Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

Золочівська райдержадміністрація
Харківської області

Інвестиційний портал Львівщини

Проект розвитку Львівщини

Законодавство України

База знань Wolfram|Alpha

Контрольно-ревізійна служба інформує

Золочівське відділення Буської ОДПІ  повідомляє

Інформація управління ПФУ в Золочівському районі

Районне управління юстиції повідомляє

Відділ статистики інформує

Районний центр зайнятості інформує

Золочівський районний Народний дім ім. І.Білозіра

Про доступ до публічної інформації

Громадське обговорення!

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>
__________________

Президентський кадровий резерв
"Нова еліта нації"

Стратегія державної кадрової політики

Всеукраїнський конкурс
«Кращий державний службовець»

__________________

Конкурс
"100 кращих товарів України"

Загальнодержавна

виставкова

акція
"Барвиста

Україна-2013"

Конкурс
"Кращий вітчизняний товар 2013 року"

__________________

До уваги виборців!

 

Довідково:


Погода у Золочеві


Новини в Україні
та світі

 Утилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп
 

скорость интернета

Новини

Учні Золочівського ЦДЮТ здобули призові місця у конкурсі "Олімпійська писанка"

З 15 до 30 травня 2013 р. у Львівському державному університеті фізичної культури тривала унікальна виставка робіт творчого конкурсу "Олімпійська писанка", який не має аналогів в Україні та світі.

На виставці було представлено понад 150 робіт роботи учнівської та студентської молоді 12 міст і районів Львівської області, які створювали писанки упродовж двох місяців. Твори виготовлені у різноманітних техніках та художніх стилях: традиційній восковій техніці, мальовані фарбами на дерев’яній основі, виконані у паперопластиці, роботи з бісеру, тематичні композиції.

Роботи, представлені на конкурс, тематично пов’язані зі спортом, відображають олімпійську тематику. На своїх писанкових творах діти представили велику історію, розпочавши її фрагментами Ігор Стародавньої Греції та Олімпіадами сучасності, із мистецьким поглядом на очікування Олімпійських ігор у Сочі та Ріо-де-Жанейро.

Організаторами конкурсу виступають Львівське обласне управління Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Львівський центр олімпійської просвіти та Львівський державний університет фізичної культури.

Переможців конкурсу визначило компетентне журі. У колегії журі працювали: член Національної спілки художників України, заступник директора львівської дитячої художньої школи ім. Олекси Новаківського Леонід Гошовський, мистецтвознавець, доцент кафедри олімпійської освіти ЛДУФК Олена Падовська, спортивний журналіст, львівський історик спорту Іван Яремко, начальник Львівського обласного управління Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Анатолій Ігнатович, представник відділення НОК України у Львівській області, почесний ректор ЛДУФК Мирослав Герци, керівник об’єднання народних майстрів та художників-аматорів Львівщини Михайло Боднар та ін. На закритті виставки 29 травня відбулося нагородження переможців, презентація електронного каталогу кращих робіт виставки та зустріч з олімпійськими чемпіонами та учасниками Олімпійських ігор Яною Шемякіною, Олександром Петрівом, Андрієм Котельником та Ігором Шимечком.

Приємним є той факт, що гуртківці зразкового гуртка «Образотворчого мистецтва» ЦДЮТ здобули призові місця в старшій віковій категорії – Войтків Оксана, у середній віковій категорії – Чепелюк Богдан та відзнаку отримав Кирилов Віталій.

 

Учні Золочівського ЦДЮТ здобули призові місця на Всеукраїнському конкурсі малюнків «Олімпійська листівка»

В рамках проведення Року дитячої творчості, проголошеного Президентом України, упродовж січня–травня 2013 року серед школярів Львівщини тривав Всеукраїнський конкурс малюнків "Олімпійська листівка". Захід проводило відділення НОК України у Львівській області за сприяння управління з питань фізичної культури та спорту Львівської ОДА серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів усіх районів і міст Львівщини. На розгляд конкурсного журі надійшло понад 200 дитячих творчих робіт з усіх куточків області.

Днями авторитетне журі відібрало з представлених найкращі роботи, які презентуватимуть дитячу творчість Львівщини на Всеукраїнському фіналі в столиці України.

Переможців обласного конкурсу, відзначили 29 травня 2013 року на розширеному засіданні виконкому відділення НОК України у Львівській області за участю представників влади, спортивної та мистецької громадськості, журналістів. Творчі діти зразкового гуртка "Образотворчого мистецтва" (керівник Оксана Кирилова) Золочівського ЦДЮТ здобули призові місця, а саме:

3-тє місце – Гурнацька Марія «Я люблю чесні ігри», 8 років, м. Золочів;

2-ге місце – Карабін Наталія «Олімпійська писанка чесності і щирості у Іграх!», 14 років, м. Золочів.

 

Від влади

 

На виконання розпорядження голови Золочівської райдержадміністрації 31 травня 2013 року комісія під головуванням заступника голови Золочівської райдержадміністрації Романа Сухецького, у складі керівництва управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Золочівської міжрайонного управління ГУ Держсанепідемслужби у Львівській області, Золочівського РВ ГУ Держтехногенбезпеки у Львівській області провела перевірку ДПЗВ "Сокіл" с. Сасів щодо роботи у літній період.

За результатами перевірки складено відповідний акт та прийнято рішення щодо підписання акту готовності ДПЗВ "Сокіл" 5 червня, з повторним виїздом комісії.

 

1 червня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський, голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський привітали працівників водного господарства з професійним святом. Михайло Бучковський у вітальному слові зазначив:  "Своєю наполегливою працею ви забезпечуєте потреби промисловості, сільського господарства і населення у водних ресурсах. І я впевнений, що ваш високий професіоналізм і надалі буде запорукою надійної роботи водогосподарських об'єктів, дбайливо збереження та примноження природних багатств Золочівщини, поліпшення екологічної ситуації краю".

Побажав фахівцям водозабезпечення міцного здоров'я, родинного затишку, щастя і нових професійних здобутків. А кращим працівникам галузі за сумлінну роботу вручив грамоти райдержадміністрації.

 

31 травня 2013 року комісія під головуванням заступника голови Золочівської райдержадміністрації Романа Сухецького, у складі керівництва управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Золочівської міжрайонного управління ГУ Держсанепідемслужби у Львівській області, Золочівського РВ ГУ Держтехногенбезпеки у Львівській області провела перевірку ДПЗВ "Сокіл" с. Сасів щодо роботи у літній період.

За результатами перевірки складено відповідний акт та прийнято рішення щодо підписання акту готовності ДПЗВ "Сокіл" 5 червня, з повторним виїздом комісії.

 

31 травня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у засіданні колегії Львівської облдержадміністрації.

 

Золочів’янка перемогла у Всеукраїнському конкурсі

 

17-19 травня 2013 року у рамках фестивалю “Книгоманія”, у Львові, проходив завершальний етап Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач України 2013 року".

Золочів’янка, Ірина Мартиняк, учениця 7 класу, Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 перемогла у цьому конкурсі серед учнів 7 класу. Переможницю було нагороджено цінними призами та грамотою.

 

КОМПЛЕКСНА ПЕРЕВІРКА РОБОТИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

 

30 травня 2013 року в Золочівській райдержадміністрації відбулась комплексна перевірка. До складу робочої групи, яка здійснювала перевірку увійшли головний спеціаліст відділу кадрової роботи та нагород апарату облдержадміністрації Ірина Коцюб'як, начальник загального відділу апарату облдержадміністрації Світлана Охота, головний спеціаліст відділу контролю апарату облдержадміністрації Світлана Обиденна. Очолив робочу групу головний спеціаліст організаційного відділу апарату облдержадміністрації Владислав Януш.

В рамках перевірки було проінспектовано роботу відділів апарату Золочівської райдержадміністрації, її структурних підрозділів. Також, перевіряючі ознайомилась зі станом дотримання норм чинного законодавства та регламенту райдержадміністрації. За підсумками перевірки відбулась зустріч з керівниками відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, під час якої члени робочої групи надали рекомендації щодо вдосконалення роботи райдержадміністрації. Окрім цього, за результатами перевірки буде складено довідку про роботу Золочівської райдержадміністрації.

 

Заходи, присвячені Міжнародному дню захисту дітей і відкриттю шкільного табору.

 

30 травня 2013 року на подвір’ї Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 відбулося свято "Чарівний світ дитинства", присвячене Міжнародному дню захисту дітей і відкриттю шкільного табору.

Розпочалось свято піснею "Україна-вишиванка" у виконанні шкільного вокально-хореографічного ансамблю "Вітрила юності". Учасників свята вітала дирекція школи. Учням 3-4-х класів, які на відмінно закінчили 2012-2013 навчальний рік вручено "Похвальні листи".

Програма свята була різноманітна і цікава. На подвір’ї школи тренер з Великого тенісу проводив майстер-класи для учнів 1-2-х класів. Дівчата старшокласниці, були казковими волонтерами, які на замовлення усіх бажаючих розмальовували дітей. Волонтери проводили з дітьми різноманітні рухливі ігри. Після цього розпочалось свято казки за участю учнів 2-4-х класів. Учні показали оригінальну інсценізацію казок "Ріпка", "Курочка ряба", "Івасик-телесик", "Куди сховалось сонечко?", "Колобок", авторську казку "Дві ластівки", казку на сучасний лад "Попелюшка", пісень жабок і "Жили у бабусі". Після цього була весела дискотека.

 

Культурне життя

 

30 травня 2013 року у Глинянській дитячій музичній школі відбувся Звітний концерт. Розпочала святкове дійство директор школи Лілія Купин, яка вручила випускникам школи свідоцтва про закінчення навчального закладу та кращих учнів нагородила грамотами. Цього року у школі було 9 випускників по класу: 3 - фортепіано, 3 – бандура, 1 – скрипка, 1 – баян, 1 – акордеон. Свято продовжилось концертом учнів та викладачів школи.

Начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Микола Решітник у своїй промові подякував дирекції та викладачам за чудовий концерт, відзначив, що рівень підготовки учнів зріс. Завершилося святкування піснею "Рідна мати моя" у виконанні Миколи Решітника. p>

 

30 травня 2013 року у Золочівській державній музичній школі відбулося свято випускного вечора. Випускникам вручили свідоцтва про закінчення школи. На свято завітали батьки, учні, отець Степан Галай та депутат обласної ради, поет-пісняр, Теодор Кукуруза. Лунали слова подяки викладачам школи від випускників та батьків, за те, що навчили найпрекраснішого мистецтва – музики. Микола Мельник, голова фонду імені Надії Даревич, вручив випускникам дипломи фонду. Директор школи Кривень Марія Іванівна подякувала батькам за те, що подарували школі найкращих учнів та привітала випускників із закінченням школи.

На завершення випускники музичної школи подарували гостям чудовий концерт, який занурив глядачів у море позитивних емоцій.

 

21 квітня 2013 року в НД с. Побіч відбувся вечір духовної пісні «Не обминай Христа дитино, до нього серцем прихились. У добрий час і злу годину. Йому молись!» У святі прийняли участь дорослі і діти у їх виконанні прозвучали пісні та вірші до Ісуса Христа.

 

19 травня 2013 року в НД с. Побіч відбулося свято присвячене Дню Матері, матері героїні, матері берегині роду людського.

«Нехай світанок травневим святом

Над цілим світом зоряно цвіте

Хай сяє сонце в серці слово мати

Таке незгасне, вічне молоде».

У концерті прозвучали піні та вірші присвячені матерям, бабусям. Глядачі присутні в залі радо з оплесками зустрічали учасників художньої самодіяльності.

 

Від влади

 

29 травня 2013 року в селах Підгайчики та Білий Камінь відбулося нагородження матерів, яким Указами Президента України № 119/2013, 120/2013, 121/2013 від 07.03.2013р. за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх розвитку присвоєно почесне звання України "Мати-героїня".

У приміщенні Білокамінської сільської ради урочисту частину святкування розпочав перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський, який вручив медалі, посвідчення та квіти 20 багатодітним матерям, які проживають на території Білокамінської та Почапівської сільських рад. "Дорогі матері без перебільшення скажу, що ріднішої, як ви, людини немає. Ви заслуговуєте на найбільшу подяку та вдячність і від своїх дітей, і від кожного з нас. Президент України Віктор Федорович Янукович і діюча влада все роблять для того, щоб ви отримали від держави гідну увагу. Дякуємо вам за те, що народжуєте, ростите і виховуєте. Низький уклін за добре, мудре материнським слово, ніжність і ласку, які допомагають нам жити і працювати", – сказав Михайло Бучковський, звертаючись до берегинь роду.

Цього ж дня, 26 багатодітних матерів, які народили і виховали до 8-річного віку 5 дітей сіл: Вижняни, Куровичі, Великий Полюхів, Погорільці, Перегноїв, Словіта, Заставне, Розворяни отримали почесне звання "Мати-героїня" та медаль, яку урочисто вручив заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький. Урочистості відбувалися у приміщенні Підгайчиківської ЗОШ І-ІІ ст. Привітали учасників гарною українською піснею учні школи, виконавши композиції про матір.

На даний час почесне звання України "Мати-героїня" отримали вже 434 жінки Золочівського району.

 

28 травня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду із начальниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації щодо підготовки до комплексної перевірки роботи РДА.

 

На виконання завдань і соціальних ініціатив Президента України щодо створення умов для сімейного виховання та творчого розвитку кожної дитини та з нагоди відзначення Дня захисту дітей у дитячому будинку сімейного типу 28 травня 2013 року відбулась зустріч студентів Українського Католицького університету (м. Львів) з заступником голови райдержадміністрації Романом Сухецьким та начальником відділу ЗРЦСССДМ Оксаною Дужою.

В ході зустрічі Оксана Дужа висвітлила питання щодо здійснення соціального супроводження дитячого будинку сімейного типу, особливостей роботи, ефективності функціонування, а також злагодженої співпраці з мамою вихователькою с. Мартиною, яка забезпечила належні умови для проживання виховання, розвитку та навчання 9 дітей-вихованців.

