Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України 

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

Золочівська райдержадміністрація
Харківської області

Інвестиційний портал Львівщини

Проект розвитку Львівщини

Законодавство України

База знань Wolfram|Alpha

Золочівська МДФІ повідомляє

Золочівське відділення Буської ОДПІ  повідомляє

Інформація управління ПФУ в Золочівському районі

Районне управління юстиції повідомляє

Відділ статистики інформує

Районний центр зайнятості інформує

Золочівський районний Народний дім ім. І.Білозіра

Золочівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг

Територіальна державна інспекція з питань праці у Львівській області

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>
__________________

"100 кращих товарів України"

Виставки, ярмарки, конкурси - 2015

Виставка «Central Asia Office» 2015

Календар виставок (ярмарків), запланованих в Республіці Молдова у 2015 році

Календар виставок (ярмарків), які проводитимуться в Республіці Білорусь у 2015 році _________________

Гранти Президента України для обдарованої молоді
_________________

До уваги виборців!

 

Довідково:


Погода у Золочеві


Новини в Україні
та світі

 Утилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп
 

скорость интернета

Новини

30.05.2015

 

30 травня 2015 року у школах міста Золочева відзначили свято випускного вечора. Під маршову музику випускники пройшлися центральними вулицями міста. Поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку, Маркіяну Шашкевичу та В’ячеславу Чорноволу. Щоби подивитися на урочисту ходу зібралось багато народу. Привітати випускників прийшли голова Золочівської РДА Володимир Недзельський, в.о. голови районної ради Андрій Леськів, начальник відділу освіти Володимир Бартошик та інші. З особливою та знаменною подією юнаків та дівчат привітала директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Олександра Небожук.

За відмінне навчання кращих учнів нагородили медалями. У небо випустили сині та жовті кульки. Слід відмітити, що цього року у Золочеві 196 випускників, 6 з яких закінчили школу екстерном.

 

29.05.2015

 

Золочів’яни зайняли переможні місця у конкурсі малюнків «Так чудово виглядає мир»

У вівторок, 26 травня, у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької відбувся гала-концерт та нагородження у рамках мегапроекту «Мій тато захищає Україну!». Троє талановитих художників Золочівського ЦДЮТ арт-гуртка «Палітра» стали переможцями конкурсу малюнків «Так чудово виглядає мир!» та були запрошені на нагородження у Львівський національний академічний театр опери та балету.

Захід реалізували за ініціативи голови Львівської обласної ради Петра Колодія та підтримки голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки. Мета проекту – психологічна підтримка дітей з усієї області, залучення їх до активного дозвілля, зокрема, через участь в творчих конкурсах та культурних заходах. Завдання – дати дітям зрозуміти важливість участі їхніх батьків у захисті держави, її територіальної цілісності і незалежності. Також – інтеграція до культурної, творчої активності, виявлення творчих здібностей і розвиток талантів. Детальніше ...

-------------------------------- 

28 травня у Золочівській державній музичній школі відбулося свято випускного вечора. Цього року 47 випускників отримали свідоцтва про закінчення музичної школи. Кращим учням вручили грамоти. Окрім цього грамотами були нагороджені переможці музичних конкурсів та олімпіад. Грамоти отримали викладачі Пинда Ірина Петрівна та Сердюк Оксана Юріївна, учні яких зайняли призові місця на обласних конкурсах скрипалів та на олімпіаді музично-теоретичних дисциплін.

На свято завітали батьки та учні, депутат обласної ради Теодор Кукуруза, голова фонду імені Надії Даревич – Оксана Назар. Від батьків слова подяки викладачам музичної школи висловили Леся Бойко та Тетяна Ничвид. Директор школи Кривень Марія Іванівна подякувала батькам за те, що подарували школі найкращих учнів, а також подякувала викладачам та усьому колективу школи за сумлінну працю.

-------------------------------- 

Жителі селища цукрового заводу села Ясенівці будуть забезпечені водою

У селищі цукрового заводу по вулицях Топольна і Садова відновиться водопостачання, - про це повідомив голова райдержадміністрації Володимир Недзельський під час виїзної робочої зустрічі 29 травня 2015 року з представниками цукрового заводу, Золочівського РЕМ, сільським головою.

В ході обговорення питання вирішено підключити споживачів води, а це 72 квартири до районної електричної мережі, оскільки забезпечення належного водопостачання раніше здійснювалося від електромережі цукрового заводу, що на даний час не працює.

Також, одним із варіантів вирішення питання є можливість встановлення електрогенератора, який працюватиме на дизпаливі і забезпечить безперебійний потік енергії для подачі води населенню.

 

Останній дзвоник сьогодні пролунав у всіх школах району, а більшість випускників прийшли на свято у вишиванках

Сьогодні, 29 травня 2015 року, українські школярі відзначили свято "останнього дзвоника".

Цього року школярі масово одягли не радянську форму та величезні банти, а українські вишиванки. Крім того, Гімн України співали, як маленькі, так і дорослі дітлахи, прикладаючи руку до серця.

Таки останні трагічні події об'єднали українців та кардинально змінили ставлення до своєї країни.

Майже усі учасники свята: школярі та випускники, батьки та наймолодші гості одягнулися на останній дзвоник у вишиванки.

А батьки, купуючи букети на останній дзвоник, надавали перевагу патріотичним кольорам.

«Останній дзвінок це - чудова шкільна традиція, справжнє свято, хоча його немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини ... Велика подяка усім працівникам освіти, які своїми ідеями, натхненнями та працьовитістю творять майбутнє України. Здоров"я усім Вам, добра і благополуччя, щасливої життєвої стежини та вагомих здобутків», - сказано у вітанні першого заступник голови райдержадміністрації Андрія Кукурузи під час урочистостей в Ясеновецькому НВК.

-------------------------------- 

29 травня 2015 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання обговорено питання: затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; про дітей переміщених із зони АТО; про надання згоди на дарування будинку.

За підсумками засідання прийнято відповідні рішення.

 

28.05.2015

 

Підприємства лісової галузі району нададуть допомогу військовій частині – польова пошта В 3948 у спорудженні наметів

Сьогодні, 28 травня 2015 року на спільній зустрічі представників військової частини, лісогосподарських підприємств під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Недзельського обговорено питання та шляхи реалізації у виділенні військовій частині пиломатеріалів, а саме: дошки обрізної та бруса.

Під час зустрічі обговорено шляхи та методи реалізації даного питання з метою якісного розміщення особового складу.

--------------------------------

 

Реєстрація громадського об'єднання

 

Реєстрація громадського об'єднання здійснюється безоплатно органами виконавчої влади, на які відповідно до законодавства покладені повноваження з питань реєстрації громадських об'єднань (далі - уповноважений орган з питань реєстрації), за місцезнаходженням громадського об'єднання.

Для реєстрації громадського об'єднання керівник або особа (особи), яка має право представляти громадське об'єднання для здійснення реєстраційних дій, протягом 60 днів з дня утворення громадського об'єднання подають (надсилають поштовим відправленням) до уповноваженого органу з питань реєстрації за місцезнаходженням громадського об'єднання заяву за формою, затвердженою Міністерством юстиції України, до якої додаються:

1) примірник протоколу установчих зборів, оформленого з дотриманням Закону України "Про громадські об'єднання";

2) статут (у двох примірниках);

3) відомості про керівні органи громадського об'єднання із зазначенням прізвища, ім'я, по батькові (за наявності), дати народження керівника, членів інших керівних органів, посади в керівних органах, контактного номера телефону та інших засобів зв'язку, а також зазначені відомості про особу (осіб), яка має право представляти громадське об'єднання для здійснення реєстраційних дій, до яких додається письмова згода цієї особи, якщо така особа не була присутня на установчих зборах;

4) заповнена реєстраційна картка на проведення державної реєстрації юридичної особи.

Заяву та документи, які подаються до реєструючого органу, підписує керівник або особа (особи), яка має право представляти громадське об'єднання для здійснення реєстраційних дій. Справжність підпису зазначеної особи на заяві про реєстрацію громадського об'єднання засвідчується нотаріально.

Для реєстрації громадської спілки, додатково, подаються документи, які містять відомості щодо структури власності засновників - юридичних осіб та фізичних осіб - власників істотної участі цих юридичних осіб. На підставі поданих документів уповноважений орган з питань реєстрації протягом семи робочих днів з дня їх отримання приймає рішення про реєстрацію або про відмову у реєстрації громадського об'єднання, про направлення документів на доопрацювання чи про залишення документів без розгляду по суті.

--------------------------------

 

Школярі Золочівщини оздоровляться влітку 2015 року у дитячому позаміському закладі відпочинку «Сокіл»

Це одне із головний питань, що розглядалися на засіданні колегії райдержадміністрації 28 травня 2015 року під головуванням Володимира Недзельського, голови Золочівської райдержадміністрації. «Необхідно підготувати дитячий позаміський заклад відпочинку «Сокіл» до роботи у літній період, забезпечити проведення ремонтних робіт, придбання необхідного інвентарю, обладнання, не допускати його відкриття без акту прийому та санітарного паспорта закладу. Активізувати роботу педагогічних колективів щодо організації змістовного дозвілля дітей під час канікул. У кожному навчальному закладі розробити конкретні плани роботи з дітьми та забезпечити їх виконання», - наголосив очільник району.

Про дотримання правил техніки безпеки в літній період, зокрема, поводження на воді, з легкозаймистими та вибухово-небезпечними предметами, правил дорожнього руху, протипожежної безпеки та проведення перед канікулами роз'яснювальної роботи серед школярів про суворе дотримання цих правил наголосив, під час засідання колегії, начальник ДПРЧ-13 Роман Кіндрат.

Про стан кадрової роботи в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації повідомила заступник начальника управління Алла Хома та представила проект районної Комплексної Програми Правового захисту соціальної підтримки і реабілітації людей з інвалідністю на 2015-2015 роки.

 

27.05.2015

 

Сьогодні, 27 травня, у районному Народному домі відбувся безкоштовний показ кінофільму "Аеропорт". Документальну стрічку про звитяги тих, кого назвали "кіборгами", прийшли переглянути учасники Антитерористичної операції та їхні сім’ї. Більшу половину глядачів, які повністю заповнили зал на 800 місць, становили учні старшокласники, молодь та громадськість району. Також у перегляді фільму взяли участь керівництво району.

Цей фільм розповідає про захисників донецького аеропорту, які героїчно утримували стратегічно важливий об'єкт більше восьми місяців. 242 дні українські вояки в численному оточенні стримували ворожі атаки. За незламність духу, мужність і відвагу російські бойовики назвали їх "кіборгами".

--------------------------------

Проводяться ремонтні роботи дороги Н-02 Львів-Тернопіль на ділянці км 68-км 72 обхід міста Золочів з додаванням нових матеріалів методом холодного ресайклінгу. Роботи на даній ділянці виконуються ТзОВ «Техно Буд Центр». Про це повідомив перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза після огляду проведення ремонтних робіт об’їзної дороги м. Золочів 27 травня 2015 року.  

"Ремонт цієї ділянки дороги розпочали у жовтні 2014 року за кошти з державного бюджету. Від часу будівництва – у 1983 році, дорогу жодного разу капітально не ремонтували. Згідно з проектом постанови Кабінету міністрів України на фінансування ремонтних робіт дороги Львів-Тернопіль обхід м. Золочів у 2015 році передбачено виділити 12,2 мільйона гривень. Станом проведення ремонтних робіт такої якості задоволені і жителі Золочівського району, і водії, і перевізники", - зазначив Андрій Кукуруза.

--------------------------------

"Повір у себе" - діти з особливими потребами взяли участь у Спартакіаді з різних видів спорту

26 травня 2015 року в реабілітаційному центрі для дітей-інвалідів (с. Білий Камінь) відбулось відкриття Спартакіади для дітей з особливими потребами "Повір у себе", присвячене Міжнародному Дню захисту дітей. Діти мали змогу взяти участь у спортивній естафеті, шашковому турнірі, змаганнях з армрестлінгу, а також проявити свої художні здібності при розмальовуванні триметрового рушника із девізом Спартакіади. Переможці нагороджені грамотами, а всі учасники призами.

У заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза та в. о. голови районної ради Андрій Леськів. «Всеукраїнська спартакіада “Повір у себе” серед дітей-інвалідів - це відкритий спортивний захід, що проводиться щорічно з метою підтримки у дітей-інвалідів цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації дітей-інвалідів засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації у суспільство, залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до проблем дітей-інвалідів.

Спартакіада має на меті:

- покращення фізкультурно-реабілітаційної та спортивної роботи серед дітей-інвалідів;

- залучення дітей-інвалідів до регулярних занять фізичною культурою і спортом, удосконалення методичних та навчальних програм з видів спорту для дітей-інвалідів;

- пропаганда фізичної культури і спорту серед дітей-інвалідів», - сказав перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза вітаючи учасників заходу.

Продовження та урочисте закриття Спартакіади відбудеться 2 червня біля церкви Миколая Чарнецького у приміщенні благодійного фонду "Милосердний самарянин".

Організаторами заходу виступили сектор молоді та спорту райдержадміністрації та районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

--------------------------------

Мешканці сіл Сновичі і Вороняки ініціюють відновлення проїзду та облаштування твердого дорожнього покриття дороги через лісовий масив між 40 і 43 кварталами лісу на території Вороняцької сільської ради. Ця дорога протяжністю 2 км офіційно існувала до 1939 року.

Проведення вищезгаданих робіт дасть можливість скоротити шлях доїзду між селами з 24 км до 2,5 км.

Дане обстеження було проведено під час виїзної зустрічі за участі в.о. голови Золочівської районної ради Андрія Леськіва, Сновицького сільського голови Петра Зайця, представників Національного природного парку «Північне Поділля» Степана Стельмаховича та ДП "Золочівське лісове господарство" Ігоря Повзанюка, про що повідомив перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза.

--------------------------------

 

В м. Золочеві за сприяння управління агропромислового розвитку та кредитної спілки "Довіра" представники американської програми "Агроінвест Україна" за участі Дмитра Титаренка та Вадіма Терентьєва 25 травня провели практичний тренінг з організації сімейних кролеферм.

--------------------------------

Про активізацію діяльності народних домів, модель діяльності народних домів обговорять заступники голів райдержадміністрацій з гуманітарних питань та керівники районних відділів культури 27 травня 2015 року в приміщенні Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки.

У зустрічі візьмуть участь заступник керівника апарату – начальник відділу організаційно-кадрової роботи Галина Семчишин та начальник відділу культури та туризму Микола Решітник.

Дана зустріч ініційована облдержадміністрацією з метою розгляду актуальних питань галузі культури області, враховуючи впровадження реформи децентралізації та формування нових об’єднань територіальних громад.

 

26.05.2015

 

Заходи з енергозбереження

В рамках реалізації державної програми підтримки населення (власників індивідуальних будинків, ОСББ та ЖБК) до впровадження енергоефективних заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 № 231 "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 березня 2010 р. № 243 і від 17 жовтня 2011 р. № 1056", Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України розроблено енергоефективний калькулятор (економічний калькулятор встановлення нового котла).

У разі заміни старого котла або встановлення нового за допомогою енергоефектнвного калькулятора можна зробити орієнтовний розрахунок витрат та термін окупності реалізації такого проекту.

Крім того, розрахунки можуть здійснювати всі, хто скористався або збирається скористатися програмою компенсації тіла кредиту в розмірі 20% на придбання "негазового" котла.

Алгоритм розрахунку містить певні припущення та середні значення показників за фактично реалізованими проектами.

Додаток: енергоефективний калькулятор в форматі MS Exсel

--------------------------------

З метою проведення роз’яснювальної роботи в частині економічних, технічних та правових засад участі населення в програмі отримання державної підтримки на впровадження енергоефективних заходів Агентством створено Call-центр .

Call-центр з проведення роз’яснювальної роботи в частині економічних, технічних та правових засад участі населення, ОСББ, ЖБК в програмі отримання державної підтримки на впровадження енергоефективних заходів працює з 09.00 до 17.30 (крім вихідних та святкових днів), тел..: 044 292-32-57, e-mail: energoefect@saee.gov.ua

--------------------------------

 

Заради життя

 

Кожна людина народжується на цій землі, щоб жити і передавати прийдешнім поколінням: дітям, онукам, правнукам – мудрий життєвий досвід, сіяти та збирати хліб, будувати міста, долати перешкоди і берегти мир. На календарі – 2014 рік від Різдва Христового. Смертельний табун рашистів з квітня витоптує Україну війною. Омиваються слізьми серця матерів, дружин, сестер, які втратили найрідніших – дітей, чоловіків, братів – Героїв.

Одним із таких Героїв України є Віталій Бахур, уродженець села Зозулі. Сьогодні, 26 травня 2015 року про мужність, відвагу, любов до України йшлося від час презентації книги «Заради життя» на «Уроці мужності» у Зозулівському НВК.

У презентації взяв участь голова райдержадміністрації Володимир Недзельський. «Книга «Заради життя» - це книга про молоду людину, українського офіцера, який жертовно поклав життя на вівтар незалежності держави, в ім’я мирного європейського майбутнього кожного українця», - сказав голова райдержадміністрації Володимир Недзельський. Книга вийшла у світ до річниці загибелі Віталія Бахура та ще 48-ми військовослужбовців, які через авіакатастрофу літака Іл-76, спричинену терористами ЛНР, пішли у безсмертя.

Ініціатори виходу книги це Тетяна Тихонова та Надія Каркулевська – учитель історії Зозулівського НВК, класний керівник героя АТО Віталія Бахура, яка також пережила втрату – загибель рідного сина, що проходив строкову військову службу.

--------------------------------

 

 

Про роботу радіоточки у приватному помешканні та використання земельної ділянки під город йшлося під час гарячої телефонної лінії 26 травня 2015 року, яку провела заступник керівника апарату – начальник відділу організаційно-кадрової роботи Галина Семчишин.

По піднятих питаннях дано роз’яснення.

--------------------------------

 

Засідання районного конкурсного комітету

Районний конкурсний комітет вирішив двом перевізникам надати тимчасові дозволи до моменту проведення та оголошення результатів конкурсу на маршрути, а саме: перевізнику ПП «АТП - Завада» на маршрути Золочів АС- Надільне ч/з Поморяни, Богутин та Золочів АС- Сновичі і перевізнику ТзОВ «Насорох» на маршрути Золочів АС - Гавареччина, Золочів АС- Вороняки та Золочів АС- Жуличі на засіданні 26 травня 2015 року, термін дії дозволів яких закінчився у квітні 2015 року.

Очолив засідання перший заступник голови районної державної адміністрації Андрій Кукуруза, голова районного конкурсного комітету з розгляду конкурсних пропозицій та прийняття рішення про визначення переможця конкурсу на автобусному маршруті загального користування. «Враховуючи зміну в ст.7 Закону України «Про автомобільний транспорт», де « Забезпечення організації пасажирських перевезень покладається: на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району, - на районні державні адміністрації» та листи ПП «АТП - Завада» і ТзОВ «Насорох» про закінчення терміну дії договорів з Львівською обласною державною адміністрацією на пасажирські перевезення в межах району, для недопущення соціального невдоволення населення району у питанні пасажирських перевезень в межах району, вирішено надати тимчасові дозволи», - сказав Андрій Кукуруза.

 

26 травня 2015 року відбулися районні змагання серед державних службовців та працівників держустанов з шахів та шашок. Переможцями стали з шахів Оксана Рибась та з шашок Галина Навроцька. За участь у змаганнях учасники отримали грамоти.

 

25.05.2015

 

Управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі повідомляє, що 25.05.2015 року завершено фінансування виплати пенсій за травень місяць 2015 року. Потреба в коштах на виплату березневих пенсій становила 24 млн. 94 тис. гривень.

Ресурсне наповнення бюджету Фонду протягом виплатного періоду здійснювалось за рахунок законодавчо визначених джерел доходів.

--------------------------------

23 травня 2015 року у дитячому позаміському закладі відпочинку "Сокіл" с. Сасів відбулося районне "Свято Героїв", присвячене національно-визвольним змаганням українського народу в роки Другої світової війни та Дню пам’яті жертв політичних репресій.

Після шикування усіх чот свято оголошено відкритим. Участь у заходах взяли чоти загальноосвітніх шкіл, керівництво району та громадськість.

Після урочистого відкриття було проведено конкурси та змагання.

--------------------------------

Вшанували пам’ять Бориса Возницького з нагоди третьої річниці його смерті (відео)

23 травня 2015 року в палацовій каплиці Благовіщення музею-заповідника “Золочівський замок” відбулося Поминальне Богослужіння з нагоди третьої річниці смерті Героя України, директора Львівської національної галереї мистецтв, Героя України Бориса Григоровича Возницького. Участь у заходах взяли керівництво району, громадськість, працівники музею-заповідника.

--------------------------------

Вчора, 2015 року, у Навчальний центр Національної гвардії України повернулися 77 військовослужбовців із зони АТО. Голова райдержадміністрації вітав наших захисників на рідній Золочівській землі. Володимир Недзельський подякував хлопцям за особисті мужність і героїзм, виявлені під час перебування в зоні проведення антитерористичної операції та виконанні військового обов'язку в бойових умовах.

 

22.05.20155

 

Заступник керівника апарату – начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Галина Семчишин спільно із заступником начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, завідувачами відділень Золочівського районного територіального центру соціального обслуговування 22 травня 2015 року відвідали сім'ї учасників національно-визвольного руху: Боднара І.М., Боцків В. А., Хлопецької О. О., Мирко-Болкутович М. А., Проць Є. П., Безпалька Я. М. Йшлося про просвітницьку діяльність щодо подолання міфів та стереотипів про Другу Світову війну, що розділяють українців сходу і заходу.

Ветерани УПА зраділи приходу гостей та з вдячністю отримали солодощі у подарунок.

--------------------------------

22 травня 2015 рокуу в Золочеві, біля пам’ятника Тарасу Шевченку, відбулися заходи приурочені вшануванню 154-річниці від часу перепоховання Тараса Шевченка на українській землі. У заходах взяли участь керівництво району, священики різних конфесій, учні та вчителі шкіл, студентська молодь, громадськість міста.

Відбулася спільна поминальна молитва. На закінчення заходу до пам’ятника Тараса Шевченка поклали вінки та квіти, запалили лампадки.

 

ПІДГОТОВКА ДО ОЗДОРОВЧОЇ КАМПАНІЇ

22 травня 2015 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза здійснив вивчення ходу підготовки до оздоровчого періоду у дитячому позаміському закладі відпочинку "Сокіл" спільно з в.о. голови районної ради Андрієм Леськівим, заступником начальника управління соціального захисту Аллою Хомою, начальником відділу освіти Володимиром Бартошиком, начальником Золочівського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Львівській області Людмилою Овод.

З метою підготовки ДПЗВ "Сокіл" до літньої оздоровчої кампанії проводиться велика підготовча робота: триває приведення в належний стан прилеглої території дитячого позаміського закладу відпочинку "Сокіл", здійснено ревізію електропроводки та прибирання в приміщеннях, перевірено водогін, проводяться ремонтні роботи в приміщеннях (побілка, фарбування), ремонт меблів, перевірено територію закладу на наявність небезпечних предметів.

Перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза наголосив, що директору і працівникам ДПЗВ "Сокіл" необхідно зробити все можливе для того, щоб за літній період якомога більше дітей отримали повноцінне оздоровлення, зміцнили своє здоров’я.

--------------------------------

24 травня 2015 року у с.Зарваниця відбудуться урочистості з нагоди освячення новозбудованого храму та престольного празнику на честь Перенесення мощів свт.Миколая.

О 12.30 год.

– зустріч архієпископа Львівського Української Греко-Католицької Церкви, Митрополита Ігоря Возняка;

- освячення престолу та початок Архиєрейської літургії;

- водосвяття та Миропомазання;

 

21.05.2014

 

21 травня 2015 року заступник керівника апарату – начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Галина Семчишин провела засідання комісії по розгляду заяв та скарг громадян щодо надання населенню субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та пічного палива, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям.

Розглянуто 69 заяв. За підсумками комісії прийнято відповідні рішення.

--------------------------------

21 травня Золочівщина відзначає День вишиванки – всеукраїнське свято, яке сприяє збереженню народних традицій щодо створення та носіння етнічного вишитого одягу. Працівники Золочівської міжрайонної державної фінансової інспекції долучилися до святкування прийшовши на роботу в українському національному вбранні.

--------------------------------

По результатах скайп-наради з департаментом фінансів 21 травня 2015 року у фінансовому управлінні райдержадміністрації проведено нараду із спеціалістами фінансового управління. Дано доручення:

- начальнику бюджетного відділу підготувати уточнені розрахунки в потребі додаткових коштів на енергоносії. Забезпечити виконання заходів по економії коштів та проведення перерозподілу бюджетних призначень не першочергових видатків;

- здійснювати щотижневий аналіз виконання головним розпорядниками бюджетних коштів;

- здійснювати контроль по нарахуванню заробітної плати працівникам структурних підрозділів райдержадміністрації з метою недопущення заборгованості на звітну дату.

--------------------------------

Управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі інформує:

У Верховній Раді України 30 квітня 2015 року зареєстровано проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій». Уряд має на меті здійснити комплексну реформу системи пенсійного забезпечення в Україні. Мета реформи

– розбудова багаторівневої, багатокомпонентної пенсійної системи, що дозволить виплачувати пенсії з трьох різних джерел:

– солідарної системи;

– накопичувальної системи;

– системи недержавного пенсійного забезпечення.

