Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

Про доступ до публічної інформації

Громадське обговорення!

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>
__________________

Нова еліта нації

Стратегія державної кадрової політики

Всеукраїнський конкурс
«Кращий державний службовець»

__________________

Спеціалізована виставка
«Енергія - 2012»

Міжнародний
«Альпійсько-карпатський форум співпраці»

Осінній міжнародний Загребський ярмарок

Міжнародна виставка виробничих технологій
IMTS 2012

__________________

До уваги виборців!

 

Довідково:


Погода у Золочеві


Новини в Україні
та світі

 Утилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп
 

скорость интернета

Новини

Від влади

 

29 вересня 2012 року у м. Золочеві на подвір'ї ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся проміжний фініш Міжнародного ралі "Золота підкова" (класу "Туристичний збір") пам'яті академіка Бориса Возницького. У ралі взяли участь екіпажі на старожитніх автомобілях (до 1982 р.в.) з України, Польщі та Білорусії. Учасників вітали: голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський, заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький. Відзначили і найкращі автомобілі. Серед них – найстарше «BMW» 1938 року випуску Ігоря Мироненка, найоригінальнішим виявилось авто із Білорусії, а приз глядацьких симпатій отримав «Мустанг» 1975 року із Польщі.

 

28 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання комісії з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На засіданні заслухано керівників підприємств та фізичних осіб-підприємців, що мають заборгованість по єдиному внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та інших платежах до Пенсійного фонду та виплачують заробітну плату нижче обласного рівня.

 

28 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Романом Сухецьким та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались наступні питання: врегулювання конфлікту з укладенням договорів про надання послуг автостанцією перевізникам; підготовка матеріалів на засідання комісії з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат; забезпечення проведення прес-туру журналістів Підкарпатського воєводства "Пізнаймо Львівщину".

По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

28 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів особистий прийом громадян. На прийом звернулося 6 жителів району та 1 колектив жителів с. Сасів. Основні проблеми з якими зверталися мешканці району стосувалися питань земельних, житлових, також, відкриття дитячого дошкільної установи у с. Сасів. Головою райдержадміністрації дано роз'яснення та доручення керівникам окремих служб району щодо вирішення порушених у зверненнях питань.

 

28 вересня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду щодо врегулювання конфлікту з укладенням договорів про надання послуг автостанцією перевізникам. У нараді взяли участь начальник управління розвитку інфраструктури облдержадміністрації Володимир Корпан, начальник відділу транспорту та дорожнього господарства управління розвитку інфраструктури облдержадміністрації Роман Лучинич, заступник голови Золочівської районної ради Андрій Леськів, заступник Золочівського міського голови Богдан Рибаха, власник автостанції "Олександра-Н" Олександра Фуртак, директор ТзОВ "Насорох" Богдан Наливайко, начальник відділу розвитку інфраструктури райдержадміністрації Олег Перейма.

В результаті обговорення запропоновано суб'єктам господарювання прийти до компромісної згоди та укласти відповідні договори. Керівнику ТзОВ "Автотранс" рекомендовано надати в управління розвитку інфраструктури облдержадміністрації копії звернень в Львівську ОДА та Укртрансінспекцію у Львівській області про невідповідність сертифікації автостанції по вул. Бродівській, 2в.

 

27 вересня 2012 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький взяв участь відпусту з нагоди свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього в церкві Успіння Пресвятої Богородиці у м. Глиняни. Після Богослужіння, на урочистому зібранні священики вислови подяку голові Золочівської райдержадміністрації Ярославу Окрепкому за сприяння у передачі церкви громаді УГКЦ у 2011 році.

 

27 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий ознайомився з ходом готовності виборчих дільниць Сасівської зони до виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.

 

27 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Романом Сухецьким та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались наступні питання: підготовка виборчих дільниць до проведення виборів народних депутатів України; збереження пам'яток архітектури; заготівля посипкових матеріалів дорожніх та комунальних служб для роботи у зимовий період.

По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

27 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з начальником РВ ГУ МВС України у Львівській області Богданом Лазорчиком, заступником начальника РВ ГУ МВС України у Львівській області Зеновієм Козаком, начальником відділу статистики у Золочівському районі Петром Пастушком та начальником цеху ТП № 8 (м. Золочів) Львівської філії ПАТ "Укртелеком" Романом Рудником з питання встановлення камер відео-спостереження та їх зберігання на виборчих дільницях району.

 

26 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий зустрівся із начальником обласного управління розвитку інфраструктури облдержадміністрації Володимиром Корпаном щодо покращення стану пасажирських перевезень у районі.

 

26 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Романом Сухецьким та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались наступні питання: встановлення веб-камер на виборчих дільницях району; підсумки проведення обстеження виборчих дільниць; проведення засідання районної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби; підготовка до опалювального сезону 2012/13 року; проведення Міжнародного ралі з 28 до 30 вересня 2012 року (класу "Туристичний збір") "Золота Підкова" пам'яті академіка Бориса Возницького.

По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

26 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у засіданні районної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби. На засіданні розглянуто дві заяви громадян району. За підсумком засідання вирішили направити для проходження цієї служби відповідно до поданих заяв та бажання працювати в Золочівському МВ ЖКП.

 

25 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий здійснив об'їзд виборчих дільниць Поморянської зони.

 

25 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. На засіданні розглядалися питання: про встановлення графіку зустрічей з дітьми одного з батьків, який проживає окремо; про надання згоди на дарування часток нерухомого майна, право користування яким мають діти; надання згоди на зміну прізвища неповнолітнього; про поведінку учня Золочівського професійного ліцею; про розгляд та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах. По піднятих питаннях прийнято відповідні рішення.

 

25 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, Романом Сухецьким та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались наступні питання: підсумки проведення колегії ОДА; освітлення населених пунктів; створення сільськогосподарських кооперативів; проведення спільно з органами місцевого самоврядування огляду технічного стану конструктивних елементів будинків; прийняття заходів щодо запобіганню проявів шкідливої дії вод та стан безпеки водогосподарських об'єктів гідротехнічних споруд; готовність виборчих дільниць до проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.

По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

25 вересня 2012 року в районному Народному домі відбувся Міжобласний семінар-практикум директорів районних та міських Народних домів та Будинків культури Львівської та Рівненської областей. В семінарі взяли участь заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький, директор Рівенського науково-методичного центру і культурно-освітньої роботи Федосій Васечко, директор Львівського науково-методичного центру і культурно-освітньої роботи Роман Береза.

Мета – обмін досвідом роботи у сфері культури. Гостям проведено екскурсію в музеї-заповіднику "Золочівський замок", відбувся показовий концерт за участю аматорських колективів Золочівщини.

Керівники Народних домів Рівненщини познайомилися із роботою районного Народного дому ім. І. Білозіра м. Золочева.

 

24 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у засіданні колегії облдержадміністрації.

 

24 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівником апарату, керівниками відділів, управлінь районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались наступні питання: виконання дохідної частини бюджету району; підготовка житлово-комунального господарства та соціальної сфери до опалювального сезону; інвентаризації об'єктів цивільного захисту; виплата орендної плати за паї; завершення робіт по будівництву лінії для сортування сміття на полігоні твердих побутових відходів у м. Золочеві; проведення тендерних закупівель на сільськогосподарську продукцію; робота закладів освіти та культури щодо військово-патріотичного виховання молоді; посів озимих культур та хід збирання цукрових буряків.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови, керівнику апарату райдержадміністрації, керівникам відділів, управлінь районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 1 жовтня 2012 року.

 

24 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень. На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджету усіх рівнів; охорона громадського порядку; проведення роботи щодо протидії торгівлі людьми та профілактики насильства у сім'ї.

 

Спорт

 

23 вересня 2012 року відбувся молодіжний велопробіг, присвячений 70-ій річниці утворення УПА, Року спорту та здорового способу життя, Дню фізичної культури та спорту, Міжнародному дню туризму. Маршрут пролягав Золочів (Вічева площа) – с. Єлиховичі – с. Сасів – ДПЗВ "Сокіл"– пам'ятка меморіальне дерево "Липа Б.Хмельницького" - ДПЗВ "Сокіл" – с. Сасів – с. Єлиховичі - Золочів (Вічева площа). На Вічевій площі учасників привітали голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий, голова станичного братства ОУН-УПА ім. Шугая Ярослав Безпалько.

У спортивному заході взяли участь перший голови РДА Михайло Бучковський, заступник голови РДА Роман Сухецький, завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту РДА Микола Сагатий, заступник начальника відділу освіту РДА Ярослав Псюк. Всечесні отці поблагословили учасників велопробігу. Біля пам'ятника "Липа Б.Хмельницького" виступили вчитель історії Сасівської школи Золота Ганна Степанівна член братства ОУН УПА ім. Шугая учасник бойових дій Максим Мирко. Панахиду за полеглими воїнами УПА відправив отець Степан.