Романом Сухецьким доведено інформацію про заплановане створення нового дитячого будинку сімейного типу у м. Золочів, роботу по реалізації даного проекту, діяльність благодійного фонду "Допоможімо дітям" та пошук спонсорської допомоги.

 

28 травня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів засідання районної координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань. На порядку денному розглядалися питання:

- про лікування, догляд та підтримку ВІЛ-інфікованих, стан надання послуг у сфері попередження ВІЛ-інфекції;

- особливості влаштування в сімейні форми виховання дітей з ВІЛ-статусом, дітей, народжених від ВІЛ-інфікованих матерів;

- про здійснення протитуберкульозних заходів у Золочівському районі.

За підсумками засідання прийняті відповідні рішення.

 

27 травня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів засідання комісії з погашення заборгованості минулих років з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з водопостачання і водовідведення. Комісією розглянуто розрахунки МКП "Золочівтеплоенерго та МКП "Золочівводоканал" з визначення суми заборгованості з різниці в тарифах та затверджено протокол.

 

27 травня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів засідання робочої групи з підготовки до опалювального сезону 2013/14 року. Довів до відома присутніх план заходів з підготовки до опалювального сезону 2013/14 року, який затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 24 травня 2013 року № 160.

 

27 травня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: про відкриття пришкільних таборів; про проведення випускних вечорів; про погашення кредиторської заборгованості; про сплату соціального внеску філіями та відокремленими підрозділами; про підвищення рівня заробітної плати; про нагородження багатодітних матерів Почесним званням України "Мати-героїня".

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 3 червня 2013 року.

 

Святкування Дня міста Золочева

 

26 травня 2013 року свою 590-ту річницю святкувало місто Золочів. День міста – це особливе свято для кожного його мешканця. У такі свята, як день народження міста кожен відчуває себе частиною великої родини. Стародавній і сучасний Золочів може пишатися тим, що в ньому народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей, які змінюють його обличчя. Рушійною силою розвитку Золочева є творча енергія його мешканців.

Традиційно розпочали святкування Богослужіннями у храмах міста. Відбулася святкова сесія міської ради. Важливим для наймолодших золочів'ян стало відкриття дитячого майданчика в сквері «Гуси-Лебеді» у м. Золочеві. Святкова хода у вишиванках за участю духового оркестру військової частини, працівників МНС, спортсменів, козаків, освітян, дитячих танцювальних колективів, дошкільних навчальних закладів, депутатів, працівників органів місцевого самоврядування, держслужбовців, підприємців, працівників усіх організацій міста додала урочистості святу. Відкриття свята відбулося на площі Незалежності, біля пам’ятника В’ячеславу Чорноволу. Міський голова Золочева Ігор Гриньків та гості вітали з 590-річчям Золочева.

Перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський вітав усіх мешканців Золочева зі святом та наголосив, що лише спільними зусиллями ми змогли організувати та провести урочисті заходи.

На сцені виступали місцеві колективи творчої та художньої самодіяльності, гості з інших міст. З нагоди свята проходили численні конкури, караоке, спортивно-масові заходи. І звичайно, була святкова дискотека. Найбільш видовищною кульмінацією свята став фестиваль феєрверків за участю Закарпатської, Чернівецької та Львівської областей. Професійні піротехніки боролися за головний приз фестивалю, а глядач отримав можливість побачити й оцінити майстерність і професіоналізм команд. Під яскраві та неперевершені спалахи феєрверків Золочів перегорнув ще одну сторінку своєї історії.

 

ВРУЧЕННЯ ПОЧЕСНИХ НАГОРОД УКРАЇНИ

 

25 травня 2013 року в приміщенні Народного дому с. Підлипці відбулося нагородження матерів, яким Указами Президента України «Про присвоєння почесного звання Мати-героїня» № 119/2013, 120/2013, 121/2013 від 07.03.2013 р. за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх розвитку присвоєно почесне звання України «Мати-героїня». Заходи відбулися в урочистих умовах, матерів-героїнь привітав заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник і 12 матерям, які проживають на території Підлипецької та Бібщанської сільських рад за особистий внесок у вихованні дітей у сім’ї, створенні сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвиток їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей вручив медаль та посвідчення до почесного звання України «Мати-героїня» та квіти.

На даний час почесне звання України «Мати-героїня» Указами Президента України присвоєно 388 жінкам Золочівського району.

 

У ЗНЗ РАЙОНУ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

 

24 травня 2013 року пролунав останній дзвоник у загальноосвітніх навчальних закладах Золочівського району

Цього дня усі – дорослі і діти – стають трішки іншими. Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – все це свято останнього дзвоника. У передостанні дні весни у школах Золочівщини, як і повсюди в навчальних закладах України, пролунав останній дзвоник для 6812 учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Для 405 одинадцятикласників він пролунав прощальною мелодією. Для них уже розпочалася справжня гаряча пора – спочатку – випускні екзамени, зовнішнє незалежне оцінювання, а потім, вже як для абітурієнтів – вступ до вибраних вузів. Мелодія останнього шкільного вальсу лунала для 733 випускників 9-х класів загальноосвітніх шкіл району.

Серед гостей на урочистих лінійках у кожному навчальному закладі району побували представники влади: Бучковський Михайло Петрович – перший заступник голови Золочівської РДА (Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст..№3), Сухецький Роман Петрович – заступник голови РДА (Вороняцька ЗОШ І-ІІІ ст.), Недзельський Володимир Йосипович – голова районної ради (Зозулівський НВК), Божаківський Іван Ярославович – начальник управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації (Верхобужська ЗОШ І-ІІ ст., Колтівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Семчишин Галина Леонідівна – заступник керівника апарату, начальник відділу організаційно-кадрової роботи РДА (Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1), депутати місцевих рад, начальники управлінь та керівники організацій. Прийшовши привітати молодь із початком дорослого життя, високоповажні гості , як люди справи, насамперед радили випускникам, аби вища освіта стала для них не просто шансом, а й гарантією майбутнього працевлаштування, самореалізації та хорошої зарплатні. Тож вибирати треба такі спеціальності, в яких є потреба української економіки.

Усім школярам бажали продуктивно відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання та наголосили, що влада докладе максимум зусиль для належної організації літнього відпочинку, що є одним із завдань та соціальних ініціатив Президента України, які реалізуються на території району.

Схвильованими та щирими були і слова випускників: «Ось і настала хвилююча мить прощання зі шкільною родиною. І сьогодні можливо, як ніколи, ми відчули, що школа – це нам рідний дім, дитинства і юності. Як не хочеться залишати ці рідні стіни, але незвідана даль кличе нас, і ми вдячні всім, хто прийшов провести нас у далеку дорогу, яка називається дорослим життям. Ми з сумом озираємося на прожиті шкільні роки, бо вони ніколи не повторяться. Школа подарувала нам і перше кохання, і вірних друзів, і радість пізнання того, що створено людським розумом. А ще подарувала нам хвилини спілкування з добрими і мудрими людьми – з нашими вчителями».

На святі керівники ЗНЗ підвели підсумки плідної праці за навчальний рік. Учні, які гідно представляли навчальний заклад на районних, обласних олімпіадах, конкурсах, закінчили рік на відмінно, отримали грамоти та подяки.

 

Від влади

 

24 травня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду із керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації з підготовки матеріалів на заслуховування голови Золочівської райдержадміністрації у Львівській облдержадміністрації.

 

КУЛЬТУРНЕ ЖИТТЯ

 

23 травня 2013 року у районному Народному домі ім. І. Білозіра з гастролями перебували актори Львівського національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької. У їхній постановці золочів’яни побачили виставу (сон на 2 частини) “Державна зрада”.

Режисер-постановник вистави - народний артист України, лауреат Національної премії України ім.Т.Шевченка Федір Стригун. У Золочеві в цей день побували, зокрема, відомі народні артисти України П.Бенюк, Б.Козак, заслужений артист України О.Кузьменко та інші.

 

ВШАНУВАННЯ 152-ї РІЧНИЦІ ПЕРЕПОХОВАННЯ Т. Г. ШЕВЧЕНКА

 

22 травня - важлива дата для кожного українця. Цього дня прах Тараса Григоровича Шевченка згідно з його заповітом було перепоховано в Україні. З участю самого народу поет повернувся в Україну, щоб під приводом перепоховання домовини Шевченкової заснувати біля Канева першу національну святиню.

23 травня 2013 року у Золочеві біля пам’ятника Тарасу Григоровичу зібралися люди, які шанують творчість Шевченка та його любов до України. До підніжжя пам’ятника Великому Кобзарю, під мелодію творів поета, покладено квіти та вінки представниками влади, трудових колективів, навчальних закладів та громадськості міста і району.

 

КУЛЬТУРНЕ ЖИТТЯ

 

23 травня 2013 року у районному Народному домі ім. І. Білозіра з гастролями перебували актори Львівського національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької. У їхній постановці золочів’яни побачили виставу (сон на 2 частини) “Державна зрада”.Режисер-постановник вистави - народний артист України, лауреат Національної премії України ім.Т.Шевченка Федір Стригун. У Золочеві в цей день побували, зокрема, відомі народні артисти України П.Бенюк, Б.Козак, заслужений артист України О.Кузьменко та інші.

 

Від влади

 

23 травня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяв участь в засіданні Регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у Львівській області.

На засіданні Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Темник презентував проект Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

Під час презентації Геннадій Темник зазначив, що реформи місцевого самоврядування є необхідними та довгоочікуваними у нашій державі: «Сьогодні настав час практичних дій для створення належних умов для такої реформи. На переконання Президента України, реформування органів місцевого самоврядування має будуватися на засадах децентралізації провладних повноважень, консолідації ресурсного забезпечення та стратегічного планування розвитку територіальних громад», – сказав Г. Темник. «Тому ця реформа повинна враховувати інтереси всіх зацікавлених сторін, повинна бути добре продуманою та зваженою, послідовною та узгодженою з уже розпочатими реформами в державі. Саме тому започатковано широке обговорення щодо впровадження нової реформи», – додав він. За його словами, дана концепція має визначити напрями, механізми та терміни здійснення реформи, а також формування ефективного місцевого самоврядування та територіальної організації влади: «Реформа сприятиме максимальному забезпеченню якісних і доступних публічних послуг, укріпленню інституції демократії та інтересів громадян в усіх сферах життєдіяльності», – підсумував Г. Темник.

Водночас, голова Львівської ОДА Віктор Шемчук у своєму виступі повідомив, що Львівщина в порядку ініціативи готова стати пілотним майданчиком та розпочати реалізацію проекту на своїх теренах: «Доцільність обрання Львівщини пілотним регіоном обумовлюється наявністю різноманітного спектру специфічних територій, притаманних різним регіонам України: гірські, шахтарські, депресивні, моно функціональні тощо». Віктор Шемчук підкреслив, що проведення адміністративно-територіальної реформи на Львівщині зумовить усунення наявної диспропорції в ресурсному забезпеченні, спрямованому на соціально-економічний розвиток адміністративно-територіальних одиниць та сприятиме фінансовій незалежності місцевого самоврядування від органів державної влади, оптимізації мережі бюджетних установ.

 

23 травня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів засідання комісії для здійснення координації між суб’єктами соціальної роботи із сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах. Члени комісії ознайомилися з матеріалами соціального інспектування сімей та осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах (акти соціального інспектування 14 сімей); заслухали звіт про проведену роботу, фахівцями із соціальної роботи, з сім’ями та особою, які перебували під соціальним супроводом (справи соціального супроводу 13 сімей) та звіт про продовження роботи з сім’ями, які перебувають під соціальним супроводом (справи соціального супроводу 21 сім'ї) і про роботу з сім’ями, у яких не підтвердились складні життєві обставини (акти соціального інспектування 47 сімей).

 

23 травня 2013 року у музеї-заповіднику "Золочівський замок" відбулися поминальні заходи у зв'язку з річницею смерті Героя України, багатолітнього директора Львівської національної галереї мистецтв Бориса Григоровича Возницького. Зокрема, у замковій каплиці Благовіщення відбулося поминальне богослужіння, а також відкриття та посвята меморіальної таблиці, автором якої є скульптор Теодозія Бриж і презентація книги спогадів про Бориса Григоровича Возницького.

У заходах взяли участь перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський, заступники голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник, Роман Сухецький, заступник керівника апарату Галина Семчишин, Золочівський міський голова Ігор Гриньків, громадськість міста та району.

 

22 травня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів засідання комісії ТЕБ і НС, на якому розглядались питання: про стан протипожежного водопостачання в районі; розгляд питання пов’язаного з організацією виконання робіт із вилучення і знищення вибухонебезпечних предметів; про стан забезпечення готовності місць масового відпочинку населення на водних об’єктах району під час купального сезону 2013 року; про стан протипожежного захисту дитячих оздоровчих установ і баз відпочинку. По розглянутих питаннях прийнято відповідні рішення.

 

22 травня 2013 року о 10.30 год. перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів засідання комісії з організації заходів, пов’язаних з проведенням технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту району по питанні стану проведення технічної інвентаризації захисних споруд району. За підсумками засідання прийнято рішення про прискорення завершення процесу проведення інвентаризації захисних споруд району.

 

22 травня 2013 року у Золочівському районному центрі зайнятості відбулася нарада-семінар з питань функціонування Державного реєстру виборців у Львівській області. Участь у засіданні взяли: начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців Львівської облдержадміністрації Федір Алєйніков, перший заступник голови Золочівської районної державної адміністрації Михайло Бучковський, заступник голови Роман Сухецький, заступник керівника апарату райдержадміністрації Галина Семчишин, начальники органів ведення Державного реєстру виборців, керівники обласних територіальних структурних підрозділів, представники ЗМІ.

З основною доповіддю виступив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Федір Алєйніков. Він висвітлив наступні питання: про Порядок доступу органів ведення та регіональних органів адміністрування Державного реєстру виборців до бази даних Державного реєстру виборців; про Порядок використання програмно-апаратних комплексів та обладнання системи відеоспостереження, відеозапису і трансляції зображення; про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії 12 квітня 2012 року № 66 «Про утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі»; про підготовку інформаційно-довідкового видання «Адміністративно-територіальний поділ Львівської області».

