Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

Золочівська райдержадміністрація
Харківської області

Інвестиційний портал Львівщини

Проект розвитку Львівщини

Законодавство України

База знань Wolfram|Alpha

Золочівська МДФІ повідомляє

Золочівське відділення Буської ОДПІ  повідомляє

Інформація управління ПФУ в Золочівському районі

Районне управління юстиції повідомляє

Відділ статистики інформує

Районний центр зайнятості інформує

Золочівський районний Народний дім ім. І.Білозіра

Золочівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг

Територіальна державна інспекція з питань праці у Львівській області

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>
__________________

"100 кращих товарів України"

Виставки, ярмарки, конкурси - 2015

Календар виставок (ярмарків), які проводитимуться в Республіці Білорусь у 2015 році _________________

Гранти Президента України для обдарованої молоді
_________________

До уваги виборців!

 

Довідково:


Погода у Золочеві


Новини в Україні
та світі

 Утилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп
 

скорость интернета

Новини

Від влади

 

1 лютого 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у нараді під головуванням заступника голови, керівника апарату ОДА Івана Груника. На нараді розглядалися питання: про процедуру визначення генерального замовника по закупівлі вугілля для бюджетних установ області; щодо передачі функцій замовника робіт на дорогах комунальної власності, які будуть фінансуватись за рахунок субвенції з державного бюджету для обласного бюджету та для місцевих бюджетів органів місцевого самоврядування; про проведення закупівель сільськогосподарської продукції, продуктів харчування бюджетними установами у Львівській області.

 

1 лютого 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяв участь у засіданні сесії районної ради.

 

За результатами наради, яка відбулася 31 січня 2013 року в облдержадміністрації під головуванням уповноваженого Президента України з прав дитини Юрія Павленка на якій розглядалися питання: про влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до сімейних форм виховання у Львівській області; презентація проекту будинку та земельних ділянок під створення дитячих будинків сімейного типу; про виконання Указу Президента України № 756/2012 "Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості" у Львівській області та охоплення дітей позашкільною освітою; про забезпечення лікування дітей життєво необхідними ліками у Львівській області; щодо впровадження фахівців соціальної сфери в розрізі міст та районів області; про стан злочинності серед дітей та підлітків у Львівській області 1 лютого 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів нараду з начальником управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іваном Божаківським, начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Наталією Малиновською, директором районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Наталією Маркевич.

 

У Золочівському районі за напрямом "Відтворення методології МРГ" впроваджується спільний проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІ", спрямований на підтримку сільських громад у вирішенні найважливіших потреб їх розвитку та поліпшенні умов життя. У впровадженні Проекту беруть участь громади Гологірської, Заставнянської, Колтівської та Скварявської сільських рад.

 

31 січня 2013 року у сесійній залі районної ради координаторами Львівського обласного ресурсного центру громад Проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" Юрієм Грицевичем та Іриною Галайко за участі представників районної ради та райдержадміністрації, голів місцевих рад, голів організацій громад, представників ЗМІ проведені тренінги на тему "Ефективне управління організацією громади" та "Спільне планування".

 

31 січня 2013 року в сесійній залі Золочівської районної ради під патронатом народного депутата України Лідії Котеляк відбулася цікава зустріч професора Київського національного університету імені Тараса Шевченка – Володимира Івановича Сергійчука з директорами шкіл району.

Володимир Сегійчук – український історик, політик, письменник, професор, директор Центру українознавства Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка (2000—2007 рр.), академік АН ВШ України. Досліджує проблеми історії України, зокрема українського козацтва, розселення українців у світі, національних меншин в Україні, діяльності ОУН-УПА, внеску українців у розвиток світової науки і культури. На цій зустрічі Володимира Сергійчук презентував календар-альманах "Соборна пам’ять України", де наводяться найбільш знаменні події української історії та згадуються найвизначніші постаті нашого народу.

 

31 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови Золочівської райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися питання: засідання робочої групи з питань реалізації проекту ЄС-ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду -2" у Львівській області у 2013 році; щодо постанов ЦВК від 27 грудня 2012 року № 2006 та № 2007; участь у Всеукраїнському конкурсі "Приязна адміністрація"; участь у селекторній нараді з питань проведення комплексу весняно-польових робіт у поточному році, стану галузі тваринництва та цінової ситуації на продовольчому ринку.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

30 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з начальниками управлінь, відділів, структурних підрозділів РДА щодо підготовки та участі у Всеукраїнському конкурсі "Приязна адміністрація".

 

30 січня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. За підсумками засідання вирішено провести звірку даних податкової інспекції, управління Пенсійного фонду України, районного центру зайнятості КП "Золочівський ринок" щодо кількості найманих працівників станом на 1 січня 2013 року.

За результатами звірки податковій інспекції провести роботу щодо залучення до оподаткування фізичних осіб, які проводять діяльність без державної реєстрації та не сплачують податки та збори. Управлінню Пенсійного фонду України спільно з районним центром зайнятості подати на заслуховування робочої групи перелік фізичних осіб – приватних підприємців, які уклали угоди з найманими працівниками та не сплачують відповідні внески у Пенсійний фонд.

 

30 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови Золочівської райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися питання: дотримання лімітної дисципліни теплопостачальними організаціями; щодо Договору про надання послуг технічного адміністрування АРМ державних адміністраторів РДДХ; затвердження Порядку розроблення районних (бюджетних) цільових програм, моніторингу та звітності щодо їх виконання.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

29 січня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський спілкувався з мешканцями району під час проведення гарячої телефонної лінії.

Зателефонувало 5 мешканців району, які піднімали питання: відновлення Хреста біля церкви св. Миколая у м. Золочеві; виплата за оренду земельних паїв; розміщення в районних ЗМІ роз'яснення щодо виконання судових рішень по виплаті надбавки до пенсії Дітям війни; відновлення дорожніх знаків по вул. Львівській м. Золочева. Для вирішення піднятих питань у зверненнях громадян дано відповідні доручення керівникам відповідних служб району.

 

29 січня 2013 року у районному Народному домі ім. І. Білозіра відбувся вечір-реквієм з нагоди вшанування подвигу Героїв Крут. Із промовою виступила вчитель історії Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Марія Лісна.

Захід підготувала Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4. Молоді виконавці розповіли про бій, який відбувся 95 років тому під Крутами і став легендою. Запалено свічки біля підніжжя пам'ятника Борцям за волю України у м. Золочеві.

У вечорі взяли участь заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький, представники органів місцевого самоврядування, політичних партій та громадських організацій, молодь, громадськість міста.

 

29 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови Золочівської райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися питання: щорічна оцінка виконання державними службовцями відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації покладених на них обов'язків та завдань у 2012 році; внесення доповнень до розпорядження голови ОДА "Про реалізацію проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою у Львівській області"; проведення заходів до Дня пам'яті Героїв Крут.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

29 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду щодо реалізації проекту "Запровадження енергозберігаючих технологій у Глинянській лікарні" Програми "Підтримка впровадження енергозберігаючих технологій у малих містах України". У нараді взяли участь заступник голови районної ради Андрій Леськів, начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Мудра, начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Оксана Залуцька, Глинянський міський голова Ігор Шульга, головний лікар центральної районної лікарні Володимир Бойко, головний лікар Глинянської лікарні Юрій Капітанець, представники благодійної організації "Фонд розвитку Глинян".

 

29 січня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів виїзну нараду щодо завершення реконструкції частини приміщення Підлисецької бібліотеки для облаштування соціального житла для дітей-сиріт. У нараді взяли участь головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури РДА Віктор Зарічний, керівник підрядної будівельної організації Орест Мелех. Цього ж дня, заступник голови райдержадміністрації провів виїзну нараду щодо ліквідації аварійного стану приміщення басейну Білокамінського НВК. У нараді взяли участь заступник голови районної ради Андрій Леськів, головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури РДА Віктор Зарічний, керівник підрядної будівельної організації Орест Мелех, директор Білокамінського НВК Віра Конашевич.

