Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

Золочівська райдержадміністрація
Харківської області

Інвестиційний портал Львівщини

Проект розвитку Львівщини

Законодавство України

База знань Wolfram|Alpha

Золочівська МДФІ повідомляє

Золочівське відділення Буської ОДПІ  повідомляє

Інформація управління ПФУ в Золочівському районі

Районне управління юстиції повідомляє

Відділ статистики інформує

Районний центр зайнятості інформує

Золочівський районний Народний дім ім. І.Білозіра

Золочівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг

Територіальна державна інспекція з питань праці у Львівській області

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>
__________________

"100 кращих товарів України"

Виставки, ярмарки, конкурси - 2015

Календар виставок (ярмарків), які проводитимуться в Республіці Білорусь у 2015 році _________________

Гранти Президента України для обдарованої молоді
_________________

До уваги виборців!

 

Довідково:


Погода у Золочеві


Новини в Україні
та світі

 Утилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп
 

скорость интернета

Новини

Від влади

 

30 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з заступниками голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, Романом Сухецьким та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались питання: перевірка готовності дорожніх та комунальних служб до роботи у зимовий період у випадку погіршення погодних умов; завершення робіт щодо вивезення пестицидів із території району; виконання контрольних документів у райдержадміністрації за листопад; відзначення Міжнародного дня інвалідів. По піднятих питаннях дано доручення заступникам голови та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

30 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів особистий прийом громадян. На прийом звернулося 5 жителів району та 5 колективів жителів сіл Сасів, Кругів, Червоне, Стінка, Тростянець. Основні проблеми з якими зверталися мешканці району стосувалися питань земельних, житлових, також, відкриття дитячих дошкільних установ у селах Сасів та Червоне, підвезення учнів до школи; газифікації вул. Кут с. Тростянець.

Головою райдержадміністрації дано роз'яснення та доручення керівникам відповідних служб району щодо вирішення порушених у зверненнях питань.

 

29 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з питань врегулювання руху пасажирського транспорту та автостанційного обслуговування у м. Золочеві. У нараді взяли участь Золочівський міський голова Ігор Гриньків, заступник Золочівського міського голови Богдан Рибаха, начальник відділу розвитку інфраструктури райдержадміністрації Олег Перейма, голова депутатської комісії районної ради з питань промисловості, транспорту та розвитку малого підприємництва Степан Налужний, член депутатської комісії Станіслав Федина, начальник РВ ГУ МВС України У Львівській області Богдан Лазорчик, директор ТзОВ "ЗолочівАвтоТранс" Богдан Наливайко, директор ПП "Олександра-Н", власник автостанції ІІІ класу по вул. Бродівській, 2а у м. Золочеві Олександра Фуртак, директор ТзОВ "Насорох" Юрій Гуляк, директор ПП "Вест-Авто" Петро Боровець, керівники ПП "АТП-Завада" Роман та Тарас Завада, представники районних ЗМІ.

У зв'язку із стислими термінами по проведенню змін у схемах паспортів маршрутів та затвердження їх відповідно обласним ДАІ та Золочівською міською радою, прийнято рішення організувати повторну зустріч 12 грудня 2012 року для обговорення стану реалізації питання врегулювання руху пасажирського транспорту та автостанційного обслуговування у м. Золочеві

 

29 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з заступниками голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, Романом Сухецьким та заступником керівника апарату Галиною Семчишин. На нараді розглядались питання: підсумки наради в ОДА по оздоровленні; можливість співпраці з Сторожинецьким районом, Чернівецької області; нагородження матерів-героїнь; оздоровлення дітей на період Новорічних канікул. По піднятих питаннях дано доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

28 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду щодо ремонту фасаду будинку районного Народного дому м. Золочева, в рамках підготовки до встановлення меморіальної дошки І. Білозіра, з метою популяризації і відродження народних традицій, української пісні та увіковічення пам'яті видатного українського композитора, автора естрадних пісень, камерно-інструментальних композицій, творів для оркестру, музики для театральних вистав, народного артиста України, лідера вокально-інструментального ансамблю "Ватра" Ігоря Білозіра, котрий розпочинав свою трудову діяльність на теренах Золочівщини у 1975 році.

У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Микола Решітник, керівник підрядної організації.

 

Відповідно до Програми "Безпечне збирання, перевезення, зберігання та утилізацію непридатних до використання пестицидів у Львівській області", дію якої продовжено до 31 грудня 2012 року, 28 листопада 2012 року із території Новосілківської сільської ради вивезено 21 тонну пестицидів у присутності начальника Держуправління ОНПС у Львівській області Мирослава Хом'яка, голови Золочівської райдержадміністрації Ярослава Окрепкого та представників ЗМІ: 12 каналу; ЗІКу, 24 каналу.

Вивезенням непридатних пестицидів за межі району займається ліцензована фірма S.I. Group Consort Ltd та ТзОВ "Сі Буд сістем".

 

28 листопада 2012 року відбулася зустріч голови Золочівської райдержадміністрації Ярослава Окрепкого із розробниками спільного проекту Програми "Розвиток молочного скотарства на основі кооперації особистих господарств населення на період до 2020 року" райдержадміністрації, районної ради та Інституту сільського господарства Карпатського регіону.

Прийнято рішення: подати даний проект на затвердження черговим засіданням сесії районної ради та 5 грудня 2012 року здійснити робочу поїздку у Сторожинецький район Чернівецької області, з метою ознайомленням побудови та роботи кооперативного молокопереробного підприємства "Молочний Край".

 

28 листопада 2012 року заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, директор ДПЗВ "Сокіл" с. Сасів Андрій Бучинський взяли участь нараді з питань підготовки закладів оздоровлення та відпочинку до роботи у 2013 році, яка відбулася під головуванням заступника голови Львівської облдержадміністрації Олега Рудницького.

 

28 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з заступниками голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, Романом Сухецьким та заступником керівника апарату Галиною Семчишин. На нараді розглядались питання: розподіл субвенції з державного бюджету на проведення розрахунків в тарифах; виділення коштів на утримання внутрішньогосподарських меліоративних систем та захисту сільськогосподарських угідь і сільських населених пунктів від шкідливої дії вод у 2013 році; проведення міжрайонних спеціалізованих виставково-ярмаркових заходів і конференцій, які проходитимуть у 2013 році в регіоні Середнього Заходу США; реалізації програми облаштування дитячих ігрових майданчиків; затвердження Плану заходів щодо виконання Державної цільової програми "Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів на період до 2020 року"; план підготовки заходів по святкуванні 200-річчя від Дня народження Тараса Шевченка у 2014 році.

По піднятих питаннях дано доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

Відповідно до "Плану основних завдань цивільного захисту Львівської області на 2012 рік", затвердженого розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації – начальника цивільного захисту (цивільної оборони) області від 27.12 2011 року № 1377/0/5-11 в період з 28 листопада по 5 грудня 2012 року проводиться планова перевірка реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Золочівської ланки Львівської обласної територіальної підсистеми Єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.

28 листопада 2012 року у сесійному залі районної ради відбулося представлення членів комісії керівному складу цивільного захисту (ЦО) Золочівського району та оголошення мети перевірки. Голова райдержадміністрації Ярослав Окрепкий виступив з доповіддю про характеристику району. Комісію з проведення планової перевірки очолив начальник управління державного нагляду з питань техногенної безпеки ГУ Держтехногенбезпеки у Львівській області, полковник служби цивільного захисту Олег Горохівський.

 

27 листопада 2012 року заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник провів гарячу телефонну лінію. За номером тел. 4-21-03 звернулося 5 громадян району з питань: відлову бродячих собак; роботу НД с. Підгайчики; водозабезпечення житлового будинку у с. Плугів; встановлення дорожнього знаку "пішохідний перехід", а також земельне питання. По питаннях з якими зверталися жителі району дано роз'яснення та доручення керівникам відповідних служб району.

 

27 листопада 2012 року заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький провів засідання комісії соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. На засіданні розглядалися питання:

- підведення підсумків роботи за 2012 рік;

- пенсійне забезпечення постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи;

- лікування, забезпечення безкоштовними ліками та санаторно-курортними путівками осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС;

- виділення коштів з місцевого бюджету для надання одноразової матеріальної допомоги, придбання санаторно-курортних путівок та житла для громадян, які постраждали від Чорнобильської катастрофи на 2013рік.

 

27 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з заступниками голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, Романом Сухецьким та заступником керівника апарату Галиною Семчишин. На нараді розглядались питання: проведення обласної наради з директорами та власниками закладів оздоровлення та відпочинку; облаштування у 2013 році сучасних спортивних майданчиків; створення структурних підрозділів з питань надзвичайних ситуацій.

По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

27 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з питання підвищення процентної ставки виплати орендної плати за оренду земельних часток паїв МГ "Надбужжя" по Колтівській сільській раді у наступному році. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Іван Закала, в.о. начальника управління Держкомзему у Золочівському районі Ігор Погребняк, керівник МГ "Надбужжя" Ігор Ковальський, секретар Колтівської сільської ради Галина Михайліцька.

За підсумками наради рекомендовано керівнику МГ "Надбужжя" переглянути нарахування орендної плати із підвищенням до 5 % від вартості орендованої землі.

