Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

До уваги виборців!

 

Діяльність Громадської ради у 2019 році

12.06.2019

 

12 червня 2019 року в сесійній залі Золочівської районної ради відбулося чергове засідання Громадської ради при Золочівській райдержадміністрації. Провів засідання голова Громадської ради Петро Вислободський.

У роботі Громадської ради взяла участь керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин, яка запросила членів ради до участі у поїздці для вшанування національної пам’яті у м. Перемишль Республіка Польща (23.06.2019), закликала до участі у святах та заходах районного значення та запропонувала оновлювати формати святкувань різних заходів, подавати свої пропозиції.

На засідання було запрошено начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ігоря Уличного, який розповів про організацію оздоровлення дітей району різних соціальних категорій в період літнього відпочинку. Лікар-інфекціоніст НКП «Золочівська ЦРЛ» Марта Менько спільно з фахівцем Держпродспоживслужби Лесею Кучер повідомили про попереджувальні заходи при укусі кліщем.

Наступне засідання відбудеться 2 липня о 12 год. в сесійній залі Золочівської районної ради.

 

28.05.2019

 

28 травня 2019 року в сесійній залі Золочівської районної ради відбулося чергове засідання Громадської ради при Золочівській райдержадміністрації. На засідання запросили начальника міського комунального підприємства "Золочівводоканал" п. Венгера Михайла.

Йшлося про формування цін на водопостачання та водовідведення для населення та промислових споживачів. Також члени Громадської ради зосередилася на доповненні та затвердженні плану роботи на 2019 рік.

Перед членами Громадської ради виступив голова райдержадміністрації Недзельський Володимир Йосипович. Він націлив роботу Громадської ради на вивчення соціально-економічних проблем мешканців району, зокрема забезпечення життєво необхідними ліками, оздоровлення дітей у літній період, а також стан виконання плану призову у районі. "Така співпраця інститутів громадянського суспільства та виконавчої влади, в центрі якої стоять потреби людей, обов'язково дасть добрі плоди", – зазначив голова.

 

14.05.2019

 

Проведено чергове засідання Громадської ради при Золочівській райдержадміністрації

Сьогодні, 14 травня 2019 року, відбулося засідання Громадської ради при Золочівській райдержадміністрації. Провела засідання Громадської ради заступник – Ірина Яворська. Учасники засідання опрацювали питання, які будуть розглядатися впродовж року на засіданнях Громадської ради, кожен із членів подавав свої пропозиції. В результаті обговорень затверджено план роботи Громадської ради на 2019 рік.

До учасників засідання звернулася головний спеціаліст відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації Ганна Чекайло, яка повідомила присутніх про заходи, які відбудуться 16.05.2019 року о 13.00 год. з нагоди відзначення Дня Європи та Дня вишиванки. Запросила присутніх до участі у флеш-мобі з нагоди Дня вишиванки, а саме усім громадянам прийти на роботу у вишиваному одязі.

Продовжилася робота Громадської ради визначенням питань для розгляду на наступному засіданні. Представники громадських організацій мають на меті розглядати питання відпочинку дітей влітку 2019 року та ціноутворення на воду.

Наступне засідання Громадської ради відбудеться 28.05.2019 р. о 15.00 год.

 

04.04.2019

 

Відбулося засідання Громадської ради при Золочівській РДА

Сьогодні, 4 квітня 2019 року, відбулося засідання Громадської ради при Золочівській райдержадміністрації. Провела засідання Громадської ради заступник – Ірина Яворська. У засіданні ради взяв участь голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський, який наголосив на важливості двохстороннього зв’язку влади та громадськості. «Для Золочівщини є стабільним сталий розвиток громадянського суспільства, розвиток демократії. І, звісно, наш народ, наше населення має давні корені і традиції інтеграції в Європейський Союз і відстоювання європейських цінностей. І це саме те, що український народ відстоював на Майдані і продовжує сьогодні зі зброєю в руках захищати на Сході країни. І це не лише наші цінності - це цінності усієї Європи», - зазначив Володимир Йосипович. Окрім того, голова відмітив, що на Золочівщині реалізують багато ініціатив за підтримки саме держави, які є успішними. Серед них: економічна складова децентралізації, зокрема, залучення інвестицій та розвиток підприємницького капіталу та інші.

«Перед нами сьогодні стоїть багато викликів, але конкретними справами і діями ми можемо досягнути неабияких результатів», - додав Володимир Йосипович.

Перед присутніми виступила начальник відділу правового забезпечення та мобілізаційної роботи Мар’яна Купин, яка повідомила про юридичні аспекти під час формування Положення про Громадську раду.

 

12.03.2019

 

Обрано керівний склад Громадської ради при Золочівській райдержадміністрації

Сьогодні, 12 березня 2019 року відбулося перше засідання Громадської ради при Золочівській райдержадміністрації. На засіданні виступив голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський, який сказав, що наступним кроком для створення сприятливих умов для подальшого розвитку громадянського суспільства в районі є новостворена Громадська рада при райдержадміністрації.

Під час засідання проінформовано, що на підставі статей 6, 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» із змінами, внесеними до неї, розглянувши протокол засідання Установчих зборів по формуванню складу громадської ради при Золочівській районній державній адміністрації від 4 березня 2019 року, голова Золочівської райдержадміністрації затвердив своїм розпорядженням від 05 березня 2019 року № 47 новий склад громадської ради при райдержадміністрації. Відтак до неї увійшло 15 представників інститутів громадянського суспільства Золочівщини.

Під час засідання було обрано керівний склад ради. Очолив Громадську раду Петро Вислободський - голова Благодійного фонду «Сприяння розвитку Золочівського коледжу Львівського НАУ «Джерело», заступником обрали Ірину Яворську – член правління Золочівської районної організації «Союз українок», а секретарем члени ради обрали Наталю Гевко - член громадської організації «Золочів.нет».

Зазначимо, що Громадська рада є тимчасовим консультативно-дорадчим органом, утвореним для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики. Строк повноважень Громадської ради діє протягом двох років.

Наступне засідання призначено на 21 березня 2019 року о 14.30 год., приміщення райдержадміністрації.

 

Архів новин

 

 
 

Земельні ділянки | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochiv_rda@ukr.net