 

Від влади

 

21 вересня 2012 року перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський провів виїзний прийом громадян у селі Підгайчики за участю керівників та представників управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, відділу освіти райдержадміністрації, відділу культури та туризму райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду України у Золочівському районі, управління Держкомзему у Золочівському районі, філії "Золочівський райавтодор", редакції районної газети "Народне слово". Громадяни, які прийшли на прийом піднімали питання про: ремонт доріг; добровільну участь в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування; виплату орендної плати за використання паїв ТзОВ "Райз-Захід"; відкриття дошкільної групи у Підгайчиківській ЗОШ І-ІІ ст. незадовільну роботу завідувача Народного дому с. Підгайчики; виділення приміщення для спортзалу у НД с. Підгайчики; стан футбольного поля.

По питаннях, з якими зверталися жителі дано роз’яснення та доручення керівникам відповідних служб району.

 

21 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, Романом Сухецьким та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались наступні питання: проведення на території Львівської області місячника безпеки під час використання газу у побуті з 1 до 31 жовтня 2012 року; розроблення заходів щодо підготовки та відзначення у 2012 році 68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників; підсумки селекторної наради з питань проведення комплексу осінньо-польових робіт, стану галузі тваринництва, цінової ситуації на споживчому ринку, формування регіональних ресурсів та проведення ярмаркової діяльності. По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

21 вересня 2012 року перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський провів виїзний прийом громадян у Підгайчиківській сільській раді.

 

21 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь в урочистих заходах з нагоди відзначення 61-ї річниці військової частини 3007 м. Золочева, що пройшли у районному Народному домі ім. І. Білозіра.

 

20 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати та стан наповнення бюджету Пенсійного фонду України.

 

20 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, Романом Сухецьким та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались наступні питання: завершення ремонтних робіт у Золочівському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів; встановлення пам'ятної дошки І. Білозіра у м. Золочеві; укладення договорів оренди на землю громадянами Золочівщини та сільськогосподарськими підприємствами; підсумки проведення виїзного прийому громадян у Гончарівській сільській раді; проведення капітального ремонту ділянок автомобільних доріг у селах Кропивна та Хильчиці.

По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації. 

 

20 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський взяли участь у засіданні сесії районної ради. На порядку денному розглядалися питання: 1) інформація про виконання районного бюджету Золочівського району за І-ше півріччя 2012 року; 2) про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району у 2012 році; 3) про роботу відділу освіти Золочівської районної державної адміністрації; 4) про роботу управління агропромислового розвитку Золочівської районної державної адміністрації та інші.

 

19 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий ознайомився із ходом завершення будівництва школи у с. Вороняки.

 

19 вересня 2012 року перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський провів виїзний прийом громадян у селі Гончарівка за участю керівників та представників управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду України у Золочівському районі, управління Держкомзему у Золочівському районі, редакції районної газети "Народне слово". Громадяни, які прийшли на прийом піднімали питання про: ремонт мосту; переукладання договорів оренди землі у зв'язку із змінами умов договору; ремонт фасаду школи та заміна вікон; облаштування дитячого майданчика дитячої дошкільної установи.

По питаннях, з якими зверталися жителі дано роз’яснення та доручення керівникам відповідних служб району.

 

19 вересня 2012 рокуу голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, Романом Сухецьким та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались наступні питання: наповнення бюджетів усіх рівнів; проведення виїзного прийому громадян у Гончарівській сільській раді; проведення молодіжного велопробігу з нагоди відзначення Року спорту та здорового способу життя, Року УПА, Дня фізичної культури і спорту; підсумки проведення колегії РДА.

По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

19 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий зустрівся із генеральний директором ТОВ "СУ Борднетце-Україна" Екхартом Бістрамом, керівником відділу логістики Тарасом Семирко та керівником відділу виробництва Міхалом Любіком  щодо розміщення на території району заводу по виробництву запчастин до автомобілів.

 

18 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання колегії райдержадміністрації, на якому розглядались наступні питання:  

1.      про розроблення схеми планування території Золочівського району та генеральних планів населених пунктів району;

2.      про підготовку підприємств, установ, організацій та житлово-комунального господарства Золочівського району до роботи  в осінньо-зимовий період;

3.      про внесення змін до районного бюджету Золочівського району на 2012 рік;

4.      про внесення змін до Програми "Насінництво".

За підсумками засідання колегії прийнято відповідні рішення та дано конкретні доручення керівникам управлінь,  відділів РДА,  територіальних органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій, головам місцевих рад району.

 

18 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, Романом Сухецьким та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались наступні питання: розгляд подання прокуратури Львівської області "Про усунення порушень законодавства, спрямованого на захист прав дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування на усиновлення, належні умови виховання у сім'ях громадян"; проведення молодіжного велопробігу з нагоди відзначення Року спорту та здорового способу життя, Року УПА, Дня фізичної культури і спорту; хід осінньо-польових робіт у районі; стан виплати сільськогосподарськими підприємствами орендної плати за земельні паї.

По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

18 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду-семінар з головами місцевих рад. На нараді розглядались наступні питання: підготовка виборчих дільниць до проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року; охорона громадського порядку під час проведення виборчої кампанії з  виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, робота розважальних закладів та місць масового відпочинку людей; зміни в пенсійному забезпеченні громадян; надання послуг державної служби охорони у видах фізичної та технічної охорони; формування районного бюджету на 2013 рік.

 

18 вересня 2012 року заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький провів засідання районної Координаційної ради з питань протидії ВІЛ – інфекції/сніду та інших соціально небезпечних хвороб. На засіданні розглядались наступні питання: стан здійснення протитуберкульозних заходів; впровадження програм формування здорового способу життя та профілактики ВІЛ-інфікування у загальноосвітніх закладах; стан здійснення профілактики соціально небезпечних захворювань. По розглянутих питаннях прийнято відповідні рішення та дано доручення. 

 

17 вересня 2012 року голова  Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у засіданні постійної депутатської комісії з питань бюджету та фінансів.

 

17 вересня 2012 року голова  Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду, на якій перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський, заступник Золочівського міського голови Олег Сидорович доповіли про результати інспектування ходу робіт по реконструкції котелень м. Золочева на альтернативні види палива. У нараді взяв участь директор ТзОВ "Золочівенергоресурс" Михайло Трач.  За результатами перевірки встановлено порушення графіку виконання робіт у котельнях по вул. Гайдамацькій та у Золочівському професійному ліцеї.

За підсумками наради дано доручення М. Трачу усунути дані порушення у найкоротший термін.

 

17 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівником апарату, керівниками відділів, управлінь районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались наступні питання: виконання дохідної частини бюджету району виконання робіт з підготовки житлово-комунального господарства та соціальної сфери до опалювального сезону з оформленням у встановленому порядку паспортів готовності; інвентаризація об'єктів цивільного захисту; виконання заходів запобіганню виникненню пожеж в екосистемах; виплату орендної плати за паї; завершення робіт по будівництву лінії для сортування сміття на полігоні твердих побутових відходів у м. Золочеві; проведення підготовчих робіт щодо організації перепису населення; проведення реформування медичної галузі.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови, керівнику апарату райдержадміністрації, керівникам відділів, управлінь районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 24 вересня 2012 року.

 

17 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень. На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджету усіх рівнів; охорона громадського порядку; спільні заходи ДАІ та відділу освіти РДА щодо забезпечення безпечного поводження дітей на дорозі; недопущення спалювання сухої рослинності, трави.

 

17 вересня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів засідання постійної депутатської комісії з питань депутатської етики, регламенту та дотримання законності.

 

16 вересня 2012 року відбулася легкоатлетична естафета присвячена 70-ій річниці створення УПА, Року спорту та дню фізичної культури та спорту на приз районної газети "Народне слово". В естафеті взяли участь 9 команд середніх загальноосвітніх шкіл та закладів професійно-технічної освіти.

В естафеті взяли участь 9 команд середніх загальноосвітніх шкіл та закладів професійно-технічної освіти. Переможцями стали студенти Золочівського коледжу ЛНАУ с. Новоселища, ІІ та ІІІ місце вибороли команди Золочівського професійного ліцею №10 та ЗОШ №2 ім. М.Шашкевича м. Золочева відповідно.

Учасників та переможців змагань вітали та нагороджували перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський, заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації Микола Сагатий.

