Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України 

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

Золочівська райдержадміністрація
Харківської області

Інвестиційний портал Львівщини

Проект розвитку Львівщини

Законодавство України

База знань Wolfram|Alpha

Золочівська МДФІ повідомляє

Золочівське відділення Буської ОДПІ  повідомляє

Інформація управління ПФУ в Золочівському районі

Районне управління юстиції повідомляє

Відділ статистики інформує

Районний центр зайнятості інформує

Золочівський районний Народний дім ім. І.Білозіра

Золочівський районний територіальний  центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>
__________________

Президентський кадровий резерв
"Нова еліта нації"

Стратегія державної кадрової політики

__________________

"100 кращих товарів України"

V спеціалізована виставка-ярмарок "Дитячий світ"

Виставки-2014

_________________

До уваги виборців!

 

Довідково:


Погода у Золочеві


Новини в Україні
та світі

 Утилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп
 

скорость интернета

Новини

Від влади

 

Зі сльозами радості, з короваєм на вишитому рушнику  та з оркестром, 2 серпня 2014 року,  зустрічали військовослужбовців Навчального центру Нацгвардії України, які повернулися у Золочів із зони АТО в рамках ротації.

Подякував військовослужбовцям за службу голова  Золочівської РДА Іван Стецюк: “Напевне вся Золочівщина сьогодні і весь український народ вдячний вам за достойне виконання службових завдань… Гордість і радість за те, що ви дійсно повернулися всі живі і здорові  до своїх батьків, до своїх сімей, до своїх рідних… Ще раз від всієї Золочівщини велика вам шана і подяка”.

 

30 липня  2014 року перший заступник голови РДА Андрій Кукуруза провів виїзний прийом громадян у селі Скварява в приміщенні Народного дому за участю заступника начальника управління соціального захисту населення Алли Хоми, заступника начальника управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі Софії Драган, начальника відділу Держземагенства у Золочівському районі Ігора Погребняка, завідувача сектору контролю апарату РДА Любов Гучко. Громадяни, які прийшли на прийом піднімали питання про: роботу ліквідаційної комісії ТзОВ «Скварява»; вартість переоформлення земельного паю та технічної документації на землю; призначення пільгової пенсії колишнім працівникам сільського господарства (механізаторам).

По питаннях, з якими зверталися жителі дано роз’яснення керівниками відповідних служб району.

 

29 липня  2014 року голова РДА Іван Стецюк провів гарячу телефонну лінію. Зателефонував один громадянин району з питання: профілювання дороги села Вороняки по вулиці Широка. По піднятому питанні дано доручення керівнику Філіі "Золочівський райавтодор" ДП "Львівський облавтодор" ВАТ ДАК "Автомобільні дороги України" Оресту Дупеличу.

 

29 липня  2014 року перший  заступник голови РДА Андрій Кукуруза взяв участь у засіданні Обласного організаційного комітету з проведення обговорення змін до Конституції України. (http://loda.gov.ua/josyf-sytnyk-proviv-zasidannya-oblasnoho-orhanizatsijnoho-komitetu-z-provedennya-obhovorennya-zmin-do-konstytutsiji-ukrajiny.html

 

29 липня  2014 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький провів засідання оргкомітету з нагоди проведення Архієрейської Літургії та літературно-мистецького свята "Світло Маркіяна" 3 серпня 2014 року на Білій горі с.Підлисся.

У засіданні взяли участь представники районної ради, районного Народного дому, районної організації Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім. Т. Шевченка, Золочівського РВ ГУ МВС України у Львівській області, ВДАІ, Білокамінської сільської ради, відділу освіти райдержадміністрації, відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації, представники ЗМІ.  

За підсумками засідання оргкомітету було визначено план проведення заходів та дано доручення керівникам районних служб щодо: охорони громадського порядку, безпеки дорожнього руху, впорядкування території, забезпечення протипожежного захисту, медичного забезпечення тощо.

 

28 липня 2014 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. Під час засідання обговорено  питання: надання згоди на дарування житла; про державну реєстрацію народження дитини; про визначення годин та днів побачень з дітьми; позбавлення батьківських прав; затвердження індивідуальних планів дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

За підсумками засідання прийнято відповідні рішення.

 

26 липня 2014 року на Золочівщині в останню дорогу проводжали старшого лейтенанта Віталія Бахура, який  загинув у ніч на 14 червня у військово-транспортному літаку Повітряних сил Збройних сил України ІЛ-76, який збили терористи.

Ввечері 25 липня Віталія привезли у храм села Зозулі,  де священослужителі служили Панахиду, яку очолив владика Венедикт.

Дорогу до церкви освітили лампадками. На похорон прийшли  кілька тисяч людей, зокрема,  представники обласної ради, керівництво райдержадміністрації, районної ради, односельчани, друзі, рідні та чисельна громада Золочівщини, щоб попрощатися із нашим Героєм Віталієм Бахуром. Діти стелили дорогу перед труною живими квітами. Десантники несли нагороду, берет і тільняшку старшого лейтенанта Віталія Бахура.

Слова співчуття та скорботи рідним і близьким під час похорону висловив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Йосиф Ситник. «Віталій обрав військовий шлях, як кредо свого життя. Він одним із перших пішов за покликом Батьківщини. Вічна йому пам’ять і слава», – зазначив перший заступник.

На стіні Зозулівської школи  встановили меморіальну дошку із написом: “Тут навчався Бахур Віталій Володимирович, 2 липня 1989 року народження. Загинув за Україну 14 червня 2014 року”.

Військовий оркестр виконав Державний Гімн України, прозвучали залпи автоматів. Лунала Вічная пам’ять….

 

25 липня 2014 року голова Золочівської РДА Іван Стецюк провів особистий прийом громадян. До очільника району звернулося 3 мешканці: щодо земельного питання та оренди ставка у с.Ремезівці.

За даними прийому голова дав роз’яснення з піднятих питань.

 

25 липня 2014 року перший заступник голови Золочівської РДА Андрій Кукуруза провів робочу нараду з керівником центру з надання адміністративних послуг Ольгою Попадюк із питань організації роботи ЦНАПу. Обговорили ряд проблемних питань, що виникли під час роботи Центру та можливі шляхи їх вирішення. Основним питанням для обговорення стало прийняття розпорядження КМУ від 16.05.2014 року № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» та приведення нормативних документів у відповідність до вказаного розпорядження (внесення необхідних змін до затвердження інформаційних та технологічних каток адміністративних послуг (у тому числі для документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності).

 

24 липня 2014 року голова Золочівської РДА Іван Стецюк провів нараду з питання мобілізації із керівниками правоохоронних та окремих служб району.

Під час наради керівники структурних підрозділів РДА були ознайомлені з вимогами нормативно-правових актів з питань мобілізаційної підготовки.

 

 

24 липня 2014 року у райдержадміністрації відбулося засідання колегії. Про виконання бюджету Золочівського району за перше півріччя 2014 року ознайомила Ольга Навроцька – заступник начальника фінансового управління РДА, про підсумки роботи зі зверненнями громадян у райдержадміністрації за перше півріччя та про роботу з контрольованими документами у райдержадміністрації впродовж ІІ кварталу 2014 року розповіла Любов Гучко – завідувач сектору контролю РДА.

За підсумками колегії прийнято відповідні рішення та дано доручення керівникам бюджетних установ.

 

23 липня 2014 року голова Золочівської РДА Іван Стецюк провів нараду з мобілізаційної підготовки. У нараді взяли участь голови місцевих рад району, представник райдержадміністрації, що відповідає за мобілізацію, військовий комісар.

Учасники наради були ознайомлені з вимогами нормативно-правових актів з питань мобілізаційної підготовки.

Звертаючись до присутніх, Іван Стецюк наголосив на необхідності взаємодії органів місцевої влади та військового комісаріату, злагодженості у роботі.

 

23 липня 2014 року перший заступник голови Золочівської РДА Андрій Кукуруза провів нараду із головним інженером МКП "Золочівводоканал" Павлом Купрєєвим, Підгородненським сільським головою Ярославом Мединським та громадою села щодо водозабезпечення.

