Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України 

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

Золочівська райдержадміністрація
Харківської області

Проект розвитку Львівщини

Законодавство України

База знань Wolfram|Alpha

Золочівське відділення Буської ОДПІ  повідомляє

Інформація Золочівського об’єднаного управління ПФУ

Районне управління юстиції повідомляє

Відділ статистики інформує

Районний центр зайнятості інформує

Золочівський районний Народний дім ім. І.Білозіра

Золочівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг

Головне управління Держпраці у Львівській області

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>
__________________

"100 кращих товарів України"

Залучення міжнародної технічної допомоги

Календар виставок в Греції у 2017 році _________________

До уваги виборців!

 

Довідково:


Погода у Золочеві


Новини в Україні
та світіУтилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп

скорость интернета

Новини

22.06.2017

 

Сьогодні, 22 червня 2017 року у Золочівському районі пройшли заходи з нагоди Дня скорботи та вшанування пам'яті жертв війни в Україні. На установах, організаціях, підприємствах району було приспущено державні прапори з чорними стрічками. Проведено заходи в клубних установах та закладах бібліотечної системи району.

У вшануванні пам'яті загиблих у роки війни також взяли участь представники органів місцевого самоврядування, громадськість.

Цього ж дня у храмах району проведено поминальні богослужіння з ушанування пам’яті загиблих в роки війни, в панахидах взяли участь керівництво району.

 

До відома учасників бойових дій та інвалідів війни АТО

Держава гарантує учасникам бойових дій та особам, що отримали інвалідність внаслідок війни право на безоплатне санаторнокурортне лікування, яке закріплено у с. 4 закону «Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні»; ст. 12-16 закону « Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; п. 3ст.11закону «Про соціальний і правовий захист військо службовців та членів їх сімей»

ЯК ОТРИМАТИ ПУТІВКУ?

 Згідно постанови КМУ від 31 березня 2015 року № 200 для одержання путівки особа повинна перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання.

 Щоб стати на облік необхідно подати заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою №070/о, копію посвідчення УБД або інваліда війни, копію військового квитка (за наявності) та копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань в районах проведення АТО.

ЯК МОЖНА ОБРАТИ САНАТОРІЙ?

 У березні 2017 року були затверджені зміни в системі забезпечення санаторно-курортними путівками УБД та інвалідів війни.

 Згідно Постанови КМУ №110 від 1 березня 2017 року (далі – постанова) учасники АТО отримали право вибирати заклад санаторно-курортного лікування самостійно.

 Якщо обраний заклад відповідає вимогам, встановленим постановою та готовий прийняти учасника АТО, то між органом соцзахисту, особою та адміністрацією санаторію укладається тристоронній договір про отримання путівки та надання лікування.

 Дізнатися про санаторії, до яких надаються путівки можна звернувшись до органів соцзахисту, де працівники зобов’язані ознайомити учасника АТО з переліком санаторно-курортних закладів, можливостей лікування, умовами проживання та харчування, вартістю путівки.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 221 постраждалі учасники антитерористичної операції мають право отримати послуги із психологічної реабілітації.

Станом на 22.06.2017 ще не вирішено питання про проходження психологічної реабілітації на рівні Міністерства соціальної політики України.

Управління соціального захисту населення буде повідомляти з якого часу проводитиметься психологічна реабілітація учасників АТО, які перебувають на черзі для проходження психологічної реабілітації.

Для отримання реабілітаційних послуг отримувач або його законний представник із паспортом звертається до органів соціального захисту населення за місцем реєстрації та заповнює заяву.

 До заяви додається:

- копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

- копія документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення;

- копія паспорта, ідентифікаційний код.

Направляються на оздоровлення учасники бойових дій АТО в соляну кімнату реабілітаційно - катехитичного центру при церкві блаженного Миколая Чарнецького у м. Золочеві.

Для отримання реабілітаційних послуг отримувач або його законний представник із паспортом звертається до органів соціального захисту населення за місцем реєстрації та заповнює заяву.

 До заяви додається:

- копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

- копія документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення;

- копія паспорта, ідентифікаційний код.

- направлення від лікаря.

 

Додаткову інформацію з цього питання можна отримати в управлінні соціального захисту населення Золочівської РДА кабінет № 11. Тел. 0674200835, 0979878675.

 

 

21.06.2017

 

На Золочівщині стартував семінар «Імплементація Оселищної Директиви Європейського Союзу:оселища та флора»

Сьогодні, 21 червня 2017 року, на теренах Золочівщини стартував другий в Україні семінар, який залучає широке коло експертів, науковців в галузі заповідної справи до проблем та їх вирішення по збереженню флори та фауни в межах Національного парку «Північне Поділля». Ян Шеффер, ключовий експерт проекту ЄС «Підтримка України в апроксимації законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища» розпочав семінар. У роботі семінару взяла участь фахівець управління агропромислового розвитку з екологічних питань Жанна Царик.

Основна тематика семінару – це інвентаризація видів флори: методологія інвентаризації видів – судинні рослини; несудинні рослини; оселище виду.

 

Сьогодні, 21 червня 2017 року, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник взяв участь в обласні нараді під головуванням віце-прем’єр-міністра регіонального  розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка щодо поводження із твердими побутовими відходами.

 

Сьогодні, 21 червня 2017 року перший заступник голова Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник провів нараду з питань підготовки до проведення  жнив на території району. У нараді взяли участь Зіновій Леськів – начальник управління агропромислового розвитку, Марія Кузьменко– головний  спеціаліст головного управління Держпродспоживслужби  у Львівській області, Юрій Джиджула – головний державний інспектор  відділу нагляду  в АПК та СКС головного управління держпраці у Львівській області,  Володимир Ковбаса – начальник відділу фонду  соціального страхування від нещасних випадків по Золочівському району, Олег Грабовський – головний інспектор Золочівського РВ ГУ ДСНС у Львівській області, Богдан Яремович  – старший інспектор з дорожнього нагляду   Золочівського ВП ГУ НП у Львівській області, Жанна Царик– головний спеціаліст управління агропромислового розвитку.

Керівникам господарств, головам місцевих рад доведено організаційний план проведення жнив у 2017році на території району, новини у сфері насінництва та россадництва, правила протипожежної безпеки та вимог охорони праці під час проведення зернозбиральних робіт,  проведення заходів по недопущенні спалювання залишків сухої рослинності (зокрема стерні та соломи), умови використання коштів місцевого фонду ОНПС у 2017р. на виконання природоохоронних заходів місцевими радами, проведення заходів щодо знищення борщівника Сосновського в межах району.

Обговорено проблемні питання щодо проведення жнив  на території Золочівського району та шляхи їх вирішення.

На завершення наради  перший заступник голова Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник побажав аграрникам району гарного врожаю.

 

 

20.06.2017

 

Сьогодні, 20 червня 2017 року проведено обстеження військового меморіального цвинтаря вояків, які полягли у битві під Бродами у липні 1944 року, що знаходиться біля села Червоне. Оглянуто капличку, сходи до каплички, металеву огорожу, хрести.

Нараду провела керівник апарату Золочівської райдержадміністрації Галина Семчишин за участю головного архітектора району Петра Кобельки та заступника начальника Навчального центру Національної гвардії України Володимира Удовиченка. За результатами обстеження та в рамках налагодження ефективного цивільно-військового співробітництва між органами виконавчої влади та Національною гвардією України вирішено провести відновлювально-ремонтні роботи із залученням військовослужбовців до 15 липня 2017 року.

 

19.06.2017

 

У райдержадміністрації проведено засідання оргкомітету

Сьогодні, 19 червня 2017 року, керівник апарату Золочівської райдержадміністрації Галина Семчишин проведення засідання організаційного комітету. Під час засідання оргкомітету розглянуто питання  відзначення Дня державної служби, Дня Конституції України, вшанування пам’яті Романа Шухевича, політичного та військового діяча, головнокомандувача УПА та Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

Головуюча розповіла про проект проведення заходів по кожній із подій. Членами оргкомітету проведено обговорення та прийнято наступні рішення:

- 22 червня -  День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. Запропоновано духовенству району провести поминальні богослужіння у цей день, де згадати жертв війни. У бібліотеках провести виставки, а у Народних домах району згадати піснею про ті давні часи. Засобам масової інформації району розмістити чи озвучити матеріал про воєнні роки;

- 23 червня – День державної служби, професійне свято усіх державних службовців району. О 14.00 год. в приміщенні сесійної зали районної ради відбудеться нагородження кращих державних службовців та святковий концерт;

- 28 червня – День Конституції України. О 15.00 год. в приміщенні районного Народного дому відбудеться урочиста академія та святковий концерт і покладання квітів.

