради Олександра Коломойцева.

Ігор Нижник доповів, що дана програма передбачає підтримку розвитку малих сімейних ферм на основі кооперації особистих господарств населення і, що на даний час в районі створюються 2 сімейні ферми, а саме: домогосподарство Олексевич Параскевії Михайлівни, яка проживає у с. Хмелева (Руда – Колтівська сільська рада) та Свідерський Юрій Степанович, с. Бужок (Білокамінська сільська рада). На ці домогосподарства подано клопотання у департамент агропромислового розвитку ОДА про включення їх у обласну програму підтримки сімейних ферм.

Крім того, виступили начальник управління ветеринарної медицини Степан Козак, який доповів, що спеціалістами його управління обстежено у домогосподарствах населення корови на предмет їх продуктивності, головний спеціаліст відділу організації виробництва та маркетингу сільськогосподарської продукції управління агропромислового розвитку Леся Олексів, яка повідомила, що поголів’я корів у районі на 90% проідентифіковане та зареєстроване в агентстві з ідентифікації та реєстрації тварин та провідний спеціаліст ТзОВ ЛНВЦ «Західплемресурси» Мирослава Бандурка, яка висвітила питання відтворення продуктивного поголів’я корів.

За підсумками наради вирішили:

1. Степану Козаку для створення інформаційно-автоматизованого банку даних завершити обстеження поголів’я корів.

2. Зеновію Леськіву відновити кільцевий метод штучного осіменіння корів та телиць в господарствах населення району.

3. Мирославі Бандурці для процесу відтворення продуктивного поголів’я забезпечити штучне осіменіння корів, продуктивність яких 5000кг молока за лактацію та створити повний реєстр процесу відтворення продуктивного поголів’я корів.

4. Петру Крокісу забезпечити ідентифікацію народженого молодняка (теличок) для створення подальшої бази даних високопродуктивного поголів’я.

5. Володимиру Важному, Олександрі Коломойцевій сприяти у становленні сімейних ферм на їх території.

 

Енергетична ємність ринку агропромислового комплексу Золочівського району

Річна енергетична ємність агропромислового комплексу району становить 511,6тис МДж.

Для покриття енергоресурсів на рік по агропромисловому комплексу необхідно 93 тис. тонн зерна. Вирощування енергетичних культур складає 395,2 тис. МДж, що відповідає 71,9 тис. тонн зерна.

Поповнювальні джерела енергії за даної схеми вирощування енерговмісних культур еквівалентні 71,9 тис. тонн зерна, або 77,2% від потреби району.

 

В рамках реалізації в районі завдань і доручень Президента України щодо забезпечення енергетичної незалежності державии  перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський 22 серпня 2013 року провів нараду з представниками бюджетних установ району та газового управління з питань підготовки актів та паспортів готовності об'єктів до опалювального сезону, запровадження енергозберігаючих технологій в бюджетних установах району. Представники соціально-культурної сфери доповіли про 100% актів та паспортів готовності об'єктів та відомчих котелень в осінньо-зимовий період.

На нараді розглянуто хід реалізації енергозберігаючих проектів по ФАПу с. Колтів, Глинянській районній лікарні, Гологірському НВК, Скварявській та Великовільшанецькій ЗОШ І-ІІІ ст.

 

22 серпня 2013 року голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий провів засідання колегії райдержадміністрації. На порядок денний винесені питання:

1. Про виконання у I півріччі 2013 року Програми соціально-економічного та культурного розвитку Золочівського району на 2013 рік.

2. Про внесення змін до районного бюджету Золочівського району на 2013 рік.

3. Про результати роботи оперативно-службової діяльності Золочівського РВ ГУ МВСУ у Львівській області за 7 місяців 2013 року.

4. Про підготовку до нового 2013-2014 навчального року.

5. Про запровадження інклюзивного навчання для дітей з особливими освітніми потребами у навчальних закладах району.

6. Про проект Програми розвитку освіти Золочівщини на 2013 – 2016 роки.

7. Про проект Програми запобігання та протидії корупції у Золочівському районі на 2013 – 2015 роки.

За підсумками засідання прийнято відповідні рішення та дано доручення керівникам управлінь, відділів оловам місцевих рад району.

 

21 серпня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський в рамках реалізації в районі завдань і доручень Президента України щодо забезпечення енергетичної незалежності держави ознайомився з ходом реконструкції по переводу котелень відділень ЦРЛ с. Білий Камінь та Білокамінського НВК на тверде паливо. Представник ТзОВ "Золочівенергоресурс" Володимир Москва, проінформував про те, що роботи по підготовці котелень та переводу їх на тверде паливо виконуються відповідно до встановлено графіку.

