Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

Золочівська райдержадміністрація
Харківської області

Інвестиційний портал Львівщини

Проект розвитку Львівщини

Законодавство України

База знань Wolfram|Alpha

Контрольно-ревізійна служба інформує

Золочівське відділення Буської ОДПІ  повідомляє

Інформація управління ПФУ в Золочівському районі

Районне управління юстиції повідомляє

Відділ статистики інформує

Районний центр зайнятості інформує

Золочівський районний Народний дім ім. І.Білозіра

Про доступ до публічної інформації

Громадське обговорення!

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>
__________________

Президентський кадровий резерв
"Нова еліта нації"

Стратегія державної кадрової політики

Всеукраїнський конкурс
«Кращий державний службовець»

__________________

Конкурс
"100 кращих товарів України"

Загальнодержавна

виставкова

акція
"Барвиста

Україна-2013"

Конкурс
"Кращий вітчизняний товар 2013 року"

__________________

До уваги виборців!

 

Довідково:


Погода у Золочеві


Новини в Україні
та світі

 Утилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп
 

скорость интернета

Новини

Спрощений доступ громадян до адмінпослуг

 

Розроблено проект розпорядження голови районної державної адміністрації «Про затвердження положення про Центр надання адміністративних послуг Золочівської райдержадміністрації», який чітко визначить порядок організації роботи та взаємодії учасників ЦНАПу Золочівської райдержадміністрації, а саме:

- забезпечить можливість отримання суб’єктами господарювання та населенням адміністративних послуг у одному приміщення за принципом "єдиного вікна" у чітко визначені строки, в комфортних умовах, у тому числі для інвалідів та осіб з обмеженими можливостями, з мінімальним витратами часу на очікування прийому;

- забезпечить вільний доступ суб’єктам господарювання та населенню до інформації щодо порядку, умов, строків, вартості (у разі платності) адміністративних послуг, а також до інформації про стан, хід та результати розгляду заяв/клопотань/звернень;

- надасть можливість отримувати фахові консультації від суб’єктів надання адміністративних послуг у приміщенні ЦНАП у визначений графіком їх роботи час;

- мінімізує корупційну складову за рахунок зменшення або відсутності безпосереднього спілкування суб’єктів звернень з представниками суб’єктів надання адміністративних послуг.

На сьогоднішній день підписано регламент взаємодії між Центром поштового зв’язку № 6 Львівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» та Золочівською районною державною адміністрацією щодо забезпечення спрощеного доступу громадян до адміністративних послуг. На практиці це означає, що будь-який громадянин або суб’єкт господарювання зможе через відділення поштового зв’язку:

1) отримати всю необхідну інформацію та консультації стосовно адміністративних послуг;

2) відправити оформлений пакет документів, необхідних для отримання документу в рамках адміністративних послуг, поштовим відправленням (лист, бандероль, посилка) з оголошеною цінністю та описом вкладення на адресу служби «єдиного вікна», а потім отримати кінцевий документ також через пошту (у поштовому відділенні або через листоношу).

Від влади

31 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у нараді з питань виконання у Львівській області завдань Президента України щодо розвитку будівельної галузі, яку провів перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич.

На порядку денному розглядалися питання:

1. Стан реалізації програм житлового будівництва у Львівській області.

2. Формування Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов у Львівській області.

3. Незавершене будівництво.

4. Введення в експлуатацію об’єктів житлового будівництва.

5. Виконання органами місцевого самоврядування вимог встановлених Законом України статті 40 «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо прийняття рішень про залучення замовників будівництва до пайової участі для розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів.

 

Новини АПК

 

Станом на 30.07.2013 року всіма категоріями господарств зібрано 6439 га озимих зернових культур (68,5%) намолочено 28288,0 тонн при урожайності – 43,9 ц/га в тому числі озимої пшениці – 4709 га (63,2%), намолочено 21112 тонн, урожайність 44,8 ц/га та озимого ячменю – 1452 га (100,0%), намолочено 6542 тонн при урожайності 45,1 ц/га, озимого жита 278 га (56,0%), намолочено 634 тонн, урожайність 22,8 ц/га. Крім цього озимого ріпаку зібрано на площі 7226 га (86,4%), намолочено 17842 тонн при урожайності 24,7 ц/га.

Для проведення жнив у всіх категоріях господарств є в наявності 174 зернозбиральних комбайни, в тому числі в сільськогосподарських підприємствах – 72 комбайни.

 

Від влади

 

30 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий зустрівся із керівником ТзОВ "Електроконтакт Україна" Андрієм Гаврильчиком та начальником технічного відділу ТзОВ "Електроконтакт Україна" Володимиром Юрцаном щодо перспектив розвитку підприємства у районі.

 

29 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий спільно із заступником Ігорем Нижником побували на полях Гологірської сільської ради, де працівники ТзОВ "Агрокультура Захід" збирали ріпак. Відбулася зустріч із керівником підприємства Андрієм Кожушаною та заступником директора з проектів та розвитку діяльності Олегом Северіним.

Роботи із збирання ріпаку розпочато ще з суботи. У вівторок планується перейти збирати урожай на поля Жуківської сільської ради. Середня врожайність ріпаку 30,0 ц/га. Крім того, господарство вже веде підготовку ґрунту до посіву озимої пшениці та ячменю.

За інформацією Андрія Кожушани, підприємство провело профілювання доріг, по яких їхня фірма возить сільськогосподарську продукцію, а саме дороги до сіл Ремезівці, Коропець, Шпиколоси, Гологори.

 

29 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: наповнення бюджетів; хід жнив у районі; готовність освітніх закладів до навчального року; підготовка до опалювального сезону 2013/14 років; закупівля вугілля бюджетними установами району; підготовка та проведення літературно-мистецького свята "Світло Маркіяна".

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 5 серпня 2013 року.

 

29 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджетів усіх рівнів; охорона громадського порядку та безпека дорожнього руху під час проведення літературно-мистецького свята "Світло Маркіяна" та інші.

Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень.

 

26 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів особистий прийом громадян. Для забезпечення оперативного прийняття рішень та надання кваліфікованих роз'яснень відвідувачам по піднятих питаннях участь в прийомі взяли керівники структурних підрозділів та відділів райдержадміністрації.

До голови РДА звернулись 3 жителів району із наболілими питаннями щодо проведення ремонту будинку, придбання квитків на поїзд, проведення обрізки дерев, а також житлове. З метою вирішення порушених громадянами проблем, голова райдержадміністрації скерував відповідні доручення безпосереднім виконавцям.

 

26 липня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяв участь у засіданні архітектурно-містобудівної ради по розгляду детальних планів територій у населених пунктах с. Червоне та с. Заставне.

За підсумками засідання рекомендовано детальні плани до затвердження органами місцевого самоврядування.

 

25 липня 2013 року фахівцями із соціальної роботи Золочівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено 2 групові заходи з тематики ведення здорового способу життя, профілактики шкідливих звичок у ДПЗВ ”Сокіл” с. Сасів. Заходами охоплено 46 дітей.

 

25 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання колегії райдержадміністрації. На порядку денному розглядалися питання:

1. Про підсумки роботи Золочівського районного управління юстиції та його структурних підрозділів за І півріччя 2013 року.

2. Забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

3. Виконання бюджету Золочівського району за І-ше півріччя 2013 року.

4. Про роботу з контрольованими документами у райдержадміністрації впродовж ІІ кварталу 2013 року.

5. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у райдержадміністрації за І півріччя 2013 року.

За підсумками засідання прийнято відповідні рішення та дано доручення керівникам відповідних служб.

 

25 липня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів засідання комісії доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. На засіданні розглядалися питання: стан виконання розпорядження голови Золочівської РДА від 16.01.2012 року № 11 та розпорядження голови Золочівської РДА від 18.02.2013 року № 48 в частині визначених переліком об'єктів у пристосуванні засобів доступності до закладів культури, освіти, охорони здоров'я, аптек, а також закладів харчування та торгівлі; стан забезпечення безперешкодного доступу для інвалідів у введених в експлуатацію новобудов чи після проведених реконструкцій, капітальних ремонтів існуючих житлових будівель, квартир, приміщень культури, охорони здоров'я, навчальних закладів, об'єктів житлового та громадського призначення.

За підсумками засідання прийнято відповідні рішення.

 

24 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації з питання підготовки до засідання колегії райдержадміністрації.

 

23 липня 2013 року з 14 до 16 год. голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів гарячу телефону лінію. За телефоном 4-25-05 звернулися 4 громадян району з питань: проведення благоустрою проїжджої частини біля новозбудованої крамниці; ремонту дороги до с. Залісся; відновлення водовідвідної канави; демонтаж системи центрального опалення багатоквартирного житлового будинку у м. Золочеві.

По піднятих питаннях дано роз’яснення та доручення керівникам окремих служб району.

 

23 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджетів усіх рівнів; охорона громадського порядку та безпека дорожнього руху; підготовки довідки про роботу Золочівського районного управління юстиції та його структурних підрозділів на колегію РДА; підготовки правоохоронних та контролюючих органів до перевірки РНБОУ.

Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень.

 

До 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка

 

21 липня 2013 року в Народному домі с. Мала Вільшанка відбувся завершальний етап огляду конкурсу аматорів художньої творчості "Свою Україну любіть" з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

В мистецькому звіті взяли участь аматори художньої творчості Народних домів Словінської, В.Вільшаницької, Бортківської, Гологірської, Новосілківської, Червоненької сільських рад.

З вітальним словом виступив заступник голови РДА, голова журі Ігор Нижник, який сказав що огляд аматорських художніх колективів на сцені Народного дому Мала Вільшанка завершився на мажорному акорді.

Всі колективи, які приймали участь в огляді показали свою професійну майстерність, аматорські здібності.

 

22 липня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: про наповнення бюджетів; хід жнив у районі; про проведення моніторингу стану житлово-комунального господарства у районах та містах області.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 29 липня 2013 року.

 

22 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь в апаратній нараді під головуванням голови Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука.

 

Відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі

 

В рамках реалізації у районі завдання Президента України щодо належної підготовки та відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі 21 липня 2013 року у м. Золочеві відбулися заходи з відзначення 1025-ї річниці Хрещення Русі.

На площі Незалежності відбувся екуменічний молебень.

Із вітальним словом виступив голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий.

Концерт духовної музики відбувся за участю церковних хорів району.

 

Відтворення останнього бою «Бродівського оточення»

 

21 липня 2013 року в День вшанування пам’яті загиблих у «Бродівському Котлі» українських вояків з дивізії «Галичина», «Червоної армії», військовиків інших національностей на військовому кладовищі вояків дивізії “Галичина” відбулося перепоховання віднайдених товариством «Пам’ять» останків вояків «Галичини» та «Червоної армії». У заходах взяв участь перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський.

Після покладання квітів та молитви за загиблими освятили пам’ятний знак, що встановлений Товариством «Пам’ять» на місці останнього бою «Бродівського оточення». По завершенні заходу усі присутні мали нагоду спостерігати театралізоване військово-історичне дійство «Прорив з оточення», історичну реконструкцію (відтворення) остатнього бою «Бродівського оточення», що відбувалося 22 липня 1944 року між селами Червоне (Лядське) Ясенівці.

 

19 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин.

На нараді розглядалися та обговорювалися питання: про обстеження дитячих і спортивних майданчиків, у тому числі тих, що розташовані на прибудинкових територіях, а також атракціонів та інших об'єктів відпочинку дітей; про моніторинг тарифів на житлово-комунальні послуги району за І півріччя 2013 року; про посилення контролю за станом виконання місцевих бюджетів; щодо стану формування Реєстру організаціями, які здійснюють квартирний облік; про підтримку Міжнародного проекту "Повага дією"; щодо участі у ХІІІ Міжнародному Конкурсі "Кришталева Цегла".

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

На виконання соціальних ініціатив Президента України щодо розвитку села, 18 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий та заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник відвідали ПП агрофірму «Дзвони». В господарстві на час відвідування 2 комбайни Донн збирали озимий ріпак в урочищі «Ланок». Зібрано 40 га, намолочено 121 тонни, урожайність 30,0 ц/га.

Як розповів керівник Зеновій Максимишин в господарстві площа до збирання становить 148 га озимого ріпаку. З кожного гектара планується зібрати по 30 центнерів ріпаку.

 

18 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду-семінар з головами місцевих рад району з питань розвитку сільських населених пунктів, розгляду перспективних проектів на селі. Нараду-семінар було організовано в рамках реалізації в регіонах завдання Президента України щодо створення належних умов для всебічного розвитку сільських населених пунктів.

Чергово обговорено Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Реалізація запропонованої Концепції реформування місцевого самоврядування відкриє району перспективи подальшого розвитку, оскільки передбачає належне прийняття рішень громадою.

На нараді-семінарі начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Іван Закала доповів про розвиток сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. Голова кредитної спілки "Довіра" Данута Дзядига проінформувала присутніх про кредитування малого та середнього аграрного бізнесу на селі, підтримку кооперації з врахуванням досвіду нідерландських сільськогосподарських виробників.

Інформацію про місця масового відпочинку та рекреації доповів головний спеціаліст Золочівського міжрайонного управління ГУ Держсаепідслужби у Львівській області Роман Галушка.

З метою запобігання виникненню пожеж та їх розповсюдження на зернові поля, лісові насадження , торфовища, населені пункти інспектор Золочівського РВ ГУ ДСНС у Львівській області Олег Грабовський доповів про дотримання пожежної безпеки в екосистемах та під час збору урожаю.

Про виконання ст. 12 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" проінформував начальник відділу ДРАЦС реєстраційної служби Золочівського районного управління юстиції Михайло Леськів.

Про зміни у земельному законодавстві присутніх проінформував начальник відділу Держземагенства у Золочівському районі Ігор Погребняк. Зокрема, зазначив, що 14 травня 2013 року підписано закон України "Про внесення змін до державно-законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки та комунальну власність у зв'язку з їх розмежуванням", яким внесено зміни до законів України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", "Про державний земельний кадастр" та "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності. Прийняття законопроекту дає можливість зняти соціальну напругу в суспільстві, що склалася у зв'язку із гальмуванням процедури передачі земельних ділянок державної та комунальної власності у власність та користування, в тому числі на умовах оренди, поновлення раніше укладених договорів оренди.

Заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький подякував головам місцевих рад району за належну організацію і проведення кущових оглядів аматорських колективів "Свою Україну любіть", з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

 

18 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин.

На нараді розглядалися та обговорювалися питання: про проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони; про хід жнив у районі; про проведення оздоровчої кампанії 2013.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

17 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів заслуховування голів Золочівської, Глинянської міських, Поморянської селищної та Великовільшаницької, Вороняцької, Єлиховицької, Сасівської, Струтинської, Ясеновецької  сільських рад з питань роботи із зверненнями громадян за І півріччя 2013 року.

Голова РДА наголосив головам місцевих рад про дотримання першочергових заходів, щодо забезпечення Конституційного права на звернення громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, про підвищення ефективності роботи органів місцевого самоврядування зі зверненнями громадян, об'єктивному, вчасному і всебічному розгляду звернень.

На заслуховуванні піднімалися питання про: ремонт доріг; відкриття НВК на базі Сасівської ЗОШ І-ІІІ ст.; відновлення автобусних рейсів до с. Козаки та по маршруту Золочів – Красне - Глиняни через Гончарівку; заміну аварійних опор ліній електропередач по вул. Миру у с. Ясенівці; а також житлові та земельні питання.

За підсумками засідання дано доручення головам місцевих рад спрямовувати організаційну роботу на створення умов для реалізації Конституційного права громадян на письмові звернення та особистий прийом, реєстрацію звернень здійснювати відповідно до Інструкції, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року № 348, надавати своєчасні відповіді громадянам про результати розгляду їхніх звернень, не допускати порушення термінів розгляду громадян. Не рідше ніж двічі на рік розглядати стан роботи із зверненнями громадян на засіданнях виконкомів чи сесіях сільських рад. Щорічно звітувати про проведену роботу перед територіальною громадою.

 

17 липня 2013 року у таборі відпочинку "Сокіл" (с.Сасів) відбулись змагання з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів, легкої атлетики. Змагання проводились з ініціативи Львівського обласного центру "Спорт для всіх" в рамках  проведення Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів "Олімпійське літо". До проведення змагань долучились працівники відділу молоді та спорту управління з питань освіти, молоді та спорту Золочівської райдержадміністрації та тренери ДЮСШ.  Учасники команд, які зайняли 1,2,3 місце нагороджені пам'ятними медалями та грамотами обласного Центру "Спорт для всіх". Капітани команд отримали кубки.

Також,  табір "Сокіл" відвідали із презентацією представники обласної федерації "Фрізбі" (літаючі тарілки). Вони продемонстрували дітям свою майстерність та провели майстер-клас із цього нового та маловідомого ще виду спорту.

            

69 років з часу визволення міста Золочева

З нагоди 69-ї річниці визволення м. Золочева від німецьких загарбників 17 липня 2013 року відбулося урочисте покладання вінків та квітів біля меморіалу "Вічний вогонь", в якому взяв участь голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий.

Пам’ять загиблих воїнів вшанували хвилиною мовчання та урочистим маршем військовослужбовців під звуки духового оркестру.

Вчитель історії ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Золочева  Володимир Сивак, зокрема, розповів учасникам заходу про те, що визволення розпочалось о четвертій годині ранку, 17 липня 1944 року. Визволяли місто 336 Житомирська і 332 Просківська стрілецькі дивізії та четверта Гвардійська танкова бригада генерала Велюшенка.        

Важко далось взяття Золочева тому, що радянським військам протидіяли не лише війська Вермахту, а й відомий особливою жорстокістю есесівський полк Брандербург, яким командував Пауль Хелінг. Ввечері місто було визволено, що дало можливість замкнути "Колтівський коридор" і зайти в німецький тил з лівого флангу.

Згадував нелегкі  дні війни і учасник бойових дій, житель села Червоне Іван Мурин.

 

17 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин.

На нараді розглядалися та обговорювалися питання: про обстеження дитячих і спортивних майданчиків, у тому числі тих, що розташовані на прибудинкових територіях, а також атракціонів та інших об'єктів відпочинку дітей; про проведення Національною Скаутською організацією України мистецького реставраційного та історико-краєзнавчого табору для молоді України і Польщі "Дружба задля врятування костелу Івана Сельського" поблизу села Вижняни, Золочівського району. 

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

17 червня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів виїзний прийом громадян у Народному домі с. Бортків за участю керівників та представників управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду України у Золочівському районі, відділу Держземагенства у Золочівському районі, депутата районної ради, директора Бортківської ЗОШ  І. Попадюка.

Громадяни, які прийшли на прийом піднімали питання про: порядок нарахування та перерахунок пенсій; порядок призначення субсидій на тверде паливо; надання державної соціальної допомоги; присвоєння Почесного звання "Мати-героїня"; ремонт приміщення ФАПу і Народного дому у с. Скнилів; ремонт доріг у населених пунктах сільської ради; відновлення  рейсу автобусів по маршрутах Золочів – Красне через Бортків і Львів – Бортків; порядок виготовлення та видачі свідоцтва про право власності на земельні ділянки; зрізання дерев; відкриття дитячого навчального закладу або відкриття НВК на базі Бортківської ЗОШ; забезпечення гарячим харчуванням у школі; збут м'яса.

По питаннях, з якими зверталися жителі дано роз’яснення та доручення керівникам відповідних служб району.

    

ОЗДОРОВЛЕННЯ

Станом на 15.07.2013 року у Золочівському районі послугами оздоровлення та відпочинку охоплено 3648 дітей, що становить 57% дітей шкільного віку району. З них:

діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування – 26,

діти-інваліди – 62,

діти з багатодітних  сімей – 640,

діти з малозабезпечених сімей – 208,

талановиті та обдаровані діти – 630,

діти, потерпілі внаслідок аварії на ЧАЕС – 21.

У пришкільних таборах району відпочило 3501 дитина. Триває друга відпочинкова зміна у ДПЗВ "Сокіл" (с.Сасів).

За скеруванням відділу молоді та спорту управління з питань освіти, молоді та спорту Золочівської райдержадміністрації послугами оздоровлення охоплено 69 дітей пільгових категорій району. За скеруванням Золочівської міжрайонної виконавчої дирекції Львівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності послугами оздоровлення охоплено 70 дітей району. Діти оздоровлювались у таборах на Чорному та Азовському морях, у Карпатах тощо.

 

16 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин.

На нараді розглядалися та обговорювалися питання: про підготовку та проведення ХІІІ Міжнародного економічного форуму; про затвердження Стратегії розвитку малого і середнього підприємництва Львівської області до 2020 року; про перерозподіл субвенції; про відновлення працездатності електросирен.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

16 липня 2013 року у дитячому позаміському закладі відпочинку "Сокіл" с.Сасів відбулися заходи з нагоди 23-ї річниці від дня прийняття декларації про державний суверенітет України. У заходах взяли участь заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький, спеціаліст ЗЦСССДМ Ольга Сагата та фахівці із соціальної роботи.

Після заходів Роман Сухецький провів перевірку діяльності закладу.

Також, ознайомився із ходом ремонтних робіт частини приміщення Сасівської ЗОШ щодо створення на базі школи навчально-виховного комплексу.

 

ЩОПОНЕДІЛКОВА АПАРАТНА НАРАДА

15 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: про наповнення бюджетів; хід жнив у районі; про проведення сільського-господарських  виставок-ярмарок; про розподіл функціональних обов'язків між керівництвом обласної державної адміністрації; про відновлення дитячої дошкільної установи у с. Сасів; про моніторинг фінансово-економічного стану житлово-комунального господарства; проведення заходів з нагоди відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі та 69-ї річниці визволення м. Золочева.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді  22 липня 2013 року.

 

НАРАДА З ПРАВОХОРОННИМИ І КОНТРОЛЮЮЧИМИ ОРГАНАМИ

15 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджетів усіх рівнів; охорона громадського порядку та безпека дорожнього руху під час проведення заходів до 69-ї річниці визволення Золочева 17 липня та відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі 21 липня.

Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень.

   

ДО 200-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

У районі триває огляд творчості аматорських колективів "Свою Україну любіть", присвячений 200-літтю з дня народження Тараса Шевченка.             

У неділю, 14 липня, в Народному домі с.Почапи своє різножанрове мистецтво присутнім у залі численним глядачам демонстрували художні колективи Народних домів Білокамінської, Гончарівської, Княжівської, Почапівської, Скварявської та Ясеновецької сільських рад.

У величному святі народної творчості взяв участь і виступив заступник голови Золочівської районної державної адміністрації Роман Сухецький. Підвів підсумки чергового етапу огляду начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Микола Решітник.

На завершення огляду Роман Сухецький вручив грамоти від імені голови Золочівської райдержадміністрації Ярослава Окрепкого учасникам танцювального гуртка "Дивограй" Народного дому села Ясенівці за популяризацію українського танцювального мистецтва та зайняте III місце у XIV Міжнародному дитячому фестивалі "Сонце, радість та краса", який проходив у Болгарії, учасниками якого були представники з 9 країн.

 

12 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин.

На нараді розглядалися та обговорювалися питання: про затвердження основних напрямів запобігання бездомності до 2017 року; про затвердження Плану заходів на 2013-2016 роки щодо реалізації Стратегії реформування системи надання соціальних послуг у Золочівському районі; щодо організації виїздів дітей на оздоровлення та відпочинок; про відзначення 25-річчя організаційного об'єднання громадського руху колишніх малолітніх в'язнів нацизму;

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

12 липня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів нараду щодо функціонування  ОКП "Центральна районна  аптека № 85".

 

У рамках реалізації у районі нової соціальної ініціативи Президента України "Діти - майбутнє України" ("Сімейний затишок кожній дитині") щодо розширення мережі центрів матері та дитини проведено нараду із керівниками соціальних служб та медичних закладів району.

12 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду щодо потреби (доцільності) розширення  мережі центрів матері та дитини. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, директор ЗРЦСССДМ, начальник відділу молоді і спорту райдержадміністрації, спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації, завідуючий дитячим відділенням, завідуюча дитячо-жіночою консультацією.

На нараді обговорено питання: про необхідність створення на території району кімнати соціальної підтримки сім'ї; про співпрацю служби у справах дітей та ЦРЛ щодо влаштування дітей, тимчасово вилучених із сім'ї; про надання тимчасового притулку потерпілим від насилля в сім'ї.

За підсумками наради дано доручення:

1. ЦРЛ вишукати приміщення для створення кімнати соціальної підтримки сім'ї.

2. ЗРЦСССДМ, службі у справах дітей райдержадміністрації, ЦРЛ, відділу молоді і спорту райдержадміністрації подати пропозиції до Положення, визначивши умови, терміни перебування та інше.

 

11 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником.

На нараді розглядалися та обговорювалися питання: про рішення Міжвідомчої комісії щодо надання допомоги установам пенітенціарної системи у вирішенні проблем працевлаштування засуджених;  про підсумки весняного призову громадян України на військову службу у 2013 році; про хід жнив у районі.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

11 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з питання використання земельних ділянок товарно-господарського виробництва на території Скварявської та Перегноївської сільських рад ТОВ "Княжі лани" та ТзОВ "Райз Захід". У нараді взяли участь заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник, начальник відділу Держземаганества у Золочівському районі Ігор Погребняк.

 

10 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з перевізниками. На порядку денному розглядалися питання:

- забезпечення перевезень пасажирів відповідно до договору з ОДА (виконання рейсів, пільгові перевезення, куток споживача в автобусі);

- впорядкування руху пасажирських перевезень з автостанції в місті Золочеві.

У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник, заступник голови районної ради Андрій Леськів,  Золочівській міський голова  Ігор Гриньків,  начальник відділу розвитку інфраструктури райдержадміністрації  Олег Перейма, заступник начальника управління розвитку інфраструктури облдержадміністрації Віктор Чайко, представник Укртрансінспекція у Львівській області Бойко Роман,  заступник Золочівського міського голови Богдан Рибаха, заступник начальника ВДАІ Андрій Долинський, голова  депутатської комісії районної ради Степан Налужний, депутат районної ради Станіслав Федина, заступник голови  ради ветеранів Степан Чеховський.

З вступним словом виступив голова РДА. На нараді проведено обговорення зазначених в темі наради питань. Висвітлено всі негативні сторони, які є в пасажирських перевезеннях у районі. Зокрема, проведено обговорення по виконанні автобусних рейсів відповідно до графіків руху, перевезення пасажирів пільгових категорій, про прослуховування у громадському транспорті української музики та оформлення кутка споживача в автобусах. Особливо гостро проведено обговорення про відправку автобусів з сертифікованої автостанції по
 вул. Бродівській, 2 "в" у м. Золочеві та заключенню договорів на станційне обслуговування з перевізниками які здійснюють перевезення пасажирів через
м. Золочів.

За результатами наради вирішено:

- перевізникам поновити парк автобусів та дотримуватися законодавства України і в тому числі про перевезення пільгових категорій громадян,

- Золочівській міській раді влаштувати додаткові автостоянки та встановити світлофор на перехресті вулиці Січ. Стрільців та об’їзної дороги,

- звернутися в ОДА про внесення адреси автостанції по вул. Бродівській 2 "в" у паспорта маршрутів,

В місячний термін розглянути виконання завдань визначених результатами наради. 

 

10 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин.

На нараді розглядалися та обговорювалися питання: про затвердження Регіональної програми розбудови сфери охорони культурної спадщини Львівської області на 2013-2015роки; щодо фінансування дитячого позаміського закладу відпочинку "Сокіл" у с.Сасів для проведення реконструкції; про подання пропозицій в ОДА щодо кандидатів на номінацію: "Краще мале підприємство Львівщини", "Краща жінка – підприємець Львівщини" та "Кращий молодий підприємець Львівщини".

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

10 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду щодо реалізації проекту "Запровадження енергозберігаючих технологій у Глинянській районній лікарні". У нараді взяли участь заступник голови Золочівської районної ради Андрій Леськів, заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Ольга Навроцька, головний лікар Золочівської ЦРЛ Володимир Бойко, заступник головного лікаря Золочівської ЦРЛ Павло Сербан, головний лікар Глинянської районної лікарні Юрій Капітанець, директор Золочівського МЖКП "Перспектива" Богдан Тимків.