- 28 червня у м. Золочеві на площі Незалежності відбудуться молодіжні заходи. Розпочнуться о 12.00 год. Поетичний захід з читанням віршів М. Шашкевича дітьми, приуроченого до 180-річчя виходу у світ першого західноукраїнського альманаху «Русалка Дністровая», підготовленого діячами літературного гуртка «Руська трійця»(1837р.). Продовжаться молодіжні заходи акцією «Патріотичне місто». Метою акціє є прикрашання вітрин вулиці М. Шашкевича елементами патріотичної символіки (жовто-сині стрічки та кульки). Продовжаться молодіжні заходи акцією «Усміхнись» (вітання золочівян смайликами та солодощами).

- 30 червня – 110-та річниця від Дня народження Романа Шухевича. О 12.00 год. біля пам’ятного Хреста «Борцям за волю України» відбудеться панахида пам’яті та літературний виступ. В ході проведення зустрічі дано доручення правоохоронним органам - забезпечити громадський порядок та безпеку дорожнього руху, медичній службі – забезпечити супровід проведення заходів.

 

18 червня 2017 року з робочим візитом у школу села Червоне завітала директор департаменту освіти Львівської облдержадміністрації Любомира Мандзій. У зустрічі взяв участь голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський, сільський голова Василь Зозуля та головний спеціаліст відділу освіти Золочівської райдержадміністрації Тарас Шаваровський та громадськість села Червоне. Основне питання, що цікавило жителів села – це відкриття на базі школи навчально-виховного комплексу. Пані Любомира ознайомилася з приміщенням школи, майстернями та вільними кімнатами. В ході проведення обговорення та дискусій учасники зустрічі дійшли до спільної думки – використати приміщення другого поверху сільської ради для відкриття дошкільного закладу.

Цього ж дня голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський ознайомив Любомиру Мандзій з роботою ДПЗВ «Сокіл». У таборі оздоровлюються і відпочивають 60 дітей шкільного віку. З 14 червня розпочала роботу перша табірна зміна. Очільник департаменту освіти і науки ОДА, сказала, що відпочинок організовано на належному рівні.

 

До уваги фізичних осіб-підприємців !

Відповідно до змін у чинному законодавстві, з 1 січня 2017 року фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, зобов’язані сплачувати єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за місяць у сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску.

У 2017 році мінімальний страховий внесок для фізичних осіб підприємців становить 704,0 грн. на місяць (3200*22 %).

Отже, для фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, обов’язковою є сплата єдиного внеску у сумі не менше 352 грн. на місяць.

Водночас, для зарахування періодів здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу як повний місяць, необхідно сплатити єдиний внесок у сумі не меншій ніж мінімальний страховий внесок, тобто 704,0 гривні.

У разі сплати єдиного внеску у сумі 352 грн. за місяць страховий стаж буде зараховано пропорційно, а саме 0,5 місяця, що в подальшому може вплинути на визначення права на пенсію за віком та розмір майбутньої виплати.

Подбайте про своє майбутнє уже сьогодні!

Золочівське об`єднане управління

Пенсійного фонду України

Львівської області

 

 

 

16.06.2017

 

Сьогодні, 16 червня 2017 року, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник провів засідання Робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. На засіданні заслухано суб’єктів господарської діяльності, які у квітні 2017 року виплатили заробітну плату найманим працівникам менше законодавчо встановленого мінімуму .

В ході засідання було заслухано доповіді всіх членів Робочої групи та пояснення керівників щодо ситуації, яка склалася в оплаті праці найманим працівникам.

Головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Львівській області Наталія Щерба повідомила про те, що на Львівщині стартував пілотний проект щодо виявлення незадекларованої праці та роздала присутнім інформаційні буклети на вищезгадану тематику.

Ігор Нижник наголосив, що незадекларована праця знижує доходи державного бюджету, виключає низку соціальних виплат працівникам та несе відповідальність за порушення чинного трудового законодавства .

 

У райдержадміністрації проведено нараду-семінар

Сьогодні, 16 червня 2017 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник провів нараду-семінар з головами місцевих рад району. Розпочинаючи нараду-семінар Ігор Нижник повідомив присутнім порядок денний та запросив до слова фахівця районного війського комісаріату розповісти присутнім про активізацію роботи місцевих рад району щодо відбору громадян на військову службу за контрактом.

Продовжив нараду – семінар Орест Малиновський, директор районного центру зайнятості, який наголосив на роботі центру зайнятості з безробітними, які перебувають на обліку, щодо укладення контракту на військову службу. «На обліку у Золочівському районному центріперебуває 766 безробітних. По віку усі вони можуть укладати угоди на контрактну службу, отож ми працюємо з усіма по цих питаннях. Щоденно в центрі зайнятості працюють представник військового комісаріату, приймаєть участь у заходах офіцери бойових частин», - сказав Орест Малиновський. Вижливим стимулюючим моментом для осіб, які бажають заключити контракт є надання грошових виплат.

Про виплату одноразової допомоги особам, які підписали контракт на військову службу в ЗСУ проконсультувала заступник начальника Управління соціального захисту населення у Золочівському районі Алла Хома. Також Алла Зеновіївна розказала присутнім про зміни у призначенні житлових субсидій. Звернення до духовенства району щодо виховання молоді у патріотичному дусі, в тому числі можливості захисту України шляхом укладення контракту на військову службу зачитав Микола Сагатий, головний спеціаліст відділу правового забезпечення, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації.

Про зміни у пенсійному забезпеченні розповіла Наталія Гаврачинська, заступник начальника Золочівського обєднаного Пенсійного фонду України Львівської області. Петро Кобелька, головний архітектор району звернувся до голів місцевих рад з пропозицією активізувати роботу по приведенні малих архітектурних форм (брам, огорож) у відповідність.

Під час зустрічі було роздано інформацйно-розяснювальні матеріали щодо служби у Збройних силах України за контрактом.

Підводячи підсумки зустрічі Ігор Нижник закликав місцеві ради активніше проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу на своїй території з метою залучення громадян на військову службу за контрактом.

 

15.06.2017

 

Сьогодні, 15 червня 2017 року, в рамках розвитку неформальної освіти у районі, відділом організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю апарату райдержадміністрації спільно з Церквою Францисканців м.Золочева проведено лекцію для молоді, що перебувають у духовному літньому таборі «Канікули з Богом» при Церкві.

Тему лекції було обрано « Від волонтерства до святості», котра присвячувалась видатним духовним світовим постатям, зокрема Матері Терезі. Цікаву та корисну лекцію підготував та прочитав дітям брат Єміліан, який є координатором цього духовного табору. «Все, що ми робимо – це крапля в морі, але якщо ми не будемо цього робити, то й цього не буде!», – це слова відважної революціонерки у відданій, безкорисливій, альтруїстській любові зі щирим, навіть сміливим милосердям – Матері Терези з Калькутти, нобелівського лауреата миру.

У своїй лекції, на прикладі добрих вчинків та важкої праці, якій присвятила своє життя відома черниця, Мати Тереза, було донесено дітям інформацію про те, наскільки важливим у сьогоденні є роль волонтерства, особливо тоді, коли в твоїй країні йде неоголошена війна та помирають люди.

Брат Єміліан призвав дітей проявляти милосердя до оточуючих, бо милосерця – це найбільший скарб, яким може володіти людина.

 

Сьогодні, 15 червня 2017 року, відбулося засідання ХVІ сесії Золочівської районної ради VІІ скликання. На сесії обговорювалося ряд питань та прийнято відповідні рішення.

Заслухано звіт голови районної ради Банаха О.О.

По трьох питаннях, які розглядалися на сесії районної ради депутати не проголосували, а саме:

- про затвердження технічних документацій з нормативних грошових оцінок земельних ділянок на території Ремезівцівської сільської ради (за межами населеного пункту).