Проект щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій розроблявся із залученням центральних органів виконавчої влади (основні розробники Мінсоцполітики та Пенсійний фонд), народних депутатів України, соціальних партнерів (Федерація роботодавців та Федерація професійних спілок), громадських організацій, зокрема Проекту реанімаційних реформ, USAID, міжнародних експертів, науковців, представників асоціацій учасників системи недержавного пенсійного забезпечення тощо. Розробленим проектом закону передбачається удосконалення функціонування солідарної системи, зокрема, призначення всіх пенсій за одним законом та скасування спеціальних пенсій (крім військових), звільнення солідарної системи від невластивих для неї виплат та визначення розмірів всіх видів пенсій, надбавок, підвищень та доплат до них в одному Законі.

З 1 січня 2016 року пенсія Державним службовцям та прирівняним до них особам, (судді, прокурори та народні депутати) призначатиметься на загальних умовах. Спеціальні пенсії, призначені до 1 січня 2016 року будуть виплачуватись у розмірах, визначених законодавством, яке діяло до вказаної дати. Впровадження накопичувальної системи дозволить розвантажити солідарну систему, сформує індивідуальні накопичення громадян, дасть можливість залучати інвестиційний ресурс громадян на розбудову національної економіки, дасть поштовх розвитку національного фондового ринку.

Накопичувальну пенсійну систему планується запровадити з 1 січня 2017 року. Обов’язковому страхуванню в накопичувальній пенсійній системі підлягатимуть особи до 35 річного віку. Також у накопичувальній системі передбачена добровільна участь, в якій можуть взяти участь особи віком від 36 до 55 років. Передбачається що у 2017 році ставка внеску становитиме 2 відсотки і кожного наступного року вона буде збільшуватися на 1 відсоток, до досягнення 7 відсотків у 2022 році, у подальшому цей відсоток залишатиметься незмінним. Проектом Закону визначено також категорії учасників професійної пенсійної програми.

                                                                                               Начальник управління І.Питльована

--------------------------------

Перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза 21 травня 2015 року оглянув хід проведення робіт об’їзної дороги м. Золочева (Н-02). Роботи на даній ділянці виконуються ТзОВ «Техно Буд Центр». Проведено розмежування дорожніх смуг.

На даний час рух транспорту здійснюється по одній смузі, а на іншій полосі проводяться ремонтні роботи.

--------------------------------

22 травня 2015 року – День перепоховання Тараса Шевченка. Це важлива дата для кожного українця, адже виконана за заповітом Великого Кобзаря. У цей день об’єднаймося у спільній поминальній молитві біля пам’ятника Т. Г. Шевченку в м. Золочеві, у п’ятницю, 22 травня 2015 року о 13.00 год.

--------------------------------

День української вишиванки

Сьогодні, 21 травня, Золочівщина відзначає День вишиванки – всеукраїнське свято, яке сприяє збереженню народних традицій щодо створення та носіння етнічного вишитого одягу. Працівники райдержадміністрації, районної ради, управлінь, відділів, секторів, структурних підрозділів долучилися до святкування прийшовши на роботу в українському національному вбранні.

День вишиванки - це свято-флешмоб, коли українці в будній день одягають вишиванку на роботу, університет, школу чи садочок. Основна мета заходу - це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Свято не передбачає обов'язкових заходів окрім одягання вишиванки. Протягом всієї історії заходу з ініціативи студентів, школярів, громадських га культурних діячів проводяться концерти, хода, конкурси, вечорниці, ярмарки. Саме ж свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно просто вчинку - просто одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання.

21 травня - це не постійна дата свята, бо постійною є третій четвер травня. Цей день спеціально не закріплюється за однією датою, аби вона якогось року не припала на вихідний день. Адже суть саме у тому, щоб одягнути вишиванку всім містом, аби показати свою єдність і солідарність з усім своїм народом. Всеукраїнську акцію «День української вишиванки» було започатковано студенткою факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Лесею Воронюк у 2007 році.

У перший рік свята у 2007 році вишиванки одягнули кілька десятків студентів та кілька викладачів факультету. Та вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світі, а також прихильники України. У 2010 році свято підтримали у Львові.

В 2011 році п’ятирічний ювілей свята ознаменувався встановленням Г'іннесівський рекорду за кількістю людей у вишиванках в одному місці. На Центральній площі Чернівців зібралося понад 4000 людей у вишиванках. Цього ж року швейним підприємством була пошита величезна вишиванка (4 на 10 метрів) для центрального корпусу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. В 2012 році започатковано традицію дарувати вишиванки немовлятам, народженим цього дня у Чернівцях. Саме з цієї події починаються заходи кожного наступного року.

2013 року було організовано «Добу вишиванки». Свято розтягнулося на цілу добу та запам’яталося університетським благодійним ярмарком солодощів, на котрому було зібрано майже 16 тисяч гривень та передано онкохворим діткам, що лікуються в обласній дитячій лікарні. 2014 року проведено всеукраїнський фотоконкурс «Моя родина у вишиванці». У 2015 році до 21 травня також планується провести акцію «Подаруй захиснику вишиванку», яка має на меті підняти бойовий і моральний дух українських воїнів в зоні АТО. Військовим на передову з допомогою волонтерів планується передати вишиванки, аби вони служили оберегом.

--------------------------------

Сьогодні, 20 травня 2015 року у Золочівському районі відбулися обговорення питань щодо об’єднання населених пунктів у майбутні територіальні громади, утворення яких передбачено Перспективним планом за участю голів місцевих рад, ініціативних груп, громадськості. Обговорення відбулося у чотирьох місцевих радах: Золочівській, Глинянській, Поморянській, Червоненській.

Згідно з проектом перспективного плану, поданого Золочівським районом в Офіс реформ, на Золочівщині планується сформувати 4 територіальних громади.

1. Червоненська - населення 6132, увійдуть населені пункти: Червоне, Велика Вільшаниця, Гологірки, Стінка, Трудовач, Бортків, Мала Вільшанка, Скнилів, Гологори, Зашків, Лісові, Майдан-Гологірський, Новосілки, Митулин.

2. Поморянська - населення 7092, увійдуть населені пункти: Поморяни, Богутин, Загора, Кульби, Надільне, Торгів, Бібщани, Нестюки, Сновичі, Коропчик, Шпиколоси, Поляни, Красносільці, Махнівці, Чижів, Ремезівці, Підгір'я, Коропець, Жуків, Роздоріжне, Кропивна.

3. Глинянська - населення 8927, увійдуть населені пункти: Глиняни, Женів, Великий Полюхів, Заставне, Вижняни, Розворяни, Словіта, Мазів, Якторів, Перегноїв, Кривичі, Підгайчики, Косичі, Погорільці, Туркотин, Шопки, Куровичі, Печенія, Солова.

4. Золочівська - населення 45866, увійдуть населені пункти: Золочів, Вороняки, Єлиховичі, Городилів, Зозулі, Копані, Луг, Монастирок, Обертасів, Колтів, Верхобуж, Кругів, Руда-Колтівська, Опаки, Хмелева, Підгородне, Підлипці, Дерев'янки, Кам'янисте, Новоселище, Осовиця, Плугів, Руда, Тростянець, Сасів, Бір, Гутище, Папірня, Пісок, Побіч, Ушня, Грабово, Хомець, Струтин, Зарваниця, Золочівка, Козаки, Лука, Кобилеччина, Кийків, Княже, Ясенівці, Бонишин, Залісся, Хильчиці, Почапи, Жуличі, Скварява, Стадня, Гончарівка, Білий Камінь, Бужок, Гавареччина, Підлисся, Розваж, Черемошня.

Перспективний план формування територій громад не є фактом об’єднання громад, а лише баченням ефективного територіального устрою на базовому рівні в межах відповідного району. Про це сказав голова райдержадміністрації Володимир Недзельський на зустрічах у місцевих радах. Він спростував некомпетентні заяви про те, що у процесі підготовки проектів перспективних планів формування територій громад влада начебто насильно змушує громади до об’єднання.

"Примушення до об’єднання громад нікому не потрібне, його немає і бути не може, адже примус не дасть результату, якого ми очікуємо від добровільного об’єднання. Формування перспективного плану і його затвердження не призводить до автоматичного об’єднання громад – це тільки проектна модель ефективної територіальної організації місцевого самоврядування на базовому рівні. А реалізувати його можливо лише з безпосередньої участі відповідних територіальних громад і ні обласні адміністрація, ні рада, як і Уряд не наділені законом повноваженнями приймати рішення про об’єднання. Про це повинні знати всі і не звертати увагу на тих, хто дезінформує", - підкреслив Володимир Недзельський. За його словами, без оптимізації системи територіальної організації влади, децентралізації та передачі повноважень органам місцевого самоврядування не можливо забезпечити сталий регіональний та місцевий розвиток. Примус до об’єднання недопустимий і він не дасть позитивного результату. Держава зацікавлена в підтримці громадами реформи місцевого самоврядування, на першому місці якої – людина і її інтереси", - наголосив Володимир Недзельський.

Нагадаємо, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ на чолі з Геннадієм Зубком відповідає за проведення реформи децентралізації місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

У грудні 2014 року внесено зміни до Бюджетного та Податкового кодексів, у країні відбулася фінансова децентралізація. Завдяки цьому у 2015-му році місцеві бюджети стали профіцитними та вже отримали 21 мільярд гривень доходу за перший квартал 2015 року. У більш віддаленій перспективі доходи місцевих бюджетів мають зрости у два-три рази. Для ефективного впровадження реформи на місцях Мінрегіон створив Офіси реформ децентралізації. Їхня мета – запустити реформи у регіонах і допомогти в цьому місцевим громадам.

--------------------------------

До уваги голів ОСББ!

Інформуємо, що в лютому 2014 року за фінансової підтримки Європейської Комісії стартував спільний українсько-німецький проект «Сталий розвиток житлового господарства в Україні: сприяння місцевому розвитку та посилення ролі громадських організацій».

Реалізація проекту здійснюється в рамках Програми Європейської Комісії «Інструмент добросусідства громадянського суспільства – 2012, об’єднання громадян та органів місцевого самоврядування: партнерство на благо розвитку – 2013. Заходи в державах партнерів» і триватиме до 31.07.2016 року. У межах зазначеного проекту оголошено конкурс, до участі в якому запрошуються некомерційні недержавні організації, асоціації, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), що займаються питаннями енергоефективності в житловому фонді та управління житлом.

В рамках проекту підтримуються:

- заходи, спрямовані на підвищення енергоефективності, наприклад, установка енергоефективного обладнання, обладнання для використання відновлювальних джерел енергії, енергоефективне освітлення тощо;

- заходи, спрямовані на вдосконалення управління житлом, наприклад, розробка та проведення освітніх програм для голів об’єднань співвласників житла; ·

- створення демонстраційних/навчальних класів з енергоефективності, обладнаних плакатами, стендами, експонатами від постачальників енергоефективного обладнання тощо;

- розробка освітніх програм для різноманітних верств населення з підвищення поінформованості та рівня їх розуміння питань з енергоефективності, використання та обслуговування енергоефективного обладнання.

Грант може бути виділений лише неприбутковим організаціям (установам), зареєстрованим відповідно до законодавства України. Організація несе пряму відповідальність за підготовку проекту і не виступає в якості посередника в інших видах діяльності.

Повна документація конкурсу для розгляду комісії повинна містити:

1.Заповнену заявку (заповнення всіх пунктів обов’язкове). Форма заявки наведена в Додатку 1

Текст заявки не повинен перевищувати 10 сторінок і повинен включати наступні основні компоненти:

- обґрунтування концепції проекту (короткий опис проекту, завдання проекту та очікувані результати, опис проектних заходів, план і строки реалізації заходів, поширення та тиражування результатів проекту);

- ризики, моніторинг та оцінка проектів (ризики для успішної реалізації проекту, сталість досягнутих результатів);

- бюджет проекту (опис витрат). Форма бюджету наведена в Додатку 2 копії реєстраційних документів: свідоцтво про реєстрацію / виписка / витяг.

Тривалість реалізації проекту – з 1 липня 2015 року до 30 листопада 2015 року, розмір гранту – від 1000 до 10 000 євро. Співфінансування розглядатиметься як перевага при розгляді заявки.

Проекти з додатками подаються в електронній версії до 31 травня 2015 року на електронну адресу: centredms@gmail.com (ЛГО «Центр досліджень місцевого самоврядування», Львів), копія schreckenbach@iwoev.org (Лариса Шреккенбах, Берлін).

Детальна інформація розміщена на сайті ЛГО «Центр досліджень місцевого самоврядування» за посиланням: http://www.cdms.org.ua/index.php/uk/contests-center-mnmn-ukr/37-contests-center-cat-ukr/552-contests-center-art-ua.html 

--------------------------------

 

Райдержадміністрація запрошує долучитися 21 травня 2015 року до проведення всеукраїнської акції «День вишиванки» одягнувши на роботу вишиванку.

День вишиванки - це свято-флешмоб, коли українці в будній день одягають вишиванку на роботу, університет, школу чи садочок. Основна мета заходу - це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Свято не передбачає обов'язкових заходів окрім одягання вишиванки. Протягом всієї історії заходу з ініціативи студентів, школярів, громадських га культурних діячів проводяться концерти, хода, конкурси, вечорниці, ярмарки. Саме ж свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно просто вчинку - просто одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання.

21 травня - це не постійна дата свята, бо постійною є третій четвер травня. Цей день спеціально не закріплюється за однією датою, аби вона якогось року не припала на вихідний день. Адже суть саме у тому, щоб одягнути вишиванку всім містом, аби показати свою єдність і солідарність з усім своїм народом. Всеукраїнську акцію «День української вишиванки» було започатковано студенткою факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Лесею Воронюк у 2007 році.

У перший рік свята у 2007 році вишиванки одягнули кілька десятків студентів та кілька викладачів факультету. Та вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світі, а також прихильники України. У 2010 році свято підтримали у Львові.

В 2011 році п’ятирічний ювілей свята ознаменувався встановленням Гіннесівський рекорду за кількістю людей у вишиванках в одному місці. На Центральній площі Чернівців зібралося понад 4000 людей у вишиванках. Цього ж року швейним підприємством була пошита величезна вишиванка (4 на 10 метрів) для центрального корпусу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

В 2012 році започатковано традицію дарувати вишиванки немовлятам, народженим цього дня у Чернівцях. Саме з цієї події починаються заходи кожного наступного року.

2013 року було організовано «Добу вишиванки». Свято розтягнулося на цілу добу та запам’яталося університетським благодійним ярмарком солодощів, на котрому було зібрано майже 16 тисяч гривень та передано онкохворим діткам, що лікуються в обласній дитячій лікарні.

2014 року проведено всеукраїнський фотоконкурс «Моя родина у вишиванці».

У 2015 році до 21 травня також планується провести акцію «Подаруй захиснику вишиванку», яка має на меті підняти бойовий і моральний дух українських воїнів в зоні АТО. Військовим на передову з допомогою волонтерів планується передати вишиванки, аби вони служили оберегом. Заступник міністра інформаційної політики Тетяна Попова, заявила, що свято вишиванки не залишитися поза увагою міністерства і воно будемо допомагати розміщувати рекламні матеріали, проводити інформаційний супровід цього дня. Організатори звернулись до президента України П.О.Порошенка щоб він підтримав акцію - заснував День вишиванки.

--------------------------------

20 травня 2015 року відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради. У засіданні архітектурно-містобудівної ради взяли участь Зарічний Віктор Зіновійович – в. о. начальника відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації (голова ради), Кушнір Роман Михайлович – головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації (секретар ради), Погребняк Ігор Володимирович – начальник відділу Держземагенства у Золочівському районі, Грабовський Олег Богданович – головний інспектор Золочівського ГУ ДС НС України у Львівській області, Сембай Олександра Ярославівна – завідувач Золочівським районним відділом ОП ЛО ПВАПБ, Кобелька Петро Петрович – представник інспекції Держархбудконтролю у Львівській області, Максимишин Марія Петрівна – спеціаліст ІІ категорії (землевпорядник) Єлиховицької сільської ради, Гучко Орест Романович – сільський голова Єлиховицької сільської ради.

Розглянуто детальний план території індивідуальної житлової забудови на вул. Жука у селі Єлиховичі. Детальним планом території передбачено 57 земельних ділянок для індивідуальної житлової забудови.

Вирішили даний детальний план території після відкоригованих зауважень рекомендувати до затвердження сесією Єлиховицької сільської ради.

 

19.05.2015

УСЗН інформує

Документи необхідні для санаторно-курортного лікування
постраждалим учасникам АТО

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 р. № 200 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням» учасники АТО мають право звернутися до управління для постановки їх на облік, для подальшого забезпечення санаторно-курортними путівками.

Учасник АТО подає до управління соціального захисту населення документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення. Таким документом може бути один їз:

1. наказ Антитерористичного центру при Службі безпеки України або інший документ, який забезпечує залучення керівництвом антитерористичної операції особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах проведення.

2. довідка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції згідно з додатком 1 або 2 до Порядку надання статусу учасника бойових дій, затвердженого постановою КМУ від 20 серпня 2014 р. №413.

3. рішення відомчої ( міжвідомчої) комісії про встановлення особі статусу учасника бойових дій, як такій, що захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брили безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення.

4. довідка про обставини травми.

5. витяг з протоколу засідання центральної військово-лікарської комісії про встановлення причинного зв’язку захворювань, поранень, контузій, травм, каліцтв у колишнього військовослужбовця (для осіб, яким встановлено інвалідність).

За більш детальною інформацією слід звертатися до управління соціального захисту населення Золочіської РДА за адресою: м. Золочів, вул. Пачовського, 7, каб. №11. Тел. 4-32-89.

--------------------------------

16 травня 2015 року у місті Миколаїв відбулися обласні змагання з баскетболу 3Х3, за програмою ХХІV спортивних ігор Львівщини. У змаганнях взяли участь районі жіноча та чоловіча команди з баскетболу.

Серед 12 команд міст та районів Львівщини жіноча зайняла третє місце, а чоловіча – четверте.

-------------------------------

Заступником голови районної комісії з питань ТЕБ і НС, начальником Золочівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Байовським Ю.І.

19 травня 2015 рокуу проведено засідання комісії на якій розглядались питання:

1. Розгляд клопотання Великовільшанецької сільської ради щодо ліквідації осередків загорання торфу на території даної сільської ради.

2. Про готовність місць масового відпочинку населення на водних об’єктах району під час купального сезону 2015 року. За підсумками засідання прийнято відповідні рішення.

-------------------------------

У Золочівському районі відбудеться обговорення питань щодо об’єднання населених пунктів у майбутні територіальні громади, утворення яких передбачено Перспективним планом за участю голів місцевих рад, ініціативних груп, громадськості:

Зала засідань Золочівської міської ради - 20.05.2015 р. 10.00 год.;

Зала засідань Червоненської сільської ради - 20.05.2015 р. 12.00 год.;

Зала засідань Глинянської міської ради - 20.05.2015 р. 14.00 год.;

Зала засідань Поморянської селищної ради - 20.05.2015 р. 16.00 год.

-------------------------------

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 31 грудня 2014 року № 776/0/5-14 „Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Львівської області на 2015 рік”, наказу начальника цивільного захисту Львівської області – голови Львівської обласної державної адміністрації від 12 травня 2015 року № 15 20 травня 2015 року буде проведено комплексну перевірку технічного стану місцевих систем централізованого оповіщення цивільного захисту району в період з 14.40 до 15.00 години Навчальне оповіщення населення району за сигналами цивільного захисту технічними засобами буде проводитись з увімкненням електросирен.

У зв'язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовуватись не будуть. Населення повинне зберігати спокій.

-------------------------------

КВК "Юні інспектори руху"

14 травня 2015 року учні Куровицької ЗОШ І-ІІІ ст. у складі команди КВК ЮІР «ДТП (Добровільне товариство пішоходів)» під керівництвом заступника директора з виховної роботи Барановської О.Р. та музичного керівника Процак Н.Я. взяли участь у щорічних змаганнях КВК «Юні інспектори руху».

Вже третій рік поспіль команда «ДТП (Добровільне товариство пішоходів)» Куровицької ЗОШ І-ІІІ ст. гідно представляє наш район на обласних змаганнях КВК «Юні інспектори руху», що проводяться спільно Департаментом освіти Львівської області та Головним управлінням ДАІ у Львівській області. Вже вдруге наша команда виборює почесне ІІІ місце серед учасників змагань.

Велика праця була зроблена для підготовки команди: заступник директора школи по виховній роботі Барановська О.Р. розробили сценарій згідно вимог положення конкурсу, музичне оформлення забезпечила вчитель музики Процак Н.Я., активну участь в розробці сценарію та підборі музичного супроводу брали учні 10 класу Балькан Р. та Зварич Н., було проведено багато репетицій, на які і учні, і вчителі не жаліли свого вільного часу. Все це забезпечило гарний результат нашої команди, з чим ми їх і ВІТАЄМО.

-------------------------------

Сьогодні, 18 травня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський взяв участь в обласній нараді. Питання для обговорення:

Про хід мобілізації та призову.

Підведення підсумків роботи за квітень 2015 року.

Про проекти перспективних планів формування спроможних територіальних громад.

-------------------------------

Сільське господарство у 2015 році

Загальна посівна площа по всіх категоріях господарств становитиме 44762 га ( посівна площа у сільськогосподарських підприємствах – 33262га), у 2014 році – 43152 га (посівна площа у сільськогосподарських підприємствах – 31667га)

Під урожай 2015 року по всіх категоріях господарств посіяно озимих зернових культур 11519га, у 2014 році 12438га, що на 919га менше від минулого року, в тому числі по сільськогосподарських підприємствах – 8924га озимих зернових, у 2014 році – 9931га, що менше на 1007га від посіву минулого року.

Озимого ріпаку на зерно посіяно на площі 8689га, у 2014 році – 2684га, що на 6005га більше від попереднього року. На кожен га восени під озимі культури внесено125,7 кг д.р. NPK

Прогноз посіву  ярих зернових у 2015 році

 

Площа посіву,

га

Фактично посіяно,

га

%

Всі категорії господарств,

га

С-г

підприємства,

га

Всі категорії господарств,

га

С-г

підприємства,

га

Всі категорії господарств,

га

С-г

підприємства,

га

Всього ярих зернових посівів

10334

8119

8928

6713

86,0

83,0

Ранні зернові всього

4789

3253

4454

3004

95,0

93,0

Яра пшениця

508

508

812

812

160,0

160,0

Ярий ячмінь

3667

2567

3167

2067

86,0

81

Овес

498

148

475

125

95,0

84,0

Зернобобові

116

30

106

20

91,0

67,0

Цукрові буряки

801

801

474

474

59,0

59,0

Кукурудза на зерно

5215

4556

4328

3669

83,0

81,0

Соя

6273

6273

6157

6157

98

98

Соняшник

269

269

590

590

219

219

Гречка

330

310

40

20

12

6

Картопля

3814

4

3814

4

100

100

Овочі

859

4

859

4

100

100

 Площа посіву ярих культур по всіх категоріях господарств буде становити 23276га, фактично посіяно 22206га (95,4%), у т.ч. сільськогосподарські підприємствах – 15555 га, фактично посіяно -14485га (93,1%;) в господарствах населення – 7721, фактично посіяно 7721га (100%).

У прогнозованій структурі посівних площ на 2015 рік по всіх категоріях господарств зернові культури складають 49,0% (у 2014 році – 53,0%), кормові – 5,0% (у 2014 році – 4,7%), технічні 36,0% (у 2014 році – 32,2%).

Тваринництво

В районі в сільськогосподарських підприємствах станом на 01.05.2015 року утримується 54 голови ВРХ (10% до минулого року), в тому числі 17 голів корів (8,2%). Поголів'я свиней складає 13593 голови (740% до минулого року). На даний час поголів’я птиці відсутнє по причині забою птиці у березні місяці. За I квартал 2015 року сільськогосподарськими підприємствами вироблено 833тонни м'яса (у живій вазі) (101% до минулого року), молока 4 тонни (1,2 рази менше до минулого року). Причиною зменшення поголів’я ВРХ, в тому числі корів пояснюється тим, що у 2014 році господарство ТзОВ «Підгірці» все поголів’я ВРХ перевело у Бродівський район. Із зменшенням поголів’я корів (150 ів) одночасно зменшилось виробництво молока.

Харчова і переробна промисловість

З переробних підприємств в районі працює два підприємства Струтинське МПД ДП «Укрспирт»  та Філія ТзОВ «Карпатські мінеральні води».

Назва основних видів продукції

 Виробництво основних видів продукції в натуральному виразі

Ст. на 01.05.15р

Ст. на 01.05.14р

% до м. м. р

Спирт тис. далл

124

86,2

143,9

Води мінеральні тис. далл

1174,9

1187,2

99

Напої безалкогольні тис. далл

305,4

354,4

86,2

Заборгованість з виплати заробітної плати на харчопереробних підприємствах району відсутня. 

Інвестиціїї

с. Жуків - Будівництво зернового елеватора (зерносховище, зерносушарка, складські приміщення). Потужність – 4,5 тис.т

с. Підгороднє - Будівництво зернових елеваторів (зерносховище, зерносушарка, складські приміщення) Потужність – 7,5 тис.т

с. Сасів - Будівництво зернових елеваторів (зерносховище, зерносушарка, складські приміщення). Потужність – 7,5 тис.т

Кооперативи

У районі у плані розвитку сільськогосподарської кооперації ведеться відповідна робота. На сьогоднішній день створено 3 сільськогосподарські кооперативи, а саме сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Спільника А.В.», сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Щаслива родина» та сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Молочай» .

