Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України 

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

Золочівська райдержадміністрація
Харківської області

Інвестиційний портал Львівщини

Проект розвитку Львівщини

Законодавство України

База знань Wolfram|Alpha

Золочівська МДФІ повідомляє

Золочівське відділення Буської ОДПІ  повідомляє

Інформація управління ПФУ в Золочівському районі

Районне управління юстиції повідомляє

Відділ статистики інформує

Районний центр зайнятості інформує

Золочівський районний Народний дім ім. І.Білозіра

Золочівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг

Територіальна державна інспекція з питань праці у Львівській області

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>
__________________

"100 кращих товарів України"

Виставки, ярмарки, конкурси - 2015

Виставка «Central Asia Office» 2015

Календар виставок (ярмарків), запланованих в Республіці Молдова у 2015 році

Календар виставок (ярмарків), які проводитимуться в Республіці Білорусь у 2015 році _________________

Гранти Президента України для обдарованої молоді
_________________

До уваги виборців!

 

Довідково:


Погода у Золочеві


Новини в Україні
та світі

 Утилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп
 

скорость интернета

Новини

31 березня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду щодо виїзної торгівлі у місцеві ради району та створення міні ринків. У нараді взяли участь в.о. голови районної ради Андрій Леськів, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Іван Закала, голова спілки підприємців Олег Москаль.

За підсумками наради дано доручення обговорити дане питання із приватними підприємцями Золочівського району та визначити місця здійснення торгівлі.

 

31 березня 2015 року заступник керівника апарату-начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Галина Семчишин провела гарячу телефонну лінію. Звернулися двоє громадян: жителька села Червоне з питання врегулювання роботи закладу громадського харчування на території сільської ради; переселенець Луганської області міста Краснодон, який тимчасово поселений у селі Трудовач щодо можливості забезпечення житлом у місті Золочів.

 

31 березня 2015 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза відвідав Золочівську центральну районну лікарню. Спільно із завідувачем хірургічного відділення Золочівської ЦРЛ Миколою Хоміцьким провели огляд операційної палати в якій планується проведення ремонтних робіт.

Андрій Кукуруза побажав працівникам якнайшвидшого проведення ремонтних робіт для зручної та якісної роботи медичного персоналу.

 

31 березня 2015 року у Золочівській центральній районній лікарні відбулась оперативна нарада головного лікаря Володимира Бойка, в якій взяв участь перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза. На нараді розглядалося ряд питань, зокрема наголошено на проведенні подвірних обходів лікарями району, громадян, що прибули із зони АТО. Ведеться облік учасників АТО, проводяться медичні огляди, відвідини лікарями амбулаторій загальної практики сімейної медицини і дільничними лікарями щодо надання поетапних психологічних консультацій та медичної допомоги. «Військовослужбовці, які повертаються у район із зони АТО, люди, однозначно, ті, що були під впливом бойових дій, які, безпосередньо, приймали участь, вони потребують і психологічної реабілітації, потребують і фізичної реабілітації, потребують і взагалі лікування»,- наголосив Андрій Кукуруза.

 

31 березня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду щодо відновлення стадіону «Сокіл». У нараді взяли участь в.о. голови районної ради Андрій Леськів, начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Бартошик, керівник ПАТ "Львівобленерго" Микола Адамик,  керівник Золочівської дитячо-юнацька спортивної школи Борис Лісовик, директор стадіону «Сокіл» ДЮСШ Олексій Тараканов.

В ході зустрічі вирішено звернутися до сесії районної ради з клопотанням виділити кошти в межах 20 тисяч гривень для завершення ремонту даху адмінбудинку стадіону «Сокіл».

 

30 березня 2015 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза здійснив об’їзд доріг району з метою перевірки якості і обсягів виконання робіт на території Сасівської, Єлиховицької, Колтівської місцевих рад.

Проінспектовано стан доріг, проведено аналіз. В результаті обстеження виявлено, що дороги знаходяться в незадовільному експлуатаційному стані і потребують негайного ремонту.

 

У неділю, 29 березня 2015 року, в районному Народному домі ім.І.Білозіра у постановці Народного аматорського театру РНД відбулася духовна вистава “Шлях на Голгофу, як Хресна дорога”. Автор тексту та режисер - керівник театру Іван Вархола.

 

29 березня 2015 рокуу перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій  Кукуруза взяв участь у Віче з нагоди пошанування пам’яті Героя України В’ячеслава Чорновола. Захід на тему «Чорновіл і сучасність: боротьба за Україну продовжується» відбувся на площі Незалежності, біля пам’ятника В’ячеславу Чорноволу. Священнослужителі району провели Молебень за Україну. Керівництво району, громадськість, представники політичних партій, громадських організацій поклали вінки та квіти до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу дисиденту, лідеру національно-визвольної боротьби українського народу.

 

Впродовж березня 2015 року на Львівщині проведено обласний огляд-конкурс хорових колективів, присвячений 200-річчю від дня народження українського композитора Михайла Вербицького. 29 березня у Буському районному Народному домі учасниками огляду були аматорські хорові колективи Бродівського, Буського, Золочівського, Жовківського, Кам’янка-Бузького,Радехівського, Сокальського районів та м.Червоноград. Золочівщину успішно представляли хоровий колектив храму Вознесіння отців Василіян (кер. Любов Мурин) та Народний хор “Колос” НД с.Куровичі (кер.Роман Адамів).

 

27 березня 2015 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза провів нараду щодо запобігання виникнення пожеж та засмічення на території району. У нараді взяли участь представники Державного підприємства «Золочівське лісове господарство», Національного парку "Північне Поділля", Золочівського дочірного лісогосподарського підприємства "Галсільліс", РВ ГУМВС України у Львівській області, Золочівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області.

За підсумками наради вирішено організувати рейдові групи на вихідні дні.

 

27 березня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів особистий прийом громадян. До очільника району звернулася ініціативна група села Ясенівці щодо видачі договорів оренди та укладення додаткових угод з орендодавцями.

За даними прийому вирішено звернутись до директора ТзОВ «Райз-Захід» Юрія Романовського з метою передачі екземплярів договорів оренди та по можливості укласти додаткові угоди щодо збільшення розміру орендної плати до 1 травня 2015 року, а також проводити роз’яснювальну роботу через ЗМІ про вплив засобів захисту, якими обробляються орендовані землі, на навколишнє середовище.

  

27 березня 2015 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза провів нараду щодо стану надходжень до місцевих бюджетів району акцизного податку за січень-лютий 2015 року. У нараді взяли участь в.о. начальника Золочівської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Львівської області Ігор Рак, начальника відділу доходів фінансового управління райдержадміністрації Андрій Кмиць.

За підсумками наради дано доручення визначити та запросити на нараду в райдержадміністрацію суб’єктів підприємницької діяльності, які сплачують незначні суми податку; звернутися до голів місцевих рад щодо надання ними інформації про суб’єктів підприємницької діяльності, які реалізовують підакцизні товари, в тому числі без наявних на це дозвільних документів.

В подальшому нараду щодо стану поступлень акцизного податку вирішено проводити щомісячно.

  

27 березня 2015 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза взяв участь в об’їзді доріг з метою перевірки якості і обсягів виконання робіт у напрямку Золочів-Львів. Проінспектовано дорогу між селами Ясенівці і Велика Вільшаниця.

 

Указом Президента України від 18 березня 2015 року № 148/2015 «Про День Національної гвардії України», 26 березня 2015 року встановлено Днем Національної гвардії України. Голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський взяв участь в урочистих заходах, що відбулися у Навчальному центрі Національної гвардії України міста Золочева.

«Військовослужбовці Національної гвардії України виконують важливі завдання із забезпечення державної безпеки та оборони держави, захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань», - наголосив у своєму виступі голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський.

За сумлінне виконання службових обов’язків, проявлену розумну ініціативу, високі показники у службово-бойовій діяльності, військовій дисципліні, військовослужбовців нагороджено грамотами райдержадміністрації та районної ради.

 

26 березня 2015 року у райдержадміністрації відбулося засідання громадської ради при Золочівській РДА. Обговорено питання:

1. Підвищення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення;

2. Реформи системи надання житлових субсидій;

3. Відзначення 100-річчя від дня народження Миколи Лемика.

У засіданні взяв участь заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький.  

 

25 березня 2015 року перший заступник голови Золочівської РДА Андрій Кукуруза здійснив об’їзд території Підлипецької сільської ради з метою перевірки і якості обсягів виконання робіт по ліквідації ямковості  у напрямку Золочів-Плугів. Додатково проінспектовано стан виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 5 березня 2015 року №80 «Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля». За підсумками проведення обстеження дано усне доручення Підлипецькому сільському голові спільно з начальником відділу культури та туризму райдержадміністрації залучити до озеленення та впорядкування територій працівників Народних домів сіл сільської ради.

 

25 березня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів зустріч з делегацією Республіки Польща в складі Даріуш Вінярскі, регіональний центр Ніско-Стальова Воля, президент клубу; Антоні Фльорчак, представник міста Янув Любельський; Марцін Пілярскі, директор регіонального центру професійної освіти в Ніску; Евеліна Фабіан, вчитель регіонального центру професійної освіти в Ніску з питання налагодження співпраці в галузі освіти.

 

Завдяки Золочівській громаді було придбано 3G модем для бійців Золочівської танкової частини, аби наші воїни мали можливість доступу до мережі Інтернет у зоні АТО. Адже завдяки інтернет зв’язку хлопці зможуть зв’язатися із рідними та отримувати важливу інформацію. Організували придбання модему та передали його 24 березня 2015 року бійцям, що поїхали на схід, перший заступник голови Золочівської РДА Андрій Кукуруза та в. о. голови Золочівської районної ради Андрій Леськів.

 

24 березня 2015 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів гарячу телефонну лінію. Зателефонував один мешканець з питання надання соціальної допомоги та субсидій.

 

22-23 березня 2015 року у м. Львові відбулася обласна спартакіада серед допризовної молоді за програмою XXIV спортивних ігор Львівщини, присвячених Року Андрея та Климентія Шептицьких серед збірних команд районів та міст Львівщини.  До програми змагань входили: біг 100м; метання гранатами Ф-1 на дальність; стрільба з пневматичної гвинтівки; підтягування на перекладинці; біг на 3000 м. Збірна команда від Золочівського району зайняла п’яте підсумкове місце серед 17 збірних команд районів Львівщини.

 

24 березня 2015 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза взяв участь у засіданні президії районної ради. Розглянуто питання надання допомоги учасникам АТО.

 

24 березня – Всесвітній та Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз. У Золочівському районі затверджено план заходів з профілактики туберкульозу  та хронічних захворювань органів дихання. Проведено роботу з громадськими організаціями, активом Червоного Хреста, релігійними громадами. Медпрацівниками проводяться надвірні обходи. Про це розповів на оперативній нараді головний лікар Золочівської ЦРЛ Володимир Бойко.

У нараді взяв участь заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, який повідомив, що з 23 березня 2015 року в Золочівському районі почався місячник боротьби  з туберкульозом.

 

Розпочалися весняно-польові роботи

В районі розпочалися весняно-польові роботи. Станом на 24 березня 2015 року всіма категоріями господарств підживлено 10091га (87,6%) озимих зернових культур, з них озимої пшениці 8240га (85,5%), озимого жита 117га (80,1%), озимого ячменю 1734 га (100%), в тому числі в сільськогосподарських підприємствах підживлено 7496га (84,0%) озимих зернових культур, з них озимої пшениці 6054га (81,2%), озимого жита 25га (46,3%), озимого ячменю 1417га (100%). Крім того підживлено 7894 га (90,9%) озимого ріпаку.

Всіма категоріями господарств посіяно 2871га (60,3%) ранніх ярих зернових і зернобобових культур, з них ярої пшениці 770га (151,6%), ярого ячменю 1755 га (47,9%), вівса 240 га (48,0%), зернобобових 106 га (91,0%), в тому числі сільськогосподарськими підприємствами посіяно 1865 га (57,8%), з них ярої пшениці 770 га (151,6%), ярого ячменю 1055 га (41,1%), вівса 20 га (14,0%), зернобобових 20 га (67,0%).