 

27 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів зустріч із військовим комісаром Львівського обласного військового комісаріату, полковником Володимиром Щурем, військовим комісаром Золочівсько-Перемишлянського об'єднаного районного військового комісаріату Олександром Тіщенком за участю заступника голови райдержадміністрації Романа Сухецького.

Під час зустрічі обговорено питання призову та мобілізаційної роботи.

 

26 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий ознайомився із ходом завершення будівельних робіт у школі с. Вороняки.

 

26 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: розрахунки за енергоносії державними, комунальними підприємствами, організаціями та установами; проведення моніторингу щодо економного використання енергоресурсів; наповнення бюджету усіх рівнів; проплата за оренду земельних паїв; проведення у 2013 році в МДУ "Артек" Міжнародного конкурсу-фестивалю "Щасливі долоні"; проведення ХІІІ тематичної зміни в ДП "УДЦ "Молода гвардія"; паспортизація спортивних споруд в Єдиному електронному всеукраїнському реєстрі; проведення заходів до Міжнародного дня інвалідів.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 3 грудня 2012 року.

 

26 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджету усіх рівнів; охорона громадського порядку та безпека дорожнього руху; результати проведення перевірок Золочівською міжрайонною державною фінансовою інспекцією. Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень.

 

24 листопада 2012 року у м. Золочеві та в населених пунктах району проведено ряд заходів по вшануванні жертв Голодомору, що розпочалися ранковими заупокійними Богослужіннями в храмах міста та району. На площі Незалежності біля пам'ятника В. Чорноволу в місті Золочеві відбулося віче-пам'яті і панахида, за участю священнослужителів району різних конфесій. Золочівський молодіжний театр "Край" підготував літературну композицію "Свічка пам’яті".

У заходах взяли участь голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський, заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький, керівник апарату Золочівської райдержадміністрації Іван Божаківський, голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський, міський голова міста Золочева Ігор Гриньків.

Проведено поминальний передзвін у храмах. В акції "Засвіти свічу" взяли участь близько 2000 осіб: військовослужбовці; представники правоохоронних органів та медицини; учнівська молодь, члени політичних партій та громадських організацій, громадськість міста. На фасадах будинків установ та організацій, приватних підприємств приспущено державні прапори з чорними стрічками. На підвіконнях помешкань громадян горіли свічки пам'яті за жертвами Голодомору. >

 

24 листопада 2012 року заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький взяв участь у заходах з нагоди ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, які відбулися у приміщенні Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. Маркіяна Шашкевича.

 

23 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання колегії райдержадміністрації. На порядку денному розглядалися питання:

1. Стан погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску.

2. Про Комплексну районну Програму соціального захисту ветеранів війни та воїнів-інтернаціоналістів на 2013 – 2016 роки.

3. Стан кадрової роботи в управлінні агропромислового розвитку Золочівської районної державної адміністрації.

4. Працевлаштування соціально незахищених громадян на заброньовані робочі місця.

За підсумками засідання прийнято відповідні рішення та дано доручення керівникам відповідних служб району.

 

23 листопада 2012 року перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський взяв участь у семінарі з питань сталого енергетичного розвитку міст та районів Львівщини з використанням ресурсів міжнародної ініціативи «Угода мерів», яка підтримується в Україні Європейською Комісією (зокрема, проектом «Угода мерів – Схід»), Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Львівською обласною адміністрацією.

Детальніша інформація про проект «Угода Мерів» розміщена на спеціальному веб-сайті Європейської Комісії www.uhodameriv.eu/index_uk.html.

 

23 листопада 2012 року заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Малиновська взяли участь у ІV засіданні Координаційної ради облдержадміністрації з питань дітей, яке провів заступник голови Львівської облдержадміністрації Олег Рудницький.

 

23 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Ігорем Нижником та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались питання: стан виконання Концепції реалізації державної політики у сфері профілактики правопорушень; облаштування необхідними попереджувальними дорожніми знаками центральної частини м. Золочева; виконання дохідної частини бюджету; участь управлінь, відділів РДА у заходах з вшанування пам'яті жертв Голодомору.

По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

23 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з питання проведення аукціону щодо продажі права оренди на землі сільськогосподарського призначення державної власності. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник, в.о. начальника управління Держкомзему у Золочівському районі Ігор Погребняк, начальник юридичного відділу райдержадміністрації Роман Грицай.

 

22 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь в розширеному засіданні обласної Асоціації місцевих рад "Ради Львівщини" на тему: "Впровадження на території Львівської області Закону України "Про екстрену медичну допомогу".

За підсумками засідання прийнято рішення про винесення питання щодо створення центру екстреної медичної допомоги на засідання сесії обласної ради.

 

22 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь в обласній нараді під головуванням керівництва ОДА щодо реорганізації структурних підрозділів РДА.

 

22 листопада 2012 рокуку голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, Романом Сухецьким та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались питання: проведення заходів з питання забезпечення прав та соціального захисту інвалідів; активізація роботи з наповнення бюджету доходами в частині податку на прибуток комунальних підприємств, плати за оренду комунального майна; завершення осінньо-польових робіт; проведення ремонту автомобільних доріг комунальної власності та загального користування.

По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

22 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з питання заготівлі та переробки молока від населення приватним підприємцем Юрієм Косторніченком по Почапівській сільській раді. У нараді взяли заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Іван Закала, Почапівський сільський голова Володимир Купреєв.

 

22 листопада 2012 рокуку голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів зустріч із співвласниками ВАТ "Золочівський радіозавод" щодо врегулювання майнових відносин.

 

21 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації з питання підготовки до проведення колегії.

 

21 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, Романом Сухецьким та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались питання: здійснення порівняльного аналізу цін на продукти, встановлення причин наявних фактів перевищення цін на ринках району; реалізація обласної цільової програми "Спортивний майданчик"; стан проведення Єдиного Всеукраїнського реєстру спортивних споруд і паспортизація спортивних споруд у сільській місцевості; впровадження системи електронного документообігу у 2013 році; створення навчально-виховного комплексів у сільській місцевості.

По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

21 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступником голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, головним спеціалістом відділу освіти райдержадміністрації Ярославом Псюком щодо можливості створення навчально-виховного комплексу на основі Сасівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

20 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий спільно із головою Золочівської районної ради Володимиром Недзельським зустрілися із представником компанії "ЕСКОукренком" Євгеном Собчинським з питань санації, утеплення багатоквартирних житлових будинків та встановлення систем опалення на альтернативних видах палива.

 

20 листопада 2012 року голова райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів гарячу телефонну лінію. Зателефонували 4 жителів району з питань: відновлення проводового радіомовлення; встановлення газового лічильника; земельне питання. По піднятих питаннях дано роз'яснення та доручення керівникам відповідних служб району.

 

20 листопада 2012 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів засідання оргкомітету щодо проведення заходів до Дня пам'яті жертв голодомору. За підсумками засідання вирішено провести поминальні заходи на площі Незалежності у м. Золочеві: панахиду, літературно-музичну композицію, запалення свічок. Членам оргкомітету дані доручення та рекомендації.

 

20 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, Романом Сухецьким та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались питання: створення на території природно-заповідного фонду загальнодержавного значення туристичної та рекреаційної інфраструктури (облаштування місць відпочинку, проведення капітального ремонту та реконструкції під'їзних доріг); виділення коштів у місцевих бюджетах на 2013 рік для проведення повторної нормативної грошової оцінки земель; визначення об'єктів для запровадження мікропроектів щодо енергозбереження; підготовка матеріалів на засідання колегії РДА.

По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

20 листопада 2012 року за участю голови Золочівської райдержадміністрації Ярослава Окрепкого відбулася нарада-семінар із міськими, селищним, сільськими головами з питань:

- створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів;

- організація роботи фахівців із соціальної роботи Золочівського районного ЦСССДМ на території місцевих рад.

 

20 листопада 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду із представниками відділу освіти РДА, відділу культури та туризму РДА, центральної районної лікарні щодо підготовки пропозицій по визначенні об'єктів, які братимуть участь у конкурсі мікропроектів по енергозбереженні у 2013 році. За результатами наради дано доручення керівникам установ до 26 листопада 2012 року подати в управління економіки РДА перелік об'єктів для оформлення заявок на обласний конкурс мікропроектів.

 

Спорт

 

Вихідними днями у Золочівському професійному ліцеї відбулися спортивні заходи, присвячені Року спорту та здорового способу життя, 201-ій річниці від Дня народження Маркіяна Шашкевича.

17 листопада 2012 року відбувся міжобласний турнір з міні-футболу серед учнів ДЮСШ 1997-1998 років народження. У турнірі взяли участь команди міст: Рогатина (Івано-Франківська обл.), Коропця (Тернопільська обл.), Волочиська (Хмельницька обл.), Золочева - дві команди. Учасників змагання вітали голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації Микола Сагатий. Переможцем стала команда Золочівської ДЮСШ, ІІ місце посіла команда м. Рогатина, ІІІ місце – м. Коропця.