За підсумками нарад дано відповідні доручення керівникам відповідних служб. Роман Сухецький відвідав районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів у с. Білий Камінь. Працівниками центру проводиться робота по підбору дітей-інвалідів для соціальної реабілітації, здійснюються роботи щодо завершення благоустрою території та облаштування пандусу. З ініціативи голови Золочівської РДА Ярослава Окрепкого у районі проводиться благодійна акція по збору коштів для завершення ремонту приміщення центру. На даний час зібрано благодійних внесків у розмірі 10 тис. грн.

 

28 січня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяв участь у засіданні президії районної ради.

 

28 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: розрахунки за енергоносії державними, комунальними підприємствами, організаціями та установами; постійний розпис видатків на 2013 рік; робота комунальних та дорожніх служб по розчистці доріг від снігу та розширенні проїжджої частини; проведення заходів до Дня вшанування пам'яті Героїв Крут.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 4 лютого 2013 року.

 

28 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджетів усіх рівнів; охорона громадського порядку та безпека дорожнього руху. Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень.

 

27 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий та його заступники взяли участь у перегляді концерту у виконанні Національного Академічного Гуцульського ансамблю пісні і танцю "Гуцулія". Глядачі отримали багато позитивних емоцій та гарний настрій. Після завершення концерту учасникам ансамблю вручено квіти від імені голови Золочівської райдержадміністрації Ярослава Окрепкого, голови Золочівської районної ради Володимира Недзельського, Золочівського міського голови Ігоря Гриньківа.

 

25 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови Золочівської райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися питання: проведення прес-конференції із представниками місцевих ЗМІ; проведення заходів до Дня пам'яті Героїв Крут; розчистка доріг на території району комунальними та дорожніми службами. За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

Відповідно до затвердженого графіку, 25 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів особистий прийом громадян. На прийом звернулися троє громадян району по допомогу у вирішенні проблем громади та особистих питань. Основні питання, з якими зверталися громадяни, стосувалися ремонту будинку та житлове питання. З метою вирішення порушених громадянами проблем, голова Золочівської райдержадміністрації скерував відповідні доручення безпосереднім виконавцям.

 

25 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів прес-конференцію з місцевими ЗМІ, а саме: редактором Інтернет - газети « Народне слово» Лесею Горготою, завідувачем відділу права, молоді та спорту газети «Народне слово» Віктором Ковалем, в.о. директора КП Золочівське районне радіомовлення та телебачення Галиною Торською, журналістом інтернет-порталу «Золочів.нет» Андрієм Сидляруком. В прес-конференції взяла участь заступник керівника апарату Галина Семчишин.

Головними запитаннями прес-конференції були: підсумки роботи територіально-господарського комплексу району за 2012 рік; плани на 2013 рік; перспективи реформування медицини, освіти та культури, розвиток АПК у 2013 році. Детальніше з матеріалами прес-конференції можна буде ознайомитись на сторінках інтернет-газети «Народне слово», часопису «Народне слово», а також, інформаційному порталі Zolochiv.net, де ви також зможете переглянути відеоматеріали прес-конференції.

 

 

25 січня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів засідання комісії по розгляду заяв та скарг громадян щодо надання населенню пільг, субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та пічного палива, державних соціальних допомог малозабезпеченим сім'ям. На засіданні розглянуто 53 заяви. Надано - 52.

 

25 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський взяли участь у засіданні координаційної наради керівників правоохоронних органів щодо обговорення стану діяльності правоохоронних органів району за 2012 рік по боротьбі зі злочинністю та корупцією та затвердження спільних заходів щодо її активізації. У нараді також брали участь начальник відділу нагляду прокуратури Львівської області Сергій Довжик, прокурор району Андрій Довгань, начальник РВ ГУ МВС України у Львівській області Богдан Лазорчик, старший оперуповноважений Бродівського МРВ УСБУ у Львівській області Іван Буцій.

 

24 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови Золочівської райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися питання: проведення конкурсів кулінарної майстерності у 2013 році; виконання рішення обласної ради про бюджет; погіршення гідрометеорологічної обстановки; проведення наради-семінару із головами місцевих рад району та засідання колегії РДА.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

24 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання колегії райдержадміністрації, на якому розглядалися питання: робота з контрольними документами у райдержадміністрації впродовж ІV кварталу 2012 року; підсумки роботи зі зверненнями громадян у райдержадміністрації за 2012 рік; проекти Програми сприяння розвитку громадянського суспільства Золочівського району на 2013-2014 роки та Програми охорони навколишнього природного середовища в Золочівському районі на 2013-2015 роки; уточнення районного бюджету Золочівського району на 2013 рік.

За підсумками засідання прийнято відповідні рішення та дано конкретні доручення заступникам голови райдержадміністрації, заступнику керівника апарату райдержадміністрації, начальнику відділу організаційно-кадрової роботи, начальникам, відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, міським, селищному, сільським головам.

 

24 січня 2013 року у сесійній залі райдержадміністрації відбулася нарада-семінар міських, селищного, сільських голів місцевих рад за участю голови Золочівської райдержадміністрації Ярослава Окрепкого, першого заступника голови райдержадміністрації Михайла Бучковського, заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Алли Хоми, начальника архівного відділу райдержадміністрації Любові Бойко, начальника відділу державного контролю забудови території № 4 інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області Петра Кобельки, начальника реєстраційної служби районного управління юстиції Віталія Кириченка.

На нараді-семінарі обговорювалися питання:

- оцінка діяльності сільських рад щодо виконання програм соціально-економічного розвитку територій 2012 року;

- упорядкування документів місцевих рад і передача на державне зберігання відповідно до розпорядження голови РДА № 480 від 12 вересня 2012 року;

- створення трудових архівів без права юридичної особи при місцевих радах на виконання розпорядження голови РДА № 620 від 14 листопада 2012 року;

- про законодавство у сфері правопорушень містобудування;

- про вимоги до документів на присвоєння почесного звання "Мати-героїня";

- про новий порядок державної реєстрації речових прав на нерухоме майно;

- про зміни у земельному законодавстві.

 

Від влади

 

23 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови Золочівської райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступником голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися питання: про дислокацію об'єктів ресторанного господарства за 2012 рік; про виконання Загальнодержавної цільової програми передачі гуртожитків у власність територіальних громад на 2012-2015 роки; про погіршення гідрометеорологічної ситуації.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

23 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками відділів, управлінь, інших структурних підрозділів райдержадміністрації щодо своєчасного подання статистичної звітності.

 

Відзначення Дня Соборності та Свободи України їни розпочалися у неділю, 20 січня, оглядом вертепів шкіл м. Золочева "Різдвяна коляда", що був приурочений 94-ій річниці проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР.

Делегація Золочівського району на чолі із головою райдержадміністрації Ярославом Окрепким взяла участь в Урочистій Академії, яка пройшла 21 січня у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької за участю керівництва Львівської ОДА, а також, в урочистому зібранні 22 січня в Національному палаці мистецтв "Україна" у м. Києві, де взяв участь Президент України Віктор Янукович.

На Золочівщині в усіх навчальних закладах району, Народних домах, бібліотеках, підприємствах та організаціях відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності та Свободи України.

Один із таких заходів відбувся у загальноосвітній школі с. Шпиколоси. На святі побували заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, начальник управління з питань освіти, молоді та спорту Іван Божаківський. Роман Сухецький від імені голови Золочівської РДА Ярослава Окрепкого привітав усіх присутніх із величною датою в історії України. Після урочистостей відбувся святковий концерт.

 

22 січня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з заступником голови райдержадміністрації Романом Сухецьким, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися питання: обговорення показників місцевих бюджетів на 2013 рік; проведення наради-семінару міських, селищного, сільських голів; проведення засідання колегії РДА; проведення прес-конференції голови РДА з місцевими ЗМІ.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступнику голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

22 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Микола Решітник, Сновицький сільський голова Петро Заяць беруть участь у заходах з нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України в Національному палаці мистецтв "Україна" м. Київ.