Сільськогосподарськими підприємствами району проводиться підготовка ґрунту під посів цукрових буряків, кукурудзи на зерно та сої.

 

24 березня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду щодо об’єднання громад Золочівського району. У нараді взяли участь начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Мудра, головний спеціаліст відділу культури і туризму райдержадміністрації Олег Леськів, заступник начальника відділу освіти райдержадміністрації Ярослав Псюк, Сасівський сільський голова Михайло Гетьманчик, Сновицький сільський голова Петро Заяць, заступник головного лікаря Антон Луговий.

 

24 березня 2015 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза взяв участь в об’їзді доріг з метою перевірки якості і обсягів виконання робіт у напрямку Золочів-Плугів.

 

24 березня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду з керівниками відділів, секторів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації з питань забезпечення цілодобової роботи із взаємодії з Львівським обласним контактним центром, виплати заробітної плати.

 

23 березня 2015 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза здійснив об’їзд доріг з метою перевірки якості і обсягів виконання робіт. Оглянули стан виконання ліквідації аварійної ямковості на автодорозі Львів-Тернопіль у напрямку Золочів-Печенія. Також, проінспектовано стан доріг у напрямку Куровичі–Рогатин через село Погорілці.

До проведення робіт були залучені філії "Золочівський райавтодор", «Буський райавтодор» та «Перемишлянський райавтодор» ДП "Львівський облавтодор". Покладено 7,5 тонн асфальтобетонної суміші. Виявлено, що при температурному переході продовжується руйнування дорожнього покриття.

У напрямку Гутисько-Турянське-Почапи та Хильчиці-Ясенівці проводиться засипання ям і розмивів відпрацьованою щебеневою сумішшю із Львівської залізниці.

 

23 березня 2015 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза взяв участь у насадженні молодих дерев для пасивного захисту від снігових заметів на автодорозі Гутисько-Турянське-Почапи.

Озеленення придорожніх смуг відбулося за сприяння ДП «Золочівський лісгосп». Станом на сьогоднішній день посаджено 450 молодих саджанців липи та клена вздовж автодороги по обидва боки. Перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза наголосив, що акція по озелененню придорожніх смуг проводиться вперше у Золочівському районі.

 

23 березня 2015 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів засідання комісії з питань захисту прав дітей. Під час засідання обговорено питання: позбавлення батьківських прав; визначення способу участі у вихованні дітей; надання згоди на дарування житла; затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За підсумками засідання прийнято відповідні рішення.

 

22 березня 2015 року у приміщенні райспоживспілки, в залі, де І.Франко читав поему «Мойсей», відбулася презентація книги «Маркіян Шашкевич» (повне видання творів) за редакцією Михайла Шалати-професора Дрогобицького університету ім. І.Франка, дослідника творчості М.Шашкевича.

У заході взяли участь заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький, представники освітніх і культурних закладів району, районної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка та громадськість.

 

Екуменічна Хресна хода, яка вже стала доброю традицією для золочів’ян, розпочалася у неділю 22 березня 2015 року о 15 годині від пам’ятника отцю Маркіяну Шашкевичу. До ходи долучилися голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський, в.о. голови районної ради Андрій Леськів. Хресна дорога пройшла вулицями міста Золочева до Каплички біля Золочівського замку. Тисячі людей приєдналися до процесії, щоб у молитві та спогляданні Христових страстей, пережити дорогу Господа до Воскресіння через Голгофу.

Впродовж Хресної дороги відбувалися читання Євангелія на молитовних зупинках. Священнослужителі виголошували духовні науки про хрест Господній та його значення у житті християнина, відношення людини до Бога, єдності у християнській спільноті і поза нею. На завершення спільної Хресної дороги біля Каплички поруч Золочівського замку духовенство відмовило спільну молитву за мир та спокій на нашій рідній українській землі.

 

ЧИТАЄМО КНИЖКИ СТАРОГО ЛЕВА

Вже традицією стало щорічно, 20 березня, у всіх бібліотеках Львівщини які обслуговують дітей, проводити загальнообласний день читання. Не став винятком і цьогорічний березень. Сьогодні в районну бібліотеку для дітей завітали учні 2 класу ЗОШ І-Ш ст. №3 разом з класним керівником Єрмаковою І.О. на бібліотечний урок та день читання.

Присутніми на заході були заступник голови Золочівської РДА Р.П.Сухецький, директор Золочівської ЦБС І.Г.Марчак.

Р.П.Сухецький привітав присутніх із святом - днем читання. Заступник директора ЦБС по роботі з дітьми Н.П.Кобзар розказала дітям про день читання, який цього року присвячений друкованій продукції, що вийшла у "Видавництві Старого Лева", познайомила юних читачів з книжковою експозицією "Читаємо книжки Старого Лева". Бібліотекар Л.Я.Гнип повела дітей у царство книги, провівши для них бібліотечний урок "Посвята в читачі" та зачитавши голосно дітям казки із книги "Казки Старого Лева".

 

20 березня 2015 року в приміщенні адмінбудинку районної ради відбувся особистий прийом громадян помічниками народного депутата України Тараса Івановича Батенка, який проводили Марія Барановська, Василь Ляшовський, Остап Лунь.

Громадяни району звернулися до помічників з питань фінансової і матеріальної допомоги на лікування та житлових питань.

 

20 березня 2015 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький взяв участь у нараді з питання співпраці при наданні житлових субсидій. Нарада відбулася у приміщені управління соціального захисту з наступними керівниками районних служб: Золочівської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Львівській області, управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі, Золочівського районного центру зайнятості, Золочівської міжрайонної виконавчої дирекції Львівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Золочівському районі, реєстраційної служби Золочівського районного управління юстиції, відділення державної автомобільної інспекції з обслуговування Золочівського району УДАІ ГУ МВС України у Львівській області.

За підсумками наради вирішено проінформувати населення через місцеві ЗМІ про механізм надання субсидій за спрощеною процедурою.

 

20 березня 2015 року у Зозулівському лісництві відбулася посадка молодого лісу. На площі 0,4 га посаджено молоді саджанці сосни «Звичайної» та дуба «Північного». У даній акції взяли участь голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза, заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький, в.о голови районної ради Андрій Леськів, директор державного підприємства "Золочівське лісове господарство" Русла Круть. Приєдналися до закладки лісу учні 7-8 класів Зозулівського НВК на чолі з директором Вікторем Німцівим.

Цьогоріч заплановано державним підприємством "Золочівське лісове господарство" засадити 55 га молодих саджанців, уже посаджено 45 га у семи лісництвах району. Голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський подякував усім, а особливо молодому поколінню за активну участь у поповнені лісового фонду державного підприємства "Золочівське лісове господарство".

 

20 березня 2015 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький взяв участь у засіданні комісії по розгляду заяв та скарг громадян щодо надання населенню субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та пічного палива та надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям.

Розглянуто 54 заяви. За підсумками комісії прийнято відповідні рішення.

 

19-20 березня 2015 року з нагоди 85-ї річниці від дня народження Ліни Костенко у Золочівському НВК “Школа радості” та в читальному залі Золочівської районної бібліотеки відбулися заходи присвячені видатній українській поетесі. Учні та вчителі Золочівськго НВК “Школа радості” привітали видатну українську поетесу, читаючи її вірші, а також школярі провели флешмоб.

У читальному залі Золочівської районної бібліотеки відбулося поетичне рандеву "Маю тільки небо над собою, маю тільки душу при собі".

 

Поетичне рандеву до 85-річчя від Дня народження Ліни Костенко

 

Це ім'я не потребує ніяких рекомендацій, його знають навіть ті, хто ніколи не належав до числа шанувальників поезії. Адже ця жінка - не просто поетеса, книги віршів якої перекладені багатьма мовами, здобули визнання в усьому світі, вона - явище, творчість її варта цілої літератури. Це ім'я - Ліна Костенко. Жінка, генієм якої міг би пишатись будь-який народ світу, бо вона - духовна донька Г.Сковороди, Т.Шевченка, Л.Українки - спадкоємиця величних традицій духу не лише власного народу, а й усього людства.

19 березня 2015 року в читальному залі Золочівської районної бібліотеки було проведено поетичне рандеву "Маю тільки небо над собою, маю тільки душу при собі" з нагоди 85-ї річниці від дня народження Ліни Костенко для учнів професійного ліцею (групи №18 та 37), які завітали до нас з бібліотекарями навчального закладу Рущак Н.П. і Кульматицькою М.П. Присутнім був заступник голови Золочівської РДА Сухецький Р.П.

 Поетичне рандеву доповнювали відеокліпи на поезії Ліни Костенко. "Ранок", "Не бачено побачено", "Мати сіяла сон". Окрасою зустрічі був виступ учениці ЗОШ №2 Олесі Рожелюк, яка під супровід гітари виконала пісню на слова Ліни Костенко "Між іншим". Ведучою була зав.відділом обслуговування - І.І. Джегур,, вірші Ліни Костенко читали бібліотекарі О.М.Кармазин, О.В.Замківська.

 

19 березня 2015 року у будинку науки і техніки Львівської залізниці відбулася обласна нарада з питань децентралізації влади та презентація ключових позицій бюджетної і податкової децентралізації у 2015 році за участі представників Кабінету Міністрів України.

Перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза та начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Мудра взяли участь у нараді.

 

19 березня 2015 року у Навчальному центрі Національної гвардії України відбулися районні змагання серед допризовної молоді між навчальними закладами району. До програми змагань входили: біг 100м; метання гранатами Ф-1 на дальність; стрільба з пневматичної гвинтівки; підтягування на перекладинці; біг на 1000 м.

Заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький привітав учасників та переможців змагань і вручив грамоти, медалі, грошові винагороди. Також приєдналися до привітань начальник Навчального центру Національної гвардії України Михайло Кулик та голова районного комітету Товариства сприяння оборонні України Петро Бутин.

 

19 березня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду-семінар з секретарями місцевих рад району. Обговорено питання: ходу мобілізації та чергового призову; заборони спалювання сухої рослинності та адміністративну відповідальність за порушення вимог чинного законодавства; здійснення контролю за станом навколишнього середовища; ходу проведення місячника благоустрою та прибирання території; про реформу системи надання житлових субсидій населенню.

Підводячи підсумки зустрічі Володимир Недзельський наголосив на виконанні мобілізаційних завдань та організації роботи по весняному призову 2015 року; створенні добровільних загонів громадян щодо впорядкування придорожніх смуг на території району; проведенні роз’яснювальної роботи щодо недопущення спалювання сухостою та запобігання пожежам. А також звернувся з проханням надрукувати і розмістити на території місцевих рад району, як соціальну рекламу, біл-борди із зображенням «КІБОРГІВ».

 

22 березня – Всесвітній день води

Проблеми з водою з кожним роком набувають все більших масштабів. Статистика говорить, що кожен із нас споживає від 2 до 4 літрів води щодня. У межах району розвинута досить густа річкова сітка. Тут беруть початок річки Західний Буг, Золочівка, Золота липа східна, Гологірка, Махнівка. Водні об’єкти розміщені в басейнах річок Західний Буг і Дністер.

Для підтримки сприятливого гідрологічного режиму, покращення санітарного стану водних об’єктів управління водного господарства Золочівського району щорічно проводить природоохоронні заходи на малих річках та магістральних каналах, благоустрій джерел. Ріки-це живий організм, а їх вода-це наше з вами здоров’я.

Буде в річках менше пестицидів, відходів нафтопродуктів, стоків від тваринницьких ферм, стаєнь, інших забруднень-будемо і ми здорові. Попит на високоякісну прісну воду з боку населення і сільського господарства безперервно зростає. Проблема води - це проблема нашого здоров’я та нашого виживання в майбутньому. Здоров'я кожного з нас на 60% залежить від стану води, яку ми споживаємо.