Крім цього, підприємством виготовлено необхідну технічну документацію, підготовлено договори оренди приміщень та подано їх на затвердження сесіями Білокамінської сільської ради та Золочівської районної ради.

 

Круглий стіл ”Нові соціальні ініціативи Президента, спрямовані на захист дітей та розвиток майбутнього держави”

 

21 серпня 2013 року під головуванням голови райдержадміністрації Ярослава Окрепкого, за участю заступника голови райдержадміністрації Романа Сухецького та громадськості району відбувся круглий стіл ”Нові соціальні ініціативи Президента, спрямовані на захист дітей та розвиток майбутнього держави”.

В порядок денний заходу були включені питання:

1. Створення належних матеріальних умов для тих, хто зараз ростить дитину.

2. Піклування про дітей, які мають проблеми із здоров’ям. Особлива увага дітям з особливими потребами.

3. Всебічний розвиток кожної дитини. Гармонійне виховання - фізична культура і спорт.

4. Дитячі проблеми: скривджені діти та запобігання трагічним наслідкам.

 

21 серпня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів нараду із фахівцями соціальної роботи ЗРЦСССДМ щодо заслуховування звітів з метою визначення ефективності роботи соціального працівника на відповідній території.

 

Хід проведення жнив у районі

 

Посівна площа по всіх категоріях господарств у 2013 році становить 45491 га (113,4% до минулого року), в т.ч. по сільськогосподарських підприємствах – 33984 га (113,0% до минулого року).

Всього до збирання зернових та ріпаку становить – 36949га, в т.ч. по сільськогосподарських підприємствах – 32464 га. Площа до збирання зернових становить – 14932 га, в т.ч. у сільськогосподарських підприємствах – 10725 га. Площа до збирання ріпаку 8483 га, в тому числі озимого ріпаку – 8366 га, ярого ріпаку – 117 га. Площа до збирання пізніх зернових (кукурудза, гречка, соя, соняшник) становить – 14310 га, у тому числі у сільськогосподарських підприємствах – 13707 га.

Станом на 21 серпня 2013 року у районі скошено і обмолочено 14486 га ранніх зернових культур (97%), урожайність – 37,2 ц/га, в т.ч. у сільськогосподарських підприємствах – 10279 га (95,8%), урожайність – 36,4 ц/га. Озимого та ярого ріпаку скошено - 8468 га (100%), урожайність 22,4 ц/га.

Очікуване валове виробництво сільськогосподарських культур у 2013 році по всіх категоріях господарств становитиме 110,8 тис. тонн, в тому числі сільськогосподарських підприємствах 93,0 тис. тонн. На даний час всіма категоріями господарств зібрано зернових (без кукурудзи) 53,8 тис. тонн (48,6%).

Під посів озимих культур під урожай 2014 року всіма категоріями господарств підготовлено 8574 га (44,2%), в тому числі під озимі зернові 5588 га (40,2%) та озимий ріпак 2986 га (54,1%).

Всіма категоріями господарств посіяно 800 га озимого ріпаку.

 

21 серпня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяв участь у нараді з питань реалізації програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на території Львівської області під головуванням першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Богдана Матолича.

За підсумками засідання затверджено та рекомендовано до фінансування проект Золочівського району по реконструкції будинку під соціальне житло дітей-сиріт с. Підлисся.

 

20 серпня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник провів гарячу телефонну лінію. До Ігоря Нижника звернулися в телефонному режимі 2 жителі району, яким він дав роз’яснення з наступних питань: щодо експертної оцінки нерухомого майна, щодо проблематики укладення договорів оренди на земельні паї.

 

В рамках реалізації у районі завдань і доручень Президента України щодо забезпечення енергетичної незалежності держави

 

20 серпня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів виїзну нараду щодо реконструкції котельні по вул. Шашкевича, 28 м. Золочів. У нараді взяли участь перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський, директор ТзОВ "Золочівенергоресурс" Михайло Драч, засновник ТзОВ "Енергоінвест" Андрій Омельчук, головний інженер МКП "Золочівтеплоенерго" Володимир Москва. Керівники теплопостачальних підприємств району прозвітували голові райдержадміністрації про хід робіт щодо переводу котельні на тверде паливо, завершення робіт по монтажу котлів на тверде паливо. На даний час підприємством проводиться випробування щодо підтримки тиску води у системі.

За результатами наради дано доручення керівникам теплопостачальних підприємств до 12 вересня завершити пусконалагоджувальні роботи котлів на тверде паливо та резервних газових котлів; привести у належний стан приміщення котелень.