- про затвердження технічних документацій з нормативних грошових оцінок земельних ділянок на території Жуківської сільської ради (за межами населеного пункту).

- про затвердження технічної документації з нормативно- грошової оцінки земельної ділянки на території Підгородненської сільської ради (за межами населеного пункту).

Під час обговорення даних питань виступали голови місцевих рад ( Ремезівцівської, Жуківської та Підгородненської сільських рад), котрі сказали, що нормативно- гроші оцінки земельних ділянок по вказаних сільських радах є заниженими.

Також депутати довго дискутували з приводу реорганізації шкіл, а саме: пониження ступеня Верхобужської ЗОШ I-II ст. на II ст., призупинення діяльності шкіл с. Кругова та с. Трудовача. Дане питання не було внесено до порядку денного, а тому буде розглядатися на позачерговій сесії, котра відбудеться наприкінці червня місяця.

 

14.06.2017

 

13 червня 2017 року відбулося виїзне засідання робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

Проведено співбесіду із суб’єктами підприємницької діяльності, які здійснюють свою діяльність на території Гончарівської сільської ради, щодо неухильного дотримання вимог чинного трудового законодавства по виплаті заробітної плати, легального використання найманої робочої сили та своєчасної і повної сплати податків і зборів.

Голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський наголосив на перевагах задекларованої праці для найманих працівників. Ігор Уличний, начальник управління соціального захисту населення надав роз’яснення щодо норм діючого трудового законодавства та адміністративної відповідальності за його порушення.

Підводячи підсумки зустрічі голова Золочівської райдержадміністрації зазначив, що незважаючи на хибні переваги, неофіційна зайнятість знижує доходи державного бюджету, виключає низку соціальних виплат працівникам.

Очільник району подякував присутнім жителям сільської ради за те, що прийшли на зустріч та запевнив про вирішення проблемних питань відбудеться якнайшвидше.

 

13 червня 2017 року, голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник зустрілися з жителями Гончарівської сільської ради у приміщенні Народного дому села Гончарівка.

Громадяни, що прийшли на зустріч запитували про: порушення термінів доставки мешканцям газети "Народне слово"; встановлення біля школи дорожнього знаку "Обережно, діти"; необхідність ремонту фасаду школи. На зустрічі був присутній Ігор Уличний, начальник управління соціального захисту населення, який надав роз’яснення громадянам щодо призначення субсидій.

Жителів сільської ради також цікавили питання щодо пенсійного забезпечення громадян, - роз’яснення надала Галина Лазорчик, заступник начальника Золочівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Львівської області.

Голова райдержадміністрації Володимир Недзельський проінформував присутніх про те, що сесією районної ради прийнято рішення про виплату одноразової грошової допомоги в розмірі 5 тис. грн. особам, котрі підписали контракт на військову службу.

 

Обдаровані діти – інтелектуальна еліта, гордість і честь України

Перед кожним педагогічним колективом стоїть завдання спрямоване на забезпечення формування інтелектуального потенціалу нації шляхом створення оптимальних умов для всебічно обдарованої молоді. Уже дванадцятий рік поспіль проводиться свято “ Обдарованість року”, на яке запрошуються учні, які мають найбільшу кількість перемог в олімпіадах з базових дисциплін, спортивних змаганнях. Привітав учасників свята та їх батьків начальник відділу освіти Золочівської райдержадміністрації Бартошик Володимир Зіновійович, який наголосив про те, що перемоги для більшості з обдарованих дітей стануть стартовим майданчиком для творчого, інтелектуального та духовного зростання, нагородив їх сертифікатами “ Талант року ”, цінними подарунками, а їх батьків - подяками.

Юні таланти, учні Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, під керівництвом учителів музики Зарічної Надії Василівни та Зарічного Богдана Михайловича дарували слухачам чудові пісні, хореографічні композиції. У 2016-2017 н. р. нагородженими були 22 учні, які зайняли три і більше призових місць в олімпіадах з базових дисциплін, спортивних змаганнях: Сенчук Дарія - учениця 8 класу Золочівського НВК здобула у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови – ІІ , хімії - ІІ, фізики – ІІІ місце; Чепелюк Богдан - учень 9 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 - у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики – ІІ, фізики - ІІ, хімії – ІІІ, математики – ІІІ місце, у обласному етапі - з математики – ІІІ місце; Демид Вікторія – учениця 9 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 - у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови - І, географії - І, трудового навчання - ІІ, хімії – ІІІ місце; Ірза Діана - учениця 9 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 - у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання – І, географії - ІІ, біології – ІІІ місце, у обласному етапі з трудового навчання – ІІ місце; Беспалько Єлизавета - учениця 9 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1- у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови – ІІ, географії – ІІІ, української мови – ІІІ місце; Трач Ольга - учениця 9 класу Куровицької ЗОШ І-ІІІ ст. - у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства - ІІ, хімії – ІІ, біології – ІІІ місце; Шевелюк Віталій - учень 9 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2- у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з біології – І, історії – І, правознавства – ІІІ місце; Соляр Ірина - учениця 10 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 - у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій – І , християнської етики –І,біології - ІІ, української мови - ІІІ, історії – ІІІ місце, у обласному етапі - з християнської етики – І, біології - ІІІ місце; Кучурка Оксана – учениця 10 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 -у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії - І, біології - І, географії – ІІ, англійської мови – ІІІ місце, у обласному етапі - з біології – ІІ місце; Ковалик Лілія – учениця 10 класу Золочівського економічного ліцею – у районному етапі Всеукраїнських олімпіад з української мови - І , англійської мови - І місце, в обласному етапі - з української мови – І, з англійської мови – ІІІ місце; Ханенко Ярина - учениця 10 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з німецької мови - І,історії –ІІ, трудового навчання – ІІ місце, в обласному етапі – з німецької мови –ІІІ місце; Галамай Ірина - учениця 10 класу Золочівського економічного ліцею у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з географії - І англійської мови -ІІ, християнської етики – ІІІ місце; Сорока Ольга - учениця 10 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 - у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з екології – І , фізики – ІІ, християнської етики -ІІ місце; Нагірна Марта - учениця 11 класу Великовільшаницької ЗОШ І-ІІІ ст.- у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з екології – І французької мови – ІІ , української мови –ІІ, хімії – ІІ,біології –ІІІ місце, у обласному етапі – з екології –ІІІ місце; Горуйко Гордій – учень 11 класу Великовільшаницької ЗОШ І-ІІІ ст. – у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з історії – І , французької мови – І місце, у обласному етапі – з французької мови – ІІІ, історії - ІІІ місце; Масник Соломія- учениця 11 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1- у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з географії – ІІІ , екології -ІІІ , економіки –ІІІ, інформаційних технологій –ІІІ місце; Бокшо Каріна – учениця 11 класу Золочівського економічного ліцею – у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з екології –ІІ, англійської мови - ІІІ, математики – ІІІ місце; Бурак Тетяна - учениця 11 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 у Районному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій – І, хімії –ІІІ, української мови – ІІІ місце; Магулка Олександр - учень 11 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1- у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства - ІІ, трудового навчання - ІІ, англійської мови –ІІІ місце; Рип’янчин Ірина - учениця 11 класу Золочівського економічного ліцею – у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови - І, англійської мови – І, екології –ІІ місце; Тимракевич Дмитро - вихованець дитячо-юнацької спортивної школи -неодноразовий чемпіон області та призер Всеукраїнських турнірів з боротьби дзюдо; Задорожний Ігор - вихованець станції юних техніків - чемпіон України з ракетомодельного спорту.

 

Надання допомоги учасникам АТО КОМУНАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ “ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ ВІДНОВНОГО ЛІКУВАННЯ №3” 80193, Львівська обл., м.Соснівка, вул.Грушевського,36 тел. 3-41-54

В КЗ «ЛВЛ № 3» медична допомога учасникам АТО надається лікарями таких спеціальностей: лікарі-невропатологи 1 та 2 категорій, лікар-терапевт 2 категорії, лікар-пульмонолог вищої категорії, лікар-рентгенолог вищої категорії, лікар-фізіотерапевт 2 категорії, лікар УЗД, лікар-стоматолог, лікар з функціональної діагностики, психолог (нагороджена дипломом міжнародного практикуму-семінару по роботі з учасниками АТО та їх сім’ями).

