Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України 

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

Золочівська райдержадміністрація
Харківської області

Інвестиційний портал Львівщини

Проект розвитку Львівщини

Законодавство України

База знань Wolfram|Alpha

Контрольно-ревізійна служба інформує

Золочівське відділення Буської ОДПІ  повідомляє

Інформація управління ПФУ в Золочівському районі

Районне управління юстиції повідомляє

Відділ статистики інформує

Районний центр зайнятості інформує

Золочівський районний Народний дім ім. І.Білозіра

Про доступ до публічної інформації

Громадське обговорення!

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>
__________________

Президентський кадровий резерв
"Нова еліта нації"

Стратегія державної кадрової політики

Всеукраїнський конкурс
«Кращий державний службовець»

__________________

ХIII Міжнародний Економічний Форум  10-12 жовтня 2013 р.

Конкурс
"100 кращих товарів України"

Загальнодержавна

виставкова

акція
"Барвиста

Україна-2013"

Виставка-ярмарок
"Львівський товаровиробник"

Спеціалізована виставка
«Енергоефективність. Відновлювана енергетика - 2013»

Проведення виставкових заходів за кордоном

__________________

До уваги виборців!

 

Довідково:


Погода у Золочеві


Новини в Україні
та світі

 Утилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп
 

скорость интернета

Новини

1 квітня 2014 року у Ясеновецькому НВК відбулася акція з посадки дерев в рамках відзначення 200- річчя від дня народження Т. Г. Шевченка.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, відмітивши, що посадивши символічних 200 яблунь ми пам'ятаємо, прославляємо та продовжуємо творчість Т. Г. Шевченка - великого геніального Кобзаря. У заході взяли участь голова районної ради Володимир Недзельський, начальник управління з питань освіти, молоді та спорту РДА Іван Божаківський, депутати районної ради, духовенство, учнівські та педагогічні колективи, громадськість села Ясенівці, підприємці.

Посадковий матеріал надав спонсор – директор ТзОВ "Княжі лани" Починок А.І. Учасників та гостей акції учні Ясеновецького НВК порадували виконанням твору "Садок вишневий коло хати" на вірші Т. Г. Шевченка.

 

28 березня 2014 року біля адмінбудинку районної ради відбулася посадка дерев на честь Героїв майдану.

В даній акції взяли участь працівники райдержадміністрації, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, навчальних закладів.

 

27 березня 2014 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький провів засідання комісії по розгляду заяв і скарг громадян з питань надання державної соціальної допомоги.

Розглянуто 36 заяв, одна відмова та по 35 прийнято позитивні рішення.

 

25 березня 2014 року на площі Незалежності відбулося віче-реквієм з вшанування пам'яті видатного політичного діяча української держави, публіциста, літературного критика, шістдесятника В'ячеслава Чорновола – 15 річниця з дня трагічної загибелі.

Розпочалося віче з покладання вінків до підніжжя пам’ятника В.Чорновола.

У заході взяли участь керівництво району, представники політичних партій та громадських організацій, молодь, громадськість.

 

25 березня 2014 року у районному Народному домі відбувся гала-концерт районного конкурсу "До висот Шевченкового слова" в якому взяли участь керівництво органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, учнівські та педагогічні колективи шкіл району, громадськість. Районний конкурс «До висот Шевченкового слова» розпочався з січня 2014 року у загальноосвітніх навчальних закладах району в рамках відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка, з метою виявлення кращих виконавців літературної спадщини Великого Кобзаря, творів сучасних авторів, авторської поезії.

Відповідно до положення конкурс проведено у два етапи:

1-ий етап у шкільних округах (з 01.02. по 03.03.2014 року),

2-ий етап (фінал) актовий зал Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 (11.03.2014 року).

Участь у заключному етапі взяли 30 учасників, які декламували вірші Т.Г.Шевченка, власні поезії та твори сучасних авторів про Кобзаря. Конкурс проводився у 3-ьох вікових категоріях: до 15 років, від 15 до 18 років, від 18 і старші.

Переможцями визначено:

у віковій категорії до 15 років -

І місце – Блозовська Марія – учениця Золочівського НВК «Школа радості»;

ІІ місце – Фурда Аліна – учениця Великовільшаницької ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – Орловський Олег – учень Сасівського НВК.

у віковій категорії від 15 до 18 років -

І місце – Красевська Христина – учениця Куровицької ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце – Квас Оксана – учениця Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2;

ІІІ місце – Кукурудза Зоряна – учениця Колтівської ЗОШ І-ІІІ ст.

у віковій категорії від 18 років -

І місце – Ярема Любов Андріївна – учитель світової літератури Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1;

ІІ місце – Мартиняк Оксана Ярославівна – учитель української мови та літератури Підгайчиківської ЗОШ І-ІІ ст.;

ІІІ місце – Блонська Ірина Миронівна – учитель хімії Глинянської ЗОШ І-ІІІ ст.

За підсумками журі, учасники районного конкурсу нагороджені подарунками, а саме: діти – "Ювілейним Кобзарем", учителі – книгою "Шевченко понад часом" автора Євгена Сверстюка; переможці грошовими преміями за зайняте: І місце – 500 грн., ІІ місце – 300 грн., ІІІ місце – 200 грн.

Нагороди вручили перший заступник голови РДА Михайло Бучковський та заступник керівника апарату, начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату РДА Галина Семчишин, начальник управління з питань освіти, молоді та спорту Іван Божаківський.

 

24 березня 2014 року відзначається Всесвітній день боротьби з туберкульозом.

З метою профілактики розповсюдження даного захворювання у дитячому середовищі, фахівцями із соціальної роботи Золочівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у період з 18 по 25 березня 2014 року у загальноосвітніх навчальних закладах району проведено профілактичну акцію “Час діяти – захисти себе від туберкульозу!”.

В рамках акції відбулося 26 групових заходів з питань профілактики туберкульозу, шляхів діагностики та лікування даного захворювання. Профілактичною акцією охоплено 515 осіб, надано 565 індивідуальних соціальних послуг.

Фахівцями із соціальної роботи розповсюджено 207 шт. соціально-рекламної продукції з питань профілактики та діагностики туберкульозу, з них плакати – 22 шт, буклети – 185 шт.