-------------------------------

Уряд компенсує частину кредитів на придбання негазових котлів і утеплення будинків

Оприлюднено постанову КМУ від 08.04.2015 року № 231 "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 березня 2010 року №243 і від 17 жовтня 2011 року №1056", спрямовану на стимулювання населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів, що передбачає часткову компенсацію витрат громадян на придбання «негазових» котлів, утеплення індивідуальних будинків, а також багатоповерхівок.

Прийняття даного документу запровадить в Україні на національному рівні прозорий механізм стимулювання населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів відповідно до кращих європейських практик. На реалізацію механізму для ОСББ та ЖБК у 2015 році планується спрямувати 344 млн. грн, які будуть розподілені за трьома напрямками. 47,6 млн. грн. – на компенсацію придбання «негазових» котлів, 198 млн. грн. – на компенсацію коштів на утеплення індивідуальних будинків, зокрема, придбання матеріалів не покрівлю, вікна, утеплення стін та приладів обліку теплової енергії. 97,9 млн. грн. – на компенсацію придбання енергоефективного обладнання та матеріалів ОСББ. Банки, які братимуть участь у програмі, а саме – АТ "Ощадбанк", ПАТ АБ "Укргазбанк", АТ "Укрексімбанк", зможуть залучити додатково 1,23 млрд. грн.

Загалом на реалізацію цієї програми буде спрямовано 1,5 млрд. грн. Запропонований Держенергоефективності механізм є прозорий та дозволить підвищити ефективність використання бюджетних коштів, оптимально розподілити ризики та контроль за цільовим використанням коштів між державою та банками - учасниками програми, мінімізувати втручання держави в реалізацію інвестиційних проектів. На отримання компенсації можуть розраховувати як фізичні особи – мешканці приватних будинків, так і організовані об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та житлово-будівельних кооперативів (ЖБК).

За підрахунками Агентства, проведення комплексної термомодернізації житлових будинків дозволить заощадити до 50% енергії, що споживається нині.

 

15.05.2015

 

Останнім часом на території області почастішали випадки потрапляння плазунів до житлових помешкань жителів області.

З метою своєчасного реагування та залучення кваліфікованих фахівців у разі настання подібних випадків на адміністративних територіях області надаємо контактну інформацію герпетологів для організації взаємодії:

- Львівське відділення Українського герпетологічного товариства, 79011, м. Львів, вул. Іл. Свенціцького, 17 (у приміщенні Українського католицького університету), голова Тарас Гринчишин (067-254-58-32);

- Львівський еколого-натуралістичний центр, м. Львів, вул. Кубанська, 12, тел. (032) 276-14-19, директор Антонович Ігор Павлович (097-582-48-66).

-------------------------------

Семінар – практикум для педагогів іноземної мови, які будуть працювати у літніх мовних таборах

14 травня 2015 року у Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 проведено семінар-практикум для педагогів іноземної мови, які будуть залучені до роботи літніх мовних таборів ЗНЗ району.

Заплановано роботу літніх мовних таборів впродовж червня місяця. Школярі матимуть можливість спілкуватися іноземними мовами та застосовувати їх у різних формах діяльності (ігрових і концертних програмах, театральних виставах тощо).

Завдання мовного табору – показати дітям інший, відмінний від шкільного стиль викладання, де акцент ставиться на практичній частині та знаннях. Саме через таку діяльність учні істотно розширюють свій кругозір і дізнаються багато нового.

Під час перебування у літніх мовних таборах дитина зможе:

- здобути необхідні мовні навички;

- непомітно подолати мовний бар’єр;

- удосконалити свою розмовну мову;

- поєднати навчання із захопливим відпочинком;

- найголовніше – отримати мотивацію для подальшого удосконалення знання іноземної мови.

Методист РМК з іноземних мов Н. Д. Ковалик запропонувала учасникам змістовну презентацію з даного питання. Учитель англійської мови Золочівського НВК М. І. Попик була учасником тренінгів Корпусу Миру у м. Києві та поділилася досвідом застосування ігрових форм організації роботи мовного табору.

На семінарі було наголошено, що діяльність мовного табору ні в якому разі не повинна перетворюватися на продовження навчального процесу. Було рекомендовано проводити літні мовні табори тривалістю два – три тижні, а також об’єднати учнів у групи, в залежності від їхнього віку та рівня знань іноземної мови. Навчальні матеріали розміщені у вільному доступі на сайті Міністерства освіти і науки України у розділі «Літні мовні табори», режим доступу: http://www.mon.gov.ua/activity/litni-movni-tabori/ , а також Британською Радою розроблено он-лайн матеріали, які можуть бути використані у мовних таборах.

Ці розробки включають відео і аудіо матеріали, мовні ігри, вправи, розповіді на різні теми. Офіційний веб-сайт Британської Ради містить ресурси для:

• дітей молодшого віку http://learnenglishkids.britishcouncil.org/en/?utm_source=lekids&utm_medium=header-tab&utm_campaign=learnenglish-kids

• підлітків http://learnenglishteens.britishcouncil.org/

• вчителів http://www.teachingenglish.org.uk/

-------------------------------

По результатах скайп-наради з департаментом соціального захисту населення Львівської ОДА 14 травня 2015 року управлінням соціального захисту населення проведено нараду із спеціалістами управління. Дано доручення:

1. Завідувачу сектору з питань праці та соціально-трудових відносин І.Войтечко:

- посилити роботу щодо легалізації зайнятості населення;

- забезпечити проведення через місцеві засоби масової інформації інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення та роботодавців щодо проблем, пов’язаних з нелегальною зайнятістю населення.

- до 5 червня 2015 року подати департаменту інформацію про легалізацію зайнятості за січень-травень 2015 року.

2. Головному спеціалісту з питань постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС Л.Шептицькій до 1 червня 2015 року надати департаменту інформацію про кількість осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, які перебувають на диспансерному обліку та кількість осіб, яким надано відповідно кваліфікаційна допомога.

 

14.05.2015

 

По результатах скайп-наради з департаментом фінансів 14 травня 2015 року у фінансовому управлінні райдержадміністрації проведено нараду із спеціалістами фінансового управління.

Дано доручення:

- начальнику бюджетного відділу підготувати уточнену інформацію щодо скорочення чисельності працівників бюджетної сфери, а також, інформацію по забезпеченості коштами на оплату праці апарату РДА та структурних підрозділів райдержадміністрації;

- здійснювати щотижневий аналіз виконання головним розпорядниками бюджетних коштів по виконанню заходів по економії бюджетних коштів.

- начальнику відділу доходів до 15 години 14 травня подати інформацію у департамент фінансів щодо спроможності подальшого утримання об'єктів, на які планується спрямування коштів з державного фонду регіонального розвитку.

 

Управління соціального захисту інформує

Відповіді на запитання громадян щодо житлово-комунальних субсидій

 

1. Скільки часу відводиться на розгляд питання – надавати чи ні конкретній людині субсидію?

Рішення про призначення (непризначення) субсидії приймається протягом десяти днів після подання заяви та отримання відомостей:

- від організацій-надавачів послуг – про забезпеченість комунальними послугами, їх вартість;

- від житлово-експлуатаційних організацій або інших органів, що визначені місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, а у сільській місцевості від сільських (селищних) рад – про склад зареєстрованих у житлових приміщеннях осіб;

- від ДФС ,ПФУ – про доходи.

Після проведених розрахунків заявнику видається повідомлення про призначення житлової субсидії. Читати далі >>>

 

Постраждалим учасникам АТО забезпечується санаторно-курортне лікування

Управління соціального захисту населення Золочіської РДА повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 р. № 200 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням» учасники АТО мають право звернутися до управління для постановки їх на облік, для подальшого забезпечення санаторно-курортними путівками.

Безкоштовними путівками на санаторно-курортне лікування забезпечуються:

1) учасників бойових дій — щороку строком на 18—21 день;

2) інвалідів війни — позачергово щороку строком на 18—21 день;

3) інвалідів із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) — відповідно до медичних рекомендацій, з них: I та II груп — до санаторіїв спінального профілю з лікуванням строком на 35 днів; III групи — до санаторіїв неврологічного профілю з лікуванням строком на 18—21 день.

Для отримання путівки особи повинні перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання, а такі, що переселилися з тимчасово-окупованої території та районів проведення антитерористичної операції - за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік.

Для взяття на облік особа чи її законний представник подає заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою №070/о, копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни та документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Путівками без лікування забезпечуються громадяни, що супроводжують інвалідів I групи (за винятком інвалідів з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку), яким за висновком лікувально-профілактичного закладу необхідна постійна стороння допомога.

За більш детальною інформацією слід звертатися до управління соціального захисту населення Золочіської РДА за адресою: м. Золочів, вул. Пачовського, 7, каб. №11. Тел. 4-32-89.

 

Послуги державної служби зайнятості – учасникам АТО

До служби зайнятості щодня приходить багато людей, у кожного своя доля, свої проблеми. Цього року з’явилася нова категорія безробітних, яка потребує особливого підходу, це – демобілізовані із військової служби учасники антитерористичної операції. У Золочівському районному центрі зайнятості вже зареєструвалися та отримали статус безробітного 7 учасників АТО. Фахівці центру зайнятості, співпрацюючи з ними, застосовують особливий підхід, враховуючи емоційно-психологічний стан цих людей.

Учасники АТО залучаються до різноманітних семінарів, ярмарків вакансій, тренінгів, під час яких отримують наявну інформацію про вакансії, тимчасові та громадські роботи, можливість професійного навчання тощо. Фахівці центру зайнятості докладають максимум зусиль, щоб кожен, хто звернувся до служби зайнятості, отримав повний спектр послуг та в результаті знайшов своє місце у мирному житті.

Так і повинно бути, адже суспільство повинно завдячувати тим, хто ризикував своїм життям, здоров’ям заради мирного життя українців, єдності та суверенності України.

-------------------------------

У четвер, 14 травня 2015 року працівники відділу культури та туризму брали участь у скайп-конференції, яка відбулася між представниками районних відділів культури та департаментом міжнародного співробітництва та туризму і відділом охорони культурної спадщини та культурних цінностей.

Обговорювалися питання:

- про розвиток сільського (зеленого) туризму у Золочівському районі,

- про паспортизацію пам’яток архітектури,

- про міжнародний семінар з охорони культурної спадщини, який відбудеться в Польщі,

- про роботу Народних домів.

Інформацію взято до уваги, завідувачам Народних домів надано доручення.

--------------------------------

Сьогодні, 14 травня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський спільно із заступником керівника апарату – начальником відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин, начальником фінансового управління райдержадміністрації Галиною Мудрою, начальником відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Оксаною Залуцькою взяли участь у представленні проектів перспективних планів об’єднання територіальних громад для обговорення робочою групою облдержадміністрації.

Попередньо напрацьовані перспективні плани в графічному та текстовому форматах.

-------------------------------

14 травня 2015 року продовжуються ремонтні роботи на дорогах району. На відрізку автодороги Красне-Чемиринці від села Зашків до границі з Перемишлянським районом філією «Золочівський райавтодор» завершено роботи з просочування дорожнього покриття в’яжучими матеріалами.

-------------------------------

Про заходи з проведення реформ у сфері місцевого самоврядування та децентралізації повноважень органів виконавчої влади 14 травня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський повідомив голів місцевих рад району під час наради-семінару з головами міських, селищної, сільських рад. Розроблено проект перспективного плану моделювання територіальних громад району, яким попередньо утворено чотири громади.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Мудра проінформувала про проект фінансових розрахунків спроможних чотирьох громад.

Також, на нараді-семінарі Ігор Погребняк, начальник відділу Держземагенства у Золочівському районі доповів про використання земель сільськогосподарського призначення. Учасники зустрічі обговорили проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового пенсійного страхування і єдиних принципів нарахування пенсії та отримали інформаційно-роз’яснювальні матеріали для розповсюдження у місцевих громадах.

-------------------------------

Управління соціального захисту інформує

Пільговий проїзд з 1 червня 2015р. Законом України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28.12.2014 № 76-VIII внесено до окремих законів України зміни, якими передбачено з 01 червня 2015 вилучення із законів права окремих категорій громадян на пільговий проїзд. При цьому буде збережено таке право для інвалідів війни I та II групи, учасників бойових дій, ветеранів військової служби, інвалідів I та II групи, дітей-інвалідів, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, учнів із малозабезпечених сімей, осіб, які супроводжують інваліда I групи.

 

Інформаційно-роз’яснювальні матеріали до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період» від 04.03.2015 № 105:

Порядом визначено механізм виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті. Для виплати компенсації підприємство, установа або організація подає щомісяця до 15 числа Управлінню соціального захисту населення звіт про фактичні витрати на виплату середнього заробітку працівникам.

Обчислення середнього заробітку працівників здійснюється відповідно до Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 лютого 1995 р. № 100.

 

Демобілізованим військовослужбовцям буде проводитись одноразова виплата

Постановою Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 № 185 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби. Відповідно до нього органи соціального захисту населення проводять виплату матеріальної допомоги громадянам України, звільненим з військової строкової служби, які до призову працювали на підприємствах, установах, організаціях, в розмірі середньомісячної зарплати, але не менш ніж мінімальна зарплата на цей час, а громадянам, котрі до призову не працювали – в розмірі мінімальної зарплати, що встановлена законодавством на день призову.

Для отримання даної виплати громадяни повинні звернутися в Золочівсько-Перемишлянський військкомат з наступними документами:

- довідка з місця роботи про отримувану середню заробітну плату на день призову;

- копія трудової книжки, завірена за останнім місцем роботи;

- заява про перерахування матеріальної допомоги на рахунок у банку.

 

13.05.2015

 

13 травня 2015 року у районному центрі зайнятості з ініціативи волонтерського руху психологів відбувся захід для учасників АТО та їх сімей "Родинне коло".

Метою проведення "Родинного кола" було надання комплексних послуг сім'ям учасників АТО, їх соціальна адаптація.

Під час заходу учасники мали змогу поспілкуватись з професійними психологами в колі однодумців, отримати консультації щодо зайнятості та працевлаштування від спеціалістів центру тощо. Даний захід був черговим прикладом співпраці психологів, представників державних установ та сімей учасників АТО.

Організаторами заходу виступили районний центр зайнятості, центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та служба у справах дітей райдержадміністрації. Підприємець Шайда Олег Дмитрович з готовністю виступив спонсором проведення заходу.

-------------------------------

13 травня 2015 року заступник керівника апарату – начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Галина Семчишин провела засідання оргкомітету з питання проведення Спартакіади Золочівщини серед команд державних службовців та працівників державних установ. Під час зустрічі обговорено види спорту, склади команд, місце та час проведення змагань. Для участі у Спартакіаді в райдержадміністрацію подається заявка до 15 травня 2015 року.

 

За підсумками зустрічі визначено дати проведення Спартакіади за такими видами спорту:

- футзал, 20.05.2015 р., 17.00 год.;

- волейбол (мікс), 19.05.2015 р., 17.00 год.;

- теніс настільний, 20.05.2015 р., 17.00 год.;

- шахи, 26.05.2015 р., 17.00 год.;

- шашки, 26.05.2015 р., 17.00 год.

-------------------------------

Щодо проведення державної підсумкової атестації за курс початкової школи

Відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів у системі загальної середньої освіти, наказу Міністерства освіти і науки України від 20.02.2015р. №192 у період з 12 травня по 21травня у 4 класах ЗНЗ району проводиться державна підсумкова атестація з предметів: математика, українська мова (мова, читання). Державна підсумкова атестація проводиться у вигляді підсумкової контрольної роботи відповідно до календарного планування на другому чи третьому уроці. На її проведення відводиться один урок (40 хв.).

Зміст завдань для підсумкових контрольних робіт формуються відповідно до державних вимог щодо навчальних досягнень, визначених Програмою для середньої загальноосвітньої школи 1-4 класи.

                                                                                       Відділ освіти райдержадміністрації

-------------------------------

13 травня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду з питання реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади у районі за участю заступника керівника апарату-начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Галини Семчишин, начальника фінансового управління райдержадміністрації Галини Мудрої, начальника відділу Держземагенства у Золочівському районі Львівської області Ігоря Погребняка, начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Оксани Залуцької, начальника відділу розвитку інфраструктури та будівництва райдержадміністрації Олега Перейми, начальника відділу культури та туризму райдержадміністрації Миколи Решітника, заступника головного лікаря Золочівської ЦРЛ Антона Лугового, головного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації Ярослава Псюка.

За підсумками зустрічі вирішено:

- до кінця робочого дня подати до Офісу реформ попередньо напрацьовані перспективні плани в графічному та текстовому форматах згідно Методики та паспорти сформованих громад затверджених ПКМУ від 8 квітня 2015 року № 214;

- проекти перспективного плану моделювання територіальних громад району спільно з Офісом реформ представити для обговорення на зустрічі з головами місцевих рад району 14 травня 2015 року;

- представити проекти перспективних планів об’єднання територіальних громад для обговорення робочою групою облдержадміністрації 14 травня 2015 року.

-------------------------------

На виконання розпорядження голови Львівської ОДА від 7.02.2012 р. за № 54/0/5-12 «Про проведення масових акцій з профілактики захворювань у Львівській області» та наказу Департаменту ОЗ ЛОДА від 13.01.2015 року № 10 «Про проведення у 2015 році масових акцій з профілактики захворювань у Львівській області» З 12 травня 2015 року в лікувально-профілактичних закладах району проводиться масова акція вимірювання артеріального тиску.

Метою акції є виявлення хворих із підвищеним артеріальним тиском, їх обстеження та лікування за місцем проживання. Впродовж 2-х тижнів у лікувальних закладах району, місцях праці та масового скупчення людей буде проводитись вимірювання артеріального тиску всім бажаючим.

 

Сьогодні, 13 травня 2015 року медпрацівники Золочівської районної поліклініки проводили вимірювання артеріального тиску у адмінбудинку районної ради та райдержадміністрації.

 

12.05.2015

 

12 травня 2015 року продовжуються ремонтні роботи доріг району, на відрізку дороги Трудовач – Гологірки автодороги Красне-Чемиринці, де укладено філією «Золочівський райавтодор» 9,2 тони асфальту.

-------------------------------

12 травня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів гарячу телефонну лінію.

До очільника району звернулися двоє жителів з питань: про пільгові перевезення по маршруту Золочів-Вороняки, про забруднення відходами земельної ділянки поблизу житлового будинку по вул. Р. Дурбака,12.

-------------------------------

В рамках соціального проекту “Мій тато захищає Україну!” цієї суботи, 9 травня, діти учасників АТО із Золочівщини відвідали Львів, де мали нагоду цікаво провести своє дозвілля. Зокрема, тут вони взяли участь у майстер-класі з виготовлення піци, прокаталися “Чудо-поїздом”, а також переглянули виставу у Львівському державному цирку. Духовий супровід поїздки забезпечив отець Михайло Сукмановський.

Дана поїздка організована Центром допомоги сім’ям учасників АТО м. Львова спільно із Карітас-Золочів. Організатори вдячні Золочівській РДА та відділу освіти за наданий автобус. Вікова категорія дітей, що взяли участь у заході від 5 до 16 років. Про це розповіла “Золочів.нет” координатор проектів Карітас-Золочів УГКЦ Марта Польова.

Нагадаємо, що у квітні Карітас-Золочів передав допомогу сім’ям бійців-учасників АТО з Золочівського району, яка надійшла від Центру допомоги сім’ям учасникам АТО м.Львова та від Львівської обласної ради.

-------------------------------

12 травня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду з питання реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади у районі за участю начальника фінансового управління райдержадміністрації Галини Мудрої, начальника відділу Держземагенства у Золочівському районі Львівської області Ігоря Погребняка, начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Оксани Залуцької, начальника відділу культури та туризму райдержадміністрації Миколи Решітника, заступника головного лікаря Золочівської ЦРЛ Антона Лугового, начальника відділу освіти райдержадміністрації Володимира Бартошика.

Під час зустрічі обговорено пропозиції керівників районних служб до проекту перспективного плану моделювання територіальних громад району.

 

10.05.2015

 

У неділю 10 травня, у Золочівському районному Народному домі ім. І.Білозіра, з нагоди святкування Дня Матері, відбулося культурно-мистецьке дійство «Мамине серце», у якому взяли участь: Народна капела бандуристок «Вишиваночка», ансамбль гітаристів музичної студії РНД, дует бандуристок НД с.Заставне, Народний танцювальний колектив «Первоцвіт», солісти Ірина Ткаченко, Марія Хоманська, Мар’яна Мацідонська, Ярина Галай та Олег Орловський, танцювальний колектив «Школи радості», читці Катерина Тихонова та Тетяна Вітка, дитячі вокальні ансамблі «Животоки» та «Вітрила юності».

Ведучі свята Анастасія Зварич та Володимир Шафранський.й.

 

09.05.2015

 

9 травня 2015 року  у Навчальному центрі національної Гвардії України відбулися урочистості з нагоди Дня пам’яті та примирення та 70-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Розпочалися заходи з урочистого покладання вінків та квітів до Меморіалу «Воїнам-визволителям». У заходах взяв участь голова райдержадміністрації Володимир Недзельський.

Запрошені ветерани війни, учасники українського визвольного руху часів Другої світової війни, громадськість переглянули номери художньої самодіяльності районних колективів та концертну програму афганського гурту «Долг».

Завершилися заходи частуванням стравами польової кухні. Гості пригощалися солдатською кашею та піднімали фронтових сто грамів за загиблих бойових побратимів.

 

08.05.2015

 

Звернення голови Золочівської РДА Володимира Недзельського з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення та 70-ї річниці Дня перемоги над нацизмом.

У День пам’яті та примирення щиросердечно вітаю всіх ветеранів та тих хто боровся і бореться за волю і незалежність Української держави. Бажаю всім доброго здоров’я, достатку, миру і злагоди у Ваших родинах, у Ваших домівках. Бажаю Вам незламної віри у перемогу України над російським окупантом! Слава Україні!

-------------------------------

Сьогодні, 8 травня, в Україні – День пам'яті та примирення. Цю дату наша держава офіційно відзначає вперше та розпочинає нову традицію святкування 8 та 9 травня в європейському дусі пам'яті та примирення під гаслом "1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо".

У місті Золочеві пройшли заходи з відзначення Дня пам’яті та примирення та 70-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На площі Незалежності біля міської ради відбулося громадське віче та спільна екуменічна молитва «За Україну». Участь у заходах взяли керівництво та працівники райдержадміністрації, районної та міської рад, працівники підприємств, установ, організацій, учнівська та студентська молодь району, керівники політичних партій і громадських організацій, громадськість.

«Минають роки, відлітаючи у вічність... Все далі і далі відходять від нас грізні і важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто ціною власного життя захистив нашу країну від гітлерівської агресії. Сьогодні ми усі віддаємо шану пам’яті тим, хто загинув на фронтах Другої світової війни та приносимо слова вдячності тим, хто залишився живим… На жаль, з березня 2014 року наша країна знаходиться в стані неоголошеної війни. Багато страждань випало на долю нашого народу за цей час, але він проявив свій незламний дух. Сьогодні на Сході України йдуть військові дії, точаться криваві бої. Там вирішується доля і майбутнє України. Весь народ нашої держави об‘єднався нині проти російського агресора. Сили АТО намагаються протистояти терористам. Ми знаємо, що ми – єдині, що перемога буде за нами. Єдина Україна – іншого шляху у нас немає», наголосив у своєму виступі голова райдержадміністрації Володимир Недзельський.

Продовжилися заходи пішою ходою до Меморіалу «Вічний вогонь», пам’ятника Братської могили жертв репресій 1939-1941 рр. та покладанням вінків, квітів.

 

07.05.2015

 

Щодо забезпечення державної безпеки

Аналіз наявної інформації свідчить про збільшення проявів терористичного та антиконституційного характеру у порівнянні з минулими роками, що спричинене загостренням політичної ситуації в державі та проведенням антитерористичної операції в південно-східних областях України. У зв’язку з цим, правоохоронні органи працюють у посиленому режимі роботи. Бродівське МРВ УСБУ у Львівській області спільно з органами МВС вживають заходів щодо забезпечення безпеки напередодні та під час травневих свят 1-9 травня 2015 року.

Відтак, з метою уникнення можливих провокацій, співробітниками СБУ, МВС спільно із місцевими громадськими організаціями відбуватимуться цілодобові патрулювання об’єктів можливої терористичної та диверсійної уразливості, місць проведення урочистих та масових заходів у вищевказані дні. Сьогодні, завданням громадськості є посилення заходів безпеки.

Мешканцям слід бути пильними та у разі виявлення підозрілих осіб, транспортних засобів, залишених без нагляду предметів (сумок, валіз, пакетів, тощо) повідомляти правоохоронні органи. У випадку виявлення ознак підготовки вчинення злочинів терористичного характеру, просимо невідкладно повідомляти за наступними номерами телефонів:

– Бродівське МРВ УСБУ у Львівській області: черговий тел. (266) 4-21-71;

– оперативний черговий Управління СБУ у Львівській обл.: (0322) 261-61-43;

– райвідділ міліції: тел. 102.

                                                           Начальник Бродівського МРВ УСБУ у Львівській області Метельський С.В.

-------------------------------

З метою вшанування мужності, відваги і самовідданості ветеранів війни 7 травня відбулась зустріч з ветеранами війни і праці в Золочівській районній раді ветеранів війни і праці. В зустрічі взяли участь заступник керівника апарату-начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Галина Семчишин начальник управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі Львівської області Ірина Питльована, заступник начальника управління Наталя Гаврачинська. Галина Семчишин та Ірина Питльована всіх присутніх привітали із 70-ю річницею Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ю річницею завершення Другої світової війни, висловивши слова вдячності та подяки. Побажали всім добра, доброго здоров’я та довгих років життя, вручивши квіти та солодощі.

