Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України 

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

Золочівська райдержадміністрація
Харківської області

Інвестиційний портал Львівщини

Проект розвитку Львівщини

Законодавство України

База знань Wolfram|Alpha

Контрольно-ревізійна служба інформує

Золочівське відділення Буської ОДПІ  повідомляє

Інформація управління ПФУ в Золочівському районі

Районне управління юстиції повідомляє

Відділ статистики інформує

Районний центр зайнятості інформує

Золочівський районний Народний дім ім. І.Білозіра

Про доступ до публічної інформації

Громадське обговорення!

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>
__________________

Президентський кадровий резерв
"Нова еліта нації"

Стратегія державної кадрової політики

Всеукраїнський конкурс
«Кращий державний службовець»

__________________

Іміджева книга у рамках проекту «Будуємо Україну разом»

"100 кращих товарів України"

Виставки-2014

__________________

До уваги виборців!

 

Довідково:


Погода у Золочеві


Новини в Україні
та світі

 Утилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп
 

скорость интернета

Новини

Від влади

 

2 лютого 2014 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів об'їзд території району з питання ліквідації надзвичайної ситуації природного характеру, яка виникла в результаті несприятливих погодних умов.

Станом на 10.00 год. 02.02.2014р.:

Населені пункти до яких відсутній доїзд - 12 , а саме: с.Обертасів, с. Копані, с. Махнівці, с. Чижів, с. Шпиколоси, с. Ремезівці, с. Підгір’я, с.Жуків, с. Кропивна, с. Коропець с. Залісся, с. Великий Полюхів.

Населені пункти до яких утруднений доїзд – 14, а саме: смт. Поморяни, с. Богутин, с. Торгів, с. Бібщани, с. Нестюки, с. Б.Камінь, с. Розваж. с.Бужок, с. Підлисся, с. Перегноїв, с. Кривичі, с. Розворяни, с. Заставне, с. Бонишин.

Перелік техніки, яка працює на території району:

1. На участку Куровичі-В.Полюхів, Розворяни, Глиняни: - грейдер (Тернопільський райавтодор);

2. На участку Тростянець-Новоселище, Золочів-Плугів – КРАЗ (філія «Золочівський райавтодор);

3. На участку Золочів- Ясенів – МАЗ (філія «Золочівський райавтодор);

4. На участку Червоне-Княже – грейдер (філія «Золочівський райавтодор);

5. На участку Опаки-Хмелева – Т-150 (ФОП Дудко);

6. На участку Кропивна- Шпиколоси – погрузчик (Тзов «Челендж»); 7. На участку Поляни-Плугів – ДТ-75 (філія «Золочівський райавтодор);

8. На участку В.Вільшаниця-Бортків- Т-150 (Тзов «Нива»).

Станом на 8.00 год. відновлено електропостачання усіх населених пунктів району. Порушення об'єктів систем життєзабезпечення населення не має.

 

31 січня 2014 року перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський, заступник керівника апарату-начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату РДА Галина Семчишин та начальник управління соціального захисту населення РДА Ігор Уличний  вручили нагороди 4 матерям-героїням, жителькам Золочівського району.

 

У зв’язку з важкими погодними умовами одна з багатодітних матерів не змогла своєчасно прибути на вручення медалі та посвідчення до почесного звання України «Мати-героїня». Таке вручення відбулося 31.01.2014 року в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації, на якому за особистий внесок у вихованні дітей у сім’ї, створенні сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвиток їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей. Мацюк Ольга Василівна, жителька села Червоне отримала нагороду «Матері-героїні».

Нагороду вручив начальник управління соціального захисту населення Уличний Ігор Зіновійович.

 

31 січня 2014 року відбулась підсумкова медрада щодо діяльності медичних установ району за 2013 рік та основних напрямків роботи на 2014 рік. Головний лікар району Володимир Бойко подякував усім медичним працівникам за їх жертовну і натхненну працю заради здоров'я населення.

 

30 січня 2014 року перший заступник голови РДА Михайло Бучковський провів засідання комісії з питань ТЕБ та НС, щодо ліквідації надзвичайної ситуації природного характеру, яка виникла в результаті несприятливих погодних умов 29-30 січня 2014 року.

Дано доручення філії "Золочівський райавтодор" організувати роботи з розчистки доріг від снігу, залучивши для цього всю наявну підпорядковану техніку та техніку на договірних засадах.

У зв'язку з зниженням температури зовнішнього повітря зобов'язати ТзОВ "Золочівенергоінвест" та ТзОВ "Золочівенргоресурс" дотримуватися температурного режиму в бюджетних установах, шкільних закладах та дошкільних установах.

 

30 січня 2014 року заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний винесено питання: доцільності позбавлення батьківських прав; майнове, проведеної роботи соціальними фахівцями із сім'ями, в яких виховуються діти, що вчинили злочин або правопорушення; затвердження індивідуальних планів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

За підсумками засідання прийнято відповідні рішення.

 

30 січня 2014 року перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський, заступники голови РДА Ігор Нижник і Роман Сухецький, заступник керівника апарату-начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату РДА Галина Семчишин взяли участь у ХХV сесії районної ради VI демократичного скликання.

 

30 січня 2014 року заступник голови райдержадміністрації І. Нижник провів нараду по питанню розвитку сільськогосподарської кооперації. У нараді взяли участь І. Закала – начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, З. Леськів – заступник начальника управління, начальник відділу організації виробництва та маркетингу сільськогосподарської продукції, А. Спільник – голова сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу "Спільника А.В.", Ю. Костерніченко – голова сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Молочай».

Ключовим питанням наради було вирішення шляхів фінансової підтримки для розвитку створених сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. Також, надання допомоги управлінням агропромислового розвитку щодо нормативної бази роботи сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

 

29 січня 2014 року у навчальних закладах району відбулися виховні та тематичні заходи, приурочені до 96 річниці подвигу Героїв Крут. Зокрема, у районному Народному домі ім. І. Білозіра відбувся вечір-реквієм вшанування пам'яті Героїв Крут, що провели учнівський та педагогічний колективи Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

У заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, начальник управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Божаківський, старшокласники загальноосвітніх шкіл м. Золочева. На закінчення вечору-реквієм прозвучав музичний твір "Боже Великий Єдиний".

 

29 січня 2014 року перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський за участю начальника фінансового управління РДА Галини Мудрої, начальника управління економічного розвитку і торгівлі РДА Оксани Залуцької провів нараду щодо уточнених показників проекту районного бюджету та проекту Програми соціально-економічного і культурного розвитку Золочівського району на 2014 рік.

За підсумками засідань депутатських комісій районної ради фінансовому управлінню та управлінню економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації дано доручення забезпечити подання уточнених показників бюджету та Програми на розгляд сесії районної ради у встановлені терміни.

 

28 січня 2014 року перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський взяв участь у засіданні президії районної ради. За підсумками засідання вирішено провести ХХV сесію районної ради VI демократичного скликання.

Порядок денний:

1. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Золочівського району на 2014 рік.

2. Про затвердження показників та коефіцієнтів пофакторного впливу для застосування у формулі розподілу обсягу міжбюджетних трансфертів на 2014 рік.

3. Про районний бюджет Золочівського району на 2014 рік.

4. Про затвердження структури, чисельності, кошторису видатків на утримання районної ради та виконавчого апарату на 2014 рік.

5. Про затвердження розпоряджень голови Золочівської районної держаної адміністрації.

6. Про ліквідацію бібліотеки с. Кропивна Золочівської центральної бібліотечної системи.

7. Про внесення змін до рішення XIII сесії районної ради від 22.05.2012 року № 181 "Про затвердження мережі освітніх округів у Золочівському районі".

8. Про суспільно-політичну ситуацію в Україні.

9. Різне.

 

28 січня 2014 року заступник голови райдержадміністрації І.Нижник провів нараду в управлінні ветеринарної медицини Золочівського району з питань розвитку сільських територій та виконання районної Програми «Розвитку молочного скотарства на основі кооперації особистих господарств населення на період до 2020 року», яка була розроблена Інститутом сільського господарства Карпатського регіону НААН України. У нараді взяли участь С. Козак – начальник управління ветеринарної медицини у Золочівському районі, І. Закала – начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, Г. Левандовська – секретар Ясенівецької сільської ради, Л. Олексів – головний спеціаліст управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Вирішено завершити збір первинних даних про наявні у сімейних фермах корови з первинною молочною продуктивність понад 4000 кг за останню лактацію, об’єднати у єдину уніфіковану районну систему управління молочним стадом локальні джерела інформації з ідентифікації тварин, племінної цінності корів і биків та профілактики їх захворювань, а також створити реєстр процесу відтворення продуктивного поголів’я. Забезпечити виділення коштів з районного бюджету на реалізацію даної Програми.

 

28 січня 2014 року заступник голови райдержадміністрації Р. Сухецький, на виконання постанови міжвідомчої наради з питань додержання вимог Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей", проведеної Генеральною прокуратурою України, провів засідання комісії щодо дотримання законодавства з приводу збереження та цільового використання будівель, майна, земельних ділянок дитячого позаміського закладу відпочинку "Сокіл".

 

25 січня 2014 року відбулася ХХVІ (позачергова) сесія Золочівської районної ради VІ демократичного скликання з питання суспільно-політичної ситуації в Україні. У засіданні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський; заступники голови райдержадміністрації Ігор Нижник, Роман Сухецький; заступник керівника апарату, начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Галина Семчишин.

 

24 січня 2014 року голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий провів нараду щодо реконструкції школи села Вороняки для створення НВК. У нараді взяли участь заступник голови РДА Роман Сухецький, начальник фінансового управління Галина Мудра, начальник управління з питань освіти, молоді та спорту Іван Божаківський, начальник групи технічного нагляду з питань освіти, молоді та спорту Марія Курман, начальник Золочівського МЖКП "Перспектива" Богдан Тимків, провідний інспектор Золочівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Олег Грабовський, лікар загальної гігієни Золочівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень Галина Мицко, головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури Роман Кушнір.

Головою Золочівської РДА Ярославом Окрепким дано відповідні доручення керівникам управлінь РДА щодо створення умов та надання дошкільно-освітніх послуг 75 дітям дошкільного віку.

 

24 січня 2014 року голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий провів нараду за участю заступника голови РДА Ігоря Нижника та директора ТзОВ "Агрокультура-Захід" Володимира Гусєва з питань діяльності підприємства у 2014 році в частині: дотримання сівозмін на орендованих землях; будівництва елеватора для зберігання зерна; розвитку галузі тваринництва; врегулювання питання щодо ефективного землекористування по Жуківській сільській раді.

 

24 січня 2014 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький провів засідання комісії по розгляду заяв та скарг громадян щодо надання населенню пільг, субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та пічного палива, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям.

Розглянуто 49 заяв в т. ч. надано – 40, відмовлено - 9.

 

23 січня 2014 року голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий взяв участь у зборі керівного складу цивільного захисту області з підведення підсумків роботи у 2013 році та визначення основних завдань на 2014 рік (ЛОДА).

 

23 січня 2014 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На комісії розглянуто наступні питання:

1. Постанови міжвідомчої наради прокуратури Золочівського району Львівської області від 16.01.2014 р.

2. Заяви про надання згоди на дарування 1/2 частки житлового будинку.

3. Заяви про надання згоди на дарування часток квартири.

4. Затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, що опинились в складних життєвих обставинах.

За підсумками засідання комісії прийнято відповідні рішення.

 

22 січня 2014 року голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий провів чергове засідання колегії райдержадміністрації.

На порядок денний винесені питання:
1. Про районний бюджет Золочівського району на 2014 рік.
2. Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Золочівського району на 2014 рік.
3. Про роботу з контрольними документами у райдержадміністрації впродовж ІV кварталу 2013 року.
4. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у райдержадміністрації за 2013 рік.
5. Про проект Програми "Надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам району на 2014 рік".
6. Про проект Програми "Відзначення державних, релігійних і професійних свят, знаменних подій, визначних та історичних дат у Золочівському районі на 2014 рік".
7. Про проект Програми "Підтримка розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на 2014 рік"
8. Про проект Програми "Насінництво"
9. Про проект "Програми щодо розроблення технічних документацій з проведення повторної нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Золочівського району на 2014 рік.

За підсумками засідання колегії прийнято відповідні рішення та дано доручення керівникам управлінь, відділів РДА, окремих служб району, головам місцевих рад району.

 

22 січня Україна відзначає День Соборності та Свободи України.

В багатьох містах і селах держави відбуваються урочисті заходи.

"Соборність і свобода були і залишаються фундаментом нашої національної ідеї, - це цінності, які впроваджує в життя наш народ протягом усієї своєї історії. День Соборності та Свободи України, що встановлено Главою держави у 2011 році, закликає нас до спільної мети - щоб нашим дітям і онукам жилося краще, щоб рідна Золочівщина та Україна стала квітучою і могутньою сучасною державою", - зазначив Роман Сухецький відвідавши Струтинську ЗОШ І-ІІ ст.

"День Соборності та Свободи України встановлено Указом Президента України у 2011 році. У цей рік виповнюється 95 років з часу проголошення цього історичного документу, яким було закріплено вікові прагнення українців жити в єдиній українській соборній державі",- сказав Олег Сало на заходах, що відбулися у м. Львів з нагоди відзначення 95-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки та Дня Соборності та Свободи України.

Зокрема, урочисті заходи також були проведені у загальноосвітніх навчальних закладах району, в яких взяли участь керівники управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Все , що мріялось віками,

Сповнилось , настало!

«Ще не вмерла Україна» -

Гордо зазвучало.

Саме такими словами заступник директора Гавур Г.М. відкрила у Вороняцькій ЗОШ І-ІІІ ст. урочисту загальношкільну лінійку під назвою «Діти єднають Україну».

Святково одягнуті у вишиванки учні та вчителі школи виконали гімн України. З короткою історією свята до присутніх звернулася заступник директора по виховній роботі Гнатів О.Б., яка пригадала історію проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західно - Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.

Доповнили свято патріотичними піснями хор під керівництвом Мельник Н.Й.

Молюсь за тебе, Україно,

І свої сили віддаю,

Щоб відродити із руїни

Наш дух і волю вікову!

Завершальним акордом прозвучала пісня «Господи, помилуй нас», під час якої відбулося символічне з’єднання Східної і Західної України у єдину, незалежну, соборну, могутню державу – Україну.

Урочиста лінійка, приурочена 95–ій річниці проголошення Акту Злуки відбулася і у Струтинській ЗОШ І-ІІ ст. Усі присутні виконували Державний Гімн України. Учні декламували вірші та співали пісні . Свято завершилося виконанням молитви «Боже Великий єдиний» М. Лисенка.

Нехай Господь береже твою і мою Україну кожного дня, кожної хвилини, щоб тут народжувалися гарні й щасливі діти з ясним світлом в очах, з любов’ю і добротою в серці. Хай на рідній землі під небесною ласкою вовіки віків буде Україна!

Молюсь за тебе, Україно,

І свої сили віддаю.

Щоб відродити із руїни

Наш дух і волю вікову!

Виступ підготували: Олексевич О.О., Муц І.В., Гриник З.В., Бойко Г.Я, Галятовська Г.В., Колюбінська Н.З.

Таж хай це свято Злуки чи Соборності

Відродить наші паростки духовності,

Додасть любові до землі й народу

І допоможе цінувать свободу.

