Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

Про доступ до публічної інформації

Громадське обговорення!

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>
__________________

Проведення конкурсу
"Нова еліта нації"

Стратегія державної кадрової політики

Всеукраїнський конкурс
«Кращий державний службовець»

__________________

Запроваджена нова торгова система
Аграрної біржі

Конкурс
"100 кращих товарів України"

Конкурс
"Кращий вітчизняний товар 2013 року"

С/г ярмарок MAAMESS 2013 __________________

До уваги виборців!

 

Довідково:


Погода у Золочеві


Новини в Україні
та світі

 Утилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп
 

скорость интернета

Новини

 

КУЛЬТУРНЕ ЖИТТЯ

Духовна пісня – це велике диво,

У ній душа дитинна в світ летить,

Вона весела, світла, поучлива…

То щирим сумом раптом зазвучить.

 

В неділю, 31 березня 2013р. в приміщенні районного Народного дому ім. І.Білозіра відбувся вечір духовної пісні "Воскресінню твоєму Господи".

Розпочав вечір о.Михайло Смолінський, настоятель церкви св. Жінок  Мироносиць с.Вороняки, який звернувся до присутніх з Божим благословенням.

У вечорі духовної пісні "Воскресінню твоєму Господи" взяли участь кращі хорові, вокальні та вокально-інструментальні колективи м. Золочева усіх конфесій, всього 11 учасників, а саме:

- хор церкви Жінок Мироносиць с. Вороняки, керівник Зеновій Дмитрак;

- Народний молодіжний хор «Сяйво», керівник Ірина Муц;

- хор церкви Воскресіння, керівник Ірина Федорчук, диригент Ірина Весна, соліст Микола Решітник;

- вокальний квартет НД м. Глиняни, керівник Григорій Оберський;

- хор церкви Святого Вознесіння, керівник Любов Мурин;

- дитячий юнацький хор «Перлина благодаті» церкви Святого Миколая, керівник Леся Бойко, солістка Соломія Бойко;

- хор церкви Святої Софії, керівник Неля Мельник;

- хор церкви віри Євангелистської, керівник Ярослав Іванина;

- Народний ВІА «Зорепад», керівник Ігор Войнович, солістка Тетяна Козловська;

- вокальний ансамбль «Левит» Золочівського деканату УАПЦ, керівник Неля Мельник;

- поет-пісняр Теодор Кукуруза;

- хоровий колектив церкви Вознесіння, керівник Михайло Болюбаш.

У концерті прозвучали найрізноманітніші твори на духовну тематику:
Л.Калитина "Отче наш", обр. Семчишина "Голгофа", М.Вербицького "Достойно" М.Рудяк "Ти Бог єдиний", М.Дацко "Крехівська мадонна", Взбраной Воєводі – піснеспів всенічної, М.Дацка "Через поле України" та багато інших творів.

Піснею композитора Миколи Лисенка "Боже великий єдиний" завершили вечір духовної пісні зведений хор церкви Святого Вознесіння і глядачі присутні на вечорі.

 

СПОРТ

 

31 березня 2013 року у Золочівському професійному ліцеї вперше відбувся турнір з міні-футболу серед ветеранів, присвячений пам'яті почесного  президента ФК "Ветерани м.Золочів" Зеновія Васильовича Ванівського. У турнірі взяли участь 4 команди ветеранів міст: Рогатина, Зборова, Бережан, Золочева.

Учасників команд вітав голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий.

Переможцем турніру стала команда м.Золочева, ІІ місце посіла команда м.Бережан, ІІІ місце – м.Зборова, ІV місце – м.Рогатина.

Команди нагороджено кубками та грамотами райдержадміністрації.

 

29 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання колегії райдержадміністрації, на якому розглядалися питання:

1. Про функціонування української мови як державної на території Золочівського району. З доповіддю виступив заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, який наголосив, що необхідно докласти всіх зусиль для розширення меж функціонування української мови, забезпечення її всебічного розвитку в районі як консолідуючої сили громадянського суспільства.

Також, колегією райдержадміністрації зобов'язано суб'єктів господарювання  забезпечити виконання норм законодавства про мови в рекламах, оголошеннях та використанні україномовних музичних творів, які розміщуються і виконуються у транспорті, закладах торгівлі,   на вулицях, у населених пунктах тощо.

2. Про проект Програми правової освіти населення Золочівського району на
2013 рік.

3. Про внесення змін до  Програми "Щодо розроблення технічних документацій з проведення повторної нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Золочівського району у 2013 році".

4. Про проект Програми розбудови сфери охорони культурної спадщини Золочівського  району на 2013-2015 роки. Метою програми є створення сприятливих умов для розвитку галузі охорони культурної спадщини в Золочівському районі, забезпечення належного рівня збереження та використання об'єктів культурної спадщини в суспільному житті

За підсумками засідання прийнято відповідні рішення та дано доручення керівникам відповідних служб.

 

29 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови Золочівської райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, Романом Сухецьким, заступником керівника апарату Галиною Семчишин.

На нараді розглядались питання: щодо забезпечення стабілізації цінової ситуації на продовольчому ринку та необґрунтованого зниження закупівельних цін; аналіз паразитарної захворюваності серед організованого дитинства; про моніторинг цін на соціально-значимі продукти харчування; про стан місцевих резервів матеріально-технічних ресурсів.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

29 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів особистий прийом громадян району. На прийом до голови райдержадміністрації записалося п'ять громадян з житлових питань.

Жительці с. Куровичі для вирішення житлового питання буде надана земельна ділянка, після розроблення та затвердження в установленому порядку детального плану території.

Колтівському сільському голові дано доручення провести відповідну роботу для забезпечення житлом багатодітної сім'ї.

Голова райдержадміністрації за підсумками розгляду звернення багатодітної матері Г. Гонтар дав доручення Коропецькому сільському голові вжити заходів щодо прийняття на баланс Коропецької сільської ради приміщення школи села Коропець. Після впорядкування документації передати сім'ї Гонтар для проживання частину приміщення школи с. Коропець.

 

29 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання районної комісії щодо розв'язання конфліктів між релігійними громадами району. На засіданні розглянуто заяву жителів с. Вороняки щодо участі в обговоренні та прийнятті рішень відносно приміщення старої школи. В ході засідання заявники побажали залишити їхнє звернення без розгляду. Комісія вирішила:

Вороняцькому сільському голові В. Шереметі:

- сприяти у відкритті дошкільної установи на базі старої школи у с.Вороняки;

- під час вирішення питань щодо комунального майна сільської ради забезпечити участь представників територіальної громади, релігійних організацій, керівників установ та організацій, які діють на території сільської ради в громадських слуханнях.

 

29 березня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів засідання оргкомітету щодо відзначення у 2014 році 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка. На засіданні обговорено план основних заходів, які відбуватимуться на Золочівщині під час святкування уродин геніального символу українства, речника етнонаціонального буття та духовного консолідатора українського народу Тараса Григоровича Шевченка.

 

28 березня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький взяв участь у виїзному засіданні Львівської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, яке відбулося в актовому залі середньої загальноосвітньої школи №5 міста Городка.

Під час засідання присутні обговорили стан виконання планів роботи цієї координаційно-методичної ради за 2012 рік, а також розглянули завдання, передбачені у плані роботи на 2013 рік.

Серед питань, що були порушені під час наради – організаційний етап розширення освітньої мережі та впровадження технологій проекту «Сприяння освіті дорослих на Сколівщині» при фінансовій допомозі Інституту міжнародного співробітництва Асоціації вищих народних шкіл Німеччини — DVV International м. Бонн.

Також, учасники засідання та члени міжвідомчої координаційно-методичної ради розглянули правові аспекти роботи соціальних служб Городоцького району, питання щодо запобігання дитячій злочинності та злочинів проти дітей. Окрім цього, також обговорено стан профілактики підліткового алкоголізму та злочинності серед неповнолітніх у загальноосвітніх закладах міста Львова.

 

28 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови Золочівської райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Ігорем Нижником. На нараді розглядались питання: про виконання органами самоврядування вимог статті 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності"; про відзначення 17-ї річниці Конституції України. За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації.

 

28 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання комісії з питань ТЕБ та НС. За підсумками засідання вирішено погодити у встановленому порядку експлуатаційний дозвіл з асортиментом продукції, що виготовляється на підприємствах торгівлі та громадського харчування і прийнято відповідні рішення.

 

Спорт

 

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та Положення про проведення Всеукраїнського місячника "Спорт для всіх – спільна турбота" у 2013 році, з метою покращення умов для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою та масовим спортом різни вікових груп населення, активізації процесів будівництва, ремонту і облаштування спортивних споруд, майданчиків за місцем поживання, роботи, навчання у місцях масового відпочинку населення, за дорученням голови Золочівської райдержадміністрації Ярослава Окрепкого від 25 березня 2013 року № 19, з 1 по 30 квітня проводитиметься місячник з облаштування спортивних споруд, майданчиків за місцем проживання, роботи, навчання у місцях масового відпочинку населення. Головною метою Всеукраїнського місячника "Спорт для всіх – спільна турбота" є покращення умов для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою і масовим спортом різних соціальних та вікових груп населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку.

З цією ж метою створено організаційний комітет та проводиться відповідна робота.

 

Від влади

 

27 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у засіданні комісії по ефективному використанні земель сільськогосподарського призначення. На засіданні розглянуто клопотання Державної інспекції сільського господарства у Львівській області щодо порушення вимог земельного законодавства землекористувачами ТзОВ "Сасів-Агро", ПП "Західний Буг", ПАП "Галичина", ПП "Вабанк", громадянином Андрієм Дуком і прийнято відповідне рішення. Голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий підписав розпорядження від 18 березня 2013 року № 81 "Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля". Відповідно до цього розпорядження, з 18 березня по 30 квітня цього року проводитиметься місячник озеленення, прибирання та благоустрою, а 20 квітня оголошено Днем довкілля.

З метою спільної координації дій щодо поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів району, створення нових лісових насаджень, очищення водних джерел, збереження природо-заповідних об'єктів, упорядкування сміттєвалищ, поширення екологічних знань, поліпшення естетичного та санітарного стану об'єктів масового перебування та відпочинку населення створено оргкомітет та затверджено заходи щодо проведення місячника і Дня довкілля

 

27 березня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький взяв участь у засіданні ради "Просвіта", на якому піднімалося питання щодо проведення районних заходів з нагоди відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка та інших пам'ятних дат.

 

27 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови Золочівської райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, Романом Сухецьким, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядались питання: про засідання Львівської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення; про вжиття заходів запобігання пошкодженню та руйнуванню об'єктів, які знаходяться на адміністративних територіях, і які можуть зазнати пошкоджень внаслідок підтоплень повеневими (паводковими) водами; про виконавську дисципліну.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

26 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у засіданні районної координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань.