Ірина Питльована розповіла присутнім про основні функції діяльності управління, про стан виплати пенсії. Особливу увагу було приділено ознайомленню із проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій». Наталя Гаврачинська ознайомила всіх присутніх із змінами , які відбулись в пенсійному законодавстві з 01 квітня 2015 року та про черговий масовий перерахунок пенсій з 1 грудня 2015 року.

На прохання присутніх були надані роз’яснення стосовно умов та порядку нарахування та виплату доплати до пенсії за рішенням суду дітям війни, призначення підвищення вдовам померлих учасників бойових дій, перевід на пенсію в разі втрати годувальника, призначення обчислення страхового стажу в залежності від сплати страхових внесків, порядку обчислення середньомісячного заробітку для призначення пенсії та інше. На всі поставленні питання було надано вичерпні відповіді.

-------------------------------

По результатах скайп - наради з департаментом фінансів 7 травня 2015 року у фінансовому управлінні райдержадміністрації проведено нараду із спеціалістами фінансового управління, дано доручення:

- вжити заходів щодо забезпечення співфінансування з місцевих бюджетів району мікропроектів місцевого розвитку та подати заявку департаменту фінансів Львівської обласної державної для їх фінансування з обласного бюджету;

- до 18 травня 2015 року подати департаменту фінансів Львівської обласної державної адміністрації прогнозні розрахунки місцевих бюджетів на 2015 рік за умови добровільного об’єднання територіальних громад.

-------------------------------

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Цей день наближували, як могли, люди котрим було дуже нелегко в ті воєнні роки і яким важко сьогодні. У довічному боргу наше покоління перед тими ветеранами, кому пощастило пройти через чорнило битв і дожити до цього світлого дня. Все менше їх залишається в життєвому строю.

Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 в рамках проекту «Добро починається з тебе» підтримує дружні волонтерські стосунки з Золочівським територіальним центром соціального обслуговування населення. Кожна зустріч несе живе спілкування між учнями школи та одинокими людьми старшого покоління.

Напередодні Дня примирення та Дня Перемоги учні 3-АВ класу під керівництвом Іванчишин Л.Є. привітали сивочолих ветеранів, подарували їм літературно-музичну годину. Діти декламували вірші, співали пісні, а у виконання Горинчин Яни та Ремез Марти пролунали скрипкові мелодії. На очах у літніх людей бриніли сльози спогадів та смутку.

На завершення виступу отець Степан Галай поблагословив присутніх і побажав здоров’я та довгих років життя. На згадку про зустріч школярі подарували власноруч виготовлені квіти маку, як символи миру, добра і примирення.

Зорганізувала зустріч заступник директора по виховній роботі Болюбаш Г.Ф., яка протягом 5 років на засадах волонтерства підтримує дружню роботу школи та територіального центру. Підуть у вічність герої, понесуть з собою живі спогади, а нам залишиться пам’ять, світла пам’ять…

-------------------------------

У четвер, 7 травня 2015 року відділ культури та туризму брав участь у скайп-конференції, яка відбулася між представниками районних відділів культури та департаментом з питань культури, національностей та релігій. Обговорювалися питання:

- про роботу Народних домів.

- щодо проведення свята «День матері» у Золочівському районі.

- про участь у конкурсі дітей, батьки яких є учасниками АТО,

- про нагородження працівників музею з нагоди свята, «Міжнародного дня музеїв».

Інформацію взято до уваги, завідувачам Народних домів надано доручення.

-------------------------------

10 ЗАПИТАНЬ І ВІДПОВІДЕЙ ЩОДО ОНЛАЙН СЕРВІСІВ МІНЮСТУ

 

1. Які послуги можна отримати онлайн?

На сайті Мінюсту www.new.minjust.gov.ua можна отримати розширену інформацію (довідку, витяг, виписку) про підприємство, нерухоме майно фізичних осіб (свідоцтво про право власності, витяг про державну реєстрацію, рішення про зупинення розгляду заяви, рішення про відмову в реєстрації прав) та зареєструвати бізнес. Документи із реєстрів можна просто роздрукувати на принтері, додаткові печатки чи інші види підтвердження їх достовірності не потрібні. Електронні виписки, витяги та довідки мають таку саму юридичну силу як і паперові. Незабаром через систему можна буде також отримати он-лайн-доступ до Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, а також Системи електронної звітності арбітражних керуючих.

2. За якими параметрами можна отримати виписку з Єдиного реєстру?

Пошук можливий за кодом ЄДРПОУ, повною назвою, директором, засновником компанії. Пошук у реєстрі нерухомого майна можливий за власником та адресою майна.

3. Скільки коштує інформація з реєстру?

Безкоштовний пошук дає змогу отримати повну інформацію про юридичну особу або фізичну особу-підприємця, за винятком місця проживання фізичних осіб (засновників, фізичних осіб-підприємців), але на відміну від витягу - безкоштовний пошук можна робити лише за чотирма критеріями: за назвою або кодом ЄДРПОУ юридичної особи та за ПІБ або податковим номером фізичної особи-підприємця, результат пошуку не зберігається у системі.

Вартість повного витягу із переліком засновників, керівників, видами діяльності компанії – 45,68 грн. (у паперовому вигляді 60,9 грн.), вартість витягу з реєстру нерухомості – 18,27 грн. (24,36 грн.) Реєстрація бізнесу безкоштовна.

4. Чи потрібно ідентифікувати себе при отриманні послуги?

Виписки, довідки та витяги надаються анонімно. Єдиними ідентифікаторами можуть бути банківська картка та IP-адреса. Інформація про історію пошуків компаніям, щодо яких ведеться пошук, не надається. Під час реєстрації бізнесу потрібен електронний цифровий підпис.

5. Як довго формується документ у системі?

Якщо під час формування паперового документа, реєстратору доводиться витратити від 20 до 40 хвилин, то підготовка електронної виписки, довідки чи витягу відбувається автоматично в режимі он-лайн. Середній час підготовки документу – 15-30 секунд.

6. Чи існує обмеження на кількість одночасних доступів до системи?

Ні, наразі такого обмеження не існує.

7. Як можна сплатити за послугу і кому перераховуються ці гроші?

Оплатити отримані документи можна карткою Visa/MasterCard. Мито перераховується на рахунок у Держказначействі, комісію у розмірі 3 грн. за обслуговування платежу отримує державний Ощадбанк

8. Якщо потрібно подавати документ у кілька установ, чи потрібно щоразу платити за кожну нову копію?

Ні, запитувач, один раз сплативши за формування електронного документу, отримує його номер, за яким він або будь-хто (в тому числі державні та банківські установи) може безкоштовно завантажити сформований витяг, виписку або довідку з будь-якої точки світу у режимі он-лайн через Інтернет. При цьому якщо двоє людей незалежно один від одного замовили виписки одного й того ж документа, результати записів матимуть відмінні номери. Адже час фактичного формування документа буде різнитися. Такий документ зберігатиметься у базі даних реєстру протягом 1 року.

9. Як документ без печатки захищений від підробки?

Достовірність виписки, довідки чи витягу легко перевірити, увівши в системі унікальний номер документа. Оскільки цей номер – у разі справжності – дає можливість завантажити весь оплачений раніше документ без обмежень, то перевірка реальності даних займе кілька секунд. Утім, слід зважати на те, що унікальний код підтверджує достовірність даних виключно на момент оплати документу.

10. Чи можна отримати довідку у неробочий час?

На відміну від реєстраційних офісів, які переважно працюють лише в будні дні та у визначені години, он-лайн сервіси функціонують 24 години на добу, 7 днів на тиждень. При цьому забезпечується також цілодобова технічна підтримка за телефоном 0-800-50-70-70.

-------------------------------

Реформа реєстраційної служби. Передача частини державних функцій з реєстрації майна та бізнесу на місця

В рамках реформи реєстраційної служби, а також децентралізації відбувається передача частини державних функцій з реєстрації майна та бізнесу на місця. В майбутньому за державою планується залишити лише функції:

- власника і адміністратора реєстрів;

- надання суб’єктам реєстрації допуску до даних реєстрів;

- визначення стандартів надання послуг з реєстрації.

Всі інші функції з реєстрації, по мірі готовності приймаючих суб’єктів, мають бути передані місцевим органам влади, нотаріусам, а з часом – банкам.

З 1 КВІТНЯ НОТАРІУСИ ОТРИМАЛИ ПРАВО ПРОВОДИТИ РЕЄСТРАЦІЮ ДОГОВОРІВ ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК СІЛЬГОСППРИЗНАЧЕННЯ.

В Україні працює понад 7000 державних та приватних нотаріусів. Нотаріальна спільнота має своїх представників навіть у невеликих населених пунктах. Реєстрація договорів оренди земельних ділянок сільгосппризначення завжди була однією з найгостріших проблем аграрних регіонів. 2014 року було зареєстровано понад 860 тис. прав оренди земель сільськогосподарського призначення. З початку 2015 року зареєстровано понад 175 тис. договорів. До запровадження змін селяни повинні були вистоювати в безкінечних чергах і шукаючи можливості пришвидшити цей процес за «додаткову плату».

Переваги нової системи реєстрації договорів оренди сільгоспземель:

- розширення за рахунок 7000 нотаріусів кількості пунктів, де можна провести реєстрацію;

- громадяни зможуть самостійно обирати звернутися їм до державного реєстратора чи до нотаріуса;

- ліквідація черг при реєстрації договорів оренди сільгоспземель;

- збільшення оперативності реєстрації і якості послуг за рахунок збільшення конкуренції;

- ліквідація корупційної складової за «пришвидшення процесу».

ІНШІ ПІЛОТНІ ПРОЕКТИ

«МОДЕЛЬНИЙ ОФІС»

У жовтні 2014 року розпочато пілотний проект у сфері реєстрації речових прав на нерухоме майно у міських реєстраційних службах Вінниці, Дніпропетровська, Львова, Харкова, Черкас, Чернігова та Києва. Головною ціллю проекту є розділення функцій з прийому/видачі документів та прийняття рішень за результатами їх розгляду між різними особами.

Особливістю проекту є те, що реєстратор власноруч заповнює відповідні електронні заяви. Громадянину залишається лише перевірити правильність ведених даних. Розподіл роботи між фронт- та бек- офісами скоротив час необхідний для оформлення паперів з 40 до 15-20 хвилин та унеможливило корупційні дії в сфері реєстрації прав.

З 2 квітня 2015 року у Чернівцях, Івано-Франківську та Калуші Івано-Франківської області також запроваджується реалізація пілотного проекту у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

З 6 квітня 2015 року пілотний проект щодо розподілу функціональних обов’язків між особами, які приймають заяви у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, та особами, які приймають рішення за результатами розгляду таких заяв запроваджується в територіальних управліннях юстиції Київської області.

«ЕКСТЕРИТОРІАЛЬНІСТЬ»

Також пілотним проектом у Київській області передбачається екстериторіальність подання заяв у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно. Заяви щодо майна, яке розташоване у межах Київської області, можуть подаватися до будь-якого районного, міського, міськрайонного, міжрайонного управління юстиції Київської області, а також до Головного територіального управління юстиції у Київській області.

-------------------------------

06.05.2015

 

На виконання розпорядження голови Золочівської райдержадміністрації з 1 по 30 квітня 2015 року в районі відбулася ювілейна десята Всеукраїнська благодійна акція фонду «Серце до серця» під назвою «Врятуй життя дитини».

Метою акції є збір коштів для новонароджених дітей. Цьогоріч зібрано кошти в сумі 16508,65 грн. Організатори мають намір забезпечити якісним медичним обладнанням відділення дитячих лікарень. Скриньки для збору коштів було розміщено в закладах культури, освіти, медицини та торгівлі. Щира подяка усім, хто долучився до акції.

 

Сьогодні, 6 травня 2015 року перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза спільно з в. о. голови районної ради Андрієм Леськівим за участю Петра Зайця сільського голови здійснив виїзд у Сновицьку сільську раду для обговорення проблемних питань даної території.

За підсумками зустрічі вирішено провести 7 травня нараду за участю районних служб з виїздом у місцеву раду.

 

Запрошуємо взяти участь у «Конкурсі бізнес-ідей серед молоді», що проходитиме в рамках регіонального туру XVІІ Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді. Конкурс проводиться серед молодих людей віком від 14 до 35 років і сприяє адаптації економічних ініціатив молоді та практичного втілення в сфері малого та середнього бізнесу. Терміни проведення конкурсу: з 1 по 20 травня 2015 р.

Об'єкт конкурсного відбору : креативні бізнес-ідеї, які в подальшому зможуть трансформуватися в реальні бізнес плани з подальшою реалізацією відповідних проектів. По закінченню конкурсу, будуть обрані переможці.

Номінації конкурсних програм:

І. Виробництво, сфера послуг і торгівля.

ІІ. Наукові, лабораторні та експериментальні розробки.

ІІІ. Соціальний проект (передбачає реалізацію проектів з фінансуванням за рахунок спонсорських, грантових коштів або коштів з державного бюджету, які спрямовані на: покращення умов життєдіяльності особистості чи окремих соціальних груп).

Заявки оцінюються експертною комісією, яка визначає переможців у кожній номінації.

Оцінювання робіт здійснюватиметься експертною комісією за такими критеріями:

- оригінальність та обґрунтованість ідеї;

- забезпечення створення нових робочих місць для молоді;

- соціальна значущість проекту, суспільна корисність (прибутковість) від його реалізації.

Нагородження:

- Учасники конкурсу можуть отримати консультації та допомогу у розробці бізнес планів та пошуку інвесторів для реалізації бізнес-ідей.

- Бізнес ідеї переможців конкурсу будуть презентовані на стенді під час проведення Форуму молодих підприємців.

Пріоритетні напрямки: соціально-творчі проекти; вітчизняне виробництво, розвиток молодіжного туризму Львівщини.

Проекти також можуть бути в запропонованій Вами сфері. Участь у конкурсі є безкоштовною.

Заяви на участь у Конкурсі подаються до Львівського обласного молодіжного центру праці за адресою: м. Львів, вул. Кривоноса, 10, оф. до 20 травня 2015 року.

Заявки подані після встановленого строку прийматися не будуть.

Організатори конкурсу: відділ молодіжної політики управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації; департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адміністрації, Львівський обласний молодіжний центр праці.

Конкурс проводиться за підтримки: комісії з питань економічної політики Громадської ради при ЛОДА.

Контакти Леся Довганик, координатор конкурсу моб тел. 067 905 72 66 lomcp@ukr.net 

 

5 травня 2015 року у Золочеві відбувся особистий прийом громадян народним депутатом України Тарасом Батенком.

До депутата звернулося 17 мешканців району з питань: ремонту доріг; будівництва тенісного корту; матеріальної допомоги та з господарських питань.

Детальніше http://zolochiv.net/meshkantsi-rajonu-zvernulysya-do-narodnoho-deputata-video/ 

 

5 травня 2015 року заступник керівника апарату-начальник відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації Галина Семчишин провела гарячу телефонну лінію. Зателефонували двоє мешканців районну з питань: притягнення до відповідальності осіб, які ухиляються від мобілізації, а також не допущення їх виїзду за кордон; об’єднання НВК «Школи радості» та Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4.

 

1-3 травня 2015 року військово-патріотична молодіжна громадська організація "ПАТРІОТ" взяла участь у заходах, приурочених до 100-річчя з часу боїв за гору Маківку (Сколівського району) між підрозділами Українських січових стрільців та російською армією (29 квітня – 4 травня 1915 року). Члени організації провели патріотично - вишкільне таборування біля підніжжя гори, за час якого займались тактичною, інженерною, гірською підготовкою, вправлялись у веденні рукопашного бою тощо.

3 травня учасники таборування взяли участь у сходженні на гору Маківка до меморіалу січових стрільців, де відбулись урочистості із вшанування пам'яті загиблих, відтворення бою, виставка стрілецької зброї тощо. Даний захід відбувся за підтримки та сприяння сектору молоді та спорту райдержадміністрації.

 

6 травня 2015 року в. о. директора ЗРЦСССДМ О. Дужою організовано виїзд заступника начальника УСЗН А. Хоми у дитячий будинок сімейного типу, що у м. Золочів, з метою роз'яснення механізму надання субсидій на житло в якому функціонує дитячий будинок, або ж можливістю продовження використання пільг, які надаються з державного бюджету на оплату послуг для дитячих будинків сімейного типу.

У виїзді взяла участь заступник керівника апарату-начальник відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації Галина Семчишин, яка запропонувала декілька шляхів вирішення ситуації, а саме: перехід ДБСТ на тверде паливо, клопотання перед головою ОДА щодо вирішення ситуації шляхом збільшення пільг на комунальні послуги для ДБСТ, збереження ціни на газ для ДБСТ на рівні квітневих.

 

З метою психологічної підтримки чоловіків, адаптації їх в мирному житті, з демобілізованими чоловіками, які повернулися з зони проведення антитерористичної операції 6 травня 2015 року головним спеціалістом відділу соціальної роботи ЗРЦСССДМ Реплянською Ліаною проведено бесіду на тему: «Підтримка чоловіків, які повернулися з зони бойових дій» (заходом охоплено 12 осіб).

В ході заходу проінформовано присутніх про функціонування "Єдиного вікна" на базі лікарні у м. Винники, Львівської обл., де можна пройти реабілітацію, проконсультуватись з психологом, юристом, працівником департаменту соціального захисту населення, та центру зайнятості.

А також проінформовано демобілізованих про можливість отримання роз'яснень та допомоги при заповненні декларації до документів на субсидію.

 

У навчальному центрі Національної гвардії України заступник начальника управління соціального захисту райдержадміністрації Алла Хома 5 травня 2015 року провела зустріч з учасниками бойових дій АТО. В ході проведення зустрічі дано роз’яснення щодо надання пільг на житлово-комунальні послуги, санаторно-курортне лікування. Формат проведення зустрічі – це питання та надання спеціалістами управління соціального захисту обґрунтованих відповідей.

«На сьогодні виникає дуже багато питань щодо соціального захисту учасників АТО. Відтак, учасникам бойових дій згідно зі статтею 12 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" надаються понад 20 різних видів пільг. Статус учасника бойових дій отримують військовослужбовці Збройних Сил України, які брали участь в антитерористичній операції, відповідно до пункту 19 статті 6 зазначеного Закону України», - повідомила Алла Хома.

 

"Бібліотека Малого Лева" на Золочівщині.

Нещодавно на Золочівщину завітала "Бібліотека Малого Лева" разом з письменницею Христиною Лукащук, дитячим письменником Андрієм Бачинським, представником "Видавництва Старого Лева" Наталією Білецькою та бібліотекарем обласної бібліотеки для дітей Людмилою Поляєвою. Христина Лукащук приїхала на зустріч із юними читачами Золочівщини із презентацією своєї першої дитячої книжки "Казка про Майдан".

Чи варто говорити з дітьми на складні теми, до якої відноситься і тема про Майдан? Письменниця Христина Лукащук вважає, що з дітьми потрібно говорити абсолютно на різні теми, але важливо знайти правильний спосіб. Складні речі необхідно пояснити простими словами, зрозумілими із дитячим сприйняттям. Книжка "Казка про Майдан" - напевно перша написана для дітей спроба пояснити, що відбувалося на Майдані. Зрозумілою дітям мовою вона розповідає про прекрасну країну, де жив дуже жадібний правитель, проти якого зібралися люди, і "видавалося: то зоряне небо спустилося на землю", а після перемоги з крові героїв посеред Майдану проросло нове дерево. У затінку його могутньої крони визріває нове життя". Христина Лукащук не лише написала казку, але й проілюструвала її.

У Золочівській районній бібліотеці для дітей на зустріч з письменницею прийшли учні 5 - 8 класів ЗОШ №3 м. Золочева.

Сторінка за сторінкою гортаючи свою книгу "Казка про Майдан", Христина Лукащук розповідала про те, як народжувалася її перша книжка для дітей, про те, що особисто для неї означає Майдан і що ця "Казка..." - це можливість сказати "дякую!" полеглим за свободу і справедливість під час кривавих подій на Майдані взимку 2014 року.

А потім "Бібліотека Малого Лева" завітала у бібліотеку-філію села Червоне. Тут школярі у вишиванках прийшли за півгодини до призначеного часу зустрічі. Вони залюбки роздивлялися книги "Видавництва Старого Лева", а потім купували ті, які припали до душі.

Розповідь про "Казку про Майдан" діти слухали дуже уважно,а учні 8 класу Ясеновецького НВК Андрій Проць та Валентина Саїк, які приїхали на зустріч із Христиною Лукащук з села Ясенівці, прочитали свої вірші про Майдан і Небесну сотню. До речі, кожен з юних поетів уже має свою власну збірку віршів. У Андрія Проця збірка називається "Сад думок", у Валентини Саїк - "Пам'ять серця" (присвячена подіям на Майдані).

Четвертокласниці Червоненської ЗОШ І-Ш ст. Христина Вельган та Софія Дяків поділилися своїми враженнями від прочитаних у журналі "Світ дитини" оповідань Христини Лукащук.

 

Управлінням Пенсійного фонду України в Золочівському районі з 05.05.2015 року розпочато фінансування травневих пенсій згідно Графіка поденного фінансування виплати пенсій та грошової допомоги, погодженого на поточний місяць.

Ресурсне забезпечення видатків Фонду здійснюється за рахунок визначених джерел надходжень та коштів Державного бюджету України. Потреба коштів на травень 2015 року складає 24,87 млн.грн.

Згідно статті 47 Закону України від 09.07.2003 №1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсія виплачується щомісяця у строк не пізніше 25 числа. Пенсійний фондом запроваджено щоденне фінансування пенсій з 4 по 25 число.

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що в управлінні на обліку перебуває 2936 ветеранів війни, з них: - інваліди війни 1 групи – 31 - інваліди війни 2 групи – 37 - інваліди війни 3 групи – 76 - учасники бойових дій – 436 - член сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни – 240 - учасники війни – 2116

У 2015р. ветерани війни отримали разову грошову допомогу до 5-го травня відповідно до ПКМУ № 147 від 31.03.2015р. «Деякі питання виплати у 2015 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань».

 

Сьогодні, 5 травня 2015 року про відзначення Дня пам’яті та примирення та 70-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в районі повідомила заступник керівника апарату-начальник відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації Галина Семчишин під час засідання оргкомітету. «Україна долучається до загальноєвропейської традиції вшанування жертв війни із використанням червоних маків. Тому, символ відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги — червоний мак. Гасло “1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо”», - наголосила Галина Семчишин.

Учасник оргкомітету, Володимир Удовиченко – заступник начальника навчального центру Національної гвардії України проінформував про день відкритих дверей у навчальному центрі та запросив громадськість взяти участь у заходах.

Також у літньому клубі навчального центру відбудеться концертна програма афганського гурту «Долг», дата проведення 9 травня о 11 .00 год.

 

5 травня 2015 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза здійснив об’їзд доріг від с. Велика Вільшаниця до с. Чемеринці. На даній території проводиться ямковий ремонт асфальтобетоном. Станом на сьогоднішній день заплановано освоїти 20 тонн, а вчора освоєно 10 тонн асфальтобетону.

 

5 травня 2015 року з метою перевірки якості і обсягів виконання дорожніх робіт, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза здійснив обстеження об’їзної дороги міста Золочева. Розпочато ремонтні роботи даної ділянки, де організація ТехноБудЦентр проводить влаштування дренажних воронок на автодорозі Львів-Тернопіль.

 

3 травня 2015 року у Золочеві на стадіоні “Сокіл” відбувся матч у Чемпіонаті Львівської області, І ліги. У футбольному поєдинку зустрілися ФК “СОКІЛ” (м. Золочів) – ФСК “Яворів” (м. Яворів). Протягом дня відбулося два матчі, між командами юнаків та дорослих.

Рахунок матчу юнаків: 1-0.

Рахунок матчу дорослих: 2-0.

Авторами голів стали: Фамуляк Г., Кукурудза А.

Активну підтримку Золочівській команді показали вболівальники. У заході взяв участь голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський.

«Разом із відкриттям сьогоднішнього сезону, закінчується і реконструкція стадіону «Сокіл». Хотів би звернутися із словами вдячності до всіх меценатів, а особливо до президента футбольного клубу Йосипа Барабаша, за те, що роблять гарну справу. Бажаю всім перемоги, миру, спокою та впевненості в завтрашньому дні. І нехай ніяка сила не зможе змінити наш шлях-шлях України і шлях нашого спорту»,- зазначив голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський.

 

30.04.2015

 

30 квітня 2015 року в сесійній залі райдержадміністрації відбулося урочисте зібрання, присвячене відкриттю курсів перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, що проводили представники ЗРЦП у м.Золочеві за фінансової підтримки НАТО.

 

30 квітня 2015 рокуку голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза взяли участь у позачерговій сесії районної ради VІ демократичного скликання.

Порядок денний:

1. Про внесення доповнення до рішення ХХХVІІ сесії районної ради від 23.01.2015 №457 «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Золочівського району на 2015 рік з макроекономічним прогнозом на 2016-2017 роки»

2. Про внесення змін до показників районного бюджету Золочівського району на 2015 рік.

3. Інформація прокурора Золочівського району щодо виявлених осіб, які причетні до організації відправлення автобусів на «антимайдан» до столиці під час Революції Гідності.