 

Управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі повідомляє, що 18 серпня 2013 року взято участь в районній конференції Золочівської організації ветеранів України. Представником управління всіх присутніх було ознайомлено із основними функціями діяльності управління, а також надано роз’яснення щодо змін у пенсійному законодавстві, які відбувались впродовж 8 місяців 2013 року.

 

Від влади

 

19 серпня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: наповнення бюджетів; хід жнив у районі; пільгове перевезення; моніторинг роботи фахівців соціальної роботи РЦСССДМ; впорядкування території та миття пам'ятників до Дня незалежності України; про підготовку та проведення заходів до Дня Прапора та 22-ї річниці незалежності України.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 27 серпня 2013 року.

 

19 серпня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджетів усіх рівнів; забезпечення охорони громадського порядку та забезпечення безпеки дорожнього руху під час проведення заходів до Дня Державного Прапора та Дня незалежності України; підготовки довідки про роботу РВ ГУ МВС України у Львівській області на засідання колегії райдержадміінстарції та інші.

Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень.

 

17 серпня 2013 року заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Романів за дорученням голови облдержадміністрації відвідала Золочівський позаміський табір відпочинку "Сокіл", де ознайомилася із проектно-кошторисною документацією по реконструкції табору із можливістю після реконструкції круглорічного оздоровлення дітей в таборі.

 

16 серпня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний виносилось 15 питань: 3 питання – про доцільність позбавлення батьківських прав відносно малолітніх дітей; 1 – звіт про проведення соціального супроводу сім'ї, що потрапила у складні життєві обставини в якій виховується малолітня дитина; 1 – про визначення способів участі у вихованні дітей, одного з батьків, котрий проживає окремо; 1– аналіз утримання, виховання та медичного догляду за дитиною, яка перебуває під опікою; 2 - про влаштування дітей зі статусом дитини-сироти та дитини-позбавленої батьківського піклування; 5 – про надання згоди на відчуження майна право користування яким належить дітям; 2 – про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також дітей, що опинились в складних життєвих обставинах.

По усіх питаннях прийнято відповідні рішення.

 

16 серпня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з питань підготовки до опалювального сезону 2013/14 років. Керівники відповідних служб доповіли про кількість підписаних актів та паспортів готовності житлових будинків та об'єктів соціально-культурної сфери до роботи в осінньо-зимовий період.

За підсумками засідання дано відповідні доручення керівникам окремих служб району.

 

16 серпня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з питання завершення ремонту будинку під соціальне житло дітей-сиріт с. Підлисся. За результатами наради накреслено план заходів з конкретними термінами виконання та здачі в експлуатації будинку до кінця поточного року.

 

Підготовка загальноосвітніх навчальних закладів району

до початку 2013-2014 навчального року

 

Відповідно до наказу управління з питань освіти, молоді та спорту Золочівської райдержадміністрації № 191 від 18 липня 2013 року «Про проведення огляду готовності загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів району до роботи в 2013-2014н.р.» проведено перевірку загальноосвітніх навчальних закладів району комісією у складі працівників райдержадміністрації, районної ради, управління з питань освіти, ДЗ "Золочівська районна санітарно-епідеміолочна станція" МОЗ України.

За висновками комісій по огляду загальноосвітніх навчальних закладів району та поданих документів дирекціями ЗНЗ виявлено, що у всіх закладах освіти проведено поточні ремонти навчальних кабінетів, шкільних коридорів, їдалень, роздаткових пунктів, кухонь, котелень. Проведено огляд спортивних споруд і спортивних майданчиків, тепломережі шкіл та обстеження мережі водопостачання і водовідведення, забезпечення пожежної безпеки.

У кожному навчальному закладі наявні протоколи про навчання і перевірку знань працівників з безпеки життєдіяльності, журнали реєстрації інструктажів з охорони праці, журнали реєстрації інструктажів з безпеки життєдіяльності, інструкції з безпеки у кабінетах, що свідчить про забезпечення керівниками ЗНЗ безпеки життєдіяльності учасників навчально - виховного процесу. Усі школи району у 2012-2013 н.р. поповнили бібліотечний фонд художньою, методичною та довідковою літературою, тобто забезпечені підручниками відповідно до нових програм на 98%.

Отже, підводячи підсумки роботи комісій по огляду готовності загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів району до роботи в 2013-2014 н.р. слід зазначити, що усі навчальні заклади Золочівщини готові розпочати навчання у відремонтованих, чистих шкільних приміщеннях, наповнених літнім теплом.

 

15 серпня 2013 року відбулася нарада-семінар з головами місцевих рад району. На нараді-семінарі обговорювалися питання:

1. Про сприяння зайнятості сільського населення.

2. Про взаємодію державної виконавчої служби та органів місцевого самоврядування.