 

21 січня 2013 року делегація Золочівщини на чолі з головою Золочівської райдержадміністрації Ярославом Окрепким взяла участь в Урочистій Академії з нагоди Дня Соборності та Свободи України, що пройшла у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

 

21 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: розрахунки за енергоносії державними, комунальними підприємствами, організаціями та установами; подання кількості осіб, які перебувають на квартирному обліку; розчистка доріг від снігу та розширення проїжджої частини; проведення заходів з нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України і вшанування пам'яті Героїв Крут.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 28 січня 2013 року.

 

21 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджетів усіх рівнів; робота реєстраційної служби; пропозиції щодо розгляду питань на нараді-семінарі міських, селищного, сільських голів та секретарів місцевих рад; охорона громадського порядку та безпека дорожнього руху. Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень.

 

20 січня 2013 року у районному Народному домі ім. І. Білозіра відбувся огляд вертепів шкіл м. Золочева, НВК "Школа радості" та Центру дитячої і юнацької творчості, приурочений Дню Соборності та Свободи України. З вітальним словом до присутніх звернувся голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий. По завершенні учасники свята отримали солодощі від управління з питань освіти, молоді та спорту Золочівської райдержадміністрації, якими їх пригощав Іван Божаківський.

 

19 січня 2013 року на озері в міському парку декан Золочівського деканату УГКЦ Михайло Сукмановський провів обряд освячення води, після чого відбулись традиційні Йорданські купання в яких взяв участь голова райдержадміністрації Ярослав Окрепкий.

 

18 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий разом із заступником голови Романом Сухецьким, начальником управління з питань освіти, молоді та спорту Іваном Божаківським, начальником відділу соціальної роботи ЗРЦСССДМ Оксаною Дужою відвідали вихованців Золочівського дитячого будинку сімейного типу. Голова райдержадміністрації привітав дітей та їх вихователів із Щедрим вечором і разом із заступником голови вручили солодкі подарунки.

 Після цього відвідали районний дитячий будинок "Рідний дім" (с. Сасів). Вихованці дитячого будинку вітали присутніх колядками та щедрівками. Голова подякував дітям і вручив їм солодощі. Після спільної молитви діти запросили гостей до святкової вечері.

 

18 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, Романом Сухецьким, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися питання: освоєння коштів з обласного екологічного фонду; внесення змін у склад комісій та робочих груп; затвердження тимчасових кошторисів видатків Золочівської РДА. За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

18 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський, заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький взяли участь у роботі сесії районної ради.

 

17 січня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. На засіданні розглядалися питання: встановлення графіку зустрічей з дітьми одного з батьків, який проживає окремо; позбавлення батьківських прав одного з батьків, що не забезпечує належного виховання дітей; бесіда щодо правил поведінки з проблемним учнем Золочівської ЗОШ №1; надання згоди на дарування часток нерухомого майна, право користування яким мають діти; розгляд подання прокуратури Львівської області "Про усунення порушень вимог чинного законодавства про захист житлових та майнових прав дітей, причин та умов, що їм сприяли"; розгляд та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах. По піднятих питаннях прийнято відповідні рішення.

 

17 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, Романом Сухецьким, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися питання: організація виконання Територіальної угоди між Львівською ОДА, об'єднанням роботодавців та профспілковими об'єднаннями Львівської області на 2012 -2014 роки; робота дорожніх, комунальних служб та пунктів обігріву при зміні гідрологічної ситуації; передплата журналу "Вісник державної служби України"; розроблення оптимізованих схем теплопостачання; огляд вертепів шкіл м. Золочева; проведення заходів до Дня Соборності та Свободи України.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

17 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із керівниками управлінь, відділів та структурних підрозділів РДА щодо систематичного оновлення інформації на офіційному сайті Золочівської РДА.

 

16 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання комісії з питань ТЕБ та НС. На засіданні розглядалися питання: ліквідація наслідків різкого погіршення погодних умов 16-21 грудня 2012 року та 14 січня 2013 року; хід виконання протоколу №1 від 04.09.2012 року надзвичайної протиепідемічної комісії при Львівській ОДА; заходи із запобігання загибелі людей на водних об'єктах у зимовий період; виконання рішень комісії ТЕБ та НС; посилення протипожежного захисту приватних житлових будинків, у тому числі помешкань самотніх осіб похилого віку, інвалідів, багатодітних, малозабезпечених та неблагонадійних сімей та громадян, які потребують соціальної підтримки; затвердження переліку об'єктів, які підлягають постійному та обов'язковому на договірній основі обслуговуванню державними аварійно-рятувальними службами.

По піднятих питаннях прийнято відповідні рішення.

 

16 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, Романом Сухецьким, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися питання: удосконалення роз'яснювальної роботи облдержадміністрації з пріоритетних питань державної та регіональної політики; забезпечення безпеки людей під час масових святкувань 19 січня 2013 року Водохрещення; надання інформації про діяльність санаторно-курортних закладів. За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

16 січня 2013 року, у кабінеті голови райдержадміністрації, відбулася зустріч голови Золочівської райдержадміністрації Ярослава Окрепкого, голови Золочівської районної ради Володимира Недзельського, Золочівського міського голови Ігоря Гриньківа із народним депутатом України Лідією Котеляк.

Під час зустрічі обговорено питання щодо співпраці.

 

16 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський взяли участь у засіданні президії районної ради.

 

15 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у зборі керівного складу цивільного захисту області щодо підведення підсумків роботи у 2012 році та визначення основних завдань на 2013 рік.

 

На виконання доручення голови Золочівської райдержадміністрації Ярослава Окрепкого у навчальних закладах, Народних домах, бібліотеках району проводитимуться заходи з нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи і вшанування пам'яті Героїв Крут.

 

15 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: моніторинг виконання бюджетів за 2012 рік місцевими радами району; розрахунки за енергоносії державними, комунальними підприємствами, організаціями та установами; робота котелень у навчальних закладах району та можливість переведення їх на альтернативні джерела палива; визначення об'єктів соціальної сфери для включення до Державної програми енергозбереження; виконання рішень колегій та комісій з питань ТЕБ та НС; завершення реєстрації спортивних споруд для включення до єдиного реєстру; підписка районної газети "Народне слово" на 2013 рік по населених пунктах району; проведення заходів з нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України і вшанування пам'яті Героїв Крут.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 21 січня 2013 року.

 

15 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджетів усіх рівнів; забезпечення проведення відповідних заходів щодо недопущення продажу школярами квітів на відрізку дороги між селами Ясенівці – Новосілки; охорона громадського порядку та безпека дорожнього руху.

Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень.

 

14 січня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький, голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський, заступник Золочівського міського голови Олег Сидорович взяли участь у святковому богослужінні з нагоди свята обрізання Господнього і пам'яті св. Василія Великого у храмі св. Софії УАПЦ м. Золочева.

 

11 січня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду щодо діяльності автостанції у м. Золочеві по вул. Бродівській 2в. У нараді взяли участь начальник відділу регіонального розвитку інфраструктури та будівництва РДА Олег Перейма, керівник ТЦ "Надія" Володимир Войтків, керівник ПП "Олександра-М" Олександра Фуртак, заступник Золочівського міського голови Богдан Рибаха, заступник начальника РВ ГУ МВС України у Львівській області Зеновій Козак. За підсумками наради вирішили Золочівській міській раді спільно із відділом регіонального розвитку інфраструктури та будівництва РДА та ВДАІ Золочівського РВ ГУ МВС України у Львівській області забезпечити з 22 січня виконання перевізниками затвердженої виконкомом Золочівської міської ради схеми руху пасажирського транспорту в м. Золочеві. Також, керівникам ПП "Олександра-М" та ТЦ "Надія" забезпечити належні умови для паркування та відправлення автобусного транспорту з сертифікованої автостанції по вул. Бродівській м. Золочева.

 

11 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, Романом Сухецьким, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися питання: про заходи із запобігання загибелі людей на водних об'єктах у зимовий період; про оптимізацію податкових органів області; про проведення збору керівного складу цивільного захисту області з підведення підсумків роботи у 2012 році та визначення основних завдань на 2013 рік; про відкриття Гологірського НВК.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

11 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, заступник голови Золочівської районної ради Андрій Леськів, начальник управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Божаківський взяли участь у відкритті та освяченні дошкільної групи на 25 дітей в Гологірському навчально-виховному комплексі.

