Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України 

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

Золочівська райдержадміністрація
Харківської області

Інвестиційний портал Львівщини

Проект розвитку Львівщини

Законодавство України

База знань Wolfram|Alpha

Золочівська МДФІ повідомляє

Золочівське відділення Буської ОДПІ  повідомляє

Інформація управління ПФУ в Золочівському районі

Районне управління юстиції повідомляє

Відділ статистики інформує

Районний центр зайнятості інформує

Золочівський районний Народний дім ім. І.Білозіра

Золочівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг

Територіальна державна інспекція з питань праці у Львівській області

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>
__________________

"100 кращих товарів України"

Календар виставок в Греції у 2017 році

Календар виставок, що проводитимуться у 2016 році у м.Бухарест, Румунія _________________

Гранти Президента України для обдарованої молоді
_________________

До уваги виборців!

 

Довідково:


Погода у Золочеві


Новини в Україні
та світі

 Утилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп
 

скорость интернета

Новини

01.02.2016

 

У понеділок, 1 лютого, голова Золочівської районної державної адміністрації Володимир Недзельський прозвітував про виконану роботу у 2015-му році та перспективні плани на цей рік.

На звіті був присутній також і голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. За словами Володимира Недзельського, промисловими підприємствами району у 2015 році реалізовано продукції (робіт та послуг) на суму 374 млн. грн., що на 37 млн. грн. більше, ніж у 2014 році. Ріст обсягу реалізованої продукції забезпечили практично всі промислові підприємства. Найбільшого росту реалізації досягнуто завдяки безперебійному виробничому процесу та налагодженню ринку збуту Струтинським МПД ДП "Укрспирт" – в 3,5 рази, ТзОВ "Сенс" – у 2 рази та ТзОВ "Графіка" – на 22 %. Крім цього, ріст обсягу реалізованої продукції відбувся завдяки розширенню виробничих потужностей підприємств. Так, у минулому році діюче підприємство "Д-Мікс" розпочало нове виробництво олії з соєвих бобів; на ТзОВ "Електроконтакт Україна" відкрито нові лінії з виробництва джгутів до легкових автомобілів; на філії ТзОВ "Карпатські мінеральні води" завершено будівництво складських приміщень для зберігання готової продукції.

Також Володимир Недзельський розповів, що будівельними організаціями району у 2015 році виконано будівельних робіт на 18 млн. 823 тис. грн., що на 9 млн. грн. більше до рівня 2014 року. У цьому році планується введення в експлуатацію ІІ черги будівництва 55 квартирного житлового будинку у м. Золочеві, введення будівлі під офісні приміщення на вул. Чайковського у м. Золочеві та провести реконструкцію кварталу житлової забудови по вул. Кармелюка у м. Золочеві. У 2016 році промисловими підприємствами району планується подальше нарощення обсягів виробництва, впровадження інноваційних технологій та розширення виробничих потужностей: - підприємством "Карпатські мінеральні води" буде відкрито лінію по виробництву галет із злаків та лінію по розливу води в скляну тару, на ТзОВ "Д-Мікс" буде відкрито лінію по виробництву олії з соняшника, - на ТзОВ "Електроконтакт Україна" планується відкриття нових ліній по виробництву кабельних мереж до автомобілів, - Струтинським МПД ДП "Укрспирт" буде встановлено додаткові теплообмінники в бродильному відділенні для підвищення виходу готової продукції.

Після звіту керівництво та громада обговорили також проблемні питання у районі, зокрема стан доріг, водопостачання жителів селища колишнього цукрового заводу с. Ясенівці, вирубка лісів на території району, встановлення світлофорів на перехресті вулиці С. Стрільців та об’їзної дороги міста Золочева.

Обговорювалося і питання об’єднання у територіальні громади. У свою чергу Олег Синютка закцентував увагу на розвитку агропромислового комплексу району, зокрема популяризації та розвитку дрібних господарст, акцентував увагу на вирощуванні малини.

Також очільник ЛОДА наголосив на важливості залучення іноземних інвестицій, необхідності підтримки Народних домів, розвитку сільського спорту та участь у конкурсі мікропроектів.

 

 28.01.2016 року відбулася зустріч жителів територіальних громад Підлипецької та Бібщанської сільських рад з директором департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації Хмиз Наталією Степанівною, щодо імплементації на території району обласної програми «500 успішних сімейних господарств», на основі економічної інтеграції, що дозволить українському селу вийти на інший рівень життя та економіки на селі.

Пілотний проект на територіях Золочівщини буде реалізовуватися у галузі ягідництва, а саме, - вирощування та реалізація малини. Передбачено проведення таких зустрічей із громадами Жуківської, Гологірської, Сасівської та Білокамінської сільських рад.

Запрошуємо до спільного впровадження цього важливого пілотного проекту сільських голів, депутатів місцевих рад, жителів району.

Участь брав від органів державної влади Золочівщини Нижник Ігор Миколайович – начальник управління агропромислового розвитку.

Пропозиції і зауваження просимо подавати на телефон: 42137 або 0672871022 Нижник Ігор Миколайович.

 

29.01.2016

 

29 січня 2016 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза, головуючий Золочівської районної ради Микола Адамик, головний спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації Ірина Весна провели моніторинг відвідування навчальних закладів, з метою виявлення фактичної кількості дітей та учнів.

За результатами проведеного моніторингу проведено нараду з начальником відділу освіти райдержадміністрації Володимиром Бартошиком, в. о. головного лікаря Золочівської ЦРЛ Антоном Луговим, начальником Золочівського міжрайонного управління ГУ ДСЕС у Львівській області Людмилою Овод.

Вирішили: розпорядженням голови райдержадміністрації від 29 січня 2016 року № 26 призупинити навчання та проведення масових заходів у навчальних закладах району усіх рівнів з 01 по 05 лютого 2016 року.

 

Сьогодні, 29 січня 2016 року, керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин спільно з начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ігорем Уличним провела засідання комісії по розгляду заяв та скарг громадян щодо надання населенню пільг, субсидій на оплату житлово – комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та пічного палива, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Розглянуто 126 заяв, з них 3 відмови.

 

29 січня 2016 року керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин провела засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини. Розглянуто три питання: позбавлення батьківських прав та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

В результаті розгляду прийняті відповідні рішення.

 

28.01.2016

 

Сьогодні, 28 січня 2016 року, голова райдержадміністрації Володимир Недзельський взяв участь у засіданні II сесії VIІ скликання Золочівської районної ради.

Основними питання порядку денного це – внесення змін до районного бюджету Золочівського району на 2016 рік, встановлення вартості денного харчування та розміру батьківської плати у дошкільних навчальних закладах м. Золочева та дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів району, надання дозволу відділу освіти райдержадміністрації на безкоштовне харчування дітей учасників АТО, учасників бойових дій.

 

26.01.2016

 

У рамках Дня учасника АТО в Золочівському районному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій за участю представників окремого ремонтно-відновлювального полку військової частини В3948.

Оскільки на місцевому ринку праці обмаль вакансій, для багатьох жителів району служба в армії на контрактній основі є одним із способів розв’язання проблеми безробіття. Власне для донесення цієї інформації до демобілізованих учасників АТО, висвітлення переваг такої зайнятості, а також з метою добору потенційних кандидатів у лави Збройних сил України й організували зустріч безробітних з працедавцями у погонах.

Учасникам заходу, а до центру зайнятості прибуло десять мешканців міста та довколишніх сіл, не тільки презентували вакантні посади для осіб рядового, сержантського та старшинського складу військової частини, але й детально розповіли про умови підписання контракту, розміри виплати грошової винагороди, соціальне та медичне забезпечення тощо.

Під час обговорення основних аспектів контрактної служби діалог поступово переріс у активну дискусію. Капітан В. І. Юхименко та старший прапорщик Р. Б. Стасів переконливо і зі знанням справи відповіли на всі запитання, які прозвучали із уст демобілізованих армійців. Окремо вони зосередили увагу присутніх на можливості здобуття вищої освіти у навчальних закладах без відриву від служби, підкресливши, що це – ще один плюс для тих, хто вирішить продовжити трудову біографію у військовій частині.

Як зазначили учасники збройного конфлікту, їм не звикати до армійських буднів, та й зарплата заслуговує уваги, оскільки грошове забезпечення військовослужбовців стартує від 7 тисяч гривень. Тож є над чим серйозно задуматися.

 

25.01.2016

 

Сьогодні, 25 січня 2016 року першим заступником голови Золочівської райдержадміністрації Андрієм Кукурузою спільно з начальником філії "Золочівський райавтодор" Орестом Дупеличем проведено об’їзд до доріг з метою перевірки якості виконання робіт по розчистці доріг від снігових заметів та наслідків ожеледиці, по маршрутах Золочів-Білий Камінь, Золочів-Ремезівці-Сновичі-Поморяни-Поляни. До всіх населених пунктів забезпечено 100% доїзд автомобільного транспорту.

Під час об'їзду на комунальній дорозі в с. Сновичі, по якій здійснюється проїзд автобусів, виявлено неналежно проведену підсипку дорожнього полотна. Про це було вказано сільському голові Сновицької сільської ради та зобов'язано усунути дані недоліки. 

За результатами поїздки начальнику філії "Золочівський райавтодор" доручено оновити запаси посипкового матеріалу в місцях ручної підсипки автомобільних доріг, а головам місцевих рад на маршруті об'їзду - здійснювати постійний моніторинг за станом дорожнього покриття з метою оперативного реагування на зміну погодних умов дорожніми службами району.

 

25 січня 2016 року у начальному центрі Національної гвардії України відбувся урочистий мітинг з нагоди початку навчального періоду військовослужбовців базового рівня з усіх куточків України. У заході взяла участь керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин.

 

На Золочівщині в останню путь проводжали бійця АТО

24 січня 2016 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський спільно з мешканцями села Ясенівці Золочівського району в останню дорогу проводжали бійця АТО Руслана Москвяка.

 

24 січня 2016 року в районному Народному домі відбувся огляд вертепів "Колядують школярі", яким завершився цикл новорічно-різдвяних заходів для дітей та молоді району. Шість колективів Золочівських шкіл та Будинку дитячої та юнацької творчості представили чудові композиції з колядками, щедрівками, віншуваннями, тематичними танцювальними композиціями тощо.

З вітальним словом до учасників звернулись керівник апарату Золочівської райдержадміністрації Галина Семчишин та начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Бартошик. Усім учасникам дійства вручено солодощі.

Організаторами заходу були відділ освіти та сектор молоді та спорту райдержадміністрації.

 

22.01.2016

 

22 січня - День Соборності відзначає вся Україна

У районному Народному домі ім. І.Білозіра відбулися заходи з нагоди Дня Соборності України. У заходах взяв участь голова Золочівської РДА Володимир Недзельський. «Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а є у нас єдина держава і ми - єдиний народ-вільний, незалежний, самостійний! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети — процвітання соборної, незалежної, демократичної могутньої України», - зазначив Володимир Недзельський.

Завершилися заходи покладанням вінків до пам’ятних місць борців за волю України та виступами народних колективів Золочівського району.

 

Сьогодні, 22 січня 2016 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза здійснив об’їзд найвразливіших до погодних умов доріг у зимовий період по маршруту Золочів-Поморяни. Спільно із керівником райавтодору перевірили якість виконання робіт по розчистці дороги від снігового замету.

В результаті дій проведених дорожньою службою створено сприятливі умови для руху автомобільного транспорту.

 

Сьогодні, 22 січня 2016 року, голова райдержадміністрації Володимир Недзельський провів зустріч з представниками ТзОВ «Захід-Агро-МХП», ТзОВ «Райз-Захід», Ремезівцівським сільським головою та ініціативною групою села Підгір’я з питання розірвання договорів оренди з ТзОВ «Райз-Захід» та укладенням із ТзОВ «Захід-Агро-МХП».

За підсумками обговорень вирішено провести зустріч керівництва ТзОВ «Захід-Агро-МХП», ТзОВ «Райз-Захід» з метою вирішення даного питання.

 

Сьогодні, 22 січня 2016 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів зустріч з духовенством району, представниками правоохоронних органів. У зустрічі взяли участь представники усіх конфесій району.

Основне питання, що обговорювалося – участь духовенства району у спільних молебнях за Україну, поминальних заходах. Також, під час зустрічі мова йшла про співпрацю між владою та духовенством у питаннях проведення реконструкцій, ремонтних робіт, храмових споруд та встановлення архітектурних форм, що мають релігійне значення.

Володимир Недзельський подякував священнослужителям релігійних громад за збереження міжконфесійного миру та громадської злагоди у районі. 

 

21.01.2016

 

Вшанували пам'ять загиблих героїв АТО

21 січня 2016 року, напередодні Дня Соборності України, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза спільно з головами місцевих рад району, вшанував пам'ять загиблих героїв - учасників АТО.

У населених пунктах – Зозулі, Руда-Колтівська, Заставне і Велика Вільшаниця, де поховані Герої, які присвятили своє життя служінню Українському народу на могилах запалено лампадки.

 

20.01.2016

 

Голова райдержадміністрації Володимир Недзельський 20 січня 2016 року провів зустріч з депутатами Львівської обласної ради від Золочівщини: Мирославою Бабінською, Юрієм Сидоровичем та Зеновієм Шептицьким та завідувачем музею-заповідник «Золочівський замок» Надією Гупало з питання збереження культурних пам’яток Золочівського району.