 

22 січня 2014 року в приміщенні Центру надання адміністративних послуг голова райдержадміністрації Ярослав Окрепкий за участю начальника Золочівського районного сектору головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області Володимира Менька урочисто вручив чотирьом громадянам району паспорти, що звернулися до Центру із завою про видачу паспорта громадянина України при досягненні 16-річного віку.

"Дорогі юнаки і дівчата! Щойно Вам вручено важливий документ – паспорт громадянина України, а отже, ви стали повноправними громадянами нашої країни. Ви молоді і повні сил, у вас стільки запалу і стільки сміливих дерзань. Життя прекрасне! І тільки вам і вашим друзям належить зробити його кращим! Вчіться, будуйте, зміцнюйте могутність нашої держави. Несіть вогонь добра і любові до людей, рідної України, вогонь милосердя та взаєморозуміння, благородства і щедрості людського серця. Любіть і охороняйте свою Батьківщину, дбайливо ставтеся до її культурних цінностей, пишайтеся досягненнями свого народу",- сказав Ярослав Окрепкий.

 

21 січня 2014 року Золочівський район з робочим візитом відвідав голова Львівської ОДА Олег Сало, який провів нараду з питання стану соціально-економічного розвитку та вирішення проблемних питань району. У нараді взяли участь голова РДА Ярослав Окрепкий, голова Золочівсьої районної ради Володимир Недзельський, керівники структурних підрозділів, управлінь, відділів РДА, районних служб.

В ході робочого візиту голова ОДА Олег Сало ознайомився з роботою ТзОВ "Електроконтакт Україна".

Також, Олег Сало завітав до дитячого будинку сімейного типу, що знаходиться у місті Золочеві, де зустрівся з вихованцями та вихователями і вручив їм подарунки та солодощі.

 

21 січня 2014 року голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання про: робочий візит голови ОДА Олега Сало, святкування 95-ї річниці проголошення Акта злуки, святкування Дня Соборності та Свободи України, роботу дорожніх служб в зимовий період, відновлення електропостачання у населених пунктах району, підготовку матеріалів на засідання колегії РДА. За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 27 січня 2014 року.

 

20 січня 2014 року перший заступник голови РДА Михайло Бучковський провів засідання комісії з питань ТЕБ та НС, щодо ліквідації надзвичайної ситуації природного характеру, яка виникла в результаті несприятливих погодних умов 19-20 січня 2014 року. Керівники районних служб доповіли про стан автомобільних доріг, електро- та газопостачання населених пунктів.

За підсумками засідання дано доручення Золочівському РЕМ відновити електропостачання у всіх населених пунктах району до кінця робочого дня 20 січня, а також керівникам дорожніх служб району забезпечити належне утримання доріг.

 

20 січня 2014 року голова РДА Ярослав Окрепкий, взяв участь у засіданні колегії облдержадміністрації під головуванням голови Львівської ОДА Олега Сала з питання очікуваного виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2013 рік та проект Програми на 2014 рік.

 

17 січня 2014 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький провів засідання оргкомітету з питань відзначення Дня Соборності та Свободи України, 96-ї річниці Героїв Крут та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. У засіданні взяли участь представники органів місцевого самоврядування, керівників структурних підрозділів РДА.

За підсумками засідання дано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів РДА.

 

З метою окреслення пріоритетних напрямків діяльності, вироблення стратегії соціальної роботи на 2014 рік, набуття нових професійних знань, 17 січня 2014 року проведено методичний семінар ” Перспективи діяльності на 2014 рік” для фахівців із соціальної роботи за підсумками колегії департаменту соціального захисту населення ЛОДА. Участь у роботі семінару взяв заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький, який відкриваючи захід, зазначив: ”Завдяки реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо повного охоплення соціальною підтримкою найуразливіших категорій населення на Золочівщині були введені посади фахівців із соціальної роботи. Основне призначення фахівця із соціальної роботи – виведення сімей із складних життєвих обставин. Для цього необхідно бути помічником, координатором та порадникам в громаді ”. Семінар проведено в. о. директора ЗРЦСССДМ Дужою О. Р. та спеціалістами ЗРЦСССДМ Ліаною Реплянською та Ольгою Сагатою.

На семінарі були розглянуті питання:

1. Перспективи діяльності Золочівського РЦСССДМ на 2014 рік.

2. Виявлення, облік та здійснення соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

3. Розвиток альтернативних форм опіки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

4. Ведення діловодства. За підсумками проведення семінару визначено порядок подання звітності у 2014 році, роз’яснено процедуру поновлення банку даних сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, дано доручення окремим фахівцям щодо ведення узагальнених банків даних сімей та осіб незахищених категорій.

 

З метою вшанування творчої спадщини Великого Кобзаря 17 січня 2014 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький, начальник управління з питань освіти, молоді і спорту Іван Божаківський, методист районного методичного кабінету Марія Паздзірська та кореспондент районного часопису «Народне слово» Галина Мельник, взяли участь в конкурсах читців власної поезії про видатного генія українського народу у Ясеновецькому НВК та Жуківській ЗОШ І-ІІ ст.

Заходи проводяться на реалізацію Указу Президента України №257/2012 "Про додаткові заходи з відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка". "Президент України Віктор Янукович приділяє велику увагу до відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, зокрема, 2014 рік оголошено роком Видатного Кобзаря, тому, сьогодні, у двохсотлітній ювілейний рік нашого поета, Генія, Пророка, Великого сина України – Т.Г.Шевченка, ми маємо можливість душею доторкнутися до його світлої пам’яті", - наголосив Роман Сухецький.

Учитель Г.Г. Богонюк представила авторів власної поезії - М.П.Рибку (вчителя української мови та літератури), Г.В.Буняк (учителя початкових класів) та Олесю Рибку (ученицю 9 класу). Вона, добре знаючи біографію Тараса Шевченка, його твори, досконало вивчаючи їх у школі, висвітлила періоди життя Кобзаря у своїх поезіях. Інтонаційно, душевно прозвучали вірші «Ювілей Тараса», «Йдемо до Тебе, наш Кобзарю», «Тарас і Біблія», «Матері Тараса», «Мудрий Прометей» та «Світова велич». В авторському виконанні Г.В.Буняк прозвучали поезії «Пам’ять про поета» та «Тарасу Шевченку». Саїк Валентина – учениця 7 класу, Проць Андрій - учень 7 класу, Панікарський Сергій - учень 7 класу, Гончар Софія - учениця 7 класу, Рептак Віталія - учениця 8 класу, Ребіш Роксолана – учениця 9 класу, Боднар Ірина – учениця 5 класу Ясеновецького НВК продекламували вірші про Тараса Григоровича Шевченка.

Проведення літературних читань широко популяризують творчість Тараса Шевченка на Золочівщині.

 

17 січня 2014 року перший заступник голови РДА Михайло Бучковський, провів нараду з питань формування районного бюджету на 2014 рік. У нараді взяли участь начальник фінансового управління РДА Галина Мудра та головні розпорядники коштів. Під час наради розпорядникам коштів доведено планові завдання на 2014 рік та порядок формування бюджету на поточний рік.

Вирішено у встановлені законодавством терміни затвердити місцеві бюджети на 2014 рік, заключити угоди з органами місцевого самоврядування для отримання субвенцій районному бюджету на виконання програм соціального захисту населення, ветеранів УПА та інші видатки.

 

17 січня 2014 року перший заступник голови РДА Михайло Бучковський, провів нараду з питань підготовки та проведення щорічного міжобласного турніру з міні-футболу, присвяченого Героям Крут. У нараді взяли участь начальник відділу молоді та спорту управління з питань освіти, молоді та спорту РДА Ольга Климук, головний спеціаліст відділу молоді та спорту управління з питань освіти, молоді та спорту РДА Андрій Стельмах, директор ДЮСШ Борис Лісовик, заступник директора ДЮСШ Євген Завальнюк. Борис Лісовик проінформував про те, що даний турнір відбудеться 26 січня у спортивному залі Золочівського професійного ліцею. Участь у турнірі візьмуть 6 команд.

В ході наради обговорено організаційні питання проведення турніру. Дано відповідні доручення.

 

16 січня 2014 року перший заступник голови РДА Михайло Бучковський, провів нараду з питання реконструкції приміщення старої школи села Вороняки для створення НВК. В нараді взяли учать начальник управління з питань освіти, молоді та спорту Іван Божаківський, начальник групи технічного нагляду управління з питань освіти, молоді та спорту Марія Курман, лікар по загальній гігієні Золочівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень Галина Мицко, інспектор Золочівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Олег Грабовський, заступник директора Вороняцької ЗОШ І-ІІІ ступенів Галина Гавур, керівник підрядної будівельної організації Богдан Тимків.

За підсумками наради доручено керівникам відповідних служб району до 20 січня 2014 року подати голові Золочівської РДА передпроектні пропозиції щодо реконструкції даного приміщення.

 

16 січня 2014 року перший заступник голови РДА Михайло Бучковський, провів нараду-семінар з міськими, селищними, сільськими головами.

Про виконання бюджету Золочівського району за 2013 рік та формування бюджету Золочівського району на 2014 рік доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Мудра. Про передачу картотек реєстраційного обліку місця проживання органами місцевого самоврядування Державній еміграційній службі України у Львівській області виступила головний спеціаліст сектору головного управління Державної еміграційної служби України у Львівській області Наталія Батурчик. Начальник відділу взаємодії з працедавцями Золочівського центру зайнятості Олеся Горшинська інформувала про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру. Щодо затвердження номенклатури справ та впорядкування документів місцевих рад надала інформацію начальник архівного відділу райдержадміністрації Любов Бойко. Начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Оксана Залуцька звернула увагу на підготовку мікропроектів місцевого розвитку до участі в обласному конкурсі мікропроектів. Про перелік доріг, які включені в ремонт у 2014 році доповів начальник відділу розвитку інфраструктури та будівництва управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Олег Перейма.

 

15 січня 2014 року перший заступник голови РДА Михайло Бучковський, заступник керівника апарату, начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату РДА Галина Семчишин провели нараду з керівниками структурних підрозділів РДА.

На нараді розглянуто питання:

1. Про терміни подання планів, звітів та документів для розгляду на засіданні колегії райдержадміністрації;

2. Про порядок надання відповідей на терміни звернення громадян та терміни подання контрольних документів;

3. Про зміни до інструкції з діловодства, порядок візування розпорядчих документів та листів;

4. Про вимоги до подання інформації на сайт;

5. Про питання виконавської дисципліни.

За підсумками наради дано відповідні доручення керівникам управлінь, відділів, структурних підрозділів РДА та територіальних органів виконавчої влади по своєчасності подання планів роботи, матеріалів на засідання колегії, інформацій на сайт, особливу увагу було звернуто на виконавську дисципліну державних службовців.

 

15 січня 2014 року перший заступник голови Золочівської РДА Михайло Бучковський взяв участь у нараді першого заступника голови ОДА Олексія Сторчила із головами комісій з питань упорядкування обліку юридичних осіб.

 

14 січня 2014 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації щодо підготовки мікропроектів місцевого розвитку орієнтованих на громаду.

Михайло Бучковський зазначив, що при підготовці проектів, які планується подати на участь в обласному конкурсі необхідно звернути увагу на вирішення ключових соціально-значимих проблемних питань відповідної територіальної громади. Також він зазначив, що реалізація проектів дасть можливість активізувати та згуртувати громаду, покращити рівень життя її жителів.

 

14 січня 2014 року перший заступник голови Золочівської РДА Михайло Бучковський, заступники голови Золочівської райдержадміністрації взяли участь у святкових богослужіннях у храмах району з нагоди свята Василія Великого. 

 

14 січня 2014 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький, начальник управління з питань освіти, молоді та спорту Іван Божаківський взяли участь у підсумковому етапі конкурсу малюнків до творів Тараса Шевченка.

"Рік вшанування Кобзаря у районі розпочався на виконання Указу Президента України від 11 квітня 2012 року №275/2012 "Про заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка" з проведення районних конкурсів, зокрема художніх. Великий син українського народу, мислитель, Тарас Григорович Шевченко, як художник займає одне із самих почесних місць в українському образотворчому мистецтві. Т. Шевченко був одним із перших художників, які прокладали новий реалістичний напрям, основоположник критичного реалізму в українському мистецтві", - сказав Роман Сухецький.

У конкурсі беруть участь учні 2-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району, визначено переможців:

у номінації «живопис»

1 місце – Москва Панас учень 5 класу Гончарівської ЗОШ І-ІІ ст.;

2 місце – Ліщенко Єлизавета учениця 7 класу Сасівського НВК;

3 місце – Інасарідзе Вікторія учениця 2 класу Словітської ЗОШ І-ІІІ ст.;

3 місце – Фурда Діана учениця 2 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

у номінації «графіка»

1 місце – Міносора Вікторія учениця 8 класу Жуличівської ЗОШ І-ІІ ст.;

2 місце – Чучман Ярина учениця 7 класу Жуличівської ЗОШ І-ІІ ст.;

2 місце – Сидорович Богдан учень 2 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

3 місце – Навроцька Наталя учениця 11 класу Сновицької ЗОШ І-ІІІ ст.;

3 місце – Ващак Марія учениця 6 класу Верхобузької ЗОШ І-ІІ ст.

 

14 січня 2014 року заступник керівника апарату, начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату РДА Галина Семчишин, заступник начальника управління з питань освіти, молоді та спорту Ярослав Псюк взяли участь у районному етапі конкурсу кращої учнівської поезії про видатного Кобзаря. Конкурс відбувся у школах Золочівського району з нагоди відзначення 200 – річчя від дня народження Тараса Шевченка, оскільки Президент України проголосив 2014 рік – роком Кобзаря. Метою заходу є залучення учнів до вивчення життєпису та творчої спадщини Тараса Шевченка, виховання в учнів національної свідомості та гордості, патріотичних почуттів. У конкурсах беруть участь учні 2-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району.

За підсумками конкурсів визначено переможців:

у номінації «власна поезія»:

1 місце – Саїк Валентина учениця 7 класу Ясеновецького НВК;

1 місце – Кусень Анна учениця 10 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

2 місце – Токар Ірина учениця 8 класу Скварявської ЗОШ І-ІІІ ст.;

2 місце – Демид Ірина учениця 2 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1;

2 місце – Бораковська Руслана учениця 2 класу Червоненської ЗОШ І-ІІІ ст.;

3 місце – Мамчур Марія учениця 9 класу Червоненської ЗОШ І-ІІІ ст.;

3 місце – Чеховська Антоніна учениця 3 класу Словітської ЗОШ І-ІІІ ст.;

3 місце – Пастернак Богдан учень 3 класу Словітської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Уже стало доброю традицією щорічно під час святкування Різдвяних свят проводити свято Коляди. 12 січня 2014 року в Золочівському районному народному домі ім.Ігоря Білозіра відбувся концерт під назвою «Україна колядує». У святкуванні взяли участь кращі колективи Золочівщини, а саме:

• Народна хорова капела «Опілля», керівник Михайло Болюбаш;

• Народний хор «Благовіст» церкви святих жінок мироносиць, керівник Зеновій Дмитрак;

• Хоровий колектив церкви отців Василіан, керівник Любов Мурин;

• Юна співачка Золочівського краю Оксана Квас;

• Народний вокальний ансамбль «Пори року» РНД, керівник Ірина Весна;

• Дитячо-юнацький хор «Перлина благодаті» Миколаївської церкви, керівник Леся Бойко;

• Вокальний ансамбль Народного дому с.Підгір'я, керівник Марія Бишевська;

• Хоровий колектив церкви святої Софії, керівник Неля Мельник;

• Дитяча група Золочівського Народного театру, керівник Іван Вархола;

• Фольклорний колектив «Соловчанка» Народного дому с. Солова, керівник Любов Лотоцька.