 

18 листопада 2012 року відбулася особиста першість району з настільного тенісу. Змагалися 57 учасників різних вікових категорій. Учасників змагання привітали перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський, заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації Микола Сагатий. Переможців та призерів нагороджено дипломами, кубками та медалями.

 

Від влади

 

19 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівником апарату, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: розрахунки за енергоносії державними, комунальними підприємствами, організаціями та установами; завершення осінньо-польових робіт у сільськогосподарських підприємствах району; проведення наради-семінару щодо створення сільськогосподарських кооперативів у районі; можливість відкриття дитячої дошкільної установи на території Сасівської сільської ради; робота медичних установ в осінньо-зимовий період; залучення безробітних громадян до громадських робіт; проплата за оренду земельних паїв; проведення заходів щодо економного використання енергоресурсів; проведення заходів до Дня пам'яті жертв голодомору та Міжнародного дня інвалідів.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови, керівнику апарату райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 26 листопада 2012 року.

 

19 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджету усіх рівнів; охорона громадського порядку; покращення роботи ДАІ на території району; впровадження нового Кримінально-процесуального кодексу України. Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень.

16 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Ігорем Нижником та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались питання: хід опалювального сезону; затвердження міською радою схеми руху пасажирського транспорту на території м. Золочева; моніторинговий візит представника Міністерства соціальної політики України в дитячий будинок сімейного типу м. Золочів та прийомну сім'ю с. Струтин з метою проведення перевірки ефективності здійснення соціального супроводження.

По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

16 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник взяли участь в урочистому засіданні з нагоди Дня працівників сільського господарства, яке відбулося у "Палаці Залізничників" м. Львів.

 

15 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Ігорем Нижником та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались питання: наповнення бюджетів усіх рівнів; проведення заходів технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони; оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій за рахунок бюджетних коштів у дитячих центрах "Артек" та "Молода гвардія".

По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

15 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяли участь у роботі сесії районної ради. На засіданні розглядалися питання:

1. Про роботу відділу освіти райдержадміністрації.

2. Інформація про виконання районного бюджету Золочівського району за 9 місяців 2012 року.

3. Про внесення доповнення до рішення ХІ (позачергової) сесії районної ради VІ демократичного скликання від 30.12.2011р. №140 "Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Золочівського району на 2012 рік".

4. Інформація щодо використання коштів додаткової дотації на покращення надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення.

5. Про внесення змін до районного бюджету Золочівського району на 2012 рік.

6. Про надання дозволу на розроблення детального плану території господарського двору, що знаходиться в урочищі "Осмій" с. Хмелева (за межами населеного пункту).

7. Про передачу приміщення школи в селі Коропець у власність Коропецької сільської ради.

8. Про звільнення від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) у структурних підрозділах Золочівського районного територіального центру.

9. Про затвердження розпоряджень голови Золочівської районної державної адміністрації.

10. Про затвердження угод про передачу видатків на виконання повноважень між місцевими бюджетами.

11. Про прийняття звернення депутатів Золочівської районної ради Львівської області до міністра культури України щодо присвоєння Львівській національній галереї мистецтв імені Бориса Возницького.

12. Про передачу кадрових, матеріально-технічних і транспортних ресурсів швидкої медичної допомоги з комунальної власності територіальних громад району у спільну власність територіальних громад Львівської області.

13. Звіт про роботу голови Золочівської районної ради.

14. Про затвердження плану пленарних засідань Золочівської районної ради на 2013 рік.

15.Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Золочівського району на 2013 рік.

16. Про районний бюджет Золочівського району на 2013 рік.

17. Інформація районної державної адміністрації про виконання делегованих повноважень в частині пасажирських перевезень.

18. Різне.

 

14 листопада 2012 року у сесійному залі районної ради відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства. Ярослав Окрепкий привітав присутніх із святом та вручив грамоти керівникам сільськогосподарських підприємств за особисті досягнення в галузі розвитку сільського господарства, ветеранам праці - за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва, головам місцевих рад району - за розвиток сільських територій, сприяння у виробництві сільськогосподарської продукції та з нагоди професійного свята.

Відбувся святковий концерт за участю аматорських колективів районного Народного дому ім. І. Білозіра.

 

14 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Ігорем Нижником та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались питання: розроблення порядку організації та проведення офіційних заходів за участю керівництва райдержадміністрації; облаштування спортивних майданчиків у населених пунктах району; аналіз роботи закладів культури; підсумки проведення виїзного прийому громадян у Колтівській сільській раді.

По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

13 листопада 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяв участь у засіданні президії районної ради.

 

13 листопада 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів заслуховування голів Золочівської міської, Коропецької, Підгородненської, Почапівської, Новосілківської, Перегноївської, Словітської, Шпиколоської сільських рад з питань роботи із зверненнями громадян у 2012 році.

Перший заступник голови РДА наголосив головам місцевих рад про дотримання першочергових заходів, щодо забезпечення Конституційного права на звернення громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, про підвищення ефективності роботи органів місцевого самоврядування зі зверненнями громадян, об'єктивному, вчасному і всебічному розгляду звернень.

На заслуховуванні піднімалися питання про: вирізку дерев; відновлення вуличного освітлення; ремонт доріг; облаштування стадіону; безперебійне водопостачання у с. Підгороднє; вивіз сміття; присвоєння Почесного звання "Мати-героїня"; демонтаж та зберігання ПАКів; а також житлові та земельні питання.

За підсумками засідання дано доручення головам місцевих рад спрямовувати організаційну роботу на створення умов для реалізації Конституційного права громадян на письмові звернення та особистий прийом, реєстрацію звернень здійснювати відповідно до Інструкції, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року № 348, надавати своєчасні відповіді громадянам про результати розгляду їхніх звернень, не допускати порушення термінів розгляду громадян. Не рідше ніж двічі на рік розглядати стан роботи із зверненнями громадян на засіданнях виконкомів чи сесіях сільських рад.

 

13 листопада 2012 року заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник провів виїзний прийом громадян у Колтівській сільській раді за участю керівників та представників управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду України у Золочівському районі, управління Держкомзему у Золочівському районі, Золочівської центральної районної лікарні, філії "Золочівський райавтодор", редакції районної газети "Народне слово".

Громадяни, які прийшли на прийом піднімали питання про: присвоєння Почесного звання "Мати-героїня"; реформування в галузі охорони здоров'я; ремонт доріг; ремонт Народних домів сіл Верхобуж, Колтів; ціну за молоко; оплату за оренду земельних паїв; виплату дотацій за молодняк ВРХ.

По питаннях, з якими зверталися жителі дано роз’яснення та доручення керівникам відповідних служб району.

 

13 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у заслуховуванні голів райдержадміністрацій в облдержадміністрації з питань:

1. Виконання показників соціально-економічного розвитку за січень-жовтень 2012 року, а також їх очікуване виконання до кінця 2012 року.

2. Реформування медичної галузі, зокрема створення пунктів Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

3. Створення сільськогосподарських кооперативів в галузях рослинництва і тваринництва.

 

12 листопада 2012 року під головуванням заступника голови Львівської облдержадміністрації Олега Рудницького відбулася виїзна нарада щодо завершення будівництва школи у с. Вороняки, у якій взяв участь голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий.

 

12 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівником апарату, керівниками відділів, управлінь районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: розрахунки за енергоносії державними, комунальними підприємствами, організаціями та установами; організація роботи щодо очищення придорожніх смуг від сухостою та аварійних дерев; здійснення контролю за якістю харчування учнів навчальних закладів району; стан пожежних гідрантів та водоймищ у м. Золочеві; стан збору цукрових буряків та кукурудзи у сільськогосподарських підприємствах району; відзначення Дня працівників сільського господарства.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови, керівнику апарату райдержадміністрації, керівникам відділів, управлінь районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 19 листопада 2012 року.

 

12 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень. На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджету усіх рівнів; створення та діяльність реєстраційної служби; встановлення відеоспостереження; охорона громадського порядку та початок місячника безпеки руху.

 

9 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. На засіданні розглядалися питання: встановлення графіку зустрічей з дітьми одного з батьків, який проживає окремо; надання згоди на дарування часток нерухомого майна, право користування яким мають діти; визначення місця проживання дітей; надання згоди на повернення дитини в сім'ю; створення прийомної сім'ї; затвердження звітів про стан виховання, утримання і розвиток дітей в прийомній сім'ї, дитячому будинку сімейного типу у 2012 році; розгляд та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах.

По піднятих питаннях прийнято відповідні рішення.

 

9 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Ігорем Нижником та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались питання: розроблення містобудівної документації та виділення коштів з місцевого бюджету на її фінансування у 2013 році; реалізація Програми підтримки індивідуального будівництва на селі "Власний дім"; виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами.