3. Про систему організації військового обліку військовозобов'язаних запасу і призовників за результатами проведення організаційних заходів у військових комісаріатах Львівської області у 2013 році.

4. Про роботу мобільного соціального офісу.

5. Про прийняття в експлуатацію житлових будинків садибного типу.

6. Про зміни у земельному законодавстві.

 

Від влади

 

15 серпня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський, заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький взяли участь у селекторній нараді під головуванням Віце-прем'єр-міністра України О. Ю. Вілкула з питань:

1. Про підготовку підприємств, установ, організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2013/14 року.

2. Про виконання соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення доступу кожній дитині до дошкільної освіти.

3. Про підготовку дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів до нового навчального року.

 

В рамках виконання завдань Президента України

 

В рамках виконання завдань Президента України в частині вирішення проблемних питань району та з метою ознайомлення з ходом будівництва лінії сортування сміття 14 серпня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий зустрівся із керівником ТзОВ "Еко Баланс Золочів" Богданом Бундзом.

За інформацією директора підприємства укладено 6100 договорів з населенням приватного сектору на вивіз сміття та 90% - з юридичними особами. У своїй роботі завод має два спеціалізованих автомобілів для вивозу сміття. У вересні планується закупка ще одного автомобіля, що дасть охопити вивезенням сміття з найближчих навколишніх сіл. Лінію по сортуванні сміття планується запустити до кінця цього року. Додатково буде створено 15 робочих місць. На даний час на підприємстві працює 15 осіб.

Цього дня, голова райдержадміністрації побував з робочим візитом у Сасівській школі, де проводяться роботи по реконструкції приміщення під створення навчально-виховного комплексу.

 

Про хід жнив на Золочівщині

 

Станом на 14 серпня 2013 року всіма категоріями господарств скошено ранніх зернових 13774 га (95,2%), намолочено 52293 тонн при середній урожайності 38 ц/га. Найвищої урожайності зернових культур досягли ФГ «П. М. Кухарський» (70 ц/га), ФГ «Спільника А.В.» (50 ц/га), ТзОВ «Райз - Захід» (54,6 ц/га), ПП «Західний Буг» (45 ц/га). На даний час господарствами району проводяться роботи по підготовці ґрунту під посів озимого ріпаку (2186 га, що становить 39,6% до прогнозу) та озимих зернових культур (3853 га, що становить 33,8% до прогнозу). Найвищі темпи по підготовці ґрунту в ТзОВ «Райз - Захід» (57,6%), ФГ «Ольвія» (50,5%) ПП «Західний Буг» (39,1%), ПА «Урожай» (28%).

 

Від влади

 

14 серпня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання комісії з питань ТЕБ та НС. На засіданні розглядалося питання щодо харчового отруєння на об'єкті харчування кафе "Закуток" по вул. Вокзальна, 28 у м. Золочеві. Заступник головного лікаря Золочівської ЦРЛ Антон Луговий, головний спеціаліст Золочівського міжрайонного управління ГУ Держсанепідслужби у Львівській області Леся Кучер, начальник Золочівського РВ ГУ МВС України у Львівській області Богдан Лазорчик доповіли членам комісії про ситуацію щодо харчового отруєння станом на сьогодні. За підсумками засідання прийнято рішення визнати ситуацію, пов'язану з харчовим отруєнням, як таку, що потребує негайного реагування. Зобов'язано керівників відповідних служб району вжити всіх необхідних заходів щодо ліквідації наслідків харчового отруєння.

Дано доручення відповідним контролюючим органам провести позапланові перевірки закладів громадського харчування, які працюють без експлуатаційних дозволів.

 

13 серпня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів нараду щодо здійснення об'їзду шкіл по перевірці готовності навчальних закладів до початку нового навчального року. На нараді сформовано графік проведення перевірок та затверджено персональний склад робочих груп за участю керівництва райдержадміністрації, районної ради представників управління з питань освіти, молоді та спорту,Золочівського міжрайонного управління ГУ Держсанепідемслужби у Львівській області.

 

13 серпня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із представниками ТзОВ "Челендж" та ТзОВ "Агрокультура" по врегулюванню земельних відносин щодо використання паїв громадян на території Жуківської сільської ради. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник, начальник відділу Держземагенства у Золочівському районі Ігор Погребняк.

Було запропоновано знайти компромісний варіант по даній проблематиці в найкоротший термін, оскільки розпочався новий сільськогосподарський рік. Крім цього, було розглянуто питання щодо виконання зобов'язань ТзОВ "Челендж" по розвитку молочного скотарства.

