Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України 

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

Золочівська райдержадміністрація
Харківської області

Проект розвитку Львівщини

Законодавство України

База знань Wolfram|Alpha

Золочівське відділення Буської ОДПІ  повідомляє

Інформація Золочівського об’єднаного управління ПФУ

Районне управління юстиції повідомляє

Відділ статистики інформує

Районний центр зайнятості інформує

Золочівський районний Народний дім ім. І.Білозіра

Золочівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг

Головне управління Держпраці у Львівській області

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>
__________________

"100 кращих товарів України"

Залучення міжнародної технічної допомоги

Календар виставок в Греції у 2017 році _________________

До уваги виборців!

 

Довідково:


Погода у Золочеві


Новини в Україні
та світіУтилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп

скорость интернета

Новини

02.02.2017

 

2 лютого 2017 року відбулися збори керівників управлінь та відділів апарату райдержадміністрації. Збори вела керівник апарату Галина Семчишин. Розглядалося питання долучення до волонтерських організацій, що відбувають з гуманітарною допомогою в зону бойових дій на Схід і відвідають частини, в яких зокрема служать воїни із Золочівщини. Це не перша така акція золочівських управлінців.

Так, напередодні свята Миколая, колектив фінансового управління Золочівської райдержадміністрації передав смаколики та листи від своїх дітей воїнам АТО на передову. Керівник апарату наголосила: "Маємо бути як ніколи досі солідарні з нашими захисниками і, окрім чесно виконаної праці на робочому місці, виділити ще й часточку свого серця і свого вільного часу, щоб наблизити нашу перемогу в цій підступній, неоголошеній війні".

 

Голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський взяв участь у показових навчаннях у середу, 1 лютого, на території компанії "Фуджікура". На базі підприємства відпрацьовувалися методи гасіння умовної пожежі, рятування людей на висотах та евакуація потерпілих – ці та інші елементи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Під час проведення комплексних показових навчань рятувальні служби представили зразки техніки та засоби механізації Служби порятунку.

Також продемонстрували гасіння умовної пожежі, рятування людей на висотах за допомогою пожежних автодрабин та колінчастих підйомників, рятування людей з використанням альпіністського спорядження, евакуацію потерпілих, розгортання та роботу сортувального майданчика для потерпілих на догоспітальному етапі і охорону громадського порядку та регулювання дорожнього руху.

Опісля навчань відбулась нарада, на якій підсумували результати навчального збору та заслухали звіти начальників спеціалізованих служб.

 

31 січня 2017 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський і перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник зустрілися з громадянами сіл Ремезівцівської сільської ради. Громадяни, що прийшли на зустріч запитували про використання земель за межами населеного пункту, зокрема водних об’єктів; відкриття магазину або виїзної торгівлі у селі Підгір’я; ремонт дороги у напрямку до села Бібщани; зміни у графіку руху рейсового автобуса Золочів-Бібщани.

Голова райдержадміністрації Володимир Недзельський відповів на запитання та з метою вчасного вирішення питань дав доручення надіслати листи районним службам задля оперативного вирішення питань про які говорили жителі місцевої ради.

 

01.02.2017

 

Золочівським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Львівської області розпочато фінансування пенсій за лютий місяць. Ресурсне забезпечення видатків Пенсійного Фонду України здійснюється за рахунок законодавчо визначених  джерел надходжень та коштів Державного бюджету України. Потреба коштів на виплату пенсій за лютий 2017 року по Золочівському та Перемишлянському районах складає 48,9 млн.грн., в тому числі:

- по Золочівському району– 29,5 млн.грн;

- по Перемишлянському району – 19,4 млн.грн.

 

31.01.2017

 

Гала-концерт патріотичної пісні, присвячений Дню пам’яті Героїв Крут

Історія нашого народу – це війни і повстання, це сльози і перемоги, це незламність Байди і крилаті козацькі «чайки», це буйні веселощі на Січі після перемог і плач полонянок в неволі. Це ненависть і любов, вірність і зрада. Це гарячі серця Січових стрільців, героїв Крут та Героїв Небесної Сотні, це тисячі патріотів нашої держави, які зараз знаходяться на передовій, захищаючи від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

У неділю, 29 січня 2017р, в районному Народному домі ім. І. Білозіра відбувся гала-концерт патріотичної пісні, присвячений Дню пам’яті Героїв Крут. Участь у заході взяли переможці та лауреати районного конкурсу-фестивалю «Сурми звитяги». Словами вірша: «Дай, Боже, нам миру в країні, Де пишно калина цвіте, Дай сонця моїй Україні, Що гідно в майбутнє іде. Дай, Боже, в любові зростати Малим громадянам її, З добром в майбуття крокувати і жити в єдиній сім’ї» та піснею «Україна – це ми» у виконанні дуету у складі Мар’яни Ясіновської та Романа Гуляка завершилася концертна програма. Цей День, не дивлячись ні на що, назавжди залишиться світлим в нашій пам’яті. День подвигу та прикладу для майбутніх і нинішніх поколінь, день надії і любові до своєї вітчизни.

 

Поступ Глинянської «МОЗАЇКИ»

У місті Глиняни Золочівського району Львівської області продовжується реалізація проекту за грантовою угодою Глинянської міської ради з Європейським Союзом: «Створення багатоцільового навчально-виробничого комплексу трансформерного типу «МОЗАЇКА». Проект зареєстрований в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України та втілюється в рамках Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» – як проект з надання Україні матеріально-технічної допомоги.

Проект розраховано на 2 роки, розпочався в липні 2015 року і завершиться в липні 2017 року. Кошторисна вартість Проекту – 483512,98 євро. Він на 90% фінансується Європейським Союзом і передбачає перетворення будівлі старої школи в Глинянах у сучасний інтелектуально-розвитковий центр з обладнаними виставковими залами, хостелом та навчальними аудиторіями.

Споруда площею 1000.0м.кв. побудована ще у XIX ст., яка більше 30 останніх років не експлуатувалася та перебувала в аварійному стані, повістю реконструйована, відремонтована та модернізована. Проектом передбачається її експлуатація як сучасного інноваційного центру, покликаного сприяти навчанню та диверсифікації найрізноманітніших категорій населення – від найменших дітей з батьками до людей пенсійного віку.

Проектом передбачається в першому півріччі 2017 року провести ряд заходів соціального спрямування. Це і курси з раннього розвитку дитини та усвідомленого батьківства, які передбачають знайти зацікавлену аудиторію серед молодих подружніх пар, і тренінги з написання проектів і створення власної справи для тих, хто мріє стати підприємцем, і проведення юридичних консультацій для мешканців, і ряд інших цікавих заходів. Важливим є й те, що всі перелічені заходи проводитимуться за кошти Європейського Союзу. Для відвідувачів вони будуть безкоштовними. На сьогодні ремонтно-будівельні роботи практично повністю завершені, і в оновленій споруді були проведені перші цікаві дійства.

Після прес-коференції, присвяченої завершенню першого етапу проекту, яка відбулася 31 жовтня 2016 року, відбулися ще й інші цікаві події. Так, 22 листопада 2016 року Винниківський історико-краєзнавчий музей організував Вечір подяки – творчу зустріч, присвячену тим мешканцям, які передали старовинні речі для формування майбутніх виставкових залів комплексу. Нагадуємо про те, що команда проекту розглядає можливість створення на першому поверсі комплексу Музею ткацтва та килимарства як структурного підрозділу музею в Винниках. Віддавна відоме глинянське килимарство завдяки проекту отримало шанс вдруге відродитися та зберегтися. Свого часу Глинянська ткацька фабрика працевлаштувала велику кількість спеціалістів із різних куточків нашої країни, її вироби експортувалися у більш ніж 80 країн світу. Європейський Союз, сприяючи культурному та соціальному відродженню регіону, підтримав у Глинянах уже другий проект.

Першим була відремонтована у 2012–2014рр. Глинянська районна лікарня. Два корпуси і п»ять відділень завдяки цьому проекту були якісно реконструйовані за енергощадними технологіями і лікарня почала економити понад 30% газу, що зменшило не тільки фінансове навантаження на український бюджет, а й кількість викидів вуглекислого газу в довкілля. Вартість проекту тоді склала понад 200 тисяч євро.

22 грудня 2016 року у відремонтованій «МОЗАЇЦІ» був проведений запланований проектом круглий стіл щодо розвитку комплексу. У дискусії взяли участь понад 20 осіб, які запропонували свої ідеї щодо функціонування комплексу. Команда проекту систематизувала отриману інформацію, завдяки чому виникли три нові напрямки майбутнього розвитку. А вже 22–23 січня 2017 року до Глинян приїхала група старшокласників з Нікопольського району Дніпровської області. Організатором поїздки стала Асоціація регіонального розвитку Дніпровської області. Знаменним було те, що відвідини збіглися зі святкуванням Соборності України, адже сила народу є в його єдності. Глинянська громада організувала для гостей надзвичайно теплу і цікаву програму прийому.

Детальніше про ці та інші події можна довідатися, відвідавши ВЕБ-сайт проекту за адресою: та офіційну сторінку проекту в мережі Facebook: Хочемо похвалитися й тим, що в нашому комплексі заведений оптоволоконний інтернет і завдяки швидкісному WI-FI перебування в ньому перетворюється у справжнє задоволення. Комплекс обладнаний сучасною охоронною сигналізацією та відеоспостереженням. Проектом передбачається його технічне дообладнання комп’ютерною та оргтехнікою. Третій поверх споруди, на якому колись було горище, перетворився у сучасний хостел на 30 місць. До цього часу в Глинянах не було місця, де змогли б перебувати відвідувачі більше, як на день, хоча тільки паломників щорічно відвідує містечко понад 20 тисяч. Приємною новиною є й те, що Глиняни, за рішенням керівництва області, стали центром новоствореного туристичного маршруту: Львів – Журавники – Вижняни – Глиняни – Золочів – Унів. Важливим моментом є той факт, що завдяки підписаній партнерській угоді десятивідсоткове дофінансування української сторони цього міжнародного проекту здійснюють і Глинянська міська рада, і Золочівський район, і Львівська область.

Очільники адміністрацій усіх рівнів, депутати Верховної Ради, представники Європейського Союзу в Україні та його Програми «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» неодноразово відвідували об»єкт проекту, що надало імпульс до динамічнішої співпраці регіону та європейської спільноти. Акцентуємо увагу на тому, що ініціатором та автором обох проектів була благодійна організація «Фонд розвитку Глинян», засновниками якої є екс-мери міста та міжнародна організація «Ротарі Клуб «Львів».

Фонд і був створений для генерування та втілення цікавих ідей в наш регіон. Завдяки тісній співпраці державних та неурядових структур, органів місцевого самоврядування та активних мешканців ми зможемо перетворити наші Глиняни у справжнє європейське містечко майбутнього, до чого спонукає нас переконливий розвиток нашої сусідньої країни – Польщі, де маленькі містечка здійснюють свій розвиток практично на 90 відсотків коштами грантових проектів. Запрошуємо всіх небайдужих та ініціативних людей до співпраці.

Ми готові поділитися свої досвідом і з задоволенням сприймемо цікаві починання та ідеї від усіх зацікавлених у розвитку нашої європейської країни.

 

Золочівське об’єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє, що з 06.02.2017 набирає чинності Закон України від 18.10.2016 № 1683-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення окремих категорій осіб із числа учасників антитерористичної операції» . Закон надає право на призначення пенсій за віком військовослужбовцям, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, які брали безпосередню участь в АТО в районах її проведення.

Дострокова пенсія призначається після досягнення чоловіками - 55 років, а жінками - 50 років та за наявності страхового стажу не менше як 25 років для чоловіків і не менше як 20 років для жінок .

Таке право мають :

- військовослужбовці, особи начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, які брали участь у бойових діях, в антитерористичній операції в районах її проведення;

- інваліди внаслідок поранення, контузії каліцтва, отриманих при захисті Батьківщини або при виконанні інших обов'язків військової служби (службових обов'язків), або внаслідок захворювання, пов'язаного з перебуванням на фронті, виконанням інтернаціонального обов'язку чи безпосередньою участю в антитерористичній операції в районах її проведення;

- дружини (чоловіки), якщо вони не взяли повторний шлюб, і батьки військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, які померли (загинули) у період проходження військової служби чи після звільнення із служби, але внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних при виконанні обов'язків військової служби (службових обов'язків), захворювання, пов'язаного з перебуванням на фронті, ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи, виконанням інтернаціонального обов'язку чи безпосередньою участю в антитерористичній операції в районах її проведення

- особи, яким надано статус учасника бойових дій відповідно до п.20 статті 6, інваліда війни відповідно до пунктів 12 та 13 статті 7 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";

- особи з числа резервістів і військовозобов'язаних, яким надано статус учасника бойових дій відповідно до пункту 19 статті 6;

- інваліда війни відповідно до пункту 11 статті 7 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";

- дружини (чоловіки), якщо вони не взяли повторний шлюб, і батьки, яким надано статус особи, на які поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", відповідно до абзаців шостого та сьомого пункту 1 статті 10 зазначеного Закону, а також абзацу восьмого пункту 1 статті 10 зазначеного Закону з числа членів сімей резервістів і військовозобов'язаних".

Відділ з питань призначення та

перерахунку пенсій в Золочівському районі

30.01.2017

Сьогодні, 30 січня, голова Золочіської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів звіт про проведену роботу у 2016 році та поділився перспективними планами на цей рік.

На звіті був присутній також і перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський.

Так, голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський поінформував громадськість про те, що впродовж минулого року робота райдержадміністрації спрямовувалась на всебічний розвиток галузей економіки та покращення рівня життя мешканців району.

Золочівщина є аграрним регіоном, тому діяльність агропромислового комплексу району спрямована на створення сприятливих умов для комплексного розвитку сільських територій. Сільськогосподарським виробництвом займаються 89 спеціалізованих сільськогосподарських підприємств та 13437 особистих господарств населення.

У 2017 році продовжуватиметься стимулювання сільськогосподарських товаровиробників шляхом фінансування з районного бюджету заходів Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового комплексу. Позитивний вплив на розвиток агропромислового комплексу мають підприємства, які крім виробництва, займаються переробкою сільськогосподарської сировини. Так, в минулому році у с. Поляни ТзОВ "Барком" відкрито цех з виробництва сирів з коров'ячого та козячого молока, виробнича потужність якого 4 тонни в місяць. У 2017 році підприємство планує розширити асортимент продукції, виробляючи сири з овечого молока.

ПП "Глиняни Агро" – одне з небагатьох господарств району, яке вирощує зернові та займається вирощуванням свиней. Господарством завершується реалізація проекту з відкриття забійного цеху, потужністю 400 голів свиней в зміну або 100 голів ВРХ в зміну. Залучені інвестиції становитимуть 1,5 млн. грн. В подальшому підприємство планує на базі цеху відкрити лінію по обваловці туш тварин з подальшою реалізацією тваринницької продукції в торгівельній мережі.

Позитивним є і те, що у 2016 році промисловими підприємствами на 69% збільшено обсяги реалізованої промислової продукції у порівнянні з попереднім роком. У рейтинговій оцінці за темпами росту обсягів реалізації промислової продукції район посідає 2 місце серед районів області.

Володимир Недзельський повідомив, що запропоновано перелік основних доріг для фінансування у 2017 році з обласного бюджету на 3 млн. грн. Передбачається, що з місцевих бюджетів буде профінансовано 710,0 тис. грн. Зазначені кошти будуть спрямовані для укладки суцільного асфальтобетону. Крім того, за його словами, на ремонт доріг у минулому році виділено у 4 рази більше коштів, ніж у 2015 році та в цілому профінансовано 16439,06 тис. грн., в тому числі з обласного бюджету 16,0 млн. грн., за кошти місцевих рад – 439,06 тис. грн., за які прокладено 6,5 км суцільного асфальтобетону (у 2015 році – 800 м суцільного асфальту).

Говорячи про стан справ із землею для учасників АТО, Володимир Недзельський наголосив, що учасникам АТО виділено 488 земельних ділянок площею 342 га, з них 245 ділянок в межах населених пунктів на загальну площу 270 га та 243 ділянки за межами населеного пункту на площу 72 га.

Слід зазначити, що протягом минулого року в районі з метою залучення населення до занять спортом та враховуючи інтереси і здібності молоді до різних видів фізично-спортивних спрямувань за взаємодії влади та громадської організації "Шанувальники боксу Золочівщини" проведено реконструкцію приміщень танцювального залу районного Народного дому під секцію боксу.

У 2016 році в районі стартував проект Золочівські фестини «Наші», присвячені 160-літтю від дня народження Івана Франка та 100-літтю від дня його смерті, 205-річниці від дня народження Маркіяна Шашкевича, в якому взяли участь НАШІ видатні артисти, актори, художники, письменники, народні майстри – вихідці з Золочівщини.

Після звіту керівництво та громада обговорили також проблемні питання у районі, зокрема стан доріг, надання земельних ділянок учасникам АТО, легалізацію заробітної плати, пасажирські перевезення та ціни на перевезення, створення ОТГ у районні, відновлення пам’ятного знаку Хреста на Білій горі.

 

27.01.2017

Сьогодні, 27 січня 2017 року в окремому ремонтно-відновлювальному полку оперативного командування «Захід» відбулися урочисті збори з нагоди вручення державної нагороди, відомчих відзнак і чергових військових звань.

Для вручення високої державної нагороди – ордену «За мужність» ІІІ ступеня старшому прапорщику САВЧУКУ Олегу Івановичу було запрошено керівництво району – голову Золочівської районної державної адміністрації Володимира Йосиповича НЕДЗЕЛЬСЬКОГО і голову Золочівської районної ради Олега Орестовича БАНАХА.

Керівництво району привітали військових ремонтників із заслуженими відзнаками та побажали сил і наснаги для подальшого служіння Україні. Окрім цього, Володимир НЕДЗЕЛЬСЬКИЙ вручив Почесну Грамоту від Голови Львівської обласної державної адміністрації командиру частини полковнику ПРИМАЧЕНКУ Юрію Петровичу.

Полковник ПРИМАЧЕНКО Юрій Петрович подякував гостям за активну духовну, моральну, матеріальну та фінансову підтримку, яка була надана військовослужбовцям частини. Він запевнив присутніх, що військові ремонтники завжди будуть з народом і докладуть всіх зусиль для збереження єдності та неподільності України.

Після вручення відомчих нагород від Міністра оборони України та Начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройними Силами України із словом благословення виступив військовий капелан частини о. Михайло СУКМАНОВСЬКИЙ.

Завершилися урочисті збори спільним виконанням Державного Гімну України.

 

Відповідно до листа Міністерства молоді та спорту України та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2007 № 1333 "Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України" (зі змінами), сьогодні, 27 січня 2017 року керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин провела нараду з питання можливості внесення пропозицій щодо кандидатів на присудження Премії за досягнення у 2016 році.

В нараді взяли участь фахівці райдержадміністрації в галузі молодіжної політики, персоналу, житлово-комунального господарства. Обговорили вимоги постанови Кабінету Міністрів України щодо присудження Премії за особливі досягнення молоді у розбудові України.

За підсумками зустрічі дано доручення фахівцям райдержадміністрації зібрати необхідні документи з метою подання їх у відділ регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України у визначені законодавством терміни.

 

Сьогодні, 27 січня 2017 року керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин провела нараду з питання процедур державних закупівель за участю працівників райдержадміністрації, які працюють з районними Програмами.

 

Сьогодні, 27 січня 2017 року керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин провела нараду з керівниками відділів і управлінь райдержадміністрації щодо організації виконання запиту газети «Експрес». Керівникам дано доручення у вказані терміни подати інформацію у райдержадміністрацію з метою вчасного надання інформації.

 

26.01.2017

 

Сьогодні, 26 січня 2017 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський та керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин провели засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні розглядалися питання: про призначення днів та годин побачень батька з малолітньою донькою; про надання згоди на дарування житлового будинку та земельних ділянок, на дарування квартири; про призначення опікуна; про затвердження індивідуальних планів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За результатами комісії прийняті відповідні рішення, надано доручення для повного та всебічного виконання прийнятих на комісії рішень з метою захисту прав і законних інтересів дітей.

 

26 січня 2017 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник спільно з сільським головою Ясеновецької сільської ради Василем Мисаком провели робочу зустріч з керівництвом ТзОВ «Д- Мікс» з питання реалізації проекту по будівництві заводу із забою та переробки м’яса птиці.

