Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

До уваги виборців!

 

Стратегічна екологічна оцінка

1. Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки ТОВ «Д-Мікс» з ведення особистого селянського господарства площею 0,8100 га, кадастровий номер 4621888500:13:000:0156, під розміщення та експлуатацію основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Ясеновецької сільської ради Золочівського району Львівської області (за межами населеного пункту)

 

2. Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до генерального плану с. Червоне Червоненської сільської ради Золочівського району Львівської області

 

3. Реконструкція виробничо-складських приміщень з добудовою виробничо-складського корпусу з допоміжними спорудами на території Ясеновецької сільської ради Золочівського району Львівської області (за межами населеного пункту)

Детальний план території, розроблений з метою проведення реконструкції виробничо-складських приміщень з добудовою виробничо-складського корпусу з допоміжними спорудами на території Ясеновецької сільської ради Золочівського району Львівської області (за межами населеного пункту).

4. Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детальний план території (господарського двору) для іншого сільськогосподарського призначення біля села Чижів на території Полянської сільської ради Золочівського району Львівської області (за межами населеного пункту).

Повідомлення про оприлюднення проекту Детального плану території (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО):

1) Детальний план території (господарського двору) для іншого сільськогосподарського призначення біля села Чижів на території Полянської сільської ради Золочівського району Львівської області (за межами населеного пункту). Метою розроблення ДПТ є розміщення та експлуатація будівель для обслуговування кролятника та теплиць.

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ – Золочівська районна державна адміністрація Львівської області. Розробник ДПТ –ТзОВ ПО «УкрЗахідУрбанізація». Розробник СЕО – ТзОВ «Галич Еко Груп».

3) Дата початку проведення громадського обговорення – з моменту оприлюднення повідомлення. Строк обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення. Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: 22 січня 2021р. о 12:00 годині в приміщенні Поморянської селищної ради Золочівського району Львівської області за адресою: вул. Січових Стрільців, буд. 25, смт. Поморяни, Золочівський район, Львівська область, 80760. Ознайомитися з проектом і надати зауваження та пропозиції до ДПТ та звіту про СЕО можна у Золочівській районній державній адміністрації Львівської області за адресою: вул. Чорновола В., буд. 3, м. Золочів, Золочівський район, Львівська область, 80700. Адреса сайту: zolochiv-rda.gov.ua Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДПТ є Золочівська районна державна адміністрація Львівської області.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДПТ: не передбачено.

 

Земельні ділянки | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochiv_rda@ukr.net