В ході проведення зустрічі обговорено заходи районної програми «Відзначення державних, релігійних та професійних свят, знаменних подій визначних та історичних дат у Золочівському районі на 2016 рік». Запропоновано якнайширше залучати громадськість, а особливо молодь до участі у проведенні районних заходів передбачених програмою.

Під час зустрічі депутати Львівської обласної ради повідомили, що сесією обласної ради затверджено Програму «Проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2016-2020 роки». Пріоритетами реалізації Програми є підтримка народних домів, заходи з енергозбереження в школах, створення додаткових груп у ДНЗ, вуличне освітлення.

Участь у конкурсі мікропроектів можуть брати ті Народні доми району, що мають розроблену та затверджену проектно-кошторисну документацію. За підсумками зустрічі вирішено зустрічати щоквартально з метою налагодження тісної співпраці між депутатським корпусом та владою на місцях.

 

Враховуючи доповідну записку в. о. головного лікаря Золочівської центральної районної лікарні Антона Лугового відносно епідситуації та захворюваності на грип та ГРЗ, головою райдержадміністрації Володимиром Недзельським 20 січня 2016 року надіслано лист у відділ освіти райдержадміністрації щодо доцільності продовження канікул у школах району з метою попередження різкого зростання захворюваності на грип і ГРЗ, посилення епідрежиму.

 

Особливості застосування спецрежиму оподаткування в сільському господарстві

Золочівське відділення Буської ОДПІ повідомляє, що ДФС України у листі від 05.01.2016 р. № 203/7/99-99-19-03-02-17 роз’яснила окремі особливості перерахування у 2016 році коштів на додаткові електронні рахунки, відкриті суб’єктами спеціального режиму оподаткування в сільському господарстві.

З 1 січня позитивна різниця між сумою податкових зобов’язань та сумою податкового кредиту звітного періоду, визначена по окремих видах сільськогосподарських операцій, перераховується до Державного бюджету України та на спеціальні рахунки сільськогосподарських підприємств у різних частках залежно від виду продукції:

а) по операціях із зерновими (коди 1001 – 1008 згідно з УКТ ЗЕД) та технічними (коди 1205 і 1206 00 згідно з УКТ ЗЕД) культурами:

– до Державного бюджету України у розмірі 85%, на спеціальні рахунки у розмірі 15 %;

б) по операціях із продукцією тваринництва ( коди товарних позицій 0102 і 0401 згідно з УКТ ЗЕД) підлягає перерахуванню:

– до Державного бюджету України у розмірі 20 %, на спеціальні рахунки у розмірі 80 %;

в) по операціях із іншими сільгосптоварами/послугами:

– до Державного бюджету України у розмірі 50 %, на спеціальні рахунки у розмірі 50 %. Для забезпечення розрахунків з бюджетом та перерахування коштів на спеціальні рахунки, сільськогосподарським підприємствам, які станом на 01.01.2016р. зареєстровані суб’єктами спеціального режиму оподаткування, відкриваються три додаткові електронні рахунки для вищевказаних видів операцій.

Такі рахунки відкриваються на доповнення до вже відкритих суб’єктами спеціального режиму оподаткування рахунків, на які перераховуються кошти для розрахунків з бюджетом (3751) та для перерахування коштів на спеціальні рахунки (3752).

Встановлений Кодексом порядок перерахування коштів на електронні рахунки та з електронних рахунків на спеціальні рахунки сільськогосподарських товаровиробників та до державного бюджету застосовується до операцій з постачання сільськогосподарської продукції, що здійснюються починаючи з 1 січня 2016 року включно.

ГДІ з питань комунікацій

 

Особливості проведення перерахунку частки використання товарів/послуг, необоротних активів в оподатковуваних операціях протягом 2015 року

Золочівське відділення Буської ОДПІ повідомляє, що ДФС України у листі від 31.12.2015 р. № 48122/7/99-99-19-03-02-17 роз’яснила окремі особливості проведення перерахунку частки використання товарів/послуг, необоротних активів в оподатковуваних операціях з урахуванням змін, внесених до правил формування податкового кредиту з липня 2015 року.

Пунктом 199.4 статті 199 розділу V Кодексу встановлено, що платник податку за підсумками календарного року здійснює перерахунок частки використання товарів/послуг та необоротних активів в оподатковуваних операціях виходячи з фактичних обсягів проведених протягом року оподатковуваних та неоподатковуваних операцій.

Враховуючи те, що з 1 липня 2015 року змінено правила формування податкового кредиту, такий перерахунок здійснюється в два етапи. Перший етап. Коригування податкового кредиту, нарахованого протягом першого півріччя (січень - червень) 2015 року.

Перерахунок здійснюється згідно з таблицею 2 додатка 7 (Д7) до декларації. У графах 3 та 5 таблиці 2 додатка 7 (Д7) до декларації вказуються показники звітності за перше півріччя 2015 року. Сума податку, визначена шляхом такого розрахунку, збільшує або зменшує суму податкового кредиту, нараховану протягом першого півріччя (січень - червень) 2015 року.

Результат перерахунку зазначається в рядку 16.4 розділу II "Податковий кредит" декларації за грудень 2015 року. Другий етап. Коригування податкових зобов’язань, нарахованих протягом другого півріччя (липень - грудень) 2015 року. За результатами другого півріччя здійснюється перерахунок не податкового кредиту, а сум податкових зобов’язань, нарахованих протягом другого півріччя 2015 року, та визначається сума податкових зобов’язань, на яку слід збільшити або зменшити податкові зобов’язання, сформовані протягом цього періоду.

Результат коригування вказується з відповідним знаком у рядку 8.4.2 розділу І декларації за грудень 2015 року, оскільки з урахуванням змін до Кодексу, показники, для яких був передбачений цей рядок, відсутні.

(Детальніше нюанси проведення перерахунку у вищевказаному листі ДФС ).

ГДІ з питань комунікацій

19.01.2016

 

Про роботу пунктів обігріву, які працюють на території району та забезпечення матеріалами дорожніх служб у зимовий період обговорювали сьогодні, 19 січня, на нараді, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза. На території району працюють 11 пунктів обігріву, що розташовані вздовж доріг та 2 - на території м. Золочева.

Орест Дупелич - директор Золочівської філії "Райавтодор" повідомив, що забезпеченість посипковими матеріалами, а саме сіллю, піском, піскосумішшю на даний час становить 100%.

Андрій Кукуруза, підводячи підсумки зустрічі наголосив, що з метою попередження зривів рейсів пасажирських перевезень та недопущення аварійних ситуацій на території району, запроваджується щоденний моніторинг за станом доріг для вчасного реагування аварійними службами у разі виникнення переметів та небезпечної ожеледиці. 

 

Пункти обігріву в зимовий період року на території Золочівського району

Стаціонарні пункти обігріву


з/п
 Місце знаходження  ПІП відповідального
1  Народний дім с. Куровичі  Чорнопис Володимир Васильович 0975495988
2  Підгайчиківська сільська рада с.Підгайчики  Яремчук Марія Миколаївна 0673412954
3  Середня школа с. Словіта  Демський Володимир Петрович 0931671775
4  Великовільшаницька сільська рада,
с. Велика Вільшаниця
 Волошин Ігор Володимирович 0969190636
5  Народний дім с. Плугів  Гуменюк Ганна Йосипівна 0673413694
6  Полянська сільська рада, с. Поляни  Ковбаса Володимир Михайлович 0982907432
7  Дитячий садок смт. Поморяни  Бас Володимир Євгенович 0674516479
8  Сасівська сільська рада с. Сасів  Кармазин Іванна Володимирівна 0678847427
9  Народний дім с. Гончарівка  Венярська Марія Ігорівна 0673411387
10  Червоненська сільська рада с.Червоне  Зозуля Василь Петрович 0965714954
11  Ясеновецька сільська рада с.Ясенівці  Мисак Василь Юрійович 0677415911
12   Золочівська центральна районна лікарня,
м.Золочів вул. А.Павлова 48
 Самчкуашвілі Анна Михайлівна 0961151413
13  Золочівський районний терцентр
соціального обслуговування одиноких
непрацездатних громадян та пенсіонерів
м.Золочів вул. Шашкевича 36а
 Яворський Василь Володимирович 0672869085

 

18.01.2016

 

Про стан епідситуації захворюваності на грип та ГРВІ в Золочівському районі йшлося сьогодні, 18 січня 2016 року під час наради голови райдержадміністрації Володимира Недзельського з Людмилою Овод - керівником Золочівського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Львівській області та заступником головного лікаря Золочівської ЦРЛ Антом Луговим.

Станом на 18.01.2016 р. захворіло всього 65 осіб, з них дітей - 34. Перевищення епідпорогу не зареєстровано.

Золочівським міжрайонним управлінням скеровані рекомендації щодо попередження масового захворювання на грип в навчальних закладах та ЛПЗ району.

 

Розпочала роботу спостережна комісія при райдержадміністрації

«Дотримання прав людини стосовно громадян, які звільнені з місць позбавлення волі, проведення заходів з соціальної адаптації та вирішення ряду проблем, які виникають в осіб, що відбули покарання – це головні напрямки підтримки даних осіб у подальшому житті громадян», - зазначила під час проведення засідання спостережної комісії при райдержадміністрації 18 січня 2016 року керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин .

В ході роботи комісії затверджено план на 2016 рік, яким передбачено залучення виконкомів міських, селищної, сільських рад району до громадського контролю та нагляду за поведінкою осіб, звільнених від відбування покарання, які прибули на постійне місце проживання у йон.

Також районні служби, а саме: управління соціального захисту населення, районний центр зайнятості, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводитимуть роботу щодо соціальної адаптації, працевлаштування, поведінки у побуті та соціального супроводу осіб, звільнених із місць позбавлення волі.

«Комісія розглядатиме звернення осіб, звільнених із місць позбавлення волі надаючи їм правову допомогу у сфері цивільного, трудового та житлового законодавства», - повідомила Галина Семчишин завершуючи засідання спостережної комісії при райдержадміністрації.

 

Зміни в пенсійному законодавстві з 1 січня 2016 року

З 1 січня 2016 року набрали чинності закони України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» від 25.12.2015 № 928 (далі – Закон 928), «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» від 24.12.2015 № 909 (далі – Закон 909), «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 24.12.2015 № 911 (далі – Закон 911), якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2016 році.

1. Законом 928 з 01.05.2016 року встановлено прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність у розмірі 1 130 грн, з 01.12.2016 - 1 208 грн, прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 01.05.2016 - 1 399 грн, з 01.12.2016 - 1 496 грн.

2. Відповідно до Закону 909:

- збільшено максимальну величину бази нарахування єдиного внеску з сімнадцяти до двадцяти п’яти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом, на яку нараховується єдиний внесок; що становить з 01.01.2016 - 34 450 грн. (1 378 грн х 25), з 1 травня - 36 250 грн. (1 450 грн. х 25), з 1 грудня 38 750 грн. (1 550 грн. х 25).

- продовжено справляння податку на доходи фізичних осіб та військового збору з пенсій або щомісячного довічного грошового утримання.

Відповідно до ст.167.4 Податкового кодексу України ставка податку становить 15 відсотків бази оподаткування, визначеної у підпункті 164.2.19 пункту 164.2 статті 164 кодексу.

До об’єкту оподаткування, яким є частина суми пенсій або щомісячного довічного грошового утримання, що перевищує у 2016 році суму 4134,00 грн., застосовується ставка податку 15 відсотків, військового збору - 1,5 відсотки.

3. Відповідно до Закону 911:

- встановлено, що право на пенсію за вислугу років відповідно до п. «а» ст. 54 Закону України «Про пенсійне забезпечення» мають працівники після досягнення 50 років, відповідно до п. «е», «ж» ст. 55 Закону України «Про пенсійне забезпечення» - після досягнення 55 років. Згідно із внесеними змінами, поступово до 2026 року (по півроку за кожний рік) збільшується вік виходу на пенсію за вислугу років працівникам освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення. Тобто, Законом № 911 встановлюється певний вік виходу на пенсію (в залежності від дати народження) для осіб, які раніше користувалися правом виходу на пенсію за вислугу років незалежно від віку. При цьому передбачено право на призначення пенсії за вислугу років незалежно від віку особам, які мали вислугу років відповідної тривалості станом на 1 квітня 2015 року чи на 1 січня 2016 року.

- максимальний розмір пенсії/щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) з 1 січня 2016 року по 31 грудня 2016 року не може перевищувати 10 740 грн.;

- продовжено особливий порядок виплати пенсії працюючим пенсіонерам у 2016 році. Тобто, тимчасово, у період з 1 січня 2016 року по 31 грудня 2016 року:

- особам (крім інвалідів I та II груп, інвалідів війни III групи та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"), які працюють на посадах та на умовах, передбачених законами України "Про державну службу", "Про прокуратуру", "Про судоустрій і статус суддів", призначені пенсії/щомісячне довічне грошове утримання не виплачуються";

- у період їх роботи на інших посадах (не за спеціальними законами ) – пенсії виплачуються в розмірі 85 % призначеного розміру, але не менше 150% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність ( в даний час 1611,00 грн.).

У всіх випадках робота на посадах, яка давала право на пенсію відповідно до Закону України «Про статус народного депутата України» є іншою роботою. В період виконання депутатських повноважень пенсія виплачується в розмірі 85 відсотків призначеного розміру, але не менше 150 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність.