У ході зустрічі запропоновано декілька варіантів земельних ділянок для будівництва заводу на території Ясеновецької сільської ради.

 

25.01.2017

 

24 січня 2017 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський та перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник зустрівся з громадами сіл Заставнянської сільської ради в приміщенні Народного дому села Заставне.

На зустріч прийшли жителі сіл Заставне, Вижняни, Розворяни. Громадяни, що прийшли на зустріч запитували про відновлення доріг місцевого значення після вивезення цукрового буряку з полів агрофірмою «Західний Буг», ремонт дороги на відрізку від с. Куровичі до с. Заставне, неналежну видачу за паї громадянам неякісним зерном, розорювання польових доріг, вирубку лісів ПП «Галсільліс», призначення субсидій, неякісні пасажирські перевезення по території сільської ради, заміну трансформатора по вул. Новій села Розворяни, перспективи функціонування Розворянської ЗОШ після оптимізації шкільної мережі.

Голова райдержадміністрації дав доручення надіслати листи керівникам районних служб з метою належного вирішення піднятих громадянами питань.

Крім цього, проведено інформаційну роботу серед суб'єктів господарювання Заставнянської сільської ради щодо дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці, дотримання законодавства про працю та відповідальність за його порушення.

 

Золочівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Львівської області повідомляє, що 25.01.2017 року відповідно до графіку виплати пенсій завершено фінансування виплати пенсій за січень місяць 2017 року по Золочівському та Перемишлянському районах.

Потреба коштів на зазначені цілі склала 48,7 млн.грн., з них:

- по Золочівському району – 29,4 млн.грн;

- по Перемишлянському району – 19,3 млн.грн.

 

24.01.2017

 

Коли виникає обов‘язок декларувати отримані доходи

Буська ОДПІ нагадує, що з 1 січня 2017 року розпочалась кампанія декларування доходів, отриманих упродовж 2016 року. Обов’язок щодо подання податкової декларації у платників податків виникає:

- при отриманні доходів не від податкових агентів (тобто від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи). До таких доходів відносяться, зокрема, доходи від надання в оренду рухомого або нерухомого майна іншим фізичним особам, успадкування чи отримання в дарунок майна не від членів сім’ї першого ступеня споріднення тощо;

- при отриманні від податкових агентів доходів, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування. До таких доходів відноситься, зокрема, операції з інвестиційними активами; - при отриманні іноземних доходів;

- в інших випадках, передбачених законодавством, зокрема, при отриманні у власність майна за рішенням суду.

Обов'язок платника податку щодо подання декларації вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи виключно:

- від податкових агентів, які не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу;

- виключно від податкових агентів незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого, наданого) доходу, крім випадків, прямо передбачених ІV розділом Податкового кодексу України (далі - ПКУ);

- від операцій продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів за якими був сплачений податок відповідно до ІV розділу ПКУ;

- у вигляді об'єктів спадщини, які оподатковуються за нульовою ставкою податку та/або з яких сплачено податок відповідно до п.174.3 ст. 174 Податкового кодексу.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

 

Об’єкт та база оподаткування для транспортного податку

Згідно Податкового кодексу України об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (у 2017р. - 3200 грн.).

Така вартість визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику економічного, соціального розвитку і торгівлі, за методикою, затвердженою Кабінетом Міністрів України, станом на 1 січня податкового (звітного) року виходячи з марки, моделі, року випуску, об’єму циліндрів двигуна, типу пального. Щороку до 1 лютого податкового (звітного) року центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику економічного, соціального розвитку і торгівлі, на своєму офіційному веб-сайті розміщується перелік легкових автомобілів, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, який повинен містити такі дані щодо цих автомобілів: марка, модель, рік випуску, об’єм циліндрів двигуна, тип пального. Методику визначення середньоринкової вартості легкових автомобілів встановлено Постановою Кабінету Міністрів України від 18.02. 2016 № 66.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

 

23.01.2017

 

22 січня Україна відзначає День Соборності

У районному Народному домі ім. І.Білозіра відбулися заходи з нагоди Дня Соборності України.

У пам’ятних заходах взяв участь голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський. «Акт Злуки був проголошений на Софійському майдані в Києві. Об'єднавча акція 1919 року залишила глибокий слід в історичній пам'яті українського народу. Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом.

Під прапор єдиної держави стали люди різні за своїм походженням та освітою, майновим станом і звичаями. Їх об'єднало розуміння того, що тільки соборний народ є нацією. І хоча, через низку тодішніх обставин, національна революція зазнала поразки й Україна знову виявилася розшматованою, але знак у вічність був поданий. Історичний досвід постійно нагадує – головною, незаперечною, неперехідною цінністю для всіх нас є незалежна, соборна держава. Лише за умови політичної й економічної незалежності ми можемо претендувати на гідне місце України у світі. Головний урок Дня Злуки – це усвідомлення того, що тільки в єдності сила», - зазначив Володимир Недзельський.

Завершилися заходи покладанням вінків до пам’ятних місць борців за волю України та виступами народних колективів Золочівського району.

 

У Золочеві провели акцію «Міст єдності»

У мсті Золочеві відзначили Десь Соборності України та 98-му річницю Акту злуки Української Народної Республіки. 22 січня 2017 року на мості у місті Золочеві, що по вулиці Бродівській відбулася акція «Міст єдності» за участю учнівської та студентської молоді, військовослужбовців, представників влади і громадських активістів.

В акції взяв участь голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський, керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин. Розпочала захід голова молодіжної громадської організації «Бужани» Катерина Тихонова, яка провела невеликий екскурс у минуле та розповіла про мету проведення акції. Громада, що зібралася виконала Гімн України «Ще не вмерла Україна». Продовжився захід акцією «Міст єдності», студентська, учнівська молодь, військовослужбовці, жителі району зав’язали на мості жовто-сині стрічки, як символ єдності та територіальної цілісності України.

 

Новації нарахування амортизації основних засобів

Буська ОДПІ звертає увагу платників податку на прибуток на те, що з 1 січня 2017 року дещо змінилися правила нарахування податкової амортизації на основні засоби.

Нагадуємо, що в податковому обліку амортизуються матеріальні активи, що призначаються платником податку для використання у його господарській діяльності, вартість яких перевищує 6000 гривень та очікуваний строк корисного використання яких з дати введення в експлуатацію становить понад один рік. Важливою новацією є те, що з 1 січня 2017 року для розрахунку амортизації вартість основних засобів та нематеріальних активів визначається без урахування їх переоцінки (уцінки, дооцінки), проведеної відповідно до положень бухгалтерського обліку (п.138.3.1 статті 138 Податкового кодексу).

Починаючи з 1 січня 2017 року платники податку на прибуток отримали право під час розрахунку амортизації за прямолінійним методом щодо основних засобів четвертої групи (машини та обладнання) використовувати мінімально допустимий строк амортизації тривалістю два роки (п.43 підрозділу 4 розділу ХХ Податкового кодексу).

Така прискорена амортизація може нараховуватися лише для придбаних після 1 січня 2017 року активів та в разі одночасного виконання таких вимог:

- основні засоби не були введені в експлуатацію та не використовувалися на території України;

- основні засоби введені в експлуатацію в межах одного з податкових (звітних) періодів починаючи з 1 січня 2017 року до 31 грудня 2018 року;

- основні засоби використовуються у власній господарській діяльності та не продаються або не надаються в оренду іншим особам (за виключенням платників податків, основним видом діяльності яких є послуги з надання в оренду майна).

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

 

Способи подання податкових декларацій платниками податків

Згідно з п. 49.3 ст. 49 Податкового кодексу України податкова декларація подається за вибором платника податків, якщо інше не передбачено ПКУ, в один із таких способів:

а) особисто платником податків або уповноваженою на це особою;

б) надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

в) засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.

Єдиною підставою для відмови у прийнятті податкової декларації засобами електронного зв’язку в електронній формі є недійсність електронного цифрового підпису такого платника податків, у тому числі у зв’язку із закінченням строку дії сертифіката відкритого ключа, за умови що така податкова декларація відповідає всім вимогам електронного документа і надана у форматі, доступному для її технічної обробки. Відповідно до п. 49.4 ст. 49 ПКУ платники податків, що належать до великих та середніх підприємств, подають податкові декларації контролюючому органу в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.

Податкова звітність з податку на додану вартість подається в електронній формі контролюючому органу всіма платниками цього податку з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису. У разі припинення договору про визнання електронних документів з підстав, визначених законом, платник податків має право до складення нового договору подавати податкову звітність у спосіб, визначений підпунктами «а» і «б» п. 49.3 ст. 49 ПКУ.

Контролюючим органам забороняється в односторонньому порядку розривати договір про визнання електронних документів.

З цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі ДФС України (дане роз’яснення у категорії 135.02).

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

20.01.2017

 

Сьогодні, 20 січня 2017 року, в райдержадміністрації відбувся конкурс на зайняття вакантної посади категорії «Б» - начальника управління агропромислового комплексу райдержадміністрації.

АКТУАЛЬНО!

До уваги керівників підприємств, установ, організацій та фізичних осіб підприємців!

З 1 січня 2017 року в Україні розмір мінімальної заробітної плати становить 3200 гривень. Мінімальна зарплата залишається державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств, установ, організацій усіх форм власності й господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників, за будь-якою системою оплати праці. Водночас розмір зарплати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної зарплати.

Якщо ж нарахована зарплата за виконану місячну норму праці є нижчою за розмір мінімальної зарплати, тоді роботодавець має провести доплату до рівня мінімальної зарплати, яку слід виплачувати щомісяця одночасно з виплатою зарплати. Якщо ж працівник не виконав місячну норму праці, перебував у відпустці, на лікарняному, працював неповний робочий час тощо, то оплата його праці проводиться пропорційно виконаній нормі праці. Зверніть увагу, що під час обчислення розміру зарплати працівника для забезпечення її мінімального розміру не враховуються доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я, за роботу в нічний та надурочний час, роз’їзний характер робіт, премії до святкових і ювілейних дат.

До прикладу, якщо працівнику встановлені доплати за роботу у шкідливих умовах праці, зазначені доплати мають виплачуватись понад розмір мінімальної заробітної плати (3 200 гривень). Запровадження нового розміру мінімальної заробітної плати не може бути підставою для звільнення. Відповідальність за невиконання вимог чинного законодавства

З 1 січня 2017 року, юридичні та фізичні особи-підприємці, які використовують найману працю, будуть нести відповідальність у таких розмірах:

1) 30 мінімальних зарплат за кожного працівника (96 000 грн.) за наступні порушення:

• фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору;

• оформлення працівника на неповний робочий час, у разі фактичного виконання роботи повний робочий час;

• виплату заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску;

2) 10 мінімальних зарплат за кожного працівника (32 000 грн.) за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці;

3) 3 мінімальні зарплати (9600 грн.) за порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі;

4) 10 мінімальних зарплат за кожного працівника (32 000 грн.) за недотримання встановлених законом гарантій та пільг працівникам, які залучаються до виконання обов’язків, передбачених законами України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про альтернативну (невійськову) службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»;

5) 1 мінімальна зарплата (3200 грн.) за порушення інших вимог трудового законодавства, окрім передбачених вище. Звертаємо увагу на те, що підприємці повинні будуть сплатити штраф у розмірі трьох мінімальних зарплат у всіх випадках недопущення інспекторів до перевірки та створення перешкод у її проведенні, окрім випадку, коли темою перевірки є неоформлення трудових договорів з працівниками та виплата зарплат «в конверті».

Підприємці будуть оштрафовані в розмірі 100 мінімальних зарплат (320 тисяч гривень) у випадку недопущення держінспектора праці до перевірки, якщо вона здійснюється з метою виявлення працівників з неоформленими трудовими договорами, виплати заробітної плати без нарахування і сплати єдиного внеску (виплата зарплати «в конверті»).

Управління соціального захисту населення Золочівської РДА

АКТУАЛЬНО!

Шановні мешканці Золочівського району!

Доводимо до відома, що з 1 січня 2017 року в Україні розмір мінімальної заробітної плати становить 3200 гривень. А це означає, що розмір зарплати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної зарплати. Чимало роботодавців ігнорують гарантований рівень мінімальної заробітної плати і, бажаючи уникнути зайвих, на їхню думку, витрат, видають працівникам зарплату в «конвертах».

Погодившись на одержання зарплати в «конвертах», Ви свідомо обкрадаєте самі себе. Нагадуємо, що тільки офіційно оформлений найманий працівник може відчувати себе соціально захищеним.

Пам’ятайте, що працівник, який отримує всю зарплату в "конверті" офіційно вважається непрацюючим. Йому не зараховується страховий стаж, а відповідно:

- він не буде одержувати пенсію по віку;

- у нього немає гарантованого розміру заробітної плати;

- його можуть звільнити в будь-який час, без жодних компенсацій.

- у нього немає права на відпустку;

- права на оплату лікарняних та допомогу по безробіттю;

- права не працювати у вихідний та святковий день;

- права на охорону праці;

- права на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

У випадках примусового переводу Вас на не повну зайнятість або на зарплату «у конверті», повідомляйте про це Головне управління Держпраці у Львівській області (м. Львів, вул. Міцкевича, 8, тел. 235-76-73) або Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації (м.Львів, вул. Митрополита Андрея, 10, тел. 261-31-07)

Легалізація заробітної плати – це гідне забезпечення майбутнього кожного з Вас !!!

Управління соціального захисту населення Золочівської РДА

19.01.2017

 

Про стан оздоровлення та відпочинку дітей у 2016 році

Управління соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації повідомляє про те, що відповідно до розпорядження голови Львівської облдержадміністрації №197/0/5-16 від 07 квітня 2016 року головою Золочівської райдержадміністрації видано розпорядження №124 від 11 квітня 2016 року "Про заходи з організації та відпочинку дітей влітку 2016 року". Даним розпорядженням затверджено заходи з організації та відпочинку дітей влітку 2016 року. На оздоровлення та відпочинок дітей з районного бюджету було виділено 475,87 тис. грн.

На виконання Указу Президента України від 16.11.2015 року № 641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні», наказу Міністерства освіти і науки України від 28.12.2015 р. № 1379 «Про здійснення заходів щодо організації літніх мовних таборів» у районі вже вдруге, на базі закладів освіти району, функціонували мовні табори. Так, протягом червня місяця у районі працювали 33 мовних табори, якими було охоплено 861 учень. З даної кількості таборів у 2-ох мовних таборах (Білокамінський та Ремезівцівський НВК) було організовано гаряче харчування (у кожному таборі по 20 учнів). На утримання мовних таборів на базі даних закладів було витрачено 9057 грн.

З метою більшого залучення дітей до змістовного відпочинку на базі дитячого позаміського закладу відпочинку «Сокіл», відділом освіти райдержадміністрації був виданий наказ від 06 червня 2016 року № 164 "Про встановлення батьківської плати за відпочинок для дітей у ДПЗВ «Сокіл» на час оздоровчого періоду", яким було передбачено батьківську плату за день перебування дітей, які не належать до пільгових категорій, в розмірі 114 грн. 50 коп. та для талановитих і обдарованих дітей в розмірі 58 грн..

ДПЗВ «Сокіл» працював протягом літа у три зміни під час яких змістовним відпочинком було охоплено 219 учнів, в т.ч. 9 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 1 дитина-інвалід, 3 дітей, які потерпіли від наслідків Чорнобильської катастрофи, 97 дітей з малозабезпечених, багатодітних сімей, 14 дітей з сімей учасників АТО та 1 дитина з сім’ї, вимушено переміщених з зони АТО. Окрім цього на базі закладу відпочило 41 дитина за батьківську плату.

Протягом всього літнього періоду на базі закладу відпочивали вихованці районного дитячого будинку «Рідний дім». Окрім цього 18 вихованців у червні місяці, протягом 21 дня, відпочивали у Карпатах на базі стаціонарного табору (с. Коростів, Сколівського району). З цією метою відділом освіти райдержадміністрації було закуплено путівки на суму 73,7 тис. грн..

На оздоровлення школярів на базі ДПЗВ «Сокіл» з бюджету було витрачено 269,8 тис. грн.

За кошти районного бюджету оздоровилося 27 дітей учасників АТО та дружина загиблого, а також 10 дітей Золочівського дитячого будинку сімейного типу та 2 дитини з прийомної сім'ї.

У дитячих закладах оздоровлення та відпочинку Львівської області та в оздоровчих таборах Миколаївської області за кошти обласного бюджету відпочило 92 дитини пільгових категорій, з них:

- 4 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- 1 дитина-інвалід;

- 40 дітей з багатодітних сімей;

- 6 дітей із малозабезпечених сімей;

- 1 дитина, яка перебуває на диспансерному обліку;

- 2 дітей – відмінники навчання;

- 6 – обдарованих дітей;

- 28 дітей, батьки яких брали (чи беруть) участь в АТО на території Донецької та Луганської областей;

- 4 дітей внутрішньо переміщених осіб.

Протягом 2016 року для оздоровлення та відпочинку в ДП "УДЦ "Молода гвардія" та ДП "МДЦ "Артек" управлінням соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації було скеровано 19 дітей пільгових категорій, з них:

- 6 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- 1 дитина-інвалід;

- 2 дітей з багатодітних сімей;

- 8 дітей із малозабезпечених сімей;

- 1 дитина – відмінник навчання;

- 1 дитина, батько якого брав участь в АТО;

Відділ сімейної політики управління

соціального захисту населення

Золочівської райдержадміністрації

 

17 січня 2017 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник  провів засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, на якому розглядалось питання щодо запобігання виникненню пташиного грипу на території Золочівського району.

По піднятому питанню дано доручення спеціалістам Дерржпродспоживслужби, медичним та ветеринарним працівникам району. 

 

ПТАШИНИЙ ГРИП

Грип пташи́ний — тип вірусної інфекції грипу, що уражає птахів (особливо сприйнятливі кури та індички), а також деякі види ссавців. Її викликає один із штамів вірусу грипу типу А. Хворобу птахів можуть викликати 15 підтипів вірусу грипу; особливо небезпечні підтипи H5 і H7.

Вірус вперше ідентифіковано у Італії на початку 20 століття, з часом набув всесвітнього поширення.

Перший підтверджений випадок зараження людей пташиним грипом відбувся у Гонконзі 1997 року, коли штам H5N1 викликав важке респіраторне захворювання у 18 осіб, з яких 6 померло. Захворювання людей збіглися з періодом епідемії високопатогенного пташиного грипу і були викликані тим самим штамом, що і серед популяції домашніх птахів. Хворі мали тісний контакт з інфікованою домашньою птицею.

В кінці 2016 на початку 2017 року в Херсонській, Одеській та Чернівецькій областях зареєстровано захворювання та загибель серед домашньої та дикої птиці від високопатогенного пташиного грипу (H5). В результаті Україна отримала від Євросоюзу офіційне повідомлення про заборону експорту до ЄС м'яса птиці та продуктів з неї з усієї території. Попередні випадки пташиного грипу в Україні були зареєстровані у 2008 році в Криму (4 випадки).

Грип птиці – гостра вірусна інфекція птахів, яка характеризується загальною слабкістю, набряками, ураженням респіраторних органів і шлунково-кишкового тракту. До грипу сприйнятливі як домашні, так і дикі перелітні птахи. Основними переносниками інфекції є перелітні водоплавні птахи. Пташиний грип завдає значної економічної шкоди як державі, так і власникам індивідуальних господарств.

Люди заражаються пташиним грипом при тісному контакті з хворою домашньою птицею під час нагляду за нею, забоєм і обробкою. В період загрози пташиного грипу, для запобігання інфікування домашньої птиці в індивідуальних господарствах, необхідно усю домашню птицю перевести на закрите утримання, а у дворах встановити опудала, тріскачки, для відлякування диких птахів.

До грипу сприйнятлива домашня, синантропна та дика перелітна птиця (індики, качки, гуси, кури, страуси, цесарки, перепели, буревісники, фазани, горобці, лебеді, чайки та інші). Молодняк водоплавної птиці хворіє грипом важко, з смертністю до 80%. Дорослі дикі качки та інша водоплавна птиця можуть бути вірусоносіями збудника грипу, при цьому у них відсутні клінічні ознаки. При ускладненні хвороби смертність птиці може досягати 100%.

Збудник грипу птиці - РНК-вірус, за комплементзв'язувальним антигеном споріднений з вірусом типу А людей і тварин. Віруси пташиного грипу А поділяються на віруси, що викликають високопатогенний та низькопатогенний пташиний грип.

