Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України 

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

Золочівська райдержадміністрація
Харківської області

Інвестиційний портал Львівщини

Проект розвитку Львівщини

Законодавство України

База знань Wolfram|Alpha

Золочівська МДФІ повідомляє

Золочівське відділення Буської ОДПІ  повідомляє

Інформація управління ПФУ в Золочівському районі

Районне управління юстиції повідомляє

Відділ статистики інформує

Районний центр зайнятості інформує

Золочівський районний Народний дім ім. І.Білозіра

Золочівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг

Територіальна державна інспекція з питань праці у Львівській області

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>
__________________

"100 кращих товарів України"

Виставки, ярмарки, конкурси - 2015

Іспано-Український бізнес-форум 2015

Виставка «EXPO 2015» в м. Мілан

Календар виставкових заходів, запланованих в Республіці Сербія у 2015 році

Календар виставок (ярмарків), запланованих в Республіці Молдова у 2015 році

Календар виставок (ярмарків), які проводитимуться в Республіці Білорусь у 2015 році _________________

Гранти Президента України для обдарованої молоді
_________________

До уваги виборців!

 

Довідково:


Погода у Золочеві


Новини в Україні
та світі

 Утилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп
 

скорость интернета

Новини

30.07.2015

 

30 липня 2015 року Галина Семчишин заступник керівника апарату - начальник відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації провела засідання комісії з питань захисту прав дітей. На засіданні розглядалися питання: про доцільність позбавлення батьківських прав батька відносно 2 дітей; про визначення місця проживання дитини із батьком; про надання згоди на прийняття в дар неповнолітньою 1/2 частки квартири; про розгляд ухвали Золочівського райсуду від 17.07.2015 р. №445/742/15-ц «про надання висновку про доцільність (недоцільність) позбавлення батьківських прав»; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; про затвердження індивідуальних планів дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

 

30 липня 2015 року у сесійній залі Золочівської районної ради відбулася нарада з головами місцевих рад району з питання мобілізації людських ресурсів на території Золочівського району. У нараді взяли участь заступник голови Львівської облдержадміністрації Андрій Корнат, заступник обласного військового комісара Борис Андреєв, голова райдержадміністрації Володимир Недзельський.

«Голови місцевих рад повинні проводити інформування серед населення щодо можливості служити у військових частинах Збройних сил України за контрактом. Списки осіб, які виявлять бажання йти на службу подати у Золочівсько-Перемишлянський об’єднаний військовий комісаріат», - зазначив  у своєму виступі заступник голови облдержадміністрації Андрій Корнат.   

 

За результатами скайп-наради з департаментом фінансів 30 липня 2015 року у фінансовому управлінні райдержадміністрації проведено нараду із спеціалістами фінансового управління та дано доручення спеціалістам фінансового управління:

- спільно з податковою інспекцією та органами місцевого самоврядування району вжити заходів щодо збільшення надходжень до бюджету  податку на доходи фізичних осіб через детінізацію трудових відносин, підняття рівня заробітної плати, створення нових робочих місць;

- подати в департамент фінансів розрахунки забезпеченості фондом заробітної плати працівників бюджетних установ до кінця поточного року без врахування видатків на індексацію заробітної плати;

- до 18,00 год 30.07.2015 року подати інформацію про причини не призупинення виплат необов’язкового характеру та індексації грошових доходів населення бюджетними установами району.

 

30 липня 2015 року під головуванням голови райдержадміністрації Володимира Недзельського відбулося засідання колегії райдержадміністрації де обговорювали питання виконання бюджету Золочівського району за 6 місяців 2015 року. «За  шість місяців 2015 до загального фонду району надійшло доходів, без врахування міжбюджетних трансфертів, в сумі 30925,4 тис.грн., що становить 126,8 % до показників, затверджених місцевими радами на 6 місяців 2015 року, або більше на  6543,5 тис.грн. Виконання річного плану склало 61,9 відсотка», - зазначив Володимир Недзельський. Також на засіданні колегії розглянуто питання про роботу з контрольними документами у райдержадміністрації впродовж I півріччя 2015 року та підведення підсумків роботи зі зверненнями громадян у райдержадміністрації за I півріччя 2015 року.

 

Сьогодні, 30 липня 2015 року, голова райдержадміністрації Володимир Недзельський провів особистий прийом громадян. Жителі району зверталися за допомогою у прокладанні водопроводу; для роз’яснення порядку нарахування субсидій, а також з питання щодо відшкодування коштів, витрачених на ремонт квартири, у будинку, що є на балансі Золочівського МВЖКП.

 

 

Вчора, 29 липня 2015 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський взяв участь в урочистій Академії присвяченій  150 – тим роковинам народження митрополита Андрея Шептицького, яка відбувалася у Львівському оперному театрі.

До громади, яка зібралася, щоб вшанувати пам’ять митрополита Андрея з вітальним словом звернувся Президент України Петро Порошенко.

Говорячи про значення постаті митрополита Андрея, Президента наголосив, що цьому Великому Українцеві належить одна з головних ролей у державотворенні та консолідації українців в єдину націю. «Недарма ще за життя багато хто називав його українським Мойсеєм. Так чи інакше, він провів галицьке українство через дві світові війни і жорна міжвоєнних лихоліть», – сказав Президент.

Також, вітальне слово мав Верховний архієпископ Києво-Галицький, митрополит Київський, настоятель Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук.

На завершення урочистостей присутні переглянули прем’єру ораторії Мирослава Волинського «Я тебе кличу»

 

 

29.07.2015

 

29 липня 2015 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський бере участь в урочистостях з нагоди святкування 150-их роковин народження Митрополита Андрея Шептицького, які відбуваються у м.Львів.

 

 

28.07.2015

 

28 липня 2015 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський здійснив об’їзд сільськогосподарських підприємств району з метою ознайомлення з ходом проведення жнив.  

За результатами об’їзду повідомляємо:

Площі до збирання ранніх зернових становлять по всіх категоріях господарств 16143 га, в тому числі по сільськогосподарських підприємствах 12012га

Для проведення жнив у всіх категоріях господарств є в наявності 170 зернозбиральних комбайни. Навантаження на 1 зерновий комбайн становить при збиранні ранніх зернових 95 га.

Станом на сьогоднішній день всіма категоріями господарств зібрано ранніх зернових культур на площі 3135 га (19,4%), намолочено 16547т, урожайність 52,8ц/га, в тому числі: 1891 га озимого ячменю (100%), намолочено 11806 т, урожайність 62,4 ц/га, озимої пшениці 838 га (9%), намолочено 3507 т, урожайність 41,8ц/га, ярого ячменю 420 га (13,3%), намолочено 1304 т, урожайність 31 ц/га. Крім того зібрано озимого ріпаку    на площі 5268 га (61%), намолочено 14964 т, урожайність 28,4ц/га. Підготовлено ґрунту під посіви наступного року 700га.

 

--------------------------------

 

Щонеділі впродовж двох місяців (червень-липень) проходили творчі огляди художніх колективів Народних домів району.

Завершальним акордом прозвучав виступ колективів художньої самодіяльності під гаслом: «Боже, Україну збережи!» в Народному домі м.Глиняни. Огляд проходив 26 липня 2015 року за участю аматорських колективів Народних домів сіл: Женів, Великий Полюхів, Кривичі, Перегноїв, Заставне, Вижняни, Розворяни та міста Глиняни.

Молоді таланти та нові творчі особистості чудово проявили себе в різних жанрах (вокальний, хореографічний, художнього слова та драматичний).У фойє Народного дому були представлені високопрофесійні роботи гуртків за інтересами.

Тепло дякуючи учасникам художньої самодіяльності, начальник відділу культури і туризму Золочівської райдержадміністрації Микола Решітник відзначив організаторську роботу завідувачів Народних домів та високу виконавську майстерність любителів сцени.

 

 

27.07.2015

 

У неділю, 26 липня 2015 року, у районному Народному домі ім.І.Білозіра відбулася урочиста академія «На службі Богові, церкві і народові», приурочена до 150-річчя з дня народження преосвященного Митрополита Андрея Шептицького. В релігійно-просвітницькому дійстві взяли участь єпископ-помічник Львівський Владика Венедикт (Алексійчук), декан Золочівський УГКЦ о. Михайло Сукмановський, декан УАПЦ о.Василь Саган,  священослужителі та прихожани храмів міста.

Мистецьку палітру свята склали виступи Народного хору «Благовіст»    НД с. Вороняки (керівник З. Дмитрак), хору храму Вознесіння Господнього (керівник Л.Мурин), дитячого хору храму Миколая Чарнецького (керівник  Л. Весна), поета-пісняра Теодора Кукурузи, співачки Оксани Кваc, читця Олі Леськів.

Ведуча сценічного дійства – провідний методист районного Народного дому Марія Квас.     

 

 

 

 

24.07.2015

 

Філією «Золочівський райавтодор» розпочато ремонтні роботи дороги Золочів-Ясенів на ділянці с.Єлиховичі – с.Сасів (біля пам’ятника «Колтівський прорив»).

На даний час проводяться ремонт однієї смуги, проїзд автотранспорту здійснюється другою смугою, - повідомив перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза після проведення огляду дороги.

 

23.07.2015

 

Сьогодні, 23 липня 2015 року голова районної державної адміністрації Володимир Недзельський взяв участь у засіданні колегії облдержадміністрації.

За результатами проведеної скайп-наради з департаментом фінансів 23 липня 2015 року у фінансовому управлінні райдержадміністрації проведено нараду із спеціалістами управління.

Дано доручення спеціалістам фінансового управління:

- провести розрахунки забезпеченості фондом заробітної плати працівників бюджетних установ до кінця поточного року без врахування видатків на індексацію заробітної плати;

- при незабезпеченості плановими призначеннями на заробітну плату, надіслати керівникам бюджетних установ листи з очікуваним дефіцитом на заробітну плату та необхідністю прийняття додаткових заходів по економії коштів;

- головному бухгалтеру щомісячно проводити розрахунок фонду заробітної плати по фінансовому управлінню до кінця поточного року. Індексацію заробітної плати здійснювати в межах фонду заробітної плати.

 

--------------------------------

 

З метою формування знань про шляхи передачі та профілактику соціально небезпечних захворювань, формування відповідальної поведінки підлітків, запобігання проявам насильства 23 липня 2015 року Золочівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з районним центром зайнятості з дітьми, які перебувають на оздоровленні у дитячому позаміському закладі відпочинку ”Сокіл” проведено: - тренінг з питань профілактики соціально небезпечних захворювань; - профілактичну гру ”Володар кілець”; - тренінговий захід з питань протидії насильству.

Заходом охоплено 50 осіб, надано 54 індивідуальні соціальні послуги.

 

-------------------------------

 

На Золочівщині зустрічали полеглого Героя з АТО

23 липня 2015 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза спільно з мешканцями села Плугів Золочівського району зустрічали Віталія Шафранського, який віддав життя захищаючи Україну від російсько-терористичних військ  на сході.

Джерело: ЗОЛОЧІВ.НЕТ

 

--------------------------------

 

22 липня 2015 року перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза взяв участь у нараді заступника голови Львівської облдержадміністрації  Ірини Гримак. Серед питань, винесених на порядок денний наради було виконання Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, де зазначалося, що Золочівський району є у числі перших претендентів на отримання коштів з обласного бюджету для купівлі житла особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

За результатами наради відділам, управлінням райдержадміністрацій дано попередні доручення.  

 

 

22.07.2015

22 липня 2015 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський спільно з в.о. голови районної ради Андрієм Леськівим зустрічалися з жителями Поморянської селищної, Бібщанської, Ремезівцівської, Коропецької сільських рад. Основними питаннями для обговорення були об’єднання територіальних громад та проведення 6-ї хвилі мобілізації та благоустрій населених пунктів.

22 липня 2015 року у райдержадміністрації відбулася нарада за участю представників Золочівсько-Перемишлянського об'єднаного районного військового комісаріату з керівниками підприємств, установ, організацій, суб’єктів господарювання різних форм власності з питання мобілізації транспортних ресурсів на території Золочівського району.

 

21 липня 2015 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський спільно з головою асоціації сільських рад району Михайлом Гетьманчиком взяли участь у прямому ефірі телепрограми «Вечір у Львові» на каналі ТРК «Львів», де обговорювали проект Перспективного плану Золочівського району.

 

 

21.07.2015

 

21 липня 2015 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський спільно з в.о. голови районної ради Андрієм Леськівим зустрічалися з жителями Шпиколоської та Жуківської сільських рад. Основними питаннями для обговорення були об’єднання територіальних громад та проведення 6-ї хвилі мобілізації.

--------------------------------

 

У Золочівському районі тривають жнива

Станом на  21  липня 2015 року всіма  категоріями господарств  зібрано 1741 га озимого ячменю, намолочено 10981 т, урожайність 63,1 ц/га, в тому числі  сільськогосподарськими підприємствами  зібрано 1423 га, намолочено 9232 т, урожайність 64,9 ц/га. Озимого ріпаку  зібрано  на  площі 1645га, намолочено 4850т, урожайність 29,5ц/га.

 

--------------------------------

 

У неділю, 19 липня 2015 року проходив черговий тур культурно-мистецького проекту «Боже, Україну збережи!» Місцем проведення стало Співоче поле с.Сасів, яке цього дня відзначало своє 400-ліття. Розпочалося свято зустріччю Чудотворної Сасівської ікони Божої Матері, освяченням її копії та Богослужіннями у місцевих церковних храмах. Згодом кількатисячна аудиторія святкових фестин мала можливість переглянути різножанрове мистецтво аматорів сцени Народних домів сіл Зозулі, Копані, Колтів, Верхобуж, Кругів, Руда-Колтівська, Хмелева, Сасів, Ушня, Побіч, Струтин, Лука, Золочівка, Монастирок, Опаки, а також Народних колективів Золочівського та Буського районних Народних домів. Завершилося культурно-мистецьке дійство опівночі виступом фолькгурту «Львівські музики».

 

--------------------------------

 

21 липня 2015 року перший заступник голови Золочівської районної державної адміністрації Андрій Кукуруза провів нараду з начальником Філії «Золочівський райавтодор» Орестом Дупеличем щодо обстеження доріг і придорожніх смуг території району. В ході наради обговорено питання проведення ямкового ремонту дороги Золочів-Ясенів та визначено ділянки для проведення обрізки аварійних дерев вздовж доріг Золочів-Ясенів та Почапи-Гутисько-Турянське.

 

 

17.07.2015

 

Проведено огляд місць масового відпочинку у районі

Під головування першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Кукурузи  проведено комісійний об’їзд озер з метою реалізації заходів щодо запобігання загибелі та травмування людей на водних об’єктах району під час сезону відпочинку (купального сезону) 2015 року.

В ході оглядів було наголошено на проведенні  комплексу заходів щодо запобігання безпеки людей на даних водних об’єктах шляхом розміщення інформаційних щитів, встановлення рятувального поста, розроблення карт виміру глибин дна акваторії пляжу та ін.

 

--------------------------------

 

Родині  Товарницьких з села Червоного надано благодійну допомогу

«Родина учасника АТО Руслана Товарницького із села Червоне отримали благодійну допомогу від небайдужих підприємців Золочівщини для продовження ремонтних робіт житлового будинку», - повідомив перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза відвідавши Торарницьких.   

Як раніше повідомлялося, 1 липня 2015 року перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза відвідав помешкання Алли Товарницької, чоловік якої Руслан з 15.08.2014р. був мобілізований на військову службу і в даний час воює у складі однієї з механізованих бригад на Сході.

Райдержадміністрація звернулася  з листом-проханням до приватних підприємців щодо надання матеріальної допомоги будматеріалами. До доброї справи долучився і місцевий громадський активіст Василь Зозуля, котрий організував збір будматеріалів, розповівши підприємцям про вкрай незадовільний стан  помешкання Товарницьких та важливість їхнього вчинку доброї волі. Транспортом, який організував Андрій Кукуруза доставлено вапно, цемент, плінтуси, підкладку під ламінат (ленолеум).

Перший заступник голови райдержадміністрації, висловив слова щирої подяки підприємцям району, що допомогли родині учасника АТО будматеріалами, а саме: Юрію Самчкуашвілі, Наталі Мартиняк Володимиру Душенчуку, Тарасу Сембаю та дали можливість впорядкувати будинок для проживання. 

 

--------------------------------

 

Допомогу учаснику АТО - надано

Перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза відвідав учасника АТО Романа Гавришківа, жителя села Розваж Золочівського району. Громадянин попередньо звертався у райдержадміністрацію про виділення безкоштовних лісоматеріалів для перекриття даху господарської будівлі. На прохання райдержадміністрації допомогти Роману Гавришківу відгукнулося ДП «Золочівський лісгосп» (керівник Круть Р.Р.).

«Станом на сьогоднішній день завезено лісоматеріали на подвір’я учасника АТО Романа Гавришківа та проводяться роботи щодо перекриття даху будівлі», - повідомив Андрій Кукуруза.

Також, є необхідність покриття господарської будівлі шифером. Тому звертаємося з проханням до небайдужих громадян допомогти у придбанні покрівлі(шиферу) Роману Гавришківу, учаснику АТО. Контактний номер телефону райдержадміністрації 4-35-33.

 

--------------------------------

 

В рамках акції «Могилу прадіда врятуй від забуття» у Золочівському районі перебуває група молоді із вчителями  Олавського повіту республіки Польща, які займаються впорядкуванням старих католицьких кладовищ, у Золочівському районі.

Їх зустріли в. о. голови Золочівської районної ради Андрій Леськів та голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський,  які з приємністю зазначили, що в числі найперших справжніх друзів і надійних партнерів є Олавський повіт. Це наші давні побратими, чиї добрі наміри і дії викладені в Угоді про співпрацю від 07.11.2008 р. скріплених підписами і печаткою.

Поруч із польськими дітьми, до прибирання території кладовища долучилася і група підлітків-волонтерів із Золочівщини. Метою акції, яка триває вже не один рік, є впорядкування старих занедбаних польських могил за межами сьогоднішньої Польщі. Молоді люди присвячують свій вільний час, щоб по кільканадцять днів працювати на цвинтарях – з метою прибирання, відновлення надгробних пам’яток. Таким чином вони зберігають історію свого народу і рятують від забуття могили прадідів на східних межах колишньої Речі Посполитої.

Як зазначили польські волонтери, вони дуже вражені тим щирим і дружнім українським прийомом, який вони бачать вже не перший рік. Особливе занепокоєння та тривогу в їх рідних, напередодні від’їзду, викликала ситуація в Україні, проте на Золочівщині їх зустріли радісно, гостинно і дружньо. Спілкуючись один з одним українські і польські діти налагоджують дружні відносини один з одним.

На завершення зустрічі районне керівництво вручило польським волонтерам пам’ятні буклети «Золочівщина» на згадку про перебування в Золочеві.

Учасники акції з польської сторони пообіцяли продовжити співпрацю не лише в питанні впорядкування кладовищ, а й в у розвитку співпраці в освітній галузі та з міжнародного молодіжного обміну. Адже це є корисною і необхідною справою, яка виховує і формує світогляд сучасної молоді, повагу до своєї культури та історії у ході заходів із реалізації європейської інтеграції України.

 

--------------------------------

 

З 1 квітня нотаріуси отримали право проводити реєстрацію договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення

Реєстрація договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення завжди була однією з найгостріших проблем аграрних регіонів.