 

14 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, Романом Сухецьким та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались наступні питання: забезпечення дорожніх та комунальних служб посипковим матеріалом; участь керівників підприємств в економічному форумі; проведення велопробігу 23 вересня 2012 року у зв'язку з відзначенням Року спорту та здорового способу життя, Року УПА; встановлення меморіальної пам'ятної дошки І.Білозіру на фасаді будинку районного Народного дому. По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

14 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації провів виїзну робочу нараду з питання будівництва лінії для сортування сміття на полігоні твердих побутових відходів у м. Золочеві.

 

13 вересня 2012 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький взяв участь у нараді з питань підготовки та проведення прес-туру журналістів Підкарпатського воєводства "Пізнаймо Львівщину" під головуванням заступника керівника апарату облдержадміністрації О. Матвіїшина. У програмі прес-туру журналістів відвідання Золочівського замку.

 

13 вересня 2012 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів засідання комісії по розгляду заяв та скарг громадян щодо надання населенню пільг, субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та пічного палива, державних соціальних допомог малозабезпеченим сім'ям. На засіданні розглянуто 27 заяв. Надано 27.

 

13 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Ігорем Нижником та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались наступні питання: контроль за здійсненням заходів щодо підготовки установ та організацій до осінньо-зимового періоду 2012/13 року; стан дотримання вимог законодавства з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності; проведення перевірки щодо здійснення делегованих повноважень Підгайчиківською сільською радою; хід осінньо-польових робіт у сільськогосподарських підприємствах району. По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

13 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств району за участю заступника голови райдержадміністрації Ігоря Нижника, начальника управління агропромислового розвитку РДА Івана Закали. На нараді розглядалися такі питання: використання землі, виплата орендної плати та формування регіонального запасу зерна. Сільськогосподарським виробникам доведено обсяги заготівлі продовольчого зерна щодо формування регіонального ресурсу району. А також зобов'язано орендарів земельних ділянок виплатити не менше 80% орендної плати за землю до 1 листопада 2012 року.

Керівниками сільськогосподарських підприємств порушено ряд важливих питань щодо використання земель державної власності та земель померлих і невизначених громадян.

 

13 вересня 2012 року у Золочівській райдержадміністрації відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради за участю першого заступника голови Золочівської райдержадміністрації Михайла Бучковського. На засіданні розглянуто детальний план території для будівництва базової станції ПрАТ "Київстар" на території Руда-Колтівської сільської ради біля с. Хмелева та детальний план території будівництва закритого плівкового гноєсховища для комплексу відгодівлі свиней потужністю до 12 тис. голів в рік на території Білокамінської сільської ради. Детальні плани територій рекомендовано до затвердження.

 

12 вересня 2012 року робоча група під головуванням керівника апарату Золочівської райдержадміністрації Івана Божаківського провела перевірку у Підгайчиківській сільські раді щодо здійснення нею делегованих повноважень. За результатами перевірки складено відповідний акт.

 

12 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Ігорем Нижником та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались наступні питання: розробка плану дій та стратегії з охорони навколишнього природного середовища; проведення ремонтних робіт на автомобільних дорогах комунальної власності; облаштування необхідними і попереджувальними дорожніми знаками у місцях концентрації можливих дорожньо-транспортних пригод за участі дітей; завершення роботи у визначенні терміни щодо технічної інвентаризації захисних споруд; розгляд звернень заявників; стан готовності виборчих дільниць до проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.

По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

12 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з питання проведення аукціонів з купівлі-продажу прав оренди на земельні ділянки. У нараді взяли участь: заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник, начальник юридичного відділу РДА Роман Грицай, в.о. начальника управління Держкомзему у Золочівському районі Ігор Погребняк, директор ТзОВ "Інститут геоінформаційних систем" Андрій Ямленець.

 

 

12 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів робочу зустріч із Глинянським міським головою, керівниками с/г підприємств "Світанок", "Західний Буг" з питання врегулювання земельних відносин.

 

12 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий зустрівся із керівником ТзОВ "Золочівенергоресурс" Михайлом Трачем з питання відкриття котелень у м. Золочеві, які працюватимуть на альтернативних видах палива та забезпечення їх сировиною.

 

12 вересня 2012 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький взяв участь у розширеному підсумковому засіданні обласної міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2012 року, яке провів заступник голови Львівської облдержадміністрації Олег Рудницький.

 

11 вересня 2012 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів виїзне обстеження стану підготовки приміщень, в яких будуть розміщенні дільничні виборчі комісії Гологірської сільської ради. У с. Гологори дільнична комісія працюватиме в адмінбудинку сільської ради; с. Майдан-Гологірський – Народному домі, с. Зашків – приміщенні бібліотеки. За результатами перевірки дано доручення Гологірському сільському голові та керівникам територіальних підрозділів району.

 

11 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провели виїзну робочу нараду по реконструкції приміщення загальноосвітньої школи с. Гологори для відкриття у жовтні 2012 року на базі цієї школи навчально-виховного комплексу, у якому будуть створенні якісні умови для дошкільного виховання та навчання 25 дітей.

У відповідності до графіку ремонтні роботи планується завершити до 1 жовтня поточного року.

 

11 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь в селекторній нараді з питання інвентаризації та розмежування земель державної та комунальної власності за участю Радника Президента України Нефьодова Олександра Степановича, яка відбулася в приміщенні облдержадміністрації.

 

11 вересня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з питання готовності житлових будинків та об'єктів соціально-культурної сфери до опалювального сезону 2012/13 років. У нараді взяли участь начальник відділу житлово-комунального господарства РДА, начальник Золочівського МВ ЖКП, представники Золочівської ЦРЛ, відділу освіти РДА та відділу культури та туризму РДА.

За підсумками наради дано доручення керівникам даних установ до 15 вересня 2012 року забезпечити підписання актів та паспортів готовності об'єктів до опалювального сезону 2012/13 років інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області.

 

10 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь в обласній селекторній нараді з питання "Про стан готовності загальноосвітніх навчальних закладів області до роботи в осінньо-зимовий період нового 2012/13 навчального року".

 

10 вересня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяв участь у нараді з питань якісної та своєчасної підготовки до опалювального сезону 2012/13 року, усунення виявлених недоліків з підготовки житлово-комунального комплексу та соціальної сфери, об'єктів життєзабезпечення (котелень, теплових мереж, теплових пунктів, систем теплоспоживання споживачів, об'єктів водопровідно-каналізаційного господарства тощо), підписання актів та паспортів готовності, яка відбулася у Львівській облдержадміністрації під головуванням заступника голови облдержадміністрації Володимира Губицького.

 

10 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівником апарату, керівниками відділів, управлінь районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались наступні питання: виконання дохідної частини бюджету району; підготовка до опалювального сезону, підписання актів та паспортів готовності об'єктів господарського комплексу до експлуатації; підведення підсумків оздоровлення дітей у 2012 році; розвиток тваринництва та садівництва на території району; профілактика грипу, проведення вакцинації населення; інвентаризація об'єктів цивільного захисту; виконання заходів запобіганню виникненню пожеж в екосистемах; проведення благоустрою територій установ, організацій та підприємств; виплату орендної плати за паї.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови, керівнику апарату райдержадміністрації, керівникам відділів, управлінь районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 17 вересня 2012 року.

 

10 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень.

На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджету усіх рівнів; охорона громадського порядку.

 

7 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий спільно із заступником міського голови Олегом Сидоровичем проінспектували хід підготовки до опалювального сезону 2012-2013 років теплопостачальних підприємств м. Золочева та перевірили дотримання графіків переводу котелень МКП "Золочівтеплоенерго" на тверде паливо. Директор ТзОВ "Золочівенергоресурс" Михайло Трач запевнив, що всі роботи з модернізації котелень проводяться вчасно та будуть завершені у встановлені відповідно до графіку терміни.

 

7 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались наступні питання: стан готовності об'єктів соціальної сфери до роботи в опалювальний період та хід робіт щодо модернізації котелень МКП "Золочівтеплоенерго"; порядок передачі органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування матеріальних цінностей, що знаходились у них на зберіганні дільничним виборчим комісіям; проведення осінньо-польових робіт у агроформуваннях району всіх форм власності. По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

7 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з питань розвитку садівництва на території району. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник та керівник Проекту розвитку садівництва Галнафтохім Олег Андрощук. Під час наради розглядалися такі питання: закладка садів на площі 300 га, будівництво фруктосховища потужністю 3 тис. тонн та переробка фруктів.

 

7 вересня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяв участь у засіданні обласної комісії з організації заходів пов'язаних з проведенням технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони, яку провів заступник голови облдержадміністрації Олег Рудницький. На засіданні розглянули питання вивчення стану організації та проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони Львівської області.