4. Про затвердження складу конкурсної комісії для проведення концесійного конкурсу з передачі в концесію послуг, які стосуються операції поводження з відходами.

5. Про звернення до Львівської обласної ради щодо створення обласного центру з військово-патріотичного виховання на базі дитячого позаміського закладу відпочинку «Сокіл» Золочівської районної ради Львівської області.

6. Про затвердження угод про передачу видатків на виконання повноважень між місцевими бюджетами.

7. Про затвердження розпоряджень голови Золочівської районної державної адміністрації.

8. Про зміни в керівному складі комунального підприємства «Центральна районна аптека» Золочівської районної ради Львівської області.

9. Про затвердження складу комісії щодо затвердження списку народних засідателів.

10. Про затвердження технічних документацій з нормативних грошових оцінок земельних ділянок на території місцевих рад (за межами населеного пункту) Золочівського району Львівської області.

 

30 квітня 2015 року відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації. Координацію дій, легалізацію діяльності волонтерського руху на Золочівщині: обговорили за круглим столом з представниками волонтерських організацій району, податкової служби.

Про проведення адміністративної реформи: децентралізація влади розповіла Купин Мар’яна - начальник юридичного відділу райдержадміністрації. Також, обговорили питання участі інститутів громадянського суспільства в обласному конкурсі програм, проектів, заходів.

 

30 квітня 2015 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза провів нараду щодо об’єднання територіальних громад. У нараді взяли участь заступник керівника апарату-начальник відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації Галина Семчишин, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Оксана Залуцька, в.о. голови районної ради Андрій Леськів, начальник відділу статистики у Золочівському районі Петро Пастушок.

 

 

Ліцеїсти прийняли участь в ініціативі «Дерева миру»

В останній тиждень квітня відбулася Всесвітня соціально-екологічна ініціатива «Дерева миру», яка об’єднала 50 країн. Метою ініціативи «Дерева миру» є виявлення позиції «ЗА МИР» шляхом висадження дерев, що сприяє об’єднанню народів та озелененню країн. Ця ініціатива отримала також підтримку і в Україні. Ліцеїсти Золочівського економічного ліцею долучитися до ініціативи «Дерева миру» та здійснили 28 квітня 2015 року висадку дерев та зробили внесок в укріплення миру, озеленення та виховання дбайливого ставлення громадян до довкілля.

 

Про візит Золочівської делегації до Польщі

Україна підписала з Польщею меморандум про співпрацю з підтримки реформи місцевого самоврядування. Відповідний документ був підписаний у Варшаві віце-прем'єр-міністром, міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадієм ко та міністром закордонних справ Польщі Гжегожем Схетиною, передає прес-служба віце-прем'єра. Підписаний документ визначає, що співпраця в сфері підтримки реформи місцевого самоврядування буде проводитися у формі консультативних заходів при підготовці проектів нормативно-правових актів з питань реформування та здійснення навчальних заходів у сфері впровадження реформи, зокрема, проведення навчальних і ознайомлювальних поїздок, які будуть фінансуватися за рахунок коштів державного бюджету Польщі.

Україна отримала від Республіки Польща підтримку з питань підготовки і впровадження реформи місцевого самоврядування в Україні, розроблення законодавства з урахуванням польського досвіду щодо реформування місцевого самоврядування, подальшого розвитку співробітництва між регіонами обох країн та державами у цілому.

«Україна рухається шляхом європейської інтеграції і прагне реалізовувати таку політику, яка б відповідала європейським стандартам, перш за все, Європейській хартії місцевого самоврядування. Ми цінуємо надану можливість отримати досвід муніципальної консолідації в Європі і, зокрема, Польщі та використати кращі європейські практики у цій сфері в Україні».

 

28 квітня 2015 року керівники Золочівщини з одноденним візитом побували у Нижанському повіті Любельського воєводства Республіки Польща. У складі делегації були в. о голови Золочівської районної ради Андрій Леськів, голова Золочівської районної державної адміністрації Володимир Недзельський, голова Громадської ради при голові районної ради Мирослава Бабінська та голова Фонду розвитку Глинян Олег Гураль. Ініціювала зустріч польська сторона, яка напрацювала цікаві пропозиції в освітньому і економічному напрямках.

Поїздка була насиченою і корисною. Делегація золочів’ян побувала на ярмарку професій у м. Ніско, відвідали професійний технікум, підприємство «ArmaTOORA», центр промислу плетіння з лози у м. Рудник над Сяном, єдиний у Польщі приватний музей історії фотографії.

Під час зустрічі зі Старостою м. Ніско було обговорено перспективи співпраці між нашими громадами та підписання угоди про партнерство. Особлива увага приділялася питанням в галузі освіти.

 

Налагодження співпраці у галузі освіти

Цього тижня офіційна делегація від Золочівського району відвідала Нижанський повіт Любельського воєводства Республіки Польща. Цьому візиту до Польщі передував приїзд до Золочева групи офіційних осіб, які представляли бізнесові та освітні кола Нижанського повіту. Основним питанням наших обох зустрічей було запрошення молоді з Золочівщини на навчання до Ніска.

Обговорювались питання щодо договору та подальшої співпраці навчальних закладів, які передбачають взаємний обмін учнями та викладачами, розширення і поглиблення знань з історії культури українського та польського народів, організацію позаурочних заходів і спортивних змагань, обмін досвідом з проблем сучасної молоді, проведення профорієнтаційної роботи серед молоді, вивчення і узагальнення досвіду професійної підготовки молодих спеціалістів у навчальних професійно-технічних закладах. Керівники району оглянули навчальний заклад, який виявив бажання прийняти наших дітей у себе.

Матеріально-технічна база, перелік професій у регіональному центрі професійної освіти залишила гарне враження. Вартість навчання покриває польська сторона, включаючи проживання у гуртожитку і харчування.

Випускники 9, 10, 11-х класів та їх батьки, які зацікавляться можливістю навчання у Польщі, можуть детальніше ознайомитися на сайті навчального закладу www.rceznisko.pl.

Для довідки та інформації з даного питання просимо звертатися у Золочівську районну раду за номером 4-20-17.

 

29 квітня 2015 року у райдержадміністрації відбулася нарада з головами місцевих рад району.  Про проведення п’ятої черги мобілізації та призову громадян на стокову військову службу розповів т. в. о. комісара Золочівсько-Перемишлянського військового комісаріату Юрій Кондзірський. У нараді взяв участь перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза.

«Відповідно до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 17 лютого 2015 № 88\2015 “Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році” з 1 квітня до 31 травня 2015 року проводиться призов громадян на строкову військову службу», - повідомив присутніх Андрій Кукуруза.

 

29 квітня 2015 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза спільно з начальником Бродівського МРВ УСБУ у Львівській області Сергієм Метельським за участю керівників районних служб провів нараду щодо заходів безпеки під час проведення травневих свят. Аналіз наявної інформації свідчить про збільшення проявів терористичного та антиконституційного характеру у порівнянні з минулими роками, що спричинене загостренням політичної ситуації в державі та проведенням антитерористичної операції в південно-східних областях України. У зв’язку з цим, правоохоронні органи працюють у посиленому режимі роботи.

Бродівське МРВ УСБУ у Львівській області спільно з органами МВС вживають заходів щодо забезпечення безпеки напередодні та під час травневих свят 1-9 травня 2015 року.

«Відтак, з метою уникнення можливих провокацій, співробітниками СБУ, МВС спільно із місцевими громадськими організаціями відбуватимуться цілодобові патрулювання об’єктів можливої терористичної та диверсійної уразливості, місць проведення урочистих та масових заходів у вищевказані дні.

Сьогодні, завданням громадськості є посилення заходів безпеки. Мешканцям слід бути пильними та у разі виявлення підозрілих осіб, транспортних засобів, залишених без нагляду предметів (сумок, валіз, пакетів, тощо) повідомляти правоохоронні органи. У випадку виявлення ознак підготовки вчинення злочинів терористичного характеру, просимо невідкладно повідомляти за наступними номерами телефонів:

– Бродівське МРВ УСБУ у Львівській області: черговий тел. (266) 4-21-71;

– оперативний черговий Управління СБУ у Львівській обл.: (0322) 261-61-43;

– райвідділ міліції: тел. 102.», - наголосив Сергій Метельський. 

 

Сільське господарство

Сьогодні, 29 квітня 2015 року перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза здійснив об’їзд Жуківської сільської ради для ознайомленням з ходом проведення весняно-польових робіт у господарстві ТзОВ «Челендж», де проводиться посів кукурудзи на зерно і підготовка грунту під посів сої.

Довідка. В районі нараховується 114 сільськогосподарських підприємств різних форм власності. З них 106 господарств займаються рослинництвом,  8  господарств займаються тваринництвом.

У 2015 році загальна посівна площа по всіх категоріях господарств становитиме 44762 га, що на 3,7 % або на 1610 га більше, ніж у 2014 році, посівна площа по сільськогосподарських підприємствах становитиме 33262 га, що на 5,0% або на 1595 га більше, ніж у 2014 році.

Під урожай 2015 року по всіх категоріях господарств посіяно озимих зернових культур 11519 га,  в тому числі по сільськогосподарських підприємствах –  8924 га озимих зернових. Озимого ріпаку на зерно посіяно на площі 8689 га.

Площа посіву ярих культур по всіх категоріях господарств буде становити 23276 га,  у тому числі у сільськогосподарських підприємствах – 15555 га, в господарствах населення – 7721 га.

Станом на 29 квітня 2015 року  всіма категоріями господарств посіяно 4472 га ранніх зернових, що становить 96% до прогнозного посіву, з них сільськогосподарськими підприємствами посіяно 3022 га, що складає 94% до запланованого.

Прогноз посіву кукурудзи на зерно по всіх категоріях господарств становить 5215 га, посіяно 3717 га, що становить 71,3% до плану, в тому числі сільськогосподарськими підприємствами заплановано посів 4556 га, посіяно 3479 га (76,4%). 

Прогноз посіву цукрових буряків по всіх категоріях господарств становить 801га, весь посів планується у сільськогосподарських підприємствах,  посіяно 473 га цукрових буряків, що становить 59% до прогнозу.

Прогноз посіву сої по всіх категоріях господарств становить 6273га, посіяно 500 га (8%). Весь посів планується сільськогосподарськими підприємствами. 

У прогнозованій структурі посівних площ на 2015 рік по всіх категоріях господарств зернові культури складають 49,0%, кормові – 5,0%, технічні – 36,0%.

Прогноз посадки картоплі всіма категоріями господарств становить 3814 га, фактично посаджено 2132 га (55,8%), в тому числі сільськогосподарськими підприємствами посаджено 1,5 га (38%) з 4 га запланованих.

Заплановано посів овочів по всіх категоріях господарств 859 га, фактично посіяно 412 га (47,9%), в тому числі сільськогосподарськими підприємствами –         4 га, фактично посіяно 2 га (50%).

В сільськогосподарських підприємствах посіяно 30 га льону, що становить 60% до прогнозу та  5 га лікарських культур – 29% до прогнозу.

Прогноз посіву кормових коренеплодів всіма категоріями господарств становить 541 га, фактично посіяно 460 га (85%).

В сільськогосподарських підприємствах району станом на 01.04.2015 року  утримується 55 голів  ВРХ (10% до минулого року), в тому числі 17 голів корів (7,9%).  Поголів'я свиней складає 11198 голів (98% до минулого року).  На даний  час поголів’я птиці відсутнє  по причині  забою птиці  у березні  місяці.

За I квартал 2015 року сільськогосподарськими підприємствами вироблено 833 тонни м'яса (у живій вазі) (101% до минулого  року) та вироблено   молока 4 тонни (1,2 рази менше до минулого року).

Причиною зменшення поголів’я ВРХ, в тому числі корів пояснюється тим, що у  2014 році господарство ТзОВ «Підгірці» все поголів’я ВРХ перевело у  Бродівський район. Із зменшенням поголів’я корів (150 голів) одночасно зменшилось виробництво молока.

 

Нагороджені державними відзнаками:

 

 

Заступник командира окремого ремонтно-відновлювального полку по роботі з особовим складом – начальник відділення особового складу підполковник ГОДОВАНСЬКИЙ Олег Орестович

Перебуваючи біля населеного пункту Амвросіївка Донецької області, під час періодичних мінометних обстрілів з боку бойовиків ДНР, обстрілів з реактивної системи залпового вогню «Град» із сторони Російської Федерації надавав особистий приклад підлеглому особовому складу у виконанні військового обов’язку. Тому військовослужбовці ремонтно-евакуаційної групи до отримання розпорядження про передислокацію перебували на бойових позиціях та виконували завдання за призначенням. Із отриманням вказівки про передислокацію, група убула без втрат особового складу.

Безпосередньо приймав участь у евакуації техніки, як старший евакогрупи під час транспортування пошкодженої техніки в тиловий пункт управління поблизу с.Солнцеве, Старобешівського району Донецької області.

За вірності Військовій Присязі, зразкове виконання військового обов'язку, вміле керування підлеглими під час перебування в зоні проведення антитерористичної операції нагороджений державною нагородою – медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня.

Начальник бронетанкової служби окремого ремонтно-відновлювального полку майор ОРЛОВСЬКИЙ Олександр Миколайович

Під час перебування в зоні проведення антитерористичної операції навчав підлеглий особовий склад правильній експлуатації та ремонту бронетанкової техніки. Безпосередньо проводив ремонт бронетанкової техніки. Надавав дієву допомогу командирам підрозділів інших військових частин, які перебували в зоні проведення АТО, щодо правильної експлуатації та обслуговуванні бойових машин.

8-12 серпня 2014 року безпосередньо керував бронемашиною БРЕМ-1 під час евакуації техніки біля населеного пункту с. Степанівка Амвросіївського району Донецької області. В ході виконання бойового завдання проявив мужність, наполегливість, вірність військовій присязі транспортуючи підбиту техніку безпосередньо під час мінометного обстрілу. Протягом цього періоду евакуював 8 одиниць бронетехніки. 

За особисті мужність і героїзм, виявлені під час перебування в зоні проведення антитерористичної операції та виконанні військового обов'язку в бойових умовах нагородження державною нагородою – орденом “За мужність” ІІІ ступеня. 

Командир ремонтної роти ремонтно-відновлювального батальйону автомобільної техніки окремого ремонтно-відновлювального полку лейтенант ПЕНЦАК Павло Васильович

Під час перебування в зоні проведення антитерористичної операції навчав підлеглий особовий склад правильній експлуатації та ремонту автомобільної техніки та особисто проводив ремонт техніки. Надавав дієву допомогу водіям автомобілів, які перебували в зоні проведення АТО, щодо правильної експлуатації та обслуговуванні автомобілів.

Перебував біля населеного пункту с. Степанівка Амвросіївського району Донецької області в складі евакогрупи. Протягом цього періоду екіпажем врятовано 7 одиниць техніки. 

9 і 10 серпня 2014 року, в ході виконання бойового завдання проявив мужність і відвагу, самовідданість у виконанні військового обов’язку  транспортуючи підбиту техніку безпосередньо під час мінометного обстрілу. Під час евакуації техніки, в складі команди, до якої входив і старший сержант ЛІСНИЙ Д.Я., ризикуючи життям витягнув та доставив у безпечне місце тіла трьох загиблих військовослужбовців Збройних Сил України.

За мужність і відвагу, самовіддані дії, виявлені у захисті державних інтересів України під час перебування в зоні проведення антитерористичної операції нагороджений державною нагородою – медаллю “За військову службу Україні”. 

Головний сержант евакуаційної роти евакуаційного батальйону окремого ремонтно-відновлювального полку старший сержант ЛІСНИЙ Денис Ярославович

Під час перебування в зоні проведення антитерористичної операції вміло керував закріпленою автомобільною технікою, своєчасно проводив технічний огляд та поточний ремонт, утримуючи автомобіль в постійній бойовій готовності.

Перебував в складі евакогрупи під час евакуації техніки біля населеного пункту Степанівка Амвросіївського району Донецької області. Екіпажем, у складі якого перебував старший сержант ЛІСНИЙ Д.Я., врятовано 10 одиниць техніки.

9 і 10 серпня 2014 року, в ході виконання бойового завдання проявив мужність і відвагу, самовідданість у виконанні військового обов’язку  транспортуючи підбиту техніку безпосередньо під час мінометного обстрілу. Під час евакуації техніки, в складі команди, ризикуючи життям витягнув та доставив у безпечне місце тіла трьох загиблих військовослужбовців Збройних Сил України.

За мужність і відвагу, самовіддані дії, виявлені у захисті державних інтересів України під час перебування в зоні проведення антитерористичної операції нагороджений державної нагородою – медаллю “За військову службу Україні”.

 

29 квітня 2015 року заступник керівника апарату-начальник відділу організаційно-кадрової роботи  райдержадміністрації Галина Семчишин спільно з представниками управління соціального захисту райдержадміністрації відвідала члени сімей загиблих учасників антитерористичної операції. Кожну сім'ю  взято під соціальний супровід, визначено потреби та поводяться роботи із забезпечення надання їм усіх передбачених законодавством пільг та допомог.

 

У середу на Львівщині прогнозують грози та шквали

У середу, 29 квітня, на території Львівської області прогнозують грози, пориви північно-західного вітру, в окремих районах шквали сягатимуть 17-22 метри за секунду. Подекуди можливе випадання граду. Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту населення Львівської обласної державної адміністрації з посиланням на регіональний центр з гідрометеорології.

 

100 років тому Українські січові стрільці здобули перемогу над москалями на горі Маківці

Бої на Маківці тривали з 28 квітня по 2 травня 1915 року. Росіяни двічі захоплювали Маківку й двічі її втрачали… Ця гора розташована неподалік оспіваної Франком у «Захарі Беркуті» Тухлі, між Сколе і Славськом. Якщо долину річки Опір, уздовж якої йшла залізниця, австрійці захистили укріпленнями, то поросла лісом невисока (958 м) Маківка була зручним і незахищеним місцем для прориву російської імператорської армії. Та армія вже понад півроку тримала в окупації Галичину. І тепер розраховувала прорвати лінію фронту й через Карпати піти на Угорщину та безпосередньо на Відень.

Битва на Маківці мала б стати основною на цьому фронті й від неї великою мірою залежало майбутнє війни.

 

28 квітня 2015 року з метою залучення талановитої молоді до державного управління та посилення роботи у напрямку зміцнення молодіжного кадрового потенціалу на державній службі, у райдержадміністрації відбулася співбесіда з талановитою молоддю району.

Заступник керівника апарату-начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Галина Семчишин повідомила, що головою райдержадміністрації прийнято розпорядження «Про залучення талановитої молоді до державного управління», яким передбачено порядок залучення молодих людей до державного управління у Золочівській райдержадміністрації. Порядком конкурсу передбачено: формування кадрового потенціалу для органів виконавчої влади за рахунок ініціативних, обдарованих та кваліфікованих фахівців нової генерації, омолодження кадрового резерву; активізація розвитку особистих якостей молоді, шляхом залучення їх до державної служби; надання можливості молоді долучатись до роботи в галузі державного управління та здобувати практичний досвід у цьому напрямку; сприяння прозорості діяльності Золочівської райдержадміністрації.

За підсумками співбесіди претендентів скеровано у структурні підрозділи райдержадміністрації для проходження навчання.

 

28 квітня 2015 року заступник керівника апарату-начальник відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації Галина Семчишин провела засідання комісії з питань захисту прав дітей. Під час засідання обговорено питання: позбавлення батьківських прав; влаштування дитини у дитячий будинок №1 м. Львова; затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей із сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах.

 

 

 

28 квітня 2015 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза здійснив обстеження автодороги Красне-Чемиринці на ділянці Велика Вільшаниця-Трудовач. На даному відрізку дороги розпочалися роботи з холодного фрезування чорно-щебеневого покриття. Роботи проводяться навісною фрезою на базі трактора МТЗ-80. Це є один із підготовчих етапів для ліквідації аварійної ямковості з влаштуванням асфальтно-бетонної суміші.

 

Крім цього, працює бригада по експлуатаційному утриманні дороги, що виконує роботи очистки колесовідбійного бруса від бруду та проводиться його побілка. Також, проводяться роботи на автомобільних мостах біля села Трудовач та у селі Гологори.

 

 

До уваги керівників господарств!

З розвитком сільського господарства, з’явилося багато нових методів обробки сільськогосподарських культур та нових видів пестицидів. Останнім часом випадки отруєння бджіл стали непоодинокими та спричиняють клопоту як пасічникам, які несуть збитки, так і сільському господарству – відповідачу.

Для виключення випадків отруєння бджіл під час обробки сільськогосподарських культур необхідно дотримуватися наступних правил, що встановлені законодавством України: Керівники господарств:

1. Сповіщають власників пасік за три доби до хімічних обробок з зазначенням застосовуваних пестицидів, місця (у радіусі 7 км.), часу і способу проведення обробки. Указують час ізоляції бджіл.

2.Отримують у сільських радах, на територіях яких знаходиться їх сільськогосподарське підприємство інформацію про стаціонарні та кочові пасіки.

3.Обробки проводять у період відсутності льоту бджіл у ранкові або вечірні години.

4.Не допускають обробки квітучих медоносів і пилконосів під час масового льоту бджіл.

5.Повідомляють про виконання попереджувальних заходів держсанепідемслужбу району та інспекцію захисту рослин району. Використовують засоби захисту рослин, що пройшли держреєстрацію і включені в перелік дозволених до застосування.

6.Обробки рекомендуємо проводити в нельотний час ( після 21 год., або в нічний час). Якщо ж трапилося отруєння бджіл , то направити представника Вашого сільгосппідприємства до включення в склад робочої комісії по випадку отруєння бджіл.

Дотримання правил та прояв взаємоповаги один до одного є гарантом плідної співпраці сільськогосподарських підприємств та пасічників, що не лише забезпечить відсутність судових тяжб з приводу відшкодування завданої шкоди, а й принесе користь обом сторонам, пасічнику – мед, пилок та здорових бджіл, власнику с/г підприємства – підвищення врожайності сільськогосподарських культур не менш як на 25%, що запилені бджолами, а пересічним людям – продукти бджільництва для здоров’я та продукцію випущену с/г підприємствами на прилавках магазинів.

Порядок проведення заходів щодо зменшення випадків отруєння бджіл під час проведення обробки с/ угідь пестицидами

Керівники сільгосппідприємств та пасічники повинні дотримуватися правил та положень встановлених Законодавством України та вживати заходів викладених нижче.

Необхідні заходи для бджолярів:

1.Отримати ветеринарно-санітарний паспорт на пасіку у ветлабораторію, для чого необхідно здати зразки бджіл на аналізи для виключення наявності захворювань бджіл.

2.Поставити пасіку на облік у сільській раді за місцем постійного розташування пасіки (Додаток 1), а у випадку кочівлі – у сільській раді, на територію якої прибули на кочівлю (Додаток 2) (Наказ Міністерства аграрної політики України від 20 вересня 2000р. № 184/82 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 23 жовтня 2000 р за № 737/4958, п. 7).

3.Отримати ветеринарне свідоцтво за формою №1 на перевезення бджолосімей на медозбір та запилення сільськогосподарських культур за межі області.

4.При отриманні повідомлення від організації про проведення обробки сільськогосподарських культур пасічник повинен вивезти пасіку в безпечне місце або ізолювати бджіл у вуликах на термін, передбачений обмеженням при застосуванні пестицидів.

Необхідні заходи для керівників:

1.За три дні до проведення обробки керівник сповіщає пасічників (населення) цієї місцевості ( радіо, преса, подвірні обходи, сільські ради) про місце, терміни і час проведення обробки, встановлює спеціальні попереджувальні знаки безпеки з указаною датою обробітку с/г угідь.

2.В разі не дотримання вимог керівник несе кримінальну відповідальність згідно з пунктами 6.2.1., 6.2.11.ДСП 8.8.1.2.001-98 та розділу 5 Держсанправил авіаційного застосування пестицидів та агрохімікатів в народному господарстві від 18.12.96, № 382.

                                                                         Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

 

26 квітня 2015 року у Золочівському районному Народному домі відбувся Звітний концерт Золочівської державної музичної школи 

Розпочали захід із вшанування пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи. Талановиті учні та викладачі усіх відділів музичної школи показали свої вміння та досягнення, які здобули за цей навчальний рік. Директор Золочівської музичної школи Марія Кривень дякувала усім, хто прийшов на концерт та усім викладачам, персоналу музичної школи, батькам та керівникам району.

Голова Золочівської РДА Володимир Недзельський дякував колективу музичної школи за титанічну працю та за успіхи, які мають наші діти.

 

Управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі повідомляє, що завершено фінансування виплати пенсій за квітень місяць 2015 року. Потреба в коштах на виплату квітневих пенсій становила 24 млн. 665 тис. гривень. Ресурсне наповнення бюджету Фонду протягом виплатного періоду здійснювалось за рахунок законодавчо визначених джерел доходів.

 

Академічний ансамбль НГУ підняв настрій українським військовим

26 квітня 2015 року в районному Народному домі ім. І. Білозіра відбулася концертна програма Академічного ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України у якій взяв участь голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський. На сцені звучали патріотичні пісні – це рядки любові до рідної країни, поваги до військових, їх мужності та стійкості.

За змістом тексти мали на меті підіймати бойовий дух військовослужбовців Національної гвардії України. Перед військовослужбовцями виступили заслужені та народні артисти України, які входять у склад ансамблю Національної гвардії України. Для глядачів прозвучали різножанрові пісні та танцювальні композиції.

 

27 квітня 2015 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза провів нараду із начальником відділу статистики у Золочівському районі Петром Пастушком щодо об’єднання територіальних громад.