Свято закінчилося частуванням смачними, солодкими пампушками глядачів учасниками фольклорного колективу «Соловчанка».

 

13 січня 2014 року перший заступник голови Золочівської РДА Михайло Бучковський провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади.

На нараді розглядались питання про: розроблення і затвердження індивідуальних планів з вдосконалення та навиків працівників відділів, управлінь, інших структурних підрозділів райдержадміністрації на 2014 рік; подання мікропроектів - ПРООН "Місцевий розвиток орієнований на громаду"; підготовку та проведення заходів до Дня Соборності, вечора - пам'яті Героїв Крут та заходів з нагоди відзначення 200-річчя від Дня народження Т.Шевченка; проведення Різдвяних вертепів; проведення районного етапу конкурсу учнівських малюків до творів Тараса Шевченка; проведення районного етапу конкурсу на кращу учнівську поезію про Т.Шевченка; проведення літературних читань з метою популяризації творчості Т.Шевченка.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 20 січня 2014 року.

 

13 січня 2014 року перший заступник голови Золочівської РДА Михайло Бучковський провів нараду з питання формування районного бюджету на 2014 рік та програми соціально-економічного розвитку району. У нараді взяли участь начальник фінансового управління РДА Галина Мудра, начальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА Оксана Залуцька. Галина Мудра проінформувала про проблемні питання щодо формування бюджету району на 2014 рік.

За результатами наради дано відповідні доручення головним розпорядникам коштів.

 

11 січня 2014 року014 року перший заступник голови Золочівської РДА Михайло Бучковський взяв участь у нараді з питань формування місцевих бюджетів на 2014 рік, яку провів перший заступник голови Львівської ОДА Олексій Сторчило.

На нараді розглядалися питання:

1. Підсумки процесу бюджетування податкових платежів у 2013 році та особливості бюджетування платежів, що зараховуються до місцевих бюджетів області на 2014 рік.

2. Про систему взаємозв'язків обласного та місцевих бюджетів у Львівській області.

3. Основні питання формування місцевих бюджетів Львівської області на 2014 рік.

4. Про основні показники проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2014 рік.

5. Очікувані показники надходжень податку на доходи фізичних осіб у 2014 році.

6. Проблеми погашення податкового боргу до місцевих бюджетів області.

7. Очікувані надходження ресурсних платежів та плати за землю до місцевих бюджетів на 2014 рік.

8. Інтегральна оцінка рівня розвитку оподаткування та рівня використання податкового потенціалу регіонами області.

 

10 січня 2014 року перший заступник голови Золочівської РДА Михайло Бучковський провів засідання районної комісії з приймання-передачі картотек реєстраційного обліку місця проживання/перебування фізичних осіб від суб’єктів господарювання, які надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, житлово-будівельних кооперативів, об’єднань співвласників багатоквартирного будинку та молодіжних житлових комплексів, сільських, селищних рад до територіальних органів ДМС.

Комісія вирішила: 1. Золочівському районному сектору ГУ Державної міграційної служби України у Львівській області, сектору ЖКГ РДА забезпечити складення переліку підприємств з обслуговування житлового фонду, які ведуть реєстраційний облік фізичних осіб і передаватимуть картотеки до територіальних органів ДМС.

2. Золочівському районному сектору ГУ Державної міграційної служби України у Львівській області забезпечити інформування населення щодо змін, які відбулися в організації прийому з питань оформлення і видачі паспорта громадянина України та реєстрації місця проживання/перебування.

3. Золочівському районному сектору ГУ Державної міграційної служби України у Львівській області спільно із Золочівською міською радою визначити потребу у виділенні додаткових площ для розміщення картотек у територіальних органах ДМС та виділити додаткові площі для розміщення картотек у зазначених органах.

 

10 січня 2014 року перший заступник голови Золочівської РДА Михайло Бучковський провів нараду із начальником управління з питань освіти, молоді та спорту РДА Іваном Божаківським, начальником відділу культури і туризму РДА Миколою Решітником щодо організації проведення Різдвяних вертепів.

 

10 січня 2014 року перший заступник голови Золочівської РДА Михайло Бучковський, голова Золочіввської районної ради Володимир Недзельський, Золочівський міський голова Ігор Гриньків, голова районної ради ветеранів Іван Яворський привітали почесного громадянина м. Золочева Сивака Андрія Васильовича із його 90-літтям.

Михайло Бучковський подякував Андрію Васильовичу за вагомий внесок у перемогу над фашистськими загарбниками, за відбудову м. Золочева, активну громадську позицію, за мужність та героїзм, а також побажав ювіляру здоров'я, довголіття.

Біографічна довідка: Народився Сивак Андрій Васильович на Черкащині у давньому козацькому селі Ягубець під Уманню 11 січня 1924 року. Це була багатодітна сім’я, жили дуже бідно. Щоб уникнути вступу в колгосп, батьки виїхали на Вінниччину. Настав голодний 1933 рік. Від голоду помер батько та одна із сестер. Всі діти розійшлися між людьми. В 14 років став прицепщиком, а потім – трактористом. Під час окупації фашистами продовжував працювати, а потім призвали у армію і на фронт. Багато разів поранений, контужений. Брав участь у визволенні Золочева від німецько-фашистських загарбників. Нагороджений багатьма орденами і медалями. Пройшов з боями майже всю Європу. Брав участь у проведенні військової операції по збереженні міста Праги від знищення фашистами, за що був нагороджений срібною медаллю Чеської Республіки. Після закінчення Харківського гвардійського танкового училища продовжив службу на Далекому Сході. Після мобілізації закінчив автомобільний технікум, вчився у Львівському державному університеті ім. Івана Франка. У повоєнний період займав посади начальника автомотоклубу, завуча та директора Золочівського ПТУ № 10. Під його керівництвом як заступника голови міськради було проведено водопостачання та газ. Обирався депутатом міської та районної рад. Андрій Васильович користувався і користується заслуженим авторитетом серед громадян міста і району. На якій би посаді він не перебував завжди працював чесно з повною віддачею своїх сил і умінь. Навіть вийшовши на пенсію бере активну участь у громадському житті.

 

Перший заступник голови Золочівської РДА Михайло Бучковський взяв участь у посадці ялин у м. Золочів. Акцію організував Золочівський міський голова Ігор Гриньків разом із директором КП «Золочівський ринок» Олексієм Розхідченком, керівником Золочівського МВ ЖКП Василем Газдою, працівниками комунальних підприємств та іншими свідомими жителями нашого міста, які 4 січня і висадили голубі ялинки у м. Золочів на вул. Героїв УПА. Минулоріч дві ялини заспонсорував та висадив тут приватний підприємець Роман Купчик. Вони гарно прийнялись і радували око. Цьогоріч досадили іще вісім.

 

9 січня 2014 року перший заступник голови Золочівської РДА Михайло Бучковський провів нараду з керівником апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин, керівниками структурних підрозділів РДА щодо формування плану роботи апарату РДА.

 

9 січня 2014 року перший заступник голови Золочівської РДА Михайло Бучковський взяв участь у Святій Літургії в храмі Воскресіння Господнього м. Золочів.

 

8 січня 2014 року перший заступник голови Золочівської РДА Михайло Бучковський провів нараду із керівниками управлінь, відділів РДА щодо аналізу діяльності їх роботи у 2013 році. Звернув увагу на виконанні контрольованих документів, роботі із зверненнями громадян. Керівники прозвітували про проведену роботу за минулий рік.

 

8 січня 2014 року перший заступник голови Золочівської РДА Михайло Бучковський провів нараду із керівниками структурних підрозділів, які надають адміністративні послуги. Розглянуто питання їхньої взаємодії із центром надання адміністративних послуг, дотримання графіку роботи, механізму надання адмінпослуг.

 

7 січня 2014 року перший заступник, заступники голови Золочівської райдержадміністрації та керівники структурних підрозділів взяли участь у святкових богослужіннях у храмах району.

 

6 січня 2014 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький, начальник управління з питань освіти, молоді та спорту РДА Іван Божаківський на передодні Різдва Христового завітали до районного дитячого будинку "Рідний дім", що знаходиться у с. Сасів. Вручили дітям святкові подарунки та взяли участь у Святій вечері. Вихованці дитячого будинку підготували святковий концерт, де лунали дзвінкі колядки. На завершення гості привітали діток з наступаючим Різдвом Христовим, побажали здоров'я, радості, успіхів життєвої наснаги, миру і благополуччя.

 

31 грудня 2013 року біля міської ялинки на Вічевій площі в м.Золочеві усі спільно молилися дякуючи Господу за прожитий 2013 рік і просили Божого благословення на рік наступний. Спільну молитву звершили декани усіх конфесій Золочівщини.

У молитві також взяв участь перший заступник голови Золочівської РДА Михайло Бучковський, голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський, Золочівський міський голова Ігор Гриньків.

Після молитви присутніх вітали з Новим 2014 роком перший заступник голови Золочівської РДА Михайло Бучковський, голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський, Золочівський міський голова Ігор Гриньків. Новорічно-різдвяне дійство відбулося за участі народного хору "Опілля" РНД.

Враховуючи рішення організаційного комітету РДА святковий феєрверк у м.Золочеві відмінено.

 

31 грудня 2013 року перший заступник голови Золочівської РДА Михайло Бучковський від імені голови Золочівської РДА Ярослава Окрепкого привітав працівників райдержадміністрації з прийдешнім Новим роком та Різдвяними святами. Гарний настрій дарував фольклорний народний ансамбль "Древо", під керівництвом Ольги Чепелюк, який колядками, щедрівками та віншуваннями провів старий рік та бажав щастя у новому році.

У вітальному слові Михайло Бучковський подякував всім за самовіддану, жертовну працю. "Вірю, що любов до нашого спільного дому під назвою Україна, прагнення зробити його щонайкращим і надалі слугуватиме головним пріоритетом у щоденній спільній діяльності влади і громадськості району", - сказав перший заступник голови.

 

30 грудня 2013 року перший заступник голови Золочівської РДА Михайло Бучковський провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання про: графік роботи структурних підрозділів РДА у святкові та вихідні дні для забезпечення потреб громадян; подання статистичної звітності; порядок закриття та відкриття рахунків розпорядників коштів; ремонт шкільних автобусів; проведення новорічних та різдвяних заходів. За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді.

 

30 грудня 2013 року перший заступник голови Золочівської РДА Михайло Бучковський провів нараду щодо організації роботи по завершенню бюджетного 2013 року в частині коштів субвенцій. У нараді взяли участь начальник фінансового управління РДА Галина Мудра, начальник управління Державної казначейської служби України у Золочівському районі Андрій Буковський.

 

27 грудня 2013 року традиційно голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий спільно з заступником голови РДА Романом Сухецьким, начальником управління з питань освіти, молоді та спорту РДА Іваном Божаківським вручили набір продуктів військовослужбовцям Навчального центру внутрішніх військ МВС України для підготовки до святкування Різдвяних свят.

Активну участь у зборі продуктів взяли учнівські та педагогічні колективи шкіл району.

 У своєму виступі голова РДА Ярослав Окрепкий привітав командування та військовослужбовців Навчального центру з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим побажавши щастя, здоров'я, життєвої наснаги, миру і благополуччя.

 

27 грудня 2013 року голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий провів нараду щодо формування районного бюджету на 2014 рік. У нараді взяли участь начальник фінансового управління РДА Галина Мудра, начальник Золочівської об'єднаної державної податкової інспекції у Львівській області Ольга Первухіна.

 

27 грудня 2013 року перший заступник голови Золочівської РДА Михайло Бучковський провів нараду щодо підведення підсумків роботи управління Пенсійного фонду за 2013 рік та основні завдання щодо реалізації державної політики у сфері пенсійного забезпечення у 2014 році. У нараді взяли участь начальник управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі Ірина Питльована, заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі Наталія Гаврачинська, начальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА Оксана Залуцька, начальник відділу доходів і зборів з фізичних осіб Золочівської ОДПІ Олег Сембай.

Із доповіддю про підсумки роботи управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі за 2013 рік та завдання на 2014 рік виступила Ірина Питльована.

Зазначено, що станом на сьогодні на обліку в управлінні перебуває 19765 одержувачів пенсій. Середньомісячні видатки на виплату пенсій у 2013 році склали 24,0 млн. грн. У 2013 році спеціалісти управління забезпечили своєчасне призначення та перерахунки пенсій пенсіонерам району. Всього призначено 874 нових пенсії згідно з Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" та спеціальними Законами, а також проведено 720 перерахунків пенсій з різних підстав. На 45 осіб підготовлено та подано на розгляд Комісії документи для призначення пенсій за особливі заслуги перед Україною, 13 особам призначено пенсії за особливі заслуги, 20 особам – перераховано в збільшеному розмірі. Станом на 26 грудня в районі пенсії за особливі заслуги перед Україною одержують 995 пенсіонерів. На виконання соціальних ініціатив Президента України та постанов Кабінету Міністрів України у 2013 році проведено 5 масових перерахунків пенсій для виплати їх у збільшеному розмірі. Проведені перерахунки сприяли підвищенню рівня пенсійного забезпечення громадян. Середній розмір пенсії складає 1224,14 грн., що 53, 64 грн. більше в порівнянні з початком року.

Із співдоповіддю щодо адміністрування єдиного соціального внеску виступив Олег Сембай.

Станом на 01.10.2013 року заборгованість по єдиному соціальному внеску склала 93,7 тис. грн., впродовж року заборгованість зменшилась на 12 %. В загальній сумі боргу: 34,5 тис. грн. – борг економічно-активних платників (36,8%), 59,2 тис. грн. – безнадійний борг та борг банкрутів (63,2%). Вжито комплексні заходи впродовж 2013 року в рахунок погашення боргу надійшло 152,7 тис. грн. єдиного соціального внеску.

Підсумовуючи результати роботи управління ПФ та ЗОДПІ Михайло Бучковський зазначив, що в районі на виконання соціальних ініціатив Президента України забезпечено стабільне фінансування пенсійних виплат, дотримання норм законодавства при призначенні і виплаті пенсій.

 

27 грудня 2013 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький провів нараду з начальником управління соціального захисту населення РДА Ігорем Уличним та працівниками управління щодо виконання покладених завдань на 2013 рік в рамках програми «Україна для людей» та перспективи на 2014 рік.

Під час наради підведено підсумки роботи по виконанні соціальних ініціатив Президента України в сфері соціального захисту населення, проаналізовано основні показники. Заступник голови РДА привітав присутніх з Новим Роком та Різдвом Христовим, зачитав для всього колективу привітання від голови Львівської ОДА Олега Сала.

Довідка про виконання покладених завдань на 2013 рік в рамках Програми «Україна для людей» та перспективи на 2014 рік тут

 

26 грудня 2013 року голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий провів засідання оргкомітету щодо Подячного молебню, який відбудеться 31 грудня 2013 року у м. Золочеві.