По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

9 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів виїзний прийом громадян у Полянській сільській раді за участю керівників та представників управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду України у Золочівському районі, управління Держкомзему у Золочівському районі, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, відділу освіти райдержадміністрації, відділу культури та туризму райдержадміністрації, філії "Золочівський райавтодор", редакції районної газети "Народне слово". Громадяни, які прийшли на прийом піднімали питання про: надання пільг; порядок призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг; виплату надбавки до пенсії "Дітям війни"; порядок нарахування та перерахунок пенсій; надання державної соціальної допомоги; реформування в галузі охорони здоров'я; відкриття дитячої дошкільної установи; ремонт Народних домів сіл Поляни, Чижів, Красносільнці; заміну аварійних опор ліній електропередач; відновлення вуличного освітлення; належне водозабезпечення частини села Поляни; ремонт доріг Перемишляни-Чемеринці-Плугів, Золочів-Поморяни; руйнування дороги великотоннажними автомобілями; ремонт дзвіниці 1697 року у с. Махнівці; очищення ставку у с. Поляни; оплату за оренду земельних паїв; виплату дотацій за молодняк ВРХ.

По питаннях, з якими зверталися жителі дано роз’яснення та доручення керівникам відповідних служб району.

 

9 листопада 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів засідання депутатської комісії з питань регламенту, депутатської етики та дотримання законності.

 

9 листопада 2012 року, у День української писемності та мови, на виконання Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2012-2013 роки, затвердженої рішенням Львівської обласної ради від 16.03.2012 року №405, голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, заступники голови, керівник апарату, державні службовці Золочівського району написали диктант "За право бути собою". У написанні диктанту взяли участь державні службовці апарату районної державної адміністрації, управління Пенсійного фонду, управління праці та соціального захисту населення, фінансового управління, управління агропромислового розвитку, відділу освіти і культури, районного центру зайнятості, Золочівської міжрайонної Держфінінспекції, відділення державного казначейства, районного управління юстиції, управління Держкомзему, Золочівської міжрайонної податкової інспекції - всього 207 осіб.

 

8 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з питань врегулювання земельних відносин, територій мисливських угідь та лісокористування на території Національно-природного парку "Північне Поділля". У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник, голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський, в.о. директора Національно-природного парку "Північне Поділля" Юрій Сиротюк, керівники лісогосподарських та мисливських угідь, голови окремих сільських рад району.

 

8 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Ігорем Нижником та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались питання: створення сільських кооперативів; контроль за використанням коштів, які надходять від відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва; залучення державних службовців до участі у заходах щодо відзначення Дня української писемності та мови; організація роботи щодо формування показників районного бюджету на 2013 рік.

По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

8 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий зустрівся із керівництвом ПП "Галкомсервіс" з питання діяльності підприємства на території району.

 

7 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з питання забезпечення житлом дітей-сиріт та визначення земельної ділянки під будівництво дитячого будинку сімейного типу. У нараді взяли участь начальник відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури райдержадміністрації Роман Барчук, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Малиновська, директор ЦСССДМ Наталія Маркевич.

 

7 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий ознайомився із ходом роботи теплопостачальних підприємств щодо забезпечення температурного режиму школах, установах та організаціях м. Золочева.

 

7 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Ігорем Нижником та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались питання: забезпечення житлом дітей-сиріт та визначення земельної ділянки під будівництво дитячого будинку сімейного типу; організація та проведення виїзного прийому громадян головою РДА у Полянській сільській раді; виконання основних показників з реалізації Стратегії розвитку Золочівщини за 10 місяців 2012 року; вуличне освітлення сіл району; відзначення Дня української писемності та мови.

По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

6 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з питань врегулювання руху пасажирського транспорту та автостанційного обслуговування у м. Золочеві. У нараді взяли участь перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський, начальник відділу організації перевезень управління Укртрансінспекції у Львівській області Володимир Гавуляк, головний спеціаліст відділу організації перевезень управління Укртрансінспекції у Львівській області Євген Бойко, заступник голови Золочівської районної ради Андрій Леськів, заступник Золочівського міського голови Богдан Рибаха, начальник відділу розвитку інфраструктури райдержадміністрації Олег Перейма, начальник відділу захисту прав громадян як споживачів Золочівської районної ради Ярослав Мудрий, голова депутатської комісії районної ради з питань промисловості, транспорту та розвитку малого підприємництва Степан Налужний, член депутатської комісії Станіслав Федина, начальник РВ ГУ МВС України У Львівській області Богдан Лазорчик, начальник відділу оподаткування фізичних осіб Золочівської міжрайонної податкової інспекції Олег Сембай, директор ТзОВ "ЗолочівАвтоТранс" Богдан Наливайко, директор ПП "Олександра-Н", власник автостанції ІІІ класу по вул. Бродівській, 2а у м. Золочеві Олександра Фуртак, директор ПАТ "АТП-14611" Ігор Кравчук, директор ТзОВ "Насорох" Юрій Гуляк.

За результатами обговорення прийнято рішення:

1. Золочівській міській раді в 20-ти денний термін розробити схеми руху пасажирського транспорту в м. Золочеві та розглянути на сесії міської ради. Після прийняття радою відповідного рішення, надати його в управління інфраструктури Львівською ОДА для внесення змін в схеми руху маршрутів автобусів.

2. Директору ПП "Олександра-Н" надіслати рекомендованими листами договори на станційне обслуговування автобусних маршрутів, що здійснюють пасажирські перевезення через м. Золочів для укладення їх в 20-ти денний термін, відповідно до існуючого законодавства.

 

6 листопада 2012 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник провів гарячу телефонну лінію. За номером телефону 4-23-83 звернулося двоє мешканців району з питань: виплати орендної плати за земельні паї ТзОВ "Райз-Захід"; видачі зареєстрованих договорів оренди на земельні ділянки орендодавцям. Дано усне роз'яснення з приводу піднятих питань.

 

6 листопада 2012 року голова райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання колегії райдержадміністрації, на якому розглянуто питання:

- внесення змін до районного бюджету Золочівського району на 2012 рік;

- передача кадрових, матеріально-технічних, транспортних і фінансових ресурсів системи екстреної (швидкої) медичної допомоги з комунальної власності Золочівської районної ради до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Львівської області.

По піднятих питаннях прийнято відповідні рішення та дано доручення керівникам відповідних служб.

 

 

201-ша річниця з дня народження Маркіяна Шашкевича

 

Багатьма історичними постатями відома Золочівщина. Та, помітно вирізняється з-поміж них постать Маркіяна Шашкевича – поета, громадського діяча, священика, просвітителя. 6 листопада 2012 року виповнюється 201 рік з його Дня народження. З метою вшанування світлої пам’яті Маркіяна Шашкевича, 6 листопада 2012 року, на площі Вічевій відбулися молебень та покладання квітів та вінків до пам'ятника великому просвітителеві. У заходах взяли участь голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський, духовенство, представники виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, громадськість.

Цього ж дня, у актовому залі Золочівської ЗОШ № 2, якій присвоєно ім'я Маркіяна Шашкевича відбулися “Шашкевичівські читання”. Активну участь у заході взяли учні та педагоги не тільки цієї школи, але й гості. Читали вірші та співали пісні приурочені 201-ій річниці від Дня народження народного поета, прозаїка, публіциста і перекладача, автора першої книжки українською мовою “Русалка Дністровая”.

 

Від влади

 

6 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Ігорем Нижником та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались питання: передача кадрових, матеріально-технічних, транспортних і фінансових ресурсів системи екстреної (швидкої) медичної допомоги з комунальної власності районної ради у спільну власність територіальних громад сіл, селищ та міст Львівської області; організація дитячого будинку сімейного типу у районі; проведення наради щодо здешевлення послуг через використання альтернативних джерел опалення; стан готовності виконавчих органів сільських, селищної та міських рад до реалізації Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану"; проведення інвентаризації виборчих скриньок; участь у підготовці проекту Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Львівської області до 2020 року.

По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

6 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду щодо створення служби екстреної медичної допомоги. У нараді взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Іван Божаківський, головний лікар ЦРЛ Володимир Бойко, головний бухгалтер ЦРЛ Мирослава Романишин, начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Мудра. Вирішили: винести на розгляд колегії РДА та сесії районної ради міст питання щодо передачі кадрових, матеріально-технічних, транспортних і фінансових ресурсів системи екстреної (швидкої) медичної допомоги з комунальної власності районної ради у спільну власність територіальних громад сіл, селищ та міст Львівської області.

 

5 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів виїзну нараду у ТзОВ "Княжі лани" щодо завершення збору кукурудзи на зерно. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник, керівник ТзОВ "Княжі лани" Андрій Починок. Станом на сьогодні, в господарстві зібрано кукурудзи на зерно з площі 1120 га (65,5%), загальна площа до збору - 1711 га.

 

5 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівником апарату, керівниками відділів, управлінь районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: підготовка матеріалів на сесію районної ради; погашення заборгованості із виплати заробітної плати в житлово-комунальному господарстві; розрахунки за енергоносії державними, комунальними підприємствами, організаціями та установами; створення належних умов для навчально-виховного процесу у загальноосвітніх закладах району; проведення семінару з питань створення архівних установ органів місцевого самоврядування; стан ринку праці Золочівського району упродовж січня-жовтня 2012 року; стан збору цукрових буряків та кукурудзи у сільськогосподарських підприємствах району; відзначення 201-ї річниці від Дня народження М. Шашкевича, Дня української писемності та Дня працівників сільського господарства.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови, керівнику апарату райдержадміністрації, керівникам відділів, управлінь районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 12 листопада 2012 року.