 

6 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий та заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький взяли участь у засіданні громадської ради, що функціонує при райдержадміністрації для забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики. На засіданні громадської ради розглянуто низку питань: співпраця державних установ та органів місцевого самоврядування щодо збереження історичних та культурних пам'яток на території району; перспективи працевлаштування молодих спеціалістів на підприємствах, установах, організаціях району; обговорення чинного законодавства України щодо пенсійного забезпечення громадян, а також проведено громадське обговорення проекту "Концепції гуманітарного розвитку України на період до 2020 року" та "Концепції Регіональної програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Львівській області на 2013-2014 роки".

Учасники зустрічі акцентували свою увагу на співпраці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у сфері охорони культурної спадщин з метою її збереження, використання об'єктів культурної спадщини у суспільному житті, захисту традиційного характеру середовища в інтересах нинішнього і майбутніх поколінь.

 

6 вересня 2012 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів розширену нараду щодо проведення заходів у зв'язку з відзначенням у 2012 році Року спорту та здорового способу життя, Року УПА. У нараді взяли участь завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту РДА, голова районного ФСТ "Колос", представники відділу освіти, відділу культури та туризму РДА, директори та завучі з виховної роботи загальноосвітніх шкіл м. Золочева та навчальних закладів району, представники міліції, військкомату, охорони здоров'я, ЗМІ.

На нараді обговорено план проведення заходів, які затверджені розпорядженням голови РДА, зокрема: відзначення Дня фізичної культури та спорту; організація та проведення Всеукраїнського "Олімпійського уроку", "Олімпійського тижня"; організація і відрядження районної команди на обласні змагання Всеукраїнської спартакіади допризовної молоді за Програмою ХХІ спортивних ігор Львівщини серед районів, міст області; проведення легкоатлетичної естафети серед учнів у м. Золочеві на приз районної газети "Народне слово"; проведення молодіжного районного велопробігу. Усі заходи проводитимуться впродовж вересня 2012 року.

 

6 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались наступні питання: підсумки проведення функціонального обстеження апарату та структурних підрозділів РДА; про хід підготовки роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2012-2013 років; робота щодо залучення позабюджетних коштів для проведення реконструкції ФАПів; створення центру первинної медико-санітарної допомоги; забезпечення автотранспортом Золочівсько-Перемишлянський об'єднаний районний військовий комісаріат на час проведення осіннього призиву осіб на строкову військову службу. По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

5 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий за участю заступника голови райдержадміністрації Ігоря Нижника провів зустріч із старшими науковими співробітниками Інституту регіонального дослідження Національної академії наук України Христиною Притулою та Ярославом Шевчуком. Під час зустрічі обговорено питання отримання необхідних матеріалів для підготовки проекту Програми розвитку сільських територій Золочівського району, в рамках виконання відомчої теми: "Прогнозування розвитку сільських територій Карпатського регіону України".

 

5 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником та керівник апарату Іван Божаківський. На нараді  розглядались наступні питання: виконання органу місцевого самоврядування ст.40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності";  посилення роботи щодо пожежної безпеки на території Золочівщини, проведення постійних перевірок торфополів відповідними робочими групами сільських рад; виконання заходів безстрокової акції "За чисте довкілля"  та проведення осіннього місячника з благоустрою; хід осінньо-польових робіт у сільськогосподарських підприємствах району; проведення заходів по відзначенні 70-річчя УПА.

По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

4 вересня 2012 року за участю голови Золочівської райдержадміністрації Ярослава Окрепкого відбулося засідання міжвідомчої комісії по оздоровленні. На засіданні підведено підсумок проведення оздоровчої кампанії 2012 року. У Золочівському районі послугами відпочинку та оздоровлення охоплено 3841 дитини (58,03% дітей шкільного віку).

 

4 вересня 2012 року перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський взяв участь у засіданні обласної державної надзвичайної протиепідемічної комісії. Під час засідання  розглянуто   питання епідемічної ситуації у Львівській області з гострих кишкових інфекцій та  захворюваності на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції.

Заступник голови ОДА – керівник апарату Львівської облдержадміністрації  Іван  Груник доручив представникам органів виконавчої влади розглянути проблемні питання на засіданнях районних державних адміністрацій та міських рад та розробити конкретні заходи, а також розглянути питання щодо виділення коштів на придбання вакцини для щеплення декретованих контингентів.

 

4 вересня 2012 року заступником голови Золочівської районної адміністрацій Романом Сухецьким, начальником відділу соціальної роботи ЦСССДМ Оксаною Дужою здійснено виїзд до дітей-вихованців районного дитячого будинку "Рідний дім" с.Сасів та у дитячий будинок сімейного типу м.Золочева.

Виїзд ініційований жителькою міста Золочева Галиною Олексіївною Яворівською. За дорученням свого внука - Сеньківа Михайла, колишнього учня ЗОШ № 1, а сьогодні – студента Філадельфійського Менор-коледжу США, пані Галина передала подарунки (іграшки та розвиваючі ігри) вихованцям "Рідного дому" та ДБСТ. Подарунки були зібрані студентським комітетом та адміністрацією коледжу за ініціативою Михайла.

 

4 вересня 2012 року  заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький провів гарячу телефонну лінію. Надійшло два звернення жителів району щодо  присвоєння почесного звання "Мати - героїня";  продовження виплат знецінених вкладень Ощадбанком, забезпечення водопостачанням житлового будинку в с.Плугів. По піднятих питаннях дано роз'яснення та доручення керівникам відповідних служб.

 

4 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником та заступником керівника апарату Галиною Семчишин. На нараді  розглядались наступні питання: про розподіл субвенції з обласного бюджету; про відзначення у 2012 році Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана; про затвердження Положення про Львівський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді; про колегію головного управління економіки та промислової політики облдержадміністрації.

По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

4 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з питань формування оптимальної мережі в освітній галузі. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Бартошик. Доручено начальнику відділу освіти РДА максимально ефективно сформувати мережу з метою отримання якомога щільнішого наповнення класів. 

 

3 вересня 2012 року керівник апарату райдержадміністрації Іван Божаківський провів засідання робочої комісії з організації та проведення функціонального обстеження апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.  Комісія опрацювала перелік адміністративних послуг і контрольно-наглядових функцій апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

3 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної  державної адміністрації, керівником апарату, керівниками відділів, управлінь районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались наступні питання: виконання дохідної частини бюджету району; участь в урочистостях до Дня знань та передача нових шкільних автобусів Заставнянському та Ремезівцівському навчально-виховним комплексам; участь в урочистих заходах до Дня підприємця та нагородження у номінації "Краще мале підприємство" керівника СУПП у формі ТзОВ "НВСЦ "Форель" Галину Цимбалу; діяльність ФАПів; завершення 1-го етапу жнив; збут зерна; виплату орендної плати за паї.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови, керівнику апарату райдержадміністрації, керівникам відділів, управлінь районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 10 вересня 2012 року.

 

3 вересня 2012 року голова  Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджету усіх рівнів; охорона громадського порядку. Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень.

 

1 вересня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь в урочистостях з нагоди Дня знань у Заставнянському НВК.

Ярослав Окрепкий вітав учнів і вчителів школи з початком нового навчального року та передав директорові закладу ключі від нового шкільного автобуса для підвезення учнів із прилеглих сіл.

Окрім цього, ключі від ще одного нового автобуса під час свята першого дзвінка передав Ремезівцівському НВК заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький.

Перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський, заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник, керівник апарату Іван Божаківський, заступник керівника апарату Галина Семчишин та начальники відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації також взяли участь в заходах до Дня Знань, які пройшли у загальноосвітніх навчальних закладах району.

 

31  серпня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді  розглядались наступні питання: розгляд заяв громадян району, які звернулися на особистий прийом до голови РДА; доопрацювання матеріалів Аграрного паспорту району; участь району в обласному конкурсі мікропроектів у сфері енергоощадності.

По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

31  серпня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь в урочистостях до Дня підприємця, які проходили у м.Львові. З нагоди свята нагороджено керівника кращого малого підприємства району – Галину Цимбалу СУПП у формі ТзОВ "НВСЦ "Форель".

31 серпня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів особистий прийом громадян. На прийом звернулося 7 жителів району. Основними питаннями звернень були: земельні, житлові, надання матеріальної допомоги на лікування та оздоровлення. По піднятих питаннях дано роз'яснення, а також доручення  керівникам окремих служб району.