Першим кроком вирішення даної проблеми є забезпечення модернізації водопостачання вулиці Сонячна, Замкова та Перемоги  від насосної станції м.Золочева.  

 

22 липня  2014 року на Золочівщину завітала делегація громадської організації "Шенінген – Золочів: партнери" з метою висловлення солідарності та підтримки  українського народу у нелегкий час.

 

22 липня 2014 року в рамках проведення спортивно-масових заходів «Олімпійське літо», заступник начальника Львівського обласного центру ФЗН „Спорт для всіх” Валерій Янюк, заступник голови РДА Роман Сухецький, головний спеціаліст сектору молоді та спорту РДА Андрій Стельмах були присутні на спортивному святі у ДПЗВ «Сокіл».  Діти змагались у таких видах змагань: волейбол, футбол, настільний теніс, шашки, легкоатлетичний біг і стрибки на скакалці.

Переможців та призерів змагань нагороджено кубками призами та медалями. 

 

21 липня  2014 року у Львівській ОДА були проведені заняття щодо виконання заходів мобілізації та територіальної оборони. На заняттях були присутні: голова РДА Іван Стецюк, перший заступник голови РДА Андрій Кукуруза, голова районної ради Володимир Недзельський, заступник голови районної ради Андрій Леськів, начальник сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання і виявлення корупції РДА Микола Сагатий.

 

18 липня  2014 року перший заступник голови РДА Андрій Кукуруза провів нараду щодо запобігання продажу  алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім.

В нараді взяли участь начальник служби у справах дітей РДА Наталія Малиновська, головний спеціаліст сектору молоді та спорту РДА Андрій Стельмах та спеціаліст першої категорії відділу соціальної роботи  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Сагата.

За результатами розгляду питання, дано доручення: підготувати роздатковий матеріал та наклейки відповідного профілактичного змісту; організувати анонімне опитування молоді щодо порушень Закону України «Про державне регулювання виробництва спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних та тютюнових виробів»; вивчити можливість залучення молоді до спортивно-патріотичних заходів.     

 

17 липня 2014 року у сесійній залі райдержадміністрації відбулась нарада-семінар міських, селищного, сільських голів.

В ході наради учасники ознайомились зі змінами у законодавстві  про нотаріат;  станом використання коштів на ремонти доріг; змінами у земельному законодавстві, а також обговорили зміни до Конституції України щодо децентралізації державної влади.

У рубриці різне, представники органів місцевого самоврядування мали можливість задавати питання і отримати відповіді від представників Золочівсько - Перемишлянського об'єднаного районного військового комісаріату, відділу містобудування і архітектури Золочівської райдержадміністрації, управління оподаткування об'єктів і операцій Золочівської міжрайонної державної податкової інспекції Львівської області ДПСУ.

 

З метою своєчасного освоєння коштів, що надійшли станом на сьогоднішній день на рахунки місцевих рад 16 липня 2014 року відбулась робоча зустріч першого заступника голови РДА Андрія Кукурузи з начальником філії "Золочівський райавтодор" ДП "Львівський облавтодор" ВАТ ДАК "Автомобільні дороги України" Орестом Дупеличем та начальником відділу розвитку інфраструктури та будівництва РДА Олегом Переймою з питання ремонту доріг комунальної власності за кошти державного та обласного бюджетів.

 

В ході обговорення даного питання основною проблемою постало проходження коштів через органи держказначейства. Для початку робіт дорожні служби запропонували провести попереднє 30% фінансування на закупівлю матеріалів та зареєструвати в органах держказначейства.

Дорожні служби готові до проведення усіх видів робіт при поступленні коштів на рахунок Служби автомобільних доріг у Львівській області.   

Дано доручення Олегу Переймі проінформувати про попереднє фінансування доріг комунальної власності району на нараді-семінарі з головами місцевих рад, яка відбудеться 17.07.2014 року.

        

 

15 липня 2014 року заступник голови РДА Роман Сухецький провів гарячу телефонну лінію. Зателефонувало двоє громадян району з питань: роботи підстанції РЕМ у с Ушня; про виплату дотацій на ВРХ.

По піднятих питаннях дано доручення керівникам районних служб вивчити їх і проінформувати заявників.

 

15 липня 2014 року відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради за участю голови Золочівської РДА Івана Стецюка. У засіданні взяли участь головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури РДА Віктор Зарічний, головний спеціаліст відділу містобудування та    архітектури РДА Роман Кушнір, начальник відділу Держземагенства  у Золочівському районі Ігор Погребняк, представник Золочівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Олег Грабовський, завідувач відділом ОП ЛО ПВАПБ Олександра Сембай,  начальник відділу державного контролю забудови території № 4 інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області Петро Кобелька.

На засіданні розглянуто:

1. Детальний план території житлової забудови на вул.Підставне у с.Підгайчики Золочівського району Львівської області;

2. Детальний план території реконструкції незавершеної будівництвом котельні під гаражі для мікроавтобусів на вул. Центральна, 2а у с.Шпиколоси Золочівського району Львівської області;

3. Детальний план території господарського двору на території Гологірської сільської ради Золочівського району Львівської області (за межами населеного пункту).

 

14 липня 2014 року з метою проведення соціально-психологічної, профілактичної роботи щодо попередження вчинення насильства серед дітей та молоді, профілактики залежностей та підвищення рівня правової культури дітей у ДПЗВ ”Сокіл” із дітьми,  які перебувають на оздоровленні, фахівцями із соціальної роботи проведено:

- тренінг “Профілактика насильства в сім'ях (охоплено 10 осіб);

- бесіду “Ризики залежностей" (охоплено 10 осіб);

- відеолекторій “В країні прав та обов'язків (охоплено 10 осіб).

 

14 липня 2014 року перший заступник голови Золочівської РДА Андрій Кукуруза провів нараду з громадою села Підгородне щодо водозабезпечення. На нараді обговорювалось питання належного водопостачання вулиці Сонячна села Підгородне.

За підсумками наради сформовано консультативну групу, яка готує пропозиції щодо гарантованого водопостачання мешканців села Підгородне.

На наступній нараді 22.07.2014 року консультативній групі доручено доповісти про конкретні пропозиції по вирішенню даного питання.

 

14 липня 2014 року за зверненням громадянки села Сновичі щодо залучення фахівців управління водного господарства по обстеженні каналізаційно-очисних споруд перший заступник голови Золочівської РДА Андрій Кукуруза здійснив виїзд у даний населений пункт. Також були піднятті питання про заїзд на приватну територію через подвір’я місцевої школи і розміщення підстанції РЕМ.

Для вирішення даних питань створена тимчасова комісія, яка і буде забезпечувати вирішення піднятих питань.

 

 12 липня 2014 року у місті Львові відбулися змагання ІІ етапу VІІІ Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців на базі спортивного клубу Національного університету «Львівська політехніка».

Золочівський район взяв учать у таких видах змагань: футзал, волейбол, настільний теніс, шахи.

За підсумка змагань, команда зайняла V місце серед двадцяти чотирьох команд держслужбовців області, серед районів – ІІ місце.

 

11 липня 2014 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький провів спільну нараду з директором районного центру СССДМ Оксаною Дужою, начальником відділу опіки сектору профілактики бездоглядності та безпритульності серед дітей Андрієм Рибкою, завідувачем сектору профілактики бездоглядності та безпритульності дітей Іриною Благовісною, методистом відділу освіти Світланою Ікалюк, завідувачем дитячої консультації Золочівської ЦРЛ Євгенією Пітушевською, начальником сектору КМСД Золочівського РВ ГУМВС України у Львівській області Оксаною Березіною, Ремезівцівським сільським головою Дмитром Лісовим, фахівцем із соціальної роботи Ольгою Торською щодо ситуації, яка склалася у сім’ї, що перебуває у складних життєвих обставинах.

За підсумками наради дано протокольні доручення учасникам наради.