 

13 серпня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів засідання оргкомітету з нагоди з підготовки та відзначення Дня прапора та 22-ї річниці незалежності України. На засіданні оргкомітету обговорено організаційні питання, затверджено план заходів.

 

Програма відзначення Дня Державного Прапора України та 22-ї річниці Незалежності України

 

23.08.2013 року

10.00 год. - церемонія урочистого підняття Державного Прапора України на Вічевій площі у місті Золочеві (біля пам'ятника М.Шашкевичу)

24.08.2013 року

15.00 год. – початок святкового концерту за участю аматорських колективів Золочівщини

16.00 год. – офіційне відкриття заходів, привітання влади

16.30 год. – продовження святкового концерту за участю аматорських колективів Золочівщини

18.00 год. - конкурс "А коса у дівчини - райдуга" 18 довгокосих красунь братиме участь у конкурсі на найдовшу косу району.

Репетиція відбудеться 15 серпня 2013 року у районному Народному домі ім. І. Білозіра о 16.00 год. - в танцювальному класі Юрія Сидоровича

18.30 год. – виступ фольк-гурту "Львівські музики", під керівництвом Івана Мазура

20.00 год. – концерт гурту "Аурум", світлове шоу

22.00 год. – молодіжна дискотека Усі заходи проводяться на площі Незалежності у місті Золочеві (біля пам'ятника В. Чорноволу)

У випадку негоди заходи переносяться у РНД ім. І. Білозіра

Прохання оргкомітету до мешканців району – 23-24 серпня взяти участь в акції "Золочівщина у вишиванці".

 

13 серпня 2013 рокуу перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяв участь у засіданні архітектурно-містобудівної ради щодо розгляду детального плату території в урочищі "Кутівець" на території Ясеновецької сільської ради з метою реконструкції та будівництва об'єктів придорожнього сервісу (мотель з наметовим містечком, склад та гараж-майстерня).

 

НАВЧИЛИСЯ І ВІДПОЧИЛИ

 

9-11 серпня 2013 року відділ культури і туризму Золочівської РДА організував і провів практичні заходи (виїзний семінар,тренінг) щодо організації туристичної подорожі та відпочинку і проживання у приватних садибах зеленого туризму. У ці дні 49 працівників культосвітньої галузі району (переважно завідувачі Народними домами та бібліотеками) взяли безпосередню участь у туристичній мандрівці цікавими місцями Прикарпаття навчилися організації туризму та добре відпочили у Карпатах.

Виїхавши із Золочева, слухали історичні довідки про села Золочівщини, які коментували завідувачі Народними домами цих населених пунктів. Згодом відвідали Свято – Успенську Унівську Лавру, знайомились із минулим цієї святині, помолились за щасливу подорож.

А далі була захоплююча мандрівка місцями Івано – Франківщини та фотографії біля пам’ятників Роксолані, Данилу Галицькому, на Дністрі. Цього ж дня побували на водоспаді «Пробій» у Яремче, покупалися у р. Прут (було спекотно і жарко!).

Під вечір поселилися на проживання у приватній садибі зеленого туризму «Гуцульська хата», що в с. Яблуниця, за 4 км. Від Закарпатської області. Проживали в чудових котеджах приватної садиби впродовж трьох днів. За цей час золочів’яни сповна зрозуміли призначення, функціонування та усі переваги проживання у приватній садибі зеленого туризму. Господарі оселі Надія та Михайло Ткачуки охоче ділилися набутим досвідом в організації діяльності приватної садиби та її ролі в туристичній галузі.

Цікаво і змістовно проходили вечори дозвілля, організовані Михайлом Стречиком. Практичні заняття щодо приготування їжі в умовах туризму (рибна юшка, куліш, плов, шашлик) успішно провів Петро Берегуля. Золочів’яни побували також на Яблуницькому перевалі та добре відпочили на Букове лі – скористалися канатно – крісельними дорогами та вдосталь намилувалися вершинами гір Говерла, Петрос, Хом’як, Горгани, навколишніми чарівними пейзажами.

Завершилась відпочинково–навчальні заходи подячною молитвою у Скиті Манявському.

 

Від влади

 

12 серпня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: про наповнення бюджетів; про хід жнив у районі; про проведення оздоровчої кампанії 2013 року, шкільних ярмарок, конференції педагогічних працівників; про посилення протипожежного захисту у пожежонебезпечний літньо-осінній період 2013 року; про підготовку та проведення заходів до Дня Прапора та 22-ї річниці незалежності України.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 19 серпня 2013 року.

 

12 серпня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджетів усіх рівнів; забезпечення охорони громадського порядку; організація роботи ДАІ щодо забезпечення безпеки дорожнього руху на час проведення капітального ремонту об'їзної дороги м. Золочева та інші.

Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень.