Спалахи грипу за вірусом підтипу А (H5N1) продовжуть виникати серед птахів і людей в Південно-Східній Азії, внаслідок яких загинуло чи було знищено понад 150 мільйонів птахів. Такі епідемії мали серйозні наслідки для сільського господарства і особливо для численних сільських жителів, що одержують засоби існування та продукти харчування зі своїх присадибних ділянок.

Начальник Золочівської районної державної

лікарні ветеринарної медицини Т.І.Мартинищин

18.01.2017

 

Вокальний ансамбль «Древо» став лауреатом ІІ премії на XVIII обласному фестивалі «Різдвяні канікули»

Вже традиційно фестиваль «Різдвяні канікули» переконливо доводить, що наша країна багата на таланти. “Так, 25-27 грудня 2016 року у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини (м. Львів) відбувся XVIII обласний фестиваль «Різдвяні канікули», в якому взяло участь близько 700 учасників з Львівської області. Це учасники різного віку з Яворівського, Мостиського, Радехівського, Сокальського, Стрийського, Перемишлянського, Миколаївського, Жидачівського, Старосамбірського районів і з міст Дрогобич, Червоноград, Золочів, Трускавець, Самбір та Львів.

Традиційно, творчий доробок учасники показують у 7 номінаціях: хореографія сучасна та народна, художнє читання, класичний вокал, фольклорно-етнографічні колективи “Вертепи”, солісти, вокальні ансамблі. Виконавчим директором фестивалю є художній керівник ЦТДЮГ Ярослав Биткалюк. Очолює журі фестивалю народний артист України, професор Володимир Ігнатенко. Постійним учасником цього конкурсу є і вокальний ансамбль «Древо» Золочівського Центру дитячої та юнацької творчості. І щоразу він посідав призові місця.

Не винятком став і цей конкурсний рік. 16 січня 2017 року у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини відбувся гала-концерт переможців (лише І і ІІ премій) фестивалю «Різдвяні канікули. Вокальний ансамбль «Древо» став лауреатом ІІ премії. Надіємось, що це не остання наша перемога як на цьому конкурсі-фестивалі, так і в інших конкурсах.” – розповіла керівник ансамблю “Древо” Ольга Чепелюк.

 

Сьогодні, 18 січня 2017 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник, перший заступник голови районної комісії з питань ТЕБ та НС, провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Обговорено питання встановлення комплексу мобільного гучномовного обладнання, вжиття заходів щодо запобігання пожежам та загибелі людей на них, створення та функціонування місцевих пожежних підрозділів. За підсумками засідання прийнято відповідні рішення.

 

Завдяки активній позиції та діяльності місцевої влади в Золочівському районі постійно проводиться робота, спрямована на становлення та розвиток ринку праці, вживаються заходи щодо легалізації заробітної плати та виведення заробітної плати з «тіні». У райдержадміністрації працює районна робоча група з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення, до складу якої входять представники пенсійного фонду, центру зайнятості населення, податкової служби, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Сьогодні, 18 січня 2017 року відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Голова райдержадміністрації Володимир Недзельський відмітив, що відповідно до чинного законодавства України про оплату праці соціальною гарантією для всіх видів господарської діяльності є виплата мінімальної заробітної плати.

Виплата заробітної плати нижче встановленого розміру є порушенням закону, яке тягне за собою адміністративне стягнення. На жаль, продовжують мати місце факти прийому робітників на роботу без оформлення трудових відносин з роботодавцями.

Підводячи підсумки засідання, голова райдержадміністрації підкреслив, що співпраця з керівниками щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення триватиме й надалі.

 

17.01.2017

 

Сьогодні, 17 січня 2017 року керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин провела засідання організаційного комітету з нагоди відзначення Дня Соборності України, вшанування пам’яті Героїв Крут, учасників бойових дій на території інших держав. В засіданні оргкомітету взяли участь керівники районних служб, представники районної та міської рад, Навчального центру Національної гвардії України, військової частини – польова пошта В 3948, навчальних закладів району, голова громадської ради при райдержадміністрації.

Розпочинаючи засідання оргкомітету Галина Семчишин повідомила, що з департаменту внутрішньої та інформаційної політики надійшов лист, що 22 січня 2017 року на території Львівської області відбудеться акція «Міст єдності» та запропонувала долучити до проведення акції студентську та учнівську молодь району, а також сказала, що місцем проведенням акції буде міст по вул. Бродівській. Відділу освіти Золочівської райдержадміністрації та Золочівському професійному ліцею, Львівському коледжу НУ «Львівська політехніка» доручено зорганізувати серед учнів старших класів, студентів проведення акції з використанням синьо-жовтої символіки (стрічки, тасьма, полотно). Початок акції о 14.30 год. 22 січня.

Під час засідання оргкомітету виступив начальник відділу культури Микола Решітник, який повідомив, що урочистості з нагоди Дня Соборності відбудуться в районному Народному домі о 15.00 год. Продовжуючи засідання Галина Семчишин наголосила про гідне відзначення пам’яті Героїв Крут, а саме, 29 січня 2017 року о 15.00 год. відбудуться заходи в районному Народному домі.

Методист відділу освіти Андрій Питльований сказав, що цьогоріч заходи щодо відзначення пам’яті Героїв Крут організовує відділ освіти за участю учасників та переможців конкурсу «Сурми звитяги». Галина Семчишин запропонувала провести у бібліотечних установах району тематичні виставки, а у навчальних закладах – виховні години щодо подвигу Героїв Крут.

Виступив голова ради воїнів афганців «Пам’ять» Богдан Кудерявець, який повідомив, що заплановано проведення заходів щодо вшанування пам’ять воїнів-афганців у два етапи. 15 лютого (середа) планується з 10 години відвідати могили загиблих по селах Золочівського району, а 19 лютого о 14.30 год. в сквері Зелений Яр відбудеться поминальна молитва за участю духовенства району урочистий захід.

Навчальному центру Національної гвардії запропоновано долучитися до заходу та забезпечити проведення заходу військовим оркестром, почесною вартою, прапороносною групою.

 

Заходи безпеки під час Водохреща

19 січня всі православні християни відзначатимуть одне з головних свят - Водохреща.

Для того, щоб свято не обернулося трагедією необхідно чітко дотримуватися правил поведінки перебування на воді та льоду. Щорічно рятувальники району забезпечують безпеку цих заходів. Для цього чітко визначаються місця для купання, обстежуються днища водоймищ та вживаються додаткові заходи безпеки. Тож, всі охочі зможуть належно вшанувати християнські традиції у спеціально обладнаному для цього місці, без ризику для життя.

Пам’ятайте, неприпустимим є купання в необладнаних для цього місцях та з неперевіреним дном.

Не можна розпочинати Хрещенські забави без представників служб порятунку і медичних працівників та купання дітей без нагляду батьків чи дорослих. Не можна пірнати у воду безпосередньо з льоду. При груповому купанні, кількість людей, що знаходиться у воді, не повинна перевищувати трьох осіб.

Золочівський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області звертається до громадян:

- занурювати (купатися) треба в спеціально обладнаних ополонках біля берега, під доглядом рятувальників та медичних працівників;

- перед купанням необхідно розігріти тіло;

- до ополонки необхідно підходити в зручному взутті, щоб запобігти втратам чутливості ніг. Краще використати черевики або вовняні носки для того, щоб дійти до ополонки. Можливе використання спеціальних гумових тапочок, які також захищають ноги від гострих каменів, та не дадуть Вам сковзати на льоду. Ідучи до ополонки, пам’ятаєте, що доріжка може бути слизькою — ідіть повільно й уважно;

- занурювати найкраще по шию, не замочивши голову, щоб уникнути рефлекторного звуження судин головного мозку. Ніколи не поринайте в ополонку вперед головою. Стрибки у воду й занурення у воду з головою не рекомендуються, тому що це збільшує втрату температури й може призвести до шоку від холоду;

- при вході у воду, намагайтеся швидко досягти потрібної Вам глибини, але не плавайте;

- не перебувайте в ополонці більше 1 хвилини щоб уникнути загального переохолодження організму;

- якщо з вами дитина, слідкуйте за нею під час занурення в ополонку;

- при виході не тримайтеся безпосередньо за металеві поручні, використовуйте сухий рушник;

- після купання (занурення) розітріть себе махровим рушником і надягніть сухий одяг;

- для зміцнення імунітету й уникнення можливості переохолодження необхідно випити гарячого чаю, найкраще з ягід, фруктів і овочів з попередньо підготовленого термоса.

 

 

Шановні жителі Золочівського району!

Подбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких, не нехтуйте правилами безпечної поведінки на льоду.

Бажаємо Вам веселого та безпечного святкування!

Золочівський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області

Сектор з питань надзвичайних ситуацій Золочівської РДА

13.01.2017

 

ПОРЯДОК ВИПЛАТИ ПЕНСІЙ ПРАЦЮЮЧИМ ПЕНСІОНЕРАМ

Законом України від 06.12.2016 № 1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» у 2017 році: - продовжено порядок виплати пенсій працюючим пенсіонерам; - встановлено максимальний розмір пенсійної виплати в розмірі 10740 грн.

Тимчасово у період з 01.01.2017 по 31.12.2017:

- працюючим пенсіонерам пенсії виплачуються в розмірі 85 % призначеного розміру, але не менше 150% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність:

- з 1 січня 2017 року 1870,5 грн.;

- з 1 травня 2017 року 1968 грн.;

- з грудня 2017 року 2059,5 грн.

- працюючим пенсіонерам, яким призначені пенсії за законами: «Про прокуратуру», «Про державну службу», «Про судоустрій і статус суддів», «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», у період їх роботи на посадах та на умовах, передбачених цими законами, пенсії не виплачуються;

- працюючим пенсіонерам, пенсії яким призначені за законами: «Про прокуратуру», «Про державну службу», «Про статус народного депутата», «Про судоустрій і статус суддів», «Про наукову і науково-технічну діяльність», у період їх роботи на інших посадах (не за спеціальними законами) – пенсії виплачуються в розмірі 85 % призначеного розміру, але не менше 150% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Обмеження у виплаті пенсій не застосовуються до інвалідів 1, 2 груп, інвалідів війни 3 групи, учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія п.1 ст. 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», їм пенсія виплачується в повному обсязі незалежно від факту роботи і посад, які вони займають.

Пенсія в повному розмірі виплачується особам, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист», яким призначені пенсії за Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» або за Законом України «Про державну службу», та які займають посади державної служби, визначені Законом України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу», а також працюють на посадах та на умовах, передбачених законами України, «Про прокуратуру», «Про судоустрій і статус суддів». Порядок виплати пенсії працюючим пенсіонерам поширюється на пенсіонерів незалежно від часу призначення пенсій. Виплата пенсії без обмеження також проводиться працюючим пенсіонерам, розмір пенсії яких менше 150% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Обмеження щодо виплати пенсії, щомісячного довічного грошового утримання, не застосовуються протягом особливого періоду до пенсій, щомісячного довічного грошового утримання, що призначені особам, які проходять військову службу або перебувають на посадах у:

- Міністерстві оборони України,

- Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України,

- Міністерстві внутрішніх справ України,

- Національній поліції України,

- Апараті Ради національної безпеки і оборони України,

- Державній спеціальній службі транспорту,

- Службі безпеки України,

- Службі зовнішньої розвідки України,

- Державній прикордонній службі України,

- Управлінні державної охорони України,

- Державній пенітенціарній службі України,

- Державній службі України з надзвичайних ситуацій,

- Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України,

- Національній гвардії України,

- в органах військової прокуратури - або беруть участь в антитерористичних операціях, здійсненні заходів із забезпечення правопорядку на державному кордоні, відбитті збройного нападу на об’єкти, що охороняються військовослужбовцями, звільненні цих об’єктів у разі захоплення, відбитті спроб насильницького заволодіння зброєю, бойовою та іншою технікою;

- та до пенсій, щомісячного грошового утримання, що призначені відповідно до законів України «Про прокуратуру», «Про судоустрій і статус суддів», на період виконання особами, яким вони призначені, повноважень членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Вищої ради юстиції.

Податок з пенсій на доходи фізичних осіб та військовий збір Відповідно до Закону України від 02.06.2016 № 1411 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування пенсій»:

- Податок на доходи фізичних осіб – 18 відсотків бази оподаткування.

- Військовий збір – 1,5 відсотка бази оподаткування.

Впродовж 2017 року базою оподаткування для розрахунку податку на доходи фізичних осіб та військового збору є сума пенсії, що перевищує десять розмірів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність,тобто 12470 грн.

Не оподатковуються пенсії:

- учасникам бойових дій у період Другої світової війни;

- інвалідам війни;

- особам, на яких поширюється чинність статті 10 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

Начальник об`єднаного управління Питльована І.В.

 

До уваги посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування!

Відповідно до Закону України від 14.10.2014 №1700-VII «Про запобігання корупції» починаючи з січня 2017 року особи, зазначені у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня поточного року подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік. Для подання декларації за минулий рік суб’єкт декларування має використовувати особистий ключ електронного цифрового підпису (ЕЦП), отриманий для виконання своїх службових обов’язків. Разом з цим, особи, які припинили діяльність пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування протягом звітного року, отримують послуги ЕЦП як фізичні особи, а не як посадові особи органу державної влади, органу місцевого самоврядування, підприємства, установи або організації державної форми власності.

Таким чином, для безперешкодного та комфортного отримання послуг ЕЦП просимо не відкладати візит до представництв Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС на кінець звітного періоду. Додатково повідомляємо, що для початку заповнення вказаної декларації необхідно перейти на веб-портал НАЗК (https://portal.nazk.gov.ua/login) та авторизуватись за допомогою особистого ключа ЕЦП (файл Key-6.dat) та ввести актуальну адресу електронної поштової скриньки (бажано використовувати поштові скриньки доменних зон «ua», «net» або «com»).

Детальну інформацію щодо порядку заповнення та подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування можна переглянути на веб-сайті НАЗК https://nazk.gov.ua. Довідка щодо заповнення декларацій: (044) 200-08-29, (044) 200-06-88.

Технічна допомога: support@nazk.gov.ua.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

 

Оновлено довідники податкових пільг

ДФС України затвердила Довідники пільг, наданих чинним законодавством по сплаті податків, зборів, інших обов`язкових платежів, станом на 31.12.16 р., а саме:

– Довідник №81/1 податкових пільг, що є втратами доходів бюджету;

– Довідник №81/2 інших податкових пільг.

При заповненні звіту про суми податкових пільг за IV квартал 2016 року слід користуватися зазначеними довідниками.

Форма Звіту затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2010 №1233 «Про затвердження Порядку обліку сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг».

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

 

12.01.2017

 

В Золочівському районі провели громадські слухання щодо врегулювання тарифів на пасажирські перевезення

Сьогодні, 12 січня, в сесійній залі Золочівської районної ради відбулися громадські слухання щодо врегулювання вартості пасажирських перевезень.

Участь в обговоренні взяли голова райдержадміністрації, голова районної ради, перший заступник голови райдержадміністрації, а також голови місцевих рад, депутати, перевізники, громадськість. На зустрічі були присутні орієнтовно 200 чоловік.

Під час обговорення сторони обмінялися думками стосовно підвищення тарифів на пасажирські перевезення. Перевізник Богдан Наливайко інформував стосовно рішення Всеукраїнської Асоціації  перевізників щодо тарифів на проїзд в автобусах приміського і міжміського сполучення, яке обгрунтоване соціально-економічними чинниками: підняттям з 1 січня мінімальної заробітної плати, зростанням цін на пальне, затратами на технічне обслуговування автотранспорту.

Своєю чергою сільські та селищні голови наголошували на тому, що перевізникам слід належним чином забезпечити якість та безпеку пасажирських перевезень.

В ході проведення зустрічі, на численні звернення громадян та за їх присутності також обговорили питання перевезень до сіл Поморянської селищної ради. За підсумками зустрічі вирішено оголосити конкурс на приміські маршрути загального користування до окремих сіл Золочівського району.

 

Більше незахищених суспільних груп отримують доступ до безоплатної правової допомоги: Президент підписав закон, який вносить зміни до ЗУ "Про безоплатну правову допомогу"

03 січня 2017 року Петро Порошенко підписав Закон України «Про Вищу раду правосуддя». Цим документом, зокрема, внесені зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. 04 січня 2017 року «Голос України» опублікував Закон України «Про Вищу раду правосуддя», отже зазначені зміни набрали чинності 5 січня 2017 року.

Метою зазначених законодавчих новел є посилення соціальних гарантій шляхом розширення кола осіб, які мають право на гарантовану державою безоплатну вторинну правову допомогу.

Насамперед, йдеться про внутрішньо переміщених осіб та осіб, які до сьогодні лише претендували на отримання такого статусу. Таким чином скористатися кваліфікованою правовою допомогою тепер зможуть близько 1 700 000 людей – саме така сьогодні є приблизна кількість зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб. Така ж соціальна гарантія встановлена для осіб, які претендують на отримання статусу учасника бойових дій. Крім того, безоплатна вторинна правова допомога ветеранам війни, у тому числі учасникам бойових дій (на сьогодні їх близько 275 000 осіб), іншим особам, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», надаватиметься не лише з питань їх соціального захисту, як це було до прийняття зазначених змін, а з будь-яких інших питань.

Також суттєво змінилися підходи до визначення рівня малозабезпеченості, що є критерієм для отримання безоплатної вторинної правової допомоги не менше 10 000 000 осіб: - по-перше, особа матиме таке право, якщо її дохід не перевищує двох прожиткових мінімумів; - по-друге, враховуватиметься середньомісячний дохід особи, яка звертається за допомогою, а не середньомісячний сукупний дохід сім’ї, як це було дотепер. Внесені зміни враховують об’єктивну потребу у забезпеченні доступу до безоплатної правової допомоги особам, які мають дохід, що дорівнює прожитковому мінімуму або навіть більше, проте є недостатнім для самостійної оплати правових послуг. Крім того, прийняті зміни зроблять особу незалежною від доходів інших членів сім’ї у питанні звернення за безоплатною правовою допомогою.

Насамперед, це зробить можливим звернення за такою допомогою осіб, законні інтереси та права яких порушуються в сім’ї. Реалізувати своє право на безоплатну правову допомогу можна через мережу центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та їх структурні підрозділи – бюро правової допомоги.

Правові послуги надають адвокати та штатні юристи центрів.

Детальну інформацію з питань, пов’язаних з отриманням безоплатної правової допомоги, можна отримати за номером цілодобової телефонної лінії – 0 800 213 103 або на веб-сайтах Міністерства юстиції чи Координаційного центру з надання правової допомоги.

 

Кредитні спілки не можуть бути неприбутковими організаціями

Державна фіскальна служба України листом від 28.12.2014 р № 41193/7/99-99-12-02-17 роз`яснила деякі питання щодо діяльності кредитних спілок. Зокрема, у разі утворення кредитної спілки в порядку, визначеному Законом України від 20.12.2001 № 2908 «Про кредитні спілки», такою кредитною спілкою не можуть бути дотримані вимоги, встановлені п.п. 133.4.1 п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу, стосовно одночасної відповідності вимогам щодо утворення кредитної спілки в порядку, визначеному Законом № 2908, та заборони в установчих документах розподілу отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників), членів такої організації, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов'язаних з ними осіб.

Кредитні спілки як фінансові установи, виключним видом діяльності яких є надання фінансових послуг, є платниками податку на прибуток та зобов'язані нараховувати та сплачувати податок на прибуток у порядку, встановленому розділом III «Податок на прибуток підприємств» Кодексу.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

 

У січні платники акцизного податку звітують за новою формою декларації

Буська ОДПІ нагадує, що 22.11.2016 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 26.09.2016 №841, яким у новій редакції викладено форму декларації акцизного податку, порядок її заповнення та подання. Звертаємо увагу платників на те, що декларацію доповнено двома новими додатками:

- Розрахунок суми акцизного податку з реалізації пального відповідно до підпункту 213.1.12 пункту 213.1 статті 213 ПКУ (Додаток 1-1 до декларації акцизного податку);

- Заява про порушення особою, яка реалізує пальне, порядку заповнення та/або порядку реєстрації акцизної накладної/розрахунку коригування (Додаток 9 до декларації). Платники акцизного податку, вперше подають декларацію акцизного податку за новою формою не пізніше 20 січня 2017 року за грудень 2016 року.