З метою спрощення процедури реєстрації прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення 05 березня 2015 року Верховною Радою України прийнятий Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення повноважень нотаріусів та особливостей реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення», відповідно до якого розширено повноваження нотаріусів у галузі державної реєстрації речових прав на землю. На сьогодні в Україні працює понад 7000 державних та приватних нотаріусів. Нотаріальна спільнота має своїх представників навіть у невеликих населених пунктах.

До запровадження змін селяни повинні були вистоювати в безкінечних чергах, шукаючи можливості пришвидшити цей процес за «додаткову плату».

Згідно положень вищезазначеного Закону  нотаріуси уповноважені здійснювати державну реєстрацію прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення (інших видів та категорій нерухомого майна, в тому числі земель, Закон не стосується) на одному рівні з державними реєстраторами (на сьогодні, це службовці Державної реєстраційної служби).

Закон визначає, що якщо особою укладено договір оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення, право власності на яку не було зареєстровано у Державному реєстрі прав після 2013 року, нотаріусом реєструється право оренди і право власності на такий земельний наділ. При цьому, із заявою про реєстрацію до нотаріуса може звернутися як власник, так і орендар земельної ділянки або особа, якій кимось із них видано довіреність (представник). Подання орендарем чи його представником правовстановлюючого документа (державного акту про право власності тощо) не вимагається.

Державна реєстрація прав власності та оренди проводиться за місцем розташування земельної ділянки сільськогосподарського призначення в межах території, на якій діє нотаріус (території нотаріального округу), крім випадків, коли державна реєстрація відбувається після вчинення нотаріальної дії (посвідчення нотаріусом договору оренди). В останньому випадку нотаріальна дія, а отже і державна реєстрація, провадиться за місцезнаходженням (місцем реєстрації) земельної ділянки або за місцезнаходженням (місцем реєстрації) однієї із сторін відповідного договору.

Таким чином, прийняття даного закону дозволить значно пришвидшити та спростити порядок державної реєстрації прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення. Завдяки цьому громадяни зможуть самостійно обирати звернутися їм до державного реєстратора чи до нотаріуса, ліквідуються черги при реєстрації вищезазначених договорів,  збільшиться  оперативність реєстрації і якості послуг за рахунок збільшення конкуренції та відповідно  ліквідується  корупційна складова за «пришвидшення процесу реєстрації». Крім  того, такі зміни до законодавства сприятимуть більш ефективному використанню земель сільськогосподарського призначення суб’єктами господарювання, і як наслідок додатковим надходженням до Державного бюджету та місцевих бюджетів.

 

--------------------------------

 

Проведення об’їздів місцевих рад – обговорення об’єднання територіальних громад

Голова райдержадміністрації Володимир Недзельський спільно з в. о. голови районної ради Андрієм Леськівим здійснили об’їзд місцевих рад району, а саме: Сасівської,  Колтівської, Руда-Колтівської сільських рад. 

Основними питаннями для обговорення були : об’єднання територіальних громад, хід мобілізації на територіях місцевих рад , питання щодо законності вирізки лісів ДЛГП ЛГП «Галсільліс»  на території місцевих рад та перегляду рішень місцевих рад щодо передачі Львівському обласному комунальному лісогосподарському підприємстві «Галсільліс» в постійне користування земель лісового фонду для ведення лісового господарства.

 

--------------------------------

 

Золочівська міська рада переможець щорічного обласного конкурсу «Екологічно чистий населений пункт»

На засіданні Конкурсної комісії Львівської обласної ради відбулося підбиття підсумків і визначення переможців конкурсу «Екологічно чистий населений пункт». Відтак, для заохочення місцевих рад Львівщини в роботі з поліпшення благоустрою населених пунктів і покращення екологічного стану довкілля було визначено 25 призових місць. Зокрема, призером щорічного обласного конкурсу «Екологічно чистий населений пункт» у 2015 році стала Золочівська міська рада Львівської області, яка виборола друге місце у ІІ категорії (міста районного значення).
Золочівська міська рада на конкурс представила проект «Заходи з захисту зелених насаджень від шкідників та хвороб (боротьба з омелою) на території міста Золочева Львівської області». Переможцю вручено диплом та виділено кошти у сумі 70 тис.грн.

  

--------------------------------

 

Про одноразову грошову допомогу для військовослужбовців

У зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 14 травня 2015 року № 406 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2014 року № 1294» військовослужбовцям, які призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, у разі їх прийняття на військову службу за контрактом виплачується одноразова грошова допомога у розмірах:

- особам рядового складу – вісім мінімальних заробітних плат;

- особам сержантського і старшинського складу – дев'ять мінімальних заробітних плат;

- особам офіцерського складу – десять мінімальних заробітних плат;

Мінімальна зарплата становить з 01 січня 2015 року – 1218 грн.
Допомога виплачуватиметься після видання наказу відповідної посадової особи про прийняття військовослужбовця на військову службу за контрактом за місцем проходження ним служби.

За матеріалами Золочівсько-Пернемишлянського ОРВК

 

--------------------------------

 

На Золочівщині встановлено меморіальну дошку

Біля військового цвинтаря, що знаходиться між селами Ясенівці та Червоне є Хрест, який встановили 22 липня 2012 року. Цей Хрест виготовлений з металевих елементів зброї та військового спорядження.
15 липня 2015 року під хрестом встановили меморіальну дошку “Українцям, воякам інших національностей, які загинули в липні 1944 року у цій місцевості під час німецько-радянської війни”. Дошка встановлена товариством пошуку жертв війни «Пам’ять» в пам’ять про загиблих при прориві з “Бродівського оточення”.

За інформацією керуючого пошуковою групою товариства

пошуку жертв війни «Пам’ять» у Золочівському районі

І. Кузьми.

 

15.07.2015

 

Про об’єднання місцевих рад у територіальні громади сьогодні обговорювали під час наради-семінару за участю голів місцевих рад району, депутатського корпусу районної ради, 15  липня 2015 року у сесійній залі районної ради.

Голова райдержадміністрації Володимир Недзельський повідомив, що 7 липня, під час четвертого пленарного засідання ХХХІV сесії Львівської обласної ради депутати схвалили проект Перспективного плану спроможних територіальних громад Львівщини. «За» таке рішення проголосували 60 депутатів.

Очільник району повідомив про те, що 08.07.2015 року спільно з в. о. голови районної ради Андрієм Леськівим взяли участь в обласному семінарі на тему: «Подолання стереотипів стосовно децентралізації на основі кращих іноземних практик та українських законодавчих ініціатив». Для голів місцевих рад розроблено та роздано матеріал з даної тематики, а саме: Децентралізація. Корисні лінки. Особливості об’єднаної територіальної громади. Об’єднана територіальна громада-переваги для громадян та ін.

Під час наради-семінару пролунали виступи голів місцевих рад, депутатів районної ради з питання добровільного об’єднання громадян. За підсумками обговорень визначено сформувати 12 територіальних громад у районі.

Також, на нараді-семінарі розглянуто питання проведення шостої хвилі мобілізації на території району; діяльності і перспектив Зеленого туризму в Україні та в Європейських державах.

Володимир Недзельський наголосив на  використанні коштів із фонду охорони навколишнього природного середовища обласного та місцевих бюджетів і про стан залучення на території району коштів від пайової участі замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів.

 

Особливості реєстрації податкових накладних в ЄРПН

Золочівське відділення Буської ОДПІ повідомляє, що з 1 липня 2015 року реєстрація податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних здійснюється виключно на суму податку, обраховану по формулі, визначеною пунктом 2001.3 статті 2001 Кодексу (далі – реєстраційна сума).

Детальніше - на сайті ЗОЛОЧІВ.НЕТ

 

 

14.07.2015

 

14 липня 2015 року заступник керівника апарату - начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Галина Семчишин провела засідання оргкомітету щодо проведення літературно-мистецького свята "Світло Маркіяна".

2 серпня 2015 року на Білій горі біля с.Підлисся, відбудеться Архієрейська Літургія та літературно-мистецьке свято "Світло Маркіяна".

За підсумками оргкомітету дано доручення: Білокамінському сільському голові Важному В. М. – забезпечити обкошування та впорядкування території, начальнику РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Байовському Ю.І. – забезпечити дотримання правил пожежної безпеки, начальнику РВ ГУ МВС України у Львівській області Ковальчуку П. Р. – забезпечити охорону громадського порядку, головному лікарю Золочівської центральної районної лікарні Г.М.Самчкуашвілі – забезпечити медичний супровід, начальнику відділу розвитку інфраструктури та будівництва райдержадміністрації Переймі О.Я. забезпечити курсування додаткових рейсів автобусів Золочів-Підлисся з 9.30-10.30 год. та Підлисся-Золочів з 15.00-16.00 год.

 

 

13.07.2015

 

Перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза здійснив виїзд у село Обертасів з питання забезпечення жителів села водою. В ході обстеження виявлено, що є проблема із свердловиною та водяною башнею даного села. Вирішено провести 14 липня 2015 року нараду у райдержадміністрації за участю місцевого голови, депутата районної ради та представників РЕМ для розроблення поетапних кроків щодо вирішення питання забезпечення мешканців села Обертасів водою. 

 

У неділю, 12 липня, в Народному домі  с. Велика Вільшаниця пройшов черговий тур культурно – мистецького проекту «Боже, Україну збережи!» за участю аматорів сцени Народних домів сіл Бортків, Гологори, Трудовач, Стінка, Мала Вільшанка, Скнилів, Велика Вільшаниця, Княже, Майдан - Гологірський.

Глядачі, котрі зібралися в переповненому залі, гаряче аплодували майстрам сцени.

 

У Золочеві завершується підготовка до нового опалювального сезону – «Золочівенергоресурс»

У Золочеві повним ходом йде підготовка до нового опалювального сезону. Від початку травня поточного року теплогенеруючі компанії «Золочівенергоресурс» та «Золочівенергоінвест» проводять профілактичні, ремонтні та пуско-налагоджувальні роботи котелень та тепломереж у Золочеві та смт Білий Камінь.

Так, станом на 01 липня було замінено 114 метрів тепломереж, проведено профілактику всього насосного обладнання та 13 твердопаливних котлів, замінено теплоізоляцію на 280 метрах трубопроводів, встановлено додаткові камери відеоспостереження на об’єктах. Окрім того було встановлено додаткові світильники аварійного освітлення котелень, та відремонтовано дахи і приміщення котелень.

 «Усі роботи  профілактики та ремонту котельного господарства ми проводимо згідно із графіком підготовки до наступного опалювального сезону, – наголосив Андрій Омельчук, директор ТОВ «Золочівенергоресурс». – Частина робіт була проведена в рамках Інвестиційної програми, затвердженої виконкомом Золочівської міської ради, на яку наші компанії акумульовували кошти впродовж двох попередніх опалювальних сезонів».

Випробування котелень та тепломереж теплогенеруючі компанії планують завершити до 31 липня.

 

Джерело: ЗОЛОЧІВ.НЕТ

 

10.07.2015

 

10 липня 2015 року у ДПЗВ "Сокіл" відбувся  захід національно-патріотичного виховання з нагоди відзначення 25-ї річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України (бесіда та спортивні змагання і естафети для дітей). У заході взяла  участь заступник керівника апарату-начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату РДА Галина Семчишин, провела бесіду, у якій зазначила, що 16 липня 1990 року Верховна Рада України ухвалила Декларацію про державний суверенітет України. Відтоді в літописі нашої держави розпочалася нова сторінка, новий відлік часу – епоха утвердження України як самостійної та незалежної країни.

Прийняття Декларації стало першим кроком до відновлення історичної справедливості, відродження української державності як ідеї соборності українського народу та його земель. Цей документ відкрив новий етап в історії нашого народу, проголосивши основні політичні, економічні, соціальні цілі, довгострокові перспективи розвитку Української держави В Декларації було визначено найбільш принципові позиції, які орієнтували народ на створення самостійної, правової держави, на розвиток демократії, всебічне забезпечення прав і свобод людини. Вона стала тією цінністю, яка об’єднала суспільство у непростий час визначення свого майбутнього в серпневі дні 1991 року. Саме спираючись на Декларацію, було прийнято Акт про державну незалежність 24 серпня 1991 року, який разом з державним суверенітетом був підтверджений волевиявленням народу на Всеукраїнському референдумі в грудні того ж року. Декларацією проголошено самовизначення української нації, народовладдя, принцип поділу державної влади на законодавчу, виконавчу і судову, територіальну цілісність України в межах наявних кордонів, економічну самостійність, виключне право народу України на володіння, користування і розпорядження національним багатством України, захист усіх форм власності в державі, гарантії екологічної безпеки і культурного розвитку. Ці базові положення лягли в основу законодавчих актів державного значення – Конституції, законів України.

 

--------------------------------

 

Відтепер вантажівкам заборонено їздити дорогами Львівщини при температурі більше 25°C

Про обмеження руху транспорту у жаркий період обговорено під час наради голови райдержадміністрації Володимира Недзельського сьогодні, 10 липня 2015 року у райдержадміністрації.

«Львівська облрада на 5 років обмежила температурний режим проїзду великогабаритного транспорту вдень дорогами області від 25 градусів. Про це стало відомо 7 липня, на сесії Львівської обласної ради. За це рішення проголосували 76 депутатів облради», - повідомив очільник району. Про те, що недотримання цієї заборони призводить до руйнування дорожнього полотна, чим наноситься значна шкода дорожній інфраструктурі (руйнування дорожнього полотна) і потребує великих матеріальних затрат по її відновленню,- проінформував учасник наради Орест Дупелич, начальник Філії «Золочівський райавтодор». Валерій Менько, начальник ВДАІ з обслуговування Золочівського району ГУ МВС України у Львівській області зазначив, що працівники ВДАІ здійснюватимуть контроль за дотриманням правил дорожнього руху  великогабаритного транспорту дорогами району. Для інформації: необхідність обмеження повної маси та навантаження на вісь автотранспортних засобів при поїздці автодорогами загального користування в літній період зумовлена тим, що високі температури викликають нагрівання асфальтобетонного покриття за рахунок акумулювання в ньому сонячної енергії через темний колір поверхні, яка поглинає сонячні промені. У результаті асфальтобетонне покриття має більш високу температуру, ніж температура повітря.

 

--------------------------------

 

19 липня 2015 року село Сасів запрошує на мистецько-патріотичне свято в честь свого 400-ліття.

Програма свята:

8.00-12.00 Богослужіння у храмах Сасова.

12.00 – Волейбол. Турнір чотирьох команд.

13.00 – Футбол (команди ветеранів і молоді).

13.30 – Концерт військового духового оркестру.

14.00 – Урочисте відкриття свята.

15.00 – Концертна програма за участю художніх колективів району.

17.00 – Неповторний козацький куліш під залпи гармат.

21.00 – Концерт гурту “Львівські музики”. 23.00 – Ватра.

 

--------------------------------

 

В Золочівській районній асоціації інвалідів відбулась зустріч членів асоціації з працівниками управління Пенсійного Фонду

3 липня 2015 року в Золочівській районній асоціації інвалідів відбулась зустріч членів асоціації з працівниками управління Пенсійного Фонду України в Золочівському районі.

Зустріч була організована головою Золочівської районної асоціації інвалідів М.М. Семенчук. На зустрічі були присутні 51 член Асоціації.
Питання пенсійного забезпечення громадян, зміни у солідарній системі висвітлила у своєму виступі заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі Гаврачинська Н.В.
Виступаюча проінформувала присутніх про механізм оподаткування пенсій та стягнення військового збору з пенсій, розмір яких перевищує три мінімальні заробітні плати; про обмеження виплати пенсій особам, які продовжують працювати на посадах за спеціальними законами, та про інші зміни в законодавстві України, які набули чинності у 2015 році.

Наталія Гаврачинська роз’яснила порядок призначення та виплати пенсій по інвалідності. Також присутніх було ознайомлено з тезами проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій».

Присутніми були поставлені ряд запитань, зокрема: щодо порядку обчислення стажу, визначення розміру пенсії інвалідам 1 групи по зору, права на перевід із пенсії по інвалідності на пенсію в разі втрати годувальника, виплати надбавки дітям війни та інші. На всі поставлені питання присутні отримали вичерпні відповіді від працівників управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі, в межах компетенції.

В ході розмови учасниками зібрання було висловлено побажання щодо необхідності законодавчого збільшення розмірів пенсій, в тому числі, пенсій по інвалідності. Адже за останній період суттєво зросли ціни на продукти, ліки та комунальні послуги, в той час як розмір пенсій практично не збільшується. Працівники управління Пенсійного фонду України повідомили, що Урядом України заплановано чергові перерахунки розміру пенсій у зв’язку із підвищенням прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб з 01.12.2015 року.

Завершення зустрічі проходило у формі діалогу, обміну думками та пропозицій щодо вирішення наболілих проблем, подальшої співпраці та інформаційної допомоги з боку спеціалістів управління, а також було висловлено слова вдячності за розуміння проблем людей з обмеженими можливостями.

Необхідно зазначити, що між Золочівської районною асоціацією інвалідів та управлінням Пенсійного фонду вже давно налагоджено тісну співпрацю, а такі зустрічі вже стали традиційними.

      

09.07.2015

 

Золочівському замку проводяться зйомки документального фільму “Золота підкова Бориса Возницького”

У Золочівському замку проводяться зйомки документального фільму “Золота підкова Бориса Возницького” про життя Бориса Григоровича.

До 90-річчя від Дня народження Бориса Григоровича Возницького народна кіностудія «Дубно» проводить зйомки багатосерійного фільму про життя Героя України, про його грандіозну роботу, як музеєзнавця і людини, яка варта гідної пошани.

«Коли не стало Бориса Григоровича Возницького, ми дубенчани, його земляки, вирішили продовжити роботу по вшануванні його титанічної праці. Адже він народився в селі Ульбарів Дубенського району Волинської області, тут навчався і тут його робота почалась, коли він став провідним консультантом Державного історико-культурного заповідника в м. Дубно Дубенського замку. Дякуючи йому, цей замок почав воскресати, набирати вигляду твердині над річкою Іквою, і вже тоді ми почали назбирувати матеріали про нього. Було надруковано про нього чимало статей, колективних праць, проводились конференції, але, коли його серце зупинилося недалеко від Золочева, все набуло зовсім інших рис, з’явилась потреба поглянути на нього з відстані часу і простору, оскільки ми з ним опинилися в інших вимірах», – розповів співавтор фільму, член Національної спілки письменників України, почесний член Національної спілки краєзнавців України Микола Іванович Пшеничний.

Назва майбутньої стрічки – «Золота підкова Бориса Возницького». «Фільм розповість не тільки про замки Галичини, які утворюють підкову, а особливо, про родовід Бориса Возницького, його витоки з Волинської землі, про ті підкови, які він знаходив ще юним в дитинстві на рідній Дубенській землі і ті його підкови, загублені козацькими кіньми, повстанськими кіньми, які оберігали його скільки могли все життя і він віддячував їм сторицею. Саме вони спонукають нас до роздумів», – додає Микола Пшеничний.

Дубенська кіностудія вже проводила зйомки фільму у Львівській національній галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького, музеї «Русалки Дністрової» у Львові, в Олеському замку, у Підгірцях, тепер знімальна група відвідала Золочівський замок. На черзі і інші філіали галереї, котрі створив Борис Григорович разом із колегами, кілька цікавих місць у Львові, а також Винники, де він колись вчителював і починався як краєзнавець і музеєзнавець.