 

9 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду щодо надання технічних умов на підключення водо-, газо-, електропостачання для ДБСТ по вул.Львівській у м.Золочеві. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Оксана Залуцька, начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Роман Барчук, керівники газової служби, водоканалу та РЕМу.

 

9 липня 2013 року відбулася робоча зустріч керівництва району, а саме, голови Золочівської райдержадміністрації Ярослава Окрепкого, заступника голови Золочівської районної ради Андрія Леськіва, Золочівського міського голови Ігоря Гриньківа, заступників голови Золочівської райдержадміністрації Романа Сухецького, Ігоря Нижника, заступника керівника апарату райдержадміністрації Галини Семчишин, першого заступника Золочівського міського голови Богдана Рибахи із полковником, новопризначеним начальником навчального центру Внутрішніх військ України Михайлом Вікторовичем Куликом.

 

9 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин.

На нараді розглядалися та обговорювалися питання: проведення наради із перевізниками; наповнення офіційного сайту райдержадміністрації; хід жнив у районі; встановлення біл-бордів соціальної реклами на території району.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

8 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання оргкомітету з підготовки і проведення урочистих та святкових районних заходів: 1025-річчя хрещення Київської Русі, прощі на Підлисецькій горі, Дня Прапора та річниці незалежності України, родинного фестивалю "Мозаїка поколінь". На засіданні обговорено план заходів з нагоди свят. За підсумками засідання дано доручення керівникам відповідних служб району.

 

ЩОПОНЕДІЛКОВА АПАРАТНА НАРАДА

8 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: про наповнення бюджетів; хід жнив у Золочівському районі; виконавську дисципліну та розгляд звернень громадян; дотримання вимог антикорупційного законодавства; затвердження Програми запобігання та протидії корупції у Львівській області на 2013-2015 роки.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді  15 липня 2013 року.

 

КУЛЬТУРНЕ ЖИТТЯ

У неділю, 7 липня, відділ культури і туризму Золочівської РДА  продовжував огляд творчих звітів художніх колективів району “Свою Україну любіть”. На цей раз уже у Народному домі с.Підгайчики, свою майстерність демонстрували аматори сцени  Народних домів Великополюхівської, Заставненської, Перегноївської, Куровичівської, Підгайчиківської сільських та Глинянської міської рад. Глядачі переповненого залу мали прекрасну можливість насолоджуватися справді довершеним мистецтвом хорового, драматичного, гумористичного, естрадного, художнього читання та багатьох інших жанрів.              

Компетентне журі у складі методистів Львівського обласного центру  народної творчості і культосвітньої роботи  Наталії Яркої та Марти Грицик, а також методистів Золочівського районного Народного дому  відзначило високу професійність багатьох колективів та належний рівень організації проведення огляду.

 

5 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин.

На нараді розглядалися та обговорювалися питання: про організацію місць відпочинку на воді; про внесення змін до показників обласного бюджету на 2013 рік; про проведення виїзних прийомів громадян керівництвом облдержадміністрації; про вручення нагород багатодітним матерям району.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ

5 липня 2013 року відбулося урочисте відкриття та освячення меморіальної таблиці із барельєфом Ігоря Білозіра - українського композитора, виконавця, народного артиста України. Меморіальну дошку відкрито на будинку Золочівського районного Народного дому, в якому він розпочинав свою творчу діяльність.

В урочистому заході взяли участь голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, громадськість, ЗМІ.

Виступ голови РДА Ярослава Окрепкого з нагоди відкриття меморіальної дошки: "Увечері, коли збираються втомлені денною роботою чабани, полонини карпатських гір вкриваються світлими цятками – то горять ватри. Великі купи сухого і тріскучого хмизу горять яскраво, і видно їх далеко-далеко.

За прадавнім повір’ям  горян ватра символізує невмирущість життя і щедрі гаразди.

Одного разу, сидячи навколо ватри, один з юнаків вирішив: він розпалить свій вогонь, свою «Ватру». Цим юнаком був Ігор Білозір.

Початок виступу ансамблю «Ватра» пам’ятає не одне покоління шанувальників.

«Ватра» своєю музично-пісенною програмою виправдовує назву: скликає людей до пісенного вогнища свого краю – розповідає про долю Галичини, дарує слухачам неповторність фольклорних перлин, сердечність та захоплення співом.

І сьогодні у Золочів’ян  велике свято, бо «зоря» Ігоря Білозіра запалилась ще до «Ватри» у Золочівському Будинку культури. Саме тут у 1973 році  він зорганізував колектив «Весняні квіти», солісткою якого стала Оксана Білозір. Без участі колективу не обходився жоден концерт, жодне свято, - їздили на всі обласні конкурси де ставали переможцями.

Минали роки, митець ішов своєю дорогою, та вдячна Золочівщина пам’ятає і дорожить своїми талантами. Першим свідченням цього є Рішення сесії Золочівської міської ради  від 12.12.2006 року про присвоєння Золочівському Народному дому ім.Ігоря Білозіра. І от наступним етапом вшанування композитора є відкриття меморіальної дошки із барельєфом відомого композитора та співака.

Ідея народилася у 2005 році на нараді культосвітніх працівників району, після чого директор Народного Дому Михайло Стречик та тодішній начальник відділу культури Іван Тюрдьо звернулись до кандидата мистецтвознавства, доцента, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, заслуженого діяча мистецтв України, директора Льві́вського держа́вного ко́леджу декорати́вного і ужитко́вого мисте́цтва і́мені Іва́на Труша́  Василя Отковича щодо виготовлення меморіальної дошки із барельєфом Ігоря Білозіра.

Розробка проекту та виготовлення форми барельєфу була доручена студенту-дипломнику Олександру Ковальському, а науковим керівником було призначено викладача коледжу, скульптора Ореста Яворського.

У 2007 році проект був затверджений на художній раді.

Минуло 5 років і Золочівська РДА спільно з громадськістю району, благодійним фондом ім. Маркіяна Шашкевича повернулися до втілення даного задуму.

За що я щиро вдячний депутатським корпусам Золочівської Районної та Міської рад, колективу Львівських скульпторів та ливарників, особливо скульптору Олександру Гав’юку та ливарнику Оресту Каничу, а також величезній кількості доброчинців та жертводавців. Які допомагали коштами, матеріалами та виконанням робіт.

ЗОКРЕМА:

Корпорація «Енергоресурсінвест» Іван Ніронович

ТОВ Агрокультура «Захід» Роберт Велан

ТОВ «Барком» Олег Баран

Науково-виробничо селекційний центр «Форель» Галина Цимбала

ФГ «Богдан М» Богдан Галабуда

ТОВ «УкрТауер» Надія Шайда

Кожна його пісня - святкова , врочиста несподіванка - це його щирість , чистота , краса , що пробуджує совість людей , кличе їх до свободи , збагачує інтелект.
В ньому органічно поєднувалися патріотизм, талант і висока громадянська позиція. Його мелодії світлі і різнобарвні , як кольори вишиванок і писанок.
Творчість І. Білозіра називають «совістю в мистецтві» — це найвище визнання таланту митця.

СЛАВА Ігорю Білозіру!

СЛАВА Україні!"

 

ВРУЧЕННЯ НАГОРОД БАГАТОДІТНИМ МАТЕРЯМ ЗОЛОЧІВЩИНИ

З метою посилення державної підтримки багатодітних матерів, 5 липня 2013 року, у сесійній залі Золочівської районної ради відбулося вручення нагород Почесного звання України “Мати-героїня” 43 багатодітним матерям.

Голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий від імені Президента України Віктора Януковича привітав Берегинь сімейного вогнища, зазначивши при цьому, що всі присутні багатодітні матері вже отримали від держави відповідну матеріальну винагороду, а питання належного вшанування “Матерів-героїнь” є одним із найважливіших завдань, які вирішуються сьогодні Президентом України, Урядом та органами місцевої виконавчої влади.

З благословенням виступив декан УАПЦ о. Василь Саган.

На урочисте вручення прийшли багатодітні матері та члени їх сімей, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Церемонію нагородження вела заступник керівника апарату райдержадміністрації Галина Семчишин.

Голова райдержадміністрації Ярослав Окрепкий вручив матерям нагороди, квіти та подарунки. Вручення завершилося святковим концертом за участю тріо бандуристок Золочівського районного Народного дому, у складі Ірини Варянко, Ірини Муц, Лесі Бойко, солістки Ірини Лукаш та молодого таланту Золочівщини Олега Габрієля.

З Подячним словом від імені матерів виступила жителька с.Бужок, мати п'яти дітей Гавришків Марія Володимирівна.

 

"Cокіл" приймав гостей

У третій декаді червня відбулося офіційне відкриття першої зміни дитячого позаміського закладу відпочинку «Сокіл», в якому матимуть змогу оздоровитися 360 школярів Золочівського району. Керівництво табору подбало про те, щоб юні відпочивальники не тільки змістовно провели літні канікули, а й розвинули таланти та вміння. Тому тут діють різноманітні спортивні секції, факультативи, гуртки художньої творчості та ін.

Нещодавно до таборян завітали фахівці Золочівського районного центру зайнятості, аби зорієнтувати хлопчиків і дівчат у правильному виборі професії, провести різні ігри та вікторини профорієнтаційного спрямування. Підлітки із захопленням слухали розповіді спеціалістів про роль і значення професійного вибору у житті кожної людини, професії, які нині актуальні на ринку праці. А згодом – активно брали участь у конкурсах, розв’язували головоломки, шукали правильні відповіді на загадки. Одне слово, були веселими, рухливими, допитливими. 

Хороші погодні умови посприяли тому, щоби школярі просто неба на асфальті змогли відтворити свої професійні уподобання. Вони дуже зосереджено малювали крейдою картини, намагаючись зобразити роботу психолога, пожежника-рятувальника, лікаря, перукаря та ін.

Профорієнтаційний захід вдався на славу. І свідчили про це щасливі обличчя школярів та їхніх педагогів.

 

Результати – хороші

Нещодавно перші п’ять жителів Золочівщини віком понад 45 років зі страховим стажем 15 і більше років в урочистій обстановці отримали ваучери для професійного навчання. Тепер вони упродовж дев’яти місяців укладуть угоду з навчальними закладами для здобуття однієї із 35 професій, які передбачені постановою Кабінету Міністрів. А прагнуть вони підвищити рівень професійної компетентності за різними напрямками. Дехто вирішив вивчити  організацію і технологію ведення фермерського господарства, інші – розробку програмного забезпечення, аспекти промислового та цивільного будівництва.

Виданню цінного папера передувала копітка робота. Спеціалісти районного центру зайнятості відвідували начальні заклади, де провадиться професійний вишкіл за визначеними спеціальностями, організовували групові тематичні семінари, надавали індивідуальні консультації, тобто усілякими засобами поширювали серед населення інформацію про державні асигнування тим, хто у зрілому віці прагне професійного удосконалення й підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

Треба зазначити, що з-поміж 10 осіб, котрі вирішили скористатися фінансовою допомогою, лише 5 відповідали критеріям надання ваучера. Вони й стали першими власниками цінного документа для оплати витрат на професійне навчання.

 

ПРОГНОЗОВАНІ ПОДІЇ

7 липня 2013 року у Народному домі с.Підгайчики відбудеться кущовий огляд аматорських колективів "Свою Україну любіть", з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

 

4 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин.

На нараді розглядалися та обговорювалися питання: про внесення змін до паспорта бюджетної програми на 2013 рік; про належне висвітлення діяльності райдержадміністрації; про заходи безпеки під час святкування Івана Купала; про розподіл субвенції з державного бюджету на проведення розрахунків з різниці в тарифах.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

4 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів особистий прийом громадян. На прийом звернулося 6 жителів району, 2 колективи жителів с. Залісся та батьки учнів 6 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1. Питання, з якими до керівника району звернулися мешканці Золочівщини, стосувалися утримання сусідом бджіл, закриття підприємства "Комфорт", щодо водовідведення; надання матеріальної допомоги, а також земельні і житлові. З метою вирішення порушених громадянами проблем, голова райдержадміністрації скерував відповідні доручення безпосереднім виконавцям.

 

ПРОГНОЗОВАНІ ПОДІЇ

5 липня 2013 року відбудеться урочисте вручення почесного звання України "Мати-героїня" багатодітним матерям Золочівщини.

5 липня 2013 року відбудеться відкриття меморіальної таблиці із барельєфом Ігоря Білозіра на фасаді будинку районного Народного дому.

7 липня 2013 року у Народному домі с.Підгайчики відбудеться кущовий огляд аматорських колективів "Свою Україну любіть", з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

 

3 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання оргкомітету з відзначення 1025-ї річниці з дня хрещення Київської Русі за участю  заступника голови райдержадміністрації Романа Сухецького, заступника керівника апарату райдержадміністрації Галини Семчишин, деканів та священиків усіх конфесій. У засіданні оргкомітету взяли участь начальник управління з питань освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Іван Божаківський, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Микола Решітник, головний спеціаліст відділу культури і туризму райдержадміністрації Олег Леськів, кореспондент районної газети "Народне слово" Леся Горгота. У ході зустрічі було обговорено ряд питань, які стосувались святкування. Зокрема, про  спільне богослужіння та подальшу програму заходу. Цікаву пропозицію вніс Глинянський декан УГКЦ Володимир Савчинський. Він запропонував відслужити Молебень до Святого Володимира Великого, текст якого знайшов у книзі, віддрукованій ще до війни і  подарованій йому дідусем. Молебень перекладений із старослов’янської мови уже о.Володимиром. Після молебню відбудеться концерт духовної пісні за участю церковних хорів району.

 

В рамках виконання завдань Президента України щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу 21 червня 2013 року головою Золочівської райдержадміністрації Ярославом Окрепким проведено засідання круглого столу "Проблеми працевлаштування молоді: реалії, перспективи". У роботі круглого столу взяли участь соціальні партнери – голова Спілки підприємців Золочівщини, голови сільських рад, керівник управління Пенсійного фонду у Золочівському та представник управління соціального захисту населення РДА, ЗМІ та представники малого та середнього бізнесу району.