 

Регулювання пенсійного забезпечення за трьома основними блоками, - про нововведення у пенсійному забезпеченні розповіла заступник начальника управління Пенсійного фонду України у Золочівському районі Наталя Гаврачинська 19 березня 2015 року під час наради з бухгалтерами підприємств, організацій та місцевих рад району. Зустріч відбулася в приміщенні Пенсійного фонду України за участю першого заступника голови Золочівської райдержадміністрації Андрія Кукурузи.

Продовжуючи зустріч Наталя Гаврачинська проінформувала, що 02.03.2015 Верховною Радою України прийнято Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення". Зазначений Закон передбачає зміну законодавчих норм, що регулюють питання пенсійного забезпечення за трьома основними блоками. «Перший блок стосується виплати пенсій пенсіонерам, які працюють на "спеціальних" посадах. Другий блок стосується порядку виплати пенсій іншим категоріям працюючих пенсіонерів. Третій блок стосується зміни умов призначення пенсій на пільгових умовах та за вислугу років», - зазначив у своєму виступі Андрій Кукуруза.

 

19 березня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду щодо завершення ремонту адмінбудинку на території стадіону «Сокіл» ДЮСШ відділу освіти райдержадміністрації. У нараді взяли участь заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький, начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Бартошик, директор Золочівської дитячо-юнацька спортивної школи Борис Лісовик, директор стадіону «Сокіл» ДЮСШ Олексій Тараканов.

За підсумками наради прийнято рішення у двотижневий термін завершити покриття даху приміщення металопрофілем.

 

18 березня 2015 року Золочівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М. Шашкевича радісно зустрічала юних учасників інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», які зібрались для проведення другого (районного) етапу цього цікавого конкурсу.

В інтелектуальному конкурсі взяли участь вісім команд:

1) команда Золочівського економічного ліцею;

2) команда Золочівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Степана Тудора;

3) команда Поморянської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

4) команда Білокамінського НВК;

5) команда Великовільшанецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

6) команда Куровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

7) команда Ремезівцівського НВК;

8) команда Зозулівського НВК.

Учасники усіх команд сповнені сповненні знань, амбіцій та сил до активної та цікавої гри нетерпінням займали свої «командні домівки» на час гри та обговорювали між собою усі цікавинки,які відбулись у світовій мережі знань. Тому під час гри панувала толерантна та дружня атмосфера між командами, що й властиво для інтелектуальної молодої інтелігенції.

Гра відбувалась у п’ять турів, оскільки дуже важко було визначити фаворитів. Усі команди відповідали одночасно правильно на поставлений ряд логічних запитань.

Проте результати все таки були виокремленні під кінець гри та відкрили нам трьох її фаворитів:

1) команда Золочівського економічного ліцею;

2) команда Великовільшаницької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

3) команда Куровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Фінал гри «Що? Де? Коли?» узагальнив собою інтелектуальну боротьбу капітанів команд,що проявили себе широким світоглядом і зацікавленістю у сучасних досягненнях суспільства. Врешті переможця все таки визначили – чесно здобуту перемогу отримала команда Золочівського економічного ліцею.

Варто зазначити, що усі команди відзначились умінням оригінально та не стандартно думати,що дає великі надії на наше нове краще майбутнє. Усі учасники команд різними способами,проте дуже добре розуміли одне одного, бо кожен мав особливі та глибокі знання в усіх сферах навчання: чи то історія, чи то географія, чи то фізика. Переможців нагородили цінними статуетками «Сова», як символ мудрості та грамотами відділу освіти Золочівської РДА.

Наступний етап конкурсу відбуватиметься вже у межах Львіської області. Головна мета гри «Що? Де? Коли?» полягала у наданні дітям можливості проявити свої інтелектуальні здібності, реалізувати їх у командній грі та залучити підлітків до традицій змістовного і корисного дозвілля. Дана мета виправдала себе у інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» на Золочівщині, завдяки її організаторам, вчителям,наставникам та в першу чергу завдяки нашим юним інтелектуалам.

 

18 березня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів засідання оргкомітету щодо відзначення 100-річчя від дня народження М. Лемика та проведення Екуменічної Хресної дороги.

Святкування уродин М. Лемика відбудеться 4 квітня 2015 року з 14:00 год. у селі Солова Золочівського району, біля пам’ятника політичному діячу. Розпочнеться захід з молебню духовенства та виступів від влади і громадськості. Продовжаться урочистості святковою культурно-мистецькою програмою у виконанні колективів Куровицької сільської ради, Золочівського та Перемишлянського районів.

У неділю, 22 березня 2015 року о 15:00 год. розпочнеться Екуменічна Хресна дорога від пам’ятника отцю Маркіяну Шашкевичу.

За підсумками оргкомітету дано доручення щодо: медичного забезпечення; громадського порядку; безпеки дорожнього руху під час проведення Хресної дороги.

 

18 березня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів зустріч з головним лікарем Олегом Сеньком та працівниками Золочівської районної стоматологічної поліклініки.

Обговорено питання ремонту даху, який знаходиться в незадовільному стані, а також виконання програми по енергозбереженню.

Олег Сенько ознайомив з станом виконання ремонтних робіт у приміщені поліклініки та перспективами роботи у 2015 році, а саме створення рентген-кабінету для діагностики та зручності пацієнтів. За підсумками зустрічі вирішено клопотати перед районної радою у виділенні коштів для ремонту даху стоматологічної поліклініки, а також завершення виконання програми по енергозбереженні.

 

З метою виконання плану призову на строкову військову службу у Збройні Сили України та інші військові формування весною 2015 року 18 березня 2015 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький взяв участь у розширеному засіданні обласної призовної комісії.

 

18 березня 2015 року заступником голови Золочівської райдержадміністрації Романом Сухецьким проведено чергове засідання районної координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань. Порядок денний засідання:

1. Про стан здійснення первинної профілактики з питань протидії ВІЛ-інфекції та іншим соціально небезпечним захворюванням.

2. Про основні напрямки та стан реалізації державної молодіжної політики у Золочівському районі.

3. Реалізація заходів щодо зменшення рівня злочинності серед неповнолітніх. Стан здійснення профілактичної роботи з дітьми груп ризику.

За результатами розгляду вказаних питань прийнято ряд рішень, серед яких: продовжити реалізацію профілактичних заходів з питань протидії ВІЛ-інфекції та іншим соціально небезпечним захворюванням у навчальних закладах району в 2015 році; ЗРЦСССДМ подати інформацію про результати моніторингового дослідження рівня поінформованості щодо шляхів поширення ВІЛ у районні засоби масової інформації; ЗРЦСССДМ, відділу освіти РДА провести районний конкурс дитячого малюнку з тематики профілактики ВІЛ/СНІДу, туберкульозу. Термін: жовтень - листопад 2015 року.

4. Сектору молоді та спорту РДА активізувати роботу із залучення до участі у культурних та фізкультурно-оздоровчих заходах дітей та молоді пільгових категорій (у т.ч. дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей груп ризику).

5. СКМСД Золочівського РВ ГУМВС України у Львівській області забезпечити участь під облікових дітей у профілактичних заходах, які проводяться ЗРЦСССДМ.

6. СКМСД Золочівського РВ ГУМВС України у Львівській області активізувати проведення профілактичної роботи у професійно-технічних закладах освіти району та ДБ “Рідний дім”.

 

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 16.03.2015 р. № 33/К перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза бере участь в короткотерміновому семінарі у Львівському регіональному інституті державного управління при Президентові України.

Тому сьогодні, 17 березня 2015 року заступник керівника апарату - начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату Золочівської райдержадміністрації Галина Семчишин провела гарячу телефонну лінію. Зателефонували п’ятеро мешканців з питань ремонту доріг, перевезення пасажирів на території району, змін у пенсійному забезпеченні. По піднятих питаннях дано відповідні доручення.

 

17 березня 2015 року в рамках проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький спільно з  чоловічим колективом апарату райдержадміністрації, управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації провели прибирання території прилеглої до адмінбудинку районної ради.

 

17 березня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду із заступником міського голови Олегом Сидоровичем та головним інженером МКП "Золочівводоканал" Павлом Купрєєвим щодо недопущення відключення водопостачання.

За підсумками наради дано доручення міському голові Ігору Гриньківу, з метою недопущення відключення водопостачання, провести детальний аналіз фінансового стану МКП «Золочівводоканал» та розглянути питання про додаткове виділення коштів для проведення розрахунків за електропостачання.

 

 

17 березня 2015 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький взяв участь в оперативній нараді головного лікаря Золочівської центральної районної лікарні Володимира Бойка. Одним із важливих питань, що розглянуто є питання нанесення шкоди людині під час спалювання сухої трави.

Лікар-терапевт Оксана Дуда розповіла учасникам наради про шкоду для людського організму від спалювання листя і сухої трави. Надала рекомендації яким чином можна захистити себе від шкідливого впливу речовин, що викидаються у повітря внаслідок спалювання.

За підсумками наради прийнято рішення про поширення даної інформації у районні засоби масової інформації

 

16 березня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукурудза, в. о. голови районної ради Андрій Леськів завітали у військову частину 3080 (госпіталь).

Для надання вчасної та невідкладної медичної допомоги військовослужбовцям, госпіталь отримав чотири карети швидкої медичної допомоги, що будуть відправлені з екіпажем на Схід України у зону АТО. Керівництво району подякували працівникам госпіталю за гідне виконання службових обов'язків, за надання вчасної висококваліфікованої медичної допомоги, за збережені життя і здоров’я бійців.

 

16 березня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду з керівниками відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації щодо забезпечення здійснення цілодобової роботи служби екстреної допомоги населенню «112» та взаємодію з Львівським обласним контактним центром.

 

15 березня 2015 року у спортивному залі Золочівського профліцею відбувся міжобласний турнір між ветеранами з мініфутболу пам’яті гравця і тренера Ігоря Чикіля. У турнірі взяли участь п’ять команд з міст: Козова, Броди, Золочева та дві зі Львова. Перемогу здобула Бродівська команда, третє місце зайняла команда м. Золочева.

Заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький привітав переможців.

 

14 березня 2015 року у військовій частині - польової пошти В 3948 міста Золочева відбулися урочистості з нагоди складання присяги жінок, які вступили на службу до окремого ремонтно-відновлювального полку Озброєння Збройних Сил України.

Голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський, заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький та громадськість привітали військових. Після складання присяги о. Юрій Галабуда покропив усіх бійців свяченою водою та благословив на добру службу в Збройних Силах України.

 

13 березня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів виїзний прийом в Бібщанській сільській раді за участю начальника юридичного відділу райдержадміністрації Мар’яни Купин, начальника відділу Держземагенства у Золочівському районі Львівської області Ігоря Погребняка, представника Управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі Софії Драган, представника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Уляни Басараб.

Розглядалися питання щодо відновлення маршруту Львів-Бібщани та підвіз дітей до школи. За підсумками прийому вирішено: відновити виконання рейсів маршруту Львів – Бібщани згідно існуючих графіків руху та вивчити питання відділом освіти райдержадміністрації щодо зміни графіку підвозу школярів до Поморянської ЗОШ І-ІІІ ст. і ремонту транспорту.

 

13 березня 2015 року заступник керівника апарату - начальник відділу організаційно-кадрової роботи РДА Галина Семчишин разом з робочою групою провели перевірку роботи виконкому Бібщанської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади. За підсумками перевірки складено акт.

 

13 березня 2015 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза спільно з директором Золочівського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Богданом Гуралем завітали до приватного підприємця Надії Кулі, що займається садівництвом на території Гончарівської сільської ради. Пані Надія надала молоді саджанців фруктових дерев для озеленення території Золочівського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів села Білий Камінь.

Перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза подякував пані Надії за допомогу, та побажав успіхів у розвитку приватного господарства і подальшого створення нових робочих місць.

Молоді саджанці яблунь, груш, персиків, абрикос, а також кущі чорної смородини посаджено на території реабілітаційного центру з метою поліпшення стану довкілля, озеленення та благоустрою.

Андрій Кукуруза наголосив, що центр реабілітації є одним з найкращих в області та єдиним, що забезпечений спецавтомобілем для перевезення дітей з особливими потребами.