В стаціонарі надається допомога хворим з перенесеними черепно - мозговими травмами, травмами хребта , грудної клітки. Проводиться лікування супутніх захворювань ( вегето-судинної дистонії, хронічного панкреатиту, гастриту, захворювань серцево-судинної системи, органів кровообігу , органів дихання). В процесі лікування та реабілітації широко застосовують фізіотерапевтичні процедури:

1. Електролікування: Електросон Гальванізація Електрофорез лікарських речовин Діадинамотерапія Ампліпульстерапія Дарсонвалізація УВЧ-терапія Магнітотерапія Ультразвукова терапія Електроміостимуляція

2. Світлолікування : Лазеротерапія Ультрафіолетове опромінення

3. Інгаляційна терапія

4. Аромотерапія 

5. Синглетно-киснева терапія

6. Спелеотерапія (кімната штучного мікроклімату)

7. Теплолікування

8. Водолікування: Лікувальні душі (душ Шарко, циркулярний душ, гідролазерний душ, висхідний душ) Ванни (перлинні, скипідарні , хвойні, трав’яні, мінеральні, бішофітні, з морської солі, комбіновані) Вихрові ванночки для нижніх кінцівок Підводний витяг хребта Інфрачервона сауна Питне водолікування природнім мінералом бішофіту

9. Лікувальний масаж

10. Лікувальна фізкультура

11. Механотерапія

В лікарні працює кабінет психолога, який надає кваліфікаційну допомогу учасникам АТО з питань психологічної адаптації до соціуму, також надаються консультації сім’ям учасників АТО. Безпосередньо з учасниками АТО проводяться психологічні тренінги, як індивідуальні так і групові.

 

13.06.2017

 

Проводиться набір на військову службу за контрактом:

– громадян призовного віку;

– військовозобов’язаних віком від 18-60 років;

– жінок віком від 18-50 років.

Грошове забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України від 7000 тис. грн. до 10000 тис. грн. Додаткова виплата винагороди військовослужбовцям за безпосередню участь в зоні АТО в розмірі 3500, 4000, 7500, 8500.

Виплата одноразової грошової допомоги в розмірі 5000 грн. За інформацією звертайтесь: Золочівський РВК, вул. Січових Стрільців 22, або за тел: 096 199 68 78.

 

Заяву про застосування спрощеної системи оподаткування можна подати не пізніше 15 червня 2017 року

Відповідно до норм Податкового кодексу України за умови дотримання платником єдиного податку вимог, встановлених Податковим кодексом України для обраної ним групи, такий платник може самостійно перейти на сплату єдиного податку, встановленого для інших груп платників єдиного податку, шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу. Такий суб’єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року.

При цьому, у платника єдиного податку третьої групи, який є платником податку на додану вартість, анулюється реєстрація платника податку на додану вартість у порядку, встановленому нормами Податкового кодексу України, у разі обрання ним першої або другої групи чи ставки єдиного податку, встановленого для третьої групи, яка включає податок на додану вартість.

 

Застосування РРО фізичними особами - спрощенцями

Буська ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області нагадує, що відповідно до Податкового кодексу України, реєстратори розрахункових операцій не застосовуються платниками єдиного податку: - першої групи; - другої і третьої груп (фізичні особи - підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 млн. гривень.

У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1 млн. гривень застосування РРО для такого платника єдиного податку є обов’язковим. Застосування РРО розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом реєстрації суб’єкта господарювання як платника єдиного податку.

Дані норми Податкового кодексу України не поширюються на платників єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту. Зокрема, нормою пункту 296.10 статті 296 Податкового кодексу України передбачено застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні.

Перелік груп технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування РРО затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 року №231. Доступ до публічної інформації за травень 2017 року Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» запит на інформацію – це прохання до особи розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні. Запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

Запит на інформацію подається у довільній формі та повинен містити:

1) прізвище, ім'я по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку (якщо такий є);

2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);

3) підпис і дату (за умови подання запиту в письмовій формі).

Для подання письмового запиту запитувач може використовувати форму, яку надає розпорядник інформації або яка розміщується на офіційному веб-сайті розпорядника. За травень 2017 року на адресу Буської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області (включаючи відділення) надійшло 25 запитів щодо надання публічної інформації, з них 17 від фізичних осіб та 8 -від юридичних осіб. Всі запити розглянуто та надано обґрунтовану відповідь.

 

Декларацію на податкову знижку можна подати по 31 грудня 2017 року включно

Буська ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області повідомляє, що кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2016 року, закінчилася, але не для осіб, які мають право подати декларацію з метою реалізації свого права на податкову знижку. Такі особи можуть подати декларацію по 31 грудня 2017 року включно.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ) (п.п.14.1.170 п.14.1 ст.14 ПКУ).

Фізична особа має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року. Нагадуємо, що декларацію платник податків має право подати як на паперових носіях, так і в електронному вигляді. Пунктом 179.8 ст. 178 ПКУ передбачено, що сума, яка має бути повернена платнику податку, зараховується на його банківський рахунок, відкритий у будь-якому комерційному банку, або надсилається поштовим переказом на адресу, зазначену у декларації, протягом 60 календарних днів після надходження такої декларації.

Разом з тим, відповідно до ст.166 ПКУ платник податків має право на податкову знижку при дотриманні встановлених цією статтею умов та за наявності відповідних платіжних та розрахункових документів, копій договорів тощо. Повернення надміру утриманої (сплаченої) суми податку на доходи фізичних осіб на поточний рахунок платника здійснюється органом Казначейства на підставі висновку, поданого органом ДФС до відповідного органу Казначейства.

Сектор організації роботи Буської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області

 

12.06.2017

 

11 червня 2017 року, у селі Пикуличі, що розташоване у Польщі наші Золочівяни взяли участь у традиційному щорічному Святі української національної пам'яті. Цьогорічне Свято національної пам'яті розпочалося молитвою у Кафедральному соборі УГКЦ св. Івана Хрестителя у Перемишлі.

Урочистою ходою присутні пройшлися вулицями Перемишля до Українського військового цвинтаря у с. Пикуличі, де відбулась панахида, покладання квітів, громадське віче.

 

09.06.2017

 

Сьогодні, 9 червня 2017 року керівник апарату Золочівської райдержадміністрації Галина Семчишин і завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій Ірина Біла взяли участь у показових заняттях щодо виконання заходів з евакуації населення при виникненні надзвичайних ситуацій. Захід відбувся у селі Ралівка Самбірського району.

 

Сьогодні, 9 червня 2017 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів виїзне засідання робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати на ПП «Новелті» (кер. Борівець Роман Ярославович).

Члени робочої групи провели інформаційно–роз’яснювальну роботу для трудового колективу підприємства: про зміни у законодавстві про працю, про санкції у разі порушення трудового законодавства, про стажування працівників на підприємстві, про надання пільг застрахованим особам, про зміни у пенсійному законодавстві інформували головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Львівській області Микола Волянський, начальник Золочівського відділення Буської ДПІ Роман Денис, перший заступник начальника Золочівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Наталія Гаврачинська, директор Золочівського районного центру зайнятості Орест Малиновський, заступник начальника управління соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації Алла Хома.

Володимир Недзельський наголосив на недопустимості виплати заробітної плати у розмірах, менших за законодавчо встановлнений рівень, збільшення її до середньообласного рівня, а також подякував керівнику підприємства за організацію зустрічі з трудовим колективом.

 

Розробляють туристичний проект, який би повністю охоплював Західний Буг (відео)

8 червня 2017 року в сесійній залі Золочівської районної ради відбулася робоча зустріч щодо підготовки до другого етапу подання проекту на тему «Єднає нас Буг – утворення двох транскордонних байдаркових туристичних маршрутів». Сокальська районна рада спільно із гміною Дрогічин (Польща) та містом Дрогічин (Білорусь) розпочала підготовку до другого етапу подання проекту «Єднає нас Буг – утворення двох транскордонних байдаркових туристичних маршрутів», що фінансується за рахунок коштів Європейського Союзу у рамках програми Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

На зустріч були запрошені голови місцевих рад Золочівського району, через територію який протікає річка Західний Буг, а саме: Руда- Колтівської, Білокамінської, Сасівської сільських рад, а також Колтівської – де бере початок річка, районні засоби масової інформації. У зустрічі взяла участь начальник відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Ольга Боса (Кіс). Даний проект передбачається створення два транспортних маршрути туристично-байдаркові: Канал Дніпро – Буг, річка Мухавка, річка Буг (Білорусь – Польща); Річка Буг – від витоку (Україна) до гирла (Польща).