Відкриття закладу відбулось після реконструкції частини приміщень місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. На реконструкцію затрачені кошти з районного бюджету в сумі 129,0 тис. гривень. Придбання посуду, меблів, м'якого інвентарю здійснювалось за кошти надані субвенцією департаменту з питань освіти, науки, сім'ї та молоді ОДА. Обряд освячення провели парохи місцевих православного та греко-католицького храмів оо. Ярослав Павук та Михайло Проньків. Директор Гологірського НВК Олег Башко подякував представникам влади за сприяння щодо виділення коштів для відкриття навчально-виховного комплексу. Школярі потішили присутніх дзвінкими колядками.

 

11 січня 2013 року відбулася зустріч заступника голови Золочівської райдержадміністрації Романа Сухецького, Золочівського міського голови Ігоря Гриньківа із деканами церков усіх конфесій у монастирі Вознесення Господа нашого Ісуса Христа м. Золочева. Під час зустрічі обговорено питання щодо проведення тижня традиційних екуменічних молінь та екуменічної Хресної дороги. Також, піднімалися питання щодо співпраці між органами виконавчої влади, місцевого самоврядування та релігійними громадами району.

 

10 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із керівництвом Золочівського УЕГГ, начальником управління з питань освіти, молоді та спорту щодо газопостачання школи с. Вороняки.

 

10 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, Романом Сухецьким, заступником керівника апарату райдержадміністрації Галиною Семчишин. На нараді розглядалися питання: щодо фінансування з обласного бюджету Львівської області у І кварталі 2013 року; видача дозволів СЕС через дозвільні центри; затвердження місцевих бюджетів на 2013 рік; виконання Плану заходів з питань запобігання і протидії корупції; проведення ІІ Всеукраїнського конкурсу шкільної форми; зміни у Законі України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"; розподіл субвенції з державного бюджету на проведення розрахунків з різниці в тарифах.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

10 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у роботі сесії Вороняцької сільської ради.

 

9 січня 2013 року у Золочівському районному Народному домі "Просвіта" відбувся благодійний концерт на підтримку завершення реконструкції приміщення Золочівського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів "Різдвяна коляда". Під час проведення концерту відбувся збір пожертв, у якому взяли участь ряд установ, підприємств та організацій району. Зібрано кошти в сумі понад 2800 грн. Організатори концерту висловили щиру подяку голові Золочівської райдержадміністрації Ярославу Окрепкому та голові Золочівської районної ради Володимиру Недзельському за високий рівень сприяння в організації благодійної акції.

 

9 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Бучковським, заступниками голови РДА Ігорем Нижником, Романом Сухецьким, заступником керівника апарату РДА Галиною Семчишин. На нараді розглядалися питання: про заплановані культурно-масові заходи на 2013 рік; про прийняття бюджетів на 2013 рік місцевими радами району; щодо виконання програми розвитку водного господарства. За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та заступнику керівника апарату райдержадміністрації.

 

9 січня 2013 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, заступник керівника апарату райдержадміністрації Галина Семчишин взяли участь у святковому богослужінні з нагоди Різдва Христового у храмі Воскресіння Господнього м. Золочева.

 

8 січня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з заступниками голови РДА Ігорем Нижником, Романом Сухецьким, заступником керівника апарату РДА Галиною Семчишин. На нараді розглядалися питання: щодо відкриття НВК на базі Гологірської ЗОШ та Золочівського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів; про роботу ЖКГ у зимовий період; про прийняття бюджетів на 2013 рік місцевими радами району.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

8 січня 2013 року участь керівництва РДА, районної ради та міської ради у святковому богослужінні з нагоди Різдва Христового у Храмі Вознесіння отців ЧСВВ.

 

8 січня 2013 року заступник голови РДА Роман Сухецький провів нараду щодо передачі функцій окремим підрозділам РДА у зв’язку з вдосконаленням структури райдержадміністрації.

 

4 січня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з заступниками голови РДА Ігорем Нижником, Романом Сухецьким, заступником керівника апарату РДА Галиною Семчишин. На нараді розглядалися питання: надання звіту про виконання Паспорта бюджетної програми на 2012 рік; забезпечення вугіллям бюджетних установ; передачі списків виборців територіальній виборчій комісії; статистичні звіт невиробничого травматизму за четвертий квартал 2012 року та 2012 рік.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

4 січня 2013 року у приміщенні сесійної зали РДА відбулось урочисте засідання з нагоди представлення начальника управління з питань освіти, молоді і спорту РДА Божаківського Івана Ярославовича. У представленні начальника взяли участь голова райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, голова районної ради Володимир Недзельський, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський, заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, начальники відділів управління з питань освіти, молоді і спорту, працівники методкабінету, директори шкіл району.

 

3 січня 2013 рокуу перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з заступниками голови РДА Ігорем Нижником, Романом Сухецьким, керівником апарату РДА Іваном Божаківським. На нараді розглядалися питання: проведення виїзних прийомів керівництвом ОДА на перше півріччя 2013 року; розробки та затвердження положень новостворених структурних підрозділів РДА; оновлення паспорту району; стан виконання заходів Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2008-2012 роки у Львівській області.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

3 січня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду із начальниками управлінь, відділів і завідувачами секторів РДА щодо розробки та затвердження положень новостворених структурних підрозділів.

 

2 січня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду щодо відкриття НВК у с. Гологори, яке заплановано 11 січня 2013 року.

 

2 січня 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів нараду із керівництвом управління соціального захисту населення РДА щодо передачі функцій, по наданню статусу багатодітної сім'ї (ведення реєстру багатодітних сімей району, видача посвідчень для членів багатодітної сім'ї) та оформлення документів на присвоєння Почесного звання України "Мати-героїня", з метою покращення надання адміністративних послуг населенню.

 

2 січня 2013 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівником апарату, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: розрахунки за енергоносії державними, комунальними підприємствами, організаціями та установами району; робота комунальних та дорожніх служб в зимовий період; забезпечення взаємодії з громадськістю; робота пунктів обігріву на території району; проведення різдвяних заходів.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді.

 

Біля міської ялинки на площі Вічевій в м. Золочеві 31 грудня 2012 року усі спільно молилися, дякуючи Господу за щасливо прожитий 2012 рік, прохали Божого благословення на рік наступний. Спільну молитву звершили декани усіх конфесій Золочівщини за участю представників політичних партій, громадських організацій, громадськості, молоді та гостей міста. У Подячній Молитві Богу взяли участь голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, керівник апарату райдержадміністрації Іван Божаківський, голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський, Золочівський міський голова Ігор Гриньків.

Після молитви присутніх вітали з Новим 2013 роком голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, голова районної ради Володимир Недзельський, міський голова Ігор Гриньків.

Новорічні віншування і побажання присутнім дарували фольклорні колективи районного Народного дому ім. І. Білозіра. Святкові урочисті заходи закінчилися яскравим святковим феєрверком.

 

29 грудня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з заступниками голови РДА Ігорем Нижником, Романом Сухецьким, керівником апарату РДА Іваном Божаківським. На нараді розглядалися питання: підготовка до відкриття НВК у с. Гологори 11 січня 2013 року; підготовка до встановлення меморіальної дошки І. Білозіру; участь керівництва адміністрації у новорічних та різдвяних заходах; робота комунальних та дорожніх служб району у період святкових днів. За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

29 грудня 2012 року у перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з питання здійснення контролю, відповідно до Бюджетного кодексу України, за прийняттям бюджетів міськими, селищною, сільськими радами у встановлені законодавством терміни. У нараді взяли участь керівник апарату РДА Іван Божаківський, начальник фінансового управління РДА Галина Мудра, начальник управління економіки РДА Оксана Залуцька.