У засіданні взяли участь заступник голови РДА Роман Сухецький, заступник керівника апарату РДА Галина Семчишин, заступник голови районної ради Андрій Леськів, заступник Золочівського міського голови Володимир Рибаха, секретар Золочівської міської ради Дмитро Колодка, директор Золочівської музичної школи Марія Кривень, начальник відділу культури та туризму РДА Микола Решітник, директор РНД Михайло Стречик, начальник управління з питань освіти, молоді та спорту РДА Іван Божаківський, методист районного методичного кабінету Андрій Питльований, Золочівський декан УАПЦ о. Василь Саган, священики Золочівського деканату УГКЦ о. Степан Галай, о. Матей (ЧСВВ).

 

26 грудня 2013 року голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий провів виїзну нараду із заступником голови Золочівської РДА Романом Сухецьким, керівниками комунальних організацій, начальниками структурних підрозділів РДА щодо облаштування зовнішніх мереж (каналізування, водопостачання, електропостачання, підведення газу, телефонізація) для забезпечення будівництва та подальшого функціонування ДБСТ у м. Золочеві по вул. Львівській.

Під час наради Ярослав Окрепкий підкреслив, що будівництво дитячого будинку сімейного типу та введення його в експлуатацію у 2014 році має виняткове значення для нашого району, адже одним із пріоритетних завдань Президента України є забезпечення усіх дітей сімейними формами виховання.

 

26 грудня 2013 року голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий провів нараду з начальником управління з питань освіти, молоді та спорту РДА Іваном Божаківським та директорами навчальних закладів району щодо підведення підсумків роботи у 2013 році. Завідувач районного методичного кабінету Галина Грицина інформувала про підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2013».

Про виконання плану заходів Міністерства освіти і науки України щодо профілактики правопорушень серед дітей та учнівської молоді на період до 2015 року доповів методист районного методичного кабінету Андрій Питльований.

Із доповіддю про підсумки проведення року дитячої творчості та перспективи розвитку позашкільної освіти на 2014 року виступив головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Андрій Левкович.

Ярослав Окрепкий подякував за роботу управлінню з питань освіти, молоді та спорту, наголосив на перспективи розвитку позашкільної освіти, співпрацю керівників установ освіти з головами місцевих рад та про розвиток мережі навчальних закладів у новому навчальному році.

 

26 грудня 2013 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький провів нараду з начальником відділу культури та туризму РДА Миколою Решітником, працівниками культосвітніх установ району щодо підведення підсумків роботи у 2013 році та плани на 2014 рік. З нагоди наступаючих радісних та величних свят, що приходять до наших домівок дзвінкими колядками і щедрівками, Роман Сухецький щиро привітав усіх присутніх та бажав їм усіляких гараздів. Висловив подяку за сумлінну працю. А також зачитав привітання від голови Золочівської РДА Ярослава Окрепкого та кожному працівнику клубної установи вручив вітальні листівки від голови Львівської ОДА Олега Сала.

Довідка Про роботу відділу культури і туризму Золочівської РДА за 2013 рік Невід’ємною часткою культурно-освітньої, художньо-масової роботи є ряд заходів з національно-патріотичного, естетичного виховання підростаючого покоління. Це святково - урочисті дійства: День Злуки ЗУНР і УНР, День Конституції, ряд тематичних вечорів в пам'ять про молодих українських героїв, які загинули в нерівному бою під Крутами, День молоді, День міста, День села, День матері, День сільського господарства. Щорічно відбуваються в закладах культури концерти, історичні уроки, вечори-реквієми, тематичні вечори, вечори-скорботи, історичні години, тематичні виставки, читацькі конференції, дні історії, історичні години та вечори-портрети.

Відділом культури і туризму РДА проведено районний огляд-конкурс молодих читців, юних поетів, присвячений Дню Матері та пам’яті Т.Г. Шевченка. З 16 червня по 20 липня 2013 року включно, щонеділі проходили творчі огляди всіх Народних домів під назвою «Свою Україну любіть», присвячені 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка.

Крім концертної програми організовано і показано виставки робіт народних умільців (вишивка, роботи з бісеру, різьба по дереву, гончарство, роботи з соломи). Відбулися святкування присвячені 22-ій річниці Незалежності України (тем. вечори, концерти, книжкові виставки). Відбулося святкування 1025-ї річниці хрещення Київської Русі 1 листопада відбулися урочистості з нагоди 95 – річниці утворення ЗУНР.

З 22 по 24 листопада проходили вечори скорботи і пам’яті за жертвами голодомору та політичних репресій, тематичні виставки. 18 грудня благодійний концерт до Дня Святого Миколая за участю молодіжного театру «Край». Святкова програма Новорічних та Різдвяних вітань для жителів м.Золочева та району(фольклорна група РНД, 28-31 грудня).

Народні колективи Золочівського відділу культури брали участь у всіх концертних програмах, які проходили у РНД та за межами. Народний танцювальний колектив «Первоцвіт» були учасниками міжнародних фестивалів у Болгарії та Греції. Народний театр Золочівського РНД - участь у фестивалі «Веселі копачі». Народний ВІА «Зорепад» та солісти РНД - участь у обласному фестивалі – конкурсі «Пісня буде поміж нас». Народна капела бандуристок «Червона калина» стала переможцем обласного огляду-конкурсу . Народний колектив «Пори року» стали призерами обласного огляду – конкурсу вокальних ансамблів. Фольклорний колектив «Луківчанка» Народного дому с. Лука брав участь: у 8 міжобласному мистецько-краєзнавчому фестивалі «Братина» м. Шумськ, Тернопільська обл, у обласному фольклорному фестивалі «Бойко – Фест» смт. Рожнятів Івано - Франківська обл. у обласному фестивалі – конкурсі «З народної криниці» с. Явора Турківський район. Культурно-освітні установи працюють тісно із школами, релігійними громадами, товариством «Просвіта», відділом у справах сім’ї та молоді РДА, місцевими спонсорами та іншими громадськими організаціями. Жодне державне релігійне свято не проходить без їх участі.

Естетичним розвитком підростаючого покоління займаються Золочівська та Глинянська дитячі музичні школи. Учні шкіл є учасниками багатьох конкурсів, фестивалів, як на районному так і на обласному рівнях.

З метою фахового навчання культпрацівників проводяться семінари, наради, практикуми, інструктажі.

 

26 грудня 2013 року заступник керівника апарату Золочівської РДА Галина Семчишин провела нараду з завідувачами бібліотечних установ району за участю начальника відділу культури та туризму РДА Миколи Решітника щодо підведення підсумків роботи у 2013 році та плани на 2014 рік.

Довідка про роботу Золочівської ЦБС Золочівська ЦБС нараховує 70 бібліотек, з них ЦРБ ім. І.Франка, районна бібліотека для дітей, Глинянська міська бібліотека для дорослих та дітей, Поморянська селищна бібліотека та 65 сільських бібліотек-філій, з них призупинена робота в бібліотеках-філіях сіл Нестюки та Кропивна за відсутністю приміщень.

Бібліотеки-філії розміщені в пристосованих приміщеннях та Народних домах, а саме: в Народних домах – 42 бібліотеки, в пристосованих – 28. Мають газове опалення 15 бібліотек-філіалів: Шпиколоси, Вороняки, Хильчиці, Білий Камінь, Плугів, Червоне, Ясенівці, Перегноїв, Монастирок, Гончарівка, Почапи, Струтин, Зарваниця, Глиняни доросла та дитяча бібліотеки; пічне опалання 10 бібліотек-філій, зовсім не опалюються 8 бібліотек. Бібліотечний фонд ЦБС становить 416,1 тис. примірників.

Протягом 2013 року відбулося незначне надходження літератури за рахунок обласної програми поповнення бібліотечних фондів 3720 примірників, а також в бібліотеки ЦБС надходять періодичні видання. Зроблено підписку на 2014 рік на суму 26 000 грн. (49 назв газет та журналів).

Бібліотеки ЦБС обслуговують 37 100 читачів, відвідування становить 296 000, а книговидача 700 000 примірників. Пріоритетним напрямком діяльності ЦБС є краєзнавча робота. Бібліотечні працівники сприяють вихованню у користувачів любові до рідного краю, його історії, природи, стимулюють інноваційну активність, впроваджують нові бібліотечно-бібліографічні форми роботи з популяризації літератури краєзнавчого характеру. В бібліотеках оформлені краєзнавчі кутки, виставки-вернісажі на яких зібрано книжковий матеріал, а також речі та предмети старовини.

Бібліотеки ЦБС беруть активну участь в міжнародних та всеукраїнських акціях та заходах, проголошених у 2013 році: Рік Людини в Україні, Рік фізичного здоров’я та екології, Рік рівноапостольних святих Кирила і Мефодія, Європейським роком громадян та інші, оформляючи різнопланові тематичні виставки, викладки літератури, проводять інформаційні та тематичні бесіди, обговорення, круглі столи, діалоги.

Важливу роль в діяльності бібліотек займає відзначення державних, історичних та релігійних свят яким були присвячені вечори історичної правди, вечори-реквієми, години державності, свята: «Сила держави – в єдності народу», «Герої Крут – для нащадків взірець», «Хай лунає салют Перемоги», «Пам’ятаймо героїв імена», «Знай про Європу більше», «Конституція в нашому житті», «Кольори прапора незалежної України», «Будь у віках щаслива Україно», «Козацтво – золотий вік України», «УПА: сторінки історії», «Релігія і українське суспільство», «Пасхальна веселка».

Протягом року бібліотеки району активно проводять популяризацію кращих творів українських письменників та ювілярів 2013 року. Особливу увагу приділяється підготовці до відзначення 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка, а також відзначення літературних дат: «Народе мій, до тебе я ще верну» (75 р. В.Стуса), «В.Пачовський – поет національної ідеї» (135 р.), «Батько української байки» (200 р. Гулака-Артемовського), «Материнська пісня Наталі Забіли» (110 р.), «Духовне серце України – Тарас Шевченко», «Шанує Тараса вкраїнська родина», «Золотокриле слово Гончара» (95 р.), «В.Мартинову – 75», «Син рідної землі» (Б.Стельмаху -70 р.).

Бібліотеки ЦБС систематично беруть участь у проведенні всеукраїнських та обласних конкурсів. Вже традицією стало проведення в усіх бібліотеках системи всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України», підсумком якого є проведення у березні районного етапу. Цьогорічна переможниця міського, районного та обласного конкурсу Ірина Мартиняк, учениця 7 класу ЗОШ № 4, стала найкращим читачем України 2013 року. Щорічно, 20 березня, бібліотеками ЦБС проводиться загальнообласний день читання, який відбувається під час всеукраїнського Тижня дитячого читання. ЦРБ ім. І.Франка та районна бібліотека для дітей є методичним центром для бібліотек-філіалів ЦБС.

Постійно проводяться виробничі наради, семінари, тренінги, працює «Школа молодого бібліотекаря». У 2013 році було проведено кущові семінари на тему «Краєзнавство – патріотичний напрямок роботи публічних бібліотек» в бібліотеках-філіалах сіл Словіта, Ремезівці, Верхобуж, Скварява.

На базі районної бібліотеки ЦРБ Ім. І.Франка проведено семінар бібліотечних працівників на тему «Бібліотечний фонд: сучасний стан, перспективи розвитку та використання».

Матеріально-технічна база бібліотек ЦБС потребує значного покращення. Є необхідність в придбанні нових меблів – стелажів, книжкових вітрин, столів, крісел, кафедр для видачі книг. Більшість бібліотек району потребують коштів на проведення поточних та капітальних ремонтів. Бібліотечний фонд потребує значного оновлення та поповнення новою літературою різнопланової тематики для ефективнішого обслуговування користувачів, що також потребує виділення додаткових коштів.

В час інформаційного суспільства бібліотеки не можуть працювати без комп’ютеризації, але водночас жодна сільська бібліотека немає комп’ютера та інтернету за відсутністю коштів на їх придбання.

 

25 грудня 2013 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький зустрівся із делегацією Сокальського району, яка перебувала на Золочівщині з робочим візитом в складі заступника голови Сокальської РДА Лариси Фарин та начальника управління соціального захисту Сокальської РДА Володимира Огінського щодо обміну досвідом по створенні і діяльності районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів у с. Білий Камінь.

 

25 грудня 2013 року працівники Центру дитячої та юнацької творчості уже традиційно організували новорічно-різдвяну виставку у холі райдержадміністрації.

 

25 грудня 2013 року голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий взяв участь у засіданні Громадської ради при райдержадміністрації. Заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Алла Хома у своєму виступі про підготовку водіїв-інвалідів до керування транспортними засобами на базі Золочівської автомобільної школи ТСОУ зазначила, що у Львові з 2007 року працює Міжрегіональний центр соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів, який надає можливість пройти професійну реабілітацію людей з обмеженими можливостями. Впродовж 2013 року у даний центр скеровано 1 інваліда для одержання прав водія.

Про результати роботи підстанції екстреної медичної допомоги впродовж 2013 року доповів старший фельдшер підстанції екстреної медичної допомоги у Золочівському районі.

Директор районного центру зайнятості Орест Малиновський проінформував присутніх про проблеми зайнятості сільської молоді в Золочівському районі.

На завершення засідання голова Громадської ради Ірина Посполита підвела підсумки роботи Громадської ради за 2013 рік та подала на затвердження головою райдержадміністрації проект плану роботи на 2014 рік.

 

25 грудня 2013 року голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий провів нараду за участю першого заступника голови Золочівської РДА Михайла Бучковського, начальників управлінь, відділів РДА, голів місцевих рад щодо введення в експлуатацію об'єктів незавершеного будівництва соціальної сфери.

На нараді заслухано інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі РДА Оксани Залуцької та головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури РДА Віктора Зарічного щодо стану введення в експлуатацію об'єктів незавершеного будівництва соціальної сфери, зокрема, галузі освіти, охорони здоров'я, культури та служби у справах дітей.

Як зазначив Ярослав Окрепкий, Президент України наголошує, що 2014 рік має стати роком розвитку регіонів. Тому у наступному році необхідно завершити будівництво та здати в експлуатацію об'єкти соціальної сфери. За підсумками наради дано відповідні доручення головам місцевих рад району – замовникам будівництва та начальникам управлінь, відділів РДА.

 

25 грудня 2013 року голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий, голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський, Золочівський міський голова Ігор Гриньків взяли участь у святковому Богослужінні з нагоди святкування Різдва Христового у Костелі Успіння Пресвятої Богородиці.

 

25 грудня 2013 року перший заступник голови Золочівської РДА Михайло Бучковський взяв участь у виїзній нараді по питанні роботи АС біля ТЦ "Надія". В роботі взяли участь представники ОДА, Управління Укртрансінсекції у Львівській області, Золочівської міської ради, представники автотранспортних підприємств району та власник АС. За результатами роботи визначено необхідний перелік робіт по доведенню АС до вимог Законодавства та встановлено терміни виконання.

 

24 грудня 2013 року голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий, голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський поклали вінок до пам'ятника В'ячеславу Чорноволу у м. Золочеві з нагоди вшанування 76-ї річниці від дня народження Героя України.

 

24 грудня 2013 року голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий, перший заступник голови Золочівської РДА Михайло Бучковський взяли участь у другому засіданні ХХІV сесії районної ради. На порядку денному розглядалися питання:

1. Звіт про роботу голови Золочівської районної ради.

2. Про внесення змін до районного бюджету Золочівського району на 2013 рік.

3. Про затвердження в новій редакції "Районної програми підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на 2013 рік".