На засіданні розглядалися питання:

- про зміни щодо функціонування районної координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань;

- профілактика у сфері ВІЛ-інфекції, наркоманії. Стан обізнаності дітей та молоді щодо шляхів поширення ВІЛ-інфекції;

- про профілактичну роботу із запобігання розповсюдження наркоманії, токсикоманії, алкоголізму серед неповнолітніх осіб та загального населення;

- про роботу амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Поляни щодо тестування на ВІЛ-інфекцію загального населення.

По піднятих питаннях прийнято відповідні рішення.

 

Соціальна робота

 

На виконання спільного плану заходів ЗРЦСССДМ та Золочівського РП Бродівського МВ КВІ УДПтСУ у Львівській області щодо проведення роботи з дітьми та молоддю, які стоять на обліку у кримінально-виконавчій інспекції, на 2013 рік, 26 березня 2013 року проведено тренінг ”Профілактика соціально небезпечних захворювань: як захистити себе від туберкульозу”. Заходом охоплено 6 неповнолітніх, які засуджені до покарань без позбавлення волі.

 

Від влади

 

26 березня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник провів гарячу телефонну лінію. Зателефонувало чотири громадянина району з питань: щодо виплати орендної плати ТзОВ "Райз Захід"; про розчищення дороги до смт. Поморяни та с. Підлипці; про приватизацію житла, яке належить до пересильного житлового фонду Золочівської міської ради.

По піднятих питаннях дано роз'яснення та відповідні доручення керівникам відповідних служб.

 

26 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із першим заступником голови Золочівської райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, Романом Сухецьким. На нараді розглядались питання: про затвердження переліку об'єктів доріг комунальної власності в населених пунктах області, ремонти яких у 2013 році проводяться за кошти субвенції з державного та обласного бюджетів; про надання одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам; про засідання обласного Штабу керівництва з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій зимового періоду 2012/13 року.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації.

 

25 березня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський, заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький вшанували роковини загибелі українського політика В'ячеслава Чорновола. В'ячеслав Чорновіл загинув 25 березня 1999 року з в автокатастрофі на автотрасі Бориспіль-Золотоноша. Автомобіль Чорновола врізався в "КамАЗ" з причепом, який розвертався посеред шосе. Поминальне віче відбулося біля пам'ятника політику на площі Незалежності у м. Золочеві за участю керівництва району, керівників підприємств, установ, організацій, політичних партій, громадських організацій та громадськості міста.

По закінченні заходу покладено квіти та вінки до підніжжя пам'ятника В. Чорноволу.

 

25 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: про місячник благоустрою, що триватиме з 18.03 по 30.04.2013 року; про підсумки проведення екуменічної Хресної дороги; про виконання доручення щодо архівування документів; про засідання колегії РДА.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 1 квітня 2013 року.

 

25 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень. На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджетів усіх рівнів; охорона громадського порядку та безпека дорожнього руху; стан проведення контрольних заходів Золочівською міжрайонною державною фінансовою інспекцією.

 

25 березня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад державних службовців, на якому розглянуто документи для участі у складанні іспиту на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу культури та туризму РДА.

 

25 березня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький привітав керівний та особовий склад навчального центру із 21-ю річницею створення внутрішніх військ МВС України. А також, вручив начальнику навчального центру внутрішніх військ МВС України, полковнику Костянтину Плетку Подяку за допомогу у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася у зв'язку з погодними умовами та з нагоди 21-ї річниці створення внутрішніх військ МВС України.

 

24 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, перший заступник Михайло Бучковський, заступники голови Ігор Нижник і Роман Сухецький, голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський і його заступник Андрій Леськів, Золочівський міський голова Ігор Гриньків та його заступники Богдан Рибаха, Олег Сидорович взяли участь у проведенні уже традиційної екуменічної Хресної Дороги, яка пройшла вулицями міста Золочева. У Хресній ході взяли участь священики конфесій району та багатотисячна громада Золочівщини. Розпочалася Хресна Дорога біля пам’ятника отцю Маркіяну Шашкевичу. Почергово між стаціями Хрест несли служителі монашого чину, працівники суду, військкомату, чоловіки, діти, політв’язні, репресовані, працівники культури, лікарі, працівники освіти, підприємці, представники районної влади, військовослужбовці, священики.

Закінчилась Хресна Дорога біля каплиці, що знаходиться біля Золочівського замку.

 

22 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови Золочівської райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, Романом Сухецьким, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядались питання: щодо формування комплексного звіту про хід виконання завдань Національної програми інформатизації; про розчищення доріг від снігу на території району; про підготовку до проведення колегії РДА. За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

22 березня 2013 року у Центрі дитячої та юнацької творчості відбулося засідання "круглого столу" на тему: "Розвиток громадянського суспільства у Золочівському районі. Його вплив на молодіжну політику та формування сімейних цінностей". У засіданні взяли участь голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, заступник голови Золочівської районної ради Андрій Леськів, заступник керівника апарату райдержадміністрації Галина Семчишин, начальник управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Божаківський, начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів РДА, заступники директорів навчальних закладів району з виховної роботи, духовенство, представники громадських організацій, ЗМІ.

На засіданні обговорювалися питання:

1. Про Програму розвитку громадянського суспільства у Золочівському районі.

2. Про результат роботи Золочівського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді і відділу молоді та спорту управління з питань освіти, молоді та спорту з громадськими організаціями району.

3. Про роботу соціальних педагогів та психологів загальноосвітніх навчальних закладів щодо співпраці сім'ї та школи у формуванні свідомого громадянина.

4. Про пріоритети сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та виховання дітей, що потрапили в складні життєві обставини в біологічних сім'ях.

5. Про моральність сучасної сім'ї.

6. Про поняття і предмет ювенальної юстиції.

Ярослав Окрепкий подякував усім присутнім членам громадських організацій за співпрацю. Адже завдяки їй вдалося здійснити масу різних заходів як загально районного так і локального значення.

Систематично з громадськістю проводяться заходи по відзначенні державних, релігійних і професійних свят, знаменних подій, визнаних та історичних дат.

Завдяки співпраці з релігійними громадами району слугуємо прикладом екуменізму між стосунками різних громад.

Не менш важливими є яскраві і позитивні приклади допомоги хворим, інвалідам, дітям позбавленим батьківського піклування. Тільки завдяки громадським організаціям, жертводавцям і широкому руху волонтерів, організовано багато благодійних акцій, результатом яких став збір коштів для дітей хворих на цукровий діабет "Від серця до серця", збір коштів на завершення реконструкції частини будівлі під реабілітаційний центр у с. Білий Камінь, збір коштів для будівництва ДБСТ у Львівській області. В нашому районі теж в цьому році планується створення ще одного ДБСТ для 10 дітей-сиріт.

На засіданні "круглого столу" підбито підсумки від співпраці і напрацьовано подальші перспективи.

Прийнято резолюцію систематично проводити зустрічі, обговорювати важливі питання та їх широко висвітлювати у ЗМІ.

 

22 березня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів засідання комісії по розгляду заяв та скарг громадян щодо надання населенню пільг, субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та пічного палива, державних соціальних допомог малозабезпеченим сім'ям. На засіданні розглянуто 95 заяв. Надано - 87.

21 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із керівниками управлінь, відділів щодо розгляду депутатських звернень, які надійшли в райдержадміністрацію.

 

21 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови Золочівської райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, Романом Сухецьким, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядались питання: про роботу соціальних працівників; розвиток мережі дошкільних навчальних закладів та їх діяльність; про готовність до роботи в умовах надзвичайних ситуацій у період ускладнення погодних умов 21-23 березня 2013 року дорожніх, комунальних служб, підприємств тепло-, водо-, електро- та газозабезпечення, а також розглядалися депутатські звернення, які надійшли в РДА.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

21 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із керівниками дорожніх, комунальних служб, керівниками підприємств тепло-, водо-, електро- та газозабезпечення щодо готовності до роботи в умовах надзвичайних ситуацій у період ускладнення погодних умов 21-23 березня 2013 року.

За підсумками наради дано відповідні доручення керівникам відповідних служб та узгоджено план спільних дій на випадок надзвичайних ситуацій.

 

20 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання оргкомітету з проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець". На засіданні вирішено допустити до участі у конкурсі з проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" в номінаціях: "Кращий керівник" - 2 держслужбовці, "Кращий спеціаліст" – 5 держслужбовців.

 

20 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання комісії з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На засіданні заслухано керівників підприємств та фізичних осіб-підприємців, що мають заборгованість по єдиному внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та інших платежах до Пенсійного фонду та виплачують заробітну плату нижче мінімального розміру.

Комісія зобов'язала керівників підприємств та фізичних осіб-підприємців погасити заборгованість по єдиному внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та інших платежах до Пенсійного фонду впродовж І півріччя 2013 року та забезпечити виплату заробітної плати не нижче мінімального розміру, згідно чинного законодавства України.

 

20 березня 2013 року заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник провів виїзний прийом громадян у Новосілківській сільській раді за участю керівників та представників управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду України у Золочівському районі, відділу Держземагенства у Золочівському районі, районного центру зайнятості, редакції районної газети "Народне слово", депутата районної ради Алли Хоми.

Громадяни, які прийшли на прийом піднімали питання про: порядок нарахування та перерахунок пенсій; надання пільг; порядок призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг; надання державної соціальної допомоги; присвоєння Почесного звання "Мати-героїня"; порядок реєстрації у районному центрі зайнятості; ремонт Народного дому с. Новосілки; ремонт доріг у населених пунктах сільської ради; розчистку доріг від снігу; облаштування автобусної зупинки при в'їзді у с. Новосілки; встановлення дорожніх знаків "Перегін худоби" та обмеження швидкості; порядок виготовлення та видачі державних актів на земельні ділянки; перенесення лінії електропередач, яка проходить через футбольне поле у с. Митулин; відновлення вуличного освітлення та інші.

По питаннях, з якими зверталися жителі дано роз’яснення та доручення керівникам відповідних служб району.

 

19 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови Золочівської райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, Романом Сухецьким, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядались питання: щодо сприяння проведення заходів Єдиного календарного плану спортивних змагань України; щодо проведення конкурсу "Олімпійська писанка"; про проведення навчально-методичного збору з керівниками структурних підрозділів з питань цивільного захисту; про інформування голови облдержадміністрації щодо стану виконання робіт з розчищення автомобільних доріг загального користування та забезпечення доїзду транспорту до населених пунктів району; про перший тур Конкурсу "Кращий державний службовець"; про рекомендації щодо умов влаштування та утримання дітей у дитячих будинках і загальноосвітніх школах-інтернатах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

19 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів зустріч з Анатолієм Копцем керівником проекту "Угода Мерів - Схід" за участю Золочівського міського голови Ігоря Гриньківа, голови Золочівської районної ради Володимира Недзельського, заступника голови Золочівської районної ради Андрія Леськіва, Глинянського міського голови Ігоря Шульги. "Угода мерів - Схід" - це проект Європейської Комісії, спрямований на підтримку стійкого енергетичного розвитку міст. Ставши учасником угоди місто проявляє добровільну ініціативу в галузі енергозбереження.