 

11 липня 2014 року голова Золочівської РДА Іван Стецюк провів виїзний прийом громадян у селі Велика Вільшаниця в приміщенні адмінбудинку сільської ради за участю головного лікаря Золочівської ЦРЛ Володимира Бойка, начальника управління соціального захисту населення Ігоря Уличного, заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі Наталії Гаврачинської, методиста відділу культури та туризму РДА Віри Пайончківської, головного редактора редакція районної газети "Народне слово" Володимира Дідули. Громадяни, які прийшли на прийом піднімали питання про: влаштування жительки села Гологірки у Львівський геріатричний інтернат; відкриття аптечних кіосків при ФАПах у населених пунктах району, земельне питання.

По питаннях, з якими зверталися жителі дано роз’яснення та доручення керівникам відповідних служб району.

 

10 липня 2014 року перший заступник голови РДА Андрій Кукуруза провів засідання комітету доступності інвалідів та інших малозабезпечених груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. У засіданні взяли участь головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури РДА Віктор Зарічний, завідувач сектору житлово-комунального господарства Оксана Чіпак, представники Золочівської міської ради, відділу освіти, Золочівської ЦРЛ та інші запрошені керівники.

Розглянуто питання:

1. Про вимоги, рекомендації та державно-будівельні норми щодо обладнання елементами безперешкодного доступу для осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлово-громадського призначення у м.Золочеві та районі.

2. Про документи та вимоги на забудову населених пунктів стоянками для автотранспорту інвалідів, спеціальними пристроями для переходу та переїду вулиць, автостанції, автобусні зупинки, а також інші заходи для комфортних умов щодо безперешкодного доступу інвалідів та інших мало мобільних груп населення.

3. Про умови «безбар’єрності» та стан доступності в цетральній частині м.Золочева після ремонту дорожньо-тротуарної мережі.

4. Про обладнання визначених переліком об’єктів на 2014 рік у пристосуванні засобів доступності до закладів освіти, охорони здоров’я , органів місцевого самоврядування

 

На даному засіданні прийняті рішення по визначенню місць в м. Золочеві для облаштування стоянок для автотранспорту інвалідів, поручнями під’їзди адміністративних будівель та житлових будинків.

 

На виконання розпорядження голови Львівської ОДА від 27.12.13 року № 937/0/5-12 «Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту Львівської області на 2014 рік» 9 липня 2014 року на території Золочівського району відбулися командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту Золочівської районної ланки Львівської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту за темою: «Дії органів управління та сил цивільного захисту Золочівської районної ланки Львівської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту при виконанні заходів цивільного захисту із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в екстремальних умовах мирного часу та ліквідації їх наслідків».

 

8 липня 2014 року з метою проведення соціально-психологічної, профілактичної роботи щодо попередження вчинення насильства серед дітей та молоді у ДПЗВ ”Сокіл” із дітьми, які перебувають на оздоровленні, фахівцями із соціальної роботи проведено:

- тренінг “Діти і насильство” (охоплено 13 осіб);

- профілактичну ігротеку “Ми за здоровий спосіб життя!” (охоплено 13 осіб).

 

8 липня 2014 року перший заступник голови Золочівської РДА Андрій Кукуруза провів комісію з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на якому розглядалось питання щодо рівня заробітної плати на підприємствах району.

У комісії взяли участь керівники підприємств, які виплачують заробітну плату в розмірі нижче середньорайонного показника. За результатами роботи комісії запрошеним керівникам рекомендовано розглянути питання підвищення рівня заробітної плати працівникам до середньорайонного рівня.

 

8 липня 2014 року з метою надання гуманітарної допомоги сім’ям переселенців з АР Крим, які проживають на території Золочівського району, ЗРЦСССДМ вже більше місяця співпрацює із міжнародним благодійним фондом Карітас України відбувся вже другий спільний виїзд представника благодійного фонду Максима Бондаренка, спеціаліста ЗРЦСССДМ Ольги Сагатої та фахівця із соціальної роботи Мирослави Ярової у с. Струтин Золочівського району, де проживають дві кримсько-татарські родини, які прибули на тимчасове проживання.

Під час виїзду родинам було доставлено гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування, засобів особистої гігієни для дітей та дорослих. Родини дякували за допомогу, підтримку, розгляд їх проблем та конкретні пропозиції щодо їх вирішення.

Також в ході зустрічі представників МБФ Карітас України у Золочівському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було досягнуто домовленості про подальшу співпрацю щодо надання гуманітарної допомоги продуктами харчування та допомоги у вирішенні побутових проблем даних сімей, зокрема оплати комунальних послуг за місцем їх тимчасового проживання.

 

8 липня 2014 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький провів засідання евакуаційної комісії щодо підготовки проведення командно – штабних навчань з цивільного захисту населення, які відбудуться 9 липня 2014 року.

 

6 липня 2014 року керівництво Золочівської РДА вшанувало пам’ять замучених у червні 1941 року. У капличці біля замку, що є пам’ятником жертвам НКВС, відбулося Поминальне богослужіння. Після цього відбулися виступи хорових колективів Золочівщини. Наші краяни сходилися під замкові мури ще у 80-х роках, щоб засвідчити свою українську громадянську позицію. Тут народжувався наш рух.

У 1995 році з ініціативи світлої пам’яті Героя України Бориса Григоровича Возницького було збудовано цю капличку. У 2011 році стало традицією відправляти поминальну молитву за невинно убієнних у Золочівському замку у липні-червні 1941 року. Ця капличка збудована саме на місці великої трагедії, великої ями куди скидали змасакровані тіла закатованих. Так народилася недоспівана пісня цвіту української нації.

На географічній карті України, наш маленький Золочів - це невеличкий кружечок, а на історичній карті України – це кривава рана.

 

Презентація творів Федора Павловича Кріля

 

3 липня 2014 року в читальному залі Золочівської ЦРБ ім. І.Франка відбулася зустріч присвячена визначній події в літературному житті Золочівщини. Це презентація ще двох доробків золочівського краєзнавця та прозаїка Федора Павловича Кріля – невеликого історичного нарису про село Словіту та збірки новел та оповідань «Душа голубки білої». Книжку «Словіта: короткий історичний нарис» написати авторові, мабуть, було не важко, бо ж він уродженець свого села і довший час проживав у ньому. Він закоханий в рідне село. Що може бути краще від отчого краю? Але, щоб навіть в короткому викладі представити перед лицем читача всю історію невеликого населеного куточка Золочівщини, потрібна довга, кропітка, сповнена затрат часу і зусиль робота.

Увазі читача автор представляє невелику за обсягом книжечку, де в стислій формі передано всю історію села від найдавніших часів - до майже сьогодення. Тут, - все те, що найбільше хотів передати Федір Кріль у своїй синівській любові до рідного куточка землі. Це і розмаїтості та особливості природних ландшафтів, що розкинулися навколо села, і особливості природних та рукотворних пам’яток, та головне тут – круговерть історичних подій, які відбувалися в селі протягом XV – ХХ століть.

Наступна книжка - під милозвучною назвою «Душа голубки білої» , яка вийшла із львівського видавництва «Сполом». Це не просто збірка новел та оповідань, це збірка найбільш пам’ятних моментів з чиїхось життів. І багато з них — про найдорожче для людини: про пам’ять її серця, про обличчя її дитинства, про те, що найбільш запам’яталось.

Ця збірка – зібрання історій про добро і зло, про вірність і зраду, про щирість і заздрість, про радість і щастя, і також про смуток і горе, біль і розпач. Всього є потроху тут, як і в самому житті. І книжка ця віддзеркалює саме життя. У щирій та дружній атмосфері зібралися численні шанувальники літературного слова Золочівщини, а також культурно-мистецька, просвітницька, літературна еліта нашого краю, і , звичайно ж, найближчі друзі та родичі автора. Підготували та провели презентацію книжок Федора Кріля бібліотекарі відділу обслуговування - Інна Джегур, Віра Шафранська, Оксана Замківська, Оксана Кармазин, Світлана Мацюк та бібліограф ЦРБ Галина Серба. Окрасою свята була золочівська співачка Оксана Квас, яка виконала пісню на слова Ф.Кріля.