Також повідомляємо, що порядок декларування акцизного податку викладено в листі ДФС України від 30.11.2016 р. N 25825/6/99-95-42-01-15.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

 

11.01.2017

 

 Сьогодні, 11 січня 2017 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду з керівниками відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації з питання належної підготовки до звіту голови райдержадміністрації про проведену роботу у 2016 році та перспективні плани на цей рік. Відповідно до графіку, затвердженого головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою, звіт відбудеться 30 січня 2017 року о 17.00 год. в приміщенні сесійної зали райдержадміністрації.

 

Сьогодні, 11 січня 2017 року керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин провела нараду з питання обговорення внесення змін у положення про відділи райдержадміністрації. У нараді взяли участь керівники відділу культури та туризму і відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації та працівники райдержадміністрації.

В ході проведення наради визначено обов’язки працівників відділів та дано доручення внести зміни у їх посадові інструкції. За підсумками наради фахівцям відділу культури та туризму і відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації та працівники райдержадміністрації дано доручення спільно розробити та затвердити склади комісій з релігійних питань та питань культурної спадщини.

 

Запрошуємо громадських активістів, які саме створюють свою організацію, або планують її створювати найближчим часом.

Захід відбудеться 09.02.2017 року за адресою: м. Київ, вул. Антоновича, 10-а. Під час заходу учасники ознайомляться з алгоритмом створення громадської організації, дізнаються що повинно міститися у статуті і як взаємодіяти з державними структурами, щоб отримати ознаку неприбутковості.

Також учасники матимуть унікальну можливість опрацювати власні статути з експертами та заповнити пакет документів для державної реєстрації громадської організації. Реєстрація для участі у воркшопі є обов'язковою і триває до 29.01.2017 включно.

Підтвердження про свою участь учасники отримають 01.02.2017 року. Організатори компенсують дорожні витрати учасникам з регіонів України при наданні копій паспорту та проїзних документів (автобусних чи жд квитків (купейних та Інтерсіті 2-го класу)

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ - http://bit.ly/2hVxfEZ

 

Шановні мешканці Золочівського району!

Протягом останніх днів на території України спостерігаються несприятливі погодні умови. За інформацію Львівського регіонального центру з гідрометеорології в найближчі дні у Львівській області утримається морозна погода: 11 січня вночі до 18-13ºС морозу, вдень - до 9-4ºС морозу. За таких умов традиційно зростає кількість подій, пов’язаних із переохолодженням та обмороженням.

Так, в період з 1 до 10 січня поточного року за медичною допомогою з холодовими травмами звернулось 38 осіб, з них було госпіталізовано до закладів охорони здоров’я 32 особи. Від переохолодження за цей період померло 5 осіб. Департамент з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації звертається до населення з рекомендаціями дотримуватись простих правил, виконання яких дозволить уникнути переохолодження та обмороження:

- не вживайте алкогольних напоїв - алкогольне сп’яніння сприяє високій втраті тепла і в той же час викликає ілюзію тепла;

- не паліть на морозі - паління зменшує периферійну циркуляцію крові та робить кінцівки більш уразливими до дії холоду;

- носіть просторий одяг - це сприяє нормальній циркуляції крові. Одягайтеся так, щоб між шарами одягу залишався прошарок повітря, який утримує тепло. Тісне взуття, відсутність устілки можуть створювати передумови обмороження;

- не виходьте на мороз без рукавичок та шарфу. У вітряну погоду відкриті ділянки тіла змащуйте спеціальним кремом;

- не носіть на морозі металевих (у тому числі золотих та срібних) прикрас, оскільки метал охолоджується до низьких температур швидше ніж тіло, внаслідок чого можливе “прилипання” цих предметів до шкіри з виникненням почуття болю та холодових травм;

- перед виходом на мороз бажано поїсти - Вам необхідна додаткова енергія.

Слід враховувати, що у дітей терморегуляція ще не налагоджена, а в осіб похилого віку при деяких хворобах порушена. Ці категорії найбільш піддаються обмороженню та переохолодженню, тому враховуйте це під час планування прогулянок узимку. Перебування дитини на морозі не повинно перевищувати 15-20 хвилин, потім потрібно зігріти її в теплому приміщенні.

Пам’ятайте, що найкращий спосіб вийти з неприємної ситуації - це до неї не потрапляти. Не виходьте з приміщення у сильний мороз без потреби!

Відмовтесь на цей період від прогулянок, особливо в нічний час, полювання, риболовлі та туристичних походів. Обмежте час перебування на вулиці та пересування, особливо поза межами населених пунктів у сільській місцевості.

З А П А М ’Я Т А Й Т Е : Ваше життя та здоров’я перш за все залежить від вибору правильної поведінки. Не нехтуйте правилами безпеки. Будьте обережні!

 

Про необхідність збереження архівних документів.

Кожен хоче в майбутньому отримувати велику пенсію. Однак для того, щоб отримувати достойну плату за віддану працю протягом життя, необхідно пам’ятати про такі поняття як «стаж» та «зарплата». В основному саме від цих показників залежить розмір пенсії, про який необхідно дбати вже сьогодні.

З 1 січня 2004 року набрав чинності Закону України від 09.07.2003 року № 1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», який і передбачає умови призначення пенсії. Відповідно до ст. 40 Закону України від 09.07.2003 року № 1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід) за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року.

За бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами або в разі, якщо страховий стаж починаючи з 1 липня 2000 року становить менше 60 місяців, для обчислення пенсії також враховується заробітна плата (дохід) за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд до 1 липня 2000 року незалежно від перерв. У разі якщо страховий стаж становить менший період, ніж передбачено абзацом першим цієї частини, враховується заробітна плата (дохід) за фактичний страховий стаж. Отже, ст.40 Закону передбачає, що для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід) за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року (до відома інформуємо, що за цей період індивідуальні відомості про застраховану особу містяться в базі даних органів Пенсійного фонду України, тобто пенсіонеру не потрібно надавати довідки про заробітну плату з підприємств, установ, організацій, де він працював).

Що стосується заробітної плати за періоди роботи до 1 липня 2000 року, то така заробітна плата може враховуватися при обчисленні пенсії у двох випадках та за дотримання наступних умов:

1) насамперед за бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами ;

2) в разі, якщо страховий стаж починаючи з 1 липня 2000 року становить менше 60 місяців і також підтверджується первинними документами.

Для отримання довідки про заробітну плату за період до 1 липня 2000 р. майбутнім пенсіонерам необхідно звертатися до підприємств, де вони працювали або у разі реорганізації – до їх правонаступників. Якщо ж підприємство ліквідувалося без визначення правонаступника – до архівних установ, до яких всі документи передані на зберігання.

Також, довідки про заробіток мають бути обов’язково підтверджені первинними документами (особовими рахунками, платіжними відомостями тощо). А тому, з метою захисту застрахованих осіб мають бути дотриманні вимоги щодо збереження архівних документів та порядку їх передачі до архівних установ у випадках ліквідації, банкрутства, реорганізації підприємств, установ, організацій.

 

10.01.2017

 

Гранична сума розрахунків готівкою встановлена у розмірі 50 тисяч гривень

Буська ОДПІ повідомляє, що 04 січня 2017 року набрала чинності постанова Правління Національного банку України від 25.11.2016 №407 «Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 06 червня 2013 року № 210», якою внесено зміни щодо встановлення граничної суми розрахунків готівкою. Зокрема:

- встановлено граничну суму у розмірі 50 тис. грн. для розрахунків готівкою між фізичною особою та підприємством (підприємцем) протягом одного дня, а також розрахунків готівкою фізичних осіб між собою за договорами купівлі-продажу, які підлягають нотаріальному посвідченню;

- фізичні особи мають право здійснювати розрахунки на суму, яка перевищує 50 тис. грн., шляхом перерахування коштів з поточного рахунку на поточний рахунок, внесення та/або перерахування коштів на поточні рахунки (у тому числі у депозит нотаріуса на окремий поточний рахунок у національній валюті).

Водночас гранична сума розрахунків готівкою підприємств (підприємців) між собою протягом одного дня залишається незмінною і становить 10 тис. гривень.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

 

Сільгоспвиробники повинні здійснити реєстрацію податкових накладних/розрахунків коригування у Єдиному реєстрі не пізніше 15 січня

Згідно з пунктом 48 підрозділу 2 розділу ХХ "Перехідні положення" Кодексу (з урахуванням внесених змін) реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН), складених сільгоспвиробниками за операціями з постачання сільськогосподарських товарів/послуг, визначених відповідно до пункту 209.7 статті 209 Кодексу, має бути здійснена не пізніше 15 січня 2017 року. Про це зазначено в листі ДФС України від 03.01.17 № 8/7/99-99-15-03-02-17 «Про скасування спеціального режиму оподаткування діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства». Реєстрація таких податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних не може здійснюватися з порушенням вказаного терміну.

Отже, усі податкові накладні/розрахунки коригування, складені сільгоспвиробниками за операціями з постачання сільськогосподарської продукції у межах спеціального режиму оподаткування, у тому числі з порушенням терміну реєстрації, встановленого пунктом 201.10 статті 201 Кодексу (тобто податкові накладні/розрахунки коригування, складені сільгоспвиробниками за операціями з постачання сільськогосподарської продукції у межах спеціального режиму оподаткування, у яких дата складання до 31.12.2016 року включно), можуть бути зареєстровані лише до 15 січня 2017 року включно.

Починаючи з 16 січня 2017 року реєстрація таких податкових накладних та розрахунків коригування здійснюватися не буде.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

 

НОВА МІНІМАЛЬНА ЗАРОБІТНА ПЛАТА

З 01.01.2017 року мінімальна заробітна плата в Україні збільшується вдвічі і становитиме 3200 грн. Мінімальна зарплата – це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого оплачувати роботу не можна.

Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією і обов'язковою для всіх підприємств, установ та організацій всіх форм власності та господарювання, які використовують працю найманих працівників, за будь-якої системи оплати праці. В світлі законодавчих змін, Пенсійним фондом України буде і надалі проводитись детальний моніторинг заробітних плат по кожному найманому працівнику, зокрема в частині дотримання страхувальниками норми закону про виплату заробітної плати в розмірі не менше мінімального.

Інформація про виявлені порушення буде скеровуватись до фіскальних органів та Державної інспекції з питань праці. Саме тому роботодавці зобов`язані підвищити мінімальну заробітну плату своїм найманим працівникам, адже потрібно поважати їх працю і оцінювати її гідним чином. В перспективі це дозволить збільшити рівень добробуту працюючих, повністю детінізувати ситуацію із зарплатами та збільшити надходження до Державного бюджету і Пенсійного фонду України. Адже заробітна плата в “конверті” – дає забезпечене сьогодення, але позбавляє соціально захищеного майбутнього.

За додатковою інформацією звертайтесь в Золочівське об`єднане управління Пенсійного фонду України за адресами: м. Золочів вул. Валова,4 або за телефоном 4-31-12. м. Перемишляни вул. Галицька, 79 або за телефоном 2-14-72.

Сектор ведення електронних реєстрів

та підтримки інформаційно - аналітичних

 

05.01.2017

 

Вифлеємський вогонь миру – світло добра і злагоди у Ваші домівки

Традиція започаткована у 1986 році австрійською телерадіокомпанією ORF з міста Лінц. Із самого початку акція планувалася з метою підтримки неповносправних дітей та усіх, хто потребує допомоги та уваги в передріздвяний час. І одразу ж цю благородну справу взяли в свої руки скаути. Щороку представники ORF та австрійські скаути беруть Вогонь на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі, а далі транспортують його літаком до Австрії.

Після урочистостей у Віденському Кафедральному соборі естафета передається до сусідніх країн. Саме із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із заходу на схід, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового.

По Україні Вифлеємський Вогонь поширюють члени Пласту - Національної скаутської організації України. Цього року пластуни п'ятнадцятий рік поспіль переберуть Вифлеємський Вогонь Миру від польських скаутів і передадуть його українській громаді, церквам, занесуть до дитячих притулків, лікарень, щоб ті, хто перебувають далеко від своїх родин, могли відчути тепло Вифлеємської зірки.

 4 січня 2017 року долучились до світла Вифлеємського вогню миру керівництво райдержадміністрації і районної ради. Вогонь принесли скаутська молодь Золочівщини.

Голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський подякував пластунам за збереження традицій передачі священного Вогню та запевнив, що його сяйво оберігатиме кожного українця від негараздів та буде символом добра і миру у кожному домі та в Україні.

Світло є символом тепла, миру та злагоди, а також душевного спокою, любові до людей і до світу. Рівночасно цей промінчик - це солідарність зі всіма, хто є далеко, солідарність з убогими, поєднання з Христом, котрий народився в убогості. Ідея Вогню і його проста символіка сприйнялися українською громадою і впродовж останніх років для багатьох з нас Вогонь став доповненням під час святкування Різдва Христового. Тому Вогнем з Вифлеєму люди запалюють свічки на Святу Вечерю. Традиційно Вогонь зберігається в церкві до Йордану – до 19 січня. Потім його можна погасити. Люди можуть брати Вогонь на кожну Святу Вечерю.

 

Золочівським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Львівської області продовжується фінансування січневих пенсій.

Ресурсне забезпечення видатків Пенсійного Фонду України здійснюється за рахунок законодавчо визначених джерел надходжень та коштів Державного бюджету України.

Потреба коштів на виплату пенсій на січень 2017 року по Золочівському та Перемишлянському районах складає 48,7 млн.грн., в тому числі:

- по Золочівському району– 29,4 млн.грн;

- по Перемишлянському району – 19,3 млн.грн.

 

Зміни щодо вирахування та сплати єдиного внеску для ФОП у 2017 році

Буська ОДПІ повідомляє, що Законом України від 06.12.2016 №1774-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» внесено низку змін до Закону України від 08.07.2010 №2464–VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», зокрема щодо нарахування та сплати єдиного внеску фізичними особами – підприємцями, у тому числі тими, які обрали спрощену систему оподаткування, та особами, які провадять незалежну професійну діяльність. З 01 січня 2017 року фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, визначених у підпункті 1 пункту 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України, мають право сплачувати єдиний внесок у сумі не менше за 0,5 мінімального страхового внеску із зарахуванням відповідних періодів здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу, який обчислюється відповідно до статті 24 Закону України від 09.07.2003 №1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», пропорційно сплаченому єдиному внеску .

Базою нарахування єдиного внеску для платників, зазначених у пунктах 4 (крім фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування) та 5 частини першої статті 4 Закону № 2464, є сума доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску на місяць.

З 2017 року у разі якщо такими платниками не отримано дохід (прибуток) у звітному році або окремому місяці звітного року, такі платники зобов’язані визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої цим Законом. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.

Мінімальний страховий внесок – це сума єдиного внеску, що визначається розрахунково як добуток мінімального розміру заробітної плати на розмір внеску, встановлений законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), та підлягає сплаті щомісяця .

Максимальна величина бази нарахування єдиного внеску – це максимальна сума доходу застрахованої особи на місяць, що дорівнює двадцяти п’яти розмірам прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом, на яку нараховується єдиний внесок.

Законом України від 21.12. 2016 №1801-VIII «Про Державний бюджет України на 2017 рік» встановлено:

- прожитковий мінімум для працездатних осіб на 2017 рік: з 01 січня – 1600 грн.; з 01 травня – 1684 грн.; з 01 грудня – 1762 гривні;

- мінімальна заробітна плата з 01 січня 2017 року – 3200 гривень.

Враховуючи розмір єдиного внеску (22 відс.) та норми Закону № 1801, мінімальна сума єдиного внеску на 2017 рік складає 704 грн. (3200 х 22 від.).

Максимальна величина бази нарахування єдиного внеску з 01 січня становить 40000 грн. (1600 х 25), а максимальна сума єдиного внеску - 8800 грн. (40000 х 22 відс.).

Для фізичних осіб – підприємців віднесених до першої групи платників єдиного податку, мінімальна сума єдиного внеску складає 352 грн. (3200 х 0,5 х 22 від.). Страховий стаж таким особам буде зараховуватись пропорційно сплаченому єдиному внеску. Щодо звільнення від сплати єдиного внеску, то з 01 січня ц.р. фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та фізичні особи – підприємці, які перебувають на загальній системі оподаткування, звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну. Зазначена норма не застосовується до осіб, які провадять незалежну професійну діяльність.

Терміни сплати єдиного внеску для фізичних осіб – підприємців, у тому числі тих, які обрали спрощену систему оподаткування, та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, у 2017 році залишились незмінними.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

 

04.01.2017

 

Сьогодні, 4 січня 2017 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник, перший заступник голови районної комісії з питань ТЕБ та НС, провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Запрошені на засідання завідувач сектору опіки та піклування над дітьми-сиротами, та дітьми позбавленими батьківського піклування, усиновлення Тетяна Іванчишин та директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Климук.

Обговорено питання стану функціонування систем життєзабезпечення населення району у період низьких температур атмосферного повітря.

За підсумками засідання вирішено звернути увагу голів міських, селищної, сільських рад, керівників Золочічвського РЕМ, Золочівської районної служби філії Буського УЕГГ, філії «Золочівський райавтодор», ТзОВ «АВАКСПРОФ», Пустомитівської ДЕД на їх персональну відповідальність за забезпечення належних умов функціонування систем життєзабезпечення населення району у період низьких температур атмосферного повітря та на період пониження температури атмосферного повітря, з метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, не допускати відключення газо-тепло-електропостачання.

Районному відділу поліції та медикам району доручено:

1. Посилити контроль у місцях перебування осіб без визначеного місця проживання. Вжити додаткових заходів щодо недопущення обмороження та загибелі таких осіб.

2. Доставку потерпілих від переохолодження проводити залежно від ситуації до найближчого пункту обігріву або лікувального закладу із задіянням для цього бригад швидкої медичної допомоги.

3. Привести в готовність лікарняні заклади для надання невідкладної допомоги населенню внаслідок обморожень.

4. Підготувати у визначених лікарняних закладах окремі палати для тимчасового розміщення та лікування на період низьких атмосферних температур осіб без визначеного місця проживання.

 

Сьогодні, 4 січня 2017 року керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин провела нараду з питання обговорення плану роботи апарату, відділів, управлінь, секторів райдержадміністрації на 2017 рік та про внесення змін у розподіл функціональних обов’язків керівництва райдержадміністрації. У нараді взяли участь керівники та працівники райдержадміністрації відповідальні за планування роботи райдержадміністрації на 2017 рік.

 

Проведено нараду з правоохоронними органами

Сьогодні, 4 січня 2017 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду з правоохоронними органами за участю голів місцевих рад та керівників соціальної сфери району. У нараді взяв участь голова районної ради Олег Банах. Відповідно до порядку денного розглянуто два питання: про комплекс попереджувальних заходів та заходів безпеки під час святкування Різдвяних свят, доповів Сергій Метельський – керівник Бродівського МРВ УСБУ у Львівській області та про розроблені заходи готовності районних служб та керівників органів місцевого самоврядування у разі погіршення погодних умов, повідомив перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник.

Сергій Метельський зазначив, що з метою недопущення вчинення диверсійних і терористичних дій на території Золочівського району у зв’язку із святкуванням Різдвяних свят необхідно сконцентрувати спільні зусилля правоохоронних органів, органів влади та управління, органів місцевого самоврядування та підсилити увагу громадськості для убезпечення терористично уразливих об’єктів. Мешканцям населених пунктів слід бути пильними на у разі виявлення (особливо у місцях масового скупчення людей) підозрілих осіб, транспортних засобів, залишених без нагляду предметів невідкладно повідомити правоохоронні органи за наступними номерами телефонів:

- Бродівське МРВ УСБУ у Львівській області – черговий тел. (266) 4-21-71;

- оперативний черговий Управління СБУ у Львівській області тел. (0322) 261-61-43;

- райвідділ поліції тел.102.

Перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник проінформував, що створено районний Штаб керівництва з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій зимового періоду 2016/17 року.