 

19 березня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів нараду із заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин, начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Наталією Малиновською, директором районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді Наталією Маркевич, методистом райметодкабінету Андрієм Питльованим з питання проведення круглого столу "Розвиток громадського руху на Золочівщині".

За підсумками наради вирішено: 22 березня 2013 року у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості провести круглий стіл на тему: "Розвиток громадянського руху на Золочівщині"; проводити захід відповідно до розробленого проекту порядку денного.

Золочівський район є одним з перших, який прийняв Програму "Сприяння розвитку громадянського суспільства у Золочівському районі на 2013-2014 роки". Це свідчить про реалізацію в районі державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства, вдосконалення співпраці районної державної адміністрації з інститутами громадянського суспільства.

 

18 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: про місячник благоустрою, що триватиме з 18.03 по 30.04.2013 року; про підготовку до проведення екуменічної Хресної дороги; про розширене засідання оргкомітету з нагоди відзначення 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка; про засідання круглого столу "Розвиток громадянського руху на Золочівщині"; про засідання протиепізоотичної комісії щодо бродячих собак, а також проведення роз'яснювальної роботи серед населення про утримання домашніх собак; щодо проведення Всеукраїнського місячника "Спорт для всіх – спільна турбота".

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 25 березня 2013 року.

 

18 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень.

На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджетів усіх рівнів; охорона громадського порядку та безпека дорожнього руху під час проведення екуменічної Хресної дороги; стан проведення контрольних заходів Золочівською міжрайонною державною фінансовою інспекцією.

 

Святкування 50 - річчя утворення Золочівської ЗОШ І - ІІІ ст. №4

 

Святкування ювілею школи тривало три дні, а саме:

- 15.03.2013 р. - свята літургія за здоров'я учнів, батьків, працівників, ветеранів, випускників Золочівської ЗОШ І - ІІІ ст. №4. Початок о 9.00 год. Церква Миколая Чарнецького;

- 16.03.2013 р. - свята літургія за померлих працівників Золочівської ЗОШ І - ІІІ ст. №4. Початок о 9.00 год. Церква Миколая Чарнецького;

- 17.03.2013 р. о 16.00 год. у районному Народному домі ім. І. Білозіра відбулася презентація роботи "Серце віддаю дітям" Золочівської ЗОШ І - ІІІ ст. №4.

З вітальними словами до учасників заходу звернулися голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, голова районної ради Володимир Недзельський, заступник Золочівського міського голови Богдан Рибаха, начальник управління освіти, молоді та спорту Золочівської райдержадміністрації Іван Божаківський. Директор Золочівської ЗОШ І - ІІІ ст. №4 Олена Павлишин розповіла про здобутки вихованців школи, перемоги на районних, обласних олімпіадах, конкурсах, а також подякувала за цінні подарунки для школи.

У заході взяли участь учителі – ветерани педагогічної ниви, випускники перших випусків, представники політичних партій громадських організацій.

 

Семінар заступників директорів з виховної роботи

 

13 березня 2013 року на базі Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар заступників директорів з виховної роботи середніх загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ст. району на тему «Національно-патріотичне виховання в школі».

«Козацький кіш», - як форма організації учнівського самоврядування». Учасники семінару відвідали відкриті виховні години, проведені класними керівниками школи.

Під час обговорення проведених заходів було відзначено високий рівень їх проведення, вміло використані форми і методи проведення у відповідності до вікових груп учнів, активну участь школярів, їх знання та ерудицію. Особливо відзначено театралізовані інсценізації, виконані учнями 2 і 9 класів та виконання романсу на слова Л.Костенко ученицею 9 класу Карабін Вікторією.

Справжнім розважальним дійством став загальношкільний захід «Козацькі розваги». В ході заходу змагалися два курені – ім. Б.Хмельницького та ім. П. Дорошенка. Під час змагань глядачі змогли побачити ерудицію, згуртованість, взаємодопомогу – риси, що притаманні козакам. Змагання супроводжувалися віршами та козацькими піснями «Ой там, на товчку, на базарі» та «Із сиром пироги».

Святково оформлений актовий зал школи, національні костюми учасників заходу справили незабутнє враження, а їх веселість та ентузіазм передалися всім присутнім.

У другій частині семінару перед учасникам виступив гетьман «козацького коша», учениця 9 класу Ковалик Наталія, яка розповіла про організацію учнівського самоврядування у школі. Її розповідь супроводжувалася слайдами презентації. На закінчення методист райметодкабінету Андрій Питльований провів практичне заняття з заступниками директорів з виховної роботи, учасники семінару поділилися досвідом з питань організації виховної роботи в школах району.

 

Від влади

 

15 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання комісії ТЕБ та НС з питання ускладнення погодних умов. Керівники служб доповіли про ситуацію, яка склалася в районі. Станом на 8.00 год. відновлено електропостачання усіх населених пунктів району. До ряду населених пунктів доїзд обмежений або відсутній. Порушення об'єктів систем життєзабезпечення населення не має.

За підсумками засідання вирішено: всім службам на період з 15 по 17 березня 2013 року працювати в режимі підвищеної готовності; залучити додаткову техніку дорожніх служб, комунальних підприємств, приватних підприємців, військових та військовослужбовців для ліквідації снігових заметів на дорогах міста та району; про проведену роботу інформувати райдержадміністрацію станом на 5.30, 11.30, 19.30 впродовж 15-16 березня 2013 року.

 

14 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з заступником голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді обговорювались питання: про порядок знищення виборчої документації з виборів Президента України 2010 року; про інформування Національного агентства України з питань державної служби; щодо постанови КМУ "Про затвердження Примірного положення про центр адміністративних послуг"; про створення робочих груп з перевірки виконання основних галузевих повноважень районними державними адміністраціями.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

14 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду на виконання протоколу наради першого заступника голови ОДА Богдана Матолича щодо розрахунків за спожитий природний газ бюджетними установами області від 11.03.2013 року. У нараді взяли участь: завідувач сектору ЖКГ райдержадміністрації Оксана Чіпак, в.о. начальника Золочівського УЕГГ Богдан Савчук, начальник Золочівського міжрайонного управління ГУ Держсанепідслужби у Львівській області Людмила Овод, в.о. начальника Золочівської МДПІ Ольга Первухіна, начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби ЗРУЮ Михайло Леськів, начальник відділу реєстраційно-екзаменаційної роботи ДАІ по обслуговуванні Золочівського та Перемишлянського районів Ігор Ломага, технік з експлуатації ВКГ Навчального центру внутрішніх військ МВС м. Золочева Сергій Булас, директор МКП "Золочівтеплоенерго" Роман Горинчин.

За підсумками наради вирішено: в невідкладному порядку забезпечити погашення існуючої на 01.03.2013 року заборгованості за спожитий газ керівниками бюджетних установ, які фінансуються з державного бюджету.

 

14 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів зустріч з представником державного підприємства "Красилівський агрегатний завод" Олександром Ковальчуком щодо номенклатури товарів народного споживання, а саме: котлів опалювальних газових, твердопаливних та електричних. Представником підприємства пропонувалися сонячні системи для нагріву води, як один з екологічних способів отримання гарячої води для побутових і виробничих потреб. Розглянуто варіанти впровадження в бюджетній сфері твердопаливних котлів, а також можливість реалізації цих котлів для населення району на виконання обласної програми по енергозбереженню.

У зустрічі взяв участь начальник відділу розвитку інфраструктури та будівництва управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Олег Перейма, якому доручено більш детально вивчити пропозиції державного підприємства "Красилівський агрегатний завод" для впровадження їх на території району.

 

13 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з заступником голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді обговорювались питання: про тимчасову заборону відвідування населенням лісів і в'їзду до лісових масивів області транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки протягом 2013 року; щодо вчасного розгляду депутатських звернень.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

12 березня 2013 року заступник керівника апарату Галина Семчишин провела гарячу телефонну лінію. Звернулося два жителі району з питань: звільнення з роботи сина, який працював у ФГ "Якторів"; встановлення і облаштування громадських вбиралень у м. Золочеві.

По піднятих питаннях дано відповідні доручення керівникам відповідних служб.

 

12 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови Золочівської райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді обговорювались питання: проведення спеціалізованої виставки "Електрика 2013"; щодо плану заходів з економії бюджетних коштів; виконання Загальнодержавної цільової програми передачі гуртожитків у власність територіальних громад на 2012-2015 роки.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

12 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий відзвітував про роботу територіально-господарського комплексу району у 2012 році та виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Золочівського району за 2012 рік на засіданні сесії Золочівської районної ради.

 

11 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: щодо рішення Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі; про участь державних службовців у Всеукраїнському конкурсі "Кращий державний службовець"; про затвердження асортименту хліба та хлібобулочних виробів, що користується найвищим споживчим попитом в області; підведення підсумків відзначення 199-ї річниці від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 18 березня 2013 року.

 

11 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень.

На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджетів усіх рівнів; робота виконавчої служби; охорона громадського порядку та безпека дорожнього руху; стан проведення контрольних заходів Золочівською міжрайонною державною фінансовою інспекцією.

 

Святкування 199-ї річниці з дня народження Т.Г.Шевченка

 

9 березня 2013 року з нагоди 199-ї річниці з дня народження Великого Кобзаря в м. Золочеві біля пам’ятника Т.Г.Шевченка відбулося урочисте віче та літературно-музична композиція "Кобзарю, знов до тебе я приходжу …".

З вітальним словом до учасників заходу звернувся Золочівський міський голова Ігор Гриньків. Літературно-мистецький захід, який підготували учні Золочівського навчально-виховного комплексу "Школа радості", проходив під музичним супроводом духового військового оркестру навчального центру внутрішніх військ МВС України м. Золочева та урочистим читанням відомих творів поета. Прозвучали композиції "Шевченкове дитинство" та "Тарасовими стежками".

У святкуванні взяли участь керівництво району, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, політичних партій та громадських організацій, інтелігенція, учнівська та студентська молодь, військовослужбовці, громадськість міста.

10 березня 2013 року у районному Народному домі ім. І.Білозіра відбувся урочистий вечір «Уклін Кобзареві» присвячений 199 – річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

Вечір зі словами про Кобзаря розпочала Наталя Ковалик викладач української мови і літератури Золочівського економічного ліцею.

Концертну програму розпочав ансамбль бандуристок дитячої музичної школи (керівник Ірина Варянко), продовжили - кращі колективи РНД, а саме: Народний вокальний ансамбль «Пори року» (керівник Ірина Весна), вокальний ансамбль «Джерельце» РНД (керівник Ольга Гудима), народний гурт «Січ» РНД (керівник Роман Стельмахович), Народний танцювальний колектив «Первоцвіт» РНД (керівник Юрій Сидорович), Народний вокальний ансамбль «Криниці» та дитячий вокальний ансамбль «Іскорки радості» РНД (керівник Марія Чуха).

Свою майстерність у декламуванні віршів Великого Кобзаря продемонстрували читці Ігор Харій, Семен Нечвид, Вікторія Чіпак та Дмитрик Сухецький (музичний супровід О.Квас), Марія Квас, Катя Тиховова.