 

21 березня 2014 року перший заступник голови РДА Михайло Бучковський провів нараду з командирами військових частин та частин Національної гвардії України, правоохоронними органами району щодо забезпечення охорони стратегічно важливих об’єктів життєзабезпечення району. За підсумками наради дано відповідні доручення.

 

20 березня 2014 року відбулася ХХІХ сесія районної ради. На своєму пленарному засіданні депутати районної ради розглянули 11 питань. Перший заступник голови РДА Михайло Бучковський прозвітував перед депутатами щодо роботи територіально – господарського комплексу району у 2013 році та виконання Програми соціально – економічного та культурного розвитку Золочівського району на 2013 рік.

Начальник фінансового управління Галина Мудра доповіла депутатам про виконання районного бюджету Золочівського району за 2013 рік. Депутати прийняли рішення щодо затвердження звіту про виконання районного бюджету та виконання програми соціально – економічного та культурного розвитку Золочівського району на 2013 рік.

 

Літературно-музичний вечір "З Кобзарем у серці"

 

"Сьогодні Шевченко, як і сто років тому, робить для нас ту роботу, яку генії завжди виконують для свого народу, - тримає небеса. Ми звертаємося до слова поета, що працює на найбільш глибинних рівнях людського відчуття, який закладає підвалини розрізнення між добром і злом і тим самим стає в один ряд із Данте, Шекспіром, Гете",- ці слова належать українській письменниці Оксані Забужко

Життя Тараса Шевченка - це життя нашої нації: від сина кріпака до Велета українського духу.Велич нашого великого Кобзаря сягає всієї історії народу. Адже до кожної ситуації в нашому житті ми знаходимо неперевершене слово Тараса.

18 березня цього року у клубі військової частини 3007 бібліотекарі Золочівської ЦРБ ім.І.Франка спільно з бібліотекарем в/ч 3007 Данилюк Л.В. провели літературно-музичний вечір "З Кобзарем у серці". Про життєвий та творчий шлях поета розповіли Джегур І.І. та Шафранська В.В. Натхненно декламувала поезії Тараса Григоровича бібліотекар читального залу відділу обслуговування Кармазин О.М. ("Лілея", "І досі сниться...","Світе ясний...", "В казематі" та інші).

Під час виступів бібліотекарів на екрані демонструвалися слайди про життя і творчість Т.Шевченка.

Закінчився вечір переглядом відео за мотивами поезії Т.Шевченка "І мертвим і живим..." Його слова є актуальними для всіх українців усіх часів, і особливо для нас теперішніх:

Свою Україну любіть,

Любіть її... Во время люте,

В останню тяжкую минуту

За неї Господа моліть.

 

Пророче слово Кобзаря не вмре, не загине

 

У непростий для нашої країни час важливим завданням для кожного громадянина України є збереження духовних цінностей народу. 200 років тому в Україну прийшов великий Пророк, Геній – Тарас Шевченко.

Саме тому 16 березня в Народному Домі с. Бужок відбулося свято «Пророче слово Кобзаря не вмре,не загине». Організаторами заходу були бібліотекар Алексевич Н. С., завідувач Народного Дому Дика О. Б., завідувач Бужківської ЗОШ І ст. Ціж Н. М., учні школи, молодь та громада села.

Першу частину свята присвятили усім невинно загиблим, котрі своє життя віддали за волю України. До сліз розчулили усіх присутніх уривки з творів Т. Шевченка «Тополя» й «Розрита могила». Під час заходу прозвучали вірші Кобзаря у виконанні учнів . У виконанні церковного хору та громади села пролунав «Заповіт», якого ми дотримуємося,та церковний гімн «Боже, Великий, Єдиний».

І на віки віків,повсякчас і нині

Будуть дивитись на нас твої очі сині…

Березові хрести і земля у руїні,

І останні слова: «Слава Україні!»

 

16 березня 2014 року в Народному домі с. Сасів відбувся літературно – музичний вечір «В сім’ї вольній новій»

Розпочався вечір спільної молитвою всіх присутніх за участю декана УАПЦ о. Василя Сагана . З вітальним словом виступила Шибаєва О.М. вчитель української мови та літератури.

У літературно – музичному вечорі взяли участь:

- Народний хор НД с.Сасів «Надбужжя» керівник М.Стречик;

- вокальний ансамбль Сасівської ЗОШ;

- драматичний гурток;

- гурток художнього слова.

У виконанні учасників художньої самодіяльності прозвучали пісні на вірші Тараса Григоровича Шевченка «Заповіт», Летить галка через балку», Садок вишневий коло хати», Реве та стогне Дніпр широкий» та інші.

 

16 березня 2014 року у Підгайчиківській ЗОШ І-ІІ ступенів вчителі, учні, зведений сільський хор (керівник Б.Бойчук) і вся сільська громада вшановували пам'ять славного Кобзаря. Вечір розпочала вчитель математики, Максимів Ірина Іллівна, словами: « Шевченків «Кобзар»... Він став синонімом сумління свого часу, бо сам автор зібрав сюди кожну сльозину, найменший стогін болю кріпака. Духовну велич і красу народу він підніс на найвищу височінь, чим збагатив увесь світ.

Ім'я Тараса Шевченка стало символом нашого народу. Його «Кобзар» лежить на столі поряд з хлібом, а пісні його вишиті на рушниках. Перегортали ми сторінку за сторінкою «Кобзаря», доторкнулися душею до палкого й нескореного серця поета.

А пісні, які співали, вже півтора століття співає український народ, а скільки ще співатиме — залежить від нас з вами. Адже нам творити долю української пісні, української мови, українського народу. Тож нехай «Заповіт» великого Кобзаря стане заповітом для нас — зберегти мову народу, його звичаї, його пісні і пронести через віки у майбуття.

 

16 березня 2014 року в Народному домі с.Солова відбувся літературний вечір «Вічно живе Шевченкове слово» присвячений 200 – річчю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

У вечорі прозвучали вірші та пісні на вірші Тараса Григоровича Шевченка.