30 серпня 2012 року до Дня знань голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк вручив освітянам Львівщини ключі від 26 шкільних автобусів для районів області. «Це один з останніх етапів з реалізації  в області Державної програми «Шкільний автобус». Ми робили і робимо все, щоб усі діти, де б вони не жили, мали рівний доступ до освіти», – наголосив Михайло Костюк.

За словами голови облдержадміністрації, відповідно до програми «Шкільний автобус», Львівщина має бути забезпечена 400 одиницями транспорту: «За останні два роки придбали 100, хоча програма триває 10 років. Якщо б працювали таким темпами одразу, про проблему шкільного автобуса всі б давно забули».

В урочистому врученні взяли участь заступник голови РДА Роман Сухецький, начальник відділу освіти РДА Володимир Бартошик, голова депутатської комісії з питань освіти, культури, національного відродження Богдан Кальмук, голова профспілки освітян району Людмила Бохна.

30 серпня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів робочу нараду з першим заступником голови РДА Михайлом Бучковським, начальником ПАТ "Золочівське АТП-14611" Ігорем Кравчуком з питання підвищення якості пасажирських перевезень та дотримання графіку руху автобусів.

30 серпня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий ознайомився з ходом робіт щодо модернізації існуючих котелень МКП "Золочівтеплоенерго" із установкою котлів на альтернативному паливі.   

 

30  серпня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді  розглядались наступні питання: виконання дохідної частини районного бюджету; контроль за проведенням технічної інвентаризації захисних споруд; участь збірної команди Золочівського району у культурно-спортивному святі "Козацькі забави" Львівщини, присвячені 21-й річниці незалежності України, Року спорту та здорового способу життя; модернізація існуючих котелень МКП "Золочівтеплоенерго".

По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

29 серпня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський спільно з директором Золочівського коледжу ЛНАУ Миколою Павлюком, директором  МКП "Золочівводоканал" Михайлом Венгером взяв участь у сході жителів с.Новоселище щодо вирішення проблемного питання водопостачання населеного пункту. За результатами зустрічі сформовано ініціативну групу з водопостачання с.Новоселище та складено план дій по вирішенні даного питання.

 

29  серпня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді  розглядались наступні питання: участь у конференції освітян району; ремонт дороги по вул.Шкільній с.Вороняки; підготовка виборчих дільниць до виборів народних депутатів України; щодо підготовки міських котелень до опалювального сезону.

По піднятих питаннях дано доручення заступникам та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

29  серпня 2012 року  в районному Народному домі ім.І.Білозіра відбулася вже традиційна серпнева конференція педагогічних працівників району. З вітальним словом до освітян звернувся голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий. Кращим працівникам освіти було вручено грамотами. На конференції підведено підсумки минулого року і окреслено плани роботи на новий навчальний рік.

28  серпня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів робочу нараду із начальниками управлінь, відділів РДА щодо підготовки матеріалів для подання на засідання сесії районної ради.

28 серпня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів гарячу телефонну лінію. Зателефонував один мешканець м. Золочева щодо встановлення сусідами кондиціонера, який заважає йому своєю роботою. По піднятому питанні дано доручення Золочівській міській раді провести комісійне обстеження і вирішити дану проблему.

28  серпня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді  розглядались наступні питання: участь керівників управлінь, відділів райдержадміністрації, державних установ у святкуванні Дня знань; стан розрахунків з виплати заробітної плати на підприємствах державної та комунальної власності; дотримання роботодавцями вимог чинного законодавства в частині виплати мінімальних розмірів заробітної плати; проведення інвентаризацій вільних земельних ділянок, придатних для реалізації інвестиційних проектів; залучення інвестицій у район.

28  серпня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів робочу зустріч із керівником ТзОВ "Лендком ЮА" Ростиславом Шалою з питань розвитку тваринництва, ведення господарської діяльності на території району та реєстрації договорів оренди землі.

 

27 серпня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду щодо врегулювання конфлікту по заключенні договорів про надання послуг автостанцією перевізникам. У нараді взяли участь перший заступнк голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський, заступник голови Золочівської районної ради Андрій Леськів, Золочівський міський голова Ігор Гриньків, власник автостанції "Олександра-Н" Олександра Фуртак, директор ТзОВ "Насорох" Богдан Наливайко, представник ВДАІ Золочівського РВ ГУ МВС України у Львівській області Андрій Долинський, начальник відділу регіонального розвитку райдержадміністрації Олег Перейма, головний спеціаліст районної ради Ярослав Мудрий.

В результаті обговорення прийнято рішення суб'єктам господарювання прийти до компромісної згоди та в місячний термін укласти відповідні договори. До моменту укладення договорів зобов'язано керівників ПАТ "АТП-14611", ТзОВ "Автотранс", ТзОВ "Насорох" здійснювати відправлення маршрутів автобусів з сертифікованої АС Золочів (центр), відповідно до переліку маршрутів та графіку руху затвердженого Львівською ОДА.

27 серпня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, начальники відділів та управлінь РДА, керівники територіальних підрозділів виконавчої влади взяли участь в обласній селекторній нараді, яку провів заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Іван Груник з питання готовності навчальних закладів до нового навчального року 2012/13 рр. За підсумком наради дано відповідні доручення. Перший урок у загальноосвітніх навчальних закладах області буде присвячений 70-річчю УПА.

27 серпня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький ознайомилися із ходом будівельних робіт у школі с.Вороняки. Проведено робочу нараду із Вороняцьким сільським головою Володимиром Шереметою щодо прискорення  робіт по облаштуванню твердого покриття по вул. Шкільній с.Вороняки.

 

27 серпня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної  державної адміністрації, керівником апарату, керівниками відділів, управлінь районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались наступні питання: погашення заборгованості по заробітній платі; виконання дохідної частини районного бюджету; виплата допомоги інвалідам; готовність шкіл району до нового навчального року; проведення грошової оцінки землі; ремонт ФАПів; підготовка підприємств, установ, комунальних та дорожніх служб до роботи в осінньо-зимовий період; участь у конкурсному відборі інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку; стан єврейських кладовищ на території Золочівщини; дотримання графіків руху пасажирських перевезень; охорона соціально-культурних об'єктів; виконання доручень голови щодо підготовки до опалювального сезону.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови, керівнику апарату райдержадміністрації, керівникам відділів, управлінь районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 3 вересня 2012 року.

27 серпня 2012 року голова  райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень. На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджету усіх рівнів; охорона громадського порядку; охорона пам'яток культурної спадщини; податковий борг району.

25 серпня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяв участь у відкритті дитячого майданчика та урочистостях з нагоди Дня міста Глиняни. Михайло Бучковський привітав жителів м.Глиняни з Днем Незалежності України та Днем міста, відмітив позитивні зрушення в благоустрої м.Глиняни, подякував Глинянському міському голові і громаді міста за проведену роботу по облаштуванні дитячого майданчика та центральної частини м.Глиняни.

24 серпня 2012 року святкування 21-ї річниці Незалежності України розпочалися із Богослужінь в церковних храмах міст та сіл району.

У районному Народному домі відбулася урочиста академія та святковий концерт, у якому взяли участь керівництво району, ветерани національно-визвольних змагань, військовослужбовці, представники політичних партій, громадських організацій, громадськість району.

Із привітальними словами до присутніх звернулись голова Золочівської районної державної адміністрації Ярослав Окрепкий, член районної організації Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім. Т.Шевченка Оксана Криницька, керівництво Міжнародного Союзу козацтва.

Ярослав Окрепкий зазначив про здобутки держави, району на шляху до відзначення 21-ї річниці Незалежності України та вручив грамоти мешканцям району, які своєю працею внесли вагомий вклад у розвиток України та Золочівщини за роки незалежності України.

Керівництво Міжнародного Союзу козацтва вручили Ярославу Окрепкому грамоту та орден "Зірка козацької слави".

До підніжжя пам'ятників: В. Чорноволу, Т. Шевченку, М. Шашкевичу, Борцям за волю України покладено живі квіти та вінки вдячності.

Концертною програмою глядачів радували місцеві творчі колективи, зокрема, Народна хорова капела “Опілля”, Народна капела бандуристок "Червона калина" Золочівського РНД, солістка Народного дому с. Ясенівці Віталія Рептак, юна співачка Золочівського краю Оксана Квас, Народний жіночий вокальний ансамбль “Криниці”, Народний танцювальний колектив “Первоцвіт” (керівник Юрій Сидорович), соліст Тарас Балацький, соліст Золочівського РНД Микола Решітник, Народний жіночий вокальний ансамбль “Пори року”, лауреат фестивалю “Пісня буде поміж нас” Тетяна Козловська, власні вірші читала Катерина Тихонова.