 

5 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень. На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджету усіх рівнів; результати ревізії фінансово-господарської діяльності Білокаміської сільської ради; охорона громадського порядку.

 

3 листопада 2012 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький взяв участь у церемонії складання присяги військовослужбовцями частини № 3007 м. Золочева. Лави військової частини поповнили 45 юнаків. На святкову церемонію приїхали батьки солдатів.

 

2 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались питання: відзначення Дня працівників соціальної сфери; проведення заходів з нагоди відзначення 94-ї річниці проголошення ЗУНР; реалізація проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою у Львівській області; активізація роботи із завершення робіт з інвентаризації та повторного проведення нормативної грошової оцінки земель.

По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

2 листопада 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з питань молодіжного житлового будівництва, будівництва доступного житла та пайової участі замовників у розвитку інфраструктури населеного пункту, відповідно до Соціальних ініціатив Президента України. У нараді взяли участь начальнику відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури райдержадміністрації Роман Барчук, провідний спеціаліст, землевпорядник Золочівської міської ради Петро Шумляк, заступник директора ТзОВ "Золочівбуд" Тарас Городиловський.

За результатами наради визначено перелік земельних ділянок під будівництво багатоквартирних будинків, які підпадають під програми розвитку молодіжного та доступного житла.

 

2 листопада 2012 року у сесійному залі РДА відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери. Щиро привітали присутніх з професійним святом голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський, які вручили кращим соціальним працівникам грамоти районної державної адміністрації і районної ради. Після нагородження соціальних працівників вітали дитяча капела "Вишиванка" та ансамбль "Джерельце" під керівництвом Ольги Гудими Золочівського РНД ім. І. Білозіра. Ведучою свята була заступник керівника апарату райдержадміністрації, начальник відділу організаційно-кадрової роботи Галина Семчишин.

 

2 листопада 2012 року біля пам'ятника Борцям за волю України у м. Золочеві відбувся молебень з нагоди відзначення 94-ї річниці проголошення ЗУНР. З вітальним словом виступив голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий.

 

У заходах взяли участь заступники голови РДА, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськість.

 

2 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяли участь у засіданні президії районної ради.

 

1 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з заступником голови Романом Сухецьким, начальником управління праці та соціального захисту населення Ігорем Уличним щодо відзначення та вшанування працівників соціальної сфери. За підсумками наради визначено перелік соціальних працівників для нагородження грамотами за сумлінне виконання службових обов'язків та з нагоди професійного свята.

 

1 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались питання: впорядкування структури РДА; погашення заборгованості підприємств; розробка довгострокової Програми з ремонту та утримання доріг комунальної власності та загального користування; підготовка автомобільних доріг комунальної власності та загального користування до експлуатації в осінньо-зимовий період; хід осінньо-польових робіт у районі.

По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

1 листопада 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівником апарату райдержадміністрації Іваном Божаківським, головним спеціалістом відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Надією Шимків щодо впорядкування структури райдержадміністрації, відповідно до Рекомендаційного переліку.

 

31 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із головним санітарним лікарем району, головним лікарем ЦРЛ, начальником відділу освіти РДА з питання проведення вакцино-профілактичних щеплень населення та працівників установ з метою попередження захворюваності на грип.

Вибори

Попередні результати парламентських виборів 28 жовтня 2012 року в одномандатному виборчому окрузі № 123:

  • Політична партія ВО "Батьківщина " – 39,41 (% "за"); 41069 (голосів "за");

  • політична партія ВО "Свобода" – 34,93; 36405;

  • політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" – 12,84; 13382;

  • Партія регіонів – 5,25; 5478.

Результати виборів серед мажоритарників такі:

  • Котеляк Лідія Леонідівна, політична партія ВО "Батьківщина" – 29,71(% "за"); 30893 (голосів "за");

  • Батенко Тарас Іванович, самовисування – 23,52; 24455;

  • Шкляр Василь Миколайович, політична партія Українська платформа "СОБОР" - 21,36; 22212;

  • Сірків Михайло Миколайович, самовисування – 12,46; 12964;

  • Федорів Лариса Йосипівна, політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" – 4,99; 5195.

Від влади

 

31 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались питання: проведення розрахунків необхідного природного газу для населення; внесення ДПЗВ "Сокіл" с. Сасів до державного реєстру; проведення перевірки делегованих повноважень Полянської сільської ради; стан наповнення бюджетів. По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

31 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з начальником управління Державної казначейської служби України у Золочівському районі Андрієм Буковським щодо стану проведення розрахунків розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів Золочівського району.

Вирішили забезпечити в повному обсязі проведення платежів за захищеними статтями видатків та першочергово за незахищеними статтями по галузях охорони здоров'я, освіти, соціального захисту населення та фінансування мікропроектів місцевого розвитку.

 

30 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з питання організації роботи в сільськогосподарських господарствах щодо збирання та вивозу цукрових буряків. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Іван Закала Станом на сьогодні по всіх категоріях господарств зібрано цукрових буряків з площі 2631 га (83,8%), вся площа до збирання 3141га. Накопано 102550 тонн, урожайність становить 390 ц/га. Найвища урожайність у ПП "Західний Буг" – 600 ц/га, ТзОВ ім. Шашкевича – 505 ц/га.

 

30 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівником апарату, керівниками відділів, управлінь районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: підсумки роботи виборчих дільниць; наповнення бюджету; вивіз пестицидів з території району; завершення польових робіт по збиранню цукрових буряків; зміни графіку включення вуличного освітлення, у зв'язку з переходом на зимовий час; стану централізованого гарячого водопостачання; затвердження плану заходів на 2013 рік щодо реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови, керівнику апарату райдержадміністрації, керівникам відділів, управлінь районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 5 листопада 2012 року.

 

30 жовтня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяв участь у нараді з питань реалізації програм житлового будівництва на території області та забезпечення відрахувань на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів.

 

28 жовтня 2012 року відбулися вибори народних депутатів до Верховної Ради України. На території району під час проведення виборів не зафіксовано грубих порушень, які б перешкоджали виборчому процесу.

 

26 жовтня 2012 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів засідання комісії по розгляду заяв та скарг громадян щодо надання населенню пільг, субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та пічного палива, державних соціальних допомог малозабезпеченим сім'ям. На засіданні розглянуто 75 заяв. Розглянуто позитивно 73 заяви.

 

26 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались питання: належного функціонування програмно-апаратних комплексів системи відеоспостереження; можливості здешевлення вартості доступного житла; подання інформації про порушення функціонування виборчих дільниць; про виконавську дисципліну.

По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

26 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий зустрівся із виконавчим директором ТзОВ "Надбужжя" Ігорем Ковальським за участю заступника голови райдержадміністрації Ігоря Нижника. Під час зустрічі обговорено питання подальшого розвитку галузей рослинництва та тваринництва.

 

26 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий зустрівся із виконавчим директором ТзОВ "Надбужжя" Ігорем Ковальським за участю заступника голови райдержадміністрації Ігоря Нижника.

Під час зустрічі обговорено питання подальшого розвитку галузей рослинництва та тваринництва.

 

25 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у нараді щодо організації виборчого процесу, яку провів голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк. Також, у нараді взяли участь керівництво силових структур, голови районних державних адміністрацій та міст обласного значення, керівництво районів міста Львова. Михайло Костюк подякував присутнім за проведену роботу та наголосив на безкомпромісності та безапеляційності проведення чесних і прозорих виборів. За словами голови ЛОДА, на цих виборах кількість незалежних спостерігачів буде удвічі більшою, ніж звичайно. «Для прикладу, на цих виборах ми матимемо іноземних спостерігачів із 30 держав світу», - додав керівник області. Михайло Костюк також акцентував на вільному доступі представників засобів масової інформації до отримання інформації в ході виборчого процесу.

Голова Львівської ОДА зазначив, що проведення виборів на належному організаційному рівні – легітимно і прозоро – є важливим чинником на шляху України до Європи.

 

25 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались питання: виконання заходів з підготовки до зимового утримання доріг комунальної власності та доріг загального користування; забезпечення стабільного проходження опалювального сезону 2012/13 років; готовність аварійно-рятувальних служб і ремонтно-будівельних бригад до ліквідації негативних наслідків надзвичайних ситуацій; стан готовності виборчих дільниць до виборів 28 жовтня 2012 року; наповнення бюджету; перспективи розвитку садівництва у Золочівському районі.

По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

25 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий за участю заступника голови райдержадміністрації Ігоря Нижника провів зустріч з потенційними інвесторами щодо оренди землі та розвитку молочного скотарства. Вирішили: провести офіційну зустріч із засновниками ТзОВ "Челендж" та визначитися із вибором земельної ділянки під будівництво молочно-товарного комплексу в с. Жуків.

 

24 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий ознайомився з ходом завершення будівельних робіт школи І-ІІІ ст. у с. Вороняки та зустрівся з керівництвом школи, вчительським та батьківським колективом щодо перспектив введення в експлуатацію новозбудованої школи. Ярослав Окрепкий повідомив, що за підсумками наради, яка відбулася в Львівській облдержадміністрації, під головуванням заступника голови ОДА, керівника апарату Івана Груника, прийнято рішення про відтермінування введення об'єкта в експлуатацію на один місяць.