У порядку денному наради-семінару також доповідалось: про роботу Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області в частині підготовки та подання відомостей визначених статтею 22 Закону України «Про Державний реєстр виборців»; про організацію роботи соціальних установ області щодо інформування про виборців нездатних постійно самостійно пересуватися; про особливості підготовки інформації командирами військових частин Західного оперативного командування; про стан підготовки відомостей про виборців районними та міськими підрозділами управління юстиції у Львівській області.

Окрім цього, обговорювалось наступні питання: про проведення випробувань комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців"; про порядок документообігу у відділах ведення Державного реєстру виборців; про порядок обліку та зберігання матеріальних цінностей переданих Центральною виборчою комісією на відповідальне зберігання; про вимоги до підготовки інформації для розміщення на офіційному сайті Центральної виборчої комісії. Після підбиття підсумків, обговорення та відповідей на запитання відбулося ознайомлення з роботою структурних підрозділів у Золочівському районі.

Нарада-семінар транслювалася в режимі онлайн за адресою http://www.ustream.tv/channel/narady-lviv-vadrv, а потім її запис було розміщено в мережі Інтернет.

 

Профілактика тютюнопаління серед дітей та молоді

 

З метою інформування населення про негативні наслідки тютюнопаління спеціалістом Золочівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 21 травня 2013 року здійснено виступ по місцевому радіо на тему "Профілактика тютюнопаління серед дітей та молоді".

Під час виступу надано інформацію про:

1) причини даного явища у дитячому та підлітковому середовищі; 2) що необхідно знати про речовини, які містяться в цигарці;

3) ризики тютюнопаління для здоров’я;

4) проблема пасивного куріння.

 

Від влади

 

21 травня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяв участь у нараді щодо усунення порушень вимог Законів України "Про охорону культурної спадщини" під головуванням голови Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука.

 

21 травня 2013 року на виконання розпорядження голови Львівської ОДА від 17 травня 2013 року № 252/0/5-13 комісія під головуванням заступника голови Золочівської райдержадміністрації Романа Сухецького провела перевірку дитячого будинку "Рідний дім" с. Сасів.

 

20 травня 2013 року у сесійній залі Золочівської районної державної адміністрації відбулися урочистості з нагоди вручення 46 багатодітним матерям Золочівщини від імені Президента України Державних нагород – присвоєння Почесного звання України "Мати-героїня". У залі були присутні багатодітні матері та члени їх сімей, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий від імені Президента України Віктора Януковича привітав Берегинь сімейного вогнища, зазначивши при цьому, що всі присутні багатодітні матері вже отримали від Української держави відповідну матеріальну винагороду, а питання належного вшанування "Матерів-героїнь" є одним із найважливіших завдань, які вирішуються сьогодні Президентом України, Урядом та органами місцевої виконавчої влади.

Голова райдержадміністрації Ярослав Окрепкий вручив матерям нагороди, квіти та подарунки. Вручення завершилося святковим концертом.

 

20 травня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: про наповнення бюджетів усіх рівнів; про затвердження переліку інвестиційних програм (проектів), на виконання (реалізацію) яких у 2013 році спрямовуються кошти державного фонду регіонального розвитку з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби станом на 1 січня 2013 року; про підготовку до опалювального сезону 2013/14 року; про реалізацію програми підвищення енергоефективності; про ремонт доріг; про проведення оздоровчої кампанії 2013; про роботу пришкільних таборів та ДПЗВ "Сокіл"; про вручення Почесних нагород України "Мати-героїня" багатодітним жінкам району; про проведення комплексної перевірки роботи РДА; про проведення наради-семінару з питань функціонування Державного реєстру виборців у Львівській області.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 27 травня 2013 року.

 

20 травня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджетів усіх рівнів; охорона громадського порядку та безпека дорожнього руху. Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень.

 

19 травня 2013 року у парку культури і відпочинку ім. Б.Хмельницького м. Львова проходив обласний фестиваль-конкурс фольклорних і сімейних колективів “ З народної криниці”. Головною метою фестивалю-конкурсу є відродження, розвиток та збереження звичаїв і традицій Галицького краю, виявлення знавців і носіїв фольклору.

Золочівшину цього разу представляв фольклорний колектив “Луківчанка“ НД с.Лука (кер. Ольга Руда). Колектив неодноразово був учасником багатьох обласних. Всеукраїнських фестивалів, котрі проходили на Львівщині, Тернопільщині та Івано-Франківщині. В репертуарі луківчан старовинні українські пісні, які майстерно виконуються любителями аматорського мистецтва з використанням предметів побуту – магільниць, граблів, ложок, кіс тощо. Відвідувачі фестивалю щедро аплодували нашим краянам , яких очолювала провідний методист відділу культури В.Я.Пайончківська.

Організатори конкурсу нагородили луківчан пам’ятним сувеніром та грамотою Департаменту культури Львівської ОДА.

 

ХРАМОВЕ СВЯТО

 

19 травня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у святковій Архієрейській Літургії з нагоди храмового свята Воскресенської церкви м. Золочева, яку очолив митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

 

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ

 

19 травня 2013 року у Золочівському районі відбувалися заходи з нагоди Дня пам'яті жертв політичних репресій. На будинках установ, організацій району приспущено Державний прапор України з чорною стрічкою; до підніжжя пам'ятників борцям за волю України покладено квіти та вінки; у всіх церквах району відбулися панахиди.

 

Від влади

 

18 травня 2013 року у дитячому позаміському закладі відпочинку "Сокіл" с. Сасів відбулося районне "Свято Героїв", присвячене національно-визвольним змаганням українського народу в роки Другої світової війни та Дню пам’яті жертв політичних репресій. Після шикування усіх чот начальник управління освіти, молоді та спорту Золочівської райдержадміністрації Іван Божаківський оголосив свято відкритим.

Участь у заходах взяли: 23 чоти ЗОШ I-IIIст. (460 учнів), 18 роїв ЗОШ I-IIст. ( 108 учні), 200 педагогічних працівників та 25 запрошених гостей. Вітали присутніх голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський, голова Золочівського станичного братства ОУН-УПА ім. Шугая Ярослав Безпалько, директор Сасівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Богдан Козачинський.

У рамках свята було проведено такі конкурси:

- проходження чот строєм;

- проходження чот строєм із піснею;

- "кращий стрілець";

- приготування "козацького обіду";

На завершення було підведено підсумки. Переможцями визначено чоту Куровицької ЗОШ I-III ст та рій Ясеновецького НВК. Переможці конкурсів нагороджені грамотами відділу освіти та цінними подарунками.

 

18 травня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися та обговорювалися питання: про затвердження плану заходів з виконання у 2013 році Загальнодержавної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року у Львівській області; щодо участі у ХХV Міжнародній агропромисловій виставці "Агро-2013"; про розташування та будівництво сонячних електростанцій; про забезпечення підготовки та проведення літнього сезону відпочинку на воді 2013 року; щодо перерахування коштів за видачу довідки з Реєстру документів дозвільного характеру; про проведення перевірки в інтернатних закладах систем Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства соціальної політики України, дитячих будинках змішаного типу, будинках дитини у Львівській області; про спортивно-масові заходи з нагоди відзначення 17-ї річниці Конституції та 22-ї річниці незалежності України.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

17 травня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися та обговорювалися питання: щодо контролю за фінансуванням галузі освіти у літній період; щодо місцевих рад, у яких достроково припинені повноваження сільських, селищних, міських голів; про надання містобудівних умов та обмежень. За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

17 травня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський взяли участь у засіданні президії районної ради.

 

16 травня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися та обговорювалися питання: про передачу документів територіальної оборони до режимно-секретних органів райдержадміністрації; про Державний реєстр дитячих закладів оздоровлення та відпочинку; про відзначення Свята Героїв та Свята останнього дзвоника.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

16 травня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду-семінар з головами місцевих рад та директорами шкіл району. На нараді-семінарі обговорювалися питання підготовки осіб для роботи в органах державної влади та органах місцевого самоврядування. По даному питанні доповіли представники Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та запропонували присутнім провести інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо навчання у вищезгаданому вузі.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Малиновська наголосила на актуальності налагодження співпраці з місцевими громадами щодо раннього виявлення сімей, які потрапили в складні життєві обставини та пошуку громадян, які б могли взяти на виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Завдяки роботі соціальних працівників РЦСССДМ виявляються проблемні сім'ї, що дає можливість вчасно реагування відповідних служб.

Про зміни у земельному законодавстві присутніх проінформував начальник відділу Держземагенства у Золочівському районі Ігор Погребняк. Зокрема, наголосивши, що 14 травня 2013 року підписано Закон України "Про внесення змін до державно-законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки та комунальну власність у зв'язку з їх розмежуванням".

 

16 травня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів заслуховування голів Бібщанської, Білокамінської, Великполюхівської, Гологірської, Гончарівської, Жуківської, Княжівської, Колтівскої, Сновицької, Червоненської сільських рад з питань роботи із зверненнями громадян за січень-квітень 2013 року.

Голова РДА наголосив головам місцевих рад про дотримання першочергових заходів, щодо забезпечення Конституційного права на звернення громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, про підвищення ефективності роботи органів місцевого самоврядування зі зверненнями громадян, об'єктивному, вчасному і всебічному розгляду звернень.

На заслуховуванні піднімалися питання про: ремонт доріг; присвоєння Почесного звання "Мати-героїня"; відкриття дитячого навчального закладу; створення молочного кооперативу, а також житлові та земельні питання.

За підсумками засідання дано доручення головам місцевих рад спрямовувати організаційну роботу на створення умов для реалізації Конституційного права громадян на письмові звернення та особистий прийом, реєстрацію звернень здійснювати відповідно до Інструкції, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року № 348, надавати своєчасні відповіді громадянам про результати розгляду їхніх звернень, не допускати порушення термінів розгляду громадян. Не рідше ніж двічі на рік розглядати стан роботи із зверненнями громадян на засіданнях виконкомів чи сесіях сільських рад.

 

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

 

16 травня 2013 року у Золочівському районному Народному домі ім. І.Білозіра відбулася святкова нарада з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

З словами вітання та вдячності до працівників культосвітніх установ звернувся начальник відділу культури і туризму РДА Микола Федорович Решітник.

Працівники установ культури були нагородженні грамотами відділу культури і туризму за досягнуті успіхи в культосвітній роботі, зокрема, за відродження культурної інфраструктури села, що є одним із основних завдань Президента України у регіонах. На території району оновлено матеріально-технічну базу трьох Народних домів (Ушня, Гончарівка, Поморяни).

Святкову нараду продовжив концерт, у якому взяли участь:

- вокальний ансамбль НД с.Підгір'я (керівник Марія Бишевська)

- власні вірші читала художній керівник НД с.Червоне Галина Бойко

- солістка Віталія Рептак НД с.Ясенівці

- народний танцювальний колектив "Первоцвіт" РНД (керівник Юрій Сидорович)

- солістка НД с.Ремезівці Оля Леськів

- гумор читав методист РНД Іван Вархола

- вокальний дуету складі: Юлії Федини та Ірини Нагуляк НД м.Глиняни

- солістка НД м.Глиняни Анна – Ірина Савчак

- власні вірші читала завідувач НД с.Солова Любов Лотоцькі

- солістка НД с.Гологори Марія Гуменна

- соліст Микола Решітник

- вокальний дует Ігор Войтович та Ігор Курач.

 

15 травня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний виносилось 17 питань: 2 питання – про недотримання графіку зустрічей з дитиною; 2 – про позбавлення батьків батьківських прав відносно дітей у зв'язку з неналежним виконанням батьківських обов'язків; 11 – про надання згоди на відчуження та дарування майна право користування яким належить дітям; 2 – про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також дітей, що опинились в складних життєвих обставинах. По усіх питаннях прийнято відповідні рішення.

 

15 травня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів виїзну нараду щодо будівництва дитячого будинку сімейного типу у м. Золочеві. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, Золочівський міський голова Ігор Гриньків, представники районної ради, керівники комунальних служб району, підрядних будівельних організацій та представники ЗМІ.

На нараді обговорювалися питання щодо організації виконання робіт по підключенню зовнішніх комунальних мереж та облаштуванні фундаменту для спорудження будинку сімейного типу. Голова райдержадміністрації подякував жертводавцям за складені внески у благодійний фонд "Допоможімо дітям" та закликав громадськість і надалі не залишатися байдужою та долучитися до акції, оголошеної Золочівською райдержадміністрацією та благодійним фондом.

 

15 травня 2013 року заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький провів виїзний прийом громадян у селі Червоне, в приміщенні Народного дому за участю керівників та представників управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, юридичного відділу райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду України у Золочівському районі, відділу Держземагенства у Золочівському районі, районного центру зайнятості, Золочівського шляхово-ремонтного пункту № 1 Львівської ДЕД, Золочівського РЕМу, Золочівської ЦРЛ, редакції районної газети "Народне слово".

Громадяни, які прийшли на прийом піднімали питання про: присвоєння Почесного звання "Мати-героїня"; відкриття дитячого навчального закладу у с. Червоне; ремонт приміщення лікарської амбулаторії; відновлення роботи аптечного пункту; ремонт доріг; відновлення тротуарів; нанесення розмітки та встановлення дорожніх знаків "Пішохідний перехід", "Перегін худоби"; встановлення турнікетів; встановлення "лежачих поліцейських" по вул. Львівській; облаштування додаткової автобусної зупинки у центрі села; руйнування дороги по вул. Сонячній великотоннажними машинами; заміна аварійних опор ліній електропередач; відновлення вуличного освітлення; збір та вивіз сміття; порядок виготовлення та видачі державних актів на земельні ділянки; оброблення сільськогосподарських рослин отрутохімікатами.

По питаннях, з якими зверталися жителі дано роз’яснення та доручення керівникам відповідних служб району.