Джерело: ЗОЛОЧІВ.НЕТ

  

--------------------------------

 

«Облаштування зупинки та проведення благоустрою – це першочергові заходи, що необхідно зробити біля Золочівського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів села Білий Камінь», - повідомив   перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза провівши обстеження території 9 липня 2015 року та рекомендував голові Білокамінської сільської ради Володимиру Важному спільно з керівником  Золочівського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів постійно слідкувати за дотриманням чистоти, порядку та проводити своєчасне обкошування трав на закріплених територіях.

 

--------------------------------

 

 По  результатах  скайп-наради з департаментом фінансів  9 липня 2015 року у фінансовому  управлінні  райдержадміністрації  проведено нараду  із спеціалістами фінансового  управління. 

По результатах наради доручено:

- підготувати розширені матеріали про  виконання місцевих бюджетів району за І півріччя поточного року;

- забезпечити подання  до 15 липня 2015 року в департамент фінансів протоколів засідання обласної  територіальної комісії з узгодження обсягів заборгованості з різниці в тарифах, а також  договорів на погашення даної заборгованості.

 

--------------------------------

 

Відбудеться проща на Підлиську Гору приурочена памяті о.Маркіяна Шашкевича

2 серпня 2015 року відбудеться проща на Підлиську Гору приурочена пам’яті о.Маркіяна Шашкевича (204 річниця від дня народження).

В програмі святкування:

11:00 – Архиєрейська Свята Літургія, яку очолить Преосвященний Владика Кир Венедикт (Алексейчук), єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ.

13:00 – урочиста Академія з нагоди 204 річниці від дня народження о.Маркіяна Шашкевича.

Ласкаво просимо, жителів та гостей Золочівського району взяти участь у вшануванні пам’яті великого земляка нашого краю.

Гасло свята: “Золочівщина – земля о.Маркіяна Шашкевича”.

Організатори свята: Золочівський деканат УГКЦ та Золочівська районна державна адміністрація.

 

--------------------------------

 

В системі електронного адміністрування ПДВ вже зареєстровано 3,4 млн. податкових накладних

З 1 липня система електронного адміністрування ПДВ працює в звичайному режимі 24/7/365 без перерв на святкові та вихідні дні.
За інформацією ДФС України з урахуванням сплати ПДВ за травень місяць в СЕА оновлено показник «сума середньомісячного розміру сум податку, задекларованих платником до сплати податку до бюджету та погашених за останні 12 звітних (податкових) місяців».
Станом на 08.07.2015 сума середньомісячного розміру сум податку, задекларованих платником до сплати податку до бюджету та погашених за останні 12 звітних (податкових) місяців складає 7,83 млрд.грн. по 161 тисячі платників. В системі електронного адміністрування ПДВ зареєстровано 3,4 млн. податкових накладних та розрахунків коригування на суму ПДВ 11,6 млрд.грн., 16,2 тис. митних декларацій на суму ПДВ 2,9 млрд.грн., а також поповнено ПДВ рахунки на суму 1,77 млрд. гривень.
Також в СЕА додано суму помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань з ПДВ станом на 01.07.2015 року в розмірі 2,5 млрд.грн. по 147 тисячах платників, які автоматично збільшили суму податку, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні / розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних.

 

08.07.2015

 

Платники Золочівщини та Перемишлянщини сплатили до Зведеного бюджету понад 83 млн. гривень

За шість місяців 2015 року суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку в Золочівській ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, перерахували до бюджетів усіх рівнів 83043,8 тис. грн. податків та зборів, з них на Перемишлянщині – 28367,5 тис. гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 15,5%, або на 11162,1 тис. гривень. При цьому Державний бюджет отримав 30106,56 тис. грн., що на 4472,9 тис. грн. більше від планових призначень. До місцевих скарбниць мобілізовано 52937,24 тис. грн., розрахункові показники перевиконано на 10141,6 тис. гривень.

Найбільшу питому вагу в надходженнях до Зведеного бюджету складають податок на доходи фізичних осіб – 41474,6 тис. грн., податок на додану вартість – 8519,1 тис. грн. та податок на прибуток – 5814,2 тис. гривень.

 

--------------------------------

 

Про посилення протипожежного захисту лісів у зв’язку з настанням протипожежного періоду наголосив сьогодні, 8 липня 2015 року перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза під час позачергового засідання районної комісії ТЕБ та НС. За результатами засідання прийнято відповідні рішення.

 

 

Скорочені строки у сфері державної реєстрації речових прав

Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і надання інформації про зареєстровані речові права на нерухоме майно та їх обтяження з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно здійснюються держреєстратором у скорочені строки виключно за заявою, форма та вимоги до заповнення якої встановлюються Мін’юстом. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень у скорочені строки» від 8 квітня 2015 р. № 190, передбачено наступні строки та плату за держреєстрацію:

1) державна реєстрація права власності, якщо вона проводиться з видачею свідоцтва про право власності на нерухоме майно, та державна реєстрація права власності на підприємство як єдиний майновий комплекс - п’ять робочих днів з 
моменту реєстрації заяви.
Розмір плати за послугу - у подвійному розмірі адміністративного збору за державну реєстрацію права власності на нерухоме майно.

2) державна реєстрація речових прав на нерухоме майно - три робочих дні з моменту реєстрації заяви.
Розмір плати за послугу - у подвійному розмірі адміністративного збору за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно.

3) державна реєстрація обтяжень - дві години з моменту реєстрації заяви.
Розмір плати за послугу - у розмірі адміністративного збору за державну реєстрацію обтяження.

4) надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у паперовій формі - одна година з моменту реєстрації заяви.
Розмір плати за послугу - у подвійному розмірі плати, що стягується згідно із законодавством за надання інформації відповідного виду.

Плата за надання послуг у скорочені строки вноситься додатково до адміністративного збору, плати за отримання витягу з Державного реєстру прав, який видається за результатами державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, плати за отримання інформації з Державного реєстру прав, справляння яких передбачено законодавством.

У разі ненадання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень у скорочені строки з вини державного реєстратора плата за їх надання у такі строки повертається заявникові

--------------------------------

У Золочівському районі жнива розпочато

Площі  до збирання  зернових культур

 

Всі категорії,

га

С-г підприємства,

га

Ярі зернові

4624

3088

Озимі зернові

11519

8924

Всього ранніх зернових

16143

12012

Озимий ріпак

8689

8689

Разом ранні зернові та озимий ріпак

24832

20701

Кукурудза на зерно

4540

3881

Гречка

361

341

Соя

7864

7864

Соняшник

590

590

Всього до збирання

38187

33377

 

Для проведення  жнив  у всіх категоріях господарств  є в наявності 170 зернозбиральних комбайни.  Готовність комбайнів до проведення жнив становить 100%. Навантаження  на  1 зерновий  комбайн становить при збиранні  ранніх зернових 95 га. Розрахунковий  термін збирання ранніх зернових  та озимого ріпаку – 11 днів.

Потреба  пального для  проведення  жнив:

- диз. палива – 603 т

- бензину – 42 т

Господарства району в основному  закупляють пальне на АЗС  та не зберігають ПММ у себе  в господарствах. Їх частка  складає більше 80%.

В господарствах району на час жнив  використовуватиметься  для:

- очистки зерна - 47 од. машин та обладнання

- загальною продуктивністю - 1350 т/год.

- сушки зерна - 6 од. машин та обладнання 

- загальною продуктивністю - 229 т/год.

- зберігання зерна - 69 зерносховищ

- місткістю - 60 тис. тонн

Станом на  08.07.2015 року всіма  категоріями господарств  зібрано 250 га озимого ячменю, намолочено 1400 тонн, урожайність 56,0 цнт/га, в тому числі  сільськогосподарськими підприємствами  зібрано 200 га, намолочено 1100 т, урожайність 55,0 цнт/га.

За 6 місяців поточного року сільськогосподарськими підприємствами вироблено  1861,3 т м'яса, що на 115,3 т (94,2 %) менше до відповідного періоду минулого року).

Причиною  зменшення  є  виробництво м’яса птиці  у  зв’язку  з тим, що ТзОВ «Арітон» звітується  по місцю реєстрації підприємства.

Виробництво молока становить 23т молока, що на 288 т (7,4%) менше до відповідного періоду минулого року.

Причиною зменшення є те, що ТзОВ «Підгірці перевело поголів’я корів (150шт) у Бродівський район.

Станом на 1 липня 2015 року сільськогосподарськими підприємствами утримується 85 голів ВРХ, що на 56 голів (35,3%) менше до відповідного періоду минулого року, в тому числі корів нараховується 17 голів, що на 36 голови (32,1 %) менше до відповідного періоду минулого року.

Зменшення  поголів’я  ВРХ, в тому  числі  корів  відбулося  за  рахунок  2 сільськогосподарських підприємств, а саме: ПАП «Колос», ТзОВ  «Барком».

Поголів’я свиней нараховується 14540 голів, що на 2158 голови (117,4 %) більше до відповідного періоду минулого року.

Поголів’я птиці становить 187318 голів. Минулого року поголів’я птиці на даний період не утримувалось.

  

--------------------------------

 

Обласна рада схвалила проект Перспективного плану спроможних територіальних громад Львівщини

7 липня, під час четвертого пленарного засідання ХХХІV сесії Львівської обласної ради депутати схвалили проект Перспективного плану спроможних територіальних громад Львівщини. «За» таке рішення проголосували 60 депутатів. Відповідно до Перспективного плану, пропонується здійснити об’єднання територіальних громад Львівської області, в результаті якого із 710-и чинних місцевих рад повинно утворитись 160 спроможних територіальних громад.

Відтак, найбільше таких громад передбачається у Жовківському районі –17, а найменше – 3 – у Буському районі. Водночас у Бродівському районі пропонується створення 8-и об’єднаних громад, у Городоцькому – 5, у Дрогобицькому – 11, Жидачівському – 5, Золочівському – 4, Кам’янко-Бузькому – 4, Самбірському – 12, Сколівському – 8, Сокальському – 5, Старосамбірському – 7, Стрийському – 10, Турківському – 12, Яворівському – 13, Пустомитівському – 15, Радехівському – 6, Перемишлянському – 4.

Згідно з рішенням обласної ради Львівська облдержадміністрація подасть проект Перспективного плану до Кабінету Міністрів України для прийняття відповідного рішення.

 

07.07.2015

 

07.07.2015 року, в кабінеті першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Кукурузи, за участю начальника філії "Золочівський райавтодор" Ореста Дупелича, начальника відділу розвитку інфраструктури та будівництва райдержадміністрації Олега Перейми відбулася нарада з питань ремонту доріг на території району філією "Золочівський райавтодор". На нараді розглянуто зауваження жителів району стосовно стану окремих доріг та обговорено пропозиції місцевих рад щодо укладання договорів на виконання ремонтних робіт філією "Золочівський райавтодор". О.Дупелич доповів про те, що на автодорозі "Ясенів-Золочів", відповідно до плану робіт, проведено підготовку до ямкового ремонту. Восьмого липня на цю ділянку заплановано завезти асфальтобетон.

 

--------------------------------

 

На автодорозі Львів-Тернопіль 07.07.2015р. загорівся вантажний автомобіль, який перевозив печиво польського виробництва. На місце події виїхав перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза, рятувальні служби району, представники правоохоронних органів. Обставини загорання з’ясовуються.

 

--------------------------------

 

У селі Червоне Золочівського району громадські активісти зробили смугу перешкод для військово-патріотичних тренувань. На створення смуги активісти потратили один день. Окрім цього розчистили джерело та прибрали сміття. Детальніше - дивіться відео на сайті ZOLOCHIV.NET

 

--------------------------------

 

Народний депутат України Тарас Батенко з робочою групою готує проект закону про біоетанол. Народний депутат поспілкувався із «Золочів. нет» та надав коментар.

“Український ринок нафтопродуктів, автопалива, фактично повністю залежить від імпорту. 85% відсотків ми залежимо. Дизель і бензин різнооктановий ми поставляємо від наших сусідів, це є Росія, Прибалтика, Румунія і Білорусь. Фактично, всі наші нафтопереробні заводи стоять. Але разом з тим, щоби зменшити залежність від імпорту автопалива, весь світ з рештою на цьому їздить, на біопаливі… І відповідно, я думаю, що у нас є хороший шанс це напрацювати, зменшити таку залежність від імпорту постачання і підняти своїх виробників… “, – повідомив Тарас Батенко.

Детальніше - дивіться відео на сайті ZOLOCHIV.NET

 

06.07.2015

 

Більшість доріг району потребують ямкового ремонту

Про це повідомив перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза після огляду автодороги Золочів-Красне на  відрізку с.Почапи 6 липня 2015 року. В ході огляду виявлено проблемні ділянки, що потребують ремонту.

«Основна проблема – це відсутність коштів у філії «Золочівський райавтодор». Плануємо звернутися до Львівської обласної ради для надання додаткового фінансування щодо проведення ремонтних робіт не лише на цій ділянці дороги, але й на інших», - зазначив Андрій Кукуруза.

 

Сьогодні, 6 липня 2015 року розглянуто, попередньо розроблені,  договори оренди Золочівською дитячою спортивною школою спортивно-танцювального залу районного Народного дому за участю першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Кукурузи, в. о. голови районної ради Андрія Леськіва, представників відділу культури, відділу освіти та спорт школи. В ході обговорення вирішено після підписання угод розпочати ремонтні роботи приміщення спортивно-танцювального залу районного Народного дому.

 

У неділю, 5 липня, в Народному домі с.Ремезівці відбувся черговий тур культурно-мистецького проекту «Боже, Україну збережи!» Глядачі переповненого залу мали можливість переглянути народну творчість майстрів сцени сіл Сновичі, Шпиколоси, Ремезівці, Красносільці, Поляни, Підгіря і Жуків.  У програмі огляду представлено різножанрове аматорське мистецтво виконавцями різних вікових категорій.

Тепло дякуючи учасникам художньої самодіяльності, провідний методист районного Народного дому Михайло Стречик відзначив високу виконавську майстерність любителів сцени.

 

03.07.2015

 

На об’їзній м. Золочів продовжуються ремонтні роботи (автомобільна дорога Н-02 Львів–Тернопіль)

«Роботи на даній ділянці виконуються ТзОВ «Техно Буд Центр». На даній ділянці дороги проводиться укладка асфальту другої полоси. Під час проведення робіт на цій ділянці автодороги рух транспорту здійснюється однією полосою. У найближчому часі рух відновиться по двох полосах.

Ремонтні роботи проводяться на 800 м. дороги від перехрестя до ПП «Галкомсервіс», - повідомив Андрій Кукуруза перший заступник голови райдержадміністрації після виїзду на дорогу та проведення огляду.

 

2 липня 2015 року відбулася скап-конференція фіну правління райдержадміністрації з обласним департаментом фінансів, за результатами якої дано доручення спеціалістам фінансового управління:

- взяти участь у формуванні попередньої шкільної мережі на 2015-2016 навчальні роки;

- провести заходи по вчасному фінансуванню заробітної плати працівників бюджетних установ.

 

02.07.2015

 

Про збір та подачу показників лічильників обговорювали сьогодні, 2 липня 2015 року під час зустрічі голови Золочівської райдержадміністрації Володимира Недзельського з представниками Золочівської районної служби  газу та Золочівського РЕМ. На сьогоднішній час, у Золочівському РЕМ ще працюють контролери, котрі збирають показники за спожиту електроенергію. В той же час, у районній службі газу скорочено посади контролерів. Громадяни мають особисто подавати показники газового лічильника після 25 числа місяця за номерами телефонів 4-23-77,4-33-77. Володимир Недзельський повідомив, що напередодні мав зустріч з керівниками банківських установ району, висловив побажання, що для оперативності сплати послуг за газ, світло була б  доречною допомога консультантів біля терміналів у банках. Переважно люди пенсійного віку потребують таких консультацій. Саме сплата за послуги через термінали розвантажить масові скупчення людей у поштових відділеннях.   

Голова райдержадміністрації наголосив на інформуванні населення про зміни у зборі показників лічильників електроенергії та газу через засоби масової інформації району.

Учасник зустрічі М. Адамик повідомив, що запроваджено нові та швидкі послуги від ПАТ «Львівобленерго», а саме: отримання інформації про нарахування за спожиту електроенергію та стан розрахунків; подання показників приладу обліку електроенергії; оплата розрахунків за спожиту електроенергію. Скористатись даними послугами можна на веб-сайті ПАТ «Львівобленерго»(www.loe.lviv.ua), здійснивши реєстрацію у розділі «Мій дім».  Для послуг споживачів створено Кол-центр ПАТ «Львівобленерго», який працює цілодобово для громадян Львова та області. Зателефонувавши за номером телефону 0-800-50-15-68 можна отримати фахові консультації та роз’яснення .

-------------------------------- 

Управлінням Пенсійного фонду України в Золочівському районі з 02.07.2015 року розпочато фінансування липневих пенсій згідно Графіка поденного фінансування виплати пенсій та грошової допомоги, погодженого на поточний місяць. Ресурсне забезпечення видатків Фонду здійснюється за рахунок визначених  джерел надходжень та коштів Державного бюджету України. Потреба коштів на липень 2015 року складає 24,758 млн.грн.

Згідно статті 47 Закону України від 09.07.2003 №1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсія виплачується щомісяця у строк не пізніше 25 числа. Пенсійний фондом запроваджено щоденне фінансування пенсій з 4 по 25 число.

-------------------------------- 

2 липня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський взяв участь у міжвідомчій нараді за участю в. о. голови районної ради Андрія Леськіва, представників прокуратури, Золочівського РВ ГУ МВСУ У Львівській області, Золочівсько-Перемишлянського ОРВК, що відбулась у районній раді. Заслухано інформацію прокурора  Золочівського району Любомира Процака про стан додержання на території району вимог Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», виконання Указу Президента України № 15/2015 від 14.01.2015 «Про часткову мобілізацію». За підсумками наради вирішено керівникам правоохоронних органів та органів виконавчої влади і місцевого самоврядування Золочівського району вжити додаткових скоординованих заходів, спрямованих на неухильне додержання вимог законодавства у сфері мобілізації на території району, забезпечуючи систематичне висвітлення проведеної роботи у засобах масової інформації.

-------------------------------- 

Допомога для родини учасника АТО

1 липня 2015 року перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза відвідав помешкання Алли Товарницької, жительки с. Червоне Золочівського району. Алла – дружина Руслана Товарницького, котрий 15.08.2014р. був мобілізований на військову службу і в даний час воює у складі однієї з механізованих бригад на Сході.

«У подружжя двоє малолітніх дітей. Догляд за ними не дозволяє Аллі, у якої не залишилось родичів, влаштуватись на постійну роботу. Родина чоловіка Алли проживає в іншій області. Тож дохід сім’ї – зарплата Руслана, яку треба ділити і на фронт і на тил. Алла змушена зранку й допізна поратись на господарстві щоб зводити кінці з кінцями. Будинок, у якому проживає жінка із дітьми знаходиться у аварійному стані. Після зустрічі з групою депутатів сільської ради з цього питання виникли певні напрацювання, подальший хід яких буде відслідковуватися», - повідомив Андрій Кукуруза.
Покрівлю старої батьківської хати через аварійний стан довелось розібрати. Однак, світ не без добрих людей. Знайшлися небайдужі знайомі й незнайомі, односельці, і розпочали роботи по відновленню даху.