 

13 березня 2015 року вдруге доставлено гуманітарну допомогу від Мальтійської Служби Допомоги для сімей внутрішньо переміщених осіб з території тимчасово окупованої АР Крим та районів проведення АТО, які проживають у Золочівському районі.

Спеціалісти Золочівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді передали надану гуманітарну допомогу, а саме: продукти харчування, миючі та чистячи засоби, засоби особистої гігієни, дитячі підгузники, розвиваючі ігри, 5 сім’ям вказаної категорії.

 

Прийом громадян

З метою забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування головою Львівської облдержадміністрації прийнято розпорядження від 4 березня 2015 року № 69/0/5-15 «Про затвердження графіку особистого прийому громадян керівництвом обласної державної адміністрації»

 

Від влади

 

12 березня 2015 року у військовій частині – польової пошти В-3948 проводжали військовослужбовців на ротацію в зону АТО.

В заході взяли участь перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза, о. Юрій Галабуда та голова громадської ради при голові районної ради Мирослава Бабінська. Андрій Кукуруза побажав бійцям гідно виконати обов’язки і поставлені завдання, щоб кожна ротація проходила без втрат.

 

Кобзаре рідний, з нами завжди ти!

Разом із Тарасом Шевченком ми навчаємося шанувати і любити рідну землю, рідний народ, рідну мову, рідну матір. Його твори для багатьох стали справжньою енциклопедією історії українського народу, донесли велич та героїзм козацької доби того часу. Відроджують у душах читачів повагу до героїчних предків, народжують у серцях найкращі почуття, такі як патріотизм та національну гідність.

12 березня 2015 року заступник голови Роман Сухецький взяв участь в проведенні усного журналу "Кобзарю рідний, з нами завжди ти!", що відбувся в читальному залі Золочівської центральної районної бібліотеки ім. І.Франка за такими сторінками:

1."Кобзар" Тараса Шевченка в нашій душі;

2. Шевченко і сучасність;

3. Шевченків "Заповіт".

Бібліотекарі Шафранська В.В. та Мацюк С.І. розкрили сторінки життя і творчості Кобзаря. Могуттям слова і глибинною правдою уже понад двісті літ Шевченко б'є на сполох за кривди і образи, пробуджує гідність людини у кожному , плекає і згуртовує націю, розбуджує історичну пам'ять, кличе наших сучасників на боротьбу з несправедливістю, єднаючи наше минуле, сучасне і майбуття. Щиро і натхненно звучала поезія у виконанні бібліотекаря Оксани Кармазин.

В ході проведення заходу було використано відеоматеріали на вірші Шевченка "Реве та стогне Дніпр широкий" та "Заповіт".

Пам'ять про геніального поета, Кобзаря, художника, критика ніколи не вмре в людських серцях. Його твори житимуть вічно. Вони вічно хвилюватимуть людську душу.

12 березня 2015 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький взяв участь у засіданні сесії Куровицької сільської ради. Одним із перших питань, що розглядались – це відзначення 100-річчя від дня народження Миколи Лемика, політичного діяча. Рішенням сесії затверджено проводити святкування 4 квітня 2015 року у день народження Миколи Лемика.

 

12 березня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський взяв участь у нараді голови облдержадміністрації Олега Синютки. На нараді розглянуто питання:

1. Про хід мобілізації у Львівській області.

2. Про моніторинг роботи райдержадміністрацій за січень - лютий 2015 р.

3. Про моніторинг сайтів райдержадміністрацій.

4. Про стан та проблеми пасажирських перевезень.

5. Про функціонування служби «112».

 

11 березня 2015 року в районну бібліотеку для дітей завітали учні 2-Г класу Золочівської ЗОШ №2 разом із класним керівником п.Гринчишин О.Д. на бібліотечний урок "Посвята в читачі" та літературну годину присвячену 201-й річниці з дня народження Тараса Шевченка "Шевченкова криниця у віках". У заході взяв участь заступник голови Золочівської райдержадміністрації Сухецький Роман Петрович.

Діти із захопленням прийняли участь у цікавій бібліотечній грі, стали читачами дитячої бібліотеки та з цікавістю поринули разом із бібліотекарем дитячої бібліотеки п.Гнип Л.Я. у дитячі роки та поезію Тараса Шевченка. Також учні самі декламували вірші великого поета до 201-ї річниці з Дня народження великого Кобзаря.

 

«Олімпійське лелеченя»

6 березня 2015 року в приміщенні спортивного залу Вороняцької ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся районний спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя». Привітали учасників змагань перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза, начальник відділу освіти Золочівської райдержадміністрації Володимир Бартошик, заступник директора Вороняцької ЗОШ І-ІІІ ст. Галина Гавур.

Участь у змаганнях взяли 9 команд: Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2; Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4; Глинянська ЗОШ І-ІІІ ст.; Білокамінський НВК; Скварявська ЗОШ І-ІІІ ст.; Золочівський НВК «Школа радості»; Вороняцька ЗОШ І-ІІІ ст.; Великовільшаницька ЗОШ І-ІІІ ст.

На початку змагань кожна команда презентувала свою школу. Учасники приймали участь у естафетах, перенесення м’ячів та вантажу, стрибків на скакалці. Конкурс капітанів відбувся у напруженому змаганні. На закінчення змагань усі учасники прийняли участь у перетягуванні канату. Місця серед шкіл поділились наступним чином: 1 місце - Вороняцька ЗОШ І-ІІІ ст.; 2 місце - Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2; 3 місце - Глинянська ЗОШ І-ІІІ ст.; 4 місце – Скварявська ЗОШ І-ІІІ ст.; 5 місце – Білокамінський НВК; 6 місце – Великовільшаницька ЗОШ І-ІІІ ст.; 7 місце – Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1; 8 місце – Золочівський НВК «Школа радості»; 9 місце – Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4.

Переможців та призерів змагань нагороджено грамотами відділу освіти Золочівської райдержадміністрації та цінними подарунками.

 

Від влади

 

12 березня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський взяв участь у засіданні колегії облдержадміністрації, розглянуто питання: пріоритетні завдання Львівської облдержадміністрації на 2015 рік; організацію взаємодії Львівської облдержадміністрації з жителями області.

 

11 березня 2015 року  голова  Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів засідання оргкомітету щодо відзначення 100-річчя Миколи Лемика, політичного діяча та екуменічної Хресної дороги у м.Золочеві.

 В ході зустрічі обговорено плани проведення заходів, зокрема, з нагоди відзначення 100-річчя Миколи Лемика  відбудеться засідання Куровицької сільської ради 12 березня, планується обговорити план проведення заходу, попередньо вивчивши думку місцевої громади. Також, запропоновано провести ще одне засідання оргкомітету  18 березня, на якому затвердити остаточний план проведення заходу.

За підсумками засідання оргкомітету вирішено провести 22 березня о 15.00 год. екуменічну Хресну дорогу вулицями міста Золочева та дано доручення керівникам районних служб щодо: належного медичного забезпечення; охорони громадського порядку; прибирання території міста.

 

11 березня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза та працівники Золочівської райдержадміністрації долучилися до місячника благоустрою, прибравши та впорядкувавши закріплену територію біля адмінбудинку районної ради.

 

Глаукома - причина сліпоти

11 березня 2015 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький взяв участь в оперативній нараді головного лікаря Золочівської центральної районної лікарні Володимира Бойка, де розглядались питання щодо запобігання сліпоти при глаукомі. Районний окуліст Христина Сюта повідомила, що з 2 по 16 березня в Золочівській поліклініці проводяться дні діагностики та профілактики глаукоми, вимірювання внутрішнього тиску, про що проінформовано населення району. На сьогоднішній день для вимірювання внутрішнього очного тиску звернулося 1252 людей, виявлено хворих з підвищеним тиском 208 людей.

При глаукомі підвищується внутрішньоочний тиск, уражається зоровий нерв, зір знижується аж до сліпоти. Сліпота, породжена глаукомою, носить незворотній характер. Повернути  зір тому, хто осліп, уже не можливо. На сьогоднішній день єдиним шляхом запобігання сліпоти при глаукомі є своєчасне розпізнавання захворювання. Вимірювання внутрішнього тиску  доволі простий і доступний метод, який може виявити початкові стадії глаукоми.

 

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ЗОЛОЧІВЩИНИ !

 

З настанням весняного періоду, значно зростає ймовірність виникнення пожеж. Як свідчить статистика, окремі керівники підприємств, установ, організацій, а також громадяни та власники присадибних ділянок самовільно з порушенням правил пожежної безпеки проводять спалювання сухої рослинності та її залишків.

У цей період також частішають випадки пожеж, що пов'язаних з горінням сухої трави, чагарнику, лісових масивів та торфу на великих площах.

Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу відповідних органів є заборонене законодавством України.

Відповідальність за порушення цієї норми передбачена ст.771 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та тягне за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170 - 340 грн.) і на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 – 1190 грн.).

Ті самі дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 – 680 грн.) і на посадових осіб - від сімдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1190 – 1700грн.).

Сектор з питань надзвичайних ситуацій Золочівської районної державної адміністрації

Золочівський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області

Запрошуємо талановитих людей реалізувати себе у владі

У Золочівській райдержадміністрації триває відбір та прийом документів для навчання та залучення до державного управління талановитих людей "Реалізуй себе у владі". Кращих осіб, які пройшли навчання, зараховуватимуть до кадрового резерву для державної служби у структурних підрозділах Золочівської райдержадміністрації.

Інформацію про конкурс можна отримати на офіційному веб-сайті райдержадміністрації у рубриці «Реалізуй себе у владі».

 

11 березня 2015 року у військову частину 3007 м. Золочева після виконання службово-бойових завдань із зони АТО повернулися військовослужбовці. Заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький подякував їм за гідне виконання військового обов’язку.

 

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ У ШКОЛАХ РАЙОНУ

 

Сьогодні Україна самостверджується для себе і для світу під знаком Шевченка. Під знаком Шевченка наш народ повертає собі національну свідомість і гідність. Адже, як і наш, Шевченків ідеал – Україна великої сім'ї, «вольної, нової», без зла. Слово поета возвеличує,облагороджує, формує наші душі. Саме через Шевченка ми усвідомлюємо себе як націю.

У неділю, 8 березня у Народному домі с. Жуличі відбувся урочистий концерт до дня народження Т.Г.Шевченка. У свідомості українців березень традиційно асоціюється з Шевченківськими днями. «Кобзар» - це національна Біблія України, де кожен вірш - неначе дороговказ у побудові Держави. У виконанні дитячого хору прозвучали пісні на слова Кобзаря. Учні 6-9 класів декламували уривки з послання «І мертвим, і живим …» (твір, як ніколи, актуальний сьогодні), читали вірші українських поетів, присвячені Т.Шевченку.

У виконанні ансамблю художньої самодіяльності під керівництвом Юркевича О.Р. прозвучали пісні «На високій дуже кручі», «На Вкраїні сурми грають». На завершення свята учасники концерту і глядачі разом виконали «Заповіт».

 

"З днем народження, Тарасе!"

8 березня у Народному домі "Просвіти" с.Ушня відбувся шевченківський вечір з нагоди 201 річниці з дня народження Тараса Шевченка. Шевченко актуальний завжди. І у часі війни з московським окупантом Тарасове слово вкотре гартує Дух і Волю народу. У виступі брали участь: вокально-хоровий колектив НД "Просвіта" с.Ушня, учні Ушнянської ЗОШ І-ІІ ст.; студентська молодь с.Ушня.

 

Шевченкові дні у Бортківській школі

Щовесни березнева земля зустрічає на веслах шевченківську пісню - Україна вітає і увічнює доброю славою свого славетного поета і художника Т.Г.Шевченка.