4. Про затвердження переліку закладів культури базової мережі Золочівського району Львівської області.

5. Про затвердження розпоряджень голови Золочівської районної державної адміністрації.

6. Про затвердження угод про передачу видатків на виконання повноважень між місцевими бюджетами.

7. Про надання дозволу на демонтаж старої аварійної господарської будівлі (сараю), що не використовується стоматполіклінікою.

8. Про затвердження плану пленарних засідань Золочівської районної ради на 2014 рік.

9. Про надання згоди на використання надр з метою їх геологічного вивчення та дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промислова розробка родовищ) на Анріївсько-Монастирецьку площу.

10. Про приведення у відповідність до чинного законодавства статутних документів редакції газети "Народне слово" та затвердження Статуту комунального підприємства " Редакція газети "Народне слово" Золочівської районної ради Львівської області" в новій редакції.

11. Про погодження проекту землеустрою щодо зміни межі міста Глиняни Золочівського району Львівської області.

12. Про ліквідацію районної виборчої комісії.

13. Різне.

 

24 грудня 2013 року голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий провів зустріч керівниками сільськогосподарських підприємств району за участю заступника голови РДА Ігоря Нижника, начальника управління агропромислового розвитку Івана Закали, начальника відділу Держземагенства у Золочівському районі Ігоря Погребняка та з питань:

1. Виплати орендної плати

2. Сплати податку на доходи з фізичних осіб

3. Видача одного примірника зареєстрованого договору оренди орендодавцю

4. Підсумки розвитку агропромислового комплексу за 2013 рік і перспективи розвитку на 2014 рік Ігор Нижник інформував присутніх про стан розвитку агропромислового комплексу за 2013 рік та перспективи розвитку на 2014 рік.

"Розвиток агропромислового комплексу має прямий зв’язок з підвищенням рівня добробуту наших жителів. Паралельний розвиток сільського господарства та інфраструктури села, створення робочих місць на селі - завдання, які входять в низку найважливіших соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича", - сказав Ярослав Окрепкий.

Ключовим питанням зустрічі було сплата орендної плати. Ярослав Окрепкий сказав, що сьогодні слід визнати, що земля сільськогосподарського призначення є головним засобом існування селян і велика частина доходу сільських жителів складає отримана орендна плата за надані в користування земельні ділянки (паї), тому було дано доручення керівникам сільгосппідприємств до кінця року завершити виплату орендної плати.

На завершення голова райдержадміністрації підвів підсумки зустрічі та привітав керівників сільськогосподарських підприємств з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим і побажав хороших урожаїв та плідної праці в наступному році.

 

24 грудня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів гарячу телефонну лінію. Зателефонувало 2 мешканців району з питань: забезпечення дровами та ямкового ремонту дороги по вул. Широкій с. Вороняки. По піднятих питаннях дано роз'яснення.

 

24 грудня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з керівниками відділів райдержадміністрації щодо підведення попередніх підсумків роботи територіально-господарського комплексу району за 2013 рік. Заслухавши виступ начальника управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Оксани Залуцької щодо виконання показників Програми соціально-економічного та культурного розвитку Золочівського району на 2013 рік, присутні висловили пропозиції щодо подальшої реалізації заходів, спрямованих на ефективну роботу всіх галузей економіки району.

Підводячи підсумки наради, Михайло Бучковський наголосив: «Виконуючи заходи Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» ми спрямовуємо зусилля на побудову розвиненої та стабільної економіки, яка буде працювати на покращення добробуту жителів нашого району».

 

23 грудня 2013 року голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий взяв участь в апаратній нараді, яку провів голова Львівської ОДА Олег Сало з питань: формування бюджетів на 2014 рік; вирішення поточних економічних питань соціального розвитку області; незавершених об'єктів соціальної сфери в галузях освіти, медицини, культури та служби у справах дітей, які необхідно ввести в експлуатацію у 2014 році.

 

23 грудня 2013 року перший заступник голови Золочівської РДА Михайло Бучковський провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання про: розрахунки за енергоносії державними, комунальними підприємствами, організаціями та установами; проведення підсумкових нарад по результатах роботи структурних підрозділів РДА у 2013 році; регламент роботи управління державної казначейської служби України у Золочівському районі і структурних підрозділів РДА; внесення змін до програм розвитку агропромислового розвитку району; проведення новорічних ранків у школах району.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 30 грудня 2013 року.

 

23 грудня 2013 року перший заступник голови Золочівської РДА Михайло Бучковський провів нараду з головним лісничим ДП "Золочівське лісове господарство" Ігорем Повзанюком, начальником відділу Держземагенства у Золочівському районі Ігорем Погребняком, начальником відділу держаного контролю забудови території № 4 інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області Петром Кобелька, головним спеціалістом відділу містобудування та архітектури РДА Віктором Зарічним щодо незавершеного будівництва адмінбудинків Білокамінського та Нестюківського лісництв.

За результатами наради напрацьовано механізм введення в експлуатацію даних об'єктів.

 

23 грудня 2013 року перший заступник голови Золочівської РДА Михайло Бучковський провів робочу зустріч із головою громадської організації "Агенція розвитку сіл Гологори, Майдан-Гологірський, Зашків, Лісові" Олегом Башком, членом громадської організації "Відродження села Скварява" Лесею Костів щодо реалізації Проекту ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ" по встановленні енергозберігаючих вікон у Гологірському НВК та Сварявській школі за участю начальника управління з питань освіти, молоді та спорту РДА Івана Божаківського, начальника фінансового управління РДА Галини Мудрої, Гологірського сільського голови Марії Лукасевич.

За підсумками зустрічі дано доручення начальнику управління з питань освіти, молоді та спорту РДА, начальнику фінансового управління РДА до 25 грудня 2013 року провести перевірку проміжних актів виконаних робіт по встановленню вікон та забезпечити співфінансування проектів з районного бюджету.

 

23 грудня 2013 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький взяв участь у засіданні медичної ради, яка відбулася у Золочівській центральній районній лікарні. З доповіддю про реалізацію у районі завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем регіону; підсумки результатів 2013 року, плани на 2014 рік виступили заступник головного лікаря по медобслуговуванню населення Антон Луговий , райпедіатр Михайло Горшинський.

Про стан реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 12 червня 2013 року № 554 "Питання удосконалення реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою" доповіла районний кардіолог Наталія Дячок.

– Влада повинна вжити всіх заходів для того, щоб забезпечити покращення якості надання медичних послуг населенню району, адже поетапний перехід вітчизняної системи охорони здоров’я до загальноєвропейського рівня є одним із пунктів Програми Президента України Віктора Януковича "Україна для людей", – сказав Роман Сухецький.

 

20 грудня 2013 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький провів розширене засідання районної координаційної ради з питань дітей.

На порядку денному засідання розглядалися питання:

1. Результати роботи у сфері захисту прав дітей на території Золочівського району за 2013 рік.

2. Розвиток сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Забезпечення права кожної дитини на виховання в сім'ї.

3. Налагодження механізму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. За результатами розгляду вказаних питань прийнято відповідні рішення.

Підводячи підсумки засідання, Роман Сухецький відзначив роль держави у забезпеченні прав дитини через державні програми, які функціонують на даний час. Особливий наголос зроблено на реалізацію нових соціальних ініціатив Президента України "Діти – майбутнє України" та положень Указу Президента щодо захисту прав дітей в Україні.

"Необхідно забезпечувати неухильне виконання вимог законодавства щодо соціального захисту дітей, насамперед дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, зокрема своєчасного виявлення таких дітей, реалізації їх права на сімейне виховання, захисту майнових і житлових прав", - резюмував Роман Сухецький.

 

20 грудня 2013 року голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий провів нараду з перевізниками району, керівниками дорожніх служб. На нараді розглянуто питання підвищення якості пасажирських перевезень, реалізація прав громадян на пільгове перевезення, оновлення транспортного автопарку. Керівники автодорожніх служб району доповіли про плани щодо ремонту доріг загального значення.

За результатами наради вирішено:

1. Перевізникам забезпечити належне облаштування в транспортних засобах кутків споживача.

2. Вирішити питання про заміну маловмістимих транспортних засобів на сучасні автобуси.

3. Забезпечити дотримання графіків руху автобусів на період зимових свят.

4. Керівникам дорожніх служб забезпечити оперативне реагування на повідомлення водіїв автобусних маршрутів про можливі ускладнення руху транспорту в зимовий період.

 

20 грудня 2013 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький провів засідання спостережної комісії, на якому розглядалися питання: про стан здійснення соціальної роботи з громадянами, які засуджені до покарання без позбавлення волі та надання їм соціальних гарантій, передбачених законодавством; щодо затвердження звіту про роботу спостережної комісії за 2013 рік. Комісією прийнято рішення сприяти у співпраці Золочівського РЦСССДМ, Золочівського районного центру зайнятості, управління соціального захисту райдержадміністрації щодо отримання повного пакету соціальних послуг такими особами.

 

20 грудня 2013 року голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий провів нараду з заступником голови Золочівської РДА Романом Сухецьким, заступником керівника апарату РДА Галиною Семчишин, начальником управління з питань освіти, молоді та спорту РДА Іваном Божаківським, методистом з виховної роботи управління з питань освіти, молоді та спорту РДА Андрієм Питльованим, директорами Золочівських шкіл та Золочівського економічного ліцею щодо підведення підсумків І семестру навчально-виховного процесу 2013/14 року та святкування новорічних та різдвяних свят.

На нараді, також, обговорювалося питання щодо дотримання плану роботи шкіл, зокрема Наказу управління з питань освіти, молоді та спорту РДА № 323 від 13 грудня 2013 року "Про проведення новорічно-різдвяних заходів" та перспективи комплектації класів у наступному навчальному році.

 

20 грудня 2013 року перший заступник голова Золочівської РДА Михайло Бучковський провів засідання комісії з питань депутатської етики, регламенту та дотримання законності.

 

19 грудня 2013 року голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий взяв участь у нараді з питань створення та функціонування служби містобудівного кадастру, яку провів заступник голови Львівської ОДА Володимир Губицький.

 

19 грудня 2013 року голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий побував на особистому прийомі громадян головою Львівської ОДА Олегом Салом, де розглядалося питання забезпечення житлом мешканки Золочівського району.

 

19 грудня 2013 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький взяв участь в урочистому відкритті та освячені Золочівської підстанції екстреної медичної допомоги. Вітали присутніх директор департаменту охорони здоров'я ЛОДА Ростислав Ступницький, начальник Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Юрій Пацюрко, голова Львівської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я України Юрій Білий, Золочівський міський голова Ігор Гриньків та інші.

В урочистій атмосфері почесні гості перерізали стрічку, а священики окропили приміщення. "Відкриття підстанції екстреної медичної допомоги у Золочівському районі створить можливості соціального стандарту щодо надання високого рівня допомоги населенню району ",- сказав Роман Сухецький.

Юрій Пацюрко висловив подяку керівнику підстанції та колективу, який визнано одним з найкращих під час проведення Євро-2012 та інших масових заходів. Керівнику підстанції екстреної медичної допомоги вручено три санітарних автомобілі та в найближчому майбутньому отримає новий реанімобіль.

 

Діти з прийомних сімей та ДБСТ Золочівського району отримали подарунки до дня Cвятого Миколая

З вітаннями від Святого Миколая, 19 грудня 2013 року перший заступник голови Золочівської РДА Михайло Бучковський, разом з начальником управління з питань освіти, молоді та спорту РДА Іваном Божаківським, начальником відділу соціальної роботи районного ЦСССДМ Оксаною Дужою, начальником відділу у справах молоді та спорту Ольгою Климук завітали у дитячий будинок сімейного типу, що у м. Золочеві.

Діти зустріли гостей святковим дійством - казковою виставою "Ой хто, хто Миколая любить". У виконанні вихованців звучали пісні та вірші, присвячені Святому Миколаю.

По завершенні зі словами вітань до дітей та мами-виховательки звернувся Михайло Бучковський. Він подякував за виховання, належний догляд та побажав добра, здоров'я, успіхів у навчанні та здійснення їх мрій та бажань.

"Держава та Президент України докладають максимум зусиль, щоб усі діти відчували родинне тепло, затишок турботу та підтримку від влади, щоб їхнє життя стало комфортнішим та зручнішим. Адже глава держави неодноразово наголошував на першочерговості забезпечення захисту прав дитини. Тому сьогодні районна влада відвідує різні соціальні заклади на Золочівщині, аби максимально виконати це завдання ", - зазначив Михайло Бучковський.

Того ж дня з дарунками відвідали прийомні сім'ї Болюбаш та Брояновського у яких виховується п’ять прийомних дітей.

 

У районному Народному домі ім. І. Білозіра для дітей соціально незахищених категорій відбулася святкова вистави до Дня Святого Миколая

 

18 грудня 2013 року у районному Народному домі відбулася святкова вистава, присвячена дню Св. Миколая, підготовлена молодіжною громадською організацією «Бужани» під керівництвом Катерини Тихонової.

Перед початком вистави працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з відділом молоді та спорту управлінням з питань освіти, молоді та спорту РДА, були вручені подарунки учасникам вистави.

Святкове дійство відкрив заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, який привітав дітей з цим казковим святом.

"Районна влада проводить наполегливу роботу щодо створення сприятливих умов для розвитку дітей, поліпшення матеріального становища сімей з дітьми, їх соціальної підтримки та захисту, виконуючи завдання Президента України", - зазначив Роман Сухецький.

 

На Золочівщині відкрито навчально-виховний комплекс

За ініціативою та активним сприянням голови Золочівської райдержадміністрації Я. Окрепкого здійснюється виконання Програми розвитку освіти Золочівщини. Цьогоріч управління з питань освіти, молоді та спорту Золочівської РДА стало переможцем у конкурсі мікропроектів, які передбачають додаткове співфінансування обласних коштів та сприяють розширенню мережі дошкільних навчальних закладів. Напередодні свята Святого Миколая-Чудотворця 18 грудня 2013 року гостинно відкрилися двері дошкільного підрозділу на базі Сасівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Кошторисна вартість ремонтних робіт дошкільного підрозділу становила 131,3 тис. грн., з них: районний бюджет – 64,2 тис. грн., обласний – 50 тис. грн., кошти меценатів та місцевої громади – 22,9 тис. грн.. Новостворений НВК – радість для малюків села, гордість для батьків, сільської громади, керівництва району та всіх доброчинців, які допомогли у створенні навчально-виховного комплексу, серед яких: депутат Львівської обласної ради Т. Батенко, місцеві підприємці: Й. Барабаш, М. Бель, М. Галик, Л. Гончарова, Л. Драп’ята, Я. Кархут, І. Ковальський, Я. Козак, І. Козачинський, В. Легоцький, Г. Новосад, А. Пуцило, С. Уніжоний.

Урочистості з нагоди відкриття Сасівського навчально-виховного комплексу розпочалися виконанням Держаного Гімну України, перерізанням символічної стрічки та освяченням приміщень новоствореного закладу отцями – парохами: о. Василем Саганом і о. Ігорем Леськівим. З вітальним словом до всіх присутніх звернувся голова Золочівської райдержадміністрації Я. Окрепкий, який подякував усім тим, хто долучився до створення дошкільного підрозділу, побажав малятам зростати здоровими, слухняними та розумними у «затишній оселі».