Пенсії, ветеранам військової служби, призначені відповідно до законів України «Про державну службу», «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб» виплачуються в повному обсязі. Належність до ветеранів військової служби підтверджується відповідним посвідченням, про що вноситься відмітка в особливості електронної пенсійної справи.

Порядок виплати пенсій та щомісячного довічного грошового утримання, передбачений п. 3 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 02.03.2015 № 213 у 2016 році залишено незмінним (п.3 Прикінцевих положень Закону 911), зокрема:

обмеження щодо виплати пенсії, щомісячного довічного грошового утримання, передбачені цим Законом, не застосовуються протягом особливого періоду до пенсій, щомісячного довічного грошового утримання, що призначені особам, які проходять військову службу або перебувають на посадах у Міністерстві оборони України, Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України, Міністерстві внутрішніх справ України, Національній поліції, Апараті Ради національної безпеки і оборони України, Державній спеціальній службі транспорту, Службі безпеки України, Службі зовнішньої розвідки України, Державній прикордонній службі України, Управлінні державної охорони України, Державній пенітенціарній службі України, Державній службі України з надзвичайних ситуацій, Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України, Національній гвардії України, органах військової прокуратури або беруть участь в антитерористичних операціях, здійсненні заходів із забезпечення правопорядку на державному кордоні, відбитті збройного нападу на об’єкти, що охороняються військовослужбовцями, звільненні цих об’єктів у разі захоплення, відбитті спроб насильницького заволодіння зброєю, бойовою та іншою технікою; до пенсій, щомісячного довічного грошового утримання, що призначені відповідно до законів України "Про прокуратуру", "Про судоустрій і статус суддів", на період виконання особами, яким вони призначені, повноважень членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Вищої ради юстиції.

Після завершення особливого періоду виплата пенсій таким особам здійснюється згідно із законодавством.

Управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі

 

16.01.2016

 

У п’ятницю, 15 січня 2016 року відділ культури та туризму Золочівської РДА провів нараду-семінар з культосвітніми працівниками району, де обговорювалися питання:

- про нову роботу Народних домів району, та про виконання платних послуг,

- про результати річних звітів,

- про Програму Підтримки Народних домів та умови конкурсу у мікропроектах місцевого розвитку,

- про проведення масових заходів згідно річних планів.

 

15.01.2016

 

14 січня в Народному домі с. Верхобуж відбувся святковий вечір " З Різдвом Христовим Україно". Вечір розпочали ведучі М. Ліпінська та З. Причка.

З промовою до глядачів звернувся священик УАПЦ о. Михайло. Далі всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих хлопців, котрі героїчно загинули на полях бою, не повернувшись додому живими. Змістовним і вразливим був вірш "На сході України стріляють гармати" у виконанні Х.Білевич.

Майстерно виконали сценку "Сирота і нечиста сила" (В.Ващак та В Колтовський, та сценка "Ангел і Діва Марія" (К.Мартинюк та Л.Василишин) У виконанні дитячого ансамблю прозвучали колядки "Нині рождество Божого дитяти", "В широкій долині", "З неба зірка засяяла", "Небо і земля", "Нова радість стала.

А найменші учасники свята радували присутніх різдвяними засіванками та вінчівками . Завершальним акордом різдвяного свята став виступ Вертепу! Довго лунали оплески, люди дякували за подаровані хвилини святкового піднесення.

 

 Відділ розвитку інфраструктури та будівництва райдержадміністрації повідомляє, що міським, селищному, сільським головам району у 2016 році необхідно передбачити кошти в місцевих бюджетах на ремонти комунальних доріг району, а при можливості і на дороги загального користування.

Звернути увагу на те, що при прогнозованих значних грошових надходженнях передбачити кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт основних комунальних доріг на території місцевих рад району. Провести відповідну роботу з суб’єктами господарювання про виділення коштів на ремонт комунальних доріг, а також виділення коштів на ремонт доріг загального користування по яких суб’єкти господарювання здійснюють автомобільні перевезення вантажів та рух іншої господарської техніки.

Відділ наголошує, що ті місцеві ради, які не уклали договорів на розчистку комунальних доріг у 2016 році від снігу, терміново укласти договори з дорожньою службою.

 

Платники Золочівського та Перемишлянського районів сплатили понад 213 млн.грн. єдиного внеску

У 2015 році суб`єкти господарювання , які перебувають на обліку в Золочівській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, сплатили 213213,2 тис.грн. єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, з них на Перемишлянщині – 78203,8 тис. гривень. Це на 27560,6 тис.грн. більше, ніж у 2014 році, та на 20240,7 тис.грн.- від планових призначень.

Звертаємо увагу, що Законом України від 24.12.2015 №909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» внесено зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо скасування утримання єдиного внеску з найманих працівників, зниження ставки нарахування ЄСВ для підприємств з 41% (у середньому, залежно від класу ризику) до 22% та підвищення максимальної величини бази нарахування єдиного внеску з 17 до 25 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, або до 34 450 гривень.

ГДІ з питань комунікацій

 

Зміни, які відбулись в призначенні пенсій за вислугу років

З 1 січня 2016 року набрав чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” від 24.12.2015 № 911- VIII (далі – Закон 911) внесено зміни, зокрема, до п. “е” статті 55 Закону України “Про пенсійне забезпечення”. Згідно із внесеними змінами, поступово до 2026 року (по півроку за кожний рік) збільшується вік виходу на пенсію за вислугу років працівникам освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення.

Тобто, Законом № 911 встановлюється певний вік виходу на пенсію (в залежності від дати народження) для осіб, які раніше користувалися правом виходу на пенсію за вислугу років незалежно від віку. Водночас, Законом № 911 збережено умови виходу на пенсію за вислугу років незалежно від віку особам, які мали вислугу на відповідних посадах до 1 січня 2016 року (25 років вислуги – на 1 квітня 2015 року або 25 років 6 місяців вислуги – на 31 грудня 2015 року).

З 1 січня 2016 року п. “е” статті 55 Закону України “Про пенсійне забезпечення” має таку редакцію: право на пенсію за вислугу років мають: працівники освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення після досягнення 55 років за наявності спеціального стажу роботи за переліком, що затверджується у порядку, який визначається Кабінетом Міністрів України, станом на 1 квітня 2015 року – не менше 25 років та після цієї дати:

– з 1 квітня 2015 року по 31 березня 2016 року – не менше 25 років 6 місяців;

- з 1 квітня 2016 року по 31 березня 2017 року – не менше 26 років;

– з 1 квітня 2017 року по 31 березня 2018 року – не менше 26 років 6 місяців;

– з 1 квітня 2018 року по 31 березня 2019 року – не менше 27 років;

– з 1 квітня 2019 року по 31 березня 2020 року – не менше 27 років 6 місяців;

- з 1 квітня 2020 року по 31 березня 2021 року – не менше 28 років;

– з 1 квітня 2021 року по 31 березня 2022 року – не менше 28 років 6 місяці;

– з 1 квітня 2022 року по 31 березня 2023 року – не менше 29 років;

– з 1 квітня 2023 року по 31 березня 2024 року – не менше 29 років 6 місяців;

– з 1 квітня 2024 року або після цієї дати – не менше 30 років.

До досягнення віку, встановленого абзацом першим цього пункту (55 років), право на пенсію за вислугу років мають працівники освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення:

– які в період до 1 січня 2016 року мали вислугу років на відповідних посадах не менше тривалості, передбаченої абзацами першим та другим цього пункту;

– 1971 року народження і старші за наявності вислуги років на цих посадах, передбаченої абзацами другим-одинадцятим цього пункту, та після досягнення ними такого віку:

– 50 років – які народилися з 1 січня 1966 року по 30 червня 1966 року;

– 50 років 6 місяців – які народилися з 1 липня 1966 року по 31 грудня 1966 року;

– 51 рік – які народилися з 1 січня 1967 року по 30 червня 1967 року;

– 51 рік 6 місяців – які народилися з 1 липня 1967 року по 31 грудня 1967 року;

– 52 роки – які народилися з 1 січня 1968 року по 30 червня 1968 року;

– 52 роки 6 місяців – які народилися з 1 липня 1968 року по 31 грудня 1968 року;

– 53 роки – які народилися з 1 січня 1969 року по 30 червня 1969 року;

– 53 роки 6 місяців – які народилися з 1 липня 1969 року по 31 грудня 1969 року;

– 54 роки – які народилися з 1 січня 1970 року по 30 червня 1970 року;

– 54 роки 6 місяців – які народилися з 1 липня 1970 року по 31 грудня 1970 року;

– 55 років – які народилися з 1 січня 1971 року.

Управління Пенсійного фонду України у Золочівському районі

14.01.2016

 

Шановні громадяни!

Сектор з питань надзвичайних ситуацій Золочівської райдержадміністрації інформує, що значно зросла кількість зафіксованих випадків отруєнь людей чадним газом, зокрема, від початку 2016 року. У Львівській області внаслідок отруєння постраждало 18 осіб, з них 2 дітей, та 3 особи загинуло.

Як свідчать аналіз, більшість нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням людей чадним газом, відбувається через порушення абонентами умов безпечної експлуатації газових приладів та пічного опалення, несанкціоноване втручання власників газового обладнання в роботу системи газопостачання та конструкцію газових приладів, несправну систему димовідведення та вентиляції. Пам’ятайте, що кожна людина повинна відповідально ставитися до безпечного поводження з газом у побуті, адже постраждати може не тільки вона сама, а й близькі та рідні, сусіди.

То ж радимо вам - уважно стежте за роботою газового обладнання у себе в оселі та на прилеглій території і при найменших ознаках неполадок звертайтеся до аварійної служби за телефоном “104”. Закликаємо мешканців району неухильно дотримуватися правил експлуатації побутових газових приладів з відводом продуктів згоряння у димохід.

Користуючись газовими приладами мешканці повинні:

- відкривати кватирку на час роботи газових приладів;

- перевірити наявність тяги в димоходах та вентиляційних каналах;

- слідкувати, щоб димові та вентиляційні канали були завжди справні;

- не закривати решітку вентиляційного каналу;

- не залишати працюючі газові прилади без нагляду;

- вчасно виявляти відсутність тяги в димових та вентиляційних каналах і повідомляти про це будинкоутримувачів;

- після закінчення користування газовими приладами перекрити крани на газових приладах і перед ними;

- не використовувати газову плиту для обігріву приміщення;

- у разі несправності газового обладнання викликати працівників ПАТ “Львівгаз”;

- негайно перекрити контрольні крани на газових приладах у разі витоку газу або раптового припинення подачі газу і повідомити аварійну службу за телефоном “104”.

Будьте обережні, щоб уникнути отруєння токсичними компонентами вихлопних газів або продуктів горіння:

- не залишайтесь у не провітрюваному гаражі, де знаходиться автомобіль з включеним двигуном;

- заводячи машину в гаражі, завжди відкривайте двері;

- не залишайте дітей без нагляду, не дозволяйте їм пустощів з вогнем;

- контролюйте процес приготування їжі аби приготування вечері чи сніданку не стали для Вас лихом.

У разі появи перших ознак отруєння чадним газом або токсичними компонентами вихлопних газів чи продуктів горіння (головний біль, запаморочення, загальна слабкість, нудота, блювота), необхідно не займатись самолікуванням, а негайно викликати лікаря за телефоном “103” або сповістити сусідів про потребу медичної допомоги.

З А П А М ’Я Т А Й Т Е : Будьте обережні, бережіть своє життя та життя своїх близьких! Дотримуйтеся правил безпеки життєдіяльності!

 

13.01.2016

 

Нарада – семінар з головами міських, селищної, сільських рад району

Сьогодні, 13 січня 2016 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів нараду-семінар з головами місцевих рад району. В ході семінару обговорено питання порядку денного, а саме: про проведення заходів покращення стану військового обліку у місцевих радах району; про приведення договорів оренди землі у відповідність до вимог ст. 288 Податкового кодексу України; про проект Перспективного плану формування спроможних територіальних громад, про виділення коштів на ремонти комунальних доріг; про оптимізацію автобусної мережі; про належну реалізацію органами місцевого самоврядування посвідчення заповіту; про інвентаризацію спортивних споруд.

В ході проведення наради–семінару голова райдержадміністрації особливу увагу звернув на проведення заходів з покращення стану військового обліку у місцевих радах району. «Міським, селищному, сільським головам необхідно звернути особливу увагу на проведення оповіщення військовозобов’язаних для проходження медичних оглядів з метою поновлення на військовому обліку і внесення достовірних даних у Єдиний державний реєстр військовозобов’язаних», - наголосив голова райдержадміністрації Володимир Недзельський.

 

Супутникова система навігації – як елемент спостереження за станом доріг

13 січня 2016 року перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза провів нараду з питання утримання доріг районного значення у зимовий період, враховуючи мінливість погоди у поточному місяці. Під час наради особливо наголошено на своєчасності проведення робіт з підсипки доріг протиожеледною сумішшю.

«Під час проведення робіт на дорогах районного значення звернути увагу на напрямки з пожвавленим рухом транспорту та аварійно-небезпечні ділянки доріг» - наголосив під час зустрічі перший заступник голови райдержадміністрації.

Андрій Кукуруза проінформував, що Службою автомобільних доріг України у Львівській області надано райдержадміністраціям логіни та паролі для спостереженням за положенням дорожніх машин через GPS – навігатори. Завдяки системі супутникової навігації райдержадміністрації мають можливість спостерігати за станом виконання робіт та місцем знаходження техніки, що проводить роботи на дорогах Злочівського району.