У відзначенні 200 – ліття Т.Г.Шевченка взяли участь: фольклорний ансамбль «Соловчанка» та гурток художнього слова НД с.Солова (керівник Любов Лотоцька)

 

Від влади

 

18 березня 2014 року голова Золочівської районної державної адміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду щодо виконання Указу Президента України від 17 березня 2014 року № 303 “Про часткову мобілізацію”. У нараді взяли участь керівники правоохоронних структур району, військових частин Збройних сил України та Національної гвардії України, медичних, інших установ та організацій, залучених до процесу мобілізації.

За підсумками наради дано відповідні доручення та зобов'язано керівників до чіткого їх виконання.

 

 

15 березня 2014 року у місті Сокаль відбулись обласні змагання серед спортивних сімей «Мама, тато і я – спортивна сім’я". Золочівський район представляли сім"я Мазур та сім"я Хомік, які стали переможцями районного етапу.

Змагання проводилися за такою системою: 5 естафет у спортивну залі і 3 естафети у басейні. У загальнокомандному підсумку наша команда зайняла 5 місце.

В індивідуальному заліку сім’я Мазур зайняла 3 місце.

Усі учасники отримали в подарунок від Національного Олімпійського Комітету Львівської області футбольні м’ячі, а переможці та призери - пам’ятні призи та грамоти. p>

 

13 березня 2014 року у Золочівському районі відбулись змагання серед спортивних сімей "Мама, тато, я - спортивна сім"я", які проходили в спортивному залі школи м. Глиняни. До програми змагань входило 5 різноманітних естафет, в яких учасники мали змогу показати свою майстерність, спритність, кмітливість та спортивний азарт.

Вболівальники активно підтримували свої команди.

Переможцем стала сім’я Мазур, яка випередила сім"ю з незначним розривом. Сама ці дві сім’ї здобули право представляти наш район на обласних змаганнях серед спортивних сімей, які відбудуться у місті Сокаль. Учасники змагань отримали солодощі.

Призери нагороджені грамотами Золочівської райдержадміністрації. Варто відзначити відмінну організацію проведення змагань. Керівництво та педагогічний колектив, зокрема вчитель з фізичної культури Глинянської школи Боргуш А.Б., забезпечили належні умови для проведення даного заходу.

 

13 березня 2014 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький провів чергове засідання районної координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань.

Порядок денний засідання:

1. Про стан здійснення первинної профілактики щодо протидії ВІЛ-інфекції, туберкульозу, наркоманії;

2. Про стан здійснення профілактичної роботи з дітьми, які перебувають на обліку в КМСД. Реалізація заходів із попередження продажу алкогольних напоїв неповнолітнім.

За результатами розгляду вказаних питань було вирішено:

1. Золочівському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (ЗРЦСССДМ) продовжити реалізацію запланованих заходів.

2. Управлінню з питань освіти молоді та спорту РДА провести анкетування у школах району на предмет визначення рівня обізнаності щодо шляхів передачі ВІЛ-інфекції впродовж жовтня - грудня 2014 року.

3. Золочівському РВ ГУ МВС України у Львівській області забезпечити участь під облікових дітей у профілактичних заходах ЗРЦСССДМ.

4. Золочівському РВ ГУ МВС України у Львівській області спільно з фахівцями із соціальної роботи ЗРЦСССДМ активізувати роботу з проведення профілактичних рейдів щодо попередження продажу алкогольних напоїв неповнолітнім.

 

13 березня 2014 року перший заступник голови Золочівської РДА Михайло Бучковський провів чергове засідання колегії райдержадміністрації.

На порядок денний винесені питання:

1. Про виконання бюджету Золочівського району за 2013 рік;

2. Про виконання Програми соціально - економічного та культурного розвитку Золочівського району на 2013 рік;

3. Про функціонування української мови як державної на території Золочівського району.

За підсумками засідання колегії прийнято відповідні рішення та дано доручення керівникам управлінь, відділів служб району, головам місцевих рад району.

 

12 березня 2014 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький, провів засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини.

На порядок денний засідання виносилось 10 питань, зокрема: про доцільність позбавлення батьківських прав – 5; визначення днів та годин побачень з дітьми – 2; про ситуацію, що склалася в сім'ї, яка перебуває у складних життєвих обставинах – 1, а також обговорено та затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, що опинились в складних життєвих обставинах.

По усіх питаннях прийнято відповідні рішення. >

 

11 березня 2014 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький, Золочівський міський голова Ігор Гриньків взяли участь у зустрічі з духовенством району щодо проведення традиційної екуменічної Хресної Дороги у місті Золочеві.

Прийнято рішення провести Хресну Дорогу 6 квітня, яка розпочнеться о 15 годині на Вічевій площі.

Цього року у Хресній Дорозі візьмуть участь представники духовенства та парафіяльних громад Глинянського та Поморянського деканату УГКЦ спільно з представниками Золочівських деканатів усіх церков та монастиря УГКЦ ЧСВВ.

 

9 березня 2014 року у м. Золочеві біля пам'ятника Т.Г. Шевченкові відбулося Віче з нагоди святкування 200-ї річниці від Дня народження Великого Кобзаря за участі керівництва району, громадських діячів, духовенства, учнівських та педагогічних колективів навчальних закладів.

 

В продовження святкування у районному Народному домі ім. І. Білозіра пройшла Урочиста академія.

 

9 березня 2014 року у Золочівському замку відкрилася виставка дитячих малюнків посвячених Т. Г. Шевченкові.

 

5 березня 2014 року в спортивному залі НВК села Вороняки відбулися районні спортивні змагання «Олімпійське лелеченя».

Команди десятьох навчальних закладів району боролись за право представляти Золочівський район на обласному етапі.

Розпочались змагання виконанням гімну України та хвилиною мовчання в пам'ять "Небесної сотні". Перший етап змагань - представлення команд.

Далі юні спортсмени мали змогу продемонструвати свою швидкість та спритність у комплексній естафеті, човниковому бігу, перетягуванні линви, перенесенні м'ячів тощо. Вболівальники активно підтримували спортсменів. Варто відзначити належну підготовку усіх команд, та перемогу цього разу здобула команда «Лелека» Глинянської школи.

Усі учасники отримали солодощі та грамоти.

Переможці заслужено вибороли право представляти наш район на обласних змаганнях, тож побажаємо їм перемоги.

Хочеться в черговий раз подякувати господарям - колективу НВК с. Вороняки за відмінну підготовку та проведення змагань.