 

9 серпня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів виїзний прийом громадян у c. Словіта за участю керівників управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду України у Золочівському районі, відділу Держземагенства у Золочівському районі, районного центру зайнятості, Золочівської центральної районної лікарні, редакції районної газети "Народне слово", депутата районної ради, начальника Золочівського РЕМу Миколи Адамика.

Громадяни, які прийшли на прийом піднімали питання про: порядок нарахування та перерахунок пенсій; призначення пенсій за особливі заслуги перед Україною; виплату надбавки до пенсії Дітям війни; порядок призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг; надання державної соціальної допомоги; присвоєння Почесного звання "Мати-героїня"; надання пільг; порядок реєстрації у районному центрі зайнятості; залучення безробітних громадян, які перебувають на обліку у районному центрі зайнятості до громадських робіт; роботу Золочівської підстанції екстреної медичної допомоги; порядок відкриття аптечного пункту; стан реалізації пілотного проекту державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою; відкриття дитячої дошкільної установи; ремонт доріг у населених пунктах сільської ради; відновлення вуличного освітлення у населених пунктах; порядок виготовлення та видачі свідоцтва про право власності на земельні ділянки; реалізацію програм АПК; вивіз побутового сміття; укладення договорів оренди на земельні ділянки та виплату орендної плати.

По питаннях, з якими зверталися жителі дано роз’яснення та доручення керівникам відповідних служб району.

 

8 серпня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяв участь у засіданні обласного Штабу для координації дій щодо запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежною небезпекою у 2013 році під головуванням заступника голови облдержадміністрації Василя Бахмацького.

 

8 серпня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у засіданні колегії облдержадміністрації.

 

На виконання у районі завдань і доручень Президента України щодо вирішення питань громадян, які звернулися до Глави держави в рамках проекту «Діалог з країною», 7 серпня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів зустріч із громадянами району, що звернулися під час телепроекту. Під час гарячої лінії «Діалог з країною» (яка відбулася 22 лютого 2013 року) від Золочівського району надійшло 4 звернення від жителів міста Золочева. Заявники піднімали питання щодо: забезпечення відділення Золочівської центральної районної лікарні (вул. Пушкіна) всіма необхідними вакцинами для дітей; встановлення тарифів на газ для промислових споживачів та інших суб'єктів господарювання і житлове питання. По питаннях, вказаних вище, голова райдержадміністрації надав заявникам вичерпні роз’яснення. Крім того, одна із заявників додатково підняла питання про надання путівки на санаторно-курортне лікування сину, інваліду І групи підгрупи А (неврологічний напрямок). З метою вирішення цього питання дано конкретне доручення.

 

7 серпня 2013 року відбулася зустріч голови Золочівської райдержадміністрації Ярослава Окрепкого, Золочівського міського голови Ігоря Гриньківа із заступником директора ПП "Будмонтаж-1" Олександром Поліщуком. Організація проводить ремонт і переобладнання квартир багатоквартирного житлового будинку по вул. Львівській, 65 у м. Золочеві. На даний час ведуться роботи по облаштуванню перегородок у майбутніх квартирах, заміна даху, штукатурні роботи. Зроблено зовнішню каналізацію, підведену воду. У найближчий час планується заведення електрики в будинок і газифікація. За відповідного фінансування роботи будуть завершені до кінця поточного року.

 

7 серпня 2013 року голова Львівської ОДА Віктор Шемчук вручив шкільні автобуси загальноосвітнім навчальним закладам області, придбані коштом державного бюджету. Ключі від "Школярика" отримала заступник директора з виховної роботи Вороняцької ЗОШ І-ІІІ ст. Галина Говор.

В урочистому врученні взяли участь голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, заступник керівника апарату райдержадміністрації Галина Семчишин, начальник управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Божаківський.

 

Від влади

 

7 серпня 2013 року робоча група РДА провела перевірку роботи виконкому Шпиколоської сільської ради щодо виконання ним делегованих повноважень органів виконавчої влади.

За підсумками перевірки буде складено акт.

 

"Олімпійське літо"

 

2 серпня 2013 року у позаміському таборі відпочинку «Сокіл» відбулись спортивні змагання «Олімпійське літо». Змагання проводились відділом молоді та спорту управління з питань освіти молоді та спорту райдержадміністрації та районним Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Діти із задоволенням брали участь у естафетах та вікторинах.

У змаганнях перемогла команда «Олімпійські чемпіони». Переможці нагороджені грамотами та призами."