 

15 травня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися та обговорювалися питання: проведення заходів з нагоди Дня пам'яті жертв політичних репресій; дотримання вимог безпеки під час роботи оздоровчих закладів в літній період 2013 року; надання переліку енергоефективних проектів; організації роботи щодо формування та затвердження місцевих бюджетів області на 2014 рік; підвищення кваліфікації державних службовців у 2013 році.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

У Золочеві проводиться акція з вимірювання артеріального тиску

 

На виконання соціальних ініціатив Президента України у м. Золочеві проводиться акція з вимірювання артеріального тиску у населення, яка триває з 13 по 27 травня. Медпрацівники вимірювали тиск усім бажаючим, а також працівникам підприємств, установ, організацій району. Адже, фактично кожна третя доросла людина має підвищений артеріальний тиск.

 

Від влади

 

14 травня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий зустрівся із начальником відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві в Золочівському районі Володимиром Ковбасою.

Під час зустрічі обговорювалися питання надання соціальної допомоги потерпілим на виробництві та їх сім'ям. А також, питання оптимізації робочих органів Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві.

 

14 травня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів гарячу телефонну лінію. Зателефонувало четверо жителів району з питань: пільгового перевезення; надання матеріальної допомоги; стан доріг у м. Золочеві та житлове питання.

Заступник голови райдержадміністрації надав вичерпні роз'яснення з піднятих питань та для їх вирішення дав доручення керівникам відповідних служб.

 

14 травня 2013 рокуу голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися та обговорювалися питання: про перерозподіл субвенції з обласного бюджету на виплату допомоги на догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу у 2013 році; про затвердження Порядку виплати адресної грошової допомоги ветеранам Української Повстанської армії, вдовам (вдівцям) політв'язнів і вдовам (вдівцям) ветеранів Української Повстанської Армії.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

14 травня 2013 року робоча група РДА провела перевірку роботи виконкому Жуківської сільської ради щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.

 

13 травня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, керівником ТзОВ "Золочівенергоресурс" Михайлом Драчем, заступником Золочівського міського голови Олегом Сидоровичем, завідувачем сектору житлово-комунального господарства райдержадміністрації Оксаною Чіпак щодо підготовки до опалювального сезону 2013/14 років.

Під час наради погоджено план першочергових заходів щодо забезпечення своєчасної підготовки житлово-комунального господарства району до опалювального сезону 2013/14 років.

 

Тренінг

 

13 травня 2013 року у Золочівському НВК “Школа радості” представником від Корпусу Миру США в Україні проведено тренінг з питань профілактики ВІЛ/СНІДу в дитячому та молодіжному середовищі. Учасниками тренінгу були вчителі біології та основ здоров’я шкіл району, спеціалісти районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, лікар кабінету Довіри Золочівської районної поліклініки. Під час тренінгу розглядались питання щодо походження ВІЛ, стадій протікання захворювання, шляхів інфікування та засобів його попередження, протидії стигмі та дискримінації щодо людей, які живуть з ВІЛ.

 

13 травня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: про наповнення бюджетів усіх рівнів; про перспективний план оздоровчої кампанії 2013 року; про підготовку до опалювального сезону 2013/14 років; про будівництво ДБСТ у м. Золочеві; про ремонт доріг; про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для дофінансування на конкурсних засадах мікропроектів громадських (благодійних) організацій; про виплату орендної плати за паї; про підготовку до відзначення Свята Героїв.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді.

 

13 травня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджетів усіх рівнів; охорона громадського порядку та безпека дорожнього руху. Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень.

 

КУЛЬТУРНЕ ЖИТТЯ

 

12 травня 2013 року в районному Народному домі ім. І. Білозіра відбувся святковий концерт “Мамо, вічна і кохана”, присвячений Дню матері. Неперевершену атмосферу любові до мами створили музика і запальні танці у виконанні дітей дошкільних навчальних закладів, шкіл та народних колективів Золочівщини.

Переповнена глядацька зала теплими оплесками вітала маленьких артистів, які щиросердечно дарували матусям свято.

Під час концерту відбулася благодійна акція по збору коштів для будівництва дитячого будинку сімейного типу у м. Золочеві.

У Народних домах району відбуваються святкові концерти присвячені матерям. На території Спасівської сільської ради в Народних домах с.Ушня та с.Сасів відбулися святкові концерти «Мамо рідна і кохана». У концертах були представлені різножанрові твори, а саме: вокальний, танцювальний, художнє читання, драматичний.

 

Присяга на вірність народу України

 

11 травня 2013 року відбулося прийняття присяги молодим поповненням навчального центру внутрішніх військ МВС України у м. Золочеві. Військовослужбовців, які присягнули на вірність народу України вітав голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий. У своїй промові він побажав воїнам гідно та з честю виконати свій обов'язок перед державою та народом України, а також вручив подарунок навчальному центру - оргтехніку.

 

Відзначення Дня Перемоги

 

9 травня 2013 року у м. Золочеві відбулося відзначення Дня Перемоги. В рамках святкувань відбулася урочиста хода керівництва районі та міста, духовенства, громадськості, представників військових частин до пам'ятних місць м. Золочева. Відбулися екуменічні панахиди біля меморіального комплексу "Вічний вогонь" та пам'ятника жертвам репресій.

Приємно відзначити, що у панахидах взяли участь представники всіх релігійних конфесій нашого району.

До присутніх з вітальною промовою звернувся голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий. Також виступили представники ветеранських організацій, заступник міського голови, молодь.

Після панахид відбулося урочисте покладання вінків на вшанування жертв війни.

Після завершення урочистостей ветеранів було запрошено скуштувати солдатської каші, яку приготували кухарі навчального центру внутрішніх військ МВС України.

 

8 травня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися та обговорювалися питання: створення центрів надання адміністративних послуг; проведення ремонту на автомобільних дорогах; підготовки і відзначення Дня Перемоги і Дня матері.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

РАЙОННИЙ ФОРУМ ШКІЛЬНИХ ЄВРОКЛУБІВ

 

8 травня 2013 року на подвір'ї Золочівської ЗОШ № 1 І-ІІІ ст. ім. Степана Тудора відбувся І районний форум шкільних євроклубів загальноосвітніх навчальних закладів району. Учасників форуму вітав голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий. Форум об’єднав представників 17 шкільних євроклубів загальноосвітніх навчальних закладів району. Захід виявився насиченим: шкільна молодь продемонструвала вишукані європейські національні костюми, проведено святкову ходу шкільних європейських клубів до Золочівського замку, екскурсію у Великий палац Золочівського замку, євроквест (пізнавально-розважальна гра) на тему: "Золочівський замок".

 

ПІДГОТОВКА ДО ОЗДОРОВЧОЇ КАМПАНІЇ

 

8 травня 2013 року управлінням з питань освіти, молоді та спорту Золочівської райдержадміністрації, у складі начальника Івана Божаківського заступника начальника Ярослава Псюка і головного спеціаліста Андрія Левковича, відбулося вивчення ходу підготовки до оздоровчого періоду у дитячому позаміському закладі відпочинку "Сокіл".

З метою підготовки ДПЗВ "Сокіл" до літньої оздоровчої кампанії проводиться велика підготовча робота: триває приведення в належний стан прилеглої території дитячого позаміського закладу відпочинку "Сокіл", здійснено ревізію електропроводки та прибирання в приміщеннях, перевірено водогін, проводяться ремонтні роботи в приміщеннях (побілка, фарбування), ремонт меблів, перевірено територію закладу на наявність небезпечних предметів.

Начальником управління з питань освіти, молоді та спорту Золочівської райдержадміністрації Іваном Божаківським наголошено, що директору і працівникам ДПЗВ "Сокіл" необхідно зробити все можливе для того, щоб за літній період якомога більше дітей отримали повноцінне оздоровлення, зміцнили своє здоров’я та, звичайно, зважаючи на те, що цей рік оголошено Роком дитячої творчості, отримали нові можливості для розвитку своїх талантів.

 

Від влади

 

7 травня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися та обговорювалися питання: про проведення навчального семінару з питань організації та проведення оздоровлення і відпочинку дітей; про відвідання ветеранів Великої Вітчизняної війни; щодо проблемних питань, що виникають під час здійснення заходів з ліквідації суб'єктів господарювання; про підготовку і відзначення Дня Перемоги.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

ВИСТАВКА ХУДОЖНИКІВ ЗОЛОЧІВЩИНИ

 

7 травня 2013 року відбулося урочисте відкриття виставки робіт золочівських художників у виставковому залі музею-заповідника "Золочівський замок". На виставці презентовані роботи семи художників Золочівщини. На відкриття виставки прийшли представники громадськості району. Усіх присутніх привітав голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, який у своєму виступі наголосив, що творчість наших місцевих художників є однією з візитівок нашого району, якими ми можемо пишатися та бути вдячними митцям за їхню самовіддану творчу працю, а також, привітав усіх із світлим святом Христового Воскресіння.

 

3 травня 2013 року в переддень світлого свята Воскресіння Христового голова райдержадміністрації Ярослав Окрепкий відвідав дитячий будинок сімейного типу (м. Золочів) та сиротинець "Рідний дім" (с. Сасів).

Голова райдержадміністрації привітав вихованців ДБСТ та сиротинця із прийдешніми Великодніми святами а також подарував кожному невід'ємний атрибут Великоднього кошика – паску.

 

30 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися та обговорювалися питання: про затвердження Порядку організації чергування; щодо участі в VІ Міжнародній туристичній виставці "EXPO BATUMI 2014"; підготовки і відзначення Дня Перемоги, 1025-річчя хрещення Київської Русі та святкування Великодня.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

30 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у відкритті передсвяткової Великодньої ярмарки, яка проходить у районі в рамках підготовки до святкування Великодніх свят.

Продукція на ярмарку реалізовувалась за цінами товаровиробника - нижчими на 5-10% від ринкових.

 

30 квітня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів гарячу телефонну лінію. Зателефонувало 2 мешканців району з питань: спалювання сухої рослинності та знищення витоку джерела у с. Почапи; стан насаджених дерев у м. Золочеві.

По піднятих питаннях надано роз'яснення та для їх вирішення дано доручення керівникам відповідних служб.

 

Обласний чемпіонат ракетомоделістів

 

Вже традиційно Золочівщина приймає чемпіонат області з ракетомодельного спорту. Передумовою для цього є те, що команда ракетомоделістів нашого району три останні роки на чемпіонаті України та на Всеукраїнських змаганнях серед учнівської молоді займає призове друге місце. На змагання прибули кращі команди ракетомоделістів Львівської області. Учасників змагань прийшли привітати заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький, заступник начальника управління з питань освіти, молоді та спорту Ярослав Псюк, головний спеціаліст управління з питань освіти, молоді та спорту Андрій Левкович.

У вітальному слові, Роман Сухецький, наголосив про доцільність розвитку позашкільної освіти, гурткової роботи. Адже, відповідно до Указу Президента України 2013 рік проголошено роком дитячої творчості. Юних спортсменів області також привітав і побажав перемоги заступник начальника управління з питань освіти, молоді та спорту Ярослав Псюк. З вітальним словом звернувся до ракетомоделістів методист Львівського обласного центру технічної творчості Андрій Стадник.

Вітряна погода, яка була у суботу, завдавала чимало перешкод спортсменам. Та незважаючи на примхи погоди, всі класи моделей ракет стартували. Спортивний дух, прагнення перемоги додавали гуртківцям наполегливості, завзятості, азарту.

Вкотре свою майстерність підтвердили: чемпіон України, член збірної України з ракетомодельного спорту Роман Муха та призер чемпіонату України, кандидат в майстри спорту України Вадим Вархів.

У підсумку змагань команда Золочівщини посіла перше місце, адже в шести класах ракетомоделей показала найкращі результати. Срібло завоювала команда з м. Сокаля, третє місце у команди з м. Броди.

Переможців та призерів змагань було нагороджено грамотами, медалями та кубком.

 

Від влади

 

29 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: про проведення міської толоки; про виконання контрольних документів; про вжиття заходів щодо недопущення спалювання сухої рослинності; про ремонт доріг; про заходи щодо забезпечення пожежної безпеки в екосистемах; про створення обласного штабу для координації дій щодо запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов'язаних з пожежною небезпекою у 2013 році; щодо погашення заборгованості за спожитий природний газ.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді.

 

29 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджетів усіх рівнів; охорона громадського порядку та безпека дорожнього руху під час святкувань Великодня; стан проведення контролюючих заходів Золочівською міжрайонною державною фінансовою інспекцією; вжиття заходів щодо недопущення спалювання сухої рослинності.

Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень.

 

Звітний концерт Золочівської музичної школи

 

28 квітня 2013 року у районному Народному домі ім. І. Білозіра відбувся звітний концерт учнів та викладачів Золочівської музичної школи. Учні демонстрували свою майстерність гри на різних музичних інструментах.

З привітальним словом виступив перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський, який зазначив, що Золочівська музична школа одна з кращих не тільки на Львівщині, але й в Україні в цілому. Серед її випускників є багато видатних людей. В школі працює високопрофесійний викладацький колектив, який сприяє розвитку творчих здібностей дітей.

Директор Золочівської музичної школи Марія Кривень та завуч Галина Лип’як подякували викладачам та учням за сумлінну працю, керівництву району, меценатам за фінансову підтримку та надання транспортних засобів. Учням школи, що стали переможцями обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів, було вручено дипломи та премії. Також нагороджено керівника дитячого ансамблю бандуристів Ірину Варянко за добру підготовку дитячого ансамблю до обласного огляду-конкурсу виконавців дитячих ансамблів бандуристів серед початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Львівщини, де золочівські бандуристи здобули Гран-прі.

 

До дня чорнобильської трагедії

 

26 квітня 2013 року у Золочівській райдержадміністрації відбувся "круглий стіл" з нагоди 27-их роковин з дня чорнобильської катастрофи. В роботі круглого столу взяли участь перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський, заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький, спеціалісти управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відділу розвитку інфраструктури та будівництва райдержадміністрації, відділу культури та туризму райдержадміністрації, районної ради, управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі, ЦРЛ, представник громадської організації “Союз Чорнобиль Україна”.