 

24 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у засіданні оргкомітету щодо вшанування 201-ї річниці від Дня народження Маркіяна Шашкевича, відзначення Дня української писемності та 94-ї річниці проголошення ЗУНР.

На засіданні напрацьовано план заходів, які відбуватимуться у районі з нагоди відзначення свят.

 

24 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались питання: завершення будівництва та забезпечення матеріально-технічної бази школи с. Вороняки; контроль за забезпеченням належних умов роботи виборчих дільничних комісій на території району; підготовка та проведення заходів з вшанування 201-ї річниці від Дня народження Маркіяна Шашкевича, відзначення Дня української писемності та 94-ї річниці проголошення ЗУНР.

По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

24 жовтня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяв участь у засіданні архітектурно-містобудівної ради. На засіданні розглянуто детальні плани територій в селах Білий Камінь, Підгороднє та місті Золочеві на вул. Лесі Українки.

 

23 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання колегії райдержадміністрації. На порядку денному розглядалися питання:

1. Про стан фінансово-бюджетної дисципліни та результати роботи Золочівської міжрайонної держфінінспекції за 9-ть місяців 2012 року.

2. Про підсумки проведення оздоровчої кампанії 2012 року.

3. Про проект "Програми заходів для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців районного дитячого будинку "Рідний дім" до дня святого Миколая.

4. Про виконання бюджету за 9-ть місяців 2012 року.

5. Про роботу з контрольними документами у райдержадміністрації впродовж ІІІ кварталу 2012 року.

6. Про Програму поліпшення соціального захисту ветеранів війни на 2013-2015 роки.

За підсумками засідання прийнято відповідні рішення та дано доручення головам місцевих рад району, керівникам управлінь, відділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади.

 

23 жовтня 2012 року керівник апарату Золочівської райдержадміністрації Іван Божаківський провів телефонну гарячу лінію. За номером телефону 4-22-44 звернувся один громадянин щодо порядку голосування на дому 28 жовтня 2012 року.

 

23 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у нараді щодо завершення будівництва школи І-ІІІ ст. у с. Вороняки під головуванням заступника голови облдержадміністрації, керівника апарату Івана Груника. За підсумками наради прийнято рішення відтермінувати введення об'єкта в експлуатацію на один місяць.

 

23 жовтня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів засідання комісії з питань ТЕБ та НС. На засіданні розглядалися питання:

1. Стан підготовки господарств Золочівського району до функціонування в осінньо-зимовому періоді 2012-2013 років та готовність до ліквідації можливих надзвичайних ситуацій зимового періоду.

2. Робота служб цивільного захисту населення в період виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.

3. Стан протипожежного захисту в області та посилення протипожежного захисту в осінньо-зимовому періоді 2012-2013 років.

4. Затвердження плану дій Золочівської райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування під час несприятливих погодних умов осінньо-зимового періоду 2012-2013 років

5. Підсумки проведеної роботи з обстеження і видалення аварійних і сухостійних дерев, які знаходяться поблизу доріг державного та місцевого значення, вулиць та у паркових зонах міст, впливають на транспортні комунікації, інженерні мережі, будівлі, створюють загрозу безпечному проживанню та життєдіяльності населення.

6. Виділення коштів на придбання протигрипозної вакцини для проведення вакцинації, особам з груп епідризику (персонал медичних та дошкільних закладів, навчальних закладів, інтернатів, будинків дитини, робітників державної сфери послуг та транспорту, школярів, студентів, вихованців будинків дитини, шкіл-інтернатів, сиротинців). По піднятих питаннях прийнято відповідні рішення.

 

22 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, заступник голови райдержадміністрації з питань АПК Ігор Нижник побували в урочищі "Вижирі", що за с. Великою Вільшаницею, де тривають роботи по збору цукрового буряка та зустрілися із керівником ТзОВ "Райз-Захід" Орестом Зубаром.

Керівник с/г підприємства розповів: "Середня врожайність становить 420 центнерів з гектара. Зібрано цукрової сировини з площі 1430 гектарів. 60 тисяч тонн буряка вже вивезено на Дубенський цукровий завод, а ще 5 тис. т. знаходиться у кагатах. Ми дуже задоволені бурякозбиральною технікою, адже комбайни дозволяють збирати солодкі корінці з 30 гектарів за добу. Але збираємо ми не лише цукровий буряк, а також сою та молотимо кукурудзу на зерно. Вже зараз її зібрано з 800 гектарів (всього посіяно на площі 1200 га), а середня врожайність становить 90 ц/га (при вологості 22-25 %)".

 

22 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду щодо створення належних умов для голосування громадян з обмеженими можливостями. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ігор Уличний, головний лікар центральної районної лікарні Володимир Бойко.

 

22 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівником апарату, керівниками відділів, управлінь районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались наступні питання: початок опалювального сезону; закінчення підготовчих робіт для діяльності виборчих дільниць; збір кукурудзи та цукрових буряків; вивіз пестицидів з території району; підготовка та проведення колегії РДА; роботи служб цивільного захисту в осінньо-зимовий період 2012-13 років та на час проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови, керівнику апарату райдержадміністрації, керівникам відділів, управлінь районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 30 жовтня 2012 року.

 

22 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень. На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджету усіх рівнів; проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.

 

22 жовтня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів засідання комісії з погашення заборгованості минулих років з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з водопостачання і водовідведення. Вирішили затвердити розрахунки з різниці в тарифах за 2010-2011 роки та 9 місяців 2012 року МКП "Золочівводоканал" та МКП "Золочівтеплоенерго" і рекомендувати їх на узгодження територіальною комісією у Львівській області.

 

Спорт

 

21 жовтня 2012 року на стадіоні "Сокіл" у м. Золочеві відбувся товариський матч між командами ветеранів ФК "Сокіл" м. Золочева та ФК "Карпати" м. Львів. Рахунок зустрічі 2:3 на користь Львівських "Карпат". Голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий вітав ветеранів футболу. Також, у перегляді футбольного матчу взяв участь кандидат у народні депутати України від Партії регіонів Ігор Дубик, котрий вручив дитячій команді ДЮСШ та ветеранам Золочівського "Сокола" м'ячі, комплекти футбольних форм, газонокосарку та інший спортивний інвентар.

 

Від влади

 

21 жовтня 2012 року відбулося освячення дерев’яної церкви св. Онуфрія на Святій горі, що між селами Ушня та Білий Камінь. На горі зведено дві церкви та монастир Положення Ризи Пресвятої Богородиці УАПЦ. Одна з церков називається літньою, в ній богослужіння відправляються влітку, а сьогодні, відбулося освячення дерев’яної церкви для того, щоб і взимку відправляти Літургії для паломників. Також на Святій горі є чудесне джерельце, де можна набрати цілющої води. Поруч джерела є відбиток стопи Богородиці, яка залишилась тут після об’явлення. Так, як об’явлень Матері Божої було декілька, на кожному такому місці стоїть фігура Пресвятої Богородиці. У заходах взяв голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий.

 

21 жовтня 2012 року у с. Козаки відбулося освячення храму та Архієрейська Божественна Літургія, яку очолив преосвященний Владика Венедикт. У заходах взяв участь перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський.

 

21 жовтня 2012 року в с. Луг відбулося посвячення пам'ятного знаку полеглим воїнам УПА та з нагоди 70-річчя створення УПА. У заході взяли участь заступник керівника апарату Золочівської райдержадміністрації Галина Семчишин, голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський, депутат Львівської обласної ради Ярослав Качмарик.

 

19 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий здійснив об'їзд виборчих дільниць району та ознайомився з матеріально-технічним забезпеченням виборчих комісій.

 

19 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались питання: аналіз проведення тестування програмно-апаратних комплексів системи відеоспостереження на виборчих дільницях району; стан проведення ремонтно-будівельних робіт на дорогах комунальної власності; посів озимих культур та збір цукрових буряків; визначення відповідальних осіб за сприяння офіційним спостерігачам від іноземних та міжнародних організацій під час підготовки та проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року; завершення будівельних робіт у новозбудованій школі с. Вороняки.

По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

19 жовтня 2012 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення 10-річчя Єлиховицької ЗОШ І ст.

 

18 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. На засіданні розглядалися питання: про встановлення графіку зустрічей з дітьми одного з батьків, який проживає окремо; про надання згоди на дарування часток нерухомого майна, право користування яким мають діти; про позбавлення батьківських прав одного з батьків, що не забезпечує належного виховання дітей; про розгляд та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах.

По піднятих питаннях прийнято відповідні рішення.

 

18 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий зустрівся із Золочівськими деканами УГКЦ, УАПЦ Михайлом Сукмановським та Василем Саганом та священиками двох конфесій щодо встановлення громадою УГКЦ накриття над фігурою на Святій горі у с. Підлисся.

 

18 жовтня 2012 рокуку проведено нараду семінар щодо роз'яснення Закону України "Про державну службу" (нова редакція) та розроблення профілів професійної компетентності посад державної служби. Нараду-семінар проводили представники управління Головдержслужби України у Львівській області Христина Гаталяк та Мирослав Семиліт.