Слова привітання для автора і про автора, про суть та зміст презентованих книжок, а також про їх значення у сучасному літературному житті Золочівщини можна було почути від усіх присутніх на святі. Відзначили літературно-художні та мовностилістичні особливості другої книжки прози -"Душа голубки білої" як літературного твору такі гості свята: член спілки письменників України Ольга Кіс, вчитель математики Михайло Бунз, редактор районного часопису "Народне слово", а також художник і письменник Володимир Дідула, член ради товариства "Просвіта" Золочівщини Христина Пряжна.

Щирі вітання, а також побажання нових літературних звершень прозвучали від найрідніших та близьких людей автора.

 

Від влади

 

4 липня 2014 року перший заступник голови Золочівської РДА Андрій Кукуруза провів нараду з начальником управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Іваном Закалою та заступником начальника управління - начальником відділу організації виробництва та маркетингу сільськогосподарської продукції управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Зеновієм Леськівим з питання проведення ярмарків.

На виконання телеграми Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25.12.2013 року у районі розроблено план – графік проведення ярмаркових заходів на ІІ півріччя 2014 року.

За підсумками наради вирішено провести інформування населення про дату та місця проведення ярмаркових заходів через засоби масової інформації.

 

3 липня 2014 року перший заступник голови Золочівської РДА Андрій Кукуруза зустрівся з першим заступником начальника Служби автомобільних доріг України Богданом Барановичем. В ході зустрічі обговорено питання ходу виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах Золочівського району та фінансування з різних бюджетів.

На ремонтні роботи автомобільної дороги Львів-Тернопіль (68-72 км. – об’їзна м. Золочева) заплановано кошти в сумі 22,5 млн. грн. На наступному тижні будуть проведені тендерні процедури після яких розпочнуться ремонтні роботи.

Перед с. Куровичі (25-30 км.) 5,6 липня починаються ремонтні роботи: заїжджає техніка, завозить фрезу, вартість робіт 3,5 млн. грн.., що дорівнює 2,5 км. асфальтного покриття. Також у місячний термін планується із спеціального фонду обласного бюджету проведення поточного та капітального ремонту дороги С140703 (Золочів-Кропивна-Новосілки-Брюховичі) на суму понад 1 млн.грн.; з даного бюджету планується відремонтувати дорогу О141102 (Перемишляни-Чемеринці-Плугів (дорога на Поморяни)) на суму 333 тис. грн.

Планується розпочати 3 липня ремонтні роботи другої полоси на 10 км. дороги Львів-Тернопіль (перед Винниками) загальною протяжністю 6 км.

 

Минулого тижня голова Золочівської РДА Іван Стецюк спільно з Народним депутатом України, заступником голови тимчасової слідчої комісії Верховної ради України з питань використання коштів державного бюджету і коштів зібраних за рахунок пожертв громадян Міністерством оборони України Лідією Котеляк, головою Перемишлянської РДА Володимиром Дидиком відвідали 3-й батальйон територіальної оборони Львівської області, 24 механізовану бригаду та Бриславську вертолітну ескадрилью, де ознайомилися з матеріально-технічним забезпеченням та побутовими умовами мобілізованих громадян з нашого району.

 

1 липня 2014 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький взяв участь у нараді, що відбулась у Золочівській міській раді з питання передачі чотирьох груп дошкільних навчальних закладів міста Золочева у загальноосвітні школи І-ІІІ ст.

На нараді були присутні Золочівський міський голова Ігор Гриньків, начальник управління з питань освіти, молоді та спорту РДА Володимир Бартошик, завідувачі дошкільних навчальних закладів, представники батьківських комітетів дитячих установ та шкіл.

 

30 червня 2014 року голова Золочівської РДА Іван Стецюк, голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський взяли участь у зустрічі наших бійців, що повернулися із зони АТО в рамках планової ротації.

Зустріти Героїв прийшли родини, друзі, товариші по службі. Жінки та матері плакали від щастя, діти своїми маленькими рученятами обнімали своїх татусів.

Начальник Навчального центру Національної гвардії України полковник Михайло Кулик повідомив, що військовослужбовці свій обов’язок в зоні АТО виконали гідно.

 

28 червня 2014 року команда державних службовців Золочівського району взяла участь у зональних змаганнях серед команд державних службовців Львівщини, які проходили у м. Буськ. Команда була представлена у таких видах: волейбол (мікс), фут зал, настільний теніс, шахи, шашки. До складу команди входили представники апарат, структурних підрозділів РДА, районного управління юстиції. За результатами змагань команда Золочівського району зайняла перше командне місце і візьме участь у фінальних змаганнях серед команд державних службовців Львівщини.

27 червня 2014 року у районному Народному домі ім. Ігоря Білозіра відбулися заходи з нагоди відзначення 18-ї річниці Конституції України за участю керівництва райдержадміністрації, районної ради, представників громадських організацій, політичних партій, підприємств, установ, організацій, громадськості району. Заходи розпочалися з покладання вінків та квітів до пам'ятників борцям за волю України.

"Основний Закон ознаменував утвердження нашої Незалежності, навіки утвердив волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Він задекларував, що людина, її життя, здоров'я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнані найвищою цінністю. Пам'ятаймо, що Конституція України є основою, гарантією розвитку держави, громадянського суспільства", - зазначив у своєму виступі перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза.

Заходи продовжилися національно-патріотичними виступами талановитої молоді нашого краю.

 

З метою проведення соціально-психологічної, профілактичної роботи щодо підвищення рівня правової культури серед дітей та молоді, 27 червня 2014 року у ДПЗВ ”Сокіл” із дітьми, які перебувають на оздоровленні, фахівцями із соціальної роботи проведено:

- правову вікторину (охоплено 20 осіб);

- відеолекторій "В країні прав та обов'язків" (охоплено 20 осіб);

- профілактичну ігротеку “Ми за здоровий спосіб життя!” (охоплено 29 осіб).

 

27 червня 2014 року голова Золочівської РДА Іван Стецюк провів особистий прийом громадян. До очільника району звернулося. 3 мешканці району: щодо встановлення дорожнього знаку "Зупинка на вимогу" біля зупинки залізничної станції «Зарваниця»; щодо залучення фахівців управління водного господарства по обстеженні каналізаційно-очисних споруд; земельне питання.

За даними прийому голова дав відповідні доручення, а також наголосив, що підняті питання перебувають на його особистому контролі.

 

26 червня 2014 року голова РДА Іван Стецюк провів засідання районної робочої групи з координації та вирішення проблемних питань з підготовки об’єктів життєзабезпечення до роботи в осінньо-зимовий період та входження в опалювальний сезон 2014/15 року.

На засіданні розглянуто стан підготовки станом на 25 червня поточного року підприємств ЖКГ, об’єктів соціальної сфери та житлового фонду до опалювального сезону 2014/15 року, проблемні питання та розрахунки за спожиті енергоносії.

За підсумками засідання дано доручення керівникам житлово-комунальних підприємств, керівникам бюджетних установ, управлінь та відділів РДА забезпечити виконання затверджених розпорядженням голови РДА від 25 квітня 2014р. № 123 заходів щодо забезпечення своєчасної підготовки житлово-комунального господарства Золочівського району до опалювального сезону 2014/15 року у повному обсязі та у встановлені терміни.

 

26 червня 2014 року голова Золочівської РДА Іван Стецюк спільно із заступником голови Золочівської РДА Романом Сухецьким передали військовослужбовцям третього батальйону територіальної оборони Львівської області 430 комплектів постільної білизни, яка була виготовлена колективом Золочівської швейної фабрики за сприянням генерального директора ВАТ «Троттола» Ярослава Рущишина.

Кошти для придбання тканини виділені рішенням сесії Золочівської районної ради «Про затвердження програми матеріально-технічного забезпечення третього батальйону територіальної оборони Львівської області».

 

26 червня 2014 року відбулось вручення дипломів випускникам Золочівського коледжу НУ «Львівська політехніка». Присутніх випускників, вчителів вітали заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький та доктор технічних наук, завідуючий кафедрою НУ «Львівська політехніка» Володимир Пасічник і побажали молоді міцного здоров’я, успіхів, миру і злагоди.