На засіданні обговорювалися питання:

1. Пенсійне забезпечення.

2. Лікування, забезпечення безкоштовними ліками та санаторно-курортними путівками.

3. Виділення коштів з місцевого бюджету для надання одноразової матеріальної допомоги, придбання санаторно-курортних путівок та житла.

4. Пільгове перевезення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

На засіданні накреслено перспективи подальшої співпраці для вирішення соціальних проблем.

 

Районний конкурс "Повір у себе"

 

З 26 березня по 26 квітня у Золочівському районі проходив конкурс для дітей з функціональними обмеженнями "Повір у себе і в тебе повірять інші". Цей конкурс проводиться не вперше, але цього року він був особливо актуальним, оскільки 2013 рік Указом Президента України проголошений Роком дитячої творчості. Святкове підведення підсумків конкурсу відбувалось у районному реабілітаційному центрі для дітей-інвалідів у селі Білий Камінь.

Конкурс проходив у таких номінаціях: малюнок, вироби з бісеру, вишивка, декоративні вироби, вокальні номери, поезія, проза, декламування, гра на музичних інструментах.

Ініціаторами та організаторами конкурсу виступили: відділ молоді та спорту управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та районний центр соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді (соціальні фахівці). Спонсорами ("солодкий стіл" для учасників конкурсу): Генеральний директор ТзОВ "Львівхолод" (мережа магазинів "Рукавичка") Козак Богдан, приватний підприємець Цюпашко Юрій, Комунальне підприємство "Золочівський ринок".

Учасників конкурсу вітав голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий: "Вважаю, що необхідно якомога більше проводити таких дитячих творчих конкурсів – це дає можливість виявити та підтримати талановитих дітей, дає можливість їм реалізуватись та самоствердитись. Даний захід являється яскравим прикладом реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, а саме - створення сприятливих умов для соціальної інтеграції осіб з особливими потребами, покращення їх соціального забезпечення. І не випадково заключне свято проводилось в новоствореному реабілітаційному центрі у селі Білий Камінь. Як бачите, тут створені всі умови для реабілітації дітей-інвалідів. Ми і надалі будемо сприяти зміцненню матеріально-технічної бази центру, щоб діти почували себе тут затишно та зручно".

 

26 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися та обговорювалися питання: про підготовку до зимового періоду 2013/14 року; про організацію конкурсу "Кубок фермера"; про проведення заключного етапу районного конкурсу обдарованих дітей з функціональними обмеженнями "Повір у себе".

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

26 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів особистий прийом громадян. Питання, з якими до керівника району звернулися мешканці Золочівщини, стосувалися газифікації с. Тростянець, надання матеріальної допомоги, а також земельні. Загалом до голови Золочівської РДА звернулися 8 жителів району.

З метою вирішення порушених громадянами проблем, голова райдержадміністрації скерував відповідні доручення безпосереднім виконавцям.

 

25 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з представниками підприємств району, присвячену Міжнародному дню охорони праці. Тематика наради – професійні захворювання на виробництві:

• профілактика професійних захворювань, порядок проходження медичних оглядів працюючих;

• проблеми лікування професійних захворювань;

• виробничий травматизм.

З доповідями виступили представники Державної санітарної служби, Золочівської районної лікарні, Золочівського відділення фонду страхування від нещасних випадків на виробництві.

 

ПІДГОТОВКА ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ПЕРЕМОГИ 9 ТРАВНЯ

У Золочівському районі продовжуються роботи по впорядкуванні пам'ятників та місць поховань воїнів, які загинули в роки Другої світової війни. Особливо приємним є той факт, що з року в рік військовослужбовці військових частин м. Золочева беруть активну участь у проведенні відповідних робіт. Зокрема, військовослужбовці в/ч 1589 (командир, підполковник Примаченко Ю. П.) та в/ч 1022 (командир, майор Целуйко В.С.) проводять роботи по ремонту і відновленню меморіального комплексу "Вічний вогонь" у м. Золочеві. Голова Золочівської РДА вдячний командирам та особовому складу військових частин за активну громадянську позицію у збереженні пам'яті про людей, які загинули в роки війни.

 

Від влади

 

25 квітня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів засідання комісії з визначення розмірів збитків власникам землі та землекористувачам. На засіданні комісії розглянуто матеріали підготовлені Золочівською міською радою щодо розмірів збитків завданих міській раді внаслідок несплати орендної плати за землю землекористувачами: Районна спілка споживчих товариств, Міське споживче товариство, ТзОВ "ЗолочівАвтоТранс".

За результатами розгляду, Золочівській міській раді рекомендовано матеріали роботи комісії подати для відповідного реагування в прокуратуру Золочівського району.

 

25 квітня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький взяв участь у нараді керівництва управління з питань освіти, молоді та спорту з директорами загальноосвітніх навчальних закладів району. У своєму виступі Роман Сухецький подякував директорам шкіл, педагогічним, учнівським та батьківським колективам за добру роботу і активну участь у Дні довкілля, місячнику благоустрою, прибирання та озеленення шкільних територій, стадіонів, парків та скверів. Ще одним питанням, якого торкнувся у своєму виступі заступник голови райдержадміністрації, було проведення підготовчого періоду до оздоровчої кампанії 2013 року.

Директорам навчальних закладів району поставлено конкретні завдання щодо належної підготовки та проведення оздоровлення та відпочинку дітей на виконання Указу Президента України "Про оздоровлення дітей", рекомендовано провести тематичні відпочинкові зміни, оскільки 2013 рік проголошено Президентом Роком дитячої творчості. Роман Сухецький зачитав звернення голови райдержадміністрації та голови благодійного фонду "Допоможімо дітям" про збір коштів для будівництва дитячого будинку сімейного типу в м. Золочеві та закликав присутніх долучитися до цієї благодійної справи.

 

25 квітня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з керівниками аптек щодо реалізації пілотного проекту по лікуванню хворих на гіпертонічну хворобу. За результатами наради дано конкретні доручення.

 

25 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання колегії райдержадміністрації, на якому розглянуто питання:

- про завершення опалювального сезону 2012-2013 років та стан розрахунків споживачів за енергоносії;

- про роботу з контрольними документами у райдержадміністрації впродовж І кварталу 2013 року;

- проект районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Золочівському районі на 2013-2015 роки;

- про стан погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску за І квартал 2013 року.

За підсумками засідання прийнято відповідні рішення та дано доручення керівникам відповідних служб району.

 

Від влади

 

ПІДГОТОВКА ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ПЕРЕМОГИ 9 ТРАВНЯ

У Золочівському районі продовжуються роботи по впорядкуванні пам'ятників та місць поховань воїнів, які загинули в роки Другої світової війни. Особливо приємним є той факт, що з року в рік військовослужбовці військових частин м.Золочева беруть активну участь у проведенні відповідних робіт. Зокрема, військовослужбовці в/ч 1589 (командир, підполковник Примаченко Ю. П.) та в/ч 1022 (командир, майор Целуйко В.С.) проводять роботи по ремонту і відновленню меморіального комплексу "Вічний вогонь" у м.Золочеві. Голова Золочівської РДА вдячний командирам та особовому складу військових частин за активну громадянську позицію у збереженні пам'яті про людей, які загинули в роки війни.

 

25 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин.

На нараді розглядалися та обговорювалися питання: виконання Загальнодержавної цільової програми передачі гуртожитків у власність територіальних громад на 2012-2015 роки; щодо транспортного забезпечення населених пунктів області.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

25 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із працівниками апарату щодо проведення комплексної перевірки роботи РДА.

 

У ЗОЛОЧІВСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОРГАНІЗОВАНО ВИСТАВКУ ДИТЯЧИХ РОБІТ ДО СВЯТА ВЕЛИКОДНЯ

Традиційно, з нагоди одного з найбільших релігійних свят Великодня у холі Золочівської райдержадміністрації Центр дитячої та юнацької творчості організував тематичну виставку робіт вихованців. Виставка буде тривати до 12 травня.

 

24 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин.

На нараді розглядалися та обговорювалися питання: виконання завдань, визначених дорученнями органів влади вищого рівня та голови ОДА; щодо виконавської дисципліни; підготовки до проведення особистого прийому громадян.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

24 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий зустрівся із керівником Золочівського цукрового заводу Володимиром Качурівським щодо відновлення роботи підприємства.

 

24 квітня 2013 року у м.Золочеві проведено "кущову" нараду-семінар під головуванням заступника керівника апарату Львівської ОДА Ореста Матвіїшина з обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

У нараді-семінарі взяли участь голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, голова Золочівської районної ради Володимир Нездельський, голови місцевих рад,  районних державних адміністрацій та районних рад Буського, Перемишлянського, Бродівського районів, члени робочої групи.

Під час наради  Орест Матвіїшин зазначив, що реалізація структурних реформ матиме більш комплексний і стійкий економічний ефект, за умови гармонізації їх пріоритетів і етапів з реформою місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Також наголосив, що реалізація Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні відбуватиметься в два етапами: підготовчий 2012 - 2014 рр.; впровадження 2015-2017 рр.

Підводячи підсумки заходу Орест Матвіїшин наголосив на сприянні Концепції зі створення сприятливих правових умов для максимально широкого залучення населення до прийняття управлінських рішень, а також розвитку форм демократії на місцях.

 

23 квітня 2013 року заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник провів гарячу телефонну лінію. Зателефонував житель с. Почапи з питання спалювання сухої рослинності на придорожніх смугах. По піднятому питанні дано доручення голові Почапівської сільської ради провести відповідні заходи щодо недопущення спалювання сухої рослинності та прозвітувати РДА про проведену роботу.

 

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ "КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ"

23 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий підвів підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець". Визнано переможцями:

- в номінації "Кращий керівник" - Малиновську Наталію Орестівну – начальника служби у справах дітей;

- в номінації "Кращий спеціаліст" - Козак Олександру Петрівну - головного спеціаліста  відділу бухгалтерського обліку та звітності  фінансового управління.

 

23 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин.

На нараді розглядалися та обговорювалися питання: проведення VІІ Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців; затвердження Положення про Конкурс наукових і науково-популярних робіт "Історія, яка нас об'єднує"; проведення наради керівників відділів з питань охорони праці органів місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування; підвищення оперативної готовності на час святкування Дня міжнародної солідарності трудящих, Пасхи (Великодня) і Дня Перемоги; заходи з організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2013 року.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

22 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський взяли участь в обласній селекторній нараді з питань стану доріг місцевого значення та звіту про проведення Дня довкілля.

 

22 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: проведення комплексних перевірок роботи райдержадміністрації; план робочих поїздок голови ОДА; сприяння у відборі громадян України на військову службу за контрактом у внутрішні війська Міністерства внутрішніх справ України; затвердження складу обласного конкурсного комітету з розгляду конкурсних пропозицій та прийняття рішення про визначення переможця конкурсу на автобусному маршруті загального користування стан; стан проведення благоустрою населених пунктів району; проведення заходів до Дня Чорнобильської трагедії.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 29 квітня 2013 року.

 

НАРАДА З ПРАВОХОРОННИМИ І КОНТРОЛЮЮЧИМИ ОРГАНАМИ

22 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджетів усіх рівнів; охорона громадського порядку та безпека дорожнього руху; стан проведення контролюючих заходів Золочівською міжрайонною державною фінансовою інспекцією; впорядкування сміттєзвалищ та ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ на території району; реєстрації земельних ділянок комунальної власності.  Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень.

 

ПРО ДОВКІЛЛЯ МАЄМО ДБАТИ ЗАВЖДИ

19 квітня 2013 року напередодні Дня довкілля, заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський та начальник управління з питань освіти, молоді та спорту Золочівської райдержадміністрації Іван Божаківський провели перевірку окремих об'єктів у плані підготовки до Дня довкілля. Перевіривши спортивний майданчик та стадіон біля радіозаводу, було вказано на недоліки, які потрібно ліквідувати

Роботи з прибирання та облаштування території велись і у Золочівському професійному ліцеї.

А коли завітали на територію Глинянської ЗОШ І-ІІІ ст. одразу було видно результат праці. Навколо усе дихало весною - побілені дерева, рівненько пофарбовані бордюри, усе чистенько підметено...

 Директор школи Мирон Пелих гостинно запросив гостей на спортивний майданчик школи. Тут ще одне підтвердження - готові на 100 відсотків. Також ошатно виглядає тренувальний майданчик на внутрішній території школи, спортивні зали. З усього видно тут дбають про дітей, про їхнє фізичне здоров'я, про екологію.

- Це похвально, - зазначив Михайло Бучковський, - адже навколишнє середовище - це наше обличчя. І саме тому про стан довкілля ми  маємо дбати завжди.

За наслідками було зроблено певні висновки по кожному об'єкту і прийнято відповідні рішення.

 

19 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин.

На нараді розглядалися та обговорювалися питання: стан проведення поточних робіт по ремонту доріг; участь у Всеукраїнській толоці.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

ДО АКЦІЇ "МАЙБУТНЄ ЛІСУ У ТВОЇХ РУКАХ" ДОЛУЧИЛИСЯ КЕРІВНИКИ РАЙОНУ 

19 квітня 2013 року у Золочівському районі саджанці хвойних дерев та дуба садили голова райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, його заступник Роман Сухецький, лісівники та учні Зозулівського НВК. Загалом, у Зозулівському лісництві, в рамках всеукраїнської акції "Майбутнє лісу у твоїх руках", сьогодні було висаджено 2560 саджанців сосни звичайної та 457 дуба північного. Метою проведення акції є залучення уваги громадськості до проблеми несанкціонованої вирубки лісів та відновлення лісового фонду.

 

18 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів виїзну нараду у ДПЗВ "Сокіл" с.Сасів щодо підготовки закладу до проведення відпочинку та оздоровлення дітей влітку. У нараді взяли участь заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький, керівництво управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, міжрайонного управління ГУ Держсанепідемслужби, районного відділу ГУ Держтехногенбезпеки.