"Наші діти – наша надія, наше майбутнє, а тому ми повинні забезпечити їм всебічний розвиток. Доступ кожної дитини до дошкільної освіти – одна із головних умов цього розвитку. Створення НВК дає змогу забезпечити на базі школи функціонування дошкільного відділення та охопити якомога більшої кількості дітей дошкільною освітою, що є одним із завдань Глави держави", - сказав Ярослав Окрепкий.

До вітального слова було запрошено депутата Львівської обласної ради Т. Батенка, начальника управління з питань освіти, молоді та спорту І. Божаківського, місцевих меценатів. Усі поважні гості прийшли до малят з цінними подарунками від Святого Миколая.

Зі словами подяки за сприяння розвитку дошкілля виступив директор новоствореного НВК Козачинський Б., вихователь Івасюта О., представник батьківського колективу Шершень С. Дошкільники та школярі прикрасили урочистості своїми усмішками та святковим дійством.

 

Ярослав Окрепкий: «Наше завдання – забезпечення соціального захисту найбільш вразливих верств населення Золочівщини»

18 грудня 2013 року голова Золочівської районної державної адміністрації відвідав центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, який знаходиться в селі Білий Камінь.

З грудня 2012 року розпочав свою роботу центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. В центрі надаються дітям-інвалідам психологічні, логопедичні, реабілітаційні послуги загальнорозвиткового характеру. 15 дітей-інвалідів пройшли і ще 16 дітей проходять курс реабілітації в центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

З нагоди Дня Святого Миколая голова райдержадміністрації Ярослав Окрепкий вручив всім діткам-інвалідам подарунки. "Наше завдання – забезпечення соціального захисту найбільш вразливих верств населення. І те, що робиться в районі у цьому напрямку – основа для пошуку та розвитку. Це конкретні кроки по виконанню соціальних ініціатив Президента України, «Діти – майбутнє України», - наголосив голова райдержадміністрації.

 

Миколай завітав до вихованців районного дитячого будинку "Рідний дім" с. Сасів

18 грудня 2013 року з подарунками від Святого Миколая у районного дитячому будинку "Рідний дім" с. Сасів побували голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий, заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький, начальник управління з питань освіти, молоді та спорту РДА Іван Божаківський, начальник служби у справах дітей РДА Наталія Малиновська, Сасівський сільський голова Михайло Гетьманчик.

Усім вихованцям, їх 25 дітей, вручено теплий одяг, солодощі, спортивний інвентар та розвиваючі ігри.

"Перед представниками виконавчої влади Глава України ставить пріоритетне завдання - це захист прав дитини, тому ми максимально прикладатимемо зусиль, аби наші діти мали найкомфортніші умови перебування у спеціальних закладах та здобували якісну освіту", – зазначив Ярослав Окрепкий.

Також, подарунки дітям-вихованцям вручив депутат обласної ради Тарас Батенко.

 

Рік за роком з краю в край

Йде Угодник Миколай!

Насичений подіями рік добігає кінця. Наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. У Червоненській ЗОШ І-ІІІ ступенів, як і в будь-якій школі, діти з великим нетерпінням чекають 19 грудня - День Святого Миколая.

Традиційно щороку, напередодні цього веселого свята, вони пишуть листи до Святого Миколая, моляться до нього, згадують усі свої добрі та злі вчинки, зважують: чого більше.

Цьогоріч День Святого Миколая є особливим: у школі була проведена благодійна акція «Добро починається з тебе», мета якої - подарувати окремим учням нашої школи (сироті, напівсиротам та інвалідам) святкові подарунки. У вестибюлі організовано виставку малюнків та творчих робіт учнів 1-7 класів на тему «Іде в гості Миколай».

А 18 грудня Святий Миколай гостинно відчинив двері шкільної актової зали для учнів 1-5 класів. Гостями заходів до Святого Миколая були: перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський та методист районного методичного кабінету управління з питань освіти та молоді райдержадміністрації Андрій Питльований.

Свято було проведено у два етапи.

І - ша частина – Творча майстерня «Чекаємо в гості Миколая», яку підготувала для учнів 1-4 класів заступник директора з виховної роботи - Цуп Наталія Степанівна. Переглядаючи відеопрезентацію, школярі разом із класоводами та батьками взяли активну участь у творчій майстерні: виготовлення і розмальовування торбинки для Миколая, зачитали вірші та прохання до Святого Миколая. Батьки почастували свою малечу власноруч спеченими «миколайчиками».

ІІ - га частина – святкове дійство «Завітай до нас, Святий Миколаю!», яке підготували учні 5 класу (кл. керівник Хахула Оксана Теодозіївна). Маленькі артисти старанно готувалися до концерту, перевтілившись у різних персонажів їхньої вистави: матір, яка научає своїх дітей; хлопчиків-бешкетників, що обіцяють виправитись; ангелів, що допоможуть Миколаєві чинити добро; непосидючого чортика, який намагатиметься завадити Святому почастувати дітей гостинцями…

Учні підготували цікаву розповідь про історію свята, вірші, молитви та пісні. І за традицією, як годиться, Миколай вислухає прохання дітей, похвалить та пригостить школярів солодощами, що були придбані за кошти батьків.

На завершення свята перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський подякував педагогічному та учнівському колективу навчального закладу за чудову організацію заходу. Він підкреслив, що сьогодні особливий день, оскільки саме в ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай приходить в кожну домівку, і після його відвідин збувається все, що задумано. Для всіх дітей, які вели себе в цьому році добре Святий Миколай вже приготував подарунки. Він знає, хто був слухняним і радував своїх батьків і знає, хто який подарунок заслужив. Нехай вранці у Вас під подушкою будуть тільки приємні сюрпризи!.

"Глава держави та виконавча влада на місцях докладають максимум зусиль, щоб усі діти відчували родинне тепло, затишок і турботу", - зазначив Михайло Бучковський.

Також він наголосив, що Президент України ставить чіткі завдання щодо належного захисту прав дитини, на виконання яких у період новорічних свят усі діти з особливими потребами, діти, котрі не мають батьківської опіки, обов’язково отримають подарунки та солодощі.

 

Від влади

 

17 грудня 2013 року голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий, перший заступник голови Золочівської РДА Михайло Бучковський взяли участь у засіданні президії районної ради.

 

17 грудня 2013 року голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий провів зустріч із директором та представником ТзОВ МГ "Надбужжя" Олегом Плєшковим та Ігорем Ковальським за участю начальника відділу містобудування та архітектури РДА Романа Барчука з питань будівництва елеватора для зберігання зерна на території Підгородненської сільської ради.

 

Пенсійний фонд працює над підвищенням якості обслуговування громадян

Нові підходи до соціальної політики і соціального захисту населення потребують і нових сучасних форм роботи. Тому на часі - реформування системи надання соціальних послуг.

Серед першочергових завдань, що постали нині у соціальній сфері – підвищення якості й ефективності надання послуг.

Однією з інноваційних моделей надання соціальних послуг є прийом громадян за принципом «єдиного вікна», що доволі успішно впроваджено в управлінні Пенсійного фонду України в Золочівському районі.

За вересень – листопад 2013 року в «єдиному вікні» громадянам надано 1456 консультацій. Майже 85 відсотків з них стосувалися питань пенсійного забезпечення. Інші 15 відсотків – питання умов набуття страхового стажу застрахованою особою, питання добровільного страхування та отримання інформації із системи персоніфікованого обліку.

Чому люди надають перевагу прийому в «єдиному вікні»? Та тому що це швидко, зручно, якісно. Не потрібно витрачати час на черги під різнопрофільними кабінетами, а можна з’ясувати всі питання та вирішити проблеми в одному місці. Для цього створено відповідні умови. Для послуг відвідувачів інформаційні стенди з необхідними роз’яснювальними матеріалами, зразки заповнення заяв, необхідні бланки. До того ж прийом здійснюється без встановлення спеціальних днів і годин прийому, поділу за територіальним принципом у межах зони обслуговування управління Пенсійного фонду. Також в управлінні забезпечено розмежування функцій прийому громадян та оброблення поданих ними документів, передбачено розширення можливостей для звернення і по телефону, і електронною поштою. Крім того, під час прийому в «єдиному вікні» враховано й питання захисту персональних даних громадян.

В управлінні функціонує в постійно діючому режимі інформаційний кіоск, який дає змогу отримати необхідну інформацію, зокрема про розмір пенсії, страховий стаж. Управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі робить все можливе щоб після відвідин Фонду та вирішення своїх питань в громадян залишились позитивні враження.

 

17 грудня 2013 року голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий провів засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини.

"Захист прав дітей в Україні – один з пріоритетів в реалізації державної політики та соціальних ініціатив Президента України. Тому важливим напрямком роботи органів влади є напрацювання заходів щодо подолання кризових ситуацій в сім'ях, які потрапили в складні життєві обставини та попередження випадків відібрання дітей у батьків без позбавлення їх батьківських прав", – зазначив Ярослав Окрепкий.

На порядок денний засідання виносились питання щодо житла, майна дітей, право власності чи користування яким належить дітям; про проблемні ситуації, що склалися в сім'ях, які перебувають у складних життєвих обставинах; а також обговорено та затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, що опинились в складних життєвих обставинах. По усіх питаннях прийнято відповідні рішення.

 

З ініціативи служби у справах дітей Золочівської РДА студентами відокремленого структурного підрозділу Золочівського коледжу Національного університету "Львівська політехніка" 13 грудня 2013 року в рамках тижня правових знань проведено інтерактивне заняття з старшокласниками Сасівської ЗОШ І-ІІІ ст. на тему: "Права людини та громадянина " з метою сприяння піднесенню правової культури в учнівському середовищі, популяризація правових знань, здобуття практичних навичок та їх використання. Під час проведення заходу використано матеріали документів Декларації прав людини та Конвенції ООН про права дитини.

 

17 грудня 2013 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький провів засідання комісії по розгляду заяв та скарг громадян щодо надання населенню пільг¸ субсидій на оплату житлово-комунальних послуг¸ придбання скрапленого газу¸ твердого та пічного палива¸ державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям. Розглянуто 82 заяви в т.ч. надано -74, відмовлено - 8.

 

16 грудня 2013 року голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади.

На нараді розглядались питання про: виконання бюджету усіх рівнів; розрахунки за енергоносії державними, комунальними підприємствами, організаціями та установами; проведення заходів до Дня святого Миколая та Нового року.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 23 грудня 2013 року.

 

14 грудня 2013 року голова Золочівської  РДА Ярослав Окрепкий взяв участь у круглому столі – дискусії "Глиняни – місто майбутнього: Мрії. Бачення. Реалії. Проблеми".

Між благодійною організацією "Фонд розвитку Глинян" і Європейським Союзом укладений грантовий (на безповоротній основі) договір, бюджет якого складає 210301,33 євро. Проект на 80 % фінансується Європейським Союзом і на 20 % місцевим бюджетом. Закінчення проекту – березень 2014 року. Глинянська міська рада виділила для проекту 150 тис. гривень, з Золочівського бюджету поступило ще 150 тис. гривень і 200 тис. гривень виділив бюджет Львівської області.

 

13 грудня 2013 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький, методист управління з питань освіти молоді та спорту РДА Марія Паздзірська взяли участь у літературній композиції «І спалахнула зірка Полин…» до Дня вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, яка відбулася у Поморянській ЗОШ І-ІІІ ст.

Захід проведений з метою інформування учнів школи про причини і наслідки вибуху на Чорнобильській АЕС, розкриття масштабів трагедії, показу героїзму, мужності, пожертву молодих українських пожежників, які загинули у перші дні після трагедії.

 

13 грудня 2013 року заступник керівника апарату Золочівської РДА Галина Семчишин взяла участь у роботі "круглого столу" учнів старших класів Золочівського НВК "Школа радості" "День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС". Учні переглянули фільм "За п’ять хвилин до аварії", брали активну участь у дискусії. Віддали належну шану мужності десятків тисяч людей, які з ризиком для здоров’я брали участь у ліквідації наслідків аварії і захистили нас від ще більших загроз.

Усі з щирим серцем та повагою вітали за круглим столом Купина Ярослава, котрий говорив про тогочасні події, що призвели до захворювання 5 мільйонів чоловік. Ліквідатори об’єднались у Всеукраїнську громадську організацію "Союз Чорнобиль України". Небайдужі до чужого горя люди допомагали один одному.

Присутні подякували панові Ярославу за можливість дізнатися більше про дану трагедію, перенестися у ті роки та вкотре розділити біль людей.

 

Відбулося засідання «круглого столу», присвячене Дню вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Вже доброю традицією стало щорічне вшанування 14 грудня пам’яті тих, хто пожертвував своїм життям і здоров’ям, захищаючи нас від атомного лиха, людей, які змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. Адже саме в цей день - 14 грудня, було завершено будівництво саркофагу Чорнобильської АЕС.

З метою гідного вшанування мужності, самовідданості учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС - мешканців Золочівського району, 13 грудня 2013 року в управлінні соціального захисту населення РДА відбулося засідання "круглого столу", присвячене Дню вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Ліквідація аварії на ЧАЕС не оминула і наших земляків. На даний час у районі проживає 127 учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, з них 43 - інваліди, інвалідність яких пов’язана із виконанням обов’язків по ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

У роботі "круглого столу" взяли участь: голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий, заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький, керівники та представники управління соціального захисту населення РДА, відділу розвитку інфраструктури та будівництва РДА, управління Пенсійного фонду у Золочівському районі, Золочівської центральної районної лікарні та районної організації “Союз Чорнобиль України”.

"На сьогодні органами влади «чорнобильцям» приділяється належна увага, немає заборгованості по виплатам, здійснюється оздоровлення дітей. Для Вас двері адміністрації завжди відчинені, ми готові допомагати у вирішенні ваших побутових потреб", - підкреслив голова РДА.

На засіданні підведені підсумки роботи за 2013 рік, розглянуті питання виконання соціальних ініціатив Президента України щодо соціального захисту ліквідаторів аварії на ЧАЕС, обговорено пропозиції до «Комплексної цільової програми соціальної підтримки населення Золочівського району на 2011- 2014 роки.

 

12 грудня 2013 року перший заступник голови Золочівської РДА Михайло Бучковський провів засідання комісії з питань ТЕБ і НС. На засіданні розглянуто заяву мешканки с. Хильчиці щодо вжиття заходів з метою недопущення підтоплення її житлового будинку; звернення Глинянського міського голови щодо відшкодування витрат для відновлення надгробних пам'ятників, що були пошкоджені внаслідок падіння дерева на кладовищі в м. Глиняни; звернення ПП "ВестАвто" про незадовільний стан дороги на відрізку від с. Колтів до границі Золочівського району через с. Кругів та неможливість виконання у повному об'ємі рейсів по маршруту Львів - Батьків.

По піднятих питаннях прийнято відповідні рішення.

 

Заходи з нагоди дня Святого Миколая

 

Заходи з нагоди дня Святого Миколая у Золочівському районі розпочались акцією "Подарунок від Святого Миколая" для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, яку організовано Всеукраїнською громадською християнсько-просвітницькою організацією "Нова надія" та Службою у справах дітей обласної та районної державних адміністрацій. Акція відбувалась 12 грудня 2013 року у сесійному залі Золочівської районної ради.

Всіх учасників акції, серед яких були діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, опікуни, прийомні батьки, матір-вихователька ДБСТ та державні службовці, привітав заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький та подякував волонтерам і благодійникам, які представили увазі присутніх Різдвяну виставу та обдарували дітей подарунками, в т. ч. індивідуально підібраним, кожному, зимовим взуттям.