За підсумками виїзду вирішено звернутися з листом-проханням до будівельних організацій для надання матеріальної допомоги будматеріалами.

-------------------------------- 

Ганна Самчкуашвілі – головний лікар Золочівської ЦРЛ

25 червня 2015 року на XL сесії Золочівської районної ради  шостого демократичного скликання депутати проголосували за призначення на посаду головного лікаря Золочівської центральної лікарні Ганни Самчкуашвілі, яка до цього часу: з липня 2010 року працювала заступником головного лікаря з медичної частини.

-------------------------------- 

1 липня 2015 року у Золочівській районній раді відбулося засідання круглого столу, де розглядалося питання співробітництва Золочівського району з представниками переселенців із Криму та Сходу України щодо розвитку сільського господарства на території району. У роботі взяли участь в.о. голови Золочівської районної ради Андрій Леськів, начальник відділу Держземагенства у Золочівському районі Ігор Погребняк, головний архітектор Львівської області Володимир Лаврін, представник організації «Кримські переселенці» Рустем Еміралієв, голова ГО «Країна вільних людей» Надія Хоменко, представник ініціативної групи переселенців «Львівський фермер» Алі Ісаєв, землевпорядник Сасівської сільської ради Оксана Дмитрів, підприємець Степан Дудко, житель м. Золочева Ярослав Токар.

Відбулася конструктивна розмова. За результатами, якої начальник відділу Держземагенства у Золочівському районі Ігор Погребняк спільно з органами місцевого самоврядування району мають подати пропозиції щодо переліку земельних ділянок, які можуть бути передані в оренду для ведення особистого селянського господарства: закладення розсадника для вирощування саджанців плодових дерев, ведення садівництва, городництва та вирощування ягід. В подальшій перспективі планується і розвиток тваринництва, а саме розведення кіз та овець. Також будівництво цеху для переробки сільськогосподарської продукції.

-------------------------------- 

Критичне оцінювання ресурсів Інтернету вчителями та школярами

Нещодавно у Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1. відбувся семінар, що його провела Стельмах Оксана– учитель інформатики.

Семінар був побудований на основі майстер-класу Ніни Петрівни Дементієвської, координатора освітньої програми «Шлях до успіху» в Україні.
В ході семінару за допомогою інтерактивних технологій вчителі мали змогу навчитися основним технікам та стратегіям формування критичного мислення учнів при оцінюванні ресурсів Інтернету, плануванню діяльності з організації такого навчання та розробці критеріально-орієнтованих шкал для оцінювання рівня сформованості навичок в учнів.
Критичне мислення потребує від самих учителів відкритості розуму, відповідного досвіду, а також певних знань. Це мають бути знання про те, де і як варто шукати інформацію, вміння аналізувати її та оцінювати, а також знання та вміння навчити цьому інших, формуючи в учнів життєво необхідні навички.

 

01.07.2015

 

Діаспора презентувала Україну на Міжнародному фестивалі

Вже декілька років поспіль у туристичному містечку Javea, Іспанія проходить Міжнародний фестиваль де збираються усі країни світу, щоб познайомитись, показати свою культуру, звичаї та почастувати усіх гостей національними стравами.

Цього року у фестивалі приймало участь 26 країн серед них вже третій рік поспіль свою країну представляють і українці.

Дуже приємно було бачити як інші країни оцінювали наші смачні страви та мелодійну українську пісню, яку своїми силами підготували батьки і діти українці, що проживають в Іспанії, але ні на мить не забувають своєї мови, своїх звичаїв та культури.

-------------------------------- 

108 років від дня народження головного командира УПА Романа Шухевича

30 червня, виповнюється 108 років від дня народження видатного політичного діяча, головного командира УПА Романа Шухевича (Тараса Чупринки).

Роман Шухевич народився 30 червня 1907 у Львові. Відомий український націоналіст, патріот, політик.

Член Галицького крайового проводу Організації українських націоналістів. Командир з боку українців українського військового підрозділу «Нахтігаль» в складі іноземних легіонів Вермахту (1941–1942).

Генерал-хорунжий, головнокомандувач Української повстанської армії, голова Секретаріату Української головної визвольної ради (1943–1950). Романові Шухевичу посмертно присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена Держави.

5 березня 1950 він загинув в с. Білогорщі. що біля Львова, у віці 43 років — в останньому бою з російськими окупантами.

Джерело: ЗОЛОЧІВ.НЕТ

 

30.06.2015

 

30 червня 2015 року Галина Семчишин заступник керівника апарату - начальник відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації провела засідання комісії з питань захисту прав дітей.

Під час засідання обговорено питання: позбавлення батьківських прав; влаштування дитини у районний дитячий будинок «Рідний дім».

-------------------------------- 

Сьогодні, 30 червня 2015 року за підтримки інформаційного порталу «Золочів.нет» відбувся прямий ефір за участю голови Золочівської райдержадміністрації Володимира Недзельського. Кожен бажаючий мав змогу у прямому ефірі поставити запитання голові райдержадміністрації, зателефонувавши за номерами телефонів 4-25-05, 096-563-16-67 і скайп-зв’язком: zolochiv_rda. До очільника району зверталися в основному з питань збору показників газових, електричних лічильників та транспортних питань.

Володимир Недзельський розповів про роботу лінії «112», про виконання бюджету за 6 місяців поточного року, про адміністративну реформу, про знешкодження борщівника Сосновського, залучення інвесторів у район. Детальніше у відео…

-------------------------------- 

Про відновлення збірника фекальних вод у с. Ясенівці

30 червня 2015 року перший заступник голови Золочівської РДА Андрій Кукуруза здійснив виїзд у село Ясенівці з питання відновлення каналізаційного колектора житлового масиву цукрового заводу. У зустрічі взяли участь Ясеновецький сільський голова, заступник та секретар Золочівської міської ради, голови ОСББ вулиці Львівської міста Золочева.

Попередньо встановлено, що збірник фекальних вод є аварійно-небезпечний і потребує якнайшвидшого відновлення. В ході обговорення Андрій Кукуруза повідомив, що користувачами колектора є 380 абонентів міста Золочева та 70 абонентів Ясеновецької сільської ради. Також, накреслено план заходів і визначено орієнтовну вартість робіт – 130 тис. грн. Вирішено подати клопотання у Золочівську міську раду та Ясеновецьку сільську раду щодо розгляду питання ремонту каналізаційного колектора житлового масиву цукрового заводу на чергових сесіях місцевих рад.

-------------------------------- 

На обході м. Золочів продовжуються ремонтні роботи 30 червня, відновили дорожні роботи на автомобільній дорозі Н-02 Львів–Тернопіль

Роботи на даній ділянці виконуються ТзОВ «Техно Буд Центр». На даній ділянці дороги розпушують конструктивні шари, закладають підстильні та вирівнювальні шари основи зі щебеневих матеріалів (підготовка для подальшого влаштування асфальтобетонних шарів). Під час проведення робіт на цій ділянці автодороги рух транспорту здійснюється однією полосою.

На даний час планується здійснити орієнтовно ремонтні роботи на 800 м. дороги. Через два три дні планується покласти асфальт на другій полосі.

-------------------------------- 

Відбулась зустріч з представниками спортшколи, секції боксу по питанні оренди танцювального залу для занять боксом

Сьогодні, 30 червня 2015 року перший заступник голови РДА Андрій Кукуруза спільно з в. о. голови районної ради Андрієм Леськівим за участі представників спорт школи, відділу освіти, відділу культури та туризму обговорили питання надання приміщення танцювального залу для заняття секції боксу спортивної школи.

В ході обговорення вирішили до 5 липня 2015 року скласти угоду оренди приміщення танцювального залу.

-------------------------------- 

Сьогодні, 30 червня 2015 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський взяв участь в обласному семінарі по питанні виконання місцевих бюджетів, проблемних питань з представниками департаменту фінансів та начальників фінорганів районів та міст області.

 

28.06.2015

 

28 червня 2015 року в місті Золочеві в рамках святкування Дня Молоді відбулось ряд цікавих заходів: шаховий турнір, змагання з пляжного волейболу, змагання з стрітболу, турнір із настільного тенісу, спортивно-патріотичний пробіг у вишиванках, пінбольний тир та інші. Ініціаторами та організаторами даних заходів виступили активні молоді люди, молодіжні громадські організації, спортивні товариства. Волонтери Золочівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провели профілактичну акцію "Відповідальність починається з мене". Так, без гучних святкувань з огляду на ситуацію в Україні, проте корисно та цікаво, молодь відзначила своє свято.

-------------------------------- 

28 червня 2015 року з нагоди 19-ї річниці Конституції України, в районному Народному домі, за участю керівництва району відбулися урочисті та патріотичний концерт.

Привітав присутніх зі святом голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський, який зазначив, що: «Конституція України – Закон один для всіх. Завдання, що стоять перед нами, складні і масштабні. Хочемо жити в демократичній, правовій державі – маємо її збудувати власними руками, керуючись власними думками. Хочемо жити в Європейській країні – маємо створити Європу в Україні – з високими європейськими стандартами та традиціями української цивілізації. Запорукою нашого успіху вперед є діяльність всіх і кожного у дотриманні основного закону. Україна, її Конституція – одна для всіх. Шануймо їх, пам'ятаючи, що сьогоднішньому дневі передувала багатовікова історія державотворення. І ми, як ніхто інший, відповідальні перед Богом, власним сумлінням, попередніми, нинішніми та прийдешніми поколіннями за державу, на сторожі якої стоїть Основний Закон. Україна починається з кожного з нас», - наголосив у вітальному слові Володимир Недзельський.

 

26.06.2015

 

За кошти районного бюджету проводять ремонтні роботи у медичних закладах району

26 червня 2015 року перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза проінспектував проведення ремонтних робіт у районній стоматполіклініці (капітальний ремонт покрівлі приміщення) та встановлення вікон у дитячому відділенні Золочівськької ЦРЛ.

«Для проведення капітального ремонту покрівлі приміщення стоматполіклініки з районного бюджету виділено 315 тис. грн., а для заміни вікон у дитячому відділенні районної лікарні 205 тис. грн.», - повідомив перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза.

-------------------------------- 

26 червня 2015 року перший заступник голови райдержадміністрації А.Т.Кукуруза провів засідання районної робочої групи з координації та вирішення проблемних питань щодо підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери  до роботи в осінньо-зимовий період та входження в опалювальний сезон 2015-2016 років.

На засіданні розглянуто стан підготовки станом на 25 червня поточного року підприємств ЖКГ, об’єктів соціальної сфери та житлового фонду до опалювального сезону 2015-2016 років, проблемні питання та розрахунки за спожиті енергоносії.

За підсумками засідання дано доручення керівникам житлово-комунальних підприємств, керівникам бюджетних установ, управлінь та відділів райдержадміністрації забезпечити виконання затверджених розпорядженням голови райдержадміністрації від 29 квітня 2015 р. № 159 заходів щодо забезпечення своєчасної підготовки житлово-комунального господарства Золочівського району до опалювального сезону 2015-2016 років у повному обсязі та у встановлені терміни. перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза.

-------------------------------- 

Сьогодні, 26 червня 2015 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський провів особистий прийом громадян. Жителі району зверталися з земельних питань, щодо вирішення конфліктних ситуацій між сусідами.

Одним із найважливіших питань по зверненні громадян було питання виділення житла у гуртожитку, учаснику бойових дій АТО, сину багатодітної матері, оскільки родина потребує додаткової житлової площі.

До розгляду питання долучилася і сільський голова Підлипецької сільської ради Ганна Гуменюк, яка повідомила, що гуртожиток знаходиться на балансі Підлипецької сільської ради. Голова Золочівської райдержадміністрації запропонував, щоб громадянин звернувся до сесії сільської ради чи виконкому із заявою про надання житлової площі.

 

Депутати голосували за звільнення та призначення головного лікаря Золочівської ЦРЛ (відео)

25 червня 2015 року на ХL сесії Золочівської районної ради депутати проголосували за звільнення головного лікаря Золочівської ЦРЛ Бойка Володимира Ярославовича згідно поданої заяви. Також депутати проголосували за рекомендацію призначити на посаду головного лікаря Золочівського району Самчкуашвілі Ганну Михайлівну.

                                                                                           За матеріалами Zolochiv.net

-------------------------------- 

Управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі повідомляє, що 24.06.2015 року завершено фінансування виплати пенсій за червень місяць 2015 року. Потреба в коштах на виплату березневих пенсій становила 25 млн. 056 тис. гривень. Ресурсне наповнення бюджету Фонду протягом виплатного періоду здійснювалось за рахунок законодавчо визначених джерел доходів.

-------------------------------- 

З метою залучення дітей та молоді до занять спортом, стимулювання ведення здорового способу життя та з нагоди святкування Дня молоді 28 червня 2015 року планується проведення наступних заходів:

Що

Де

Коли

1. Молодіжна профілактична акція "Відповідальність починається з мене" м. Золочів, заклади торгівлі 11.00-12.00 год.,
19.00-20.00 год.
2. Шахово-шашковий турнір серед дітей, юнацтва та дорослих Парк "Здоров'я" 11.00 год.
3. Змагання з пляжного волейболу Парк "Здоров'я" 11.00 год.
4. Показовий виступ вихованців Золочівського міського центру "Спорт для всіх" Парк "Здоров'я", літня сцена 15.00 год.
5. Змагання з стрітболу (баскетбол 3х3) категорія: до 17 років; старше 17 років Парк "Здоров'я" 15.15 год.
6. Турнір з дворового футболу серед юніорів Парк "Здоров'я" 16.00 год.
7. Турнір з настільного тенісу Приміщення радіозаводу 16.00 год.
8. Караоке Парк "Здоров'я" 18.00 год.

-------------------------------- 

Порядок надання пільг на ЖКП з 01.07.2015р.

У зв’язку з прийняттям Закону України від 28 грудня 2014 р. № 76-VIII “Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України” Кабінет Міністрів України прийняв Постанову №389 від 04 червня 2015р. « Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї».

Цей Порядок визначає механізм реалізації права на отримання пільг з оплати послуг за користування житлом (квартирна плата, плата за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), комунальних послуг (централізоване постачання холодної води, централізоване постачання гарячої води, водовідведення, газо- та електропостачання, централізоване опалення, вивезення побутових відходів), паливом, скрапленим газом, телефоном, а також послуг із встановлення квартирних телефонів (далі — пільги) залежно від середньомісячного сукупного доходу сім’ї осіб, які мають право на пільги згідно із законодавчими актами. (читати повністю>>>)

 

25.06.2015

 

Патріотичні заходи до Дня Конституції України

У дитячому позаміському закладі відпочинку «Сокіл» села Сасів, 25 червня 2015 року відбулися веселі розваги для козаків і козачок. На цьому дитячому конкурсі побувала Галина Семчишин заступник керівника апарату - начальник відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації. Захід передбачав багато конкурсів, зокрема, «Виконання стройових вправ», «Снайпер», «Сила», піднімання гирі – хто більше за 1 хв., чия рука сильніша?, канат, кращий метальник м’яча (списа), втеча полоненого (в мішку або зв’язані руки, ноги), конкурси: «Художній» - намалювати коня з зав’язаними очима, «Загадки» , «Дешифратор» - скласти прислів’я і пояснити зміст, зробити 3 варіанти прислів’я, «Медичний».

Вітаючи учасників змагань, Галина Семчишин наголосила: « Одні з найкращих моментів дитинства, безумовно, пов’язані з іграми та розвагами. І саме літній табір має безліч особливостей, що дозволяють вважати його одним з найбільш дієвих форм соціалізації та інтеграції дітей. Дух пригод та ризику, героїзму і авантюр – дуже привабливий для підлітків і відповідає їх прагненню до самостійності і незалежності. Ви зможете проявити свій інтелект, таланти та творчі здібності у різних конкурсах. Бажаю успіхів кожному з вас».

-------------------------------- 

На обході м. Золочів відновили ремонтні роботи та запровадили реверсний рух

У четвер, 25 червня, відновили дорожні роботи на автомобільній дорозі Н-02 Львів–Тернопіль на ділянці км 68+000 – км 68+600 обхід міста Золочів. На даній ділянці дороги розпушують конструктивні шари, закладають підстильні та вирівнювальні шари основи зі щебеневих матеріалів (підготовка для подальшого влаштування асфальтобетонних шарів).

Під час проведення робіт на цій ділянці автодороги рух транспорту здійснюватиметься у реверсному режимі.

Нагадаємо, станом на 25 червня поточного року дорожники поклали вирівнювальний шар асфальтобетону на автомобільній дорозі Н-02 Львів-Тернопіль на ділянці км 68 +600 – км 72+000 обхід м. Золочів.

Проведено роботи з посилення основи дорожнього одягу методом холодного ресайклінгу з додаванням щебеневих матеріалів. Ділянку дороги Львів-Тернопіль обхід м. Золочів збудовано у 1983 році. Капітального ремонту не проводили.

 

24.06.2015

 

Золочів’яни стали лауреатами Міжнародного конкурсу «Життя – Тобі…»

У Львові нагородили маленьких лауреатів (переможців) конкурсу «Життя –Тобі…». Цей Міжнародний конкурс для української молоді тривав протягом півроку.

23 червня, у Львівській політехніці відбулося нагородження, на яке завітала дружина Президента України Марина Порошенко. Організатором є Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету “Львівська політехніка” та норвезько-українська громадська організація Maidan Norway. На урочистому нагороджені, окрім першої леді Марини Порошенко, були присутні голова Львівської ОДА Олег Синютка, секретар Посольства Королівства Норвегія в Україні Сігбйорн Літланд, народний депутат України Оксана Юринець, член громадської організації Maidan Norway, яка була співорганізатором конкурсу, Олександр Тимчук, ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало, лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка поет і прозаїк Ігор Калинець, переможці конкурсу «Життя – Тобі…» з різних куточків України, зокрема з окупованого Криму і Донбасу, та їхні рідні.

Вітаючи маленьких переможців, Марина Порошенко зазначила, що сьогодні Україна, як ніколи, потребує єднання як всередині, так і за її межами. «Завдяки конкурсу «Життя – Тобі…» у молоді складається спільне розуміння основних принципів: мир, свобода, держава, історія, майбутнє», – сказала Марина Порошенко. Почесним журі було відібрано 20 лауреатів: 15 у номінації літературний твір та 5 у номінації мистецький твір.

Приємним є те, що двоє переможців у номінації мистецький твір є вихованцями Золочівського ЦДЮТ, а саме:

Лауреат (І-місце ) – Карабін Наталія (17р.) – гурток «Образотворчого мистецтва»

(керівник Кирилова О.В.)

Лауреат (І-місце) – Мурин Денис (9р.) – арт – гурток «Палітра» (керівник Гевко Г.І.)

Діти були нагородженні дипломами та цінними подарунками. Читати далі>>>

                                                                                                                        За матеріалами Zolochiv.net

-------------------------------- 

24 червня 2015 року перший заступник голови Золочівської РДА Андрій Кукуруза взяв участь у засіданні конкурсної комісії для проведення концесійного конкурсу з передачі у концесію послуг, які стосуються операції поводження з відходами (збирання, перевезення, зберігання, сортування, обробки (переробки).