Перший заступник голови райдержадміністрації наголосив головам місцевих рад, що під час Різдвяних свят необхідно провести такі заходи: встановити чергування посадових осіб; забезпечити проведення цілодобового моніторингу впливу погодних умов на стале функціонування систем життєзабезпечення, енергопостачання населених пунктів і транспортне сполучення в межах підпорядкованих адміністративних територій; організувати проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо правил безпечної поведінки людей в період значного погіршення погодних умов, правил безпечної поведінки на льоду та тимчасового утримання від використання власного автотранспорту без нагальної потреби; силами соціальних служб району організувати надання необхідної допомоги людям похилого віку та особам з особливими потребами; організувати розчистку вулиць у межах населених пунктів силами працівників комунальних служб та місцевого населення; першочергово розчищати вулиці до об’єктів і закладів бюджетної сфери та соціального призначення.

Голова райдержадміністрації Володимир Недзельський наголосив, що 7-9 січня, згідно прогнозів гідрометцентру, планується пониження температури 20-30 градусів морозу, тому у разі необхідності головам місцевих рад забезпечити розгортання стаціонарних пунктів обігріву. Особливу увагу приділити дієздатності мало захищених громадян при користуванні приладами опалення та електронагрівальними приладами. Рекомендовано до проведення робіт залучати депутатський корпус місцевих рад.

 

Шановні мешканці Львівської області! За інформацію Львівського регіонального центру з гідрометеорології у найближчі дні 6 - 8 січня очікується подальше зниження температури до 18 - 23° морозу, місцями 26 - 30° морозу вночі та вдень до 12-17º морозу. За таких умов традиційно зростає кількість подій, пов’язаних із переохолодженням та обмороженням.

На жаль, на території області в зимовий період 2016-2017 року постраждали від переохолодження та обмороження 20 осіб, з них 18 осіб госпіталізовано, 7 осіб померло.

Департамент з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації звертається до мешканців області з проханням:

- обмежити перебування на вулиці та пересування, особливо поза межами населених пунктів у сільській місцевості; - за можливості відмовитись на період стійких морозів від виїздів на власному автомобілі, а при необхідності користуватись громадським транспортом;

- виходити з будинку (квартири) тільки тоді, коли це вкрай необхідно, використовуючи при цьому відповідне (тепле) взуття та одяг (взуття повинно бути у справному стані, сухим та не стискати ногу, одяг щільним, легким, не заважати рухові), змастіть лице і руки не соленим салом, риб’ячим жиром, або жирним кремом;

- відмовтесь на цей період від прогулянок, особливо в нічний час, полювання, риболовлі, туристичних походів;

- під час перебування на морозі інтенсивно рухайтесь і постійно стежте за станом свого здоров'я.

При симптомах переохолодження:

• легкого ступеня (озноб, м’язове тремтіння, загальна слабкість, трудність пересування, блідість шкіри) – одягніть на постраждалого теплий одяг та взуття, напоїть гарячим чаєм або кавою, змусьте виконувати інтенсивні фізичні вправи;

• середнього ступеня (синюшність губів і шкіри, ослаблення дихання, біль, рідкий пульс, сонливість, неспроможність самостійного пересування) – розітріть постраждалого вовняною тканиною, зігрійте під теплим душем або помістіть у ванну.

Температуру води підвищуйте поступово від тридцяти до сорока-сорока двох градусів за Цельсієм, зробіть масаж усього тіла, тепло одягніть постраждалого та укладіть в ліжко, поступово зігрійте грілками без різкого перепаду температур, викличте лікаря.

З А П А М ’Я Т А Й Т Е : Життя і здоров’я Ваше та Ваших близьких перш за все залежить від вибору правильної поведінки. Будьте обережні! Не нехтуйте правилами безпеки життєдіяльності.

 

 

03.01.2017

 

Проведено обстеження житлового будинку жительки с. Вороняки

Сьогодні, 3 січня 2017 року комісія райдержадміністрації в складі начальника відділу правового забезпечення, оборонної та мобілізаційної роботи Мар’яни Купин, головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Віктора Зарічного, головного спеціаліста сектору розвитку інфраструктури і будівництва Юрія Шевчука та Вороняцького сільського голови Богдана Кмиця здійснили обстеження будинку Федаш Н.В. по вул. Гнучкій, 65 села Вороняки.

Під час огляду в чергове було зафіксовано, що заявниця не використала надані їй будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт свого будинку.

Комісією встановлено, що неналежне зберігання наданих будівельних матеріалів призвело до погіршення їхнього стану, що в подальшому призведе до повного руйнування та неможливості використання їх за призначенням.

 

Відкриття мережі вуличного освітлення

У Золочівському районі належним чином відбувається забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання, а саме 30 грудня 2016 року в селі Червоне Золочівського району відбулося відкриття мережі вуличного освітлення.

За рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (1 170тис. грн.) та коштів місцевого бюджету Червоненської сільської ради (130 тис. грн.) проведено реконструкцію зовнішнього освітлення вулиць села Червоне Золочівського району.

Для мешканців села це питання було надзвичайно актуальним і сьогодні на одинадцяти вулицях села Червоне світять у нічні години ліхтарі. Місцевий священик о. Микола прочитав молитву та освятив урочистості. На урочисте відкриття вуличного освітлення прибули голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник, голова Золочівської районної ради Олег Банах, заступник голови Золочівської районної ради Андрій Леськів.

«Освітлення вулично-дорожньої мережі, житлових кварталів та масивів, парків, або територій будь-яких інших об'єктів в населених пунктах є одним із елементів благоустрою, передбачених в установленому порядку Законом України «Про благоустрій населених пунктів». Тож питання вуличного освітлення населених пунктів району постійно знаходиться в центрі уваги депутатів та керівництва району…», - сказав голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський.

Діти та молодь села Червоне підготували святкову концертну програму. Активну участь у підготовці і проведенні заходу взяли сільський голова Василь Зозуля, керівник Народного дому с. Червоне Галина Бойко, бібліотекар Ольга Вельган.

 

Проведено захід "Передай прапор України у зону АТО"

31 грудня 2016 року під час Подячної молитви на Вічевій площі міста Золочева проведено захід «Передай прапор України у зону АТО». Учасники молодіжного театру "Край" молодіжної громадської організації "Бужани" провели новорічно-різдвяний виступ-привітання. Молодий читач віршів Семен Ничвид виступив із віршем-вітанням до Золочівської громади.

Продовжили захід проведенням акції «Передай прапор України у зону АТО». Діти та молодь передали воякам у зону АТО Державний прапор України. Вручили прапори голові Золочівської райдержадміністрації Володимиру Недзельському, який передасть їх волонтерам, котрі відвезуть прапори на схід України нашим воїнам-захисникам.

Мета проведення заходу - це популяризація та поширення волонтерського руху серед молоді району, волонтерська допомога молоді військовослужбовцям у зоні АТО.

 

Програма відзначення 108-ї річниці від дня народження

голови Проводу ОУН Степана Бандери

 

Дата проведення: 1 січня 2017 року; 14.00 – 15.05 год;

Місця проведення: м. Львів – площа біля пам’ятника Степану Бандері (пл. М. Кропивницького).

13.45 – 13.55 год Збір керівництва облдержадміністрації, обласної ради, Львівської міської ради та громадськості біля пам’ятника С.Бандері
14.00 – 14.05 год Покладання квітів до пам’ятника С.Бандері під відповідний музичний супровід. Після покладання квітів звучить Державний Гімн України
14.05 – 14.20 год Спільна молитва з нагоди вшанування пам'яті голови Проводу ОУН Степана Бандери
14.20 – 15.00 год Громадське віче біля пам’ятника голові Проводу ОУН С. Бандері
15.00 – 15.05 год Хор «Золоті літа» громадської організації Золоті роки виконує марш українських націоналістів «Зродились ми великої години»

 

31.12.2016

 

Уже стало традицією щорічне спільне богослужіння на Вічевій площі біля пам’ятника отцю, громадському діячу Маркіяну Шашкевичу у місті Золочеві.  

31 грудня 2016 року усі золочів’яни спільно молилися, дякуючи Господу за щасливо прожитий 2016 рік.

В останній день року на богослужіння прийшли голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський, працівники райдержадміністрації та районної ради,  представники політичних партій, громадських організацій, громадськості, молоді, гостей міста - парафіяни усіх конфесій, аби подякувати Господу за прожитий рік і попросити милостей на наступний.

Віруючі підносили свої щирі молитви до Бога, щоб уберіг наш народ і всю Україну від лиха та негараздів і послав благословенний мир. Священики звернулися до всіх словами проповіді, побажавши добра, мудрості і терпіння кожній родині, злагоди та спокою в країні: «Нехай Господь благословить усіх нас миром, щастям, здоров’ям і любов’ю. Божої вам помочі і благодаті в усіх благих починаннях!».».

 

29.12.2016

 

Підсумки роботи Золочівського бюро правової допомоги за 2016 рік

Бюро правової допомоги – ваш провідник у правових питаннях

Бюро правової допомоги – це державні установи, що об’єднають всеукраїнську професійну мережу юристів, готових надавати правову допомогу, захистити ваші законні права та інтереси.

Які послуги можна отримати в бюро?

1. Безоплатна первинна правова допомога, яка включає: надання правової інформації; юридичні консультації; складання заяв, скарг, інших документів правового характеру (крім процесуальних); допомога в отриманні доступу до безоплатної вторинної правової допомоги.

2. Безоплатна вторинна правова допомога – захист від обвинувачення та представництво в суді соціально вразливих категорій людей, перелік яких визначено Законом України ”Про безоплатну правову допомогу”, а також - складення процесуальних документів.

3. Доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції. Якщо вам потрібна інформаційна довідка щодо перевірки майнових прав, відомості із різноманітних реєстрів, які ведуться Міністерством юстиції- ми допоможемо скористатися відповідними електронними сервісами Мін’юсту он-лайн. Для цього в бюро є комп’ютери, під’єднані до мережі Інтернет.

4. Допомога у проведенні право просвітницьких заходів. Правопросвітницька діяльність бюро полягає у регулярному проведенні інформаційних заходів з правових питань, які хвилюють людей та є актуальними для їхніх громад. Вони можуть відбуватися яз за ініціативою фахівців бюро, так і на звернення органів місцевого самоврядування, громадських формувань, навчальних, соціальних закладів, військових частин, інших установ чи організацій. Безоплатна правова допомога не надається з питань комерційної та підприємницької діяльності, а також юридичним особам.

З 1 вересня 2016 року у Золочівське бюро правової допомоги за отримання правової допомоги звернулося 233 клієнти.

Станом на 25 грудня 2016 року надійшло 376 звернень клієнтів, з них з метою отримання консультацій, роз’яснень - 344, здійснення представництва та складання процесуальних документів - 32.

Найбільша кількість звернень надходить з питань:

- адміністративного права (порядок оскарження рішень органів державної влади та місцевого самоврядування, подання запитів та звернень);

- сімейного права (розірвання шлюбу, стягнення аліментів, позбавлення батьківських прав);

- цивільного права (встановлення фактів, що мають юридичне значення, обмеження цивільної дієздатності, зобов’язання із відшкодування шкоди);

- соціального забезпечення (отримання субсидій, соціальних допомог, пільги учасникам АТО, пенсійне забезпечення).

Що стосується надання безоплатної вторинної правової допомоги (здійснення представництва та складання процесуальних документів), то за період діяльності бюро її надано 32 особам, з яких 22 – малозабезпечені особи, 9 – інваліди, 1 – учасник бойових дій. Безоплатні правові консультації Ви можете отримати у Золочівському бюро правової допомоги, що знаходиться за адресою: м. Золочів, вул. Валова, 4, 4-й поверх каб. 41 (приміщення готелю ”Україна”), тел. 70091.

 

28.12.2016

 

Головою райдержадміністрації проведено прес-конференцію

Сьогодні, 28 грудня 2016 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський провів прес-конференцію за участю районних засобів масової інформації та громадськості на тему: «Підсумки роботи райдержадміністрації у 2016 році та плани на 2017 рік».

«Промисловість є однією з ключових галузей економіки Золочівщини. Розширення і модернізація промислового виробництва, збільшення випуску конкурентоздатної промислової продукції є основою для розвитку економіки. В загальному обсязі валових ресурсів, що створюються на території району, питома вага промислових підприємств складає 41%. Золочівщина є аграрним регіоном. Сільськогосподарським виробництвом в районі займаються 89 спеціалізованих сільськогосподарських підприємств та 13437 особистих господарств населення.

З метою підтримки та розвитку галузі тваринництва діє районна програма "Тваринництво", де в частині підтримки сімейної молочної ферми Ю.Свідерського виділено кошти з районного бюджету в сумі 82,5 тис. грн. для закупівлі пресу для тюкування сіна та 67,5 тис. грн. на закупівлю холодильного обладнання. На виконання заходів з підтримки домогосподарств, які утримують 4 і більше корів, профінансовано 24 домогосподарства, яким виділено кошти в сумі 50 тис. грн. (400 грн. на одну корову) і це є стимулом для нарощування поголів’я корів в господарствах населення.

Для надання фінансової допомоги сільгосптоваровиробникам у галузі рослинництва профінансовано районну програму "Насінництво" в сумі 130 тис. грн., з них для ФГ "Ольвія" – 90 тис. грн. та ФГ "Спільника" – 40 тис. грн. для відшкодування вартості насіння І групи. Як результат, вироблено та реалізовано 65 тонн репродукційного насіння. Реалізовується проект з розвитку малих сімейних фермерських господарств – "500 успішних сімейних фермерських господарств". Зацікавленість проектом виявили сімейні фермерські господарства 4 сільських рад (Білокамінська, Бібщанська, Гологірська, Жуківська сільські ради), які займаються вирощуванням малини на площі 25 га.

Позитивний вплив на розвиток агропромислового комплексу мають підприємства, які крім виробництва, займаються переробкою сільськогосподарської сировини. Так, в поточному році у с. Поляни ТзОВ "Барком" відкрито цех з виробництва сирів з коров'ячого та козячого молока, виробнича потужність якого 4 тонни в місяць.

У наступному році підприємство планує розширити асортимент продукції, виробляючи сири з овечого молока.

У с. Сасів на завершенні реалізація інвестиційного проекту ПП "Глиняни Агро" з відкриття забійного цеху, потужністю 400 голів свиней в місяць або 100 голів ВРХ в місяць. Реалізація проекту завершиться реконструкцією очисних споруд. Залучені інвестиції становитимуть 1,5 млн. грн.

Важливою складовою розвитку культурного життя району є заклади культури Золочівщини, які свою роботу спрямовують на формування та реалізацію в районі державної політики в галузі культури, забезпечують відродження, захист, зберігання та всебічний розвиток традицій, звичаїв, обрядів, духовних цінностей українського народу. 7 серпня 2016 року на Білій горі біля с. Підлисся, Золочівського району відбувся обласний фестиваль "Світло Маркіяна» з нагоди 205 річниці від дня народження о. Маркіяна Шашкевича.

Впродовж двох місяців (червень-липень) у 6 культосвітніх округах проходили творчі огляди художніх колективів "Моя Україна". Для зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури у 2016 році в Золочівській музичній школі та 22 Народних домах району проводилися поточні та капітальні ремонти, на що з місцевих бюджетів освоєно 3835,2 тис. грн. Важливого значення набуває розвиток туризму. Найбільш цікавими для туристів у районі є музей-заповідник “Золочівський замок”, історико-архітектурні пам’ятки міста Золочева, сакральні споруди міста і району, музей-садиба Маркіяна Шашкевича у с. Підлисся, початок ріки Західний Буг, с. Гавареччина, як центр виробництва чорно-лощеної, димленої кераміки та зеленого туризму. З метою забезпечення якісного надання туристичних послуг розроблено наступні туристичні маршрути: "Перлиною Галичини" (екскурсія по м. Золочеву), "У Маркіянів край", "До Галицького Люрду" (святині м. Глиняни), "До джерел Бугу". Цьогоріч започатковано проект Золочівські фестини «Наші», модератором якого є поетеса Золочівщини, заступник керівника апарату райдержадміністрації Ольга Боса (Ольга Кіс). Метою проекту є пошук та популяризація молодих та талановитих людей, у сфері мистецтва, літератури, музики тощо, вихідців із Золочівського краю, які є не лише популярними в Україні, але й поза її межами…»,- повідомив голова райдержадміністрації Володимир Недзельський.

Під час зустрічі представники ЗМІ району та громадськості запитували про освоєння коштів з державного бюджету, ремонт доріг району, стан адміністративної реформи на Золочівщині, стан справ щодо відкриття комунальної аптеки, сервісу обслуговування клієнтів у банках, застосування посипкового матеріалу у зимовий період року, створення робочих місць у районі, пасажирські перевезення на території району, роботи громадської ради при райдержадміністрації, започаткування музею етнографії у районі, надання допомоги військовим в зоні АТО.

На усі запитання головою райдержадміністрації дано ґрунтовні відповіді. Підводячи підсумки зустрічі голова райдержадміністрації наголосив, на тому, що необхідно зустрічатися частіше та запропонував хоча б раз у квартал проводити прес-конференції за участю ЗМІ району та громадськості.

Привітав усіх присутніх з прийдешніми святами Новим роком та Різдвом Христовим.

 

Сьогодні, 27 грудня 2016 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник зустрівся з громадами сіл Бортківської сільської ради в приміщенні Народного дому села Мала Вільшанка.

Громадяни, що прийшли на зустріч запитували про боротьбу із борщівником Сосновського, запровадження рейсового автобуса Золочів – Мала Вільшанка, децентралізаційний процес, ремонт комунальних доріг сільської ради.

 

27.12.2016

 

Сьогодні, 27 грудня 2016 року керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин провела нараду з питання процедур державних закупівель за участю працівників райдержадміністрації, які працюють з районними Програмами, що входять у Програму соціально-економічного та культурного розвитку району на 2017 рік.

«Закупівля товарів, робіт і послуг за державні кошти є досить складним та тривалим процесом, який потребує відповідних знань та належного законодавчого врегулювання. Державою створюються правові засади здійснення процедур закупівлі товарів, робіт і послуг за рахунок державних коштів, економне і раціональне їх використання та запобігання проявам корупції у сфері державних закупівель. Ефективність проведення державних закупівель, в першу чергу, залежить від якісного аналізу та визначення існуючих потреб, обов’язкового планування торгів (тендеру), вивчення ринку необхідних товарів, робіт і послуг, правильного обчислення строків проведення торгів тощо», - сказала керівник апарату в ході наради.

Відділом фінансово-господарського забезпечення райдержадміністрації дано завдання щодо складення річного плану закупівель на 2017 рік виконавцями і організаторами заходів відповідно до затверджених районних Програм із застосуванням державного класифікатора продукції та послуг.

 

Сьогодні, 27 грудня 2016 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський взяв участь у роботі позачергової сесії районної ради.

В ході роботи сесії розглянуто питання про внесення змін до районного бюджету Золочівського району на 2016 рік. Відповідно до розпорядження КМУ від 21 грудня 2016 року № 980-р Золочівському району виділено субвенцію з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. З метою освоєння даних коштів проведено позачергове засідання сесії районної ради, на якому присутні депутати одноголосно прийняли рішення щодо належного освоєння коштів.

 

Сьогодні, 27 грудня 2016 року керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин провела засідання організаційного комітету з нагоди проведення екуменічної Подячної молитви за участю духовенства району. В засіданні оргкомітету взяли участь керівники районних служб, представники районної та міської рад, Навчального центру Національної гвардії України, декани та священики релігійних конфесій району.

Заступником командира Навчального центру Національної гвардії України Володимиром Удовиченко запропоновано розпочати захід із виконання військом духовим оркестром новорічно-різдвяних композицій. Члени оргкомітету підтримали пропозицію.

Продовжиться захід проведенням екуменічного подячного молебню за прожитий 2016 рік та прохання миру для української держави. В програмі заходу також, передбачено виступи від влади, а на завершення – учасники молодіжного театру «Край» громадської організації «Бужани» проведуть молодіжну волонтерську акцію «Мирне небо України».

За підсумками засідання оргкомітету вирішено провести 31 грудня 2016 року о 21.00 год. Подячну молитву. Золочівській міській раді доручено забезпечити проведення благоустрою площі Вічевої, доступу до розетки та належне розміщення прожектора, відділу культури та туризму райдержадміністрації забезпечити озвучення заходу, Золочівській ЦРЛ забезпечити охорону громадського порядку, а Золочівському відділу поліції охорону громадського порядку.

На завершення засідання оргкомітету Галина Семчишин вручила учасникам зустрічі вітальні листівки з Новорічними та Різдвяними святами, для виготовлення яких використано малюнки дітей з особливими потребами Благодійного фонду «Милосердний самаряни» (керівник Галина Гевко).