 

Від влади

 

11 грудня 2013 року у районному будинку інтернатного типу "Рідний дім" (с. Сасів) відбувся спортивний захід "Ти зможеш, якщо зміг я". Ініціатором проведення заходу виступив Львівський обласний центр фізичного здоров"я населення "Спорт для всіх". діти змагались у таких видах: підтягування на перекладині, стрибки на скакалці, піднімання тулубу на швидкість, перетягування линви. Найбільше емоцій викликала естафета. Учасникам заходу - вихованцям "Рідного дому" від організаторів вручені кубки, медалі, грамоти. Сасівській школі передано комплект м'ячів.

Після завершення змагань директор обласного центру "Спорт для всіх" Вадим Климович спільно з заступником голови райдержадміністрації Романом Сухецьким відвідали міський центр "Спорт для всіх", у якому завершуються роботи по реконструкції приміщення. Директор центру Ярослав Максимович розповів про плани щодо роботи центру.

Також Вадим Климович зустрівся із головою райдержадміністрації Ярославом Окрепким. Під час зустрічі обговорювались питання встановлення на території району майданчиків з тренажерним обладнанням, антивандальних майданчиків та інш. Климович зазначив, що Золочівський центр фізичного здоров"я населення "Спорт для всіх" обіцяє стати найбільшим із центрів такого типу у Львівській області. Зустріч пройшла у теплій атмосфері, обговорено перспективи подальшої співпраці.

 

11 грудня 2013 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький провів засідання комісії для здійснення координації між суб’єктами соціальної роботи із сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах.

"Захист прав найуразливіших категорій населення – є один із пріоритетів в реалізації соціальних ініціатив Президента України.

Тому важливим є раннє виявлення проблемних сімей та вироблення заходів, щодо подолання кризових ситуацій шляхом повного охоплення соціальними послугами сімей, які потрапили у складні життєві обставини", - сказав Роман Сухецький.

На засіданні комісії головний спеціаліст районного центру СССДМ Л. Реплянська прозвітувала: про проведену роботу з сім’ями та особами, які перебували під соціальним супроводом (справи соціального супроводу 24 сімей та 3 осіб); про проведену роботу з сім’ями, у яких не підтвердились складні життєві обставини (акти соціального інспектування 27 сімей). Також ознайомила з матеріалами соціального інспектування сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах (акти соціального інспектування 4 сімей).

На засіданні комісії були присутні: начальник відділу соціальної роботи центру СССДМ О. Дужа, яка наголосила на основних причинах виникнення складних життєвих обставин в сім'ях, шляхи їх подолання та важливу роль суб'єктів соціальної роботи, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Н. Малиновська, методист районного методичного кабінету, управління з питань освіти, молоді та спорту C. Вовнянка, начальник групи кримінальної міліції у справах дітей РВ ГУМВС України у Львівській області О. Березіна, державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення райдержадміністрації В. Шумакова, начальник сектору ДІМ В. Мосціцький.

 

11 грудня 2013 року у Золочівському районному центрі зайнятості відбулося засідання «круглого столу» з соціальними партнерами на тему: «Партнерські засади в роботі служби зайнятості: ми робимо крок назустріч людям». Голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий відкрив засідання круглого столу зі слів подяки роботодавцям та працівникам центру зайнятості за співпрацю з органами влади у вирішенні проблем зайнятості на Золочівщині.

"Особливо важливе питання, яке турбує владу - це створення нових робочих місць та зменшення рівня безробіття у районі. У зимовий період спостерігається тенденція до збільшення кількості безробітних у зв’язку з аграрним спрямуванням району та сезонним характером виробництва", - сказав голова РДА.

Директор Золочівського районного центру зайнятості Орест Малиновський ознайомив присутніх із станом ринку праці району, акцентував увагу на реаліях та проблемах працевлаштування незайнятого населення, зокрема соціально-незахищених категорій, довів до уваги присутніх інформацію щодо діяльності центру зайнятості в умовах нового Закону України «Про зайнятість населення».

Також проінформував про ініціативи Президента з питань збереження діючих робочих, легалізації зайнятості і заробітної плати, можливості надання компенсації єдиного соціального внеску, професійного навчання на замовленням роботодавців, організації оплачуваних громадських робіт. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Олеся Горшинська деталізувала інформацію про види компенсації єдиного соціального внеску роботодавцям: за умови створення додаткового робочого місця та працевлаштування соціально-незахищених осіб з числа безробітних, та у випадку, якщо розмір оплати праці найманого працівника перевищує три мінімальних заробітні плати. Також нагадала про можливість людини віком за 45 років і страховим стажем понад 15 років здобути нову професію або підвищити свій професійний рівень шляхом отримання ваучера на навчання. Також розповіла роботодавцям про порядок надання територіальним органам Державної служби зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

В обговоренні питань активну участь взяли фізичні особи-підприємці Олег Шайда, Григорій Жеграй, Юрій Кулик, Орест Процайло, Тереза Гевко, а також Олег Война, керівник відділу кадрів ТзОВ «Електроконтакт Україна», Струтинський сільський голова Надія Бучинська, Підгородненський сільський голова Ярослав Мединський, Полянський сільський голова Володимир Ковбаса.

На завершення заходу було підведено підсумки та дано відповіді на питання.

 

З метою попередження захворювання, а також і запобігання виникненню ускладнень при захворюванні на грип 11 грудня 2013 року керівництво та працівники райдержадміністрації пройшли вакцинацію від грипу.

 

10 грудня 2013 року головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи апарату РДА Надія Шимків провела нараду з відповідальними працівниками за кадрову роботу структурних підрозділів РДА по впровадженню нового Закону України "Про державну службу".

 

10 грудня 2013 року у Ремезівцівському НВК в рамках Тижня правових знань проведено виховний захід у формі усного журналу «Шляхами права». У заході взяли участь заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький, начальник управління з питань освіти, молоді та спорту РДА Іван Божаківський.

Метою даного заходу є сприяння піднесення правової культури в учнівському середовищі, популяризація правових знань, здобуття практичних навичок та їх використання. Під час проведення заходу використано матеріали документів Декларації прав людини, Конвенції ООН про права дитини; тематична мультимедійна презентація, правова інсценізація, пісні та вірші відповідної тематики.

"Педагоги повинні виховувати активну громадянську позицію, переконання, що розбудова держави, її майбутнє, дієвість Основного закону у неабиякій мірі залежить від свідомості й особистого внеску кожного з нас. І завдання дітей – не тільки знати, але й виконувати всі їх обов’язки, вміло використовувати свої права", - сказав Роман Сухецький.

 

10 грудня 2013 рокуу голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий провів нараду з питання передачі підприємства "Райінвестбуд" з державної власності у комунальну. У нараді взяли участь голова районної ради Володимир Недзельський, начальник юридичного відділу РДА Мар'яна Купин, начальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА Оксана Залуцька, директор ДП "Райінвестбуд" Василь Смолин.

 

10 грудня 2013 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький провів гарячу телефонну лінію. Зателефонувало 4 мешканці району з питань: відновлення вуличного освітлення вулиці Шевченка м. Золочів, завезення посипкового матеріалу на вул. Широку у с. Вороняки та проведення ямкового ремонту даної вулиці, а також питання соціальне питання.

По піднятих питаннях дано доручення керівникам відповідних служб району.

 

10 грудня 2013 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький провів чергове засідання районної координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань.

Порядок денний засідання:

1. Забезпечення ефективності роботи кабінету ”Довіра”.

2. Про стан виконання заходів з профілактики ВІЛ-інекції/СНІДу в районі.

3. Про здійснення невідкладних заходів щодо виявлення хворих з підозрою на туберкульоз у закладах загальної лікувальної мережі.

4. Здійснення профілактики негативних явищ та соціально небезпечних захворювань у загальноосвітніх навчальних закладах району.

5. Підведення підсумків діяльності РКР у 2013 році. Розроблення Плану роботи на 2014 рік.

За результатами розгляду вказаних питань прийнято ряд рішень, серед яких:

1. Золочівській РДА, ЦРЛ 24 грудня 2013 року організувати урочисте відкриття кабінету ”Довіра”.

2. ЦРЛ активізувати роботу щодо популяризації послуг, які можна отримати у кабінеті “Довіра”, серед населення району.

3. ЗРЦСССДМ, УПСЗН, ССД РДА інформувати найуразливіші категорії населення про роботу кабінету “Довіра”, при наявності потреби, скеровувати клієнтів для отримання медичного консультування та допомоги.

4. ЦРЛ вивчити питання можливості облаштування окремих приміщень для обслуговування ВІЛ-інфікованих жінок у пологовому відділенні ЦРЛ.

5. Протитуберкульозному диспансеру, ЦРЛ погодити графік виїздів виїзного флюорографа із Золочівською РДА.

6. ЗРЦСССДМ сприяти організації громади населених пунктів для проведення обстежень при виїзді виїзного флюорографа.

7. Управлінню з питань освіти, молоді та спорту РДА, ЗРЦСССДМ налагодити ефективну співпрацю між соціальними педагогами, психологами шкіл та фахівцями із соціальної роботи щодо проведення спільних групових профілактичних заходів з питань профілактики негативних явищ та соціально небезпечних захворювань.

8. Управлінню з питань освіти, молоді та спорту РДА посилити контроль за дотриманням правил використання дезінфікуючих засобів технічними працівниками шкіл району.

Підводячи підсумки засідання Роман Сухецький наголосив, що на виконання Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД, яка затверджена Президентом України в районі триває місячник профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІДом, тому мають бути вжиті всі можливі заходи для максимального донесення інформації про основні шляхи передачі ВІЛ-інфекції та туберкульозу, сприяння подолання невігластва, певних стереотипів в питаннях ВІЛ/СНІДу.

 

9 грудня 2013 року в приміщенні Золочівського районного центру зайнятості відбувся семінар «Презентація послуг з професійного навчання». У семінарі взяли участь перший заступник голови Золочівської РДА Михайло Бучковський, працівники служби зайнятості та 18 безробітних громадян. Як наголосив Михайло Бучковський, одним із пріоритетів у діяльності виконавчої влади є збереження діючих робочих місць і створення нових робочих місць в організаціях, установах та підприємствах, а також ефективної реалізації соціальної ініціативи Президента України.

З цією метою для підвищення конкурентоспроможності незайнятих громадян державна служба зайнятості здійснює підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації. Цього року службою зайнятості було організовано та скеровано на навчання 416 осіб, 92% з тих, що завершили навчання уже працевлаштовані. На ці цілі Фондом загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття було витрачено 25,2 тис. грн.

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Богданна Болкутович ознайомила присутніх із перспективами розвитку ринку професій в районі, інформувала про кількість осіб, котрі за сприянням служби зайнятості пройшли професійне навчання, нормативно-правове забезпечення проходження навчання та із постановою Кабінету Міністрів України про підвищення конкурентоспроможності осіб понад 45 років та трудовим стажем не менше ніж 15 років з метою отримання ваучера для здобуття нової професії, спеціальності, видами професійного навчання, переліком професій за якими здійснюється професійне навчання, відео презентацією центрів професійно-технічної освіти ДСЗ.

На завершення підведено підсумки і дано відповіді на запитання.

 

9 грудня 2013 року проведено атестацію державних службовців служби у справах дітей райдержадміністрації. Атестації підлягали троє працівників служби.

За результатами голосування атестаційної комісії, усі працівники визнані такими, що відповідають займаній посаді державного службовця.

 

9 грудня 2013 року заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький провів нараду з фахівцями із соціальної роботи ЗРЦСССДМ. На нараді розглядалися питання: про підготовку статистичного звіту за 2013 рік; про результати атестації фахівців із соціальної роботи ЗРЦСССДМ; про здійснення роботи із неповнолітніми, засудженими до покарань без позбавлення волі; про подання щоквартальної інформації про роботу з особами, що мають шкідливі звички.

У виступі Роман Сухецький зазначив про проведення Всеукраїнського тижня права, зокрема про проведення навчань з працівниками підприємств, установ організацій з питань реалізації і захисту прав людини та необхідності донесення інформації у сім'ї пільгових категорій, до тих хто не працевлаштований, хто потребує особливої уваги та захисту з боку держави.

"Необхідно посилити роботу з надання правової консультативної допомоги незахищеним категоріям населення, сім'ях та особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, особливу увагу приділити особам, які звільнились з місць позбавлення волі та особам засудженим до покарань без позбавлення волі", - сказав заступник голови РДА.

Навчання для фахівців з соціальної роботи провела начальник юридичного відділу райдержадміністрації Мар'яна Купин, в ході якого висвітлила питання регулювання трудових відносин, робочого часу і часу відпочинку відповідно до чинного законодавства, способів і методів захисту прав людини.

 

9 грудня 2013 року голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання про: наповнення бюджету усіх рівнів; роботу комунальних та дорожніх служб щодо розчищення доріг загальнодержавного і місцевого значення та вулиць населених пунктів району; розрахунки за енергоносії державними, комунальними підприємствами, організаціями та установами; виявлення малозахищених, одиноких та безхатьків з метою недопущення їх загибелі в період низьких температур.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 16 грудня 2013 року.

 

7 грудня 2013 року з метою формування Програми соціально-економічного та культурного розвитку області на 2014 рік, з'ясування проблемних питань кожної місцевої громади та напрацювання шляхів їх вирішення у Золочівській РДА відбулася зустріч голови Золочівської РДА Ярослава Окрепкого з начальником Головного управління статистики у Львівській області Світланою Зимовіною за участю голів місцевих рад району.

Під час зустрічі обговорено основні проблемні питання у галузях промисловості, сільського господарства, будівництва, ЖКГ, торгівлі, інвестицій, медицини, екології, соціального захисту, освіти і бюджету Золочівського району. Зокрема, розглянуто проблемні питання:

– реконструкція дитячого позаміського закладу відпочинку «Сокіл» в с.Сасів;

- будівництво дитячого будинку сімейного типу по вул. Львівській у м. Золочеві;

– реконструкція плавальних басейнів ЗОШ І-Ш ступенів №2 у м. Золочеві та ЗОШ І-Ш ступенів у с. Сасів;

– облаштування соціального житла для дітей-сиріт шляхом проведення реконструкції колишньої початкової школи в селі Вороняки та ремонт власного будинку дітей-сиріт в селі Підлипці;

– створення навчально-виховних комплексів на базі ЗОШ І-ІІІ ст. в с. Червоне і с. Вороняки та відкриття дитячих дошкільних комунальних установ у с. Сновичі і в с. Скварява;

– відсутність лімітів на природний газ для виробництва тепла котельнями міста Золочева створило проблеми з подачі тепла до житлових будинків (200-250 сімей), двох дошкільних закладів та дитячої лікарні.

Підприємства, що виробляють тепло, не мають кредиторської заборгованості і готові до авансування платежів;

– завершення капітальних робіт пл. Вічевої та вул. М.Шашкевича та прилеглих вулиць;

– каналізування житлового масиву «Заріччя» м. Золочева; – реконструкція очисних споруд у м. Золочеві;

– передача будинку пологового відділення Золочівської районної лікарні підрозділу внутрішніх військ для облаштування під житло;

– реконструкція приміщень школи м. Глиняни;

- спорудження централізованої каналізації м. Глиняни;

– реконструкція (чи капітальні ремонти) приміщень Народних домів в селах Ясенівці, Городилів, Червоне, Верхобуж та поточні ремонти приміщень Народних домів в селах Поморяни, Розворяни, Бібщани, Словіта;

– реорганізація ФАП в амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селах Ремезівці, Скварява, Підгороднє, Сновичі, Струтин;

– забезпечення фінансової підтримки районної Програми облаштування вуличного освітлення в сільських населених пунктах.