Під час наради обговорено проблемні питання та вирішено провести 30 квітня 2015 року розширену нараду з питань формування спроможних територіальних громад.

 

27 квітня 2015 року в рамках Всеукраїнського місячника озеленення та довкілля сектором молоді та спорту райдержадміністрації (О. Климук), районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (О. Дужа) спільно з Золочівським районним підрозділом Бродівського міжрайонного відділу управління державної пенітенціарної служби України у Львівській області (В. Станішевський) організовано та проведено прибирання території навколо джерела біля підніжжя замкової гори, що у місті Золочеві. Підоблікові КВІ погодились долучитись до корисної та потрібної справи.

Молоді люди скопали клумби, зібрали та погрузили на вантажівку сміття та залишки будівельного матеріалу, прибрали прилеглу територію. Захід відбувся за сприяння ЖКГ Золочівської міської ради, яке забезпечило добровольців необхідним інвентарем. Даний захід став прикладом плідної співпраці різних структур на досягнення спільної мети.

 

Державні нагороди для мужніх Золочів’ян

17 лютого в Києві в урочистій обстановці старший сержант Петро Гарматюк згідно Указу Президента України за особисту мужність та героїзм виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України отримав державну нагороду – медаль «За військову службу Україні». Почесну нагороду вручив особисто міністр Міністерства Внутрішніх Справ України Арсен Аваков. 

20 квітня у Львові пройшла церемонія нагородження військовослужбовців Національної гвардії України. Приємно зазначити, що серед нагороджених були присутні троє військовослужбовців Навчального центру Національної гвардії України, а саме старший лейтенант Олег Мівшук, прапорщик Євген Можаєв та старший солдат за контрактом Василь Пітушевський.

Указом Президента України від 25.03.2015 року № 176 за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у боях за територіальну цілісність вони отримали державні нагороди (медаль «За військову службу Україні»).

Приємно зазначити, що клопотання про відзначення державними нагородами надходило від керівництва АТО. Своїм прикладом військовослужбовці Навчального центру НГУ надихають інших воїнів на героїчні та мужні вчинки.

 

Разову грошову допомогу ветеранам війни буде виплачено до 5 травня 2015 р.

З метою забезпечення виплати разової грошової допомоги ветеранам війни, особам, на яких поширюється дія Законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і “Про жертви нацистських переслідувань”, Кабінет Міністрів України згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 р. № 147 в квітні проводяться виплати ветеранам війни, жертвам нацистських переслідувань та членам сімей загиблих(померлих) ветеранів війни.

У 2015 році виплата разової грошової допомоги, передбаченої Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту ” та “Про жертви нацистських переслідувань ” (далі — разова грошова допомога), здійснюється у таких розмірах:

1) інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, ґетто та інших місць примусового тримання, визнаним інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

I групи — 2 835 гривень;

II групи — 2 475 гривень;

III групи — 2 200 гривень;

2) учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, ґетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, — 875 гривень;

3) особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, - 2835 гривень;

4) членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, — 440 гривень;

5) учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, ґетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога — 160 гривень.

                                                                                   Управління соціального захисту населення Золочівської РДА

 

Спливає термін кампанії «Декларування – 2015»

 

Шановні громадяни! Поспішайте задекларувати свої доходи! Нагадуємо, З0 квітня 2015 року - граничний термін подання декларації про майновий стан і доходи для платників, які відповідно до ст.179 Податкового кодексу зобов’язані задекларувати свої доходи, отримані впродовж минулого року. Детальніше - у рубриці "Золочівське відділення Буської ОДПІ повідомляє" .

 

26 квітня 2015 року у Золочеві відбулося освячення відреставрованого “Будинку Убогих” у якому відтепер є церква Воздвиження Животворящого Хреста, монастир Чесного Хреста Св. Дам`яна, кухня для бідних міста, а також буде реабілітаційний центр для людей залежних від алкоголю.

У освяченні взяли участь багато священників, монахів, а також архієпископ Львівський Української Греко-Католицької Церкви, Митрополит Львівський Ігор Возняк та Мукачівський єпископ-помічник Ніл ущак, протоігумен ЧБМ о. Іван-Канти Пєхота, декан УГКЦ о. Михайло Сукмановський, настоятель римо-католицької громади Успіння ПДМ м. Золочів о. Міхал Голдович, ігумен Золочівського монастиря отців Василіян – о. Августин Шоп’як та о. Мойсей Левко ЧБМ – адміністратор парафії Воздвиження Чесного Хреста Господнього.

 

24 квітня 2015 року проведено державну підсумкову атестацію з української мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання в Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 і в Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст. №2. Для участі у ЗНО зареєструвалися 433 учасники, взяли участь – 428.

Учасниками тестування були випускники загальноосвітніх навчальних закладів, випускники минулих років, випускники вищих і професійно-технічних навчальних закладів району. Відділом освіти організовано підвезення випускників ЗНЗ до пунктів тестування у супроводі працівників державної автоінспекції.

Забезпечено чергування: медичних працівників, працівників РВ ГУМВС України, державної служби охорони. В аудиторіях пунктів тестування працювали 58 інструкторів, 9 чергових. У заході взяв участь один спостерігач.

 

24 квітня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський та перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза взяли участь у засіданні бюджетної комісії.

Обговорено ряд питань, зокрема, про внесення змін до показників районного бюджету Золочівського району на 2015 рік.

 

По результатах скайп - наради з департаментом фінансів 24 квітня 2015 року у фінансовому управлінні райдержадміністрації проведено нараду із спеціалістами фінансового управління. По результатах наради доручено:

- начальнику бюджетного відділу підготувати лист голові Золочівської міської ради про неприпустимість передачі коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду при незабезпеченості працівників бюджетних установ фондом заробітної плати, необхідність прийняття заходів по економії бюджетних коштів та додатковій мобілізації доходів;

- здійснювати щотижневий аналіз виконання головним розпорядниками бюджетних коштів по виконанню заходів по економії бюджетних коштів. Підготовити інформацію до 30 квітня поточного року.

 

24 квітня 2015 року у райдержадміністрації відбулося засідання колегії під головуванням Володимира Недзельського, голови Золочівської РДА.

Порядок денний:

1. Про виконання бюджету Золочівського району за І квартал 2015 року;

2. Про уточнення районного бюджету Золочівського району на 2015 рік; 3. Про проект «Програми підтримки органів виконавчої влади». За підсумками засідання прийнято рішення та дано доручення.

 

24 квітня 2015 року у райдержадміністрації проведено засідання «круглого столу» присвяченого 29-й річниці Чорнобильської катастрофи Обговорено питання: пенсійного забезпечення постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи громадян; лікування, забезпечення безкоштовними ліками та санаторно-курортними путівками осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС; соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у відповідності до Комплексної цільової програми соціальної підтримки населення Золочівського району на 2015-2018 роки; проблеми пільгового перевезення громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

У заході взяв участь перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза. «Чорнобильська катастрофа торкнулася долі мільйонів людей. У багатьох регіонах, на величезних територіях виникли нові соціальні та економічні умови. Україну оголошено зоною екологічного лиха. Створення системи надійного захисту людей від наслідків Чорнобильської катастрофи потребує залучення значних фінансових, матеріальних та наукових ресурсів»,- зазначив Андрій Кукуруза.

 

24 квітня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів особистий прийом громадян. До очільника району звернулося четверо мешканців району з питань: забезпечення житлом; зрізання дерев; будівництво дороги на хутір Лісові на території Єлиховицької сільської ради.

За даними прийому вирішено звернутись у Золочівську міську раду з листом щодо надання роз'яснення у забезпеченні житлом на пільговій основі та дано доручення провести спільні роботи ПАТ "Львівобленерго" Золочівський РЕМ і ДП "Золочівське лісове господарство" щодо зрізки дерев.

 

У п’ятницю, 24 квітня 2015 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза спільно з в.о. голови районної ради Андрієм Леськівим, заступником керівника апарату - начальником відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин обговорили Закон України "Про добровільне об’єднання територіальних громад" і Методику формування спроможних територіальних громад. Андрій Кукуруза повідомив, що головою райдержадміністрації прийнято розпорядження від 20 квітня 2015 року №147 «Про створення Районної комісії з питань реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади у Золочівському районі», яким створено Районну міжвідомчу координаційну комісію з питань реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Комісія працюватиме та прийматиме пропозиції від місцевих рад з питання об’єднання економічно спроможних територіальних громад.

Дано доручення відділу освіти райдержадміністрації, відділу культури та туризму райдержадміністрації, Золочівській ЦРЛ до 1 травня подати пропозиції щодо формування мережі установ в умовах децентралізації.

 

23 квітня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський взяв участь в обласній нараді під головуванням голови облдержадміністрації Олега Синютки з питань мобілізації та проведення весняного призову.

 

Об’їзд Золочева без ям

Ще перед Великодніми святами розпочався, а, може, і продовжиться, ремонт золочівської Об’їзної. Щоправда, зараз це ще малопомітно, та й дощі з мокрим снігом стали чималою перешкодою ремонтникам, але таких страшних вибоїн,немов після бомбардування, вже суттєво поменшало. То що це насправді: ремонт багатостраждальної дороги чи чергове «замилення ока»? Перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза проінформує жителів міста і району про перебіг подальших ремонтних робіт на Об’їзній. - Ще перед Великоднем до нас приїхали представники тернопільського «Технобудцентру» - організація, яка виграла тендер на ремонт Об’їзної, минулого року частина її вже відремонтувала, бо тепер ця дорога знаходиться на їхньому обслуговуванні. Тоді ж ними було прорито дренажні канали, якими стікають під асфальтні води. Хоч ця технологія (спеціальна машина знімає (зрізає) 25- сантиметровий шар старого асфальту, «перемелює» його, додає гравію і кладе назад) не вибаглива до тепла чи холоду, зараз вся затримка за погодою, адже чи не кожен день йде дощ.

За короткий час планується повністю відремонтувати ділянку Об’їзної, що залишалась, аж до села Ясенівці, а відрізок дороги, який було зроблено минулого року, накрити двома шарами «фінішного» або вирівнюю чого асфальту. І лише потім буде нанесено дорожню розмітку…

 

На виконання плану роботи відділу освіти райдержадміністрації 21 – 23 квітня 2015 року під акомпанемент пісень, авторських поезій у зворушливому дитячому виконанні, оплесків та батьківських посмішок присутніх у Будинку «Просвіта», відбувся районний етап фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі!» за участю учнів 29 загальноосвітніх навчальних закладів району. На заході була присутня заступник керівника апарату – начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Галина Семчишин. Коли діти виходять на сцену, побутує така думка, що це вже успіх концерту чи конкурсу. Бездарних дітей немає.

Кожна дитина по-своєму талановита. Вже вкотре, проводячи фестиваль-конкурс «І слово, і пісня, матусю, тобі!» переконуємось у невичерпності талантів наших дітей. Цей Божий дар, працездатність, бажання і, звичайно, велика робота педагогів та батьків приносить неабиякі результати. А головне – це любов до української пісні, слова. Для учнів це бажання самовиразитись. Тому що, коли ти на сцені ти сам повинен переконати глядачів у досконалості твого таланту. Основним завданням фестивалю- конкурсу було відкриття, підтримка обдарованих дітей району. Відповідно до Положення школи представили учасників у трьох номінаціях: «соло», «дует».

Переможцями визначено:

серед ЗОШ І-ІІ ст. у номінації «соло»

І місце – Галай Ярина , учениця 8 класу «Школи радості».;

ІІ місце – Ткаченко Ірина, учениця 4 класу Струтинської ЗОШ І-ІІ ст.;

ІІ місце – Рептак Віталія, учениця 9 класу Ясеновецького НВК;

ІІІ місце - Квасниця Надія, учениця 2 класу Підлипецької ЗОШ І-ІІ ст.

ІІІ місце - Довгий Іван, учень 5 класу Жуківської ЗОШ І-ІІ ст..

у номінації «дует»

І місце – дует Гончарівської ЗОШ І-ІІ ст. у складі: Зикіної Яни та Перець Мар’яни учениць 7 класу;

ІІ місце – дует Новоселищної ЗОШ І-ІІ ст. у складі:Скочеляс Юлії та Крушельницької Василини;

ІІІ місце – дует Тростянецької ЗОШ І-ІІ ст. у складі:Тухай Тетяни та Приймак Любові, учениць 3 класу.

серед ЗОШ І-ІІІ ст. у номінації «соло»

І місце – Цюрось Ірина, учениця 11 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1;

І місце – Орловський Олег, учень 9 класу Сасівського НВК;

ІІ місце – Мацідонська Мар’яна, учениця 4 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

ІІ місце – Лісова Зореслава, учениця 8 класу Ремезівцівського НВК;

ІІ місце – Федина Юлія, учениця 9 класу Глинянської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – Станіславська Христина, учениця 11 класу Вороняцької ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – Казьмір Андріана, учениця 2 класу Сновицької ЗОШ І – ІІІ ст.;

ІІІ місце – Кремінь Анастасія, учениця 7 класу Полянської ЗОШ І-ІІІ ст..

у номінації «дует»

І місце – дует Куровицької ЗОШ І-ІІІ ст. у складі: Широї Юлії та Танчин Ірина учениць 7, 8 класу;

ІІ місце – дует Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 у складі: Псюк Аліни та Пилип’як Назара учнів 7 класу;

Приз глядацьких симпатій журі одноголосно присудило квартету Золочівської ЗОШ І- ІІІ ст. №1 та учениці 1 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 – Любинецькій Софії.

Сердечна подяка вчителям, які зуміли знайти творчі перлинки у своїх школах, батькам, що сприяли розвитку юних талантів, членам професійного журі, яке справедливо оцінило майстерність учнів.

 

23 квітня 2015 року заступник керівника апарату - начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату Золочівської райдержадміністрації Галина Семчишин взяла участь у засіданні комісії по розгляду заяв та скарг громадян щодо надання населенню субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та пічного палива та надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям.

Розглянуто 64 заяви. За підсумками комісії прийнято відповідні рішення.

 

23 квітня 2015 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза взяв участь у президії районної ради. Затверджено порядок денний ХХХІХ (позачергової) сесії районної ради:

1. Про внесення доповнення до рішення ХХХVІІ сесії районної ради від 23.01.2015 №457 «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Золочівського району на 2015 рік з макроекономічним прогнозом на 2016-2017 роки»

2. Про внесення змін до показників районного бюджету Золочівського району на 2015 рік.

3. Інформація прокурора Золочівського району щодо виявлених осіб, які причетні до організації відправлення автобусів на «антимайдан» до столиці під час Революції Гідності.

4. Про затвердження складу конкурсної комісії для проведення концесійного конкурсу з передачі в концесію послуг, які стосуються операції поводження з відходами.

5. Про звернення до Львівської обласної ради щодо створення обласного центру з військово-патріотичного виховання на базі дитячого позаміського закладу відпочинку «Сокіл» Золочівської районної ради Львівської області.

6. Про затвердження угод про передачу видатків на виконання повноважень між місцевими бюджетами.

7. Про затвердження розпоряджень голови Золочівської районної державної адміністрації.

8. Про зміни в керівному складі комунального підприємства «Центральна районна аптека» Золочівської районної ради Львівської області.

9. Про затвердження складу комісії щодо затвердження списку народних засідателів.

10. Про затвердження технічних документацій з нормативних грошових оцінок земельних ділянок на території місцевих рад (за межами населеного пункту) Золочівського району Львівської області.

 

23 квітня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський взяв участь у засіданні Колегії облдержадміністрації. Порядок денний:

1. Про пріоритетні завдання Львівської облдержадміністрації на 2015 рік.

2. Про організацію взаємодії Львівської облдержадміністрації з жителями області. 3. Різне.

 

22 квітня 2015 року з метою усунення аварійності свайного моста через річку Золочівка ПК 64+00 у селі Гончарівка Буг - Золочівської О/С, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза провів нараду за участю районних служб. Попередньо комісійно обстежено стан моста. Виявлено, що підмито шість берегових свай, які дали осадку, отримали тріщини і втратили конструкційну міцність. За підсумками наради Андрій Кукуруза дав доручення управлінню водного господарства Золочівського району спільно з ДП «Золочівський лісгосп» усилити кожну із свай бетонними конструкціями.

 

22 квітня 2015 року Золочівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з Золочівським районним центром зайнятості здійснено виїзд у дитячий будинок "Рідний дім". Метою спільної роботи було проведення профорієнтації випускників дитячого будинку – учнів 9 і 11 класів за Карткою інтересів та проведення бесіди "Професія – основа життєвого успіху". В ході заходу із старшокласниками обговорювались питання: класифікація професій; як обрати професію; життєві перспективи та прогнози; професійна кар'єра. Консультативна робота була спрямоване на соціальну та психологічну допомогу у виборі професії, профілактику негативних явищ.

 

Підготовка до самостійного життя випускників районного дитячого будинку «Рідний дім» - це основне питання на якому наголошено заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин під час наради у дитячому будинку 22 квітня 2015 року.

У нараді взяли участь в. о. директора районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Оксана Дужа, начальник відділу активної підтримки безробітних районного центру зайнятості Галина Коменда, директор районного дитячого будинку Олег Банах та старший вихователь Ірина Щигельська. У підсумках підписано спільний план роботи на 2015 рік.

 

22 квітня 2015 року делегація Золочівського району у складі голови райдержадміністрації Володимира Недзельського та голів місцевих рад району взяли участь у нараді-семінарі з питань децентралізації влади, яка відбулася в приміщенні Будинку науки і техніки локомотивного депо Львів-Захід Львівської залізниці.

 

У 1985 року в небі поблизу міста Золочева, Львівської області, сталося лобове зіткнення двох літаків: пасажирського Ту-134А, що виконував рейс Таллінн-Львів-Кишинів, і військово-транспортного Ан-26, що летів зі Львова в Москву. В результаті зіткнення загинули всі 94 людини в обох літаках. 3 травня виповнюється 30 років з дня авіакатастрофи.

Сьогодні, 22 квітня 2015 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза здійснив огляд місць авіакатастрофи поблизу сіл Хильчиці та Почапи. На місці падіння військово-транспортного літака Ан-26 знаходиться пам’ятник.

Пам’ятник на місці авіакатастрофи 3 травня 1985 року, с. Хильчиці  

На території Почапівської сільської ради розміщено могили загиблим пасажирам пасажирського літака Ту-134А. Дане місце необхідно впорядкувати, розчистити від сухостою.

За підсумками огляду території дано доручення керівнику агропідприємства ТзОВ ім. М. Шашкевича Галині Чорній, що орендує землі, провести роботи з благоустрою могил загиблих в авіакатастрофі.

Також планується звернутися з клопотанням до Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького щодо співпраці у виготовленні пам’ятного знака на місці падіння пасажирського літака Ту-134А.

 

Сьогодні, 22 квітня 2015 року у райдержадміністрації відбулася кущова нарада з особовим складом секторів дільничних інспекторів міліції Золочівського, Перемишлянського, Бродівського, Буського РВ ГУ МВС України у Львівській області під головуванням начальника управління охорони громадського порядку головного управління МВСУ у Львівській області Зеновія Козака. У нараді взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза.

Під час зустрічі підведено підсумки роботи дільничних інспекторів міліції за І квартал 2015 року та обговорено плани роботи на наступні періоди.

 

21 квітня 2015 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза провів обстеження аварійного моста у селі Гончарівка спільно з сільською головою Гончарівської сільської ради Марією Венярською. За підсумками зустрічі вирішено провести 22 квітня 2015 року нараду у райдержадміністрації за участю представників управління водного господарства, ТОВ «Барком», ДП «Золочівський лісгосп», відділу архітектури і містобудування райдержадміністрації, місцевої ради щодо обговорення питання ремонту моста.

 

21 квітня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельськй провів гарячу телефонну лінію. Зателефонували четверо мешканців з питань: участі дитини учасника АТО у поїздці на оздоровлення; надання субсидій; одноразової матеріальної допомоги; пасажирського перевезення у напрямку Золочів-Бібщани. Зателефонували громадяни і з колективним зверненням щодо об’єднання НВК «Школи радості» та Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4.

По піднятих питаннях дано роз’яснення і відповідні доручення.

 

Завдяки Указу Президента України «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни» та Закону «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» Україна розпочинає нову традицію святкування 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення. Це одне із основних з питань засідання оргкомітету, що відбувся 21 квітня 2015 року під керівництвом голови Золочівської райдержадміністрації Володимира Недзельського. Голова райдержадміністрації повідомив, що серед населення району, через засоби масової інформації, проводиться роз’яснювальна робота щодо вшанування пам’яті учасників Другої світової війни, популяризація інформації на сайті райдержадміністрації.

В ході проведення оргкомітету прийнято план заходів. Учасникам засідання роздано для розповсюдження у колективах термінологічний словник Другої світової війни.

Під час проведення оргкомітету проінформовано про історично-патріотичний табір «Злет на гору Маківка» та про участь делегації Золочівського району.

 

Особливості державної реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки

25 березня 2015 року набрав чинності Закон України від 05 березня 2015 року № 247-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення повноважень нотаріусів та особливостей реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення» (далі – Закон № 247-VIII). Так, Законом № 247-VIII уповноважено нотаріусів здійснювати функції державного реєстратора прав на нерухоме майно у порядку та випадках, встановлених Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі – Закон).

Водночас нотаріусу надано можливість проводити державну реєстрацію:

- речових прав, похідних від права власності, на земельні ділянки сільськогосподарського призначення незалежно від нотаріального посвідчення договору, на підставі якого виникає таке право та ін.

Більш детально з інформацією по даному питанні можна ознайомитися на нашому веб-сайті у рубриці «Районне управління юстиції повідомляє»

 

21 квітня 2015 року в приміщенні районного будинку «Просвіта» відбувся І тур районного етапу фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі!». Участь у фестивалі взяли учні 13 – ти загальноосвітніх навчальних закладів І- ІІ ст. У заході взяла участь заступник керівника апарату – начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Галина Семчишин. Коли діти виходять на сцену, побутує така думка, що це вже успіх концерту чи конкурсу. Бездарних дітей немає. Кожна дитина по-своєму талановита. Вже вкотре, проводячи фестиваль-конкурс «І слово, і пісня, матусю, тобі!» переконуємось у невичерпності талантів наших дітей. Цей Божий дар, працездатність, бажання і, звичайно, велика робота педагогів та батьків приносить неабиякі результати. А головне – це любов до української пісні, слова. Для учнів це бажання самовиразитись. Тому що, коли ти на сцені ти сам повинен переконати глядачів у досконалості твого таланту. Основним завданням фестивалю-конкурсу було відкриття, підтримка обдарованих дітей району.

22 квітня 2015 року фестиваль продовжить свою роботу.

 

Про оздоровлення дітей Золочівщини в літній період сьогодні, 21 квітня 2015 року обговорено на нараді голови Золочівської райдержадміністрації Володимира Недзельського із першим заступником голови райдержадміністрації Андрієм Кукурузою, в.о. голови районної ради Андрієм Леськівим, начальником фінансового управління Галиною Мудрою, начальником відділу освіти райдержадміністрації Володимиром Бартошиком, начальником Золочівського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Львівській області Людмилою Овод.

В ході розмови визначено основні напрямки по підготовці табору ДПЗВ «Сокіл» до сезону оздоровлення дітей. За підсумками наради дано доручення відділу освіти райдержадміністрації спільно із Золочівським міжрайонним управлінням Головного управління Держсанепідслужби у Львівській області розробити розпорядження щодо створення робочої групи з питання підготовки табору до роботи у літній період.

Також обговорили питання продовження проведення реконструкції табору, відповідно до затвердженої проектно-кошторисної документації.

 

21 квітня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду щодо запобігання загоранню лісів. Під час наради обговорено питання виникнення пожеж у лісових масивах району. «Лісовий фонд України є високопожежонебезпечним об'єктом. Охорона його від пожеж - моральний обов'язок кожного члена суспільства»,- наголосив очільник району.

За підсумками зустрічі, Володимир Недзельський дав доручення створити мобільні групи з числа працівників державної лісової охорони ДП «Золочівський лісгосп» і РВ ГУМВС України у Львівській області для проведення спільних рейдів з виявлення порушників правил пожежної безпеки у лісах та запобігання виникнення лісових пожеж.

 

20 квітня 2015 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза проінспектував стан придорожніх смуг вздовж дороги Н-02 у напрямку Тернополя.

За підсумками огляду Андрій Кукуруза відзначив гарно прибрану територію на межі Золочівського району та Тернопільської області.

 

20 квітня 2015 року перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза спільно з начальником юридичного відділу райдержадміністрації здійснив виїзд у село Розваж по зверненні жительки села із земельного питання. Надано юридичну консультацію щодо подальшого оформлення документації на житловий будинок та земельну ділянку.

 

20 квітня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельськй провів щотижневу апаратну нараду із заступником та керівниками відділів, управлінь, структурних підрозділів РДА та керівниками окремих служб району. Сьогоднішня нарада традиційно розпочалася з коротких звітів про роботу за минулий тиждень та планів на поточний, звітності по скайп-конференціях. Серед питань, які розглядалися в ході наради, першочерговим були питання: про історично-патріотичний табір «Злет на гору Маківка»; відзначення Дня пам’яті та примирення і 70-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (8-9 травня 2015 року).