 

4 березня 2014 року перший заступник голови Золочівської РДА Михайло Бучковський провів засідання оргкомітету з питання відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

За підсумками засідання затверджено план заходів з відзначення 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря у Золочівському районі.

 

28 лютого 2014 року голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий провів засідання оргкомітету з питання відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. У засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. Розпочалося засідання хвилиною мовчання - вшанування пам'яті "Небесної сотні", що загинули на Майдані Незалежності у м. Києві. Продовжуючи засідання голова РДА Ярослав Окрепкий зазначив, що цього року виповнюється 200 років від дня народження видатного поета, письменника, художника Т.Г. Шевченка. Вшанування його пам'яті засвідчує велику велич його як геніального символу українства.

За підсумками засідання дано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів РДА.

 

З метою попередження вчинення правопорушень серед дітей та молоді 18 лютого 2014 року у Золочівському професійному ліцеї (ЗПЛ) фахівцями із соціальної роботи Золочівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (ЗРЦСССДМ) Іриною Пелех та Андрієм Брояко спільно з психологом Золочівського професійного ліцею Наталією Волошин було проведено захід, який включав анкетування та діагностику на визначення схильності до адиктивної, агресивної та деліквентної поведінки неповнолітніх, які вчинили, або схильні до правопорушень, що навчаються у ЗПЛ. Захід відбувся відповідно до спільного плану ЗРЦСССДМ та ЗПЛ. Охоплено 11 осіб - учнів ЗПЛ.

 

18 лютого 2014 року заступник голови РДА Ігор Нижник провів нараду щодо погодження основних показників розвитку агропромислового комплексу на 2014 рік. У нараді взяли участь начальник управління агропромислового розвитку І.Закала; заступник начальника управління, начальник відділу організації виробництва та маркетингу сільськогосподарської продукції управління агропромислового розвитку З.Леськів; Сасівський сільський голова, голова асоціації сільських голів району М.Гетьманчик; Сновицький сільський голова, заступник голови асоціації сільських голів району П.Заяць; голова об’єднання фермерських та приватних землевласників району Б.Галабуда; голова обслуговуючого сільськогосподарського кооперативу «Спільника А.В.», депутат районної ради А.Спільник. На нараді розглядалися питання про: погодження основних показників розвитку агропромислового комплексу району на 2014 рік; розвиток фермерських господарств району та пропозиції по підтримці фермерства на 2014 рік; розвиток кооперативного руху на території району.

За підсумками наради вирішено

1. Управлінню агропромислового розвитку забезпечити:

- виконання планів розвитку агропромислового розвитку та сільських територій на 2014 рік;

- сприяння у вирішенні питань розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

2. Асоціації об'єднання фермерських та приватних землевласників району сприяти у відновленні роботи фермерських господарств.

3. Асоціації сільських голів району сприяти у вирішенні питання залучення коштів для закупівлі автомобілів для штучного осіменіння корів.

 

18 лютого 2014 року перший заступник голови РДА Михайло Бучковський провів нараду із начальником фінансового управління РДА Г.Мудрою, начальником управління Державної казначейської служби України у Золочівському районі Львівської області А.Буковським, заступником Золочівського міського голови О.Сидоровичом щодо стану розрахунків за спожиті енергоносії.

За результатами наради дано доручення щодо забезпечення своєчасності проведення розрахунків за спожите державними установами тепло перед ТзОВ "Золочівенергоресурс" і ТзОВ "Золочівенергоінвест".

 

17 лютого 2014 року перший заступник голови РДА Михайло Бучковський провів нараду з керівниками структурних підрозділів щодо підготовки святкування 200-ліття з дня народження Т.Г.Шевченка. За підсумками наради дано відповідні доручення.

 

17 лютого 2014 року перший заступник голови РДА Михайло Бучковський провів нараду із заступником начальника управління, начальником відділу розвитку інфраструктури та будівництва управління економічного розвитку і торгівлі РДА О.Переймою, начальником відділу економічного аналізу, прогнозування та моніторингу управління економічного розвитку і торгівлі РДА М.Ференц, головним спеціалістом відділу розвитку інфраструктури та будівництва управління економічного розвитку і торгівлі РДА О.Казьмір щодо підготовки інвестиційних мікропроектів місцевого розвитку та реалізації на території району програми енергозбереження вуличного освітлення населених пунктів району.

За результатами наради дано відповідні доручення.

 

Вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 25-ї річниці виведення військ з Афганістану

14-15 лютого 2014 року на Золочівщині відбулися заходи по вшануванню учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 25-ї річниці виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

14 лютого 2014 року з 10 год. воїни-афганці спільно з представниками органів місцевого самоврядування вшанували своїх побратимів покладанням вінків та квітів, запаленням лампадок на їхніх могилах у Підлипецькій, Ремезіцівській, Сновицькій, Словітській, Бортківській, Глинянській місцевих радах.

15 лютого у м. Золочеві відбулися заходи з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 25-ї річниці виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Урочистості розпочалися у приміщенні Золочівської міської ради із звітної конференції районної ради воїнів афганців "Пам'ять".

У заходах взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський, голова районної ради Володимир Недзельський, Золочівський міський голова Ігор Гриньків, громадськість району, що продовжились у сквері Зелений Яр, біля пам’ятника на честь воїнів, які загинули в локальних війнах.

Після завершення урочистого засідання відбулася екуменічна панахида, покладання вінків та квітів до пам'ятника спорудженого на честь воїнів, які загинули в локальних війнах.

На честь пам'яті наших земляків, які загинули в Афганістані прозвучали залпи військового салюту.

Щира повага кожному з вас, кому випало пройти буремними дорогами Афганістану в драматичний період воєнного протистояння. Історія ще дасть оцінку тому суворому десятиліттю. Та головне можна сказати вже сьогодні: ви чесно зберігали вірність присязі, проявляли мужність, відвагу і героїзм при виконанні поставлених перед вами завдань. Ці найвищі чесноти воїна в усі часи були гідним прикладом для нащадків. Низький вам уклін.

Вдячність всім, хто продовжує брати активну участь у громадському житті району та патріотичному вихованні молодого покоління.