 

26.12.2016

 

Сьогодні, 26 грудня 2016 року керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин провела нараду з керівниками та працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації з питання організації та виконання роботи у райдержадміністрації, дотримання виконавської та трудової дисципліни.

Окремим керівникам наголошено на виконанні контрольних документів у вказані терміни, а також обговорено організаційні питання щодо проведення Подячної молитви 31 грудня 2016 року.

 

Сьогодні, 26 грудня 2016 року керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин провела засідання комісії з питань захисту прав дитини за участю представників районних служб.

В ході засідання комісії її учасники розглянули такі питання: про доцільність позбавлення батьківських прав, про затвердження індивідуальних планів дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, житлові питання.

«Діяльність комісії з питань захисту прав дитини спрямована на координацію зусиль установ та організацій району у сфері реалізації державної політики щодо соціально-правового захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, раннього соціального сирітства», - сказала керівник апарату райдержадміністрації під час проведення засідання.

За результатами комісії прийняті відповідні рішення, надано доручення для повного та всебічного виконання прийнятих на комісії рішень з метою захисту прав і законних інтересів дітей.

 

Золочівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Львівської області інформує:

У відповідності до діючого законодавчства в Україні пенсії виплачуються щомісяця у період з 4 по 25 число в установлену дату виплати, яка відома кожному пенсіонеру.

З метою забезпечення своєчасної виплати пенсій з урахуванням святкових та вихідних днів у січні 2017 року, 21 грудня 2016 року Кабінетом Міністрів України прийнято рішення, яким встановлено, що частково пенсію за січень 2017 року буде виплачено у грудні 2016 року.

Пенсіонерам, які отримують пенсію через банківські установи і мають дату виплати пенсії з 4 по 15 січня 2017 р. включно, пенсія на їх банківські рахунки буде зарахована до 31 грудня 2016 року. Пенсіонерам, які отримують пенсію через поштові відділення і мають дату виплати пенсії з 4 по 10 січня 2017 р. включно, пенсія буде виплачуватися починаючи з 27 грудня 2016 року.

Пенсіонерам, які з різних причин не зможуть отримати пенсію за січень 2017 року на поштових відділеннях в останні дні грудня, зможуть отримати її починаючи з 5 січня 2017 року.

Для пенсіонерів, які отримують пенсію через банківські установи і мають дату виплати пенсії з 16 по 25 січня або через поштові відділення і мають дату виплати пенсії з 11 по 25 січня пенсія буде виплачуватись в звичайному режимі в установлені дати виплати.

 

23.12.2016

 

У Палаці Потоцьких нагородили переможців Обласної премії в галузі культури

У п’ятницю, 23 грудня, у Палаці Потоцьких нагородили переможців Обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури у 2016 році. Привітали та нагородили дипломами та грошовими преміями найкращих митців заступник голови-керівник апарату Львівської облдержадміністрації Маріанна Вільшинська та заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

"Це вже в 15-те ми нагороджуємо найталановитіших митців Львівщини. Сподіваємось, ви творитимете й надалі на радість усім, - наголосила Маріанна Вільшинська. - Також напередодні Нового року хочемо побажати вам здоров’я і добробуту, творчих злетів і здобутків та насамперед миру. Якщо вся Україна житиме в мирі, й ви творитимете лише світлі та радісні шедеври".

Переможців вже традиційно визначило журі із відомих митців, науковців та керівників обласних організацій, творчих спілок, у 13-ти номінаціях. Зокрема, у таких як мистецтвознавство і культурологія; музейна справа; збереження культурної спадщини; поезія; проза; літературознавство, сучасна літературна критика та переклади; журналістика та публіцистика; музичне мистецтво; образотворче мистецтво; декоративно-ужиткове мистецтво; народна творчість; дизайн; архітектура.

У номінації поезія – імені Маркіяна Шашкевича нагороду отримала наша землячка, золочів"янка поетеса Ольга Кіс (Ольга Боса), заступник керівника апарату – начальник відділу організаційної роботи інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Золочівської райдержадміністрації за збірку поезій "Числа пророчі. Вибране".

Зі списком нагороджених у відповідних номінаціях можна ознайомитись тут.

Також для глядачів пролунали різдвяні колядки та пісні.

Нагадаємо, оголосили переможців у четвер, 15 грудня, у приміщенні Львівської ОДА під час підсумкового засідання журі з присудження обласної премії у галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури.

 

Щоб зимові свята приносили тільки радість

Незабаром новорічні та різдвяні свята, улюблена пора для багатьох дітей та дорослих. Традиційною символікою та атрибутикою у цей час є прикрашені ялинки, свічі, хлопавки, бенгальські вогні, салюти, ракети, феєрверки, і багато іншого. Щоб зимові свята приносили тільки радість та залишили приємні спогади рятувальники радять дотримуватись елементарних правил безпеки.

Ялинку потрібно встановлювати якнайдалі від опалювальних приладів і джерел відкритого вогню (камінів, газових плит тощо), щоб вона не загорілась. Її не можна прикрашати свічами й бенгальськими вогнями, особливо в поєднанні з ватяним «снігом» і паперовими іграшками. Що стосується штучних ялинок, то потрібно віддавати перевагу моделям, котрі просочені вогнетривким розчином.

Особливу увагу слід приділити правилам електробезпеки. Не можна використовувати несправні й не сертифіковані світлові гірлянди. Підключення гірлянд до електромережі повинне виконуватися тільки за допомогою стандартних з’єднань.

Пам'ятайте, що не можна перевантажувати електромережу. Щоб ялинка не перекинулась і не впала на дитину, вона повинна бути правильно зібрана, тобто іграшки на ній мають бути розділенні рівномірно, також варто подбати про надійне встановлення. Штучну ялинку потрібно збирати відповідно до інструкції, в процесі складання не рекомендується підпускати до неї дітей.

У кімнаті, де встановлена ялинка, малята повинні перебувати під наглядом дорослих. Загалом для безпеки дитини ялинку краще прикрасити легкими іграшками, котрі не б’ються – кульками з склопластику, бантами, шишками .

Золочівський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області наголошує – дотримання елементарних правил безпеки зробить зимові свята дійсно неповторними та щасливили, не затьмаривши жодної миті святкової радості.

Золочівський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області

Сектор з питань надзвичайних ситуації Золочівської РДА

 

Правила поводження з піротехнічними виробами

Найбільш очікуваними святами в році є Новий Рік та Різдво Христове. І, як правило‚ вони не обходяться без піротехнічних виробів. Адже, часто, хлопавки, петарди‚ салюти, ракети, феєрверки та інших піротехнічні засоби громадяни купують не у спеціалізованих магазинах, а, здебільшого, у непристосованих закладах торгівлі, на ринках, тощо – у місцях, де продавці не несуть відповідальності за якість товару.

Тож придбавши в них піротехніку, зазвичай несертифіковану, люди наражають на небезпеку життя та здоров’я своє й оточуючих!

Потрібно пам’ятати: під час придбання у торговельній мережі піротехнічної продукції необхідно:

• вимагати у продавця представлення копії сертифіката якості даного товару;

• перевіряти наявність на піротехнічному виробі інформації про термін придатності виробу або його гарантійний термін;

• до кожного піротехнічного виробу в обов’язковому порядку має бути інструкція із застосування (експлуатації), що містить інформацію про небезпеку піротехнічного виробу та обмеження за віком щодо його застосування. Основними небезпечними факторами при використанні піротехнічних засобів є:

• Полум’я або високотемпературний струмінь продуктів згоряння. Цей фактор характерний для феєрверків і небезпечний можливістю загоряння легкозаймистих речовин та предметів, які знаходяться поряд з працюючим виробом.

• Палаючі елементи таких виробів, як салюти, ефект яких досягається розкиданням на висоті палаючих різнокольорових зірок. Час горіння зірок підбирається таким чином, щоб вони встигали згоріти раніше, ніж досягнуть поверхні землі. Тому при неправильному розташуванні виробу ці палаючі зірки можуть упасти на землю. У неякісних бенгальських вогнів іноді відпадають палаючі частки, що є небезпечним у домашніх умовах.

• Небезпечний склад продуктів горіння. При горінні піротехнічних продуктів у великій кількості утворюються речовини, шкідливі для здоров’я людини.

• Звуковий вплив. Велика гучність при розриві піротехнічних виробів може викликати у глядачів відчуття дискомфорту або травмування органів слуху.

• До найбільш небезпечної піротехнічної продукції слід віднести ракети.Стабілізатори, які виконують у них роль направляючої частини, виготовлені з дерева. Через погодні умови, а іноді неякісну, не просушену деревину, яка деформується, виникає загроза травмування під час застосування виробу. Окрім того, при неправильному зберіганні або простроченому терміні використання ракет є небезпека, що вони можуть змінити напрямок польоту.

Категорично забороняється:

• розбирати, ремонтувати піротехнічні вироби, а також використовувати їх не за призначенням або в умовах, непередбачених експлуатаційною документацією;

• запускати піротехнічні вироби з рук (крім хлопавок);

• нахилятися над виробом під час запуску;

• находитися після підпалу вогнепровідного шнуру (сповільнювача) у небезпечній зоні;

• направляти або кидати піротехнічний виріб у бік людей, ударяти по них будь-якими предметами;

• кидати приведені в дію піротехнічні вироби під ноги перехожих з вікон та балконів, запускати феєрверки з дахів будинків та проводити інші дії, від яких можуть постраждати люди або майно;

• носити піротехнічні вироби у кишенях одягу;

• запускати піротехнічні вироби з видимими механічними пошкодженнями;

• залишати побутові піротехнічні вироби без нагляду та у місцях вільного доступу до них неповнолітніх дітей;

• використовувати побутові піротехнічні вироби особам, які знаходяться у нетверезому стані;

• використовувати піротехнічні вироби, які створюють світлові та шумові ефекти, на відстані ближче 100 м від будинків, лікарень, дитячих закладів тощо;

• проводити запуск виробів при сильному вітрі.

Також, необхідно уникати можливості випадкового спрацювання піротехнічних виробів унаслідок використання відкритого вогню, куріння, дії нагрівальних приладів тощо.

Правила поводження із найбільш популярними піротехнічними виробами:

• Хлопавки. Це одна з найулюбленіших новорічних забавок. Але варто пам`ятати, що не можна направляти хлопавку в обличчя або освітлювальні прилади, застосовувати її поблизу полум`я свічок або розпечених спіралей. Дітям можна користуватися хлопавками тільки в присутності дорослих.

• Петарди. Категорично забороняється носити їх у кишенях і без упаковки, не можна розбирати їх, затримувати в руках після підпалу. Слід одразу кинути запалену петарду від себе на відстань 5-6 метрів.

• Бенгальські вогні рекомендується використовувати тільки у великих приміщеннях з вентиляцією або на вулиці. При використанні цих і багатьох інших феєрверків необхідно пам`ятати, що неправильне поводження з ними може спричинити пожежу або завдати шкоди здоров`ю.

Нагадуємо, що дотримуючись цих правил, ви уникнете багатьох неприємностей, вбережете своє здоров`я та не наражатимете на небезпеку оточуючих, а свята неодмінно принесуть задоволення та багато приємних вражень.

Золочівський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області

Сектор з питань надзвичайних ситуацій Золочівської РДА

 

 

 

Золочівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Львівської області повідомляє, що 23.12.2016 рокуку відповідно до графіку виплати пенсій завершено фінансування виплати пенсій за грудень місяць 2016 року по Золочівському та Перемишлянському районах.

Потреба коштів на зазначені цілі склала 49,2 млн.грн., з них:

- по Золочівському району – 29,6 млн.грн;

- по Перемишлянському району – 19,6 млн.грн.

 

ЗІР доповнено новим розділом з митною інформацією

Інформаційно-довідковий департамент фіскальної служби продовжує вдосконалення Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу, в якому представлена офіційна позиція ДФС України з питань щодо оподаткування, митної справи, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, електронного цифрового підпису та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на органи ДФС.

З 19 грудня поточного року в ЗІР запроваджено новий розділ «Інформація з питань митної справи», спрямований на покращення орієнтації користувачів ресурсу в інформації за напрямом «Митна справа».

Розділ містить графічні та текстові інформаційні матеріали з питань митного законодавства, зокрема матеріали щодо заповнення граф митної декларації, довідкові таблиці стосовно завершення митних режимів та оподаткування товарів в залежності від обраного митного режиму тощо. Скористатись ЗІР можна на офіційному веб-порталі ДФС за посиланням: «Загальнодоступний інформаційно – довідковий ресурс», або за електронною адресою: http://zir.sfs.gov.ua.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

 

Які соцгарантії прийнято на 2017 рік Верховною Радою України прийнято в цілому проект Закону № 5000 про Державний бюджет України на 2017 рік.

Зокрема, законом встановлено у наступному році: мінімальну заробітну плату:

у місячному розмірі: з 1 січня — 3 200 грн.;

у погодинному розмірі: з 1 січня — 19,34 грн.;

прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня 2017 р. — 1 544 грн., з 1 травня — 1 624 грн., з 1 грудня — 1 700 грн.,

а для основних соціальних і демографічних груп населення:

дітей віком до 6 років: з 1 січня 2017 р. — 1 355 грн., з 1 травня — 1 426 грн., з 1 грудня — 1492 грн.;

дітей віком від 6 до 18 років: з 1 січня 2017 р. — 1 689 грн., з 1 травня — 1 777 грн., з 1 грудня — 1 860 грн.;

працездатних осіб: з 1 січня 2017 р. — 1 600 грн., з 1 травня — 1 684 грн., з 1 грудня — 1 762 грн.;

осіб, які втратили працездатність: з 1 січня 2017 р. — 1 247 грн., з 1 травня —1 312 грн., з 1 грудня — 1 373 гривень.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

 

22.12.2016

 

Виїзний прийом начальника головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області у Золочівському об’єднаному управлінні

21 грудня 2016 року в Золочівському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Львівської області відбувся виїзний прийом начальника головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Галини Недзельської.

В рамках заходу відбулись зустрічі з керівниками Золочівської та Перемишлянської райдержадміністрацій, головою Золочівської районної ради та зустріч у формі "круглого столу" з представниками громадських організацій Золочівського району.

В роботі засідання "круглого столу" взяли участь: Марія Семенчук – голова Золочівської районної асоціації інвалідів; Катерина Тихонова – заступник голови громадської ради при Золочівській РДА; Олександр Фесюк – заступник голови Золочівської ради ветеранів війни та праці; Олександра Северин – секретар Золочівської ради ветеранів війни та праці; Григорій Хома – представник районної організації "Союз. Чорнобиль. Україна."; Євгеній Карлащук – член ради ветеранів в/ч 3007 м.Золочева;

Розглядались найбільш актуальні питання:

- проблема приміщення для управління та вирішення проблеми доступності;

- перерахунки пенсій в тому числі і військовим пенсіонерам;

- законодавчі ініціативи щодо покращення пенсійного забезпечення окремих верств населення;

- оптимізація пенсій; - стан виплати пенсій через банківські установи;

- про норми Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік", регулювання питань пенсійного забезпечення;

- співпраця установи з громадськими організаціями району: напрацювання та перспективи подальшої співпраці.

Під час засідання піднімались і інші теми. Зокрема, присутні висловили своє задоволення тим, що пенсії фінансуються у встановлені терміни та у відповідності до графіку виплати.

На завершення зустрічі Галина Недзельська подякувала присутнім за їх активну громадянську позицію та розуміння проблем сьогодення.

 

Витрати на забезпечення АТО: обмежень не передбачено

ДФС України у листі від 09.12.2016 р. № 39425/7/99-99-15-02-01-17 повідомлено, що у зв’язку з набуттям чинності, з 02.11.2016 р. постанови Кабінету Міністрів України від 26.10.2016 р. № 758, суми коштів або вартості спеціальних засобів індивідуального захисту (касок, бронежилетів, виготовлених відповідно до військових стандартів), технічних засобів спостереження, лікарських засобів та медичних виробів, засобів особистої гігієни, продуктів харчування, предметів речового забезпечення, а також інших товарів, виконаних робіт, наданих послуг за переліком, що визначається Кабінетом Міністрів України, які добровільно перераховані (передані) Збройним Силам України, Національній гвардії України, Службі безпеки України, Службі зовнішньої розвідки України, Державній прикордонній службі України, Міністерству внутрішніх справ України, Управлінню державної охорони України, Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України, іншим утвореним відповідно до законів України військовим формуванням, їх з’єднанням, військовим частинам, підрозділам, установам або організаціям, що утримуються за рахунок коштів державного бюджету, для потреб забезпечення проведення антитерористичної операції, п. 33 підрозділу 4 розділу ХХ Податкового кодексу передбачено тимчасове, на період проведення антитерористичної операції:

- включення до інших витрат звичайної діяльності без обмежень, передбачених пп. «а» пп. 138.10.6 п. 138.10 ст. 138 Кодексу, в редакції, що діяла до 01.01.2015 року,

- непроведення коригувань, установлених пп. 140.5.9 п. 140.5 ст. 140 Кодексу, починаючи з 01.01.2015 року.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

 

При купівлі-продажу іноземної валюти застосування РРО є обов'язковим

З 16.12.2016 р. суб’єкти господарювання, які здійснюють операції з купівлі-продажу іноземної валюти, зобов’язані використовувати у своїй діяльності РРО, відповідно до вимог Закону України від 06.07.95 р. № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та з урахуванням положень Інструкції про порядок організації та здійснення валютно-обмінних операцій на території України, затвердженої постановою Правління Нацбанку України від 12.12.2002 р. № 502.

Для здійснення операцій з купівлі-продажу іноземної валюти розроблено та включено до Державного реєстру РРО модель КСТ-В1 з версією внутрішнього програмного забезпечення В1-1, яка є спеціалізованим електронним контрольно-касовим реєстратором для зазначених операцій і належить до РРО, дозволених до первинної реєстрації.

Водночас слід звернути увагу, що у разі недотримання порядку проведення операцій з купівлі-продажу іноземної валюти до суб’єктів господарювання, що здійснюють такі операції за рішенням відповідних контролюючих органів, застосовуються фінансові санкції, передбачені ст. 18 Закону про РРО.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

21.12.2016

 

Сьогодні, 21 грудня 2016 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду з питання придбання житла учаснику антитерористичної операції, інваліду війни І групи «А», який втратив функціональні можливості нижніх кінцівок відповідно до ПКМУ № 407 від 17.06.2015р.

«Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок».

В ході зустрічі вивчено умови договору купівлі-продажу житла та визначено уповноважену особу, яка від райдержадміністрації буде підписувати договір купівлі-продажу житла.

 

20 грудня 2016 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський зустрівся з громадами сіл Глинянської міської ради у Народному домі села Женів.

Під час зустрічі громадяни піднімали наступні питання:

- про пошкодження доріг великовантажним автотранспортом ПП «Західний Буг» ;

- про автобусне сполучення до с. Женів;

- про заміну електролічильника у Народному домі с. Женів.

З піднятих питань дано роз’яснення.

 

Свято Миколая в Золочівському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Свято Миколая – улюблене свято усіх дітей. Кожного року, приходить він, непомітно проникаючи у наше житло, даруючи омріяні подарунки. Завітало воно на гостину і до вихованців нашого центру. А святкували День Святого Миколая дітки 19 та 21 грудня.

Так, 19 грудня діти відвідали Львівську обласну Філармонію, де дивилися виставу "Святий Миколай", отримали солодкі подарунки та масу позитивних емоцій. Велика подяка за безкоштовні білети волонтеру Олі Поліщук.

21 грудня відбувся святковий ранок. Посланці святого Миколая, а це – голова районної ради Олег Банах, заступник голови районної ради Андрій Леськів та керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин привітали дітей.

З великою радістю діти зустріли святого Миколая та гостей. На святі малеча відчувала себе головними героями свята: казкові гноми, чарівні лялечки, ангелики та козачки створили незабутню атмосферу.

Вихованці центру завзято колядували «Ой хто, хто Миколая любить», радували зимово - казковими віршиками та приказкам, танцювали.

 

20.12.2016

 

Сьогодні, 20 грудня 2016 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні розглянуто три питання: про організацію безпечного святкування мешканцями району Нового Року та Різдва Христового; про заходи щодо забезпечення санітарного благополуччя населення району; про необхідність створення підрозділів добровільної пожежної охорони. Враховуючи те, що розпочинається комплекс заходів по святкуванню новорічно-різдвяних свят та заслухавши інформацію керівника Золочівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Юрія Байовського комісія вирішила створити робочу групу для проведення спільних перевірок місць та об’єктів проведення масових заходів під час святкування мешканцями Золочівського району Нового Року та Різдва Христового із залученням представників Золочівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області та Золочівського ВП ГУ НП у Львівській області.