 

25 червня 2014 року голова РДА Іван Стецюк взяв участь у XLIX сесії Золочівської міської ради.

Порядок денний:

1. Про розгляд заяв фізичних та юридичних осіб з земельних питань;

2. Заслуховування звіту директора МКП «Золочівводоканал» про фінансово-господарську діяльність у 2013 році;

3. Заслуховування інформації директора ТзОВ «Золочівенергоресурс» та ТзОВ «Золочівенергоінвест» про роботу в осінньо-зимовий період 2013-2014 років;

4. Заслуховування інформації комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності та громадського порядку;

5. Про внесення змін в рішення XLIX сесії № 1256 від 11.02.214 року;

6. Про затвердження уточненого плану та звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2014 року.

7. Про звільнення від сплати за відвідування дошкільної навчальної установи м. Золочева. 8. Про надання дозволу на списання мотоцикла.

9. Про передачу незавершеного будівництва будівлі акушерсько-гінекологічного корпусу Золочівської ЦРЛ у комунальну власність міської ради.

10. Про затвердження звіту про незалежну оцінку нежитлового приміщення в будівлі на вул. М. Феньвеші, 8, площею 2,2 кв.м.

11. Пре затвердження звіту про незалежну оцінку нежитлового приміщення в будівлі на вул. В. Івасюка, 2, площею 6,0 кв.м.

12. Про внесення змін та затвердження соціально-економічних програм м. Золочева.

13. Про прийняття звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, головного управління житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації.

14. Різне.

 

25 червня 2014 року з метою проведення соціально-психологічної, профілактичної роботи щодо запобігання негативним явищам серед дітей та молоді, 24.06.2014 року у ДПЗВ ”Сокіл” із дітьми, які перебувають на оздоровленні, фахівцями із соціальної роботи проведено:

- бесіду “Шкідливі звички” (охоплено 12 осіб);

- бесіду “Бережемо здоров'я" (охоплено 12 осіб); - профілактичну ігротеку “Ми за здоровий спосіб життя!” (охоплено 24 особи).

 

25 червня 2014 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький провів виїзний прийом громадян у селі Струтин в приміщенні адмінбудинку сільської ради за участю керівників та представників управління соціального захисту населення РДА; управління з питань освіти, молоді та спорту РДА управління Пенсійного фонду України у Золочівському районі; відділу Держземагенства у Золочівському районі; редакції районної газети "Народне слово"; філії "Золочівський райавтодор" ДП "Львівський облавтодор" ВАТ ДАК "Автомобільні дороги України"; депутата Золочівської районної ради, сектору контролю апарату РДА; відділу культури та туризму РДА.

Громадяни, які прийшли на прийом піднімали питання про: виділення додаткових коштів на ремонт доріг місцевого значення, відновлення штатної одиниці у Народному домі села Козаки, завершення робіт по водопостачанню села Зарваниця.

Також, внесено пропозицію обговорити питання створення дитячого садочку на зборах громади сільської ради.

По питаннях, з якими зверталися жителі дано роз’яснення та доручення керівникам відповідних служб району.

 

24 червня 2014 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький провів засідання оргкомітету з нагоди відзначення 18-ї річниці від Дня Конституції України. У засіданні взяли участь представники районної ради, районного Народного дому, районної організації Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім. Т. Шевченка, Золочівського РВ ГУ МВС України у Львівській області, сектору інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату РДА.

За підсумками засідання оргкомітету було визначено план проведення заходів та дано відповідні доручення.

 

24 червня 2014 року керівництво РДА взяло участь у ХХХІІ (позачерговій) сесії VІ демократичного скликання районної ради.

Порядок денний:

1. Про роботу ортопедично-лікувального відділення Золочівської стоматологічної поліклініки.

2. Про затвердження угоди про передачу видатків на виконання повноважень між місцевими бюджетами Золочівського району та м. Львова.

3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Руда-Колтівської сільської ради (за межами населеного пункту) Золочівського району Львівської області. 4. Інформація начальника Золочівського РЕМ ПАТ «Львівобленерго» щодо розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж.

5. Інформація начальника Золочівської районної служби Буського УЕГГ ПАТ «Львівгаз» щодо розрахунку плати за приєднання об’єктів замовників до газових мереж.

6. Звіт тимчасової контрольної комісії районної ради з виявлення та запобігання корупційних діянь у Золочівському районі про роботу комісії.

7. Про прийняття Звернення до населення району, підприємств, організацій та установ району про оголошення Золочівщини зоною вільною від корупції та хабарництва.

8. Про звернення до Кабінету Міністрів України з пропозицією щодо передачі приміщення колишньої лікарської амбулаторії села Гологори Золочівського району Львівської області із спільної власності територіальних громад Золочівського району Львівської області у державну власність.

9. Про внесення доповнення до рішення ХХV сесії районної ради від 30.01.2014р. №345 «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Золочівського району на 2014 рік».

10. Про внесення змін до районного бюджету Золочівського району на 2014 рік».

11. Про погодження Проекту землеустрою щодо зміни межі села Шопки Золочівського району Львівської області та зміну межі села Шопки.

12. Про прийняття до спільної власності територіальних громад Золочівського району частини приміщення адмінбудинку Червоненської сільської ради.

13. Про надання дозволу Золочівському районному територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на безкоштовне поселення у стаціонарне відділення с. Новоселище громадян із АР Крим та Донецької області.

14. Різне.

 

23 червня 2014 року в сесійній залі райдержадміністрації відбулися заходи з нагоди відзначення Дня державної служби, які розпочалися з "хвилини мовчання" за загиблими під час бойових дій на сході України.

«Обов'язок кожного посадовця - дотримуватися конституційних прав і свобод громадян, створювати умови для сталого економічного та соціального розвитку району, сприяти досягненню європейських стандартів рівня життя жителів Золочівського краю. Від вашої фаховості, старань, вмінь, професіоналізму і відповідальності залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень у районі та країні загалом, моральне та фінансове благополуччя людей», - зазначив голова РДА Іван Стецюк.

За сумлінну працю на державній службі, зразкове виконання своїх службових обов'язків кращих державних службовців нагороджено грамотами:

Болюбаш Наталію Іванівну - заступника начальника відділу бухгалтерського обліку - заступника головного бухгалтера Золочівського районного центру зайнятості,

Дорощак Галину Павлівну - провідного спеціаліста сектору з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення райдержадміністрації,

Залуцьку Оксану Петрівну – начальника управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації,

Климук Ольгу Миронівну - начальника відділу молоді та спорту управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації,

Коваля Віктора Яковича – заступника редактора газети "Народне слово",

Коропецьку Мар'яну Мих0айлівну - начальника юридичного відділу управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі,

Матвеюк Олесю Петрівну - заступника начальника відділу державної виконавчої служби Золочівського районного управління юстиції,

Мацьків Оксану Володимирівну - головного державного ревізора – інспектора відділу податкового аудиту Золочівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Львівській області,

Мицко Ірину Василівну - головного спеціаліста відділу організації виробництва та маркетингу сільськогосподарської продукції управління агропромислового розвитку райдержадміністрації,

Мудру Галину Зіновіївну - начальника фінансового управління райдержадміністрації,

Панкевич Ольгу Орестівну - головного спеціаліста сектору державного земельного кадастру відділу Держземагенства у Золочівському районі,

Петрунів Оксану Дмитрівну - провідного спеціаліста відділу бюджетних надходжень, видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів управління Державної казначейської служби України у Золочівському районі,

Скурську Марію Ярославівну - спеціаліста І категорії – економіста відділу статистики у Золочівському районі,

Федорук Людмилу Михайлівну - головного державного фінансового інспектора Золочівської міжрайонної державної фінансової інспекції,

Чекайло Ганну Миколаївну – завідувача сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації,

Шевчука Юрія Федоровича – головного спеціаліста відділу економічного аналізу, прогнозування та моніторингу управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

 

22 червня 2014 року у День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні у храмах району проведено поминальні богослужіння з ушанування пам’яті загиблих в роки війни. У панахидах взяли участь керівництво району.