 

28 грудня 2012 року у в районі відбувся передсвятковий новорічний ярмарок. На ярмарку була представлена для реалізації сільськогосподарська продукція за цінами товаровиробника, а саме овочі;  крупи; пшениця; цукор; мед і продукція бджільництва; м'ясні та ковбасні вироби; жива риба; калачі; хлібобулочні вироби; продукти і напої до святкового столу; солодощі, шоколад. Мешканці та гості міста Золочева змогли придбати якісні та за помірними цінами товари для новорічного столу. Також кожен відвідувач ярмарку мав можливість придбати незамінну атрибутику зустрічі Нового року - красуню-ялинку.

 

28 грудня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий вручив новорічні подарунки інвалідам Золочівщини. З щирим словом подяки до нього звернулася заступник голови Золочівської районної асоціації інвалідів на громадських засадах Крамар Емілія Богданівна. 

 

28 грудня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з першим заступником голови РДА Михайлом Бучковським, заступниками голови РДА Ігорем Нижником, Романом Сухецьким, керівником апарату РДА Іваном Божаківським. На нараді розглядалися питання: виконання загального фонду бюджету району та контрольних показників Міністерства фінансів України; стан погашення платежів державного та місцевого бюджетів; результати проведення торгів відділом освіти РДА; проведення Подячної Молитва та вітання керівництвом району з Новим Роком і Різдвом Христовим. За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

28 грудня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, перший заступник голови РДА Михайло Бучковський взяли участь у четвертому засіданні ХVІІ сесії районної ради VІ демократичного скликання. На сесії розглядалися питання:

1. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Золочівського району на 2013 рік.

2. Про районний бюджет Золочівського району на 2013 рік.

3. Про затвердження плану пленарних засідань Золочівської районної ради на 2013 рік.

 

28 грудня 2012 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів засідання комісії по розгляду заяв та скарг громадян щодо надання населенню пільг, субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та пічного палива, державних соціальних допомог малозабезпеченим сім'ям. На засіданні розглянуто 56 заяв. Надано 54.

 

27 грудня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський, спільно із заступником голови Золочівської районної ради Андрієм Леськівим та Золочівським міським головою Ігорем Гриньківим взяли участь у розширеному засіданні Обласної асоціації місцевих рад "Ради Львівщини".

 

27 грудня 2012 року – голова Львівської ОДА Михайло Костюк, голова Золочівської РДА урочисто відкрили для учнів с. Вороняки новозбудовану школу.

 

27 грудня 2012 року заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Олег Рудницький  урочисто вручив ключі від автомобілів людям, які потребують їх за станом здоров'я. Таку можливість отримали троє інвалідів та інвалідів-чорнобильців:

• Демків Марія Миколаївна та Чиж Анатолій Вікторович сім'я, у якій мати і син інваліди.

• Шпортун Борис Миколайович – інвалід війни 3-групи, ліквідатор аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

• Кузьмінська Василина Орестівна – інвалід з дитинства 3-групи.

Свято продовжилось урочистим концертом, після якого відбулося освячення автомобілів на подвір'ї перед адмінбудинком священиками різних конфесій району.

 

26 грудня 2012 року у перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду із заступниками голови РДА Ігорем Нижником, Романом Сухецьким, керівником апарату РДА Іваном Божаківським. На нараді розглядалися питання: робота об'єктів життєзабезпечення та комунальних служб; забезпечення урочистого відкриття школи у с. Вороняки; підготовка та проведення передноворічної ярмарки; стан виконання контрольних документів обласної та районної державних адміністрацій.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

25 грудня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів засідання комісії з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На засіданні заслухано керівника начальника філії "Золочівський райавтодор" ДП "Львівавтодор" ВАТ ДАК "Автомобільні дороги України", яка має заборгованість з виплати заробітної плати.

 

25 грудня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з керівниками хлібопекарських підприємств щодо забезпечення проведення Святої Вечері для військовослужбовців строкової служби.

 

25 грудня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів гарячу телефонну лінію. Зателефонував один мешканець району з приводу незаконного переоформлення спадщини.

По піднятому питанні дано відповідні доручення керівникам відповідних служб. >

 

25 грудня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду із заступниками голови РДА Ігорем Нижником, Романом Сухецьким, керівником апарату РДА Іваном Божаківським. На нараді розглядалися питання: виконання дохідної частини районного бюджету; проведення зустрічі із власниками комунальної та комерційних аптек щодо виконання Державної програми забезпечення пільговими медикаментами хворих на артеріальну гіпертензію, фінансування та відшкодування пільгових медикаментів; робота дорожніх та комунальних служб щодо розчищення доріг на території району; організація та проведення новорічних та різдвяних заходів.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

25 грудня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду щодо відкриття школи у с. Вороняки. У нараді взяли участь перший заступник голови РДА Михайло Бучковський, заступник голови РДА Роман Сухецький, заступник керівника апарату, начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату РДА Галина Семчишин, заступник голови районної ради Андрій Леськів, заступник Золочівського міського голови Богдан Рибаха, начальник відділу освіти РДА Володимир Бартошик, начальник відділу культури та туризму РДА Микола Решітник, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Ігор Уличний, начальник міліції громадської безпеки РВ ГУ МВС України у Львівській області Зеновій Козак.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови, керівникам управлінь, відділів РДА, окремих служб району.

 

24 грудня 2012 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький зустрівся із Золочівськими деканами УКГЦ, УПЦ-КП, УАПЦ, ігуменом Золочівського монастиря Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа. Під час зустрічі обговорено проведення новорічних та різдвяних заходів.

 

24 грудня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівником апарату, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: формування районного бюджету; зміни до кошторисних призначень на 2012 рік; робота комунальних та дорожніх служб щодо розчищення доріг загальнодержавного і місцевого значення та вулиць населених пунктів району, в умовах погіршення гідрометеорологічної ситуації; розрахунки за енергоносії державними, комунальними підприємствами, організаціями та установами; завершення будівництва школи у с. Вороняки; формування комплексного звіту про хід виконання завдань Національної програми інформатизації; стан укладення договорів на виконання мобілізаційних завдань; робота пунктів обігріву на території району.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді.

 

Вшанування пам'яті В'ячеслава Чорновола з нагоди 75-річчя від дня його народження

 

23 грудня 2012 року у м. Золочеві відбулися заходи з нагоди вшанування 75-річчя з дня народження Героя України В'ячеслава Чорновола. Голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський, заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький, заступники Золочівського міського голови Богдан Рибаха, Олег Сидорович поклали квіти до пам'ятника В'ячеславу Чорноволу. До присутніх звернулися заступник Золочівського міського голови Олег Сидорович та голова районної організації Народного Руху України Володимир Зубар.

Після урочистого віче у районному Народному домі ім. І. Білозіра відбувся літературний вечір пам'яті, на якому виступив перший заступник голови Золочівської Михайло Бучковський, який зазначив: "…він був і залишився принциповим та непохитним до всього, що гальмувало шлях до незалежності України, до Моральної Людини, до Бога; і там, у таборах, і тут, у новій і ще не оформленій реальності.

Головою Львівської обласної адміністрації Михайлом Костюком було видано розпорядження "Про відзначення 75-річчя з дня народження Героя України В'ячеслава Чорновола", таке ж розпорядження було видано головою Золочівської райдержадміністрації Ярославом Окрепким.

Важливим пунктом даних розпоряджень є проведення виховних годин у навчальних закладах району та військових частинах міста на тему: "Роль В'ячеслава Чорновола в становленні незалежності України". Саме розуміння постаті Чорновола підростаючим поколінням, розуміння його вкладу в розвиток України, має сформувати в майбутньому високопатріотичних, свідомих українців."

Також, слово мав член районної організації Народного Руху України Борис Золотник. Святковий концерт відбувся за участю аматорських колективів районного Народного дому ім. І. Білозіра.

 

Від влади

 

21 грудня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з заступником голови Ігорем Нижником, начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: щодо пониження температури; завершення будівництва школи у с. Вороняки. За підсумками наради дано відповідні доручення.

 

21 грудня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів засідання депутатської комісії з питань депутатської етики, регламенту та дотримання законності.