Також потрібно створити робочу групу для проведення спільних перевірок (обстежень, оглядів, ревізій) об’єктів громадського харчування із залученням представників управління Держпродспоживслужби у Золочівському районі, Золочівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень, Золочівського ВП ГУ НП у Львівській області.

На засіданні розглянуто інформацію в.о. керівника Держпродспоживслужби у Золочівському районі Людмили Овод про відсутність в окремих школах району 30% і більше учнів та вираженої тенденції зростання захворюваності на грип та ГРВІ.

Комісією рекомендовано вжити заходи обмежувального характеру, а саме тимчасово призупинити навчальний процес з метою переривання ланцюга передачі інфекції.

 

16 грудня 2016 року у районному Народному домі ім.Ігоря Білозіра у постановці молодіжного театру «Край» продемонстровано виставу для дітей пільгових категорій та дітей учасників АТО «В добрий час Миколай прийшов до нас».

Святкові цукеркові подарунки фахівці сектору молоді та спорту, районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, управління соціального захисту населення райдержадміністрації вручили діткам даних категорій. Найкращий подарунок ‒ добре серце, переконані дітлахи після перегляду вистави. Актори молодіжного театру «Край» подарували багато позитивних емоцій діткам та гарний настрій напередодні свята Миколая.

19 грудня 2016 року з вітаннями та подарунками від Святого Миколая дитячий будинок сімейного типу, що на вулиці Шевченка у місті Золочеві, відвідали голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, голова районної ради Олег Банах та начальник відділу соціальної роботи Оксана Дужа. Зі словами вітань та побажань діти отримали дарунки та солодощі від райдержадміністрації та районної ради та подарунки, підготовлені Мальтійською службою допомоги.

На знак подяки вихованці представили увазі гостей театралізований виступ, підготовлений разом з мамою-вихователькою сестрою Мартиною на основі авторських віршів та пісень про Святого Миколая.

Цього ж дня голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, голова районної ради Олег Банах та директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Климук з подарунками від Святого Миколая завітали до районного дитячого будинку «Рідний дім». Діти отримали у подарунок спортивний інвентар, солодощі та теплі трикотажні вироби. Діти дякували та раділи святу.

Не залишились без вітай і діти з опікунських та прийомних сімей – такі ж подарунки вручили перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник та голови сільських, селищної та міських рад району. За кошти місцевих та районного бюджетів, закуплено та вручено солодкі подарунки усім дітям-інвалідам, а також дітям демобілізованих, військових та загиблих учасників АТО.

 

 

У навчальних закладах району призупинено навчання

Сьогодні, 20 грудня 2016 року розпорядженням голови Золочівської райдержадміністрації № 518 призупинено навчання у начальних закладах району. Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи листи управління Держпродспоживслужби в Золочівському районі від 16 грудня 2016 року № 447, від 19 грудня 2016 року № 468, лист Золочівського міжрайонного відділу ДУ «Львівський обласний лабораторний Центр Міністерства охорони здоров’я України» від 16 грудня 2016 року № 1618/05, на виконання протоколу районної комісії ТЕБ і НС від 20 грудня 2016 року № 17, з метою запобігання збільшення захворюваності серед дитячого населення району відділу освіти райдержадміністрації призупинити навчання та проведення масових заходів у навчальних закладах району усіх рівнів з 21 по 23 грудня 2016 року, а також на час призупинення навчання вжити заходів по економії енергоносіїв.

 

16.12.2016

 

Шановні мешканці Золочівського району!

За інформацію Львівського регіонального центру з гідрометеорології у найближчі дні очікується подальше зниження температури: 17 та 18 грудня вночі до -2-7ºС морозу, місцями -10-12º морозу. За таких умов традиційно зростає кількість подій, пов’язаних із переохолодженням та обмороженням. Золочівський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області та сектор з питань надзвичайних ситуацій Золочівської районної державної адміністрації звертається до населення з рекомендаціями на період стійких морозів:

- обмежити перебування на вулиці та пересування, особливо поза межами населених пунктів у сільській місцевості;

- за можливості відмовитись від виїздів на власному автомобілі, а при необхідності користуватись громадським транспортом;

- виходити з будинку (квартири) тільки тоді, коли це вкрай необхідно, використовуючи при цьому відповідне (тепле) взуття та одяг (взуття повинно бути у справному стані, сухим та не стискати ногу, одяг щільним, легким, не заважати рухові);

- відмовитись на цей період від прогулянок, особливо в нічний час, полювання, риболовлі, туристичних походів;

- під час перебування на морозі інтенсивно рухатись і постійно стежити за станом свого здоров’я. У зв’язку із перепадами атмосферного тиску під час різкого зниження температури порушується тяга в димових і вентиляційних каналах, що негативно впливає на роботу газового і пічного обладнання.

З метою запобігання нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням чадним газом, закликаємо мешканців області неухильно дотримуватися правил експлуатації побутових газових приладів з відводом продуктів згоряння у димохід, вчасно виявляти відсутність тяги в димових та вентиляційних каналах і повідомляти про це будинкоутримувачів.

З А П А М ’Я Т А Й Т Е : Ваше життя та здоров’я перш за все залежить від вибору правильної поведінки. Не нехтуйте правилами безпеки. Будьте обережні!

 

Сьогодні, 16 грудня 2016 року, у райдержадміністрації відбулося засідання конкурсного комітету з розгляду конкретних пропозицій та прийняття рішень про визначення переможця конкурсу на автобусні маршрути загального користування.

Провів засідання голова конкурсного комітету - перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник. Основне питання, що розглядалося – це забезпечення належного рівня пасажирськими автобусними перевезеннями на території району по маршрутах Золочів-Сновичі та Золочів-Поморяни через Богутин із заїздом в с. Нестюки.

За підсумками засідання вирішили, що з метою належного обслуговування пасажирів та враховуючи численні звернення громадян, голів місцевих рад забезпечити перевезення громадян по даних маршрутах.

 

Сьогодні, 16 грудня 2016 року, голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський спільно з першим заступником голови райдержадміністрації Ігорем Нижником провів нараду з головами місцевих рад району у яких відсутній централізований вивіз ТПВ з питання організації централізованого вивезення твердих побутових відходів.

«Для підтримання на високому рівні санітарно-епідеміологічних умов життя важливо своєчасно вивозити ТПВ на спеціальні полігони, розташовані на безпечній відстані від населених пунктів. Тому зобов’язую вас, шановні голови, провести відповідну роботу на своїх територія та вирішити питання із вивезенням ТПВ», - сказав під час наради Володимир Недзельський.

У нараді взяв участь засновник та директор компанії «Екобаланс-Золочів» Олександр Тютін та Богдан Бундз, які розповіли про підходи, методи та принципи роботи компанії, що займається вивезенням та сортуванням сміття.

За підсумками наради голова райдержадміністрації зобов’язав голів місцевих рад провести належну роботу та забезпечити вивіз ТПВ із своїх адміністративних територій.

 

15.12.2016

 

Сьогодні, 15 грудня 2016 року в райдержадміністрації відбулося засідання Ініціативної групи по формуванню нового складу громадської ради при Золочівській райдержадміністрації.

Розпочала засідання заступник керівника апарату райдержадміністрації Ольга Боса, яка повідомила про мету сьогоднішньої зустрічі та окреслила план проведення зустрічі. Ініціативна група визначила дату, час та місце проведення установчих зборів, обрали голову ініціативної групи та відповідальну особу за збір та реєстрацію документів.

Також ініціативною групою підготовлено інформаційне повідомлення про проведення інформаційної кампанії по формуванню громадської ради при райдержадміністрації. У роботі Ініціативної групи взяв участь голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, який сказав, що одним із проявів демократичного суспільства є створення при органах виконавчої влади громадських рад, які мають можливість брати активну участь в управлінні державними справами, подавати органам виконавчої влади пропозиції щодо підготовки проектів нормативно-правових актів з питань формування та реалізації державної політики у тій чи іншій сфері. Інформаційне повідомлення Конституція України гарантує громадянам України право на участь в управлінні державними справами.

З цією метою Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами, внесеними згідно з Постановами Кабінету Міністрів України №1109 (1109-2011-п) від 20.10.2011, № 688 (688-2014-п) від 26.11.2014, № 234 (234-2015-п) від 08.04.2015).

На підставі вищенаведених документів при районній державній адміністрації створюється громадська рада, як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган. До складу громадської ради можуть бути обрані представники зареєстрованих в установленому порядку та таких, що провадять діяльність на території України громадських об’єднань, релігійних організацій, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі - інститути громадянського суспільства). Строк повноважень складу громадської ради - два роки. До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства. Членство в громадській раді є індивідуальним.

Установчі збори, які будуть формувати громадську раду при районній державній адміністрації відбудуться 30 січня 2017 року о 14.00 год., в залі засідань районної ради за адресою: Львівська область, м. Золочів, вул. Чорновола,3 (адмінбудівля).

Прийом документів для участі в установчих зборах проводиться до 30 грудня 2016 року, щодня з 10.00 год. до 16.00 год.(крім святкових і вихідних).

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи необхідно подати - заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства. До заяви необхідно додати належним чином засвідчені документи, передбачені Типовим положенням про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у м. Києві та Севастополі державній адміністрації», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. № 996 (зі змінами, внесеними згідно з Постановами Кабінету Міністрів України №1109 (1109-2011-п) від 20.10.2011, № 688 (688-2014-п) від 26.11.2014, № 234 (234-2015-п) від 08.04.2015), в тому числі: рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності); біографічну довідку делегованого представника інституту громадянського суспільства; копії всіх документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства; інформацію про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Звертаємо Вашу увагу на те, що до заяви необхідно додати згоду особи, яку делегує інститут громадянського суспільства для роботи у Громадській раді, на оприлюднення і обробку її персональних даних, зазначених у біографічній довідці та документах, що подаються ініціативній групі.

Зі зразками даних документів та додатковою інформацією з цього питання можна ознайомитись в розділі «Громадянське суспільство» офіційного веб-сайту райдержадміністрації http://www.zolochiv-rda.gov.ua/consultation.htm  або отримати за адресою: Львівська область, м. Золочів, вул.Чорновола,3 (приміщення райдержадміністрації), каб. 208.

Довідки за телефоном 4-21-16.

 

14 грудня 2016 року, голова райдержадміністрації Володимир Недзельський провів позачергове засідання комісії у справах дітей служби у справах дітей райдержадміністрації щодо вирішення складних життєвих обставин багатодітної сім”ї, що проживає у м. Золочеві.

 

У вівторок, 13 грудня 2016 року, голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський спільно з першим заступником голови райдержадміністрації Ігорем Нижником провели зустріч з жителями Полянської сільської ради. Зустріч відбулася у Народному домі села Красносільці. Громадяни, що прийшли на зустріч запитували про: відкриття ФАПу в приміщенні початкової школи; руйнування асфальтного покриття при вивезенні урожаю з полів сільськогосподарськими підприємствами; дотримання правил внесення пестицидів ТзОВ «Райз-Захід»; встановлення дитячого майданчика біля Народного дому села Поляни; підняття процентної ставки орендної плати за розорювання пасовищ (сінокосів).

З піднятих питань керівництвом райдержадміністрації надано роз’яснення.

 

14.12.2016

 

Відбулася VIII (позачергова) сесія районної ради

12 грудня 2016 року відбулося засідання VIII (позачергової) сесії районної ради. На сесії зареєструвалося 26 депутатів. Пленарне засідання вів голова районної ради Олег Банах. Згідно запропонованого порядку денного депутати розглянули питання «Про внесення змін до районного бюджету Золочівського району на 2016 рік». Рішення депутати підтримали одноголосно.

У роботі сесії взяв участь голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, який повідомив присутнім, що З 1 січня 2017 року встановлено зміни до Податкового Кодексу України, які передбачають приведення у відповідність установчих документів неприбуткових організацій (громадських, благодійних тощо) та затвердженого Постановою КМУ від 13.07.2016 року № 440 Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру. Голова райдержадміністрації наголосив на про необхідність приведення у відповідність установчих документів неприбуткових організацій.

Детальніше дивіться у відео.

 

13.12.2016

 

Відбулося засідання «круглого столу» присвячене Дню вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС, який був офіційно введений Президентом України в 2006 році.

Цю дату для вшанування ліквідаторів вибрано не випадково. Саме в цей день у 1986 році Державний комітет ухвалив ввести в експлуатацію комплекс захисних споруд («саркофаг») на Чорнобильській АЕС. Незважаючи на те, що офіційно День ліквідаторів був введений тільки в 2006 році, відзначається він на Україні з 1986 року, коли учасники ліквідації аварії на АЕС зібралися разом, щоб відзначити свою першу перемогу.

13 грудня 2016 року в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації відбулося засідання «круглого столу» присвячене Дню вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Ліквідація аварії на ЧАЕС не оминула і наших земляків.

На даний час у районі проживає 118 учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, з них 42 - інваліди, інвалідність яких пов’язана із виконанням обов’язків по ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

У роботі «круглого столу» взяли участь: голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський, голова районної ради Олег Банах, керівники та представники управління соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду у Золочівському районі, Золочівської центральної районної лікарні та районної організації «Союз. Чорнобиль. України».

На засіданні «круглого столу» були підведені підсумки роботи за 2016 р., обговорювалися гострі соціальні проблеми потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи та шляхи їх вирішення, обговорення пропозицій до «Комплексної цільової програми соціальної підтримки населення Золочівського району на 2015- 2018 роки».

 

12.12.2016

 

На Україну насувається циклон з північного заходу і його атмосферні фронти, які погіршать погоду в більшості областей вже в понеділок, 12 грудня.

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України на території області, починаючи з другої половини дня 12 грудня 2016 року, очікуються пориви північно-західного вітру 15 – 20 м/с, вдень хуртовини. На окремих ділянках доріг ожеледиця, місцями ожеледь. Вранці та вдень налипання мокрого снігу. Температура вночі та вранці від 2° тепла до 3° морозу з пониженням протягом дня до 5-8° морозу.

У вівторок, 13 грудня, очікується невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північний і північно-східний з переходом у західних 5-12 м/с, вночі, вранці місцями пориви 15-20 м/с. Також очікується суттєве зниження температури: вночі 10-16°, вдень 5-11° морозу.

Закликаємо мешканців району дотримуватися правил безпеки під час перебування на вулиці!

Сектор з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації

 

Голова райдержадміністрації провів зустріч з жителями села Печенія

11 грудня 2016 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський зустрівся з громадою села Печенія Куровицької сільської ради. Під час зустрічі громадяни піднімали наступні питання: ремонт комунальних доріг, проведення вуличного освітлення, впорядкування русла річки у Печенія, про виготовлення Генерального плану населеного пункту та розподіл на квартали забудов, залучення коштів фермерських господарств, підвезення двох дітей села Печенія до школи у села Куровичі, заміна аварійних опор електропередач та врегулювання питання низької напруги.

Голова райдержадміністрації Володимир Недзельський дав роз’яснення, що Генплан села Печенія уже є розроблений, а питання фінансування кварталів під забудову рекомендував передбачити при формуванні бюджету Куровицької сільської ради на 2017 рік.

Щодо залучення коштів фермерських господарств голова райдержадміністрації запропонував створити комітет пайовиків, який мав би вивчати проблемні питання території та вирішувати питання розподілу коштів.

Важливим також є питання підвозу двох школярів села Печенія, тому Володимир Недзельский сказав, що дасть доручення підготувати листа перевізнику по даній території з метою безкоштовного підвозу дітей до школи у селі Куровичі.

 

09.12.2016

 

Сьогодні, 9 грудня 2016 року в райдержадміністрації відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

Провів засідання голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський. Про внесення змін до районного бюджету Золочівського району на 2016 рік, про затвердження Порядку використання резервного фонду районного бюджету; про районний бюджет Золочівського району на 2017 рік розповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Мудра.

Про проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Золочівського району на 2017 рік повідомила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Оксана Залуцька.

До проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Золочівського району на 2017 рік увійшли наступні проекти Програм:

- Проекти «Програми розвитку позитивного іміджу Золочівщини на 2017 рік», «Програми транскордонного співробітництва на 2017 рік»;

- Проекти Програм «Відзначення державних, релігійних і професійних свят, знаменних подій, визначних та історичних дат у Золочівському районі на 2017 рік»; «Забезпечення виконання державної регіональної політики, сприяння розвитку громадянського суспільства на 2017 рік»;

- Проект Цільової комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту у Золочівському районі на 2017 рік;

- Проект Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового комплексу району на 2017 рік.

- Проект Програми щодо розроблення технічних документацій з проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Золочівського району на 2017 рік;

- Проект Програми діяльності та фінансової підтримки КП «Редакція районного радіомовлення та телебачення Золочівської районної ради Львівської області на 2017 рік»;

- Проект Програми сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, дислокованих на території золочівського району на 2017 рік;

- Проект Програми створення матеріально-технічних ресурсів Золочівського району;

- Проект районної Програми надання медичної допомоги хворим неврологічного профілю на 2017 рік;

- Проект Програми діяльності та фінансової підтримки редакції газети «Народне слово» на 2017 рік.

 

Сьогодні, 9 грудня 2016 року в райдержадміністрації відбувся конкурс на зайняття вакантної посади категорії «Б» начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства –головного архітектора Золочівської районної державної адміністрації Львівської області.

 

8 грудня 2016 року з метою організації та проведення змістовного дозвілля група дітей учасників АТО Золочівського району побувала на екскурсії у м. Львові.

Діти відвідали неймовірно цікаву екскурсію по Львівській ратуші: з оглядового майданчика - з висоти пташиного польоту побачили центральну частину міста, оглянули механізм головного годинника ратуші. Після цього діти побували у музеї етнографії та художнього промислу, де ознайомились із скарбницею пам’яток народного мистецтва українців: колекцією годинників, меблів та порцеляни, стародавніх музичних інструментів тощо. Найбільше позитивних емоцій діти отримали у дитячому розважальному парку «Дитяча планета»: лабіринти, тарзанки, батути, гірки не залишились без уваги вдячних екскурсантів. Дана поїздка відбулась завдяки співпраці громадської організації «Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих» та Золочівської райдержадміністрації. Організаторами поїздки стали волонтери організації Галина Трач, Оля Воронюк та працівники Золочівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Медичний супровід групи дітей забезпечила Золочівська районна лікарня. Так, спільними зусиллями вдалося зробити хорошу справу.

 

08.12.2016

 

Сьогодні, 8 грудня 2016 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський спільно з головою районної ради Олегом Банахом провів засідання робочої групи з питання придбання житла учаснику антитерористичної операції, інваліду війни І групи «А», який втратив функціональні можливості нижніх кінцівок відповідно до ПКМУ № 407 від 17.06.2015р. «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок».

В ході зустрічі обговорено можливості співфінансування з місцевого бюджету та залучення спонсорських коштів.

За підсумками зустрічі вирішено звернутися до сесії районної ради з метою виділення коштів з місцевого бюджету.

 

Зустріч з жителями Підлипецької сільської ради

Відповідно до графіку виїздів у населені пункти району перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник 6 грудня 2016 року зустрілися з жителями сіл Підлипецької сільської ради в приміщенні Народного дому села Плугів.

На зустрічі піднімалися такі питання:

- про встановлення знаку обмеження швидкості і розмітки пішохідний перехід біля Плугівського НВК;

- про облаштування додаткової зупинки «На вимогу» поблизу магазину с. Плугів;

- облаштування перехідних містків до домоволодінь;

- про облаштування сходів від дороги Плугівського НВК;

- облаштування туалетів біля джерела і Народного дому с. Плугів;

- облаштування дитячих майданчиків у Плугівському НВК;

- щодо розміру нарахування пенсій. Перший заступник голови райдержадміністрації дав доручення надіслати листи керівникам районних служб з метою належного вирішення піднятих громадянами питань.

 

З метою вжиття додаткових заходів щодо попередження загибелі людей від переохолодження на період при пониженні температури атмосферного повітря від – 100 С і нижче на території міських, селищної та сільських рад запроваджується робота соціальних патрулів. Робота соціальних патрулів здійснюється у тісній взаємодії з соціальними службами, спираючись на існуючу мережу пунктів обігріву та лікувальних закладів.