 

22 червня 2014 року відбулось урочисте відкриття першої таборної зміни ДПЗВ «Сокіл». У заході взяли участь заступник голови РДА Роман Сухецький та начальник управління з питань освіти, молоді та спорту РДА Володимир Бартошик, які привітали батьків, персонал та дітей. Висловили подяку за якісну підготовку табору до оздоровчого періоду влітку 2014 року і вручили спортивний інвентар дітям. Вихованці табору подарували святковий концерт.

 

20 червня 2014 року на площі Незалежності біля пам’ятника В'ячеcлаву Чорноволу відбулася панахида за загиблими під час бойових дій на сході України за участю священнослужителів району, керівництва та працівників райдержадміністрації, районної ради, Золочівської міської ради, представників політичних партій та громадських організацій, громадськості і молоді району.

 

20 червня 2014 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький провів засідання комісії по розгляду заяв і скарг громадян щодо надання пільг, житлових субсидій на житлово-комунальні послуги, придбання скрапленого газу, твердого пічного побутового палива державних соціальних допомог малозабезпеченим сім'ям. Розглянуто 43 заяви.

За підсумками комісії прийнято відповідні рішення.

 

20 червня 2014 року голова Золочівської РДА Іван Стецюк провів нараду із заступником голови РДА Романом Сухецьким та головою районної асоціації інвалідів Марією Семенчук щодо вирішення проблем соціального захисту та медичного обслуговування інвалідів, проведення районного та обласного етапів спартакіади інвалідів Львівщини.

 

19 червня 2014 року перший заступник голови РДА Андрій Кукуруза провів виїзну нараду у с. Верхобуж Золочівського району з питання ремонту покрівлі даху пам’ятки-архітектури місцевого значення – дерев’яної церкви Успіня Пресвятої Богородиці за участю начальника відділу культури та туризму РДА Миколи Решітника, головного спеціаліста відділу архітектури та містобудування РДА Романа Кушніра та отця Михайла – настоятеля даного храму.

За підсумками зустрічі вирішено проводити подальший ремонт даху церкви відповідно до плану проведення будівельних робіт.

 

19 червня 2014 року голова Золочівської райдержадміністрації Іван Стецюк провів виїзний прийом громадян у селищі Поморяни за участю керівників та представників управління соціального захисту населення райдержадміністрації; управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації; управління Пенсійного фонду України у Золочівському районі; відділу Держземагенства у Золочівському районі; редакції районної газети "Народне слово"; управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі; філії "Золочівський райавтодор" ДП "Львівський облавтодор" ВАТ ДАК "Автомобільні дороги України"; депутатів Золочівської районної ради, сектору контролю апарату РДА.

Громадяни, які прийшли на прийом піднімали питання про: ремонт дороги Перемишляни – Чемеринці - Плугів; встановлення дорожнього знаку «обмеження ваги»; рулювання дороги великотоннажними машинами; про придбання нового «Школярика» для перевезення дітей. Ігор Уличний - начальник управління соціального захисту населення РДА проінформував громадськість селищної ради про нове у законодавстві щодо виплати допомоги при народженні дітей.

По питаннях, з якими зверталися жителі дано роз’яснення та доручення керівникам відповідних служб району.

 

19 червня 2014 року на базі РНД ім. І.Білозіра, відділ культури і туризму провів районну нараду-семінар культосвітніх працівників. Розглянуто актуальні питання національно-патріотичного виховання молоді, роботи закладів культури, підготовки до наступного опалювального сезону, різне.

Директор РНД ім. І.Білозіра Михайло Стречик поділився враженнями від участі в обласному семінарі директорів РНД, що проходив напередодні у м.Мостиська.

 

18 червня 2014 року голова РДА Іван Стецюк, перший заступник голови РДА Андрій Кукуруза взяли участь у засіданнях постійних депутатських комісій: з питань промисловості, транспорту, торгівлі та розвитку малого підприємництва; з питань регламенту, депутатської етики та дотримання законності; з питань бюджету і фінансів районної ради. 

 

17 червня 2014 року заступник голови РДА Роман Сухецький взяв участь у засіданні постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, національного відродження, духовності, молоді та спорту районної ради.

 

17 червня 2014 року заступник голови РДА Роман Сухецький провів гарячу телефонну лінію. Зателефонувало двоє громадян району з питань: роботи підстанції екстреної медичної допомоги у Золочівському районі; відновлення залізнодорожнього маршруту Ужгород-Київ; відновлення філії Золочівського управління по експлуатації газового господарства ПАТ "Львівгаз"; ремонту зливної каналізації по вул. Лермонтова у м. Золочеві; щоквартальне звітування депутатів Золочівської міської ради перед громадськістю.

По піднятих питаннях дано доручення керівникам районних служб вивчити їх і проінформувати заявників.

 

13 червня 2014 року з метою популяризації фізичної культури, спорту, олімпійського руху, пропаганди здорового способу життя серед усіх верств населення за сприянням Золочівської міської ради відбулися заходи з нагоди Дня заснування Міжнародного олімпійського комітету. Було проведено масові спортивні заходи: легкоатлетичний пробіг центральною вулицею міста та турнір з міні-футболу за участю вихованців ДЮСШ.

Заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький, заступник Золочівського міського голови Олег Сидорович нагородили переможців грамотами та цінними призами.

 

13 червня 2014 року перший заступник голови РДА Андрій Кукуруза провів нараду з питання початку проведення ремонтних робіт на дорогах комунальної власності в населених пунктах Золочівського району відповідно до профінансованих коштів з обласних і державних бюджетів. У нараді взяли участь начальник відділу розвитку інфраструктури та будівництва управління економічного розвитку і торгівлі РДА Олег Перейма, начальник філії «Золочівський райавтодор» ДП «Львівський облавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» Орест Дупелич.

В ході наради було обговорено питання фінансування філії служби автомобільних доріг «Золочівський райавтодор». Для належного виконання робіт Орест Дупелич запропонував провести часткове попереднє 30% фінансування для закупівлі матеріалів.

За підсумками наради дано доручення Оресту Дупеличу надати перелік місцевих рад з якими укладено договори наміру на виконання ремонтних робіт.

 

ДЕНЬ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

 

12 червня 2014 року в актовому залі Золочівської центральної районної лікарні відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня медичного працівника. В урочистостях взяли участь заступник голови РДА Роман Сухецький, голова районної ради Володимир Недзельський. Заступник голови РДА подякував працівникам медичної галузі району за невтомну самовіддану працю, за відвагу на Майдані, що під свистом куль витягували і рятували життя, за віру і надію, яку медпрацівники дарують людям. Побажав щастя, доброго здоров'я, благополуччя, затишку в родинах, миру і спокою в державі.

За високий професіоналізм почесною грамотою департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА нагороджено головного лікаря Поморянської міської лікарні Михайла Мурина.

А також, за сумлінну працю в галузі охорони здоров'я, відданість справі кращих медичних працівників: Барановську Марію Георгіївну - старшу медсестру поліклінічного відділення Золочівської центральної районної лікарні, Левандівського Йосипа Петровича – головного лікаря сільської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Червоне, Мельника Володимира Миколайовича – лікаря-невропатолога Золочівської центральної районної лікарні, Мокринського Володимира Адамовича - лікаря-травматолога Золочівської центральної районної лікарні, Сидій Зоряну Ігорівну - лікаря-невропатолога Золочівської центральної районної лікарні, Урбановича Ігоря Петровича - лікаря-травматолога Золочівської центральної районної лікарні відзначено грамотами райдержадміністрації та районної ради.

 

Від влади

 

11 червня 2014 року перший заступник голови РДА Андрій Кукуруза, начальник відділу з надання адміністративних послуг Ольга Попадюк взяли участь в обласній нараді з питання реалізації пілотного проекту «Партнерство для прозорості влади». Мета наради - запровадження електронної взаємодії між суб’єктами надання адміністративних послуг та Центрами надання адміністративних послуг.