У нараді-семінарі взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Іван Божаківський та працівники відповідальні за кадрову роботу в структурних підрозділах РДА та територіальних органів виконавчої влади.

 

18 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Романом Сухецьким та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались питання: підготовка матеріалів на засідання колегії; проведення наради із представником управління державної служби головного управління державної служби України в Львівській області. По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

18 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з питання організації роботи щодо перевезень пасажирів з автостанції ІІІ класу по вул. Бродівській, 2а у м. Золочеві. У нараді взяли участь перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський, начальник відділу організації перевезень управління Укртрансінспекції у Львівській області Володимир Гавуляк, начальник відділу розвитку інфраструктури райдержадміністрації Олег Перейма, заступник Золочівського міського голови Богдан Рибаха, начальник відділу захисту прав громадян як споживачів Золочівської районної ради Ярослав Мудрий. Володимир Гавуляк повідомив, що впродовж дня буде проводитися перевірка фактів викладених в скаргах, заявах громадян, приватних підприємців, перевізників, керівництва автостанції, органів влади, щодо порушення пасажирських перевезень в районі.

Узагальнена інформація про роботу комісії буде надана керівництву райдержадміністрації, управлінню інфраструктури облдержадміністрації та іншим контролюючих органам.

 

Голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий видав розпорядження від 17 жовтня 2012 року № 547 "Про початок опалювального сезону 2012-2013 року".

Згідно розпорядження опалювальний сезон у районі розпочинається 17 жовтня 2012 року.

 

17 жовтня 2012 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів виїзний прийом громадян у селищі Поморяни, в приміщенні селищної ради за участю керівників та представників управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду України у Золочівському районі, управління Держкомзему у Золочівському районі, фінансового управління райдержадміністрації, юридичного відділу апарату райдержадміністрації, редакції районної газети "Народне слово". Громадяни, які прийшли на прийом піднімали питання про: ремонт доріг; встановлення дорожніх знаків "Назва населеного пункту"; оплату за оренду земельних паїв; надання пільг; порядок призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг; процедуру диференційованої ціни за газ; руйнування дороги на відрізку між смт. Поморяни та с. Кропивна великотоннажними автомобілями; врегулювання графіку руху пасажирських перевезень; реформування Поморянської міської лікарні; виплату надбавки до пенсії "Дітям війни"; порядок нарахування, та перерахунок пенсій; відкриття ІІ групи у дитячій дошкільній установі смт. Поморяни; ремонт Народних домів смт. Поморяни, с. Торгів.

По питаннях, з якими зверталися жителі дано роз’яснення та доручення керівникам відповідних служб району.

 

17 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий та заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький взяли участь у проведенні тестування системи відеоспостереження на виборчих дільницях у районному Народному домі м. Золочева та Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

 

17 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий відвідав тренування з боксу молодшої і середньої груп Золочівської дитячо-юнацької спортивної школи.

 

17 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались питання: проведення моніторингу стану матеріально-технічного забезпечення дільничних виборчих комісій; організація проведення тестування програмно-апаратних комплексів системи відеоспостереження; організація громадських робіт та контроль за їх якістю виконання; початок опалювального сезону у районі.

По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

17 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з питання відкриття опалювального сезону. У нараді взяли участь перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський, заступник Золочівського міського голови Олег Сидорович, директор МКП "Золочівтеплоенерго" Роман Горинчин, начальник служби обліку газу Золочівського УЕГГ Богдан Савчук.

За підсумками наради вирішили розпочати опалювальний сезон з 17 жовтня 2012 року.

 

16 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у нараді під головуванням заступника голови Львівської ОДА, керівника апарату І. Груника щодо матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць, охорони та збереження програмно-апаратних комплексів, яка відбулася в м. Перемишляни.

 

16 жовтня 2012 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник провів гарячу телефонну лінію. За номером тел. 4-23-83 звернулось 4 громадян району з питань: виплати орендної плати за земельні паї; утеплення житлового будинку; відсутності води у приватному будинку. По піднятих питаннях дано роз'яснення громадянам.

 

16 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались питання: підготовка матеріалів для виїзного прийому громадян у Поморянській селищній раді; перспектива створення НВК на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Сасів; проблемні питання щодо відкриття Гологірського НВК; прийом цукрових буряків від населення; проведення земельних аукціонів.

По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

16 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у нараді під головуванням заступника голови Львівської ОДА, керівника апарату І. Груника щодо відкриття школи у с. Вороняки.

 

15 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації щодо підготовки та проведення колегії райдержадміністрації. 

 

15 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівником апарату, керівниками відділів, управлінь районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались наступні питання: про початок опалювального сезону, робота з платниками податків; залучення громадян, що перебувають на обліку в районному центрі зайнятості до громадських робіт на виборчих дільницях; забезпечення котелень кочегарами; питання про адміністративні послуги, що надаються державним агентам земельних ресурсів та його територіальними органами на безоплатній основі відповідно до постанови КМУ від 6 серпня 2012 року №808 "Про внесення змін до деяких постанов".

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови, керівнику апарату райдержадміністрації, керівникам відділів, управлінь районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 22 жовтня 2012 року.

 

15 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з відповідальними за матеріально-технічне забезпечення виборчих дільниць з питання забезпечення охорони програмно-апаратних комплексів системи відеоспостереження на виборчих дільницях, матеріально-технічне забезпечення дільничних виборчих комісій.

 

13-14 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у Всеукраїнській прощі з нагоди відновлення Храму Святої Софії. Прощу особисто очолив Глава УГКЦ Патріарх Святослав (Шевчук). До складу делегації паломників від Львівщини, яку очолив голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк, увійшли відомі представники адміністративного, банківського та бізнес-активу Львівської області – загалом понад 130 осіб.

Головні події прощі відбулися в Соборі Святої Софії в Римі та базиліці Святого Петра у Ватикані. Львівська делегація взяла участь у Архиєрейській Великій Вечірній (де відбулося благословення Собору Святої Софії) та в Соборній Архиєрейській Службі Божій. Крім цього, в межах прощі, відбулася зустріч Блаженнішого Патріарха Святослава і кардиналів з паломниками, святковий концерт у Папській Базиліці Святої Марії на честь Папи Венедикта XVI та Отців Папського Синоду за участі симфонічного оркестру "INSO-Львів".

 

12 жовтня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський спільно з головою районної ради Володимиром Недзельським, заступником голови Золочівської райдержадміністрації Романом Сухецьким за участю представників Золочівської районної організації Товариства політичних в’язнів і репресованих, Золочівського станичного братства ОУН-УПА ім. Шугая, районної організації товариства української мови ім. Шевченка "Просвіта" взяв участь у Панахиді пам'яті учасникам національно-визвольних змагань, воякам УПА біля музею – криївки села Гавареччина.

По закінчені заходу відбулося покладанні вінків та квітів.

 

12 жовтня 2012 року в районному Народному домі відбулася урочиста академія та святковий концерт до Дня українського козацтва та 70 – річчя створення УПА.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський, який у своєму виступі наголосив: "…Роль і значення УПА в історії визвольної боротьби українського народу знає добре кожний український патріот і на рідних землях, і далеко за межами України. В ряди УПА ставали пліч-о-пліч найкращі сини та доньки українського народу, що проливали кров в боях з гітлерівсько-німецькими та більшовицькими окупантами… Шановні вояки УПА, учасники національно-визвольних змагань, сьогодні Ви є прикладом для прийдешніх поколінь українців. Ваш патріотизм і відданість добрій справі служить високим взірцем для нашої молоді. Ми щасливі від того, що маємо сьогодні від кого пізнавати палку любов до України, відданість її ідеалам…"

Про величний подвиг учасників національно-визвольних змагань у своєму виступі зазначив онук члена ОУН-УПА Ярослав Безпалько - голова Золочівського станичного братства ОУН-УПА ім. Шугая. УПА символ незламної волі українського народу, яка жила фактично в криївках (одна з яких відновлена на Гавареччині), що боролася з могутніми загарбниками України: Радянським Союзом і фашистською Німеччиною, які плюндрували нашу землю, нищили культуру, вбивали рідну мову, душили солов'їну пісню.

Продовжили захід присвячений Дню українського козацтва та 70 – річчю створення УПА святково-патріотичним концертом.

 

12 жовтня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з заступником голови райдержадміністрації Романом Сухецьким та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались наступні питання: проведення широкого обговорення серед сільських територіальних громад ініціативи "Рідне село" метою вивчення суспільної думки щодо визначення шляхів і заходів з розвитку сільськогосподарської кооперації; проведення кущових нарад за участю керівництва виборчих комісій, керівників органів місцевого самоврядування, відповідальних за матеріально-технічне забезпечення виборчих дільниць; контроль за станом здійснення платежів відповідно до бюджетних зобов'язань; виконання контрольних документів.

 

12 жовтня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів зустріч з представником компанії "Шеврон" в Україні Валентином Лебегою щодо перспектив видобутку природного газу зі сланцю на території Золочівського району.