-------------------------------- 

На форумі зустрілися школи, що носять ім’я Маркіяна Шашкевича

Зустріч шкіл імені Маркіяна Шашкевича - це вже традиційне щорічне свято, яке відзначають у селі Підлисся, що на Золочівщині, адже саме Підлисся є рідним селом Будителя Галичини. Зважаючи на погодні умов, а зокрема проливний дощ, святкування відбулося у районному Народному домі. Цього року це уже XIV Міжнародний форум шкіл імені Маркіяна Шашкевича, в якому взяли участь представники 10 навчальних закладів із Львівської,Тернопільської областей.

«Завдячуємо Маркіянові тим, що глибоко усвідомив ідею самобутності українського народу Галичини, необхідності його пробудження, потребу стати і бути таким народом. Маркіян Шашкевич був справжньою людиною дії. Як ніхто він умів об'єднувати людей навколо себе. Та не тільки об'єднувати — згуртовувати, переконувати. Також, Шашкевич як ніхто інший розумів, що українцям — підданим Австрії більше не можна мовчати і чекати. Це був дух тодішньої доби, сповненої пам'яті про недавнє бурхливе минуле. Саме тоді настав час українцям заявити про себе!

Маємо бути горді та щасливі, що є дотичними до цієї великої постаті не лише як до людини, священика, поета, громадського діяча, а й як земляки.

Нині також переживаємо складні моменти в житті нашого народу. На жаль, на даний час на сході України є посягання на нашу з Вами територіальну цілісність, гинуть люди…

Хай назавжди нас об’єднує, згуртовує, спонукає до рішучих дій могутнє Маркіянове слово! Щоб усі ми могли збагнути і гідно оцінити значущість постаті Маркіяна в історії творення України, маючи за дороговказ його заповіт: Сіймо! А збирати будемо!», - наголосила у вітальному слові заступник керівника апарату – начальник відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації Галина Семчишин.

Учасникам форуму отримали подарунки, - футболки у кольорах національного прапора. На завершення заходу, на сходах Народного дому учасники створили імпровізований флеш–моб, одягнувши жовті і сині футболки, - виконали Державний Гімн України та улюблену пісню українців «Чернону руту».

-------------------------------- 

Сьогодні, 24 червня 2015 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський взяв участь у двох обласних нарадах з проведення мобілізації та адміністративно-територіальної реформи.

 

23.06.2015

 

23 червня 2015 року під керівництвом голови РДА Володимира Недзельського проведено нараду з перевізниками, що здійснюють перевезення на території району. Обговорювали питання облаштування піднавісами та лавочками для сидіння на території міської стоянки по вул.Ст. Бандери, 2 в м. Золочеві, а також розглянуто питання пільгового перевезення пасажирів. За результатами наради вирішено звернутися до Золочівської міської ради з питання розробки ескізу піднавісів для подальшого їх спільного виготовлення разом з перевізниками.

По питанню пільгового перевезення населення пільгових категорій прийнято рішення розмістити в кожному автобусі інформації про пільгові категорії громадян і вказати підставу надання пільги, за яким посвідченням здійснюється проїзд і ким воно видається та на яких маршрутах (приміські, міські, міжміські) здійснюється проїзд.

-------------------------------- 

У Золочівському районі планують передати приміщення під секцію боксу

Сьогодні, 23 червня 2015 року відбулася спільна зустріч голови райдержадміністрації Володимира Недзельського, в.о. голови районної ради Андрія Леськіва з представниками спортивної школи, громадськістю з питання передачі приміщення танцювального залу районного Народного дому під секцію боксу.

В ході зустрічі визначено, створити ініціативну групу з представників спорт школи, громадськості, районної ради, райдержадміністрації для визначення поетапного плану з реконструкції даного приміщення для занять секції боксу. А також звернутися до сесії районної ради з проханням підтримати дану ініціативу.

-------------------------------- 

23 червня 2015 року в сесійній залі райдержадміністрації відбулися заходи з нагоди відзначення Дня державної служби. «Шановні державні службовці роль державної служби у процесі становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави є надзвичайно великою. Вітаючи вас з професійним святом бажаю вам, що мали достойну заробітну плату, щоб був мир та спокій у державі, щиро бажаю цього. Щоб ваші діти, знайомі з гордістю могли сказати, я знаю цю людину чи цього державного службовця і ми усі його шануємо. Тож, бажаю добра, злагоди усім, підтримувати один одного у нелегкі часи для нашої країни…», - наголосив у вітальному слові голова райдержадміністрації Володимир Недзельський.

Привітав з професійним святом державних службовців і в.о. голови районної ради Андрій Леськів, який наголосив, що 4 квітня 2003 року Президентом України підписано Указ про День державної служби, яке відзначаємо сьогодні, 23 червня. Я впевнений, людина, яка обирає державну службу - це людина, яка є відповідальною. На її плечі лягає відповідальність за добробут та майбутнє нашого народу і нашої держави. Державний службовець – це особлива професія, адже він несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Україна розв'язує багато складних завдань, одне з яких – формування ефективної системи державного управління, яка має гнучко реагувати на запити сучасного суспільства, забезпечувати умови для поліпшення життя народу. Бажаю, щоб Ваші зусилля й надалі спрямовувалися на побудову демократичного суспільства, забезпечення конституційних прав і свобод громадян, стабільний розвиток країни. Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно і чесно служити державі.

За сумлінну працю на державній службі, зразкове виконання своїх службових обов'язків окремих державних службовців нагородили грамотами райдержадміністрації і районної ради.

-------------------------------- 

Про відзначення 19-ї річниці Конституції України та Дня молоді обговорювали під час засідання оргкомітету 22 червня 2015 року під керівництвом голови Золочівської райдержадміністрації Володимира Недзельського. В ході зустрічі проведено обговорення плану заходів проведення святкувань Визначено провести з нагоди відзначення 19-ї річниці Конституції України патріотичний концерт 28 червня 2015 року у районному Народному домі о 16.00 год., а також дано доручення сектору молоді та спорту райдержадміністрації розробити план заходів до Дня молоді, який цього річ співпадає з річницею відзначення Дня Конституції.

 

Проведено обстеження приватних будинків з питання підтоплення

У місті Золочеві необхідно провести розчищення потоку по вул. Спадистій з метою запобігання підтоплень житлових будинків, про це повідомив перший заступник голови Золочівської РДА Андрій Кукуруза, голова районної комісії з питань ТЕБ та НС здійснивши виїзд на вулицю Спадисту. У виїзді взяв участь начальник управління водного господарства Ігор Савчук.

Попередньо, 12 червня 2015 року відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС, на якому вирішено з метою запобігання підтоплень житлових будинків по вул. Спадистій та враховуючи клопотання Золочівського управління водного господарства для проведення робіт з розчищення потоку виділити з матеріально-технічного резерву райдержадміністрації Золочівському управлінню водного господарства дизпаливо.

 

22.06.2015

 

У неділю 21 червня, в Народному домі селища Поморяни пройшов третій тур районного огляду народної творчості аматорських колективів та відвідувачів гуртків за інтересами клубних установ. Господарями сцени цього разу були учасники художньої самодіяльності Народних домів сіл Підлипці, Тростянець, Плугів, Коропець, Нестюки, Бібщани, Богутин, Торгів, смт. Поморяни.

Глядачі вщерть заповненого залу бурхливо аплодували аматорам за показане різножанрове мистецтво.

Щиро і тепло подякував учасникам культурно-просвітницького проекту директор районного Народного дому ім. І.Білозіра Олег Леськів.

 

Відбулись зональні змагання обласної Спартакіади серед команд державних службовців

20 червня 2015 року на базі Золочівського професійного ліцею відбулись зональні змагання обласної Спартакіади серед команд державних службовців. Команди Перемишлянського, Буського, Бродівського та Золочівського районів змагались у таких видах: футзал, волейбол, настільний теніс, шахи, шашки.

Команда державних службовців Золочівського району здобула: 1 місце з футзалу, 2 місце з волейболу, 1 місце з настільного тенісу серед чоловіків, 2 місце з настільного тенісу серед жінок, 1 місце з шашок серед жінок, 2 місце з шашок серед чоловіків, 1 місце з шахів серед чоловіків, 3 місце з шахів серед жінок.

 

У селі Ясенівці відновлять збірник фекальних вод

19 червня 2015 року перший заступник голови Золочівської РДА Андрій Кукуруза здійснив виїзд у село Ясенівці з питання відновлення каналізаційного колектора житлового масиву цукрового заводу. У зустрічі взяв участь голова Ясеновецької сільської ради Василь Мисак, який повідомив, що збірник фекальних вод є аварійно-небезпечний і потребує якнайшвидшого відновлення. В ході обговорення Андрій Кукуруза запропонував провести розчистку прилеглої території для доїзду ремонтної техніки, а саме, екскаватора та крана.

Також, визначено, що у найближчому часі будуть проводитись бетонні роботи місцевою організацією, на даному етапі підготовляється проектно-кошторисна документація.

 

19.06.2015

 

Продовжуються ремонтні роботи на автомобільній дорозі О140701 Золочів-Красне

Підрядною організацією ТзОВ «Техно-Буд-Центр» продовжуються ремонтні роботи на автодорозі Золочів-Красне, повідомив перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза після огляду ремонту на відрізку дороги с. Хильчиці - с. Почапи.

В с Почапи покладено основний шар асфальтобетонної суміші, а у с. Хильчиці робота проводиться у дві смуги, на сьогоднішній день по одній вже здійснюється проїзд автотранспорту.

В цей же час у с. Почапи проводиться ямковий ремонт наступної ділянки дороги. 

 

Обговорено питання благоустрою на Білій горі с. Підлисся під час виїзної наради заступника керівника апарату – начальника відділу організаційно-кадрової роботи апарату РДА Галини Семчишин.

24 червня 2015 року на Білій Горі розпочнеться XIV Міжнародний форум шкіл імені Маркіяна Шашкевича. Цього року на Білу Гору з’їдуться представники 10 навчальних закладів із Львівської та Тернопільської областей. А також на зустріч завітають гості із Польщі. Галина Семчишин провела виїзну нараду за участь сільського голови Володимира Важного, директора Білокамінського НВК Віри Конашевич, заступника начальника відділу освіти Ярослава Псюка.

Робочою групою здійснено обстеження території та дано доручення лісовій службі провести обкошування території, філії «Золочівського райавтодору» впорядкувати дорогу, а школам , що носять ім’я Маркіяна Шашкевича - це Золочівська ЗОШ №2 та Білокамінський НВК спільно з місцевою радою у понеділок, 22.06.2015 року провести толоку з благоустрою території.

 

По результатах скайп-наради з департаментом соціального захисту населення Львівської ОДА 18 червня 2015 року проведено нараду із спеціалістами районного управління.

Доручено:

1. Завідувачу сектору обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці:

1.1. до 19.06.2015р. подати списки учасників АТО з інвалідністю для проходження реабілітації у Західному реабілітаційно-спортивному центрі Національного комітету спорту України відповідно до вимог Національного комітету спорту України.

1.2. до 25.06.2015р. опрацювати інформацію щодо перебування на обліку для забезпечення житлом учасників АТО та членів сімей загиблих.

1.3. до 25.06.2015р. подати в департамент інформацію щодо утворення на місцях громадських рад з питань всебічної допомоги учасникам АТО.

2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку до 23.06.2015р. підготувати відповідні розрахунки до проекту бюджету на 2016-2018 роки.

3. Директорам територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до 25.06.2015р. провести зустрічі з членами сімей загиблих учасників АТО, визначити їх потреби та організувати роботу з вирішення проблемних питань.

 

18.06.2015

 

Переможці фестивалю «Обдарованість-2015» візьмуть участь у виставі «Гуцулка Ксеня» Національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької

Заступник керівника апарату – начальник відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації Галина Семчишин, 18 червня 2015 року вітаючи учасників заходу повідомила, що молоді таланти Золочівщини переглянуть виставу «Гуцулка Ксеня».

«Коли народжується дитина, то Бог цілує її в тім’ячко і дає талант. Талант дається дитині не за щось, а для чогось. Я сподіваюся, що мине час і ваш талант ще більше розвинеться, і він буде служити на благо не лише вам, вашим батькам але й на благо нашої Батьківщини. Щиро дякую вчителям, які відшукали цей талант і допомагають його розвивати. І сьогодні від імені голови райдержадміністрації Володимира Недзельського, сектору молоді та спорту райдержадміністрації, відділу освіти райдержадміністрації за ваші таланти ми даруємо вам сьогодні невеликий подарунок – виставу «Гуцулка Ксеня» Національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької. Високих вам злетів і миру всім нам.», - повідомила Галина Семчишин вітаючи учасників заходу.

 

Напередодні дня медичного працівника голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський привітав працівників галузі охорони здоров’я з професійним святом

Сьогодні, 18 червня 2015 року, за сумлінну працю в галузі охорони здоров'я, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника голова райдержадміністрації Володимир Недзельський вручив грамоти медпрацівникам району.

«Важка місія медиків була і залишається однією з наймилосердніших. У кожного мешканця району знайдеться чимало теплих слів подяки медикам за готовність будь-якої хвилини прийти на допомогу. Ви рятуєте людські життя, ви вселяєте віру і надію. Добра вам, шановні друзі, міцного здоров'я, професійних успіхів та творчої наснаги у відповідальній роботі, добробуту у ваших оселях. Бажаю щастя, доброго здоров'я, благополуччя, затишку в родинах, миру і спокою в державі», - зазначив голова райдержадміністрації Володимир Недзельський.

 

Кліщі. Як з ними боротися.

Лісові кліщі поширені по всій Україні, а Волинська область і АР Крим вважаються природним вогнищем енцефаліту — дуже підступної вірусної хвороби, яку переносять кліщі. Щороку в країні реєструється зараження людей цією небезпечною інфекцією. Основними “годувальниками” кліщів є дикі тварини і домашня худоба, що пасеться в лісі та на галявинах. Але нападають вони і на людей. Перший пік активності кліщів розпочинається навесні та закінчується в середині липня, а другий триватиме з вересня по жовтень, — саме в цей час, перебуваючи на природі, треба бути дуже обережними. Фахівці радять при відвідуванні місць, де можуть бути кліщі, одягати щось однотонне, бажано світлого кольору (на світлому добре помітно комах). Краще, коли одяг з довгими рукавами, холошами, щільно прилягає до тіла. Голову теж обов’язково захищати. Коли гуляєте лісом, час від часу оглядайте себе та своїх супутників. Після повернення додому одразу змініть одяг, білизну, ретельно їх обстеживши, виперіть і випрасуйте речі. Якщо ж їдете до лісу на декілька днів, звільніть місце для привалів, нічного сну від сухого хмизу (де найбільш вірогідне скупчення кліщів) в радіусі 20-25 м. Найчастіше кліщі прикріплюються до одягу людини, коли вона торкається кущів або сидить на траві — ці комахи не піднімаються на висоту більше метра. Кліщі присмоктуються до тіла не одразу, а приблизно через годину після потрапляння на одяг, тому час позбавитись від них є. Укус кліща безболісний, разом зі слиною він вводить у ранку анестезуючу речовину, яка діє протягом кількох годин. Частіше вони обирають ті частини тіла, де шкіра найбільш ніжна: задню частину шиї, місця під пахвами… На місці всмоктування кліща може розвиватись запальна реакція, нерідко з нагноєнням і утворенням сильно сверблячої ранки.

Виявивши на собі кліща, що вже присмоктався, краще за все звернутись до найближчого медичного закладу. Лікарі видалять його у стерильних умовах, що допоможе уникнути зараження вірусом. Якщо ж такої змоги немає, слід змастити кліща олією, краще всього скористатися загальновідомим способом: покласти на уражену ділянку обручку, наповнити її олією, протримавши 10-15 хвилин. Тоді кліща можна повільно видаляти, розхитуючи з боку в бік пінцетом чи петлею з нитки.

Ще один спосіб: розжарити на вогні звичайну голку і проколоти черевце комахи — кліщ легко виводиться зі шкіри. Після видалення кліща місце присмоктування обробити 3-відсотковим розчином йоду, спиртом або одеколоном.

Зверніть увагу, чи не відбулося відривання хоботка. Залишати голівку або хоботок комахи у тілі не можна, їх обов’язково слід видалити, бажано в медичному закладі. Після цього рекомендується протягом місяця слідкувати за самопочуттям. У разі появи ознак захворювання: підвищення температури тіла, почервоніння, припухлості — терміново звертайтеся до лікаря-інфекціоніста.

 

Інтерв’ю із головою Золочівської РДА Володимиром Недзельським

Голова Золочівської РДА Володимир Недзельський розповів інформаційному порталу “Золочів.нет” про транш Євросоюзу 0,5 млн Євро для м. Глиняни, про дороги, про лінію “112”, про борщівник Сосновського, про озера та пониження ґрунтових вод і не лише. Детальніше про все дивіться у відео.

 

Розпочато ремонтні роботи на автомобільній дорозі О140701 Золочів-Красне

Підрядною організацією ТзОВ «Техно-Буд-Центр» розпочато ремонтні роботи на автодорозі Золочів-Красне, повідомив перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза після огляду відрізка дороги сіл Хильчиці та Почапи.

Фінансування робіт по угоді складає 3399,826 тис. грн..і проводиться за кошти обласного бюджету. Орієнтовна протяжність 1,205 км. Сьогодні, 18 червня 2015 року проводиться укладка асфальтобетонної суміші, де попередньо проведено улаштування вирівнюючого шару основи.

 

17.06.2015

 

У дитячому позаміському закладі відпочинку «Сокіл» не тільки оздоровлюють дітей, але й цікаво проводять дозвілля

З метою популяризації здорового способу життя, профілактики негативних явищ в дитячому середовищі 17 червня 2015 року спеціалістами Золочівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, сектору у справах молоді та спорту РДА та служби у справах дітей РДА у ДПЗВ ”Сокіл” із дітьми, які перебувають на оздоровленні, проведено:

- тренінг з питань пропаганди здорового способу життя;

- профілактичні ігротеки ”Наше цікаве літо”, а саме: конкурс малюнка на асфальті ”Шлях до здоров’я”; конкурс загадок та кросвордів про здоров’я; рухливі ігри;

- спортивну естафету.

«Наше найважливіше завдання на літо – оздоровити дітей, причому відпочинок необхідно зробити не тільки корисним, а й цікавим. Працівники районних служб, які готували програми літнього відпочинку, постаралися, щоб діти в таборах більше займалися спортом, рухливими іграми. Велику увагу приділено заняттям у гуртках і секціях, освітнім програмам», – зазначила заступник керівника апарату – начальник відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації Галина Семчишин, вітаючи учасників заходу.

-------------------------------- 

Акція «Повертайся живим» у ЗЕЛ

Пролунав останній дзвоник, випускники отримали документи про освіту, відкружляли у вихорі прощального вальсу. Попереду літній відпочинок, канікули, сповнені веселих пригод, а також вступна кампанія для тих, хто залишив шкільний поріг.

Проте у щоденних клопотах ми ні на мить не забуваємо про тих, хто дарує нам можливість жити під мирним небом і почувати себе захищеними. Усвідомлюючи велич подвигу й жертовності бійців, що перебувають на лінії вогню, вихованці та вчителі Золочівського економічного ліцею упродовж останнього місяця навчального року провели акцію «Повертайся живим».

Хлопці плели маскувальну сітку, дівчата писали листи солдатам, малювали, виготовляли аплікації. Заключним акордом цього заходу стала колективна картина, на якій кожен учитель чи учень ліцею залишив свій мазок і часточку душі із сердечним побажанням повертатися живим.