За підсумками наради було вирішено створити електронну базу даних наданих Центрами послуг.

 

11 червня 2014 року заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький на виконання доручення голови Львівської ОДА від 23.05.2014 року № 28/0/6-14 провів оргкомітет з нагоди відзначення Дня заснування Міжнародного олімпійського комітету. У нараді взяли участь начальник відділу молоді та спорту управління з питань освіти, молоді та спорту Ольга Климук, головний спеціаліст відділу молоді та спорту управління з питань освіти, молоді та спорту Андрій Стельмах, директор Золочівської ДЮСШ Борис Лісовик, Директор міського центру «Спорт для всіх» Наталія Матвійчук, президент Золочівського осередку з кіокушинкай карате Володимир Красносельський.

За підсумками наради було визначено план проведення заходів та дано відповідні доручення.

 

11 червня 2014 року голова Золочівської РДА Іван Стецюк вручив грамоти за активну роботу та якісну підготовку до проведення позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року. Нагороди отримали:

  • начальник РВ ГУМВС України у Львівській області Богдан Лазорчик;

  • завідувач Золочівського районного сектору ГУ ДМСУ у Львівській області Володимир Менько;

  • начальник РВ ГУ МНС України у Львівській області Юрій Байовський;

  • начальник відділу РАЦС Золочівського районного управління юстиції Львівської області Михайло Леськів;

  • начальник Навчального центру Національної гвардії України, полковник Михайло Кулик;

  • начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Роман Гучко;

  • головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Роман Севера;

  • головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Христина Кушнір;

  • головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Вікторія Мудра.

 

11 червня 2014 року голова Золочівської РДА Іван Стецюк провів засідання архітектурно-містобудівної ради, на якій були розглянуті детальні плани територій сіл: Струтин, Кобилеччина, Зарваниця, Золочівка. У нараді взяли участь начальник відділу Держземагенства у Золочівському районі Ігор Погребняк, завідувач відділу ОПЛО ПВ архітектурно-планувального бюро Олександра Сембай, представник Золочівського РВ ГУДСНСУ у Львівській області Олег Грабовський, начальник відділу державного контролю забудови території № 4 інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області Петро Кобелька, заступник директор ТзОВ "Золочівбуд" Тарас Городиловський.

За результатами ради детальний план рекомендовано до затвердження.

 

9 червня 2014 року голова Золочівської райдержадміністрації Іван Стецюк, працівники райдержадміністрації, громадськість взяли участь у концерті, присвяченому військовослужбовцям України. На запрошення Золочівської міської ради у Золочів завітали Народна артистка України Раїса Недашківська, знаний за фільмами «В бій ідуть лише старі», «Народжена революцією» та ін. актор Володимир Талашко, «голос Майдану» Володимир Гонський, дует «Горлиця», лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів Анжела Ярмолюк, Заслужена артистка України, наша землячка Леся Горова, талановитий золочів‘янин, лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів Олександр Михайлів натхненниця та ініціаторка створення «Народної філармонії», лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів Руслана Лоцман, настоятель Святотроїцького храму о. Сергій та інші. Метою заходу було підняття бойового духу воїнів Української армії, збереження цілісності української держави, забезпечення миру і єднання народу. Отець Сергій поблагословив присутніх у залі воїнів, побажавши їм витримки, мужності, сили волі. А також, подарував освячену ікону Христа та Богородиці, привезену із святої Землі, хрестики, іконки, окропив свяченою водою.

Також, гості пожертвували Навчальному центру Національної гвардії України продукти.

Гостей вітали заступник начальника Навчального центру Національної гвардії України полковник Володимир Удовиченко та редактор часопису «Наша українська справа» Леся Горгота. Організаторами концерту виступили ГО «Народна філармонія» та часопис «Наша українська справа».

 

9 червня 2014 року свій 100 – річний ювілей зустріла жителька села Богутин Золочівського району Карабін Текля Никифорівна. З нагоди знаменної події 10 червня 2014 року її привітали та побажали міцного здоров’я, радості, сімейного затишку на довгі роки заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький, заступник голови ради Золочівської РО ветеранів України Олександр Фесюк, кореспондент районної газети "Народне слово".

Також, ювілярці вручили від імені голови райдержадміністрації Івана Стецюка почесну грамоту, квіти та цінний подарунок. Приємною несподіванкою для Теклі Никофорівни було те, що 9 червня 2014 року вітати її з уродинами приїхала онука Леся Горова – Заслужена артистка України разом із колективом "Народної філармонії"(м. Київ).

 

7 червня 2014 року відзначається 171-ша річниця смерті будителя Галичини Маркіяна Шашкевича. У зв'язку з цією подією 6 червня у школах та бібліотеках Золочівського району проводився ряд заходів.

Голова Золочівської РДА Іван Стецюк взяв участь у проведенні Дня відкритих дверей музею Маркіяна Шашкевича у ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. М.Шашкевича. В цей день громадськість міста, вчителі та учні шкіл мали можливість відвідати музей.

 

6 червня 2014 року перший заступник голови Золочівської РДА Андрій Кукуруза провів комісію з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. У комісії взяли участь керівники підприємств. Заслухали питання податкового боргу по платежах в бюджет.

 

5 червня 2014 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький провів нараду щодо розвитку мережі дошкільних установ Золочівського району.

У нараді взяли участь Золочівський міський голова Ігор Гриньків, секретар Золочівського міського голови Дмитро Колодка, начальник управління з питань освіти, молоді та спорту РДА Володимир Бартошик, голова Червоненської сільської ради Володимир Іванюк.

За результатами наради прийнято рішення про впорядкування документації для організації на базі Червоненської ЗОШ І-ІІІ ст.. навчально-виховного комплексу. Прийнято також рішення про відкриття другої групи для дошкільнят у Ясеновецькому НВК до 1.09.2014 року, досягнуто принципової домовленості про переміщення чотирьох перших класів, які функціонують у приміщеннях дошкільних установ м. Золочева в приміщеннях загальноосвітніх закладів міста до 1.03.2015 року.

Також дано доручення управління з питань освіти, молоді та спорту РДА розглянути можливість створення додаткових груп для дошкільнят на базі діючого НВК у м. Золочеві.

Всі ці заходи в комплексі нададуть можливість покращити якість надання послуг з дошкільної освіти та виховання для жителів нашого району.

 

3 червня 2014 року заступник голови РДА Роман Сухецький та заступник голови районної ради Андрій Леськів взяли участь в заходах, присвячених Міжнародному Дню захисту дітей, які відбулись у реабілітаційному центрі для дітей-інвалідів (с. Білий Камінь).

В ході заходів для дітей була організована екскурсія в музей-садибу Маркіяна Шашкевича у селі Підлисся. Також, відбулися відкриття альтанки в реабілітаційному центрі, спонсором якої виступив ТЗОВ «Агрокультура-Захід»; ігрові заходи "Подорож країною дитинства", підготовлені фахівцями із соціальної роботи ЦСССДМ.

Організаторами заходів виступили відділ молоді та спорту управління з питань освіти, молоді та спорту РДА та районний центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді.

 

3 червня 2014 року голова Золочівської РДА Іван Стецюк провів засідання круглого столу на тему: «Пріоритети діяльності районної державної адміністрації щодо соціально-економічного та культурного розвитку Золочівського району».

У засіданні взяли участь заступник голови РДА Роман Сухецький, начальник управління з питань освіти, молоді та спорту РДА Володимир Бартошик, начальник відділу розвитку інфраструктури та будівництва управління економічного розвитку і торгівлі РДА Олег Перейма, начальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА Оксана Залуцька, заступник головного лікаря Золочівської центральної районної лікарні Антон Луговий, заступник начальника управління соціального захисту населення РДА Алла Хома, начальник відділу з надання адміністративних послуг Ольга Попадюк, начальник сектору ЖКГ Оксана Чіпак, начальник служби у справах дітей Наталія Малиновська, начальник Золочівської ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області Ольга Первухіна, заступник начальника фінансового управління РДА Ольга Навроцька, заступник начальника, начальник відділу організації виробництва та маркетингу управління агропромислового розвитку Зіновій Леськів, начальник відділу Держземагенства у Золочівському районі Ігор Погребняк, головний спеціаліст відділу культури та туризму РДА Олег Леськів та представники громадської організації «Центр громадського захисту. Самооборона» Петро Бучинський, Роман Мерещак, Михайло Гарматюк і Андрій Дзюрман.