Минають дні, ідуть роки,

Життя листки перегортає

А біль Афгану - на віки

В душі чомусь не замовкає

 

14 лютого 2014 року, напередодні 25 –ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан у населених пунктах району відбулося вшанування пам'яті тих, хто поліг в афганських ущелинах; уклін тим, хто прийшов з війни живим, хоча з пораненою душею. Молоді люди йшли туди не за орденами і медалями, вони свято вірили, що виконують свій інтернаціональний обов’язок, вони вірили, що несуть визволення народу Афганістану, вірили, що йдуть не воювати, а захищати.

Учні навчальних закладів Підлипецької, Ремезіцівської, Сновицької, Словітської, Бортківської, Глинянської місцевих рад поклали вінки до могил, загиблих земляків, учасників афганської війни.

Традицією вже стало напередодні вшанування воїнів-афганців у навчальних закладах району проводити уроки мужності: «Місце подвигу – Афганістан», «Ми будемо довго пам’ятати і вам забути не дамо», «Афганістан – наш біль, наш сум», «Афганістан – біль у наших серцях», «Афганістан – наша незаживаюча рана…», зустрічі з учасниками бойових дій, спортивні змагання. У бібліотеках навчальних закладів організовано книжкові виставки на тему: «Україна та українці у локальних конфліктах», «Афганська війна». Бої закінчились, а історія – вічна. Афганська війна в пам'яті людства ще буде жити довго, тому що її історія написана кров’ю солдатів і слізьми матерів. Покоління, обпалене її вогнем, як ніхто засвоїло військові і моральні уроки тієї героїчної і трагічної афганської війни.

 

14 лютого 2014 року перший заступник голови РДА Михайло Бучковський взяв участь у розширеній апаратній нараді за участю керівників структурних підрозділів ОДА, територіальних підрозділів міністерств та відомств, а також голів райдержадміністрацій. Основною метою наради став розгляд результатів роботи структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій з початку 2014 року, а також обговорення та формування основних завдань на найближчу перспективу. Зазначимо, що участь в обговоренні також взяв головний консультант – інспектор головного управління з питань регіональної та кадрової політики Адміністрації Президента України Віктор Ткаченко.

Директори департаментів доповіли про роботу підзвітних служб та галузей, зокрема про стан справ у сфері освіти та науки, охорони здоров'я, культури, фінансів, житлово-комунального господарства, агропромислового розвитку та соціального захисту.

 Також учасники наради розглянули й поточні завдання облдержадміністрації. Очільник Львівщини закликав керівників профільних структурних підрозділів серйозно поставитись до виконання завдань у першому півріччі 2014 року та доручив до кінця місяця переглянути та напрацювати детальний план дій у підзвітних галузях.

 

13 лютого 2014 року в приміщенні управління соціального захисту населення відбулося засідання «круглого столу», присвячене «Дню вшанування учасників бойових дій» Афганістану.

У засіданні «круглого столу» взяли участь: начальник управління соціального захисту населення І.Уличний, заступник начальника пенсійного забезпечення управління Пенсійного Фонду України у Золочівському районі С.Драган, секретар Золочівської міської ради Д.Колодка, завідувач Золочівської поліклініки Є.Ковалик, провідний спеціаліст-землевпорядник Золочівської міської ради П.Шумляк, а також учасники бойових дій Афганістану: Сараєв П.Ю., Кудерявець Б.Д., Гриневич М.В., Попович П.В., Стецюк О.Л.

На засіданні розглянуто питання соціального, пенсійного та медичного забезпечення воїнів-афганців, утримання в належному стані пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам у м.Золочеві, виділення земельної ділянки під будівництво гаражів для воїнів-інтернаціоналістів.

По підсумках «круглого столу» надано ряд пропозицій та роз’яснень.

 

13 лютого 2014 року перший заступник голови РДА Михайло Бучковський спільно з головою районної ради Володимиром Недзельським взяли участь у представленні директора Державного підприємства "Золочівське лісове господарство" Руслана Крутя.

Заступник начальника Львівського обласного управління лісового і мисливського господарства Юрій Гром'як ознайомив присутніх з наказами про переведення Михайла Кутя та призначення Руслана Крутя. Виступаючи перед присутніми, Михайло Бучковський подякував Михайлу Кутю за роботу на посаді в продовж п'яти років та побажав новопризначеному керівникові Державного підприємства "Золочівське лісове господарство" Руслану Крутю плідної праці.

"Головним пріоритетом роботи лісгоспу в умовах сьогодення має стати, окрім розширення виробничих потужностей підприємства, відновлення лісового фонду Золочівського району", - зазначив у виступі Михайло Бучковський.

 

13 лютого 2014 року перший заступник голови РДА Михайло Бучковський взяв участь у роботі сесії Червоненської сільської ради.

 

12 лютого 2014 року у Золочівському районному центрі зайнятості відбулась робоча зустріч з начальником відділу молоді та спорту управління з питань освіти, молоді та спорту Золочівської РДА Климук О.М.,в.о.директора центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Дужої О.Р., голови методичної комісії з професії «кравець, соціальний робітник, майстер виробничого навчання Золочівського професійного ліцею Вітко Н.І., інспектором відділу кадрів ВАТ «Золочівська швейна фабрика» Кудерявець С.Д. та працівниками центру зайнятості щодо проведення у першому півріччі 2014 року профорієнтаційного заходу «Мандри у професійне завтра».

За результатами зустрічі прийнято позитивне рішення щодо проведення спільної профорієнтаційної роботи та проведення у березні-квітні 2014 року профорієнтаційного заходу для учнівської молоді «Мандри у професійне завтра, та погоджено ряд превентивних заходів щодо його організації.

 

12 лютого 2014 року перший заступник голови РДА Михайло Бучковський провів нараду щодо Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та проведення поетичного конкурсу "До висот Шевченкового слова" в рамках святкування 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка. За результатами наради дано відповідні доручення відділу організаційно-кадрової роботи, управлінню з питань освіти, молоді та спорту, фінансовому управління, відділу культури та туризму РДА щодо забезпечення належної організації проведення 11 березня 2014 року фінального конкурсу читців поезії Т. Г. Шевченка.

 

12 лютого 2014 року перший заступник голови РДА Михайло Бучковський взяв участь у роботі сесії Глинянської міської ради.