6 березня у Бортківській ЗОШ І-ІІ ст. вчителі, батьки та учні теж вшановували пам'ять великого Кобзаря. З нагоди 201-ї річниці з дня народження поета учні старших класів намалювали стіннівки, а 1, 6 та 9 класи підготували літературно-музичну композицію «Безсмертне слово Кобзаря» під керівництвом вчителя української мови та літератури Мац Н.В., вчителя музики Брошко В.Я. та вчителя початкових класів Худоби Н.І. Учні декламували вірші поета, виконували музичні твори, а ведучі розповіли про багатогранність постаті митця, який став символом незнищенності людства і людяності, сіячем розумного, доброго, вічного. Його поетичне слово любить і ненавидить, плаче і сміється, радіє і сумує та знаходить стежину до серця кожної людини. Уся поетична творчість Т.Шевченка захоплює і вічно кличе до себе людей усіх поколінь.

Цей захід став ще однією сходинкою до більшого пізнання особистості поета і його творчості, які є духовною опорою в житті справжнього українця.

 

Виховна година «Вінок поезій для Тараса»

Саме про генія нашого народу спілкувалися учні 8 класу Шпиколоського НВК на відкритій виховній годині «Вінок поезій для Тараса» разом із класним керівником Гайдар Г.В..Тарас Григорович Шевченко …Без його імені не можна уявити нашої літератури, нашої культури,нашої країни. Його творчість невмируща. Життя Кобзаря можна вважати справжнім подвигом у мистецтві,бо він віддав усі сили ,щоб врятувати український народ,українську культуру та відкрив ними шлях у майбутнє. З плином часу все більше переконуєшся,що поезії нашого Кобзаря – то одкровення, які він висловив на адресу минулих,сучасних і прийдешніх поколінь українців.

 

«Шевченкове слово нехай єднає нас»

Кобзарю! Знов до Тебе я приходжу, бо Ти для мене совість і закон», - такими словами 2 березня у Плугівській ЗОШ І-ІІІ ст.. було розпочато декаду Шевченкового слова під гаслом «Шевченкове слово нехай єднає нас». Її початком стала загальношкільна лінійка, яку підготувала вчитель української мови та літератури Грушка О. П. та учні 9 класу Бунько О., Віхаста М., Бунько О. та Яблонська І. Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це невипадково. Щороку, навесні, Великий Кобзар приходить до нас і щороку – новим і неповторним. Як весна оновлює природу, так поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.

 

Від влади

 

10 березня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів гарячу телефонну лінію. Зателефонували п’ять мешканців з питань перевезення пасажирів на території району.

По піднятих питаннях дано відповідні доручення.

 

9 березня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський взяв участь у відкритті басейну для дітей з особливими потребами, який створено при церкві Миколая Чарнецького в місті Золочеві, на базі реабілітаційно-катехитичного центру.

Отець Михайло Сукмановський зробив короткий екскурс реабілітаційним центром та розповів завдяки кому вдалося втілити у життя такий масштабний у Золочеві проект. Участь у презентації взяли Народний депутат України Тарас Батенко, в.о. голови районної ради Андрій Леськів, секретар міської ради Дмитро Колодка, парафіяни, волонтери, громадськість.

 

9 березня 2015 року у м. Золочеві біля пам’ятника Т.Г.Шевченкові відбулася літературно-музична композиція та покладання квітів.

Участь у заходах взяв голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза, працівники райдержадміністрації, колективи установ, підприємств, організацій та громадськість району.

 

8 березня 2015 року в районному Народному домі ім. І. Білозіра відбулися заходи з нагоди вшанування генія українського народу, Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка.

 

Михайло Вербицький - творець символу, що об'єднав народ

 

4 березня весь український народ відзначив 200 років від дня народження Михайла Вербицького, українського композитора, хорового диригента, священика, громадського діяча, автора мелодії Державного Гімну України "Ще не вмерла Україна". Він до кінця свого життя служив великим силам нашого духовного життя - молитві і пісні - служив самовіддано, одержимо і повсякчас.

В читальному залі Золочівської районної центральної бібліотеки ім.І.Франка відбувся вечір-портрет "Михайло Вербицький - творець символу, що об'єднав народ" для студентів першого курсу групи РПЗ-1 Золочівського коледжу НУ Львівська політехніка (куратор Болюбаш Н.П., викладач української та зарубіжної літератури Сорока Г.Р.)

 

Екскурс бібліотекою провели завідувач відділом обслуговування - Джегур І.І. та бібліотекар абонементу - Шафранська В.В., про електронні ресурси бібліотеки - бібліотекар сектору інформаційних технологій - Замківська О.В., а бібліотекар читального залу - Кармазин О.М. - розповіла про Михайла Вербицького.

Одною з частин вечора був перегляд фільму з циклу "Українські державники" - "Михайло Вербицький " Присутні ознайомилися з життєвим і творчим шляхом автора мелодії національного Гімну України.Прозвучали інші твори композитора - "Заповіт" (на слова Т.Шевченка), "Де Дніпро наш котить хвилі (сл. В.Масляка) та ін.

 

Від влади

 

6 березня 2015 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза взяв участь у слуханні керівників райдержадміністрацій та міст обласного значення з питання житлово-комунального господарства області, яке відбулося у Департаменті ЖКГ облдержадміністрації. Андрій Кукуруза доповів про стан житлово-комунального господарства у Золочівському районі, а також, зазначив на пріоритетних завданнях у 2015 році .

 

6 березня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський взяв участь в обласній нараді під головуванням Олега Синютки - голови Львівської облдержадміністрації. На нараді розглянуто питання про: хід мобілізації; стан та проблемні питання пасажирських перевезень; підготовку до Великодніх свят; проведення весняно-польових робіт; інвентаризацію земельних ділянок; функціонування служби «112»; виконання районних бюджетів за січень-лютий.

 

5 березня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський візьме участь в обласній нараді під головуванням Олега Синютки - голови Львівської облдержадміністрації.

 

5 березня 2015 року з нагоди вшанування пам’яті генерал-хорунжого, українського політичного і державного діяча Романа Шухевича у навчальних закладах району проведено уроки історії, класними керівниками бесіди та виховні години.

Довідка. Роман Шухевич народився у Львові 30 червня 1907 року. Його дитинство пройшло у містечку Краківці Яворівського повіту на Львівщині. Там же закінчив народну (початкову) школу. З 1917 по 1925 р. навчався у філії Львівської Академічної гімназії. Під час навчання Роман мешкав у Львові у своєї бабусі Герміни Шухевич, де і познайомився з тодішнім командантом УВО Євгеном Коновальцем.

Будучи членом пластової організації, вже в старших класах гімназії мав зв’язки з членами УВО. Після навчання одразу ж включився до діяльності УВО. У 1926 році за наказом Начальної Команди УВО виконав атентат на польського шкільного куратора Станіслава Собінського. Через два роки після створення ОУН у 1930 р. Романа Шухевича призначено бойовим референтом Крайової Екзекутиви. Під його керівництвом у Галичині у відповідь на пацифікацію відбулися масові саботажні акції, організовано цілу серію експропріаційних нападів. Найголовнішим бойовим актом ОУН у 1931 р. було вбивство польського посла до Сейму Тадеуша Голуфки, яке звісно ж організував бойовий референт КЕ ОУН Роман Шухевич-Дзвін.

У червні 1934 р. у зв’язку з вбивством міністра Б.Пєрацького поліція провела масові арешти. Після звільнення з концтабору у 1938 р. у м. Хусті разом із провідними членами ОУН Р.Шухевич створює Генеральний штаб Національної оборони Карпатської України. Із початком війни у 1939 р. в Україні створено цілком нову політичну ситуацію, що вимагало нових форм боротьби за державну незалежність. Весною 1941 р. Проводові ОУН вдалось домовитися з верховним німецьким командуванням про вишкіл української військової частини (Український Легіон). Р.Шухевич добровільно погодився очолити один із підрозділів з розрахунком, що у майбутньому Легіон може стати базою для формування української армії. Після проголошення 30 червня 1941 року Акта відновлення Української держави весь Провід ОУН було арештовано німецькою владою. Роману Шухевичу вдалося уникнути ув’язнення. У 1943 р. на ІІІ Надзвичайному Великому Зборі ОУН його одноголосно було обрано Головою Бюро ОУН і призначено головним командиром УПА.

З метою об’єднання й консолідації всіх національно-державницьких сил українського народу в боротьбі за державну незалежність України в липні 1944 р. з ініціативи ОУН і УПА та особисто Романа Шухевича, скликано Великі Збори, на які прибули представники діючих в Україні політичних організацій та середовищ, в результаті нарад створено Українську Головну Визвольну Раду. Виконавчим органом УГВР став Генеральний Секретаріат, Головою якого обрано Романа Шухевича-Лозовського. Його також затверджено на посаді Секретаря Військових справ і Головним Командувачем УПА.

Роман Шухевич – одна з найвидатніших постатей національно-визвольної боротьби 30-50-х років. Символ героїчної боротьби за УССД. 5 березня 1950 р. він загинув героїчною смертю у підпільній хаті у с. Білогорща біля Львова під час бою з московськими окупантами.

 

Допомога для сімей внутрішньо переміщених осіб

 

За сприяння директора Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ярослава Бордіяна 5 березня 2015 року доставлено гуманітарну допомогу від Мальтійської Служби Допомоги для сімей внутрішньо переміщених осіб з території тимчасово окупованої АР Крим та районів проведення АТО, які проживають у Золочівському районі.

Представниками Мальтійської Служби Допомоги та в.о. директора Золочівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксаною Дужою та спеціалістом I категорії Золочівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольгою Сагатою гуманітарну допомогу, а саме: електрочайники, кухонний посуд, продукти харчування, миючі та чистячи засоби, засоби особистої гігієни, дитячі підгузники, розвиваючі ігри, передано 4 сім’ям за місцем їх проживання.

 

Від влади

 

5 березня 2015 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський спільно з головами місцевих рад району взяв участь у нараді з питань децентралізації влади, яка відбулася в приміщенні Будинку науки і техніки Львівської залізниці.

 

5 березня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський та в.о. голови районної ради Андрій Леськів взяли участь у спільному засіданні оргкомітету Перемишлянської та Золочівської райдержадміністрації, з нагоди відзначення 100-річчя від дня народження Миколи Лемика, політичного діяча, уродженця села Солова Золочівського району.

За підсумками засідання оргкомітету погоджено дату 4 квітня 2015 року та місце проведення заходів, село Солова, біля пам’ятника Миколі Лемику. План проведення заходів буде обговорено та затверджено на сесії Куровицької сільської ради 12 березня 2015 року.

Також, у Золочівській райдержадміністрації відбудеться засідання оргкомітету за участю голови Перемишлянської райдержадміністрації, Куровицького сільського голови, представників громадських організацій з питання відзначення уродин видатного крайового провідника ОУН Миколи Лемика.

 

4 березня 2015 року з нагоди відзначення 200-річчя від дня народження композитора Михайла Вербицького, автора мелодії Гімну України, працівники адмінбудинку районної ради, апарату райдержадміністрації, відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації розпочали робочий день з виконання Державного Гімну України «Ще не вмерла України». У заході взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза, в.о. голови районної ради Андрій Леськів, керівники громадських організацій.

«17 лютого, під час сесії Львівської обласної ради проголошено 2015 рік на Львівщині Роком отця Михайла Вербицького. Цього року Львівщина відзначає 200 - річчя від дня народження Михайла Вербицького та 150-ту річницю першого публічного виконання Державного Гімну. Золочівщина також, приєднується до вшанування творця національного Гімну у спільному виконанні Славня України», - зазначив голова райдержадміністрації Володимир Недзельський.

 

4 березня 2015 року з нагоди 66-ї річниці від дня народження Володимира Івасюка, композитора і поета, Героя України у Центральній районній бібліотеці ім. І. Франка та бібліотеках району відбулися книжково-ілюстровані виставки.

 

3 березня 2015 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза провів засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС.