Святковий вечір завершила Народна хорова капела «Опілля» РНД (керівник Михайло Болюбаш ) та соліст Микола Решітник. Під звуки безсмертної пісні Тараса Григоровича «Реве та стогне Дніпр широкий» юні Золочівяни винесли на сцену вишиваний рушник 25 метрової довжини, який був вишитий працівниками культурно-освітніх закладів району.

Відзначення Шевченківських днів засвідчує велику велич Тараса Шевченка як поета, художника й пророка, борця за волю України і є генеральною репетицією перед відзначенням 200 – річчя від Дня народження геніального символу українства, речника етнонаціонального буття та духовного консолідатора українського народу Тараса Григоровича Шевченка.

 

Від влади

 

7 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови Золочівської райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді обговорювались питання: стану ринку праці Золочівського району упродовж січня-лютого 2013 року; активізації роботи щодо пожежної безпеки в екосистемах; виконання вимог антикорупційного законодавства; виконання рішень наради служб з питань охорони праці від 28 лютого 2013 року.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

7 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у зустрічі партерів щодо реалізації Проекту "Запровадження енергозберігаючих технологій у Глинянській районній лікарні".

 

6 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови Золочівської райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді обговорювались питання: забезпечення надання інформації з різниці в тарифах на теплову енергію; про обласну координаційну раду з розгляду питань безпеки використання газу в побуті; про перелік підприємств, які не забезпечені плановими обсягами (лімітами) споживання природного газу.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

6 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками дорожніх служб і комунальних підприємств району щодо ремонту доріг та впорядкування придорожніх смуг. За підсумками наради вирішено:

- до 15 квітня 2013 року забезпечити очистку придорожніх смуг від сухостою, сміття; розчистити стічні придорожні канави і підмостові отвори;

- спільно з головами місцевих рад району забезпечити виготовлення снігозахисних щитів, посадку низькорослих дерев в придорожніх смугах району.

 

6 березня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших малозабезпечених груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. На засіданні комітету розглянуто питання: подання прокурора Золочівського району про усунення порушень вимог законів України "Про охорону дитинства", "Про реабілітацію інвалідів в Україні"; виконання розпорядження голови Золочівської райдержадміністрації щодо пристосування об'єктів інфраструктури району для доступу маломобільних груп населення за 2012 рік; встановлення пандусу до приміщення Золочівського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

По піднятих питаннях прийнято відповідні рішення.

 

5 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови Золочівської райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді обговорювались питання: щодо участі в акції "Моральний вчинок"; підвищення кваліфікації за програмою "Сільський зелений туризм"; безпечного використання газу у побуті.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

5 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з начальником Львівського обласного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді Ярославом Бордіяном за участю Золочівського міського голови Ігоря Гриньківа з питання роботи соціальних працівників районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді. Також, спеціалістами Львівського обласного центру проведено навчання для фахівців з соціальної роботи з питань щодо соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, надано ряд методичних рекомендацій.

 

5 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з Заставнянським сільським головою Надією Рудою з питань: ремонту Народного дому села Розворяни; проведення на території села Вижняни літнього таборування Пластунів; сплати орендної плати за землю орендарем овочесховища Михайлом Хомишиним.

По піднятих питаннях прийнято відповідні рішення.

 

5 березня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяв участь у засіданні архітектурно-містобудівної ради щодо розгляду детального плану території села Єлиховичі Золочівського району.

За підсумками засідання вирішено: Проект детального плану території села Єлиховичі Золочівського району схвалити та рекомендувати до затвердження сесією Єлиховицької сільської ради.

 

4 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: виконання Регіональної молодіжної акції "Пам'ятати. Відродити. Зберегти"; проведення екуменічної хресної дороги 21 березня 2013 року; своєчасне виконання завдань, визначених актами та дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, розпоряджень і доручень голови облдержадміністрації та розгляд звернень і запитів народних депутатів України, депутатів обласної ради.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 11 березня 2013 року.

 

Творчий звіт

 

3 березня 2013 року у районному Народному домі ім. І.Білозіра відбувся творчий звіт Золочівського Центру дитячої та юнацької творчості.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий, наголосивши, що цей рік особливий для позашкілля. Прийнято Указ Президента України Віктора Януковича від 28 грудня 2012 року № 756/2012 "Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості". Також, голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий за сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток творчості шкільної молоді району нагородив кращих працівників Центру грамотами.

На святі були присутні заступник голови РДА Михайло Бучковський, заступник керівника апарату, начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату РДА Галина Семчишин.

У фойє районного Народного дому ім. І.Білозіра була представлена виставка робіт гуртків образотворчого мистецтва, бісероплетіння, рукоділля. Свою майстерність глядачам дарували: фольклорні ансамблі "Древо", "Животоки" (кер.Чепелюк О.Б), вокальний ансамбль "Школярія", хор "Росинка" (кер.Федорчук І.Є.), танцювальні ансамблі "Марічка" (кер. Грицонів М.І), "Дивограй" (кер.Марчук М.Ю), солісти Бойко Наталія, Масник Орест, волонтери з Корпусу Миру Даяна Ханте і Брендон Кехіл.

Директор ЦДЮТ Ольга Петришин розповіла про здобутки вихованців на обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах.

На завершення концерту зі словами подяки виступив начальник управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Божаківський, який подякував педагогічному колективу за плідну працю, а батькам - за виховання талановитих дітей.

 

Становлення Пласту у Золочеві

 

1 березня 2013 року у Центрі дитячої та юнацької творчості відбулись установчі сходини Пласту міста Золочева. Засновники осередку старший пластунський прихильник Михайло Гарматюк, старша пластунська прихильниця Христина Гайкова та пластунський сеньйор Роман Припін.

Під час установчих сходин пластуни показали відеопрезентацію про Пласт гостям. А їх було чимало. До цього історичного моменту забажала долучитись Ярина Дмитрівна Сухецька, директор Золочівського НВК «Школа радості» (яка і була ініціатором відновлення Пласту в місті). Завітали до пластунів на установчі сходини Андрій Мар’янович Питльований, методист управління з питань освіти, молоді та спорту і Катерина Тихонова, представник громадської організації «Бужани», були також і школярі міста.

Михайло Гарматюк розповів присутнім про історію Пласту на Золочівщині. Тут творили Пласт у 1913-му та пробували відновити у 1990-х роках. Гадаємо, цей новий старт пластового осередку буде найуспішнішим і стане іскрою, яка запалить серця чаром пластування багатьох дітей і дорослих на Золочівщині.

Станицю Золочів тепер очолює голова станичної пластунської старшини - старший пластунський прихильник Михайло Гарматюк. Він сказав: «Я вирішив творити Велику Гру для молоді Золочева, бо хочу, щоб вона мала те, чого я не мав у їхні роки».

Головою та писарем обрана старша пластунська прихильниця Христина Гайкова, а господарником - пластунський сеньйор Роман Припін.

Уже в найближчому часі в Золочеві постануть нові юнацькі гуртки, які творитимуть історію Великої Гри.

 

Від влади

 

1 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглядалося питання щодо відчуження житла, право користування яким належить малолітній дитині.

За підсумками засідання прийнято відповідне рішення.

 

1 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови Золочівської райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді обговорювались питання: щодо вчасного розгляду звернень громадян, які надходять на телевізійний проект "Діалог з країною" та на урядову "гарячу" лінію; стан доріг на території району.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

1 березня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, перший заступник голова Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяли участь у засіданні президії районної ради.

 

28 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання колегії РДА. На порядку денному розглядалися питання:

1. Про виконання Програми соціально - економічного та культурного розвитку Золочівського району на 2012 рік.

2. Про виконання бюджету Золочівського району за 2012 рік.

3. Про внесення змін до бюджету Золочівського району за 2012 рік.

4. Про результати контрольно-ревізійної роботи Золочівської міжрайонної державної фінансової інспекції впродовж 2012 року у Золочівському районі.

5. Про проведену роботу щодо запобігання і протидії корупції у Золочівській районній державній адміністрації у 2012 році.

6. Про проект Програми зайнятості населення Золочівського району на 2013-2017 роки.

7. Про проект Програми розвитку місцевого самоврядування Золочівського району на 2013 рік.

За підсумками засідання прийнято відповідні рішення та дано конкретні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади, міським, селищному, сільським головам.

 

28 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови Золочівської райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися питання: впровадження систем електронного документообігу; подання зведених довідок про наявність виборчих скриньок та інших матеріальних цінностей; недопущення руйнування археологічних пам'яток.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

28 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів заслуховування голів Бортківської, Заставненської, Ремезівцівської, Куровицької, Підгайчиківської, Підлипецької, Полянської, Руда-Колтівської сільських рад з питань роботи із зверненнями громадян у 2012 році. Голова РДА наголосив головам місцевих рад про дотримання першочергових заходів, щодо забезпечення Конституційного права на звернення громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, про підвищення ефективності роботи органів місцевого самоврядування зі зверненнями громадян, об'єктивному, вчасному і всебічному розгляду звернень.

На заслуховуванні піднімалися питання про: відновлення вуличного освітлення; ремонт доріг; вивіз сміття; присвоєння Почесного звання "Мати-героїня", а також житлові та земельні питання. За підсумками засідання дано доручення головам місцевих рад спрямовувати організаційну роботу на створення умов для реалізації Конституційного права громадян на письмові звернення та особистий прийом, реєстрацію звернень здійснювати відповідно до Інструкції, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року № 348, надавати своєчасні відповіді громадянам про результати розгляду їхніх звернень, не допускати порушення термінів розгляду громадян. Не рідше ніж двічі на рік розглядати стан роботи із зверненнями громадян на засіданнях виконкомів чи сесіях сільських рад.  

 

28 лютого 2013 року у сесійній залі районної ради за участю голови Золочівської райдержадміністрації Ярослава Окрепкого відбулася нарада-семінар міських, селищного, сільських голів місцевих рад. У нараді-семінарі взяли участь начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Іван Закала, заступник начальника навчального центру з виховної роботи Володимир Удовиченко, начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Роман Барчук, в.о. головного державного санітарного лікаря Золочівського та Перемишлянського районів Людмила Овод, головний спеціаліст Золочівського міжрайонного управління ГУ Держсаепідслужби у Львівській області Роман Галушка, директор ТзОВ "Еко-Баланс Золочів" Богдан Бундз.

На нараді-семінарі обговорювалися питання:

- розвиток сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів;

- перехід на військову службу за контрактом – вимога сьогодення;

- актуалізація містобудівної документації, термін якої вийшов; - про весняне хлорування криниць та проведення дератизації у населених пунктах району;

- про стан законності у сфері поводження з відходами. Санітарна очистка та благоустрій населених пунктів;

- про надання послуг з вивезення та знешкодження твердих побутових відходів з територій сільських рад.