За результатами наради дано доручення керівництву управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації для належної підготовки закладу до проведення якісного відпочинку та оздоровлення дітей влітку врахувати рекомендації міжрайонного управління ГУ Держсанепідемслужби, районного відділу ГУ Держтехногенбезпеки згідно з вимогами чинного законодавства.

 

18 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин.

На нараді розглядалися та обговорювалися питання: стан проведення весняно-польових робіт; проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня Довкілля.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

18 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із Золочівським міським головою Ігорем Гриньківим, директором ТзОВ "Золочівтеплоенерго" Романом Горинчиним щодо підведення підсумків опалювального сезону, перспективного плану роботи МКП "Золочівтеплоенерго" на 2013/15 роки та стану проплати за енергоносії бюджетними установами.

 

 17 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів виїзну розширену нараду у с.Сасів щодо створення навчально-виховного комплексу на базі Сасівської ЗОШ І-ІІІ ст. У нараді взяли участь заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький, Сасівський сільський голова Михайло Гетьманчик, директор Сасівської ЗОШ І-ІІІ ст. Богдан Козачинський, депутат районної ради Олег Банах, батьківський комітет, підприємці та фермери,  які здійснюють діяльність на території сільської ради, представники громадськості села і духовенства.

За результатами наради вирішено, що для ремонту приміщень школи, де буде відкрито навчально-виховний комплекс суб'єктами господарювання нададуть меценатську допомогу будівельними матеріалами та конструкціями.

 

КОНКУРС

17 квітня 2013 року у районному Народному домі ім. І.Білозіра відбувся І тур обласного конкурсу дитячих ансамблів бандуристів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів. Ініціатором проведення конкурсу виступив Департамент з питань культури, охорони культурної спадщини та культурних цінностей Львівської ОДА.

Участь у конкурсі взяли ансамблі з Львівщини, зокрема: Олеська дитяча музична школа – керівник ансамблю Матвіїв Ганна Петрівна; Підкамінська школа мистецтв  – керівник ансамблю Шклярук Вікторія Юріївна; Глинянська дитяча музична школа  – керівник ансамблю Шеремета Світлана Омелянівна; Перемишлянська музична школа  – керівник ансамблю Процик Надія Антонівна; Буська дитяча музична школа – керівник ансамблю Панкевич Стефанія Юріївна; Бродівська школа естетичного виховання  – керівник ансамблю Омелюх Тетяна Анатоліївна; Золочівська музична школа – керівник ансамблю Варянко Ірина Михайлівна.

Заключний тур цього конкурсу відбудеться 27 квітня у м. Львові.

 

 

17 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин.

На нараді розглядалися та обговорювалися питання: дотримання вимог антикорупційного законодавства; затвердження заходів з відзначення у Львівській області 27 роковин Чорнобильської катастрофи.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

16 квітня 2013 року перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський взяв участь у нараді з питань попередження аварій та нещасних випадків під час використання газу у побуті та підвищення безпеки життєдіяльності населення, яка відбулася під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Богдана Матолича.

Як повідомлялось на нараді, на органи місцевої влади покладається контроль над збереженням життєдіяльності населення, а саме забезпечення газової безпеки та мінімізація надзвичайних ситуацій в області, пов’язаних із отруєнням чадним газом, природнім газом та продуктами горіння.

За період опалювального сезону 2012/13 року в області від газових отруєнь загинуло 14 осіб, постраждало 95 осіб, трапилося 48 надзвичайних подій. Основні причини надзвичайних ситуацій – це користування газовими приладами із порушенням експлуатаційних норм, втручання в конструкцію газового котла, експлуатація без належного повітрообміну, несправна система димовідведення та вентиляційних каналів, а також відсутність системи автоматизованої безпеки.

Перший заступник голови облдержадміністрації наголосив на тому, що це комплекс проблем, які потрібно вирішувати всім службам разом.

За результатами наради Богдан Матолич дав доручення головам РДА, міським та сільським головам, відповідальним службам зобов’язати  всі внутрішні структури провести термінові позачергові обстеження газового обладнання житлового фонду зі складенням відповідних актів, провести роботу по  перевірці стану  утримання пічного опалення та димовентиляційних каналів у власників будинків.

Також заступник голови дав вказівки забезпечити додаткову роз’яснювальну роботу серед населення в тому числі через засоби масової інформації щодо дотримання правил під час користування газом у побуті та провести додаткове технічне обслуговування внутрішньо-будинкових систем газопостачання.

 

16 квітня 2013 року заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький провів гарячу телефонну лінію. Зателефонувало 5 жителів району з питань: ремонту дороги по вул. Широкій с.Вороняки; законності вилучення частини земельної ділянки; облаштування спортивного майданчика для дітей; надання матеріальної допомоги.

Заступник голови РДА надав вичерпні роз'яснення з піднятих питань та для їх вирішення дав доручення керівникам відповідних служб.  

 

НА ЗОЛОЧІВЩИНІ ЗАВЕРШИВСЯ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН

Відповідно до ст. 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005р. № 630, у зв’язку з підвищенням середньодобової зовнішньої температури повітря голова райдержадміністрації Ярослав Окрепкий видав розпорядження № 113 від 16 квітня 2013 року, яким встановлено закінчення опалювального сезону 2012/2013 року з 17 квітня 2013 року.

 

16 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий ознайомився із ходом проведення поточного ремонту траси Львів-Тернопіль на відрізку від м.Золочева до межі Золочівського району з Тернопільською областю. Поточні роботи виконують 6 бригад, які працюють повний світловий день, крім неділі. Розпочалися роботи 8 квітня 2013 року.

 

16 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин.

На нараді розглядалися та обговорювалися питання: виконання плану надходження коштів до бюджетів усіх рівнів; початку проведення ремонту комунальних доріг в районі; проведення Дня довкілля та місячника благоустрою.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

16 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду-семінар з міськими, селищним, сільськими головами.

Перше питання, що розглядалось - про належне утримання об'єктів благоустрою населених пунктів Золочівського району. Проведена значна робота по реалізації заходів з благоустрою населених пунктів, проте існують і певні недоліки виявлені під час здійснення рейдів-перевірок відповідальними службами. Ярослав Окрепкий акцентував увагу на необхідності невідкладного завершення робіт з метою забезпечення чистоти і порядку на закріплених територіях.

Про забезпечення участі безробітних у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру та порядок їх фінансування проінформував директор районного центру зайнятості Орест Малиновський.

Начальник відділу оподаткування фізичних осіб МДПІ у Золочівському районі Олег Сембай доповів про прийняття рішень органів місцевого самоврядування з питань оподаткування.

Про виконання програм розвитку сільського господарства доповів начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Іван Закала.

Про збереження пам'яток архітектури Золочівського району доповів головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Роман Кушнір.

Начальник відділу Держземагенства у Золочівському районі Ігор Погребняк проінформував про зміни у земельному законодавстві.

Також, повідомлено присутніх про підготовку до проведення кущової наради-семінару з міськими, селищним, сільськими головами з обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

Присутні взяли активну участь в обговоренні питань порядку денного.

 

15 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з питань відшкодування різниці в тарифах для населення на послуги з водопостачання та водовідведення і податкового боргу МКП "Золочівводоканал" та шляхи його погашення. У нараді взяли участь Золочівський міський голова Ігор Гриньків, перший заступник начальника Золочівської міжрайонної державної податкової інспекції Львівської області ДПСУ Ольга Первухіна, директор МКП "Золочівводоканал" Михайло Венгер, начальник планового відділу МКП "Золочівводоканал" Руслана Коваль.

За підсумками наради зобов'язано МКП "Золочівводоканал" щомісячно сплачувати розстрочені платежі та нараховану суму по ПДВ.

 

100-ЛІТНІЙ ЮВІЛЕЙ ВІДЗНАЧИЛА ЖИТЕЛЬКА С. ГОЛОГОРИ

15 квітня 2013 року жителька села Гологори  Агафія Олексіївна Гулай відзначила 100-літній ювілей. З нагоди славного ювілею довгожительку вітали голова районної державної адміністрації Ярослав Окрепкий, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Ігор Уличний, Гологірський сільський голова Марія Лукасевич, директор Гологірського НВК Олег Башко.

 

Голова районної державної адміністрації зачитав вітання від Президента України Віктора Януковича та вручив квіти і цінний подарунок сторічній ювілярці. До численних вітань та вручення подарунків долучились поважні гості свята.

Мелодійний спів місцевих школярів викликав у ювілярки приємні емоції, спогади про хвилини радощів і турбот прожитого життя, і забриніла на очах сльоза у сторічної бабусі.

Агафія Олексіївна народила та виховала 3 дітей. На схилі літ живе з дочкою Марією, якій уже 72 роки. Дарують радість життя бабусі троє онуків та двоє правнуків.

 

15 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: про затвердження Плану заходів на виконання Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава"; про призначення та виплату обласної стипендії спортсменам Львівщини; стан проведення благоустрою населених пунктів району.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 22 квітня 2013 року.

 

15 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджетів усіх рівнів; охорона громадського порядку та безпека дорожнього руху; стан проведення контролюючих заходів Золочівською міжрайонною державною фінансовою інспекцією. Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень.

 

ПРОВЕДЕННЯ МІСЯЧНИКА ОЗЕЛЕНЕННЯ, ПРИБИРАННЯ ТА БЛАГОУСТРОЮ І ДНЯ ДОВКІЛЛЯ У РАЙОНІ

З метою поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів району, створення нових лісових насаджень, очищення водних джерел, упорядкування сміттєзвалищ, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об'єктів масового перебування та відпочинку населення, відповідно до розпорядження голови Золочівської районної державної адміністрації від 18 березня 2013 року № 81 "Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля", з 18 березня 2013 року в районі розпочато місячник озеленення, прибирання та благоустрою. Затверджено склад організаційного комітету для організації проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля та список відповідальних працівників закріплених за міськими, селищною, сільськими радами на час проведення благоустрою населених пунктів району: приведено до належного санітарного стану парки та сквери, існуючі сміттєзвалища, очищено придорожні смуги, тротуари, береги водойм, упорядковано прибудинкові території, території підприємств, установ та організацій, проведено підрізку дерев.

 У зв’язку із несприятливими погодними умовами, у районі виконання заходів, передбачених весняними акціями розпочато з квітня поточного року.

 

12 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин.

На нараді розглядалися питання: щодо виконання положень Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2010-2012 роки; про стан дерев'яних церков – пам'яток архітектури та заходи з їх збереження.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

12 квітня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів виїзний прийом громадян у  Перегноївській сільській раді за участю керівників та представників управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду України у Золочівському районі, відділу Держземагенства у Золочівському районі, районного центру зайнятості, філії "Золочівський райавтодор", Золочіввського РЕМу, редакції районної газети "Народне слово", депутата районної ради Василя Джали.

Громадяни, які прийшли на прийом піднімали питання про: порядок нарахування та перерахунок пенсій; надання пільг; порядок призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг; надання державної соціальної допомоги; присвоєння Почесного звання "Мати-героїня"; порядок реєстрації у районному центрі зайнятості; залучення безробітних громадян, які перебувають на обліку у районному центрі зайнятості до громадських робіт; відкриття дитячого навчального закладу у с.Перегноїв; ремонт доріг у населених пунктах сільської ради; ремонт моста у селі Кривичі; розчищення водовідвідних канав по вул. Шевченка у с.Перегноїв; відновлення вуличного освітлення у населених пунктах; збільшення кількості рейсів пасажирських перевезень у населених пунктах; зрізання дерев навпроти школи у с.Перегноїв, які можуть спричинити аварійну ситуацію; заміна трансформатора у с.Перегноїв (вул.Шашкевича) через великий перепад напруги: порядок виготовлення та видачі державних актів на земельні ділянки.

По питаннях, з якими зверталися жителі дано роз’яснення та доручення керівникам відповідних служб району.

    

12 квітня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби, на якому розглядалося питання припинення альтернативної служби, у зв'язку із закінченням строку її проходження.

 

На виконання доручення голови Золочівської райдержадміністрації 12 квітня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький здійснив виїзд з комісією у с. Білий Камінь щодо вирішення комплексу питань для забезпечення відкриття денного стаціонару та відділення для дітей, хворих на аутизм.

В ході наради розглядалися питання: підбору необхідних приміщень, забезпечення дотримання норм і правил санітарного законодавства та організації харчування.

Також, під час наради було зроблено анонс фінального етапу районного конкурсу талановитих неповносправних дітей "Повір у себе", який відбуватиметься 26 травня у Золочівському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

         

            ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ЗОЛОЧІВСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

11 квітня 2013 року відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації. На якому обговорено  питання:

1. Про водозабезпечення населених пунктів  місцевих рад району.

2. Про стан пасажирських перевезень у районі.

3. Проблематика сімейного виховання дітей:

а. виховання дітей в сім'ях, що потрапили в складні життєві обставини;

б. влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування в сімейні форми виховання.

4. Про підготовку водіїв транспортних засобів з числа громадян зареєстрованих у центрі зайнятості за 2012 рік.

5. Про здійснення соціальної роботи фахівцями із соціальної роботи РЦСССДМ.

По піднятих питаннях члени громадської ради прийняли відповідні рішення.

Підводячи підсумки зустрічі учасників громадської ради з представниками органів виконавчої влади Ярослав Окрепкий, голова райдержадміністрації наголосив, що всі питання, які розглядались на засіданні громадської ради входять у блок питань соціальних ініціатив Президента України.

 

ДЕПУТАТИ ЗОЛОЧІВЩИНИ НЕ ПІДТРИМАЛИ ЗАЯВ ОПОЗИЦІЙНИХ ПАРТІЙ ЩОДО ПОЛІТИЧНОЇ СИТУАЦІЇ В УКРАЇНІ

11 квітня 2013 року відбулася ХХ (позачергова) сесії районної ради. Депутати підтримали ініціативи Золочівської РДА щодо делегування повноважень із реалізації проектів ООН в районі громадським організаціям. Водночас, депутати районної ради не підтримали провокаційної по своїй суті заяви голови фракції НРУ Б. Золотника щодо політичної ситуації в Україні та підтримки акції протесту "Вставай Україно".