Голова райдержадміністрації ознайомив присутніх з ініціативами Президента з питань створення нових робочих місць для працевлаштування молоді, легалізації зайнятості, можливості отримання суб'єктами малого та середнього бізнесу компенсації по сплаті єдиного соціального внеску за працевлаштування на новостворені робочі місця відповідних категорій населення, професійного навчання безробітних на замовлення роботодавця. Позитивним є те, що держава не тільки зобов'язує суб'єктів господарювання брати на роботу молодь та соціально незахищені верстви населення, але й для цього створює сприятливе середовище і вводить для роботодавців певні стимули.  

 

3 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин.

На нараді розглядалися та обговорювалися питання: про надання методичних роз'яснень щодо забезпечення висвітлення регуляторної політики; про затвердження Методики моніторингу та оцінювання програм розвитку малого і середнього підприємництва Львівської області; про впорядкування роботи по присвоєнню почесного звання України "Мати-героїня"; проведення упродовж 8-14 липня церемонію "Свято олімпійського прапора"; про відзначення 22-ї річниці незалежності України; про відзначення у 2013 році Року Дмитра Донцова.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

3 липня 2013 року робоча група райдержадміністрації провела перевірку виконкому Бортківської сільської ради щодо виконання ним делегованих повноважень органів виконавчої влади. За підсумками роботи буде складено акт.

 

На Золочівщині відбувся ХІ Міжнародний форум шкіл імені Маркіяна Шашкевича

2 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у ХІ Міжнародному форумі шкіл імені Маркіяна Шашкевича, який відбувся на Білій горі с.Підлисся.

Серед учасників Форуму – делегація комплексу загальноосвітніх шкіл № 2 м.Перемишля (Республіка Польща), природничо-економічний ліцей с.Вузлове Радехівського району, гімназія м.Чорткова Тернопільської області, ЗОШ І-ІІІ ст. №34 Галицького району м.Львова, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Дуліби Стрийського району, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Новосілки Буського району,  ЗОШ І-ІІ ст. с.Гумнисько Буського району, Білокамінський НВК, ЗОШ І-ІІІ ст №2 м.Золочева.

Свято зустрічі з гостями розділили заступник директора департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації Світлана Книшик, головні спеціалісти з питань освіти, науки, сім’ї, молоді  ЛОДА  Юрій Савчин, Людмила Сівокозова, заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький, начальник управління з питань освіти, молоді і спорту Золочівської  РДА Іван Божаківський.

Свої пісні подарували усім присутнім автор і виконавець власних пісень, депутат Львівської обласної ради Теодор Кукуруза та народний артист України Віктор Гембара.

Делегації не лише представили свої творчі таланти, а й обмінялись подарунками.

 

2 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин.

На нараді розглядалися та обговорювалися питання: про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету на виконання Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового комплексу Львівської області на 2013-2015 роки; щодо участі в тренінгу для  представників органів місцевого самоврядування щодо підготовки проектів регіонального розвитку; про відзначення 100-ї річниці Першої світової війни 1914-1918 років; про передплату журналу "Місцеве самоврядування та регіональний розвиток в Україні"; про затвердження графіку особистого прийому громадян керівництвом обласної державної адміністрації.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

ОСТАННІЙ ДЗВОНИК У ДПТНЗ "Червоненське ВПУ"

1 липня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький взяв участь у Святі останнього дзвоника та врученні дипломів випускникам ДПТНЗ "Червоненське ВПУ". Роман Сухецький привітав із завершенням навчання випускників закладу, подякував викладачам за великий внесок у виховання майбутньої нації.

 

ЩОПОНЕДІЛКОВА АПАРАТНА НАРАДА

1 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: про наповнення бюджетів; про закупівлю вугілля для бюджетних установ; про виконання доручення Президента України щодо скорочення використання природного газу за 2013 /14 роки на 50 %; про хід оздоровчої кампанії 2013; про перевірку виконкому Бортківської сільської ради щодо виконання ним делегованих повноважень органів виконавчої влади; про відновлення спортивних майданчиків на території району; про нагородження багатодітних матерів району почесним званням України "Мати-героїня"; відкриття меморіальної таблиці із барельєфом Ігоря Білозіра на фасаді будинку районного Народного дому.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді  8 липня 2013 року.

 

В рамках виконання завдань Президента України щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу 1 липня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у презентації компанії ТОВ "ТАЙТЕН МАШИНЕРІ УКРАЇНА" та трактора Case IH Quadtrac 500, яка відбулася на полі ТзОВ "Агрокультура-Захід" на території Гологірської сільської ради. У презентації взяли участь заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Іван Закала, представники підприємств малого та середнього бізнесу сільськогосподарської галузі. Учасникам продемонстровано роботу трактора. Трактор за рахунок своїх конструктивних особливостей відрізняється технічними та експлуатаційними характеристиками. Розробляючи трактор, конструктори створили найкращу в світі систему гусеничного ходу для використання в сільському господарстві. Його чотири гусені забезпечують суттєві переваги в порівнянні з класичною системою ходу на двох гусенях. Вартість такого трактора становить 5 млн. грн. Його придбання представниками малого та середнього бізнесу було б вагомою інвестицією в економіку району. Передбачено придбання с/г транспорту в кредит. З умовами кредитування ознайомив представник Львівської обласної дирекції ПАТ "Райффайзен Банк Аваль".

 

СПОРТ

29 червня 2013 року Золочівська районна команда держслужбовців взяла участь в півфіналі VII Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців, яка проходила у спорткомплексі Національного університету "Львівська політехніка".

 

ДО ДНЯ МОЛОДІ

В останню неділю червня українці відзначають День молоді. В Україні День молоді встановлений Указом Президента України № 323/94 від 22 червня 1994 року.

З нагоди  свята 29 червня 2013 року у Золочівському міському парку відпочинку відбулися святковий концерт та фестиваль "ЕЙФОРІЯ -2013: НАСОЛОДЖУЙСЯ МУЗИКОЮ!".

 

КУЛЬТУРНЕ ЖИТТЯ

30 червня 2013 року у Народному домі  с.Шпиколоси відбувся черговий етап  культурно-просвітницького огляду аматорів художньої творчості "Свою Україну любіть", присвячений 200-літтю поета, художника, національного пророка Т.Г.Шевченка.

Урочисто відкрив огляд заступник голови Золочівської районної державної адміністрації Роман Сухецький.

В мистецькому звіті взяли участь аматори художньої творчості Народних домів Ремезівцівської, Сновицької, Коропецької, Жуківської, Вороняцької та Шпиколоської сільських рад.

Переповнена глядацька зала щиро аплодувала талантам рідного краю.

Голова журі оголосив підсумки огляду та подякував аматорам художньої    творчості, завідувачам Народних домів, а також сільським головам за сприяння у проведенні огляду.

 

27 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником. На нараді розглядалися та обговорювалися питання: про участь у засіданні виїзної Колегії Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України; про відкриття барельєфу ім. І. Білозіра на фасаді будинку районного Народного дому. За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

 

27 червня 2013 року з нагоди 17-ї річниці Конституції України, в районному Народному домі, за участю керівництва району відбулися урочисті збори та святковий концерт. Привітав присутніх з наступаючим святом перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський, який зазначив, що: "Конституція України – Закон один для всіх. Він вважається одним з найдемократичніших у світі, оскільки гарантує абсолютну цінність людини, її життя, здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпеку.

Цим документом забезпечується створення належних умов для самореалізації особистості та утверджується незворотність демократичних соціально-економічних перетворень в державі".

Перший заступник голови райдержадміністрації побажав жителям району добробуту, благополуччя та нових звершень в ім’я процвітання Золочівщини.

 

26 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів "круглий стіл" у смт. Поморяни на тему: "Збереження архітектурної пам’ятки Золочівського краю – Поморянського замку". У засіданні круглого столу взяли участь заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, заступник директора департаменту – начальник управління охорони культурної спадщини і культурних цінностей департаменту Львівської обласної державної адміністрації Валерій Потюк, начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Роман Барчук, головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Роман Кушнір, головний спеціаліст відділу культури та туризму райдержадміністрації Олег Леськів, завідувач музею-заповідника "Золочівський замок" Надія Гупало, Поморянський селищний голова Петро Жовтанський, голова Міжнародного союзу козацтва Андрій Барабаш, член благодійного фонду по збереженню Поморянського замку Олена Гріщенко. А також представники громади: Роман Козак, Богдан Макух.

На засіданні круглого столу обговорювалось питання збереження пам’ятки архітектури національного значення Поморянського замку та шляхи вирішення питань реставрації, ремонту і консервації пам’ятки. Вирішили для збереження замку укласти трьохсторонню угоду між управлінням охорони культурної спадщини і культурних цінностей департаменту Львівської обласної державної адміністрації, Міжнародним союзом козацтва та благодійним фондом по збереженню Поморянського замку. Залучити до вирішення проблеми підприємства Золочівського району та громадські організації, а також депутатів Львівської обласної ради.

 

ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ У ЗОЛОЧІВСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЇ

 

27 червня 2013 року у Золочівському професійному ліцеї відбулося свято останнього дзвоника та вручення дипломів випускникам закладу. Заступник голови Золочівсьвкої райдержадміністрації Роман Сухецький, заступник голови Золочівської районної ради Андрій Леськів привітали із завершенням навчання випускників ліцею, подякували викладачам за великий внесок у виховання майбутньої нації і вручили грамоти. Зокрема, відзначили роботу директора навчального закладу, вручили грамоту за багаторічну сумлінну працю в галузі професійно-технічної освіти, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання молодих кваліфікованих робітників.

На заходах була присутня голова обласного комітету профспілок будівництва і промбудматеріалів Марія Карвацька.

 

Від влади

 

26 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником. На нараді розглядалися та обговорювалися питання: про участь в обласній апаратній нараді; про вручення посвідчень і знаків до почесного звання України "Мати-героїня"; про відзначення Дня Конституції України та Дня молоді; про проведення ХІ Міжнародного форуму шкіл імені Маркіяна Шашкевича. За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

26 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий підписав Угоду про партнерство для реалізації проекту "Запровадження енергозберігаючих технологій у Глинянській районній лікарні", в рамках конкурсу "Підтримка впровадження енергозберігаючих технологій у малих містах України", програми "Підтримка реалізації енергетичної стратегії України в галузі енергоефективності та відновлювальних джерел енергії".

Дана Угода укладена між: Благодійною організацією "Фонд розвитку Глинян", Золочівською районною державною адміністрацією, Золочівською районною радою, Золочівською центральною районною лікарнею, Глинянською районною лікарнею, Глинянською міською радою.

Загальна сума угоди складає 210 тис. євро, з них 167 тис. – кошти Гранту Євросоюзу, 43 тис. – співфінансування з місцевих бюджетів.

Реалізація проекту створить можливість для надання якісних медичних послуг на території Глинянської міської ради, а також сприятиме значній економії бюджетних коштів, які використовуються для оплати за енергоносії.

 

26 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з питання сплати єдиного соціального внеску.

 

25 червня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів засідання оргкомітету з нагоди відзначення 17-ї річниці Конституції України, Дня молоді та ХІ Міжнародного форуму шкіл імені Маркіяна Шашкевича.

На засіданні обговорено заходи, які плануються провести в районі з нагоди свят. Дня Конституції України та Дня молоді на Золочівщині заплановано провести наступні заходи: урочистості в населених пунктах району за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, політичних партій; богослужіння у храмах району; книжкові виставки, тематичні експозиції, години спілкування у бібліотеках; просвітницькі тематичні заходи, спрямовані на формування правової культури, поваги до Основного Закону України, усвідомлення його ролі в українському державотворенні, отримання знань про конституційні права, свободи та обов’язки, знань з історії становлення та розвитку вітчизняного конституційного права і діяльності видатних працівників у цій сфері у закладах культури, закладах для дітей та молоді.

Зокрема, 27 червня у районному Народному домі відбудеться урочисте зібрання та святковий концерт з відзначення 17-ї річниці прийняття основного Закону держави. 29 червня у міському парку відпочинку відбудеться святковий концерт та молодіжна дискотека до Дня молоді. 2 липня на Білій горі с. Підлисся Міжнародний форум шкіл імені Маркіяна Шашкевича. Крім того, поставлено завдання провести роботу з благоустрою та впорядкування пам’ятників та пам’ятних знаків видатним діячам українського державотворення. Забезпечити відповідне святкове оформлення населених пунктів.

За підсумками засідання дано доручення керівникам відповідних служб щодо медичного і санітарно-епідеміологічного забезпечення, охорони громадського порядку під час проведення даних заходів.

 

Конкурс

 

Нещодавно завершився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець". Золочівщину представляли переможці І туру, а саме, начальник служби у справах дітей РДА Наталія Малиновська та головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності фінансового управління РДА Олександра Козак.

Переможцем конкурсу журі оголосило Наталію Малиновську у номінації "Кращий керівник". Варто відмітити, що державні службовці Золочівської райдержадміністрації з часу започаткування конкурсу (з 2008 року) уже вдруге стають переможцями ІІ етапу і представляють Золочівщину, Львівщину на державному рівні.

Довідково. Щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» започатковано у 2008 році з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців. Конкурс покликаний сприяти розвитку кадрового потенціалу державної служби, розбудові безперервної системи підвищення кваліфікації посадовців шляхом самоосвіти. Конкурс проводиться у три етапи: І етап — на місцевому рівні протягом березня-квітня, ІІ етап — на регіональному рівні протягом травня-червня та ІІІ етап — на державному рівні протягом вересня-жовтня. Конкурс проходить у 2-х номінаціях: «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст». Організаційне забезпечення конкурсу здійснюють Національне агентство України з питань державної служби та Школа вищого корпусу державної служби.

 

Від влади

 

25 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь в обласній апаратній нараді під головуванням голови облдержадміністрації Віктора Шемчука. На порядку денному розглядалися питання:

1. Про підготовку загальноосвітніх навчальних закладів до нового навчального року та їх роботи в осінньо-зимовий період.

2. Про роботу департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації та висвітлення у ЗМІ доручень і завдань Президента України.

3. Про роботу Львівської обласної державної телерадіокомпанії.

4. Інформація про поточні завдання облдержадміністрації.

 

Реалізація завдань та соціальних ініціатив Президента України на Золочівщині

 

На виконання ініціатив Президента України щодо залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом у Золочівському районі прийнято "Цільову комплексну програму розвитку фізичної культури та спорту у Золочівському районі на 2012–2016 роки" (затверджена рішенням ХІІІ сесії VІ демократичного скликання Золочівської районної ради від 22 травня 2012 року № 17).