 

11 лютого 2014 року перший заступник голови РДА Михайло Бучковський провів нараду із начальником відділу розвитку інфраструктури та будівництва управління економічного розвитку і торгівлі РДА О.Переймою, з головами Підгайчиківської, Сасівської, Єлиховицької сільських рад щодо реалізації Програми вуличного освітлення населених пунктів Золочівського району.

За результатами наради дано відповідні доручення.

 

11 лютого 2014 року перший заступник голови РДА Михайло Бучковський провів нараду із керівниками структурних підрозділів РДА щодо підготовки даних до звіту голови РДА на сесії Золочівської районної ради. Начальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА О.Залуцька довела до відома керівників структурних підрозділів РДА вимоги щодо забезпечення підготовки питання на сесію Золочівської районної ради "Про підсумки роботи територіально-господарського комплексу району за 2013 рік".

За підсумками наради дано доручення керівникам структурних підрозділів подати до 18 лютого в управління економічного розвитку і торгівлі РДА відповідні матеріали.

 

10 лютого 2014 року перший заступник голови РДА Михайло Бучковський провів нараду із заступником голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади.

На нараді розглядались питання про: забезпечення виконання рішення сесії районної ради від 30.01.2014 року № 348 про районний бюджет Золочівського району на 2014 рік; підготовку інвестиційних проектів з фонду регіонального розвитку; стан захворюваності на ГРЗ; виготовлення в установлені терміни паспорта ветерана.

За підсумками наради дано відповідні доручення.

 

10 лютого 2014 року перший заступник голови РДА Михайло Бучковський провів нараду із начальником управління економічного розвитку і торгівлі РДА О.Залуцькою, начальником відділу економічного аналізу, прогнозування та моніторингу управління економічного розвитку і торгівлі РДА М.Ференц, головним спеціалістом відділу розвитку інфраструктури та будівництва управління економічного розвитку і торгівлі РДА О.Казьмір щодо підготовки інвестиційних програм (проектів) що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та мікропроектів місцевого розвитку.

За результатами наради дано доручення начальнику управління економічного розвитку і торгівлі РДА О.Залуцькій підготувати та подати на конкурс інвестиційні програми (проекти) щодо: реконструкції приміщення школи с.Вороняки; будівництва Народного дому с.Ясенівці; реконструкції позашкільного табору "Сокіл". Головному спеціалісту відділу розвитку інфраструктури та будівництва управління економічного розвитку і торгівлі РДА О.Казьмір до 15 лютого 2014 року проаналізувати пропозиції подані керівниками установ освіти, культури, охорони здоров'я щодо наявності документації на реалізацію проектів, а саме: забезпечення співфінансування за рахунок коштів місцевих бюджетів територіальних громад та громадських організацій. Зведену інформацію надати на погодження і розгляд керівництву РДА.

 

9 лютого 2014 року у спортивному залі Навчального центру ВВ МВС України (м.Золочів) відбувся районний турнір з футзалу, присвячений пам’яті першого президента ФК “Дружба” З. А. Дудара. Турнір відбувся за сприяння Золочівської райдержадміністрації. У турнірі взяли участь 8 команд Золочівського району, які були розподілені на 2-і групи. У групі «А» змагались між собою команди: ДЮСШ (м. Золочів), ВЧ-3007 (м.Золочів), ФК “Форвард”(Струтин),ФК “Старт”(Розворяни).

У групі «Б» за путівки до півфіналу змагались команди: ФК «Княжі лани» (Скварява/Княже), ФК “Промінь” (Гончарівка), ФК “Містечко”(Золочів) та команда ФК “Сокіл” (м. Глиняни).

Півфінали:

У першому матчі зустрілись команди “Олімп” (ДЮСШ м. Золочева) і ФК “Промінь”(Гончарівка). З рахунком 5:1 перемогли своїх супротивників гравці спортшколи. ФК «Княжі лани» (Скварява/Княже) також не мав проблем у півфінальному матчі проти ВЧ-3007. Рахунок 9:0 на користь “Ланів” говорить сам за себе.

Матч за 3-тє місце:

У матчі за третє місце зустрічалися ФК “Промінь” (Гончарівка) та господарі турніру ВЧ-3007. Бронзовим призером стає команда із с.Гончарівка, котра здолала своїх суперників у “лотереї” післяматчевих пенальті (основний час матчу 3:3). Фінал: У фінал потрапили команди “Олімп” (ДЮСШ м. Золочева) та ФК «Княжі лани»(Скварява/Княже).

Фінал став справжньою окрасою турніру. Основний час завершився з рахунком 2:2, а у серії післяматчевих пенальті перемогу святкувала команда ФК «Княжі лани».

Кращим гравцем турніру став гравець команди ДЮСШ (м. Золочів) Богдан Курпіта.

 

8 лютого 2014 року перший заступник голови РДА Михайло Бучковський провів засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС. На комісії розглянуто:

1. Клопотання Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 про виділення шиферу для відновлення покрівлі пошкодженої сильним вітром.

2. Клопотання управління з питань освіти, молоді та спорту РДА про забезпечення автономними джерелами електропостачання (дизель-генераторними установками).

По піднятих питаннях прийнято відповідні рішення.

 

7 лютого 2014 року перший заступник голови РДА Михайло Бучковський провів засідання комісії з питань упорядкування обліку юридичних осіб.

На засіданні комісії розглянуто питання щодо упорядкування юридичної особи – державного підприємства "Мале підприємство "екс" – дочірнє підприємство ДП ЗТФ "ЛОРТА-Імпекс".

Вирішено розпочати припинення державної реєстрації малого підприємства "Імпекс" у зв’язку з неподанням ним, відповідно до вимог чинного законодавства, податкової звітності впродовж більш ніж одного року.

 

Погодні умови в районі та області

 

Станом на 8.00 годину 6 лютого 2014 року системи життєзабезпечення району функціонують без порушень, - повідомляє сектор з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації. Проїзд автомобільними дорогами державного та місцевого значення забезпечено. Дорожнє покриття на дорогах державного значення сухе, на дорогах місцевого значення місцями засніжене та спостерігається ожеледиця.