З нагоди Дня Незалежності України в м. Золочеві відбулося ряд спортивних заходів: міжобласний турнір з футболу присвячений пам'яті тренера футбольної команди "Сокіл" Михайла Ярославовича Завальнюка; тенісний турнір.

 

23  серпня 2012 року.

Цього року cвяткування Дня Державного Прапора України на Золочівщині було незвичайним, нетрадиційним. Цей день, 23 серпня 2012 року, увійшов в історію не лише Золочівського краю, а й усієї України. Золочівщина встановила рекорд України в номінації  “Масові заходи” – виконання державного Гімну України  (3 куплети) у вишиванках та з синьо-жовтою атрибутикою.

Ініціатором та організатором особливого відзначення Дня Державного Прапора України була Золочівська районна державна адміністрація. На  міському стадіоні зібралося 2880 учасників. Це і дошкільнята та школярі, молодь і військовослужбовці, представники громадськості Золочівщини, керівництво району та м.Золочева. Урочисту церемонію підняття Державного Прапора України оголосив голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий.

Право підняти державний прапор України було надано найменшим мешканцям Золочева, які у день 21-ї річниці незалежності святкуватимуть своє дворіччя – Теслюк Соломії, Готяш Павлу, ровесниці незалежності – Ремез Наталії та жительці району, яка у день 21-ї річниці незалежності святкуватиме вісімдесятилітній ювілей – Стефанії Дупелич.

Під звуки військового духового оркестру прозвучав державний гімн у виконанні людей, одягнених у вишиванки. Під час  виконання третього куплету гімну, учасники підняли над головою аркуші жовтого та синього паперу, створивши символ нашої держави – прапор.

Офіційний представник “Книги рекордів України” Роман Фернеза оголосив про встановлення рекорду: «В місті Золочеві Львівської області було встановлено рекорд України у номінації “Масові заходи” на наймасовіше виконання Гімну України (3 куплети) людьми, одягнутими у вишиванки та з синьо-жовтою атрибутикою. Кількість учасників рекорду 2880 чоловік». Голові Золочівської РДА Ярославу Окрепкому представник «Книги рекордів України» вручив диплом, як підтвердження факту реєстрації рекорду України на Золочівщині.

З нагоди Дня Прапора України присутніх привітали голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий та голова районної ради Володимир Недзельський.

Окрім встановлення рекорду, було продовжено добру традицію вручати паспорт України громадянам, яким 23-24 серпня виповнюється 16 років.

Свято продовжили 150 дітей, які взяли участь у танцювальному флеш-мобі під керівництвом Юрія Сидоровича.

На завершення свята у небо було випущено блакитні та жовті кульки, а всім учасникам, що встановили рекорд, вручено дипломи учасника рекорду.

 

23 серпня 2012 року в районному Народному домі відбувся фестиваль родинної творчості "Мозаїка поколінь". Участь у фестивалі взяли 12 творчих родин, зокрема, родини Міщиків та Сулимів із с.Заставне, сім'я Богдана Стефури із с.Вороняки, родини Заяців та Бідних із с.Бібщани, сім'я Вульчаків із с.Шпиколоси, родина Болюбашів із с.Ремезівці, родини Демидюк та Сидорович з м.Золочева, родина Лис з м.Глиняни, родина Лукаш з м.Золочева, родина Волошинів із с.Словіта, родина Олійників із с.Сварява, сім'я Ігоря Войтовича, котрі виступали дуетами, тріо і навіть цілими ансамблями.

Голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий вітав учасників фестивалю та нагородив усі родини цінними подарунками, грамотами та квітами.

Неперевершеними ведучими фестивалю була родина Галини та Володимира Новосад.

 

23  серпня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді  розглядались наступні питання: аналіз діяльності служби у справах дітей з питань усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав дітей, які усиновлені; стан проведення технічної інвентаризації захисних споруд; хід підготовки до святкування Дня Незалежності України.

 

22  серпня 2012 року делегація Золочівського району за участю голови Золочівської райдержадміністрації Ярослава Окрепкого взяла участь у фестивалі українсько-патріотичної пісні, організованого за спільною ініціативою  голови Львівської  облдержадміністрації,  Львівського відділення Союзу Українок та Ліги  українських жінок. Фестиваль відбувся на стадіоні "Арена-Львів", де виступили провідні військово-музичні підрозділи Збройних Сил України,  а саме Центр військово-музичного мистецтва Військово-морських Сил  Збройних Сил України з міста Севастополя, Військово-музичний центр Сухопутних Військ Збройних Сил України з міста Чернігова, Центр військово-музичного мистецтва Повітряних Сил  Збройних Сил України з міста Вінниці, Західний територіальний центр військово-музичного мистецтва зі Львова та оркестр Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного під керівництвом головного військового  диригента Збройних Сил України полковник Віктора Пащенка.

Також для гостей свята виступили  Руслана Лижичко,  Павло Табаков, відомий київський колектив "Гетьман" та інші популярні співаки.
 

22  серпня 2012 року перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з питань підготовки до опалювального сезону 2012/13 років. На нараді були присутні керівники та представники комунальних та дорожніх служб району, закладів охорони здоров'я та освіти, Золочівської міської ради.

За підсумками наради дано доручення керівникам відповідних служб району чітко дотримуватися графіку виконання планових обсягів робіт по підготовці до осінньо-зимового періоду 2012/13 років, відповідно до розпорядження голови Золочівської райдержадміністрації від 15 червня 2012 року "Про підготовку до опалювального сезону 2012/13 років".

 

22  серпня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у відкритті підприємства промислової переробки побутових відходів для міст Червонограда, Соснівка та селища Гірник.

22  серпня 2012 року перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду із заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді  розглядались наступні питання: технічна можливість забезпечення виборчих дільниць Інтернет-зв'язком; придбання канцтоварів до Дня знань дітям з багатодітних сімей, у яких виховуються 4 і більше дітей; організація довозу людей у м. Львів на фестиваль оркестрової українсько-патріотичної пісні.

22  серпня 2012 року перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з питання забезпечення передачі зображення з виборчих дільниць для його перегляду на відповідному веб-сайті у мережі Інтернет та збереження відео зображення голосування виборців на виборчих дільницях 28 жовтня 2012 року. У нараді взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Іван Божаківський, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації Роман Гучко, начальник управління статистики у Золочівському районі Петро Пастушок, начальник цеху ТП № 8 (м. Золочів) Львівської філії ПАТ "Укртелеком" Роман Рудник.

21  серпня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступником голови Золочівської райдержадміністрації Романом Сухецьким та начальником відділу розвитку інфраструктури райдержадміністрації Олегом Переймою щодо організації перевезення громадян Золочівщини для участі у фестивалі оркестрової українсько-патріотичної пісні 22 серпня 2012 року на стадіоні "Арена-Львів".

21  серпня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді  розглядались наступні питання: хід підготовки до святкування Дня Державного Прапора, 21-ї річниці Незалежності України та  забезпечення безпечного проведення урочистих заходів; виплата сільськогосподарськими підприємствами орендної плати населенню за користування їхніми паями; участь громадян Золочівщини у фестивалі оркестрової українсько-патріотичної пісні 22 серпня 2012 року на стадіоні "Арена-Львів".

21  серпня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з начальником служби цивільного захисту у Золочівському районі Юрієм Байовським та начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Іриною Білою щодо оперативної готовності органів управління і сил цивільного захисту під час святкування Дня Державного Прапора та 21-ї річниці Незалежності України. Прийнято наказ начальника цивільного захисту та цивільної оборони Золочівського району від 21 серпня 2012 року № 11 "Про підвищення оперативної готовності органів управління і сил цивільного захисту під час святкування Дня незалежності України" та складено графіки чергування посадових осіб на період з 24 до 27 серпня 2012 року.

20 серпня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий  спільно із начальником управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Іваном Закалою побували в с.Хильчиці на підприємстві "Д-Мікс", яке спеціалізується на виробництві кормів для сільськогосподарських тварин. З роботою підприємства Ярослава Окрепкого ознайомив керівник підприємства Іван Шопський. Також, він показав, як працює перша черга зерносховища (елеватора) на 15 тис. тонн зерна. В сховище загружено на зберігання більше 3 тис. тонн очищеного зерна. Підприємство приймає зерно від ТзОВ "Княжі лани", а також інших сільськогосподарських підприємств району.

Голова райдержадміністрації зустрівся з директором ТзОВ "Княжі лани" Андрієм Починком, який розповів про роботу свого господарства. Зокрема, повідомив про те, що маючи у користуванні 8,5 тисяч гектарів землі, ще не зібрано 700 гектарів зернових. За сприятливих погодних умов, "Княжі лани" святкуватимуть обжинки ще до Дня Незалежності України.