Після завершення наради-семінару, відповідно до "Програми підтримки та розвитку спорту в сільській місцевості на 2012 рік", затвердженої рішенням сесії Львівської обласної ради від 28 лютого 2012 року № 391 головам місцевих рад району передано комплекти спортивного інвентарю.

 

27 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у тренуваннях органів управління та формувань цивільного захисту Львівської територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ за темою "Координація діяльності органів управління та формувань територіальних ланок Львівської територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ.

 

27 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду щодо порядку забезпечення установ і організацій соціальної сфери району якісними продуктами харчування вітчизняного виробництва, ремонту комунальних доріг за рахунок субвенції державного бюджету за рамковими угодами. У нараді взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський, начальник відділу розвитку інфраструктури та будівництва райдержадміністрації Олег Перейма, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Микола Решітник, начальник управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Божаківський, головний лікар ЦРЛ Володимир Бойко.

Дано доручення підготувати проект рішення щодо укладення рамкових угод щодо закупівлі продуктів та подати його на затвердження сесією районної ради, підготувати звернення до органів місцевого самоврядування щодо прийняття рішень про передачу повноважень по ремонту комунальних доріг Департаменту житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу ОДА.

 

27 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з питань проведення рейдових перевірок місць масового відпочинку молоді, з метою виявлення дітей схильних до пропусків занять, обстеження умов проживання в усіх сім'ях з дітьми, що опинилися у складних життєвих обставинах, які перебувають на обліку служби у справах дітей. У нараді взяли участь керівники служби у справах дітей райдержадміністрації, ЦСССДМ, управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, групи КМСД Золочівського РВ ГУ МВС України у Львівській області. Проінформовано про результати проведення рейдів у 2013 році. За підсумками наради голова РДА дав відповідні доручення фахівцям соціальної роботи.

 

27 лютого 2013 року заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник провів нараду з питань розвитку молочного скотарства на основі кооперації у Золочівському районі на період до 2020 року. В нараді взяли участь: О. Лисак - представник інституту сільськогосподарського Карпатського регіону, І. Закала - начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, С. Козак - начальник управління ветеринарної медицини у Золочівському районі, М. Бандурка - провідний спеціаліст ТзОВ ЛНВЦ «Західплемресурси», П. Крокіс - спеціаліст з ідентифікації та реєстрації тварин у Золочівському районі, А. Спільник - голова ФГ «Спільника А.В.».

Основними завданнями, які розглядалися на нараді були: - створення інформаційного автоматизованого банку даних для реалізації сучасної системи управління молочним стадом сімейних ферм, в тому числі за рахунок розширення можливостей Автоматизованої системи обробки інформації в місцевих радах; - забезпечення умов для розвитку сільськогосподарської кооперації сімейних ферм для створення власної інфраструктури заготівель, переробки і реалізації молока та молочних продуктів на регіональному ринку та забезпечення окупності утримання корів.

 

28 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання колегії РДА. На порядку денному розглядалися питання:

1. Про виконання Програми соціально - економічного та культурного розвитку Золочівського району на 2012 рік.

2. Про виконання бюджету Золочівського району за 2012 рік.

3. Про внесення змін до бюджету Золочівського району за 2012 рік.

4. Про результати контрольно-ревізійної роботи Золочівської міжрайонної державної фінансової інспекції впродовж 2012 року у Золочівському районі.

5. Про проведену роботу щодо запобігання і протидії корупції у Золочівській районній державній адміністрації у 2012 році.

6. Про проект Програми зайнятості населення Золочівського району на 2013-2017 роки.

7. Про проект Програми розвитку місцевого самоврядування Золочівського району на 2013 рік

 

27 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови Золочівської райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися питання: підсумки проведення наради головою ОДА Михайлом Костюком; щодо стану тарифної політики у сфері житлово-комунальних послуг за 2012 рік; підвищення кваліфікації працівників, які займаються мобілізаційною роботою.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

26 лютого 2013 року під головуванням голови Львівської облдержадміністрації Михайла Костюка відбулася нарада, у якій взяв участь голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий.

На нараді розглядалося питання щодо стану автомобільних доріг Львівської області та проведення толоки з відновлення функціонування водовідводів на території усієї області.

 

26 лютого 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяв участь у Всеукраїнській селекторній нараді під головуванням Міністра соціальної політики Наталії Королевської.

 

26 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови Золочівської райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися питання: порядок внесення змін до переліку виборчих дільниць на постійній основі; розчищення доріг від снігу на території району; проведення заходів з нагоди 199-ї річниці від Дня народження Т.Г. Шевченка.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

26 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з питань: весняного хлорування криниць та проведення дератизації у населених пунктах району; стан законності у сфері поводження з відходами; санітарна очистка та благоустрій населених пунктів; надання послуг з вивезення та знешкодження твердих побутових відходів з територій сільських рад. У нараді взяли участь в.о. головного державного санітарного лікаря Золочівського та Перемишлянського районів Людмила Овод, головний спеціаліст Золочівського міжрайонного управління ГУ Держсаепідслужби у Львівській області Роман Галушка, директор ТзОВ "Еко-Баланс Золочів" Богдан Бундз.

За підсумками наради дано доручення керівникам відповідних служб включити дані питання в порядок денний наради-семінару з головами та секретарями місцевих рад району.

 

26 лютого 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник взяв участь у засіданні колегії департаменту агропромислового розвитку ОДА, на якому розглядалися питання:

1. Підсумки роботи агропромислового комплексу області за 2012 рік та перспективи розвитку.

2. Актуальні проблеми сільськогосподарської кооперації на Львівщині у 2013 році.

3. Стан підготовки до проведення комплексу весняно-польових робіт у 2013 році.

За підсумками засідання дано відповідні доручення.

 

25 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: розрахунки за енергоносії державними, комунальними підприємствами, організаціями та установами; затвердження Плану заходів щодо посилення соціального захисту колишніх політичних в'язнів, репресованих та членів їх сімей на період до 2015 року; проведення заходів щодо збереження первоцвітів; проведення наради керівників відділів (спеціалістів з питань охорони праці органів місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 4 березня 2013 року.

 

25 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень. На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджетів усіх рівнів; охорона громадського порядку та безпека дорожнього руху; робота виконавчої служби; забезпечення проведення заходів щодо збереження первоцвітів.

 

Спорт

 

23-24 лютого 2013 року в спортивному залі Золочівського професійного ліцею розпочався традиційний чемпіонат району з міні-футболу. В даному заході виявили бажання брати участь 17 районних команд, які методом жеребкування були розділені на 4 групи. За підсумками відбірного етапу продовжили змагання 8 команд, які боротимуться за перемогу 2-3 березня 2013 року.

 

22 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками управлінь, відділів РДА щодо підсумків роботи господарського комплексу району у 2012 році та виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2012 рік. Головою райдержадміністрації дано відповідні доручення керівникам управлінь, відділів РДА.

 

Від влади

 

22 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови Золочівської райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися питання: затвердження форми акту перевірки готовності до відкриття дитячого закладу оздоровлення та відпочинку; підвищення готовності до реагування на можливі надзвичайні ситуації, пов'язані з підтопленням територій області внаслідок льодоходу, повені та паводків у 2013 році.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

22 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів особистий прийом громадян. На прийом звернулося 6 громадян району по допомогу у вирішенні проблем громади та особистих питань. Основні питання, з якими зверталися громадяни, стосувалися газифікації вул. Кут с.Тростянець, забезпечення дровами, облаштування проїзду до житлового будинку та житлове питання.

З метою вирішення порушених громадянами проблем, голова райдержадміністрації скерував відповідні доручення безпосереднім виконавцям.

 

21 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у засіданні колегії облдержадміністрації.

 

21 лютого 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися питання: спалювання сухої рослинності; протипожежний стан районного Народного дому ім. Білозіра м. Золочева; підсумки проведення виїзного прийому громадян у Білокамінській сільській раді.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

Свято рідної мови у Ремезівцівському НВК

 

21 лютого 2013 року у Ремезівцівському НВК відбулося святкування Міжнародного дня рідної мови. Одягнуті у вишиванки учителі та учні, чудово виготовлені стіннівки, національний віночок і український рушник… Ці атрибути додали колоритного настрою до свята. Прибули також запрошені гості: Семчишин Г.Л. – заступник керівника апарату, начальник відділу організаційно-кадрової політики Золочівської райдержадміністрації, методисти: Паздзірська М.М., Питльований А.М.

Надзвичайно цікавим був виховний захід «Бринить-співає наша мова, чарує, тішить і п’янить», який розпочала вчитель української мови і літератури Лісова З.І. такими словами: « Міжнародний день рідної мови — день "підтримки мовного та культурного різноманіття та багатомовності", проголошений на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО. В Україні це свято відзначається з 2002 року з метою зміцнення державотворчої функції української мови». Школярі декламували поезії про мову, майстерно учениця прочитала «Молитву до мови» Катерини Мотрич, інсценізували фрагменти творів, співали пісні. Особливо чудово прозвучала пісня із уст учителів: Третяк О.О., Семчук О.Й., Лісової З.І., Жеграй І.М. «Рідна мова». Присутні мали змогу переглянути чудові танці у виконанні учнів 4-8 класів: «Квітка – душа», «Український гопак», які підготувала музичний керівник Третяк О.О.

На завершення свята Семчишин Г.Л. подякувала всім учасникам за гарну підготовку, зокрема, відзначила актуальність змісту виховного заходу, який склала учитель української мови Лісова З.І. Також підкреслила належну підготовку всієї школи до масового національного свята.

 

На виконання доручення голови ОДА 20 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів розширену нараду з питань захисту прав дітей. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань, керівники та представники служби у справах дітей, управління з питань освіти, молоді та спорту, охорони здоров’я, міліції, центру соціальних служб для дітей та молоді, фахівці соціальної роботи.

Голова райдержадміністрації поінформував присутніх про результати наради з питань захисту дітей у ЛОДА за участю Уповноваженого Президента з прав дитини Ю. Павленка. Відзначив важливість сімейного виховання дітей. Акцентував увагу присутніх на роботі з сім'ями, які потрапили в складні життєві обставини з метою виходу сімей з кризи та виховання дітей в сім'ях біологічних батьків. Зазначив важливість виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в сім'ях та розповів про роботу, що проводиться в районі для створення ще одного ДБСТ.

На нараді доповідали начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Малиновська, директор ЦСССДМ Наталія Маркевич, начальник управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Божаківський, практичний психолог управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Галина Ворончак, головний лікар центральної районної лікарні Володимир Бойко, заступник начальника Золочівського районного відділу ГУМВСУ у Львівській області Зеновій Козак.

Голова райдержадміністрації звернув увагу соціальних фахівців на необхідність володіння законодавчою базою з питань соціального захисту сімей та дітей.

За результатами обговорення винесених на розширену нараду питань, голова райдержадміністрації дав відповідні доручення.