Також, планується провести позначення байдаркових маршрутів (розміщення в береговій лінії річки Західний Буг знаків інформаційних, попереджувальних і туристичних); опрацювання путівників і карт детальних відтинків річки Буг.

Гості Сокальщини запропонували місцевим радам бути учасниками названого вище Проекту.

 

08.06.2017

 

В Навчальному центрі успішно проведено державну кваліфікаційну атестацію кінологів

Вперше у військах проведено випуск фахівців-кінологів за загальнодержавними стандартами. Для визначення рівня знань, умінь і навичок випускників до військової частини прибула комісія з Головного управління НГУ на чолі з начальником кінологічної служби штабу ГУ НГУ полковником Тарасом Боритою. Атестація розпочалась із здачі загальновійськових дисциплін. Вогнева підготовка оцінювалась за результатами виконання контрольної вправи стрільб та виконання нормативів. Фізичну підготовку всі військовослужбовці здали на оцінку "добре" та "відмінно".

Також кінологи показали високий рівень підготовки з теорії та практики дресирування. Службові собаки теж оцінювались, зокрема вони демонстрували свої навики у подоланні смуги перешкод, затримання умовного порушника, виборці речі, здійснювали пошук особи по запаховому сліду довжиною 1000 метрів.

За результатами роботи власники чотириногих отримали на них сертифікати. Варто відмітити надзвичайну вмотивованість та прагнення показати найкращий результат, адже випускники Навчального центру це перші помічники офіцерів у військах.

На урочистому заході з нагоди закінчення навчання були присутні представники місцевої влади, військові капелани, ветерани. Полковник Тарас Борита, ветеран (колишній начальник кінологічної служби військ у 2001- 2008 роках) полковник у відставці Володимир Юхимчук та начальник Навчального центру полковник Михайло Кулик вручили військовослужбовцям свідоцтва державного зразка про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації за професією "Кінолог" та побажали усім подальших успіхів.

З вітальним словом до випускників звернулася керівник апарату Золочівської райдержадміністрації Галина Семчишин.

 «Хочу привітати сьогодні випускників-кінологів та побажати їм та їхнім чотирьохлапим товаришам доброї служби та обороняти нашу державу від ворога…Згадалася мені історична подія. Хоча минули вже десятиліття з часів Другої світової війни, але деякі історії воєнного часу тільки починають відкриватись. Має місце в історії бій собак та німців, який відбувся у 1941 році. На Черкащині є унікальний пам’ятник 150-ти пограничним собакам, які знищили полк фашистів у рукопашному бою. Це єдина унікальна битва в історії Другої світової війни. Це ще раз наголошує нам, що собаки є рятівниками та друзями людей. Я переконана, що в сьогоднішній неоголошеній війні, яка триває на Сході України , наші військові та їхні собаки застосують свої вміння та навички задля оборони нашої країни»,- сказала Галина Семчишин.

На завершення випускники зробили колективне фото із своїми чотириногими друзями. Подальшого Вам професійного зростання гвардійці-кінологи !

 

Сьогодні, 8 червня 2017 року голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів засідання колегії райдержадміністрації.

В ході проведення засідання обговорено основні аспекти модернізації шкільної мережі, розглянуто питання діяльності Народних домів та бібліотек району. Начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Мудра розповіла про уточнення районного бюджету Золочівського району на 2017 рік. Також під час засідання обговорено питання підтримки індивідуального житлового будівництва на селі через програму «Власний дім».

Перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник сказав: «Метою програми є покращення житлово-побутових умов сільського населення, подальшого впровадження державної політики розвитку села, спрямованої на підвищення його інженерного облаштування, що у свою чергу сприятиме зростанню привабливості села для населення та створить передумови для спорудження і придбання житлових будинків.

Досвід реалізації програми показує, що закладені в ній механізми – сучасні і перспективні, використовуючи які, при відповідній підтримці їх переваг усіма гілками влади, можна розраховувати на прискорення у вирішенні соціальних проблем на селі, задоволення первинних потреб сільських жителів і що особливо важливо – сільської молоді».

 

Сьогодні, 8 червня 2017 року голова Золочівської райдержадміністрації взяв участь у засіданні постійної депутатської комісії з питань бюджету і фінансів.

Обговорено ряд важливих та актуальних питань. Особливу увагу присутніх звернуто на питання створення місцевої пожежної команди Сасівської сільської ради та її фінансове забезпечення.

 

Золочів’янка здобула ІІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді з української мови

Нещодавно у Львівському національному університеті ім. Івана Франка нагородили переможців і призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт, Міжнародних олімпіад та конкурсів Малої академії наук України у 2016 -2017 н.р. Усім призерам та їх науковим наставникам було вручено подяки та грошові винагороди. Цьогоріч переможцями та призерами Всеукраїнських і Міжнародних олімпіад і конкурсів стали 117 учасників із Львівщини.

Серед них – учениця Золочівського економічного ліцею Лілія Ковалик, яка посіла ІІІ місце на заключному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури та ІІ місце у фіналі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка. Із привітальним словом до гостей заходу звернувся голова Львівської ОДА Олег Синютка. Він подякував школярам за активність, завзятість, волю до перемоги і наголосив: «За вами – майбутнє України!»

Привітала юних переможців і Любомира Мандзій – директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА. Вона побажала талановитим дітям нових звершень, а їх учителям – натхнення в роботі з обдарованою молоддю.

 

07.06.2017

 

За участю першого заступника голови райдержадміністрації Нижника І.М. 07.06.2017 року відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради.

У засіданні прийняли участь голова містобудівної ради Кобелька П. П., та члени містобудівної ради: Зарічний В.З., Погребняк І.В., Грабовський О.І, Сембай О.О., Кушнір Р.М., а також запрошені: голова Підгородненської сільської ради Саламак В.М., землевпорядник Підгородненської сільської ради Горбач Г. В., архітектор Труш Л. В., Вархоляк О.В. Розглянуто проект генерального плану села Підгородне Золочівського району Львівської області розроблений ФОП «Труш Л. В.» (головний архітектор проекту Труш Л. В.), замовник – Підгородненська сільська рада.

За результатами розгляду генерального плану села Підгородне Золочівського району Львівської області рекомендовано до затвердження рішенням Підгородненської сільської ради. Розглянуто детальні плани територій:

– Детальний план території кварталу індивідуальної житлової забудови на вул. Заболоття у с. Єлиховичі Золочівського району Львівської області, розроблений ТзОВ «Інститут геоінформаційних систем» (головний архітектор проекту Шеремета М. Д.), замовник – Єлиховицька сільська рада.

– Детальний план території кварталу забудови К-2 в урочищі «Захим» у с. Куровичі Золочівського району Львівської області розроблений ФОП Коваль Т. О. (головний архітектор проекту Жура С. О.), замовник – Куровицька сільська рада.

– Детальний план території кварталу забудови К-1 в урочищі «За Качановичем» у с. Солова Золочівського району Львівської області розроблений ФОП Коваль Т. О. (головний архітектор проекту Жура С. О.), замовник – Куровицька сільська рада.

– Детальний план території кварталу забудови К-1 в урочищі «На ріпачаниску» у с. Печенія Золочівського району Львівської області розроблений ФОП Коваль Т. О. (головний архітектор проекту Жура С. О.), замовник – Куровицька сільська рада.

За результатами розгляду даних детальних планів території після відкоригованих зауважень рекомендовано до затвердження рішенням Єлиховицької та Куровицької сільської ради.