 

21 грудня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяли участь у третьому засіданні ХVІІ сесії районної ради VІ демократичного скликання.

На порядку денному розглядалися питання:

1. Про роботу відділу освіти РДА.

2. Про внесення змін до районного бюджету Золочівського району на 2012 рік.

3. Про затвердження розпоряджень голови Золочівської РДА.

4. Про затвердження угод про передачу видатків на виконання повноважень між місцевими бюджетами.

5. Різне

 

20 грудня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду щодо відновлення руху транспорту до всіх населених пунктів району. У нараді взяли участь начальник відділу розвитку інфраструктури РДА Олег Перейма, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій РДА Ірина Біла, начальник служби цивільного захисту у районі Юрій Байовський, керівники дорожніх та комунальних служб району.

За підсумками наради дано відповідні доручення. .

 

19 грудня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: розподіл субвенції з державного бюджету на проведення розрахунків з різниці в тарифах; планування діяльності з підготовки регуляторних актів і відстеження їх результативності на 2013 рік; будівництво підвідних газопроводів; затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів; завершення будівництва школи у с. Вороняки.

За підсумками наради дано відповідні доручення.

 

19 грудня 2012 року, з нагоди Дня святого Миколая, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський, начальник відділу соціальної роботи ЗРЦСССД Оксана Дужа, начальник відділу у справах захисту прав громадян як споживачів районної ради Ярослав Мудрий вручили сорочки-вишиванки та солодощі дітям-сиротам у прийомних сім'ях (с. Срутин та с. Скварява). Благодійником Андрієм Починком вручено кошти для покращення матеріального становища даних сімей.

Цього ж дня, заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький заступник голови Золочівської районної ради Андрій Леськів, начальник відділу соціальної роботи ЗРЦСССД Оксана Дужа вручили сорочки-вишиванки та солодощі дітям-сиротам та дітям позбавлених батьківського піклування у дитячому будинку сімейного типу, районному дитячому будинку "Рідний дім" (с. Сасів). А також, дітям-сиротам та дітям позбавлених батьківського піклування передано подарунки організовані "Мальтійською службою допомоги". .

 

19 грудня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяв участь у засіданні обласного Штабу з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій зимового періоду 2012/13 року, яке відбулося у Буській райдержадміністрації.

 

18 грудня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з начальником фінансового управління райдержадміністрації Галиною Мудрою, керівниками бюджетних установ щодо формування проекту районного бюджету на 2013 рік.

 

18 грудня 2012 року відбулося загально-районне свято для дітей "До нас прийшов святий Миколай" у районному Народному домі ім. І. Білозіра м. Золочева.

 

18 грудня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду щодо стану доріг загального та комунального користування, руху транспорту з метою запобіганню виникнення надзвичайних ситуацій. У нараді взяли участь начальник відділу розвитку інфраструктури РДА Олег Перейма, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій РДА Ірина Біла, начальник відділу ЖКГ управління економіки РДА Оксана Чіпак. 

 

18 грудня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з перевізниками району щодо перевезення пасажирів з сертифікованої автостанції у м. Золочеві та стану укладення договорів на станційне обслуговування.

 

18 грудня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяв участь у селекторній нараді з питання подолання надзвичайних ситуацій, спричинених погодними умовами.

 

17 грудня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання колегії райдержадміністрації. На засіданні розглядалися питання:

1. Про стан розрахунків сільськогосподарських підприємств за оренду земельних паїв у 2012 році.

2. Про проблеми реформування галузі охорони здоров’я району.

3. Про внесення змін до районного бюджету Золочівського району на 2012 рік.

4. Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Золочівського району на 2013 рік.

5. Про Програму розвитку малого та середнього підприємництва у Золочівському району на 2013 – 2015 роки.

6. Про проекти районних програм:

6.1. Про Програми розвитку агропромислового розвитку.

6.2. Про погодження районної програми "Медикаменти".

6.3. Про проект Програми відзначення державних, релігійних і професійних свят, знаменних подій, визначних та історичних дат у Золочівському районі на 2013 – 2014 роки.

6.4. Про проект Програми "Надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам району на 2013 рік. 6.5. Про проекти районних програм в галузі земельних відносин

6.6. Про "Програму обслуговування та технічного адміністрування автоматизованого робочого місця (АРМ) державного адміністратора Реєстру документів дозвільного характеру на 2013 рік".

6.7. Про проект Програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року у Золочівському районі.

За підсумками засідання колегії прийнято відповідні рішення та дано конкретні доручення керівникам відповідних служб.

 

17 грудня 2012 року Золочівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із Золочівським районним центром зайнятості, кримінальною міліцією у справах дітей, районним підрозділом кримінально-виконавчої інспекції проведено групові заходи для неповнолітніх, які засуджені до покарань без позбавлення волі та дітей, які перебувають на обліку в ГКМСД.

В ході заходу відбулися:

- бесіда з елементами тренінгу “Залежності в дитячому середовищі”;

- тест на визначення рівня правової культури;

- святкове дійство “До нас прийшов Миколай”.

У заході взяли участь 17 осіб.

 

17 грудня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівником апарату, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: робота комунальних та дорожніх служб щодо розчищення доріг загальнодержавного і місцевого значення та вулиць населених пунктів району; наповнення бюджету усіх рівнів; розрахунки за енергоносії державними, комунальними підприємствами, організаціями та установами; завершення будівництва школи у с. Вороняки; стан температурного режиму у закладах соціальної сфери, організаціях та установах; робота пунктів обігріву з метою надання допомоги учасникам дорожнього руху.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 24 грудня 2012 року.

 

16 грудня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні розглядалися питання: про обстановку, що склалась на території Золочівського району за наслідками різкого погіршення погодних умов в ніч з 15 на 16 грудня 2012 року та виділення ПММ для розчищення доріг та вулиць від снігових заметів.

Комісія вирішила:

Ситуацію, що склалась на території Золочівського району внаслідок різкого погіршення погодних умов в ніч з 15 на 16 грудня 2012 року визнати такою, що потребує негайного реагування з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій.

Керівникам підприємств, установ, організацій, військових частин м. Золочева 3007 та 1589 для проведення робіт з розчистки доріг та вулиць від снігових заметів та забезпечення проїзду, надати в розпорядження Золочівської районної державної адміністрації наступну техніку:

- Золочівському коледжу Львівського аграрного університету – бульдозер;

- ФГ "Якторів" - екскаватор;

- ТзОВ "Райззахід" - екскаватор;

- Управлінню водного господарства – бульдозер;

- ПАП "Галичина" - трактор Т-150;

- ПП "Вороняки" - трактор Т-150

- військовій частині 3007 – трактор Т-150, ГАЗ-66;

- військовій частині 1589 – екскаватор.

Керівникам філії "Золочівський райавтодор", ДЕД №1 вжити всіх заходів щодо утримання доріг в проїзному стані та забезпечити безперебійний проїзд до всіх населених пунктів.

Начальнику Золочівського РЕМ у найкоротші терміни силами ремонтних бригад підприємства завершити аварійно-відновлювальні роботи на пошкоджених лініях електропередач. Про проведену роботу інформувати районну комісію з питань ТЕБ і НС через відділ з питань надзвичайних ситуацій.

Головному інженерові Золочівського УЕГГ відновити газопостачання с. Білий Камінь та Черемошня.

 

14 грудня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: утримання доріг та запобігання нещасним випадкам з людьми під час зимового періоду; погіршення гідрометеорологічної обстановки; щодо Програми реконструкції зовнішнього освітлення магістральних автошляхів у населених пунктах Львівської області; внесення змін до деяких постанов ЦВК.

За підсумками наради дано відповідні доручення.

 

13 грудня 2012 року на підприємстві "Фанел" відбулася урочиста передача сорочок-вишиванок для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування району першому заступнику голови Золочівської райдержадміністрації Михайлу Бучковському та начальнику відділу соціальної роботи ЗРЦСССД Оксані Дужій. Даний захід відбувався за присутності ЗМІ та транслюватиметься о 18.00 та 20.30 год. 13 грудня 2012 року по Львівському телебаченні (12 канал).