– оренда земельних паїв, власники котрих померли; – облік міграційних процесів в сільрадах;

– облік в сільрадах введення в експлуатацію індивідуального житлового фонду.

"Голови місцевих рад району найкраще орієнтуються у проблемах, адже до них насамперед звертаються люди для вирішення своїх повсякденних труднощів. Вислухавши усі проблеми і пропозиції, я буду їх виносити на розгляд на апаратній нараді облдержадміністрації з метою сприяння у їх вирішенні", - зазначила Світлана Зимовіна.

На завершення голова РДА привітав присутніх зі святом – Днем місцевого самоврядування. "Це свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багаточисельну громаду народних обранців. Органи місцевого самоврядування в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Тож нехай День місцевого самоврядування об'єднає нас у спільному прагненні зробити наші міста, села і всю Україну щасливими і багатими! Бажаю наполегливості, мужності і нових здобутків у нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я Вам і Вашим родинам", - сказав Ярослав Окрепкий

 

6 грудня 2013 року голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий провів особистий прийом громадян. На прийомі були присутні окремі голови сільських рад.

"Щоб потреби кожного громадянина були почуті та враховані, потрібно провести реформу місцевого самоврядування для того, щоб надати місцевим громадам усі необхідні повноваження, адже місцеві ради є найближче до людей. А також це є одне з ключових завдань, що перед нами ставить Президент України", - сказав Ярослав Окрепкий.

Питання, з якими до керівника району звернулися мешканці Золочівщини, здебільшого стосувалися численних порушень чинного законодавства, вирішення проблеми з газифікації х. Амрози, щодо працевлаштування, присвоєння почесного звання "Мати-героїня", створення НВК на базі Підгайчиківської ЗОШ І-ІІ ст.

Загалом до голови Золочівської РДА звернулися 12 жителів району. "Всі питання громадян, які звернулися сьогодні до мене за допомогою, перебуватимуть на особливому контролі, і я дуже сподіваюся, що в скорому часі вони будуть вирішені», – зазначив голова Золочівської райдержадміністрації.

 

5 грудня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у роботі сесії районної ради.

На порядку денному розглядалися питання:

1. Про внесення змін до районного бюджету Золочівського району на 2013 рік.

2. Про внесення доповнення до рішення ХVІІ сесії районної ради від 28.12.2012р. №240 «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Золочівського району на 2013 рік».

3. Про висловлення недовіри голові Золочівської районної державної адміністрації.

4. Про суспільно-політичну ситуацію в Україні.

5. Різне.

 

4 грудня 2013 року голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий, перший заступник голови РДА Михайло Бучковський взяли участь у засіданні постійної депутатської комісії з питань бюджету та фінансів та президії районної ради.

 

4 грудня 2013 року у Золочівському територіальному центрі відбулося свято, присвячене Міжнародному дню інвалідів. У цьому заході взяли участь о. Степан та фольклорні колективи "Древо" й "Животоки" керівник Ольга Чепелюк.

Радість й теплоту своїх сердець вони дарували разом з української піснею. У залі не залишили байдужим нікого.

 

3 грудня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з питань проходження опалювального сезону 2013/2014 років та готовності служб до дій в зимовий період. У нараді взяли участь перший заступник голови РДА Михайло Бучковський, завідувач сектору житлово-комунального господарства РДА Оксана Чіпак, завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій РДА Ірина Біла, заступник Золочівського міського голови Олег Сидорович, директор, технічний директор та головний інженер ТзОВ «Золочівенергоресурс» та ТзОВ "Золочівенергоінвест" Андрій Омельчук, Сергій Карайченцев та Володимир Москва, начальник відділу культури та туризму РДА Микола Решітник, провідний фахівець Золочівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Віталій Жмурко, начальник управління з питань освіти, молоді та спорту РДА Іван Божаківський, заступник головного лікаря Золочівської ЦРЛ Антон Луговий, директор Золочівського районного територіального центру соціального обслуговування Василь Яворський, головний інженер Золочівського РЕМу Ігор Гуменний, майстер Золочівського ШРП №1 Львівської ДЕД Андрій Кшемінський.

На нараді заслухано керівників служб про стан проходження опалювального сезону 2013/2014 років та роботу систем життєзабезпечення населення, зокрема теплопостачання, водопостачання, газопостачання, електропостачання та дорожнього господарства в зимовий період. За підсумками наради вирішено:

1. Керівникам підприємств, відповідальних за функціонування систем життєзабезпечення на підпорядкованих адміністративних територіях, організувати роботу у посиленому режимі з цілодобовим чергуванням та забезпечити цілодобову готовність аварійних бригад. При виникненні будь-яких аварійних ситуацій негайно інформувати районну державну адміністрацію через чергового адміністрації.

2. Завідувачу сектору з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації (І. Біла) забезпечити укладення угоди з в/ч-1022 на надання у разі необхідності техніки для ліквідації заторів на дорогах району.

3. Золочівській міській раді (І. Гриньків), відділу культури та туризму райдержадміністрації (М. Решітник), управлінню з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації (І. Божаківський): на випадок знеструмлення забезпечити придбання резервних джерел електроживлення.

4. Золочівській міській раді (І. Гриньків), керівникам ОСББ заключити угоди на обслуговування внутрішньо будинкових систем теплопостачання, водопостачання та водовідведення, газопостачання, електропостачання для ліквідації можливих аварійних ситуацій.

5. Філії Золочівського УЕГГ забезпечити повторне проведення обстеження димових та вентиляційних каналів житлових будинків усіх форм власності.

 

3 грудня 2013 року голова райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду-семінар з головами місцевих рад. На нараді розглядалися питання: залучення працівників органів місцевого самоврядування до проведення виконавчих дій, про подання статистичного звіту щодо роботи зі зверненнями громадян впродовж 2013 року, про підписку журналу "Практичне законодавство в сільській раді".

Також, з метою удосконалення місцевого самоврядування, створення умов для динамічного розвитку місцевого самоврядування на нараді-семінарі відбулося обговорення Концепції реформування місцевого самоврядування. "Одним із важливих принципів Концепції реформування місцевого самоврядування є можливість місцевих громад самим визначати, які повноваження залишати за собою та повною мірою розпоряджатися ресурсами, які знаходяться на території. Як зазначає Президент України, реформування місцевого самоврядування має відбуватися на засадах децентралізації владних повноважень, консолідації ресурсів та стратегічного планування розвитку територій. Це дозволить припинити дублювання повноважень, функцій та завдань органів місцевого самоврядування різних рівнів", - зазначив голова РДА Ярослав Окрепкий.

На завершення Ярослав Окрепкий привітав голів місцевих рад із наступаючим святом – Днем місцевого самоврядування.

 

До Міжнародного дня інвалідів

 

З нагоди Міжнародного Дня інвалідів 3 грудня 2013 року в управлінні соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації відбулося засідання круглого столу з представниками громадських організацій інвалідів району.

На засіданні присутні: голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий, заступник голови РДА Роман Сухецький, начальник УПСЗН Золочівської РДА Ігор Уличний, начальник управління ПФ у Золочівському районі Ірина Питльована, заступник директора районного центру зайняті Лілія Саханевич, заступник головного лікаря Золочівської ЦРЛ Адам Мокринський, завідуючий Золочівської районної поліклініки Євген Ковалик, голова районного товариства сліпих Ольга Третяк, голова товариства глухих Ольга Каденко.

Відкриваючи "круглий стіл" голова райдержадміністрації Ярослав Окрепкий сказав: "На сьогоднішній день ця категорія людей потребує особливої уваги та допомоги. Це не є люди з обмеженими можливостями, а громадяни України, які потребують додаткових потреб, хочуть знайти себе в суспільстві і зреалізувати свої можливості. Соціальні ініціативи Президента України спрямовані на соціальний захист інвалідів, підвищенні соціальних виплат. Як змінилося законодавство і що чекає у 2014 році – це тема нашого засідання."

Начальник управління соціального захисту населення РДА Ігор Уличний свій виступ зосередив на соціальних програмах, які затверджені в районі, на пільгах, якими користуються в районі інваліди, на безбар’єрному доступі до закладів соціальної сфери, на забезпеченні інвалідів засобами реабілітації, а також збільшенні соціальних виплат інвалідам та дітям інвалідам з підгрупою А. Про питання пенсійного забезпечення інвалідів доповіла Ірина Петльована. Адам Мокринський та Євген Ковалик в своєму виступі звернули увагу на лікуванні, забезпеченні безкоштовними ліками та санаторно-курортними путівками інвалідів. Лілія Саханевич доповіла про працевлаштування інвалідів в Золочівському районі.

В результаті обговорення головою райдержадміністрації Ярославом Окрепким дано ряд доручень щодо виконання проблемних питань піднятих громадськими організаціями інвалідів.

 

Від влади

 

3 грудня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник провів виїзний прийом громадян у Підлипецькій сільській раді за участю керівників та представників управління соціального захисту населення райдержадміністрації; управління Пенсійного фонду України у Золочівському районі; відділу Держземагенства у Золочівському районі; управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації; редакції районної газети "Народне слово".

Громадяни, які прийшли на прийом піднімали питання про: порядок нарахування та перерахунок пенсій; призначення державної соціальної допомоги малозабезпечиним сім'ям; працевлаштування; підвіз дітей до школи; порядок виготовлення та видачі свідоцтва про право власності на земельні ділянки; ремонт ФАПу та НД с. Підлипці; завершення газифікації с. Тростянець; газифікацію Народних домів сіл Плугів та Підлипці; електропостачання вул. Кут Горішня с. Тростянець; пільгове перевезення; приватизацію житлового будинку; відновлення вуличного освітлення; водопостачання у с. Новоселище та с. Тростянець; виплату дотацій на ВРХ.

На завершення виступив заступник голови Золочівської РДА Ігор Нижник, який сказав, що проведення виїзних прийомів дає можливість краще вивчити та спільно з органами виконавчої влади вирішувати проблемні питання. Підприємці, керівники сільськогосподарських підприємств, які здійснюють свою господарську діяльність на території Підлипецької сільської ради, повинні долучатись до розвитку інфраструктури населених пунктів. По питаннях, з якими зверталися жителі дано роз’яснення та доручення керівникам відповідних служб району.

 

3 грудня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів заслуховування голів Коропецької, Новосілківської, Перегноївської, Підгородненської, Почапівської, Скварявської, Словітської та Шпиколоської сільських рад з питань роботи із зверненнями громадян за 10 місяців 2013 року.

Голова РДА наголосив головам місцевих рад про дотримання першочергових заходів, щодо забезпечення Конституційного права на звернення громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, про підвищення ефективності роботи органів місцевого самоврядування зі зверненнями громадян, об'єктивному, вчасному і всебічному розгляду звернень.

На заслуховуванні піднімалися питання про: ремонт доріг; відкриття дитячого садка у с. Скварява; заміну аварійних опор ліній електропередач, а також житлові та земельні питання.

За підсумками засідання дано доручення головам місцевих рад спрямовувати організаційну роботу на створення умов для реалізації Конституційного права громадян на письмові звернення та особистий прийом, реєстрацію звернень здійснювати відповідно до Інструкції, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року № 348, надавати своєчасні відповіді громадянам про результати розгляду їхніх звернень, не допускати порушення термінів розгляду громадян. Не рідше ніж двічі на рік розглядати стан роботи із зверненнями громадян на засіданнях виконкомів чи сесіях сільських рад. Щорічно звітувати про проведену роботу перед територіальною громадою.

 

2 грудня 2013 року голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий провів засідання колегії РДА.

На порядку денному розглядалися питання: стан погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску; підсумки роботи районного центру зайнятості за 10 місяців 2013 року; внесення змін до районного бюджету Золочівського району на 2013 рік; проект Програми накопичення засобів радіаційного та хімічного захисту Золочівського району на 2014 - 2017 роки; затвердження районної Програми підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на 2013 рік; проект Програми виконання централізованих заходів Загальнодержавної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" у Золочівському районі на 2014 рік.

По піднятих питаннях прийнято відповідні рішення та дано доручення керівникам управлінь, відділів РДА, окремих служб району, головам місцевих рад.

 

2 грудня 2013 року голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання про: наповнення бюджету; проведення засідання колегії РДА; звітування голів місцевих рад з питань роботи зі зверненнями громадян; засідання круглого столу з представниками громадських організацій з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів; виїзний прийом громадян у Підлипецькій сільській раді; особистий прийом громадян головою РДА; засідання сесії районної ради, присвячене Дню місцевого самоврядування.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 9 грудня 2013 року.

 

Відкриття центру надання адміністративних послуг

 

29 листопада 2013 року у Золочеві, за адресою вул. Чорновола, 3 урочисто відкрито Центр надання адміністративних послуг Золочівської райдержадміністрації В офіційному відкритті брали участь голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало, голова райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, голова районної ради Володимир Недзельський, Золочівські декани УГКЦ та УАПЦ о. Михайло та о. Василь, суб’єкти надання адміністративних послуг, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району, представники бізнесових структур Золочівщини.

У вітальному слові Олег Сало відзначив, що реформа у сфері надання адміністративних послуг розпочата з ініціативи Президента України і першим кроком в даному напрямку було ухвалення Верховною Радою України 6 вересня 2012 року Закону України "Про адміністративні послуги", який чітко регламентує процес отримання адміністративної послуги. Важливість впровадження реформ Президента України, зокрема щодо створення для громадян найбільш оптимальних умов доступу до адміністративних послуг з максимальною прозорістю, доступністю, зручністю отримання необхідних документів.

«Сьогодні ми йдемо європейським шляхом, і прагнемо зруйнувати усі бар’єри між чиновниками та українськими громадянами. Президент України ставить перед нами чітке завдання, аби такі Центри надання адміністративних послуг були у кожному районі області. І до кінця цього року ми це завдання виконаємо», – зазначив очільник області.

Голова райдержадміністрації Ярослав Окрепкий відзначив, що Центр надання адміністративних послуг, який розпочинає роботу в Золочівському районі, створений для його мешканців та підприємців, які зможуть за принципом «єдиного вікна» на сьогоднішній день прозоро отримати більше 40 адміністративних послуг, а також послуг Дозвільного офісу. В роботі Центру прийматимуть участь представники суб’єктів надання адміністративних послуг, які надаватимуть суб’єктам звернень безкоштовну інформацію щодо вимог та порядку реалізації їх прав та законних інтересів.

 

Голова райдержадміністрації Ярослав Окрепкий подякував голові облдержадміністрації Олегу Салу за сприяння у проходженні коштів для закупівлі обладнання ЦНАПу. Голова районної ради Володимир Недзельський привітав всіх присутніх з вагомою подією для жителів району. Побажав працівникам плідної співпраці з населенням сподіваючись, що Центр буде працювати стабільно та злагоджено на користь громаді, покращивши доступ до інформації та отримання консультацій з будь-яких питань за кращими європейськими зразками.

 

Архів новин:

 
 

Земельні ділянки | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochiv_rda@ukr.net