 

20 лютого 2013 року перший заступник голови РДА Михайло Бучковський провів виїзний прийом громадян у Білокамінській сільській раді за участю керівників та представників управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду України у Золочівському районі, відділу Держземагенства у Золочівському районі, районного центру зайнятості, філії "Золочівський райавтодор", редакції районної газети "Народне слово", депутатів районної ради Володимира Коновалюка, Олега Метелюка.

Громадяни, які прийшли на прийом піднімали питання про: порядок нарахування та перерахунок пенсій; надання пільг; порядок призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг; надання державної соціальної допомоги; забезпечення тюнерами визначених категорій населення; присвоєння Почесного звання "Мати-героїня"; порядок реєстрації у районному центрі зайнятості; централізований вивіз твердих побутових відходів; ремонт Народного дому с. Білий Камінь; ремонт доріг у населених пунктах сільської ради; руйнування дороги великотоннажними автомобілями; розчистку дороги від снігу між селами Розваж та Підлисся; встановлення дорожніх знаків "Назва населеного пункту"; стан транспортних засобів, які здійснюють пасажирські перевезення; здійснення пасажирських перевезень відповідно до графіку; підвіз дітей; порядок виготовлення та видачі державних актів на земельні ділянки; порядок надання земельного паю; оформлення права власності на житловий будинок.

По питаннях, з якими зверталися жителі дано роз’яснення та доручення керівникам відповідних служб району. 

 

20 лютого 2013 року відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради щодо розгляду генерального плану м. Золочів. На засіданні про рішення генерального плану доповідали головний архітектор проекту Ю.М. Столяров та розробник - О. Малиновська (Інститут проектування міст "Містопроект").

 

20 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися питання: підготовка матеріалів на засідання колегії ОДА; проведення заходів з нагоди відзначення Дня соціальної справедливості та Міжнародного дня рідної мови. За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

20 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у засіданні президії районної ради.

 

20 лютого 2013 року перший заступник голови РДА Михайло Бучковський провів виїзний прийом громадян у Білокамінській сільській раді.

 

Відзначення дня соціальної справедливості

 

На виконання Указу Президента України про відзначення Дня соціальної справедливості 20 лютого 2013 року у приміщенні районного центру зайнятості відбулися заходи, в яких взяв участь заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, який зокрема наголосив, що принцип соціальної справедливості є основним пріоритетом здійснення повноважень органами державної виконавчої влади.

У заходах взяли участь керівники установ, організацій – соціальних партнерів, начальник відділу молоді та спорту управління з питань освіти, молоді та спорту РДА Ольга Климук, начальник відділу соціальної роботи РЦСССДМ Оксана Дужа, начальник відділу кримінальної міліції у справах неповнолітніх РВ ГУ МВСУ у Львівській області Оксана Березіна, начальник служби у справах дітей РДА Наталія Малиновська, начальник управління агропромислового розвитку РДА Іван Закала, представники ЗМІ.

Для соціальних партнерів проведено день відкритих дверей. Проведено семінар з підприємницької діяльності "Через агробізнес – до продуктивної зайнятості", тренінги "Адаптація людей з особливими потребами на робочому місці", "Пошук ідей для започаткування власного бізнесу".

Також, для вихованців дитячого будинку "Рідний дім" с. Сасів спеціалісти районного центру зайнятості провели профорієнтаційний урок "Моя майбутня професія".

 

Від влади

 

19 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду щодо реконструкції ДПЗВ "Сокіл" с. Сасів. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, голова районної ради Володимир Недзельський, начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Роман Барчук, директор ДП "Золочівське лісове господарство" Михайло Куть, в.о. начальника відділу Держземагенства у Золочівському районі Ігор Погребняк, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Божаківський, головний архітектор проекту інституту "Містопроект" Євген Гуменюк. За результатами наради дано відповідні доручення керівникам служб району.

 

19 лютого 2013 року заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький провів гарячу телефонну лінію. Зателефонували 2 жителів району з питань: пришвидшення виплати по безробіттю для сина у зв'язку із скрутним матеріальним становищем; розчищення дороги від снігу на території Єлиховицької сільської ради. Заступником надано вичерпні роз'яснення з піднятих питань та для їх вирішення дано доручення керівникам відповідних служб району.

 

19 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду зі складом робочої групи для об’єктивного та невідкладного розгляду звернень громадян, які будуть надходити до райдержадміністрації в рамках телевізійного проекту "Діалог з країною" за участі Президента України В.Ф. Януковича. За підсумками наради дано відповідні доручення керівникам управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади.

 

19 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися питання: моніторинг фінансово-економічного стану житлово-комунального господарства; затвердження плану заходів щодо наповнення місцевих бюджетів, економічного і раціонального використання бюджетних коштів, посилення фінансово-бюджетної дисципліни; оснащення підприємств-надавачів послуг з централізованого водопостачання приладами обліку води та стічних вод; щодо постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку ведення Реєстру адміністративних послуг".

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

18 лютого 2013 року в облдержадміністрації під головуванням першого заступника голови Богдана Матолича за участю керівників департаментів та управлінь облдержадміністрації відбулися слухання голів районних державних адміністрацій щодо реалізації у 2013 році інвестиційних проектів.

На слуханнях голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий надавав обґрунтування необхідності будівництва та реконструкції об’єктів соціальної сфери за рахунок бюджетних коштів, а саме: будівництво полігону твердих побутових відходів для м. Золочева, каналізування житлового масиву Заріччя у м. Золочеві, реконструкція ДПЗВ "Сокіл" с. Сасів.

 

18 лютого 2013 року у сесійному залі Золочівської районної ради відбувся семінар для представників органів місцевого самоврядування Золочівського, Перемишлянського та Пустомитівського районів щодо їх участі в обласному конкурсі мікропроектів на 2013 рік. У семінарі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський, заступник голови районної ради Андрій Леськів, начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Оксана Залуцька, координатори проекту від Львівської облдержадміністрації та обласної ради.

Фахівці облдержадміністрації та обласної ради провели відео-навчання, розказали присутнім про особливості написання, подання на конкурс та реалізацію мікропроектів. Реалізація мікропроектів відбувається на засадах співфінансування з обласного та місцевих бюджетів мікропроектів у співвідношенні 50:50. Загальна сума виділена з обласного бюджету на 2013 рік становить 5 млн. грн., в тому числі, по напрямку енергозберігаючі заходи в закладах освіти - 2 млн. грн., реконструкція і ремонт Народних домів – 1 млн. грн., інші напрямки соціально-культурного розвитку населених пунктів - 1,5 млн. грн. та дофінансування проектів ЄС - 0,5 млн. грн.

Прийом документів на участь у конкурсі здійснюється до 1 квітня 2013 року. Переможців конкурсу буде оголошено до 15 травня 2013 року.

 

18 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: розрахунки за енергоносії державними, комунальними підприємствами, організаціями та установами; щодо належного утримання територій та будівель населених пунктів району; затвердження складу обласного конкурсного комітету з розгляду конкурсних пропозицій та прийняття рішення про визначення переможця конкуру на автобусному маршруті загального користування; проведення 22 лютого телевізійного проекту "Діалог з країною"; проведення Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець"; проведення тренування з органами управління та силами цивільного захисту Львівської територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ щодо виконання завдань з організації безперешкодного пропуску весняного льодоходу та повені; проведення заходів до Міжнародного дня рідної мови.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 25 лютого 2013 року.

 

Вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 24-ї річниці виведення військ з Афганістану

 

17 лютого 2013 року у м. Золочеві відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 24-ї річниці виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Урочистості розпочалися у приміщенні Золочівської міської ради. У заходах взяли участь голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, Золочівський міський голова Ігор Гриньків, заступник Золочівського міського голови Богдан Рибаха, заступник голови районної ради Андрій Леськів, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ігор Уличний, а також члени Золочівської районної ради воїнів-афганців "Пам'ять", представники військових частин м. Золочева, громадськість.

З вітальною промовою виступив голова райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, який наголосив на пріоритетності здійснення заходів соціального захисту учасників бойових дій локальних воєн, зокрема, в цьому році з районного бюджету виділено кошти в сумі 10 тис. грн. для фінансової підтримки організації воїнів-афганців. Ярослав Окрепкий подякував присутнім за активну громадську позицію та вручив грамоти членам організації.

Після завершення урочистого засідання відбулася екуменічна панахида, у якій взяли участь о. декан Володимир (УПЦ-КП) та о. Іван (Монастир ЧСВВ УГКЦ), після чого відбулося покладання вінків та квітів до пам'ятного знаку, де буде споруджено обеліск на честь воїнів, які загинули в локальних війнах. На честь пам'яті наших земляків, які загинули в Афганістані прозвучали залпи військового салюту.

 

Культурне життя

 

15 лютого 2013 року у ресторані "Равелін" відбувся вечір романсу та поезії "Музика серця". В програмі лірична поезія молодих талановитих авторів району та романси у виконанні колективів Золочівської музичної школи. Ініціаторами вечора були молодіжні громадські організація "Бужани", та "Молода Просвіта". Організатор вечора – відділ молоді та спорту управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

У вечорі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський, начальник управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Божаківський, представники молодіжних організацій, громадськість.

 

Соціальна політика

 

15 лютого 2013 року проведено семінар для фахівців з соціальної роботи «Сімейні форми виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування». Мета: популяризація серед населення альтернативних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Розглянуто питання:

- ознайомлення фахівців з Законом України «Про забезпечення організацій-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»;

- інформування про порядок створення та функціонування прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу.

- робота з особами, які зацікавились сімейними формами виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; скерування їх у районний ЦСССДМ.

У семінарі взяли участь 33 фахівці з соціальної роботи

 

Від влади

 

15 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися питання: затвердження складу робочої групи для об'єктивного та невідкладного розгляду звернень громадян, які будуть надходити до облдержадміністрації в рамках телевізійного проекту "Діалог з країною" за участі Президента України Віктора Януковича; проведення виставкових заходів у Національному комплексі "Експоцентр України"; виконання доручень протоколу наради з питань захисту дітей.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

За підсумками селекторної наради та на виконання доручення заступника голови ОДА Івана Груника 15 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками підприємств тепло-, водопостачання, які допустили заборгованість за спожитий газ та електроенергію. Керівники підприємств надали пояснення щодо вжитих ними заходів по ліквідації заборгованості за спожитий газ та електроенергію.

Дано доручення забезпечити проведення розрахунків за спожиту електроенергію на рівні 100% та за спожитий газ на нижче 90%.

 

15 лютого 2013 року заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький провів засідання оргкомітету з нагоди відзначення 24-ї річниці виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, Міжнародного дня рідної мови, 199-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка та проведення Шевченківських днів.

На засіданні обговорено план заходів, які плануються провести у навчальних закладах, закладах культури, військових частинах м. Золочева.

 

14 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяли участь в обласній селекторній нараді з питання стану розрахунків за спожитий природний газ протягом 2012 року та січня 2013 року, а також розрахунків за спожиту електроенергію. Для безперебійного постачання теплової енергії заступником голови ОДА Іваном Груником дано доручення взяти під персональну відповідальність керівникам відомств, органам місцевого самоврядування, а також керівникам підприємств, що надають комунальні послуги, проведення своєчасних розрахунків за спожиті енергоносії у 2012 році та січні 2013, забезпечивши підвищення рівня оплати до 100,0% на кінець лютого поточного року та активізувати претензійно-позовну роботу з боржниками.