 

11 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин.

На нараді розглядалися питання: щодо підготовки до опалювального сезону 2013/14 року; про хід проведення робіт по благоустрою населених пунктів району; про проведення  виїзного прийому громадян у Перегноївській сільській раді.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

ВПРОВАДЖЕННЯ НОВИХ СОЦІАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ У ЗОЛОЧІВСЬКОМУ РАЙОНІ

11 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду щодо практичної реалізації у районі завдань Президента України з реформування системи екстреної медичної допомоги. У нараді взяли участь голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський, заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, головний лікар центральної районної лікарні Володимир Бойко заступник головного лікаря центральної районної лікарні Антон Луговий, старший фельдшер Золочівської підстанції екстреної медичної допомоги Роман  Потежний, начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Мудра.

З 1 січня 2013 року у районі створено Золочівську та Глинянську підстанції екстреної медичної допомоги, яким ЦРЛ передала санітарний транспорт, це 4 автомобілі, медикаменти, пальне, виділила окремі приміщення. Важливим є те, що жодного працівника швидкої допомоги не скоротили, їх переведено у новостворену службу.

Сьогодні стан медичної галузі у районі знаходиться у стані реформування, яке надасть можливості підвищення якості та забезпечення стандартів надання екстреної медичної допомоги.

По завершені наради голова райдержадміністрації здійснив виїзд у центральну районну лікарню для ознайомлення із організацією роботи Золочівської підстанції екстреної медичної допомоги.

Під час спілкування з керівництвом ЦРЛ та підстанції екстреної медичної допомоги було грунтовно проаналізовано стан реформування системи надання невідкладної медичної допомоги  та матеріально-технічного забезпечення районних підрозділів ЕМД.

 

11 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський взяли участь у роботі ХХ (позачергової) сесії районної ради. На порядку денному розглядалися питання:

1. Про делегування повноважень щодо реалізації проекту "Запровадження енергозберігаючих технологій у Глинянській районній лікарні".

2. Про делегування повноважень щодо реалізації Проекту ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ".

3. Про внесення зміни до "Програми щодо розроблення технічних документацій з проведення повторної нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Золочівського району у 2013 році", затвердженої рішенням ХVІІ сесії районної ради від 28.12.2012р. №240.

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для обслуговування будівлі контори, складу готової продукції, піднавісу на території Вороняцької сільської ради (за межами населеного пункту).

5. Про затвердження розпоряджень голови Золочівської районної державної адміністрації.

6. Про затвердження угод про передачу видатків на виконання повноважень між місцевими бюджетами.

 

11 квітня 2013 року перший заступник Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. В результаті проведеного засідання вирішили:

1. Золочівській МДПІ вжити всіх необхідних заходів згідно чинного законодавства щодо залучення до оподаткування суб'єктів господарювання, які здійснюють торгівельну діяльність на КП "Золочівський ринок" та до суб'єктів господарювання, які використовують працю найманих працівників без укладення договорів з ними.

2. Дирекції КП "Золочівський ринок" забезпечити укладання договорів на оренду торгівельних приміщень на ринку за умови представлення суб'єктами господарювання всіх необхідних документів щодо належної сплати ними податків та зборів.

 

10 квітня 2013 року відбулося засідання оргкомітету по проведенню І-го туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець". Учасників конкурсу привітав голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, який зазначив, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 „Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" на Золочівщині стартував І етап Конкурсу. Конкурс проводиться серед державних службовців державних органів влади відповідно до їх організаційно-правового статусу в номінаціях: "Кращий керівник" - взяли участь два керівники структурних підрозділів райдержадміністрації; "Кращий спеціаліст" - взяли участь п'ять спеціалісти апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

10 квітня 2013 року у Золочіській міській раді відбулася нарада за участю першого заступника голови райдержадміністрації Михайла Бучковського, заступника Золочівського міського голови Олега Сидоровича, на якій розглянуто питання діяльності МКП "Золочівтеплоенерго" та переведення котельні Білокамінської амбулаторії сімейної медицини на тверде паливо.

 

10 квітня 2013 року в приміщенні районного центру зайнятості відбулось засідання круглого столу "Спільними зусиллями влади та громади проти торгівлі людьми" з представниками органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних установ та структур у сфері освіти, соціального обслуговування, зайнятості та працевлаштування, охорони правопорядку та засобів масової інформації.

Зі вступним словом до учасників звернувся заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький: "На виконання Указу Президента України Віктора Януковича "Про Стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та першочергові заходи щодо її реалізації" у Золочівському районі колегією РДА та сесією Золочівської районної ради прийнята відповідна програма. Одними із основних завдань програми є налагодження ефективної взаємодії інститутів громадянського суспільства з органами виконавчої влади і органами місцевого самоврядування та забезпечення участі громадянського суспільства та його інститутів у процесах формування і реалізації державної, регіональної політики. Ми маємо хороший результат, який було відзначено на засіданні круглого столу за участю керівництва органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, представниками громадських організацій нашого району. Сьогоднішній круглий стіл є ще одним з позитивних прикладів співпраці влади та громадських організацій, оскільки ініціатором проведення даного круглого столу виступила громадська організація Західноукраїнський центр "Жіночі перспективи." Далі Роман Петрович підкреслив актуальність теми круглого столу та ознайомив присутніх із законодавчими актами стосовно питань торгівлі людьми. Представник  ГО "Жіночі перспективи" ознайомила присутніх із проблемою торгівлі людьми (масштаби, поняття, форми), презентувала Державну цільову соціальну програму протидії торгівлі людьми на період до 2015 року (затверджену постановою КМУ № 350 від 21 березня 2012 року) та запропонувала для обговорення механізм взаємодії суб'єктів у сфері протидії торгівлі людьми. Директор районного центру зайнятості Орест Малиновський окреслив завдання та можливості  центру зайнятості щодо проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи, яка б сприяла попередженню торгівлі людьми. На завершення із підведенням підсумків роботи круглого столу виступила начальник відділу молоді та спорту управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ольга Климук.

 

10 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин.

На нараді розглядалися питання: впорядкування роботи із присвоєння почесного звання України "Мати-героїня"; проведення у Львові Великодня та Великоднього ярмарку; завершення опалювального сезону 2012/13 року.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

 9 квітня 2013 року заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький провів засідання оргкомітету, на якому обговорено план заходів з нагоди святкування Дня Перемоги.

Також, оргкомітетом прийнято два звернення до Львівської облдержадміністрації та Львівської обласної ради щодо можливості проголошення:

 - 2014 р. - Роком Володимира Івасюка, оскільки, 4 березня минає 65 років від дня народження, а в травні 35 років від дня смерті українського композитора, основоположника української естрадної музики.

"Для мене є однозначним, що у той момент, коли вибухнув талант Івасюка, це було конче необхідно Україні. Він дав нову якість українській пісні, новий порух… Сам Івасюк зробив для України набагато більше, ніж цілі творчі спілки. Масштаб цієї постаті дорівнює Шевченковій" – зазначив Т.Петриненко.  

- 2016 р. - Роком Івана Франка, оскільки, 27 серпня минає 160 років від дня народження, а 28 травня – 100 років від дня смерті відомого письменника, поета, перекладача, публіциста, вченого, громадського і політичного діяча. Іван Франко - геніальний син України і людства, великий Каменяр, український Мойсей, працю якого наснажували ідеї служіння рідному народові та загальнолюдському поступові.

 

9 квітня 2013 року заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький взяв участь у засіданні організаційного комітету з  підготовки та відзначення Дня міста Золочева, яке заплановано на 26 травня 2013 року. Цього року місто Золочів відзначатиме свою 590-ту річницю.

На засіданні було обговорено низку питань, зокрема:  попередній план заходів, церемонію відкриття, різноманітні конкурси, концертну програму, святкові феєрверки та інше.

 

9 квітня 2013 року голова райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів гарячу телефонну лінію. Зателефонувало 6 жителів району з питань; відновлення руху громадського транспорту до сіл Копані, Тростянець; відсутності води в господарстві жительки с. Плугів; підтоплення житлового будинку; а також земельні питання.

Зокрема, до Ярослава Окрепкого зателефонувала жителька с.Золочівка щодо підтоплення житлового будинку. Голова РДА дано доручення невідкладно провести комісійне обстеження даного будинку та господарських будівель.

За результатами обстеження комісія вирішила:

1. Начальнику Служби цивільного захисту у Золочівському районі забезпечити відкачування води з напівпідвального приміщення житлового будинку.

2. Начальнику Золочівського управління водного господарства забезпечити відновлення роботи дренажної системи та вловлювача поверхневих та грунтових вод.

3. Струтинському сільському голові вирішити питання щодо надання заявнику земельної ділянки для будівництва житлового будинку та господарських будівель.

Голова райдержадміністрації надав вичерпні роз'яснення з піднятих питань та для їх вирішення дав доручення керівникам відповідних служб.

 

10 квітня 2013 року робоча група райдержадміністрації проводить перевірку виконкому Великополюхівської сільської ради за здійсненням делегованих повноважень органів виконавчої влади.

 

 

9 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин.

На нараді розглядалися питання: про дотримання вимог законодавства щодо стану нормативного забезпечення права багатодітних матерів на присвоєння почесного звання України "Мати-героїня" та отримання жінками цієї категорії одноразової винагороди; про виконання основних показників з реалізації стратегії розвитку Золочівщини до 2015 року за І кв. 2013 року; щодо організації та проведення Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця" – "Почуй світ".

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

9 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський взяли участь у засіданні президії районної ради.

 

 

НОВІ СОЦІАЛЬНІ ІНІЦІАТИВИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

У ЗОЛОЧІВСЬКОМУ РАЙОНІ ВИКОНУЮТЬСЯ

9 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду щодо створення денного стаціонару перебування дітей-інвалідів на базі районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів та розширення сфери діяльності центру в частині реабілітації дітей-інвалідів хворих на аутизм.

У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, заступник голови районної ради Андрій Леськів, головний лікар ЦРЛ Володимир Бойко, директор районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Богдан Гураль, лікар Білокамінської амбулаторії сімейної медицини Олег Метелюк, начальник Золочівського міжрайонного управління ГУ Держсанепідемслужби у Львівській області Людмила Овод, начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Мудра, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ігор Уличний,  начальник відділу Держземаганества у Золочівському районі Ігор Погребняк. За підсумками наради дано доручення:

1. Головному лікарю центральної районної лікарні вивчити питання передачі частини приміщення Білокамінської амбулаторії сімейної медицини під потреби денного стаціонару.

2. Начальнику Золочівського міжрайонного управління ГУ Держсанепідемслужби у Львівській області подати медичні рекомендації щодо пристосованості даних приміщень під денний стаціонар.

3. Начальнику відділу Держземаганества у Золочівському районі вивчити питання передачі земельної ділянки під потреби центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

4. Начальнику фінансового управління райдержадміністрації забезпечити своєчасне фінансування видатків на утримання центру в межах кошторисних призначень.

5. Управлінню праці соціального захисту населення райдержадміністрації звернутися до Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації про заключення міжрайонних угод щодо передачі субвенції Золочівському району на утримання центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів в межах контрольних цифр доведених Міністерством фінансів на утримання реабілітаційних центрів.

 

8 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: про практичну реалізацію завдань Президента України з реформування системи екстреної медичної допомоги;  про заборону вилову риби, інших водних біоресурсів на рибогосподарських водних об'єктах Львівської області у весняно-літній період 2013 року; про пільгове перевезення; про проведення виїзної наради ДПЗВ "Сокіл"
с. Сасів щодо оздоровчої кампанії 2013 року; про Президентський кадровий резерв "Нова еліта нації" у 2013 році; про проведення заходів до Міжнародного дня визволення в'язнів фашистських концтаборів.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 15 квітня 2013 року.

 

8 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджетів усіх рівнів; охорона громадського порядку та безпека дорожнього руху; стан проведення контролюючих заходів Золочівською міжрайонною державною фінансовою інспекцією. Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень.

 

5 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин, керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації щодо оновлення інформації на офіційному сайті РДА та сайтах підрозділів РДА.

За підсумками наради дано доручення в термін до 9 квітня 2013 року наповнити сайти важливою, корисною інформацією.

 

РЕЛІГІЯ

У свято Благовіщення Пречистої Діви Марії, в палацовій каплиці Благовіщення музею-заповідника “Золочівський замок” відбулася Божественна Літургія.

У святковому богослужінні взяли участь голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий та заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький.

У цей день Діва Марія почула радісну звістку небесного посланця про те, що Вона обрана стати Матір’ю Спасителя світу. "Радуйся, Благодатна, – привітав Її Ангел, і ці слова були по суті першою доброю,"благою" звісткою для людства після того, як воно порвало свій зв’язок з Богом у результаті гріхопадіння. З моменту явління Ангела Пречистій Діві починається нова, світла сторінка в житті людства.

Благовіщення вважають святом весни і загального благоденства в природі. Зі святом пов’язано багато народних прикмет.

 

5 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин.

На нараді розглядалися питання: щодо проведення щорічної загальнодержавної виставкової акції "Барвиста Україна – 2013"; про здійснення невідкладних надзвичайних заходів щодо подолання наслідків безпрецедентних снігопадів на території області; щодо складання, подання фінансової та бюджетної звітності у 2013 році; про ліцензування торгівлі пестицидами та агрохімікатами; про проведення у 2013 заходів з відзначення 140-ї річниці від дня народження видатного діяча української національної фізичної культури Івана Боберського.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

4 квітня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний виносилось 13 питань: 4 питання – про позбавлення батьків батьківських прав відносно дітей у зв'язку з неналежним виконанням батьківських обов'язків; 4 – про надання згоди на відчуження майна дітей; 3 – про ситуацію, яка склалася в сім'ях, що перебувають в складних життєвих обставинах; 2 – про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також дітей, що опинились в складних життєвих обставинах. По усіх питаннях прийнято відповідні рішення.