 

Від влади

 

6 серпня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання комісії з питань ТЕБ та НС. На засіданні розглядалися питання: посилення протипожежного захисту об'єктів, населених пунктів, лісів, торфовищ та сільгоспугідь у пожежонебезпечному літньо-осінньому періоді 2013 року та відповідальність керівників за спалювання сухої трави, листя та інших горючих матеріалів; здійснення контролю за станом пожежної безпеки на санкціонованих і тимчасово утворених сміттєзвалищах; виконання доручення КМУ від 07.06.2013 року № 233399; розгляд акту обстеження та виділення коштів на капітальний ремонт фундаменту житлового будинку № 3 по вул. С. Бандери м. Золочева.

По піднятих питаннях прийнято відповідні рішення.

 

5 серпня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з питання забезпечення безпеки дорожнього руху автотранспорту на час проведення капітального ремонту об'їзної дороги м. Золочева. У нараді взяли участь Золочівський міський голова та його заступник, начальник відділу розвитку інфраструктури та будівництва райдержадміністрації, керівник філії "Золочівський райавтодор".

За результатами наради погоджено тимчасову схему руху пасажирського і легкового транспорту через м. Золочів.

 

5 серпня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із начальником управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іваном Божаківським та директором ТзОВ "Престиж-Захід" Юрієм Гавілеєм з питання проведення реконструкції ДПЗВ "Сокіл" с. Сасів.

 

5 серпня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з питання забезпечення безпеки дорожнього руху автотранспорту на час проведення капітального ремонту об'їзної дороги м. Золочева. У нараді взяли участь Золочівський міський голова та його заступник, начальник відділу розвитку інфраструктури та будівництва райдержадміністрації, керівник філії "Золочівський райавтодор".

За результатами наради погоджено тимчасову схему руху пасажирського і легкового транспорту через м. Золочів.

 

Літературно-мистецьке свято "Світло Маркіяна"

 

4 серпня 2013 року на Білій горі, що поряд із селом Підлисся, відбулася традиційна щорічна Проща до пам’ятника - Хреста Маркіяну Шашкевичу та обласне літературно-мистецьке свято "Світло Маркіяна".

Розпочалося дійство з Архієрейської Божественної Літургії за участю Преосвященнійшого Владики УГКЦ Венедикта під супровід церковного хору храму Архистратига Михаїла (кер. Зоряна Володимир) с.Підгороднє. По завершенні Літургії відслужили панахиду та поклали квіти на могилу учасникам національно-визвольних змагань за волю України.

Згодом тривало обласне літературно-мистецьке свято, яке відкрив голова Золочівської районної державної адміністрації Ярослав Окрепкий. Перед присутніми численними учасниками недільного дійства виступили депутат Верховної Ради України Олег Панькевич, поети Ігор Калинець, Петро Шкраб’юк, дослідник Шашкевичіани Феодосій Стеблій. У святі взяв участь поет, письменник та громадський діяч Роман Лубківський, а також відомі митці Львівщини.

Святкову концертну програму склали пісні у виконанні Теодора Кукурузи, Народної хорової капели "Боян" Народного дому м. Броди (кер. Ярослав Линів), Народного хору "Обрій" с. Зимна Вода Пустомитівського району (кер. Мирон Дацко), Народного гурту "Січ" Золочівського РНД (кер.Роман Стельмахович), жіночого вокального ансамблю НД с.Йосипівка Буського району (кер.Ольга Ковальчук), солістки НД с.Бужок Ірини Драбчак, юної львів’янки з Йосипівки Марти Заставної, чоловічого вокального ансамблю Кам’янка-Бузького району та інші.

 

Від влади

 

5 серпня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: про наповнення бюджетів; про хід жнив у районі; про утворення центрів надання адміністративних послуг; про реалізацію засад інформаційної політики; про створення Ради з питань координації діяльності у сфері захисту прав споживачів при ОДА; про акумулювання коштів місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища; про активізацію роботи щодо заборони спалювання сухої рослинності.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 12 серпня 2013 року.

 

5 серпня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджетів усіх рівнів; охорона громадського порядку та безпека дорожнього руху, зокрема, на час проведення капітального ремонту об'їзної дороги м. Золочева та інші.

Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень.

 

Президент України підписав закони, спрямовані на реалізацію нових соціальних ініціатив «Діти – майбутнє України» щодо збільшення розміру виплат державної допомоги на дітей – інвалідів та надбавки на догляд за дитиною – інвалідом.

Законом №371- VІІ «Про внесення зміни до статті 18 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» вносяться зміни, що передбачають визначення розміру виплати допомоги на дітей - інвалідів, над якими встановлено опіку чи піклування, на рівні не менше двох прожиткових мінімумів для дитини відповідного віку без урахування державної соціальної допомоги на дітей – інвалідів.