За підсумками засідання було підготовлено протокольне доручення відділам та управлінням РДА щодо оперативного вирішення пріоритетних питань соціально-економічного та культурного розвитку Золочівського району

 

3 червня 2014 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький провів чергове засідання районної координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань.

На засіданні розглядалися питання:

1. Про стан здійснення протитуберкульозних заходів у районі.

2. Про роботу кабінету ”Довіра”.

3. Про реалізацію державної молодіжної політики на території Золочівського району.

4. Різне.

За результатами розгляду вказаних питань прийнято ряд рішень, серед яких:

1. Протитуберкульозному диспансеру, ЦРЛ, ЗРЦСССДМ забезпечити широке інформування населення про методи профілактики, діагностики та лікування туберкульозу шляхом розповсюдження соціально рекламної інформації, через виступи у засобах масової інформації.

2. ЦРЛ, ЗРЦСССДМ, протитуберкульозному диспансеру підготувати звернення в Департамент охорони здоров’я Львівської ОДА щодо вирішення питання туберкулінодіагностики дітей.

3. ЦРЛ, ЗРЦСССДМ, УПСЗН, ССД РДА активізувати роботу щодо популяризації послуг, які можна отримати в кабінеті “Довіра”, серед населення району.

4. Управлінню у питань освіти, молоді та спорту РДА, ЗРЦСССДМ, ССД РДА забезпечити проведення інформаційно-просвітницьких заходів для дітей у літній період.

 

Відзначено День захисту дітей

 

У перший літній день в Золочеві, як і у всьому світі, відзначали добре і радісне свято – День захисту дітей. Нажаль, погода намагалась зіпсувати настрій, але їй це не вдалося. Учасники дитячого розважально-пізнавального квесту "Подорож країною дитинства", який відбувся у спортивному залі ЗОШ № 1, отримали багато позитиву та радості. «Веселим океаном розваг» мандрували 4 команди школярів, зупиняючись на пристанях біля островів: «Острів скарбів», «Казковий острів», «Острів піратів», «Острів Наминайко», «Острів Веселунчик», та «Острів художників».

Цікава подорож - захоплюючі конкурси та завдання чекали на учасників: юні моряки малювали, складали казки, годували один одного яблуками, створювали образ грози морів пірата, балансували "на хвилях" та інше. За правильні відповіді чи виконання завдання мандрівники отримували призові фішки. Команда «Промінчики» Золочівської ЗОШ № 1 посіла ІІІ місце, «Живчики» Золочівської ЗОШ № 2 – ІІ місце. І місце розділили між собою «Сміливчики» Золочівського НВК «Школа радості» та команда із найменшою кількістю учасників «Блискавки» Золочівської ЗОШ № 4, які назбирали однакову кількість фішок, аж 32.

З нагоди свята дітей вітали перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза (спонсор цього свята) та заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький. Всі учасники отримали море радості, захоплення та чудових квітів з повітряних кульок.

Організаторами свята виступили відділ молоді та спорту управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді. Свято вдалось завдяки злагодженій праці команди фахівців із соціальної роботи, які підготували атрибути, емблеми свята, конкурсні завдання, виступили господарями островів та лоцманами екіпажів. Дитячі посмішки стали найкращою нагородою та подякою для організаторів, а особливо - для соціальних фахівців  центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді..

А у вівторок, 3 червня, таку ж мандрівку фахівці із соціальної роботи проведуть для дітей-інвалідів у Золочівському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів у селі Білий Камінь.

 

1 червня 2014 року у актовому залі Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 проведено урочистості з нагоди нагородження обдарованих учнів загальноосвітніх навчальних закладів району. Привітати учасників свята прийшли голова Золочівської райдержадміністрації Іван Стецюк, заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький, начальник управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Бартошик.

У своєму вітальному слові представники влади зазначили що, перемоги у Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах та змаганнях для більшості з обдарованих дітей стане стартовим майданчиком для творчого, інтелектуального та духовного зросту. Здобувши ці перемоги, учні підтвердили прагнення навчатися, займатися наукою чи спортом, примножувати інтелектуальний потенціал свій і своєї держави. Побажали талановитій молоді міцного здоров’я, успіхів і нових великих творчих злетів.

Районна влада, матері, батьки, бабусі і дідусі, а також уся громадськість міста поцінували 26 найталановитіших дітей району. А саме:

1.Мартиняк Ірину - ученицю 8 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№4;

2. Масник Соломію - ученицю 8 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1;

3. Рип’янчин Ірину - ученицю 8 класу Золочівського економічного ліцею;

4. Мілецьку Вікторію - ученицю 8 класу Ушнянської ЗОШ І-ІІ ст.;

5. Ліщука Назарія - учня 9 класу Золочівського економічного ліцею;

6. Заброцьку Соломію - ученицю 9 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2;

7. Кухарську Оксану - ученицю 9 класу Червоненської ЗОШ І-ІІІ ст.;

8. Кутянського Віталія - учня 10 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2;

9. Біловус Вікторію - ученицю 10 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1;

10. Кмиць Ірину - ученицю 10 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2;

11. Маленчака Валентина - учня 10 класу Сасівського НВК;

12. Сірко Мар’яну - ученицю 10 класу Золочівського економічного ліцею;

13. Лісньовську Ольгу - ученицю 10 класу Зозулівського НВК;

14. Воловець Юлію - ученицю 10 класу Великовільшаницької ЗОШ І-ІІІ ст.;

15. Недзялко Діану - ученицю 11 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№3;

16. Рогальську Надію - ученицю 11 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1;

17. Кулішко Соломію - ученицю 11 класу Золочівського економічного ліцею;

18. Галая Андрія - учня 11 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№4;

19. Бойко Марію - ученицю 11 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2;

20. Копчу Орисю - ученицю 11 класу Вороняцької ЗОШ І-ІІІ ст.;

21. Зелену Валентину - ученицю 11 класу Сасівського НВК;

22. Михайлишин Ларису - ученицю 11 класу Великовільшаницької ЗОШ І-ІІІ ст.;

23. Попадюка Богдана - учня 11 класу Ремезівцівського НВК;

24. Сапелюк Марію - гуртківця СЮТ;

25. Шифана Віталія - вихованця ДЮСШ;

26. Карабін Наталію - гуртківця ЦДЮТ.

На завершення свята обдаровані діти були нагороджені сертифікатами та цінними подарунками.

 

2 червня 2014 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза провів засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

У засіданні взяли участь начальник управління Пенсійного фонду у Золочівському районі Ірина Питльована, начальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА Оксана Залуцька, заступник начальника управління соціального захисту населення РДА Алла Хома, директор Золочівського районного центру зайнятості Орест Малиновський, начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Золочівському районі Володимир Ковбаса, начальник відділу оподаткування фізичних осіб Золочівської ОДПІ Олег Сембай, начальник відділу доходів фінансового управління Золочівської РДА Андрій Кмиць, та інші члени робочої групи.

За підсумками засідання було вирішено запросити представників бізнесових кіл району.

 

Від влади

 

30 травня 2014 року перший заступник голови Золочівської  РДА Андрій Кукуруза взяв участь у святі останнього дзвоника,  яке відбувалось у  Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 імені Маркіяна Шашкевича, заступник голови РДА Роман Сухецький у Вороняцькому та Золочівському НВК «Школа радості»,  заступник керівника апарату Галина Семчишин у Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст. №4.

Керівництво  вітали вчителів та  учнів із закінченням навчального року. Учням бажали гарно провести канікули і з новими силами повернутися до навчання, а випускникам - успішної здачі екзаменів та обрати правильний життєвий шлях.

 

Архів новин:

 
 

Земельні ділянки | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochiv_rda@ukr.net