– Детальний план території з метою встановлення меж земельної ділянки для обслуговування водо випускної споруди та рибо збірника в урочищі «За фермою» на території Сасівської сільської ради Золочівського району Львівської області (за межами населеного пункту) розроблений Золочівським районним відділом Львівське обласне проектно-виробниче АПБ (Зав. відділом Сембай О. Я.), замовник – Золочівська райдержадміністрація.

– Детальний план території з метою визначення функціонального призначення та розподілу території між власниками об’єктів господарського двору в урочищі «Нижня ферма» на території Заставненської сільської ради Золочівського району Львівської області (за межами населеного пункту) розроблений Золочівським районним відділом Львівське обласне проектно-виробниче АПБ (Зав. відділом Сембай О. Я.), замовник – Золочівська райдержадміністрація.

– Детальний план території господарського двору на території Підгайчиківської сільської ради Золочівського району Львівської області (за межами населеного пункту) розроблений ТзОВ ПО «УкрЗахідУрбанізація» (головний архітектор проекту Габрель М. М.), замовник – Золочівська райдержадміністрація.

– Детальний план території з метою визначення функціонального призначення та розподілу території між власниками об’єктів господарського двору на території Ясеновецької сільської ради Золочівського району Львівської області (за межами населеного пункту) – коригування, розроблений ФОП Люсак А. М. (головний архітектор проекту Люсак А. М.), замовник – Золочівська райдержадміністрація.

За результатами розгляду дані детальні плани території схвалено та рекомендовано до затвердження розпорядженням голови Золочівської райдержадміністрації.

– Детальний план території з метою зміни цільового призначення земельної ділянки із земель для ведення особистого селянського господарства для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на вул. Труша у с. Єлиховичі Золочівського району Львівської області, розроблений Золочівським районним відділом Львівське обласне проектно-виробниче АПБ (Зав. відділом Сембай О. Я.), замовник – Єлиховицька сільська рада.

– Детальний план території з метою визначення функціонального призначення та розподілу території між власниками об’єктів господарського двору на вул. Колгоспна у с. Кругів Золочівського району Львівської області, розроблений ФОП Труш Л. В. (головний архітектор проекту Труш Л. В.), замовник – Колтівська сільська рада.

– Детальний план території впорядкування колишнього єврейського кладовища в урочищі «Окописько» у с. Білий Камінь Золочівського району Львівської області, розроблений ФОП Лопушанський М. Р. (головний архітектор проекту Лопушанський М. Р.), замовник – Білокамінська сільська рада.

За результатами розгляду дані детальні плани території схвалено та рекомендовано до затвердження рішенням відповідних сільських рад.

   

 

Участь у обласному конкурсі “Екологічно чистий населений пункт” візьмуть три місцеві ради Золочівського району

На участь у щорічному обласному конкурсі “Екологічно чистий населений пункт” подали документи три місцеві ради. У другій категорії (міста районного значення) – Золочівська міська рада, у третій категорії (селищні ради) – Поморянська селищна рада та у четвертій категорії (села) – Гологірська сільська рада. Конкурс відбувається на виконання рішення Львівської обласної ради від 22.10.2013 № 890 “Про внесення змін в додаток до рішення від 05.04.2011 № 100 “Про затвердження Положення про щорічний обласний конкурс “Екологічно чистий населений пункт”.

Переможцями Конкурсу визначаються населені пункти, які домоглися найкращих результатів з:

– організації роботи із впровадження екологічних заходів та забезпечення їх виконання на території відповідної громади правил дотримання санітарного стану та благоустрою населеного пункту;

– ремонту, реконструкції та облаштування наявних об’єктів екологічного призначення і спорудження нових;

– створення належних умов для праці, відпочинку та побуту громадян;

– проведеної роботи, пов’язаної з охороною довкілля, у тому числі із запобігання забрудненню річок, озер, повітряного басейну, а також із зменшення шуму і забезпечення раціонального використання природних ресурсів;

– озеленення населених пунктів, збереження наявних і створення нових парків, скверів, лісопарків та інших об’єктів зеленого будівництва з урахуванням вимог ландшафтної архітектури й садово-паркового мистецтва;

– впровадження малих архітектурних форм екологічного призначення, що відзначаються новизною конструкцій, економічністю й зручністю в експлуатації;

– впровадження сучасних технологій санітарного очищення населених пунктів, утилізації та знешкодження твердих побутових відходів.  

 

Сьогодні, 7 червня 2017 року на Вічевій площі у м. Золочеві відбулася поминальна панахида по вшануванню пам’яті Маркіяна Шашкевича (174 -та річниця з дня смерті Будителя Галичини).

Вшанувати світлу пам'ять отця Маркіяна прийшли керівники та працівники установ, підприємств організацій району, працівники райдержадміністрації, районної ради молодь та громадськість району. Спільною заупокійною молитвою, під керівництвом духовенства району, вшанували Маркіяна Шашкевича.

Ведуча Марія Квас наголосила, що Маркіян Шашкевич був справжньою людиною дії. Як ніхто він умів об'єднувати людей навколо себе. Та не тільки об'єднувати — згуртовувати, переконувати. Маємо бути горді та щасливі, що є дотичними до цієї великої постаті не лише як до людини, священика, поета, громадського діяча, а й як земляки. Продовжилися заходи музичними номерами гурту «Пори року», які виконали дві пісні на слова Маркіяна Шашкевича.

Перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник спільно з заступником голови районної ради Андрієм Леськівим вшанували пам'ять про земляка, громадського діяча, святенника,- покладанням корзини квітів до підніжжя пам’ятника Маркіяну Шашкевичу. Молодь та громадськість запалили лампадки.

 

6 червня 2017 року, голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник зустрілися з жителями Куровицької сільської ради у приміщенні Народного дому села Куровичі.

Громадяни, що прийшли на зустріч запитували про: заміну ліній електропередач у селі Печенія; законність використання фермерських земель на території сільської ради; заміну вікон у Куровицькій школі; передачу громаді села приміщення колишньої аптеки; облаштування водовідводів вздовж головної дороги через село Куровичі, тротуару, автобусних зупинок, дорожньої розмітки, встановлення світлофора, Голова райдержадміністрації Володимир Недзельський відповів на поставлені запитання та з метою вчасного вирішення піднятих питань дав доручення районним службам вивчити питання та проінформувати громадян.

На зустрічі була присутня Алла Хома, заступник начальника управління соціального захисту населення, яка надала роз’яснення щодо призначення субсидій громадянам. Жителів сільської ради також цікавили питання щодо пенсійного забезпечення громадян, - роз’яснення надала Галина Лазорчик, заступник начальника Золочівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Львівської області.

 

6 червня 2017 року відбулося виїзне засідання робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. Проведено співбесіду із суб’єктами підприємницької діяльності, які мають найману працю і здійснюють свою діяльність на території Куровицької сільської ради, щодо неухильного дотримання вимог чинного трудового законодавства по виплаті заробітної плати, легального використання найманої робочої сили та своєчасної і повної сплати податків і зборів.

Першим заступником голови райдержадміністрації Ігорем Нижником надано роз’яснення щодо норм діючого трудового законодавства та адміністративної відповідальності за його порушення. Алла Хома, заступник начальника управління соціального захисту населення повідомила, що Державна служба України з питань праці спільно з Міжнародною організацією праці впродовж квітня–серпня 2017 року проводить пілотну інспекційну кампанію щодо виявлення фактів незадекларованої праці у чотирьох областях України, зокрема і у Львівській області.

Підводячи підсумки зустрічі голова Золочівської райдержадміністрації подякував присутнім жителям сіл сільської ради за те, що прийшли на зустріч та запевнив про вирішення проблемних питань якнайшвидше.

 

06.06.2017

 

3 червня 2017 року біля пам’ятника о. Маркіяна Шашкевича, що на площі Вічевій у Золочеві, віряни зібралися на Панахиду пам’яті глави УГКЦ Блаженнішого Любомира Гузара.

У поминальних заходах взяли участь керівництво району. Детальніше у відео

 

 Сьогодні, 6 червня 2017 року, голова районної ради Олег Банах, голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, заступник голови районної ради Андрій Леськів привітали колективи інформаційного порталу Золочів.нет, газети «Народне слово» та в.о редактора КП «редакція районного радіомовлення та телебачення Золочівської районної ради Львівської області» Галину Торську з професійним святом – Днем журналіста України!