Рішенням сесії Золочівської міської ради від 25 лютого 2011 року створено міський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", призначено директором центру Максимовича Ярослава Івановича. Виділено приміщення для центру. На даний час проводиться поточний ремонт.

Фізкультурно-оздоровча робота серед сільського населення проводиться районним ФСТ "Колос" через колективи фізкультури, фізкультурно-спортивні клуби селищної, сільських рад. У Золочівській районній організації ФСТ «Колос» нараховується 32 колективи, представники, яких проводять фізкультурно-оздоровчу роботу за місцем проживання на громадських засадах. На жаль, з них при сільських радах рішенням сесій створено тільки 3 фізкультурно-спортивні клуби. Хоча 27 колективів приймає участь в районних змаганнях: кубку, першості району з футболу. За браком коштів немає жодного штатного інструктора по спорту. Спортивна база низових колективів – це 10 волейбольних майданчиків та 26 футбольних полів. Для проведення спортивно-масової роботи ФСТ «Колос» використовує спортивні споруди управління освіти. На утримання апарату (голови) районного фізкультурно–спортивного товариства "Колос" у 2012 році з районного бюджету було виділено 19,5 тис.грн. У 2013 році виділено 10 тис. гривень (на 8 місяців).

До послуг населення району спортивна база:

СПОРТИВНІ СПОРУДИ:

• ВСЬОГО–218:

• стадіон з трибунами на 1500 місць і більше – 1;

• спортивні майданчики (баскетбольні, волейбольні, гандбольні) – 68 в тому числі із синтетичним покриттям – 2 (розміром 42х24м., 24х15м.);

• майданчики з тренажерним обладнанням – 61, в тому числі – 3 ( з 12-ма комплектами тренажерів для фізичної підготовки населення;

• футбольні поля – 26;

• спортивні зали – 28;

• приміщення для фізкультурно-оздоровчих занять – 21;

• плавальні басейни – 3 (недіючі);

• тири стрілецькі – 10.

 

У школах району діють: 45 - спортивних гуртків з різних видів спорту (волейбол, баскетбол, футбол, легка атлетика, настільний теніс, шахи, шашки), в яких займається 658 дітей. При СШ м. Глиняни діє шаховий гурток (кер. Линда В.І.), СШ №3 м.Золочів (кер. Лисенко Р.Ю.), учні яких є учасниками обласних змагань.

Згідно програми загальноосвітньої школи з фізичної культури для учнів 1-4, 9 класів в школах проводиться по 3 уроки фізкультури щотижня, для учнів 5-8 класів - 2,5 години. Педагогічні колективи шкіл розробили ряд заходів для того, щоб довести кількість годин рухової активності на тиждень до 5-6 годин. Для визначення рівня фізичної підготовленості, з метою залучення учнів до активних занять фізичною культурою і спортом в школах розроблена чітка система тестування учнів за допомогою державних тестів, змагань за програмою фізкультурно-оздоровчого комплексу "Козацький гарт", багатоступеневих спортивних змагань.

Розроблено положення про спартакіаду учнів Золочівщини у 2012-2013 навчальному році, включено 10 видів спорту У школах, згідно вимог положення про фізкультурно-оздоровчий комплекс "Козацький гарт", видані накази про їх виконання, проведені змагання у навчальних закладах, а також проведені районні змагання за програмою фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю "Нащадки козацької слави".

З метою покращення роботи з допризовною молоддю два рази в рік у районі проводяться змагання з військово-прикладних видів спорту (багатоборство). Збірна команда району постійно приймає участь в обласних змаганнях з даного виду спорту.

Щорічно проводяться конкурси строю і козацької пісні, районне "Свято героїв", у школах проходять фестивалі "Козацькі забави", вже вдруге у 2013 році проводились змагання "Олімпійське лелеченя". У 2013 році проведено районні змагання "Тато, мама і я - спортивна сім`я".

В літній час при школах району діють пришкільні табори. В розпорядку роботи цих таборів обов'язковою є ранкова фіззарядка, проводяться змагання між гуртами по футболу, легкій атлетиці, шахам, шашкам, настільному тенісу, "Веселі старти" і т.д.. Влітку на базі табору "Сокіл" проводяться різноманітні спортивні змагання. Так вже 23 червня цього року на базі табору проведено спортивні змагання, присвячені Олімпійському Дню.

Функціонують спортивні майданчики для загальної фізичної підготовки (вуличні) у Золочівському професійному ліцеї, Глинянській ЗОШ І-ІІІ ст., на стадіоні ДЮСШ управління освіти райдержадміністрації, а також спортивний майданчик зі штучним покриттям розміром 42x22 метри.

Спільно з районною Асоціацією інвалідів, проводиться робота щодо активізації фізкультурно–оздоровчої роботи з інвалідами. Щорічно проводиться районна спартакіада серед інвалідів з доступних видів спорту (охоплюється до 50 осіб), вишукуються кошти для їх нагородження. Збірна команда району – постійний учасник обласних змагань і Спартакіад серед інвалідів. Учасники районної команди є неодноразовими призерами та переможцями обласних етапів змагань.

На даний час в Золочівському районі функціонує 10 фізкультурно-спортивних клубів: футбольний клуб "Дружба" (президент Й.Барабаш), тенісний клуб "Галич" (президент Р. Мерещак), волейбольний клуб "Гармонія" (президент І.Єфіменко), реабілітаційно-спортивний клуб "Гарт" Золочівської районної асоціації інвалідів (голова М.Семенчук), Золочівський осередок з кіокушинкай карате (голова В.Красносельський), спортивно- більярдний клуб "Піраміда"(голова Т.Гевко), фізкультурно-спортивний клуб "Згода" Куровицької сільської ради, фізкультурно-спортивний клуб "Городилів" Єлиховицької сільської ради, фізкультурно-спортивний клуб "Промінь" Гончарівської сільської ради, фізкультурно-спортивний клуб "Сокіл" Глинянської міської ради

Золочівський осередок з кіокушинкай карате Львівської обласної федерації (тренер В.Красносельський-ІІІ дан, титул сенсей) був створений у 1998 році. На даний час є ІІ групи: молоді з 6 до 14 років та дорослі з 15 і старші. Всього 40 чоловік. Вихованці осередку щороку стають переможцями, призерами обласних, Всеукраїнських, Європейських змагань.

Розвитком дитячо-юнацького спорту в районі займається ДЮСШ управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Вона має власну спортивну базу:

• спортивний зал 16х9 м;

• приміщення з тренажерним обладнанням;

• майданчик для ігрових видів спорту;

• майданчик з тренажерним обладнанням; стадіон «Дружба» з адмінбудинком, біговими доріжками, сектор для стрибків та метань ядра, трибунами для вболівальників

Культивує 3 відділення: футбол, легку атлетику, боротьбу дзюдо. На даний час в секціях ДЮСШ навчається більше трьохсот вихованців. Традицією в школі стало проведення турнірів, присвячених пам'ятним датам: футбол - пам'яті М.Шашкевича; боротьба дзюдо - пам'яті Січових Стрільців; легка атлетика, - пам'яті вояків УПА. В ДЮСШ працюють: 3 тренери-викладачі кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії», 4 тренери-викладачі кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії».

За останні роки зроблено:

- відкрито спортивний майданчик із синтетичним покриттям для ігрових видів спорту розміром 42x22 м. по вул Р.Шухевича;

- завершено роботи по монтажу закладних та встановлено три спортмайданчики з тренажерним обладнанням у Золочівському професійному ліцеї, СШ м. Глиняни, стадіоні дитячо-юнацького спортивного комплексу ДЮСШ відділу освіти по вул. Р.Шухевича;

- виготовлено: проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та проектно – кошторисну документацію для реконструкції стадіону в м. Золочеві по вул. Р.Шухевича для дитячо-юнацької спортивної школи. Кошти в сумі 396,0 тис. грн. від продажу фізкультурно-оздоровчого комплексу, рішенням сесії районної ради скеровані на реконструкцію дитячо-юнацького спортивного комплексу. На даний час проводиться поетапна реконструкція стадіону дитячо-юнацької спортивної школи, де передбачено будівництво майданчиків згідно міжнародних стандартів.

- дитячо-юнацька спортивна школа відділу освіти - придбано та встановлено електробойлер, облаштовано: душові кабіни, кабінети масажного і психологічного розвантаження, кабінет лікаря;

- стадіон "Сокіл" дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти - придбано та встановлено електробойлер, встановлено котел і реконструкція опалення, реконструкція другої роздягальні з будівництвом душової кабіни і туалету; заміна і встановлення:пластикових крісел, вхідних дверей( пристосованих для заїзду людей з обмеженими можливостями.

Яскравим прикладом реалізації завдань та соціальних ініціатив Президента України на місцях є проведення зустрічі за круглим столом голови Золочівської райдержадміністрації Ярослава Окрепкого з представниками спортивних організацій району, клубів, товариств ветеранами спорту тощо, яка відбулася 21 червня 2013 року.

 

24 червня 2013 року відбулася легкоатлетична естафета, присвячена Олімпійському дню та Року Івана Боберського. В естафеті взяли участь сім команд шкіл та професійно-технічних закладів району. Переможцем змагань стала команда Золочівського аграрного коледжу ЛНАУ.

До речі, цього року був встановлений "рекорд траси", який склав 7 хв. 4 сек.

Голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий привітав усіх учасників та вручив грамоти та кубок команді-переможниці. У своєму вітальному виступі він наголосив, що на виконання розпорядження голови Львівської облдержадміністрації усі змагання, які проводитимуться у Золочівському районі, будуть приурочені вшануванню 140 річниці з дня народження Івана Боберського - педагога, організатора, фундатора, теоретика і практика української національної фізичної культури, організатора сокільсько-січового руху, автора підручників з фізичного виховання молоді.

 

23 червня 2013 року відбулося урочисте відкриття першої зміни у дитячому позаміському закладі відпочинку "Сокіл". Цього року у ДПЗВ "Сокіл" матимуть змогу відпочити 360 школярів нашого району.

На урочисту лінійку прибув голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий. У своїй вітальній промові він наголосив, що на виконання Указу Президента України "Про оголошення 2013 року роком дитячої творчості" всі табірні зміни проходитимуть під девізом "Кожна дитина талановита по своєму". Саме тому у таборі будуть діяти різноманітні секції для виявлення та розвитку талантів, вмінь та навичок школярів у спорті, художній творчості, що дасть змогу забезпечити гармонійний відпочинок дітям району.

 

23 червня 2013 року у с. Поляни відбувся черговий етап традиційного конкурсу-огляду художніх аматорських колективів району. У концертній програмі взяли участь представники самодіяльних колективів Полянської, Підлипецької, Бібщанської сільських рад та Поморянської селищної ради.

Цьогоріч цей конкурс відбувається під девізом "Свою Україну любіть" на честь 200-літнього ювілею Т.Г. Шевченка.

Усіх присутніх вітав заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький та жюрі, в склад якого увійшли методисти відділу культури та туризму райдержадміністрації.

 

22 червня 2013 року у Золочівському районі пройшли заходи з нагоди Дня скорботи та вшанування пам'яті жертв війни в Україні. На установах, організаціях, підприємствах району було приспущено державні прапори з чорними стрічками. Проведено заходи в клубних установах та закладах бібліотечної системи району.

Голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у покладанні вінків та квітів до меморіального комплексу "Вічний вогонь" у м. Золочеві. У вшануванні пам'яті загиблих у роки війни також взяли участь представники органів місцевого самоврядування, ветеранських організацій, військових частин, які дислокуються на території району, громадськість.

 

21 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий зустрівся із керівниками спортивних організацій, товариств, клубів, федерацій, осередків, центрів щодо розвитку спорту на Золочівщині.

 

21 червня 2013 року, напередодні Дня державної служби, який в Україні відзначають 23 червня голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий привітав державних службовців району з професійним святом - Днем державної служби, відзначивши державну значимість покликання держслужбовців. Побажав всім держслужбовцям здоров’я, успіхів у роботі, благополуччя у сім’ях та усього найкращого. За сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята кращим державним службовцям вручив грамоти.

Ярослав Окрепкий відзначив переможців І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" у Золочівському районі. У номінації "Кращий керівник" оргкомітет визначив переможцем Малиновську Наталію – начальника служби у справах дітей райдержадміністрації, у номінації "Кращий спеціаліст" перемогла Козак Олександра – головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності фінансового управління райдержадміністрації. Переможці представили Золочівщину у ІІ турі конкурсу "Кращий державний службовець", який проходив у місті Львові. Переможці та призери нагороджені дипломами, подячними грамотами та грошовими преміями.

Аматори сцени Золочівщини подарували учасникам урочистостей музичний подарунок.

 

Оздоровлення та відпочинок дітей

 

На Золочівщині триває оздоровча кампанія. Завершили роботу пришкільні табори району. В 31 пришкільному таборі послугами відпочинку охоплено 3501 дитину шкільного віку. 20 червня розпочав роботу дитячий позаміський табір відпочинку "Сокіл" (с. Сасів). 120 дітей пільгових категорій району зможуть відпочити у мальовничому куточку Золочівщини.

Триває оздоровлення пільгових категорій дітей району за кошти обласного та державного бюджету. На сьогоднішній день 9 дітей із багатодітних сімей району оздоровлюються на березі Чорного моря у таборі "Політехнік-3", двоє дітей-сиріт – у дитячому таборі санаторного типу "Ровесник" (м. Червоноград), Троє дітей із багатодітних сімей – у дитячому таборі "Дружба" (с. Свірж).

Завершений підбір ще трьох груп дітей пільгових категорій району, які скеровуються на оздоровлення в дитячі оздоровчі табори на березі Чорного моря: 14 дітей - табір "Черниш"(с. Рибаківка); 3 дітей – табір "Маяк" (Коблево), 12 дітей – МДЦ "Артек" (Крим).

Триває підбір обдарованих дітей району, які мають можливість оздоровитись в таборі "Романтик" (м. Скадовськ) по путівці 50% вартості.