 

20 серпня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної  державної адміністрації, керівником апарату, керівниками відділів, управлінь районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались наступні питання: виконання дохідної частини місцевих бюджетів; стан проведення жнив; підготовка дільниць до чергових виборів народних депутатів України; проведення об'їзду шкіл, щодо готовності їх до нового 2012-2013 навчального року; сплата єдиного соціального внеску; робота  Золочівського районного центру зайнятості щодо створення нових робочих місць; дотація господарствам населення за утримання чотирьох та більше корів молочного напрямку; вивезення пестицидів з території Золочівського району; проведення обстеження аварійних і сухостійних дерев, які створюють загрозу життєдіяльності населення та впливають на транспортні комунікації; підготовка підприємств ЖКГ, організацій та установ до роботи в осінньо-зимовий період.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови, керівнику апарату райдержадміністрації, керівникам відділів, управлінь районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 27 серпня 2012 року.

20 серпня 2012 року голова  райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень. На нараді обговорювалися питання: стан проведення контрольних заходів в управлінні праці  та соціального захисту населення і МКП "Золочівтеплоенерго"; наповнення бюджету усіх рівнів; контроль за громадським порядком і безпекою руху під час проведення заходів до Дня Прапора та Дня Незалежності України.

17  серпня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Романом Сухецьким та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді  розглядались наступні питання: виконання дохідної частини місцевого бюджету; освоєння коштів субвенції з державного бюджету, виділених для ремонту комунальних доріг; стан підготовки котелень до опалювального сезону 2012/13 року; забезпечення розрахунків підприємств водо-теплопостачення  за спожиті енергоносії.

 

17  серпня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів розширене засідання оргкомітету з нагоди проведення заходів до 21-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України. У засіданні взяли участь заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, заступник керівника апарату райдержадміністрації Галина Семчишин, керівники та представники відділу культури та туризму райдержадміністрації, відділу освіти райдержадміністрації, центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді, Золочівської міської ради, Золочівської районної ради, керівник Народного танцювального колективу "Первоцвіт" Юрій Сидорович, директори Золочівських шкіл, Золочівського економічного ліцею, Золочівського професійного ліцею та завучі з виховної роботи, завідувачі дитячих дошкільних установ м. Золочева, представники медицини, міліції, військової частини 3007 м. Золочева, громадських організацій та ЗМІ.

 

16 серпня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання колегії райдержадміністрації. На порядку денному розглядалися такі питання:

1. Про хід виконання будівельних робіт на об'єктах соціально-культурного значення.

2.  Про підготовку до нового 2012-2013 навчального року.

3. Про  підготовку та видачу експлуатаційних дозволів на об'єктах громадського харчування та торгівлі.

4. Про виконання Програми  соціально-економічного та культурного розвитку Золочівського району за I півріччя  2012 року.

5. Про виконання бюджету Золочівського району за I півріччя 2012 року.

6. Про внесення змін до районного бюджету Золочівського району на 2012 рік.

Виходячи із рішень колегії буде дано конкретні доручення.

16 серпня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Романом Сухецьким та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді  розглядались наступні питання: забезпечення належних умов роботи дільничних виборчих комісій відповідно до Закону України "Про вибори народних депутатів"; підготовки до опалювального сезону 2012/13 року; проведення колегії райдержадміністрації; проведення заходів щодо святкування Дня Прапора та 21-ї річниці незалежності України.

16 серпня 2012 року відбулася виїзна нарада щодо ходу будівництва Вороняцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів під керівництвом заступника голови Львівської облдержадміністрації Володимира Губицького. У нараді взяли участь голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Бартошик, начальник відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури райдержадміністрації Роман Барчук, директор Вороняцької школи Романна Коротошин, Вороняцький сільський голова Володимир Шеремета, представники управління капітального будівництва облдержадміністрації, проектної та підрядної організацій. В ході наради прийнято рішення щодо затвердження графіку виконання будівельних та монтажних робіт з метою введення в експлуатацію у найкоротші терміни.

16 серпня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з міськими, селищним, сільськими головами, завідувачами Народних домів та ФАПів, директорами шкіл щодо стану підготовки виборчих дільниць до виборів народних депутатів України та забезпечення належних умов роботи дільничних виборчих комісій відповідно до Закону України "Про вибори народних депутатів" та постанов ЦВК.

 15  серпня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у селекторній нараді під головуванням Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України А.М.Близнюка, яка проходила у студії ВАТ "Укртелеком", м. Львів, вул. Дорошенка, 43 з питань підготовки підприємств житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2012/13 років, про стан виконання бюджетних програм.

15  серпня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий  та заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький привітали учасників Всеукраїнської організації "Пласт", які таборують на території Золочівського району. Привітання відбулося біля каплички жертвам репресій біля музею-заповідника "Золочівський замок". Для учасників військово-патріотичного табору "Легіон-15" було проведено екскурсію в Китайському та Королівському палацах музейного комплексу. Також, пластунам була організована екскурсія у Навчальний центр внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України. Тут гості змогли ознайомитися з умовами проходження служби та побуту військовослужбовців, основними напрямками військової та фізичної підготовки, ознайомилися із зразками стрілкової зброї.

14 серпня 2012 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький проінспектував спільно з представниками відділу освіти райдержадміністрації та райсанепідемстанції стан підготовки шкіл району до нового навчального року.

14  серпня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації  Романом Сухецьким та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді  розглядались наступні питання: підсумки проведення жнив; внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 2 березня 2007 року №204; оголошення переможців обласного конкурсу мікропроектів у сфері енергоощадності; виїзд груп дітей на оздоровлення та відпочинок; проведення заходів щодо святкування Дня Прапора та 21-ї річниці незалежності України.

14  серпня 2012 року голова райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у президії Золочівської районної ради.

13 серпня 2012 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів виїзне засідання по розгляду листа Верховної Ради України щодо порушень законодавства "Про охорону культурної спадщини" під час ремонту церкви Пресвятої Трійці у с.Велика Вільшаниця. За результатами комісії складено акт, який вручено для виконання голові сільської ради та представникам релігійної громади.

13 серпня 2012 року заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький провів виїзне засідання щодо перевірки готовності Народного дому у с.Стадня для розміщення виборчої дільниці для проведення виборів.

 

13 серпня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної  державної адміністрації, керівником апарату, керівниками відділів, управлінь районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались наступні питання: про підсумки наради в ЛОДА щодо виконання дохідної частини місцевих бюджетів; стан проведення жнив; проведення VIII Всеукраїнської велоестафети "Спорт для всіх єднає Україну"; підготовка дільниць до чергових виборів народних депутатів України; про підготовку питань на колегію.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови, керівнику апарату райдержадміністрації, керівникам відділів, управлінь районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 20 серпня 2012 року.

13 серпня 2012 року голова  райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень. На нараді обговорювалися питання: охорона громадського порядку; наповнення бюджету усіх рівнів; контроль за безпекою руху на автошляхах району.

10  серпня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації  Романом Сухецьким та заступником керівника апарату Галиною Семчишин. На нараді  розглядались наступні питання: стан проведення жнив; оздоровлення дітей влітку 2012 року у Карпатському регіоні Львівської області; розподіл путівок у дитячі заклади оздоровлення та відпочинку для оздоровлення дітей пільгових категорій;  проведення заходів щодо святкування Дня Прапора та 21-ї річниці незалежності України.

10 серпня 2012 року голова райдержадміністрації привітав з призначенням на посаду директора Львівської Національної галереї мистецтв Ларису Борисівну Возницьку.

10 серпня 2012 року голова райдержадміністрації провів нараду щодо врегулюванні земельних відносин між ТзОВ "Нива" та фермерським господарством "А.Спільник". За результатами наради дано доручення відповідним службам району.

10 серпня 2012 року районним центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді райдержадміністрації спільно з районним центром зайнятості  проведено круглий стіл на тему: «Сплануй своє майбутнє», для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з числа дітей-сирті та дітей, позбавлених батьківського піклування, з метою охоплення соціальними послугами випускників та молодих осіб даної категорії, сприяння у влаштуванні на навчання, або працевлаштування.

10 серпня 2012 року заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький на виконання доручення голови ЛОДА №78/0/6-12 від 6 серпня 2012 року спільно з членами комісії по перевірці ходу підготовки навчальних закладів до нового навчального року, здійснив об'їзд освітніх закладів району, у яких в поточному році облаштовано внутрішні санвузли, складено відповідні акти, які будуть подані в ОДА у відповідні терміни.