У привітанні прозвучало, що праця журналіста є потрібна і відповідальна. Саме журналісти професійно та неупереджено на своїх робочих місцях правдиво і об'єктивно творять історію сьогодення, відображаючи сучасність. Попри всі проблеми та перешкоди чесно роблять свою справу, відстоюють принципи справедливості, демократії і законності. Керівники району висловили щиру подяку команді Золочів.нет та редакції газети «Народне слово» за їх принциповість і об’єктивність. Побажали успіхів у творчому пошуку, натхнення, щастя, здоров’я, здійснення нових задумів та удач, злагоди та достатку усім працівникам та їхнім родинам! Також, принагідно, голова райдержадміністрації Володимир Недзельський звернувся з проханням до представників місцевих ЗМІ провести серед населення району інформаційну кампанію щодо поширення головних правил безвізового режиму з ЄС.

 

02.06.2017

 

У ЗОЛОЧІВСЬКОМУ РАЙОНІ ПРОВЕДЕНО ЗАХОДИ

ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СТРІЛЕЦЬКОГО ДНЯ

На полігоні Навчального центру Національної гвардії України 2 червня 2017 року проводився «Єдиний всеукраїнський стрілецький день». До якого долучився і особовий склад загону оборони Золочівського району. Організаторами заходу був Золочівський районний військовий комісаріат за сприяння Золочівської райдержадміністрації.

В даному заході, в складі підрозділу, взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник, держслужбовці райдержадміністрації, громадськість, яким не байдужа доля нашої країни, які приймають активну участь у підготовці підрозділу загону оборони, допомозі військовим частинам та підрозділам Збройних Сил України. Для удосконалення навичок у володінні зброєю, набуття знань для надання медичної допомоги в екстремальних умовах та поводженню з мінно-вибуховими пристроями була залучена медична служба Навчального центру Національної гвардії України. На даних заняттях особовий склад виніс для себе максимум позитивного і корисного, набуті навички необхідні для якісного виконання завдань у складі підрозділу загону оборони. Загін оборони є структурним підрозділом Золочівського РВК, який створюється на особливий період і діє відповідно до покладених на нього завдань.

Метою проведеного заходу було:

• поглиблення теоретичних знань військовозобов’язаних;

• відновлення практичних навичок військовозобов’язаних у поводженні зі зброєю та виконання нормативів зі стрілецької зброї;

• виховання у особового складу загону оборони усвідомлення важливості виконання завдань, що стоять перед ними, патріотизму та наполегливості у освоєнні військових знань;

• згуртованості та злагодженості роботи при виконання поставлених завдань.

Завершуючи заходи перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник сказав, що у військових комісаріатах Львівщини продовжуються заходи щодо комплектування військових частин військовослужбовцями за контрактом. Запрошуємо всіх бажаючих до військових комісаріатів для отримання додаткової інформації щодо проходження військової служби за контрактом в лавах Збройних Сил України.

 

Золочівським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Львівської області розпочато фінансування пенсій за червень місяць.

Ресурсне забезпечення видатків Пенсійного Фонду України здійснюється за рахунок законодавчо визначених джерел надходжень та коштів Державного бюджету України. Потреба коштів на виплату пенсій за червень 2017 року по Золочівському та Перемишлянському районах складає 50,4 млн.грн., в тому числі:

§ по Золочівському району– 30,4 млн.грн;

§ по Перемишлянському району – 20,0 млн.грн.

 

Конкурс на кращий малюнок «Україна – це Європа»

Сьогодні, 2 червня 2017 року у райдержадміністрації відбулося нагородження переможців конкурсу на кращий малюнок «Україна – це Європа». В рамах проведення Дня Європи 19 травня 2017 року стартував конкурс на кращий малюнок у двох вікових категоріях: 11-14 років та 15-17 років.

Мета конкурсу – це популяризація європейського культурного надбання серед громадськості, зокрема молоді та проведення у районі заходів з неформальної освіти для молоді. Попередньо журі конкурсу визначило кращих виконавців з художнього мистецтва. Працівники відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації зорганізували даний конкурс в основі якого є популяризація творів образотворчого мистецтва та державна підтримка кращих молодих художників-початківців. Кожен із переможців конкурсу мав змогу продемонструвати присутнім свою роботу та провести її презентацію.

Начальник відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Ольга Боса (Кіс) привітала переможців та вручила грамоти та подяки від райдержадміністрації.

Переможці у віковій категорії 11-14 років:

-Ільчук Наталя- І місце;

-Каліта Ірина – ІІ місце;

-Винник Соломія – ІІІ місце;

віковій категорії 15-17 років:

- Ірза Діана – І місце;

- Костенко Софія – ІІ місце;

- Підгірна Христина – ІІІ місце.

Надзвичайно приємно, що до участі в конкурсі приєдналися і діти з особливими потребами району. Усі переможці та учасники конкурсу отримали цінні подарунки та квіти. Подякою райдержадміністрації також нагороджено керівника арт-гуртка «Палітра» Галину Гевко за сумлінну творчу працю, підготовку учнівської молоді до конкурсу «Україна - це Європа», вагомий особистий внесок у розвиток художнього мистецтва в районі.

 

Святкування дня захисту прав дітей

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей ‒ прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Цього дня колектив служби у справах дітей Золочівької райдержадміністрації завітав до дітей районного дитячого будинку «Рідний Дім» з вітаннями та подарунками. За підтримки голови Золочівської райдержадміністрації Володимира Недзельського, меценатів Надії Солтівської, Сергія Вереди, Галини Новосад, Юрія Кулика вихованці «Рідного Дому» отримали хороший настрій, подарунки та солодощі.

 

Сьогодні, 2 червня 2017 року, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник провів засідання Робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. У засіданні Робочої групи взяла участь головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Львівській області Наталія Щерба. Яка повідомила про те, що на Львівщині стартував пілотний проект щодо виявлення незадекларованої праці.

«Державна служба України з питань праці спільно з Міжнародною організацією праці впродовж квітня–серпня 2017 року проводить пілотну інспекційну кампанію щодо виявлення фактів незадекларованої праці у чотирьох областях України, зокрема і у Львівській області. Головне управління Держпраці у Львівській області здійснює інформаційну підтримку пілотної інспекційної кампанії, яка передбачає роз’яснювальну роботу серед роботодавців, працівників та інших груп населення про зміст і цілі кампанії, переваги належного оформлення трудових відносин. Інспекційні відвідування відбуватимуться відповідно до нового Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017. № 295, що набув чинності 16.05.2017», - сказала доповідач.

На завершення Наталія Щерба роздала присутнім інформаційні буклети на вищезгадану тематику. В ході засідання було заслухано доповіді всіх членів Робочої групи.

Ігор Нижник наголосив на тому, що Робоча група зобов’язана продовжувати інформаційно – роз’яснювальну роботу серед суб’єктів підприємницької діяльності та найманих працівників щодо дотримання розміру мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року, збільшення розміру заробітної плати до середньообласного рівня, і наголошувати на відповідальність за порушення норм чинного законодавства в частині оплати праці.

 

1 червня 2017 року начальник відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Ольга Боса провела засідання організаційного комітету з питання вшанування пам’яті Маркіяна Шашкевича у зв’язку з 147-ми роковинами смерті Будителя Галичини. В ході проведення засідання обговорено формат проведення заходу та визначено годину. Заходи відбудуться 7 червня 2017 року о 13.00 год. на Вічевій площі, біля пам’ятника М. Шашкевичу.

Розпочнуться заходи із панахиди, продовжаться духовно-просвітницькою програмою та завершаться покладанням квітів до підніжжя пам’ятника. Золочівській міській раді доручено забезпечити проведення благоустрою площі Вічевої та доступу до розетки, відділу культури та туризму райдержадміністрації забезпечити озвучення заходу, Золочівській ЦРЛ забезпечити охорону громадського порядку, а Золочівському відділу поліції охорону громадського порядку. Другим питанням під час засідання оргкомітету було обговорено питання участі золочівської молоді в організації та проведенні Свята Української Молоді «Андрей Шептицький – це будівничий, князь, лідер (ІІІ тур) в м. Глиняни 2 липня2017 року».