Також голова райдержадміністрація наголосив на організації у районі заходів до 29 річниці Чорнобильської катастрофи, а саме: проведенні зустрічей з особами, які постраждали внаслідок катастрофи з метою виявлення проблем та вжиття заходів щодо їх розв’язання; обстежити умови проживання громадян, які постраждали, особливо із числа інвалідів-чорнобильців, вжити заходів для вирішення проблемних питань; висвітленні у місцевих ЗМІ питання соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської трагедії.

 

17 квітня 2015 року у Золочівській центральній районній лікарні відбулась оперативна нарада головного лікаря Володимира Бойка, керівника комунального закладу ЛОР "Золочівський протитуберкульозний диспансер Зіновія Заставного в якій взяв участь перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза.

На нараді розглядалося ряд питань, зокрема наголошено на місячнику боротьби з туберкульозом. В рамках даної акції лікар-терапевт КЗ ЛОР «Золочіський протитуберкульозний диспансер» проінформувала про рятівну силу флюорографії. У боротьбі з туберкульозом дуже важливим є його раннє виявлення. Одним із методів є періодичні флюрооюстеження. Проходження флюрооглядів один раз рік зовсім є шкідливим для організму. Тим більше, що альтернативного методу своєчасного виявлення туберкульозу на даний час немає. Особливо слід проводити рентгенообстеження при частих або затяжних грипозних станах, бронхо-легеневих захворюваннях, при кашлі понад три тижні. Під маскою цих захворювань може ховатися туберкульоз.

Одним із основних заходів запобігання туберкульозу є охорона від зараження. Не можна користуватися спільними із хворим посудом, рушником, предметами туалету. Не слід ходити з дітьми у сім’ї, де є хворий на туберкульоз. Не дозволяти хворим брати дітей за руку, цілувати. Потрібно завжди пам'ятати, що для дитячого організму раннє зараження туберкульозом особливо є небезпечним. На сухоти хворіють люди різного віку. Зараз захворювання переважно супроводжується вираженими ознаками, що утруднює своєчасне його виявлення. Легенева тканина не має нервових закінчень і тому «діряві» легені не болять. Смерть від туберкульозу надходить непомітно.

 

17 квітня 2015 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза оглянув території придорожніх смуг по дорозі Львів-Тернопіль, об’їхавши Куровицьку, Словітську, Новосілківську, Червоненську, Стутинську, Підлипецьку сільські ради. За підсумками огляду Андрій Кукуруза особливо відзначив гарно прибрані території Ясеновецької та Куровицької сільських рад. Усім іншим головам місцевих рад дано доручення впорядкувати території належним чином.

 

17 квітня 2015 року у райдержадміністрації відбулася нарада-семінар з головами місцевих рад району. Про підготовку до п’ятої черги мобілізації та проведення призову на строкову військову службу розповів Олександр Тіщенко - військовий комісар Золочівсько-Перемишлянського об'єднаного районного військового комісаріату та т.в.о комісара Петро Вінгольц.

Також обговорено проект Постанови «Про затвердження Методики формування спроможних територіальних громад» та функціонування гарячої лінії 112.

Голова райдержадміністрації Володимир Недзельський наголосив на проведенні весняної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та запросив громадськість району долучитися до Всеукраїнського Дня довкілля, прибравши об’єкти благоустрою.

 

Субсидії через Укрпошту

Відтепер, щоб подати документи на оформлення субсидій, жителям Золочівщини не потрібно буде йти до управління соціального захисту населення, а відправити їх реєстрованим поштовим відправленням. Укрпошта забезпечить швидку та гарантовану доставку документів за адресою.

Відправлення можна буде зробити як у кожному відділенні поштового зв’язку, так і не виходячи з дому. Листоноша, яка доставлятиме кореспонденцію чи приноситиме пенсію до Ваших осель, зможе прийняти та, за бажанням, заадресувати листи з бланками заяв та декларацією про доходи, які жителям Львівщини буде направлено до 15 квітня 2015 року (за повідомленням прес-служби Кабінету Міністрів України). Відправляючи рекомендований лист з повідомленням про вручення, ви будете мати підтвердження про отримання уповноваженою особою управління соціального захисту населення рекомендованого листа. Вартість рекомендованого листа з повідомленням про вручення становить 7 грн. 40 коп. плюс вартість конверта.

«Надана можливість щодо відправлення поштою-це принципове рішення, яке прийняв Уряд, і це перший експеримент в історії України»,- наголосив Павло Розенко, міністр соціальної політики України. Він також додав, що бланки декларації та заяви вже розміщені на веб-сайті Мінсоцполітики та Урядовому порталі. І оскільки вони не є документами суворої звітності, їх можна роздрукувати, заповнити та надіслати в управління соцзахисту для нарахування субсидій. Зразок заповнення заяви та декларації знаходиться у кожному поштовому відділенні зв’язку.

Листи направляти на адресу: начальнику районного управління соціального захисту населення, вул. Пачовського,7, м.Золочів, 80700.

 

1ДФ за новою формою

 

Золочівське відділення Буської ОДПІ нагадує, що за 1 квартал 2015 року потрібно подати нову форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (№ 1ДФ), затверджену наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015р. № 4. Розрахунок складається з двох розділів: у розділі І - податкові агенти відображають, як і раніше, суми нарахованих (виплачених) доходів та суми нарахованого (перерахованого) податку на доходи фізичних осіб; у розділі II - податкові агенти зазначають загальну суму доходів у вигляді процентів, виграшів (призів) у лотерею, загальну суму нарахованого податку на доходи фізичних осіб, а також інформацію про військовий збір.

У рядку "Військовий збір" відображається загальна сума нарахованого доходу, загальна сума виплаченого доходу, загальна сума нарахованого військового збору та загальна сума перерахованого до бюджету військового збору у грошовій формі, вираженій у національній валюті (у гривнях з копійками). Відомості про фізичну особу - платника податку, якій нараховані доходи, з яких утримується військовий збір, не зазначаються.

Останній термін подання розрахунку - 12 травня 2015 року.

 

Від влади

 

16 квітня 2015 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза здійснив обстеження об’їзної дороги міста Золочева, за участю працівників МКП "Золочівводоканал", на предмет витоку води з діючого водопроводу. Витоку води не виявлено. Подальші обстеження будуть проводитися по мірі необхідності, згідно плану капітального ремонту дороги на предмет наявності водопровідно-каналізаційних мереж в районі проведення капітального ремонту об’їзної дороги міста Золочева.

 

Сьогодні, 16 квітня Борисові Возницькому, Героєві України, виповнилося б 89 років Як нам його не вистачає. Як часто ми його згадуємо. В цей день він, як правило, був у замку і ми завжди працювали у парку – садили дерева. Кущі чи квіти, робили розмітку паркової території. Скільки насаджень посаджено саме у день його народження вже і не згадати. Найбільші – це туї у дворі замку. Але сьогодні ми радіємо. Бо вчора, 15 квітня, у переддень дня народження Бориса Григоровича Возницького у Києві конкурсна комісія визначила лауреата всеукраїнської премії ім. Бориса Возницького. Премія заснована вже після 2012 року. Нею нагороджують музейників за особистий вклад у музейну справу один раз на два роки саме 15 квітня. Цього разу премію отримала наша колега – головний хранитель фондів Олеського замку Тетяна Сабадаш. Ми всі радіємо, що серед 16 номінантів, де були і цілі колективи, авторитетна комісія присудила премію саме працівниці Олеського замку, «першої і улюбленої дитини» Бориса Григоровича Возницького. Ми вітаємо колегу і гордимося нею. Ми сподіваємося, що у нинішній дуже напружений час ця премія буде ще одним вагомим аргументом для того, щоб не дозволити забрати з замків батальні полотна і зберегти неоціненну культурну історичну і мистецьку спадщину яку зібрав, зберіг і залишив нам наш Директор – Борис Григорович Возницький.

                                                                           16 квітня 2015 року, Надія Гупало директор Золочівського замку

 

16 квітня 2015 року відбулась зустріч з освітянами в районному відділі освіти райдержадміністрації. На зустрічі перед освітянами виступила заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі Наталя Гаврачинська, яка розповіла присутнім про новації в пенсійному законодавстві, що набули чинності з 1 квітня 2015 року. Основну увагу було приділено особливостям призначення пенсій за вислугу років працівникам освіти. Крім того, були надані роз’яснення щодо оподаткування пенсій.

На прохання присутніх було роз’яснено умови та порядок проведення перерахунку пенсій, порядок призначення пенсій на підставі довідок про заробіток за період роботи до 01.07.2000 року, порядок обчислення страхового стажу в залежності від сплати страхових внесків, про можливість зарахування до спец стажу часу навчання та інше. На всі поставленні питання було надано вичерпні відповіді. Зустріч відбулась в форматі діалогу.

 

16 квітня 2015 року відділ культури та туризму взяв участь у скайп-конференціях, які відбулася між представниками районних відділів культури, департаментом з питань культури, національностей та релігій та з департаментом міжнародного співробітництва та туризму. Обговорювалися питання:

- про роботу Народних домів,

- про перехід бібліотек на електронну систему,

- про проведення атестації,

- про участь у конкурсі дітей, батьки яких є учасниками АТО,

- про розвиток туризму у Золочівському районі,

- про співпрацю між закордонними представниками.

Після скайп-конференції начальник відділу культури та туризму провів нараду-семінар з культосвітніми працівниками району, дано доручення завідувачам Народних домів щодо оновлення наочної агітації в Народних домах, про виконання платних послуг Народними домами, та про проведення масових заходів згідно річних планів.

 

Визначення понижуючого коефіцієнта при обчисленні ЄСВ

 

Золочівське відділення Буської ОДПІ нагадує, що з 13 березня 2015 року набрав чинності Закон України від 02.03.2015 № 219-VIII «Про внесення змін до розділу VIII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», яким спрощено умови застосування понижуючого коефіцієнта при нарахуванні ЄСВ в 2015 році.

Згідно із внесеними змінами, до 31 грудня 2015 року при нарахуванні заробітної плати (доходів) фізичним особам та/або при нарахуванні винагороди за цивільно-правовими договорами, допомоги по тимчасовій непрацездатності, допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами розмір єдиного внеску застосовується з понижуючим коефіцієнтом, якщо платником виконуються одночасно такі умови:

- база нарахування єдиного внеску в розрахунку на одну застраховану особу в звітному місяці збільшилась на 20 і більше відсотків порівняно з середньомісячною базою нарахування єдиного внеску платника за 2014 рік в розрахунку на одну застраховану особу;

- після застосування коефіцієнта середній платіж на одну застраховану особу в звітному місяці складе не менше ніж середньомісячний платіж на одну застраховану особу платника за 2014 рік;

- кількість застрахованих осіб у звітному місяці, яким нараховані виплати, не перевищує 200 відсотків середньомісячної кількості застрахованих осіб платника за 2014 рік.

Коефіцієнт щомісячно обчислюється платниками самостійно, за такою формулою:

коефіцієнт = СмБН(зо)2014/БН(зо),

де: СмБН(зо)2014 - середньомісячна база нарахування єдиного внеску для платника у 2014 році в розрахунку на одну застраховану особу;

БН(зо) - база нарахування єдиного внеску на одну застраховану особу за місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід) та/або винагорода за цивільно-правовим договором.

Якщо в результаті розрахунку коефіцієнта його значення складає менше ніж 0,4, то платник застосовує коефіцієнт 0,4.

Коефіцієнт застосовується в тому числі при нарахуванні заробітної плати (доходів) фізичним особам з джерел не за основним місцем роботи. Розрахований коефіцієнт та розмір єдиного внеску зазначаються з трьома знаками після коми.

При розрахунку коефіцієнта показники за 2014 рік визначаються на підставі звітності платника єдиного внеску, яка подається відповідно до чинного законодавства.

У випадку несвоєчасної сплати ЄСВ, платник позбавляється права на застосування понижуючого коефіцієнту. Таке право поновлюється з місяця, в якому відбулося повне погашення боргу.

Також зазначаємо, роз`яснення щодо застосування понижуючого коефіцієнта надані листами ДФС України від 09.04.15р. №12518/7/99-99-17-03-01-17 та від 23.03.15р. №9843/7/99-99-17-03-01-17.

 

Управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі повідомляє

Управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі Львівської області на виконання норм передбачених розділом III Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін та визнання таким, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28.12.2014 року № 76-VIII повідомляє наступну інформацію.

Витрати на виплату пенсії, достроково призначену згідно з умовами статті 49 Закону України "Про зайнятість населення" до набрання чинності цим Законом, та оплату послуг за її доставку відшкодовувались управлінню за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади у сфері соціальної політики та Пенсійним фондом України лише по січень 2015 року включно. З 01. 02.2015 року відшкодування не проводиться, так як особа досягла встановленого пенсійного віку. Нові пенсії впродовж I кварталу 2015 року відповідно до норм статті 49 Закону України "Про зайнятість населення" в управлінні не призначались (п.4 III Прикінцевих положень Закону).

Достроково призначені пенсії за віком з урахуванням пункту "в" частини другої статті 12 Закону України "Про загальні засади подальшої експлуатації і зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення зруйнованого четвертого енергоблока цієї АЕС на екологічно безпечну систему", статті 21 Закону України "Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні" та статті 49 Закону України "Про зайнятість населення" управлінням не призначались а відповідно і припинення пенсії працюючим пенсіонерам не проводилось (п.6. III Прикінцевих положень Закону).

Протягом I кварталу 2015 року управлінням проведено 62 перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців виключно за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки (п.8 III Прикінцевих положень Закону).

З метою забезпечення раціонального і економного використання коштів, затверджених кошторисами Пенсійного фонду України та його органів, та недопущення неефективних та не першочергових витрат в управлінні розробленні заходи щодо економного та раціонального використання коштів, які затвердженні наказом начальника управління від 09.04.2014 р.№ 90 (п.8 III Прикінцевих положень Закону).

 

Від влади

 

16 квітня 2015 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза провів нараду щодо порядку розгляду звернень та повідомлень з приводу насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми. У нараді взяли участь представники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, служби у справах дітей райдержадміністрації, відділу освіти райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації, сектору молоді та спорту райдержадміністрації, РВ ГУМВС України у Львівській області, центральної районної лікарні.

На нараді розглянуто питання щодо: впровадження Порядку розгляду звернень та повідомлень з приводу насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми; виконання інструкції щодо порядку взаємодії структурних підрозділів, відповідальних за реалізацію державної політики щодо попередження насильства в сім'ї, служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та відповідних підрозділів органів внутрішніх справ з питань здійснення заходів з попередження насильства в сім'ї; порядок розгляду звернень з приводу жорсткого поводження з дітьми або загрози його вчиненню та координації діяльності суб’єктів при вирішенні питань соціального захисту дітей, які постраждали від насильства; повноваження райвідділу міліції, зокрема дільничних інспекторів та КМСД щодо здійснення заходів по попередженню насильств в сім’ї та до дітей. За підсумками зустрічі дано доручення усім учасникам наради, представникам районних служб, забезпечити взаємодію з питання здійснення заходів щодо попередження насильства в сім’ї.

 

Щотижня, керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації проводяться скап-конференції із відповідними структурними підрозділами в райдержадміністрації відповідно до графіку.

Сьогодні, 16 квітня 2015 року відбулася скайп-конференція у фінансовому управлінні райдержадміністрації. За результатами скайп-конференції в управлінні проведено нараду та дано доручення:

- начальникам бюджетного відділу та відділу доходів – підготувати довідку про виконання бюджету за І квартал 2015 року;

- головним спеціалістам бюджетного відділу – підготувати звернення до департаменту фінансів про виконання освітньої субвенції на утримання шкільних автобусів;

- до 22 квітня поточного року отримати інформацію від відділу освіти про кількість дітей, яку планується оздоровити в літній період;

- провести аналіз використання енергоносіїв в натуральних показниках за І квартал поточного року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

 

16 квітня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду з питань формування спроможних територіальних громад. У нараді взяли участь заступник головного лікаря Золочівської ЦРЛ Антон Луговий, начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Бартошик, начальник відділу культури райдержадміністрації Микола Решітник, заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Ольга Навроцька.

Дано доручення подати пропозиції щодо формування мережі установ в умовах децентралізації.

 

СТАН РИНКУ ПРАЦІ ЗОЛОЧІВСЬКОГО РАЙОНУ УПРОДОВЖ СІЧНЯ-БЕРЕЗНЯ 2015 РОКУ

 

Обсяги пропозиції робочої сили
НА ЗАРЕЄСТРОВАНОМУ РИНКУ ПРАЦІ
Упродовж січня-березня 2015 року центром зайнятості надавалися соціальні послуги 1882 громадянам, з котрих 1674, або 88,9% — зареєстровані безробітні. Упродовж січня-березня 2015 року до служби зайнятості звернулося 639 незайнятих осіб, з них 431, або 67,4% — мали статус безробітного (у відповідному періоді 2014 року — 692 особи). На кінець березня 2015 року кількість зареєстрованих безробітних становила 1146 осіб (на відповідну дату 2014р. — 1424), з яких 59,5% складали жінки, 44,7% — молодь у віці до 35 років, 26,8% належали до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 56,8% зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями.
Середня тривалість зареєстрованого безробіття Середня тривалість безробіття на початок квітня 2015 р. у порівнянні з минулорічним показником збільшилася на 26 календарних днів і становила
149 днів.
   

Більш детально з інформацією пропонуємо ознайомитися на нашому сайті у рубриці «Районний центр зайнятості інформує»

 

15 квітня 2015 року з метою забезпечення реалізації державної політики у галузі захисту рослин, зменшення негативного впливу на навколишнє природне середовище і здоров’я населення, додержання земельного та природоохоронного законодавства та здійснення комплексних заходів щодо боротьби з борщівником Сосновського, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза провів нараду із начальником управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Іваном Закалою.

За підсумками наради вирішено повторно надати методичні рекомендації місцевим радам району, керівникам сільськогосподарських підприємств, дорожнім службам, державному підприємству "Золочівське лісове господарство", Золочівському дочірному лісогосподарському підприємству "Галсільліс", Золочівській міській раді щодо боротьби із борщівником Сосновського. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації дано доручення проводити моніторинг боротьби зі рослиною-шкідником та розробити до 17 квітня форму звітності для надання зведеної інформації по району.

 

З метою обстеження аварійних дерев в селі Трудовач 15 квітня 2015 року, комісія в складі першого заступника голови Золочівської райдержадміністрації Андрія Кукурузи, завідувача сектору з питань надзвичайних ситуацій Ірини Білої, головного фахівця Золочівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Тараса Цільника, головного інженера Золочівського РЕМ Ігоря Гуменного, голови Великовільшанецької сільської ради Ігоря Волошина здійснили огляд дерев. Виявлено, що гілля дерев провисає над лініями електромереж в наслідок чого призводить до їх пошкодження. За підсумками обстеження, комісія вирішила зобов’язати Золочівський РЕМ провести обрізку гілля дерев до 15 травня 2015 року та рекомендувати голові місцевої ради Ігорю Волошину організувати вибраковку аварійних дерев з подальшим їх вирізанням.

 

15 квітня 2015 року з метою впорядкування територій та належного прибирання придорожніх смуг перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза провів нараду із керівником філії "Золочівський райавтодор" ДП "Львівський облавтодор" ВАТ ДАК "Автомобільні дороги України" Орестом Дупеличем. В ході наради обговорено питання боротьби із борщівником Сосновського та застосування комплексу заходів при підвищенні температурного режиму. Андрій Кукуруза дав доручення Золочівському райавтодору прибрати придорожні смуги від сміття та провести скошування борщівника Сосновського у найбільш розповсюджених ділянках, вздовж дороги між селами Вільшаниця-Бортків і Ясенівці-Золочів.

 

Штормове попередження

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України по території області та району: 14 квітня вночі по всій території, вдень місцями грози, град, пориви північно-західного вітру та шквали 15 – 20 м/с.

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та своєчасної ліквідації їх можливих наслідків пропоную відповідно до компетенції:

- повідомити населення, селищні та сільські ради, підпорядковані підприємства, установи, організації щодо можливого ускладнення погодних умов;

- вжити залежних від Вас організаційних та практичних заходів щодо запобігання надзвичайних ситуацій внаслідок складних погодних умов;

- уточнити розрахунки сил та засобів та підтримувати їх у готовності до реагування на надзвичайні ситуації;

- при ускладнені обстановки, загрозі виникнення чи виникненні НС організувати чергування штабів (оперативних груп), залучення необхідних підпорядкованих сил і засобів та оперативно інформувати оперативно чергову службу ГУ ДСНС України у Львівській області щодо цього по тел. 101.

 

Весняний призов

У місті Золочеві відбувається весняний призов юнаків на строкову військову службу в Збройні Сили України.

На урочисті заходи першої відправки призовників, які відбулися 14 квітня, були запрошені перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза, Золочівський декан УГКЦ Михайло Сукмановський. Разом із призовниками, їхніми батьками та усіма присутніми отець Михайло відслужив молебень перед початком доброго діла з проханням, щоб Господь благословив юнаків на строкову службу та цей добрий намір успішно розпочати та до успішного завершення довести. Після молитви у повчальному слові о.Михайла наголосив про обов’язок кожного виконувати Заповіді Господні, зокрема, шанувати своїх батьків та захищати свою рідну землю – Україну та побажав призовникам гідно виконати свій обов’язок та здоровими повернутися додому. Виголоcивши многолітня, отець Михайло благословив юнаків у щасливу дорогу та окропив їх освяченою водою.

«Військова служба – почесний конституційний обов’язок для кожного чоловіка. Ви стаєте повноправними захисниками свого народу. Ви підтвердили свою готовність зі зброєю в руках захищати незалежність, національний суверенітет та територіальну цілісність нашої Батьківщини. Ви формуєте славетні ряди української армії, ви є уособленням відваги, мужності, сміливості та честі», - сказав Андрій Кукуруза.

 

Доброю традицією у храмах міста Золочева та району на Великодні свята є водити гаївки. Адже у гаївках - особливий вияв радості Весни і Воскресіння Христового. Гаївки є невід’ємною частиною християнської культури, хоча виникли ще в язичницькі часи.

Традиція гаївок в українського народу передається з покоління в покоління. Бавиться в гаївки переважно молодь, збираючись біля церков. Під ритмічні етнічні мелодії молоді люди водять хороводи, співають та забавляються.

На перший день Великодніх свят, 12 квітня біля храму Вознесіння ГНІХ м. Золочева аніматори святкували Воскресіння Христове. Молодь і діти разом з батьками, активно взяли участь у цих святкуваннях. Учасники гаївок танцювали веснянки, банси, а також, малювали малюнки на бруківці біля храму.

Ми завжди пам’ятаємо, що гаївки є невід’ємною частиною християнської культури у нашому народі.

Традицію проводити Великодні забави та тексти самих веснянок, передаються з покоління в покоління. Щоб зберігати ідентичність нашого народу. Тому що, у нашій християнській традиції гаївки відображають радість Воскресіння Христового.

 

На другий день Великодніх свят, 13 квітня, біля храму Миколая Чарнецького у Золочеві, водили гаївки. Підготували святкову програму вчителі та учні Золочівської ЗОШ №4.

До гаївок долучилися усі охочі.

 

У районі розроблено комплексні заходи боротьби з борщівником Сосновського

1. Зібрана детальна інформація в розрізі місцевих рад щодо поширення борщівника Сосновського.

2. Розроблений та затверджений головою райдержадміністрації від 02.07.2014 року «План першочергових заходів з локалізації та ліквідації осередків борщівника Сосновського на території Золочівського району».

3. Створено та затверджено головою райдержадміністрації від 30.07.2014 року склад комісії з виконання заходів, щодо боротьби з борщівником Сосновського.

4. Надіслано керівникам сільськогосподарських підприємств та головам місцевих рад листи з рекомендаціями ефективних заходів боротьби з борщівником Сосновського.

На території району борщівник Сосновського поширений на площі 57,7513 га. За інформацією управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

 

10 квітня 2015 року, напередодні світлого свята Воскресіння Христового, голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза, в.о. голови районної ради Андрій Леськів, здійснили візит в дитячий будинок сімейного типу, що у м. Золочеві. Володимир Йосипович привітав дітей-вихованців ДБСТ та маму-виховательку сестру Мартину із прийдешніми Великодніми святами, а також подарував кожному з дітей паску до Великоднього кошика.

Візити з вітанням до Світлих Великодніх свят та пасками у дарунок, керівники району здійснили і в районний дитячий будинок "Рідни й дім", що у с. Сасів, Золочівського району та Золочівський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, що у с. Білий Камінь Золочівського району.

Діти раділи, дякували, свої слова вітань дарували гостям.

 

Золочівщина готується до весняно-польових робіт

У 2015 році загальна посівна площа по всіх категоріях господарств становитиме 44762 га ( посівна площа у сільськогосподарських підприємствах – 33262га), у 2014 році – 43152 га (посівна площа у сільськогосподарських підприємствах – 31667га)

Під урожай 2015 року по всіх категоріях господарств посіяно озимих зернових культур 11519га, у 2014 році 12438га, що на 919га менше від минулого року, в тому числі по сільськогосподарських підприємствах – 8924га озимих зернових, у 2014 році – 9931га, що менше на 1007га від посіву минулого року. Озимого ріпаку на зерно посіяно на площі 8689га, у 2014 році – 2684га, що на 6005га більше від попереднього року. Озимі культури підживлені належним чином. На кожен га восени під озимі культури внесено125,7 кг д.р. NPK

Площа посіву ярих культур по всіх категоріях господарств буде становити 23276га, у т.ч. сільськогосподарські підприємствах – 15555 га, в господарствах населення – 7721 га. Прогноз посіву цукрових буряків по всіх категоріях господарств становить 801га, у 2014 році – 1327га, що на 526га менше від минулого року, в тому числі по сільськогосподарських підприємствах – 801га, у 2014 році – 1308га, що менше на 507га.