Широкий вибір оздоровчих таборів пропонуємо для дітей працюючих батьків – частина вартості путівки відшкодовується через Фонд соціального страхування. Попереду ще два літніх місяці. Подумайте про оздоровлення та відпочинок своїх дітей, а ми допоможемо Вам підібрати дитячий табір.

Звертатись: Золочівська РДА, вул. Чорновола, 3, каб. 204 тел. 4-41-06

 

Від влади

 

На виконання доручення голови Львівської ОДА 21 червня 2013 року головою Золочівської райдержадміністрації Ярославом Окрепким проведено засідання круглого столу "Проблеми працевлаштування молоді: реалії, перспективи". У роботі круглого столу взяли участь соціальні партнери – голова спілки підприємців Золочівщини, голови сільських рад; керівники та представники управління Пенсійного фонду у Золочівському; управління соціального захисту населення РДА; ЗМІ та роботодавці.

Зокрема, голова райдержадміністрації наголосив на виконанні плану заходів з реалізації завдань і нових соціальних ініціатив Президента України щодо сприяння забезпеченню молоді першим робочим місцем. На засіданні обговорено проблеми працевлаштування молоді та шляхи зменшення молодіжного безробіття. Роботодавці обмінялися досвідом щодо працевлаштування молоді.

 

20 червня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів виїзну нараду на Білій горі с. Підлисся щодо підготовки до проведення Міжнародного форуму шкіл, які носять ім'я Маркіяна Шашкевича із представниками дорожніх служб та лісового господарства та Білокамінської сільської ради. За підсумком виїзного засідання дано конкретні доручення керівникам відповідних служб.

 

20 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду щодо заготівлі м'яса на переробні підприємства від особистих селянських господарств.

 

20 червня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів нараду щодо охорони громадського порядку, безпеки дорожнього руху, медичного забезпечення та організаційного супроводу заходів: 22 червня - Міжнародного автомобільного ралі на ретро-автомобілях "Пекін-Париж"; 24 червня - легкоатлетичної естафети, присвяченої Міжнародному олімпійському Дню, Року Івана Боберського.

 

20 червня 2013 року в управлінні Пенсійного фонду України в Золочівському районі відбулась зустріч з представниками Золочівської районної ради ветеранів війни та праці. Ветеранам повідомлено про основні функції діяльності управління, про зміни у чинному законодавстві України, щодо пенсійного забезпечення ветеранів війни, зокрема, що стосується підвищення пенсійних виплат з 01.05.2013 року інвалідам війни ІІ та ІІІ груп і учасникам бойових дій у період Великої Вітчизняної війни, яким виповнилося 85 і більше років.

На прохання присутніх, спеціаліст управління розказала про умови та порядок нарахування та виплату доплати до пенсії за рішенням суду дітям війни, призначення підвищення вдовам померлих учасників бойових дій, обчислення страхового стажу в залежності від сплати страхових внесків, порядку обчислення середньомісячного заробітку для призначення пенсії та інше.

 

20 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником. На нараді розглядалися та обговорювалися питання: щодо діяльності громадських інспекторів з охорони довкілля; про стан виконання заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру у Львівській області; щодо проведення ІІ Гастрономічного фестивалю "Львів на тарілці"; про забезпечення своєчасної виплати заробітної плати та відпускних працівникам бюджетних установ; щодо проведення змагань з шахів присвячених Року Івана Боберського 29-30 червня 2013 року у м. Новояворівськ.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

20 червня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів засідання комісії по розгляду заяв та скарг громадян щодо надання населенню пільг, субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та пічного палива, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям.

Розлянуто 52 заяви.

 

19 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками дорожніх служб району та ВДАІ Золочівського РВ ГУ МВС України у Львівській області з питання визначення місць відстою великовагового автотранспорту при збільшенні температури повітря більше 28 градусів. Визначено два місця на автодорозі Львів-Тернопіль біля с. Плугів та с. Якторів. Дано доручення керівникам дорожніх служб району та ВДАІ Золочівського РВ ГУ МВС України у Львівській області скорегувати дії районних служб з їх вищестоящими обласними та внести при потребі додаткові пропозиції щодо облаштування цих стоянок.

 

19 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання оргкомітету з нагоди відзначення 17-ї річниці Конституції України, Дня молоді та ХІ Міжнародного форуму шкіл, які носять ім'я Маркіяна Шашкевича.

 

19 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником. На нараді розглядалися та обговорювалися питання: про проведення V Міжнародного фестивалю мистецтв “Фортмісія-2013”; про затвердження Основних напрямів запобігання бездомності до 2017 року; про створення зеленого ринку на території Золочівського району; про Програму підтримки обдарованих дітей та молоді Золочівщини на 2013 – 2018 роки.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

18 червня 2013 року відбулася робоча зустріч голови Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука із головою Золочівської райдержадміністрації Ярославом Окрепким.

Під час зустрічі обговорено питання: проведення оздоровчої кампанії 2013 року; будівництво дитячого будинку сімейного типу у м. Золочеві; підготовки загальноосвітніх навчальних закладів до нового навчального року та їх роботи в осінньо-зимовий період.

 

18 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із керівниками фізичного виховання навчальних закладів району щодо проведення легкоатлетичної естафети, присвяченої Міжнародному олімпійському Дню, Року Івана Боберського.

На нараді обговорено план проведення спортивного заходу і маршрут естафети, яка проводитиметься 24 червня у м. Золочеві.

Ярослав Окрепкий наголосив на належному медичному забезпеченні; охороні громадського порядку; безпеці руху автотранспорту, учасників та глядачів.

 

18 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний виносилось 9 питань: 3 питання – про доцільність позбавлення батьків батьківських прав відносно дітей у зв’язку з неналежним виконанням батьківських обов’язків, 1 – про ситуацію, яка склалась у сім'ї, що опинилась в складних життєвих обставинах, 2 – про надання згоди на відчуження житла, право користування яким належить дітям, 1 – про повернення дитини з дитячого будинку "Рідний дім" на виховання в біологічну сім'ю, 2- про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, що опинились в складних життєвих обставинах. По усіх питаннях прийнято відповідні рішення.

 

Міжнародне ралі ретроавтомобілів Пекін – Золочів - Париж

 

У 2013 році міжнародне ралі "Пекін-Париж" на ретро-автомобілях вперше пройде через територію України. Міжнародне ралі ретро-автомобілів "Пекін-Париж" проводиться раз на три роки під егідою Endurance Rally Association. У 2013 році воно відбудеться в п'ятий раз. Автопробіг The 5th Peking to Paris Motor Challenge 2013 пройде за маршрутом: Китай - Монголія - Росія - Україна - Словаччина - Австрія - Швейцарія - Франція.

За 33 дні загальний пробіг складе 12247 кілометрів (7610 миль). Старт з Пекіна відбувся 28 травня. Фініш відбудеться 29 червня в Парижі. 19 червня учасники ралі перетнуть кордон України на митному переході "Гоптівка" між Білгородом і Харковом у супроводі волонтерів-байкерів та розташуються на нічліг в Харкові. Вранці 20 червня відбудеться урочистий старт на площі Свободи в сторону Києва. Київ відведений на днювання. 20 і 21 червня машини будуть ремонтуватися, а екіпажі - відпочивати і милуватися красотою столиці України. Для учасників пробігу готується екскурсійна і культурна програма.

Урочистий старт з Києва у бік Львова відбудеться 22 червня. Цього ж дня учасники ралі проїдуть, зокрема, і територією Золочівського району.

Приблизно в обідню пору, 22 червня, мешканці сіл Грабово, Сасів, Єлиховичі матимуть унікальну можливість спостерігати за рухом автомобілів дорогою Броди – Золочів. У післяобідній час уже Золочів вітатиме ескорт ретроавтомобілів, котрі проїдуть вулицями Бродівська, Степана Бандери та Львівська. До вечора команди прибудуть на ночівлю в наше старовинне місто Львів. А вже вранці 23 червня відбудуть у бік українсько-словацького кордону.

Міжнародне ралі на ретро-автомобілях "Пекін-Париж 2013" організовано британською компанією з Endurance Rally Association, яка спеціалізується на аналогічних проектах по всьому світу. Почесний обов'язок приймати учасників пробігу в Україні випав Автомобільній Федерації України (ФАУ). На місцях зустріч забезпечують: Союз автоклубів (Харків), Автомобільний клуб Харкова, автоклуб "Каретний двір" (Київ) автоклуб "Нова-Моторс" (Київ), авто-фан-клуб "ЗАЗ-КОЗАК" (Львів).

 

Від влади

 

18 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником. На нараді розглядалися та обговорювалися питання: про затвердження Програми правової освіти населення Львівської області на 2013-2014 роки; про зміни в пенсійному законодавстві з 1 липня 2013 року; про проведення заходів з нагоди Дня Державної служби.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

17 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання організаційного комітету щодо забезпечення проведення Міжнародного автомобільного ралі на ретро-автомобілях "Пекін-Париж" на території району 22 червня.

У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, заступник голови районної ради Андрій Леськів, Золочівський міський голова Ігор Гриньків, представники та керівники Золочівського райавтодору, міліції, медицини, цивільного захисту, місцевих ЗМІ.

Розглянуто питання щодо забезпечення проходження, організаційного супроводу і промоції змагання на території району. За підсумками засідання дано конкретні доручення керівникам відповідних служб. Детальніше з інформацією щодо маршрутів руху, історії, учасників та програми цих міжнародних змагань можна ознайомитись на офіційних сайтах: Міжнародне автомобільне ралі на ретро-автомобілях «Пекін-Париж» (22-23 червня 2013 року) – сайт організаторів www.endurorally.com/pages/5th-peking-to-paris-rally-2013.

Новини ралі «Пекін-Париж» під час проїзду територією України будуть висвітлюватися он-лайн на веб-сторінці FAU в Інтернеті за адресою: www.fau.ua.

Контактний тел. (067) 9001111 – голова Комітету Історичних автомобілів ФАУ Євгеній КРАВС.

Схеми руху «Пекін-Париж» (натисніть для завантаження).

Міжнародний фестиваль класичних (старожитніх) автомобілів «Леополіс Гран Прі» (20-23 червня 2013 року) – сайт організаторів http://www.leopolis-grand-prix.com/ua.

 

17 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: про наповнення бюджетів; про хід оздоровчої кампанії 2013; про виконання статті 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності"; про обмеження проїзду великовагового автотранспорту дорогами загального користування при високих температурах повітря; про створення Комісії з визначення порядку використання та розподілу коштів на придбання житла для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; про утворення узгоджувальної комісії щодо розгляду проблемних питань у сфері підприємництва; про план заходів з відзначення у 2013 році Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні; щодо реалізації національного проекту "Олімпійська надія – 2022" у Львівській області.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 25 червня 2013 року.

 

17 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджетів усіх рівнів; охорона громадського порядку та безпека дорожнього руху під час проходження на території району всесвітньо відомих перегонів "Пекін-Париж" 22 червня, проведення легкоатлетичної естафети з нагоди Міжнародного олімпійського дня 24 червня; внесення змін у законодавство України щодо перебування неповнолітніх у закладах сфери розваги та громадського харчування.

Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень.

 

Культурне життя

 

У неділю, 16 червня 2013 року, відділ культури і туризму райдержадміністрації розпочав огляд творчості аматорських колективів "Свою Україну любіть", присвячений 200-літтю з дня народження Тараса Шевченка. У Народному домі с. Струтин в цей день відбувся творчий звіт художніх колективів Народних домів Колтівської, Руда-Колтівської, Сасівської, Єлиховицької та Струтинської сільських рад. Відкрив районний огляд заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник.

У своєму виступі він вдало обґрунтував доцільність проведення таких заходів, необхідність відродження, розвитку та збереження культурних цінностей, побажав доброго старту, плідної праці та результативного завершення цього мистецького проекту.

А далі було величаве свято – свято української пісні, поезії, танцю, гумору… Глядачі вщерть заповненого залу мали можливість побачити довершені твори хорового, драматичного, хореографічного, естрадного, художнього читання, гумористичного жанрів. Головний спеціаліст відділу культури і туризму Олег Леськів тепло подякував аматорам сцени, завідувачам Народних домів, присутнім головам місцевих рад за сумлінну підготовку до проведення огляду.

 

Спортивні новини

 

16 червня 2013 року відбувся фінальний матч розіграшу Кубка Золочівського району з футболу сезону 2013 року. У футбольному поєдинку на стадіоні "Сокіл" у м. Золочеві зустрілися команди "Промінь" (с. Гончарівка) та "Рубін" (с. Зозулі). Матч закінчився з рахунком 6-0 на користь команди "Промінь" села Гончарівка. Команди нагороджували голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, голова федерації футболу Золочівщини Іван Боршовський, голова ФСТ "Колос" Сергій Сантар.

 

Від влади

 

На виконання завдань і доручень Президента України з модернізації медичної галузі щодо забезпечення громадян України якісними медичними послугами.

До Всесвітнього Дня донора. В Золочівському районі проводиться велика робота по розвитку безкоштовного донорства. Проводяться необхідні заходи по пропаганді безкоштовного донорства, як вияву високої громадянської позиції. Адже донорська кров завжди потрібна в екстремальних ситуаціях при порушенні здоров’я людини.

Не один раз гуманна акція донора рятувала життя людини, дарувала матір новонародженій дитині, давала надію на життя в безвихідній ситуації.

В Золочівському районі є 24 почесні донори України. Маємо надію, що держава належно оцінить самопожертву, безмежну любов до свого ближнього.

Завдяки плідній співпраці медпрацівників відділення переливання крові Золочівської центральної районної лікарні (завідувач Черних Віра Адамівна) з громадськістю району, керівниками підприємств і установ, Золочівська ЦРЛ забезпечена всіма препаратами крові для надання невідкладної медичної допомоги.

Золочівська ЦРЛ вдячна людям, які беззастережно віддають кров для врятування життя свого ближнього.

 

14 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів виїзний прийом громадян у с. Опаки Руда-Колтівської сільської ради за участю керівників управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду України у Золочівському районі, відділу Держземагенства у Золочівському районі, районного центру зайнятості, редакції районної газети "Народне слово", депутата районної ради, головного лікаря ЦРЛ Володимира Бойка. Громадяни, які прийшли на прийом піднімали питання про: порядок нарахування та перерахунок пенсій; порядок призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг; надання державної соціальної допомоги; присвоєння Почесного звання "Мати-героїня"; порядок реєстрації у районному центрі зайнятості; залучення безробітних громадян, які перебувають на обліку у районному центрі зайнятості до громадських робіт; ремонт доріг у населених пунктах сільської ради; відновлення вуличного освітлення у населених пунктах; відновлення вечірнього рейсу Золочів – Опаки у вихідні дні; порядок виготовлення та видачі свідоцтва про право власності на земельні ділянки; вилучення пасовищ під Національний парк "Північне Поділля".