Оргкомітет доручив відділу освіти Золочівської райдержадміністрації, товариству «Просвіта» та «Союзу українок» забезпечити участь у заходів представників Золочівського району.

 

На Львівщині стартував пілотний проект Міжнародної організації праці

Державна служба України з питань праці спільно з Міжнародною організацією праці впродовж квітня – серпня 2017 року проводить пілотну інспекційну кампанію щодо виявлення фактів незадекларованої праці у чотирьох областях України, зокрема і у Львівській області. Пілотна інспекційна кампанія проводиться з тим, щоб поширити діяльність Держпраці (в частині інспекції праці) на неформальну економіку.

Ця робота здійснюватиметься на основі співпраці з іншими органами державної влади та соціальними партнерами. Основною метою проекту є не лише виявлення фактів неофіційного працевлаштування, але й з’ясування причин, які його зумовлюють. Насамперед, Головним управлінням Держпраці у Львівській області проводитиметься інформаційна складова Пілотної інспекційної кампанії, яка передбачає роз’яснювальну роботу щодо інформування роботодавців, працівників та інших груп населення про намір проведення інспекційної кампанії та виділення певного часу на те, щоб роботодавці та працівники оформили належним чином трудові відносини. Про семінари та інші заходи, які відбудуться в межах інформаційної кампанії, повідомлятиметься на сайті ГУ Держпраці у Львівській області. Також реалізовуватиметься інспекційний блок, в межах якого проводитимуться інспекційні відвідування підприємств галузі будівництва та сфери торгівлі з метою виявлення фактів незадекларованої праці. Для інспектувань було обрано саме такі галузі, оскільки, як показали дослідження, на Львівщині переважає нелегальна зайнятість саме у будівництві та у сфері торгівлі. До слова, інспекційні відвідування здійснюватимуться відповідно до нового Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, який затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017. № 295 та набув чинності 16.05.2017.

ПОСТАНОВА Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 р. № 295 “Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” ”

Сектор взаємодії зі ЗМІ, міжнародних зв’язків та з питань Євроінтеграції

 

Легальна заробітна плата – запорука соціальних гарантій наших громадян

Однією з важливих конституційних норм є право громадян на заробітну плату, не нижчу за мінімальний розмір, який визначений законом. Мінімальна заробітна плата – це державна соціальна гарантія в оплаті праці, яка є обов'язковою для установ, організацій і підприємств усіх форм власності та господарювання. Необхідно пам'ятати, що заробітна плата – це похідна росту суспільного виробництва та ставлення сьогоднішніх роботодавців до своїх працівників, а також є запорукою їх соціальних гарантій, адже від розміру заробітної плати залежить величина пенсії та соціальної допомоги. Однак, в багатьох випадках, мінімальні гарантії щодо оплати праці не дотримуються, заробітна плата своєчасно не виплачується, мають місце і інші порушення законодавства про працю і її оплату. Зокрема, заборгованість із виплати заробітної плати безпосередньо впливає на зниження реальних доходів та рівень життя населення. Дуже часто роботодавці використовують працю без належного оформлення трудових угод, допускають обмеження в обсягах нарахувань заробітної плати, або фіксується повна відсутність таких нарахувань. Часто заробітна плата виплачується нелегально ("в конвертах"), без нарахувань та сплати страхових внесків, а наймані працівники в таких випадках повністю позбавлені страхового стажу для отримання соціальних виплат. Адже місячний страховий стаж зараховується лише при умові сплати страхових внесків у розмірі не меншому ніж мінімальний страховий внесок. З 1 січня 2017 року місячну мінімальну заробітну плату встановлено в розмірі 3200 грн., мінімальний страховий внесок відповідно становить 704 грн.

Роботодавці, порушуючи вимоги трудового законодавства, тим самим порушують права людини. Тож обов'язком кожного керівника є розуміння повноти своєї відповідальності за кожного працівника. Золочівське об'єднане управління Пенсійного фонду України Львівської області звертається до керівників підприємств, установ, організацій всіх форм власності, підприємців, громадських об'єднань. Вашим обов'язком має бути захист прав громадян, їх соціальна захищеність, рівень добробуту та впевненість у завтрашньому дні.

Кожному керівнику необхідно пам'ятати, що своєчасна і легальна виплата заробітної плати – це обов'язок і перед собою і перед своїми працівниками.

 

Діти – це наше майбутнє

Саме на дітей ми покладаємо надії, в дітях ми бачимо запоруку нашого особистого щастя та здійснення мрій. Кожна дитина заслуговує на щасливе та безтурботне дитинство.

Коли сонце світить і їй не доводиться перейматись речами, які починають турбувати вже в дорослому житті. Міжнародний день захисту дітей відзначається щороку 1 червня. День цей покликаний привернути увагу світової спільноти до проблем охорони здоров’я дітей, боротьби з експлуатацією дитячої праці, прав дитини на освіту, дозвілля й захист від фізичного та психологічного насилля і багатьох інших. В Україні з 27 вересня 1991 року набула чинності Конвенція ООН про права дитини, згідно з якою держави, які цю конвенцію підписали, вживають усіх заходів щодо забезпечення захисту прав дитини, зокрема на життя, свободу думки і релігії, навчання та відпочинок тощо. Міжнародний день захисту дітей відзначається в Україні з 1998 року. При Золочівському районному центрі соціальної реабілітації дітей – інвалідів створена громадська організація «Промінь надії», яка займається правами дітей з особливими потребами, захищає та відстоює їх.

Вихованці ЗРЦСРДІ беруть активну участь у спортивних змаганнях з Боча, займають призові місця з плавання та легкої атлетики. Весною займаються озелененням навколишнього середовища, діти всебічно розвиваються, відвідують театри, музеї рідного краю, виставки народного мистецтва. Розвивають акторські здібності у святкових ранках, декламують вірші на літературних конкурсах.

Дбати про дітей, робити їхнє дитинство щасливим, пригортати до серця рідних і вділяти любові чужим, позбавленим родинного тепла, бо ж, кажуть, «чужих дітей не буває». Таким може стати «основний закон» людяності в світі людей – закон любові. Про це ще раз нагадує Міжнародний день захисту дитини.

Голова «Золочівської організації захисту дітей-інвалідів,

молоді, їх батьків «Промінь Надії» Гураль Б.О.

 

02.06.2017

 

Хай щастю дитини не буде кінця

1 червня уособлює в собі багато позитиву: перший день літа, початок найдовших та найкращих канікул, свято дітей - Міжнародний день захисту дітей. З цієї нагоди у районній бібліотеці для дітей організовано ігрову карусель "Хай щастю дитини не буде кінця".

В рамках заходів бібліотекарі дитячої бібліотеки побували в ЗОШ І-Ш ст. №2 із літературною мозаїкою новинок "У літні канікули із цікавою книгою". Для дітей з фонду "Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами" (група "Стежина добра") бібліотекарями було проведено народознавчу розвідку "Українська народна іграшка" та майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки.

Щиро дякуємо Анні Богачевській та о.М.Сукмановському за запрошення та співпрацю.

 

01.06.2017

 

У райдержадміністрації проведено нараду-семінар по вивезенню ТПВ

Сьогодні, 1 червня 2017 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник провів нараду-семінар за участю голів місцевих рад району. В ході наради обговорено питання укладення угод у термін на три місяці щодо вивезення ТПВ (твердих побутових відходів) з територій сільських рад.

Угоду рекомендовано заключати з фірмою «Екобаланс Золочів». Заплановано укласти у 27 сільських радах угоди на термін три місяці (червень-серпень). Основне питання про яке говорилося – це проведення прибирання та благоустрою біля домівок жителів району.

«Те, що завершився місячник благоустрою не означає що ми повинні забути про прибирання, впорядкування та благоустрій своїх особистих територій. Одним із важливих питань є ліквідація безхозних відходів. Міським, селищному, сільським головам, потрібно активізувати роботу з жителями сіл району та прибирати свої території постійно, зокрема упорядковувати малі архітектурні форми (огорожі) тощо. Обов’язково влаштовувати контейнерні площадки відповідно до вимог законодавства», - сказав під час зустрічі Ігор Нижник.

 

Архів новин:

   

Земельні ділянки | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochivrda@loda.gov.ua

© 2005-2016 Золочівська районна державна адміністрація