Прогноз посіву сої по всіх категоріях господарств становить 6273га, у 2014 році – 3639га, що на 2634га більше від минулого року. У прогнозованій структурі посівних площ на 2015 рік по всіх категоріях господарств зернові культури складають 49,0% (у 2014 році – 53,0%), кормові – 5,0% (у 2014 році – 4,7%), технічні 36,0% (у 2014 році – 32,2%).

В районі діє 3 насінницьких господарства: ФГ «Спільника А.В.», ФГ «Ольвія» та ДП «Центр сертифікації і експертизи насіння і садивного матеріалу», які частково забезпечують насінням озимих і ярих культур сільськогосподарські підприємства та господарства населення району.

Поставку матеріальних ресурсів для приватного сектору (насіння і мінеральних добрив) проводить магазин «Фермер», приватні підприємці, ФГ «Спільник А.В.», ПП «Вороняцькі лани», ФГ «Ольвія», ДП «Центр сертифікації і експертизи насіння і садивного матеріалу. 302,7 т дизельного палива, які потрібно на весняно-польові роботи, господарства беруть на пряму на АЗС згідно заключних договорів і в господарствах не утримують.

За інформацією управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

 

ВИЗНАЧЕНО ПОРЯДОК ВИПЛАТ КОМПЕНСАЦІЇ ЗАРПЛАТИ МОБІЛІЗОВАНИМ

Золочівське відділення Буської ОДПІ повідомляє, що 17 березня 2015 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 04.03.2015 р. № 105, якою затверджено Порядок виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

Відповідно до затвердженого Порядку, виплату працівникам середнього заробітку буде здійснювати підприємство, компенсацію підприємствам витрат на виплату середнього заробітку працівникам буде здійснювати Міністерство соціальної політики шляхом перерахування коштів на зазначені цілі обласним департаментом соціального захисту , які, в свою чергу, перераховують їх до районних (міських) управлінь, а вони-підприємствам.

У Постанові також визначено порядок одання документів, на підставі яких буде здійснюватися компенсація.

 

ЗВЕРНЕННЯ

Неоголошена війна в нашій країні та економічна криза дають про себе знати високими цінами, які буквально «б’ють» по кишенях жителів нашого району, області та й України в цілому. На Львівщині, як і в інших регіонах України, майже щоденно зростають ціни на продукти харчування, житло та транспорт. Основними причинами зростання цін є падіння курсу гривні, тобто знецінення грошей. На Золочівщині скаржаться на високі ціни та звинувачують у безвідповідальності владу, але районна влада не може та не хоче залишатися осторонь. Золочівська районна рада, Золочівська райдержадміністрація занепокоєні значним зростанням цін на продукти харчування першої необхідності та медикаменти, що призвело до значного зубожіння незахищених верств населення. Через таке подорожчання пенсіонери, інваліди, сім’ї учасників АТО, багатодітні сім’ї змушенні обмежувати себе у забезпеченні найнеобхіднішим, а найгірше, коли не вистачає коштів на придбання ліків.

У зв’язку з цим та з метою соціального захисту найбільш незахищених верств звертаємось з проханням до суб’єктів підприємницької діяльності, які працюють у сфері торгівлі продуктовими товарами та медикаментами створити у магазинах, аптеках відділи (секції) відпуску продукції першої необхідності та ліків по собівартості товару від виробника або за соціальними цінами.

 

Представлено нового начальника Золочівського РВ ГУ МВС України у Львівській області.

У представлені взяв участь перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза.

 

ВБЕРЕЖЕМО ХРАМИ ВІД ВОГНЮ

Під час експлуатації культових споруд слід дотримуватися загальних вимог пожежної безпеки: провести заміри опору електромережі; лампи розжарювання закрити в суцільне силікатне скло, яке захищає колбу лампи; після Богослужіння не залишати в приміщеннях культових споруд без нагляду запалені свічки; підсвічники надійно закріпити до підлоги на відстані не менше 1 м від матеріалів, що легко піддаються вогню; будівлі культових споруд обладнати пристроями захисту від прямих попадань блискавки та її вторинних проявів; провести очищення прилеглих територій до культових споруд; в приміщеннях культових споруд проводити огляди електромереж.

При виявленні пошкоджень та несправностей проводити негайні ремонти; забезпечити приміщення храмів первинними засобами пожежогасіння-вогнегасниками; провести вогнетривке оброблення елементів дерев’яних конструкцій перекриття; приміщення культових споруд (площею понад 500 кв.м) обладнати автоматичною установкою пожежної сигналізації.

Сектор з питань надзвичайних ситуацій Золочівської РДА,

Золочівський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області

 

Із запитаннями, які виникають при застосуванні Закону України від 02.03.2015 № 213 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення" та відповідями на них можна ознайомитися у рубриці "Інформація управління ПФУ в Золочівському районі" сайту райдержадміністрації.

 

8 квітня 2015 року з метою перевірки якості і обсягів виконання дорожніх робіт, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза здійснив об’їзд доріг району. У напрямку сіл Хильчиці та Почапи виявлено, що дорога поражена ямковістю, яку ліквідовувала філія "Золочівський райавтодор" ДП "Львівський облавтодор" ВАТ ДАК "Автомобільні дороги України".

Провів, також, огляд стану ремонтних робіт об’їзної дороги м. Золочева на автодорозі Н-02 Львів-Тернопіль. У той же час, в рамках проведення місячника благоустрою, впорядкування територій проводилося прибирання придорожніх смуг філією "Золочівський райавтодор" у напрямку від села Хильчиці до автодороги Н-02 та Золочів-Красне.

 

8 квітня 2015 року на нараді-семінарі з секретарями місцевих рад району роз’яснено інструкції по заповненню заяв та декларацій і надано методичні рекомендації щодо застосування окремих норм Постанови КМУ від 28.02.2015 року №106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій». Інформаційно-роз’яснювальну роботу провела заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Алла Хома. Також, повідомила, що сьогодні 8 квітня з 14.00 до 17.00 год. працюватиме «Гаряча телефонна лінія» за номером телефону 4-24-06, щодо надання консультацій громадянам району з питань оформлення житлових субсидій. Цього тижня до кожного домогосподарства району надійде заява та декларація.

На нараді обговорено питання: мобілізації; надання соціальних допомог родинам учасників АТО; добровільного об’єднання територіальних громад та децентралізації; проведення впорядкування і благоустрою територій місцевих рад району; підготовка до Великодніх свят.

У нараді взяла участь заступник керівника апарату-начальник відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації Галина Семчишин. «Уряд спростив порядок надання субсидій та зняв низку обмежень, через які люди не могли їх оформити. Нововведення набудуть чинності з 1 травня цього року. Оформити субсидію можна буде дистанційно – надіслати документи поштою. Новий спрощений порядок надання субсидій населенню на житлово-комунальні послуги запроваджується з 1 травня 2015 року. Уряд оприлюднив Постанову Кабміну №106 від 28.02.15 р., відповідно до якої передбачається низка змін до нормативних актів, які діють сьогодні»,- наголосила Галина Семчишин.

 

Сьогодні, 7 квітня 2015 року Благовіщення Пресвятої Богородиці - християнське свято, що відзначає подію, коли архангел Гавриїл сповістив Діві Марії, що вона непорочно зачне від Святого Духа і народить Сина Божого — Ісуса Христа.

У капличці Благовіщення Великого палацу Золочівського замку відслужилася Божественна Літургія. У богослужінні взяли участь голова Золочіської райдержадміністрації Володимир Недзельський, в.о. голови районної ради Андрій Леськів, представники громадських організацій, працівники Золочівського замку.

Довідка. У кожному старовинному замку була капличка. Це традиція. Капличку освятив 21 червня 2004 року Блаженніший Патріарх Любомир (Гузар). Служби у ній відбуваються двічі у рік: на Благовіщення (храмове свято ) і в роковини репресій — у першу неділю липня. Адже наш замок свого часу був катівнею НКВС... Капличка — давня. На жаль, нічого з рідних речей у ній не збереглося. Описи подають фрагментарні дані про її автентичний вигляд. Відомо, наприклад, що на початку ХІХ століття, за власника замку Луки Комарницького, у капличці був вівтар святого Луки. Також у свій час тут був вівтар святої Анни. А ось ікона святого Миколая, яка тепер у бічному вівтарі каплиці, — із золочівської церкви святого Миколая. На сьогоднішній день точно невідомо звідки ця ікона. Ймовірно, з церкви Воскресіння Господнього, іншої золочівської церкви, яка згоріла у 1682 році.

На іконі є обгорілі сліди. Фото 1925 року подає ікону святого Миколая як запрестольну у Миколаївській церкві. Невідомо коли вона туди потрапила. За часів Радянського Союзу, коли з храму все повикидали, Віра Свенціцька та Борис Возницький врятували багато безцінних шедеврів. Серед усього — і цю ікону. І коли реставрували капличку у Золочівському замку, Борис Григорович вирішив, що оскільки ікона — золочівська, потрібно її повернути у місто. Так і сталося.

Головний вівтар каплиці — також історичний. Вівтар із костелу у селі Біще Бережанського району Тернопільської області. І за розмірами він ідеально підійшов до нашої каплиці. Можливо, що цей вівтар — робота майстра Пфістера початку XVII століття. Його також врятував Борис Григорович Возницький. До речі, основа вівтаря каплиці Золочівського замку — теж із якогось храму. На ній — герб Собєських. Головна намісна ікона тут — класича українська Богородиця з Дитям.

 

На виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 5 березня 2015 року № 80 “Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля” з 9 березня 2015 року в районі розпочато місячник озеленення, прибирання та благоустрою. Під час проведення місячника на території району залучено працівників підприємств, установ, організацій, громадян, учнівську та студентську молодь.

Упорядковуються прилеглі до приміщень території, проводиться санітарна побілка і підрізка дерев та кущів. Громадою населених пунктів упорядковуються присадибні території, прилеглі території місцевих рад, придорожні смуги, автобусної зупинки. Станом на 6 квітня 2015 року у Золочівському районі приведено до належного санітарного стану 43 га парків, скверів та алей, упорядковано 74 кладовища, 27 існуючих сміттєзвалищ, виявлено та ліквідовано 26 несанкціонованих сміттєзвалищ. Висаджено 4055 саджанців дерев та 997 саджанців кущів.

 

6 квітня 2015 року з метою перевірки якості і обсягів виконання дорожніх робіт, голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський та перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза здійснили об’їзд доріг району.

В результаті обстеження дано відповідні доручення дорожнім службам району.

 

З 1 по 8 квітня у загальноосвітніх навчальних закладах району та у дошкільних навчальних закладах проводяться заходи в рамках святкування Міжнародного дня спорту. Мета заходу - популяризації здорового способу життя, виховання у населення стійкого інтересу i звички до систематичних занять фізичною культурою i спортом, формування сталої звички ведення здорового способу життя у дітей та підлітків. 6 квітня 2015 року у день Міжнародного дня спорту в дошкільних навчальних закладах району проведено свято ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» на виконання розпорядження голови Золочівської райдержадміністрації від 26.03.2015 № 106 «Про проведення районного свята ранкової зарядки «Рух заради здоров’я».

 

Проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів

 

1-2 квітня 2015 року на базі ДПТНЗ «Червоненське ВПУ» проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Львівської області з професії «Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування» У конкурсі приймали участь : ВПУ № 71 м. Кам’янка Бузька, Червоненське ВПУ, Жидачівський ПЛ, Олеський ПЛ, Погірцівське ВПУ, Поморянський ПЛ, Нижанковицький ПЛ, Меденицький ПЛ, Угнівський АБЛ та Судововишнянський професійний ліцей.

Умови проведення конкурсу передбачали виконання ІV турів: одного теоретичного та трьох практичних завдань. Теоретичний тур проходив у комп’ютерному класі, де учні давали відповіді на 100 тестових запитань. До практичних завдань входило: виготовлення учнями деталей із заготовки згідно креслення, дефектування робочих органів зернової сівалки та регулювання теплового зазору в газорозподільному механізмі тракторів Т-150.

Для проведення конкурсу Червоненське ВПУ, очолюване Сусанною Андріївною Олексій, підготувало необхідну навчальну базу, а саме: сучасний комп’ютерний клас на 15 робочих місць, нову слюсарну майстерню, оснащену необхідним обладнанням та інструментами, наочністю для виконання слюсарно-технічних робіт, ремонтну майстерню та стендами із слюсарної справи і охорони праці.

Роботу конкурсантів оцінювало журі у наступному складі:

- Іван Ярославович Закала – голова журі, начальник управління АПК Золочівської РДА.

- Богдан Андрійович Шевчук – головний державний інспектор технічного нагляду Державної інспекції сільського господарства у Львівській області.

- Руслан Генадійович Борисов – провідний спеціаліст відділу ПТО Львівської області.

- Любов Іллівна Хміль – методист НМЦ ПТО у Львівській області

- Михайло Петрович Іванчак–заступник директора Погірцівського ВПУ. - Микола Миколайович Гупалюк – заступник директора Червоненського ВПУ.

- Мирон Ярославович Гулай – інженер з охорони праці Червоненського ВПУ.

Переможцями конкурсу стали:

І місце – Руслан Миклаш – Червоненське ВПУ;

ІІ місце – Роман Карпінець – Погірцівське ВПУ;

ІІ місце - Микола Горан - Олеський ПЛ

Руслан Миклаш в червні 2015 року представлятиме професійно-технічну освіту Львівської області у місті Виноградів Закарпатської області де буде проходити ІІ етап Всеукраїнського Конкурсу з професії «Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування».

 

4 квітня 2015 року з нагоди святкування 100-річчя від дня народження Миколи Лемика, політичного діяча, народний депутат України Тарас Батенко, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, голова Львівської обласної ради Петро Колодій, голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський, в.о. голови районної ради Андрій Леськів, громадськість району взяли участь у святкуваннях.

«Сьогоднішній захід, в якому ми віддаємо свою шану присвячений великому патріоту та великій людині - Миколі Лемику. Ми показуємо свою любов до нашої Батьківщини до нашої неньки - України. Саме наш земляк показав приклад, який наслідують сьогодні молоді люди на Сході України. Не один, хто буде іти повз пам’ятного знака задумається про своє місце на сьогоднішній день і де він найбільше потрібен. Ми віримо, що завдяки таким людям перемога швидко прийде на українську землю. І надіємося що на урочистому рівні будемо відзначати свята наших героїв і тих, яких ми сьогодні вшановуємо, і героїв новітньої історії»,- зазначив Володимир Недзельський.

 

3 квітня 2015 року про підготовку до Великодніх свят, залучення громадськості до акції «Врятуй життя дитини» обговорено під час зустрічі голови райдержадміністрації Володимира Недзельського, в.о. голови районної ради Андрія Леськіва з духовенством району. З настанням весняного періоду, значно зростає ймовірність виникнення пожеж. Як свідчить статистика, громадяни самовільно з порушенням правил пожежної безпеки проводять спалювання сухої рослинності та її залишків. Голова райдержадміністрації закликав священнослужителів провести відповідні бесіди серед прихожан району щодо запобігання спалювання рослинності та нанесення шкоди природним ландшафтам.

Також погоджено питання розміщення на дошках оголошень церков району друкованої інформації про проведення з 1 по 30 квітня 2015 року в районі ювілейної десятої Всеукраїнської благодійної акції фонду «Серце до серця» під назвою «Врятуй життя дитини».

На завершення зустрічі Володимир Недзельський подякував духовенству району за участь у заходах з нагоди відзначення державних свят, знаменних подій, визначних та історичних дат у Золочівському районі. Також велика вдячність за багаточисельні приклади єдності громади, влади та духовенства у спільній традиційній Хресній дорозі, екуменічних молебнях за Україну, Подячній молитві та висловив сподівання на подальшу тісну співпрацю.

 

П’ятеро священнослужителів із Золочева здійснили поїздку у зону АТО, аби допомогти нашим військовим підготуватися до Великодня, надати духовний супровід. У поїздці взяли участь: декан УГКЦ о. Михайло Сукмановський, ігумен Золочівського монастиря о. Августин Шоп’як, о. Віталій Барабаш, о. Юрій Галабуда та о.Ігор Леськів.

Варто зазначити, що протягом бойових дій в зоні АТО, капелани Золочівщини регулярно відвідують українських військовослужбовців, для яких звершують богослужіння, провадять спільну молитву, а також сповідають. Окрім цього, священики відвезли передсвяткові гостинці, які зібрали парафіяни, мешканці Золочівщини та українська діаспора.

 

3 квітня 2015 року на Золочівщині погіршилася гідрометеорологічна ситуація. За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології на території області ввечері 2 квітня та на протязі дня 3 квітня очікуються місцями сильні опади у вигляді дощу та налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Вранці та вдень пориви західного вітру 17-22 м/с, хуртовини. Перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза проінспектував стан доріг району. Філією «Золочівський райавтодор» проводиться ручна підсипка доріг у напрямку селища Поморяни, сіл Вороняки та Лука.

 

Інформація до відома отримувачів житлових субсидій

Управління соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації інформує про систему надання житлових субсидій.

 

"ПАСХАЛЬНІ ЧУДЕСА"

Святковий час завжди збігається з весною. Як природа пробуджується після зими до життя, коли все оживає, зеленіє оновлена земля, приходять до нас Великодні свята. Й у цей передсвятковий час до районної бібліотеки для дітей завітали учні 2 класу Золочівської ЗОШ І-Ш ст.№3 разом з класним керівником Єрмаковою І.О. на годину духовності "Пасхальні чудеса".

Діти старанно готувалися до свята - виготовили великодні аплікації, намалювали малюнки та залишили все у подарунок бібліотеці. Подаровані вироби оформлені у виставку-вернісаж "Великдень очима учнів 2 класу Золочівської ЗОШ І-Ш ст. №3", яка чудово доповнює тематичну виставку літератури "Йде Великдень по землі".

А ще учні вивчили вірші присвячені Великодню та майстерно їх продекламували - М.Гулик, О.Леськів, Д.Лютікова, М.Наконечна, К.Нагорна, С.Откидач, С.Тимоць.

Заступник директора по роботі з дітьми Кобзар Н.П. та бібліотекар І кат. Гнип Л.Я. провели для дітей годину духовності до Великодня, а потім запросили учнів на майстер-клас з виготовлення писанок, який провела для учнів та бібліотекарів керівник мистецького гуртка ЦДЮТ Кирилова О.В. Виготовлену писанку залишили в подарунок бібліотеці.  

 

2 квітня 2015 року на підтримку благодійної акції Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця" голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду, наголосивши на тому, що Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» вже понад 9 років поспіль веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в Україні та проводить щорічні благодійні акції.

Цьогоріч проходить десята ювілейна акція. Акція проходить під назвою «Врятуй життя дитини», збір коштів якої будуть використані для закупівлі медичного обладнання з подальшою передачею його у дитячі медичні заклади.

За підсумками наради начальнику відділу культури та туризму райдержадміністрації дано доручення організувати проведення благодійних концертів у Народних домах району та збір благодійних коштів під час проведення культурно-мистецьких заходів. Начальнику відділу освіти райдержадміністрації, керівникам професійних навчальних закладів району, Золочівській ЦРЛ провести інформаційну-пропагандистську роботу щодо проведення у районі благодійної акції та організувати збір коштів у закладах освіти та охорони здоров’я.

Довідка. Основні завдання Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» це:

- розвиток волонтерського руху в Україні за принципами європейських стандартів;

- привернення уваги та повернення довіри громадськості до благодійності шляхом використання прозорої системи звітності;

- виховання відповідальності та формування моральних цінностей у молоді України;

- покращення ситуації із наявністю якісного медичного обладнання у дитячих обласних лікарнях України.

Результатом акцій «Серце до Серця» є близько 40 000 вихованих у дусі відповідальності і безкорисливості волонтерів по Україні та функціонуюче медичне обладнання в обласних дитячих лікарнях з безкоштовним його користуванням громадськістю. Фонд «Серце до Серця» є стабільною платформою для єднання небайдужих українців, які прагнуть змінити країну на краще власними силами. Тематика акцій змінюється кожного року.

За роки діяльності, було закуплено понад 1300 одиниць медичного устаткування, яке передали в обласні дитячі лікарні та маленьким українцям. Культурною ініціативою Всеукраїнського благодійного фонду є щорічний музичний фестиваль «Woodstock Ukraine».

Він організовується з метою віддячити волонтерам «Серце до серця» за сумлінну працю і відданість добрій справі. Цей проект спрямовано на розвиток музичної культури, єднання українців різних частин нашої країни, а також, розвиток волонтерського руху в Україні. Фестиваль «Woodstock Ukraine» є відкритим та безкоштовним для усіх відвідувачів.

 

1 квітня 2015 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза разом із представником департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації здійснили об’їзд територій місцевих рад району. Особливу увагу приділяли благоустрою територій, насадженням біля придорожніх смуг та стану стихійних сміттєзвалищ.

Зокрема було проведено огляд територій Ясеновецької, Червоненської, Єлиховицької, Руда-Колтівської, Колтівської сільських рад. На даний момент проводиться засадження захисних смуг на території Колтівської сільської ради. На даних територіях було висаджено саджанці липи, яблунь та грабу.

Проблемним залишається питання стихійних сміттєзвалищ та придорожніх смуг. За підсумками огляду територій було дано доручення головам місцевих рад та керівнику філії "Золочівський райавтодор" ДП "Львівський облавтодор" ВАТ ДАК "Автомобільні дороги України" Оресту Дупеличу щодо вирішення даних питань в межах своєї компетенції.

 

1 квітня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський та в.о. голови районної ради Андрій Леськів здійснили робочу поїздку в Куровицьку сільську раду. Метою поїздки було ознайомлення із бюджетними установами на території сільської ради та станом підготовки до Великодніх свят.

Також, спільно із головою Куровицької сільської ради Володимиром Чорнописом, обговорили питання відзначення 100-річчя політичного діяча, уродженця села Солова Золочівського району Миколи Лемика. Ознайомилися із ходом ремонтних робіт по облаштуванню кімнати-музею, оглянули пам’ятник Миколи Лемика та прилеглу до нього територію. Приємно відзначити що голова Куровицької сільської ради Володимир Чорнопис та громада села Солови в належному стані підтримують пам’ятник свого земляка.

Крім того ознайомилися з діяльністю цеху по виготовленню кахелю, який знаходиться у селі Солова. Підприємець Олег Ухач розповів про технологічний процес виготовлення кахелю.

В розмові із підприємцем очільники району зазначили, що діяльність райдержадміністрації та районної ради спрямована на підтримку та розвиток підприємництва в районі. Пана Олега запевнили, що районна влада та контролюючі органи Золочівського району будуть всіляко сприяти підприємництву району, які створюють нові робочі місця та поповнюють бюджет району. Олег Ухач наголосив, що йому комфортно працювати із представниками місцевої влади.

 

 

31 березня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду щодо виїзної торгівлі у місцеві ради району та створення міні ринків. У нараді взяли участь в.о. голови районної ради Андрій Леськів, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Іван Закала, голова спілки підприємців Олег Москаль.

За підсумками наради дано доручення обговорити дане питання із приватними підприємцями Золочівського району та визначити місця здійснення торгівлі.

 

31 березня 2015 року заступник керівника апарату-начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Галина Семчишин провела гарячу телефонну лінію. Звернулися двоє громадян: жителька села Червоне з питання врегулювання роботи закладу громадського харчування на території сільської ради; переселенець Луганської області міста Краснодон, який тимчасово поселений у селі Трудовач щодо можливості забезпечення житлом у місті Золочів.

 

31 березня 2015 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза відвідав Золочівську центральну районну лікарню. Спільно із завідувачем хірургічного відділення Золочівської ЦРЛ Миколою Хоміцьким провели огляд операційної палати в якій планується проведення ремонтних робіт.

Андрій Кукуруза побажав працівникам якнайшвидшого проведення ремонтних робіт для зручної та якісної роботи медичного персоналу.

 

31 березня 2015 року у Золочівській центральній районній лікарні відбулась оперативна нарада головного лікаря Володимира Бойка, в якій взяв участь перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза. На нараді розглядалося ряд питань, зокрема наголошено на проведенні подвірних обходів лікарями району, громадян, що прибули із зони АТО. Ведеться облік учасників АТО, проводяться медичні огляди, відвідини лікарями амбулаторій загальної практики сімейної медицини і дільничними лікарями щодо надання поетапних психологічних консультацій та медичної допомоги. «Військовослужбовці, які повертаються у район із зони АТО, люди, однозначно, ті, що були під впливом бойових дій, які, безпосередньо, приймали участь, вони потребують і психологічної реабілітації, потребують і фізичної реабілітації, потребують і взагалі лікування»,- наголосив Андрій Кукуруза.

 

31 березня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду щодо відновлення стадіону «Сокіл». У нараді взяли участь в.о. голови районної ради Андрій Леськів, начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Бартошик, керівник ПАТ "Львівобленерго" Микола Адамик,  керівник Золочівської дитячо-юнацька спортивної школи Борис Лісовик, директор стадіону «Сокіл» ДЮСШ Олексій Тараканов.

В ході зустрічі вирішено звернутися до сесії районної ради з клопотанням виділити кошти в межах 20 тисяч гривень для завершення ремонту даху адмінбудинку стадіону «Сокіл».

 

Архів новин:

 
 

Земельні ділянки | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochiv_rda@ukr.net