По питаннях, з якими зверталися жителі дано роз’яснення та доручення керівникам відповідних служб району.

 

14 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий зустрівся із виконавчим директором ТзОВ "МГ "Надбужжя" Ігорем Ковальським. Під час зустрічі обговорено питання перспектив розвитку господарства на території району, впровадження нових технологій у вирощуванні зернових.

 

14 червня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів засідання спостережної комісії, на якому розглянуто питання надання згоди на умовно-дострокове звільнення від подальшого відбування покарання.

За підсумками засідання прийнято відповідне рішення.

 

14 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником.

На нараді розглядалися та обговорювалися питання: проведення огляду аматорських колективів "Свою Україну любіть" в рамках підготовки до відзначення 200-річчя від Дня народження Тараса Шевченка; щодо організації виїздів дітей на оздоровлення та відпочинок; про затвердження плану заходів на 2013-2016 роки щодо реалізації Стратегії реформування системи надання соціальних послуг у Львівській області.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

13 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь в обласній нараді з проведення Міжнародного автомобільного ралі на ретро-автомобілях "Пекін-Париж" територією Львівської області 22-23 червня 2013 року.

 

13 червня 2013 року за дорученням голови Золочівської райдержадміністрації Ярослава Окрепкого заступник голови Ігор Нижник провів нараду із питань використання земель лісогосподарського призначення, які увійшли до складу Національно-природного парку "Північне Поділля".

 

13 червня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник взяв участь в обласній селекторній нараді з питань якісної та своєчасної підготовки до опалювального сезону 2013/14 року та усунення виявлених недоліків, зокрема у підготовці житлового фонду та соціальної сфери, об'єктів життєзабезпечення (котелень, теплових мереж, теплових пунктів, систем теплоспоживання споживачів, об'єктів водопровідно-каналізаційного господарства, тощо) підписання актів і паспортів готовності.

 

ДЕНЬ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

 

13 червня 2013 року в актовому залі Золочівської центральної районної лікарні відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня медичного працівника. В урочистостях взяли участь голова районної державної адміністрації Ярослав Окрепкий, голова районної ради Володимир Недзельський.

Голова районної державної адміністрації подякував працівникам медичної галузі району за невтомну працю, побажав щастя, доброго здоров'я, благополуччя і затишку в родинах, професійних успіхів і людської шани, а кращих медичних працівників відзначив грамотами.

Урочиста частина закінчилася святковим концертом. .

 

Від влади

 

12 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником. На нараді розглядалися та обговорювалися питання: проведення 22 – 23 червня 2013 року міжнародного ралі "Пекін-Париж" ретро-автомобілями на Львівщині; проведення інвентаризації земель; встановлення спортивних майданчиків; відкриття дошкільної установи с. Сновичі.

 

12 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий та голова районної ради Володимир Недзельський представили нового редактора районної газети "Народне слово" Володимира Дідулу.

 

11 червня 2013 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький провів гарячу телефонну лінію. За номером телефону 4-23-42 звернулося 2 громадян з земельних питань. По піднятих питаннях дано роз'яснення.

 

11 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником. На нараді розглядалися та обговорювалися питання: про передплату "Офіційного вісника України"; про участь в обласній нараді – семінарі з питань розроблення генеральних планів і схем планування територій районів відповідно до Програми на 2013 рік та з розгляду питань реалізації державної політики у сфері підприємництва, державної регуляторної політики, державної політики у сфері ліцензування, дозвільної системи, нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності.

 

11 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у засіданні сесії районної ради.

 

10 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: про наповнення бюджетів; про хід оздоровчої кампанії 2013; про підвищення кваліфікації державних службовців у 2013 році; про охорону пам'яток культурної спадщини; про довідник "Адміністративно-територіальний поділ Львівської області"; щодо потреби у коштах на створення центрів надання адміністративних послуг.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 17 червня 2013 року.

 

10 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяли участь у засіданні президії районної ради.

 

Спорт

 

9 червня 2013 року у м. Буськ відбулись зональні змагання VII Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців, які проводились на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 22 квітня 2013 року № 192/0/5-13 та згідно положення про проведення VII Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців.

У змаганнях взяла участь команда державних службовців Золочівського району у складі 21 державного службовця.

Види: міні-футбол, волейбол, шахи, шашки, настільний теніс.

Міні-футбол. Команда Золочівського району здобула перемогу з рахунком 6:0. Слід відзначити особливо активних учасників команди: Ярослав Окрепкий, воротар Михайло Бучковський, Роман Севера, Роман Кушнір.

Волейбол. Команда Золочівського району здобула перемогу з рахунком 3:0. Учасники: Іван Божаківський, Іван Закала, Віктор Зарічний, Мар'яна Купин, Леся Гуляк.

Настільний теніс. У настільному тенісі перемога також була за представниками Золочівської команди. Серед мужчин перемогу здобув Роман Денис, серед жінок – Оксана Венгер.

Шашки. Серед жінок перемогу здобула представниця Золочівської команди Оксана Мудрак. Серед чоловіків представник Золочівської команди Андрій Гневко здобув друге місце.

Шахи. У грі в шахи представники Золочівської команди (Роман Барчук та Ганна Чекайло) здобули друге місце.

 

"ОБДАРОВАНІСТЬ- 2013"

 

Обдаровані діти – майбутній цвіт нації, інтелектуальна еліта, гордість і честь України, її світовий авторитет, а тому перед кожним педагогічним колективом стоїть завдання спрямоване на забезпечення формування інтелектуального потенціалу нації шляхом створення оптимальних умов для всебічно обдарованої молоді.

У нашому районі вже стало традицією до Міжнародного дня захисту дітей відзначати найталановитіших, кращих з кращих, тих, хто захищає честь району на обласних, Всеукраїнських, Міжнародних олімпіадах, конкурсах, змаганнях.

9 червня 2013 року на площі Незалежності відбувся фестиваль “Обдарованість-2013”. Усі школи, позашкільні навчальні заклади представляли вироби із бісеру, вишивки, малюнки та гаварецьку кераміку. Привітати учасників свята прийшли голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, начальник управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Божаківський.

У своєму вітальному слові Ярослав Окрепкий звернувся до юних талантів із словами: "Дорогі діти, перемога у Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах та змаганнях для більшості з вас стане стартовим майданчиком для творчого, інтелектуального та духовного зросту. Здобувши цю велику перемогу, ви серйозно заявили суспільству про своє прагнення навчатися, займатися наукою чи спортом, примножувати інтелектуальний потенціал свій і своєї держави. Бажаю вам міцного здоров’я, успіхів і нових великих творчих злетів! Пам’ятайте - Золочівщина пишається вами!"

Районна влада, матері, батьки, бабусі і дідусі, а також уся громадськість міста поцінували 18 найталановитіших дітей району. А саме:

1.Кмиць Ірину - ученицю 9 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

2.Кутянського Віталія - учня 9 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

3.Кулішко Соломію - ученицю 10 класу Золочівського економічного ліцею;

4.Маленчака Валентина - учня 9 класу Сасівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

5.Бабія Андрія - учня 11 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

6.Ксьондзик Ірину - ученицю 11 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

7.Гулик Христину - ученицю 11 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

8.Городиловського Олександра - учня 11 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4;

9.Рогальську Надію - ученицю 10 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

10.Грицай Сніжану – Марію - ученицю Скварявської ЗОШ І-ІІІ ст.;

11.Леськів Марію - ученицю 10 класу Шпиколоської ЗОШ І-ІІІ ст.;

12.Михайлишин Ларису - ученицю Великовільшаницької ЗОШ І-ІІІ ст.;

13.Ліщука Назарія - учня 8 класу Золочівського економічного ліцею;

14.Войчишин Лілію - ученицю 8 класу Скнилівської ЗОШ І-ІІ ст.;

15.Мартиняк Ірину - ученицю 7 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4;

16.Булку Мирославу – вихованку центру дитячої та юнацької творчості;

17.Галая Андрія – вихованця дитячо-юнацької спортивної школи;

18.Береся Ігоря – вихованця станції юних техніків.

Обдаровані діти були нагороджені сертифікатами, цінними подарунками. Юні таланти дарували пісні, танці, хореографічні композиції.

З добрим настроєм та з позитивною енергією глядачі залишили свято.

 

Проект "Вільний удар"

 

8 червня 2013 року відбулося закриття дводенного табору „Вільний удар: покоління, вільне від СНІДу” у рамках спільного проекту Корпусу Миру та міжнародної організації "Grassroot Soccer”, яка працює в галузі профілактики і запобігання ВІЛ. . Із словами подяки до учасників,гостей та організаторів проекту звернулися: голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, заступник голови з гуманітарних питань Роман Сухецький, начальник управління з питань освіти, молоді та спорту Іван Божаківський. Президент футбольного клубу “Сокіл” Йосип Барабаш привітав усіх присутніх, подарував футбольні м’ячі школі та волонтеру Брендану Кахілю.

Ініціатором участі у проекті була директор школи Олена Павлишин. Координаторами - волонтер Корпусу Миру Брендан Кахіль, учителі англійської мови Наталія Бліщ та Марія Ящук.

Табір працював упродовж двох днів. У програмі було: сім тренінгів, безкоштовне та анонімне тестування на ВІЛ/СНІД, футбольний турнір.

Голова райдержадміністрації та його заступник нагородили медалями команду-переможця у турнірі. Святковим концертом завершилося закриття. Представник міжнародної організації “Grassroot Soccer” Надія Артем’єва вручила сертифікати усім учасникам тренінгів, які засвідчують участь у даному проекті та надають дозвіл проводити подібні тренінги серед ровесників. Учасниками табору були 60 школярів загальноосвітніх закладів Золочівщини.

 

Від влади

 

7 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів робочу зустріч із начальником управління охорони культурної спадщини і культурних цінностей ОДА Валерієм Потюком щодо ліквідації аварійного стану надбрамної вежі музею-заповідника "Золочівський замок". Впродовж дня проведено комплекс робіт щодо усунення аварійного стану надбрамної вежі, яка створює загрозу для туристів-відвідувачів.

 

7 червня 2013 рокуу голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів виїзну комісію у складі заступника голови Золочівської райдержадміністрації Романа Сухецького, керівництва управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Золочівської міжрайонного управління ГУ Держсанепідемслужби у Львівській області, Золочівського РВ ГУ Держтехногенбезпеки у Львівській області по перевірці ДПЗВ "Сокіл" с. Сасів щодо роботи у літній період. За результатами перевірки прийнято рішення щодо підписання акту готовності ДПЗВ "Сокіл" 13 червня, з повторним виїздом комісії.

 

7 червня 2013 року у Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 відбулося відкриття дводенного табору "Вільний удар: покоління вільне від СНІДу" у рамках спільного проекту Корпусу Миру США та школи. Учасників заходу вітав заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький, побажавши всім учасникам отримати багато корисної інформації. У рамках проекту відбудуться: тренінги для учнівської молоді міста Золочева щодо профілактики ВІЛ/СНІДу; футбольний турнір; анонімне та безкоштовне тестування на ВІЛ-СНІД для всіх бажаючих жителів міста; безкоштовна лотерея; концерт талантів Золочівщини.

 

7 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у презентації книги архієпископа Ігоря Ісіченка "Зустрічі на життєвій дорозі", яка відбулася у Золочівському замку.

Популярний курс катехизису викладає основи християнської віри в формі розповіді про духовну подорож тривалістю в ціле життя. Дорога духовного вдосконалення відкривається перед читачем як захоплююча пригода, в якій невидимо супроводити мандрівника буде Сам Ісус Христос – «дорога, і правда, і життя». Розповідається, як Святе Передання і Святе Письмо описують маршрут земної мандрівки до Неба, а Церква несе в собі універсальний досвід подолання випробувань та знаряддя до пошуку життєвої перспективи. Викладаються засадничі поняття богослов’я, церковної етики, уставу богослужінь, культури молитви. Книга написана сучасною мовою й розрахована на молодих, ініціативних людей, що шукають свого покликання. У презентації взяли участь духовенство, представники влади, освітяни, громадськість.

У вітальному слові Ярослав Окрепкий підкреслив, що презентація є свідченням екуменізму, який є принципово важливим досягненням для громад нашого району.

 

ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ МАРКІЯНА ШАШКЕВИЧА

 

7 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у вшануванні пам'яті Маркіяна Шашкевича на площі Вічевій біля пам'ятника поету, громадському діячу, священику, просвітителю з нагоди 170-ї річниці від дня смерті. Проведено панахиду за участю священнослужителів району. На завершення поминального заходу покладено вінки та квіти до пам'ятника Будителю Галичини. У заходах взяли участь вчителі, учні, громадськість міста. У своїй промові голова райдержадміністрації зазначив: "Сьогодні ми вшановуємо пам’ять нашого великого земляка. Своєю любов’ю Маркіян Шашкевич показав нам, як ми повинні любити один одного. Ми зробимо усе для того, щоб навчатись на його прикладі, як має діяти той, хто не байдужий до України".

 

Від влади

 

6 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий спільно із заступником Романом Сухецьким здійснив робочу поїздку у с. Червоне.

Голова райдержадміністрації ознайомився із роботою пришкільного табору Червоненської ЗОШ І-ІІІ ст. Саме, сьогодні тут проводилися: майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки та орегамі (вчителі: Харів О.В. та Вов'янка Л. Я.); година спілкування "Права дитини" (фахівці із соціальної роботи Павлюк Я.В., Великанич Н.В. та соціальний педагог школи Повзанюк О.Р.); спортивні змагання "Веселі старти" (вчителі: кл. керівники Голова С.О. та Михалейко С.М., вчитель фізкультури Волошик В.В.); заняття музичного гуртка "Козачата", в рамках підготовки до відзначення Дня Конституції (вчитель музики Мурин Л.Є.); рольова гра "Мозаїка дитячих мрій " (вчитель української мови та літератури Хахула О.Т.).