На комісії розглядались питання щодо:

1. Підготовки до пропуску повені (паводку) на території Золочівського району у 2015 році;

2. Готовності найпростіших укриттів для населення (підвалів);

3. Розгляду листа Ясеновецької сільської ради;

4. Проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту на об’єктах розміщених на території Золочівського району;

5. Необхідності проведення функціонального навчання посадових осіб у сфері цивільного захисту та проведення навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки;

6. Належної інформаційної роз’яснювальної роботи консультаційних пунктів створених при органах місцевого самоврядування та при житлово-експлуатаційних організаціях;

7. Необхідності розроблення Планів реагування на надзвичайні ситуації;

8. Необхідності створення підрозділів добровільної пожежної охорони;

9. Забезпечення пожежної безпеки культових споруд;

10. Виконання робіт пов’язаних із вилученням і знищенням вибухонебезпечних предметів;

11. Утворення формувань цивільного захисту.

По піднятих питаннях прийнято відповідні рішення.

 

3 березня 2015 року заступник керівника апарату-начальник відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації Галина Семчишин провела гарячу телефонну лінію. Зателефонували двоє мешканців з питань перевезення пасажирів на території району. По піднятих питаннях дано відповідні доручення.

 

3 березня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський взяв участь у сесії районної ради.

Порядок денний:

1. Про роботу територіально-господарського комплексу району у 2014 році та виконання Програми соціального-економічного та культурного розвитку Золочівського району за 2014 рік.

2. Про затвердження уточненого плану Золочівського районного бюджету та звіту про виконання районного бюджету за 2014 рік.

3. Про внесення змін до показників районного бюджету Золочівського району на 2015 рік.

4. Інформація про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Золочівського району.

5. Інформація про роботу ФСТ «Колос» за 2014 рік.

6. Про затвердження угод про передачу видатків на виконання повноважень між місцевими бюджетами.

7. Про внесення змін до рішення ХХІХ сесії районної ради від 20.03.2014 №375 «Про затвердження Положення про тимчасову контрольну комісію районної ради з виявлення та запобігання корупційних діянь у Золочівському районі».

8. Про внесення змін до рішення І сесії районної ради від 14.12.2010 №5 «Про утворення президії районної ради».

9. Про внесення доповнення до рішення І сесії районної ради від 14.12.2010 №4 «Про утворення постійних депутатських комісій».

10. Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Золочівського району, що підлягають відчуженню.

11. Про безоплатну передачу автомобіля.

12. Про внесення доповнення до рішення ХХХVІІ сесії районної ради від 23.01.2015 №457 «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Золочівського району на 2015 рік з макроекономічним прогнозом на 2016-2017 роки».

13. Про заходи щодо передачі в концесію послуг, які стосуються операції поводження з відходами.

14. Про представлення до відзначення державною нагородою України.

15. Різне.

 

3 березня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський та перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукурудза взяли участь у бюджетній комісії районної ради.

 

3 березня 2015 року у Золочівській центральній районній лікарні відбулась оперативна нарада головного лікаря Володимира Бойка в якій взяв участь перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза. На нараді розглядалося ряд питань, зокрема наголошено на Міжнародному дню охорони здоров'я вуха і слуху, який щорічно відзначається 3 березня. Лікарями ЛОР-відділення Золочівської ЦРЛ зазначено, що Всесвітня організація охорони здоров'я обіцяє надавати державам всебічну підтримку при розробці і здійсненні національних програм лікувальної та профілактичної допомоги людям із захворюваннями вух і проблемами зі слухом.

Довідка. Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) заснувала спеціальний день, присвячений охороні здоров'я вуха і слуху. Передбачається, що в цей день медичні та волонтерські організації в різних країнах повинні проводити заходи, спрямовані на те, щоб підвищувати обізнаність населення про можливі проблеми, пов'язані зі слухом. На сьогоднішній день втрата слуху вважається найпоширенішою сенсорної формою інвалідності у світі. За даними ВООЗ, від глухоти та порушень слуху страждають більше 275 мільйонів чоловік. Основними причинами глухоти та приглухуватості (неповної втрати слуху) називають хронічні інфекції вуха, ряд захворювань: краснуха, кір, паротит, менінгіт, — а також вплив деяких лікарських препаратів і шкідливих факторів навколишнього середовища, в першу чергу, шуму. На думку медиків, близько половини всіх випадків глухоти та інших порушень слуху можна запобігти, усунувши причини їх розвитку. У числі превентивних заходів найчастіше називають імунізацію населення, охорону здоров'я матері та дитини, забезпечення гігієни праці. Крім того, лікарі дають поради батькам. Зокрема, рекомендується стежити, щоб у вуха дитини не потрапляла брудна вода; не шльопати дитину, особливо по вухах; навчати дітей не вставляти у вуха сторонні предмети; у разі будь-яких тривожних симптомів негайно звертатися в лікарню.

 

2 березня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів засідання оргкомітету з нагоди відзначення 200-річчя від дня народження композитора Михайла Вербицького, автора мелодії гімну України та проведення Шевченківських днів.

План проведення заходів:

• 4 березня, з нагоди відзначення 200-річчя від дня народження композитора Михайла Вербицького, автора гімну України, пропонується розпочати робочий день у навчальних закладах, дошкільних установах, підприємствах, організаціях району, органах місцевого самоврядування з виконання Державного гімну України;

• 8 березня о 16.00 год. в районному Народному домі ім. І. Білозіра відбудуться заходи з нагоди вшанування генія українського народу, Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка;

• 9 березня о 13.00 год. у м. Золочеві біля пам’ятника Т.Г.Шевченкові відбудеться літературно-музична композиція та покладання квітів.

До участі у заходах запрошуються колективи установ, підприємств, організацій та громадськість району.

За підсумками засідання оргкомітету дано доручення керівникам районних служб щодо: охорони громадського порядку, безпеки дорожнього руху, медичного забезпечення під час проведення заходів.

 

27 лютого 2015 року у Навчальному центрі Національної гвардії України відбулися урочистості з нагоди випуску водіїв екіпажів БТР. Учасників заходу від імені голови Золочівської райдержадміністрації Володимира Недзельського вітав завідувач сектору оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Микола Сагатий.

 

27 лютого 2015 року у райдержадміністрації відбулося засідання громадської ради при Золочівській РДА. Затверджено план роботи на 2015 рік, а також заслухано інформацію Ірини Білої – завідувача сектору з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації про захисні споруди цивільного захисту району.

У засіданні взяв участь голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський.

 

27 лютого 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів особистий прийом громадян. До очільника району звернулося 4 мешканці щодо: земельних питань; пільгового забезпечення лікарськими препаратами.

За даними прийому голова дав роз’яснення з піднятих питань.

 

26 лютого 2015 року відповідно до графіку проведення підсумків роботи райдержадміністрацій області у 2014 році, у Золочівський район з робочим візитом завітала заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак.

У сесійній залі районної ради відбулася зустріч. Голова райдержадміністрації Володимир Недзельський звітував перед громадсько-господарським активом району з питань: виконання бюджету за 2014 рік; виконання програми соціально-економічного і культурного розвитку району за 2014 рік, основні напрямки роботи у 2015 році.

Звіт відбувся у формі мультимедійної презентації.

Учасники зустрічі задавали запитання щодо належного перевезення на території району; земельних питань; цін на продукти харчування; ремонту доріг загального користування місцевого значення; вирізки дерев під лініями електропередач; оплати за спожитий газ.

 

26 лютого 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський та перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза взяли участь у засіданні президії районної ради.

 

25 лютого 2015 року з робочим візитом у Золочівський район завітав голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. Зустріч відбулась у сесійній залі районної ради за участю керівництва райдержадміністрації, районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації підприємств, установ, організацій району, депутатів районної ради, голів місцевих рад району, громадськості.

Під час зустрічі обговорено питання: благоустрою на території місцевих рад району; мобілізації; реалізації заходів по енергозбереженню; ремонту доріг загального користування місцевого значення; соціальних виплат людям з особливими потребами; підготовка до Великодніх свят.

 

25 лютого 2015 року перший заступник голови Золочівської РДА Андрій Кукуруза взяв участь у засіданні комісії по розгляду заяв та скарг громадян щодо надання населенню субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та пічного палива та надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям. Розглянуто 75 заяв.

За підсумками комісії прийнято відповідні рішення.

 

24 лютого 2015 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза провів нараду щодо роботи Народного дому с. Махнівці. У нараді взяли участь начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Мудра, завідувач сектору контролю Любов Гучко, Полянський сільський голова Володимир Ковбаса, депутати Полянської сільської ради Іван Боднар та Роман Миськів.

На нараді розглядалось питання щодо відкриття штатної одиниці Народного дому с.Махнівці. За підсумками наради Полянській сільській раді дано доручення підтримувати Народний дім у належному стані.

 

24 лютого 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський та перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза взяли участь у засіданні бюджетної комісії районної ради.

 

24 лютого 2015 року райдержадміністрації відбулось засідання колегії з питань: виконання бюджету Золочівського району за 2014 рік; внесення змін до районного бюджету Золочівського району на 2015 рік; виконання Програми соціально - економічного та культурного розвитку Золочівського району на 2014 рік; проекту «Районної програми надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю на 2015 рік»; організації роботи з питань пожежної безпеки в екосистемах; функціонування української мови як державної на території Золочівського району; роботи з контрольними документами у райдержадміністрації впродовж 2014 року; підсумків роботи зі зверненнями громадян у райдержадміністрації за 2014 рік.

За підсумками засідання колегії прийнято рішення та дано відповідні доручення.

 

24 лютого 2015 року у сесійній залі районної ради відбулась нарада-семінар із головами місцевих рад з питань: спалювання сухої трави та мобілізації. Голова райдержадміністрації Володимир Недзельський наголосив на важливій роботі з виявлення зловмисників, які спалюють суху рослинність (трави) на території району та притягнення їх до адміністративної відповідальності. Також наголосив, що при Львівській облдержадміністрації створено Координаційний медіа-центр з питань мобілізації та АТО. Інформаційний бюлетень, що формується даним центром повинен розповсюджуватися на території кожної місцевої ради, особливо у місцях масового скупчення людей.

 

23 лютого 2015 року у райдержадміністрації відбулася спільна зустріч Ради Засновників Благодійного Фонду «Допоможімо дітям» та Спостережної Ради.

На зустрічі були присутні: голова Золочівської РДА Володимир Недзельський, заступник керівника апарату-начальник відділу організаційно-кадрової роботи РДА Галина Семчишин, начальник служби у справах дітей Наталія Малиновська, отець Михайло Сукмановський, голова та бухгалтер Благодійного Фонду «Допоможімо дітям» Ірина Панькевич і Богдана Лилик.

Обговорено питання співпраці між  Благодійним Фондом «Допоможімо дітям» та Благодійним Фондом «Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами».

 

23 лютого 2015  року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза провів нараду по проблемних питаннях довезення пасажирів Білокамінської сільської ради. У нараді взяли участь начальник відділу розвитку інфраструктури та будівництва РДА Олег Перейма, начальник відділу у справах захисту прав громадян як споживачів районної ради Ярослав Мудрий, директор ТзОВ "Насорох" Богдан Наливайко, Білокамінський сільський голова Володимир Важний.

За підсумками наради дано доручення сільському голові організувати зустріч депутатів та членів виконавчого комітету сільської ради.

 

23 лютого 2015 року продовжується ремонт дороги Н-02 Львів-Тернопіль від с.Чижиків до межі Золочівського району. Ремонтні роботи виконує ШРП №1 (керівник П.Ковалик).

 

День рідної мови

21 лютого 2015 року до Міжнародного дня рідної мови, адже саме за рішенням ЮНЕСКО всі народи Землі відзначають це свято, у загальноосвітніх навчальних закладах району проведено урочистості. Зокрема у Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст.№1, 3 та у Ремезівцівському НВК .

Впродовж тижня у Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст.№1 проводилися тематичні уроки, виховні години, інформаційні вісники, калейдоскоп крилатих висловів про мову, диктанти до Міжнародного дня рідної мови.

23 лютого 2015 року розпочалося свято із урочистої лінійки для учнів початкових класів. На перервах учнями 5-6 класів була представлена усім учасникам навчально-виховного процесу літературно-музична композиція.