 

14 лютого 2013 року заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний виносилися питання: позбавлення батьківських прав одного з батьків, що не забезпечує належного виховання дітей; надання згоди на укладення договору оренди квартири дитини-сироти; розгляд та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах.

По піднятих питаннях прийнято відповідні рішення. Дано доручення центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, службі у справах дітей активізувати роботу щодо пошуку кандидатів у батьки-вихователі дитячого будинку сімейного типу.

 

Реалізація Указу Президента

 

14 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, начальник управління з питань освіти, молоді та спорту РДА Іван Божаківський взяли участь у кущовому семінарі керівників центрів дитячо-юнацької творчості, керівників гуртків образотворчого мистецтва Золочівського, Буського та Бродівського районів. У вступній промові голова райдержадміністрації наголосив, що даний захід є першим, який відбувається на реалізацію Указу Президента України Віктора Януковича "Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості", а також заходів з підготовки та проведення Року дитячої творчості у 2013 році, затверджених розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації Михайлом Костюком.

Ярослав Окрепкий провів ґрунтовний аналіз функціонування системи позашкілля у районі, а також всього комплексу пріоритетних завдань в галузі захисту прав дітей, які було поставлено Президентом України на Всеукраїнській нараді з питань захисту прав дитини. Зокрема, увагу присутніх було закцентовано на шляхах вирішення влаштування дітей-сиріт у сімейні форми виховання, більш широкого залучення учнів до участі у роботі гуртків та секцій у центрі дитячо-юнацької творчості, станції юних техніків, дитячо-юнацької спортивної школи, Малої академії наук, здійснення цілого комплексу заходів спрямованих на всебічний та гармонійний розвиток дітей. На завершення своєї промови голова райдержадміністрації подякував педагогам центру за масштабну роботу, яка постійно проводиться ними, і результатом якої є перемоги учнів у обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

 

Від влади

 

14 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися питання: участь в обласній селекторній нараді з питання стану розрахунків за спожитий природний газ протягом 2012 року та січня 2013 року, а також розрахунків за спожиту електроенергію; вжиття заходів в рамках проведення операції "Первоцвіт – 2013"; проведення засідання комісії з питань ТЕБ та НС.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

14 лютого 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів засідання комісії з питань ТЕБ та НС. На засіданні розглядалися питання: підготовка до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2013 році; попередження стихійної торгівлі харчовими продуктами на території Золочівського ринку; щодо системи заходів спрямованих на унеможливлення протиправної торгівлі первоцвітами.

За підсумками засідання прийнято відповідні рішення.

 

13 лютого 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду щодо підготовки заявок для участі в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку за пріоритетними напрямками фінансування Народних домів, закладів освіти та ФАПів. У нараді взяли участь начальник фінансового управління РДА Галина Мудра, начальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА Оксана Залуцька, начальник управління з питань освіти, молоді та спорту РДА Іван Божаківський, представники Золочівської ЦРЛ та відділу культури та туризму РДА.

 

13 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися питання: діяльність груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення; проведення капітального ремонту ФАПів за рахунок коштів обласного бюджету; ситуацію, яка склалась на дорогах Золочів-Поморяни, Золочів-Плугів; проведення наради щодо розвитку садівництва у районі; проведення заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 24-ї річниці виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

13 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду щодо розвитку садівництва у районі. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник, в.о. начальника відділу Держземагенства у Золочівському районі Ігор Погребняк, керівник ПрАТ "Галнафтохім" Олег Андрощук, Коропецький, Гологірський, Підлипецький сільські голови та землевпорядники даних рад. Згідно попередніх напрацювань можливим є розташування садового господарства на територіях Ремезівцівської, Коропецької, Жуківської сільських рад.

 

12 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств із питань:

1. Використання земель сільськогосподарського призначення та зміни у земельному законодавстві, які вступили в дію з 1 січня 2013 року.

2. Виплата орендної плати за використання земель сільськогосподарського призначення.

3. Залучення коштів суб’єктів підприємницької діяльності аграрної галузі у соціальну розбудову територіальних громад.

4. Зміцнення партнерства між державним та приватним секторами у питанні формування регіональних ресурсів продовольчого зерна на 2013 рік.

5. Розвиток галузі тваринництва у частині молочного та м'ясного скотарства.

6. Розвиток обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів.

7. Про використання меліорованих земель.

У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Іван Закала, в.о. начальника відділу Держземагенства у Золочівському районі Ігор Погребняк, начальник управління водних ресурсів у Золочівському районі Ігор Савчук.

За підсумками наради вирішили:

- підготувати звернення до Державного земельного Агентства, щодо роз’яснення механізму передачі в користування земель померлих та невизначених громадян;

- керівникам сільськогосподарських підприємств завершити реєстрацію договорів оренди земель сільськогосподарського призначення до 1 червня 2013 року;

- один примірник типового договору оренди земельних ділянок передати на руки орендодавцям до 1 червня 2013 року;

- завершити виплату орендної плати та забезпечити збільшення розміру орендної плати до 5% від грошової оцінки землі;

- при формування бюджетів агропідприємств передбачити кошти на розвиток сільських територій, виходячи із кількості орендованої землі з розрахунку на 1 га та інформувати райдержадміністрацію до 12 березня 2013 року;

- прийняти участь у формуванні регіональних ресурсів продовольчого зерна на 2013-2014 маркетинговий рік до 1 серпня 2013 року;

- керівникам сільськогосподарських підприємств розробити та передати в управління агропромислового розвитку райдержадміністрації програми розвитку тваринництва на 2013-2014 роки до 12 березня 2013 року;

- передбачити кошти в бюджеті агропідприємств на обслуговування внутрігосподарських осушних систем до 12 березня 2013 року;

- управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації забезпечити створення та фінансування сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів «Спількика А.В.» та «Підгайчиківський молочар».

 

12 лютого 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, на якій розглянуто заяви суб'єктів підприємницької діяльності району щодо продажі товарів з Одеського ринку в Золочівському районному Народному домі та суб'єктів підприємницької діяльності району щодо реконструкції КП "Золочівський ринок"; матеріали проведення звірки даних податкової інспекції, управління Пенсійного фонду України, районного центру зайнятості, КП "Золочівський ринок".

За підсумками засідання комісія вирішила:

1. Відділу культури і туризму райдержадміністрації запропонувати суб'єктам господарювання району орендувати приміщення районного Народного дому ім. І.Білозіра.

2. Золочівській міській раді, КП "Золочівський ринок" 16 лютого 2013 року провести зустріч з підприємцями, які здійснюють торгівельну діяльність на КП "Золочівський ринок", на якій довести інформацію щодо запланованої реконструкції ринку та порядку укладання договорів.

3. Золочівській міжрайонній державній податковій інспекції провести повну звірку з даними КП "Золочівський ринок" та Золочівського районного центру зайнятості.

4. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації із залученням представників Львівської територіальної державної інспекції праці впродовж 2013 року проводити моніторинг дотримання трудового законодавства з питань укладення трудових договорів та легалізації заробітної праці. Результати моніторингу подавати робочій групі з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

 

12 лютого 2013 року голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський, заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький взяли участь у засіданні медичної ради Золочівської центральної районної лікарні.

На засіданні ради розглядалися питання: підсумки діяльності галузі охорони здоров'я Золочівського району в 2012 році і завдання на 2013 рік; ключові завдання реформування галузі охорони здоров'я; надання медичної допомоги дітям; шляхи зниження дитячої інвалідності, малюкової смертності; шляхи якісної оптимізації диспансеризації населення; реалізація пілотного проекту для лікування осіб з гіпертонічною хворобою; стан надання медичної допомоги онкологічним хворим; розвиток стаціонарної допомоги в медустановах району; оптимізація ліжкової мережі; впровадження сучасних технологій в охорону здоров'я району; формування центру первинної медичної санітарної допомоги; проблеми стану туберкульозу; стан реформування галузі охорони здоров'я району.

По піднятих питаннях прийнято відповідні рішення.

 

12 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися питання: проведення тренування щодо виконання завдань з організації безпечного пропуску весняного льодоходу і повені та подання доповідей під час тренування; проведення наради із керівниками сільськогосподарських підприємств; засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення; проведення підсумкової наради щодо діяльності медичної галузі району у 2012 році та основні завдання на 2013 рік.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

11 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із керівниками дорожніх служб щодо стану утримання та ремонту доріг на території району. За підсумками наради дано конкретні доручення керівникам дорожніх служб.

 

11 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: розрахунки за енергоносії державними, комунальними підприємствами, організаціями та установами; робота комунальних та дорожніх служб по розчистці доріг від снігу; потреба у вугіллі бюджетних установ на 2013 рік; проблемні аспекти функціонування державного реєстру виборців; проведення перевірки діяльності дитячо-юнацьких спортивних шкіл усі х типів та форм власності у Львівській області; щодо постанови КМУ "Про затвердження вимог до підготовки технологічної картки адміністративної послуги.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 18 лютого 2013 року.

 

11 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району.

На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджетів усіх рівнів; охорона громадського порядку та безпека дорожнього руху. Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень.

 

10 лютого 2013 року відбувся районний турнір з міні-футболу, присвячений пам'яті першого президента ФК "Дружба" Зеновія Дудара. Голова райдержадміністрації Ярослав Окрепкий та суддя змагань Євген Завальнюк привітали команди-учасниці, а капітани під акомпанемент Гімну України підняли Державний прапор України.

Переможцям та кращим гравцям заступник голови РДА Роман Сухецький та начальник управління з питань освіти, молоді та спорту Іван Божаківський вручили кубки та грамоти.

 

10 лютого 2013 року у Європейському залі Золочівського замку відбулася презентація альбому Василя Пилип'юка і Романа Лубківського про видатного мистецтвознавця, лауреата національної премії України імені Тараса Шевченка, Героя України Бориса Возницького. Нарис вийшов під назвою "Борис Возницький. Володар кам’яного персня". Це ще одна серія біографічних видань "Постаті", започаткована видавництвом "Світло й тінь". У книзі використано фрагменти інтерв’ю, уривки з досліджень Бориса Возницького, а також власні записи і роздуми Бориса Григоровича, які взяли з його щоденника. Як розповідали автори задум альбому виник давно, ще за життя Бориса Возницького та проект почав реалізуватись ще близько 10 років тому. У заході взяли участь перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський, заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, заступник керівника апарату райдержадміністрації Галина Семчишин.

У своєму виступі Михайло Бучковський наголосив на тому "що ми, всі тут присутні: представники влади, культури, освіти, громадськість, повинні забезпечити збереження здобутків, які залишив Україні видатний мистецтвознавець, лауреат національної премії України імені Тараса Шевченка, Герой України Борис Возницький".