Проводячи підсумки зустрічі з педагогічним колективом Ярослав Окрепкий наголосив на важливості підтримки та виявленні творчих дітей, оскільки 2013 рік Указом Президента України проголошено роком дитячої творчості та подякував вчителям за добре організовану та проведену роботу з метою забезпечення оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей у літній період.

Також відбулася зустріч Ярослава Окрепкого із Червоненським сільським головою Володимиром Іванюком, під час якої обговорено перспективи відкриття дитячої дошкільної установи.

На завершення робочої поїздки голова райдержадміністрації відвідав та ознайомився із роботою сімейної лікарської амбулаторії с. Червоне.

 

6 червня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів засідання комісії з питань ТЕБ та НС. На засіданні розглядалися питання:

1. Про стан доріг та придорожніх смуг.

2. Про ліквідацію наслідків аварійної ситуації, пов'язаної з виходом із ладу каналізаційних мереж та утворення провалля на проїжджих частинах вулиць.

За підсумками засідання прийнято відповідні рішення.

 

6 червня 2013 року робоча група райдержадміністрації провела перевірку роботи виконкому Руда-Колтівської сільської ради щодо виконання ним делегованих повноважень органів виконавчої влади. За підсумками роботи буде складено акт.

 

6 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин.

На нараді розглядалися та обговорювалися питання: про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою; про затвердження плану-графіка навчання державних службовців у 2013 році за програмою короткотермінового семінару "Залучення громадськості до процесу формування та реалізації державної і регіональної політики"; про надання інформації для каталогу "Сільський туризм на Львівщині"; щодо організації супроводу дітей в МДЦ "Артек" та ДП "УДЦ "Молода гвардія"; про затвердження Цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз у Львівській області на 2013-2016 роки; про відзначення працівників апарату РДА, керівників відповідних установ та організацій, які сприяли у підготовці семінару-наради з питань функціонування Державного реєстру виборців.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

6 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський, заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький зустрілися з працівниками редакції районної газети "Народне слово" та привітали їх з професійним святом - Днем журналіста.

У вітальному слові Ярослав Окрепкий зазначив: "Від вашого слова формується думка народу та імідж нашого краю і району, зокрема.

І, звичайно, у своїй праці, акцентуйте увагу на тих проблемах, що найбільш хвилюють наших громадян та максимально висвітлюйте актуальну інформацію про життя суспільства, конкретні кроки влади з виконання завдань та соціальних ініціатив Президента України". Колективу районного часопису вручено Подяку голови Золочівської районної державної адміністрації і голови Золочівської районної ради за багаторічну сумлінну творчу працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та оргтехніку для покращення матеріально-технічної бази редакції.

На завершення голова райдержадміністрації побажав присутнім міцного здоров’я, задоволення від такої потрібної і відповідальної роботи, поповнення читацької аудиторії, нових цікавих тем та ідей, свіжих думок, втілення всіх журналістських задумів, творчої наснаги, щастя, миру, благополуччя в родинах.

 

6 червня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів засідання постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської етики та дотримання законності.

 

170 років від дня смерті Маркіяна Шашкевича

 

Уже стало доброю традицією у працівників відділу обслуговування Золочівської центральної районної бібліотеки проводити літературно-тематичні вечори для воїнів в/ч 3080 у нашому місті.

5 червня 2013 року працівники ЦРБ Інна Джегур та Оксана Кармазин разом з бібліотекарем військового госпіталю Марією Холіною провели літературну годину "Маркіян Шашкевич і Золочівщина" Минуть роки, творитимуть культуру інші покоління, з'являться нові таланти, - між ними і геніальні, але ніколи нащадки не забудуть тих, хто перший на сторожі рідної культури поставив рідне слово - українське. На Україні таким будителем свідомості був Маркіян Шашкевич.

 

НА ЗОЛОЧІВЩИНІ РЕАЛІЗУЮТЬСЯ ЗАВДАННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

 

В рамках реалізації стратегічних завдань Президента України з розвитку незалежної вітчизняної енергетики 5 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання районної робочої групи з координації та вирішення проблемних питань з підготовки об’єктів життєзабезпечення до роботи в осінньо-зимовий період та входження в опалювальний сезон 2013/14 років. На засіданні розглянуто унікальний робочий проект модернізації котельні по вул. Шашкевича,28 в м. Золочеві із установкою котлів на альтернативному виді палива, яка передбачає вироблення понад 5,0 тис. Гкал. теплової енергії та проблемні питання з підготовки об’єктів життєзабезпечення до опалювального сезону 2013/14 років.

По закінченні засідання голова райдержадміністрації ознайомився з ходом проведення робіт з реконструкції даної котельні. За підсумками засідання прийнято відповідні рішення та дано конкретні доручення керівникам відповідних служб. >

 

5 червня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяв участь у засіданні архітектурно-містобудівної ради. Розглянули генеральні плани сіл Струтин, Золочівка, Зарваниця, Кобилеччина Струтинської сільської ради та детальний план території для розширення підприємства ТзОВ ""Карпатські мінеральні води".

Рекомендовано розробникам внести окремі корективи в містобудівну документацію та подати на затвердження сесією сільської ради.

 

5 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у засіданні постійної депутатської комісії з питань бюджету та фінансів.

 

5 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися та обговорювалися питання: щодо участі у VІ-ому відкритому фестивалі народної творчості "Пісні Опілля" у м. Рогатині Івано-Франківської області; щодо прийому заяв на видачу будівельного паспорта забудови земельної ділянки через центри надання адміністративних послуг та/або через Єдиний державний портал адміністративних послуг; про результати комплексної перевірки роботи Золочівської РДА; про затвердження Порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

4 червня 2013 року заступник керівника апарату райдержадміністрації Галина Семчишин провела гарчу телефонну лінію. Зателефонувало двоє мешканців району. Одне звернення стосувалося земельного питання, інше щодо проведення обрізки гілок дерев РЕМом.

По піднятих питання дано роз'яснення

 

4 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання колегії райдержадміністрації. На порядку денному розглядалися питання:

1. Про підготовку до проведення оздоровчої кампанії учнівської молоді влітку 2013 року.

2. Про результати проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля у Золочівському районі.

3. Про внесення змін до районного бюджету Золочівського району на 2013 рік.

За підсумками засідання прийнято відповідні рішення та дано конкретні доручення керівникам відповідних служб.

 

Вихованці ЦДЮТ м.Золочів - переможці Всеукраїнського конкурсу малюнку

 

Другий рік поспіль Національний банк України протягом березня – травня 2013 року проводив Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків. З метою підвищення рівня знань дітей про Національний банк України, його функції та завдання, а також виявлення творчих здібностей дітей, управління Національного банку України у Львівській області спільно із Департаментом освіти та науки облдержадміністрації, провели перший етап ІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка “Національний банк майбутнього”. Для участі у конкурсі до Львівського управління банку надійшло понад 200 творчих робіт юних художників віком від 9 до 15 років майже з усіх куточків нашої області.

Конкурсні роботи оцінювало компетентне журі, зокрема, Голова спілки художників Львівщини Олег Микита, член спілки художників України Олег Білоус, головний спеціаліст Департаменту з питань освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації Людмила Сівокозова, головний методист Департаменту з питань культури і туризму ЛОДА Мілена Медвідь, а також представники управління НБУ у Львівській області на чолі з куратором конкурсу, начальником відділу економічної роботи та грошово-кредитних відносин управління НБУ Володимиром Васютою. За рішенням журі визначено трьох переможців конкурсу. Однією з переможців є наша золочів’янка, Сукмановська Марія, вихованка ЦДЮТ м. Золочів, гурток образотворчого мистецтва “Палітра”, керівник Галина Гевко. Її робота “Філософія діяльності НБУ у писанковому дереві” надіслана у НБУ м. Київ для участі у фінальному етапі конкурсу. Ця творча робота буде надрукована у книзі-фотоальбомі з малюнками переможців II Всеукраїнського конкурсу “Національний банк майбутнього”, а також буде експонуватись у пересувній виставці в обласних центрах України.

Нещодавно відбулося нагородження переможців та дипломантів конкурсу. Начальник управління НБУ Іван Гаврилець привітав з перемогою, успіхами та досягненнями юних художників, їх педагогів-наставників. “Любити Україну – це означає любити й її національну валюту. Адже без сильної гривні немає і не буде сильної та незалежної країни. І якщо ми хочемо, щоб наші діти виросли патріотами – то повинні навчити їх з дитинства поважа5 червня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяв участь у засіданні архітектурно-містобудівної ради. Розглянули генеральні плани сіл Струтин, Золочівка, Зарваниця, Кобилеччина Струтинської сільської ради та детальний план території для розширення підприємства ТзОВ ""Карпатські мінеральні води". Рекомендовано розробникам внести окремі корективи в містобудівну документацію та подати на затвердження сесією сільської ради. ю валюту” – наголосив начальник управління. Також він подякував Департаменту освіти і науки ЛОДА за співпрацю та нагородив переможців та номінантів кон5 червня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяв участь у засіданні архітектурно-містобудівної ради. Розглянули генеральні плани сіл Струтин, Золочівка, Зарваниця, Кобилеччина Струтинської сільської ради та детальний план території для розширення підприємства ТзОВ ""Карпатські мінеральні води". Рекомендовано розробникам внести окремі корективи в містобудівну документацію та подати на затвердження сесією сільської ради. ня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяв участь у засіданні архітектурно-містобудівної ради. Розглянули генеральні плани сіл Струтин, Золочівка, Зарваниця, Кобилеччина Струтинської сільської ради та детальний план території для розширення підприємства ТзОВ ""Карпатські мінеральні води". Рекомендовано розробникам внести окремі корективи в містобудівну документацію та подати на затвердження сесією сільської ради. ня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяв участь у засіданні архітектурно-містобудівної ради. Розглянули генеральні плани сіл Струтин, Золочівка, Зарваниця, Кобилеччина Струтинської сільської ради та детальний план території для розширення підприємства ТзОВ ""Карпатські мінеральні води". Рекомендовано розробникам внести окремі корективи в містобудівну документацію та подати на затвердження сесією сільської ради.

Переможниця Сукмановська Марія та її наставниця Гевко Галина, нагороджені дипломами та цінним призом (набір колекційних срібних монет). Десятеро учнів ЦДЮТ, гурток “Палітра”, відзначені дипломами I-го та II-го ступенів, а саме: Диплом I-го ступеня: Лущак Олена, Ільчук Наталя, Гевко Оксана.

Диплом II-го ступеня: Винник Соломія, Кузик Андріана, Ковалишин Вікторія, Кузик Оксана, Сердюкова Юлія, Синюшкович Соломія.

На завершення, головний методист Департаменту з питань культури та туризму ЛОДА Мілена Медвідь подякувала дітям за їхні чудові малюнки, та наголосила, що лише розумні та по-дорослому мудрі діти можуть усвідомити важливість діяльності НБУ.

 

Від влади

 

4 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися та обговорювалися питання: про звіт голови РДА щодо виконання Золочівською райдержадміністрацією основних галузевих повноважень у сфері соціально-економічного розвитку; щодо проведення конкурсу кулінарної майстерності; про проведення щоквартального уточнення документів територіальної оборони.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

4 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання оргкомітету щодо відзначення 170-ої річниці з дня смерті Маркіяна Шашкевича.

 

3 червня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із керівниками галузевих профспілок щодо максимального охоплення дітей району послугами відпочинку та оздоровлення влітку 2013 року.

 

3 червня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: про порядок отримання ваучерів для навчання безробітних громадян; про заборгованість сплати єдиного соціального внеску; про стан підготовки відомчих котелень закладів освіти, культури, охорони здоров'я до роботи в осінньо-зимовий період 2013/14 років; про виконання Указу Президента України № 307 "Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території"; про направлення на навчання в медичні коледжі дітей з сільської місцевості; про функціонування пришкільних таборів; про проведення районного фестивалю "Обдарованість-2013".

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 10 червня 2013 року.

 

ДО 100-річчя З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

 

2 червня 2013 року в районному Народному домі ім. І.Білозіра відбулася вистава, яку підготував Народний театр під керівництвом Івана Вархоли, "Чим заплатити Йому за страждання і смерть". Вистава побудована на основі трьох драматичних творів Лесі Українки: "На полі крові", "Одержима", "Йоганна жінка Хусова". Вистава приурочена 100-річчю з дня народження Великої поетеси. Оскільки ці твори носять духовний характер, було вирішено поставити її саме в часі святкування Воскресіння Христового. За погодженням дирекції Народного дому та відділу культури і туризму, виставу зробили благочинною, а зібрані кошти будуть переведені у фонд будівництва будинку сімейного типу для дітей-сиріт. Зібрано 572 гривні.

В ході вистави звучали прекрасні духовні пісні у виконанні Ірини Варянко, Ірини Весни та Тетяни Козловської.

 

Від влади

 

1 червня 2013 року відбулося урочисте відкриття табірної зміни у пришкільному таборі відпочинку та оздоровлення дітей у Ясеновецькому НВК. Присутніх вітав заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький, який наголосив про важливість виконання Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей", а також привітав усіх із Міжнародним днем захисту дітей.

Після урочистої лінійки відбувся святковий концерт. Соціальний працівник ЦСССДМ М. Проць провела лекцію-тренінг на тематику захисту прав дітей.

 

Від влади

 

1 червня 2013 року, уже традиційно урочистою ходою від Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 до площі Незалежності пройшли випускники загальноосвітніх шкіл міста та Золочівського економічного ліцею. Перед випускниками з вітальним словом виступили голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, заступник голови Золочівської районної ради Андрій Леськів, начальник управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Божаківський. Зі словами привітань до ровесників звернулася Марія Городиловська, учениця Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. Маркіяна Шашкевича.

За доброю традицією, тих хто своїм сумлінням і старанням досягнув у навчанні найбільших висот нагороджено золотими і срібними медалями.

 

1 червня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися та обговорювалися питання: про Програму розвитку сільських територій Львівської області на період до 2015 року; про підготовку до проведення засідання колегії райдержадміністрації; про вшанування пам'яті М. Шашкевича.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

Архів новин:

 
 

Земельні ділянки | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochiv_rda@ukr.net