 

ПРОФІЛАКТИКА СОЦІАЛЬНИХ ХВОРОБ У ПІДЛІТКІВ

З метою інформування населення про можливі негативні наслідки таких небезпечних явищ, як наркоманія та алкоголізм, 4 квітня 2013 року спеціалістом Золочівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено виступ по місцевому радіо на тему: "Профілактика краще ніж лікування". Під час виступу надано інформацію про:

1)     найпоширеніші шляхи вживання наркотичних речовин серед дітей;

2)     що необхідно знати батькам з питань підліткової наркоманії;

3)     ранні ознаки вживання наркотичних речовин у дитини;

4)     що робити, якщо батьки підозрюють, що дитина вживає наркотики.

 

4 квітня 2013 року відбулася зустріч кандидатів у батьки-вихователі ДБСТ із головою Золочівської райдержадміністрації Ярославом Окрепким, заступником голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, начальником відділу соціальної роботи ЗРЦСССДМ Оксаною Дужою з питань створення ДБСТ, функціонування, влаштування у сімейні форми виховання дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування. 

 

В рамках підписаної Угоди про партнерську співпрацю на Золочівщині із дводенним візитом перебуває польська делегація, яку очолює віце-староста Вишківського повіту Здіслав Боцян. У склад делегації входять заступник війта гміни Сомянка Агнєшка Сальвін, секретар гміни Браньшчик Данута Хмілєвська.

4 квітня 2013 року відбулася офіційна зустріч голови Золочівської райдержадміністрації Ярослава Окрепкого, голови Золочівської районної ради Володимира Недзельського, Гончарівського сільського голови Марії Венярської, Ясеновецького сільського голови Володимира Назара із членами делегації. Під час зустрічі обговорено питання про напрацювання угоди співпраці між сільськими радами Золочівського району та гмінами Вишківського повіту. 

 

4 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин.

На нараді розглядалися питання: про затвердження Програми зайнятості населення Львівської області на 2013-2017роки; про відзначення Всесвітнього дня охорони праці у 2013 році; про затвердження пану заходів з виконання у 2013 році Національної стратегії профілактики соціального сирітства на період до 2020 року у Львівській області.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

4 квітня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяв участь у Форумі місцевого розвитку, метою якого є координація реалізації проекту на районному рівні. На форумі обговорено хід підготовки документації по мікропроектах громад сіл Заставне, Скварява, Гологори, Колтів та їх затвердження.

 

СПОРТ

4 квітня 2013 року у спортивному залі школи села Вороняки відбулись  змагання серед спортивних сімей району «Тато, мама і я – спортивна сім’я». Ініціатором проведення даного заходу виступило управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. У змаганнях взяли участь одинадцять спортивних сімей.  Метою проведення заходу було показати можливості виховання в сім"ї, на прикладі батьків свідомої потреби до занять фізичною культурою та спортом, формування родинних традицій щодо здорового способу життя, зміцнення психологічних та емоційних стосунків в сім'ї шляхом об'єднання зусиль для досягнення спільних цілей.

Зі вступним словом до учасників звернувся голова райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, який наголосив на актуальності проведення таких "сімейних" змагань, підкреслив, що це перший у цьому році районний захід, присвячений Міжнародному дню сім'ї, побажав учасникам перемоги.

Переможцями змагань стали: сім'я Мединських із села Вороняки та сім'я Шарабун із Глинян.

Із заключним словом до учасників звернувся начальник управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Божаківський, який запевнив, що проведення даного заходу стане доброю традицією, висловив побажання побачити команди - учасниці під час проведення заходу у наступному році, вручив грамоти та призи переможцям та учасникам конкурсу.

Слід відзначити господарів – вчителя з фізичного виховання, педагогічний колектив, працівників та дирекцію школи за відмінну організацію проведення заходу. Ведення змагань, забезпечення спортивним інвентарем, заповнення номерами художньої самодіяльності та показовими виступами спортсменів "відпочинкових" пауз, організація роботи журі тощо - все було проведено на найвищому рівні.

Переможці районного етапу змагань представлятимуть наш район на обласних змаганнях серед спортивних сімей, які відбудуться 13 квітня 2013 року у місті Сокаль. Побажаємо їм перемоги.

 

3 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин.

 На нараді розглядались питання: затвердження помісячного розпису субвенцій з державного бюджету між місцевими бюджетами; проведення заходів щодо запобігання та реагування на весняну повінь та дощові паводки у 2013 році; проведення перевірок стану промислової безпеки та охорони праці підприємств спеціально створеною комісією територіального управління Держгірпромнагляду у Львівській області протягом ІІ кварталу 2013 року; участі у виставці видобувної промисловості в Канаді, яка відбудеться у 2014 році; проведення виставкових заходів у Туркменістані та Республіці Іран; проведення VІ Брестського інвестиційного форуму; зміцнення служби з охорони праці.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

3 квітня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяв участь у засіданні робочої групи щодо реалізації проекту "Запровадження енергозберігаючих технологій у Глинянській районній лікарні". За підсумками обговорення напрацьовано проект партнерської угоди та механізм підготовки необхідних дозволів і документів для реалізації заходів проекту.

 

3 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів виїзну нараду на території Золочівського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів із заступником голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, начальником управління соціального захисту населення  райдержадміністрації Ігорем Уличним, директором центру Богданом Гуралем. Під час якої було обговорено питання подальшого розвитку реабілітаційного центру – його фінансування відповідно до потреб і вимог часу, оснащення матеріально-технічної бази, можливості відкрити на його базі денний стаціонар та ін. Також є потреба в облаштуванні спортивного майданчика, встановленні пандусів.

Зараз у центрі перебуває 15 дітей з особливими потребами. Іще з двома дітьми працівники центру проводять реабілітаційні заняття удома. У перспективі – залучення більшої кількості дітей.

Під час зустрічі голова райдержадміністрації також поспілкувався із працівниками закладу, дітьми, їхніми батьками, вручив дітям подарунки.

 

2 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання комісії з питань ТЕБ і НС. На засіданні розглядалося питання про розвиток повеневої обстановки на території району.

У зв’язку з отриманим прогнозом розвитку повеневої обстановки в І декаді квітня 2013 року голова райдержадміністрації дав доручення головам місцевих рад району

Уточнити перелік населених пунктів, які можуть попасти у прогнозовану зону підтоплення, створити в сільських радах робочі групи за участі депутатів місцевих рад з пропуску повені.

Провести оповіщення кожного мешканця населених пунктів, які попадають в такі зони. Наголосити на потребі винести з підвалів, а також житлових і господарських будівель, які можуть бути підтопленими, в небезпечні місця запаси овочів, продуктів, консервації, будівельних матеріалів, побутової техніки. Визначитись з потребою у проведенні переміщення худоби та домашньої птиці до рідних або знайомих, які проживають у безпечних місцях.

Із залученням працівників соціальних служб уточнити списки одиноких осіб похилого віку, які потребують допомоги у проведенні запобіжних заходів, та надати їм, за потреби, необхідну допомогу.

Силами комунальних підприємств провести необхідні заходи щодо очистки зливових каналізаційних та дренажних систем, водовідвідних і меліоративних каналів, русел малих рік, водоперепускних споруд під автомобільними мостами та дорогами для забезпечення водовідведення у межах населених пунктів.

Постійно проводити систему моніторингу стану рівнів води на водних об’єктах в межах адміністративних територій. У разі раптового підйому рівнів води доповідати негайно черговому райдержадміністрації за тел. 4-24-96 та черговому ДПРЧ-13 за тел. 101.

У випадку проведення тимчасового відселення мешканців з підтоплених домогосподарств у безпечні визначені місця (школи, сільські клуби тощо) організувати належні умови життєзабезпечення постраждалих.

Також, дано доручення завідувачу сектора з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації довести через районні ЗМІ, офіційний веб-сайт РДА до відома населення про можливі повені на території району в першій декаді квітня.

 

2 квітня 2013 року заступник керівника апарату райдержадміністрації Галина Семчишин провела гарячу телефонну лінію. Зателефонував мешканець с.Вороняки щодо відпускних цін на хліб. Для вирішення піднятого питання дано доручення управлінню економічного розвитку і торгівлі РДА.

 

2 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови Золочівської райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, заступником керівника апарату Галиною Семчишин.

На нараді розглядались питання: щодо проведення форуму "Найкращі соціальні проекти України"; щодо наради у Золочівському районному центрі  соціальної реабілітації дітей-інвалідів з питання стану роботи із сім'ями з дітьми-інвалідами; щодо проведення засідання комісії з питань захисту прав дитини.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

2 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий зустрівся із директором ТзОВ "Електроконтакт Україна" Андрієм Гаврильчиком та начальником технічного відділу ТзОВ "Електроконтакт Україна"  Володимиром Юрцаном.

 

Під час зустрічі обговорено питання: про залучення іноземних інвестицій у розширення виробництва; про реєстрацію підприємства на території району та сплату податків у бюджет району; щодо соціального забезпечення та медичного обслуговування працівників підприємства.

 

 

"НОВІ СОЦІАЛЬНІ ІНІЦІАТИВИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ"

З метою забезпечення дітей-сиріт та осіб з іншого числа житлом та належними умовами проживання 1 квітня 2013 року проведено виїзну нараду у Підлипецькій сільській раді за участю заступника голови райдержадміністрації Романа Сухецького, начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Наталії Малиновської, начальника відділу соціальної роботи ЗРЦСССДМ Оксани Дужої, головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Віктора Зарічного.

Під час наради розглянуто житлове питання дитини, позбавленої батьківського піклування Оксани Лісовської, дітей-сиріт та осіб з числа дітей-сиріт Василівих.

Pа результатами виїзної наради дано доручення:

- ЗРЦСССДМ сприяти у виготовлені документів на житло дітей-сиріт;

- Підлипецькій сільській раді вишукати суб'єктів господарювання, які б надали меценатську допомоги;

- відділу містобудування та архітектури надати перелік необхідних робіт для проведення ремонту житлового будинку.

 

ПРО РОЗГЛЯД ЗВЕРНЕНЬ В РАМКАХ ПРОЕКТУ "ДІАЛОГ З КРАЇНОЮ"

Золочівська районна державна адміністрація повідомляє, що в рамках проведення проекту "Діалог з країною" звернувся один громадянин району з питання забезпечення виділення Золочівської центральної районної лікарні (вул. Пушкіна) всіма необхідними вакцинами для дітей.

За результатами розгляду звернення повідомляємо, що відповідно до листа Львівської обласної санітарно-епідеміологічної станції від 13 грудня 2012 року
№ 6903/07 на підставі розпоряджень Державної служби України з лікарських засобів про тимчасову заборону реалізації та застосування всіх серій медичних імунобіологічних препаратів виробництва «Фармстандарт-Біолік» (Україна), а саме, вакцин АКДП, АДП, АДП-м, АД-м, АП, проти Гепатиту В, щеплення дітям вікових категорій даними вакцинами не проводиться.

Після отримання дозволу з комісії по контролю за якістю лікарських засобів вакцини буде використано за призначенням.  

 

1 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: про стан розчищення доріг на території району, у зв'язку з погіршенням погодних умов; про проведення Національного благодійного Великоднього ярмарку та Національної Виставки "Український сувенір – 2013"; щодо можливого виникнення паводку; про вжиття превентивних заходів з недопущення випалювання рослинності; про відзначення 17-ї річниці Конституції України.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 8 квітня 2013 року.

 

1 квітня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджетів усіх рівнів; охорона громадського порядку та безпека дорожнього руху. Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень.

 

КУЛЬТУРНЕ ЖИТТЯ

Духовна пісня – це велике диво,

У ній душа дитинна в світ летить,

Вона весела, світла, поучлива…

То щирим сумом раптом зазвучить.

 

В неділю, 31 березня 2013р. в приміщенні районного Народного дому ім. І.Білозіра відбувся вечір духовної пісні "Воскресінню твоєму Господи".

Розпочав вечір о.Михайло Смолінський, настоятель церкви св. Жінок  Мироносиць с.Вороняки, який звернувся до присутніх з Божим благословенням.

У вечорі духовної пісні "Воскресінню твоєму Господи" взяли участь кращі хорові, вокальні та вокально-інструментальні колективи м. Золочева усіх конфесій, всього 11 учасників, а саме:

- хор церкви Жінок Мироносиць с. Вороняки, керівник Зеновій Дмитрак;

- Народний молодіжний хор «Сяйво», керівник Ірина Муц;

- хор церкви Воскресіння, керівник Ірина Федорчук, диригент Ірина Весна, соліст Микола Решітник;

- вокальний квартет НД м. Глиняни, керівник Григорій Оберський;

- хор церкви Святого Вознесіння, керівник Любов Мурин;

- дитячий юнацький хор «Перлина благодаті» церкви Святого Миколая, керівник Леся Бойко, солістка Соломія Бойко;

- хор церкви Святої Софії, керівник Неля Мельник;

- хор церкви віри Євангелистської, керівник Ярослав Іванина;

- Народний ВІА «Зорепад», керівник Ігор Войнович, солістка Тетяна Козловська;

- вокальний ансамбль «Левит» Золочівського деканату УАПЦ, керівник Неля Мельник;

- поет-пісняр Теодор Кукуруза;

- хоровий колектив церкви Вознесіння, керівник Михайло Болюбаш.

У концерті прозвучали найрізноманітніші твори на духовну тематику:
Л.Калитина "Отче наш", обр. Семчишина "Голгофа", М.Вербицького "Достойно" М.Рудяк "Ти Бог єдиний", М.Дацко "Крехівська мадонна", Взбраной Воєводі – піснеспів всенічної, М.Дацка "Через поле України" та багато інших творів.

Піснею композитора Миколи Лисенка "Боже великий єдиний" завершили вечір духовної пісні зведений хор церкви Святого Вознесіння і глядачі присутні на вечорі.

 

Архів новин:

 
 

Земельні ділянки | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochiv_rda@ukr.net