 

Головою райдержадміністрації Володимиром Недзельським проведено засідання комісії ТЕБ на НС, сьогодні, 13 січня 2016 року.

Основне питання, що розглядалося – це вирішення питання по підтопленню торфовищ на території Червоненської та Княжівської сільських рад Золочівського району.

 

12.01.2016

 

12 січня 2016 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський провів робочу зустріч за участю заступника начальника з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Львівській області О.П. Куманської-Нор, керівника Центру надання адміністративних послуг О.Б. Попадюк, начальника Золочівського районного управління юстиції у Львівській області В.Б. Маркевича, начальника Реєстраційної служби Золочівського районного управління юстиції В.В. Кіріченка з питань передачі районній державній адміністрації повноважень у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

 

11.01.2016

 

У Центрі обслуговування платників надано понад 30 тисяч послуг

Впродовж 2015 року у Центрі обслуговування платників Золочівської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області громадянам та представникам бізнесу надано 32547 послуг, з них 5516 – адміністративних.

Найбільшою популярністю серед адміністративних послуг користувалися послуги з видачі карток платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. За відповідний період було надано 3142 такі послуги.

На другому місці послуга з видачі довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДФС – 635.

Крім цього, працівниками Центру видано 1739 інших дозвільних документів, а 1527 платників отримали особисті консультації з питань нарахування та сплати податків, адміністрування єдиного внеску, порядку заповнення податкових декларацій тощо.

ГДІ з питань комунікацій

 

До уваги платників податків!

Золочiвська ОДПI 13 січня 2016 року з 11.00 год. до 12.30 год. в примiщеннi ОДПI (вул. Лермонтова,1, Громадська приймальня) проводить практикум на тему: ,,Порядок заповнення та подання податкової звітності фізичними особами-підприємцями, які застосовують загальну систему оподаткування ”.

ГДІ з питань комунікацій

 

За кошти районного бюджету у дитячому позаміському закладі відпочинку "Сокіл" відпочило 234 дитини

У відповідності до розпорядження Львівської облдержадміністрації від 05 травня 2015 року № 190/0/5-15 "Про заходи з організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2015 року", розпорядження голови Золочівської райдержадміністрації від 07 травня 2015 року № 166 "Про заходи з організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2015 року" влітку 2015 року за кошти районного бюджету у дитячому позаміському закладі відпочинку "Сокіл" відпочило 234 дитини, з них:

- 7 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- 6 дітей-інвалідів;

- 6 дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи;

- 69 дітей з багатодітних сімей;

- 18 дітей із малозабезпечених сімей;

- 8 дітей, батьки яких брали (чи беруть) участь в АТО на території Донецької та Луганської областей;

- 3 дітей переміщених осіб із зони АТО та АР Крим.

Крім цього на базі ДПЗВ "Сокіл" відпочили 1 дитина, яка перебуває на диспансерному обліку, 1 дитина з неблагополучної сім'ї, діти з районного дитячого будинку "Рідний дім" (три зміни по 23 дітей) та 47 дітей за батьківські кошти. За кошти районного бюджету оздоровилося 10 дітей Золочівського дитячого будинку сімейного типу та 2 дитини з прийомної сім'ї.

У червні 2015 року при загальноосвітніх навчальних закладах району було відкрито 26 мовних таборів, у яких крім відпочинкових заходів, було організовано поглиблене вивчення іноземних мов. Даним відпочинком було охоплено 684 дитини шкільного віку. Окрім цього за результатами опитування учнів загальноосвітніх шкіл та професійних ліцеїв за батьківські кошти відпочило 1205 дітей. У 2015 році на оздоровлення та відпочинок дітей Золочівського району з районного бюджету було виділено 304,7 тис. грн.

У дитячих закладах оздоровлення та відпочинку Львівської області та в оздоровчих таборах Миколаївської області за кошти обласного бюджету відпочило 133 дитини, з них:

- 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- 1 дитина-інвалід;

- 53 дітей з багатодітних сімей;

- 5 дітей із малозабезпечених сімей;

- 9 дітей – відмінники навчання;

- 7 – обдарованих дітей;

- 51 дитина, батьки яких брали (чи беруть) участь в АТО на території Донецької та Луганської областей;

- 2 дітей переміщених осіб із зони АТО.

Протягом 2015 року для оздоровлення та відпочинку в ДП "УДЦ "Молода гвардія" управлінням соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації було скеровано 12 дітей пільгових категорій.

Відділ сімейної політики управління

соціального захисту населення

Золочівської райдержадміністрації

 

Свято Коляди «Різдвяні зустрічі»

У неділю, 10 січня, в районному Народному домі ім. І.Білозора пройшло свято Коляди «Різдвяні зустрічі». Своє мистецтво глядачам вщерть заповненого залу (майже 800чол.) дарували: Народна хорова капела «Опілля» (кер. М.Болюбаш), Народна капела бандуристок «Вишиваночка» (кер. М.Гудима), Народний аматорський театр РНД (кер. І.Вархола), Народний хор «Надбужжя» НД с.Сасів (кер. М. Стречик), Народний вокальний ансамбль НД с.Ясенівці (кер. Л.Бойко), Народний ВІА «Зорепад» (кер. І. Войтович), Народний вокальний ансамбль «Криниці» (кер. М.Чуха), Народний хор «Промінь» НД с.Зозулі (кер. В.Пайончківська), Народний вокальний ансамбль «Древо» (кер. О.Чепелюк), дитячий хор храму Св.Миколая «Перлина благодаті» (кер. Л.Бойко), хоровий колектив храму о.Василіан (кер. Л.Мурин), хор храму Св.Софії (кер. Н.Мельник), хоровий колектив «Єдність» НД сіл Підгайчики, Туркотин, Погорільці (кер. Б.Бойчук), вокальне тріо НД с.Княже, хоровий колектив храму Великомученика Микити с.Жуків (кер. О.Шумляк), соліст Олег Вархола.

Ведуча свята методист РНД Тетяна Вітка.

 

05.01.2016

 

Шановні громадяни!

Сектор з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації наголошує, що у період опалювального сезону, коли відбуваються значні перепади атмосферного тиску, порушується тяга в димових і вентиляційних каналах, спостерігається найбільша кількість отруєнь чадним газом. Зокрема, з початку 2016 року в області від отруєння чадним газом постраждало 5 людей, з них 1 дитина, на щастя обійшлось без смертельних випадків.

Як свідчать аналіз, більшість нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням людей чадним газом, відбувається через порушення абонентами умов безпечної експлуатації газових приладів та пічного опалення, несанкціоноване втручання власників газового обладнання в роботу системи газопостачання та конструкцію газових приладів, несправну систему димовідведення та вентиляції. Пам’ятайте, що кожна людина повинна відповідально ставитися до безпечного поводження з газом у побуті, адже постраждати може не тільки вона сама, а й близькі та рідні, сусіди.

То ж радимо вам - уважно стежте за роботою газового обладнання у себе в оселі та на прилеглій території і при найменших ознаках неполадок звертайтеся до аварійної служби за телефоном “104”. Закликаємо мешканців району неухильно дотримуватися правил експлуатації побутових газових приладів з відводом продуктів згоряння у димохід.

Користуючись газовими приладами мешканці повинні:

- відкривати кватирку на час роботи газових приладів;

- перевірити наявність тяги в димоходах та вентиляційних каналах;

- слідкувати, щоб димові та вентиляційні канали були завжди справні;

- не закривати решітку вентиляційного каналу;

- не залишати працюючі газові прилади без нагляду;

- вчасно виявляти відсутність тяги в димових та вентиляційних каналах і повідомляти про це будинкоутримувачів;

- після закінчення користування газовими приладами перекрити крани на газових приладах і перед ними;

- не використовувати газову плиту для обігріву приміщення;

- у разі несправності газового обладнання викликати працівників ПАТ “Львівгаз”;

- негайно перекрити контрольні крани на газових приладах у разі витоку газу або раптового припинення подачі газу і повідомити аварійну службу за телефоном “104”.

Будьте обережні, щоб уникнути отруєння токсичними компонентами вихлопних газів або продуктів горіння:

- не залишайтесь у не провітрюваному гаражі, де знаходиться автомобіль з включеним двигуном; - заводячи машину в гаражі, завжди відкривайте двері;

- не залишайте дітей без нагляду, не дозволяйте їм пустощів з вогнем;

- контролюйте процес приготування їжі аби приготування вечері чи сніданку не стали для Вас лихом.

У разі появи перших ознак отруєння чадним газом або токсичними компонентами вихлопних газів чи продуктів горіння (головний біль, запаморочення, загальна слабкість, нудота, блювота), необхідно не займатись самолікуванням, а негайно викликати лікаря за телефоном “103” або сповістити сусідів про потребу медичної допомоги.

З А П А М ’Я Т А Й Т Е : Будьте обережні, бережіть своє життя та життя своїх близьких! Дотримуйтеся правил безпеки життєдіяльності!

 

Розпочалась деклараційна кампанія – 2016

Золочівське відділення Буської ОДПІ повідомляє, з 1 січня 2016 року стартувала кампанія декларування доходів громадян, отриманих у минулому році.

Обов’язок щодо подання декларації про майновий стан і доходи передбачений для тих громадян, які отримували доходи, що підлягають оподаткуванню, але з яких податок не утримувався. Зокрема, до таких доходів можна віднести:

доходи від осіб, які не є податковими агентами; доходи від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та/або нерухомого майна;

дохід від надання майна в лізинг, оренду (суборенду), житловий найм (піднайм);

інвестиційний прибуток;

вартість успадкованого чи отриманого у дарунок майна; іноземні доходи .

Також, обов’язкове подання декларації у разі отримання громадянином доходів у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород від двох і більше податкових агентів тощо.

Особливістю цьогорічної кампанії є те, що минулорічні доходи та майновий стан громадянам потрібно декларувати за новою формою декларації про майновий стан і доходи, яка затверджена наказом Мінфіну від 02.10.2015 №859 .

При заповненні нової форми звітності платники декларуватимуть доходи та розраховуватимуть податкове зобов’язання не лише з податку на доходи фізичних осіб, але й з військового збору. Податкова декларація за 2015 рік подається до 1 травня 2016 року.

Щодо права на податкову знижку, то скористатися ним зможуть громадяни упродовж усього 2016 року. Звертаємо увагу, що подати декларацію можна на паперових носіях, надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення або в електронному вигляді через інформаційний портал ДФС України з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису.

ГДІ з питань комунікацій

04.01.2016

 

Призначено керівника апарату Золочівської райдержадміністрації

Відповідно до статті 32 Кодексу законів про працю України, статті 28 Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2001 року № 199 «Про затвердження Положення про формування кадрового резерву для державної служби», листа Львівської обласної державної адміністрації від 31.12.2015р. № 5/13-9017/0/2-15-4 розпорядженням голови Золочівської райдержадміністрації від 4 січня 2016 року № 2/к на посаду керівника апарату Золочівської районної державної адміністрації призначено Семчишин Галину Леонідівну.

 

 

Управління соціального захисту повідомляє:

1. Статтею 7 проекту Закону України „Про Державний бюджет на 2016 рік” установлено, що у 2016 році прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня 1330 гривень, з 1 травня - 1399 гривень, з 1 грудня - 1496 гривень, а для тих, хто відноситься до основних соціальних і демографічних груп населення:

- дітей віком до 6 років: з 1 січня - 1167 гривень, з 1 травня - 1228 гривень, з 1 грудня - 1313 гривень;

- дітей віком від 6 до 18 років: з 1 січня - 1455 гривень, з 1 травня - 1531 гривня, з 1 грудня - 1637 гривень;

- працездатних осіб: з 1 січня — 1378 гривень, з 1 травня - 1450 гривень, з 1 грудня - 1550 гривень;

- осіб, які втратили працездатність: з 1 січня - 1074 гривні; 1 травня - 1130 гривень, з 1 грудня - 1208 гривень;

Враховуючи зазначене, у 2016 році розміри деяких видів державної допомоги становитимуть:... читати повністю>>>

 

31.12.2015

 

Уже стало традицією щорічне спільне богослужіння  на Вічевій площі біля пам’ятника отцю, громадському діячу Маркіяну Шашкевичу у місті Золочеві.  

Сьогодні, 31 грудня 2015 року усі спільно молилися, дякуючи Господу за щасливо прожитий 2015 рік.

В останній день року на богослужіння прийшли голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський, працівники райдержадміністрації та районної ради,  представники політичних партій, громадських організацій, громадськості, молоді, гостей міста -  парафіяни усіх конфесій, аби подякувати Господу за прожитий рік і попросити милостей на наступний.

Віруючі підносили свої щирі молитви до Бога, щоб уберіг наш народ і всю Україну від лиха та негараздів і послав благословенний мир. Священики звернулися до всіх словами проповіді, побажавши добра, мудрості і терпіння кожній родині, злагоди та спокою в країні: «Нехай Господь благословить усіх нас миром, щастям, здоров’ям і любов’ю. Божої вам помочі і благодаті в усіх благих починаннях!». Відео>>>

 

30.12.2015

 

Зустріч голови райдержадміністрації з жителями села Гончарівка

Відповідно до графіку виїздів голови райдержадміністрації у населені пункти району голова райдержадміністрації Володимир Недзельський продовжує зустрічатися з жителями сіл району. Сьогодні, 30 грудня 2015 року керівник району завітав у Гончарівську сільську раду, де у сесійній залі провів зустріч з жителями села Гончарівка.