 

У Золочівському районі продовжуються ремонтні роботи доріг

 

ТзОВ «Техно-Буд-Центр» розпочав ремонтні роботи на автодорозі Золочів-Красне на місяць раніше від запланованого терміну. Фінансування робіт по угоді становить 3399,826 тис. грн..і проводиться за кошти обласного бюджету. Станом на 17 червня 2015 року в с. Хильчиці проведено улаштування вирівнюючого шару основи з метою подальшої укладки асфальтобетону. Про це повідомив перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза після огляду даного відрізка дороги. Філія «Золочівський райавтодор» відповідно до плану робіт на червень місяць проводить ремонт дороги Красне-Чемеринці від села Велика Вільшаниця до Красного.

-------------------------------- 

Перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза здійснив виїзд на дорогу у даному напрямку та зазначив, що після проведення підготовчих робіт сьогодні, 17 червня 2015 року планується завершити укладку асфальтобетону в селі Велика Вільшаниця , де його використано 27,2 тонни.

-------------------------------- 

Перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза проінспектував стан дороги у напрямку Стінка-Гологори 17 червня 2015 року. Визначено, що філія «Золочівський райавтодор» відповідно до плану проводить завезення щебеню на дорогу Стінка-Гологірки з метою проведення ремонтних робіт.

-------------------------------- 

Понад 6 млн. грн. плати за землю надійшло до місцевих бюджетів Золочівського та Перемишлянського районів

За січень-травень 2015 року суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку в Золочівській ОДПІ , перерахували до місцевого бюджету 6071,11 тис. грн. плати за землю, з них на Перемишлянщині – 1618 тис. гривень.

Понад 90% надходжень цього платежу, а саме 5483,8 тис. грн., забезпечили юридичні особи, що на 1466,6 тис. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року. Нагадуємо, власники землі та землекористувачі сплачують земельний податок з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою.

 

16.06.2015

 

Про заходи щодо забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення району у весняно-літній період 2015 року.

 

На виконання вимоги протоколу Львіської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій № 11 від 15 травня 2015 року, рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій №7 від 19 травня 2015 року та з метою вжиття профілактичних заходів щодо недопущення спалахів кишкових інфекцій керівникам підприємств харчопереробної промисловості, громадського харчування та продовольчої торгівлі:

1. До 1 липня 2015 року отримати експлуатаційні дозволи на функціонування підприємств з виробництва та обігу харчових продуктів.

2. Забезпечити дотримання технологічних процесів виробництва харчових продуктів, особливо високого ступеня ризику, і дотримання обсягів періодичного лабораторного контролю безпеки та якості випущеної продукції відповідно до вимог нормативно-технічної документації на неї. Проведення періодичного лабораторного контролю здійснювати лабораторіями підприємств, а також відповідними акредитованими лабораторіями на договірній основі.

3. До 1 липня 2015 року забезпечити погодження з територіальними органами Головного управління Держсанепідслужби України у Львівській області технологічних карт на фірмові страви, що готуються та реалізуються у закладах ресторанного господарства.

4. Забезпечити дотримання відповідних умов зберігання, транспортування та реалізації харчових продуктів, продовольчої сировини. Отримати в територіальних держсанепідзакладах до 1 липня 2015 року санітарні паспорти на автотранспорт для перевезення харчових продуктів.

5. Створити на підприємствах необхідний запас миючих і дезінфікуючих засобів, які дозволені до використання Міністерством охорони здоров’я України.

6. Забезпечити підприємства питною водою гарантованої якості, та провести профілактичне очищення і дезінфекцію вододжерел, резервуарів чистої води та водонапірних ємностей.

7. Дотримуватись погоджених територіальними державними санепідзакладами асортиментних переліків харчових продуктів, які виготовляються та реалізуються.

8. Здійснювати господарську діяльність в пересувних і стаціонарних малих архітектурних формах, у т.ч. у місцях масового відпочинку населення, відповідно до дозволів райдержадміністрацій, виконкомів місцевих рад, отриманих в установленому порядку при погодженні з територіальними держсанепідзакладами асортиментного переліку продуктів, які реалізуються, дотримання відповідних умов зберігання та продажу харчових продуктів.

9. Забезпечити проходження періодичних медичних оглядів працівників харчових об’єктів відповідно до складених списків згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2001 року №559 “Про затвердження переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним медичним оглядам, порядку проведення цих оглядів та видачі особистих медичних книжок”, погоджених в обов’язковому порядку територіальними держсанепідзакладами.

10. Забезпечити проведення гігієнічного навчання для професійних груп працівників харчових об’єктів, а також здачу іспитів за програмою гігієнічної підготовки.

11. Забезпечити реалізацію з дотриманням відповідних санітарно-гігієнічних вимог на підприємствах продовольчої торгівлі в літній період прохолоджуючих напоїв на розлив та морозива.

12. При проведенні масових урочистих подій за участі понад 50 осіб, погоджувати місце проведення та асортимент страв з територіальною санепідемстанцією.

13. Заборонити реалізацію в торговельній мережі в теплу пору року (з травня до вересня) кондитерських виробів із заварним кремом, а також виготовлення та реалізацію кулінарними цехами супермаркетів салатів, заправлених сметаною та майонезом.

                  Сектор з питань надзвичайних ситуацій Золочівської районної державної адміністрації.

                  Золочівське міжрайонне управління Головного управління Держсанепідемслужби у Львівській обл.

 

16.06.2015

 

Питання про виконання місцевих бюджетів за 5 місяців 2015 року обговорювали під час засідання колегії райдержадміністрації під головуванням Володимира Недзельського,  голови  РДА, 16 червня 2015 року.

«Впродовж січня-травня 2015 року до загального фонду бюджету району надійшло доходів, без врахування міжбюджетних трансфертів, в сумі 24015,8 тис.грн., що становить 119,6 % до показників, затверджених місцевими радами на 5 місяців 2015 року, або більше на 3931,5 тис.грн. Виконання річного плану склало 48,1 відсотка»,- повідомив Володимир Недзельський.

Учасник колегії, начальник Золочівської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Львівській області Роман Денис наголосив, на акцизному податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів. «Із 36 бюджетів, що формують зведений бюджет Золочівського району виконання планових завдань по надходженню доходів до загального фонду не забезпечено по 6 бюджетах. По 2 місцевих бюджетах невиконання становить більше 15 відсотків. Це бюджет Бібщанської (52,6%) та Шпиколоської (82,0%) сільських рад.

При затвердженні місцевих бюджетів на 2015 рік 6 місцевих рад не дотримались виконання вимог п.4 ст.77 Бюджетного кодексу України в частині забезпечення коштами в повному обсязі на виплату заробітної плати працівникам органів місцевого самоврядування на суму 315,2 тис.грн. Одночасно, місцевими радами було розроблено заходи по економії коштів та наповнення дохідної частини місцевих бюджетів з метою забезпечення своєчасної виплати заробітної плати, однак, заходи виконуються частково, що приводить до загрози допущення заборгованості по виплаті заробітної плати.

Так, по Шпиколоській сільській раді очікується незабезпеченість кошторисними призначеннями на заробітну плату на 1,5 місяці в сумі 24,9 тис.грн., по Руда-Колтівській сільській раді – 2,4 місяці в сумі 40,0 тис.грн. , Бібщанській сільській раді – 1,5 місяці в сумі 18,5 тис. грн., Гончарівській сільській раді – 2 місяці в сумі 85,0 тис. грн.. Золочіська міська рада до кінця року незабезпечена кошторисними призначеннями на виплату заробітної плати на працівникам дитячих дошкільних установ на 1,5 місяці в сумі 681,5 тис. грн.», - зазначила Галина Мудра, начальник фінансового управління райдержадміністрації.

На засіданні колегії також розглянуто питання забезпечення прав дітей на території Золочівського району.

-------------------------------- 

Обласна нарада-семінар директорів районних і міських Народних домів

Відповідно до плану роботи Львівського обласного центру Народної творчості і культурно-освітньої роботи 11-12 червня 2015 року на базі Сокальського районного Народного дому відбулася обласна нарада-семінар директорів районних і міських Народних домів. У семінарі взяв участь директор Золочівського РНД ім. І. Білозіра Олег Леськів.

Учасники семінару обговорили актуальні питання культурно-освітньої роботи та народної творчості культурно-освітніх закладів Львівщини, ознайомилися із роботою Народних домів м.Сокаль та м.Великі Мости, сільських НД с.Завижень, Сілець, Тележ, оглянули виставки образотворчого мистецтва та доробки Народних майстрів району, відвідали музей «Людина. Земля. Всесвіт» та Сокальський історико-краєзнавчий музей.

 

15.06.2015

 

Про об’єднання територіальних громад та хід мобілізації обговорювали голови місцевих рад району сьогодні, 15 червня 2015 року під час наради-семінару у сесійній залі районної ради.

Голова райдержадміністрації Володимир Недзельський розповів, що районною комісією з питань реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади у Золочівському районі опрацьовано протоколи проведених громадських слухань у населених пунктах району, рішення сесій місцевих рад щодо проведення децентралізації. З урахуванням усіх поданих пропозицій складено три варіанти Перспективного плану об’єднання громад Золочівського району. В ході обговорення вирішили за основу взяти попередньо розроблений Проект перспективного плану об’єднання територіальних громад, яким передбачено утворення чотирьох громад. Проте, відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» продовжиться робота щодо створення 10 територіальних громад.

-------------------------------- 

13 червня 2015 року, заступник керівника апарату – начальник відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації Галина Семчишин взяла участь у присязі військовослужбовців Навчального центру Національної гвардії України м. Золочева.

Прийняття присяги - подія хвилююча і урочиста для кожного солдата. З цього моменту юнак стає справжнім захисником Батьківщини, перебуваючи на варті миру і порядку його кордонів. Вітання з прийняттям присяги солдатом, викликають сльози замилування у матерів і почуття гордості у батьків. Ще недавній хлопчисько зі збитими колінами тепер став дорослим хлопцем, який несе горде звання «солдат» - захисник Батьківщини!

«Кожен громадянин України, вступаючи на військову службу, особисто приймає Військову присягу на вірність народу України і скріплює її власноручним підписом. Прийняття Військової присяги покладає на військовослужбовців усю повноту відповідальності за виконання свого військового обов'язку», - наголосила у своєму виступі Галина Семчишин.

-------------------------------- 

12-14 червня 2015 року у селі Зашків Жовківського району відбувся «Фестиваль Зашків 2015»

Фестиваль «Зашків - Земля героїв» відбудеться в рамках відзначення 124-ї річниці від дня народження полковника Української Народної Республіки Євгена Коновальця. Участь від Золочівського району взяли представники Золочівської районної громадської молодіжної військово-патріотичної організації «Патріот» та школи молодого лідера. Основна програма заходу пройшла під дивізом „Інтелект та зброя”.

Ідея фестивалю «Зашків - Земля Героїв» - мала широкий зміст: сформована інтелектуальна локація, що пояснювала національно-визвольний рух та будівництво української державності, а також традиційно підняття бойового духу та патріотизму у молоді на прикладі державотворця і полковника Євгена Коновальця, популризація війська, гуртування молоді та розбудова громадянського суспільства шляхом популяризації недержавних молодіжних громадських організацій. Фестиваль проведено у проекції з минулого в майбутнє – події за життя полковника Є. Коновальця повторюються сьогодні. Для молоді організовано вишкільний табір, силові спортивні тренування та змагання, участь представників добровольчих батальйонів, організації лекторіїв.

Також виступили відомі українські виконавці та музичні гурти.

-------------------------------- 

З нагоди святкування Року митрополита Андрея Шептицького на парафії бл. Миколая Чарнецького 14 червня 2015 року відбувся З’їзд молоді Золочівського деканату УГКЦ. У з’їзді взяв участь голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський.

Дуже часто молодь, що не проживає у великих містах, є обділена заходами, які створюються саме для них. Заходами, де б молоді люди могли зустрічатись, комунікувати між собою, народжувати і втілювати певні ідеї в життя та в повні відчути справжню радість від спілкування з такими ж як і вони. Тому Комісія у справах молоді Львівської Архиєпархії вже третій місяць проводить виїзні молодіжні зустрічі в Золочеві та районі, і як підсумок цього організовує вперше молодіжний з’їзд за межами Львова.

Тема з’їзду: "Українська. Молодь. Христова." Розпочалося дійство Архиєрейською Літургією. Також відбулися:

• велика гра,

• майстер-класи,

• представлення молоддю своїх осередків та

• духовно-патріотичний концерт.

-------------------------------- 

Про ситуацію із водою у селі Ушня (відео)

“Золочів.нет” інформував раніше, 12 червня 2015 року мешканці села Ушня, Золочівського району (Львівської області), виявили невідому речовину сірого кольору у криниці. На місці побував перший заступник голови Золочівської РДА Андрій Кукуруза. Люди просять допомогти розчистити річку. Жителям села привезли воду. Мешканці Ушні провели очистку, викачування води та обеззараження криниці хлорно-вапняним розчином.

Начальник Золочівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень Ігор Білас розповів, що за кілька днів селяни вже зможуть вживати воду.

Про ситуацію, що станом на 13 червня у селі Ушня дивіться у відео Zolochiv.net.

-------------------------------- 

Роковини за Віталієм Бахуром

В ніч на 14 червня 2014 року терористи збили військово-транспортний літак Повітряних сил Збройних сил України ІЛ-76. За даними Міноборони, літак перевозив особовий склад для ротації. На борту літака, окрім 9 членів екіпажу, перебували 40 військовослужбовців. Усі вони загинули. У збитому ІЛ-76 загинули військові з кількох областей України і серед них був і наш земляк Віталій Бахур, bahur71989 року народження, зі села Зозулі, що на Золочівщині. Віталій навчався в Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Після закінчення отримав направлення на службу в Дніпропетровську область. Віталій Бахур - заступник командира батареї-інструктор з ПДП, старший лейтенант.

У нього залишилася маленька донечка і дружина.

20 червня 2014 року Президент нагородив загиблого Віталія Бахура орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

26 липня 2014 року із Віталієм Бахуром прийшли попрощатися кілька тисяч людей.

Похований Герой у селі Зозулі. На стіні Зозулівської школи встановили меморіальну дошку із написом: “Тут навчався Бахур Віталій Володимирович, 2 липня 1989 року народження. Загинув за Україну 14 червня 2014 року”.

26 травня 2015 року у Зозулівському НВК відбулася презентація книги «Заради життя» присвяченої пам’яті Віталія Бахура та полеглих Героїв АТО із Золочівщини.

Вічна пам’ять Героям…

-------------------------------- 

У Золочеві відбулися “Козацькі забави” (відео)

12 червня 2015 року у Золочеві відбулися “Козацькі забави”, приурочені 20-ти річчю ПАТ “Львівобленерго”. Участь у змаганнях брали 29 команд працівників ПАТ “Львівобленерго” із усіх районів області. Відкриття змагань розпочалося із молитви та виконання Державного гімну України. У небо випустили голубів, як символ миру. Священники благословили учасників змагань та окропили свяченою водою. Привітали козаків із відкриттям змагань представники влади, керівництво ПАТ “Львівобленерго”.

Чудові танцювальні номери показав колектив “Первоцвіт”. Перемогу у змаганнях з різних видів спорту отримали: Загін охорони (Львів) – І місце, Яворівський РЕМ – ІІ місце, Пустомитівський РЕМ – ІІІ місце. За підсумками змагань провели вручення кубків та грамот.

Варто також відмітити, що “Козацькі забави” відбуваються уже вп’яте.

 

З 1 липня торгівля пивом тільки за наявності ліцензії

 

Золочівське відділення Буської ОДПІ нагадує, що з 1 липня 2015 року пиво віднесено до алкогольних напоїв, тому роздрібна торгівля таким напоєм, а також іншими алкогольними напоями (крім столових вин) може здійснюватися суб’єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, тільки за наявності у них ліцензії. Якщо у платника вже є ліцензія на продаж алкогольних напоїв, то окрема ліцензія на роздрібну торгівлю пивом не потрібна.

Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту), становить 8000 гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі, а на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст, - 500 грн. ( ст.15 Закону України від 19.12.95р. №481/65-ВР)

Інформацію щодо переліку документів, необхідних для отримання ліцензії можна отримати в Центрі обслуговування платників Золочівської ОДПІ , або за телефонами 7-10-34, 4-42-76.

Прийом документів і видачу ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями здійснюють головні управління ДФС України та Центри обслуговування платників за місцем провадження суб'єктом господарювання торговельної діяльності.

 

12.06.2015

 

Районною комісією з питань реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади у Золочівському районі опрацьовано протоколи проведених громадських слухань у населених пунктах району, рішення сесій місцевих рад щодо проведення децентралізації. З урахуванням усіх поданих пропозицій складено три варіанти перспективного плану об’єднання громад Золочівського району.

Золочівський район надав можливість медикаментозного забезпечення хворих з трансплантованою ниркою до кінця 2015 року

Про це повідомив перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза під час зустрічі з заступником головного лікаря Золочівської ЦРЛ Антоном Луговим.

В районі на диспансерному обліку знаходиться 5 хворих з трансплантованою ниркою (4 дорослих і 1 дитина).

«З метою медикаментозного забезпечення даної категорії хворих сесією Золочівської районної ради затверджена: «Районна програма медичної допомоги хворим нефрологічного профілю на 2015 рік». На виконання програми виділено 800 тис. грн.», - наголосив Андрій Кукуруза.

Проведено розрахунки потреби по кожному препарату для кожного хворого. Складені тендерні пропозиції на такі препарати: адваграф, сандімун неорал, міфортік, селсепт. 19.05.2015 р. проведено тендер на закупівлю даних препаратів. Тендер виграли: - ТОВ «Людмила-Фарм» (м. Київ); (міфортік, сандімун неорал, адвараф) на суму 592,003 тис. грн. - ТОВ «Бізнес центр Фармація» (м. Вишгород Київської обл.); (селсепт) на 8,166 тис. грн.

Проведено замовлення, угода зареєстрована в управлінні казначейства. На даний час медикаментозне забезпечення здійснюється через аптеку «3 І».

-------------------------------- 

Сьогодні, 12 червня 2015 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський та перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза взяли участь у засіданні президії районної ради. Порядок денний:

1. Звіт про роботу редакції газети «Народне слово».

2. Звіт про роботу комунального підприємства редакції районного радіомовлення та телебачення Золочівської районної ради Львівської області.

3. Звіт про роботу КП «Золочівська районна друкарня».

4. Про продовження терміну дії контракту з директором КП «Золочівська районна друкарня».

5. Про затвердження угоди про передачу видатків на виконання повноважень між місцевими бюджетами Золочівського району та м. Львова.

6. Про затвердження угоди про передачу видатків на виконання повноважень між місцевими бюджетами Золочівського та Яворівського районів Львівської області.

7. Про затвердження технічних документацій з нормативних грошових оцінок земельних ділянок на території місцевих рад (за межами населеного пункту) Золочівського району Львівської області.

8. Про затвердження угод про передачу видатків на виконання повноважень між місцевими бюджетами.

9. Про затвердження розпоряджень голови Золочівської районної державної адміністрації.

10. Про затвердження плану пленарних засідань Золочівської районної ради на друге півріччя 2015 року.

11. Про затвердження протоколів конкурсної комісії для проведення концесійного конкурсу з передачі в концесію послуг, які стосуються операції поводження з відходами (збирання, перевезення, зберігання, сортування, обробки (переробки).