 

11 жовтня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з заступником голови райдержадміністрації Романом Сухецьким та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались наступні питання: участь у Міжнародному економічному форумі; підготовка матеріалів на засідання колегії райдержадміністрації; виготовлення меморіальної дошки пам'яті видатного композитора, автора пісень Ігоря Білозіра; результати обстеження комісії з питання роботи амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Червоне.

 

11 жовтня 2012 року у сесійній залі райдержадміністрації голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий спільно з головою районної ради Володимиром Недзельським вручив нагороди дев'ятьом Матерям-героїням району, котрі народили і виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей. У своєму виступі голова райдержадміністрації зазначив: "Коли вшановують з якоїсь нагоди жінку - це возвеличує всіх учасників події. А урочистості з відзначення Матерів-героїнь є честю й славою для усього нашого району. Вручаючи посвідчення про присвоєння почесного звання "Мати-героїня", хочу подякували жінкам за їхній материнський подвиг і запевнити Вас, шановні матері, що дії Президента України та Уряду спрямовані на підтримку найбільш вразливих категорій населення, насамперед - багатодітних та малозабезпечених сімей".

Зі словами подяки виступила мати сімох дітей Лоїк Катерина Петрівна жителька села Куровичі, яка подякувала Президентові України, місцевій владі за вшанування та визнання Матерів-героїнь. Продовжили святкування гарною українською піснею та читанням віршів.

 

10 жовтня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський здійснив об'їзд котелень щодо стану їх готовності до опалювального сезону 2012-2013 років.

 

10 жовтня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з заступником голови райдержадміністрації Романом Сухецьким та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались наступні питання: відправка призовників на обласний збірний пункт; отримання додаткових виборчих скриньок; підготовка до відкриття новобудови школи с. Вороняки; обстеження неблагополучних сімей у місті Глиняни та селі Підлипці; виїзне засідання комісії щодо аварійного стану амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Червоне; початок опалювального сезону у районному дитячому будинку "Рідний дім", стаціонарному відділенні Золочівського терцентру (с. Новоселище), Грушківському психоневрологічному інтернаті; Золочівській ЦРЛ.

 

10 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий і заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький здійснили виїзд на новобудову Вороняцької школи з питання підготовки до її відкриття.

 

10 жовтня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський спільно з заступником голови об'єднання профспілок Львівщини Михайлом Будзаном за участю правового інспектора об'єднання профспілок Львівщини Ірини Вавринкевич та голови координаційної ради Золочівщини Романа Барчука провів нараду з головами профспілкових комітетів підприємств, організацій району. На нараді розглядались питання: соціальний захист працівників, укладення колективних договорів, своєчасність виплати заробітної плати працівникам.

 

9 жовтня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з начальником відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури райдержадміністрації і начальником відділу розвитку інфраструктури управління економіки райдержадміністрації з питання підготовки пропозицій до обласної програми "Освітлення населених пунктів".

 

9 жовтня 2012 року заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький провів гарячу телефонну лінію. За номером телефону 4-23-42 звернувся один мешканець району з питання відсутності води у приватному господарстві. Дано усне роз'яснення з приводу піднятого питання.

 

9 жовтня 2012 року заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький провів засідання організаційного комітету з нагоди відзначення Дня українського козацтва та 70-річчя створення УПА. За підсумками засідання вирішено провести 12 жовтня 2012 року: о 16.00 год. урочистості та святковий концерт у районному Народному домі; о 13.30 год. панахиду і покладання вінків та квітів до музею-криївки у с. Гавареччина. Також, 14 жовтня 2012 року члени братства ОУН-УПА та репресовані візьмуть участь в обласних урочистостях з нагоди відзначення Дня українського козацтва та створення УПА.

 

9 жовтня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з заступником голови райдержадміністрації Романом Сухецьким та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались наступні питання: організація заходів до Дня українського козацтва та річниці створення УПА; вшанування Матерів-Героїнь; підготовка пропозицій до обласної програми "Освітлення населених пунктів"; сприяння діяльності ОВК.

 

8 жовтня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівником апарату, керівниками відділів, управлінь районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались наступні питання: підготовка до опалювального сезону 2012-2013 р.р.; організація заходів до Дня українського козацтва та створення УПА; підготовка матеріалів до 12 Міжнародного економічного форуму.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови, керівнику апарату райдержадміністрації, керівникам відділів, управлінь районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 15 жовтня 2012 року.

 

8 жовтня 2012 року перший заступник Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень.

На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджету усіх рівнів; охорона громадського порядку та інші.

 

8 жовтня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду по підготовці до опалювального сезону 2012-2013 р.р. за участю начальника відділу ЖКГ управління економіки райдержадміністрації; начальника МКП "Золочівтеплоенерго"; начальника відділу освіти райдержадміністрації; заступника Золочівського міського голови; директор ТзОВ "Золочівенергоресурс".

Керівники доповіли про готовність підприємств до опалювального сезону. За результатами наради дано доручення: директору МКП "Золочівтеплоенерго" забезпечити отримання лімітів на газ та директору ТзОВ "Золочівенергоресурс" забезпечити оформлення довідок для надання субсидій пільговим категоріям населення.

 

5 жовтня 2012 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів засідання Координаційної ради з питань дітей, де розглядались наступні питання: про результати проведення у 2012 році Всеукраїнського профілактичного заходу "Урок" у Золочівському районі; розгляд та аналіз "Порядку взаємодії місцевих органів виконавчої влади з питань здійснення контролю за умовами утримання і виховання дітей-сиріт, та дітей позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу, соціального супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу"; стан додержання законодавства щодо праці та працевлаштування неповнолітніх, захисту їх трудових прав.

По розглянутих питаннях прийнято відповідні рішення.

 

5 жовтня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з заступником голови райдержадміністрації Романом Сухецьким та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались наступні питання: освітлення центральних вулиць сіл на території району, проведення робіт з недопущення зростання заборгованості з оплати за житлово-комунальні послуги; виконання основних показників з реалізації стратегії розвитку Золочівщини за 9 місяців 2012 року.

 

4 жовтня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з заступником голови райдержадміністрації Романом Сухецьким та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались наступні питання: створення мережі амбулаторій загальної практики сімейної медицини та центрів первинної медико-санітарної допомоги; контроль за підготовкою виборчих дільниць до виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року; забезпечення умов для проведення 6 жовтня наради ОВК у районному Народному домі з головами, заступниками та секретарями ДВК з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року; організація зустрічі з журналістами республіки Польща в рамках проведення прес-туру "Пізнай Львівщину".

 

3 жовтня 2012 року у районному Народному домі відбулися урочисті з нагоди відзначення Дня працівників освіти. З професійним святом учасників привітав перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський. За сумлінну працю, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління кращим освітянам району було вручено грамоти.

Продовжили святкування переглядом вистави "Гуцулка Ксеня" театру імені Марії Заньковецької.

 

3 жовтня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з заступником голови райдержадміністрації Романом Сухецьким та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались наступні питання: відзначення Дня працівників освіти; організація проведення наради ОВК з головами, заступниками та секретарями ДВК з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року; організація підготовки відкриття Вороняцької школи.

 

3 жовтня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів зустріч з засновником ВАТ"Шляхрембуд" Володимиром Креховецьким щодо перспектив діяльності товариства та погашення заборгованостей перед Пенсійним фондом та податковою інспекцією.

 

3 жовтня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів зустріч з інвесторами щодо залучення інвестицій в економіку району, зокрема, створення підприємств з виготовлення металоконструкцій та деревообробки.

 

2 жовтня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів гарячу телефонну лінію. За номером тел. 4-25-05 звернулось 11 громадян з питань: встановлення меж земельної ділянки; виплати орендної плати за земельні паї; оформлення спадщини на земельну ділянку; виготовлення державного акта на землю; утеплення приватного будинку; продовження маршруту "Школярика"; відсутності води у приватному будинку; грошової допомоги на лікування хворої дитини.

По піднятих питаннях дано роз'яснення громадянам та доручення відповідним районним службам.

 

2 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Романом Сухецьким та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались наступні питання: створення волонтерської спеціалізованої служби, яка б сприяла залученню осіб з обмеженими фізичними можливостями до всіх аспектів життя суспільства; забезпечення ефективної діяльності відповідних відділів та управлінь райдержадміністрації щодо захисту прав дітей; контроль за організацією роботи служби у справах дітей та центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з попередження насильства у сім'ї; забезпечення громадянами виборчих прав під час проведення чергових виборів народних депутатів України.

По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

1 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівником апарату, керівниками відділів, управлінь районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались наступні питання: підготовка житлово-комунального господарства та соціальної сфери до опалювального сезону; посів озимих культур; вакцинація проти грипу; проведення урочистостей з нагоди Дня вчителя.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови, керівнику апарату райдержадміністрації, керівникам відділів, управлінь районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 8 жовтня 2012 року.

 

1 жовтня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень. На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджету усіх рівнів; забезпечення охорони програмно-апаратних комплексів системи відеоспостереження на виборчих дільницях утворених для проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.

 

Архів новин:

 

Земельні ділянки | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochiv_rda@ukr.net