Протягом дня учні мали можливість подивитися мультфільми та відеоролики про рідну мову. Завершальним етапом у цьому святі була виховна година «Мужай, прекрасна наша мово». Із словами подяки виступила директор школи Пилипчук О.М., яка закликала учнів берегти й шанувати рідну мову, адже з нею наше майбутнє і майбутнє неньки-України.

23 лютого 2015 року в Золочівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 було проведено тематичні заходи, зокрема:

- інформаційну лінійку « Мова-душа народу;

- конкурс стіннівок для учнів 5-9 класів « Мово моя калинова»;

- акцію « Одягни вишиванку на свято»( для учнів, батьків, учителів);

- уроки вільних думок: « Я знаю силу слова» у 10 класі та « Я з дитинства звик до рідної мови» у 8 класі;

- літературне свято « Спішу у храм святого слова»;

- конкурс читців поезії про рідне слово серед учнів 1-4 класів;

- літературну виставку « Прилиньмо душею до перлин рідної мови».

У Ремезівцівському НВК відбувся Тиждень рідної мови, в рамках святкування Міжнародного Дня рідної мови. Тараса Шевченка називають основоположником української літературної мови. Художня декламація віршів Т.Шевченка, перегляд відеоролика про письменника, «Українські жарти», адже сміх – це сонце, яке проганяє зиму з людського обличчя, усі ці заходи свідчать про любов до рідно мови. Тут учні майстерно відтворили гуморески «Перший лист», «Жорина мрія».

Завершальним етапом предметного Тижня під керівництвом учителів – філологів був проведений цікавий виховний захід «Рідна мова - духовності основа».

 

Форум громадськості у Львові

У час коли Росія підступно розпалила військовий конфлікт в Україні та з метою формування єдиного інформаційного простору, який охоплюватиме історичну пам'ять, науку, культуру, світогляд 22 лютого 2015 року у Львові, в актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка проведено Форум громадськості «Україна в умовах неоголошеної війни з Росією» за участю Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця.

У ході проведення форуму обговорено питання: інформаційної політики та безпеки в умовах війни; культура, як засіб захисту України від російської агресії; національна ідентифікація українців в умовах війни. В обговоренні питань взяв участь голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський.

Львівська спільнота, як осередок національного духу ініціює серед українців потужне автентичне пробудження людського духу і солідарності, бажання працювати заради загального добра, мужності у протистоянні ворогу. Від злагоджених дій прогресивної частини суспільства суттєво залежить не лише результат державотворення, але і єдність, цілісність України та майбутнє усього народу. Україна починається від наших узгоджених дій.

 

Від влади

 

21 лютого 2015 року голова Золочівської РДА Володимир Недзельський взяв участь в нараді голови облдержадміністрації Олега Синютки з головами райдержадміністрації.

Порядок денний:

1. Про проведення першого етапу четвертої часткової мобілізації у Львівській області.

2. Про діяльність координаційного медіа центру облдержадміністрації та його співпраця з райдержадміністраціями.

3. Про кадрові призначення.

4. Про підготовку до Великодніх свят.

 

20 лютого 2015 року з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні у місті Золочеві на площі Незалежності біля пам’ятника В’ячеславу Чорноволу пройшло Віче і панахида пам’яті Героїв Небесної Сотні.

У поминальних заходах взяли участь керівництво та працівники райдержадміністрації, районної та міської рад, працівники підприємств, установ, організацій, учнівська та студентська молодь району, керівники політичних партій і громадських організацій, громадськість.

 

20 лютого 2015 року у районному Народному домі ім. І. Білозіра відбувся Вечір-реквієм з нагоди вшанування Героїв, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії та відстоюючи права і свободи людини.

 

20 лютого 2015 року голова Золочівської РДА Володимир Недзельський провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. Під час засідання обговорено питання: позбавлення батьківських прав; надання згоди на дарування житлового будинку неповнолітній; затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; затвердження індивідуальних планів дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

За підсумками засідання прийнято відповідні рішення.

 

19 лютого 2015 рокуу перший заступник голови Золочівської РДА Андрій Кукуруза провів нараду щодо аналізу захворюваності на грип та ГРВІ серед учнів навчальних закладів Золочівського району. Встановлено відсутність 40% дітей у Бортківській ЗОШ І-ІІ ст. У нараді взяли участь начальник відділу освіти Володимир Бартошик та начальник Золочівського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Львівській області Людмила Овод.

За підсумками наради вирішено призупинити навчальний процес у Бортківській ЗОШ І-ІІ ст.

 

18 лютого 2015 року перший заступник голови Золочівської РДА Андрій Кукуруза взяв участь у засіданні президії районної ради.

 

18 лютого 2015 року перший заступник голови Золочівської РДА Андрій Кукуруза здійснив виїзний прийом громадян у Полянській сільській раді. Громадяни, які прийшли на прийом піднімали питання про: ремонт доріг; відкриття штатної одиниці в Народному домі села Махнівці; порядок реєстрації в районному центрі зайнятості осіб передпенсійного віку; пільгове перевезення громадян району; відновлення Державної програми для лікування хворих на гіпертонію.

По питаннях, з якими зверталися жителі дано роз’яснення та доручення окремим службами району.

 

18 лютого 2015 року заступник керівника апарату - начальник відділу організаційно-кадрової роботи РДА Галина Семчишин разом з робочою групою провели перевірку роботи виконкому Полянської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади.

За підсумками перевірки складено акт.

 

17 лютого 2015 року у райдержадміністрації відбулася спільна зустріч громадської ради при райдержадміністрації та Громадської ради при голові районної ради. Обговорено питання стану культури у Золочівському районі та репортаж телеканалу ZIK «Як вмирає культура у селах?». Для підтвердження чи спростування інформації було запрошено начальника відділу культури та туризму РДА Миколу Решітника.

Підводячи підсумки зустрічі запропоновано питання «Про стан культури у Золочівському районі та репортаж телеканалу ZIK «Як вмирає культура в селах?» розглянути на черговій сесії районної ради.

 

У Золочеві долучаться до створення книг для незрячих

 

17 лютого 2015 року в читальному залі Золочівської ЦРБ ім. І.Франка відбувся семінар «Сучасні інформаційні системи для українських користувачів з вадами зору: перша українська дейзі-бібліотека» для працівників бібліотечної системи району. Семінар провели виконавчий директор Львівського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська спілка інвалідів», кандидат історичних наук, інвалід з вадами зору Оксана Потимко, інженер і технік «Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами» Національного університету «Львівська політехніка» Марта Сидоряк.

Метою семінару та майстер-класу є залучення працівників бібліотек району до начитування літератури та для її наступної конвертації у формат daisy, ознайомлення з ним бібліотекарів, його перевагами, технічними і програмними засобами створення дейзі-книг, залучення бібліотекарів до створення в Україні першої дейзі-бібліотеки.

Львівський обласний осередок ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ» разом із шведською академією «Свефі» заснували міжнародний шведсько-український проект «Сучасні інформаційні системи для українських користувачів з вадами зору», мета якого – створити в Україні аудіобібліотеку навчальної та художньої літератури у форматі «дейзі», себто для незрячих.

Проект триватиме впродовж півтора року й завершиться у грудні 2015 року. До цього часу планують виготовити 2000 позицій аудіокнижок у форматі «дейзі», зосереджуючи увагу на українськомовній та навчальній літературі. «Дейзі» – це особливо зручний для користувачів із вадами зору формат, оскільки він має функцію навігації аудійованою книжкою: повністю незряча людина спроможна протягом декількох секунд віднайти будь-який потрібний їй розділ, параграф, сторінку тощо в такій аудіокнижці.

Сила духу цих людей вражає, захоплює, заставляє змінювати своє ставлення до життя і вчить цінувати в житті те, що маємо.

Бібліотечні працівники перейнялися проблемами незрячих та вирішили взяти участь у начитуванні книг для створення дейзі-бібліотеки.

 

Від влади

 

17 лютого 2015 року голова Золочівської РДА провів нараду із заступником голови міської ради Олегом Сидоровичем, заступником військового комісара Золочівсько-Перемишлянського ОРВК, начальником мобілізаційного відділення Андрієм Бураком та завідувачем сектором оборонної та мобілізаційної роботи РДА Миколою Сагатим щодо організації під час мобілізації в установленому порядку своєчасного оповіщення та прибуття громадян, які призиваються на військову службу.

 

17 лютого 2015 року перший заступник голови Золочівської РДА Андрій Кукуруза провів гарячу телефонну лінію. Зателефонував житель села Підгородне з приводу надання матеріальної допомоги на лікування. По піднятих питаннях дано відповідні доручення.

 

Голова райдержадміністрації долучився до збору коштів і взяв участь у поїздці в АТО

Впродовж 10-12 лютого 2015 року голова Золочівської РДА Володимир Недзельський долучився до збору чергової волонтерської допомоги для військовослужбовців, що воюють на Сході України та взяв участь у поїздці в зону АТО..

Допомога складалася із теплих речей, обігрівачів, спальних мішків, твердого палива, продуктів харчування. Але вкотре військовослужбовців найбільше потішили дитячі малюнки.

«Основною ціллю поїздки є підтримка наших хлопців, які тут знаходяться. Весь район підтримує наших захисників. Релігійні громади моляться за те, щоб був спокій та мир. Вже всі переконалися, що бойовий дух наших хлопців є дуже великий і перемога буде за нами дуже швидко», – зазначив голова Золочівської РДА Володимир Недзельський.

 

З нагоди 26-ї річниці виводу військ з Афганістану, 15 лютого 2015 року в місті Золочеві у сквері Зелений Яр відбулись поминальні заходи. У заходах взяли участь керівництво райдержадміністрації, районної та міської рад, воїни-інтернаціоналісти, громадськість та військовослужбовці.

Вшановуючи пам'ять воїнів-інтернаціоналістів керівництво району та громадськість поклали вінки та квіти до пам’ятника Учасникам локальних війн.

 

16 лютого 2015 року у Золочівській ЗОШ №4 I – III ст. відбулось нагородження призера обласного конкурсу дитячого малюнку “Діти проти СНІДу” учениці 5 класу Івасів Христини за зайняте III місце в номінації ”Не залишайся байдужим”.

Спеціаліст ЗРЦСССДМ вручила переможниці грамоту та приз. Також, подяками за участь у конкурсі нагороджені учениці Золочівської ЗОШ №1 I – III ст. ім. С. Тудора Безпалько Єлизавета та Полоян Вікторія та учениця Золочівської ЗОШ №4 I – III ст. Зельманович Дарія.

Подякою за організацію та проведення обласного конкурсу дитячого малюнку “Діти проти СНІДу” також нагороджено колектив Золочівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

14 лютого 2015 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський провів засідання оргкомітету з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. В ході зустрічі затверджено план проведення заходів, що відбуватимуться 20 лютого 2015 року.

План проведення заходів у День вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні:

- 13.00 год., на площі Незалежності біля пам’ятника В’ячеславу Чорноволу пройде Віче і панахида пам’яті;

- 16.00 год., у районному Народному домі ім. І. Білозіра відбудеться Вечір-реквієм.

 

14 лютого 2015 року з 10.00 год. відбулося покладання вінків та квітів на могили загиблих воїнів-афганців з нагоди відзначення 26-ї річниці виведення військ з Афганістану у селах Підлипці, Сновичі, Ремезівці, Якторів, Бортків, Хильчиці та місті Глиняни. У поминальних заходах взяли участь представники Золочівської районної ради воїнів-афганців "Пам'ять" спільно з головами місцевих рад району.

 

Продовжується ремонт дороги Н-02 Львів-Тернопіль на відрізках Печенія-Куровичі та Струтин-Плугів.

На обидві ділянки завезено майже 20 тонн асфальту. До ремонту на обох ділянках залучено філію "Золочівський райавтодор" (керівник О.Дупелич) та ШРП №1 (керівник П.Ковалик).

Проводяться роботи з ліквідації аварійної ямковості.