12. Про затвердження списку народних засідателів.

13. Про внесення доповнення до рішення ХХХVІІ сесії районної ради від 23.01.2015 №457 «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Золочівського району на 2015 рік з макроекономічним прогнозом на 2016-2017 роки».

14. Про внесення змін до районного бюджету Золочівського району на 2015 рік. 15. Різне.

 

11.06.2015

 

10 червня 2015 року у Золочеві відбулося відкриття соляної кімнати за участю очільника Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки, Народного депутата України Тараса Батенка, голови Золочівської РДА Володимира Недзельського, помічника Народного депутата, голови районної організації партії «Солідарність» Василя Ляшовського, отців Михайла Сукмановського, Степана Галая та Юрія Галабуди, представників організації “Карітас-Золочів” та спільноти “Милосердний самарянин”, волонтерів, які працюють з дітьми із особливими потребами та громадськості. Присутні побували у соляній кімнаті.

Для довідки: Соляна кімната – це кімната, облицьована природною сольовою плиткою, лікує захворювання дихальних шляхів (бронхіт, риніт, фарингіт, синусит), астма, невроз, дерматоз, алергія і хвороби серця, а також опорно-рухового апарату.

Площа близько 12,5 кв.м (2,5*5м). Кімната одночасно може помістити 4-5 чоловік.

Характеристики аерозольного середовища :

- Концентрація хлориду натрію 3-20 мг / м.куб

- Дисперсність не менше 80% частинок хлориду натрію 0,5 - 20мкм

- Живлення апарату 50Гц , 220В

- Максимальна потужність 1,5 кВт

Загальна вартість соляної кімнати становить 90191 грн.

В 2013р. при Храмі засновано філіал міжнародної благочинної організації «Карітас» – «Карітас - Золочів». Завдяки тісній співпраці з Чеським «Карітас» в м. Зноймо, було інвестовано понад 100 000 грн. в Золочівську лікарню.

При центрі діє свічкова майстерня в якій беруть участь волонтери та діти з особливими потребами. Діють гуртки для даної категорії дітей: танцю, малювання, театральний гурток, музичний гурток, гурток квілінгу.

Також, з дітьми постійно працює практичний психолог. В планах – реалізація проекту для дітей з особливими потребами у сфері сільського господарства:

1) вирощування сільськогосподарської продукції у теплицях при парафії;

2) облаштування у селі Підгір’я Золочівського району приміщення стаціонару для дітей з особливими потребами, які могли б у старшому віці, доглядати за свійськими тваринами, а також виготовляти молочно-сирну продукцію.

Також, стараннями о. Михайла було придбано два автобуси євро класу «MAN» і «SETRA». Крім того, парафія активно допомагає військовослужбовцям зони АТО (залучено понад 92 000 грн. на транспортні перевезення в зону АТО; закуплено військового вбрання (форма, берци, спальні мішки та інші речі необхідні для Навчального військового центру) на суму близько 100 000грн.; близько 50 000 грн. виділено для військової частини Польова пошта В 3948).

-------------------------------- 

Про стан здійснення протитуберкульозних заходів у районі, роботу кабінету ”Довіра” та здійснення профілактики соціально небезпечних захворювань у школах району обговорено сьогодні, 11 червня 2015 року на черговому засіданні районної координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань під головуванням заступника керівника апарату – начальника відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації Галини Семчишин.

За результатами розгляду вказаних питань прийнято ряд рішень, серед яких:

1.Протитуберкульозному диспансеру, ЦРЛ активізувати роботу щодо залучення широкого кола населення району до обстеження на туберкульоз шляхом розміщення відповідної інформації у засобах масової інформації, на веб-ресурсах.

2. ЦРЛ, управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації, ЗРЦСССДМ в межах компетенції здійснювати профілактичну роботу щодо протидії туберкульозу серед членів сімей внутрішньо-переміщених осіб, а також демобілізованих учасників АТО, надавати рекомендації щодо проходження обстеження на туберкульоз при постановці на облік осіб вказаних категорій.

3. ЦРЛ вжити заходів для усунення недоліків, виявлених при перевірці кабінету ”Довіра” Львівським обласним центром з профілактики та боротьби зі СНІДом.

4. ЦРЛ, ЗРЦСССДМ, сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації продовжити популяризацію послуг кабінету ”Довіра” серед широкого кола населення, особливо молоді.

5. Відділу освіти райдержадміністрації, ЗРЦСССДМ, сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації забезпечити проведення інформаційно-просвітницьких заходів із профілактики туберкульозу, ВІЛ/СНІДу та ведення здорового способу життя, спортивних заходів для дітей під час літнього оздоровлення у ДПЗВ ”Сокіл.”

6. Відділу освіти райдержадміністрації активізувати роботу із популяризації волонтерського руху серед учнів шкіл району з метою формування волонтерських осередків, які б забезпечували поширення інформації щодо профілактики ВІЛ/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань за принципом ”рівний-рівному”.

7. ССД райдержадміністрації передати три комплекти настільної гри з профілактики ВІЛ/СНІДу Школам сприяння здоров’ю (Шпиколоський НВК, Золочівська ЗОШ I-III ст. №4, Зозулівський НВК).

-------------------------------- 

По результатах скайп-наради з департаментом фінансів 11 червня 2015 року у фінансовому управлінні райдержадміністрації проведено нараду із спеціалістами фінансового управління.

Доручено:

- підготувати матеріали на засідання колегії райдержадміністрації по виконанню місцевих бюджетів за 5-ть місяців та очікуваного виконання за І півріччя поточного року(термін виконання до 15-го червня);

- здійснювати щотижневий моніторинг виконання завдань по економії бюджетних коштів.

 

10.06.2015

 

Робочий візит голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки на Золочівщину

10 червня 2015 року з робочим візитом в Золочівському районі побував голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. Розпочався робочий візит голови облдержадміністрації Олега Синютки з відвідин катехитично-реабілітаційного центру парафії Блаженного Миколая Чарнецького, а саме: представлення Свічкової майстерні, басейну та відкриття соляної кімнати.

Продовжився робочий візит Олега Синютки проведенням робочої зустрічі у сесійній залі райдержадміністрації з Народним депутатом України Тарасом Батенком, головою райдержадміністрації Володимиром Недзельським, апаратом районної ради, сільськими, селищними, міськими головами населених пунктів району, депутатським корпусом районної ради, працівниками райдержадміністрації і служб району, керівниками і представниками громадських організацій і партійних району, громадськістю району, представниками засобів масової інформації.

До присутніх в залі звернувся і голова райдержадміністрації Володимир Недзельський розповівши про роботу територіально-господарського комплексу району за п’ять місяців поточного року. Голова облдержадміністрації Олег Синютка дав конкретні відповіді і роз’яснення на поставлені запитання, які в основному стосувалися ремонту доріг, стану перевезень у районі, питань децентралізації влади,зокрема, необхідності об’єднання територіальних громад для вирішення невідкладних проблемних питань та вирішення проблем із Плугівським водозабором.

Підводячи підсумки робочої зустрічі голова облдержадміністрації звернув увагу присутніх на висвітлення питань пов’язаних з війною в Україні, боротьбою з корупцією та налагодженням активної роботи на місцях. Під час виступу було наголошено на активізації роботи з проведення мобілізації, ремонту доріг, благоустрою населених пунктів району.

-------------------------------- 

Нововведення у сфері проведення державної реєстрації похідних від права власності речових прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення

25 березня 2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення повноважень нотаріусів та особливостей реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення» від 05.03.2015 року №247-VІІІ. (далі Закон №247-VІІІ).

Так, Законом №247-VІІІ здійснювати функції державного реєстратора речових прав у порядку та випадках, встановлених Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», уповноважено нотаріусів. Зокрема нотаріусу надано можливість проводити державну реєстрацію речових прав, похідних від права власності, на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, незалежно від нотаріального посвідчення договору, на підставі якого виникає таке право.

Крім того, Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнено статтею 42 , яка визначає особливості державної реєстрації речових прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, право власності на які виникло та оформлено в установленому порядку до 1 січня 2013 року, зокрема державна реєстрація похідного речового права на земельну ділянку сільськогосподарського призначення, право власності на яку виникло та оформлено в установленому порядку до 1 січня 2013 року, здійснюється одночасно з державною реєстрацією права власності на таку земельну ділянку (крім випадків, коли право власності на таку земельну ділянку вже зареєстровано в Державному реєстрі прав) на підставі заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, поданої власником чи набувачем відповідного похідного права, або уповноваженою ними особою, з урахуванням положень статті 16 цього Закону.

Державна реєстрація права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення, у разі подання заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень набувачем похідного речового права на таку земельну ділянку, може здійснюватися без подання заявником документа, на підставі якого виникло право власності, в порядку, встановленому пунктом 8-1 частини другої статті 9 цього Закону, за умови наявності інформації про зареєстровану земельну ділянку у Державному земельному кадастрі та до моменту автоматизованого перенесення до Державного реєстру прав записів (відомостей) про речові права та обтяження на земельні ділянки з Державного реєстру земель.

Отже, відповідно до вищезазначеного, з метою державної реєстрації похідного від права власності речового права на земельну ділянку сільськогосподарського призначення заявник подає до органу державної реєстрації прав або нотаріусу одну заяву про державну реєстрацію прав та їх обтяжень (щодо іншого речового права), на підставі якої проводиться державна реєстрація права власності та державна реєстрація іншого речового права на земельну ділянку сільськогосподарського призначення.

-------------------------------- 

10 червня 2015 року заступник керівника апарату - начальник відділу організаційно-кадрової роботи РДА Галина Семчишин разом з робочою групою провели перевірку роботи виконкому Новосілківської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади. За підсумками перевірки складено акт.

-------------------------------- 

Голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський взяв участь у нараді голови облдержадміністрації Олега Синютки з головами райдержадміністрацій 10 червня 2015 року.

Порядок денний: p>

1. Про проведення мобілізації у Львівській області.

2. Про моніторинг соціально-економічного розвитку районів.

3. Про об’єднання територіальних громад.

4. Про підсумки об’їздів районів.

 

09.06.2015

 

Боротьба із борщівником Сосновського у районі продовжується

Перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза сьогодні, 9 червня 2015 року повідомив під час засідання комісії з виконання заходів щодо боротьби із борщівником Сосновського . Комісією проведено перевірку виконання заходів щодо боротьби з борщівником Сосновського на території Бортківської та Великовільшаницької сільських рад. Комісією встановлено, що на території Великовільшаницької сільської ради борщівник Сосновського росте на площі 0,45 га на території господарського двору.

Станом на сьогоднішній день не проведено у повному обсязі боротьбу із борщівником Сосновського. Дано доручення голові місцевої ради спільно з керівником ПП «Агрофірма Дзвони» вжити невідкладних заходів щодо завершення скошення і недопущення поширенню на іншій території.

Під час огляду розповсюдження борщівника Сосновського на території Бортківської сільської ради виявлено, що росте він на площі 32,2 га, а саме: вздовж русел річок 2,8 га, вздовж доріг 0,8 га, по сільськогосподарських угіддях (поля, луки, сінокіс) 0,95 га, ЗДЛП «Галсільліс» на території лісфонду 1,5 га, інші території (господарський двір 26,15 га). Комісія вирішила доручити сільському голові, керівнику ТзОВ «Нива», ЗДЛП «Галсільліс» забезпечити скошення борщівника Сосновського чим призупинити його поширення.

 

Агропромисловий сектор району

Важливим сектором економіки району, який формує основну частину валового продукту, є агропромисловий комплекс.

Питома вага району в загальному обсязі виробництва сільськогосподарської продукції області впродовж останніх років зросла та складає 6,34 %.

У 2015 році загальна посівна площа по всіх категоріях господарств у порівнянні з минулим роком збільшилася на 4% та становить 44762 га, з них посівна площа сільськогосподарських підприємств складає 74% (33262га).

Під урожай 2015 року по всіх категоріях господарств посіяно озимих зернових культур на площі 11519 га (у 2014 році – 12438 га). Посіви озимого ріпаку на зерно збільшилися у порівнянні з 2014 роком у 3 рази та становлять 8689 га. З метою збереження родючості ґрунтів питання сівозміни слід розглядати на державному рівні.

Площа посіву ярих культур по всіх категоріях господарств становить 23526 га та складає 101,1% до плану, у т.ч. по сільськогосподарських підприємствах посіяно 15904 га (102,2%;), в господарствах населення – 7721га (100%). У структурі посівних площ на 2015 рік по всіх категоріях господарств зернові культури складають 49,0% (у 2014 році – 53,0%), кормові – 5,0% (у 2014 році – 4,7%), технічні – 36,0% (у 2014 році – 32,2%).

За 5 місяців поточного року всіма категоріями господарств вироблено 2137 тонн м'яса (у живій вазі) (86% до минулого року), молока – 7516 тонн (78,7% до минулого року). Відбулося зменшення поголів'я ВРХ у всіх типах господарств.

-------------------------------- 

Сьогодні, 9 червня 2015 року перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза здійснив обстеження ходу робіт по знешкодженню борщівника Сосновського на території Великовільшаницької та Бортківської сільських рад.

Виявлено, що розпочато роботи, а саме проводиться скошення борщівника Сосновського по території даних місцевих рад.

Довідково. Дедалі частіше вздовж доріг, потічків і річок, на занедбаних пасовищах, стихійних смітниках та приватних городах зустрічається великих розмірів (3-5м висоти) рослина із розлогим зонтичним суцвіттям та грубим, до 10 см, стеблом.

Попри свій екзотичний та безневинний вигляд вже не один житель району пізнав облудливу красу борщівника Сосоновського. Це — багаторічна рослина родини зонтичних, з 2-5-річним циклом розвитку. З центральної її бруньки на 3-5, рідше — на 2-3 році життя утворюється квітковий пагін. Після плодоношення рослина повністю відмирає. Розмножується головним чином насінням. Квітка — складний зонтик, білий або зелено-жовтий.

Батьківщиною рослини є Кавказ. Завезли його в Україну після Другої світової війни як одну із силосних культур, що давала таку кількість зеленої маси з гектара, як ні одна з традиційних. Також борщівник Сосновського є прекрасним медоносом. Але виявилося, що він має токсичний сік, який викликає важкі опіки. Тваринам можна було його згодовувати лише як силос — після цього отрута розкладалася. Та все одно молоко від нього ставало гіркуватим. Тож від його розведення довелося відмовитися. Але було вже пізно. Борщівник Сосновського чудово почувався і без особливого догляду. Рослина легко дичавіла, розсівалась насінням. І нині її отруйні зарості стали звичним явищем не тільки в Україні, але й на території нашого району. Стебла, листя і квіти борщівника містять фуранокумарини. Ці речовини різко підвищують чутливість людського організму до ультрафіолетового випромінювання. Тобто досить торкнутися до рослини чи забризкати шкіру її соком, а потім уражене місце виставити на сонце — і опік вам гарантований. Реакція в результаті опіку починається не відразу, а через кілька годин. Спочатку шкіра червоніє, потім виникають біль, набряк. З’являються пухирі, наповнені світлою рідиною. Вони можуть збільшуватися кілька днів, захоплюючи все нові ділянки шкіри. Опіки, отримані від цієї рослини, доволі глибокі, заживають повільно, залишаючи темні пігментні плями. Найсильніші опіки борщівник спричиняє при контакті з вологою шкірою в сонячні дні.

При ураженні великої ділянки тіла людину морозить, нудить, піднімається температура. Борщівник Сосновського викликає і алергічні реакції. У хворих на астму він може спровокувати напад задухи. Якщо на шкіру потрапив сік борщівника, слід серветкою чи хустинкою акуратно його увібрати й закрити уражене місце від світла щільною тканиною. Ушкоджене місце треба ретельно промити спиртом або водою з милом, не можна допускати контакту із сонячним світлом.

Зважаючи на те, що ця рослина таїть небезпеку для здоров’я людини, особливо дітей, які не можуть з усією відповідальністю оцінити ситуацію чи зорієнтуватися в ній, важливо систематично проводити заходи, які перешкоджали б поширенню борщівника, вести боротьбу з ним. У населених пунктах навесні на початку відростання рослин треба зрізувати основні корені на глибині 8-12 сантиметрів та багаторазово скошувати листя, що відростає, до початку цвітіння. Квітку (борщівник цвіте з червня і майже до вересня) обов’язково треба спалити, бо насіння дозріває навіть тоді, коли трава скошена. Найефективніший засіб боротьби — хімічний, його слід застосовувати навесні.

При появі першої розетки рослину належить обробити гербіцидами суцільної дії, а саме — раундапом у суміші з дикамбою та його аналогами. Боротьба у вегетаційний період полягає в скошуванні, після чого треба обробити гербіцидом листя, що лишилось, додатково залити рослини розчином препарату (в порожнину трубки стебла). Норма витрати рідини — 120 мл на 10 літрів води. Якщо треба знищити борщівник серед городу, подбайте, аби не пошкодити культурні рослини. Зважаючи на те, що борщівник Сосновського спричиняє опіки при контакті з людиною, всі роботи з його знищення слід проводити в захисному одязі.

-------------------------------- 

У неділю, 7 червня 2015 р, в Народному домі с. Куровичі стартував районний огляд творчості аматорських та художніх колективів, котрі діють при клубних установах. Лейтмотив мистецького марафону – «Боже, Україну збережи!». Культурно-просвітницьке дійство відкрив начальник відділу культури і туризму Золочівської РДА Микола Решітник.

В огляді взяли участь колективи художньої самодіяльності, відвідувачі гуртків та клубів за інтересами Народних домів сіл Куровичі, Солова, Підгайчики, Погорільці, Туркотин, Новосілки, Митулин, Словіта і Якторів.

Присутні глядачі мали змогу побачити і почути художні номери у виконанні шести вокальних ансамблів, трьох хорових колективів, фольклорного ансамблю, п’ятьох інструментальних гуртів, трьох солістів-вокалістів, вокального дуету, двох танцювальних колективів і чотирьох клубів за інтересами.

Огляд засвідчив, що у Народних домах живе мистецтво слова, пісні і танцю.

Подібні огляди відбуватимуться почергово щонеділі до 26 липня включно у Червоненському, Поморянському, Білокамінському, Ремезівцівському, Велико-Вільшаницькому, Сасівському та Глинянському культосвітніх округах.

 

08.06.2015

 

Сільське господарство

Сільськогосподарським виробництвом в районі займаються 40 сільськогосподарських підприємств, 47 фермерських господарств та 13437 особистих господарств населення. Галузь рослинництва. У 2015 році загальна посівна площа по всіх категоріях господарств становитиме 44762 га ( посівна площа у сільськогосподарських підприємствах – 33262га), у 2014 році – 43152 га (посівна площа у сільськогосподарських підприємствах – 31667га)

Під урожай 2015 року по всіх категоріях господарств посіяно озимих зернових культур 11519га, у 2014 році 12438га, що на 919га менше від минулого року, в тому числі по сільськогосподарських підприємствах – 8924га озимих зернових, у 2014 році – 9931га, що менше на 1007га від посіву минулого року.

Озимого ріпаку на зерно посіяно на площі 8689га, у 2014 році – 2684га, що на 6005га більше від попереднього року.