Питання, що піднімалися жителями села у процесі спілкування з головою райдержадміністрації, стосувалися різних аспектів життя місцевих громад – це ремонт дороги через село Гончарівку та впорядкування місцевого моста, зокрема встановлення огорожі.

З піднятих питань голова райдержадміністрації надав роз’яснення.

 

Шановні громадяни!

Сектор з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації нагадує про необхідність неухильно дотримуватися правил безпечної поведінки під час проведення святкових заходів.

За інформацію Львівського регіонального центру з гідрометеорології, у перші дні січня 2016 року температура повітря вночі складатиме 10 – 15° морозу, місцями 18 – 20° морозу, вдень 5 – 12° морозу. За таких умов традиційно зростає кількість подій, пов’язаних із переохолодженням та обмороженням. Щоб уникнути цього необхідно:

- насамперед, не зловживати спиртними напоями;

- обмежити перебування на вулиці та пересування поза межами населених пунктів, особливо після вживання спиртних напоїв;

- відмовитись на цей період від прогулянок, особливо в нічний час, полювання, риболовлі, туристичних походів;

- для перебування на вулиці використовувати відповідне (тепле) взуття та одяг (взуття повинно бути у справному стані, сухим та не стискати ногу, одяг щільним, легким, не заважати рухові), лице і руки змастити жирним кремом або риб’ячим жиром;

- за можливості відмовитись на період стійких морозів від виїздів на власному автомобілі, а при необхідності - користуватись громадським транспортом.

При пониженні температури повітря, як правило, зростає кількість нещасних випадків, пов’язаних з порушенням абонентами умов безпечної експлуатації газових приладів, електроприладів, що використовуються для обігріву приміщень, та пічного опалення.

Пам’ятайте, що кожна людина повинна відповідально ставитися до безпечного поводження з газом у побуті, адже постраждати може не тільки вона сама, а й близькі та рідні, сусіди.

То ж радимо Вам:

- уважно стежте за роботою газового обладнання у себе в оселі та на прилеглій території і при найменших ознаках неполадок звертайтеся до аварійної служби за телефоном “104”;

- не залишайте без нагляду ввімкненими газові та електричні прилади;

- якщо Ви опалюєте свою домівку печами (грубками, котлами) на твердому паливі стежте за справністю пічного опалення, не користуйтеся піччю, в якій утворилися тріщини;

- не використовуйте для розпалення печей легкозаймисті речовини.

 

Щоб зберегти своє життя та майно від вогню необхідно:

- бути обережними під час поводження з відкритим вогнем та при запалюванні бенгальських вогників, феєрверків, вибухонебезпечних хлопавок, петард, тощо;

- купувати лише ліцензовані піротехнічні вироби тільки в спеціалізованих магазинах;

- перед запуском ретельно вивчити інструкцію.

Ніколи не давайте дітям самим запускати петарди! - використовувати феєрверки та петарди тільки на відкритому повітрі!

Не запускати їх в квартирах, у дворах-колодязях, поблизу будинків і на невеликих обгороджених територіях;

- в жодному разі не залишайте сірники, запальнички, бенгальські вогники та інші піротехнічні засоби у легкодоступних для дітей місцях, не дозволяйте малюкам самим бавитися з такими іграшками.

Якщо ж сталося загоряння, а Ви самі не в змозі впоратися з вогнем – негайно викликайте пожежно-рятувальну службу за телефоном “101”.

ПРИ ПРОВЕДЕННІ НОВОРІЧНИХ ЗАХОДІВ З МАСОВИМ ПЕРЕБУВАННЯМ ЛЮДЕЙ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

- проводити заходи в приміщеннях що мають менше 2 виходів або встановлені грати на вікнах;

- допускати заповнення приміщень людьми понад установлені норми;

- встановлювати ялинку поблизу евакуаційних виходів і захаращувати коридори, проходи та підступи до засобів пожежогасіння;

- застосовувати для оформлення приміщень, виготовлення маскарадних костюмів і т.п. матеріали, необроблені вогнезахисним складом, целулоїдні іграшки, вироби з поролону та інших легкозаймистих матеріалів;

- категорично забороняється застосування свічок, бенгальських вогнів, різного роду піротехнічних ефектів, користуватися хлопавками, гасити світло в приміщенні;

- кидати палаючі петарди, якщо поблизу є люди і тварини.

Під час проведення новорічних заходів повинно бути встановлено чергування відповідальних осіб за пожежну безпеку.

З А П А М ’Я Т А Й Т Е :

Свято запам’ятається надовго, якщо воно пройде без проблем.

Будьте обережні, бережіть своє життя та життя своїх близьких! Дотримуйтеся правил безпеки життєдіяльності!

Сектор з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації

 

У зв’язку із зниженням температури повітря водойми області поступово вкриються першою ще тонкою та ненадійною кригою.

Сектор з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації наголошує, що крига завжди небезпечна, а до того ж ще й зрадлива: без шуму та тріску крига раптово провалюється під ногами.

Пам’ятайте, що на водоймах безпечним вважається лід:

- для одного пішохода, завтовшки не менше 5-7 см;

- для групи людей (масові переправи пішки) завтовшки не менше 15 см , за умов масового катання на ковзанах – 25 см.

Нагадуємо основні правила поведінки на водоймах взимку:

- у жодному разі не можна виходити на тонкий лід та перевіряти його міцність ударом ноги, а обов’язково використовувати для цього палицю;

- не можна також стрибати та бігати по льоду, збиратися великими групами на одному місці. Знайте, що зараз, на початку замерзання, небезпечною є середина водоймища, а в кінці зими - прибережні ділянки;

- при пересуванні по льоду треба бути обережним, уважно стежити за його поверхнею, обходити небезпечні й підозрілі місця (швидка течія води, вмерзлі в лід кущі, трава тощо).

Не дозволяється виходити на лід у нічний час;

- кататися на ковзанах дозволяється тільки на спеціально обладнаних катках.

Окремо звертаємося до батьків: пильнуйте своїх дітей, не дозволяйте їм без вашого нагляду гратися поблизу річок, ставків.

Суворо забороняється кататися на льоду дітям без нагляду дорослих або самостійно виходити на лід. Нагадуємо, що керівники місцевих органів виконавчої влади несуть відповідальність за безпеку вилову риби підльодними способами й повинні організувати безпечну риболовлю на льоду.

Під час підльодного лову риби не рекомендується на невеликому майданчику пробивати багато лунок, стрибати й бігати по льоду, скупчуватись у групи. Рибалки повинні пробивати ополонки одна від одної на відстані 5 - 6 м.

Кожен рибалка повинен мати з собою рятувальний жилет на собі або рятувальний лінь завдовжки 15-20 м з петлею на одному кінці й вантажем вагою 0,4-0,5 кг на другому. Надання допомоги людині, яка провалилася під лід: - якщо ж ви все таки опинилися у крижаній воді, а поряд нікого немає, розставте широко руки та намагайтеся утримуватися на поверхні.

Пам’ятайте, що енергійні рухи під час перебування у воді сприяють швидкому охолодженню, тому старайтеся без різких рухів виповзти на міцний лід у бік, звідкіля прийшли та повзти до берега, відштовхуючись ногами від краю льоду.

Медична допомога людині, яка провалилася під лід і врятована, повинна бути направлена на запобігання подальшого переохолодження. Будьте обережні! Бережіть своє життя!

А якщо вам раптом доведеться стати свідком нещасного випадку, телефонуйте до служби порятунку “101”.

 

Матері сімох дітей вручено нагороду «Мати-героїня»

30 грудня 2015 року у приміщенні Червоненської сільської ради заступник керівника апарату-начальник відділу організаційно кадрової роботи райдержадміністрації Галина Семчишин вручила нагороду Почесне звання України “Мати-героїня” Коблик Юлії Василівні, жительці с. Червоне, яка народила та виховала семеро дітей.

Галина Семчишин привітала багатодітну матір, зазначивши при цьому, що вшанування “Матерів-героїнь” є одним із найважливіших завдань, які вирішуються сьогодні Президентом України, Урядом та органами місцевої виконавчої влади. Побажала довгих літ життя, міцного здоров’я, щастя і добробуту, турботи і уваги від близьких людей та пошани у суспільстві.

 

З 1 січня 2016 року змінені умови призначення тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів та допомоги на дітей одиноким матерям.

У зв’язку з цим з 1 січня 2016 року виплата цих видів допомог припиняється. Передбачається, що тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів надаватиметься з урахуванням матеріального стану сім’ї, в якій виховується дитина.

Допомога на дітей одиноким матерям – у розмірі, що дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.

У зв’язку з цим громадяни, які звернуться у період з січня – березня 2016 року за призначенням зазначених видів допомоги за новими умовами, вини будуть призначені і виплачуватимуться з 1 січня 2016 року.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

З 29 грудня Пенсійний фонд України розпочинає виплату пенсій за січень 2016 року

24 грудня ц.р. прийнято Верховною Радою України Закон України № 915-VIII «Про внесення змін до додатків № 3 та № 7 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» щодо видатків Пенсійного фонду України» та Кабінетом Міністрів України Постанову № 1081 «Про внесення змін до бюджету Пенсійного фонду України на 2015 рік».

За цими рішеннями Пенсійний фонд України розпочинає фінансування січневих пенсій в грудні поточного року. На зазначені цілі буде спрямовано 14 млрд. грн. Отже, для одержувачів пенсій через установи поштового зв’язку з датами виплати з 4 по 8 січня виплата пенсій буде проводитись з 29 по 31 грудня.

Пенсіонерам, які з будь-яких причин не отримали кошти у грудні, виплата буде проведена з 5 по 25 січня 2016 року. З 9 січня поштові відділення здійснюють виплату пенсій за звичайним графіком. Пенсіонерам, які одержують пенсії через установи банків з встановленими датами виплати з 4 по 23 число включно, пенсії будуть зараховані на їх банківські рахунки у період з 29 по 31 грудня поточного року.

Для пенсіонерів, у яких датами виплати через банківські установи визначено 24 та 25 число, виплату пенсій за січень 2016 року буде забезпечено у встановлені дати виплати у січні, тобто 24 та 25 числа відповідно.

 

29.12.2015

 

На офіційному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру: http://map.land.gov.ua (у розділі "Публічна кадастрова карта") працює електронний сервіс замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Сервіс дозволяє здійснити оплату послуги за допомогою електронного платіжного засобу та замовити одержання витягу у будь-якому зручному для Вас Центрі надання адміністративних послуг.

 

Одним із головних атрибутів новорічних та різдвяних свят є прикрашена ялинка.

В той же час, недотримання елементарних вимог безпеки при її встановленні є причиною виникнення надзвичайних подій, зокрема пожеж під час святкування Нового року.

Саме тому сектор з питань надзвичайних ситуації Золочівської РДА та Золочівський РВ ГУ державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області звертаються до громадян з проханням дотримуватися таких правил під час встановлення ялинки:

– розміщуйте ялинку на стійкій основі так, щоб гілки не торкалися до стін і стелі та були на безпечній відстані від електроприладів;

– не встановлюйте ялинку на високій підставці (стілець, журнальний столик тощо);

– поставте стовбур ялинки у відро з мокрим піском і час від часу зволожуйте його;

– на ялинку забороняється встановлювати свічки, бенгальські вогні, прикрашати її легкозаймистими матеріалами;

– не використовуйте несправні або саморобні електрогірлянди;

– ні в якому разі не запалюйте біля ялинки бенгальські вогні, інші піротехнічні вироби;

– діти можуть перебувати біля ялинки з увімкненою гірляндою тільки у присутності дорослих, вимикайте її, коли виходите з кімнати;

– із метою запобігання виникненню пожежі можна обробити ялинку спеціальним вогнестійким розчином.

Пам’ятайте: використовувати в приміщенні піротехніку заборонено!

Пам’ятайте, що тільки при дотриманні цих правил ви зможете подарувати безпечне свято собі та своїй родині !

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації інформує:

Звертаємося до голів міських, селищної та сільських рад Золочівського району та повідомляємо, що Регіональна комісія повторно оголошує конкурс на відбір інвестиційних програм і проектів, які можуть реалізовуватись на Львівщині за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Прийом пропозицій триватиме до 1 лютого 2016 року.

У конкурсі можуть брати участь програми та проекти місцевих і центральних органів виконавчої влади, а також органів місцевого самоврядування, котрі спрямовані на створення оптимальних умов для сталого розвитку територіальних громад.

Серед основних вимог до проектів, які фінансуватимуться у 2016 році за кошти державного фонду регіонального розвитку:

- повинні відповідати пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, стратегії розвитку Львівської області та у планах заходів з її реалізації;

- впроваджуються як проекти співробітництва територіальних громад;

- підтримують добровільно об’єднані територіальні громади.

Документацію для участі у конкурсі слід подавати у департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості облдержадміністрації (каб. №422, вул. Винниченка, 18).

За додатковою інформацією звертайтесь за номером телефону 299-92-84 або електронною поштою на адресу: ekonom_kapbud@ukr.net.

Перелік документів, які подаються для участі в конкурсному відборі.