За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології, 6 лютого на дорогах збережеться ожеледиця, вранці та вдень місцями ожеледь. Прогноз на 6 лютого – хмарно з проясненнями, часом невеликий мокрий сніг та дощ, ожеледь, на дорогах ожеледиця, вітер південний 7-12 м/с, температура повітря вдень 0,5-8° тепла.

 

Від влади

 

6 лютого 2014 року в Золочівській ЦРЛ відбулось засідання робочої групи по реформуванню охорони здоров’я.

1) Відкореговано установчі документи по створенню центру первинної медико-санітарної допомоги.

2) Розроблено заходи створення 7 госпітального округу.

3) Підготовлено подання в районну раду для внесення питання по реформуванню охорони здоров’я району на сесію районної ради.

 

Найкращі з-поміж людей будуть учителями

Ян Амос Коменський

 

6 лютого 2014 р. управлінням з питань освіти, молоді та спорту Золочівської РДА, у приміщенні Золочівського НВК І-ІІ ст. «Школа радості», проведено заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014». У заході взяли участь заступник голови Золочівської РДА Ігор Нижник, голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський, начальник управління з питань освіти, молоді та спорту Іван Божаківський, голова Золочівської районної організації профспілки працівників освіти Людмила Бохна.

Учні Золочівського НВК І-ІІ ст. «Школа радості» підготували цікаві, оригінальні вітання для учасників конкурсу та гостей.

«Учитель року» – це традиційний конкурс педагогічної майстерності, творче випробування для кращих педагогів району. Проведення такого заходу сприяє ефективному розвитку системи шкільної освіти, широкому втіленню в практику цікавих методів і підходів до викладання. Конкурс допомагає краще зрозуміти і усвідомити місце та роль вчителя у житті конкретного навчального закладу, країни та її майбутнього.

У листопаді 2013 року у районі проведено конкурс «Учитель року – 2014» у номінаціях: «Директор школи», «Початкові класи», «Світова література», «Географія» та «Трудове навчання».

До районного оргкомітету конкурсу надійшло 15 заявок від учителів та директорів із 14 загальноосвітніх навчальних закладів району у номінаціях: «Директор школи», «Початкові класи», «Світова література», «Географія» та «Трудове навчання».

Найбільшу активність виявили такі загальноосвітні навчальні заклади: ЗЕЛ, Золочівський НВК І-ІІ ст. «Школа радості», Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, Глинянська ЗОШ І-ІІІ ст., Білокамінський НВК, Словітська ЗОШ І-ІІІ ст., Червоненська ЗОШ І-ІІІ ст. До роботи у журі були залучені працівники управління освіти, районного методичного кабінету, учителі - спеціалістів вищої категорії, «вчителів-методистів» та «старших вчителів».

З метою якісної і результативної підготовки педагогів до (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» проведення районного конкурсу організовано у три етапи:

І етап – (заочний) - огляд та оцінка матеріалів учасників конкурсу (до 12 листопада 2013 р.),

ІІ етап з 20 по 28 листопада – проведення відкритих уроків учителями-учасниками конкурсу та «майстер-класів»,

ІІІ етап – заключний. Презентація досвіду роботи учасників конкурсу, підсумки районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014», нагородження переможців і лауреатів конкурсу.

Отже, всього у районному конкурсі «Учитель року -2014» взяли участь п’ятнадцять учасників. Про високий професійний рівень конкурсантів свідчить їх якісний склад. Серед п’ятнадцятьох учасників конкурсу: шість учасників із кваліфікаційною категорією «спеціаліст вищої категорії», сім учасників із кваліфікаційною категорією «спеціаліст першої категорії, один вчитель із кваліфікаційною категорією «спеціаліст другої категорії», педагогічне звання «старший учитель» мають присвоєно двоє педагогічних працівників (учитель трудового навчання Глинянської ЗОШ І-ІІІ ст. Багрій Ярославівна та учитель початкових класів Золочівського НВК І-ІІ ст. «Школа радості» Блозовська Наталія).

Надіслані на конкурс матеріали, проведені відкриті уроки, захист педагогічних ідей засвідчили високий рівень фахової підготовки учителів, вміння встановлювати міжпредметні зв’язки, добрі знання сучасних технологій навчання, які сприяють духовному та інтелектуальному зростанню педагогічних працівників. Усі учасники районного туру конкурсу «Учитель року – 2014» показали глибоку обізнаність із сучасними досягненнями психолого-педагогічної науки у галузі дидактики, методики викладання відповідних предметів, виявили розуміння головної мети освіти – реалізації нової стратегії навчання як важливої складової розвитку особистості, створення освітньої моделі, яка б відповідала потребам ринку праці та забезпечувала реалізацію освіти протягом усього життя.

Практика проведення конкурсу засвідчила зацікавленість освітян у такій формі підвищення професійної майстерності педагогів як конкурс «Учитель року», яка є заохоченням їх до творчих пошуків. Змагання у конкурсі стимулювало молодих спеціалістів підтягнутися до рівня творчих та ініціативних учителів, а перспективних учителів надихнуло на нові успіхи. Відповідно до наказу управління з питань освіти, молоді та спорту Золочівської РДА №317 від 10 грудня 2013р. вирішено визнати переможцями конкурсу:

- у номінації «Трудове навчання» Багрій Галину, учителя Глинянської ЗОШ І-ІІІ ст. кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «старший учитель»,

- у номінації «Географія» Боднар Марію, учителя Золочівського економічного ліцею, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії»;

- у номінації «Початкові класи» Блозовську Наталію, учителя Золочівського НВК «Школа радості», кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «старший учитель»;

- у номінації «Світова література» Борисяк Любов, учителя Словітської ЗОШ I-III ст., кваліфікаційна категорія - «спеціаліст другої категорії»;

лауреатами конкурсу: у номінації «Трудове навчання» - Бучинського Андрія, учителя Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії», Олійник Наталію, учителя Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»; у номінації «Географія» - Зварич Марію, учителя Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст., кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії»; у номінації «Початкові класи» - Вов’янку Лесю, учителя Червоненської ЗОШ І-ІІІ ст., кваліфікаційна категорія - «спеціаліст першої категорії», Чепак Ольгу, учителя Ремезівцівського НВК, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», Яремчук Марію, учителя Глинянської ЗОШ І-ІІІ ст., кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»; у номінації «Директор року» - Доліновську Олександру, директора Гончарівської ЗОШ І-ІІ ст., Вітик Ганну, директора Полянської ЗОШ І-ІІІ ст., Кальмука Богдана, директора Колтівської ЗОШ І-ІІІ ст.