Презентація відбувалася під чарівні мелодії скрипки, у виконанні тріо викладачів Золочівської музичної школи "Три настрої".

 

Спорт

 

10 лютого 2013 року відбувся районний турнір з міні-футболу, присвячений пам'яті першого президента ФК "Дружба" З. А. Дудара.

 

Від влади

 

8 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися питання: підсумки засідання "круглого столу" з питань відкритості органів виконавчої влади та проведення конкурсу "Приязна адміністрація" у Львівській області, яке відбулося 7 лютого у Львівській обласній державній адміністрації; реалізація соціальної ініціативи Президента України щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови, заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

8 лютого 2013 рокуку голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів виїзний прийом громадян у Ясеновецькій сільській раді за участю керівників та представників управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду України у Золочівському районі, управління Держкомзему у Золочівському районі, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, відділу культури та туризму райдержадміністрації, юридичного відділу апарату райдержадміністрації, філії "Золочівський райавтодор", редакції районної газети "Народне слово", Золочівського шляхово-ремонтного пункту № 1 Львівської ДЕД, Золочівської ЦРЛ, депутати районної ради Борис Золотник, Станіслав Федина, Андрій Гулик.

Громадяни, які прийшли на прийом піднімали питання про: порядок нарахування та перерахунок пенсій; надання пільг; порядок призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг; надання державної соціальної допомоги; реформування в галузі охорони здоров'я; відкриття другої групи у Ясеновецькому НВК; заміна частини вікон у Ясеновецькому НВК; підвезення учнів до НВК; ремонт Народних домів сіл Ясенівці, Залісся; відновлення вуличного освітлення; відновлення пішохідних переходів, тротуарів; облаштування автобусних зупинок у селі Ясенівці; відновлення водовідвідних канав у селах Ясенівці та Хильчиці; ремонт доріг у населених пунктах сільської ради; руйнування дороги великотоннажними автомобілями; пільгове перевезення; стан транспортних засобів, які здійснюють пасажирські перевезення; виплату орендної плати за оренду земельних паїв ТзОВ "Райз-Захід"; безкоштовну приватизацію земельних ділянок; порядок виготовлення та видачі державних актів на земельні ділянки; порядок надання земельного паю; оформлення права власності на житловий будинок; зрізання аварійних дерев.

По питаннях, з якими зверталися жителі дано роз’яснення та доручення керівникам відповідних служб району.

 

8 лютого 2013 року заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник взяв участь у семінарі на тему: "Виробництво природного газу зі сланцевих порід", який проходив у м. Буськ.

 

7 лютого 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник провів нараду з питання відновлення пунктів штучного осіменіння корів та телиць в господарствах населення. У нараді взяли участь начальник відділу відтворення поголів'я ТзОВ ЛНВЦ "Західпленресурси" Марія Руснак, начальник управління ветеринарної медицини в Золочівському районі Степан Козак, головний спеціаліст відділу організації виробництва та маркетингу сільськогосподарської продукції управління агропромислового розвитку РДА Леся Олексів, провідний спеціаліст у Золочівському районі ТзОВ ЛНВЦ "Західпленресурси" Мирослава Бандурка, голови сільських рад, на території яких не працюють пункти штучного осіменіння, техніки штучного осіменіння ТзОВ ЛНВЦ "Західпленресурси", які працюють на території району. Для покращення генетичних якостей майбутнього поголів'я корів в особистих селянських господарствах вирішили забезпечити реалізацію Програми "Тваринництво", в частині часткового відшкодування витрат на штучне осіменіння корів, телиць, а також придбання спецавтомобіля для сервісного обслуговування. Відновити діючі пункти штучного осіменіння у великих населених пунктах Червоненської, Білокамінської, Куровицької, Підгайчиківської, Сасівської, Великовільшанецької, Колтівської, Підлипецької сільських рад.

 

7 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду щодо оптимізації бюджетних установ. У нараді взяли участь голова районної ради Володимир Недзельський, заступник голови районної ради Андрій Леськів, начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Мудра, керівники бюджетних установ району.

За підсумками наради дано доручення керівникам бюджетних установ привести показники з мережі, штатів і контингентів бюджетних установ відповідно до обсягів видатків, передбачених на їх утримання у 2013 році.

Цього ж дня голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів чергову нараду щодо реалізації проекту "Запровадження енергозберігаючих технологій у Глинянській лікарні", в рамках Програми "Підтримка впровадження енергозберігаючих технологій у малих містах України". У нараді взяли участь голова районної ради Володимир Недзельський, заступник голови районної ради Андрій Леськів, начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Мудра, начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Оксана Залуцька, Глинянський міський голова Ігор Шульга, головний лікар центральної районної лікарні Володимир Бойко, головний лікар Глинянської лікарні Юрій Капітанець.

На нараді розглядалося питання співфінансування заходів Проекту.

 

7 лютого 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів виїзну нараду у с. Сасів щодо створення НВК на базі Сасівської ЗОШ І-ІІІ ст. У нараді взяли участь начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Божаківський, працівники управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Сасівський сільський голова Михайло Гетьманчик, батьківський комітет, представники громадськості села і духовенства.

На нараді обговорено питання щодо участі територіальної громади, установ та підприємств, що знаходяться на території сільської ради у проведені ремонту приміщень школи для створення навчально-виховного комплексу.

 

7 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником. На нараді розглядалися питання: відбір громадян України на військову службу за контрактом у Збройні Сили України; недопущення необґрунтованого скорочення чисельності працівників соціальної сфери; проведення перевірки виконкому Гончарівської сільської ради щодо виконання ним делегованих повноважень.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації.  

 

7 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду щодо проблематики розвитку лісового господарства району на 2013 рік. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник, в.о. начальника відділу Держземагенства у Золочівському районі Ігор Погребняк, головний лісничий ДП "Золочівське лісове господарство" Ігор Повзанюк, директор Золочівського ДЛГП "Галсільліс" Василь Людкевич.

 

6 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у засіданні робочої групи з питань реалізації проекту ЄС-ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - 2".

На засіданні розглядалися питання: стан впровадження мікропроектів громад у районі; стан співфінансування з районного та базових бюджетів, очікувані терміни освоєння бюджетних коштів, виконання зобов'язань; введення об'єктів в експлуатацію та передачу на баланс у 2013 році; співфінансування мікропроектів з напряму "Підвищення енергоефективності" у 2013 році.

 

6 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися питання: налагодження ефективної співпраці з підприємствами виправних колоній області в частині виконання "Регіональної програми залучення виробничого потенціалу виправних колоній Львівщини в економіку регіону на 2011-2013 роки"; участь у засіданні робочої групи з питань реалізації проекту ЄС-ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - 2"; підготовка до виїзного прийому громадян у Ясеновецькій сільській раді; участь у семінарі на тему:"Виробництво природного газу зі сланцевих порід", який проходитиме 8 лютого у м. Буськ.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

5 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду щодо оптимізації мережі закладів охорони здоров'я, освіти та культури. 5 лютого 2013 року заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник провів телефонну гарячу лінію. Зателефонувало троє мешканців району, які піднімали питання: не виплата орендної плати за здану в оренду земельної ділянки ТзОВ "Райз-захід"; наявність технічної документації на дитячий садок с. Скварява, в якому на даний час знаходиться апарат управління сільської ради та ФАП с. Скварява; встановлення дорожнього знаку обмеження швидкості руху транспортних засобів або "перегін худоби" в с. Митулин на автодорозі Львів – Тернопіль.

Для вирішення піднятих питань дано відповідні доручення керівникам відповідних служб.

 

5 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з заступниками голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, Ігорем Нижником, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися питання: результати проведення спеціальної перевірки щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних з використанням функцій держави, що не пройшли спеціальну перевірку; створення (відновлення) "гарячих" телефонних ліній "Стоп корупції" та широке висвітлення інформації по них у ЗМІ; розвиток дошкільної мережі в населених пунктах району.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

4 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: розрахунки за енергоносії державними, комунальними підприємствами, організаціями та установами; активізація роботи з розробки проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозмін та впорядкування угідь; робота комунальних та дорожніх служб по розчистці доріг від снігу; розвиток дошкільної мережі в населених пунктах району.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 11 лютого 2013 року.

 

4 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень. На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджетів усіх рівнів; охорона громадського порядку та безпека дорожнього руху; координація роботи соціальних працівників ЦСССДМ та дільничних інспекторів міліції по виявленні кризової категорії неповнолітніх осіб, батьки яких перебувають за кордоном.

 

2-3 лютого 2013 року відбувся традиційний міжобласний турнір з міні-футболу вихованців ДЮСШ, присвячений пам'яті Героїв Крут. Такі змагання відбуваються уже сьомий рік поспіль. У турнірі взяли участь команди Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської областей. Учасників змагань вітав голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий. Хвилиною мовчання було вшановано світлої пам'яті Богдана Левковича, який був постійним меценатом проведення таких турнірів.

У безкомпромісній боротьбі перше місце виборола команда ДЮСШ № 1 м. Тернополя, ІІ місце посіла команда ДЮСШ м. Золочева, ІІІ місце – ДЮСШ м. Рогатин (Івано-Франківська обл.).

Переможці та учасники змагань нагороджені кубками, медалями та грамотами.

 

1 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у нараді під головуванням заступника голови, керівника апарату ОДА Івана Груника. На нараді розглядалися питання: про процедуру визначення генерального замовника по закупівлі вугілля для бюджетних установ області; щодо передачі функцій замовника робіт на дорогах комунальної власності, які будуть фінансуватись за рахунок субвенції з державного бюджету для обласного бюджету та для місцевих бюджетів органів місцевого самоврядування; про проведення закупівель сільськогосподарської продукції, продуктів харчування бюджетними установами у Львівській області.

 

1 лютого 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяв участь у засіданні сесії районної ради.

 

За результатами наради, яка відбулася 31 січня 2013 року в облдержадміністрації під головуванням уповноваженого Президента України з прав дитини Юрія Павленка на якій розглядалися питання: про влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до сімейних форм виховання у Львівській області; презентація проекту будинку та земельних ділянок під створення дитячих будинків сімейного типу; про виконання Указу Президента України № 756/2012 "Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості" у Львівській області та охоплення дітей позашкільною освітою; про забезпечення лікування дітей життєво необхідними ліками у Львівській області; щодо впровадження фахівців соціальної сфери в розрізі міст та районів області; про стан злочинності серед дітей та підлітків у Львівській області 1 лютого 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів нараду з начальником управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іваном Божаківським, начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Наталією Малиновською, директором районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Наталією Маркевич.

 

У Золочівському районі за напрямом "Відтворення методології МРГ" впроваджується спільний проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІ", спрямований на підтримку сільських громад у вирішенні найважливіших потреб їх розвитку та поліпшенні умов життя. У впровадженні Проекту беруть участь громади Гологірської, Заставнянської, Колтівської та Скварявської сільських рад.

 

 

Архів новин:

 
 

Земельні ділянки | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochiv_rda@ukr.net