 № зп Місце знаходження ПІП відповідального
1 Народний дім с. Куровичі Чорнопис Володимир Васильович 0975495988
2 Підгайчиківська сільська рада с.Підгайчики Яремчук Марія Миколаївна 0673412954
3 Середня школа с. Словіта Демський Володимир Петрович 0931671775
4 Великовільшаницька сільська рада, с. Велика Вільшаниця Волошин Ігор Володимирович 0969190636
5 Народний дім, с. Плугів Гуменюк Ганна Йосипівна 0673413694
6 Полянська сільська рада, с. Поляни Ковбаса Володимир Михайлович 0982907432
7 Дитячий садок, смт. Поморяни Бас Володимир Євгенович 0674516479
8 Сасівська сільська рада, с. Сасів Кармазин Іванна Володимирівна 0678847427
9 Народний дім, с. Гончарівка Венярська Марія Ігорівна 0673411387 
10 Червоненська сільська рада с.Червоне Зозуля Василь Петрович 0965714954
11 Ясеновецька сільська рада, с.Ясенівці Мисак Василь Юрійович 0677415911
12 Золочівська центральна районна лікарня, м.Золочів вул. А.Павлова48 Самчкуашвілі Анна Михайлівна 0961151413
13 Золочівський районний терцентр соціального обслуговування одиноких непрацездатних громадян та пенсіонерів м.Золочів вул.Шашкевича 36а Яворський Василь Володимирович 0672869085

 

Сектор з питань надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації звертається до мешканців району з проханням, на період при пониженні температури атмосферного повітря від – 100 С і нижче:

- обмежити перебування на вулиці та пересування, особливо поза межами населених пунктів у сільській місцевості;

- за можливості відмовитись на період стійких морозів від виїздів на власному автомобілі, а при необхідності користуватись громадським транспортом;

- виходити з будинку (квартири) тільки тоді, коли це вкрай необхідно, використовуючи при цьому відповідне (тепле) взуття та одяг (взуття повинно бути у справному стані, сухим та не стискати ногу, одяг щільним, легким, не заважати рухові), змастіть лице і руки не соленим салом, риб’ячим жиром, або жирним кремом;

- відмовтесь на цей період від прогулянок, особливо в нічний час, полювання, риболовлі, туристичних походів;

- під час перебування на морозі інтенсивно рухайтесь і постійно стежте за своїм станом.

При симптомах переохолодження:

• легкого ступеня (озноб, м’язове тремтіння, загальна слабкість, трудність пересування, блідість шкіри) – одягніть на постраждалого теплий одяг та взуття, напоїть гарячим чаєм або кавою, змусьте виконувати інтенсивні фізичні вправи;

• середнього ступеня (синюшність губів і шкіри, ослаблення дихання, біль, рідкий пульс, сонливість, неспроможність самостійного пересування) – розітріть постраждалого вовняною тканиною, зігрійте під теплим душем або помістіть у ванну. Температуру води підвищуйте поступово від тридцяти до сорока-сорока двох градусів за Цельсієм, зробіть масаж усього тіла, тепло одягніть постраждалого та укладіть в ліжко, поступово зігрійте грілками без різкого перепаду температур, викличте лікаря;

• важкого ступеня (втрата свідомості, поступове вгасання життєвих функцій) – негайно викличте лікаря, виконайте всі заходи першої допомоги, як при середній ступені переохолодження.

При замерзанні:

- швидко відновлюйте нормальну температуру тіла! Помістіть постраждалого у ванну, вода в якій повинна бути двадцять п’ять-тридцять градусів за Цельсієм, а через 20-30 хв. воду доведіть до тридцяти п’яти градусів (але не вище!);

- або обкладіть тіло грілками, пляшками з теплою водою тієї ж самої температури (якщо ванни немає);

- робіть штучне дихання і закритий масаж серця - при порушенні дихання і серцевої діяльності;

- після відновлення нормальної температури і свідомості, дайте постраждалому гарячого чаю або кави, укрийте теплою ковдрою і доставте у лікувальний заклад.

З А П А М ’Я Т А Й Т Е : Ваше життя та здоров’я перш за все залежить від вибору правильної поведінки. Не нехтуйте правилами безпеки. Будьте обережні!

 

07.12.2016

 

6 грудня 2016 року відбулося чергове виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Під час засідання робочої групи проведено роз'яснювальну бесіду з суб'єктами господарювання, що працюють на території Підлипецької сільської ради щодо неухильного дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, своєчасної та повної сплати податків і зборів, легального використання робочої сили.

 

Сьогодні, 7 грудня 2016 року керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин провела засідання робочої групи з питання придбання житла учаснику антитерористичної операції, інваліду війни І групи «А», який втратив функціональні можливості нижніх кінцівок відповідно до ПКМУ № 407 від 17.06.2015р. «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок».

 

До уваги посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування!

Буська ОДПІ нагадує про змогу отримання ключів електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) для подання декларацій службовими особами на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції. Відповідно до пункту 1 статті 45 Закону України від 14 жовтня 2014 року №1700-VII «Про запобігання корупції» (далі – Закон) особи, зазначені у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції; особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Відповідно до Прикінцевих положень Закону у 2016 році службові особи, які на день початку роботи системи подання та оприлюднення відповідно до цього Закону декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, займають згідно зі статтею 50 цього Закону відповідальне та особливо відповідальне становище, до яких у тому числі віднесено посади державної служби категорії «А» та «Б», подали щорічні декларації за минулий рік у порядку, встановленому цим Законом.

Тобто, третина від усіх зобов’язаних відповідно до Закону у 2017 році подати декларації за 2016 рік, вже отримали електронні цифрові підписи. Решті державних службовців рекомендуємо не зволікати і вже у цьому році звертатися у пункти обслуговування користувачів АЦСК.

Нагадуємо також, що відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 №145-р «Про забезпечення надання послуг електронного цифрового підпису державним службовцям, які займають посади, віднесені до категорій А і Б, та інші прирівняні до них посади» акредитовані центри сертифікації ключів Міністерства юстиції України, Державної фіскальної служби України та Державної казначейської служби України здійснюють надання послуг електронного цифрового підпису суб’єктам декларування на безоплатній основі.

Акредитований центр сертифікації ключів Міністерства юстиції України – Державне підприємство «Національні інформаційні системи» має пункти обслуговування користувачів АЦСК у Львівській області, адреси яких та контактні телефони можна знайти на його сайті за адресою: https://ca.informjust.ua/contacts .

Щодо Акредитованого центру сертифікації ключів Державної казначейської служби України, то адреси та контактні телефони відокремлених пунктів реєстрації у Львівській області розміщені на його сайті за адресою: http://acsk.treasury.gov.ua/contacts/ .

Відокремлені пункти реєстрації користувачів Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС у Львівській області знаходяться за адресами: 1) м. Львів, вул. Стрийська, буд. 35, каб. 136, тел.: (032) 297-39-85; 2) м. Дрогобич, вул. Шевченка, буд. 9, каб. 102, тел.: (032) 441-02-40.

Перелік документів, необхідних для отримання посилених сертифікатів ключів, наведено в розділі підготовка документів та реєстрація, розміщеного на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД acskidd.gov.ua/головна/«Реєстрація користувачів».

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

 

Сьогодні, 7 грудня 2016 року за участю першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Нижника відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради. У засіданні прийняли участь члени містобудівної ради: Зарічний В. З., Погребняк І. В., Грабовський О. І, Сембай О. О., Кушнір Р. М. та запрошені: Вархоляк Оксана Володимирівна – архітектор.

1. Розглянуто детальний план території для обслуговування будівлі котельні на вул. Зозулівська, 1 у с. Єлиховичі, замовник – Єлиховицька сільська рада, виготовлений ТзОВ «Інститут геоінформаційних систем» головний архітектор проекту М. Шеремета.

За результатами розгляду детальний план території схвалено та рекомендовано до затвердження рішенням Єлиховицької сільської ради.

2. Розглянуто детальний план території з метою визначення функціонального призначення та розподілу території між власниками об’єктів господарського двору на території Почапівської сільської ради Золочівського району Львівської області (за межами населеного пункту) замовник – Золочівська райдержадміністрація, виготовлений Золочівським районним відділом Львівське обласне проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро, зав. відділом О. Сембай.

За результатами розгляду детальний план території схвалено та рекомендовано до затвердження розпорядженням голови Золочівської райдержадміністрації.

3. Розглянуто детальний план території господарського двору у с. Кругів на території Колтівської сільської ради Золочівського району Львівської області, замовник – Колтівська сільська рада, виготовлений ФОП Труш Л. В., головний архітектор проекту Л. Труш.

ЗЗа результатами розгляду детальний план території не схвалено та відправлено на доопрацювання.

 

Перерахунок пенсій з 1 грудня 2016 року

З 1 грудня 2016 року відповідно до Закону України від 25.12.2015 року №928 «Про державний бюджет України на 2016 рік» у зв’язку зі збільшенням розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (1247,00 грн.), Пенсійним фондом проведено перерахунок пенсій, обчислених відповідно до статті 28 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, а також надбавок і підвищень до пенсій, розміри яких визначають від прожиткового мінімуму. Розмір підвищення кожному пенсіонеру розраховується індивідуально.

З 1 грудня 2016 року пройшло підвищення:

- мінімальних розмірів пенсій - мінімальних розмірів пенсій по інвалідності внаслідок аварії на ЧАЕС, щомісячної державної адресної допомоги інвалідам з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС;

- мінімальних розмірів пенсій шахтарям - пенсій за особливі заслуги відповідно до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною»;

- підвищень, передбачених Законом України «Про жертви нацистських переслідувань»;

- щомісячної державної адресної допомоги на догляд інвалідам війни та учасникам бойових дій. - надбавки за понаднормовий стаж роботи;

- надбавки особам, які мають статус Почесного донора України;

- надбавки на утриманців відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб".

Не перераховуються з 01.12.2016 року:

- пенсії працюючим пенсіонерам;

- підвищення дітям війни;

- додаткова пенсія учасникам аварії та потерпілим внаслідок ЧАЕС.

- пенсії за віком за відсутності повного страхового стажу.

Не зміниться розмір пенсії для громадян, у яких в складі пенсійної виплати є: індексація; щомісячна державна адресна допомога, передбачена постановою Кабінету Міністрів України № 265 до суми 949,00 грн.

 

06.12.2016

 

Відзначення 25 річниці Збройних сил України у Золочівському РВК

5 грудня 2016 року у Золочівському районному комісаріаті проведено урочисті збори особового складу з нагоди святкування 25 річниці Збройних сил України та Сухопутних військ Збойних сил України. День Збройних сил України був встановлений постановою Верховної Ради України в 1993 році.

Цей день святкується щороку 6 грудня — в день прийняття в 1991 році Закону України “Про Збройні сили України”. Україна, враховуючи необхідність забезпечення власної воєнної безпеки та оборони, усвідомлюючи свою відповідальність у справі підтримання міжнародної стабільності, як суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава має Збройні Сили України із необхідним рівнем їх бойової готовності та боєздатності.

Завдання наших Збройних сил захищати суверенітет та незалежність держави від зазіхань зовнішніх агресорів.

Привітати особовий склад військомату прийшли перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник та голова районної ради Олег Банах. За сумлінне виконання службових обов'язків та з нагоди 25-ї річниці Збройних Сил України народжено грамотами старшого лейтенанта, старшого офіцера відділення комплектування Золочівського районного військового комісаріату Почапського Юрія Романовича; солдата, механіка-радіотелефоніста відділення зв’язку та інформатизації Бойко Галину Василівну; головного спеціаліста відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Грушку Тараса Романовича.

Військовий комісаріат висловлює подяку командиру Навчального Центру НГУ Михайлу Кулику за привітання та подарунок, який є необхідним для особового складу.

 

Сьогодні, 6 грудня 2016 року, голова райдержадміністрації Володимир Недзельський візьме участь у зустрічі з головою Львівської облдержадміністрації Олегом Синюткою з питання відведення підсумків роботи райдержадміністрації у 2016 році та перспектив роботи на 2017 рік.

 

Сьогодні, 6 грудня 2016 року о 14.15 год., керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин спільно з колективами району «Пори року» та «Древо» візьме участь у прямому ефірі ТРК «Львів» у програмі «День Золочівського району на ТРК «Львів».

 

05.12.2016

 

Сьогодні, 5 грудня 2016 року, голова Золочівської районної державної адміністрації Володимир Недзельський провів засідання «круглого столу» з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера.

На засіданні були присутні голова районної ради Олег Банах, заступник голови районної ради Андрій Леськів, керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин та волонтери Золочівщини. Голова райдержадміністрації Володимир Недзельський привітав волонтерів району, подякував за їхню щоденну систематичну допомогу українській армії, побажав міцного здоров'я та спільної перемоги.

Депутат Львівської обласної ради, активна учасниця волонтерського руху Золочівщини Мирослава Бабінська подякувала всім волонтерам району за їх невтомну працю, велике щире серце, чуйність та доброту. Вона сказала про те, що праця волонтерів є безцінною, а допомога українській армії дуже вагомою. В свою чергу керівництвом Золочівщини було вручено та передано 52 жовто-блакитних прапорів для волонтерів та військової частини.

Голова райдержадміністрації Володимир Недзельський та голова районної ради Олег Банах вручили подяки Золочівської районної державної адміністрації та районної ради за високі моральні якості, громадянську позицію, патріотизм, проявлену турботу та всебічну допомогу у забезпеченні українських військових в умовах бойових дій в зоні АТО на сході України волонтерам району.

 

 Сьогодні, 5 грудня, заступник голови Золочівської районної ради Андрій Леськів та керівник апарату Золочівської районної державної адміністрації Галина Семчишин взяли участь в урочистостях з нагоди 25-ї річниці Дня Збройних Сил України. У своєму виступі керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин сказала: "Сучасні Збройні Сили України проходять випробувальний етап свого становлення в умовах ведення бойових дій. Військовослужбовці української армії вже не ті, якими були ще рік тому. Їх відрізняє високий бойовий дух та справжній військовий вишкіл. Військовослужбовці цієї частини постійно беруть участь у бойових діях, захищаючи свою землю, за що їм доземний уклін" А також побажала, щоб кожен син, батько, коханий повернувся додому живим та здоровим, а саме головне - мирного неба над головою.

"На наших військoвих пoкладена священна місія - бoрoнити рідну землю, забезпечувати мирне життя свoгo нарoду. Я перекoнаний, щo в будь-якій ситуації Збрoйні Сили України надійнo захистять теритoріальну цілісність України, не дoпустять пoяви інoземних військ на нашій землі. Бажаю всім сoлдатам, oфіцерам і генералам мужнoсті, сил і здoрoв’я, дoбра у рoдинах. Бажаю всім нам миру і спoкoю на всій українській землі.Слава вам і слава Україні!"- сказав заступник голови районної ради Андрій Леськів

Вітаючи військових заступник голови районної ради Андрій Леськів та керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин вручили грамоти захисникам нашої держави. Сьогодні саме ці люди є яскравими сторінками новітньої історії нашої Батьківщини!

Священник Михайло Сукмановський відправив молебень у капличці, котра знаходиться на території військової частини.

Після завершення святкової концертної програми районного Народного дому ім.І. Білозіра відбулася зміна ротації військовослужбовців, а саме 52-є військовослужбовців поїхали у зону АТО, їх супроводжує військовий капелан о. Юрій Галабуда.

 

02.12.2016

 

Сьогодні, 2 грудня 2016 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський в черговий раз здійснив об’їзд території Золочівського району та оглянув стан розчистки доріг від снігових заметів.

На превеликий жаль, у разі погіршення погодних умов, залишається актуальною проблема утримання в належному стані ділянки дороги Н-02 Львів-Тернопіль на підйомі у с. Плугів. В результаті обїзду встановлено, що ділянка дороги, яку обслуговує ТОВ "АВАКСПРОФ" знаходиться в незадовільному стані (не розгорнута, не підсипана і слизька), що призводить до утворення заторів та обмеження руху автотранспорту.

Натомність, дорога за межею території Львівської області, яку обслуговує ТзОВ "ТехноБудЦентр" розчищена, підсипана та приведена в нормальний експлуатаційний стан.    

Зазначимо, що угоди з дорожніми організаціями на обслуговування дороги Н-02 Львів-Тернопіль на території Золочівського району укладає Служба автомобільних доріг у Львівській області не враховуючи пропозиції Золочівської райдержадміністрації.

Слід відмітити належну організацію роботи філії "Золочівський райавтодор" (керівник - О. Дупелич). 6 одиниць снігоочисної техніки та 9 працівників, які займаються ручною підсипкою дозволили забезпечити доїзд до всіх населених пунктів району.

 

ЗАВЕРШЕНО РЕМОНТНІ РОБОТИ НА НОВИХ СПОРТИВНИХ МАЙДАНЧИКАХ В ЗОЛОЧІВСЬКОМУ РАЙОНІ

Обласною цільовою програмою «Спортивний майданчик» на 2011- 2016р. на Золочівський район передбачене використання бюджетних коштів в сумі 600 тис. грн. на облаштування майданчиків. Відповідно до реалізації Програми Золочівською райдержадмінстрацією виділені кошти спрямовані місцевим радам району зокрема: Золочівській міській раді та Куровицькій, Словітській сільським радам якими пробедено встановлення спортивних майданчиків зі штучним покриттям та тренажерним обладнанням.

Станом на 01.12.2016 року завершено монтажні роботи по встановленні тренажерного обладнання на спортивному майданчику в с.Словіта, Золочівського району.

Новозбудований спортивний майданчик в м.Золочів також покрито штучним покриттям.

 

01.12.2016

 

Сьогодні, 1 грудня 2016 року, голова райдержадміністрації Володимир Недзельський спільно першим заступником голови райдержадміністрації Ігорем Нижником провели засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення .

На засіданні комісії були заслухані суб’єкти підприємницької діяльності у яких рівень середньої заробітної плати нижчий від законодавчо встановленого розміру.

Присутнім роботодавцям проведено роз’яснення щодо неухильного дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, своєчасної повної сплати податків і зборів, легального використання найманих працівників.

 

30.11.2016

 

Сьогодні, 30 листопада 2016 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський спільно з керівником апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин провів засідання комісії з питань захисту прав дитини за участю представників районних служб.

В ході засідання комісії її учасники розглянули такі питання: про доцільність позбавлення батьківських прав, про затвердження індивідуальних планів дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, про визначення способу участі батька у вихованні його дитини, житлові питання. «Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм. Право дитини на належне батьківське виховання забезпечується системою державного контролю, що встановлена законом.

Діяльність комісії з питань захисту прав дитини спрямована на координацію зусиль установ та організацій району у сфері реалізації державної політики щодо соціально-правового захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, раннього соціального сирітства», - сказав голова райдержадміністрації під час проведення засідання.

На засідання комісії також були запрошені батьки, які неналежно виконували батьківські обов’язки. Їм було надано необхідні консультації, а також висловлено попередження щодо стану виконання ними своїх обов’язків відносно їхніх дітей.

За результатами комісії прийняті відповідні рішення, надано доручення для повного та всебічного виконання прийнятих на комісії рішень з метою захисту прав і законних інтересів дітей.

 

Зустріч з жителями Струтинської сільської ради

Відповідно до графіку виїздів у населені пункти району голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник вчора, 29 листопада 2016 року зустрілися з жителями сіл Зарваниця, Золочівка, Струтин, Кийків, Кобилеччина, Козаки, Лука Струтинської сільської ради.

На зустрічі піднімалися такі питання:

- забезпечення земельними ділянками учасників АТО для ведення особистого селянського господарства;

- забезпечення водою жителів с. Зарваниця;

- встановлення вуличного освітлення центральної вулиці села Зарваниця;

- ремонт перил на мості у с. Зарваниця;

- заміна аварійних опор телефонного зв’язку;

- впорядкування прилеглої території біля магазину приватним підприємцем;

- відсутність договорів оренди на землю у громадян ТзОВ «Агро МХП»;

- виплата орендної плати за паї неякісним зерном.

Голова райдержадміністрації дав доручення надіслати листи керівникам районних служб з метою належного вирішення піднятих громадянами питань.

 

Архів новин:

   

Земельні ділянки | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochivrda@loda.gov.ua

© 2005-2016 Золочівська районна державна адміністрація