10 серпня 2012 року заступник керівника апарату райдержадміністрації Галина Семчишин взяла участь у виїзному прослуховуванні учасників районного фестивалю родинної творчості "Мозаїка поколінь" у Жуківській, Шпиколоській та Бібщанській сільських радах. У складі робочої групи взяли участь методисти Золочівського районного народного дому "Просвіта" ім. І. Білозіра.

9 серпня 2012 року голова Золочівської районної державної адміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації  Романом Сухецьким та заступником керівника апарату Галиною Семчишин. На нараді  розглядались наступні питання: стан проведення жнив; стан тарифної політики у сфері житлово-комунальних послуг за І півріччя 2012 року; фінансування містобудівної документації з місцевих бюджетів; щодо завдань з мобілізації податків та платежів до місцевих бюджетів; підсумки засідання оргкомітету щодо проведення заходів святкування Дня Прапора та 21-ї річниці незалежності України.

9 серпня 2012 року відбулося урочисте відкриття табору всеукраїнської організації "Пласт" "Легіон-15" в рамках відзначення 100-річчя скаутського руху в Україні. Урочисте відкриття відбулося біля меморіальної каплички музею-заповідника "Золочівський замок". Після відкриття, яке відбулося о 1:00, учасники табору здійснили нічне орієнтування та азимутальний рух до місця розташування наметового містечка, яке знаходиться в мальовничій місцевості на березі річки Західний Буг. У таборуванні беруть участь представники пластових організацій з різних областей України. Пластунів вітав заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький.

 

8 серпня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду із заступником голови райдержадміністрації  Романом Сухецьким та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді  розглядались наступні питання: стан проведення жнив; таборування на території Золочівського району "Легіону-15" молодіжної скаутської організації "Пласт"; освоєння коштів субвенції державного бюджету на ремонт доріг комунальної власності; підготовка освітніх закладів до нового навчального року. За підсумками наради дано відповідні доручення заступнику голови, керівнику апарату, керівникам відділів, управлінь районної державної адміністрації.

 

8 серпня 2012 року  заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів розширене засідання оргкомітету щодо проведення заходів святкування Дня Прапора та 21-ї річниці незалежності України, зокрема: встановлення рекорду України на наймасовіше виконання гімну, людьми одягнутими у вишиванки та проведення фестивалю родинної творчості "Мозаїка поколінь". У нараді взяли участь: заступник керівника апарату Галина Семчишин, начальник відділу культури та туризму Микола Решітник, головний спеціаліст відділу освіти Ярослав Псюк, представник Золочівського РВ ГУМВСУ у Львівській області Зеновій Козак, начальник відділення виховної роботи в/ч 3007 підполковник Олександр Макодзеба, директори та завучі по виховній роботі навчальних закладів м. Золочева, завідувачі дошкільних установ міста. За підсумками оргкомітету дано відповідні доручення про виконання яких доповісти  на наступному засіданні оргкомітету.

 

Жнивують родини

Закінчується збір ранніх зернових. Скошено і обмолочено 15506 га зернових, що становить 88% і намолочено 55264 т зерна, а також зібрано ріпак з площі 3450 га намолочено 8477 т зерна.

Голова Золочівської райдержадміністрації Я.Окрепкий разом з начальником управління агропромислового розвитку І.Закалою відвідали жнива в Поморянській зоні, яка жнивує останньою через кліматичні умови.

В с.Поляни на полях ТзОВ «Барком» жнивують батько і син Володимир Євгенович та Володимир Володимирович Яблонські.

 

Наступною була зупинка у ПА «Урожай» - керівник Фельп Василь Васильович.

Крім цих господарств Я.Окрепкий та І.Закала відвідали поля ПП Дацка Зиновія Зіновійовича, ТзОВ «Райз-Захід» (керівник - Романовський Юрій Миколайович), ПП «Вороняцькі лани» (керівник - Масник Зіновій Михайлович) та ПА «Колос» (керівник - Заяць Галина В'ячеславівна).

Голова Золочівської райдержадміністрації Я.Р.Окрепкий подякував всім працівникам відвіданих господарств за сумлінну роботу на жнивах.

 

7 серпня 2012 року голова Золочівської районної державної адміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації  Романом Сухецьким, Ігорем Нижником та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді  розглядались наступні питання: стан проведення жнив; освоєння коштів субвенції державного бюджету на ремонт доріг комунальної власності; готовність комунальних та аварійних служб до реагування на можливі надзвичайні ситуації у районі; обмеження проїзду великовантажного автотранспорту дорогами загального користування при високих температурах повітря; упорядкування могил воїнів національно-визвольних змагань; участь мешканців району у Фестивалі українсько-патріотичної пісні на стадіоні "Арена-Львів"; хід оздоровчої кампанії влітку 2012 року. За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови, керівнику апарату, керівникам відділів, управлінь районної державної адміністрації.

 

7 серпня 2012 року голова райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання комісії у справах дітей, на якій розглядались наступні питання: про встановлення днів та годин побачень для батьків з дітьми; доцільність позбавлення батьківських прав батька, який не виконує батьківські обов'язки; надання згоди на дарування житла; щодо покращення умов утримання дитини. По даних питаннях комісія прийняла рішення і дано відповідні доручення.

 

6 серпня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної  державної адміністрації, керівником апарату, керівниками відділів, управлінь районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались наступні питання: підготовка до опалювального сезону 2012-23 рр.; підготовка освітніх закладів до нового навчального року; наповнення бюджетів усіх рівнів. За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови, керівнику апарату райдержадміністрації, керівникам відділів, управлінь районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 13 серпня 2012 року.

 

5 серпня 2012 року на Білій горі у селі Підлисся Золочівського району відбулося вшанування пам’яті будителя Галичини Маркіяна Шашкевича. Святкування розпочалося із Служби Божої, після якої  відбулася панахида за полеглими у національно-визвольних змаганнях.

По завершенні панахиди розпочався святковий концерт за участю аматорських колективів Львівщини та Золочівщини. Присутніх привітав голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський, депутати Львівської обласної ради Тарас Батенко та Ірина Фаріон, директор видавництва "Червона калина" Лариса Федорів, директор Національного парку "Північне Поділля" Юрій Сиротюк, завідувач кафедрою інституту українознавства ім. І. Крип'якевича Петро Шкраб'юк, директор музею "Русалка Дністровая" Галина Корнєєва, поет-пісняр Левко Калитин та ін.

 

3 серпня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником райдержадміністрації Романом Сухецьким та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались наступні питання: стан проведення жнив; підготовка до Прощі на Білій горі у с.Підлисся; проведення рейдових перевірок щодо дотримання вимог пожежної безпеки у лісових масивах, сільгоспугіддях та об'єктах зберігання та переробки урожаю; таборування на території Золочівського району "Легіону-15" молодіжної організації "Пласт"; проведення районного фестивалю "Мозаїка поколінь". За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови, керівнику апарату, керівникам відділів, управлінь районної державної адміністрації.

 

3 серпня 2012 року голова райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання комісії ТЕБ і НС, на якому розглядались наступні питання: забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення у літній період 2012, зокрема оздоровлення та відпочинку дітей; бронювання обсягів електроенергії для МКП "Золочівводоканал"; закупівля бензину А80 для створення МТР на випадок виникнення надзвичайних ситуацій; клопотання Золочівської міської ради про виділення коштів для оплати робіт з надання технічного висновку ліцензованої проектної організації на житловий будинок №4 по вул. Героя України С.Бандери для попередження виникнення надзвичайної ситуації; клопотання голови Куровицької сільської ради про виділення шиферу гр. Пановик З.Д. По даних питаннях комісія прийняла рішення і дано відповідні доручення.

 

2 серпня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником. На нараді розглядались наступні питання: стан проведення жнив; підготовка до Прощі на Білій горі у с. Підлисся; ремонт доріг загального значення та комунальних доріг; підсумки роботи за І півріччя про звернення громадян.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови, керівникам відділів, управлінь районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади.

 

2 серпня 2012 року голова райдержадміністрації Ярослав Окрепкий та заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький провели виїзну нараду на будівництві школи с. Вороняки, у роботі наради взяли участь начальник УКБ Львівської обласної адміністрації Єгор Горностай та представник підрядної організації Ярослав Кирик.

 

1 серпня 2012 року голова райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з головним лікарем Золочівської районної центральної лікарні Володимиром Бойком, на нараді розглядались питання розвитку мережі медичних установ району, проведення поточних ремонтів у сільських лікарських амбулаторіях та ФАПах, забезпечення безкоштовними медикаментами пільгових категорій населення.

 

 

Земельні ділянки | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochiv_rda@ukr.net