Зазначимо, що у 2015 році за рахунок державного фонду регіонального розвитку на Львівщині реалізується 50 проектів на об’єктах соціальної інфраструктури, загальною вартістю 136,2 грн. Зокрема, у освітній галузі – 20 об’єктів (передбачено 60,2 млн грн); охорони здоров’я – 8 об’єктів (18 млн грн); культури – 9 об’єктів (32,4 млн грн); житлово-комунального господарства – 10 об’єктів (24,1 млн грн); фізкультури і спорту – 1 об’єкт (0,3 млн. грн); соціального захисту – 2 об’єкти (1,2 млн грн).

До реалізації вказаних проектів також долучилися й органи місцевого самоврядування, скерувавши близько 32 млн грн з місцевих бюджетів.

 

28.12.2015

 

Сьогодні, 28 грудня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів зустріч з духовенством району. У зустрічі взяли участь представники усіх конфесій району. Основне питання, що обговорювалося – це проведення спільної Подячної молитви. Також під час зустрічі мова йшла про співпрацю між владою та духовенством, участь представників релігійних громад у проведенні районних заходів.

Наголошено на пожежній безпеці (обережним поводженням зі свічками) у храмах, особливо дерев’яних під час богослужінь, проведенні роз’яснювальної роботи серед парафіян щодо заборони використання піротехнічних засобів. «Саме співпраця створює гармонію між районною владою і релігійною громадою. І такі зустрічі потрібні, адже тільки в діалозі можна з’ясувати позицію Церкви до тієї чи іншої ситуації чи події, що відбувається в країні та разом напрацьовувати шляхи вирішення тих чи інших питань», - зазначив Володимир Недзельський проводячи зустріч.

Велику вдячність за численні приклади єдності громади, влади та духовенства висловив голова райдержадміністрації. Саме такий символ єдності громадськості було запроваджено ще понад двадцять років тому о. Володимиром Пальчинським тут у нас, в м. Золочеві, - це спільна Хресна дорога, що стала доброю традицією і розповсюдилася по території всієї Львівської області.

Щира подяка духовенству за участь у заходах з нагоди відзначення державних, релігійних і професійних свят, знаменних подій, визначних та історичних дат у Золочівському районі.

В ході обговорення проведення спільної Подячної молитви вирішено 31 грудня 2015 року о 21.00 год. на площі Вічевій у м. Золочеві провести екуменічну Подячну молитву.

 

Сектор житлово-комунального господарства райдержадміністрації інформує:

З метою забезпечення сталого проходження опалювального сезону 2015/16 років та запобігання виникнення надзвичайних ситуацій при умові погіршення погодних умов наголошуємо на необхідності зменшення споживання природного газу, його заміну іншими видами палива та енергії, а також ощадливого споживання тепла та гарячої води.

 

Управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі повідомляє, що завершено фінансування виплати пенсій за грудень місяць 2015 року.

Потреба в коштах на виплату грудневих пенсій становила 27 млн. 115 тис. гривень.

Ресурсне наповнення бюджету Фонду протягом виплатного періоду здійснювалось за рахунок законодавчо визначених джерел доходів.

 

25.12.2015

 

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації, як ключова ланка вивчення проблем жителів району

Сьогодні, 25 грудня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів особистий прийом громадян. До керівника району звернулося двоє жителів сіл Плугів та Новоселище та громада села Підгір’я (Ремезівцівська сільська рада).

Питання, що піднімалися в основному стосувалися виплати орендної плати за земельні паї, ремонтів доріг місцевого значення, обліку води у приватному помешканні.

Жителі села Підгір’я висловили незадоволення відносно низької орендної плати, неякісного зерна та особливу увагу голови райдержадміністрації звернули на терміни розрахунку з жителями за користування земельними паями.

Володимир Недзельський запевнив, що до 7 січня 2016 року відбудеться спільна зустріч мешканців села Підгір’я, орендодавця (ТзОВ «Нива») за участю голови райдержадміністрації з метою вирішення проблемних питань громадян.

 

Голова райдержадміністрації провів засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини

Сьогодні, 25 грудня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів засідання комісії. 

«В Україні відбуваються системні позитивні зрушення у вирішенні питань захисту прав дітей, які базуються на принципі першочергової турботи про дітей, пріоритетності прав дитини. Державна політика в Україні у сфері дитинства спрямована на посилення соціального захисту і соціальної підтримки сімей з дітьми; розвиток мережі закладів і установ, що працюють в інтересах дітей; впровадження нового механізму виплати державної соціальної допомоги дітям – сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, посилення державного контролю і захисту дітей»,-  зазначив голова райдержадміністрації розпочинаючи  проведення засідання.

В ході проведення засідання розглянуто ряд питань, зокрема про доцільність позбавлення батьківських прав, визначення місця проживання дітей, розгляд листа відділу державної виконавчої служби щодо надання дозволу на реалізацію майна де проживають неповнолітні діти,  надання згоди на прийняття в дар 1/2 частки будинку у с. Скварява Золочівського району, надання згоди на дарування 1/2 частки та 1/3 частки будинку, затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В ході засідання прийнято відповідні рішення.

 

24.12.2015

 

Прийнято районний бюджет району на 2016 рік

Сьогодні, 24 грудня 2015 року відбулося засідання сесії районної ради. У засіданні взяв участь голова райдержадміністрації Володимир Недзельський. Найголовніше питання, що розглядалося на засіданні сесії – це прийняття бюджету району на 2016 рік.

Депутатським корпусом районної ради прийнято районний бюджет Золочівського району на 2016 рік. 

 

24 грудня 2015 року в приміщенні спортивного залу Сасівського навчально-виховного комплексу відбулися спортивні змагання «Ти зможеш, якщо зможу я» для вихованців районного дитячого будинку «Рідний дім». З привітальним словом до дітей звернувся директор Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Вадим Климович та завідувач сектору служби у справах дітей Наталія Прокопик.

Діти надзвичайно раділи нагородам за виконанні спортивні завдання та естафети. Також з нагоди зимових свят учасники отримали у подарунок спортивний інвентар.

 

23.12.2015

 

22 грудня 2015 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський взяв участь у засіданні комісії з питань бюджету та фінансів Золочівської районної ради. Основним питанням порядку денного комісії було обговорення проекту районного бюджету Золочівського району на 2016 рік.

 

22.12.2015

 

У рамках проекту за співфінансування ЄС зі створення у Глинянах багатоцільового навчально-виробничого комплексу трансформерного типу «МОЗАЇКА», 21 грудня 2015 року у приміщенні актової зали Золочівської ЗОШ № 1 I-III ступенів представники Євросоюзу та України: француз Бернард Вендель, який співпрацює з Представництвом ЄС у напрямку регіонального розвитку України, Богдан Русин – д. т. н., професор, співробітник НАН, Роман Гасько викладач, «генератор» з розвитку інформаційних технологій Львівської політехніки зустрілися з учнями старших класів загальноосвітніх шкіл району. Ця зустріч дала змогу зацікавленим учням – Творцям Майбутнього дізнатися про нестандартні та новітні напрямки розвитку сучасних цивілізованих процесів, нові технології, наукові напрямки, нові форми світового навчання.

У зустрічі також взяв участь голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, який зазначив, що це унікальна можливість розширення світогляду школярів та відкриття нових бачень.   

      

21.12.2015

 

У Золочівському районному центрі зайнятості 21 грудня 2015 року з нагоди 25-річчя створення Державної служби зайнятості відбулося засідання «круглого столу» за участю представників органів влади, соціальних партнерів, роботодавців. У його роботі взяли участь: голова райдержадміністрації Володимир Йосипович Недзельський, голова спілки підприємців району Олег Ярославович Москаль, начальник відділу фізичних осіб Золочівської МДПІ Олег Романович Сембай, голова профспілкової організації управління агропромислового розвитку Федір Павлович Кріль, приватний підприємець Олег Дмитрович Шайда, представники ТзОВ «Золочівагробуд», ТОВ «Княжі лани», ДП «Золочівський лісгосп» та фахівці центру зайнятості.

Директор центу зайнятості Орест Ярославович Малиновський ознайомив присутніх з інформацією про створення служби зайнятості.

Заступник директора Лілія Богданівна Саханевич надала інформацію щодо надання соціальних послуг районною службою зайнятості за 25 років своєї діяльності.

Голова райдержадміністрації Недзельський В.Й. привітав присутніх з нагоди 25-річчя служби зайнятості, побажав успіхів, та вручив Подяку від райдержадміністрації колективу центру зайнятості.

Директор центру зайнятості Малиновський О.Я. подякував за тісну та багаторічну співпрацю з центром зайнятості та вручив подяки представникам соціальних партнерів та роботодавців.

Учасники заходу залишили побажання в літописі центру зайнятості.

Турбота про людину, яка опинилася без роботи, а, отже, в скрутній життєвій ситуації, завжди була і залишається основоположним принципом діяльності служби зайнятості, а її здобутки отримують високу оцінку та вдячність тисяч громадян.

 

21 грудня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів засідання колегії райдержадміністрації.

Про внесення змін до районного бюджету Золочівського району на 2015 рік та про затвердження районного бюджету Золочівського району на 2016 рік доповіла Галина Мудра – начальник фінансового управління райдержадміністрації. Про затвердження програми соціально-економічного і культурного розвитку  Золочівського району на 2016 рік та перелік районних програм, що пропонуються до фінансування з районного бюджету на 2016 рік розповіла Оксана Залуцька – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.  

 

Проведено засідання громадської ради

Сьогодні, 21 грудня 2015 року у сесійній залі райдержадміністрації проведено засідання громадської ради при райдержадміністрації.

Про порядок забезпечення пільговими медикаментами у районі розповіла Ірина Найда – завідувач терапевтичним відділом районної поліклініки.

Про вплив культури на формування особистості громадянина, як пріоритетна умова розвитку успішного суспільства. Шляхи реалізації ефективної культурної політики повідомив Олег Леськів – директор районного Народного дому.

Особливої увагу на кожному підприємстві, установі, організації займає охорона праці. Про профілактику, як основу запобігання нещасних випадків на виробництві інформував Володимир Ковбаса – директор Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

У засіданні громадської ради взяв участь голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, який вручив заступнику голови громадської ради, голові Золочівської молодіжної організації «Бужани» Катерині Тихоновій подяку за сумлінну творчу працю, вагомий особистий внесок у розвиток театрального мистецтва в районі, самовіддане служіння українській національній ідеї, високий професіоналізм в організації та проведенні урочистих та святкових районних заходів.

 

 

У селі Гончарівка придбано будинок для сироти та її дітей

За кошти із бюджетів Золочівської районної та Львівської обласної рад у селі Гончарівка було придбано будинок для сироти, що є матір’ю двох дітей.

20 грудня 2015 року голова Золочівської РДА Володимир Недзельський разом із працівниками райдержадміністрації, головою села, священиками та місцевими мешканцями передали документи на будинок Оксані Лісовській. Священики освятили оселю. Добрі люди пообіцяли допомагати новій господині помешкання та її діткам. Оксана висловила подяку за те, що у неї та її діточок тепер є свій будинок.

Детальніше - у відео Золочів.нет

 

18.12.2015

 

Святий Миколай продовжує мандрувати Золочівським районом.

Сьогодні, 18 грудня 2015 року, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза та фахівець служби у справах дітей райдержадміністрації Наталя Прокопик відвідали дітей пільгових категорій Золочівського коледжу національного університету "Львівська політехніка" та Золочівського професійного ліцею.

Діти подякували за гарні патріотичні подарунки.

 

Цього ж дня перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза, заступник керівника апарату - начальник відділу організаційно-кадрової роботи Галина Семчишин та фахівець служби у справах дітей райдержадміністрації Наталя Прокопик завітали до сиротинця "Рідний дім" (с.Сасів).

Посланці Святого Миколая вручили вихованцям святкові подарунки, а також солодощі, передані для дітей Державним підприємством "Золочівський лісгосп".

 

 

Подорож посланців Святого Миколая продовжилась.

Голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, фахівці центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Оксана Дужа та сектору молоді райдержадміністрації Ольга Климук з подарунками від Святого Миколая завітали у дитячий будинок сімейного типу (м.Золочів) та у дві прийомні сім’ї сіл Струтин та Скварява.

 

Святий Миколай мандрує світом

Сьогодні, 18 грудня 2015 року дітьми пільгових категорій та дітьми учасників АТО,  переглянуто виставу «Миколай мандрує світом» у постановці молодіжного театру «Край». Святкові цукеркові подарунки фахівці сектору молоді та спорту,  районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, управління соціального захисту населення райдержадміністрації вручили діткам даних категорій.

Найкращий подарунок ‒ добре серце, переконані дітлахи після перегляду вистави «Миколай мандрує світом». Актори молодіжного театру «Край» подарували багато позитивних емоцій діткам та гарний настрій напередодні свята Миколая.

 

18 грудня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський  провів виїзну зустріч у с. Розворяни з головами Заставненської, Перегноївської, Великополюхівської сільських рад та керівництвом ТзОВ «Західний Буг», які займаються вирощуванням зернових та технічних (цукровий буряк, соя, ріпак) культур у районі.

В ході зустрічі обговорено питання орендної плати за земельні паї, окреслено шляхи співпраці між товариством та місцевими радами в плані розвитку інфраструктури, а також поточні питання діяльності.

«Громада не повинна ходити з протягнутою рукою у ролі прохача, щоб отримати кошти на ремонт школи, дитсадка, чи інші потреби соціальної сфери. Частина коштів, зароблених підприємцями на землях тієї чи іншої громади, повинна залишатися громаді, і це справедливо», - наголосив голова райдержадміністрації Володимир Недзельський під час зустрічі.