За підсумками журі обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» учителі Золочівщини визнані лауреатами у номінаціях: «світова література» - учитель Словітської ЗОШ І-ІІІ ст. Борисяк Любов, у номінації «початкові класи» - учитель Золочівського НВК І-ІІ ст. «Школа радості» Блозовська Наталія.

Уже традиційними стали слова похвали, підтримки, визнання від дирекції загальноосвітніх навчальних закладів, педагогічних та учнівських колективів, які заохочують на перспективу до участі освітян району у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року».

 

З метою підтримки найбільш незахищених верств населення (багатодітних малозабезпечених сімей та інвалідів), покращення соціального обслуговування населення безпосередньо за місцем проживання, підвищення рівня інформованості населення про заходи соціального захисту, прийому документів на призначення допомог, субсидій, пенсій - 5 лютого 2014 року відбувся виїзний прийом громадян, які проживають на території Білокамінської та Почапівської сільських рад мобільним соціальним офісом. У роботі взяли участь спеціалісти управління соціального захисту населення, пенсійного фонду України у Золочівському районі, Золочівського територіального центру та центру зайнятості.

 

4 лютого 2014 року перший заступник голови Золочівської РДА Михайло Бучковський взяв участь у засіданні президії районної ради з питання дотримання температурного режиму в бюджетних установах району.

 

3 лютого 2014 року перший заступник голови Золочівської РДА Михайло Бучковський проінспектував стан доріг у Поморянському напрямку. За результатами об'їзду дано доручення філії "Золочівський райавтодор" ДП "Львівський облавтодор" ВАТ ДАК "Автомобільні дороги України" вжити додаткових заходів щодо утримання в належному стані дороги Золочів-Кропивна на відрізку Вороняки-Ремезівці та до кінця дня 3 лютого провести розчистку дороги Чемеринці-Плугів на відрізку Поморяни-Поляни.

 

3 лютого 2014 року перший заступник голови Золочівської РДА Михайло Бучковський провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади.

На нараді розглядались питання про: ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації природного характеру, яка виникла в результаті несприятливих погодних умов; забезпечення дотримання температурного режиму в школах та дошкільних навчальних закладах; проведення розрахунків за спожиті енергоносії; передачу пакету документів щодо надання матеріальної допомоги громадянам району та узгодження порядку відшкодування перевізникам вартості проїзду пільгових категорій громадян відповідно до рішення ХХV сесії районної ради VI демократичного скликання про районний бюджет Золочівського району на 2014 рік; підготовку та проведення заходів по вшануванню учасників бойових дій на території інших держав.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 10 лютого 2014 року.

 

3 лютого 2014 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький провів засідання оргкомітету з питання вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У засіданні взяли участь заступник голови районної ради Андрій Леськів, секретар Золочівської міської ради Дмитро Колодка, начальник відділу культури і туризму РДА Микола Решітник, завідувач сектору інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату РДА Ганна Чекайло, заступник начальника Навчального центру ВВ МВС України Володимир Удовиченко, заступник начальника Золочівського РВ ГУ МВС України у Львівській області Зеновій Козак, заступник головного лікаря Золочівської ЦРЛ Антон Луговий, голова районної ради воїнів-афганців "Пам'ять" Петро Сараєв, заступник голови районної ради воїнів-афганців "Пам'ять" Петро Попович.

За підсумками засідання дано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів РДА.

 

2 лютого 2014 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів об'їзд території району з питання ліквідації надзвичайної ситуації природного характеру, яка виникла в результаті несприятливих погодних умов.

Станом на 10.00 год. 02.02.2014р.:

Населені пункти до яких відсутній доїзд - 12 , а саме: с.Обертасів, с. Копані, с. Махнівці, с. Чижів, с. Шпиколоси, с. Ремезівці, с. Підгір’я, с.Жуків, с. Кропивна, с. Коропець с. Залісся, с. Великий Полюхів.

Населені пункти до яких утруднений доїзд – 14, а саме: смт. Поморяни, с. Богутин, с. Торгів, с. Бібщани, с. Нестюки, с. Б.Камінь, с. Розваж. с.Бужок, с. Підлисся, с. Перегноїв, с. Кривичі, с. Розворяни, с. Заставне, с. Бонишин.

Перелік техніки, яка працює на території району:

1. На участку Куровичі-В.Полюхів, Розворяни, Глиняни: - грейдер (Тернопільський райавтодор);

2. На участку Тростянець-Новоселище, Золочів-Плугів – КРАЗ (філія «Золочівський райавтодор);

3. На участку Золочів- Ясенів – МАЗ (філія «Золочівський райавтодор);

4. На участку Червоне-Княже – грейдер (філія «Золочівський райавтодор);

5. На участку Опаки-Хмелева – Т-150 (ФОП Дудко);

6. На участку Кропивна- Шпиколоси – погрузчик (Тзов «Челендж»); 7. На участку Поляни-Плугів – ДТ-75 (філія «Золочівський райавтодор);

8. На участку В.Вільшаниця-Бортків- Т-150 (Тзов «Нива»).

Станом на 8.00 год. відновлено електропостачання усіх населених пунктів району. Порушення об'єктів систем життєзабезпечення населення не має.

 

31 січня 2014 року перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський, заступник керівника апарату-начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату РДА Галина Семчишин та начальник управління соціального захисту населення РДА Ігор Уличний  вручили нагороди 4 матерям-героїням, жителькам Золочівського району.

 

У зв’язку з важкими погодними умовами одна з багатодітних матерів не змогла своєчасно прибути на вручення медалі та посвідчення до почесного звання України «Мати-героїня». Таке вручення відбулося 31.01.2014 року в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації, на якому за особистий внесок у вихованні дітей у сім’ї, створенні сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвиток їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей. Мацюк Ольга Василівна, жителька села Червоне отримала нагороду «Матері-героїні».

Нагороду вручив начальник управління соціального захисту населення Уличний Ігор Зіновійович.

 

Архів новин:

 
 

Земельні ділянки | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochiv_rda@ukr.net