Площа посіву ярих культур по всіх категоріях господарств буде становити 23276га, фактично посіяно 23526га (101,1%), у т.ч. сільськогосподарські підприємствах – 15555 га, фактично посіяно -15904га (102,2%;) в господарствах населення – 7721, фактично посіяно 7721га (100%). У прогнозованій структурі посівних площ на 2015 рік по всіх категоріях господарств зернові культури складають 49,0% (у 2014 році – 53,0%), кормові – 5,0% (у 2014 році – 4,7%), технічні 36,0% (у 2014 році – 32,2%).

Галузь тваринництва. В районі в сільськогосподарських підприємствах станом на 01.06.2015 року утримується 57 голів ВРХ (12,9% до минулого року), в тому числі 17 голів корів (8,3%). Поголів'я свиней складає 12121 голови (87,9% до минулого року). Поголів’я птиці 150,7тис.гол (75,6 % до минулого року). За 5 місяців поточного року сільськогосподарськими підприємствами вироблено 1272тонни м'яса (у живій вазі) (81,4% до минулого року), молока 16 тонн (5,9% до минулого року).

Причиною зменшення поголів’я ВРХ, в тому числі корів пояснюється тим, що у 2014 році господарство ТзОВ «Підгірці» все поголів’я ВРХ перевело у Бродівський район. Із зменшенням поголів’я корів (150 голів) одночасно зменшилось виробництво молока. Зменшення виробництва м’яса відбулося за рахунок м’яса птиці по причині звітності ТзОВ «Арітон», яке зареєстроване у Жидачівському районі.

 

05.06.2015

 

По маршруту Золочів-АС Монастирок будуть виконуватися додаткові рейси

Про це повідомив перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза за підсумками проведення зустрічі 5 червня 2015 року з директором ПАТ «Золочівське АТП-14611» Ігорем Кравчуком, що обслуговує даний маршрут. В ході зустрічі обговорено питання поновлення рейсів по маршруту Золочів-АС Монастирок у неділю.

Домовлено, що з 7 червня 2015 року буде виконуватися три рейси з часом відправлення 8.00 год., 12.40 год., 18.30 год.

-------------------------------- 

Для населення працює служба екстреної допомоги за номером «112» (відео)

В області працює лінія «112». Зараз починається широка компанія про інформування населення про цю лінію, щоби люди знали куди потрібно звертатися. “Як працює лінія «112»?… Система така – звертається людина (з нашого району), незадоволена чимось, так, значить відповідно з того інформаційного центру направляють в район для вирішення. Якщо це стосується місцевої ради, відповідно, що ми робимо – скеровуємо до вас у місцеву раду, оскільки ви найбільше знаєте цю ситуацію…” – розповів голова Золочівської РДА Володимир Недзельський.

-------------------------------- 

По результатах скайп-наради з департаментом фінансів 04 червня 2015 року у фінансовому управлінні райдержадміністрації проведено нараду із спеціалістами фінансового управління. По результатах наради доручено:

- з метою недопущення виникнення заборгованості по заробітній платі підготувати проект розпорядження голови райдержадміністрації по виконанню заходів по економії бюджетних коштів;

- провести аналіз поступлення акцизного податку за 5 місяців поточного року;

- забезпечити своєчасну виплату відпускних педагогічним працівникам району.

-------------------------------- 

За результатами скайп-наради з департаментом соціального захисту облдержадміністрації в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації відбулася нарада за участю заступника керівника апарату – начальника відділу організаційно-кадрової роботи Галини Семчишин 04 червня 2015 року. Доручено:

1. Директору територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), директору

1.1. забезпечити проведення оцінки потреб у соціальних послугах та допомозі сімей учасників антитерористичної операції, у тому числі сімей загиблих (померлих) учасників адання таким сім’ям психологічної підтримки;

1.2. забезпечити соціальний супровід інвалідів з числа учасників антитерористичної операції.

1.3. залучити в межах компетенції до медичної, психологічної роботи, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників АТО центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та територіальні центри соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

1.4. сприяти розвитку та створенню транспортних служб із перевезення осіб з інвалідністю для транспортування учасників антитерористичної операції, які мають поранення до закладів охорони здоров’я, протезно-ортопедичних підприємств та установ, що надають послуги з реабілітації, лікування та адаптації

1.5. налагодити роботу між структурними підрозділами місцевих державних адміністрацій щодо систематичного обміну інформацією про сім’ї постраждалих учасників антитерористичної операції, у тому числі інвалідів та сім’ї загиблих учасників АТО

1.6. забезпечити поширення інформаційних матеріалів для військовослужбовців, звільнених у запас (демобілізованих), які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період, та членів сімей загиблих учасників АТО, що містить інформацію про установи соціального захисту, реабілітації, охорони здоров’я, громадські організації із зазначенням номерів телефонів, перелік документів, необхідних для вирішення соціальних питань залежно від характеру

1.7. провести відвідування сімей загиблих учасників антитерористичної операції, здійснити контроль за пільговим перевезенням учасників бойових дій та про проведену роботу інформувати департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації

2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку управління соціального захисту населення райдержадміністрації:

2.1. проводити відшкодування матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби згідно постанови КМУ від 8 квітня 2015 року № 185 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби”

3. Начальнику відділу сімейної політики управління соціального захисту населення райдержадміністрації:

3.1. забезпечити процес підбору на направлення дітей в оздоровчі табори за кошти обласного бюджету та в „Молоду гвардію”

3.2. забезпечити 100 % підбір дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, для організації оздоровлення і відпочинку відповідно до розподілу путівок

 

04.06.2015

 

Про об’єднання місцевих рад у територіальні громади сьогодні обговорювали під час круглого столу за участю голів місцевих рад району, депутатського корпусу районної ради, представників громадських рад райдержадміністрації та районної ради, громадськості 4 червня 2015 року у сесійній залі районної ради.

Голова райдержадміністрації Володимир Недзельський повідомив, що Перспективним планом передбачено об’єднання населених пунктів у майбутні територіальні громади. Перспективний план формування територій громад не є фактом об’єднання громад, а лише баченням ефективного територіального устрою на базовому рівні в межах відповідного району. У районі проведено 20 травня 2015 року обговорення у чотирьох передбачених Перспективним планом громадах: Золочівській, Глинянській, Поморянській, Червоненській. У процесі обговорення громадськість мали ряд пропозицій, зауважень, питань до підготовки проектів перспективних планів формування територій громад. Примушення до об’єднання громад нікому не потрібне, його немає і бути не може, адже примус не дасть результату, якого ми очікуємо від добровільного об’єднання. Формування перспективного плану і його затвердження не призводить до автоматичного об’єднання громад – це тільки проектна модель ефективної територіальної організації місцевого самоврядування на базовому рівні.

В. о. голови районної ради Андрій Леськів повідомив, що 2 червня 2015 року Львівська обласна рада прийняла рішення «Про Перспективний План об’єднання територіальних громад» № 1361, яким вирішила, скерувати Перспективний план об’єднання територіальних громад Львівщини на розгляд, обговорення і доопрацювання територіальними громадами області, а також рекомендувати міським, селищним, сільським та районним радам провести громадські слухання/сходи села, селища, міста і до 12 червня 2015 року подати протоколи таких заходів у Львівську облдержадміністрацію та Львівську обласну раду для узагальнення.

В ході обговорення присутні голови місцевих рад району погодилися провести громадські слухання/сходи села, селища, міста і до 10 червня 2015 року надати протоколи у райдержадміністрацію та районну раду.

 

Про пільговий проїзд

Відповідно до Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28.12.2014 № 76-VIII з 1 червня 2015 року скасовується право окремих категорій громадян на безоплатний проїзд у міському та приміському транспорті. Зазначені зміни стосуються ветеранів праці, дітей війни, учасників війни, жертв нацистських переслідувань, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, інвалідів ІІІ групи та інших.

Разом з цим, постановами Кабінету Міністрів України від 17.05.1993 № 354 «Про безоплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування» і від 16.08.1994 № 555 «Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 № 354» передбачено право пенсіонерів за віком і інвалідів на безоплатний проїзд на міському пасажирському транспорті загального користування (крім метрополітену і таксі) та приміських маршрутках.

Таким чином, особи, які належать до учасників війни, жертв нацистських переслідувань, дітей війни, ветеранів праці, з 1 червня цього року зможуть реалізовувати своє право на безоплатний проїзд у міському та приміському транспорті відповідно до зазначених урядових рішень як пенсіонери за віком або інваліди. При цьому Законом України «Про державний бюджет України на 2015 рік» передбачено кошти на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян у вигляді субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на рівні минулого року у сумі 1,9 млрд. гривень.

Враховуючи, що не зменшено обсяг значних бюджетних видатків, місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування мають забезпечити безоплатний проїзд у міському та приміському транспорті пенсіонерів за віком, інвалідів та інших пільгових категорій громадян відповідно до законодавства.

Управління соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації

 

Управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі Львівської області повідомляє, що починаючи з 01 червня 2015 року Пенсійним фондом України припиняється призначення спецпенсій. Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 2 березня 2015 року Пенсійний фонд України з 1 червня 2015 року припиняє призначення спецпенсій депутатам, міністрам, суддям, прокурорам, митникам, податківцям, державним службовцям, посадовим особам місцевого самоврядування та іншим чиновникам. Закон України, прийнятий Верховною Радою у березні, передбачав, що уряд до 1 травня має внести відповідний пакет законів про пенсійну реформу і якщо парламент до 1 червня не прийме цей закон, то система спецпенсій в Україні перестає існувати.

Тому з 1 червня 2015 року Пенсійний фонд України припиняє призначати пенсії за спеціальними законами.

З червня пенсії народним депутатам, міністрам, суддям, прокурорам, митникам, податківцям, державним службовцям, посадовим особам місцевого самоврядування та іншим чиновникам будуть призначатися відповідно до Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”. Ця норма не стосується науковців та військовослужбовців.

-------------------------------- ;

Управлінням Пенсійного фонду України в Золочівському районі з 02.06.2015 року розпочато фінансування червневих пенсій згідно Графіка поденного фінансування виплати пенсій та грошової допомоги, погодженого на поточний місяць. Ресурсне забезпечення видатків Фонду здійснюється за рахунок визначених джерел надходжень та коштів Державного бюджету України.

Потреба коштів на червень 2015 року складає 25,057 млн. грн. Згідно статті 47 Закону України від 09.07.2003 №1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсія виплачується щомісяця у строк не пізніше 25 числа. Пенсійний фондом запроваджено щоденне фінансування пенсій з 4 по 25 число.

-------------------------------- 

Функціонування лінії 112 – це зв'язок між громадою та владою

Про роботу лінії 112 розповів голова Золочівської райдержадміністрація Володимир Недзельський під час наради-семінару з головами місцевих рад району сьогодні, 4 червня 2015 рокуу.

З березня 2015 року мешканці області мають можливість отримати допомогу від  екстрених, комунальних служб, а також органів влади за єдиним телефонним номером «112». sp;

 Головна мета створення системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером «112» – забезпечити дотримання конституційних прав громадян на особисту безпеку, охорону здоров’я та майна, надати державні послуги європейського рівня, забезпечити єдиний номер виклику «112» для всіх екстрених ситуацій, безкоштовне з’єднання з кожної точки держави з будь-якого доступного телефону, високу швидкість з’єднання з оператором Системи «112», оперативне отримання кваліфікованої допомоги, можливість спілкування іноземними мовами. ;

Голова райдержадміністрації наголосив, що: "Служба екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером «112» створена, щоб допомогти людям, адже виконання кожного звернення буде жорстко контролюватись. Найважливіше – це зворотна реакція жителів. Тому ми хочемо змусити всі регіональні служби працювати на результат". 

Також під час наради обговорено питання ходу мобілізації у районі та проведення благоустрою на території місцевих рад району.

-------------------------------- 

 

РЕМОНТ ДОРІГ У РАЙОНІ ВПРОДОВЖ ТРАВНЯ

 - Проводяться ремонтні роботи дороги Н-02 Львів-Тернопіль на ділянці км 68-км 72 обхід міста Золочів з додаванням нових матеріалів методом холодного ресайклінгу. Роботи на даній ділянці виконуються ТзОВ «Техно Буд Центр». Про це повідомив перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза після огляду проведення ремонтних робіт об’їзної дороги м. Золочів 27 травня 2015 року.

- Перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза 21 травня 2015 року оглянув хід проведення робіт об’їзної дороги м. Золочева (Н-02). Роботи на даній ділянці виконуються ТзОВ «Техно Буд Центр». Проведено розмежування дорожніх смуг. На даний час рух транспорту здійснюється по одній смузі, а на іншій полосі проводяться ремонтні роботи.

- 14 травня 2015 року продовжуються ремонтні роботи на дорогах району. На відрізку автодороги Красне-Чемиринці від села Зашків до границі з Перемишлянським районом філією «Золочівський райавтодор» завершено роботи з просочування дорожнього покриття в’яжучими матеріалами.

- 12 травня 2015 року продовжуються ремонтні роботи доріг району, на відрізку дороги Трудовач – Гологірки автодороги Красне-Чемиринці, де укладено філією «Золочівський райавтодор» 9,2 тони асфальту.

- 5 травня 2015 року з метою перевірки якості і обсягів виконання дорожніх робіт, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза здійснив обстеження об’їзної дороги міста Золочева. Розпочато ремонтні роботи даної ділянки, де організація ТехноБудЦентр проводить влаштування дренажних воронок на автодорозі Львів-Тернопіль.

-------------------------------- 

03.06.2015

 

Медиками району обстежено 29913 осіб з метою виявлення хворих з підвищеним тиском

На виконання розпорядження голови ЛОДА від 7.02.2012 р. за № 54/0/5-12 «Про проведення масових акцій з профілактики захворювань у Львівській області» та наказу ДОЗ ЛОДА від 13.01.2015 р. № 10 «Про проведення у 2015 р. масових акцій з профілактики захворювань у Львівській області», а також з метою виявлення осіб з підвищеним артеріальним тиском в лікувально-профілактичних закладах району проведено акцію вимірювання артеріального тиску.

Впродовж двох тижнів з 11 по 25 травня медиками району обстежено 29913 осіб з метою виявлення хворих з підвищеним тиском. Серед обстежених виявлено 8154 хворих із підвищеним артеріальним тиском, що становить 27,3 %, з них 654 особи із вперше діагностованою артеріальною гіпертензією, що становить 2,1 % до обстежуваних.

При аналізі виявленої артеріальної гіпертензії по віковій структурі найвищий відсоток артеріальної гіпертензії у віці 50 років і старші становить 36,4, найменше виявлено артеріальної гіпертензії у віці 20-29 р. – 6,8%.

-------------------------------- 

03.06.2015 Філією «Золочівський райавтодор» проведено ремонт дороги Красне-Чемеринці на ділянці від с. Велика Вільшаниця через с. Гологори до границі з Перемишлянським районом, крім відрізку дороги в с. Гологірки. Про це повідомив перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза 03 червня 2015 року після проведення огляду фронту робіт на даній ділянці дороги.

Ремонт дороги в с. Гологірки заплановано завершити при поступленні матеріалів у найближчий час.

-------------------------------- 

Голова Золочівської РДА Володимир Недзельський надав громаді району роз’яснення про адміністративно-територіальну реформу.

Отож, ми дізнаємося, що буде із Золочівським районом після реформи, які повноваження матиме влада на місцях і чи варто боятися цієї реформи у інтерв’ю голови райдержадміністрації.

Відповіді дивіться у відео.

 

02.06.2015

 

2 червня 2015 року у місті Золочеві у приміщенні благодійного фонду "Милосердний самарянин" відбулось продовження Спартакіади для дітей-інвалідів "Повір у себе", присвяченої Дню захисту дітей. У Спартакіаді взяли участь вихованці реабілітаційного центру для дітей-інвалідів (с. Білий Камінь) та діти-інваліди, об'єднані роботою благодійного фонду. Учасників заходу привітали: отець Михайло Сукмановський, голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, в.о. голови районної ради Андрій Леськів.

Вихованці міського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" приготували показовий виступ, який став окрасою заходу. Діти мали змогу взяти участь у спортивних розвагах, спробували свої здібності при виготовленні ляльки-мотанки, декоративних свічок. Спільними зусиллями учасники зробили великий квітковий український вінок із девізом "Повір у себе".

На завершення заходу дітей чекали різноманітні призи та пригощання солодощами.

Організатори заходу: районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, сектор молоді та спорту, служба у справах дітей райдержадміністрації, волонтери.

-------------------------------- 

Планується розпочати купальний сезон у селі Єлиховичі

Сьогодні, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза 2 червня 2015 року повідомив про те, що необхідно вирішити питання заповнення водою ставка у селі Єлиховичі для забезпечення проведення купального сезону під час спільної наради з в. о. голови районної ради Андрієм Леськівим та начальником управління водного господарства Ігорем Савчуком.

Основна мета проведення даних робіт – це повноцінний відпочинок населення району на водних об’єктах. Водночас нагадуємо, людям, які відпочивають у місцях масового відпочинку на водних об’єктах, забороняється:

запливати за межу купання на акваторії, яку огороджено буями; підпливати до моторних суден, вітрильників, веслових човнів та інших плавзасобів;

залізати на технічні та попереджувальні знаки, буї та інші предмети;

використовувати рятувальні засоби не за призначенням;

стрибати у воду зі споруд, не пристосованих для цього, і в місцях, де невідомі глибина та стан дна;

розпивати спиртні напої і купатися в нетверезому стані;

організовувати у воді ігри, пов'язані з пірнанням та захватом тих, хто купається;

забруднювати і засмічувати водні об’єкти та територію пляжів;

подавати обманні сигнали тривоги заради жарту; залишати без нагляду малолітніх дітей;

використовувати для плавання автомобільні камери, плоти, лежаки, дошки;

використовувати моторні, вітрильні, веслові човни, інші гребні і моторні плавзасоби, водні велосипеди, швидкісні моторні плавзасоби, водні мотоцикли в зонах пляжів, у громадських місцях купання при відсутності буйкового огородження пляжної зони і в межах цієї зони;

приводити із собою собак та інших тварин.

-------------------------------- 

1 червня, в Україні відзначають Міжнародний день захисту дітей. Цей день привертає увагу світової спільноти до проблем охорони здоров’я дітей, боротьби з експлуатацією праці неповнолітніх, прав дитини на освіту, дозвілля й захисту від фізичного та психологічного насилля.

Про виховання і права дітей та про захист дітей, які ростуть у неблагополучних сім’ях розповіла “Золочів.нет” начальник служби у справах дітей Золочівської райдержадміністрації Наталія Малиновська. Детальніше про все дивіться у відео.

 

30.05.2015

 

30 травня 2015 року у школах міста Золочева відзначили свято випускного вечора. Під маршову музику випускники пройшлися центральними вулицями міста. Поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку, Маркіяну Шашкевичу та В’ячеславу Чорноволу. Щоби подивитися на урочисту ходу зібралось багато народу. Привітати випускників прийшли голова Золочівської РДА Володимир Недзельський, в.о. голови районної ради Андрій Леськів, начальник відділу освіти Володимир Бартошик та інші. З особливою та знаменною подією юнаків та дівчат привітала директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Олександра Небожук.

За відмінне навчання кращих учнів нагородили медалями. У небо випустили сині та жовті кульки. Слід відмітити, що цього року у Золочеві 196 випускників, 6 з яких закінчили школу екстерном.

 

Архів новин:

 
 

Земельні ділянки | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochiv_rda@ukr.net