 

17 рудня 2015 року, в рамках заходів до Дня Святого Миколая, в спортивному залі навчального центру Національної гвардії України відбулось спортивне свято для дітей учасників АТО. Вихованці спортивних секцій усіх відділень Золочівської ДЮСШ, секції тенісу, шахового гуртка, міського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" продемонстрували глядачам свої спортивні досягнення, виступивши з показовими поєдинками та тренувальними вправами. Також, юні глядачі мали можливість взяти участь у спортивних змаганнях та отримати призовий квиток на святкову циркову виставу. Найактивнішим вболівальникам вручено призи: м'ячі, шахи, настільні ігри, скакалки, тенісні м'ячі тощо. Усі діти учасників АТО отримали солодкі подарунки від Св. Миколая. Організаторами заходів були: сектор молоді та спорту РДА, Золочівська ДЮСШ, служба у справах дітей РДА та районний ЦСССДМ.

 

17.12.2015

 

Святий Миколай мандрує Золочівським районом

Сьогодні, 17 грудня 2015 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза, заступник керівника апарату - начальник відділу організаційно-кадрової роботи Галина Семчишин та фахівець служби у справах дітей Наталя Прокопик завітали із подарунками до дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування Золочівського коледжу Львівського національного аграрного університету с. Новоселище та Поморянського професійного ліцею.

Діти подякували  посланцям святого Миколая за надані чудові подарунки.

"Бути помічником Миколая може кожен, хто має добре серце і бажання робити добро. В цьому велика подяка всім, хто небайдужий до дитячих проблем, їх маленьких бажань та мрій", - зазначив у вітальному слові перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза.

 

Департаментом соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації з метою відзначення Дня святого  Миколая для дітей незахищених категорій було організовано перегляд театральної вистави у Першому українському театрі для дітей та  юнацтва із врученням солодких подарунків.

Від Золочівського району для перегляду вистави приїхало  42 дітей, а саме: 11 дітей, позбавлених батьківського піклування, 20 дітей з багатодітних сімей, 2 дитини, батьки яких учасники АТО, 2 дитини внутрішньо переміщених осіб, 1 дитина із малозабезпеченої сім'ї та 6 дітей-інвалідів. Діти отримали велике задоволення від перегляду вистави та щиро дякують організаторам даного дійства. Золочівська райдержадміністрація забезпечила комфортабельним автобусом для організації перевезення дітей до м. Львова.

 

Золочівське відділення Буської ОДПІ повідомляє

З 1 січня 2016 року закінчується перехідний період для доопрацювання або заміни реєстраторів розрахункових операцій, які створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді.
Нагадуємо, що відповідно до пункту 8 розділу II «Прикінцеві положення» Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» платникам податків дозволено до 1 січня 2016 року використання електронних контрольно-касових апаратів, введених в експлуатацію до 1 січня 2015 року, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді та подають до органів ДФС по дротових або бездротових каналах зв’язку тільки інформацію про обсяг розрахункових операцій, виконаних у готівковій та/або в безготівковій формі, яка міститься в їх фіскальній пам’яті, і при цьому не подають електронних копій розрахункових документів.

Таким чином, суб’єктам господарювання до 01.01.2016 року необхідно вивести з експлуатації РРО, які не створюють контрольну стрічку в електронній формі та не забезпечують подання по електронних каналах зв’язку електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків.

 

16.12.2015

 

Для запобігання заметів на дорогах району рекомендовано проводити насадження дерев

Про це повідомив сьогодні, 16 грудня 2015 року перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Кукуруза після огляду території району на предмет наявності снігозахисних щитів. Спільно з представниками райдержадміністрації та філії «Золочівський райавтодор» проведено обстеження найбільш проблемних територій  у напрямках - це Поляни – Поморяни, Золочів-Кропивна, Ремезівці-Поляни, Хильчиці –Ясенівці.

За підсумками огляду рекомендовано місцевим радам весною, у місцях вільних від озимих культур, в межах земельного фонду Служби автомобільних доріг, під час проведення місячника благоустрою, провести насадження кущів та дерев.

 

Управління агропромислового розвитку інформує

На виконання розпорядження голови  обласної державної адміністрації  та  з метою запобігання незаконному  вирубуванню хвойних насаджень  у  лісових масивах в передноворічний  період 2016 року та  впорядкуванню централізованої реалізації  новорічних ялинок  ДП «Золочівський  лісгосп» видано наказ № 173 від 01.12.2015 року «Про додаткові заходи щодо забезпечення охорони шпилькових насаджень від незаконних рубок в передноворічний період»,   складено ліміт заготівлі новорічних  ялинок для їх реалізації.

Реалізовуватися  новорічні ялинки будуть через  створені  торговельні   пункти  у  садибах лісництв  та  у  спеціально визначених місцях на  ринках сіл, селищ та міст району. Відпуск новорічних  ялинок  буде  проводитися  з обов’язковим  маркуванням пластиковими бірками із штрих-кодом.

Станом  на   16.12.2015 року всіма  категоріями господарств посіяно 17789 га (154,6 % до минулого року): озимої пшениці 13955 га (147,2 %), жита 65 га ( 47,8 %), озимого ячменю 3769 га (199,3 %), крім того посіяно 1810 га (20,8 %) озимого ріпаку.

Виплата  орендної плати: Нараховано  орендної плати за  земельні  паї    у  2015 році  -  40554214,6 грн.   На сьогоднішній  день  виплачено орендної плати  35182673грн, що становить 86,8, в  тому  числі  зерном на  суму  16283252 грн,  іншою продукцією  на  суму - 446115 грн, послугами на  суму – 2830 грн. та  грішми – 18450476грн.

 

У рамках святкування свята Миколая сьогодні, 16 грудня 2015 року 40 дітей пільгових категорій району візьмуть участь у перегляді театралізованої вистави у Першому українському театрі для дітей та юнацтва в м. Львів. Під керівництвом фахівця управління соціального захисту населення райдержадміністрації Івана Божаківського делегація юних золочів»ян вирушила у подорож до м. Львова на зустріч зі Святим Миколаєм.

 

 

15.12.2015

 

Розпочинається заходи з підготовки та відзначення свята Миколая

День Святого Миколая відкриває низку новорічних та різдвяних свят. Звичай дарувати цього дня подарунки прийшов до нас від католиків, напевно, тому він довгий час був поширений переважно на Західній Україні. Однак, в останні роки ця добра традиція набуває все більшої популярності й в інших регіонах нашої країни.

Всі діти чекають на подарунки від Миколая, а особливо на них очікують діти пільгових категорій.

Сьогодні, 15 грудня 2015 року розпочалися підготовчі заходи до свята Миколая. Фахівцями районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, сектору молоді та спорту і служби у справах дітей, управління соціального захисту населення райдержадміністрації на виконання районної Програми до свята Миколая придбано подарунки для дітей пільгових категорій: для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців районного дитячого будинку "Рідний дім", дітей-інвалідів, дітей військових, які перебували чи перебувають у зоні АТО, дітей, тимчасово переселених осіб із зони АТО та Криму, які проживають чи навчаються у навчальних закладах на території Золочівського району.

Важливо є подарувати кожній дитині на день Святого Миколая незабутній подарунок, але ще важливіше - навчити її бути хорошою людиною і вірити у дива.

 

14.12.2015

 

Понад 181 млн. грн. єдиного внеску надійшло до бюджету

За одинадцять місяців 2015 року суб`єкти господарювання, які перебувають на обліку в Золочівській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, сплатили 181374,0 тис.грн. єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, з них на Перемишлянщині – 67386,9 тис.грн. Це на 12084,0 тис.грн., або на 7,1 % більше від планових призначень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження  збільшились на 18942,0 тис. гривень.

Нагадуємо, що на веб-порталі ДФС України працює електронний сервіс «Реєстр страхувальників», завдяки якому платники єдиного внеску можуть оперативно отримати дані про взяття на облік, реєстраційний номер платника та  клас професійного ризику виробництва.

 

11.12.2015

 

Відбувся круглий стіл в рамках Всеукраїнського тижня права

11 грудня 2015 року в райдержадміністрації проведено «круглий стіл» з фахівцями  Золочівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Золочівського РП Бродівського МВКВІ ДПтСУ у Львівській області  щодо питання дотримання прав людини стосовно громадян, які звільнені з місць позбавлення волі. Обговорено ряд проблем, які виникають в осіб, що відбули покарання та шляхи їх вирішення.

В результаті обговорення вирішено посилити контроль щодо поведінки таких осіб, різнобічно сприяти у соціальній адаптації після виходу з місць позбавлення волі. 

Головою райдержадміністрації підведено підсумки Всеукраїнського тижня права у районі та наголошено на важливості правової освіти серед населення. Володимир Недзельський повідомив, що юридичним відділом райдержадміністрації постійно надається безоплатна первинна правова допомога усім категоріям населення з питань реалізації та захисту прав людини через громадську приймальню.

 

Відбулося засідання «круглого столу» присвячене Дню вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС, який був офіційно введений Президентом України в 2006 році.

Цю дату  для вшанування ліквідаторів  вибрано не випадково. Саме в цей день у 1986 році  Державний  комітет  ухвалив  ввести в  експлуатацію   комплекс  захисних  споруд («саркофаг»)  на  Чорнобильській  АЕС.  Незважаючи на те, що офіційно День ліквідаторів був введений тільки в 2006 році,   відзначається він на Україні з 1986 року,  коли  учасники  ліквідації  аварії  на АЕС зібралися  разом, щоб відзначити свою першу перемогу.

11 грудня 2015 року в управлінні  соціального  захисту населення  відбулося засідання «круглого столу» присвячене  Дню  вшанування  ліквідаторів  аварії   на Чорнобильській АЕС.

Ліквідація аварії на ЧАЕС не оминула і наших земляків. На даний час у районі проживає 118 учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, з них  42 - інваліди, інвалідність яких пов’язана із виконанням  обов’язків  по ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

У роботі «круглого столу» взяли участь:  керівники та представники управління соціального захисту населення,   управління  Пенсійного  фонду у Золочівському  районі,  Золочівської  центральної  районної лікарні та районної організації  «Союз. Чорнобиль. України».

На засіданні «круглого столу» були  підведені підсумки роботи за 2014 р.,  обговорювалися гострі соціальні проблеми потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи та шляхи їх вирішення, обговорення  пропозицій   до «Комплексної цільової програми соціальної підтримки населення Золочівського району   на 2015- 2018 роки»

               

Встановлено меморіальну дошку загиблому учаснику АТО

Сьогодні, 11 грудня 2015 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський взяв участь у відкритті та освяченні меморіальної дошки загиблому учаснику антитерористичної операції на Сході України Михайлу Ковальчуку, який пройшов страшний Іловайський котел.

Захід розпочався із звучання Гімну України. Далі на честь Михайла на фасаді рідної Руда-Колтівської загальноосвітньої школи І ст. було відкрито меморіальну дошку, аби його пам'ять завжди залишалась у серцях односельчан. Хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять загиблого Героя.  

Відслужено поминальну панахиду за загиблим та окроплено меморіальну дошку свяченою водою.

Звертаючись до присутніх, голова райдержадміністрації Володимир Недзельський наголосив, що таких героїв сьогодення, як Михайло Ковальчук, треба завжди пам’ятати, адже вони – яскравий приклад того, як потрібно любити і захищати свою державу. Нехай вічно в наших серцях живе пам’ять про героїв-захисників.

 

10.12.2015

 

Засідання «круглого столу»

Сьогодні, 10 грудня 2015 року  з ініціативи голови Золочівської райдержадміністрації Володимира Недзельського відбувся «круглий стіл» з лідерами політичних партій, що пройшли у районну раду та тимчасовою президією районної ради.

Основне питання – це обрання керівного складу районної ради з числа 36 депутатів, оскільки попередні два засідання сесій не дали ніякого результату.

«Верховенство права, виконання і дотримання законів України – це основний обов’язок народних обранців. Районна влада не допустить порушень чинного законодавства, неправомірних дій з метою забезпечення об’єктивності та недопущення тиску чи підкупу депутатів», - звернувся до присутніх голова райдержадміністрації Володимир Недзельський.  

За підсумками зустрічі за «круглим столом» домовлено провести засідання сесії районної ради 17 грудня 2015 року о 11.00 год.

 

За  підсумками  скайп-наради з департаментом фінансів облдержадміністрації 10 грудня 2015 року у фінансовому  управлінні  райдержадміністрації  проведено нараду  із спеціалістами фінансового  управління, за результатами дано доручення:

1. Заступнику начальника - начальнику бюджетного відділу фінансового управління Навроцькій О.П.:

- підготувати та подати в департамент фінансів дані про забезпеченість бюджетних установ видатками на заробітну плату та перспективи її дострокової виплати за другу половину грудня 2015 року;

2. Начальнику відділу доходів фінансового управління Кмиць А.М.:

- провести аналіз освоєння субвенцій з державного та обласного бюджетів на виконання інвестиційних та інших програм.

3. Заступнику начальника - начальнику бюджетного відділу Навроцькій О.П., начальнику відділу доходів Кмиць.А.М:

- проводити активну роботу по формуванню місцевих бюджетів на 2016 рік.