Також, громадська організація "Мальтійська служба допомоги" організувала та передала подарунки для дітей прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу.

 

13 грудня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: аналіз цінової ситуації на ринках продовольчих товарів Золочівського району; організація заходів та створення оперативних груп з метою підвищення готовності до реагування на можливі надзвичайні ситуації зимового періоду 2012/13 років. За підсумками наради дано відповідні доручення.

 

12 грудня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів засідання робочої групи з розробки проекту Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Золочівському районі на 2013-2015 роки. За результатами засідання запропоновано Спілці підприємців Золочівщини, громадським організаціям, підприємцям подавати в райдержадміністрацію пропозиції до заходів Програми.

 

12 грудня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації. На нараді розглядалися питання: щодо ситуації в агропромисловому комплексі району та завдань розвитку галузі; моніторинг використання бюджетних та грантових коштів; проведення заходів з нагоди святкування Дня Святого Миколая. За підсумками наради дано відповідні доручення.

 

12 грудня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяв участь у засіданні архітектурно-містобудівної ради щодо розгляду генерального плану м. Глиняни.

 

12 грудня 2012 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів нараду щодо початку роботи районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. У нараді взяли участь завідувач дитячої консультації Євгенія Косаревич, районний педіатр Михайло Горшинський, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Ігор Уличний, директор районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Богдан Гураль.

 

Спорт

 

В рамках проведення Всеукраїнської спортивно-масової акції під гаслом "Ти зможеш, якщо зміг я" 11 грудня 2012 року у Сасівській ЗОШ І-ІІІ ст. проведено спортивний захід серед учнів будинку інтернатного типу "Рідний дім".

Основна мета заходу – виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху – дружби, взаємоповаги, солідарності, благородства; формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом, підготовка до високопродуктивної праці. Спортивний зал загальноосвітньої школи, де проходили спортивні змагання облаштований банерами, плакатами із символікою центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".

Урочисто відкрив змагання директор будинку інтернатного типу "Рідний дім" Олег Банах. З привітальним словом виступили завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту Золочівської райдержадміністрації Микола Сагатий, заступник директора Львівського обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Валерій Янюк. Також у заході взяв участь директор Сасівської ЗОШ І-ІІІ ст. Богдан Козачинський.

Для учасників, організаторів, гостей з концертною програмою виступили юні таланти будинку "Рідний дім".

У змаганнях взяли участь 32 учні, з таких видів спорту: настільний теніс, шашки, "веселі старти" (перетягування линви, підтягування на перекладині, човниковий біг, стрибки у мішках, віджимання, згинання і розгинання рук в упорі на лаві, згинання тулуба в сід у положенні лежачи). Змагання обслуговували вчитель фізичного виховання школи Тарас Репа, заступник директора з виховної роботи, психолог Христина Гайкова, педагог-організатор учнівської молоді Ольга Царик, заступник директора будинку "Рідний дім" Ірина Щигельська.

 

Усі учасники заходу нагороджені грамотами, медалями, солодощами, команди переможці і призери – кубками, дипломами і призами від обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".

 

Від влади

 

11 грудня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з начальниками управлінь, відділів РДА щодо роботи із зверненнями громадян; забезпечення температурного режиму в установах та організаціях; підготовка галузевих комплексних програм соціально-економічного розвитку на 2013 рік. За підсумками наради дано відповідні доручення.

 

11 грудня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів нараду з головними розпорядниками коштів щодо формування дохідної та видаткової частини районного бюджету на 2013 рік.

 

10 грудня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні розглядалися питання: підведення підсумків комплексної перевірки ГУ Держтехногенбезпеки у Львівській області; про ситуацію, яка склалася 09 грудня 2012 року на території району внаслідок випадання опадів у вигляді снігу та забезпечення належних умов проїзду на автодорогах загального користування державного і місцевого значення, а також вулицях населених пунктів району; укладання угод по забезпеченні пунктів обігріву продуктами харчування.

Комісія вирішила:

1. Керівникам служб цивільного захисту усунути недоліки виявлені під час проведення перевірки ГУ Держтехногенбезпеки у Львівській області. МКП "Золочівтеплоенерго" спільно з ТзОВ "Золочівенергоресурс" до 13 грудня 2012 року створити аварійну службу для ліквідації надзвичайних ситуацій систем теплопостачання м. Золочева, затвердити положення, план заходів та дій на випадок надзвичайних ситуацій.

2. Головам місцевих рад району, головному лікарю Золочівської центральної районної лікарні, директору Золочівського районного територіального центру соціального обслуговування, з метою надання допомоги жителям району, привести в готовність стаціонарні пункти обігріву.

3. Соціальним службам району спільно з головами місцевих рад району провести обстеження сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

 

10 грудня 2012 року голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк побував на новобудові школи у с. Вороняки, де провів робочу нараду з питання завершення будівництва школи. У нараді взяли участь голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Бартошик, керівник підрядної організації, в особі Ярослава Кирика, керівництво управління капітального будівництва ОДА.

За результатами наради дано відповідні доручення.

 

9 грудня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання районного Штабу керівництва з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій осінньо-зимового періоду. На засіданні розглядалися питання: утримання доріг в період різкого погіршення погодних умов та забезпечення належних умов проїзду на автодорогах загального користування державного і місцевого значення та вулицях населених пунктів району; приведення в готовність стаціонарних пунктів обігріву з питання надання допомоги учасникам дорожнього руху.

Комісія вирішила:

Ситуацію, що склалася на вулицях населених пунктів та автомобільних дорогах загального користування району внаслідок випадання опадів у вигляді снігу 09.12.2012 року, визнати такою, що потребує вжиття додаткових заходів з метою посилення реагування комунальними підприємствами та філією "Золочівський райавтодор" із залученням всієї наявної спеціальної техніки для розчистки вулиць населених пунктів та автомобільних доріг від снігу.

Головам місцевих рад району та начальнику відділу з питань надзвичайних ситуацій РДА організувати постійний моніторинг ситуації, пов'язаної з випаданням снігу. У разі ускладнень дорожньої обстановки та обстановки на об'єктах життєзабезпечення адміністративних територій вживати невідкладних заходів реагування та інформувати керівництво району встановленим порядком. Привести в готовність стаціонарні пункти обігріву з метою надання допомоги учасникам дорожнього руху.

 

10 грудня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівником апарату, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: наповнення бюджету усіх рівнів; розрахунки за енергоносії державними, комунальними підприємствами, організаціями та установами; облаштування класних кімнат новозбудованої школи у с. Вороняки; підсумки проведення обласної наради; розчистки доріг від снігу та забезпечення безперешкодного руху автотранспорту; відновлення роботи пунктів обігріву з метою надання допомоги учасникам дорожнього руху.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 17 грудня 2012 року.

 

10 грудня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджету усіх рівнів; охорона громадського порядку та безпека дорожнього руху; результати проведення перевірок Золочівською міжрайонною державною фінансовою інспекцією; проведення Всеукраїнського тижня права. Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень.

 

7 грудня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь в обласній нараді з питань захисту прав дитини, яку провів перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич. 

 

7 грудня 2012 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський взяв участь у другому засіданні ХVІІ сесії Золочівської районної ради VІ демократичного скликання. На порядку денному розглядалися питання:

1. Про надання дозволу на розроблення детального план території будівель для АВМ та навісу на зерно в урочищі "Між селом" на території Єлиховецької сільської ради.

2. Про передачу приміщення старого корпусу Глинянської ЗОШ І-ІІІ ст. у власність Глинянської міської ради.

3. Звіт про роботу голови Золочівської районної ради.

 

6 грудня 2012 року у актовій залі Глинянської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося вручення державних нагород (посвідчень та нагрудних знаків) ще 14 багатодітним матерям, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня". У своєму виступі-привітанні голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий зазначив про особливу увагу з боку держави щодо підтримки багатодітних жінок, про роль жінки-матері у вихованні підростаючого покоління, подякував багатодітним матерям за героїзм, за те, що навчили своїх нащадків жити і любити цей світ, а тепер можуть лише спостерігати за плодами свого виховання. Він також побажав аби тепер їхні діти тішили своїх неньок увагою, добрим та щирим словом. Гарним музичним дарунком за натруджені руки та недоспані ночі матерів стали пісні у виконанні аматорських колективів Глинянської музичної школи та Народного дому м. Глиняни.