Так, згідно закону, діти – інваліди, над якими встановлено опіку чи піклування, отримуватимуть державну допомогу, збільшену на 894 грн.

Законом № 410 – VІІ Про внесення змін до статті 3 Закону України « Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям – інвалідам» внесено зміни, які передбачають виплату надбавки на догляд за дитиною – інвалідом підгрупи А віком до 6 років у розмірі прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років (на даний час це 972 грн.) і надбавка на догляд за дитиною – інвалідом підгрупи А віком від 6 до 18 років – у розмірі прожиткового мінімуму для дітей віком від 6 до 18 років – 1210 грн.

Отже, згідно закону, надбавка на догляд за дітьми – інвалідами підгрупи А збільшилась: віком до 6 років на 486 грн., віком від 6 і до 18 років на 605 грн.

 

2 серпня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у координаційній нараді керівників правоохоронних органів району щодо стану діяльності правоохоронних органів у протидії злочинності та корупції протягом 1 півріччя 2013 року.

 

1 серпня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з питання стану виконання у Золочівському районі завдань Президента України щодо розвитку будівельної галузі.

У нараді взяли участь керівники будівельних організацій, представники банківських установ, органів місцевого самоврядування, управлінь, відділів райдержадміністрації та ЗМІ.

Учасники наради розглянули стан реалізації програм житлового будівництва у Золочівському районі та обговорили проблемні питання щодо формування Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Розглянуто перелік незавершених будівництвом багатоквартирних житлових будинків, стан ведення в експлуатацію індивідуальних житлових будинків садибного типу, будівництва (придбання) доступного житла, кредитування житлового будівництва та пропозиції щодо земельних ділянок для будівництва.

Також Ярослав Окрепкий наголосив, що датою завершення формування Єдиного державного Реєстру громадян, які потребують покращення житловим умов  визначено 1 жовтня 2013 року, тому необхідно активізувати роботу в цьому напрямку. До того ж питання формування Єдиного державного Реєстру громадян, які потребують покращення житловим умов є на особистому контролі Віце-прем’єр-міністра України та голови Спостережної ради Державного Фонду Олександра Вілкула.

За підсумками наради дано доручення:

1. Першому заступникові райдержадміністрації М. Бучковському, Золочівській районній раді, Золочівській міській раді опрацювати можливість щодо створення Центру молодіжного будівництва та доступного житла.

2. Золочівській міській раді, головному архітектору району та керівнику відділу Держземагенства визначитися із переліком земельних ділянок під молодіжне будівництво.

3. Головному архітектору району та редакторам районних ЗМІ регулярно висвітлювати у засобах масової інформації та на сайтах органів влади про загальнодержавні та обласні іпотечні програми кредитування будівництва житла.

 

Спрощений доступ громадян до адмінпослуг

 

Розроблено проект розпорядження голови районної державної адміністрації «Про затвердження положення про Центр надання адміністративних послуг Золочівської райдержадміністрації», який чітко визначить порядок організації роботи та взаємодії учасників ЦНАПу Золочівської райдержадміністрації, а саме:

- забезпечить можливість отримання суб’єктами господарювання та населенням адміністративних послуг у одному приміщення за принципом "єдиного вікна" у чітко визначені строки, в комфортних умовах, у тому числі для інвалідів та осіб з обмеженими можливостями, з мінімальним витратами часу на очікування прийому;

- забезпечить вільний доступ суб’єктам господарювання та населенню до інформації щодо порядку, умов, строків, вартості (у разі платності) адміністративних послуг, а також до інформації про стан, хід та результати розгляду заяв/клопотань/звернень;

- надасть можливість отримувати фахові консультації від суб’єктів надання адміністративних послуг у приміщенні ЦНАП у визначений графіком їх роботи час;

- мінімізує корупційну складову за рахунок зменшення або відсутності безпосереднього спілкування суб’єктів звернень з представниками суб’єктів надання адміністративних послуг.

На сьогоднішній день підписано регламент взаємодії між Центром поштового зв’язку № 6 Львівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» та Золочівською районною державною адміністрацією щодо забезпечення спрощеного доступу громадян до адміністративних послуг. На практиці це означає, що будь-який громадянин або суб’єкт господарювання зможе через відділення поштового зв’язку:

1) отримати всю необхідну інформацію та консультації стосовно адміністративних послуг;

2) відправити оформлений пакет документів, необхідних для отримання документу в рамках адміністративних послуг, поштовим відправленням (лист, бандероль, посилка) з оголошеною цінністю та описом вкладення на адресу служби «єдиного вікна», а потім отримати кінцевий документ також через пошту (у поштовому відділенні або через листоношу).

 

Архів новин:

 
 

Земельні ділянки | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochiv_rda@ukr.net