  

Нарада-семінар з головами місцевих рад району

Про передачу дитячих дошкільних установ району та проведення роботи з демобілізованими учасниками АТО обговорено 10 листопада 2015 року під час наради-семінару з головами міських, селищної, сільських рад району.

Розпочинаючи зустріч голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський закликав голів місцевих рад до співпраці органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Виступив Ігор Погребняк – начальник відділу Держгеокадастру у Золочівському районі,- звернувся до голів місцевих рад з рекомендацією сформувати у кожній місцевій раді інформаційну картку з пропозиціями земельних ділянок для учасників АТО.

 

09.12.2015

АНОНС

10 грудня 2015 року о 10.00 год. відбудеться нарада-семінар з головами місцевих рад району.

 

В рамках проведення Всеукраїнської декади зайнятості для учасників АТО та осіб з інвалідністю, 9 грудня поточного року Золочівським районним центром зайнятості було проведено заходи, в яких взяли участь учасники АТО та інваліди, депутат Львівської обласної ради – волонтер Мирослава Бабінська, юрист – учасник АТО Ігор Лісний, соціальні партнери та роботодавці: ТзОВ "Електроконтакт Україна", Золочівське МВЖКП, ТзОВ "Золочівагробуд".

На заході директор центру зайнятості Орест Малиновський проінформував про стан ринку праці Золочівщини, можливості підприємств району щодо працевлаштування вищезгаданих категорій, а також про проведену роботу та надані послуги учасникам АТО і інвалідам.

Після закінчення семінару було проведено професіографічну екскурсію на ТзОВ "Електроконтакт Україна". Начальник відділу по роботі з персоналом Олег Война провів презентацію професії «монтер кабельного виробництва» та ознайомив з умовами оплати праці і системою заохочувальних бонусів на виробництві, умовами прийняття на роботу, які гарантують повний соціальний пакет, пільгове харчування, можливість навчання, забезпечення перевезення працівників.

 

08.12.2015

 

8 грудня 2015 року відбулася нарада-семінар з представниками територіальних громад району, громадських організацій та навчальних закладів з питань дотримання прав людини з боку держави та її органів в рамках відзначення 67-ї річниці прийняття Загальної декларації прав людини: "Національна та міжнародна система захисту прав людини".

У семінарі взяв участь голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, який наголосив на тому, що Україна є правовою державою, тому ми всі повинні працювати над розвитком громадянського суспільства, довірою громадян до державних органів та влади, у верховенстві права у державі.
Начальник юридичного відділу Мар'яна Купин розповіла про систему національних судів, порядок звернення до них, про нове у законодавстві щодо захисту прав у суді, а також про можливість звернення до міжнародних інстанцій.

Під час проведення наради було обговорено про ефективність судового захисту, вільний доступ до правосуддя та необхідність реформування судової системи.
 

7 грудня 2015 року 30 дітей учасників АТО Золочівського району взяли участь у святковому концерті в рамках соціального мегапроекту "Мій тато захищає Україну!", присвяченому Дню української армії.

До організації заходу долучились: волонтери Галина Трач, Польова Марта, працівники Золочівського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді та керівництво Навчального центру НГ України, яке забезпечило перевезення дітей у місто Львів.

Захід відбувся за сприяння голови райдержадміністрації Володимира Недзельського.

Святковий концерт – не єдиний захід проекту. Попереду ще ряд благодійних заходів, серед яких відвідування дитячої вистави у театрі Марії Заньковецької, що відбудеться 30 грудня 2015 року.

 

 

Понад 63 млн. грн. податкових платежів надійшло до Державного бюджету

За січень-листопад 2015 року платники Золочівської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області перерахували до загального фонду Державного бюджету 63132,5 тис.грн. податкових платежів, з них у Перемишлянському районі – 21359,8 тис. гривень. Це на 6896,0 тис.грн., або на 12,3 % більше від планових призначень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 21901,0 тис. гривень.

ГДІ з питань комунікацій

 

Реалізація і захист прав людини з питань, що стосуються діяльності Пенсійного фонду України

У Конституції Україні проголошується: «Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю».

Принципово важливим є визнання людини соціальною цінністю: адже це означає, що людина є цінністю не тільки для самої себе, а й для всього суспільства. Це, на перший погляд, суто філософське положення може набувати значного резонансу у разі конкуренції цінностей: воно дає відповідну орієнтацію державі, тим чи іншим осередкам суспільства, громадським організаціям, іншим суб’єктам при розв’язанні ціннісних колізій: не існує такої цінності, заради якої можна було б пожертвувати людиною.

Право на соціальний захист віднесено до основоположних прав і свобод. Захист непрацездатних та працездатних осіб, людей похилого віку, дітей та підтримка кожної людини, яка втратила джерела для існування з незалежних від неї причин, є загальновизнаним правилом державотворення в цивілізованому суспільстві і знаходить своє правове закріплення в Конституції України, міжнародних актах та рішеннях Європейського суду з прав людини.
Стаття 46 Конституції закріплює право громадян на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом.

Це право гарантується загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням за рахунок страхових внесків громадян, підприємств, установ і організацій, а також бюджетних та інших джерел соціального забезпечення; створенням мережі державних, комунальних, приватних закладів для догляду за непрацездатними.

Основним завданням Пенсійного фонду України є реалізація державної політики з питань пенсійного забезпечення, призначення (перерахунок) пенсій та підготовка документів для їх виплати; забезпечення своєчасного і в повному обсязі фінансування та виплати пенсій, допомоги на поховання.

Задля реалізації права громадян на соціальний захист в управлінні ПФУ в Золочівському районі функціонує окремий відділ з питань обслуговування та розгляду звернень громадян. Система «єдиного вікна», яка реалізована у цьому відділі, дозволяє покращити прийом громадян та їх обслуговування, забезпечує спрощення процедур отримання послуг, підвищення якості та комфортності їх надання, забезпечує відкритість та зрозумілість дій при їх отриманні.

Кожний громадянин, який звертається до органів Пенсійного фонду, має право на шанобливе ставлення до себе з боку працівників органів Пенсійного фонду; безперешкодно подавати заяви, скарги, пропозиції з питань, які стосуються пенсійного забезпечення; звертатись на особистий прийом до керівників та спеціалістів органів Пенсійного фонду; оскаржувати рішення органів Пенсійного фонду нижчого рівня до органів Фонду вищого рівня або в судовому порядку.

Одним з основних пріоритетів діяльності Пенсійного фонду України є підвищення якості обслуговування громадян. Зокрема, зменшення необхідності особистого відвідування і часу обслуговування, а також підвищення якості своєчасного та доступного інформування українців про зміни в пенсійному законодавстві, їхні права і обов`язки. З огляду на ці завдання функціонує веб-портал Пенсійного фонду України.

Щоб стати користувачем електронних послуг, достатньо один раз звернутися в управління ПФУ в Золочівському районі із заявою і отримати реєстраційний код (на підставі паспорту та ідентифікаційного коду). Користувачі веб-порталу в будь-який момент, маючи доступ до мережі інтернет, отримають можливість ознайомитися зі своїми індивідуальними даними про заробітну плату і страховий стаж, а пенсіонери можуть переглянути особисті пенсійні виплати. Крім того, в електронному виді можна подати скарги та заяви і дізнатися про хід їх розгляду.

Важливими джерелами інформації, які найбільш широко висвітлюють пріоритети державної пенсійної політики та стану її реалізації, є офіційні періодичні видання Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр» та «Вісник Пенсійного фонду України», де висвітлюється інформація щодо питань пенсійного забезпечення громадян, реалізації прав та виконання обов’язків роботодавців та застрахованих осіб, а також можна отримати відповіді фахівців на різні проблемні питання.

З метою більш повної реалізації прав громадян, що стосуються діяльності Пенсійного фонду України та проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо пенсійного забезпечення, начальником управління, його заступниками та спеціалістами управління постійно здійснюються особисті та виїзні прийоми громадян.

Враховуючи важливість і необхідність соціального захисту непрацездатних осіб через вік або стан здоров’я, управління ПФУ в Золочівському районі не зупиняється на досягнутому, продовжує відповідну роботу з населенням, забезпечує своєчасне реагування і розв’язання порушених громадянами питань в сфері пенсійного забезпечення.

Кожному свідомому громадянину України необхідно пам’ятати, що усвідомлення своїх прав та вміння ними користуватись – є невід’ємною частиною якісного життя.

Юридичний відділ управління
ПФУ в Золочівському районі

07.12.2015

 

У районі розпочато Всеукраїнський тиждень права

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 6 листопада 2015 року № 397 затверджено план заходів з проведення у 2015 році Всеукраїнського тижня права.

 

Сьогодні, 7 грудня 2015 року в рамках Всеукраїнського тижня права провідний спеціаліст-юрисконсульт відділу соціальної роботи Золочівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяла участь у проведенні семінару ”Права людини понад усе” у Золочівському коледжі НУ ”Львівська політехніка”.

На семінарі обговорювались питання: походження прав людини, основі положення Загальної декларації прав людини, конституційні права громадян України, функції Європейського суду з прав людини, права дітей та основні ситуації їх порушення. Учасниками заходу були студенти другого та третього курсу спеціальності ”Правознавство”.

 

Голова райдержадміністрації Володимир Недзельський здійснює об’їзд території району та проводить зустрічі з жителями населених пунктів. 

Жителі сіл Єлиховичі, Ясенівці та Почапи зверталися до голови райдержадміністрації з питанням встановлення обмежувачів швидкості у даних населених пунктах.

Голова райдержадміністрації у відео прокоментував, що на сьогоднішній день маємо серйозну проблему з рухом транспорту по об’їзній міста Золочева, так і зрештою по районі також. Тому з цим питанням зверталися до народного депутата Лідії Котеляк  ще у 2011 році. Зараз звернулися до народного депутата Тараса Батенка, стосовно того, щоби розробити державну програму по встановленні обмежувачів швидкості.

Щоб сьогодні встановити у будь-якому населеному пункті обмежувачі швидкості треба напевно витратити близько 50 тис. гривень тільки на виготовлення технічної документації. Тобто такі кошти витрачати не підсильно громаді.

 Володимир Недзельський зазначив, що має бути державна програма і все це має бути спрощено і тоді ми будемо мати відповідні знаки і обмежувачі швидкості біля шкіл, Народних домів, медичних закладів тощо, що знаходяться біля доріг з пожвавленим рухом автотранспорту та рухом пішоходів. 

Детальніше у відео: https://www.youtube.com/watch?v=QK97o6yryus

 

04.12.2015

 

У Золочівському районі реалізовується обласна програма облаштування дитячих ігрових майданчиків у сільській місцевості.

Сьогодні, 4 грудня 2015 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський взяв участь у відкритті дитячого майданчика в селі Єлиховичі Золочівського району.

 

 

03.12.2015

 

Управлінням Пенсійного фонду України в олочівському районі з 03.08.2015 року розпочато фінансування грудневих пенсій згідно Графіка поденного фінансування виплати пенсій та грошової допомоги, погодженого на поточний місяць. Ресурсне забезпечення видатків Фонду здійснюється за рахунок визначених джерел надходжень та коштів Державного бюджету України.

Потреба коштів на грудень 2015 року складає 27,1 млн.. грн. Згідно статті 47 Закону України від 09.07.2003 №1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсія виплачується щомісяця у строк не пізніше 25 числа.

Пенсійний фондом запроваджено щоденне фінансування пенсій з 4 по 25 число.

 

Зустріч голови райдержадміністрації з жителями Почапівської сільської ради

Відповідно до графіку виїздів голови райдержадміністрації у населені пункти району голова райдержадміністрації Володимир Недзельський продовжує зустрічатися з жителями сіл району. 2 грудня 2015 року керівник району завітав у Почапіську сільську раду, де у сесійній залі провів зустріч з жителями сіл Почапи та Жуличі.

Питання, що піднімалися жителями сіл у процесі спілкування з головою райдержадміністрації, стосувалися різних аспектів життя місцевих громад – це ремонт доріг, завершення вуличного освітлення села Жуличі, завершення капітального ремонту дороги Золочів-Красне в с. Почапи. Також мова йшла про проведення вирізки аварійних дерев вздовж дороги Золочів-Білий Камінь, встановлення дорожніх знаків та обмежувачі швидкості тощо.

Підсумовуючи результати зустрічі, Володимир Недзельський надав роз’яснення щодо оформлення проектно-кошторисної документації для облаштування санкціонованого сміттєзвалища у с. Жуличі, а також надав інформацію про завершення ремонту дороги Золочів-Красне через село Почапи у 2016 році, а саме: подано пропозицію в облдержадміністрацію про виділення коштів з обласного бюджету на ремонт даної дороги.

 

02.12.2015

 

29 листопада в сесійній залі Золочівської районної ради відбулось урочисте нагородження команд-переможниць та призерів чемпіонату і першості Золочівщини з футболу серед колективів І та ІІ ліг, а також вшанування Золочівського "Сокола" – бронзового призера першості Львівщини серед футбольних клубів І ліги.

Голова Федерації футболу Золочівщини Віктор Гуранін, голова ФСТ "Колос" Сергій Сантар, завідувач сектору молоді та спорту РДА Ольга Климук, заступник міського голови Василь Гавришків вручили медалі та грамоти кращим гравцям у різних номінаціях.

Команди отримали кубки за призові місця. Незабули організатори і меценатів та спонсорів. Також, цінними призами відзначені тренери команди "Сокіл".

 

Архів новин:

 
 

Земельні ділянки