Зі словами вдячності виступила мати п'ятьох дітей Герасій Ольга Теодорівна жителька м. Глиняни, яка подякувала Президентові України, місцевій владі за вшанування та визначення Матерів-героїнь.

 

6 грудня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівником апарату Іваном Божаківським, начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Наталією Малиновською, завідувачем сектору у справах сім`ї та молоді райдержадміністрації Ольгою Климук, начальником відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури райдержадміністрації Романом Барчуком. На нараді розглядались питання: виконання Плану заходів з виконання Концепції реалізації державної політики у сфері профілактики правопорушень; поповнення банку даних дітей пільгових категорій, які будуть направлятися на оздоровлення та відпочинок до дитячих центрів МДЦ "Артек" та УДЦ "Молода гвардія" у 2013 році; реалізація програми житлового будівництва в 2012 році; організація нагородження матерів-героїнь; підготовка матеріалів на засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням голови Львівської облдержадміністрації.

По піднятих питаннях дано доручення керівнику апарату та керівникам відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

6 грудня 2012 року в сесійній залі Золочівської районної ради відбулось урочисте вручення державних нагород та посвідчень "Мати – героїня" 28 багатодітним матерям району.

Унікальною цінністю та надзвичайною гордістю України – є багатодітні родини. Це особливі сім’ї, бо дітям змалечку прищеплюють людяність, любов до праці, вміння берегти та підтримувати найкращі сімейні, українські традиції.

Всі матері-героїні прийшли на свято у супроводі дітей та онуків, які виявили бажання розділити зі своїми рідними цю хвилюючу мить отримання державної нагороди.

Щирі слова привітань Берегиням сімейного вогнища висловив голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий.

Неповторні хвилини гарного настрою подарували присутнім квартет "Іскорки  радості", керівник Марія Чуха, солістка РНД Оксана Гнатишин та солістка Віталія Репак.

Цього ж дня, у актовій залі Глинянської ЗОШ І-ІІІ ст. відбудеться вручення почесних нагород ще 14 багатодітним матерям.

 

5 грудня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з заступником голови райдержадміністрації Романом Сухецьким та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались питання: підсумки проведення тренування з органами управління та силами цивільного захисту Львівської підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту; участь у зустрічі з представниками компанії "Шеврон", яка відбудеться в Львівській обласній раді; проведення обласної наради за результатами Всеукраїнської наради з питань захисту прав дитини; участь у заходах до Міжнародного дня інвалідів, які відбудуться у Золочівському районному територіальному центрі соціального обслуговування.

По піднятих питаннях дано доручення заступнику голови та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

5 грудня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з питань порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайових участі замовників будівництва у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів. За підсумками наради вирішили:

1. Юридичному відділу РДА спільно із юридичним відділом Золочівської районної ради відпрацювати механізм єдиного регуляторного акту щодо порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайових участі замовників будівництва у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Золочівського району.

2. Сільським, селищному, міським головам до 15 грудня 2012 року прийняти відповідні рішення сесій відповідних рад щодо виконання норм ст. 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності". У нараді взяли участь начальник відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури райдержадміністрації Роман Барчук, Золочівський міський голова, окремі сільські голови місцевих рад району.

 

5 грудня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький взяли участь у заходах з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів, які відбулися у Золочівському районному територіальному центрі соціального обслуговування. Голова райдержадміністрації звернувся до присутніх із словами привітань, відзначив, що це свято є хорошим нагадуванням усім нам про людей, які живуть поряд, але через проблеми зі здоров’ям потребують нашої постійної підтримки, допомоги і уваги. З боку держави ця опіка проявляється завдяки відповідним соціальним ініціативам Президента, які стали пріоритетними. В країні зроблені певні кроки в цьому напрямку: підвищено соціальні стандарти для інвалідів, впроваджена адресна допомога.

Разом з представниками влади учасників святкового вечора вітали артисти народного фольклорного ансамблю "Древо", керівник Ольга Чепелюк. І, уже традиційно, відбулося святкове чаювання учасників свята.

 

5 грудня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з питання каналізування школи с. Вороняки. У нараді взяли участь начальник та головний інженер МКП "Золочівводоканал" Михайло Венгер, Павло Купрєєв.

 

5 грудня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. На засіданні розглядалися питання: надання згоди на влаштування дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах в дитячі заклади; надання згоди на дарування часток нерухомого майна, право користування яким мають діти; розгляд та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах.

По піднятих питаннях прийнято відповідні рішення.

 

4 грудня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду щодо газифікації вул. Кут с. Тростянець. У нараді взяли участь головний інженер Золочівського УЕГГ Анна Вітковська, майстер служби аварійно-відновлювальних робіт Золочівського УЕГГ Василь Капітанець, начальник фінансового управління РДА Галина Мудра, Підлипецький сільський голова Ганна Гуменюк та жителі с. Тростянець.

За результатами наради дано доручення керівництву УЕГГ до 6 грудня 2012 року подати голові райдержадміністрації інформацію щодо використаних коштів та виконаних робіт по газифікації с. Тростянець.

 

4 грудня 2012 року заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник провів гарячу телефонну. За номером тел. 4-23-83 звернулося 2 громадян району з питань: відлову бродячих собак; використання пайових сільськогосподарських земель померлих, невизначених громадян ТзОВ "Бережани Агро".

По піднятих питаннях дано роз'яснення.

 

4 грудня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з заступниками голови райдержадміністрації Ігорем Нижником, Романом Сухецьким та керівником апарату Іваном Божаківським. На нараді розглядались питання: облаштування пунктів обігріву на території району; стан спеціальних машин і механізмів по очистці автомобільних доріг від снігопадів, ожеледиць; проведення роз'яснювальної роботи серед населення щодо правил безпеки і порядку дій при виявленні вибухонебезпечних предметів; участь у засіданні "круглого столу" на тему: "Проблеми зайнятості працездатних людей з особливими потребами: очікування та шляхи реалізації".

По піднятих питаннях дано доручення заступникам голови та керівнику апарату райдержадміністрації.

 

4 грудня 2012 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький взяв участь у засіданні "круглого столу" на тему: "Проблеми зайнятості працездатних людей з особливими потребами: очікування та шляхи реалізації". На засіданні обговорено ряд актуальних проблем працездатних людей з особливими потребами, які сприятимуть кращому вирішенню питань їхньої зайнятості, поліпшенню якості надання послуг службою зайнятості, що в свою чергу позитивно впливатиме на створення додаткових мотиваційних стимулів до праці.

 

3 грудня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий взяв участь у виїзній нараді щодо завершення будівництва школи у с. Вороняки під головуванням заступника голови ОДА, керівника апарату Івана Груника.

 

3 грудня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду із заступниками голови районної державної адміністрації, керівником апарату, керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади. На нараді розглядались питання: наповнення бюджету усіх рівнів; розрахунки за енергоносії державними, комунальними підприємствами, організаціями та установами; відкриття школи у с. Вороняки; проведення занять з працівниками, які займаються мобілізаційною роботою; підготовка до вручення Почесного звання України "Мати-героїня" багатодітним матерям району; проведення заходів до Міжнародного дня інвалідів.

За підсумками наради дано відповідні доручення заступникам голови райдержадміністрації, керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, про виконання яких доповісти на наступній апаратній нараді 10 грудня 2012 року.

 

3 грудня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий провів нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. На нараді обговорювалися питання: наповнення бюджету усіх рівнів; охорона громадського порядку та безпека дорожнього руху; результати проведення перевірок Золочівською міжрайонною державною фінансовою інспекцією. Керівники прозвітували про проведену роботу за тиждень.

 

Архів новин:

 

Земельні ділянки | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochiv_rda@ukr.net