 

Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Документом встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

 

12 лютого 2015 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький провів засідання Державної протиепізоотичної комісії на якій розглядались питання щодо: зняття карантинних обмежень по сказу із с.Заставне, населених пунктів 5-ти кілометрової карантинної зони (с.Вижняни, с.Розворяни, с.Великий Полюхів) та частини прилеглих мисливських угідь (Золочівська районна організація УТМР).

За підсумками комісії вирішено зняти карантинні обмеження по сказу у зазначених населених пунктах та продовжити виконання «Комплексної програми основних заходів профілактики та боротьби зі сказом тварин та гідрофобією на 2011-2015 року у Золочівському районі».

 

Розпорядженням Президента України від 10 лютого 2015 року № 148/2015-рп головою Золочівської районної державної адміністрації Львівської області призначено Володимира Недзельського.

 

З ініціативи волонтерської групи психологів Золочівського району та за підтримки райдержадміністрації, зокрема: ЦРЛ, відділу освіти, служби у справах дітей, 10 лютого 2015 року відбувся спеціалізований навчальний семінар «Психологічна допомога потерпілим в зоні бойових дій та їх рідним».

В роботі семінару, що проходив в приміщенні залу засідань ЦРЛ, взяли участь медичні працівники, шкільні психологи та соціальні педагоги, а також волонтери психологи та соціальні фахівці. Учасникам семінару доведено досвід країн НАТО щодо роботи з учасниками воєнних місій та їх родинами. Надано рекомендації для роботи з учасниками бойових дій та їх рідними в сучасних українських реаліях.

 

Змістовний, насичений прикладами та практичними рекомендаціями семінар провели: доцент кафедри психіатрії та психотерапії ЛНМУ ім. Данила Галицького, дитячий психіатр, психотерапевт Борщевська Анжела Вікторівна та координатор мобільних психолого-психотерапевтичних та психолого-психіатричних бригад Львівщини, психотерапевт Української Спілки Психотерапевтів Кошулинська Зоряна Василівна.

Учасники семінару отримали відповідні сертифікати та навчально-методичні матеріали.

 

Впродовж 9-11 лютого 2015 року з метою популяризації здорового способу життя серед різних верств населення та активізації розвитку масового спорту, на виконання рішення сесії Львівської обласної ради від 17 червня 2014 року № 1130 та відповідно до обласної «Програми підтримки та розвитку спорту в сільській місцевості на 2014 рік», місцевим радам Золочівського району було видано спортивний інвентар: волейбольні та футбольні м’ячі, сітки, набір для гри в настільний теніс.

 

10 лютого 2015 року заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький провів засідання оргкомітету з нагоди відзначення 26-ї річниці виводу військ з Афганістану. В ході зустрічі затверджено план проведення заходів.

Програма проведення заходів з нагоди відзначення 26-ї річниці виводу військ з Афганістану:

14 лютого 2015 року з 10.00 год. покладання вінків та квітів на могили загиблих у Золочівському районі у селах Підлипці, Сновичі, Ремезівці, Якторів, Бортків, Хильчиці та місті Глиняни.

15 лютого 2015 року:

11.00 год. у сесійній залі міської ради загальні збори воїнів-афганців та звіт голови спілки воїнів-інтернаціоналістів України Золочівської районної ради воїнів-афганців «Пам’ять»;

12.00 год. – урочиста частина;

13.40 год. – хода від міської ради до пам’ятника учасникам локальних війн (сквер біля Миколаївської церкви);

14.00 год. – поминальні заходи біля пам’ятника учасникам локальних війн (сквер біля Миколаївської церкви).

Крім того, напрацьовано пропозиції щодо відзначення річниці Революції Гідності, 200-ліття Михайла Вербицького, Шевченкових днів та 100-річчя від дня народження Миколи Лемика.

 

5 лютого 2015 року у райдержадміністрації відбулося засідання громадської ради при голові райдержадміністрації під головуванням голови – Людмили Бохни. У засіданні взяв участь заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький. Затверджено положення про громадську раду, розглянуто пропозиції кожного члена до плану роботи, орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2015 рік та обговорено ряд інших питань.

Наступне засідання відбудеться 27 лютого о 15.00 год. в приміщенні райдержадміністрації.

 

4 лютого 2015 року у Львівській облдержадміністрації відбувся семінар щодо удосконалення діяльності центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП). В роботі семінару взяла участь начальник Центру надання адміністративних послуг Золочівської райдержадміністрації Ольга  Попадюк.

Захід відбувся у форматі обміну кращим досвідом роботи центрів надання адміністративних послуг, за фінансової підтримки представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні. Учасники семінару обговорили проблемні питання розвитку та роботи центрів надання адміністративних послуг у регіонах.

Зокрема, директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської ОДА Василь Лозинський, ознайомив присутніх із станом надання адміністративних послуг в області та досягненнями у цій сфері.

Учасниками цих навчань стали близько 50 осіб, серед яких адміністратори ЦНАПів, провідні експерти у галузі надання адміністративних послуг зі Львівської, Волинської та Закарпатської областей.

 

Ремонт доріг

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації Олега Синютки на автодорозі Львів-Тернопіль (об’їзна м. Золочева) проводиться ліквідація аварійної ямковості.

Першим заступником голови Золочівської РДА Андрієм Кукурузою здійснено обстеження ходу ремонтних робіт, щодо ліквідації аварійної ямковості, де проходить попередня укладка щебенем.

"При належному температурному режимі буде здійснено капітальний ремонт відрізку дороги Львів-Тернопіль", - повідомив перший заступник голови РДА.

 

3 лютого 2015 року т. в. о. голови Золочівської РДА Володимир Недзельський взяв участь в обласні нараді під головуванням Олега Синютки.

Порядок денний

1. Про проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території області.

2. Про хід бюджетного процесу у Львівській області:

- виконання бюджету за січень 2015 року;

- затвердження бюджетів районами та містами у Львівській області;

- про затвердження ставок податків на нерухомість і землю;

- про врахування коштів на капітальні видатки;

- про хід виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ.

3. Про хід ремонту доріг у Львівській області.

4. Про соціально-економічний стан районів у Львівській області.

5. Про створення гарячої лінії.

 

2 лютого 2015 року т. в. о. голови Золочівської РДА Володимир Недзельський був присутній на навчаннях служби цивільного захисту району на тему: «Ліквідація наслідків вибуху в адмінбудівлі». На даному навчанні практично відпрацьовано залагодження дій районних служб, при виникненні складних ситуацій.

 

Ремонт автодороги

 

Філія "Золочівський райавтодор" ДП "Львівський облавтодор" ВАТ ДАК "Автомобільні дороги України" виконувала підрядні роботи по аварійно-ямковому ремонту гарячою асфальтно-бетонною сумішшю, від с. Велика Вільшаниця до м. Золочева, на автодорозі Львів-Тернопіль. Використано 56 тонн даної суміші і накрито 341 метр квадратний аварійної ямковості.

2 лютого 2015 року перший заступник голови Золочівської РДА Андрій Кукуруза здійснив обстеження стану виконання робіт на даній ділянці.

 

«Коляда скликає друзів»

Ой від двору до двора

Колядує дітвора.

 

01 лютого 2015 року у РНД їм. І. Білозіра пройшов творчий звіт Центру дитячої та юнацької творчості «Коляда скликає друзів». З вітальним словом до присутніх звернулася директор ЦДЮТ О.Петришин. Цього дня на свято завітало чимало людей, справжніх друзів ЦДЮТ, їхніх вихованців, пошановувачів справжнього мистецтва, української коляди.

Ще у фойє Народного дому гості свята мали змогу побачити і оцінити справжню, неповторну красу дитячих робіт. Це витвори з бісеру (кер. гуртків БойкоО.Я, Жук М.В, Карабін М.Л), витинанки (кер.гуртка Корнилюк Л.Р), ляльки-мотанки (кер. гуртків Твердохліб Н.А,Ткач Г.А) обереги «Коляда» (кер.гуртків Чайковська II.А, Патрик О.Б). До уваги жителів міста була представлена велика виставка дитячих художніх робіт на зимову тематику (кер.гуртків Кирилова О.Е, Гевко Г.І). Кожен з гостей міг знайти для себе щось нове і почерпнути ту казкову чисту енергетику від дитячих робіт і поринути у свій казковий світ дитинства.

Все почалось з початку.

Коли не було з нащада світа,

тоді лем було синєє море....

Саме такою старовинною колядкою розпочав свій виступ фольклорний ансамбль «Древо». Своїм співом він заставив полинути у далеке минуле, туди, де панував мир і спокій і неповторний дух Різдва. Усе як колись.

Також на святі колядували і щедрували фольклорні ансамблі «Животоки», «Ладо», батьки наших вихованців. І полинула спільна коляда Золочівщиною. Також колектив відтворив старовинний обряд «Маланки», який характерний для Галачини. Маланка (Віталій Білінський) своїм дійством розвеселила всіх глядачів.

Свято коляди провели господар Тарас Криницький, господиня Уляна Буртняк зі своїми вихованцями музично-драматичного гуртка, танцювальний колектив «Дивограй» - керівник Марія Марчук та танцювальний колектив «Марічка» - керівник Марія Грицонів. Впродовж усього свята віншував, посівав, щастя й радості бажав вихованець ансамблю «Древо» Богдан Чепелюк. Свої колядки та щедрівки дарували фольклорні ансамблі «Древо» та «Животоки» під керівництвом Ольги Чепелюк.

Т. в. о. голови Золочівської РДА Володимир Недзельський та начальник відділу освіти Володимир Бартошик подякували всьому педагогічному колективу за коляду,за творчі роботи. І за старим українським звичаєм вручили вихованцям ЦДЮТ подарунки.

Ось і минуло свято.

Як кажуть в народі: прийшов Предтеча - забрав свята на плечі.

Дай, Боже, діждати нової коляди!

Христос народився!

 

1 лютого 2015 року у спортивному залі Золочівського професійного ліцею відбувся міжобласний турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті Героїв Крут. Т. в. о. голови Золочівської РДА Володимир Недзельський виступив з вітальним словом на відкритті турніру. У змаганнях взяли участь шість команд ДЮСШ з: Тернополя, Львова, Золочева, Бродів, Рогатина.

Перемогу здобула команда «Покрова» (м. Львів). Заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький та начальник відділу освіти РДА Володимир Бартошик вручили грамоти та кубки переможцям.

 

Вечір скорботи "В понурій темряві віків світиться завжди будуть Крути"

 

29 січня в Україні відзначають День пам'яті героїв Крут - саме там у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. Україна пишається своїми героями. Слава про них лишиться у пам'яті майбутніх поколінь.

Бібліотекарі відділу обслуговування Золочівської ЦРБ провели вечір скорботи "В понурій темряві віків світиться завжди будуть Крути". для учнів ЗОШ №3, які завітали до бібліотеки з класними керівниками Мельник І.Д. і Попадюк Г.О.

Бібліотекарі доступно та цікаво розповіли присутнім про бій під Крутами, наголосивши на тому, що 29 січня - це не лише день скорботи, а й день величі духу української нації. Жертовності та героїзму Крут забувати не можна. В ході заходу було продемонстровано фільм "Бій під Крутами", музичний відеокліп "Крути. Рабів до раю не пускають".

Присутні захоплено слухали вірші "Крути" О.Кар'янова та "На зламі двох тисячоліть" М.Гук-Щербака, які прочитала бібліотекар читального залу О.М.Кармазин.

Пам'ять Крут б'є в наші серця, кличе боронити рідну землю, Українську державу, її єдність. Сьогодні у кривавих боях народжуються нові герої, які творять історію своїми вчинками, віддаючи життя за вільну, незалежну єдину Україну, у якій українці будуть господарями на своїй землі.

 

Зустріч з народним депутатом України Тарасом Батенком

 

29 січня 2015 року у сесійній залі райдержадміністрації відбулась зустріч з народним депутатом України Тарасом Батенком за участю керівництва райдержадміністрації, районної ради, голів місцевих рад району. В ході зустрічі обговорено питання проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)".

Керівники органів місцевого самоврядування подавали пропозиції до проекту Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад".

 

Архів новин:

 
 

Земельні ділянки | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochiv_rda@ukr.net